Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Кілька доступних способів

Ви коли-небудь забували ключі від машини всередині? Здавалося б, марення. Але немає. За статистикою, з подібною проблемою часто стикається чимало автовласників.

А уявіть, що ви забули ключі в автомобілі, а сигналізація автоматично встала на охорону, заблокувавши всі двері і багажник. У цей момент у багатьох починається паніка.

Але не поспішайте викликати майстра, що спеціалізується на розтині автомобілів, за чималі гроші. Спробуйте спочатку розкрити машину самостійно. Іноді для цього навіть не потрібен досвід. Спроба не катування. 

На щастя, існує чимало способів відкрити замкнений автомобіль, в якому залишилися ключі. Наприклад, чи знаєте ви, що заблоковану двері автомобіля можна відкрити без ключа за допомогою довгого шнурка, довгою дроту, автомобільної антени і навіть з допомогою щітки склоочисника?

Отже, уявімо, ви підійшли до машини, яка стоїть на охороні, з ключа відкрили багажник, щоб покласти в нього щось (або взяти), і, поклавши ключ на час в багажник, забули про нього, зачинивши багажник. Все – картина маслом. Ключ залишився в багажнику, а ваш автомобіль стоїть на охороні. Відповідно, всі двері і багажник також заблоковані. 

Деякі трюки, про які ми вам розповімо, можуть здатися неймовірними, але тим не менше вони безумовно працюють. Хоча, звичайно, все залежить від марки і моделі вашого автомобіля.

Зверніть увагу

Нові автомобілі розкривати набагато складніше, оскільки в них використовуються більш сучасні автоматичні центральні замки і передові системи безпеки.

Але тим не менше розкрити можна і багато сучасних авто. 

Ви ж, по крайней мере, повинні спробувати відкрити автомобіль самостійно, скориставшись нашими порадами, перш ніж дзвонити професіоналам, які легко і швидко зроблять це за вас. Правда, за це ви віддасте в середньому 2500-4000 рублів. 

Метод № 1: використовуйте шнурок

Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Кілька доступних способів

Для початку зробіть петлю на мотузці, яка повинна затягуватися, якщо ви тягнете в різні боки кінці мотузки. Візьміть кінці мотузки в кожну руку і проведіть шнурок через кут дверцят зверху, використовуючи рух вперед-назад, щоб просунути мотузку до внутрішньої кнопки блокування дверного замка.

 • Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Кілька доступних способів Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Кілька доступних способів
 • Далі накиньте петлю на кнопку і, затягнувши її, потягніть мотузку вгору, щоб розблокувати двері машини.

Правда, звертаємо увагу, що подібний лайфхак не допоможе, якщо у вашій машині кнопка блокування дверей втоплена в дверну обшивку, оскільки ви не зможете накинути петлю на кнопку. Також цей спосіб не знадобиться, якщо кнопка блокування дверей знаходиться з внутрішньої бокової частини двері (наприклад, поруч з дверною ручкою). 

Метод № 2: використовуйте клин і довгу дріт

Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Кілька доступних способів

Для того щоб отримати частковий доступ в салон замкненого автомобіля, можна спробувати підняти верхню частину дверей.

Для цього ви можете використовувати дерев’яний / пластиковий клин або скористатися повітряним клином (пневмоклін) і довгим дротом, якій, коли відсунете двері, потрібно дістати до кнопки блокування дверей.

Якщо використовуєте дерев’яний клин, то, щоб не пошкодити двері, надіньте на нього гумову рукавичку для прибирання. 

Але найзручніше робити це за допомогою пневмокліна, який схожий на манжету від апарату для вимірювання артеріального тиску. Пневмоклін є подушку з грушею, за допомогою якої подушка розширюється під тиском.

Цей повітряний клин відноситься до професійного слюсарній авто. У Росії, на жаль, його вартість немаленька. Але, наприклад, на AliExpress такий пневмоклін можна купити за 300 рублів. Радимо придбати подібну річ і зберігати її вдома.

Повірте, цей клин реально дасть вам доступ в салон.

Що стосовно дроту, якою ви зможете підчепити кнопку блокування дверей, то бажано обернути її ізоляційною стрічкою, щоб не пошкодити двері і внутрішні панелі. Але в ідеалі краще використовувати пластиковий стрижень або пластину. 

Перевага цього способу перед шнурком в тому, що цей спосіб реально може допомогти розблокувати замкнені двері навіть в тих машинах, де кнопка блокування дверей знаходиться поруч з внутрішньої дверною ручкою. 

Метод № 3: використовуйте смужку з пластика

Якщо у вашій заблокованої машині кнопка блокування не збоку двері, ви можете замість мотузки використовувати пластикову смужку, якій відкрити двері набагато простіше, ніж шнурком від взуття.

Для цього візьміть шматок м’якого пластику і, відсунувши верхню частину дверей (за допомогою клина або пневмокліна) машини, просуньте пластикову стрічку в машину.

Далі спробуйте зачепити кнопку блокування двері і потягнути її вгору. 

Метод № 4: використовуйте вішалку

Одним з найбільш поширених способів розтину без ключа заблокованої двері в машині є використання дроту, з якої зроблені вішалки, які нам видають, коли ми забираємо одяг з хімчистки. Правда, зверніть увагу, що цей спосіб працює тільки на тих автомобілях, де немає центрального замка,-переважно на старих машинах. Принцип розтину машини за допомогою вішалки такий:

Візьміть вішалку і за допомогою плоскогубців, вирівняйте його, зробивши довгу дріт, на одному боці якої повинен бути гачок, який ви повинні протягнути між склом і гумовим ущільнювачем. 

Ваше завдання – опустити дріт до запірного механізму двері. Тут, правда, треба вгадати місце, де цей механізм проходить всередині двері.

важливо

Зазвичай це приблизно на 5 см нижче від нижньої рамки двері і поруч з внутрішньої дверною ручкою. Щоб точно знати, де знаходиться механізм, знайдіть в Інтернеті схему дверного замка і системи блокування.

Майте на увазі, що місце розташування цього механізму відрізняється в залежності від марки і моделі автомобіля. 

Повертайте вішалку до тих пір, поки гачок не буде звернений усередину, і ловите важелі запірного механізму, який не завжди легко знайти. Як тільки ви відчули, що знайшли механізм, потягніть вгору, і двері машини відкриється.

Знову ж таки, цей трюк з вішалкою працює тільки на певних механізмах блокування, як правило, на старих автомобілях, так що це, швидше за все, не буде працювати на автомобілях новіших моделей. Для більш нових автомобілів ви все ще можете використовувати вішалку, але вам потрібно буде вставити її між дверима і іншою частиною машини (як в методі № 2), щоб розблокувати двері зсередини.

Метод № 5: використовуйте антену

Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Кілька доступних способів

На автомобілях старіших моделей із зовнішньою ручкою певного стилю, як на скріншоті вище, ви можете відкрити двері зовні, використовуючи тільки антену вашого автомобіля.

Просто відкрутіть антену, обережно проведіть її через внутрішню частину дверної ручки і переміщайте до тих пір, поки замок не почне погойдуватися. Як тільки ви побачите, що кнопка блокування дверей почне погойдуватися від ваших рухів антеною, висуньте її вперед, і двері відкриються.

Метод № 6: використовуйте склоочисник

Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Кілька доступних способів

А чи можна відкрити заблоковану двері машини без чаклунства над механізмами блокування дверей, якщо, наприклад, скло в дверях трохи прочинене? Виявляється, можна. Але як? Все просто.

Якщо ваша машина оснащена блоком управління склопідйомниками, які розташовані, як у відео, ви можете дістати до кнопки склопідіймача водійських дверей за допомогою щітки склоочисника.

Ось як це зробити:

В принципі, ви можете використовувати практично все, що може дотягнутися до блоку управління склопідйомниками автомобіля. Але якщо ви поспішаєте і у вас нічим дотягнутися до кнопки склопідіймача, то найкраще використовувати склоочисник.

Що робити, якщо ви не змогли відкрити замкнені двері машини?

Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Кілька доступних способів

Ви випробували всі методи з вищевказаних? Або ви пробували інші Лайфхак, щоб відкрити двері машини? Поділіться з нами в коментарях нижче. 

Якщо жоден з цих способів не допоміг вам, ви завжди можете скористатися послугами майстрів, які займаються розкриттям автомобілів. Правда, майте на увазі, що їхні послуги коштують дорого.

Також врахуйте, що ви повинні мати на руках документи, які підтверджують, що розкривають автомобіль належить вам на законних підставах. В іншому випадку майстер не буде розкривати автомобіль.

Але за виклик ви все одно будете зобов’язані заплатити. 

Якщо ви не хочете в наступний раз залишитися без ключів із закритою машиною, тримайте завжди другий комплект ключів будинку. 

Як відкрити двері, якщо заклинило замок автомобіля? :

Що робити, якщо двері машини замкнені, а ключ знаходиться або в самому автомобілі, або в багажнику, а запасний далеко? Як відкрити двері авто, якщо замок заклинило? Досить багато людей потрапляє в схожу ситуацію, і найчастіше в самий невідповідний для цього момент. Хоча може бути момент в такій ситуації підходящим? Саме через це навіть в разі наявного запасного комплекту ніколи не буде зайвим знати, як відкрити автомобіль за відсутності ключа в руках.

Ясно, що це стосується лише тих, хто потрапив в несподівану ситуацію, а не до хакерам замків автомобілів. Вони і так здатні зламати замок, від чого ви зможете захиститися лише сигналізацією.

Так як автомобіль є вашою власністю, то ви, звичайно, не боїтеся сигналізації – перед вами стоїть одне головне завдання, а саме відкрити двері без особливої ​​втрати грошей і часу.

Не варто розводити паніку, двері автомобіля дуже просто відкривається і без наявності ключа.

Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Кілька доступних способів

Так як відкрити двері, якщо заклинило замок? З самого початку варто перестати панікувати і кидатися з крайності в крайність – не варто розбивати скло, залиште це на самий крайній випадок. Спочатку спробуйте або проаналізуйте кілька способів, за допомогою яких можна мінімізувати ризики, і виберіть відповідний.

Спосіб 1. Додатковий комплект ключів

Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Кілька доступних способів

При наявності другого комплекту ключів вам буде досить просто відкрити двері, зателефонувавши або попросивши кого-небудь принести його. Цей спосіб підходить для тих, у кого машина знаходиться близько від другого комплекту ключів.

Не залишайте авто з ключами всередині без нагляду, так як викрадачі знають безліч способів відкрити машину, а в вашому автомобілі до того ж будуть ключі в подарунок. Зловмисники можуть бути в будь-якому місці, а в особливості в паркувальних місцях і на стоянках.

У разі якщо нікому вам принести додатковий комплект ключів, варто попросити охоронців стоянки простежити за машиною, поки ви несете другий комплект ключів. Даний спосіб є найпростішим, безкоштовним і швидким, але не завжди застосовним з певних причин.

2-й спосіб. витягуємо ущільнювач

Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Кілька доступних способів

На двері водія або інших дверей можна акуратно підчепити гумовий ущільнювач скла біля замку. Для цього можуть підійти маленька викрутка або інший маленький предмет. Далі необхідно витягнути ущільнювач скла – вистачить лише 3-4 см. Відкриваючий інструментом може бути жорстка дріт, в’язальний спиця або інші тонкі гострі предмети. Кінець дроту необхідно загнути гачком під кутом 45 градусів.

В отвір між дверима і склом стоїть вертикально вставити дріт гачком вниз. Після того як даний предмет зачепить замок, слід виконати обхід замка і знайти механізм, щоб відкрити його. Після його знаходження варто змістити гачок вліво і після цього завести його вправо. Потім намацати механізм замикання замку і при зачепленні гачком за тягу механізму відкрити замок.

Що якщо даний метод не виходить? Як відкрити двері машини, якщо замок заклинило? Існує також ще один варіант даного способу.

Кінець дроту можна зігнути у вигляді гачка з радіусом близько 1-2 см. Між ущільнювачем і склом біля ручки дверей стоїть так само вертикально ставити дріт. Іноді може бути необхідно витягти з краю ущільнювачі близько скла. Потім треба намацати і зачепити гачком дверну тягу, де розташований замок двері. А потім натягнути за допомогою дроту тягу вгору до клацання.

Також може допомогти, якщо натиснути руками і трохи опустити бічне скло вниз хоча б на 1 см. Варто спробувати так проробити з усіма стеклами. У разі якщо це вийде, вам дуже пощастило.

Потім слід вигинати гачок з дроту і через отвір в опущеному склі дотягтися блокування дверей. Варто трохи потерпіти і спробувати зачепити кнопку.

Якщо це вийде, можна відкрити двері.

3-й спосіб. Знімаємо замок з кватирки

Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Кілька доступних способів

Машину вітчизняного виробництва або стару іномарку можливо відкрити завдяки наступного способу. Можна витягнути ущільнювач і відкрити двері або зняти замок з кватирки. Особливо це просто зробити у разі, якщо на вітчизняному автомобілі ВАЗ-2110 заклинив замок. Двері відкрити після цього не важко, а потім поставити кватирку назад за допомогою нескладних пристосувань або ж звернутися в автосервіс.

У разі якщо ви обізнані про те, що замок у вас дуже сильно розбитий, що дуже часто буває у старих автомобілів, можна відкрити його схожим ключем. В основному замки розбиті з боку водія – його і варто спробувати відкрити. Тільки не треба перестаратися в цьому і докладати величезних зусиль. Можна нарватися на повну заміну замка.

4-й спосіб. Використовуємо петлю з мотузки або волосіні

Як відкрити двері, якщо заклинило замок? Можна відкрити замок двері за допомогою петлі з мотузки. Дане пристосування підходить для автомобілів, внутрішня кнопка закриття дверей яких трохи виступає вгору. Також варто сказати, що є й такі випадки, коли доводиться трохи відгинати кут двері машини, використовуючи певні інструменти.

Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Кілька доступних способів

Посередині тонкої мотузки необхідно зав’язати петлю розміром, як внутрішня кнопка блокування. Також скажімо, що в рідкісних випадках можна засунути мотузку, а пізніше зробити петлю.

Замість мотузки можна взяти рибальську волосінь, так як вона набагато тонше мотузки і зможе з легкістю пролізти у вузьку дверну щілину. Варто взяти руками шнур за протилежні кінці і натягнути його. Через верхній кут двері заводимо мотузку і проробляємо руху вправо і вліво.

Натягуємо обидва кінці шнура вгору, і кнопка блокування відкриває замок. Варто бути гранично акуратними при виконанні даного способу.

5-й спосіб. Встановлюємо новий акумулятор

Даний метод відкривання дверей автомобіля без ключів використовується тоді, коли акумулятор розряджений або в машині відсутнє електроживлення, через що відкрити двері машини завдяки центральному замку не виходить. Також у випадках, якщо замки не працюють або замерзли.

Так як відкрити заклинив замок вхідних дверей? Необхідно підібратися до тросу замку капота, який найчастіше від замка капота йде до лівого крила, а потім в салон машини. Потім зачіпляються трос дротом біля лівої фари або радіатора і різким рухом смикаємо. Близько автомобіля заздалегідь необхідно поставити акумулятор. Потім підключаємо акумулятор і за допомогою ключа відкриваємо машину.

6-й спосіб. викликаємо фахівця

Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Кілька доступних способів

Багато користувачів задаються питанням: як відкрити двері заклинило замку ( “Шкода-Октавія” або інший це автомобіль – неважливо)? Відмінним варіантом буде викликати фахівця. Даний метод є не найдешевшим і іноді може не підійти через відсутність поблизу такої служби. Тут все стає зрозуміло, але не завжди все проходить без складнощів. Фахівці бувають різними. Варто використовувати послуги тільки досвідчених професіоналів з перевірених фірм.

7-й спосіб. Биття скла або лом замку

Даний метод є найбільш радикальним. У разі якщо ви все ще не знаєте, як відкрити заклинив замок двері автомобіля, або жоден спосіб не спрацьовує, то залишається тільки два варіанти – зламати замок або розбити скло. І той, і інший спосіб не є приємними.

Якщо ви вирішили зламати замок, то вбийте в нього тонку металеву викрутку і поверніть її. В цьому випадку замок відразу ж зламається. У разі якщо є дриль і електрику, це можна зробити набагато акуратніше. Просто висвердлити секретку замку. Але даний спосіб зажадає замінити кожну личинку, або ж у вас будуть різні ключі.

При розбиванні скла варто з’ясувати, яке скло в машині є найдешевшим. Перед розбиттям скла варто ретельно підготуватися. Мінімізуйте розкид стекол після того, як ви їх будете розбивати. Для цього рекомендується скло підклеїти скотчем. Не варто заклеювати то місце, куди націлений удар. Найкраще розбивати скло важким молотком.

Кілька способів для підстраховки від таких ситуацій

Для того щоб не шукати відповіді на запитання, як відкрити двері, якщо заклинило замок, варто прислухатися до кількох порад:

 • можна зробити копію ключа, але без чіпа, і носити його завжди з собою. Навіть в разі якщо ви його втратите, машину можна відкрити, а завести не можна;
 • також можна від’єднати брелок від сигналізації;
 • необхідно відключити опцію замикання центрального замка, в негоду машина може доставити деякі клопоти;
 • в разі якщо ви залишите автомобіль із запущеним двигуном, не варто закривати водійські двері або ж прикрити її до першого клацання;
 • також можна постійно перевіряти справність вимикачів дверей, що сигналізують про відкриту двері, і не забути записати в телефон кілька номерів компаній, які спеціалізуються на розблокування машин;
 • при придбанні нового автомобіля з одним комплектом ключів, якщо не було можливості зробити його дублікат, варто просто змалювати ключ на папері і записати товщину. Пізніше ви самі зможете зробити тимчасовий ключ, наприклад з алюмінію.

рекомендації

Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Кілька доступних способів

Варто розуміти, що не кожен спосіб може підійти для тих чи інших моделей машин. Наприклад, більшість сучасних автомобілів наділені спеціальними металевими або пластиковими кожухами, які захищають механізм замка від гачків і лінійок. Також певні моделі наділені гладкими внутрішніми кнопками, які звужуються догори. При вирішенні відгинати верхню частину дверей варто бути дуже акуратним, так як це може нашкодити фарбі або дуже сильно деформувати двері. Так що до питання, як відкрити двері, якщо заклинило замок, варто підходити дуже ретельно і обдумано.

Чому не відчиняються двері автомобіля зсередини. Чи не відчиняються двері в машині зсередини і зовні. Що робити

Не минула днями і мене доля заклинило замку водійських дверей. Три дні ходив з пасажирської, що особливо жахливо в зимовому одязі. Пошук на форумах заспокоїв, що питання можна вирішити. Наприклад: http://mazda6.ru/m/viewtopic.php?f=101&t=53477&start=40 або: http://mazda6.ru/m/viewtopic.php?f=101&t=57696#p2302975. Народ в основному пише що потрібно зсередини відкривати обшивку двері. Я вирішив, що не зламавши що небудь навряд чи вийде, в закритому стані двері це вкрай незручно. Все вийшло набагато простіше і не дуже довго. Алгоритм:
1) опускаємо скло до кінця вниз (потім можна підняти на 5 мм для зручності в подальшому)
2) Приготуємо ліхтарик.
3) Пальцями, натискаючи скло всередину, а шкаралупу назовні, збільшуємо щілину. Світимо ліхтариком в цю щілину і дивимося в сторону замку. Нас цікавить тяга, що йде від зовнішньої ручки. Смикаємо ручку і дивимося як ходить вгору вниз ця тяга. І не треба розбирати сусідні двері, щоб вивчити механізм, нам більшого зараз і не потрібно.
4) Робимо петлю з м’якої сталевого дроту сантиметрів 20 завдовжки і чіпляємо вищезгаданий важіль.
– Все, ми в такому ж стані, як якщо б чималими зусиллями добиралися туди всередину і просували руку знизу в віконечко під обшивкою. 5) Однією рукою смикаємо важіль вгору за дріт, інший внутрішню ручку. Саме це і потрібно було зробити рукою зсередини. Тут у мене відступ. Я смикав кілька разів, але двері не відчинялися. Тоді за допомогою викрутки я від’єднав важіль від ручки. Там потрібно акуратно від клацнути убік фіксуючу втулку з білого пластику і важіль відходить в сторону. Важіль нагорі “Г” образний і накинути петлю на нього не проблема. Тобто я смикав важіль вже оточений від ручки. Може я спочатку смикав не так сильно як треба, може хід важеля став більше, але двері майже відразу стало зрозумілим.
6) Все, далі розбираємо двері знімаємо замок і відігнувши два витка зачіпляються нещасливу пружинку.

Меня удивило, почему один из форумчанинов пытался распилить или даже выжечь паяльником кожух на неснятом замке. Это никчему, замок далее снимается и разбирается без никаких проблем. Это хорошо описано ранее.

Кстати. Даже при открытой двери во время разбирания сломалось два пистона, а один пистон наполовину вырвал свое посадочное место в обшивке. Пришлось пистон сажать на клей. На закрытой двери я уверен, что поломок было бы больше. Тут кто то писал не бойтесь сломать обшивку – саму обшивку сломать трудно, факт, но вырвать пистоны “с мясом” запросто.

Передняя дверь раздута: высокая температура может привести к блокировке передней двери, так как тепло имеет недостаток в набухании древесины. Замок захватывается: обычно это происходит, когда у вас сломанный ключ в стволе. Ваш ключ не поворачивается должным образом в замке и ломается.

Какие решения возможны перед дверью, которая больше не открывается?

Произошел попыток взлома: ясно, что если вы были разбиты, один или несколько раз, ваша парадная дверь будет иметь проблемы с открытием. Перед дверью, которая больше не открывается, возможные решения зависят от причины проблемы.

Если ваш дверной проем завышен, одним из решений является ожидание падения температуры. Однако это решение имеет недостаток в том, что он слишком длинный. Рекомендуется потянуть его за ручку, чтобы очистить дверь.

Якщо це відбувається, коли ви знаходитесь в приміщенні, ви повинні використовувати наждачний папір, яку ви кладете під двері, а потім переміщує її зліва направо.

Порада

Заодно проклеїти Шумков 1,6 мм двері. На мазді з заводу з цим погано справу, зсередини голий метал. Двері навіть стала закриватися з більш приємним звуком. Як небудь доберуся і до інших дверей.

Перепрошую за відсутність фото, поспішав, під руками нормального апарата не було.

Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Подібна ситуація, безумовно, знайома практично кожному водієві. В першу чергу це стосується власників вітчизняних транспортних засобів, з іномарками простіше, але прецеденти трапляються і з ними.

Якщо блокування захоплена, спочатку визначте, чи пов’язана проблема з зламаним ключем, оскільки напади можуть також бути викликані тирси або пилу. Не соромтеся купувати агента з продажу або запитувати послуги слюсарної компанії.

Якщо був зроблений спроба злому, блокування повинна бути замінена, і модель змінилася. Існує безліч моделей замків, які можна використовувати для заміни дисфункционального замку.

Однак ви повинні вибрати замок, який поліпшить вашу безпеку.

Якщо, незважаючи на ваші зусилля і наші поради, ви не можете визначити чи вирішити проблему, не соромтеся звертатися до послуг нашого і прилеглого району, які дозволять всі ваші проблеми з слюсарем.

Неважливо, якщо це пошкоджений замок, зламаний замок і багато іншого, ми у вашому розпорядженні. Ми також в вашому розпорядженні в разі надзвичайної ситуації. Ми гарантуємо вам якісні послуги відповідно до вашими очікуваннями.

Від ремонту надутим двері до заміни дверей, наші майстри-слюсарі втручаються в ваш будинок якомога швидше.

Чи не відчиняються двері в машині зсередини і зовні часто в момент, коли поблизу мінімально необхідних інструментів або їх взагалі немає. Варто розглянути проблему у всіх подробицях і розібрати варіанти її вирішення.

Що робити?

Варіантів не багато, але всі вони ефективні. Наведемо найбільш практичні.

1.
В першу чергу можна порадити скористатися послугами СТО, викликавши майстра, який приїде і розкриє двері. Такий варіант підійде людям, у яких під рукою відсутні будь-які інструменти, за допомогою яких двері можна розкрити самостійно.

Зверніть увагу

Однак варто пам’ятати про те, що сьогоднішня вартість подібної послуги дорівнює половині зарплати середнього росіянина. Чи по кишені вам така послуга? Вважаємо, що скористатися їй можна виключно в форс-мажорній ситуації, коли інші варіанти будуть недоступні.

Купуйте старі автомобілі тільки взимку, радники розуміють. Це висновок більшості автовиробників, які, дивлячись на старий автомобіль, починають робити косметичні процедури і пояснюють, як ваш автомобіль нічого не робить.

Але правда в тому, що не всі з нас можуть дозволити собі водити автомобілі, де нейлони ще не видалені. Тому нам залишається тільки вчитися, перш ніж ми вирушимо рекламувати або їздити по автосалонам.

І найголовніше, щоб уникнути забобонів, які підштовхують нас до бренду.

Зрештою, автомобіль повинен пестити око і бути комфортним. І якщо він гасне і міцний – щасливий! Експерти кажуть, що автомобіль і жінка відбуваються.

На думку більшості трейдерів, неважливо, коли ви купуєте свою дорогу іграшку, але це комерційний трюк, тому що тільки взимку іржа вбиває відчутно, а грубі дизельні автомобілі не можуть спалахнути.

Як тільки у нас є старий автомобіль, ми завжди повинні пам’ятати, що ми зіткнемося з проблемою – це неминуче. Питання в тому, чи легко це побачити і скільки це буде коштувати нам?

2.
Спробуємо зробити необхідні маніпуляції самостійно. Якщо проблема з передніми дверима, то потрібно знімати дверні петлі і відкручувати кріплення замку.

Знадобиться чотиригранна викрутка, якій відкручуємо 2 петлі двері задньої, що йде слідом за передній, яка не відкривається. Це допоможе дістатися до стінки кріплення замку.

Далі доведеться відкрутити 2 болта, від’єднати стінку замку і відсмикнути проблемну двері. Проблему вирішено!

важливо

Інша важлива річ, яку слід враховувати перед розглядом питання, полягає в тому, що така концепція, як новий імпорт без автомобілів, майже зникла. Отже, відкрий очі чотирьом, як то кажуть, і успіху. Однак для цього вам слід звернути увагу на наступні деталі.

Який повинен висвітлити, це низька ціна, що означає майже завжди, що у транспортного засобу є серйозна проблема.

У той же час не кидайте занадто багато на бренд, тому що він не гарантує його якість, як тільки він вже змінив одного або декількох власників. Наступне, що потрапляє в очі, – це зовнішній вигляд.

Це особливо вірно для жінок, які в більшості випадків кидаються в форму і колір, і, якщо в салоні є хороший звук, вони божевільні, кажуть автомеханіки.

Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Кілька доступних способів

3.
Інший спосіб, що відмінно підходить для машини будь-якого виробництва. Знімаються гумки ущільнювачів. В першу чергу відколупували ущільнювач зверху, який розташовується між зовнішньою частиною двері і склом. Утворилося простір, ширина якого один см.

Тепер беремо невеликий шматок дроту, на кінці якої, згинаючи, робимо гак. Просовуємо його в простір, яке утворилося після зняття гумового ущільнювача, смикаємо за гак зсередини. Процес складний з першого разу не вийде. Допоможе практика – повторіть його ще кілька разів.

Приблизно з десятої або п’ятнадцятої спроби розкрити замок вийде. На всю роботу приблизно піде від півгодини і більше.

Існує кілька способів передбачити. Один з них – піднявши передню кришку. Зверніть увагу на наявність зварних деталей, які автоматично видають, що автомобіль був вражений. Також відповідність між крилами і дверима, які повинні бути однаковими.

Коли ви повністю повертаєте рульове колесо і дивіться на шину, долото відшліфовано, що в більшості випадків є пластиковим. Одним ударом вони або відсутні, або склеєні без наклеювання. Фари також є важливим елементом.

Вони повинні бути однаковими з оригінальним номером і тим же склінням, і якщо ви продаєте свій автомобіль на новий, решітка не повинна виглядати ідеально.

двері задні

Тут доведеться вирішувати проблему через багажник. Беремо нашу чотиригранну викрутку і пробуємо дістатися до кріплення з боку багажника. Приготуйтеся, доведеться залізти в багажне відділення і проводити всю роботу звідти.

Випадки розтину задніх дверей вітчизняних транспортних засобів добре відомі і задокументовано їх безліч, а з приводу іномарок дані відсутні. Імовірно весь процес займе більше години. Нескладно здогадатися, що легше дістатися до кріплення універсалів і хетчбеків. З седанами буде трохи складніше через особливості їх конструкції.

В іншому випадку це означає, що воно було змінено або перефарбовано. Броня, в свою чергу, не повинна перебувати на великій відстані від бризковика. Також подивіться на скляні ущільнення.

Підніміть їх, щоб побачити, чи є новий шар фарби, тому що вони часто не видаляються при ремонті. Зверніть увагу також на пластмасові або гумові деталі в салоні або під капотом, де майже завжди залишається перепакування.

Інша річ, яка несе хитовую машину, – це її нерівномірне положення, коли вона стоїть в похилій області.

Тому завжди просите тест-драйв, перш ніж купувати його. Пороги, двері, крила, смужки, в бункері, зварні шви, в багажному відділенні і навколо запасного колеса. Салон повинен шукати опіки від сигарет, тертя або розриви. Якщо стеля має різні кольори в місцях, звичайно, автомобіль курить.

Збір ременя не повинен бути повільним. Не можна носити рульове колесо. Вони найчастіше покривають його мішком, який потрібно видалити. У важеля перемикання передач ситуація така ж. Педалі майже завжди носять. Якщо кришки будуть змінені, ми гарантуємо, що автомобіль проїхав мінімум 100 000 кілометрів.

Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Кілька доступних способів

Тут технологія буде складніше, а сам алгоритм дій схожий. Знадобляться чотиригранна викрутка (без неї в машині нікуди), шматок дроту і багато терпіння. Отже, сам процес:

 • Відкручуємо дверну обшивку, ручки, проводку і прибираємо все це подалі, так як заважатиме під руками.
 • Скло потрібно підняти вгору до упору. Це необхідно зробити, щоб забезпечити собі повний доступ до механізму замка.
 • Тепер робимо з дроту крюк (точно також, як і у варіанті, описаному вище), добираємося до замку і смикаємо за гак. Без світла тут не обійтися, всередині автомобіля темнувато, стане в нагоді ліхтарик або мобільник і т.п. Ось тільки сірниками або запальничкою користуватися не можна, це небезпечно.
 • Замок розкритий, тепер збираємо двері в початкове положення.

профілактика

Перевірте систему кондиціонування для охолодження і обігріву або просто спіраль. Найпростіша порада, який ми можемо вам дати, – зробити елементарний облік пробігу.

Якщо автомобіль від так званих тютюнових виробників або він не є подвійним вагоном, він, безумовно, буде досить амортизований.

Порада

По-перше, він майже впевнений, що він є офіційним, а другий і найбільший тип приховує ризик використання його в якості таксі, і ми прекрасно знаємо, що на захід від Дунаю не використовуються невеликі автомобілі на великі відстані.

Ці універсальні варіанти і підійдуть для всіх транспортних засобів. Але, як відомо, іноді відбуваються форс-мажорні ситуації. Від них не втекти. Що робити, якщо заклинило двері, читачам уже зрозуміло. Але розумніше запобігти проблемі, ніж витрачати свій час на її рішення.

Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Кілька доступних способів

Але майте на увазі, що якщо ви доберетеся до справжніх кілометрів, це не добре для автомобіля, тому що старі майстри категоричні, що машина мучить її НЕ водіння, а стоячи. Переконайтеся, що ви перевіряєте на движку такі речі, хоча більшість продавців додають додаткові функції для кращого шуму, а все під капотом відмінно передається в паровій струмені.

Послідовно відключайте кабелі, щоб перевірити наявність циліндра, який не заважає роботі двигуна після виключення. Не слід чути, коли двигун працює. Коли двигун вимкнений, увімкніть і почуєте, який галас виробляє насос. Його потрібно почути дуже погано.

Щоб запобігти заклинювання дверей, не забувайте періодично змащувати замки. Частіше уважно оглядайте кріплення, міняйте петлі. Пам’ятайте про те, що небажано всім корпусом спиратися або повисати на дверях – це призведе до їх деформації. Навіть невеликий перекіс може привести до заклинювання дверного замка.

Якщо він не приходить з верхньої обробки, це означає, що двигун йде. У більшості автосалонах вони миють двигун, але з довгим форсуванням і низьким пробігом ви можете зіткнутися з краплями. Запалювання двигуна повинно бути абсолютно плавним навіть при холодному дизельному двигуні.

Машина повинна працювати рівномірно з будь-якою швидкістю, що означає, що всі циліндри в порядку. І навпаки, це означає, що ви несете або нерівномірний шум. Як кажуть експерти, він повинен звучати як вулик.

Після того, як ви дочекайтеся прогріву двигуна, плавно рухайте двигун до досягнення високих обертів і утримуйте педаль акселератора.

Дотримуючись всіх цих нехитрих заходи, ви позбавите себе від безлічі проблем, які можуть виникнути в майбутньому. Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні ми вже розібрали вище.

Всі поради дієві і ефективні. Однак сподіваємося, що ви уникнете ситуацій, коли доведеться ними скористатися. Але якщо все ж двері заклинить – не втомлюйтеся і акуратно відкривайте дверні замки.

Тут головне не поспішати і робити все поступово.

Якщо це піде, це перша ознака нерівномірності. Якщо дим чорний, паливо не горить повністю. Якщо дим синій, у вихлопній трубі є масло. Якщо він білий, з резервуара відбувається конденсація або поява антифризу в паливній системі. Інший метод – вимити вихлопні гази. Якщо ви не можете легко очистити чорний колір від ваших рук, тоді двигун спалює масло.

Найчастіше він перевіряється на наявність бульбашок в цистерні. Коли двигун теплий, легко перевірити, що шланги, що ведуть до радіатора, що не виліковуються. Це сигналізує «роздутий» гарнір, а це означає, що вихлопні гази надходять в систему охолодження.

Примерзли двері? Відповідь, як відкрити двері машини, якщо вона – Є

Найчастіше це відбувається в самий невідповідний момент, наприклад, коли ви спізнюєтеся на роботу, зустріч, вокзал і т. Д.

Відкрити примерзлий двері машини не так-то просто ще й по тому, що досвідчений водій прекрасно знає про можливі наслідки такого неприємного явища, наприклад двері можна відкрити силою, але це не пройде безслідно для самих дверей, її замку і гумових ущільнювачів. Сьогодні я пропоную вашій увазі кілька ефективних перевірених способів як відкрити двері машини якщо вона примерзала.

Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Кілька доступних способів

Перший спосіб розблокувати «морозний центральний замок» – хитрість! Як правило не всі двері прихоплює однаково, якісь з них в будь-якому випадку будуть більш податливими. Так що не вішайте ніс, а краще перевірте як йдуть справи з іншими дверима.

Не варто забувати, що багажник як не як – теж свого роду двері, іноді з її допомогою вдається відкрити двері машини, яка примерзла. Через багажник можна забратися в салон, включити посилений обігрів салону і – вуаля, через якихось 20 хвилин двері відтане і впустить або випустить вас.

Чекати повної розморожування необов’язково, якщо поспішаєте, найголовніше потрапити всередину, а все інше питання часу, поки будете їхати на зустріч і роботу, двері розблокується сама.

Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Кілька доступних способів

Другий спосіб відкрити двері машини, коли примерзли двері – хімія. За допомогою сучасних технологій вченим вдалося створити суміш, яка вирішує питання замерзлих дверей, її називають – «рідкий ключ» або антіобледенітельную мастило, якщо по науковому.

Відкрити примерзлий двері в даний спосіб, мабуть, найпростіше, якщо звичайно у вас є цей самий «рідкий ключ» … Однією з найпоширеніших помилок автомобілістів є те, що вони зберігають цю саму антіобледенітельную мастило в бардачку … Це майже те ж саме, що зачинити двері, а ключ залишити всередині автомобіля. У зимовий час флакон з «рідким ключем» повинен бути у вас під рукою (в барсетці, кишені, гаражі, де завгодно тільки не всередині машини), ще краще буде якщо у вас буде кілька флаконів, тоді ви зможете один залишити в машині, а інший будинку, тоді вам не доведеться ламати голову над тим, що робити якщо примерзли двері в авто …

Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Кілька доступних способів

Третій спосіб  – простий і примітивний.

Даний спосіб – єдине, що можна зробити в разі якщо у вас не виявилося під рукою «рідкого ключа», всі двері безнадійно замерзли, а у вас з підручних засобів тільки ключі і курильні пристосування (запальничка, сірники і т. Д).

Як ви вже здогадалися, мова про підігріві ключа за допомогою прямого вогню. Тим, хто вирішив, що гріти запальничкою треба замок запалювання відповідаю – ні, підігрівати, причому не сильно, потрібно сам ключ.

Ключ запалювання потрібно потримати на вогні не довго, секунд 5-10 (залежно від типу самого ключа) принцип такий: гріє потім швидко встановлюєте в замкову щілину, чекаєте 1-2 хвилини, пробуєте повернути, якщо не допомогло повторіть процедуру. Як правило вже за 3-4 таких спроби вдається відкрити двері машини.

Увага! Будьте обережні, щоб не Поплава пластмасовий корпус ключа або чіп з мікросхемою в разі якщо у вас встановлений іммобілайзер.

Прекрасним помічником у даному питанні може виявитися звичайний жіночий фен. Направте потік в міру гарячого повітря в замерзлу свердловину.

Увага! Ні в якому разі не намагайтеся розтопити лід за допомогою води, поливаючи двері окропом! Це погана ідея, питання звичайно допоможе вирішити, але додасть вам нових проблем, наприклад, після того як ви все ж відкриєте двері гарячі краплі охолонуть і знову заблокують замок, тільки на цей раз це буде не іній і не конденсат, а справжнісінький лід! Крім того, ще слід враховувати закони фізики, кожен з нас знає, що відбувається з холодним тілом на яке плеснули окропом … Ось те ж саме відбувається і з лакофарбовим покриттям, на ньому виникають мікротріщини, через які з часом проникає волога із зовні і при взаємодії з кузовом утворює осередки корозії. Про те, як потрібно доглядати за лакофарбовим покриттям читайте в цій статті.

Трапляється, що замерзає НЕ дверний замок, а самі двері, тобто після миття або дощу на ущільнювач потрапляє волога і після зниження температури, як правило вночі, двері «на смерть» примерзають до дверного отвору. Вирішення цього питання дуже схоже з попередніми і вимагає аналогічних методів боротьби.

 • Перш за все необхідно акуратно очистити крижану кірку навколо двері, якщо така є, при цьому потрібно бути гранично уважним, недбале соскребания може зняти не тільки скоринку, а й ваше лакофарбове покриття.
 • Постукайте рукою по периметру двері, від ударів кірка на ущільнювачі потріскається і примерзнули двері відкриються. Відкривати потрібно поступово, щоб не пошкодити гумовий ущільнювач.
 • Скористайтеся незамерзайкой (про те як вибрати незамерзайку я також недавно писав …) Вона містить добавки, які ефективно борються з льодом, обробіть нею дверний отвір, через деякий час вам вдасться відкрити двері машини.
 • Скористайтеся феном. Як і у випадку з замком, фен може допомогти вам вирішити проблему, направляючи струмінь гарячого теплого повітря на примерзли ділянки. Не перестарайтеся, щоб не пошкодити надмірним теплом фарбу.

Профілактика – завжди краще лікування!

Своєчасне проведення профілактичних заходів дозволить вам уникнути вищеописаних неприємностей. У вашому арсеналі обов’язково повинні бути:

 • Системи антиобмерзання кошти для обробки дверей, ущільнювачів, петель і замкових щілин.
 • Стійка до низьких температур силіконова змазка.
 • Перед тим як залишити авто ночувати, не полінуйтеся, видаліть весь сніг з його даху, а також воду якщо така є, це дозволить мінімізувати ймовірність примерзання дверей і всіх належних наслідків.
 • Після зимової мийки прибрати лід з ущільнювача досить легко, для цього достатньо на морозі відкрити на кілька минути всі двері і дозволити волозі перетворитися в лід. Після цього досить кілька разів хлопнути дверима для того щоб лід потріскався і осипався. Після цього може сміливо закривати двері і відправлятися додому.

На цьому у мене все, спасибі за увагу, сподіваюся стаття була для вас корисною і у вас не виникне проблеми з тим, як відкрити двері машини якщо вона не дай Бог примерзала.

Підписуйтесь на ALStrive в Telegram і у «ВКонтакте», щоб завжди бути в курсі цікавих подій і новин!

Як бути якщо не відчиняються двері в машині зсередини

Що робити, якщо не відчиняються двері в машині зсередини і зовні? Кілька доступних способів

Зміст статті:

Ситуація, коли неможливо відкрити двері в машину зсередини і зовні може виявитися вельми неприємною і з’явиться в зовсім невідповідний момент. В цьому випадку дуже корисно буде ознайомитися з деякими порадами початківцям автовласникам, як діяти, якщо не відчиняються двері автомобіля зсередини і зовні.

Тим, хто давно за кермом, подібна ситуація знайома не з чуток. Особливо, якщо автомобіль вітчизняного виробництва (ВАЗ, ГАЗ). Автомобілі зарубіжних марок менше схильні до появи цієї проблеми, однак, в будь-якому випадку підстрахуватися варто.

Додаткові знання по цій темі будуть корисні навіть тим, хто сам не є власником автомобіля, але часто стикається з ними в силу своєї діяльності.

Найбільш часто дана проблема виникає непередбачено, коли часу на її рішення і необхідних гаджетів під рукою не виявляється.

Часто виникають проблеми і способи їх вирішити

Чи не відкривається водійська і / або пасажирська двері зовні і зсередини.

 1. Першим, що приходить на розум для виходу з ситуації, що склалася, буде виклик майстра технічного обслуговування. Однак, далеко не всім обраний спосіб підходить – послуги кваліфікованого працівника обходяться недешево і такі витрати не завжди можуть бути виправдані. Варто залишити цей варіант вирішення проблеми на крайній випадок.
 2. Ідеально підходящим варіантом самостійного вирішення проблеми може бути зняття дверних петель і відділення власника замку. Розберемо дії поетапно: спочатку нам знадобиться хрестоподібна викрутка, за допомогою якої необхідно відкрутити петлі задніх дверей (тієї, що йде за дверима, яка не відкривається). Ці дії відкриють шлях до задньої панелі держателя замку. Далі необхідно відкрутити пару болтів (на це може піти деякий час). Потім необхідно відокремити задню панель затвора і відчинити двері. Для уникнення повтору ситуації рекомендується провести діагностику, виявити причину появи проблеми.
 3. Універсальним способом відкриття, як передніх, так і задніх дверей може вважатися такою:

Необхідно позбутися ущільнювальної гумки, розташованої в просторі між склом і зовнішньою панеллю двері. Це звільнить простір для маневру рівне приблизно одному сантиметру.

З шматка дроту сформувати петлю, за допомогою якої потрібно смикнути за гак, розташований зсередини.

Тобто опустити петлю в отвір і після деякого тренування відкрити їй замок з внутрішньої сторони.

Чи не відкриваються задні двері

 1. Тут необхідно врахувати тип конструкції машини. До кріплень можливо успішно дістатися (з боку багажного відсіку) у разі, якщо володієте хетчбеком або універсалом, так як відстань до потрібного простору виявиться найменшим. В цьому випадку потрібно використовувати хрестоподібну викрутку (з якомога більш довгою ручкою).
 2. Також можливо розтин авто з внутрішньої сторони. Для цього необхідно позбутися від обшивки, зняти ручки і електронну складову, підняти вгору скло. Далі за допомогою зробленого з дроту Крука або петлі намагаємося впливати на гак замка. Зручніше це зробити, підсвічуючи собі чимось додатково.Швидко провести процедуру не вийде – тимчасові витрати близько години.

Як запобігти заклинювання дверей?

Для запобігання описаних проблем слід вчасно проводити діагностику автотранспорту, змащувати замки, проводити заміну складових і витратних матеріалів. Не допускайте механічних пошкоджень і деформації кузова. Особливу увагу в зимовий період слід приділити стану гумових ущільнювачів.

Останнє редагування П’ятниця, 17 Лютий 2017 11:36

Відкриття замків в Москві і Московській Області

Чи не можете відкрити двері машини, причому своєю? Потрібно розкрити автомобіль терміново? Майстер з розкриття замків в Москві вам допоможе! У компанії Дверний доктор працюють одні з кращих слюсарів по замкам.

Хочете спробувати зламати замок авто самостійно, ми готові вам допомогти і теоретично.

Однак, при усуненні неполадок самостійно, пам’ятайте, що тим самим ви можете погіршити поломку, ніж ускладніть роботу фахівця, а також збільшите її вартість.

Не повертається ключ в автомобільному замку

Якщо не повертається ключ у замку авто, можливо, неполадки з личинкою замку. В автомобілі личинкою називають циліндр з набором пружних елементів, які утопляются ключем в певній оригінальної комбінації.

Розбіжності всього одного елемента досить для того, щоб циліндр перестав повертатися. Личинка також ламається при неправильній експлуатації.

Наприклад, якщо спробувати якось скористатися при відкриванні дверей чимось іншим, крім ключа.

Зверніть увагу

Коли автомобільна дверцята не відкривається ключем взимку, швидше за все личинка замка замерзла. Зазвичай така проблема відбувається після миття. Вода може затекти в замок і замерзнути, заблокувавши тим самим личинку.

Є два варіанти, як вирішити цю проблему:

 1. Замерзлу личинку можна реанімувати спеціальним розморожувачі замків. Його можна придбати в будь-якому автомагазині. Можна також використовувати дідівський метод – тепла вода. Пам’ятаєте рекламу, коли окропом чоловік поливав з чайника на дверцята машини? Виглядає брутально. Так само, як коли грієш замкову щілину запальничкою або сірниками.  
 2. Якщо ключ не повертається в теплу пору року, швидше за все, личинку замка міняти потрібно терміново. Але спочатку спробуйте відкрити інші двері автомобіля ключем або скористайтеся центральним замком, щоб потрапити в салон. А потім вже терміново телефонуйте дверні доктору. Виїдемо в лічені хвилини!

Ключ провертається, але дверцята не відкривається

Буває і таке, з ключем все в порядку, на всі боки крутиться, а двері все одно не відмикається. Найпоширеніша причина такої несправності – слетаніетв замку злетіла тяга, що з’єднує личинку з важелем блокування замка. Іноді ця тяга просто може зламатися.

Зовсім рідкісний, але все-таки відбувається іноді форс-мажор – тяга згинається або порушується її регулювання. Вигин тяги може статися в дорожньо-транспортній пригоді. Регулювання іноді може збити ремонт замку. Ще одна причина неполадок з регулюванням – зняття зовнішньої ручки дверей.

Проникнути в автомобіль при такій поломці можна, якщо відімкнути двері через центральний замок або через інші двері. Потім доведеться розібрати несправну двері і звичайно відновити тягу.

У машині зламався центральний замок

У вас не виходить відімкнути автомобільну двері за допомогою центрального замка? Спробуємо розповісти, чому.

Коли будете намагатися відкривати машину, прислухайтеся до звуку спрацьовування електроприводу всередині двері. Коли звук є, проблема швидше за все механічна. Причому сталася поломка найімовірніше через обірваної тяги. А саме моторчик не може перевести важіль блокування замка в закритий стан.

Дверний доктор допоможе Вам розібратися в причині неполадки і швидко її усунути! Поспішайте відкрити автомобіль без ключа, телефонуйте дверні лікаря!

Чи не відчиняються двері в автомобілі

Багато автовласників стикаються з різними несправностями дверних замків в своїх машинах. Деякі такі неполадки призводять до того, що двері неможливо відкрити при певних умовах. Розглянемо, що робити в таких ситуаціях.

Не повертається ключ в автомобільному замку

Якщо ключ вставляється в замкову щілину, але не повертається, значить, несправна личинка замка. Личинка – це циліндр з набором пружних елементів, які повинні втопитися ключем в певній комбінації.

Якщо хоч один елемент не займе потрібне положення, циліндр неможливо буде провернути. Перестати працювати личинка може частіше через вплив ззовні, наприклад, після спроби відкрити замок не ключем, а якимось іншим предметом.

Інша справа, якщо замок на автомобільній двері не відчиняє взимку. Тоді в тому, що ключ не провертається в замку, може бути винен звичайний лід – личинка замерзла . Особливо це актуально після миття або під час відлиги – вода затікає в замок і замерзає, блокуючи личинку.

Відповідно, способів вирішення проблеми всього два:

– Якщо личинка замерзла, її можна привести в дію спеціальним розморожувачі замків, який продається в будь-якому автомагазині. Але, якщо під рукою немає такого складу, можна хлюпнути на замкову щілину теплої води або обережно погріти її запальничкою. Головне – зуміти розтопити лід всередині замку і тоді личинка знайде свободу.

– Якщо на вулиці – тепло, але ключ не повертається, швидше за все, личинку замку доведеться міняти. Відкрийте інші двері автомобіля ключем або скористайтеся центральним замком, щоб потрапити в салон і зверніться в сервіс. Або ж поміняйте личинку замку самостійно.

Ключ провертається, але замок автомобільної дверей не відмикається

Наступна ситуація – коли ключ нормально обертається, проте замок не відмикається. Це означає тільки одне – злетіла або обломилася тяга, яка з’єднує личинку з важелем блокування замка.

Окремий випадок – вигин тяги або порушення її регулювання. Однак такі несправності просто так не трапляються. Щоб тяга зігнулася, потрібно на неї впливати, наприклад, щоб в двері стався удар під час ДТП.

Регулювання, як правило, збивається при ремонті замку або зняття зовнішньої ручки дверей.

Якщо ж нічого подібного з вашою машиною в найближчим часом не відбувалося, значить, просто злетіла тяга. Потрібно потрапити в машину, відімкнувши двері через центральний замок або через інші двері, розібрати несправну двері і відновити тягу.

Автомобільна двері не відмикається ручкою зовні або зсередини

Проблема така ж, як і попередня, тобто справа в відірваних або зламаних тязі. Відповідно потрібно знайти обрив тяги від потрібної ручки і відновити її.

Точно також слід вчинити, якщо двері не замикається зсередини.

Чи не працює центральний замок

Якщо у вас не виходить відімкнути автомобільну двері за допомогою центрального замка , то на це можуть бути кілька причин. Їх можна розділити на механічні та електричні.

При спробі відкриття зверніть увагу на звук спрацьовування електроприводу всередині двері. Якщо він є і до того ж звичайний, значить, проблема механічна і полягає вона все в тій же обірваної тязі. Тобто моторчик не може перевести важіль блокування замка в закритий стан.

Якщо ж електропривод мовчить, прислухайтеся до спрацьовування цих же моторчиков в інших дверях. Коли жоден з них не подає ознак життя, перевірте запобіжник, через який подається напруга в систему центрального замка вашого авто. Дізнатися номер запобіжника і його розташування можна з інструкції по експлуатації вашого автомобіля або по малюнку на кришці блоку запобіжників.

важливо

Якщо не працює тільки привід в одних дверей, швидше за все він згорів. Як варіант, може бути перебитий провід живлення, в місці його входу в двері зі стійки кузова. Електричні проблеми зажадають набагато більшою діагностики, ніж механічні та можливо більш складного і дорогого ремонту.

Ситуації, коли людина не може потрапити в свій автомобіль, можуть привести в замішання, особливо якщо мова йде про дівчину, а на вулиці, скажімо, двадцять градусів морозу і ніч. Головне тут пам’ятати про те, що існує кілька способів, як відімкнути автомобіль. Повторимо їх ще раз. В автомобіль можна потрапити:

 • – Відімкнувши водійські двері ключем
 • – Відімкнувши пасажирські двері ключем
 • – Відімкнувши двері за допомогою електрозамку
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…

Чи можна буксирувати на автоматі іншу машину? Як це зробити без наслідків

Багато автолюбителів чули про особливості принципу роботи АКПП і тому закономірно ставлять…