Що робити, якщо втратив ключі від машини? список світової

Перше, що необхідно – це заспокоїтися або хоча б спробувати це зробити. Зітхніть кілька разів глибоко, проконтролюйте дихання, зробіть так, щоб вдих був глибоким, до повного розкриття грудної клітки. Ця проста міра дозволить вашим думкам заспокоїтися, знайти вихід. Можливо, все не так уже й погано, і пропажа скоро знайдеться. В крайньому випадку – можна викликати ведмежатника, і після – поміняти замочок.

Пошук «по гарячих» слідах

Необхідно ще раз спокійно і уважно оглянути кишені, сумки. Можливо, ви просто не знайшли ключ в традиційному кишені. Або він «провалився» в підлозі курточки (в такому випадку, варто промацати куртку, іноді через маленьку дірочку ключ потрапляє в підшивку на боці або на спині).

Спробуйте прокрутити в голові події, які відбувалися після закриття машини. Що ви робили, куди ходили, з ким розмовляли – можливо, це наштовхне вас на думку, де може бути знаходитися втрачений предмет. Якщо згадати не вдається, приступають до пошуків на навколишньої території.

Як і де шукати?

Якщо ви десь втекли або просто швидко рухалися – ключ міг бути загублений саме там. Можливо, варто пройти весь свій шлях у зворотному напрямку, уважно оглядаючи доріжку.

Якщо це паркова територія, втрата часто залишається лежати на тому ж місці, де був загублений. Якщо суспільне місце – він може виявитися в стороні, тому зона пошуку повинна бути розширена.

Оглядати необхідно територію поруч із доріжкою в радіусі 2-3 м.

Якщо є можливість, залучіть до пошуків друзів і знайомих. Звичайно, чекати, коли вони приїдуть з іншого кінця міста – мало результативно. За цей час ключ може зникнути. Але якщо хтось із них живе поблизу, або може дістатися до вас протягом 5-10 хвилин, покличте його обов’язково. Це збільшить ваші шанси на успіх.

Що робити, якщо втратив ключі від машини? список світової

Розмір винагороди не повинен перевищувати оплати ваших витрат по заміні або виготовлення нової копії. Важливо розуміти, що отримуючи ключ з третіх рук, ви ризикуєте тим, що можливо, що за півгодини відсутності, на нього був виготовлений дублікат. Однак, якщо ключ у вас з чіпом – це досить малоймовірно.

Що робити, якщо втратив ключі від машини? список світової

Все забуваєш застрахувати авто? Дізнайся розмір штрафу за їзду без страховки, і подумай, чи варто воно того.

Наш рейтинг моторних масел допоможе зробити правильний вибір. А твоє масло там є?

Аерографія зробить твою машину унікальною. Покрокова інструкція тут. До речі, вона захистить і від угону.

Знайти ключ не вдалося: план подальших дій

Якщо пропажа не знайдено, доводиться звертатися до інших способів – продовжувати шукати, привезти другий ключ, виготовляти дублікат, розкривати авто (самостійно або за допомогою професіонала-ведмежатника). Вибір дій визначається особливостями машини і вашої особистої ситуацією.

Якщо у вас є другий ключ, то краще, щоб хтось його вам привіз – так ви зможете доглянути за автомобілем.

Якщо доведеться звертатися за допомогою до професіоналів – ведмежатникам або Евакуаторник – переконайтеся, що техпаспорт на авто у вас під рукою – ніхто не буде зламувати або евакуювати авто, не переконавшись, що доручення виходить від його господаря. Найгірше, якщо документи залишилися всередині закритого авто. Подумайте, як ви будете доводити право власності.

Зверніть увагу

Якщо відкрити авто необхідно терміново (всередині – діти, домашні вихованці), незалежно від того, загублений чи другий ключ, вдаються до власноручного або професійного злому. До нього також вдаються, якщо ви не можете залишити машину без нагляду (в ній на увазі залишилися документи, велика сума грошей, або великий ризик викрадення авто).

Про те, як розкрити авто самостійно підручними засобами, детально написана окрема стаття (https://za-rulem.org/tehobsluzhivanie/alert/otkryvaem-avto-bez-klyucha.html). Іноді можливо не тільки розкрити, але і завести машину без ключа.

Коли проблема не вимагає одномоментного рішення, то машину залишають, направляються за другим ключем або замовляють дублікат по чіп-карті.

На замітку: при втраті єдиного ключа можна спробувати дати оголошення в газету, на місцевому форумі, групі в соцмережах або розвісити оголошення на стовпах. Не забудьте про винагороду. Але таке вирішення питання займає тривалий час, відрізняється сумнівним результатом, оскільки навіть у разі повернення ключа він може виявитися «скомпрометованим».

 • У разі, коли ви зрозуміли, що не хочете займатися самодіяльністю – ваш вибір – виклик ведмежатника.
 • Можливо, це обійдеться дешевше, ніж покупка і установка нового скла, або рихтування та фарбування покорёженного краю двері.
 • Головна перевага виклику фахівця з злому – це цілісність авто, відсутність пошкоджень, без необхідності подальшої рихтування, фарбування.

Зазвичай для виклику спеціаліста необхідно час. За терміновість зазвичай треба доплачувати. У разі вирішення проблеми на місці не доведеться платити за послуги евакуатора.

Коли необхідний виклик евакуатора

Що робити, якщо втратив ключі від машини? список світової

В такому випадку, питання розкриття салону буде другорядним. Його можна вирішити на станції техобслуговування. Важливо – доставити машину до місця майбутнього ремонту на спеціальному евакуаторі.

Як фахівець буде вирішувати проблему?

 1. Спеціаліст може просто розкрити авто. Якщо оригінальний ключ був всередині – це вирішення питання.
 2. Що робити, якщо втратив ключі від машини? список світовоїЯкщо майстерня знаходиться далеко від місця вимушеної стоянки, швидкість вирішення проблеми в пріоритеті, проводиться заміна всіх замків (точніше, їх личинок). При наявності іммобілайзера старі ключі стираються, а нові прописуються в пам’ять. Вся процедура триває мінімум 2-3 години. Головний недолік даного підходу – висока вартість. Так, ціна комплекту з двох ключів і личинок для авто марки Ford близько 200 доларів, а окремо ключ – 80 (з чіпом), або 10 дол (без чипа). Додайте до цього вартість роботи і виїзду фахівця.Врахуйте також, що чим більше «рідкісна» ваша модель авто, тим нижча ймовірність наявності комплекту личинок до неї у місцевих медвежатников. Треба буде або замовляти зі столиці або займатися підбором ключа. І навпаки. Так, вартість повного комплекту личинок і ключів вельми поширених LANOS, SENS до 40 доларів, Chevrolet AVEO – 70 доларів.
 3. Якщо ж хочеться витратити менше, часом не підтискає, або личинки замка до вашої моделі важко дістати – вдаються до методу підбору ключа по замку. Для цього спочатку розкривають авто (впораєтеся самі – заощадите на виклик фахівця), знімають замок з дверей і доставляють його в майстерню.Потурбуйтеся про безпеку авто, поки воно буде без замка!

  У разі наявності іммобілайзера новий ключ треба буде прописати в системі.

Якщо загублений ключ з чіпом

Одна з останніх інновацій в системі безпеки і охорони автомобілів від угону – це чіп ключ. Як він працює?

На двигуні авто встановлюється спеціальна контролююча система – іммобілайзер. Вона має передавальну антену і підключається до замку запалювання. Через антену система отримує повідомлення від чіпа, вбудованого в ключ. Якщо повідомлення відповідає тому, яке закладено в його програмі, то іммобілайзер дозволяє запуск двигуна. Якщо ж ні, запуску не відбувається.

Що робити, якщо втратив ключі від машини? список світової

Для замовлення та виготовлення дубліката чіпа необхідно надати документи на авто та особисті документи. Також відновити ключ при відсутності дубліката чіпа можна за допомогою картки, в якій вказано код доступу до имобилайзера вашого авто.

На замітку: кодує сигнал іммобілайзера можна зчитувати спеціальним обладнанням з відстані кількох метрів. Таким чином, його робота може бути порушена спеціальним взломним пристроєм.

Що робити, якщо втратив ключі від машини? список світової

Зробити розвал-сходження своїми руками простіше ніж ви думаєте.

Тосол або антифриз, в чому різниця? Читайте в статті.

Рідка гума – новітня технологія захисту авто. Повна інструкція, як це зробити самостійно.

Як правило, замовлення ключа і / або личинок замка у дилера значно дорожче і чекати його потрібно буде набагато довше (через те, що займатися цим питанням будуть швидше за все на заводі-виробнику і передавати по ланцюжку доларів), ніж звертатися в місцеву зі спеціалізованим підприємством .

Тому до дилера звертаються в наступних випадках:

 1. Ваша машина ще на гарантії і ви хочете зберегти її.
 2. Ви не можете знайти личинки замка / ключі на місцевому ринку і це єдиний вихід.
 3. Якщо вам потрібен тільки дублікат і у вас зберігся номер на картці до оригінального ключа. У такому випадку ціна / терміни можуть бути порівняні з приватниками.
 4. Виробник передбачає можливість виготовлення ключа по vin номеру машини. В такому разі не треба знімати і міняти замки.

Що слід зробити, щоб втрата ключа принесла якнайменше проблем

Перераховані нижче дії полегшують вирішення проблеми в разі втрати ключів від машини. На жаль, їх потрібно було зробити до втрати ключа.

 • При установці сигналізації на машину обов’язково поцікавтеся, де у вас «сервісна» кнопка. З її допомогою, при необхідності, ви можете зняти авто з сигналізації при відсутності брелока, якщо він загублений.
 • Уважно ознайомтеся з інструкцією на ваше авто. Можливо, в ньому передбачений механізм на випадок втрати ключа. Наприклад, можуть бути прорізи, спеціально призначені для протягування дроту і аварійного відкриття клямки. А в деяких авто є функція відкриття дверей без ключа.
 • Якщо ви купили старе авто з одним ключем, подбайте про замовлення другого. Нехай він буде запасним і лежить удома. Це допоможе вам, якщо раптом основний ключ буде втрачено.
 • Якщо у вас ключ з чіпом – збережіть дані з картки (таблички) до иммобилайзеру на документах і на телефоні. У разі втрати ключів або закритті дверцята, фірма-виробник відновить їх вам за наявністю кодових позначень і ваших документів.

Бережіть ключі і свої нерви!

Втрата ключів від автомобіля не кінець світу – Авто Мото Спец

Ось ви і стали щасливим володарем автомобіля, і в руках у вас тепер комплект ключів. Як правило, всі автомобілі мають два ключа: основний і запасний.

Купивши старий автомобіль, може виявитися від нього тільки один ключ, а старий господар каже, що втратив ключ від машини і залишився з двох один. Шукати відповіді на запитання: «Що робити, якщо втратив ключі від машини?» не став, так як був другий.

Насправді, купувати такий автомобіль з одним ключем не найкращий варіант, невідомо, де другий ключ і хто їм може скористатися.

Що робити, якщо втратив ключі від машини? список світової

Часто трапляється, що автовласники втрачають свої ключі

Ситуацій буває дуже багато і в більшості випадків ми думаємо, що зі мною цього не станеться. Але ніхто не застрахований і від такого випадку, як втрата ключів від машини. Так давайте розберемося, що робити, якщо втратив ключі від транспортного засобу, а схаменувся пізно.

Ваші дії

По-перше: не панікуйте, пройдіться по тих місцях, де ви перебували, Ви повинні зайти саме тим шляхом, яким йшли, уважно оглядаючи підлогу, а так же підлогу під стоять поруч з вашим просуванням стелажами, шафами і так далі. Поспілкуйтеся з людьми, з якими зустрічалися, в кабінеті у яких перебували, може вони бачили ваші ключі і взяли з собою або передали комусь ще (адміністратору будівлі, черговий персонал).

По-друге : пройшовши весь шлях пошуку, де ви перебували, але не отримавши результатів, не впадайте у відчай.

У багатьох торгових центрах є інформаційна служба, в готелях адміністратори, ви можете через ці служби подати повідомлення по гучномовному зв’язку або залишити повідомлення про зникнення, і можливо хтось знайде і принесе ваші ключі від автомобіля до стійки інформаційної служби, адміністратору. Не забудьте в цьому випадку залишити свої дані, за якими можна з вами зв’язатися.

Що робити, якщо втратив ключі від машини? список світової

Ключі можуть загубитися в будь-якому місці – потрібно пошукати

По-третє: перебуваючи в різних місцях, на курорті, в торговому центрі, десь на відпочинку, в готелі ви напевно були з кимось, попросіть вашого друга (знайомого) допомогти вам в пошуку, і імовірно розповісти йому весь ваш маршрут і приблизно, де вони можуть виявитися. Це збільшить площу пошуку та ймовірність знаходження втрати.

По-четверте: при неуспішних таких пошуках постарайтеся подати оголошення «Втратив ключі від машини, прохання знайшов повернути за винагороду …» написане на папері і розклеїти ці оголошення в тих місцях, де ви імовірно виявили втрату цінних вам речей. Так само подати оголошення можна і по радіо і на телебаченні.

Такі пошуки можуть привести і до позитивних результатів, можуть і не дати ніякого результату.

Людина, яка знайшла ваші ключі від транспортного засобу, якщо він добрий і інтелігентний і не переслідує корисливі цілі, то він постарається їх вам повернути або повідомити в інформаційне бюро або адміністратору будівлі, але обов’язково повернути.

Якщо ключі знайшлися не відразу, а через якийсь проміжок часу, то поцікавтеся у нього, де він їх знайшов, і чому не зміг повернути втрату відразу.

За час перебування ключів у іншої людини, що переслідує будь-які корисливі цілі, він міг спокійно зробити дублікат і надалі скористатися цим дублікатом, заподіявши вам ще більше неприємностей. Не забувайте так само віддячити людини, який знайшов ключі, хоч ви і підозрюєте його в шахрайстві, довести ви це не зможете.

Що робити, якщо втратив ключі від машини? список світової

Якщо хтось знайшов Ваші ключі – віддячите його

По-п’яте: при купівлі транспортного засобу з ним йдуть два комплекти ключів і напевно, другий комплект знаходиться у вас вдома, тому ви можете самі з’їздити за ключами або когось із ваших родичів попросити привезти другий комплект до місця, де перебуваєте ви і ваш автомобіль. В цьому випадку ви не залишитеся без автомобіля і самі зможете продовжити шлях прямування.

По-шосте: сучасні автовиробники виготовляю ключі з так званим чіпом. Чіпування ключі, без яких авто не заведеться і йдуть вони зі своїм номером. Зазвичай, другий комплект якраз з таким номерком.

Надалі вам просто потрібно звернутися до офіційного дилера з другим комплектом, номерком ключа і документами на автомобіль і замовити у них виготовлення дубліката. Наприклад, японські виробники виготовляють такі ключі і прикріплюють номерок на металевій пластині до ключів.

Вам варто лише звернутися до офіційного дилера, замовити дублікат і чекати якийсь проміжок часу, так як дублікати виготовляють на заводі – виробнику автомобілів. Ну а весь цей час кататися з другим ключем.

Не замовляйте другий комплект в інших автосервісу, або лівих конторах, адже в сучасному авто ключ йде з чіпом і бортовий комп’ютер зчитує інформацію, що знаходиться в ключі. Неправильне введення коду і машина просто не заведеться, даремно витрачені гроші і час. А лівий автосервіс може зробити дублікат і для себе.

По-сьоме: втратив ключ від машини, другого ключа немає, знайти неможливо, ніхто не відгукується на пропажу, що робити? Спробувати самому відкрити двері за допомогою підручних засобів.

Підручним засобом вам послужить сталевий дріт невеликого діаметру, щоб вона могла легко протиснутися або між дверима і кузовом або між склом і боковиною двері. Саму дріт треба брати такої довжини, щоб вона мала запас ходу у вас в руці, а на іншому кінці її треба загнути гачком.

Просовуючи таке пристосування всередину слона, за допомогою гачка можна підняти або натиснути, в залежності від моделі транспортного засобу, ручний доводчик відкривання (закривання) дверей зсередини салону.

Так само можна спробувати зачепити всередині двері штангу приводу закривання дверей, просунув дріт між склом і боковиною двері. Такі дії показують у фільмах про викрадення автомобілів, і повірте, це реально.

Що робити, якщо втратив ключі від машини? список світової

Якщо ключі не знайдені – пробуйте самостійно зламувати двері

По-восьме: не вдаючись до віроломним діям, описаним вище, можна викликати майстра по відкриванню дверей в автомобілях. Дані послуги практично надаються в будь-якому великому автосервісі.

Навчена людина, з професійними навичками і спеціальним інструментом, в певний термін під’їде в вказане місце і розкриє ваше авто без зайвого клопоту.

Але йому необхідно буде представити документи, що підтверджують ваше право на володіння даним транспортним засобом.

Перераховані вище два випадки по відкриванню дверей не варто застосовувати просто так, тому що при розтині дверей може спрацювати сигналізація, якщо вона, звичайно, встановлена. І вся округа буде вам дуже «вдячна» за концерт, який ви їм влаштували, ну і якщо немає запасних ключів в самому авто.

Такий метод варто застосувати, якщо є вагомі причини розтину двері – в салоні знаходяться ключі, важливі документи, не дай бог дитина або тварина.

Якщо все-таки довелося розкрити, то постарайтеся відключити сигналізацію, відкинувши дроти від клем акумуляторної батареї, і забезпечити в подальшому збереження речей в салоні і, звичайно, збереження самого транспорту, якщо вам ваше майно дорого.

По-дев’яте: скористайтеся послугою компаній, які займаються допомогою на дорогах. Такі організації висилають до місця, де ви знаходитесь, майстри з усім необхідним обладнанням. Спектр послуг у таких компаній дуже широкий, це і евакуатор, і ремонт, і розтин авто і так далі.

Смішне відео, про те як відкрити автомобіль:

Всі моменти хороші по – своєму, і кожен вибирає свій шлях вирішення тієї чи іншої проблеми в питанні «що робити, якщо втратив ключі від машини?». Не забувайте, що на цей період часу ваш залізний улюбленець стає вразливим для шахраїв.

Його можуть викрасти, найгірший варіант – інші можуть дочекатися моменту і залізти в салон і поживитися знаходяться там цінними речами, предметами інтер’єру та приладами автомобіля.

Для цього, якщо не знайшлися ключі відразу або протягом декількох перших годин при виявленні втрати, забезпечте збереження вашого майна.

Викличте евакуатор, та він обійдеться вам дорого, але це дешевше, ніж викрадення авто, перевезіть з його допомогою машину в безпечне місце, на платну стоянку, до офіційного дилера, в свій гараж або гараж одного. Цим самим ви себе убезпечите від непередбачених обставин.

важливо

Звичайно, є велика ймовірність, що знайшов ключі від вашого автомобіля, переслідуючи корисливу мету, буде шукати ваше авто для подальшої наживи.

Щоб в подальшому бути більш впевненим, і не допустити викрадення авто, в будь-який ситуації, що склалася через втрату ключів постарайтеся надалі поміняти або сигналізацію на авто або разом з сигналкой замінити всі секретки: на замках дверей, багажника і, звичайно, замка запалювання.

В цьому випадку ви убезпечите себе від зайвих непотрібних клопотів і викрадення вашого улюбленого «залізного друга». Якщо ви цього не зробили і залишилися з одним ключем, то ваша страхова компанія може вам відмовити від виплати страховки, так як викрадення стався через вашу недбалість. Бережіть себе і своє майно. Удачі на дорогах!

Як вчинити у разі втрати ключів від автомобіля

Втрата будь-якого особистого предмета – неприємна подія, іноді викликає паніку. Складно залишитися спокійним, коли далеко від дому виявляється, що немає на місці документів на машину або страховки. Але ще неприємніше втрата ключів, так як це часом позбавляє можливості навіть потрапити в салон.

Що робити, якщо втратив ключі від машини? список світової

При купівлі нового автомобіля з ним в комплекті йде подвійний набір ключів – на випадок втрати одного з них. При придбанні на вторинному ринку ключ може бути і один, якщо один уже був загублений попереднім власником. Це, до речі, привід відмовитися від покупки, тому що другий комплект цілком може знаходитися в чужих руках з конкретною метою викрадення.

Виявлення такої пропажі завжди діє на людину подібно до удару, і він починає метушитися, що зовсім не допомагає. Тому краще взяти себе в руки, заспокоїтися і спробувати вирішити проблему. І способів для цього існує чимало.

Як і де шукати

Перше, що треба робити, коли втратив ключі від машини – спробувати їх знайти. Це має чималі шанси на успіх, якщо ви приїхали не так давно і встигли побувати в невеликій кількості місць.

 1. Почати варто з своїх кишень та речей. Потрібно перевірити не тільки той кишеню, де ключі лежать завжди, але і інші – в поспіху ви цілком могли їх покласти не туди. Перевірте сумки, пакети, якщо вони є.
 2. Якщо при собі втрати точно немає, тоді варто повернутися туди, звідки ви прийшли. Причому повертатися треба тим же шляхом, уважно дивитися під ноги і по сторонам, а також оглядати місця і предмети, куди ключі могли б відлетіти при падінні. Якщо вони просто випали з кишені, то знайти їх цілком можливо, якщо їх не підібрав хтось ще. Тому краще поквапитися.
 3. Повернутися туди, звідки пішли, і запитати там, можливо, хтось бачив або навіть підібрав втрату. Наприклад, офіціанти часто знаходять забуті на столику речі і віддають їх адміністратору. Навіть в магазині можна запитати на касі. Якщо вони нічого не знаходили, то не виключено, що знайдуть пізніше, тому корисно залишити свій телефон.

Що робити, якщо втратив ключі від машини? список світової

При цьому не потрібно подавати оголошення по гучномовному зв’язку або розвішувати оголошення, і взагалі афішувати, який ключ і від якого автомобіля втрачений.

Якщо знайти втрачений ключі від машини не вдалося, доведеться вдатися до інших способів. Деякі досить дорогі.

Якщо залишився другий комплект ключів

Добре, якщо є другий комплект ключів, нехай і вдома. Можна зателефонувати родичам, щоб хто-небудь привіз його або навіть самому з’їздити на таксі.

Але мати єдиний комплект досить небезпечно – ситуація може повторитися. Тому якомога швидше потрібно потурбуватися про виготовлення ще однієї копії.

При наявності оригіналу це зовсім не проблема – в будь-якому місті багато фірм, які можуть це зробити.

А ось робити дублікат ключа з іммобілайзером краще у офіційного дилера – це дорожче, але гарантує, що ніхто не виготовить собі ще одну копію і потім не скористається нею.

Але що робити, якщо втратив другий ключ і більше немає жодного? Це найскладніша ситуація, тут доведеться вдаватися до сторонньої допомоги.

Як отримати новий ключ, не маючи старого як зразка

Що робити, якщо втрачено єдиний ключ від машини і оригіналу не залишилося? Тут все залежить від його конструкції. Якщо це простий металевий ключ, можна для початку спробувати викликати фахівця, який зможе буквально за кілька хвилин не тільки відкрити двері, але і запустити двигун. Але для цього потрібно мати документи на транспортний засіб, що підтверджують власність.

Не користуйтеся послугами жалісливих перехожих, які можуть запропонувати свою допомогу, і тим більше не треба просити їх про це. Вони можуть більше нашкодити, ніж допомогти. Краще скористатися інтернетом на смартфоні і знайти фахівців в своєму місті, які швидко приїдуть і все зроблять.

Потім можна зробити зліпок з личинки замка і використовувати його для виготовлення дубліката. Таку послугу надає багато фірм, але проблема може виникнути з японськими моделями. Для них доведеться купувати замок запалювання і дверні личинки, і викликати фахівця для заміни.

Що робити, якщо втратив ключі від машини? список світової

Якщо машина зовсім нова, а запасного ключа немає, можна спробувати зателефонувати дилеру і попросити дублікат ключа. Потрібно буде назвати всі дані – від держномери до VIN-коду.

Якщо VIN-код невідомий, то доведеться доставити авто до дилера на евакуаторі, де його зможуть відкрити і видадуть ключ. Якщо гарантія ще діє, то це все може вийти безкоштовно, але не у всіх дилерів.

Інакше за все доведеться платити.

Набагато складніше йде справа, коли втрачають єдиний ключ з чіпом. Його відновити набагато складніше і дорожче.

Що робити, якщо втратив чіп-ключ

Така ситуація теж має кілька шляхів вирішення, але багато хто просто не знають, що робити, коли втратив ключ запалювання з іммобілайзером. Можна звернутися до дилера або до приватників. Перший варіант дорожче, але безпечніше. Другий – швидше, але більш ризикований.

При зверненні до дилера бажано мати код іммобілайзера, який зазвичай записаний на картці, видатної при продажу авто. Це прискорить виготовлення дубліката.

Порада

Якщо цього коду немає, то його доведеться підбирати, і очікування може затягнутися до декількох тижнів.

Зате потім співробітники дилера скинуть настройки іммобілайзера і налаштують його під новий ключ, що забезпечить безпеку, якщо хтось спробує проникнути в салон зі старим ключем – він не спрацює.

Що робити, якщо втратив ключі від машини? список світовоїЧіп-ключ іммобілайзера

Приватні фірми теж можуть підібрати код і виготовити дублікат, і це зазвичай у них відбувається набагато швидше. Це вийде помітно дешевше, але є ризик, що у них залишиться ще одна копія, якою можна скористатися для викрадення. Якщо все-таки довелося вдаватися до їхніх послуг, варто потім потурбуватися про посилення протиугінних систем або оформити КАСКО.

В обох випадках доведеться викликати евакуатор, щоб доставити авто до місця робіт.

Як бачите, відновити втрачені ключі від автомобіля можна, навіть чипованниє. Але іноді це може коштувати дуже дорого, особливо якщо дилер відмовить у допомозі і буде потрібно заміна всіх замків під новий чіп-ключ – це обійдеться в кілька десятків тисяч рублів. Але це найскладніша ситуація, яка буває рідко. Зазвичай можна вкластися в пару тисяч у фірм або трохи дорожче у дилера.

Як уникнути втрати ключів

Щоб не потрапляти в таку неприємну ситуацію, краще заздалегідь передбачити її та підготуватися. Речі мають властивість губитися, і ключі теж. Тому:

 1. Заздалегідь виготовте ще один комплект і залиште його в надійному місці. Наприклад, можна віддати одному, який за дзвінком зможе привезти дублікат.
 2. Алкогольне сп’яніння – причина багатьох втрат. Не треба сідати за кермо в такому стані, або їхати туди, де доведеться пити. Для таких випадків існує таксі. Авто і ключі краще залишити вдома.
 3. На ключі можна повісити брелок з номером телефону і проханням повернути за винагороду. Тому, хто знайде вони без потреби, а за невеликі гроші він їх не викине, а швидше за все поверне.

Як бачите, втрата ключів – зовсім не така страшна ситуація, як здається на перший погляд. Але і її краще попередити, це і обійдеться набагато дешевше, та й потім заощадить чимало нервів.

Що робити, якщо втратила ключі від машини?

 • Втрата ключів від машини нікого не потішить і є вельми неприємною подією, так як здатна зіпсувати всі ваші плани на день.
 • У даній ситуації головне не панікувати і не розповідати про те, що трапилося стороннім, а спокійно підійти до вирішення ситуації, що склалася.
 • Що робити, якщо втратив ключі від машини? список світовоїПідбираючи найбільш підходящий для себе алгоритм дій, обов’язково враховуйте модель ваших ключів, ваше місце розташування і то наскільки швидко вам потрібно потрапити в свою машину.

У найпершу чергу потрібно відновити свій маршрут і постаратися згадати де саме ви могли залишити або втратити ключі. Якщо ви були в невеликій кількості місць, то є сенс повернутися і пройти свій маршрут ще раз з метою знайти ключі «по гарячих слідах».

Якщо ви навіть не здогадуєтесь, де могли втратити ключі і встигли побувати в багатьох місцях, то шанси на те, що вам вдасться знайти ключі по своєму маршруту мінімальні.

Але у випадках, коли ви відвідували ТЦ, готелі або інші місця з інформаційною службою, ви можете подати повідомлення по гучномовному зв’язку або залишити повідомлення про зникнення.

Цілком можливо, що хтось знайде і поверне ваші ключі від машини.

Якщо ви купували нову машину і у вас кілька комплектів ключів лежить удома або ви заздалегідь зробили дублікат ключів, простіше буде дістатися до будинку, щоб взяти запасний ключ. Якщо ви купили стару машину з єдиним ключем і не робили дублікат, на запасні ключі можна не розраховувати.

У тому випадку, якщо вашою головною метою є саме потрапити в машину, а не знайти від неї ключі. Наприклад, коли діяти треба терміново, то найкращим виходом із ситуації буде звернутися в спеціалізовану компанію, яка займається відкриттям замків без ключів.

Важливо: Якщо ви звертаєтеся до фахівців для відкриття замку, вам обов’язково потрібно буде надати документи, що підтверджують той факт, що саме ви є власником.

Після того, як ви відкрили машину своїми силами або за допомогою викликаного майстра, потрібно вирішити проблему з відновленням ключа. Якщо у вас є зразок, ви можете просто зробити дублікат, а ось якщо його немає, завдання істотно ускладнюється.

Що робити, якщо втратив ключі від машини? список світовоїУ тому випадку, якщо ви купували машину в автосалоні, вам потрібно звернутися до автодилеру з документами і замовити виготовлення ключа. Тоді, грунтуючись на параметрах транспорту або його серійний номер, дилер зможе зробити вам новий ключ.

Якщо машина була уживаної і звертатися вам нікуди, то можна вирішити наявну завдання за допомогою заміни всіх дверних личинок і замка запалювання. Цей варіант гарний ще й тим, що якщо ваш ключ вкрали злодії, вони не зможуть вас пограбувати, так як у вас будуть абсолютно інші замки.

Так як заміна всіх замків на іномарках коштує дорого, можна пошукати компанію, яка займається виготовленням ключів для машин і дізнатися у фахівців можуть вони зробити вам ключ без зразка.

Якщо відповідь буде ствердною, вам потрібно буде демонтувати личинки всіх замків, а після відвезти їх в обрану вами компанію.

Майстри зроблять зліпок прямо в замках і на його основі зроблять вам повноцінний ключ.

Набагато складніше все стає в тому випадку, якщо у вас був чипованих ключ. Допомогти може тільки автодилер, при цьому вам доведеться заплатити далеко не маленьку суму за новий ключ.

Як бачите самі, безвихідних ситуацій просто не буває, потрібно тільки підібрати найбільш підходящий у вашому випадку варіант вирішення проблеми. Крім того, одного разу зіткнувшись з труднощами через втрату ключа, ви більше ніколи не потрапите в таку ситуацію, так як зробите достатню кількість дублікатів, будучи навченими гірким досвідом.

Що робити, якщо втратив ключі від машини ?!

Давайте розглянемо, що робити, коли втратив ключі від машини . Який порядок дій буде оптимальним , якщо ключі від машини загублені .

Зіткнувшись одного разу з такою неприємністю, як втрата ключа від автомобіля, в першу чергу, постараєтеся заспокоїтися і не панікувати. Переконайтеся, що вони саме загублені, а не стали здобиччю злодія. Якщо висока ймовірність, що ключі вкрадені, не залишайте автомобіль без нагляду.  

Крок 1. Пошуки втраченого ключа

Постарайтеся згадати, в який момент ви бачили ключі в останній раз, не поспішаючи пройдіть маршрут, по якому пересувалися в цьому районі. Уважно огляньте тротуар, дорогу, приміщення, зосереджуючись на тих місцях, де ви щось діставали з кишені і могли упустити ключ.

Не поспішайте, робіть це акуратно і зосереджено. Пам’ятайте, що випадковий перехожий міг виявити ключі і повісити на видне місце або віддати вахтера в приміщенні, офіціантові в кафе, адміністратору будівлі.

Зверніться до людей, з якими ви спілкувалися, приїхавши сюди, можливо, ключі залишилися у них на столі.

Якщо пошуки не увінчалися успіхом і вдома є дублікат ключа від машини ,, то має сенс попросити рідних привезти його до місця події, що ви змогли скористатися автомобілем. 

Крок 2. Запасний ключ привезений

Якщо вам змогли привезти запасний ключ, то можна вважати, що проблема вирішена і тепер ви зможете безперешкодно потрапити в свою машину. Але пам’ятайте, завжди залишається ймовірність, що ключ був викрадений і в майбутньому залишається ризик викрадення машини.

Щоб убезпечити себе бажано в усіх замках автомобіля змінити розташування секретів, а також стерти з пам’яті автомобіля зниклий ключ. В цьому випадку, якщо хтось знайде втрачений ключ, він не зможе відкрити і завести автомобіль.

Зверніть увагу

Таким чином, ви зможете зробити загублений ключ повністю даремним і виключіть ризик викрадення авто. 

Якщо ви перебуваєте в Санкт-Петербурзі, то для того, щоб перекодувати замок і отримати потрібну кількість дублікатів в даному випадку, викликайте нашого майстра по телефону + 7-911-814-2262 . Або ж ви можете самі під’їхати в нашу майстерню за адресою вул. Вірності, 26 ,.

Крок 3. Якщо загублений єдиний ключ, можливо відкрити машину без ключа

У тому випадку, коли втрачено єдиний доступний ключ, то ключі доведеться відновлювати по замку двері або замку запалювання. Для здійснення цієї процедури спочатку необхідно відкрити машину.

В інтернеті існує безліч порад по злому власного автомобіля, але якщо ви не фахівець, не рекомендуємо вам робити це.

Особливо, якщо ви збираєтеся відкривати замки в автомобілі вперше, перебуваючи в стресовій ситуації, ще й посеред вулиці. 

Повірте, лагодити поламані деталі або розбите скло дорожче, ніж заплатити за дану процедуру майстру, зберігши в цілості всі деталі автомобіля. Крім того, відкривши машину, ви не вирішите проблему, оскільки скористатися авто без ключа не зможете.

Наш фахівець може без проблем виїхати на місце події, відкрити автомобіль без пошкоджень і провести процедуру по виготовленню ключа прямо на місці! 

Крок 4. Виготовлення дубліката ключа

Для виготовлення дубліката ключа зазвичай необхідно демонтувати личинку дверного замка або замка запалювання. Що вибрати для основи створення дубліката майстер вирішує, ґрунтуючись на марці автомобіля, рік його випуску і технічний стан. У кожному конкретному випадку існують певні нюанси, на основі яких і приймається рішення.

Що робити, якщо втратив ключі від машини? список світової

Після демонтажу і розбору личинки замка, майстер виготовляє дублікат ключа. Завдяки большомуопиту і знання особливостей різних автомобілів, наш майстер виготовить вам ключ, який буде відкривати кожен замок в машині без збоїв і будь-яких проблем.

Крок 5. Прошивка ключа

 • Після виготовлення ключа, необхідно провести процедуру програмування нового ключа за допомогою спеціального програматора.
 • Ось приклад відео, як проводитися програмування ключів:

Також, необхідно загублений ключ видалити з пам’яті комп’ютера, що б їм не могли скористатися без вашого дозволу. Крім того, проводиться програмування кнопок відкривання і закривання всіх дверей автомобіля.

При необхідності, власник автомобіля може отримати картку з новим кодом секретності замків, що полегшить в подальшому створення запасного ключа.

Тепер, ви, ймовірно, зрозуміли, що робити в разі втрати ключа від машини . Нічого критичного в цій ситуації немає. Досить звернутися до грамотного фахівця, який швидко зробить нові ключі прямо на місці.

Для того, щоб викликати майстра телефонуйте + 7-911-814-2262

Загубив ключі від машини або від будинку: план дій

Втратити ключі – не найприємніша життєва ситуація. Таке трапляється порівняно рідко, але якщо трапляється – можна не сумніватися, що ціла купа проблем забезпечений. Причому багато хто з них можуть мати далекосяжні наслідки.

Проте, якщо раптом все ж сталося так, що ви загубили ключі – що ж робити?

Виявили пропажу ключів від машини: що робити, покрокова інструкція

Пропажа ключів від машини може статися як вдома, так і будь-де: на роботі, в торговому центрі, на відпочинку і т.д.

Перше, що потрібно зробити після того, як виявили пропажу ключів: не панікувати, включити тверезу голову і слідувати покрокової інструкції нижче:

 1. Поїздка на машині скасовується, це треба прийняти як даність і скасувати поїздку зовсім або продумати варіант поїздки іншим транспортом. Правда, після того, як вирішите питання з машиною.
 2. Другий найважливіший момент, який потрібно постаратися зрозуміти негайно – ключі були втрачені або вкрадені. Якщо існує ймовірність того, що ключі були вкрадені – варто відразу ж перевірити, чи на місці машина. І якщо машина на місці і ключами ще не встигли скористатися – краще відразу ж викликати евакуатор і відвозити її в закритий сервіс або місце, де вона буде під постійним наглядом.
 3. Як варіант – можна обійтися без евакуатора, постійно перебувати поруч з машиною і по телефону попросити кого-небудь привезти другий комплект ключів (у кожного автомобіля передбачено два комплекти ключів, перший використовується постійно, другий зберігається вдома на екстрений випадок). Після цього не варто виключати того, що за машиною стежать, тому дуже важливо привезти її туди, де вона буде постійно під наглядом.
 4. Якщо вибираєте варіант доставки машини на евакуаторі – потрібно розуміти, що водієві евакуатора доведеться як то довести, що замкнена машина дійсно належить вам. Якщо при вас знаходяться документи від машини – переживати нема про що. Але якщо документи залишилися в машині, то водій евакуатора може відмовитися забирати автомобіль. В цьому випадку краще вибрати другий варіант і попросити кого-небудь привезти другий комплект ключів.

Якщо схиляєтеся до того, що ключі від машини все ж були втрачені – щоб уникнути того, щоб ключами скористалися ті, хто їх знайде, краще діяти аналогічно. Правда, при втраті ключів так сильно поспішати, як у випадку крадіжки, не обов’язково.

Машина в безпеці, але ключів немає: що робити

 • Отже, автомобіль вдалося заховати від можливих викрадачів, але ключів від машини немає, вони або втрачені, або вкрадені.
 • В цьому випадку перше, що потрібно зробити – це постаратися знайти ключі, тому що якщо ви їх не знайдете, то доведеться міняти все замки і перепрограмувати електронні блоки машини, що обійдеться досить дорого.
 • Шансів, що ключі знайдуться, звичайно, не багато, але вони є. Необхідно добре подумати про наступне:
 •   Потрібно постаратися згадати, де ви бачили ключі в останній раз, і які дії робили після цього, в який момент могли їх втратити. Якщо ключі лежали в сумці – залазили чи в сумку, і де це могло бути, якщо ключі лежали в кишені – залазили чи в цю кишеню, і де це могло бути. Ключі могли просто випасти.
 •   Якщо пропажа знайшлася в офісному центі або торговому центрі – можна спробувати поговорити з охороною цього центру і з’ясувати, куди відносять знайдені в центрі речі.
 •   Спробувати «заново прожити» весь час з моменту, коли ви бачили ключі в останній раз до того моменту, як виявили пропажу, згадуючи всі деталі. Не зайвим буде спробувати пройти тим же маршрутом, яким ви ходили з моменту, коли бачили ключі в останній раз, і питати про ключі у всіх, хто попадеться вам на шляху: продавців, вахтерів, прибиральників і т.д.

Примечание: Можно постараться найти ключи сразу, прямо там, где вы обнаружили их пропажу (офис, торговый центр, место отдыха), но для этого вам нужен напарник, который будет постоянно находиться рядом с машиной, во избежание её угона.

Ключи так и не удалось отыскать: что делать

В случае, если ключи от машины так и не удалось найти (или есть вероятность, что они были украдены) – не стоит рассчитывать на вероятность того, что нашедший ключи не сумеет определить от какого они автомобиля. Брелки от современных сигнализаций способны связаться с автомобилем, стоящим за 2 км от места, где находится брелок.

Чтобы обезопасить свой автомобиль, вам предстоит замена всех личинок замков в машине, а так же перепрограммирование блоков сигнализации и электронных систем автомобиля, чтобы тот комплект ключей, который был потерян, больше не учитывался автомобилем, как «свой».  В ключ зажигания современного автомобиля встроен иммобилайзер – специальный микрочип, который считывается электронным блоком машины и разрешает запуск двигателя (или не разрешает, если ключ не «прописан» в блоке).

Якщо личинки в замках автомобіля здатні замінити практично в будь-якому більш-менш пристойному сервісі, то для перепрограмування електронних систем машини найкраще звернутися до офіційного дилера або на серйозну СТО, що спеціалізується на вашій марці автомобілів і володіє необхідним обладнанням для програмування його електронних систем. Що стосується сигналізації – то для перепрограмування її блоку так само доведеться заїхати і в спеціалізований інсталяційний центр.

важливо

Той комплект ключів, який зберігався будинку «на екстрений випадок» допоможе відкрити автомобіль і доїхати на ньому до сервісу. Однак, після зміни всіх личинок в замках автомобіля – він уже буде марний. Втрата одного комплекту ключів веде до заміни всіх комплектів ключів до автомобіля (крім «запасного» брелка сигналізації).

Таким чином, перше, що потрібно зробити – це зв’язатися з офіційним дилером чи профільної сервісною станцією і записатися на заміну всіх личинок замків і перепрограмування електронних систем автомобіля. Другим кроком – знайти спеціалізований центр, де встановлюються сигналізації вашої моделі, і записатися на видалення з пам’яті загубленого брелка і програмування нового брелка, який ви у них купите.

Після проведення всіх необхідних процедур по заміні личинок замків і програмування – можна вважати, що ваш автомобіль знаходиться в безпеці.

Примітка: Якщо на ваш автомобіль оформлена страховка КАСКО – краще зв’язатися з вашим страховим агентом і змалювати трапилася ситуацію. У багатьох договорах страхових компаній можуть бути обумовлені подібні випадки і необхідні дії власника автомобіля. Це потрібно зробити, щоб втрата ключів не стала причиною відмови у виплаті по можливому страховому випадку.

Так само варто сказати, що намагатися розкрити автомобіль самостійно за допомогою лінійки і інших пристосувань має сенс тільки в тому випадку, якщо вам необхідно щось терміново забрати з салону машини. Тому що завести сучасний автомобіль без ключа неможливо, вбудований іммобілайзер цього не дозволить.

Ключі від машини втрачені, дубліката немає: що робити

Найскладніший випадок, коли у машини немає навіть дубліката ключів, тобто, відкрити автомобіль самостійно навряд чи вийде.

У цьому випадку рішення проблеми буде тільки одне – машину необхідно везти на евакуаторі до офіційного дилера або в дуже хорошу сервісну станцію, що має спеціальне обладнання. На сервісі машині проведуть розтин замків, заміну їх личинок і програмування електронних блоків автомобіля на нові ключі.

Загубив ключі від квартири або будинку: що робити

У випадку з ключами від квартири або будинку все трохи простіше, ніж з ключами від машини, але і тут проблем вистачає. В першу чергу, зрозуміло, необхідно постаратися знайти загублені ключі, слідуючи тим рекомендаціям, які написані вище.

Так само потрібно мати на увазі, що ключі від будинку або квартири найчастіше губляться десь поблизу від того самого будинку або квартири, тому, буде не зайвим обійти і запитати про втрачені ключі всіх, у кого можна буде запитати: сусідів, продавців, двірників , бабусь у дворі і т.д.

Якщо ж ключі від будинку знайти не вдалося – не варто розраховувати, що їх ніхто не знайде і не зуміє визначити від якої вони квартири. Кращим варіантом буде змінити личинки у всіх замках. На сучасних замках це зробити порівняно нескладно, правда, потрібно володіти деякими слюсарними навичками.

Загубив ключі від квартири або будинку, дубліката немає: що робити

Значно гірше, якщо від замкненої квартири або будинку немає друге ключів (або другі ключі замкнені в самій квартирі) і потрапити в неї не представляється можливим. У цьому випадку не варто випробовувати долю і перелазити з сусідського балкона на свій, набагато краще звернутися до спеціалізованої фірми з розкриття замків.

Звичайно, розтин своєї власної квартири буде коштувати недешево, до вартості послуг фірми додасться і вартість зіпсованих замків, які доведеться замінити. Однак, це в будь-якому випадку краще, ніж зірватися з балкона і покалічитися.

Що робити, якщо загубили ключі від машини?

На жаль, втрата ключів від автомобіля – явище не таке вже й рідкісне. Обговорювати причини і можливі місця втрати сенсу немає, а ось торкнутися можливих дій і їх послідовності, при виявленні факту відсутності ключів від автомобіля, варто.

Добре, якщо ви не можете знайти ключі в той час, коли автомобіль знаходиться в гаражі або на стоянці, що охороняється. В цьому випадку, можна відразу приступати до безпосередніх дій по відновленню ключів, не думаючи про охорону та транспортуванні машини додому.

Набагато гірше і неприємніше, року факт втрати виявився далеко від місця зберігання автомобіля, наприклад, коли зібравшись в зворотний шлях після відпустки на гірськолижному курорті, перебуваючи при цьому за кілька сотень кілометрів від дому, ви зрозуміли, що ключі втрачені.

Перші дії, в разі втрати ключів 

Якщо в наявності є другий комплект ключів, то особливих проблем немає – доведеться зв’язатися по телефону з тим, хто може взяти другий ключ з місця його зберігання та доставити вам.

Можна з’їздить за ключем самостійно, якщо закритий автомобіль знаходитися відносно недалеко від будинку.

В іншому випадку, доведеться скористатися послугами евакуатора, який доставить знерухомлених транспорт до потрібного місця.

При цьому варто мати на увазі, що для використання евакуатора доведеться пред’явити документи про приналежність автомобіля замовнику послуги евакуації.

Крім того, у багатьох великих містах спеціалізованими організаціями надаються послуги з аварійного розтину автомобілів і виготовлення дублікатів ключів по личинці дверного замка автомобіля.

Тому, якщо ви перебуваєте в большом городе, для розтину машини можна звернутися до них або до офіційного дилера. 

Варіанти відновлення втраченого ключа

Відігнавши автомобіль в охороняється місце, потрібно вирішувати, яким чином виправити ситуацію з відсутністю ключа запалювання. Якщо мова йде про автомобіль пристойного віку, то вирішити проблему, що склалася нескладно. В цьому випадку, оптимальним варіантом стане заміна замка запалювання, разом з личинкою дверного замка, який можна придбати на автомобільній розбиранні.

У ряді випадків – це не тільки швидке, але і зовсім недороге вирішення питання. Так, наприклад комплект замку запалювання і личинки дверного замка разом з ключами на автомобіль Опель Астра перших випусків обійдеться порядку 4-4.5 тисяч рублів.

Крім того, можна замовити виготовлення ключів по личинці дверного замка.

Потрібно відзначити, що практично всі сучасні автомобілі сьогодні обладнуються замками запалювання і замками дверей з однаковими личинками, для відкриття яких підходить один і той же ключ.

Це в значній мірі спрощує ситуацію, оскільки є можливість виготовити дублікат ключа по личинці дверного замка.

Правда, у деяких японських моделей є певна особливість, при якій ключ, виготовлений таким чином, все одно не зможе відкрити замок запалювання і завести автомобіль. І справа не в будь-якої складної електроніки, а в конфігурації личинки замка запалювання.

А ось практично для всіх моделей машин марок Фольксваген, Шкода і Сеат, як і для машин багатьох інших марок, дублікат, зроблений по личинці дверного замка, відмінно заповнить втрачений ключ. 

Особливості сучасних ключів запалювання

Починаючи з другої половини 90-х років, автовиробники стали впроваджувати технологію так званих «чіп-ключів». Ці ключі запалювання оснащуються мікросхемою (чіпом) з певним кодом або навіть генератором кодів. При застосуванні ключа, система автомобіля зчитує сигнал чіпа і, передаючи дані в бортовий комп’ютер автомобіля, дозволяє його запуск.

Зовні, як правило, такі ключі відрізняються досить масивними головками – підставами з кнопками. Але навіть, якщо у ключа запалювання вашого автомобіля немає ніяких кнопок, це не означає що він не обладнаний чіпом.

Щоб перевірити наявність або відсутність чіпа, потрібно обмотати головку ключа декількома шарами звичайної алюмінієвої фольги, після чого, спробувати завести машину.

Порада

У разі, якщо автомобіль не заводиться, можна бути впевненим, що в ключі є чіп. 

При купівлі нового автомобіля покупцеві видають комплект чипованних ключів, що складається з двох або більше примірників. Втративши хоча б один ключ з чіпом, варто відразу замовити його дублікат у офіційного дилера, а не чекати можливої ​​втрати інших джерел.

Ще кілька років тому, втрата такого ключа виливалася в значні фінансові та часові витрати. Ключ можна було відновити, тільки замовивши його через офіційного дилера у компанії – виробника автомобіля.

Така операція вимагала кілька місяців часу і не один десяток тисяч рублів. Сьогодні для відновлення втраченого чіп-ключа запалювання не обов’язково звертатися до офіційного дилера і чекати тривалий час.

Існують організації, що надають подібні послуги набагато швидше і значно дешевше.  

Чіп-ключі запалювання  

Принцип технології роботи електронного ключа простий і ефективний. Як вже було сказано, чіп-ключ зв’язується з приймачем керуючого пристрою автомобіля. Якщо закодований радіосигнал не було надіслано або не був прийнятий системою, то після початку руху автомобіля, його іммобілайзер відключить основні елементи транспортного засобу і машина просто затихне.

Процедура чіпування відновлюваних ключів включає в себе адаптацію нових ключів з електронікою машини і стирання з системи даних про загублені ключах. Після цього робиться перекодування іммобілайзера, з метою унеможливлення використання старих ключів.

Після закінчення роботи, фахівцями, за допомогою спеціального діагностичного обладнання, здійснюється обнулення помилок іммобілайзера. Найчастіше, відновлення втрачених ключів запалювання може здійснюватися на місці, в ряді випадків, потрібно доставка автомобіля в сервісний центр.

Зверніть увагу

Вартість виготовлення чіпований ключа істотно варіюється і залежить від роботи.

У разі, якщо в наявності є картка з кодом доступу до иммобилайзеру вашої машини, виготовлення чіп – ключа обійдеться значно дешевше. Виготовлення ключа, обладнаного радіоблоків для дистанційного керування центральним замком, буде коштувати трохи дорожче.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Що робити, якщо тече люк в машині? Список корисних порад

Вічна проблема – підтікання люка! Люк, не рідний, чи не механічний /…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…