Причин, за якими не вдається відключити «сигналку» натисканням на кнопку брелка, може бути безліч – від розряду основної батареї автомобіля до поломки охоронного комплексу або наявності сильних перешкод. Автовласникові потрібно знати, що робити, якщо зламався брелок від сигналізації, як при цьому відключити охорону і завести двигун.

Найбільш поширеними причинами є:

 1. Падіння пульта управління з висоти, після чого він не працює зовсім або частково. Залежно від того, з якої висоти впав брелок, може руйнуватися корпус або струшує кварц. Якщо пультом з розбитим корпусом ще можна відключити сигналізацію, то при пошкодженнях кварцу приймально-передавального пристрою брелок стає непрацездатним. Оптимальним рішенням стане заміна пульта на новий.
 2. Падіння пульта в воду або потрапляння під дощ. Вода заливає друковану плату і замикає доріжки, що призводить до повної або часткової не працювати. При намоканні пульта потрібно негайно вийняти елемент живлення, оскільки є ризик заливання внутрішнього обсягу брелка електролітом. Потім пристрій розбирають і протирають контактні доріжки спиртом. Якщо працездатність кнопок не повертається, то необхідно продзвонити ланцюг тестером. Що вийшла з ладу кнопку замінюють новою. При руйнуванні доріжок або елементів на друкованій платі брелок доведеться замінити.
 3. Раптовий розряд батарейки через внутрішнє замикання в самому елементі або в брелоку, через що пристрій перестає спрацьовувати. У міських умовах можна придбати нову батарею і замінити її. При повторних розрядах слід перевірити роботу пульта, усунути причину замикання або придбати новий пристрій. Якщо проблема трапилася далеко від населених пунктів, то слід вийняти елемент живлення з брелка і відключити сигналізацію.
 4. Брелок може переставати працювати через руйнування кнопок або ділянки друкованої плати від фізичного впливу. Можна спробувати поміняти кнопку в сервісі, але частіше доводиться міняти пульт цілком.
 5. Брелок може втрачати зв’язок з блоком, розміщеним в авто. Це часто відбувається в системах Томагавк і Алігатор через рассинхронизации каналу. Для ремонту потрібно повторне програмування брелків в системі.
 6. Тимчасова втрата працездатності брелка так зване підвисання. Спостерігається після спроб запуску двигуна від підсів акумулятора або при наявності радіочастотних перешкод. В цьому випадку рекомендується відключити систему в аварійному режимі, від’їхати на деяку відстань і перевірити роботу брелка. Може знадобитися повторна реєстрація пультів в пам’яті блоку.

Як відключити сигналізацію без брелока?

Якщо машина стоїть поруч з будинком, то її можна відкрити за допомогою запасного пульта. Ситуація докорінно змінюється в разі, коли брелок відмовляє в дорозі або в чужому місті – тоді доведеться вдатися до аварійного методу відключення. Так як при відкриванні дверей водія автомобіля штатним ключем включиться режим тривоги, який супроводжується звуковими і світловими ефектами.

Процедура деактивації систем різних виробників має відмінності. Користувачеві рекомендується знати цю методику, оскільки поломка пульта може статися несподівано.

Види деактивації сигналізації

У конструкції електронних сигналізацій є функція відключення режиму охорони без допомоги брелока. Для деактивації охоронних систем використовуються кнопка сервісу та введення коду.

Відключення сигналізації Старлайн без брелока показано у відеоролику, знятому для каналу AVTOservis Nikitin.

Сигналізації Старлайн і Томагавк

Для ранніх сигналізацій Starline, наприклад, моделі 525 і випускалися в той же час процедура відключення виглядає наступним чином:

 1. Відімкнути двері і сісти за кермо. Сигналізація активує режим тривоги.
 2. За проміжок часу не більше шести секунд після початку тривоги слід включити запалювання, дістатися до кнопки службового режиму і натиснути на неї.
 3. Утримувати кнопку до відключення режиму тривоги. Система дасть одиночний гудок, а діод перейде в режим плавного повільного блимання (одна коротка спалах з п’ятисекундним інтервалом).
 4. Вимкнути запалення і експлуатувати автомобіль в звичайному режимі.

Більш сучасні системи Старлайн (серії Twage) і Tomahawk відключаються інакше:

 1. Відкрити замок і двері, активувавши режим тривоги.
 2. Включити запалювання, але стартер не підключати.
 3. Після цього користувач має 20 секунд для виконання чотирьох натискань на кнопку Valet.
 4. Відключити запалювання. Потім тривога деактивується і автомобіль подасть подвійну світлову і звукову індикацію, підтверджуючи аварійне відключення системи.

Сигналізації Sher-Khan

Аварійне відключення систем Шерхан Магікар 2 виконується наступним чином:

 1. Потрапити всередину автомобіля, відкривши замки штатним ключем.
 2. Протягом трьох секунд чотири рази перевести ключ запалювання з положення Off в позицію On. Тривога відключиться, піде спалах аварійки, яка повториться через шість секунд. Це є сигналом про відключення системи блокування стартера.

На інших системах Sher-Khan процедура може відрізнятися відведеним на маніпуляції часом і числом включень / виключень запалювання. Крім цього, в ряді моделей реалізований доступ в автомобіль за секретним кодом. Він вводиться ударами по сенсора виклику водія.

Наприклад, для деактивації системи Магікар 5 необхідно:

 1. Постукати 10 раз по сенсору з інтервалом між ударами не більше півтора секунд. Кожен удар викликає спалах зеленого світлодіода.
 2. Після останнього удару діод почне блимати червоним світлом. Можна ввести ударами першу цифру. Правильність введення підтверджується зміною частоти спалаху діода.
 3. Дочекатися перемикання режиму спалахів в колишній режим і аналогічно ввести другу цифру.
 4. Ввести третю і четверту цифри. Після коректного введення відкриється замок дверей і режим охорони відключиться.

Сигналізації Mongoose

Якщо втрачений брелок для сигналізацій Мангуст, то в залежності від моделі для деактивації і подальшого запуску мотора використовуються обидві методики відключення.

Перший спосіб використовується в бюджетних моделях типу AMG-700:

 1. Для зняття буде потрібно відкрити двері, сісти за кермо і включити запалювання.
 2. Потім необхідно натиснути кнопку аварійного відключення Valet. Згідно з інструкцією тимчасових рамок на виконання кроків немає.

Друга методика використовується в системах з розширеними функціями, наприклад, AMG 800B:

 1. Включити запалювання і натисканнями на кнопку сервісу ввести першу цифру коду.
 2. Вимкнути і активувати систему запалювання.
 3. Натисканнями на кнопку ввести другу цифру.
 4. Вимкнути запалення. Режим тривоги припиниться і система деактивується.

На сигналізації Mongoose IQ процедура дещо відрізняється:

 1. Протягом семи секунд після відкриття дверей включити і вимкнути запалювання три рази. Після третього разу воно повинно залишитися активованим.
 2. Діод почне давати повільні спалаху. Після відліку числа спалахів, відповідних PIN-коду, слід натиснути на кнопку сервісу.

Сигналізації Sheriff

Виключення режиму охорони систем Sheriff, наприклад, APS-2625 або ZX-600 виконується натисканням на кнопку сервісу при активованої системі запалювання. Між включенням запалювання і натисканням клавіші повинно пройти не більше десяти секунд.

В системі Pro-9250 в якості кнопки сервісу використовується тумблер, який автоматично повертається в початковий стан.

Деякі моделі, наприклад, ZX-900 або 1000 відключаються введенням двозначного коду, при цьому на виконання кожного кроку дається 10 секунд.

Сигналізації Pandora

Аварійне відключення систем Пандора виконується за допомогою секретного коду, нанесеного на карті з комплекту і закритого захисним шаром, який необхідно видалити. При покупці уживаної машини з цією сигналізацією рекомендується запитувати у попереднього власника про наявність карти з секретним значенням.

Для деактивації системи слід:

 1. Відкрити двері і включити запалювання.
 2. Завантажити першу цифру коду сервісної кнопкою. Коректність введення підтверджується червоною спалахом діода стану.
 3. Аналогічно ввести інші три цифри. Після введення четвертого значення діод блимне червоним і зеленим кольором і система перейде в режим програмування, паралельно відключивши режим охорони.

Сигналізації Пантера і Алігатор

Для виключення сигналізації Пантера CL-600 потрібно активувати запалювання і натиснути на кнопку відключення (протягом 15 секунд). В системі CLK-450 застосовується деактивация захисту кодом, який вводиться натисканням на кнопку при включеній системі запалювання. Персональне значення може складатися з однієї або декількох цифр, точний тип потрібно уточнити в інструкції по експлуатації.

Ряд систем Пантера, наприклад, SLR 5700 оснащуються програмованим способом відключення, який дозволяє вибирати методику. За замовчуванням охоронний комплекс деактивує введенням коду, але можна налаштувати режим відключення натисканням кнопки.

Аналогічний спосіб відключення застосовується для сигналізацій Alligator. При програмуванні може налаштовуватися режим деактивації кодовою числом, яке знаходиться в проміжку від 1 до 99, крім чисел з цифрою 0.

Сигналізації Cenmax

Деактивация систем Cenmax виконується чотириразовим натисканням службової кнопки або введенням аварійного двозначного коду.

Як завести автомобіль без брелока

Запуск двигуна автомобіля без брелока здійснюється стандартним чином після успішної деактивації сигналізації.

Чи можна відновити брелок?

Нижче розберемо, що робити, якщо зламався брелок від сигналізації.

ремонт брелка

Можна спробувати відремонтувати пульт управління, перевіривши стан внутрішніх елементів. Для цього необхідно розкрити корпус, який з’єднаний саморізами і засувками.

Відкривати пристрій потрібно обережно, оскільки фіксатори легко ламаються. Друковані плати всередині не повинні мати нальоту, а також забруднень і окислилися ділянок.

Якщо плата пошкоджена сильно, то раціональним рішенням буде змінити ПДУ на новий.

Для самостійної перевірки цілісності елементів брелка сигналізації користувач повинен володіти хорошими знаннями електротехніки.

Перевірка виглядає наступним чином:

 1. Очистити поверхню плати жорсткої пензликом. Самостійне використання миючих засобів недоцільно, оскільки може вивести з ладу елементи (конденсатори).
 2. Перевірити цілісність ланцюгів мультиметром, в першу чергу – ланцюги харчування і елементи з відмінним від інших кольором.
 3. Продзвонити ланцюга кнопок і контрольного діода, якщо він є в конструкції пульта.
 4. При виявленні обриву пропаять зруйновану доріжку або змінити пошкоджений елемент. Замінювати електронні компоненти можна тільки за допомогою спеціального обладнання для пайки, яке є в сервісних центрах.

Нижче наведені фотографії пропайки доріжок брелка Пандора. У власника були нарікання на дальність дії і сповільнену реакцію системи на натискання кнопок, після ремонту дефекти зникли.

Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправитиРозібраний брелок системи Pandora Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправитиНабір інструментів для пропайки Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправитиПропаювання контактів під спеціальної лупою Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправитиЗворотній збірка пристрою

При провалювання кнопок пультів Starline і інших моделей можна спробувати самостійно відремонтувати пристрій.

Покрокова інструкція така:

 1. Відкрити батарейний відсік, вийняти елемент живлення.
 2. Викрутити розташований під батареєю гвинт кріплення.
 3. За допомогою ножа або тонкої викрутки роз’єднати половини корпусу. Знімати слід задню частину.
 4. Вийняти друковану плату і оглянути кнопки. Відірвану відкласти в сторону.
 5. Укласти плату дисплеєм вниз і акуратно приклеїти ціаноакріловим клеєм відірвану кнопку на штатне місце. Клавіша клеїться за штатні пластикові ніжки, контактні частини повинні бути чистими.
 6. Пропоїти чотири контакти кнопки малопотужним паяльником. При необхідності додатково пролити припоєм висновки всіх кнопок.
 7. Укласти плату в верхню частину корпусу, замкнути нижню частину і затягнути гвинт кріплення.

При ударах на платах можуть відскакувати елементи, які можна встановити на місце самостійно. Часто після падіння виникає пошкодження котушки індуктивності.

Послідовність дій при ремонті:

 1. Зняти кришку відсіку батареї і вийняти її з пульта.
 2. Відкрутити гвинт кріплення половин і роз’єднати корпус.
 3. Вийняти електронні плати і проаналізувати їх на наявність відірваних елементів.
 4. Припаяти на місце деталі і зафіксувати їх термоклеем. Відірвані елементи рекомендується замінювати новими, оскільки при відриві пошкоджуються струмопровідні частини.
 5. Зібрати виріб назад.

Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправитиДемонтаж кришки відсіку для батареї Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправитиТочка установки кріпильного гвинта Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправитиЧервоним кружком обведений пошкоджений елемент Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправитиЕлемент (котушка індуктивності) замінений

Якщо пульт перестав реагувати на натискання кнопок або втратив зв’язок з основним блоком, то його можна спробувати налаштувати. У конструкції ПДУ сигналізацій старого зразка (до 2005-2007 року випуску) часто зустрічається підлаштування конденсатор, який можна спробувати відрегулювати.

Для цього необхідно:

 1. Увійти в режим програмування (відповідно до інструкції до даної сигналізації).
 2. Перевірити роботу кнопки. Якщо сигналу немає, то необхідно повернути регулятор конденсатора на кілька градусів (до 5).
 3. Виконати налаштування. Якщо система не реагує на брелок, слід ще раз повернути регулятор. Рекомендується пробувати регулювати ємність кілька разів.

Якщо настройка брелка не допомогла, то у власника не залишається іншого виходу, як купити новий пульт або зробити копію наявного.

Де зробити дублікат?

Відновлення втраченого або пошкодженого брелка сигналізації шляхом виготовлення дубліката не проводиться.

Якщо загублений основний або допоміжний брелок, то можна спробувати знайти і підібрати пульт управління від близької моделі сигналізації. Покладатися на власні знання при цьому пристрої не слід, краще звернутися до допомоги фахівця.

Продажем брелків займаються спеціалізовані магазини автомобільних охоронних систем і настановні центри. Пристрої ряду сигналізацій (Старлайн, Пандора) можна спробувати замовити через офіційні представництва або сайт виробника.

 Завантаження …

Відео «Ремонт пультів сигналізації»

Навчальне відео по ремонту пультів управління сигналізаціями представлено каналом АВТО РЕЗ.

Несправність брелока або що робити якщо втратив брелок

Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправити

Конструктивні думки про варіанти виходу з положення з’являються в свідомості потім. У перший момент природна спроба перетрусити весь вміст численних кишень, портфеля, повернутися туди, де було втрачено цей злощасний ключ.

Незвичайна легкість, що межує з ейфорією, з’являється у всьому тілі, коли раптом виявляєш зниклий брелок.

Ну а якщо немає, тоді необхідно сісти на лавку, пеньок або за стіл і, поступово заспокоюючись, починати думати. Оскільки голову втрачати не можна. Нижче наші фахівці підготували поради як чинити в ситуації коли був втрачений брелок і які він несе.

Функціональні можливості

Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправитиБудь-яка автосигналізація, з яким би шифруванням вона не була, завжди комплектується 2-ма брелоками. Крім того, дбайливі автовласники, припускаючи можливість майбутніх втрат, заздалегідь здобуваю собі запасний комплект, прописуючи їх при установці.

Кожен брелок прописується своїм індивідуальним кодом для всієї системи охорони. Ось чому, навіть однотипні пристрої підходять тільки до своєї автосигналізації, в якій вони прописані.

Функціонально, призначення і можливості їх наступні:

Функції основного модуля

 • Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправитипідтримує шифровану радіозв’язок з основним програмним пристроєм автосигналізації, встановленим в машині;
  • двосторонню;
  • односторонню;
  • диалоговую;
  • динамічну;
 • контролює зв’язок з додатковою міткою;
 • розпорядчі функції;
  • здійснює постановку і швидке зняття авто з охорони;
  • подає команду на блокування роботи двигуна при непередбачених ситуаціях;
  • включає аварійне оповіщення про несанкціонований доступ;
  • посилає сигнал на віддалений запуск двигуна автомобіля;
 • інформаційні функції
  • інформує власника про всі запрограмованих завданнях охоронного обладнання;
  • демонструє поточний стан всіх основних вузлів машини;
  • повідомляє про втрату контрольованої зв’язку з об’єктом охорони;
  • про те, що сів елемент живлення;
 • функції програматора;
  • виконує завдання з програмування комфортних можливостей сигналізації;
   • запуск двигуна за часом, температурою, якщо село напруги в бортовій мережі;
   • інтелектуальну постановку і зняття з охорони;
   • контроль хибних сигналів системи
   • годинника, будильника і таймера.

Функції додаткового модуля

 • Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправитиздійснює односторонню зв’язок з програмним блоком машини;
 • виконує завдання по постановці і зняття сигналізації з охорони;
 • подає команду на блокування двигуна при непередбачених ситуаціях;
 • включає аварійку при пошуку автомобіля на стоянці.

Дуже важливо, встановлюючи сигналізацію, докладно записати всі необхідні коди і місце розташування секретної кнопки «OVERRIDE». Ця кнопка або вимикач переводить всю охоронну систему машини в режим «Valet». З його допомогою можна при втрати брелока відключити сигналізацію, перевівши її в режим сервісних послуг або режим перепрограмування.

Що робити якщо втратив

Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправити

 • якщо можливо скористатися додатковим, однобічним брелоком;
  • купити новий екземпляр, замість втраченого;
   • прописати його самостійно або в автосервісі по записаному, при установці, коду;
   • при бажанні і наявності куплених дублікатів, можна прописати максимально можливе їх кількість. Тим самим, будуть стерті коди загубленого пристрою. Їм вже не можна буде скористатися;
 • якщо додатковий брелок знаходиться в повній неприступності;
  • основним завданням залишається варіант перекладу сигналізації в режим «Valet»;
  • тут будуть дуже до речі ті копії інструкції, які зберігаються у автовласника серед основних документів.

Якщо втрачений брелок – кожної автосигналізації притаманний свій порядок дій. Наприклад для сигналізації фірми Шерхана з 3-го по 5-ий моделі:

 • набором коду на датчику виклику водія, приклеєного на лобовому склі;
 • набір PIN-коду, методом маніпуляції ключем запалювання;
 • шляхом пошуку і натискання кнопки «OVERRIDE» при включеній сирени і радах численних глядачів;

Процес прописки брелоків на сигналізації StarLine при втрати, полягає в наступному;

 • кнопка «Valet» натискається рівно 7 разів;
 • включається запалювання автомобіля;
 • звучить сигналізація рівно ті ж 7 разів – виконаний вхід в систему;
 • натисканням кнопок №1 і, одночасно, №2 – прописуємо його;
 • звучить 1 звуковий Неложними сигнал – прописаний брелок №1;
 • аналогічно надходять і з іншими пристроями – буде 2, 3 або 4 сигналу. Залежно від їх кількості.

Знання моделі сигналізації, її настановних PIN-кодів, місця розташування кнопки «OVERRIDE» ( «Valet») або інших методів зняття автомобіля з охорони – ось основні проблеми, що виникають при бажанні провести перепрограмування або здійснити прописку брелоків. Сам процес програмування є описаний у всіх технічних інструкціях до охоронної сигналізації. Досить просто сісти і уважно вивчити їх.

В іншому випадку без виклику фахівця автосервісу, на місце стоянки автомобіля, не обійтися.

Що робити якщо несправний

Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправити

 • автосигналізація не реагує на брелок, тобто втрачено зв’язок між ними;
  • села батарея харчування, що має бути видно на дисплеї;
   • необхідна його заміна відповідно до інструкції;
  • висока напруженість радіоефіру. Сильні перешкоди і помилкові сигнали забивають команди;
   • потрібно максимально скоротити відстань між сигналізацією і брелоком;
   • вибрати найбільш захищене місце, від перешкод і помилкових сигналів, біля машини;
  • деякі сигналізації можуть не реагувати на натискання кнопок, якщо активована, з якоїсь причини, функція управління другою машиною;
   • зняти задачу з управління сигналізацією 2-ий машини і таким чином прибрати помилковий сигнал;
  • можливо, сталася рассинхронизация приймального і передавального сигналів;
   • буде потрібно нова перепрописка пристрої;
 • йдуть помилкові сигнали на спрацювання системи охорони;
  • задіяна функція «вільні руки»;
   • завдання необхідно зняти або скористатися нею;
  • сталася рассинхронизация приймального і передавального обладнання;
   • необхідно перепрограмувати пристрої;
  • несправний сам брелок;
   • слід придбати новий і прописати його.

Рекомендації, що потрібно зробити, щоб убезпечити себе від втрати

Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправити

 • Модель;
 • всі PIN-коди;
 • Місце встановлення;
  • центрального блоку;
  • кнопки «OVERRIDE»;
 • можливі варіанти установки режиму «Valet» без пульта;
 • алгоритм програмування;
 • де придбати запасний брелок, а краще купити відразу;
 • вкласти в страховий поліс копію інструкції по основних дій з сигналізацією;
 • регулярно міняти сіли акумулятори.

Проблеми і неприємності в житті зустрічаються частіше, ніж хотілося. Аналіз причин їх виникнення, як і вивчення можливих шляхів усунення – запорука майбутнього спокою і впевненості в абсолютній надійності охоронного обладнання.

Як вчинити в ситуації, якщо брелок від автосигналізації був загублений

Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправитиУ статті, розміщеній перед вами, ми відповідаємо на головне питання багатьох власників автосигналізацій: «Що робити, якщо сталася втрата брелока від автомобільної сигналізації?»

Відсутня брелок від автомобільної сигналізації. Як бути?

УВАГА! Знайдений абсолютно простий спосіб скоротити витрату палива! Не вірите? Автомеханік з 15-річним стажем теж не вірив, поки не спробував. А тепер він економить на бензині 35 000 рублів на рік! Читати далі”

У багатьох власників машин з встановленими в них сигналізаційними пристроями напевно виникали ситуації, коли відбувалася втрата брелка. Або ж дистанційний пульт управління приходив в непридатність, ламався і так далі. Ми зібрали всю наявну інформацію і спробували скласти інформаційний матеріал для тих, хто зазнавав невдачі в подібних випадках.

Якщо ж у вас в наявності був тільки один єдиний брелок, а ви його раптом кудись посіяли, то не варто засмучуватися відразу.

Зверніть увагу

Перш за все, ви повинні проникнути в сам автомобіль, а потім спробувати зробити ідентифікацію свого сигналізаційного блоку, встановленого в транспортний засіб.

Пошукайте в першу чергу сам блок, який в більшості випадків розташовується приблизно в області керма, а конкретно під ним. Також ви можете знайти його під поверхнею бардачка.

Спробуйте відшукати кнопочку Валет (Valet), яка проведена в область блоку. Режим Валет – режимЩо робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправити службовий, при відключених на час базових функціях.Сістема працює таким чином: проводиться оповіщення автовласника про що відбуваються діях зловмисників, які намагаються заволодіти вашим транспортним засобом, шляхом активації світлових і звукових сигналів, а потім виробляє блокування двигуна при несанкціонованому запуску.

У набір базових функцій входить наступне: наявність блоку управління з мікропроцесором; наявність двох пультів ДУ (дистанційного керування); присутність в комплекті джгута проводів, призначених для основного з’єднання; присутність в комплекті джгута проводів, призначених для контролювання дверних замків автомобіля; присутність в комплекті світлодіодного індикатора, призначеного для визначення стану системи; наявність службової кнопки; наявність датчика удару. В майбутньому ця кнопочка вам стане в нагоді. Після знаходження пристрою блоку контролю сигналізації, доведеться виконати списування назви та маркування моделі, яка вами використовується, на паперовий лист. У разі якщо інструкції при вас немає, то доведеться зайти вам в мережу і завантажити інструкцію свій мобільний пристрій або ПК, а потім вивести на друк.

Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправитиКоли брелок до вас надійшов, то доведеться вам його запрограмувати таким чином, щоб при натисканні на нього автомобіль відкривався. Не впадайте в паніку, все насправді виявиться набагато простіше, ніж, здається на перший погляд. Тут немає необхідності зв’язуватися з даного питання з дорогими майстернями, які спеціалізуються на установці автомобільних сигналізацій. У самих майстерень зазвичай займаються прошивкою брелоків. Щоб запрограмувати брелок доведеться вам заглянути в інструкцію, а потім відшукати необхідний розділ, після чого виконати процес програмування системи. Від вас буде потрібно наступне:

 1. Спочатку потрібно п’ять разів натиснути на кнопочку сервісу;
 2. Після першої дії ви тиснете на кнопочку брелока, призначену для відкривання.

Власне і вся процедура програмування. Виконати все можна досить простим, швидким і безкоштовним чином. Коли один з наших знайомих втрачав свій брелок, то йому доводилося діяти відповідно до саме цієї інструкції.

На реалізацію всього алгоритму дій, а також на пошуки і придбання абсолютно нового пристрою він витратив близько трьох днів.

Пі цьому користувач зміг заощадити величезну кількість грошових коштів, витрачаючи на новий пристрій забезпечення безпеки автомобіля, ну, і на його налаштування та встановлення.

Проблеми роботи брелока: некоректно функціонує, відсутні робочі ознаки, авто не можна поставити / поставити на охорону

Крім втрати одного з головних компонентів системи, можуть ще виникнути ситуації гірше. Часом виникають ситуації, коли автомобільна сигналізація, будучи встановленої в систему, починає вести себе некоректно. Причин є безліч – може брелок виявився несправним, зіпсувався або зламався.

Часом брелоки, що працюють коректним чином, можуть почати підводити господаря автомобіля, через що зазвичай відбуваються порушення працездатності системи протиугінного типу.

З цієї причини ми вирішили дати кілька корисних порад і різних корисних рекомендацій, які допоможуть звичайному користувачеві, що зіткнулося з будь-якої серйозної проблемою, допомогти у відновленні працездатності брелока пристрої, а також всієї протиугінної системи, в загальному.

Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправити

Варто обов’язково пам’ятати те, що контроль системи відбувається через радіоканал з використанням пульта дистанційного керування (дистанційне керування), зроблений у вигляді брелока для автомобільних ключів.

Відстань, на якому працює брелок, залежить зазвичай від того, в якому стані знаходиться поживний елемент (може бути наявність батарейки або A23, або 12 Alkaline), а також який рівень інтенсивності присутній при активації перешкод радіо на зовнішньому рівні.

При натисканні на кнопку або на обидві кнопочки одночасним чином команди контролю потрапляють в системну область.

Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправитиУ деяких ситуаціях, коли виникають серйозні поломки, виникає необхідність в перекладі пристрою в службовий режим. Зробити це буде завданням не такий вже важкою. Вся процедура здійснюється з брелока автомобільної сигналізації, на якому присутні три кнопки: велика і маленька. Найбільша кнопка активується миттєво після здійснення натискання. При включеному і вимкненому режимах запалювання можливе блокування і розблокування дверних замків. Кнопка невеликого розміру активується при швидкому натисканні, діє по закінченню певного часу після того, як було вироблено відпускання. При включеному і вимкненому режимах запалювання можливе блокування і розблокування дверних замків. Кнопочка маленька при секундний утриманні. При вимкненому режимі запалювання відбувається активація допоміжного каналу. Одночасне натискання двох кнопок (при швидкому натисканні). Після натискання активується аварійний режим, а при вимкненому запаленні активується функція, що відповідає за запобігання злому системи зловмисником.

Варто пам’ятати, що для оптимальної роботи системи, вбудованої в машину з затримкою відключення освітлення в салоні, важливо деактивувати функцію, що підлягає програмуванню.

Захисні функції не будуть виконуватися, поки не пройде тридцять секунд. Звукових сповіщень, які дають інформацію про виникнення поломки в області, під час активації захисного режиму не виникне.

Поширена зона стане доступною для роботи тільки після того, як вона закриється.

Коригування робочого стану брелока

Часом можуть виникнути як досить банальні ситуації, так і дуже складні.

Коли відбувається зменшення робочого діапазону брелока, то явною причиною некоректного дії системи може стати батарейка, рівень зарядки якої знизився.

Та ж сама ситуація може статися, коли рідкокристалічний екран раптово потьмянів. Якщо ж світлодіод або екран не світиться, тоді доведеться здійснити заміну батарейки.

Якщо ж з’ясувалося, що причина самої поломки криється не в зарядці пристрою, то ви можете здійснити програмування брелока, який призначений для управління автомобільною сигналізацією, тобто ви повинні будете провести синхронізацію системи. Часом трапляються випадки, коли пристрій проти викрадення забуває систему брелока, а для того, щоб команди система знову почала сприймати, доведеться зробити запис брелока до автомобільної сигналізації.

Втомився платити за штрафи? Вихід є! Забудьте про штрафи з камер! Абсолютно легальна новинка – Глушилка камер ГИБДД, приховує ваші номери від камер, які стоять по всіх містах. Детальніше за посиланням.

 • Абсолютно легально (стаття 12.2);
 • Приховує від фото-відеофіксації;
 • Підходить для всіх автомобілів;
 • Працює через роз’єм прикурювача;
 • Не викликає перешкод в радіоприймачі і стільникових телефонах.

дізнатися подробиці

Якщо брелок від автомобільної сигналізації загубився або зламався

Сучасні охоронні автомобільні системи – це інноваційні, зручні і просунуті технології, які роблять життя автомобіліста простіше і комфортніше. Такі системи оснащуються брелоками, які мають дистанційний принцип дії.

На жаль, такі елементи управління можуть виходити з ладу або зовсім губитися. Така ситуація не є смертельною, але проблем здатна доставити чимало. Кожен автомобіліст повинен знати, що робити, якщо брелок від сигналізації зламався або був загублений.

Саме про це ми і будемо сьогодні говорити.

Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправити

Найпоширеніші проблеми поломок

З пультом від автомобільної сигналізації трапляються різні неприємності. Ми відібрали найбільш поширені з них і склали список. Характер поломки визначає її рішення.

 1. Падіння може відбуватися з різною інтенсивністю, отже, і пошкодження також можуть бути різними. При пошкодженнях корпусу можна відключити охоронну систему і отримати доступ до ТЗ. Набагато серйозніше є струшування кварцу. В цьому випадку доведеться купувати нову систему управління.
 2. Вплив вологи в результаті падіння в воду або потрапляння під дощ робить згубний вплив на механізм. Плата виявляється залитою, в результаті чого доріжки замикаються. Пристрій може повністю або частково вийти з ладу. У такій ситуації необхідно без зволікання отримати елемент живлення. Це дозволить виключити ймовірність потрапляння електроліту на внутрішні деталі механізму. Після потрібно розібрати механізм і обробити спиртом доріжки. В результаті таких дій повинна відновитися працездатність кнопок. Якщо цього не відбулося, беремо тестер і перевіряє працездатність ланцюга. Кнопки можна замінити на нові – особливої ​​проблеми тут немає. Пульт з зруйнованими доріжками і пошкодженої платою доведеться міняти на новий брелок сигналізації. Інших варіантів тут немає.
 3. Батарея може розрядитися за гранично короткий час – це є наслідком короткого замикання. Її потрібно міняти на нову. Якщо ситуація повторюється, значить причину потрібно шукати в самому пульті. Простіше буде брелок замінити на новий.
 4. Причиною несправності може бути зруйнована кнопка або невелику ділянку плати. Виникають такі несправності через елементарне фізичного впливу. У рідкісних випадках допомагає заміна кнопки, яку виконують сервісні центри. Але найчастіше доводиться купувати новий пульт.
 5. Втрата зв’язку з автомобільним блоком характерна для охоронних систем Томагавк і Алігатор, але і в системах від інших виробників також може з’являтися ця проблема. Виникає вона через рассинхронизации каналу, а вирішується шляхом повторного програмування пристрою.
 6. Пристрій для управління охоронною системою авто може «подвисать», що тягне за собою тимчасову непрацездатність. Виникає ця проблема в основному після запуску двигуна при сів акумуляторі. Також радіочастотні перешкоди можуть стати причиною такої ситуації. Проблема вирішується шляхом відключення системи в аварійному режимі, після чого буде потрібно трохи проїхати і перевірити роботу механізму. У рідкісних випадках потрібне проведення повторної реєстрації в пам’яті блоку пультів управління.

Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправити

відключення сигналізації

Брелок загублений або пошкоджений, а в машину потрапити потрібно? Але як це зробити, якщо вона стоїть під сигналізацією? Потрібно відключити охоронну систему. Для цього є кілька способів. Який би спосіб не був вами обраний, необхідно від’єднувати клеми з акумулятора.

 1. Кнопка «Валет» або «Valet» може розташовуватися в різних місцях. Про її розташуванні потрібно цікавитися відразу ж після установки охоронної системи. Ця кнопка дозволяє відключити систему, після чого водій зможе спокійно дістатися до сервісного центру і вирішити проблему з брелоком.
 2. Аварійне відключення може проходити за різними сценаріями, залежно від того, яка охоронна система встановлена ​​в автомобілі. Здебільшого дії водія зводяться до кількаразового перемикань ключа в запаленні в різні позиції, після чого необхідно швидко активувати сервісну кнопку задану кількість разів.
 3. Відключення системи від харчування передбачає роботу з проводами. Якщо така перспектива вас не лякає, то доведеться виконати наступні дії:
 • під торпедою знаходимо сигналізаційний блок;
 • витягуємо дроти і починаємо спроби завести автомобіль.

Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправити

Не завжди такі дії дозволяють почути звук працюючого двигуна. В цьому випадку можна зробити висновок, що охоронна система блокує основні робочі вузли (стартер, паливну систему). Навіть з такої ситуації можна вийти, якщо дотримуватися наступного плану:

 • вивчаємо основний Автодріт (до нього підключені дроти сигналізації);
 • якщо блокування присутня, то провід буде розрізано, а його кінці повинні бути підключені до пристрою для ДУ;
 • дроти охоронної системи буде потрібно відключити, а розрізаний дріт з’єднати;
 • відсутність реакції двигуна свідчить про наявність додаткових блокувань, які необхідно знайти і відключити.
 1. Кодування – це зручна функція, яка позбавляє водія від ряду складнощів. Необхідно заздалегідь придумати код, який дозволить без проблем провести деактивацію охоронної системи. Якщо цей випадок потрапляє під вашу ситуацію, то дотримуйтесь описаного нижче плану дій:
 • відкриваємо автомобіль ключем, вставляємо в стартер і провертає;
 • швидко натискаємо на сервісну кнопку стільки разів, скільки вказано в першій цифрі коду;
 • ключ повертаємо в зворотне положення.

Такий алгоритм дій повторюємо стільки раз, скільки цифр знаходиться в паролі.

Що робити, якщо поламався або загубився брелок від сигналізації, вам відомо. Вибирайте прийнятний варіант і дійте.

Вибір відповідного брелка

Нерідко проблеми з пультом управління від автосигналізації вирішуються шляхом покупки нового елемента управління. Особливо якщо брелок від сигналізації машини було втрачено. Тут не все так просто. Не можна піти в магазин і купити перший-ліпший елемент. Потрібно знати про тонкощі і правила вибору.

 1. Для покупки потрібно вибирати спеціалізовані точки продажу. Консультація продавця не буде зайвою, задавайте питання і пояснюйте всі незрозумілі моменти.
 2. Елемент управління повинен підходити під вашу систему, більш того, важливою є можливість його програмування. Брелок потрібно вибирати відповідно до моделі сигналізації, в іншому випадку, перепрограмування буде неможливим.
 3. Знайти брелок під стару модель охоронної системи буде дуже складно, в деяких випадках навіть неможливо. Будьте готові замінити повністю всю сигналізацію.

Коли потрібний механізм обрано, варто задуматися про те, як замінити брелок сигналізації. Про це ми будемо говорити далі.

Прив’язка нового брелока

Відновити нормальну роботу охоронної системи в разі втрати брелка сигналізації під силу кожному автомобілісту. Новий елемент управління потрібно прив’язати до старої охоронній системі. Цей процес описаний в інструкції, він може відрізнятися в залежності від типу сигналізації. Загальні моменти виглядають наступним чином:

 • система переводиться в режим «валет мод» шляхом натиснення відповідної кнопки або важеля в салоні авто;
 • переклад в режим може зажадати введення захисного коду, що є додатковим захистом (код відображений в інструкції);
 • важливим моментом є кількість брелків, які можуть бути підключеними до системи, якщо підключити зайвий, то код буде стертий з першого.

Що робити, якщо втратив брелок від сигналізації? все можна виправити

Якщо враховувати ці моменти і точно дотримуватися інструкції по прив’язці нового брелока, то все вийде, оскільки замінити брелок автосигналізації можна кожному. Складнощів в цьому процесі немає.

Не варто поспішати міняти сигналізацію в разі виникнення проблем з брелоком від неї. Рішення проблеми може бути набагато легше і дешевше. Звичайно, якщо система стара і для неї брелоки вже не випускаються, то буде простіше встановити нову сигналізацію.

Що робити якщо втратив брелок від сигналізації

Багато хто, напевно, з нас втрачали брелоки від сигналізацій. Або розбивали, приводячи їх, в неробочий стан. У цій статті мова піде про те що робити якщо втратив брелок від сигналізації.

Крок 1 Потрапити в машину

Для початку потрібно потрапити в салон автомобіля. Зробити це можна відкривши двері запасним ключем, або ж спробувати потрапити в автомобіль іншими способами. На радянських автомобілях зробити це не важко, достатньо трохи відігнути ущільнювач дверного скла, і спробувати просунути дріт, зачепити гвоздик двері і потягнути його на себе.

Крок 2 – знайти блок сигналізації і кнопку Valet

Кнопка Valet є практично на будь-який сигналізації, навіть дуже старої. Вона потрібна для того щоб Ви могли програмувати блок сигналізації, прописувати нові брелоки, відключати сирену і тп. Виглядає вона наступним чином.

Якщо Ви не знаєте де знаходиться кнопка Valet в своєму автомобілі, то доведеться її шукати. Для цього потрібно знайти блок сигналізації. Зазвичай установники ховають його під кермом або, де бардачок.

Від нього ви йтимуть велику кількість проводів, і на ньому як правило пишеться назви виробника сигналізації, серійний номер блоку, марка і модель. Серед величезної кількості проводів потрібно відшукати ті які йдуть на кнопку Valet, по ним і обчислити де вона знаходиться.

Як правило колір проводів білий і чорний і вони вставлені окремим роз’ємом на блоці сигналізації.

Для того щоб спокійно знайти заповітну кнопку, вимкніть клеми акумулятора – так Ви матимете можливість отримати на пошуки, і сигналізація не буде спрацьовувати.

Крок 3 – Відключення сигналізації

Після того, як ви знайшли блок керування сигналізацією, потрібно списати назву і маркування моделі на папірець, нам вона знадобиться для того, щоб купити брелок.

На час того, поки у Вас немає брелка від сигналізації, потрібно її деактивувати. Так як сигналізацій безліч все вони деактивуються по різному, але принцип деактивації практично завжди однаковий. Більш докладні інструкції, можна дізнатися в інструкції по експлуатації Вашої сигналізації. Ось приклад деакцтіваціі деяких моделей Старлайн.

Деактивация Старлайн А1, А2, А4, А8, А9

 1. Власник автомобіля відкриває двері штатним ключем. При це спрацює сирена, сигналізація встане в режим паніки.
 2. Далі потрібно включити запалювання.
 3. Якщо у Вас Starline (A1, A2, A4) – натиснути на кнопку Valet 3 рази, якщо встановлена ​​A8 або A9 то 4 рази, і відразу ж відключити запалювання.

Увага! Виробляти цю операцію необхідно протягом 20 секунд, інакше нічого не вийде.

Деактивация Старлайн А91

 1. Как и в прежних версиях, необходимо открыть автомобиль штатным ключем. Сигнализация войдет в режим паники, сработает сирена.
 2. Далее нужно включить зажигание, и в течении 20 секунд нажать три раза на кнопку Valet.
 3. Включите зажигание, если все получилось то сигнализация деактивируется.

После того как Вы деактивировали сигнализацию, нужно решить вопрос с брелком.

Если Вы такой брелок не нашли, а все продавцы в один голос говорят, что у Вас сигнализация очень старая, а так же намекают на покупку новой, более современной и навороченной, не верьте им. Лезете опять в интернет, и пробуете найти брелок в онлайн магазинах.

Если такого брелка нет, то можно задать вопрос на форумах производителя Вашей сигнализации, там Вам могут посоветовать какой брелок подойдет и где его купить.

Після того як Вам прийшов брелок, Вам потрібно його запрограмувати, на те щоб він відкривав Ваш автомобіль. Не лякайтеся не так все складно як здається. Не варто звертатися в дорогі майстерні по установці сигналізацій, що б вони прошили, як вони кажуть, Ваш брелок.

важливо

Для програмування брелка, досить відкрити інструкцію знайти там відповідний розділ і здійснити програмування. Ваші дії будуть приблизно такі – натиснути 5 разів на сервісну кнопку і два рази на кнопку відкривання на брелоку. Ось і все програмування, дуже просто і безкоштовно.

Особисто я, коли втратив брелок, від сигналізації, діяв саме за таким алгоритмом, на пошук і отримання нового брелка у мене пішло три дні. При цьому я заощадив купу грошей, на нову сигналізацію, і на її установку.

Втратив брелок від сигналізації, як відновити? Прив’язка нового брелка

Брелок сигналізації автомобіля – невід’ємна частина охоронного комплексу. Він є інтерфейсом, через який власник автомобіля може налаштовувати параметри роботи систем сигналізації, керувати функціями, отримувати інформацію про стан авто.

Нерідко водії втрачають брелоки. Але в разі втрати автовласник повинен залишатися господарем становища. Необхідно завжди знати, що робити, якщо втратив брелок від сигналізації, як відновити пристрій.

Професійні установники розкажуть, як бути в даній ситуації.

Що робити після втрати

Якщо включається сирена, то запускається комунікатор для оповіщення власника авто про подію.

Щоб спровокувати сигналізацію подати сигал тривоги, зазвичай досить вдарити по колесу, постукати в вікно або спробувати розкрити замки відмичками.

За сигналом, коли активується режим охорони, можна спробувати відшукати пульт. Але це допоможе тільки якщо автомобіліст приблизно знає, де був втрачений брелок.

Для відключення сигналізації в разі ось такого аварійного запуску або при повній втраті брелока необхідно:

 • Забезпечити доступ в салон автомобіля;
 • Знайти головний блок охоронної системи та кнопку Valet на ньому.

Як потрапити в автомобіль?

Якщо брелок безповоротно втрачено, потрапити в салон авто можна за допомогою штатного ключа. Якщо ключа теж немає, тоді доведеться звертатися за допомогою до професійних хакерам. Такі послуги сьогодні надаються в будь-яких містах. На жаль, інших варіантів немає.

Де шукати блок сигналізації?

Найчастіше блоки управління встановлюються під панеллю приладів. Але місце установки в салоні може бути й іншим: установники бувають різними.

Коли вдалося знайти блок, слід відшукати на ньому сервісну кнопку Valet. Найчастіше кнопка розташована під панеллю приладів і може бути ретельно замаскована.

Іноді пошук може зайняти багато часу: доводиться перевіряти кожен провід, що йде від блоку управління.

Відключення охоронної системи

Далі потрібно екстрене відключення режиму охорони сигналізації. Після відключення автовласники зможуть запускати двигуни і користуватися всіма функціями машини, крім системи охорони. Відключення в більшості випадків проходить по одному і тому ж алгоритму: різниця між моделями – в незначних деталях.

Sheriff

Відключити сигналізацію аварійно можна за наступною інструкції:

 • Ключем відкривають двері.
 • Включають запалювання.
 • Натискають на сервісну кнопку (необхідно встигнути натиснути на неї за 5 секунд. Потім знову відключають і включають запалювання.
 • Сервісна кнопка натискається ще один раз. Так, сигналізація відключає режим охорони.

  Фірма Rimac допоможе Hyundai з гоночними електрокарами

Pantera

Алгоритм відключення наступний:

 • В салон потрапляють будь-яким способом.
 • Включають запалювання і відключають на кілька секунд. Далі знову включають.
 • Протягом 10 секунд потрібно встигнути затиснути сервісну кнопку. Утримують її до моменту спрацьовування сирени. Звук буде свідчити, що охоронна система увійшла в режим обслуговування.

Alligator

Відключити дану сигналізацію, не маючи персонального пін-коду, можна наступним чином:

 • Двері відкривають ключем.
 • Включають запалювання.
 • Протягом 15 секунд потрібно натиснути на кнопку сервісного режиму.
 • Запалювання відключають. Так, відключиться і режим охорони.

«Старлайн»

Що робити, втратив брелок сигналізації «Старлайн»? Можна використовувати наступний алгоритм. Автомобіль відкривають, включають запалювання, утримують сервісну кнопку на протязі шести секунд. Коли система увійде в режим сервісу, користувач може почути звуковий сигнал. Світлодіод, який повідомляє про стан, буде блимати повільніше. Далі запалювання знову вимикають.

Якщо є пін-код сигналізації «Старлайн», тоді:

 • Після відкриття дверей включається запалювання, активується сигнал тривоги.
 • Протягом 6 секунд слід ввести першу цифру пін-коду, використовуючи сервісну кнопку. Число натискань буде відповідати цифрі пароля.
 • Запалювання відключається і знову включається.
 • Далі таким же чином вводять ще одну цифру.
 • Знову відключають і включають запалювання.

Tomahawk

Аварійно відключити систему можна відкривши двері. Далі ключ повертають в позицію «ACC». Протягом 20 секунд чотири рази натискають сервісну кнопку, а потім відключають запалювання. Якщо фари моргнули, то режим охорони знятий і можна навіть запускати двигун.

Як запустити двигун?

Власники охоронних систем цікавляться: втратив брелок від сигналізації, завести машину – це можливо?

Якщо охоронна система не оснащена іммобілайзером, то особливих проблем з запуском бути не повинно. Втрачено лише брелок-комунікатор, а не штатний ключ. У разі втрати брелока за інструкціями вище виконується екстрене відключення охоронного комплексу. Так, система знімає блокування і дозволяє запуск двигуна.

Чи можливо відновити роботу сигналізації?

Брелоки часто губляться і ламаються. Це не привід викидати охоронну систему на смітник. Чи можна відновити брелок від сигналізації? Можна, можливо. Для цього достатньо придбати новий порожній брелок-болванку і перепрограмувати систему вже з ним. Купити новий брелок можна у офіційного представника виробника охоронного комплексу. Вони є у всіх великих містах.

  Panasonic і Toyota спільно розвинуть «розумні міста»

Як відновити брелок?

Здійснювати програмування або прив’язку брелка до сигналізації потрібно в охоронних системах, які не мають діалогового коду. Прив’язка використовується для синхронізації так званого “плаваючого” коду.

У таких рішеннях для управління головним блоком охоронної системи застосовується один пакет з кодом. Пакет шифрується за певним алгоритмом з незмінними основними параметрами, але з мінливим ключем.

Тому прописувати брелоки доводиться і при придбанні нового, який спочатку не синхронізований з головним блоком, і при проблемах зі штатним.

Порада

Також прив’язка потрібно, якщо у штатного брелока є які-небудь проблеми зі зв’язком. Адже не дарма виробники в інструкціях вказують, що небажано багато разів тиснути на кнопки поза зоною дальності зв’язку з машиною.

Ключ від алгоритму шифрування йде далі за алгоритмом, хоча змінюватися не повинен.

Прив’язка брелока Tomagawk для моделей TZ-9010, TZ-9011і SL-950, Q-9, Q-9.5, Q-9.9, 10,1, 7,2, Z-3

Ось як можна запрограмувати новий брелок «Томагавк». Процедура досить проста. Машину потрібно зняти з режиму охорони і включити запалювання. Далі знаходять кнопку «Override» і тримають її, доки сигналізація не видасть чотири сигналу.

Потім на брелоку одночасно тиснуть кнопки «Відкриття багажника» і «Відключення звуку». Якщо все пройшло правильно, то брелок причепиться, сирена видасть одиночний сигнал. Режим прошивки можна вимкнути, якщо просто відключити запалювання

Аналогічно прописується другий, третій і четвертий блок. Понад чотири прив’язати не можна.

Програмування брелоків Tomagawk TZ-9030, 9031, Z-5, 9,3, 9,7, G-9000, 7,1, 8,1

Дані системи припускають трохи інший порядок. Не потрібно плутати їх з уже розглянутими вище, хоч брелоки «Томагавк» схожі між собою. Різниця тут вже з моменту входу в сервісний режим.

Для входу в режим програмування слід 7 разів натиснути кнопку «Override». Після підтверджує сигналу від охоронної системи на брелоку затискають копки зняття з охорони і постановки на охорону.

Tomagawk Z-1

А ось як прив’язати брелок до сигналізації «Томагавк Z-1». Алгоритм відрізняється. Спочатку машину знімають з охорони і включають запалювання. Сервісну кнопку необхідно натискати вже 8 раз, далі запалювання відключають, а блок сигналізації дозволяє вхід в режим програмування. Так, сирена видасть 8 сигналів.

  Оновлена ​​Skoda Superb навчилася заряджатися від розетки

Далі прописується до 6 брелоків. На кожному натискають кнопку постановки на охорону. Кнопку утримують натиснутою, поки блок не видасть відповідний сигнал.

«Старлайн»

Якщо втратив брелок, від сигналізації, як відновити доступ до охоронного комплексу. Ось як (на прикладі «Старлайн») можна прив’язати новий брелок до охоронної системи. Цей алгоритм походить для моделей А91, B9 і аналогічних.

Насамперед включають запалювання і тиснуть сервісну кнопку сім разів. Далі автомобіль заводять. Сирена видасть 7 сигналів. Це говорить про те, що система перейшла в режим програмування. Потім на брелоку натискають другу і третю кнопку до характерних звуків сирени.

Програмування «Шерхан»

Автовласник втратив брелок від сигналізації, як відновити новий (на прикладі охоронної системи «Шерхан»).

Система може запам’ятати тільки три брелока: при записи четвертого коди першого і вся інформація по ним буде стерта з пам’яті. Прив’язати новий брелок можна двома способами: використовуючи пін-коду і без нього.

Якщо пін-коду немає, то запалювання включають і тут же вимикають. Про те, що система перейшла в режим програмування, повідомлять миготливі габаритні вогні. Протягом трьох секунд натискають кнопку першого брелока – габарити засвітяться один раз. Потім вводять коди інших брелоків.

Другий спосіб практично повністю повторює перший. Протягом чотирьох секунд повертають ключ запалювання відповідно до першої цифрою пін-пароля. Таким же чином вводять і другу цифру. На брелоку кнопку натискають протягом чотирьох секунд. Машина подасть знак габаритними вогнями. Брелок прив’язаний, їм можна користуватися.

висновок

Втрата брелока – не вирок. Завжди можна купити болванки-дублікати і перепрограмувати, якщо втратив брелок від сигналізації. Як відновити доступ в автомобіль, а також як знову користуватися охоронним комплексом, розповіли установники і фахівці з ремонту автосигналізацій. Процедури по прив’язці нескладні, але брелоки все ж краще не втрачати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…

Чи можна буксирувати на автоматі іншу машину? Як це зробити без наслідків

Багато автолюбителів чули про особливості принципу роботи АКПП і тому закономірно ставлять…