Індивідуальні потреби потенційного власника – основний параметр при виборі автомобіля і відповіді на питання що краще Пріора або Логан.

Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант

Що стосується вибору між двома автомобілями приблизно однакової цінової категорії і, відносяться до одного класу, а саме Ладою Пріорой і французьким Рено Логан, варто відзначити загальноприйнятий ряд аналізу, в який входять:

 • • технічні характеристики кожного з автомобілів;
  • рівень безпеки водія і пасажирів;
  • інтер’єр;
  • екстер’єр;
  • комфортабельність в умовах щоденної експлуатації;
 • • практичність.
 • Технічні характеристики: динаміка; економічність; місткість; габарити
 • Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант

Автомобільна культура, закладена виробником в основу кожного з автомобілів, робить його унікальним, але саме технічні характеристики як багатогранний камінь лягають в основу вибору і подальшого придбання автомобіля.

Логан або Пріора що краще: що може запропонувати потенційному споживачеві Renault Logan 1.6 MT?

 • Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант

Сам автомобіль має французьке коріння, але при цьому збирають його на базі заводів Росії. Тип кузова – седан, що, в свою чергу, наділяє автомобіль 4-ма дверима і можливістю транспортування 5-ти пасажирів, включаючи водія.

Двигун автомобіля досить приемистий при обсязі в 1598 куб. см. Кінські сили, щодо кількості оборотів, дорівнюють – 102/5750 л. с. / об. хв. Максимальна швидкість цього автомобіля знаходиться на позначці в 180 км / ч, при цьому розгін з нуля до сотні за 10,5 секунд, що також є результатом гарного опрацювання двигуна.

Розгін до сотні розрахований з урахуванням використання МКПП. Якщо потенційний власник має трохи більше коштів, то лінійка коробок передач надає можливість установки АКПП на 6-ть передач.

Обидва автомобілі їздять, переважно, на АІ-95, в результаті чого, з урахуванням вищезазначених технічних характеристик, Renault Logan 1.6 MT показує витрата 9,4 літра в межах міста і 5,8 л на трасі.

Габаритами автомобіль кілька перевершує вітчизняний «екземпляр автопрому». Renault Logan має наступні габарити 4500 Х 742 Х 1525.

Всі інші показники (кліренс, розмір шин і т.д.) трохи більше ніж у Лади Пріори, а саме:

Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант

• кліренс – 160 мм;
• розмір шин – 185/65; диски r15;
• в.п. маса – 1075 кг;
• вага – 1600 кг;

• об. тп. бака – 50 л.

Рено Логан або Лада Пріора що краще: що може запропонувати потенційному споживачеві ВАЗ 21703 (Priora)?

Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант

Даний автомобіль є «дітищем» російського автопрому і повністю адаптований під експлуатацію в уже відомих умовах. Що стосується двигуна Пріори, то він на 4-ри кінські сили слабкіше, але і тут є перевага – він легше, ніж у Renault Logan 1.6 MT.

Кінські сили щодо кількості оборотів дорівнюють – 98/5600 л. с. / об. хв. Відмітка максимальної швидкості зупинилася на показнику 183 км / год, що на 3 км більше ніж у попереднього розглянутого автомобіля, але це також не суттєво. Розгін Пріори займає на 1-ну секунду більше, ніж у Логана.

Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант

Істотним недоліком Пріори є мізерна лінійка двигунів і коробок передач. Надається можливість установки лише 5 МКПП.

Витрата палива вітчизняного автомобіля трохи завищений, хоча і двигун слабкіше. Пріора показує витрата 10 літрів в межах міста і 6,9 на трасі. З точки зору щоденного використання і економії, а також роз’яснення питання щодо того що краще Лада Пріора або Рено Логан, Renault Logan вигідніше.

Що стосується інших технічних характеристик, то вони такі:

Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант

• кліренс – 155 мм;
• розмір шин – 175/65; диски r14;
• в.п. маса – 1185 кг;
• друк маса – 1578 кг;

• об. тп. бака – 43 л.

Рівень безпеки водія і пасажирів

Даний показник не є основоположним в моделях автомобілів, які належать до демократичної цінової категорії, але все ж враховуються.

Перевагою Логана є наявність водійської подушки безпеки, але і та часто відправляє помилку на БК автомобіля, в результаті чого вона може не спрацювати.

Зверніть увагу

Така ситуація, як відзначають самі власники, настає по подоланні порога пробігу в 20 000 тис. км.

Що стосується краш-тестів автомобілів, то обидва вони пройшли їх досить успішно, але при цьому розфарбувавши таблицю ступеня пошкоджень водія і пасажира, як в жовтий, так і зелений кольори.

Зовнішнє оформлення автомобілів

Зовнішній дизайн повністю залежить від природи автомобіля. Аля француз має більш європейський, сучасний вигляд, чого не скажеш про Пріору, яка припаде до душі запеклому любителю вітчизняного автопрому.

Істотним недоліком Renault Logan є малий бюджет, виділений на його розробку, що позначилося на деяких особливостях, а зокрема нерозбірними спинці заднього сидіння. Вибір щодо інтер’єру залишається виключно за потенційним власником.

Внутрішнє оформлення автомобілів

Внутрішнє оформлення автомобіля є початком дня його власника. Чим привабливіше салон, ніж він функциональней, тим приємніше потенційному власнику автомобіля. Наявність підстаканників, підігріву сидінь і керма – основні моменти, наявність яких зробить автомобіль бажаним і затребуваним, а більш того затишним в будь-який час року.

Що стосується використаних матеріалів обробки автомобілів?

Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант

За даним параметру однозначно виграє Пріора, так як використані матеріали більш практичні і довговічні, а також більш безпечні в разі аварії. У вітчизняного зразка слід зазначити ергономіку передній панелі, що робить Рено Логан проти Лада Пріора в даному параметрі переможеним.

Салон Рено Логан трохи просторіше і функціональніше за рахунок наявності підстаканників і різних кишеньок. Речовий ящик Логана більше ніж у Пріори.

Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант

Порівняння Рено Логан і Лада Пріора також виявило невеликі расхожесті даних автомобілів, а зокрема трохи могутніше двигун Рено Логан, але при цьому – важче. Сам же виробник Логана надає можливість вибору серед 102-сильним 16-клапанним двигуном, а також рядом 8-клапанних двигунів: 1,4-літровий агрегат / 75 кінських сил, або 1,6-літрового / 87 конячок.

Лада Пріора проти Рено Логан не дасть стільки об’єктивних результатів, які стануть підставою покупки того чи іншого автомобіля. Проходження тест-драйву особисто потенційним покупцем дозволить відчути автомобіль, а також оцінити його інтер’єр і екстер’єр.

Renault Logan і Lada Priora: порівняння і що краще?

Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант

Нерідко можна почути думку серед автолюбителів, що краще придбати хоч якусь іномарку, але не авто вітчизняного виробництва. Однак іномарка іномарці ворожнеча, і далеко не всі європейські автомобілі славляться своєю надійністю і надійністю.

Рено Логан курсує по російських вулицях вже багато років і користується чималою популярністю в якості бюджетного автомобіля.

Лада Пріора – дітище АвтоВАЗу – спочатку вважалася прихильницею «десятки» і предпочиталась молодими людьми.

Однак багато що змінилося, і тепер вітчизняна модель може скласти конкуренцію навіть деяким закордонним автомобілям. Або все-таки рано говорити про це?

Renault Logan

Субкомпактний автомобіль був розроблений компанією Рено спеціально для ринків, що розвиваються. Спочатку випускався в Румунії, в подальшому виробництво налагодили і в Росії на заводі ВАЗа.

Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант

З кузовом седан автомобіль був вперше представлений в 2004 році. Друге покоління було представлено в 2012 році, а в 2018 провели рестайлінг. Нову модель оснастили підвіскою Макферсон.

Автомобіль представлений трьома варіантами бензинового двигуна об’ємом 1.6 літра: потужністю 82, 102 і 113 к.с .

Логан оснащується механічною або автоматичною КПП, максимальна швидкість варіюється в залежності від двигуна від 172 до 180 км / ч.

Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант

Lada Priora

Пріора побачила світ в 2007 році, і тоді її можна було назвати дітищем «десятки». Однак з тих пір було внесено чимало змін, які віддали модель від свого предка. Вітчизняний автомобіль полюбився молоді та за цікавий екстер’єр, і за непогані для російського авто технічні показники, і за прийнятну ціну.

Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант

У 2013 році відбулася презентація оновленої моделі, випуск якої був призначений на 2018 рік. У ній допрацювали оптику, оновили бампера, внесли зміни в інтер’єр, додавши глянцю і елементів, схожих на шкіру.

Автомобілі оснащуються бензиновими двигунами об’ємом тільки 1.6 л, однак за потужністю є кілька варіантів – 87, 98 і 106 к.с .

Пріора оснащується 5-ступінчастою механічною КПП, але в деяких комплектаціях представлена ​​і роботизована КПП.

Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант

Чи багато спільного?

Між двома моделями, безсумнівно, є деякі загальні риси, властиві автомобілям, що належить до одного класу.

Передній привід.

Збірка здійснюється в Росії.

Обидва автомобілі мають оснащення двигунами об’ємом 1.6 літра і механічною КПП.

Витрата палива відрізняється не сильно: обидва авто витрачають в межах 7 літрів.

Інтер’єр. Обидва автомобілі мають бюджетно виглядають салонами. Однак У Рено приладова панель має презентабельним видом, крісла комфортніше, а салон просторіше. У Пріори більш якісний пластик в інтер’єрі, легкочитаємий і ергономічна приладова панель. Однак в цілому інтер’єри конкурентів дуже схожі і не дають виділити переможця в цьому параметрі.

І вітчизняні, і французькі двигуни відрізняються надійністю і надійністю.

Обидва автомобілі мають задовільним рівнем безпеки.

Більше відмінностей?

Однак між автомобілями чимало і відмінностей, які змушують серйозно замислюватися про вибір одного з них.

Екстер’єр . Французький седан зроблений по-європейськи акуратно, обзавівся новою оптикою, штампуваннями на панелях кузова, оновленою передньою гратами і бампером. Лінії кузова плавні, виглядають трохи дутими. Пріора також придбала нову радіаторну решітку, фари і світлодіодні освітлювальні компоненти, але, тим не менш, до цих пір має деяку схожість зі своїм прабатьком – ВАЗ 2110. Тому більш стильний і сучасний зовнішній вигляд все-таки у француза.

Якість збірки вище у європейця.

Французькі двигуни трохи могутніше вітчизняних за кількістю кінських сил. Розганяється, відповідно, Рено швидше: за 10.7 секунд . Однак Пріора відстає не сильно: її розгін на найпотужнішому моторі становить 11.5 секунд . Слід зазначити, що Логан представлений у версії з автоматичною КПП, чого у Лади поки немає: в її арсеналі лише механічна КПП і роботизована.

Габарити . По довжині автомобілі практично однакові, проте француз трохи вище суперника і легше.

Рено виконано тільки у вигляді седана, в той час як Пріора має кілька варіантів кузова.

Кліренс більше у вітчизняного авто – 165 мм проти 155 мм у суперника, що не дивно, так як розробники Пріори не з чуток знають про особливості російських доріг. Однак на користь Логана варто сказати, що підвіска у нього вважається «неубіваемий», в той час як Пріора не може похвалитися тим же.

Обсяг паливного бака більше у Рено – 50 літрів , тоді як вітчизняне авто вміщує лише 43 літра .

Великим багажником володіє француз – 510 літрів проти 430 літрів у Пріори.

Ціна. Французький седан обійдеться трохи дорожче. У базовій комплектації за нього доведеться віддати від 550 тис.рублей , в той час як вітчизняне авто на 100 тис. Дешевше . Та й топові комплектації сильно різняться за ціною: Рено вимагає до 800 тис. За численні опції, а Лада буде коштувати трохи вище 500 тис.рублей .

 

Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант

Чому віддати перевагу?

Не можна не відзначити, що багато в чому французьке авто перевершує свого конкурента . Так само як і більш високу якість седана.

Однак Пріора впевнено наступає на п’яти своєму конкуренту, та й до того ж володіє більш дешевої вартістю при порівнянні однакових комплектацій.

Тому вибір однієї з моделей представляється досить складним заняттям і вимагає довгих роздумів.

Рено може порадувати хорошими їздовими якостями, приємною підвіскою, містким багажником і просторим салоном. Вітчизняна модель більш адаптована для поїздок по російських дорогах, її дешевше ремонтувати і обслуговувати.

Пріора підійде скоріше молодим людям, які мають обмеженість бюджету, але бажаючим придбати якісне авто.

Рено Логан швидше призначене для людей середнього віку, зважаючи на свій екстер’єру та спрямованості на сімейні поїздки з перевезенням великих вантажів.

Пріора або Логан – порівняння автомобілів

Автолюбитель, що має певну суму грошей на покупку машини, буде порівнювати моделі одного класу. Це необхідно для того, щоб з’ясувати який автомобіль має кращі динамічні характеристики і буде практичніше в процесі експлуатації. Автотранспортні засоби одного класу майже нічим не відрізняються один від одного. Для порівняння прийнято аналізувати:

Технічні характеристики.

Рівень безпеки.

Дизайн інтер’єру.

Дизайн екстер’єру.

Комфортабельність.

Практичність.
Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіантВітчизняна Лада Пріора або французький Рено Логан – що ж краще?

Для вітчизняного покупця актуальним є питання, про те який автомобіль йому підійде більше Пріора або Логан? Обидві моделі доступні клієнтам із середнім достатком.

І Рено Логан і Лада Пріора з’явилися на первинному автомобільному ринку Росії майже в один і той же час, але належать вони до різних автомобільним культурам.

Якому автомобілю віддати перевагу? На це питання ми спробуємо відповісти в нашому сьогоднішньому огляді.

Технічні характеристики Renault Logan і ВАЗ 21703 (Priora)

Марка автомобіля: Renault Logan 1.6 MT ВАЗ 21703 (Priora)
Країна виробник: Франція (збірка Росія) Росія
Тип кузова: седан седан
Число місць: 5 5
Число дверей: 4 4
Обсяг двигуна, куб. см: 1598 1596
Потужність, л. с. / об. хв .: 102/5750 98/5600
Максимальна швидкість, км / год: 180 183
Розгін до 100 км / год, з: 10,5 (МКПП) 11,5 (МКПП)
Тип приводу: передній передній
КПП: 5 МКПП / 6 АКПП 5 МКПП
Тип палива: бензин АІ-95 бензин АІ-95
Витрата на 100 км: місто 9,4; траса 5,8 місто 10; траса 6,9
Довжина, мм: 4500 4350
Ширина, мм: 1742 1680
Висота, мм: тисячі п’ятсот двадцять п’ять 1420
Кліренс, мм: 160 155
Розмір шин: 185/65 R15 175/65 R14
Споряджена маса, кг: 1075 1185
Повна маса, кг: 1600 1578
Обсяг паливного бака: 50 43
 • Порівнюємо зовнішній вигляд «однокласників»
 • Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант
 • Рено Логан зроблений згідно з канонами європейської якості
 • Французький седан зроблений акуратно, по-європейськи – це видно неозброєним оком. Всі деталі екстер’єру продумані до дрібниць. Існуючі недоліки, скоріше за все, присутні виходячи з бюджету, який був виділений на розробку Рено Логан.
 • Фірмова концепція компанії-виробника – це добротність збірки кузова, який відрізняється високими характеристиками міцності. Явний недолік «француза» нерозбірна спинка заднього дивана, що унеможливлює транспортування негабаритних вантажів.
 • Зовнішній вигляд Пріори нагадує вигляд базової моделі – «десятки», яка в порівнянні з Логаном і близько “не валявся». Зате Лада має розбірні заднє сидіння, що дозволяє перевозити довгі речі.
 • Якщо порівняти Логан і Пріору за зовнішнім виглядом, ми віддамо представнику французького автопрому.
 • Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант
 • Автомобіль Лада Пріора виглядає не так вишукано, зате більш звично для цінителів вітчизняного автопрому
 • Пару слів про внутрішнє оформлення
 • Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант
 • Салон автомобіля Рено Логан виглядає досить привабливо, з огляду на використання недорогих матеріалів
 • Величезне значення для автомобіля має інтер’єр. Від нього безпосередньо залежить рівень комфорту в автомобілі, який впливає на самопочуття і настрій водія і пасажирів. Щодо інтер’єру обидві моделі не відрізняються високою комфортабельністю, виходячи зі своєї бюджетної вартості. Основні характеристики інтер’єру практично не відрізняються.
 • Рено має досить представницьку приладову панель, яка гармонійно поєднується з кермом. Вона виконана з недорогих матеріалів, але дизайнери постаралися на славу і зробили її максимально привабливою, як для автомобіля бюджетного класу. Салон «француза» трохи просторіше, ніж у російської моделі.
 • У Пріори слід зазначити ергономіку передньої панелі, яка об’єднує регулювання дальнього і ближнього світла. У центрі вмонтований бортовий комп’ютер. Завдяки великим датчикам показники легко сприймаються водієм. Якість матеріалів обробки у Лади значно вище, ніж у Рено.
 • Об’єктивне порівняння Логана і Пріори не дає переваги жодному з автомобілів. У плані внутрішнього оформлення машини практично однакові.
 • Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант
 • Салон автомобіля Лада Пріора має більш якісну обробку, ніж у «француза»
 • Для поїздок по місту потужності двигуна цілком достатньо
 • Тест-драйв автомобіля Лада Пріора:
 • Проводячи порівняння Пріори і Логана в технічних характеристиках, ми не знайшли особливих недоліків у обох моделей. У «француза» двигун на пару кінських сил могутніше, ніж у вітчизняного автомобіля. Базова модель Логана оснащена 102-сильним 16-клапанним двигуном.
 • Цей факт не дає переваги, адже вага машини в такому випадку підвищується. Можна здійснити вибір 1,4-літрового агрегату, що видає 75 кінських сил, або 1,6-літрового, розвиваючого 87 конячок. На відміну від базового двигуна це 8-клапанні двигуни. Для їзди по міських джунглях потужності цілком достатньо.
 • Оновлена ​​модель вітчизняного авто пропонує три варіанти потужності двигуна – це 87, 98 і 106 кінських сил. Власники Лади Пріори скасували, що двигуни відрізняються надійністю і економічністю.
 • важливо

  Що краще Лада Пріора або Рено Логан? Щодо якості двигуна обидва автомобілі заслуговують тільки позитивні відгуки, і віддати перевагу одній з моделей не можна.

 • Тест-драйв автомобіля Рено Логан:
 • Аналізуючи інші технічні характеристики, можна відзначити, що Логан майже всі свої агрегати позичив у Рено Кліо. Це стосується в першу чергу рульового управління і передньої підвіски. Підвіска в обох автомобілях не викликає особливих нарікань, вона добре підготовлена ​​до їзди по нашим «відмінним» дорогах.
 • Рівень активної і пасивної безпеки Логана задовільний так само, як і в Пріорі. Відповісти на питання що краще Пріора або Логан, нам допоможе аналіз цін. Вартість французького автомобіля трохи вище, але і якість збірки краще, ніж у представника вітчизняного автопрому.
 • Вибирати той чи інший автомобіль потрібно виходячи з індивідуальних вимог покупця.
 • Пріора або Логан?
 • 10211 Переглядів
 • Сьогодні будь-який автолюбитель може придбати в дилерських центрах нашої країни нові версії автомобілів Пріора або Логан, тому було б корисно порівняти можливості, комфорт і оснащення даних авто, щоб точно з’ясувати, який автомобіль все-таки краще – Логан або, може бути, вітчизняна Пріора. Відразу відзначимо, що обидва цих бюджетних ТЗ, подібних за характеристиками і ціною, збираються в Росії, хоча, звичайно, концепція та культура у цих авто абсолютно різні. Давайте розберемося, що краще Пріора або Логан?
 • Спочатку дана модель Рено проектувалася як автомобіль для таксі, і вийшло це у французів дуже вдало – просторий салон з об’ємним багажником, відмінна підвіска, пристосована для експлуатації на неякісних дорогах, що заслужила звання «неубіваемий», поєднується в Логане з огидним жорстким пластиком салону і сторонніми шумами, скрипом при їзді.
 • Порівнюємо мотори вітчизняного авто і іномарки
 • Двигун в самому бюджетному варіанті першого Логана – 1,4 літра, восьмиклапанний потужністю 75 л. с. – по тяговитости ненабагато краща за стару вазовской «класики». Звичайно, для спокійної їзди потужності цілком вистачає, але випередження попутних автомобілів на трасі з таким мотором – справа не така вже й проста.
 • Економічність також не на користь Рено. Мотор моделі попереднього покоління, 1,4-літровий з потужністю 75 л. с., споживає 7 літрів палива в середньому. Приблизно такий же показник і у Логана з 4-ступінчастою АКПП, але вже з 16-клапанним 1,6-літровим двигуном потужністю 103 л. с. У змішаному циклі його витрата – 7,1 літрів бензину на 100 км.
 • Моделі Логан другого покоління доступні тільки з МКПП, двигуна для них передбачається всього два:
 • 82-сильний восьмиклапанник.
 • 102-сильний шестнадцатиклапанник.
 • Витрата палива у них приблизно такий же – близько 7,1-7,2 літра на 100 км.
 • Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант
 • Для Пріори же пропонуються наступні мотори:
 • 87 л. с., 1,6 л, 8-клапанний.
 • 98 л. с., 1,6 л, 16-клапанний.
 • Новий 106-сильний, 1,6-літровий з динамічним наддувом.
 • Показники витрати палива у них аналогічні, але двигуни вітчизняного автомобіля потужніший, та й крутний момент у них також краще.
 • Незважаючи на це, на відміну від тієї ж Пріори старий Логан можна заправляти 92-м бензином офіційно, тоді як для сучасних машин Лада виробник рекомендує використовувати тільки 95-й бензин. Та й виїхати на одній заправці «француз» зможе далі – адже в його паливний бак можна залити 50 літрів бензину на відміну від тієї ж Лади, обсяг бака якої складає всього 43 літра.
 • Адаптація до вітчизняних умов
 • Для пересування по російських дорогах «француз» пристосований приблизно так само, як автомобіль ВАЗа, хоча відмінності є. Ми раніше вже відзначили відмінну підвіску і в цілому гарну ходову французького авто.
 • Крім того, що вже приховувати – надійність Пріор все-таки нижче, ніж Логанов. За статистикою, останні відвідують автосервіси приблизно на 30% рідше.
 • Хоча, звичайно, і сучасна продукція ВАЗ кращає і надійніше – багато Пріори без серйозних поломок вже сьогодні пробігають від 200 тис. Км і більше.

 • Щодо пристосованості для їзди по поганих дорогах на користь Лади можна перерахувати наступні фактори:
 • вищий кліренс – 165 мм проти 155 у Рено,
 • укорочена база – +2492 мм на відміну від 2634 мм у Логана.
 • Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант
 • Є відмінності і в об’ємі салону і багажника автомобілів. Тут однозначне лідерство у Логана – у останнього і салон просторіше, а багажник більш об’ємний – 510 літрів проти 430 у Лади.
 • Однак попереднє покоління французького авто чомусь було позбавлене такого конструктивного рішення, як складається заднє сидіння, тому додаткової можливості збільшити обсяг багажника в Логане, на відміну від Пріори, не було. Проте в оновленій моделі 2014 рік все-таки побажання автовласників були враховані, і заднє сидіння тепер складається, додатково збільшуючи обсяг багажного відділення.
 • Екстер’єр і інтер’єр вітчизняного і зарубіжного однокласників
 • Далі можна поговорити про не менш важливою для багатьох автомобілістів особливості автомобілів – зовнішній вигляд. Звичайно, обидві ці моделі – бюджетні.
 • Попередні покоління як Пріори, так і Рено сьогодні виглядають відверто убого, одна не краща за іншу.
 • Перша мало відрізняється від архаїчної вазовской «десятки», екстер’єр «француза» пішов також не дуже далеко – зовнішність його проста, незграбна і абсолютно позбавлена ​​вишукувань.
 • Порада

  Оновлені моделі виглядають вже краще – у Логана з’явилася нова оптика, виштамповка, крім того решітка радіатора стала більшою, змінився і бампер.

 • Все це зробило оновлену модель спереду схожою на інші сучасні і більш дорогі моделі Рено, наприклад, Megan і Sandero.
 • У вазовского ж автомобіля з’явилася нова фальшрадиаторная решітка, решітка нижнього повітрозабірника, ДГЗ, вбудовані в фари, новий задній бампер, світлодіоди в задніх ліхтарях. Але в цілому в плані дизайну від попереднього покоління вона також пішла зовсім недалеко.
 • Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант
 • У плані інтер’єру жодна з машин нічим особливим не виділяється, хоча виглядає все досить привабливі.
 • У новій Пріори при першому ж погляді кидається в очі досить якісний м’який пластик панелі приладів.
 • При цьому навіть нове покоління Логана може запропонувати водієві лише жорсткий пластик по всьому салону. Але разом з тим його нові крісла по завіреннях власників стали кілька комфортніше.
 • Комплектації – майже одні й ті ж
 • Початкова ціна найнижчою комплектації Пріори майже на 40-50 тис. Дешевше, при цьому різниця ще більш зростає при купівлі необхідних «доповнень», адже в базовій комплектації автомобілі оснащені досить погано. В обох випадках автомобілістам пропонуються наступні опції:
 • електросклопідйомники передніх сидінь,
 • подушка безпеки водія,
 • Денні ходові вогні.
 • Зате за додаткові гроші новий Рено Логан можна оснастити «зимовим» пакетом, що включає Стек гілок підігрів лобового скла, а крім того:
 • клімат-контролем,
 • антиблокувальною системою,
 • задніми парктроніки,
 • системою стабілізації,
 • мультимедійною системою з можливістю її сполучення з мобільним телефоном.
 • Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант
 • Лада також оснащується всіма даними опціями, тобто всім тим, що ще до недавнього часу і уявити не можна було на вітчизняному автомобілі. Чого вартий, наприклад, тільки можливість додатково оснастити автомобіль АвтоВАЗу бічними подушками безпеки або круїз контролем. Тобто оснащення сучасного автомобіля ВАЗ може бути навіть краще, ніж у іншої іномарки.
 • Тут також присутній мультимедійна система, втім, не відрізняється великою кількістю функцій, але надійно виконує завдання по відтворенню музики і відео, радіо, здійснення набору телефонного номера і т. Д.
 • Залежно від комплектації автомобілісту доступний електропривод зовнішніх дзеркал з обігрівом, система безпечного паркування, автоматичного управління ближнім світлом фар і склоочисником.
 • Доступні також кліматична система, обігрів передніх сидінь, круїз-контроль, інші додаткові не менш корисні опції.
 • Що слід вибрати в підсумку
 • Завершуючи дане оглядове порівняння слід зазначити, що, звичайно, в плані якості європейський конкурент АвтоВАЗу збирає більш надійні машини, сервіс у них налагоджений дещо краще, ніж у П. Але при рівних комплектаціях нові автомобілі ВАЗ значно дешевше Логана, обслуговувати їх не так дорого, та й дрібний ремонт даних авто іноді простіше провести самостійно в гаражі.
 • Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант
 • Словом, в мінімальній комплектації обидва автомобілі виглядають досить убого – мінімум опцій і можливостей. Однак за додаткові гроші і Рено Логан, і Пріору можна оснастити чим завгодно.
 • Деяку стурбованість як і раніше викликає надійність вітчизняного автомобіля, однак і вартість його значно менше, ніж у моделі Рено.
 • За зовнішнім виглядом і рівнем комфорту багато водіїв віддають перевагу вітчизняному автомобілю, хоча Логан більш функціональний – місця в салоні більше, і багажник мало не самий місткий в класі.
 • Тому однозначно відповісти на питання щодо того, який автомобіль краще, напевно, не можна.
 • Все залежить від уподобань водія і від того, чи зможе він на цей раз перебороти своє, можливо, недовірливе і місцями зневажливе ставлення до продукції АвтоВАЗу і повірити, що сучасна Пріора – це якісний бюджетний автомобіль, здатний на рівних змагатися з європейськими моделями.
 • Пріора або Рено Логан що краще?
 • Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант
 • Сьогоднішні реалії вітчизняного автомобільного ринку дозволяють будь-якому виявив бажання клієнта придбати нову версію Лада Пріора або Рено Логан. Залежно від того, що краще для них. Багатьом майбутнім власникам буде дуже цікаво дізнатися гідності кожного з позначених нами авто, а також бути готовим до присутніх в даних бюджетних моделях недоліків. Далі впритул займемося порівнянням цих конкуруючих продуктів вітчизняної і європейської індустрії.
 • Незважаючи на той факт, що обидві суперниці Лада Пріора або Рено Логан збираються на потужностях, розташованих на російській території, потрібно зазначити відмінність в концептуальному підході до побудови даних моделей. Машини найкраще порівняти.
 • Рено позиціонується виробником як автомобіль, пристосований працювати в повсякденних буднях таксистів.
 • Цьому відповідають конструктивні особливості та атрибути «француза»: витривала підвіска, просторе салонне оздоблення, об’ємний багажний розділ, обробка панелей інтер’єру пластиком далеко не кращої якості і ін. Спробуємо з’ясувати, що краще.
 • Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант
 • Порівняти УАЗ Патріот і Рено Дастер
 • Переходимо до порівняння «полум’яних сердець»
 • Найкраще порівняти всі показники. Самий бюджетний варіант Логан має 1,4-літровим мотором в 8-клапанному виконанні. Цей агрегат не здатний порадувати ураганної потужністю, оскільки видає скромні 75 «конячок».
 • Однак зауважимо, що даний «велетень» в плані тяги з низів спокійно перевершить «класику» від «ВАЗ». Якщо пересуватися спокійно, то на недолік потужності не буде і натяку, а ось обгони цього «французу» даються з особливим працею.
 • На стороні Рено також «грає» економічність. Зазначений нами агрегат здатний на середнє споживання палива в 7 літрів. Аналогічним досягненням може похвалитися ще одна модифікація Логан. Ця версія оснащена 16-клапанним 1,6-літровим мотором з віддачею в 102 л. с. Разом з ним виробник «змусив» трудитися автоматичну трансмісію на 4 ступені.
 • Поки не ясно, що краще, і друга генерація Логан наділена тільки механічними трансмісійними вузлами. З ними разом функціонують два варіанти моторів:
 • 8-клапанний агрегат, віддача якого дорівнює 82 л. с .;
 • 16-клапанна модифікація з продуктивністю в 102 «сили».
 • Обидва агрегати мають ідентичними обсягами в 1,6 літра.
 • Паливний витрата зазначених версій знаходиться на одному рівні і не перевищує 7,0-7,2 літра на «сотню» пробігу.
 • Що краще і чому ж відповість Пріора? Модель в своєму розпорядженні арсенал на два мотора. Вони порадують майбутнього власника такими характеристиками:
 • 1,6-літрове 8-клапанний «серце» з віддачею в 87 «сил»;
 • 98-сильний агрегат аналогічного об’єму з удосконаленою конструкцією головки (16 клапанів);
 • прогресивний двигун, який з 1,6-литровго обсягу здатний відтворити 106 л. с.
 • Якщо порівняти, то вітчизняні мотори перевершують своїх французьких конкурентів по потужності і моменту. Споживання палива приблизно можна порівняти з показниками Рено. Але, що краще все-таки Лада Пріора або Рено Логан.
 • Відмінністю «француза» від «росіянки» є його здатність перетравлювати 92-й бензин, що для вітчизняного обивателя на кшталт «бальзаму на душу». До речі, для Лади виробник рекомендує тільки 95-й бензин.
 • Якщо порівняти, за запасом ходу Логан знову попереду, оскільки його 50-літрового бака вистачить виїхати далі в порівнянні з можливостями Пріори, яку розробники «ощасливили» 43-літрової ємністю під паливо.
 • Що в плані адаптації до вітчизняних реалій?
 • В этой дисциплине наши конкуренты Лада Приора или Рено Логан примерно равны, однако здесь присутствует ряд мелких особенностей, которые далее осветим. Напомним об удачной конструкции ходовой части Логан, которая на отечественных ухабах завоевала звание «не убиваемой».
 • Откровенно скажем, что надежность «Приоры» заметно ниже (по опыту – где-то на 20-30% посещений СТО меньше именно у обладателей «французов»). Нельзя не отметить стремление отечественных разработчиков к постоянному совершенствованию конструктивных аспектов «Лады», что заметно по достижимому ресурсу, эквивалентному 200 тыс.
 • км пробега без существенных неисправностей.
 • В части приспособленности автомобилей покорять неровности дорожных полотен в пользу Приоры отметим такие преимущества:
 • лучший клиренс: 165 мм, что на 10 мм больше, нежели у Логан;
 • коротша база: 2492 мм, що на 142 мм менше аналогічного параметра у конкурента.
 • Також відмінностями характеризуються салон і багажний відсік. Якщо порівняти, то тут в лідери знову вийшов «європеєць», оскільки його інтер’єр об’єктивно просторіше, а в багажнику запас простору досягає 500 літрів, що в порівнянні з 430-ю літрами у «Лади» є хоч не вагомим, але все-таки перевагою .
 • Зауважимо, перша генерація «француза» була позбавлена ​​такої практичною особливості багажника, як можливість складання спинок заднього посадкового ряду. Тепер завдяки нарікань автолюбителів цей недолік скасований. Можна порівняти між собою LADA Priora або Renault Logan і за показниками інтер’єру і екстер’єру.
 • Про екстер’єрі та інтер’єрі суперників
 • Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант
 • Передні гальмівні колодки на Рено Дастер 4х4
 • Далі можна перейти ні до таким значущим для вітчизняних власників-раціоналізаторів особливостям автомобілів, як зовнішній вигляд і внутрішнє оздоблення. Нагадаємо, що обидві моделі «обертаються» в сфері бюджетного сегмента. Попередні генерації обох авто виглядають вельми убого.
 • Якщо порівняти, то в наступних поколіннях виробники потрудилися над переказом своїм дітищ більш привабливих зовнішніх видів кузовів і салонів. Логан обзавівся новою оптикою, штампуваннями на кузовних панелях, укрупненої передніми гратами, видозміненим бампером.
 • Пріора також придбала оновлену радіаторну решітку, ДГЗ, інтегровані в головну оптику, і світлодіодні освітлювальні компоненти корми.
 • По частині інтер’єру зауважимо, що обидві машини Лада Пріора або Рено Логан мало чим можуть виділитися з безлічі своїх конкурентів.
 • За якісними показниками матеріалу обробки попереду виявилася Пріора, оскільки пластик в салоні більш м’який і тактильно приємний, ніж в Логан.
 • А ось крісла, як відзначають багато власників, більш комфортні саме у французького бестселера. Продовжуємо порівняння LADA Priora або Renault Logan.
 • Про комплектації двох моделей
 • Мінімальна версія з оснащення Лади приблизно на 40-50 тис. Руб. дешевше в порівнянні з «базою» «француза». Якщо купувати необхідні функціональні доповнення, то різниця в ціновому факторі стає ще більш відчутною.
 • Обидві моделі Лада Пріора або Рено Логан своїм покупцям здатні запропонувати:
 • Lada Priora (ВАЗ)
 • Обновленная Лада Приора уже вовсю продается на российском рынке, а вот второе поколение Рено Логан только готовится к успешному старту, но многие уже сегодня гадают, стоит ли покупать Приору или же лучше дождаться полноценного выхода на сцену нового Логана? Вопрос весьма интересный и в нем стоит разобраться подробнее.
 • Итак, попробуем сравнить два седана, собирающихся в России (Рено Логан http://auto.ironhorse.ru/category/europe/renault/logan второго поколения так же будет производится на территории РФ), но принадлежащих к разным автомобильным культурам. То, что Лада Приора и Рено Логан слишком разные, видно с первого взгляда. Экстерьер Логана  хоть и прост, но все же аккуратно, по-европейски облагорожен и продуман до мелочей, во всяком случае настолько, насколько позволял бюджет, выделенный на разработку второго поколения. Приора же слишком проста и до сих пор несет на себе бремя автомобильного «отстоя», доставшееся от ВАЗ-2110. Как ни крути, но в плане дизайна Логан намного симпатичнее.
 • Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант
 • А ось в плані інтер’єру можна говорити про паритет. Дизайн салону обох автомобілів далекий від «досконалості», але виглядає цілком привабливі, маючи як плюси, так і мінуси (все ж це автомобілі «бюджетного класу»).
 • У Пріори виділимо ергономіку передній панелі і якість матеріалів обробки – новий м’який пластик набагато приємніше на вигляд і дотик, та до того ж не боїться подряпин. Логан зі своїм «дерев’яним» пластиком тут в ролі наздоганяючого, але у відповідь може запропонувати більш комфортні крісла і більший простір для пасажирів.
 • Тим, кому дуже важливий об’єм багажника, повідомляю – Логан крутіше: 510 літрів проти 430 літрів у Пріори.
 • Лінійка моторів трохи відрізняється. Оновлена ​​Пріора пропонує три мотора потужністю 87, 98 і 106 к.с., а європейський конкурент у відповідь виставляє двигуни з віддачею в 75, 84 і 102 к.с. Про молодший мотор Рено Логан промовчу, він «поза конкуренцією», а от інші варто порівняти.
 • При майже рівній динаміці двигуни Пріори демонструють кращі показники паливної економічності: 87-ми і 84-сильні мотори споживають в середньому по 7,3 літра, але у Пріори, як ви вже здогадалися, сердечко трохи потужніший, та й крутного моменту воно виробляє по більш : 140 Нм проти 124 Нм.
 • Зверніть увагу

  Перевага флагманського мотора Пріори також очевидно: споживання палива 6,9 літра проти 7,1 літра і крутний момент 148 Нм проти 145 Нм.

 • Правда проїхати більшу відстань «економічні мотори Пріори» не допоможуть, так як її бензобак вміщує лише 43 літра, а Рено Логан 2 здатний взяти на борт 50 літрів бензину.
 • Що краще - renault logan або лада пріора? Підбираємо бюджетний варіант
 • За підвісці критичних відмінностей між новими Логаном і Ладою Пріорой немає, обидва автомобілі досить добре підготовлені до наших «хорошим» дорогах, але у Пріори більш привабливий кліренс (165 мм проти 155 мм) і більш коротка база (2492 мм проти 2634 мм).
 • Завершуючи порівняльний огляд, скажу наступне: в плані якості збірки Рено Логан, звичайно ж, трохи симпатичніше Лади Пріори, та й сервіс у Рено налагоджений набагато краще ВАЗівської, але при цьому Пріора помітно дешевше в обслуговуванні і легше піддається самостійного ремонту «в гаражі». Що стосується ціни, то Логан зараз стартує з позначки в 357 000 рублів (гадаю, що ціна ця з приходом нового покоління особливо не зміниться), але, найімовірніше, буде ціна за Логан 2-го покоління з 75-сильним мотором, а за більш потужний доведеться віддати не менше 410 тис. рублів. 87-сильна Лада Пріора обійдеться 347 600 руб – істотно дешевше. Тим більше важливо знати, що обидва цих автомобіля «в базі» оснащені практично «ніяк» і з більшою часткою ймовірності, майбутньому автовласникові доведеться розщедритися ще й на необхідні йому «доповнення».
 • Что лучше, Приора или Логан?
 • Поскольку Приора и Рено Логан близки по цене и классу, то при выборе автомобиля возникает вполне закономерный вопрос, а что – же лучше? Который из этих автомобилей предпочесть?Выбор намного облегчился, если – бы Лада Приора считалась надежным автомобилем, но такого пока не наблюдается, поэтому и следует рассмотреть надежность в первую очередь.
 • Разумеется, Приора менее надежна чем Логан, но не до такой степени, что – бы говорить – это ведро с болтами. Что – бы оценить надежность Приоры и Логана, следует почитать отзывы, но с поправкой, владельцы знали, что покупали и, в большинстве случаев не станут писать плохо о своих автомобилях. Так – что читать следует между строк.
 • Вивчивши відгуки, можна зрозуміти – Пріора, та й інші автомобілі марки Лада не такі погані, як прийнято вважати. Так, зустрічається певний відсоток примірників, які «сипляться», але в той – же час є і такі, які абсолютно не доставляють своїм власникам турбот протягом декількох сотень тисяч кілометрів пробігу.
 • І тих і інших відносно небагато, а більшість Пріор займають якусь середину, іноді доставляючи своєму власникові непріятності.Но Логани то – ж ламаються! Звичайно менше, ніж Лади, але ламаються. Якщо цікаво, то Лади ламаються частіше Логанов помітно на 30% (цифра не претендує на істину), при цьому велика частина поломок по дріб’язках.
 • Це не означає, що Логан ненадійний, а означає, що Пріора надійніше, ніж вважається. Зрозуміло, при покупці Пріори є певний ризик взяти невдалий екземпляр, у випадку з Логаном цей ризик помітно ніже.По пристосованості до Російських умов ці автомобілі приблизно рівноцінні, де – то краще Логан, де – то краще Пріора.
 • Мається на увазі здатність до пересування по вітчизняних дорогах. Однак Логан може офіційно заправлятися 92-м бензином, а для Пріори завод рекомендує 95-й. Хоча багато водіїв заправляють і 92-й, справедливо вважаючи його краще за якістю.
 • За місткістю салону і багажника лідерство за Логаном, в цьому він краще Пріори, хоча тут у Пріори деяку перевагу: у неї складається спинка заднього сидіння, а Логан цим похвалитися не може, до того – ж у нього більш утилітарна оббивка салону, але це спірне недолік.
 • Відносно невисока ціна Логана була досягнута, не в останню чергу, завдяки застосуванню слабкого двигуна. Логан, за винятком варіантів з шестнадцатіклапанним двигуном, один з найбільш слабких автомобілів на Російському ринку.
 • Його енергоозброєність приблизно відповідає класичним моделям ВАЗа, втім, для спокійної їзди потужності цілком достаточно.Владельци Пріори навпаки відзначають відмінний двигун на своїх автомобілях. Він потужний, еластичний і економічний, до того – ж заявлена ​​потужність в 98 к.с. дозволить зекономити на податках.
 • важливо

  Шестнадцатіклапанний двигун, що встановлюється на Логан могутніше на 4 к.с., але на практиці це перевага непомітно, тим більше, що Логан з цим двигуном важче Пріори.У покупців цих автомобілів немає зайвих грошей, тому варто порівняти, які комплектації пропонуються за однакові суми. На момент написання статті найдешевший Логан коштував 327 тр.

 • За ці гроші пропонується 75-ти сильний двигун, іммобілайзер, подушка безпеки водія. Підсилювач керма відсутня. Більше ніяких корисних дрібниць за цю суму не предлагается.Мінімальная вартість Пріори становить 304 тр.
 • За цю суму пропонується двигун 81 к.с., подушка безпеки водія, іммобілайзер ЦЗ, протиугінна система, передні електросклопідйомники, регульована по висоті рульова колонка, атермальние скла і ще деякі дрібниці, на зразок регульованою яскравості підсвічування приладів, зовнішнього термометра і т.п.
 • Максимальна вартість Пріори з двигуном 98 к.с. становить 387 тр. За цю суму комплектація включає в себе все, що пропонує найдорожчий Логан, повністю укомплектований всім доступним додатковим обладнанням.
 • Плюс до всього Пріора в базі має деякий додаткове обладнання, недоступне Логану, зокрема кліматичну установку замість кондіціонера.За таку суму доступний Логан в комплектації Exression 1,6 л 84 к.с. МКПП з додатковим обладнанням. Виходить, що Пріора краще в плані додаткового обладнання і для кого – то це може виявитися вирішальним.

 • Найдорожчий Логан, повністю укомплектований додатковим обладнанням, варто більше півмільйона і все – одно біднішими по комплектації, ніж Пріора.Такім чином, самий багато укомплектований Логан, варто помітно на 150 тр дорожче Пріори в аналогічній комплектації. У цій статті не дається вичерпної рекомендації, що краще Пріора або Логан, а просто наводяться сильні і слабкі сторони кожного з автомобілів. Для кого – то місткість здасться важливіше багатого обладнання, а для кого – то навпаки.
 • Але все – таки Логан більш доведений автомобіль і дратівливих дрібниць в ньому менше, ніж в Пріорі. Плюс кращу якість виготовлення, що цілком може перекрити дещо вищу ціну, особливо це буде помітно при великому пробігу автомобіля.
 • Ми використовуємо файли cookie для поліпшення нашого веб-сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Докладніше…
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Що робити, якщо тече люк в машині? Список корисних порад

Вічна проблема – підтікання люка! Люк, не рідний, чи не механічний /…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…