Багато автовласників Хендай Гетц стикалися з тим, що на панелі приладів загоряється значок «ЧЕК». Це в першу чергу пов’язано з тим, що двигун вийшов з ладу. Як визначити несправність знає не кожен, тому в цій статті розглянемо причини і можливі варіанти вирішення проблеми.

Причини несправності

Якщо перекладати дослівно, то «Чек Енджі» – це помилка двигуна, яка, на думку розробників повинна вказувати водієві на те, що варто перевірити саме цю систему. Так, існує кілька несправностей пов’язаних з включенням такого сигналізатора. Розглянемо, основні проблеми, при яких виникає «ЧЕК» двигуна.Горить «Чек» двигуна Хендай Гетц

Горить «Чек» двигуна Хендай Гетц

Погане пальне

Низькоякісний бензин, або як його в народі називають – «бодяга» може стати причиною загоряння сигналізатора двигуна на приладовій панелі. Так, усунення несправності може зайняти багато часу і праці. Для того, щоб позбутися від ефекту, доведеться прочистити паливну. Для цього необхідно зробити наступне дії:

  • Демонтувати і промити паливний бак.
  • Зняти паливну рампу і промити форсунки за допомогою спеціального стенду.

Замінити фільтр палива, оскільки як показує практика, то після неякісного пального він засмічується і втрачає повністю свій ресурс.

Свічки запалювання

При пошкодженні однієї зі свічок на приладовій панелі з’являється Check Engine. Для усунення проблеми доведеться демонтувати всі елементи і перевірити їх на опір, а також візуально оглянути стан. Таким чином, при необхідності варто замінити свічку. Як показує практика, найкраще, рекомендується встановлювати повністю новий комплект, який варто заздалегідь відрегулювати, перевірити зазори, а також опір.

Низький рівень пального

При зниженому рівні палива на панелі приладів вискакує знак Check Engine, який також може вказувати, що кришка паливного бака закрита, в повному обсязі і порушена герметичність.Горить «Чек» двигуна Хендай Гетц

Горить «Чек» двигуна Хендай Гетц

Котушка запалювання

Відсутність іскри в циліндрах відразу сигналізує електронного блоку, який видає напис «чек». Це в першу чергу, може бути пов’язано з тим, що вийшла з ладу котушка запалювання. Як правило, вона не ремонтується і підлягає заміні.

Датчик кисню

Засміченість лямбда-зонда відразу видно з напису на приладовій панелі. Тут, вихід може бути тільки один – заміна. Звичайно, деякі автолюбителі намагаються чистити датчик кисню і досить успішно, але на практиці – ненадовго і він швидко виходить з ладу. Тому, рекомендується його відразу замінити.Горить «Чек» двигуна Хендай Гетц

Горить «Чек» двигуна Хендай Гетц

Каталізатор

Каталізатор може стати ще однією причиною, чому на приладовій панелі з’явився напис Check Engine. Зазвичай, це пов’язано з великим пробігом автомобіля, тому, коли автомобіль починає брати масло, то варто готуватися до того, що вийде з ладу саме ця деталь. Але, це не єдина причина. Так, погане паливо або механічні пошкодження спричинять за собою заміну цього вузла.

Проводка

Неодноразово були помічені випадки, що при проблемах з ВВ-проводом вискакує напис Check Engine. Звичайно, причину варто шукати саме в цій системі і при необхідності варто провести заміну.Горить «Чек» двигуна Хендай Гетц

Горить «Чек» двигуна Хендай Гетц

ЕБУ

Електронний блок керування двигуном може стати причиною появи «чек». Так, що накопичилися помилки, які давно не скидалися, можуть послужити приводом для того, що приладова панель покаже Check Engine. Лікуватися це досить просто – скиданням всіх накопичених помилок. Але, як показує досвід, справа може дійти до того, що доведеться міняти програмне забезпечення і прошивати ЕБУ.

ДМВР

Датчик масової витрати повітря неодноразово стає причиною того, що на панелі з’являється Check Engine. Для того щоб визначити справність слід провести діагностику. При необхідності замінити даний вузол.

Висновок

Поява на приладовій панелі Check Engine у ​​Хендай Гетц сигналізує про несправності або помилку роботи двигуна. У статті були розглянуті основні причини та методи усунення цього явища. Звичайно, не всі автомобілісти здатні перевірити, а тим більше відремонтувати Хендай Гетц, тому в таких випадках рекомендується звернутися на автосервіс, де зроблять все якісно і швидко, хоча не дуже дешево.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Що робити, якщо тече люк в машині? Список корисних порад

Вічна проблема – підтікання люка! Люк, не рідний, чи не механічний /…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…