Якщо ви знайдете помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter. Дякуємо.

 • Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?
 • Відеореєстратор – один з автомобільних аксесуарів, який слід обов’язково купити і використовувати, адже саме він може допомогти у вирішенні спірних питань при виникненні нештатних дорожніх ситуацій.
 • Але даний прилад – досить складний електронний пристрій, а значить, воно цілком може зламатися, причому незалежно від того, яка модель і марка встановлена ​​у вас в автомобілі.
 • Несправності можуть виникнути і з дешевими китайськими реєстраторами, і з дорогими брендовими моделями.

Цікаво, що багато видів поломок є, по суті, звичайними «глюками», які притаманні багатьом електронним пристроям. І тільки вони з’являться необов’язково звертатися в сервіс або ж купувати новий відеореєстратор.

Часто ці «глюки» вдається усунути самостійно, причому навіть без використання будь-яких інструментів або приладів.

Найпоширеніші несправності

 1. Далі розглянемо найтиповіші проблеми з відеореєстраторами, які можуть виникнути в процесі експлуатації.
 2. Реєстратор не включається при цьому горить червона лампочка.
 3. Виникає така проблема з різними моделями – і популярним Carcam Q2, і з продукцією компанії Mystery.

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

Всі автомобільні пристрої для запису дорожньої ситуації зберігають ролики на змінних носіях пам’яті – флеш-картах.

Збої в роботі носія або ж переповнення його може вплинути на роботу реєстратора. І горить червона лампа якраз і вказує на те, що є проблеми з флеш-картою.

Для того щоб відновити працездатність пристрою буває досить зробити скидання його до заводських налаштувань.

Для цього на приладі є кнопка «Reset», вона зазвичай глибоко посаджена в корпус, щоб виключити випадкове натискання.

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

 • Для впливу на цю кнопку доведеться скористатися тонким довгим предметом.
 • Також на багатьох моделях, наприклад, Техеt, Supra, часто для скидання необхідно утримувати цю кнопку певний час – від 5 до 30 секунд.
 • Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?
 • У тих же реєстраторах, де кнопки «Ресет» немає, скидання проводиться шляхом вилучення на нетривалий час батареї.

Даний спосіб допомагає в разі збою в ініціалізації карти пам’яті. Якщо ж вона переповнена, потрібно її форматування. При цьому, якщо після скидання так і не вдалося запустити реєстратор, щоб відформатувати носій, доведеться його витягти і провести дану операцію вже на комп’ютері або ноутбуці.

Після форматування карти, необхідно встановити її на місце і перевірити працездатність приладу. Якщо форматування не допомогло, можна спробувати замінити карту пам’яті на іншу.

Зверніть увагу

У разі, коли форматування і заміна носія не допомогла, найімовірніше, що проблеми виникли зі слотом під карту пам’яті. При такій поломці скидання настоянок і форматування вже не допоможуть, необхідно буде звертатися в сервісний центр.

У деяких моделях реєстраторів використовуються карти пам’яті SD, але в продажу зазвичай є тільки microSD. Щоб встановити таку карту необхідно використовувати перехідник.

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

Через це елемента теж можуть виникнути проблеми в роботі. У ряді випадків заміна перехідника може усунути несправність.

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

Ще одна проблема з накопичувачем, яка може привести до даних проблем – форматування карти не в тій файлової системи.

Наприклад, пристрій працює з картою, файлова система якої – NTFS. А при форматуванні була задіяна система FAT32. У підсумку після чистки флеш-карти вона перейшла в систему FAT, і як наслідок – реєстратор її сприймати не буде.

 1. Щоб повернути працездатність досить карту ще раз відформатувати, але вже в відповідно до файлової системи.
 2. Пошкодження програмного забезпечення.
 3. Проблему з не включається реєстратором і палаючої червоною лампочкою може створити ушкодження програмного забезпечення.

Через слетевшей прошивки реєстратор може вести себе по-різному – самостійно включатися і вимикатися, що не записувати відео і т. Д.

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

Дану несправність можна вирішити за допомогою перепрошивки пристрою, але для цього доведеться шукати на просторах інтернету робочу прошивку, причому краще шукати їх на офіційних сайтах виробника. Інакше немає ніякої гарантії, що з новим програмним забезпеченням реєстратор буде працювати.

Перепрошивка може допомогти вирішити багато проблем з збоїть пристроєм. Але слід запам’ятати, що нова прошивка може стати також і причиною збою в роботі.

 • Справа в тому, що при установці нового програмного забезпечення, воно записується на карту пам’яті з комп’ютера, а вже потім з носія проводитися установка.
 • Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?
 • І якщо після перепрошивки з карти не видалити файли, то при кожному наступному включенні реєстратора він почне самостійно встановлювати заново прошивку, тобто, працювати він не буде.
 • Тому обов’язково після оновлення програмного забезпечення виконувати форматування карти пам’яті.
 • І все ж, перепрошивка – один з кращих способів позбавитися від дрібних «глюків», тому рекомендується періодично проводити дану операцію.
 • Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?
 • Не варто скидати з рахунків і шкідливе програмне забезпечення – віруси, які можна через незнання зберегти на карті пам’яті, використовуваної в пристрої.
 • Деякі з вірусів пошкоджують програмне забезпечення реєстратора, що призводить до проблем в його роботі.
 • «Лікується» це все шляхом форматування карти, перевіркою її антивірусними програмами та перепрошивкой реєстратора.
 • Запис ривками.

Іноді з реєстраторами виникає така проблема, як запис ривками. Властива така несправність пристроїв, записуючим відео з високою якістю – HD DVR.

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

І тут знову винна карта пам’яті.

Проблема полягає в тому, що запис з високою роздільною здатністю вимагає високої швидкості передачі і збереження даних на носій. Якщо флеш-карта не відповідає за класом передачі даних, то вона просто не зможе забезпечити швидку обробку і збереження даних, звідси і проблема з ривками під час запису.

Лікується така несправність досить просто – необхідно лише встановити в пристрій відповідну по класу флеш-карту. Для реєстраторів, що знімають відео з високою роздільною здатністю, накопичувач повинен відповідати 10 класу.

Відеореєстратор не включається взагалі, і ніякі лампочки не горять.

 1. Така проблема говорить про те, що акумулятор повністю розряджений.
 2. Конструкція даного пристрою така, що включення виробляється від батареї, навіть якщо реєстратор підключений до бортової мережі авто.
 3. І якщо джерело живлення повністю розряджений, то пристрій просто не зможе включитися (причини цього явища поки не з’ясовані).

Проблема ще полягає в тому, що при постановці на зарядку реєстратора посаджений акумулятор не зможе брати заряд. Для цього йому потрібно щось на кшталт поштовху. І зробити його можна універсальним зарядним пристроєм, який в народі називається «жабою».

АКБ реєстратора витягується і підключається до «жабі», яка забезпечить поштовх, і батарея почне заряджатися. Після її можна вже повинна бути встановлена ​​і продовжувати зарядку в звичайному режимі.

Реєстратор «живе своїм життям».

Буває таке, що пристрій сам вмикається і вимикається, часто така проблема виникає в реєстраторах, які живляться від прикурювача. В цьому і вся їхня біда.

 • З’єднання зарядного штекера з гніздом прикурювача може бути ненадійне, через що з’являються перебої з харчуванням.
 • Іноді досить трохи розігнути металеві дуги на зарядному, щоб посадка його стала щільною, і забезпечувався надійний контакт.
 • Пристрій після включення на подальші дії не реагує.
 • Ще одна з типових проблем – реєстратор включається, з’являється меню, але на будь-які подальші дії не реагує.
 • Зазвичай дана несправність виникає з пристроями, де для харчування використовується універсальний шнур miniUSB.

Тут зазвичай проблема криється у невідповідності висновків кабелю. Виробники надходять хитро, роблячи вступної штекер USB реєстратора зі своєю певною конфігурацією висновків. У підсумку, використання іншого кабелю може призвести до такої проблеми.

Тобто, інший шнур просто може не підійти, наприклад, кабель від Texet навряд чи підійде до Prestigio. При цьому сам реєстратор може включатися, але як в режимі підключення до комп’ютера, а зарядки від бортової мережі не буде.

 1. Тобто, багато пристроїв можуть нормально функціонувати тільки з оригінальними кабелями, які йдуть в комплекті.
 2. Якщо в процесі експлуатації шнур був перебитий і на його заміну придбаний універсальний перехідник, то можливі і проблеми з його роботою.
 3. Тому при необхідності придбання нового кабелю краще відразу шукати оригінальний шнур від виробника.

підсумок

Це найтиповіші проблеми, які можуть виникати з реєстраторами. І, як видно, більшість з них пов’язано з картами пам’яті, прошивкою і зарядкою.

Позитивним фактом в даних випадках є те, що ці дрібні несправності можна усунути самому – відформатувати карту, зробити скидання до заводських налаштувань, замінити прошивку і переглянути шнур живлення.

Але якщо всі ці дії так і не змогли повернути працездатність пристрою, то доведеться вже звертатися в сервісний центр. Причому здача реєстратора в ремонт має сенс тільки, коли прилад ще знаходиться на гарантії.

 • Якщо ж вона вже пройшла, то не завжди буде доцільним ремонтувати зламаний відеореєстратор, оскільки повернення працездатності приладу може обійтися дорого і займе тривалий час.
 • Іноді простіше купити новий відеореєстратор, ніж відремонтувати старий.

Якщо в статті є відео і воно не програється, виділіть будь-яке слово мишею, натисніть Ctrl + Enter, в вікно, що з’явилося введіть будь-яке слово і натисніть “ВІДПРАВИТИ”. Дякуємо.

Розповісти про цю новину З ДРУЗЯМИ:

Причини поломок і ремонт відеореєстраторів своїми руками

Засоби відеоспостереження повинні працювати регулярно і без збоїв, здійснювати відео- і аудіофіксацію будь-яких ситуацій з камер і зберігати інформацію у вигляді файлів на цифрові носії. Вони відносяться до електронних пристроїв і часто виходять з ладу.

Для відновлення працездатності фахівці сервісних центрів виконують професійний ремонт відеореєстраторів.

При наявності знань з інженерної механіки, промисловій електроніці і практичних навичок в залежності від причини поломки деякі власники гаджетів виробляють технічні роботи самостійно.

часті несправності

Надійність реєстраторів залежить від марки і виробника. Китайські апарати відеоспостереження коштують дешевше, але частіше ламаються. Тому при покупці техніки особливу увагу приділяють можливості гарантійного обслуговування у офіційного дилера компанії-виробника за умови, що причиною поломки не є зовнішній механічний вплив.

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

Зустрічаються такі типові несправності:

 1. Відеореєстратор постійно видає писк, починає записувати, про що свідчить спеціальний значок на екрані, скидає запис, потім процес повторюється, девайс заново активується. Причина, чому це відбувається, може перебувати в адаптері карти пам’яті microSD. Переформатування флешки часто не допомагає, тому проводять заміну накопичувача.
 2. При з’єднанні з прикуривателем апарат включається, але не працює циклічна запис. Виріб знаходиться постійно в режимі очікування. Даний тип поломок зустрічається рідко. Проблема вирішується заміною адаптера.
 3. Якщо відеореєстратор підключити до бортової мережі або прикурювача, монітор може включитися, але потім несподівано вимикається. Іноді з’являється меню, що складається з 2-3 рядків, кнопки управління не реагують, перехід по пунктах налаштувань не дає результату. Причина полягає в роз’ємі мікро-USB на живильному кабелі. Для підключення необхідно використовувати тільки оригінальний провід, що входить в комплектацію до системи відеоспостереження. Інакше при покупці кабелю із зарядним пристроєм в салонах або магазинах стільникового зв’язку не підійде розпаювання в зарядному.
 4. Гаджет не включається, і горить червона лампочка. Іноді прилад активується і працює довгий час, але потім зависає. Це характерно для пристроїв з дозволом Full HD 1920х1080 px. Після форматування флеш-карти ситуація повторюється. Виправляється витяганням акумуляторної батареї або натисканням кнопки перезавантаження RESET. Для безперервної роботи девайс поєднують з необхідним класом карти пам’яті. Даний параметр можна подивитися в технічних характеристиках, описаних в інструкції до користування приладом. Для високого дозволу Full HD рекомендований 10 клас.
 5. Пристрій самостійно вмикається і вимикається, без команди користувача в автоматичному режимі зупиняючи запис. При цьому автомобільні GPS-навігатори можуть змінювати маршрут і дотримуватися його. Такі несправності часто зустрічаються у недорогих китайських моделей. Причина криється в застосуванні зарядного пристрою з штекером мікро-USB низької якості. Вирішується заміною зарядника.
 6. Після повної розрядки обладнання справна система зарядки відмовляє, гаджет не включається, не заряджається належним і не реагує на кнопки управління, в т. Ч. І кнопку RESET. Проблема поширюється на будь-які моделі незалежно від ціни і популярності торгової марки. Для усунення причини перевіряють розпаювання роз’єму, демонтують акумуляторну батарею і безпосередньо підключають до електричної мережі так, щоб напруга надходило на контакти акумулятора.
 7. Повільне включення девайса, що супроводжується миготінням дисплея. Батарея в умовах низьких температур втрачає ємність, напруга стає нижче порогового значення, зарядний контролер блокує процес зарядки. При перегрів на сонці акумулятор спучується, коробляться кришки, захисні плівки та елементи кріплення. При здутті його змінюють, викривлення запобігають накриванням гаджета білою тканиною або фольгою. При відсутності ознак порушення цілісності батареї протягом 1-2 хвилини подають напругу 3,7-4,2 В на клеми «+» і «-«.

Що робити

При періодичних зависаниях і програмних збоях в роботі відеореєстратора найпростіше рішення – перезавантаження апарату. Універсальна кнопка RESET усуває помилки. Якщо перезапуск не допомагає, необхідно дізнатися причину виходу з ладу приладу, тому що будь-які фактори, як зовнішні, так і внутрішні, можуть привести до поломки обладнання.

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

Поширені причини несправностей реєстратора:

 1. Проникнення пилових частинок або води в корпус.
 2. Коротке замикання.
 3. Вплив комах і шкідників.
 4. Стрибок напруги.
 5. Розхитування роз’єму.
 6. Механічне пошкодження камер спостереження.
 7. Поломка блоку живлення, внутрішніх накопичувачів.
 8. Обрив проводів, шлейфів.
 9. Поломка динаміків.
 10. Збій програмного забезпечення (ПО) або застаріла версія прошивки.

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

Головною причиною є неграмотна експлуатація апарату. Наприклад, неправильне підключення до напруги від 12 вольт, в результаті чого згорів адаптер. Плата підлягає діагностиці та подальшого ремонту в сервісному центрі.

як прошити

Щоб прошити відеореєстратор, якщо він перестав включатися, необхідно зайти на офіційну сторінку виробника і завантажити оновлену версію програмного забезпечення.

При відсутності сайту знаходять будь-який інший ресурс, для цього вводять в пошуковому рядку слово «Прошивка» і назва моделі.

Програма у вигляді популярного файлового архіватора ZIP завантажується на комп’ютер, перевіряється антивірусом, потім витягуються файли.

Відеореєстратор необхідно зняти з кронштейна, вийняти акумуляторну батарею та під’єднати до комп’ютера.

При завантаженні файлів на карту пам’яті апарату попередньо її витягують і форматують. Весь завантажений ресурс переноситься, запускається установка. Процес займає від кількох хвилин до 1 години і залежить від моделі. Для завершення поновлення:

 • відключають реєстратор від комп’ютера;
 • вимикають його через кнопку харчування;
 • очікують закінчення процесу оновлення;
 • включають прилад.

Після перепрошивки, якщо все зроблено правильно, налаштовується циклічна запис і відновлюються всі функції працюють апаратів.

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

На прошивку китайських моделей йде більше часу. Складнощі виникають з пошуком карти пам’яті SD. Для усунення проблеми її форматують не в системі FAT 32, а в FAT. Файли копіюють в кореневу карту, прибирають захист від запису. Варто врахувати, що при розбіжності ПО з моделлю реєстратора пристрій буде працювати з помилками.

При оновленні ПЗ і бази даних ДАІ в реєстраторах 3 в 1, в які входять антирадар і GPS-навігатор, процес проходить аналогічно простим апаратів. Якщо при скачуванні антивірусна програма заважає роботі або розпакування файлів, її відключають. Карту пам’яті після прошивки обов’язково форматують.

Як розібрати

Пристрій простого гаджета для спостереження має наступний вигляд:

 • корпус;
 • мікросхема, або плата;
 • блок живлення;
 • екран;
 • динаміки;
 • вічко камери;
 • скріплювальні вироби.

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

Перед тим як розібрати відеореєстратор 1080p Full HD, спочатку виробляють його демонтаж:

 • відключають запалювання;
 • від’єднують клеми від акумулятора для запобігання замикання;
 • відключають живильний провід, підключений до гаджету;
 • открепляют від кронштейна або знімають з лобового скла.

Зняття дзеркала з відеореєстратором залежить від його фіксації. Салонне дзеркало може прикріплятися до стелі болтами або шурупами, а також лобового скла за допомогою клею або присосок. У першому випадку відкручують болти і прибирають заглушку.

Якщо прилад встановлюється кронштейном, приклеєним до поверхні, відсуваються фіксатори або провертають їх в сторону, інакше необхідно зняти скло з кріпильних платформою.

Таку операцію виконати самостійно складно, тому краще звернутися в салон.

Розбирання відеореєстратора виконується так. По краях корпусу розташовані 4 шурупа, в центрі – 2 засувки. Шурупи відкручують, засувки відгинають за допомогою гострого предмета.

важливо

На дорогих моделях замість засувок є більш надійні фіксатори-шурупи. В отворах під кріплення встановлені гумові ущільнювачі для еластичності, які відокремлюють і відкладають. Ззаду знаходиться динамік.

Тому кришку реєстратора знімають обережно, без різких рухів, щоб не нашкодити комплектуючих.

Плата надійно закріплена зажимами. До мікросхемі припаяний динамік і батарея. Їх акуратно знімають ножем або викруткою. Шурупи, які утримують плату, мають менший розмір порівняно з корпусними елементами. Щоб їх не переплутати і не втратити, краще відкласти в сторону окремо.

Батарея приєднується до стінки вироби за допомогою 2-стороннього скотчу або клею, тому легко знімається.

Гнучкий шлейф з’єднує камеру і плату, між провідниками є прорізи. У моделях з поворотним екраном шлейф дозволяє обертати реєстратор під будь-яким кутом. Монітор знаходиться в пластиковому чохлі, закріплений на шурупах, які просто откручиваются при необхідності, зверху накладено охороняє від ударів і подряпин скло.

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

Для розбирання салонного дзеркала заднього виду знадобляться віджимання і медіатори. Виріб розбирається так:

 • знаходять місце стику корпусу і дзеркала;
 • вставляють затискач і акуратно з невеликим зусиллям натискають до освіти щілини;
 • медіатором проводять по периметру і розділяють корпус на 2 частини;
 • прибирають дзеркало, всі необхідні елементи для ремонту знаходяться під ним.

як відремонтувати

Для того щоб відремонтувати вбудований реєстратор, краще звернутися за допомогою до професіоналів. Ремонт стаціонарних приладів можна виконати своїми руками.

При механічних пошкодженнях конекторів і роз’ємів їх необхідно полагодити. Стандартний роз’єм USB містить 4 контакту для подачі живлення 5 В і передачі інформації. MiniUSB 5 pin має додатковий 5 контакт, що з’єднується із загальним проводом. В miniUSB 10 pin відстань між контактами мале, тому при несправності такого роз’єму його змінюють на 5-контактний.

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

Ремонт відеореєстратора по заміні роз’ємів виконується таким чином:

 1. Виріб розбирають на комплектуючі.
 2. Заземляють паяльник: один кінець дроту ( «-«) припаюють до корпусу гаджета, другий ( «+») – до корпусу паяльника.
 3. Нагрівають елементи кріплення, отпаивают висновки, витягають пошкоджений роз’єм.
 4. Перевіряють інші компоненти плати на наявність пошкоджень.
 5. Припаюють новий роз’єм.

При збої в роботі коннектора відеореєстратора, що відповідає за передачу сигналу від модулятора, перевіряють друковану плату і сам модулятор. Якщо вони справні, знімають коннектор і оглядають розподільник на ньому. Значення опору повинно бути рівним не більше 50 Ом. При відхиленнях від норми проводять заміну пошкодженого коннектора.

Якщо реєстратор відразу вимикається, насамперед змінюють карту microSD. При проблемах зі шлейфом знімають кришку, друковану плату, камеру, витягають дріт. Якщо пошкодження явні, його змінюють і заново встановлюють, при цьому загинають роз’єм і фіксують.

При проблемах з фоторезистором, який часто виходить з ладу при перегріванні вироби на сонці, проводять заміну на новий елемент, якщо він перегорів, або ремонтують, використовуючи паяльну лампу. Фоторезистор знаходиться біля конденсатора. Щоб його оглянути, знімають шлейф і від’єднують перетворювач, при цьому камеру не чіпають.

Порада

Ремонт модуля управління камерою виконати власними силами важко. Його необхідно від’єднати і припаяти. Якщо сигнал не надходить в блок пам’яті, можливою причиною може бути не поломка модуля, а накопичена пил. Тому необхідно розібрати реєстратор, дістатися до деталі, яка знаходиться поруч з розподільником, прочистити ватною паличкою контакти і зібрати виріб.

Перестав включатися відеореєстратор DVR або NVR

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

В данной статье мы рассмотрим причины по которым охранный видеорегистратор не хочет нормально работать. Симптомы могут быть разные, от не работающего в нём жёсткого диска, до банального не включения.

Но во первых разделим понятие ремонт автомобильного видеорегистратора и охранного DVR или NVR рекордера.

Автомобильный видеорегистратор это устройство совмещающее в себя устройство записи информации, видеокамеру и монитор. Ему достаточно вставить SD карту, подлкючить в автомобильной электрической сети и записывать видеоданные. Их мы так же ремонтируем.

Но речь пойдёт об охранном регистраторе. Это узкоспециализированное устройство, позволяющее производить запись и обработку данных, с подключенных к нему видеокамер. Хотя этот вид техники можно отнести к профессиональным решениям с повышенной надёжностью, охранный регистратор так же ломается. Пусть случается это не часто.

Итак основные виды поломок видеорегистраторов и методы их устранения

В данной статье мы не сможем перечислить все возможные поломки и тем более все способы их ремонта, доступные рядовому пользователю, но тем не менее.

Видеорегистратор перестал включаться

Ну, то есть совсем не включается. Не загорается ни одна лампочка, не начинает шуметь жёсткий диск. Во общем тишина и отчаяние.

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?Перш за все перевіряємо блок живлення вашого рекордера, він може бути винуватцем того, що реєстратор відеоспостереження не стартує. В даному випадку простіше замінити блок живлення ніж його ремонтувати.

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка? Хоча якщо «накрилися» фільтруючі конденсатори, це не складно виправити, і блок живлення знову почне видавати 12 вольт.

Винуватців легко виявити по розпухлі верхівках. Паяльник, флюс і припій з жменькою справних конденсаторів вирішать це питання. На такому ремонті ви зможете заощадити від 600 до 900 рублів.

Так само винуватцем невключення DVR (від англ. Digital video recorder) може бути не справні елементи на основній платі. Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?Наприклад може перегоріти запобіжник або шим контролер напруги або чорт його знає, що ще. В даному випадку без знань схемотехніки не обійтися і реєстратор охоронний доведеться віддавати до нас в сервісний центр.

Відеореєстратор не включається, але горить червона лампочка

Ось тут варіантів не справності може бути ще більше.

Наприклад злетіла прошивка у реєстратора відеокамер. Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

Прошивка зберігається у флеш пам’яті і це дуже часта причина звернення до нашого сервісного центру. Необхідно відновити прошивку відеореєстратора, для цього випаять флешку і прошити її на программаторе. Це можна зробити у нас в сервісному центрі.

Так само може «здохнути» процесор пристрою запису або будь-який інший важливий елемент. Достеменно це можна дізнатися лише провівши діагностику апарату.

Буває випадок, коли лампочка , що показує наявність живлення реєстратора, пульсує, а не горить постійно. Це побічно свідчить про несправна блоці живлення. Блок живлення потрібно замінити або розкрити і відремонтувати.

Відеореєстратор не бачить жорсткий диск

Варіантів вирішення даної проблеми кілька.

Перше-перевіряємо чи вистачає живлення від блоку живлення для запуску жорсткого диска. Це можна зробити заміривши приходить живлення від БП (блоку живлення). Воно повинно бути 12 вольт і не менше за нього. Тобто 10 вольт вже не нормально. Для включення реєстратора такого напруження вистачить цілком, а ось жорсткого диска не вистачить навіть розкрутити двигун.

Якщо напруга в нормі, але вінчестер не визначається, прислухайтеся до жорсткого диска.

Якщо ви не чуєте шурхіт млинців всередині коробки, то можливо або дохлий жорсткий диск або проблема з харчуванням самого накопичувача. Якщо заміна НЖМД не дала позитивний результат, несіть рекордер до нас в ремонт.

Так само можете перевірити інформаційний сата і живить кабелі в пристрої запису камер. Бувають заломи і пошкодження в них.

Ще один косяк може бути з боку програмного забезпечення відеореєстратора. Рекомендуємо періодично оновлювати ПО від вашого виробника охоронного обладнання.

Відеореєстратор не вказує зображення з камер

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

В даному випадку перевірте блок живлення самих камер. Може він не справний. Далі перевірте працездатність відеокамер і кабелів. Бували випадки коли після стрибка напруги виходило з ладу по кілька камер відеоспостереження. А реєстратор відбувався померлим блоком живлення і після заміни БП продовжував працювати.

Якщо камери справно функціонують спробуйте переключити камери на вільних відеовхід вашого DVR пристрої, якщо зображення з’явилося, можливо помер один з мультіплексеров. З цією проблемою до нас в ремонт.

Варіантів поломок залишається ще багато, не працююча локальна мережа, відмова у висновку зображення через HDMI вхід, але ми перерахували найпоширеніші в середовищі відеорекордерів для аналогових, AHD, TVI, CVI відеокамер. Якщо у вас зламався реєстратор відеокамер і вам необхідно його полагодити, звертайтеся в наш сервісний центр.

Всіх благ.

Що робити, якщо автомобільний відеореєстратор раптом перестав включатися або працює через раз?

Масу позитивних емоцій приносить автовласникові покупка і використання відеореєстратора. Цей апарат є незамінним помічником для безпечного водіння.

За допомогою відеореєстратора вдається зберегти такі потрібні іноді записи в дорозі. Але що робити, якщо апарат просто перестав включатися? Які заходи необхідно вжити? Куди звертатися, а головне, чи означає це, що працездатність гаджета просто втрачена? Розберемося з цими питаннями в статті.Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

Найбільш часті причини, чому не включається відеореєстратор

В інтернеті можна знайти дуже багато запитів, які пов’язані з проблемами функціонування відеореєстраторів.

Стає зрозуміло, що люди часто стикаються з такими проблемами.

Розглянемо, які є найпопулярнішими і часто зустрічаються. Можливо, серед них буде і ваша ситуація.

Перестав включатися, що робити?

Власники відеореєстраторів звикли, що пристрій включається автоматично, при повороті ключа в транспортному засобі.

Деякі пристрої включаються вручну, за допомогою натискання спеціальної кнопки.

 • І в тому, і в іншому випадку, якщо не відбувається звичного спрацьовування екрану і звукового сигналу, власник починає по-справжньому нервувати.
 • Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, насамперед необхідно провести діагностику реєстратора і автомобіля зокрема.
 • Реєстратор з’єднується з автомобілем спеціальним шнуром підзарядки:
 • Цілком ймовірно, що ви довго не користувалися транспортним засобом, і у реєстратора просто розряджений акумулятор. В такому випадку апарат потрібно негайно взяти додому і поставити на підзарядку від штатної розетки.
 • Можливо, батарея сама собою вийшла з ладу, якщо реєстратор використовується вже не перший рік.
 • Обов’язково перевірте стан шнура підзарядки. Можливо він десь затиснений або зовсім, перебитий.
 • Якщо ви зовсім недавно встановили новий кабель, то обладнання у його не розпізнати.
 • Часто буває так, що розбалакався прикурювач і не тримає зарядку настільки щільно, як раніше. Перевірте це.
 • Іноді власники авто забувають, що зовсім недавно форматировали карту пам’яті і задали неправильні. Це і вплинуло на працездатність вироби.
 • Ще одна причина – це не видалення старих прошивок з флешкі.Возможно, пристрій вважає, що йому потрібно встановити всі оновлення, і не включається, так як сталася серйозна перевантаження операційної сістеми.В цьому випадку вам потрібно перевірити ваш реєстратор на всі вищевказані фактори.

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

Горить червона лампочка

Якщо на апараті горить червона лампочка, це свідчить про те, що стався збій роботи системи.

Цілком ймовірно, що з ладу вийшла батарейка, або кабель просто не розпізнано відеореєстратором.

Іноді червона лампочка спрацьовує в разі, якщо реєстратору не підходить встановлена ​​карта пам’яті низького класу.

 1. Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка? У такому випадку рекомендується витягнути з реєстратора карту пам’яті, а також перевірити стан кабелю.
 2. Якщо у вас є інша карта пам’яті, яка стояла в апараті раніше, спробуйте здійснити заміну.
 3. Можливо, пристрій почне працювати.
 4. Якщо кабель не змінювався, ви не знайшли місце, де він міг бути перебитий або нещільно прилягати до прикурювача, то рекомендуємо перевірити будинку настройки оновлень на карті пам’яті.

Чи включається і відразу вимикається

 • Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?
 • Якщо реєстратор включається і відразу відключається, це свідчить про те, що у нього розряджена батарея.
 • Можливо, кабель перестав виконувати свої функції, десь був зіпсований або нещільно прилягає до прикурювача.

В такому випадку, апарат скоро зовсім перестане реагувати на маніпуляції з кнопками.

 1. Необхідно взяти апарат додому, перевірити стан батареї і поставити на зарядку.
 2. Якщо пристрій не заряджає, швидше за все, мова йде про несправності батареї.
 3. Вам необхідно з’явитися в сервісний центр для того, щоб придбати нову або поміняти батарейку на наявну в комплекті, якщо ще не закінчився гарантійний термін.

Чи не запускається автоматично при подачі живлення

 • Багато водіїв звикли, що як тільки вони заводять машину, починає подаватися харчування і реєстратор автоматично включається.
 • Спалахує екран, спрацьовує спеціальний сигнал.
 • Якщо цього не відбулося, значить, проблема з подачею харчування в прикурювач.

Перевірте роботу прикурювача на інших пристроях.

Наприклад, у вас є зарядний пристрій для телефону в автомобілі, кружка, що нагріває воду від прикурювача і так далі.

Якщо ці апарати теж не працюють, значить, прикурювач просто розбалакався і гніздо нещільно облягає штекери.

В такому випадку вам необхідно вирішувати це питання в індивідуальному порядку, залежно від будови прикурювача і в цілому, від марки вашого автомобіля. Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?Якщо ж не функціонує тільки відеореєстратор, то значить, справа в кабелі.

Він міг перемерзнути, протертися або просто вийти з ладу. Доведеться купити новий.

Перепрошивка як вихід із ситуації

 1. Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?
 2. Іноді пристрій перестає працювати через те, що його прошивка застаріває, а нової просто немає на карті пам’яті.
 3. Іноді прошивка може видавати помилку, і в результаті цього реєстратор теж перестає функціонувати.
 4. Вам необхідно дістати з пристрою карту пам’яті, взяти її додому.
 1. Поставте карту пам’яті в свій комп’ютер.
 2. Відформатуйте її.
 3. Видаліть з карти пам’яті пристрою прошивку, яка стояла раніше.
 4. З офіційного сайту компанії, яка справила реєстратор, необхідно завантажити нову прошивку.
 5. Встановіть її на карту пам’яті.
 6. Тепер можете поставити носій в реєстратор.
 7. Підключити реєстратор.
 8. Якщо почнеться завантаження оновлень з подальшою установкою, нехай навіть на довгий час, значить проблема вирішена, і вам залишається лише почекати, коли файли будуть встановлені, а реєстратор запрацює в штатному режимі.

Якщо Ваш пристрій не включилося, можливо, справа зовсім в інших проблемах.

В такому випадку необхідно в принципі перевірити карту пам’яті. Можливо, на ній є віруси, які не можна видалити звичайним форматуванням.

В такому випадку зараженим буде не тільки реєстратор, але і ваш комп’ютер.

Може бути, що карта пам’яті просто не підходить саме вашому реєстратору. Таке теж трапляється.

У такому випадку рекомендуємо замінити карту пам’яті на носій, вище класом. Обов’язково ознайомтеся з інформацією в інструкції відеореєстратора.

 • Деякі моделі дозволяють використовувати тільки ті носії, обсяг пам’яті яких не перевищує встановлену цифру.
 • Найчастіше за все, не більше, ніж 64 ГБ.
 • Якщо ви з кращих спонукань вирішили використовувати для відеореєстратора карту пам’яті з великим об’ємом, наприклад 128 gb, то великий ризик того, що пристрій просто не зможе впоратися з такою флешкою, в результаті чого видасть помилку і перестане функціонувати.

Відсутність реакції від відеореєстратора – ще не привід звертатися в сервісний центр і віддавати гроші за виправлення помилок.

 1. Спробуйте вирішити проблему власними силами.
 2. Для цього вам всього навсього потрібно зрозуміти, в чому може бути причина такої поведінки пристрою.
 3. Проведіть перевірку стану не тільки апарату, а й його складових, а саме, карти пам’яті, оновлень, прошивки і кабелю.
 4. І тільки в разі, якщо після декількох спроб виправити ситуацію, а також ретельної перевірки складових, ви не знайшли причин, рекомендуємо вам звернутися в спеціалізований сервіс.
 5. Відеореєстратор не працює, причина:

Ремонт відеореєстраторів: не включається що робити, своїми руками, згорів від 12 вольт, горить червона лампочка, як розібрати, прошити

Автомобілісти цікавляться, як здійснюється ремонт відеореєстраторів. Як відомо, відеореєстратори, як і будь-які електричні прилади, можуть вийти з ладу або просто поламатися. У чому причина несправності пристрою і як самостійно усунути її своїми руками? Нижче буде розглянуто, як відремонтувати відеореєстратор.

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

Коли потрібен ремонт відеореєстратора

Отже, характерні причини несправності автомобільних реєстраторів.

Чому пристрій видає помилку, не відтворює запис або пищить? Після спроби розпочати відеозапис відбувається скидання і повторна спроба активації девайса. Причина може бути прихована в адаптері карти пам’яті (MicroSD).

Як показав досвід людей, що намагаються вирішити дану проблему шляхом форматування флешки, оптимальним рішенням є заміна несправного накопичувача пам’яті на новий.

Причина неполадок може бути прихована також в механічному пошкодженні картки, тому краще придбати новий адаптер.

Аналогічною проблемою, яка вирішується шляхом заміни карти пам’яті, є неможливість реєстратора почати відеозапис. Якщо після підключення девайса пристрій не виходить з режиму очікування, то проблема, швидше за все, криється в несправності флешки. Із заміною MicroSD проблема повинна зважитися.

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

Коли на спроби підключити пристрій до бортової мережі девайс не реагує, необхідний ремонт відеореєстраторів. Після того як штекер вставляється в прикурювач, пристрій ненадовго включається, а потім відразу вимикається. У момент включення може з’явитися меню, але кнопки не будуть реагувати на натискання.

Що робити, якщо реєстратор перестав включатися? Можливо, ви використовуєте не оригінальна провід для підключення.

Справа в тому, що, навіть якщо кабель зійдеться з роз’ємом гнізда USB, може не зійтися розпаювання з оригіналом, тобто реєстратор зможе повноцінно працювати тільки з оригінальним кабелем.

Тому при покупці кабелю ви повинні мати на увазі, що він може не підійти до вашого реєстратору.

Що може означати зависання пристрою? Подібна ситуація може виникнути як відразу після включення приладу, так і через кілька годин його роботи. Як виявилося, така проблема актуальна для відеореєстраторів з високим розширенням (наприклад, 1080p full hd), хоча і в більш простих моделях теж може зустрітися подібна ситуація.

Зверніть увагу на карту пам’яті вашого пристрою. Високошвидкісні реєстратори зазвичай не поєднуються з дешевими накопичувачами пам’яті. Можливо, через них і не працює циклічна запис.

Зверніть увагу

Якщо ви користуєтеся реєстратором класу full hd, то бажано вставляти в пристрій карту пам’яті, яку виробник вказав в сервісній книжці, що додається до комплекту при покупці приладу.

На проблеми з пам’яттю і флеш-картою вказує червоне світло. Якщо на реєстраторі горить червона лампочка, а відеозапис не виходить, то потрібно придбати MicroSD 10 класу.

Наступна несправність властива більше китайським пристроїв. Реєстратор може раптом, без команди водія, зупинитися або вимкнутися. Якщо ж він оснащений ще і навігатором, то він без команди може змінити маршрут.

Подібну проблему відеореєстраторів водії намагаються вирішити перезавантаженням гаджета, але така допомога спрацьовує ненадовго. Часто з заміною неякісного зарядного пристрою проблема вирішується відразу.

Це стосується тієї частини адаптера, яка вставляється в прикурювач.

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

Якщо після спроб зарядити гаджет клавіші не реагують на команди, в т.ч. і на Reset, то причина напевно криється в підзарядці батареї. Ця проблема актуальна як для дорогих відеореєстраторів, так і для дешевих. Для нормального надходження струму і усунення несправності перевірте розпаювання роз’єму.

Прилади, що працюють при низьких температурах в холодну пору року, «розганяються» повільніше. При цьому монітор може блимати, а запису не відтворюватися. Це пов’язано з переохолодженням гаджета. Якщо пристрій залишалося на холоді і не включалося, то потрібно включити грубки машини і почекати, поки воно прогріється.

Види несправності реєстратора

Часто зустрічаються видами поломок бувають:

 1. Несправність гнізда зарядки, яка відбувається через розхитування роз’єму.
 2. Проблема зі звуком, яка може бути пов’язана з поломкою динаміків.
 3. Обрив шлейфів, який може статися під час падіння реєстратора або різкого руху. В результаті втрачається зв’язок екрану з платою.
 4. Поломка блоку живлення.
 5. Неправильне підключення напруги, в результаті якого адаптер згорів. Така ситуація могла статися, якщо, наприклад, замість звичайних 12 В підключити блок живлення в 24 В. Згоріла плата підлягає діагностиці та ремонту тільки в сервісному центрі.

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

Якщо відеореєстратор не включається або гасне, то це означає, що міг статися обрив кабелю або механічне пошкодження камери спостереження. При відсутності відеосигналу можливий збій ОС (операційної системи).

Як здійснюється ремонт реєстратора

Щоб почати ремонт відеореєстратора, потрібно виконати наступні дії.

Для начала гаджет следует демонтировать. Разборка видеорегистраторов всегда начинается с выключения зажигания. А чтобы не произошло замыкания, нужно отсоединить клеммы от батареи.

Выключаются все провода, в т.ч. и кабель питания.

Далее разбираем все крепежные места. Они разбираются по ситуации, поскольку у разных моделей они отличаются друг от друга.

Ниже будет рассмотрено, как разобрать сам гаджет. Для его демонтажа потребуется небольшая отвертка с крестовым наконечником. Многие используют и специальную отмычку, которой разбирают смартфоны.

Если вы самостоятельно разбираете паяльник, то нельзя забывать о его заземлении. Чтобы его правильно выполнить, нужно минусовой конец провода припаять к корпусу, а плюсовой — к корпусу паяльника.

Щоб легше замінити роз’єм, використовується паяльник. Він потрібен для максимального прогріву кріпильних елементів і для їх легкого вилучення. Тим же методом на його місце припаивается новий роз’єм.

Поки гаджет знаходиться в розібраному стані, огляньте уважно плату. Якщо будуть помітні обірвані контакти, то їх потрібно буде припаяти на місце, попередньо з’ясувавши, яку функцію вони виконують. Якщо цього не зробити, то пристрій просто не включиться.

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

Відомо, що реєстратор знімає відеозапису циклами, тобто фрагментами. Зазвичай водій ставить запис на якесь певний час, в результаті чого записи виходять дробовими і немає ризику втрати даних в екстрених ситуаціях.

Якщо циклічність буде порушена, то від швидкого переповнення карти пам’яті пристрій буде зависати і перестане виконувати свої функції. До причин несправності може поставитися застаріла версія моделі гаджета.

Самостійно зробіть перепрошивання системи, яка допоможе відновити роботу реєстратора.

Далі буде розглянуто, як прошити відеореєстратор. Якщо він не піддавався іншим поломок, то, можливо, застаріла версія прошивки. Для того щоб оновити її, потрібно зайти на офіційний сайт виробника авторегистраторов і завантажити оновлену версію вашого гаджета. Завантажуватися файл буде недовго, весь процес займе від 3 до 5 хвилин.

Перед перенесенням файлу на відеокарту реєстратора її потрібно відформатувати. Якщо перепрошивка була зроблена правильно, то після включення пристрій запитає вашу згоду на завантаження нової версії. Зазвичай після цього відновлюється циклічна запис і всі загублені функції відеореєстратора.

рекомендації

І нарешті, поради, яким необхідно слідувати при ремонті відеореєстратора:

 1. Не користуйтеся дуже дешевим і багатофункціональним відеореєстратором Зазвичай вони швидко виходять з ладу.
 2. Намагайтеся не допускати пошкоджень і падінь реєстратора.
 3. Час від часу очищайте гаджет від пилу і бруду, приділяючи особливу увагу подзарядочним роз’ємів.
 4. У холодну пору року не залишайте гаджет в машині, краще забирати його з собою додому. Від перепаду температур в реєстраторі утворюється конденсат, що впливає на функціональність приладу.
 5. При заміні блоку живлення звертайте увагу на напругу струму, зазвичай реєстратори працюють від 12 Вольт. Ремонт реєстратора дзеркала заднього виду краще здійснювати в спеціальних сервісних центрах.

Дотримуючись цих порад, ви зможете уникнути серйозних пошкоджень гаджета.

Відеореєстратор не включається: причини несправностей і шляхи їх виправлення

Апарат для зйомки дороги з вікна автомобіля є неоціненним пристроєм, який дозволяє вирішити проблеми з порушеннями в дорожньо-транспортній процесі завдяки наявності відзнятого відео.

Правильно підібрана апаратура може прослужити без збоїв кілька років, але в деяких випадках буває, що обладнання відмовляється виконувати свої функції, так відключаючи або не реагуючи на спроби його включити.

Зазвичай відеореєстратор не включається, якщо він не заряджений або від’єднаний від підзарядного пристрою, але в деяких ситуаціях причин для виходу з ладу приладу може бути досить багато.

Які причини можуть привести до відключення приладу?

Найпоширеніші причини поломки пристрою, як правило, пов’язані з наступними комплектуючими деталями реєстратора:

 • акумулятором;
 • Шнуром підзарядки;
 • Зарядним гніздом автомобіля;
 • Знімним носієм.

Що робити, якщо відеореєстратор не включається і горить червона лампочка?

На основі представлених елементів комплектуючого обладнання і з’являються неполадки, що ведуть до того, що пристрій перестає включатися. З усіх причин, що призводять до відключення приладу, можна виділити наступні:

 • Розряджений акумулятор;
 • Вийшла з ладу батарея;
 • Шнур підзарядки знаходиться в перебиті стані;
 • Кабель не розпізнається обладнанням;
 • Прикуриватель авто розбовтався і не утримує щільно зарядку;
 • Карта пам’яті відформатована в неправильних параметрах і впливає на працездатність вироби;
 • Чи не видалена прошивка з флешки, що призводить до постійного оновлення вже існуючої версії програми.

Головними проблемами, які найчастіше зустрічаються, вважаються неполадки з акумулятором, що виражаються в тому, що навіть при включеному зарядному пристрої апарат не працює і не накопичує енергію на батарею. Причина такого явища – стовідсоткова низького рівня заряду акумулятора, яка не може бути виправлена ​​за допомогою звичайної зарядки.

З метою створення так званого поштовху для батареї, застосовується універсальна зарядка, яка виробляє початкову ступінь накопичення необхідної кількості енергії для подальшого процесу підзарядки через відеореєстратор.

Якщо реєстратор не включився після тривалого стояння на підзарядці, то причина криється в несправному блоці живлення, який просто вийшов з ладу і не накопичує достатній заряд. У такому випадку потрібно купити новий блок живлення в спеціалізованому магазині, при цьому враховуючи всі правила початкової експлуатації батареї, що дозволить продовжити термін роботи вироби.

На відео розповідається про причини, чому відерегістратор не включається:

Несправний шнур і гніздо зарядки

Причиною того, що виріб не функціонує навіть при заміні USB-шнура до прикурювача, може бути неякісний кабель. Китайські USB-шнури часто мають тільки контакти на зарядку, а клеми для передачі інформації просто спаяні між собою і не функціонують.

Більшість відеореєстраторів працюють на оригінальних кабелях, що мають клеми для передачі паралельно і сигналу, тому потрібно купувати провід, призначений для конкретної моделі. Шнур пристрою підзарядки від частого застосування здатний зламатися в районі штекера, і в такому випадку краще замінити кабель на новий.

Іноді реєстратор починає самостійно виконувати роботу без вказівок власника.

важливо

Таке трапляється, коли гніздо підзарядки розбовталося, а контакт погано доходить до пристрою, чим викликає непередбачену подачу неправильних сигналів.

Щоб розібратися, як включити відеореєстратор з такими неполадками, потрібно провести заміну зарядного пристрою. Ніякі інші варіанти рішень в даному випадку просто не існують.

Збої в роботі, викликані картою пам’яті

Для реєстраторів HD DVR не завжди підходять карти пам’яті з низьким класом, так як їх швидкість запису і якість картинки дуже високі, а повільно працюють знімні носії не встигають записати дані.

Це призводить до відключення відеореєстратора або постійного його зависання.

Для HD механізмів краще застосовувати хранителі інформації не нижче 10-го класу, які будуть встигати зчитувати і записувати дані одночасно.

На відео – розбирання відеореєстратора:

Буває, що реєстратор не включається і через флешки, відформатованої в FAT 32. Вироби марки HD DVR не можуть стабільно працювати, якщо в них вставляти мікрохранітель з типом FAT 32, вони здатні без збоїв записувати тільки в форматі FAT.

Також реєстратор відмовляється нормально включатися в разі, коли на носії знаходиться вірус, який збиває встановлене програмне забезпечення.

Устаткування перестає працювати, якщо проведене оновлення програми виконано неякісно або на флешці не очищено вже встановлена ​​прошивка. Прилад автоматично буде здійснювати включення, думаючи, що потрібно заново провести процес перепрошивки і, відповідно, відмовлятися функціонувати.

На всіх приладах відеозйомки знаходиться кнопка скидання, яка також допомагає відновити працездатність пристрою в разі несанкціонованого відключення. Для цього потрібно взяти тонкий гострий предмет і вставити його в отвір, утримуючи в такому положенні протягом 10 секунд. За цей час стається збій налаштувань, і виріб повернеться до початкового режиму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Чи можна буксирувати на автоматі іншу машину? Як це зробити без наслідків

Багато автолюбителів чули про особливості принципу роботи АКПП і тому закономірно ставлять…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…