Всі нові автомобілі поставляються з добре змазаними дверними замками – зазвичай на складальному заводі або в дилерському центрі використовують густий сумісний склад.

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

Аналогічним чином обробляються і петлі, оскільки вони також є рухомим механізмом, що піддаються прискореному зносу. Однак через деякий час мастило вимивається з дверей автомобіля, що призводить до неприємних наслідків.

Кілька місяців їзди з несмазанним замками і петлями гарантують їх повний знос і руйнування під впливом корозії, а потрапляння вологи взимку призведе до того, що двері просто перестануть відкриватися. Тому кожному власникові машини варто знати, чим краще змастити замки і петлі дверей автомобіля.

Полімерні мастила

Оптимальний варіант для обробки петель і замків автомобіля – це силіконова змазка, яка випускається багатьма відомими компаніями, включаючи ХАДО, Forsters, TurtleWax і інші.

Головна перевага силіконової основи такого засобу полягає в здатності переносити високі навантаження без втрати властивостей і в можливості експлуатації при будь-якій температурі, починаючи від -50 градусів.

Змащувати таким складом дверні замки рекомендують і через довговічність – завдяки високим адгезивним властивостям він моментально прилипає до поверхні металевих деталей. Отримана плівка зберігається на поверхні петель і інших деталей протягом 1-2 сезонів при акуратній експлуатації.

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

Силіконова змазка поставляється у вигляді спрею, що робить її максимально зручною у використанні. Обробляти нею замки авто та інші рухомі частини слід при витонченні шару наявної мастила, а також відразу після миття в зимовий час.

Для цього потрібно взяти паперові серветки або спеціальний обтиральний матеріал – ними слід протерти петлі і дверні замки, видаливши з них залишки вологи. Потім слід розпорошити мастило з балончика на рухливі з’єднання авто, кілька разів відкривши і закривши двері, щоб рівномірно розподілити її.

Силіконова змазка може поставлятися у вигляді пасти в тюбиках, що характерно для вітчизняних виробників – наносити її рекомендують в рукавичках, ретельно втираючи в кожну виступаючу на поверхні частина замку або петлі.

Існує і вдосконалений варіант силіконової змазки. Компанія Liqui Moly випускає засіб під назвою HAFTSCHMIER SPRAY – в нього доданий комплекс синтетичних масел і протизносних присадок.

Результатом застосування модифікованого засобу стає зменшення тертя в петлях і автомобільних замках, причому тривалість цього ефекту досить велика.

Крім того, після випаровування розчинника, що міститься в цій багатокомпонентної мастилі, вона утворює густий шар, який прилипає до металевих деталей і не змивається навіть під впливом струменя води на автомийці. Завдяки цьому мастило захищає петлі і дверні замки авто протягом двох сезонів, якщо її не видаляти з рухомих деталей навмисно.

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

Найбільш низькоякісним видом полімерної мастила для дверей авто вважається технічний вазелін.

Він також утворює захисну плівку, яка зменшує швидкість зносу металевих деталей і відштовхує вологу, але його термін служби обмежується 2-3 тижнями або однієї мийкою.

Крім того, такий засіб, яке зазвичай використовується для консервації деяких вузлів автомобіля, поставляється тільки в тюбиках, що робить незручним його нанесення.

мінеральні мастила

Незважаючи на те, що полімерні мастила добре захищають замки та дверні петлі автомобіля від зносу, а також від впливу вологи, вони мають малу стійкість до вимивання і руйнуванню під впливом сильного нагріву.

Тому деякі фахівці рекомендують змащувати рухомі деталі консистентними складами, які дозволяють отримати більш тривалий ефект.

Їх радять закладати на зиму, оскільки саме в цей час існує найбільший ризик потрапляння вологи в механізми – вона осідає у вигляді конденсату при охолодженні салону машини.

Зверніть увагу

Оптимальним варіантом для змащення дверей в машині є склади на основі літію. Вони представлені вітчизняним Литолом-24, а також декількома зарубіжними аналогами, серед яких варто особливо виділити Castrol LMXLI-KOMPLEXFETT 2. Літієві мастила істотно зменшують силу тертя, а також ефективно відштовхують вологу.

Однак їх антикорозійні властивості іноді ставлять під сумнів, оскільки волога все ж вимиває такий засіб і в місцях, де воно нанесено найбільш тонким шаром, через час можуть з’явитися плями іржі.

Тому, якщо ви віддаєте перевагу використовувати саме такі кошти, то варто віддавати переваги комплексним складам на кшталт згаданої мастила Castrol.

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

Castrol LMX LI KOMPLEXFETT 2

Крім того, петлі дверей авто і замки можна обробляти засобами на основі дисульфіду молібдену. Ця металева сіль входить до складу численних засобів, придатних для захисту:

 • двигунів;
 • трансмісій;
 • ШРУСов;
 • Підшипників.

Подібна мастило буде ефективно захищати дверні замки від впливу вологи і прискореного зносу при терті металевих деталей.

Однак у неї є і свої мінуси – зокрема, при сильній запиленості повітря тверді частинки, які потрапляють в засіб, можуть істотно змінити його властивості, тому таке мастило не рекомендують використовувати для обробки замків позашляховиків.

Крім того, кошти на основі дисульфіду молібдену можуть залишати жирні плями на одязі, тому наносити їх слід виключно акуратно.

Оптимальним варіантом буде придбання мастила, виробленої Liqui Moly або Castrol – як правило, в продукцію цих фірм додаються спеціальні протизносні і адгезивні присадки, які суттєво покращують її властивості.

Серед бюджетних варіантів можна особливо виділити вітчизняні засоби ШРУС-4 і Фіол-8, які містять досить велику кількість дисульфіду молібдену. Як і в попередніх випадках, змащувати петлі авто можна тільки після попереднього видалення вологи паперовою серветкою або обтиральним матеріалом.

В такому випадку на поверхні петель або замків не буде утворюватися кристалів льоду, що руйнують саму мастило і поверхня металевих деталей.

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

В крайньому випадку можна скористатися і графітової змазкою. Вона містить досить багато абразивних частинок, тому говорити про захист від зносу не доводиться – подібна мастило буде сприяти появі вироблення на петлях і замках дверей в машині.

Її основне призначення – це консервація авто на тривалий термін і запобігання поширенню корозії по поверхні петель або замків автомобіля.

Графітову мастило зазвичай вибирають через її дешевизну, але від неї слід відмовлятися при можливості придбати більш якісне захисний засіб.

Будьте уважні!

Досить часто на форумах власники машин рекомендують виконувати обробку автомобільних петель за допомогою універсальної мастила WD-40 або кошти під назвою «рідкий ключ».

Варто пам’ятати, що основне призначення такого складу полягає у витісненні вологи і розчиненні іржі, але не в довготривалій захисту деталей від зносу. Мастило WD-40 здатна пошкодити поверхню петель і замків авто, що призведе до необхідності їх заміни в найближчому часі.

Крім того, вона дуже швидко вимивається, тому вже через кілька днів після обробки рухомих деталей залишаться без захисту.

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

Також не рекомендується обробляти петлі авто солідолом або його аналогами.

Це мастило має підвищену пластичність, тому вона може надто сильно розтікатися по поверхні дверей, залишаючи чорні або коричневі плями на пофарбованій поверхні.

З цієї ж причини солідол швидко вимивається, що призводить до підвищеної швидкості зносу рухомих сполук. Солідол добре вбирає пил та інші забруднювачі – це стає причиною швидкого зміни властивостей такої мастила.

Нарешті, не підходить для обробки дверей веретен масло або аналогічні йому рідкі склади, які можуть використовуватися в інших деталях або вузлах автомобіля.

Вони досить швидко розтікаються, що стає причиною появи вологи на поверхні деталей, що рухаються вже через кілька днів.

Такими маслами можна обробляти внутрішні механізми замків при їх погану роботу або при заклинювання дверей, але не зовнішні поверхні.

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

Аналогічний підхід слід використовувати і по відношенню до засобів невідомого походження – якщо ви не знаєте нічого про склад і властивості мастила, наносити її на двері автомобіля не варто, оскільки цей може стати причиною виникнення істотних проблем в майбутньому.

Оптимальний варіант для захисту дверей

Якщо ви не хочете, щоб одним зимовим ранком двері вашого автомобіля перестали відкриватися, вам слід скористатися спеціальним засобом для обробки зовнішніх поверхонь замків і петель. Універсальним варіантом є силіконова змазка, яка утворює тонку полімерну плівку, відразливу воду і знижує швидкість зносу за рахунок боротьби з тертям.

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

Однак полімерні мастила можуть досить швидко вимиватися і руйнуватися при механічному впливі, наприклад, при попаданні на замок струменя води з мийки високого тиску.

Тому більш тривалий ефект можна отримати при використанні консистентних мастил на мінеральній основі.

Серед них найкраще віддати перевагу літієвим складам і засобам, створеним із застосуванням дисульфіду молібдену.

Чим Змастити Механізм Замку Двері Автомобіля ~ AUTOTEXNIKA.RU

 • Які є відмінні мастильні матеріали для змащення петель і замків дверей автомобіля
 • В автомобілі для звичайної роботи пристроїв потрібно незмінна мастило вузлів через певний період часу в залежності від інтенсивності використання деталі і впливу зовнішніх причин (бруд, пил, опади).
 • Під час експлуатації автомобіля , часом 1-2 рази протягом кварталу потрібно проводити профілактику всіх вузлів автомобіля . В першу чергу огляду піддаються:
 • замки дверей;
 • петлі дверей ;
 • замок і петлі багажника.

І в разі виявлення нестачі мастила в оглянутих механізмах, у автолюбителів виникає питання, а чим краще змастити замки і петлі дверей автомобіля ?!

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

Це ми розглянемо в кінці статті, а спочатку поговоримо про характеристики мастил.

Мастильні матеріали: характеристики

Мастильні матеріали, призначені для змащення механізмів автомобіля , поділяються:

 • рідкі (масла);
 • напівтверді (мастила пластичні);
 • тверді (дисульфід молібдену, графіт).

За способом призначення:

За основі і характером сировини:

 • мінеральні;
 • напівсинтетичні;
 • синтетичні;
 • рослинні.

Мастило – це речовина має основу з додаванням різних присадок і інших речовин для додання необхідних якостей. В основний склад входять компоненти:

Мастила мають певні характеристики:

 • в’язкість;
 • міцність;
 • морозостійкість і теплопровідність;
 • мастильну здатність;
 • фізико-хімічну стабільність;
 • механічну стабільність;
 • адгезію;
 • водостійкість;
 • протизносні властивості;
 • антикорозійні властивості.

Основні показники мастил залежать від загустителя, який входить до складу і його найменування є частиною назви мастильного речовини.

Як і чим, змащувати замки і механізми авто

Довговічна служба механізмів .

Профілактика замків дверей . рекомендації фахівця

Петровський Автоцентр в рубриці корисні поради розповідає про те, як уникнути проблем з замками дверей ,.

Промисловість випускає наступні типи мастил:

 1. кільцеві (солідоли, які поділяються на звичайні та прес-солідоли);
 2. комплексні кільцеві (УНИОЛ – Униол-1, Униол-3, Униол-3М);
 3. натрієві натрієво-кальцієві (мастило 1-13, жирової констолін – УТ-1, УТ-2, ЯН3-2);
 4. літієві (літол – Литол -24, Фіол- 3, Фіол- 1, Фіол- 2, Фіол- 2М, Северол -1, ЦИАТИМ -201, ЛСЦ- 15);
 5. барієві (ВТВ-1).

Чим краще змащувати замки дверей автомобіля

Мастило для замків повинна мати певні властивості:

 • низьким коефіцієнтом тертя;
 • відмінною морозостійкістю;
 • тривалим терміном використання;
 • однорідністю і стійкістю складу;
 • високими антикорозійними властивостями.

Більшості автолюбителів доводилося вирішувати подібне питання: яку мастило використовувати для обробки дверних вузлів автомобіля ? Добре себе зарекомендувала – біла літієва змазка SP5545 Step up multipurpose white lithium grease (фото нижче).

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

Для періодичної профілактики механізмів як мастило рекомендується застосовувати – силіконову термостойкую мастило HG5501, яку можна використовувати для пластику, металу і гуми.

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

До її складу входить силікон, який при потраплянні на поверхню оброблюваної деталі утворює полімерний шар, що володіє водовідштовхувальними властивостями і знижує тертя між дотичними поверхнями деталей.

Відмінними якостями володіють – мастила Molykote G 4500 Luquid Grease, що дозволяють забезпечити надійний захист деталей автомобільних замків дверей та багажника.

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

Відео: як правильно змастити замок двері .

Чим змастити петлі дверей авто

Необхідно ретельно стежити за станом дверних петель автомобіля . Двері не повинні скрипіти і «заїдати» при відкриванні.

Позитивні відгуки автолюбителів про застосування адгезійної синтетичної мастилі Wurth 2000, дозволяють її рекомендувати для використання мастила петель, тросів, шестерень, роликів, замків.

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

При нанесенні змащення на вузли авто, вона проникає і створює захисну оболонку на деталях. Після закінчення певного часу, розчинник випаровується, а захисний шар мастила надійно оберігає від корозії і забезпечує захист від вологи. Мастило має стійкість до впливу лугів, кислот і солоної води.

Аналогічними властивостями володіє – мастило Molykote Multigliss.

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

Ми розглянули хороші мастильні матеріали для змащення петель і замків автомобіля . Вибирайте будь-який вподобаний!

Як і чим змастити замок запалювання автомобіля. Мастило замку запалювання

ГлавнаяЗажіганіеСмазка замку запалювання

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

Тепер, на щастя чи ні, всього цього немає. Це пов’язано безпосередньо з технологічним прогресом, який спіткав нашу епоху і привніс безліч нововведень і новацій в автомобільне виробництво і конструювання. Так, в машині зникли прес-маслянки, а за ними зникли і банки, які мали різні змащувальні речовини.

Проте, самі мастила і змазування взагалі грають дуже велику роль в забезпеченні довговічності і тривалого життя всіх вузлів при їх безпосередній зборці на заводі або при ремонті.

Крім того, в сучасному світі на обслуговуванні знаходиться близько восьми мільйонів старих легкових автомобілів, а їх господарям необхідні відомості про різного роду змащеннях і змащення взагалі.

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради
У сучасному автомобілі дуже багато пар тертя, які повинні піддаватися змазування мастилами. Крім того, з навіть більше ніж пар, які змащуються маслами. Саме завдяки здатності дотримуватися поруч пари тертя мастило буде служити значно довше, а її витрата буде в десятки разів менше, ніж витрата такого ж роду необхідного масла.

Самі ж мастила носять безліч переваг перед маслами. Так, властиві якості даних речовин практично не залежать від температури, а багато тих і зовсім не знижують своєї здатності в змазуванні при попаданні води в них. Крім того, вони не здатні забруднювати навколишнє середовище і не залишають плям на асфальті.

Останнім часом безліч автомобілістів, особливо, які експлуатують вітчизняні транспортні засоби, почали стикатися з проблемою повороту ключа в замку запалювання, його заїдання і подібним дратівливим і неприємним аспектам експлуатації такого роду автомобіля. Важливо зауважити, що причини, за якими виникають подібні несправності можуть ховатися в тому, що мастило замку просто-напросто себе вичерпала, внаслідок чого тертя відбувається без участі посередника, який полегшує цей процес і пом’якшує всю процедуру.

Саме тому слід звернути свій погляд на те, що дана процедура може зважитися не надто складним, але терпким шляхом, а саме: нанесенням нової мастила всередину замку запалювання. Сама процедура змазування даного пристрою не є з області фантастики, але обережність все ж в ній не завадить. І так, спочатку слід розібрати суть мастила і її призначення.

1. Що відбувається під дією мастила

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

2. Яку мастило краще вибрати для змащення замка запалювання

Вибір мастила для замка запалювання транспортного засобу є досить складною процедурою. Це безпосередньо пов’язано з тим, що автомобільний сервісний ринок сповнений різного роду фейк і підробками, внаслідок чого важливо при виборі мастила не помилитися.

Отже, купувати дану суміш слід тільки в професійних і якісних автомобільних сервісах, а не першому-ліпшому автомобільному ринку. Собівартість такого роду мастила не буде високою, проте не слід вибирати з тих, що є в наявності, найдешевшу.

Важливо зауважити, що існує кілька видів мастил, так як вони призначаються для різного роду виниклих ситуацій.

важливо

Самі звичайні мастила є досить густими, середніми в вартості і хорошими для захисту. Нанесення повинно проводиться відповідно до інструкції. Проте, якщо з замком виникли особливі проблеми (надмірний знос або такого ж роду ушкодження), то слід придбати потужну товсту мастило, яка буде здатна забрати всі несправності в небуття.

Легкі мастила підійдуть як «охоронці» і захисники, як профілактичні засоби, які посприяють покращенню або стабілізації роботи системи. На даний момент кращими у виробництві мастил є німецькі фірми. На жаль, навіть вони можуть бути скомпрометовані, а матеріал для продажу буде не найуспішнішим.

Так що високоякісний автомобільний сервіс на допомогу!

3. Як самому змастити замок запалювання

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і порадиПроцедура змазування замку запалювання не є найскладнішою і може бути виконана навіть новачком в автомобільному справі. Проте, пильність і обережність в проведенні процедури, як і завжди, понад усе. Після того як автомобіліст вже придбав високоякісну мастило в якісному автомобільному сервісом, можна направлятися прямо в гараж і приступати до змазування замку запалювання. Оскільки дана процедура є внутрішньою, водієві потрібно використовувати деякі пристосування для того, щоб спочатку зняти і розібрати замок запалювання.

Таким чином можна приступати. Спочатку слід зняти кожух з вала рульового управління. Після цього потрібно відвернути всі гвинти, за допомогою яких кріпиться сам замок запалювання.

У нульове положення даного замку потрібно вставити ключ і відключити пристрій проти викрадення.

За допомогою отвору, який є в наявності в кронштейні потрібно натиснути на фіксатор викруткою, після чого з самого кронштейна витягнути серцевину, а з замку ключ.

Важливо зауважити, що автомобілісту потрібно запам’ятати весь порядок в підключенні всіх висновків і проводів. Для того, щоб у майбутній установці не заплутатися слід промаркувати всю контактну групу. Внаслідок цього можна зі спокійною душею від’єднати контактну групу (всі дроти) від замка запалювання.

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

Вся ця процедура викликана тим, що кінцева мета – змазування механічної частини замку, а не електричної. Таким чином потрібно змастити підготовленим пристосуванням всі деталі замка в зазначених в інструкції пропорціях.

Найчастіше наноситься дуже тонкий шар мастила. Важливо зауважити, що перед самим змазуванням деталі слід очистити шляхом промивання.

Після того як всі деталі і елементи замку запалювання були змащені, слід почати зворотний збірку даного пристрою.

Після цього важливо також звернути увагу на роботу контактів при всіх можливих положеннях ключа, перевірити роботу пристрою протиугінного. Після вмонтування і приєднання контактної групи і замку на своє законне місце, можна приступати до експлуатації транспортного засобу.

Готуємося: чим змастити замки дверей автомобіля на зиму і врятувати їх від примерзання

Підготувати машину до зимового сезону – це обов’язок будь-якого відповідального автомобіліста, що забезпечує безпеку і комфорт пасажирів.

Що робить в першу чергу початківець автовласник? Звичайно, він уже в курсі, що потрібно поставити комплект зимової гуми і підготувати АКБ до експлуатації в холодну пору року.

Однак мало хто згадує про замкових механізмах і гумовій прокладці, і марно.

Що потрібно від мастила?

Перш, ніж змастити замки дверей автомобіля на зиму, потрібно зрозуміти, що це складна конструкція, що працює в екстремальних умовах. Тому і змазує матеріал повинен відповідати підвищеним вимогам:

 • Витримувати низькі температури.
 • Успішно протистояти корозії.
 • Низьким коефіцієнтом тертя.
 • Протистояти змивання, причому не тільки водою, але і лужними і соляними розчинами.
 • Мати тривалий термін дії.

Щоб не думати про те, як розморозити замкову личинку, краще заздалегідь подбати про її профілактиці. Само собою, моторне масло тут не допоможе, так само як і соняшникова.

Превентивні заходи або чим змащувати взимку замки дверей легкового авто: популярні засоби

Мінімум один раз на рік слід обробляти мастилом не тільки запори, а й петлі і обмежувачі капота і багажника. Відсутність такої при постійному впливі снігу або дощу закінчується проблемами при відкриванні, а також неприємним скрипом.

Якими препаратами обробляти петлі автомашини?

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

Якщо ви ще не знаєте, чим змащувати замки дверей авто взимку, але розумієте сенс цієї операції, то залишилося з’ясувати назву відповідних мастильних матеріалів. Природно, хто зібрався ставити транспорт на консервацію , тому подальша інформація не цікава.

Для петель потрібна мастило, яка може швидко і ефективно проникнути в елементи деталей, що труться. Одночасно з цим захисна плівка на поверхні деталей повинна зберігатися досить тривалий час.

Molykote Multigliss

Потрібно сказати, що вважати мастило WD-40 панацеєю від всіх неприємностей і лити її з будь-якого приводу, невірно в корені. Інша справа мастильний спрей Multigliss від Molykote, який представляє собою дисперсну систему з високу проникаючу здатність на базі мінерального масла. У складі суміші присутні:

 1. Антифрикційні добавки.
 2. Інгібітори корозії.
 3. Стабілізуючі компоненти.

Завдяки перерахованим компонентам спрей володіє антикорозійними і влаговитесняющимі параметрами. Тверді мастильні наповнювачі використані тут як антифрикционной добавки.

Wartungs-Spray weiss

Мастило білого кольору від компанії Liqui Moly, що володіє не тільки змащувальні властивості, а й грязеотталкивающими. Продукт має такі властивості:

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

 • Запобігає фрикционную корозію, а також не допускає появу іржі в посадочних вузлах автомашини.
 • Стійкість до води і відмінна змазує здатність.
 • Висока адгезія і стійкість до низьких і високих температур.

Перш, ніж змащувати мастилом Wartungs-Spray weiss замки дверей авто взимку, балон потрібно струсити. Обмежені площі обприскуються за допомогою капілярної трубки. При обробці великих обсягів розчин розпорошується без трубки з відстані 20-25 см.

Після застосування балончик слід перевернути головкою вниз і натиснути на клапан так, щоб вийшов тільки робочий газ. Таким способом прочищається розпилювач. При проведенні робіт виробник рекомендує використовувати засоби захисту для рук і очей.

Щоб відкривалися: чим краще змастити замки дверей автомобіля на зиму і не думати про розморожувачі?

Замкові механізми, так само як і петлі, схильні до перепадів температур і впливу води і бруду. Відсутність або недолік змащення обертаються корозією і підвищеним зносом елементів личинки. Правильно підібрана мастильна суміш зробить непотрібним використання розморожувача замкової щілини. Розглянемо перевірені практикою матеріали.

Molykote G-4500

Синтетичний продукт на поліальфаолефінові базі, стійкий до перепадів температур і високих навантажень.

Мастило навіть має дозвіл на використання в харчовій промисловості, так що при необхідності можна обробити деталі міксера або холодильника.

Суміш сумісна пластиками і еластомерами, тому може застосовуватися для змащення не тільки тросів управління, але і гумових елементів автомашини.

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

Замерзання замкової личинки досить поширене явище в холодну пору. Така ситуація часто трапляється після миття або при зміні температур, коли залишилася в механізмі волога замерзає, і заважає повноцінному функціонуванню запору. Тому бажано заздалегідь обробити конструкцію дисперсією Molykote G-4500, вона витісняє вологу і змащує рухомі деталі.

Цей же продукт зніме питання, ніж змастити гумки на дверях авто взимку, тому що Молікот сумісний з пластиками та гумою. Єдине, що може зупинити від придбання цієї мастила – це ціна, яка знаходиться в межах 2 350-2 500 рублів. Але, багато автолюбителів, які пробували її в роботі, запевняють, що такі витрати не марні.

Wurth HHS 2000

Якщо питання зберігання акумулятора взимку вже не викликають особливих труднощів в інформаційному плані, то з замерзлим замковим механізмом проблем поки вистачає. Але це до того часу, поки в руках не з’явиться спрей HHS 2000, який призначений для змазування деталей, що знаходяться під впливом високого тиску і ударів. Основні особливості мастила:

 • Малий час загустіння і висока проникаюча здатність. Мастило ефективна у випадках, коли рідкий матеріал не здатний забезпечити стійкий змазує ефект, а для нанесення консистентного матеріалу довелося б демонтувати вузол.
 • Висока адгезія. Розчинник, що міститься в суміші швидко випаровується, чим забезпечує відмінне прилипання матеріалу до поверхні деталі.
 • Стійка до високого тиску. Мастило довго не вимивається і не стирається навіть при навантаженнях.
 • Рекомендується для змащування сталевого кріплення. Істотно знижує опір загвинчування і запобігає прикипання скріплюються площин.

Незважаючи на те, що мастило Wurth HHS 2000 багатофункціональна, її вартість не так вже й висока – за балон 150 мл доведеться віддати всього близько 200 рублів.

Як і чим обробити гумові ущільнювачі дверей авто взимку: популярні матеріали

Ущільнель дверних прорізів призначені для запобігання потрапляння бруду і пилу в салон автомобіля. Але морозна погода вносить свої корективи, і гума втрачає частину своїх параметрів. Замерзаюча волога здатна згодом зруйнувати структуру ущільнювача матеріалу, тому забувати про його захист не можна.

Потрібно відзначити, що перш, ніж обробити ущільнювачі дверей авто взимку, важливо вичистити їх від бруду і пилу, адже саме вони активно взаємодіючи з вологою, склеюють площині.

Особливо потрібно стежити, щоб на гуму не потрапляли всілякі солодкі і липкі рідини. Слід визнати, що оптимальним рішенням є попередня обробка ущільнювачів деталей аерозолем перед настанням холодів.

Нижче представлені найбільш популярна автохімія для цих цілей.

Силіконове масло високого очищення Molykote Separator Spray

Унікальний розділовий розчин на базі силіконових і кремнійорганічних матеріалів. Широкий діапазон робочих температур дозволяє використовувати спрей в різних галузях. Однак його основне застосування – це гумовотехнічні і пластикові елементи.

Що знаходиться в складі мастила синтетичний полімер полідиметилсилоксан, на відміну від продуктів нафтохімії, дозволяє використовувати матеріал в широкому діапазоні температур. При цьому в’язкість суміші змінюється на незначні величини. Середня ціна балона на 400 мл близько 800 рублів.

Silicon-Fett або чим змастити уплотняющие гумки на дверях авто взимку від Liqui Moly?

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

Хороша контактна мастило для зон, що включають гуму або пластик. Суміш оберігає деталі від висихання і впливу ультрафіолету. Основні параметри можна висловити кількома пунктами:

 • Стійкість до холодної і гарячої води.
 • Відмінна адгезія і стійкість до старіння.
 • Високий рівень антифрикційних характеристик.

Виробник гарантує температурний діапазон застосування від -40 до + 180 ° C. Перш, ніж змастити зовнішні замки і петлі дверей автомобіля на зиму, всі компоненти вузла потрібно очистити від пилу і іржі. Середня ціна тюбика об’ємом 50 мл – 325 рублів.

Бюджетні силіконові мастильні матеріали від Lavr

Молодий вітчизняний бренд завдяки високотехнологічним розробкам у сфері автохімії та автокосметики досить впевнено завойовує ринок. Силіконова змазка випускається в балонах двох видів – 210 і 400 мл. Склад ефективно захищає замкові механізми і гумові елементи автомашини від замерзання.

Перед застосуванням матеріалів Lavr, поверхню очищають і знежирюють. Рідина з балончика розподіляють по м’якої тканини і потім обробляють потрібну деталь. Хоча вартість ємності в 210 мл і становить всього 126 рублів, але відгуки автовласників про цей продукт здебільшого позитивні.

Мастило для замка запалювання автомобіля

У будь-якому сучасному транспортному засобі присутня безліч вузлів, в яких є тертьові пари. Мінімізувати тертя між ними вдасться за рахунок використання мастильних матеріалів. У більшості випадків водії знають, який засіб застосовувати для кожного з вузлів. Однак виникають труднощі, коли необхідно дізнатися, чим змастити замок запалювання автомобіля.

Специфічну область, не таку популярну, як редуктори або шарніри, не всі автомобілісти захищають мастилом. Хоча там також механічні частини зношуються за рахунок стирання. Важливо правильно підібрати засіб, інакше проведена робота принесе більше шкоди замість користі.

Використовувані типи мастильних матеріалів

Необхідно враховувати, який засіб брати для застосування. Залежно від проблеми необхідно використовувати певний тип матеріалу. Якщо трапилися неприємності з механічною частиною, то фахівці використовують один варіант. Коли необхідно поправити електричну частину, то буде потрібно особливий склад для обробки.

Чим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

Так як вузол включає електричний блок з контактами, то для даної частини затребуваною виявиться контактна мастило.

Вона наноситься невеликим шаром на колодку і відкриті частини проводки. Важливо знати, що склад контактної мастила забезпечує струмопровідні характеристики оброблюваного вузла. Процес обробки відбувається поетапно:

 • спочатку потрібно змастити контактну групу замка запалювання;
 • потім Вичікують пауза в кілька хвилин;
 • на фінальній стадії колодку можна підключати на своє посадочне місце.

Механічна мастило використовується для обробки личинки . Цей процес знижує ризик заклинювання ключа в свердловині. Також знижується ймовірність застрявання його всередині.

Використовуються матеріали з термостійкими або протівозадірнимі характеристиками. Можуть застосовуватися звичайні протівофрікціонние склади. Обробка контактів повинна здійснюватися приблизно пару раз на рік. Робиться це часто перед межсезоньем, до настання осені або весни.

класичні способи

Водії рідше добираються до контактів, так як для цього доводиться проводити невелику розбирання вузла. Найчастіше обробці піддається механічна частина замку з боку користувача. Бажано роботу проводити заздалегідь, щоб продовжити ефективність вузла.

  Натяжка ременя генератораЧим змастити замок запалювання автомобіля? Повний список і поради

Можна скористатися веретенним маслом. Однак в нього рекомендується додавати невеликий графіт. Якщо в наявності він відсутній, то скористайтеся грифелем від простого олівця, состружів його гострим ножем або лезом.

Змішуємо утворився порошок з маслянистою рідиною і доставляємо в зону обертання. Для цього застосовують один з методів. У першому випадку наноситься склад на робочу частину ключа, який потім відправляється в свердловину. Так рекомендуємо повторити мінімум двічі.

Для другого способу потрібно маслянка з тонким жалом. Проникаємо хоботком в личинку і відправляємо достатню порцію мастила всередину. Обидва варіанти дозволять надовго забути про проблему.

спеціалізовані матеріали

Сучасні виробники прагнуть допомагати водіям у вирішенні проблем. Велика кількість мастильних матеріалів в автомагазинах цього є підтвердженням. Одним із затребуваних матеріалів для таких справ є популярний склад WD40.

Хоча закордонне засіб підтверджує свою високу ефективність, але необхідно в процесі враховувати нюанси. Складність полягає в тому, що склад «ведешка» утримує вологу. Факт змушує відмовитися від застосування в осінній період, щоб не допустити корозійних процесів. Весна і літо підійдуть для застосування.

Пропонуються також спеціалізовані засоби. Така мастило для замка запалювання автомобіля буде продаватися в готовому вигляді у флаконі. Можна для личинки застосовувати звичайні мастила для класичних замків, якщо немає іншої можливості.

Автомобільні замки та їх профілактика

Напевно, не так часто рядовому автомобілісту приходить в голову думка про перевірку або технічному обслуговуванні замків дверей, багажника або запалювання. Але ж бувають випадки відмов замків. І тоді завести автомобіль не вийде.

Якщо навіть машина обладнана сигналізацією з центральним замком, то відкрити вийде тільки двері. Багажник часто відкривається тільки ключем. А якщо замок зламається, то терміново дістати речі не вийде. Тому за станом замків автомобіля необхідно іноді стежити.

Для перевірки замку вставте в нього ключ до упору і спробуйте поворушити вгору / вниз. Якщо таке можливо, то це свідчить про критичний знос штифтів замкового циліндра і вузол скоро відмовить. В даному випадку можливі два варіанти розвитку подій – або замок взагалі заклинить, або ж його можна буде відкрити навіть викруткою. Тому при таких «симптомах» замок потрібно терміново замінити.

Уважно огляньте дверні замки і замок багажного відсіку. Кожен з них повинен бути обладнаний заслінкою для захисту отвори від бруду і пилу. Вона подпружинена, щоб при вставлянні ключа відходити в бік і повертатися при вийманні ключа. При поломці цієї маленької деталі в замок постійно потрапляє бруд і він скоро виходить з ладу.

Для економії коштів можна спробувати замінити саму заслінку. Вставляючи ключ, простежте, плавно він входить в замковий отвір, плавно чи провертається там. Якщо немає, то необхідно змастити замок мастилом WD40 або графітом. У разі якщо змазування все ще виникають проблеми, то, найімовірніше, замок скоро відслужить свій термін.

Не варто забувати, що не можна змащувати замки звичайним машинним маслом. Необхідна тільки розпорошується мастило типу WD40. Для замку запалювання не можна використовувати займисті мастило, так як там можливе іскріння.

Для перевірки працездатності замку запалювання необхідно повернути ключ в положення включення і спробувати його витягти зі свердловини. Якщо це можливо, то замок сильно зносився і потребує заміни.

Порада

Спробуйте повернути ключ для зняття блокування керма, а потім поверніть його в початкове положення, але не виймайте. Спробуйте повернути рульове колесо. Якщо замок блокує його, значить він несправний. А це небезпечно. Адже до виймання ключа із замка, він не повинен блокуватися.

У разі, якщо замок працює нормально, а двигун не запускається, то можливо вийшов з ладу електронний вмикач запалювання. У багатьох моделях його можна замінити, не чіпаючи замку. Але в деяких машинах доведеться міняти весь замок запалювання в зборі.

Як бачимо, замки машини, як і багато інших вузли, вимагають уваги до себе. Але, якщо регулярно стежити за їх станом і змащувати, то вони прослужать довго і безпроблемно.

Поділіться інформацією з друзями:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…

Що робити, якщо тече люк в машині? Список корисних порад

Вічна проблема – підтікання люка! Люк, не рідний, чи не механічний /…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…