Ви підійшли до першого етапу іспиту на отримання водійських прав. У цій частині іспиту вам преподадут теоретичні знання по водінню автомобіля і скажуть вивчити правила дорожнього руху.

Бути може, ви вже приступили до вивчення правил дорожнього руху, але ніяк не можете запам’ятати хоч що-небудь. І зазублена вчора інформація на завтра вже вилітає у вас з голови. Що ж робити? Де знайти ключовий момент в навчанні, щоб швидше заповнити прогалину знань з правил дорожнього руху.

Почнемо з того, що вам треба відразу зрозуміти, хто на дорозі грає головну роль. Найважливіший регулювальник на дорозі – це інспектор ДАІ. На другому місці світлофори і тимчасові знаки, на третьому постійні знаки, а далі вже діє «правило правої руки» і пріоритет дороги з покриттям, перед грунтовій.

до змісту ↑

Як швидко вивчити квитки ПДР

Для початку вам потрібно запам’ятати порядок дорожніх знаків за ступенем їх важливості. Отже, зафіксуйте ці відомості в своїй пам’яті:

Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради

 • інспектор (з’являється в тому випадку, якщо треба відрегулювати ситуацію на дорозі; має перевагу перед світлофорами);
 • світлофор (регламентує проїзд автомобілів; регулює рух потоку);
 • тимчасові знаки (позначають ремонт на ділянці дороги; вказують на зміну обстановки на дорозі);
 • постійні знаки (встановлюють незмінюється порядок руху, під час відсутності світлофора);
 • розмітка (встановлює певні режими і порядок руху транспорту і пішоходів).

Описувати знаки, що подаються інструктором, ми не будемо, вони є у всіх підручниках, краще запам’ятайте найголовніше правило – не рушайте з місця, поки регулювальник стоїть до вас спиною!

Розписувати сигнали світлофора, також не станемо, принцип їх дії прозорий і зрозумілий. Інцидентів не трапляється.

до змісту ↑

Знаки дорожнього руху

Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради

Знаки найскладніше запам’ятати, дізнатися і навчитися сприймати, особливо, якщо ще немає практики водіння. Для початку просто вивчите картинки в посібнику і постарайтеся запам’ятати їх позначення.

Ще задовго до того, як почнете водити машину, йдучи пішки або катаючись на машині в ролі пасажира, звертайте свою увагу на різні дорожні знаки. Про себе промовляти, що означає, наказує, вимагає або забороняє кожен зустрінутий покажчик.

Введіть у практику дізнаватися знак, помітивши його боковим зором.

до змісту ↑

Запам’ятовування за допомогою візуалізації

Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради

Не зациклюйтеся на зразковою класифікації ПДР, краще загострити увагу на форму і колір знаків. Так вам буде легше візуально їх запам’ятати, тим більше ця методика не суперечить логіці ПДР за визначенням.

 • Форма знака (коло, квадрат або трикутник);
 • Колір знака (червоний, білий, синій або їх поєднання);
 • Інформація, що несе знак (символ, цифра або зображення).

В першу чергу запам’ятайте забороняють і розпорядчі знаки. Вони мають круглу форму.

Є винятки у вигляді пари круглих знаків, що потрапили в іншу групу, але все одно, ви повинні завчити, що, то, що зображено в гуртку порушувати не можна.

Найголовнішими знаками є білий круг з червоним обмеженням, він означає заборону руху і червоне коло з білим прямокутником (цеглою) посередині, він забороняє в’їзд.

до змісту ↑

заборонні знаки

Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради

Знак заборони має завжди білий фон (крім знаків, що забороняють стоянку і зупинку, мають синім фоном) з червоною лінією по колу. Вони забороняють то дія, що зображується в колі і можуть мати перекреслює лінію. Скасовує заборону початок або кінець населеного пункту, перехрестя, а також інший круглий знак з білим фоном і чорною облямівкою.

до змісту ↑

розпорядчі знаки

Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради

Також мають круглу форму, але фон у них синього кольору. Зображені на них стрілки вказують, в яких напрямках слід рухатися автомобілям відразу за знаком на перехресті. Знак, який дозволяє поворот ліворуч, дозволяє й розворот, в тому випадку, якщо немає заборонного знаку.

Це дві основні групи круглих знаків, строгі за своїми вказівками, інші не настільки серйозні.

до змісту ↑

трикутники

Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради

Знаки, у формі трикутника, підрозділяються на два типи. На вигляд вони схожі, як за змістом, так і за інформацією, що в собі несуть, тільки одні знаки є попереджувальними, а інші вже регламентують проїзд перехресть, якщо відсутні світлофори.

Попереджувальні знаки встановлюються на небезпечних дорожніх ділянках і сигналізують водіям, що попереду знаходиться тунель, спуск, підйом, звуження дороги, ожеледь і т.д.

Другий тип знаків також є попереджуючим, але тільки він сигналізують водіям про черговість проїзду на перехресті, перетині проїзних шляхів або звужених дорожніх ділянках. На самому перехресті повинні бути встановлені наступні знаки – головна дорога (квадрат з білим фоном і жовтим облямівкою) і поступися дорогою (перевернутий трикутник).

до змісту ↑

Квадрати і прямокутники

Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради

Ці знаки мають квадратну або прямокутну форму, вони запроваджують або скасовують режими руху на певному дорожньому ділянці.

Стрілками або іншими графічними символами квадратні знаки вказують напрямок руху по смугах, а також позначають пішохідні та житлові зони, автомагістралі, зупинки громадського транспорту, початок і закінчення дороги з одностороннім рухом.

Знаки цього типу не мають вимогливого характеру, але якщо ви проігноруєте їх припис, то, швидше за все, на невеликій відстані виявите заборонний знак, виконання якого обов’язково. Тому краще відразу виконуйте команди розпорядчих знаків.

До цієї групи можна віднести і інформаційні знаки. Вони дають відомості про місцезнаходження населених пунктів та інших об’єктів, а також про встановлені режимах руху.

Вони показують відстань до населених пунктів, позначення доріг, а також містять назви річок і інформують про маршрутах руху при ремонтних роботах.

Ці знаки не вимагають від водія будь-яких дій, вони всього лише інформують про те, що буде попереду.

Зверніть увагу

Знаки обслуговування відносяться також до цієї групи. Вони дають інформацію про місцезнаходження заправок, автомийок, кемпінгів, туалетів тощо. Ці знаки нічого не вимагають і не забороняють, вони служать для зручності автомобілістів, вказуючи відстань до потрібного об’єкту. Встановлюються такі знаки перед відповідним об’єктом або на деякій відстані перед ними.

Окремо стоять знаки додаткової інформації. Ці регулятори руху встановлюються укупі з постійними дорожніми знаками, зазвичай показують обмеження або уточнення знака, з яким стоять в парі. Вони вказують напрямок дії головного знака, відстань, тип транспорту чи день тижня. Зазвичай інтуїтивно зрозумілі.

до змісту ↑

Знаки, що прикріплюються до автомобіля

Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради

Категорія цих знаків носить інформативний характер і ні до чого не зобов’язує. Наприклад, жовтий квадрат із зображенням знаку оклику позначає, що за кермом водій, стаж якого менше 2-х років.

Ще є знаки – інвалід, глухий водій, навчальний автомобіль, шипи. Таблички про автопроїздом або про перевезення вогні або вибухонебезпечних вантажів.

Стікер про «громадянство» машини овальної форми з міжнародним кодом країни (RUS в Росії) обов’язковий, якщо ви виїжджаєте за межі РФ.

до змісту ↑

лінії розмітки

Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради

Ще один вид дорожніх знаків, який організовує рух і правильне розташування автомобілів на дорозі.

Буває двох видів: горизонтальна і вертикальна, нанесена білим (постійна) або жовтим (тимчасова) кольором. Горизонтальна встановлює певні режими руху; вертикальна зустрічається набагато рідше, на більш небезпечних дорожніх ділянках; вона попереджає про існуючу небезпеку і наноситься у вигляді поєднання чорно-білих смуг.

Ось, ті основні моменти, на які слід покладатися при вивченні ПДР. Сподіваємося, що вони допоможуть вам зрозуміти і вивчити правила дорожнього руху.

до змісту ↑

нестандартний підхід

Відповідаючи на екзаменаційні квитки по ПДД заучувати тільки правильні відповіді. Це означає відзначити на паперовому варіанті відразу олівцем тільки правильні відповіді і тільки їх запам’ятовувати. Цей спосіб на підсвідомому рівні викорінює інші варіанти.

Дорожні правила тести онлайн

Пропонуємо спробувати безкоштовно пройти тести з правил дорожнього руху. Тут підібрані питання які задають на іспитах в ГИБДД. Перевірити свої знання можна відповівши на запитання протягом 20 хвилин.

Щоденна онлайн практика по вивченню квитків допоможе пройти комп’ютерне тестування і легко вирішувати тести ПДР. Як правило досить запам’ятати основні екзаменаційні питання і буде просто пройти іспит по квитках ДАІ.

Свіжі екзаменаційні квитки по ПДД 2018 постійно оновлюються і доповнюються новими питаннями і змінами які вступають в силу.

Перевір свої сили і пройди безкоштовні тести з правил дорожнього руху 2018 онлайн.

до змісту ↑

Відео як запам’ятати правила дорожнього руху

Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради

Відео: Повний відеокурс ПДР: Правила дорожнього руху – 10 год.

Відео: Відеокурс Правила дорожнього руху. Квитки ПДР до іспиту в автошколі

Відео: ПДР 2013: Сигнали світлофорів і регулювальника (частини 1,2)

Відео: ПДР 2013: Знаки особливих розпоряджень (частини 1,2)

Відео: ПДР 2013: Інформаційні знаки

Відео: ПДР РФ з 1 вересня 2013 року: Огляд змін до Правил дорожнього руху

Відео: ПДР за 3 години. Як вивчити ПДР легко і швидко

Як запам’ятати квитки ПДР перед іспитом: корисні поради та рекомендації

pddexam Дата: 04 Мар 2015 р

Є різні школи водіння, де методики навчання можуть істотно відрізнятися один від одного. Але якими б різними ці установи не були, на остаточному етапі навчання всі здають іспит. Це, поза всяким сумнівом, дуже відповідальний і важливий крок у житті кожної майбутнього автомобіліста. Квитки ПДР щорічно змінюються, тому просто взяти і смухлевать ні у кого не вийде.

Хоча можна говорити про те, що є альтернативний шлях – хабар. А так як людина завжди йде по шляху найменшого опору, то частина так і надходить. Але тут є кілька суттєвих нюансів. По-перше, це досить дорого, а по-друге, таких водіїв не заохочують на дорогах.

Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради

Тому якщо ви один з тих, хто зібрався здати на права своїми силами, то приготуйтеся до того, що буде непросто, дуже непросто.

Від низин до вершин

Всі ми люди і у всіх нас є свої недоліки.

Погодьтеся, ще зі шкільної лави за одними школярами можна помітити схильність до математики, в той же час інші простіше справлялися з російським, а треті були відмінними спортсменами.

Все це до того, що і з автомобілем так само. Кому-то важко дається перемикання передач, іншим парковка, а третім задній хід і так далі. Все це можна назвати слабкою стороною.

Здавалося б, до чого ж тут власне квитки? Так все досить просто, якщо ви будете знати, як правильно паркуватися, коли і як перетинати нерегульоване перехрестя, і де поступитися дорогу, то, швидше за все, без проблем складете іспит.

Зрештою, сьогодні здавати іспит значно простіше, ніж 10 років тому. Чому ж, запитаєте ви? Відповідь банально проста – можна скористатися професійною допомогою. Зараз мова йде про пробне складання іспиту. Є велика кількість сайтом, що надають таку послугу, один з кращих – це pddexam.com. Даний ресурс володіє декількома суттєвими перевагами:

 • величезний теоретичний курс;
 • можливість проходження тестів категорій ТЗ А і В;
 • актуальні правила дорожнього руху з розгорнутими поясненнями;
 • необмежену кількість спроб.

Не дарма говорять про те, що для того, щоб стати справжнім фахівцем в якій-небудь сфері необхідно постійно практикуватися. Це правило працює на всі 100%. Справа в тому, що в школі водіння вас вчать теорії.

Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради

Природно, все це ви зустрінете в екзаменаційних білетах, але питання в іншому, наскільки добре ви будете готові?

Якщо постійно тренуватися, то шанси на успіх значно зростуть. Але потрібно розуміти, що на підготовку піде дорогоцінний час. Тому необхідно приділяти приблизно кілька годин в день підготовці. Безсумнівно, вивчити абсолютно всі квитки ПДР не вдасться, але ви будете готові практично до будь-якого питання.

Ніч перед іспитом ПДР

Кожен студент живе від сесії до сесії. Скільки курсових і дипломних проектів було виконано в один день, сотні і навіть тисячі. А, здавалося б, хто заважає все це зробити, але вже не за ніч, а за пару місяців. Ось точно така ж ситуація і в нашому випадку. Більшість учнів автошколи починають ворушитися вже тоді, коли це робити пізно.

З цієї простої причини, відсоток провалили першу спробу такої великої. Звичайно, до другого іспиту багато готуються ретельніше, але за таке задоволення доведеться заплатити не тільки матеріально, а й морально.

важливо

З усього цього випливає одне просте правило – готуватися необхідно протягом всього навчання, а не за одну ніч. В цьому випадку, вам необхідно буде вчити, небагато-немало, 1-2 квитка в день. Хоча тут багато що залежить від того, скільки квитків буде на іспиті. Зазвичай від 40 до 100 штук. Приблизно 20-40 хвилин в день, і норма виконана, це просто і не навантажує психіку.

Звичайно, це не означає, що вчинений 3 місяці тому квиток не потрібно повторити перед іспитом ПДР. Але ви його швидко згадайте, і дати правильну відповідь буде нескладно.

Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради

Якщо ви все ж дотягли до останнього і завтра іспит, а вчити треба багато, то приготуйтеся до того, що буде складно.

По-перше, необхідно впорядкувати самі теоретичні питання. На щастя, сьогодні практично у всіх є інтернет, тому знайти на них відповіді ви зможете без всяких проблем. Потрібно розуміти, що за фактом, питань не так і багато. Найчастіше вони повторюються. На практиці, у багатьох виникають проблеми зі знаками, а також рухом на нерегульованих перехрестях.

Приділіть цьому найбільша увага. Якщо ж у вас є на руках квитки, то все зводиться до того, що можна просто визубрити кожен з них. Це не дасть вам розуміння, але правильний відповіді ви запам’ятаєте.

Іспит ПДД або прийшов час проявити себе

У ДАІ все просто, спочатку ви здаєте теорію, а потім вже практику. Якщо перший етап не був пройдений, то до другого вас просто не допускають. З цієї простої причини можна говорити про те, що теоретичні знання кілька важливіше практичних. Логіка тут досить проста – не знаєш правил, на дорозі тобі робити нічого. В принципі, такі міркування цілком логічні.

Хоча можна з упевненістю в 99% сказати про те, що більше половини водіїв не знають назубок всіх правил. Проте, вони успішно пересуваються по дорозі, поважаючи себе та інших учасників руху. Але в нашому випадку словесні переконання не допоможуть, і все одно доведеться давати відповіді на витягнутий квиток. Найголовніше, не хвилюватися.

Ви все обов’язково здасте і підете здавати практику. Іноді вибір квитка відсутній, комісія заходить, дає квиток і ручку, будь-які інші предмети на парті неприпустимі. Відповіді потрібно давати у вигляді тестування, що вже добре. постарайтеся:

 • сконцентруватися;
 • давайте відповіді не поспішаючи, але і не затягуйте;
 • спробуйте змоделювати ситуацію і знайти вірне рішення;
 • забудьте про те, що у вас є право на помилку.

Останній пункт виглядає особливо цікаво. Справа в тому, що ви можете дати 2 невірних відповіді з 20. З цієї простої причини здають іноді на заключній стадії перестають думати і ставлять хрестики просто так. Але робити цього не потрібно. Якщо час на підготовку ви провели продуктивно, то іспити ПДР будуть обов’язково здані.

замість висновку

Обзаведіться книгою з ПДР 2015 року, повірте, в процесі пошуку відповідей вона вам дуже допоможе. Якщо книга все ж не виступає в якості основного варіанту, то сьогодні в мережі величезна кількість інформації. Найкорисніша – ілюстровані картинки.

Як показує практика, таким способом найпростіше запам’ятати і зрозуміти, що до чого і чому саме так. Зрештою, вам завжди допоможуть квитки ПДР онлайн. Постійно практикуючись, ви зможете якісно підготуватися і здати теорію, а потім вже і практику.

Як швидко вивчити пдд, легко запам’ятати квитки пдд

Наявність водійського посвідчення відкриває безліч можливостей: розширює перспективи в пошуку роботи; завжди можна підмінити одного за кермом в дальній поїздці; взяти машину напрокат і, нарешті, це наближає до покупки власного автомобіля.

Але для складання іспитів, і що більш важливо, для власного розуміння ситуації на проїзній частині, запам’ятати стандартні формулювання з правил недостатньо. Ситуацію погіршує прискорений темп життя: робота, світська навчання, домашні обов’язки.

Отже, як швидко вивчити ПДР?

Вникайте в суть

Запам’ятати всю теорію, з її пунктами і підпунктами, дуже важко. Але навіть якщо її «зазубрити» напам’ять, невелике відхилення від правил, в життєвій ситуації на дорозі, може привести в ступор. «Адже ми цього не вчили!» – скажете ви.

Щоб не перевантажувати мозок складними формулюваннями, варто засвоїти головне – все правила дорожнього руху призначені для здійснення безпечного руху, вашого та інших учасників.

Тому відповідаючи на екзаменаційні квитки, або перебуваючи за кермом автомобіля, перш за все думайте про те, як буде безпечніше вступити для вас і оточуючих.
Вчіться за правилами і формулюваннями бачити засадничі принципи.

Якщо не «зубрити» довгі підпункти, а намагатися виділяти суть, то ви легко зможете орієнтуватися як в питаннях з квитків, так і на проїжджій частині. На іспитах вас важче буде збити з пантелику провокаційними питаннями. І це буде так не тому, що ви все тримаєте в голові, а тому, що навчилися міркувати в світлі правил.

Вчіться думати

Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради
Для прикладу: уявіть, що ви їдете по серпантину, на якому стоїть знак, що обмежує швидкість в 50 км / ч. Ви дотримуєтеся цієї швидкості. Але раптом помічаєте, що над вами, від гори відколюється великий камінь. Блискавично розрахувавши відстань і швидкість падіння каменя, ви розумієте, що продовжуючи дотримуватися обмеження в 50 км / ч, машина якраз потрапить під обвал. Ваші дії? Різко збільшити швидкість! Так, правила будуть порушені, але їх принцип – безпека для життя, буде дотриманий. Це перебільшена ситуація, але на її прикладі видно, що значить вникати в суть. Виділяючи для себе головне в кожному правилі, а саме, як це сприяє безпеці, не доведеться все заучувати. Ви будете вміти знаходити відповіді самі.

Щоб легко запам’ятати ПДР, і головне, вміти застосовувати їх в життя, слід якомога частіше їздити поруч з водієм. Наприклад, в громадському транспорті бажано сідати на передні місця, так, щоб було видно дорогу. Далі, потрібно аналізувати його дії і порівнювати з тим, що я знаю з правил.

Якщо якась ситуація виявилася незрозумілою, важливо її запам’ятати і змоделювати перед інструктором, що б він міг пояснити чому водій вчинив так, а не інакше. Така пильна спостереження за чужий їздою буде тренуванням для мозку.

Завжди запитуйте себе: а як би я вчинив у цій ситуації?
Якщо ви користуєтеся таксі, то замість порожніх балачок, цікавтеся у водія, чому він тут так поїхав. Досвідчені водії можуть підказати багато корисних речей.

Наприклад, де розташовані деякі знаки (новачки не знають куди дивитися), які є короткі автомобільні дороги (що відрізняються від автобусних) і т. Д.

Абревіатура в допомогу

Поширеною проблемою, при здачі іспиту в ДАІ, є плутанина у студента в порядку дій для здійснення початку руху. Запам’ятати цей нюанс допоможе абревіатура «СРСР».

З – «світло», означає необхідність включити сигнал повороту, а в зимовий час ще і ближнє світло. Друга «С» – це «зчеплення», яке потрібно вичавити; третя «С» – «швидкість», т. е. перша передача; «Р» – «ручник», знімаючи який, можна рушати.

Звичайно, попередньо слід пристебнути ремінь безпеки.

візуальні асоціації

Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради
Друкованих посібників, по вивченню квитків і правил ПДР дуже багато як в магазинах, так і в Інтернеті. Віддавайте перевагу тим, де більше ілюстрацій і схем. Так, знання відкладуться в голові не тільки у вигляді інформації друкованої, а й у формі зображень. Наочні матеріали покращують сприйняття та сприяють кращому запам’ятовуванню.

У квитку може попастися питання про сигнали регулювальника, при русі трамвая і легкових автомобілів. Якщо жести для звичайних водіїв ви якось запам’ятали, то сигнали для рейкового транспорту зовсім інші.

Коли слід поступитися дорогу, і віддати пріоритет трамваю, при регулювальника? Можна уявити, що трамвай має право на проїзд з одного рукава інспектора в інший.

У такому положенні тіла регулювальника, вам їхати не можна.

Підхід до вивчення квитків

Можна виділити кілька основних правил по вивченню ПДР або квитках на іспит:
Замість того, щоб за суботу прочитати відразу 100 пунктів, вчіть кожен день по 15-20 пунктів. Розподіл матеріалу на рівні частини і систематичні заняття набагато ефективніше «ударних» доз знань, які залишають в голові лише бардак.

В кінці тижня робіть повторення пройденого матеріалу. Вчені з’ясували, що ми забуває 80% прочитаного через 20 хвилин. Повторення збільшує запам’ятовування на 50%. Тричі повторений – ще більше.

Таким чином, зміцнюються зв’язки між нейронами мозку, і «доріжка» до цієї інформація стає «протоптаною», і не заростає. Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради
Не вчіть квитки довше 45 хвилин. Якщо за цей час не встигаєте осмислено пройти 15 пунктів, зробіть невелику перерву. Чергування розумової і фізичної діяльності покращує сприйняття.

Як уже писалося вище, помічайте суть – основоположні принципи. Наприклад, гарне правило: «правої руки». При перетині перехрестя, на якому відсутній світлофор і знаки пріоритету дороги, пропускати слід все транспортні засоби, що знаходяться правіше вас.

Цей же принцип можна застосувати і при перестроюванні двох машин, що їдуть попутно. Відомі слова, серед водіїв – «винен завжди той, хто ззаду», нагадують про важливість дотримання дистанції.

Приказка «нижній правий», буде орієнтиром в тому, яка машина поступається на спуску – піднімається вгору, або спускається.

Приділіть окрему увагу запам’ятовування знаків і розмітки. Це ваші помічники на дорозі. Намагайтеся, для запам’ятовування, асоціювати новий знак з чимось схожим і добре знайомим вам

Наприклад, знак «стоянка заборонена» має перекреслений, однією смугою, коло. Це схоже на букву «С» в дзеркальному відображенні ( «С» – стоянка). Запам’ятавши цю асоціацію, ви вже ніколи не переплутати його з «зупинка заборонена», в якому коло перекреслений двома смугами і буква «С» вже не виходить.

Після закінчення всієї книги проведіть повторення всього матеріалу, але врозкид. Допомогти можуть родичі, які будуть в якості екзаменатора. Відповідайте своїми словами, а не книжковими формулюваннями.

Порада

Для швидкого запам’ятовування квитків розроблені комп’ютерні програми, що імітують питання і варіанти відповідей на іспиті. Важливо, щоб програма була останньою версією нинішнього року.

Пройшовши її, від початку до кінця кілька разів, ви будете мати високий відсоток правильних відповідей. Але так ви лише запам’ятайте де ставити «галочку».

В житті, без розуміння причин і наслідків поведінки на дорозі, програма не допоможе.

І пам’ятайте: вчити ПДР потрібно для того, щоб їх дотримуватися. Так ви збережете своє і чуже життя в безпеці.

Квитки ПДР: як швидко вивчити за 1 день

Правила дорожнього руху повинен напам’ять знати кожен поважаючий себе водій. Причому, пізнання ці повинні бути в голові не тільки під час складання іспиту в ДАІ на отримання прав, а й після того, як ви ці права отримаєте.

ПДР повинні залишатися в голові водія не тільки на час іспиту

Уявіть собі, що це своєрідне зброю, яке ви можете застосовувати при виникненні легких (і не дуже) ДТП, а також під час зупинок вас працівниками державтоінспекції.

На жаль, не всі даішники сумлінно виконують свою працю – бувають ситуації, коли вони користуються наївністю водіїв, погано розбираються в нюансах ПДР, щоб виманити деяку суму грошей.

Знання правил дорожнього руху убезпечить вас від таких, рівно скажімо, малоприємних ситуацій.

Запам’ятайте найголовніше – правила дорожнього руху створені аж ніяк не для того, щоб заплутати водіїв, примусити дати хабара при проходженні іспиту, або для інших подібних мішеней. Можна навіть сказати, що ці правила «написані кров’ю», так як безліч здалися там саме через високу статистики аварій при невиконанні (або виконанні) будь-яких вчинків.

ВІДЕОінструкція: як вивчити ПДР швидко і легко

Відповідно, ставитися до вивчення, а також підтримці знань правил дорожнього руху варто найвідповідальнішим чином – від цього залежить ваша безпека і безпека інших водіїв (і пасажирів), присутніх поряд з вами на дорозі.

Якщо ви є водієм зі стажем, то варто освіжати свої пізнання приблизно на півроку-рік.

Обов’язково потрібно брати останню редакцію правил, з усіма внесеними змінами. Пам’ятайте, що, взявши книжку з ПДР 2012-го року в 2014-му, ви ризикуєте пропустити деякі важливі правки, здійснені за ці два роки, відповідно даєте шанс працівникам жезла і кашкети застопорити вас за, наприклад, їзду з вимкненими фарами за міський лінією в осінньо-зимовий період.

Зверніть увагу

Обов’язково варто відновити свої знання ПДР після тривалого інтервалу в водійській практиці – людський мозок влаштований так, щоб викидати з пам’яті ті частки інформації, які не використовуються, відповідно будьте впевнені, що багато нюансів ви встигли за цей час забути.

При виході нової редакції правил не варто пробувати прочитати їх за один день. Купіть друковане видання і читайте ввечері по 10-20 пунктів. Таким чином, знання будуть краще відкладатися у вас в пам’яті. Вічно майте екземпляр правил у себе в автомобілі – коли ви очікуєте когось, не варто втрачати час даремно, можна витратити ці хвилини на читання документа.

Ще один рекомендація – купуйте друковану версію з ілюстраціями.

Справа в тому, що у багатьох людей дуже добре розвинене образне мислення, відповідно запам’ятовувати, дивлячись на що ілюструють змальовані ситуації картинки, буде набагато простіше.

Як швидко вивчити квитки ПДР

Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради

Не намагайтеся вивчити всі ПДР разом: розподіліть весь обсяг на рівні частини і вчіть потроху будь-який день

Крім підтримки знань, є й інша ситуація – коли необхідно вивчити правила «з нуля», та ще й за короткий проміжок часу.

Природно, описується випадок підготовки до випробування на отримання водійських прав.

Відразу варто обмовитися, що, в даному випадку, навчати правила найкраще буде за квитками, затвердженим Державтоінспекцією (знову ж, упевнитеся, що у вас на руках останнє видання).

Найбільш ефективним методом, щоб вивчити їх за 1 день, є рішення цих самих квитків на комп’ютері.

Інтернет рясніє вящім числом програм для підготовки до іспитів (в тому числі такі, які буквально одним в один повторюють ті, якими користується ДАІ).

Ви просто завантажуєте таку програму і запускаєте «випробування» раз по раз, повністю проходячи всі квитки. Через 4-5 таких ітерацій ви пріметьте, що число помилок неухильно падає.

У підсумку, до вечора ви будете буквально напам’ять відати всі квитки, і, прийшовши на наступний день на іспит, з легкістю на все відповісте (причому, за набагато менший інтервал часу, ніж той, який дається на надання відповідей). За допомогою такого методу можна порівняно легко вивчити квитки за один день.

Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради

Найбільш ефективним методом, щоб вивчити ПДД за 1 день, є рішення цих самих квитків на комп’ютері в порядку онлайн

Є тут і зворотна сторона – ви точно так же легко і швидко забудете все, що вивчили. Відповідно, після здачі іспиту, постарайтеся спокійно, без «окропом», прочитати всі правила дорожнього руху, розібратися в незрозумілих ситуаціях, а також запам’ятати всі основні моменти.

У тому випадку, коли до випробування залишається не один день, а хоча-б тиждень, постарайтеся поставитися до вивчення правил дорожнього руху відповідально – то їсти вчіть неправильні відповіді на квитки, а саме самі правила. Ось кілька рекомендацій по їх кращому запам’ятовуванню:

 1. Не намагайтеся вивчити всі відразу. Розподіліть весь обсяг на рівновеликі частини і вчіть потроху кожен день. Також, залиште самісінький день запасу на повторення всього пройденого матеріалу.
 2. Читайте правила уважно, вдумуйтеся в прочитане, а також намагайтеся розібратися у всіх незрозумілих ситуаціях. Особливу увагу приділіть таким темам, як проїзд перехресть (регульованих і нерегульованих). Ви повинні «на зубок» відати, які транспортні засоби мають пріоритет в тій чи іншій ситуації, щоб швидко реагувати, при виникненні такого випадку безпосередньо на дорозі.
 3. Не читайте чимало 40-ка хвилин поспіль. Вже давно доведено, що після цього проміжку порі здатність до запам’ятовування різко погіршується. Робіть собі перерви хвилин на 10-15.
 4. Попросіть відомих «проекзаменувати» вас. Після прочитання певного шматка матеріалу, нехай він (вона) візьме книжку і попитає вас по пройденим главам. Відповідайте вголос – ця методика дуже ефективна, так як ви відразу зрозумієте, на що варто звернути увагу. Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і порадиПопросіть відомих «проекзаменувати» вас – ця методика вивчення ПДР дуже ефективна, так як ви відразу зрозумієте, на що варто звернути увагу
 5. Коли ви пройдете всю книжку правил дорожнього руху, намагайтеся повторювати не в тому порядку, як це було в документі, а врозкид. Знову ж таки, попросіть близьких допомогти вам – нехай вони відкривають ПДР на довільному місці і тестують вас.
 6. Багато хто вважає, що знання всіх подорожніх знаків – річ необов’язкова. Питання дійсно спірне, так як деякі з них зустрічаються досить рідко, проте основні типи знаків ви повинні згадати, навіть якщо вас розбудять посеред ночі. До таких відносяться позначення населених пунктів, знаки образу «проїзд заборонено», «поступися дорогою», знаки залізничних переїздів і регулювання швидкості руху.
 7. Крім розбору тих моментів, які зазначених в самих ПДД, ви можете самі моделювати і вирішувати різні шляхові ситуації. Малюйте схеми, визначайте пріоритети проїзду транспортних зброї на розв’язці, а також не забувайте перевіряти правильність вашого рішення відповідно до директив правил.

І найголовніше – правила потрібно не просто знати, їм необхідно слідувати. Повага один до одного на дорозі, а також знання і виконання громадянами правил дорожнього руху є невід’ємним прикметою якої розвиненої держави, а адже саме до цього ми всі прагнемо.

Як швидко вивчити ПДД – методи для легкого вивчення правил

Як швидко вивчити ПДР? Чи є які-небудь методики, які дозволяють швидко і ефективно запам’ятати всі правила і відчувати себе впевненим не тільки на іспиті в ГИБДД, але і в реальних умовах на дорозі?

Вивчення правил дорожнього руху (ПДР) – один з основних етапів підготовки водіїв-новачків. Знати їх обов’язок кожного, хто планує сісти за кермо – без цього ніяк.

Хоча, на перший погляд, брошури з правилами не виглядають як товстелезні фоліанти, в них сконцентровано дуже багато різної інформації, і часом вивчити і засвоїти її стає досить складним завданням. Тому цілком логічним є запитання: а як?

Як швидко вивчити ПДР? Немає нічого простіше …

Отже, друзі, якщо вам цікаво і ви дійсно задалися питанням, як швидко вивчити теорію ПДР, тоді читаємо далі.

Насправді, методики, про які ми сьогодні поговоримо, з успіхом можуть використані і для вивчення будь-якої іншої інформації. Ми розглянемо такі способи запам’ятовування:

 • метод візуалізації;
 • метод асоціацій;
 • мнемотехнічний метод;
 • розвиток характерного мислення – в нашому випадку вчимося мислити як водій;
 • використання тренажерів та інших спеціальних програм.

візуалізіруем

Перший варіант, як ви вже могли здогадатися, заснований на зорової пам’яті. Він як не можна краще підходить для запам’ятовування численних дорожніх знаків, а їх різновидів в ПДР існує близько 200.

Спочатку може здатися, що знаки все різні, але насправді колір і форма знаків – це приналежність до певної групи, а саме:

 • забороняють – найсуворіші, круглі, червона смуга по колу, фон білий або синій. До них відноситься і легендарний знак «цеглина»;
 • розпорядчі – ці знаки також круглі, але з повністю синім фоном, їх виконання не менше обов’язково, ніж попередньої групи. Наприклад, вони вказують, як потрібно рухатися на перехресті, куди можна повернути і так далі;
 • попереджають – ці знаки трикутні з червоною окантовкою. Вони сповіщають водія про те, що попереду знаходиться щось, що вимагає підвищеної уваги, наприклад, крутий поворот, спуск, підйом, звуження дороги, залізничний переїзд і інше;
 • інформаційні – синій фон і прямокутна або квадратна форма. Їх назва говорить сама за себе – вони дають людині за кермом, а також пішоходам дізнатися про що-небудь важливе. Наприклад, такі знаки сповіщають про місце пішохідного переходу, зупинки громадського транспорту, відстані до населеного пункту і т.д.

Серед цього різноманіття є і виключення. Наприклад, ромбоподібний знак «головна дорога» або перевернутий трикутник «поступися дорогою», але їх небагато і запам’ятати їх легко

підключаємо асоціації

Ну чтоже, ми все ближче до того, щоб дізнатися, як вивчити ПДР швидко і ефективно. І таким помічником в освоєнні даного непростого матеріалу стане метод асоціацій.

Суть його в тому, щоб їх зміст прив’язати до знайомих правилами асоціації близьких вам – це значно спрощує їх вивчення.

Ну, наприклад. знак «в’їзд заборонений», що представляє собою червоне коло з білим прямокутник в середині. У народі його не дарма прозвали «цеглина», так як зображення на ньому і нагадує цей предмет.

Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради

Ось вам і проста асоціація – цегла, цегляна стіна, а значить далі не проїхати. Приблизно так можна вчинити і з іншими нюансами, описаними в ПДД.

 • Дивний заголовок, але він відмінно описує наступний метод того, як швидко вивчити ПДД – мнемотехнічний метод.
 • Суть його схожа з попереднім, але в даному випадку запам’ятати складне правило допоможуть прості вірші і римування.
 • Наприклад, як вбити собі в голову правило про те, що потрібно пропускати перешкоду справа?
 • А дуже просто – «Хто справа, той і правий».

«Хто справа, той і правий» Народна мудрість

Або дії при зупинці на залізничному переїзді – молитва «Аве-Марія (АВМ)»: А- аварійка, В- висаджуємо людей, М- захід, необхідний для очищення переїзду.

Насправді, друзі, придумувати нічого не потрібно, в Інтернеті ви знайдете масу ріфмовок, які допоможуть в освоєнні правил.

Мислимо, як досвідчений водій

Читаючи ПДР, завжди їх аналізуйте. Уявляйте себе за кермом, в різних ситуаціях і так далі.

Найкраще займатися аналізом пройденого матеріалу на вулиці, спостерігаючи за дорогою, або в громадському транспорті, ставлячи себе на місце водія автобуса або маршрутки.

Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради

А як би вчинили ви в даний момент? Чи все правильно зробив сидить за кермом? Чи не помилився він у конкретній ситуації?

Напередодні іспиту

Якими б відповідальними ми з вами не були, але на слово про те, що ми вивчили всі правила, нам ніхто не повірить, і щоб отримати заповітні права, необхідно скласти іспити.

Чи можна швидко вивчити ПДР в домашніх умовах? Відповідь – можна!

Як швидко вивчити квитки ПДР? І чи можна це взагалі зробити в домашніх умовах? Відповідь – звичайно ж, можна. Благо, зараз в Інтернеті можна знайти масу сайтів з тренажерами, що імітують здачу іспиту.

Такі додатки існують не тільки онлайн, але і для комп’ютерів, і для мобільних телефонів. І, що дивно, на офіційних сайтах тієї ж Державтоінспекції ви можете спокійно протестувати себе на знання ПДР.

важливо

Отже, друзі, тепер ви в курсі як швидко вивчити ПДР і які хитрощі вам в цьому допоможуть. Освоюйте правила і стаєте повноправними членами численного спільноти водіїв. І повторіть сигнали регулювальника Сигнали регулювальника – я кожен жест, кожен погляд твій в душі березі

Всіх вам благ і до нових зустрічей на сторінках нашого автомобільного блогу!

Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради

Як швидко запам’ятати квитки ПДР: розділити питання по складності

Є дуже хороший спосіб, як швидко вивчити теорію ПДР при здачі на іспитах в ГИБДД. Він так-же дуже підходить для підготовки до інших іспитів, що здаються подібним чином. Але повної халяви немає, вчити все одно доведеться!

Суть в тому, що ви повинні зосередитися на главном- то що погано запам’ятали при вивченні екзаменаційних білетів. Для цього треба впорядкувати прості і складні для вас питання правил дорожнього руху.

У вас повинен бути збірник задач ПДР. Зазвичай, при підготовці вивчаються всі рішення, потім повторюються і так поки вистачить терпіння або підійде пора іспиту.

Як краще запам’ятовувати:

 1. Спочатку ви вивчаєте все.
 2. Частина завдань для вас виявиться легкою.
 3. Частина змусить задуматися на кілька секунд для пошуку рішення. Але ви його знаєте, просто потрібен час для вибору вірної відповіді.
 4. А на частину доводиться шукати відповідь в правилах. Тобто ви не пам’ятаєте відповідь і не можете його логічно обчислити. Зазвичай це завдання на знання (довжина, час, відповідальність, де перев’язати …)
 5. При відповідях ви помічаєте олівцем ті, на які не змогли відразу, без затримки відповісти або які викликали сумнів. Як в прикладі на фото:
 6. Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради
 7. Т.ч. у вас будуть відзначені пташками найбільш важкі завдання. Зазвичай набирається 1-4 питання на сторінку.
 8. При повторному вивченні квитків ПДР  НЕ ЗВЕРТАЙТЕ  увагу на питання без пташок. Оскільки ви добре знаєте на них відповідь, вони ж з першого разу не викликали у вас ніякого утруднення.
 9. Тепер ви вирішуєте тільки завдання з пташкою . Якщо відповідаєте на них з разу без помилок , то пташку перете і питання виходить із зони вашої уваги.
 10. В середньому виходить, що при повторі можна раз в 10 швидше пройти і значить краще запам’ятати квитки ПДР.
 11. Зосередивши на важких завданнях вся увага, вивчити правила набагато швидше. Чи не витрачаючи зайвого часу на прості питання, відповідь на який завжди відразу згадається або легко обчислюється.

Як вивчити теорію ПДР при наявності часу

Що б швидше це зробити, вам краще заздалегідь потренувати свою пам’ять спеціальними вправами.

Так, самі того не помічаючи, ви зможете набагато швидше і ефективніше вивчити не тільки «правила дорожнього руху», а й все, що буде потрібно запам’ятати.

Як це зробити описано в статті 9 вправ для тренування пам’яті. Вам удасться згадувати те, що раніше «пролітало повз вуха», навіть без всяких технік запам’ятовування.

Крім цього є спецкурс для тренування мозку. Його короткий огляд Тут.

При вивченні ПДР робіть перерви в запам’ятовуванні. Вони обязательни- Навіщо потрібні перерви в запам’ятовуванні матеріалу

Без них ви «чекнетесь», намагаючись вивчити всі за один день ?

Основні моменти при вивченні ПДР

Що б легше запам’ятовувалися самі знаки запам’ятайте їх відмінності за формою і кольором:

 • Заборонні і предпісивающіе- круглі
 • Але що забороняють – на білому тлі
 •  А предпісивающіе- на синьому
 • Перевернутий треугольнік- поступися дорогою – зрозумілий навіть тоді, коли ви його вже не бачите з лицьового боку, тільки ззаду.
 • Шестигранник STOP -теж ні з чим не переплутати з будь-якого боку.
 • Регулювальник просто запам’ятовується так:
 • Як легко і швидко вивчити квитки пдд? Секрети і поради

І треба знати, хто в який момент на дорозі головний. Ось пріоритет:

 1. інспектор ГИБДД-завжди.
 2. світлофор
 3. тимчасові знаки, які замінять постійні на час ремонту дороги або з іншої причини
 4. постійні знаки
 5. в останню чергу – «правило правої руки»
 6. не забувати правило трьох Д “дай дорогу дурневі». Ви може і праві, але краще пропустити того, хто їде, порушуючи закони. Вам це буде дешевше!

8 способів легко і швидко вивчити ПДР

Людський мозок – дуже практична штука. Він запам’ятовує тільки те, що з якихось причин здається йому важливим, і відкидає неважливе. Абстрактні цифри, малозрозумілі фрази мозок вважає інформаційним сміттям, від якого потрібно якщо не позбуватися, то складати в найдальший комору пам’яті. Тому спроби визубрити ПДР з книжкового листа, швидше за все, виявляться марними.

Щоб числа і канцелярський мову зацікавили і запам’яталися, їх потрібно зробити менш абстрактними, більш живими.

1. Додайте трошки особистого

Грубий приклад: якщо вас одного разу оштрафують за перехід дороги в недозволеному місці, ви надовго запам’ятаєте, коли можна перетинати проїжджу частину, а коли не варто.

Втім, не обов’язково потрапляти на штрафи. Просто спробуйте приміряти викладені в ПДР пункти на себе.

Порада

Наприклад, якщо ви поки що їздите на трамваї, а не на автомобілі, знайдіть в цьому перевага: зате трамвай завжди правий. Це доступне, особистісне виклад одного з основних принципів ПДР: при рівному праві на проїзд трамвай має перевагу перед іншими транспортними засобами незалежно від напрямку руху.

Якщо співвіднести теорію з особистим досвідом, ви зможете без праці клацати трамвайні завдання на іспиті.

2. Смійтеся

Сміх знижує рівень кортизолу – гормону стресу, який пригнічує функції гіпокампа. А ця область мозку відповідальна за переклад інформації в стійкі спогади. Крім того, коли ми сміємося, в організмі підвищується рівень поліпшує пам’ять ендорфіну.

Сукупний ефект виглядає так: якщо ви смієтеся, значить, ви запам’ятаєте викликала сміх інформацію краще, ніж будь-яку іншу. Байки, анекдоти, карикатури про дорожній рух – відмінний спосіб зафіксувати ПДР в пам’яті.

У Росії введена нова розмітка на шосе – три суцільні лінії. Вони означають те саме, що дві або одна, але треба ж щось робити!

анекдот

3. Дивіться відео

Мозок швидше запам’ятовує інформацію в динаміці. Тому для вивчення правил дорожнього руху можна порекомендувати відеокурси, яких багато на YouTube. Основні завдання теоретичного іспиту розбираються в них прямо в процесі руху віртуального автомобіля по віртуальним вулицях.

4. Малюйте або розглядайте картинки

Інформацію у вигляді картинок і плакатів ми запам’ятовуємо краще, ніж буквено-цифрову. Висновок: якщо можете намалювати якийсь пункт ПДР, намалюйте. Ну або знайдіть цей пункт вже зображеним на картинці (та хоч би інформаційний плакат ГИБДД!): В такому вигляді він надійно відкладеться в пам’яті.

5. Вивчайте віршики і складайте абревіатури

Наскільки простіше запам’ятовується інформація, зашифрована у вигляді абревіатур або коротеньких поетичних форм, кожен в курсі з самого дитинства. Пам’ятаєте «Кожен мисливець бажає знати …»? Це називається асоціативним запам’ятовуванням і використовується в мнемонике. Вона може бути застосована і в справі вивчення ПДР.

Простий приклад. На теоретичному іспиті абітурієнти нерідко сиплються на питаннях про трактування сигналів регулювальника. Скажімо, регулювальник стоїть до вас боком, вказуючи жезлом вліво від вас. Чи можна їхати прямо або треба повертати в напрямку, що вказується жезлом? А як щодо правого повороту в такій ситуації? Дійсно, тут можна і заплутатися. А можна запам’ятати невеликий віршик:

 • Якщо палиця дивиться в рот, роби правий поворот.
 • Якщо палиця дивиться вправо, їхати не маєш права.
 • Якщо палиця дивиться вліво, ти на дорозі королева.
 • На груди і спину їхати не можна – це стіна!

«Королева» означає, що можна їхати в будь-яку сторону.

Популярним способом запам’ятати що-небудь також є абревіатури. Наприклад, під час складання іспиту з водіння важливо пам’ятати правило СРСР: С – світло, С – зчеплення, С – швидкість, Р – ручник.

Це означає, що перед тим, як рушити з місця, водій зобов’язаний: включити ближнє світло, вичавити зчеплення, включити першу передачу (швидкість), зняти машину з ручника.

Порушення цієї послідовності загрожує проваленим іспитом.

Ну і, звичайно ж, не варто забувати одне з ключових правил: правило трьох Д або ДДД. Розшифровується воно так: дай дорогу дурневі. Тобто, якщо один з учасників дорожнього руху порушить правила, інші повинні будуть зробити все можливе для запобігання аварії. До речі, правилом трьох Д описується і ще один спосіб успішно скласти теоретичний іспит.

6. Включайте логіку

У багатьох школах водіння ходять байки про абітурієнтів, які успішно здавали теорію в ГИБДД, витративши на вивчення правил мінімум часу. А допомагала їм у цьому … банальна логіка: абітурієнти вибирали ті варіанти, які виключають ймовірність аварії.

Дійсно, щоб не перевантажувати мозок складними формулюваннями, достатньо засвоїти основне: все ПДР призначені для здійснення безпечного руху – як вами, так і іншими учасниками. Тому, відповідаючи на те чи інше питання по проїзду перехресть і руху по автомагістралях, перш за все думайте, як буде безпечніше для вас і оточуючих. І ви не помилитеся.

Для ілюстрації візьмемо конкретний приклад зі знаком «Рух прямо». Розуміючи, як працює цей знак і які маневри можуть бути небезпечними, можна легко вирішити будь-які пов’язані з ним завдання.

Ось відео, де логічні висновки викладені максимально просто і доступно.

Звичайно, щоб працювати з логікою, деяку базу знань все-таки знадобиться створити. Хоча б вивчити, що позначають дорожні знаки, а також запам’ятати ключові моменти. Крім згаданого ДДД, до них відносяться правила:

 • Перешкода справа. Якщо на перехресті немає знаків пріоритету, потрібно пропустити всі машини, які наближаються праворуч.
 • Правий той, хто нижче. Автомобіль, що спускається з гірки, повинен дати дорогу машині, яка на неї піднімається.
 • Винен той, хто ззаду. Водіям, що рухаються один за одним, необхідно завжди тримати дистанцію.

Але це не так складно, як зубрити правила цілком.

7. підглядати за водіями

Один з найпростіших способів вивчити ПДД – спостерігати, як поводиться на дорозі везе вас водій. Наприклад, в громадському транспорті краще вибирати передні місця, щоб було видно дорогу і дії шофера.

При кожному проїзді перехрестя, перестроюванні, гальмуванні, парковці до місця зупинки важливо аналізувати, як надходить водій, і порівнювати цю інформацію з відомими правилами дорожнього руху.

Якщо якийсь маневр виявився незрозумілим, запам’ятайте його і пізніше, на уроці водіння, змоделюймо перед інструктором, щоб отримати чітке пояснення. Воно відкладеться в пам’яті набагато міцніше, ніж суха інформація з книжечки про ПДР.

8. Користуйтеся мобільними додатками і веб-сервісами

Підтягнути знання правил дорожнього руху і потренуватися в здачі теоретичного іспиту в ГИБДД можна в різноманітних мобільних додатках.

У порівнянні з паперовою книжкою про ПДР у них є кілька переваг. Мобільний додаток:

 • Завжди у вас в кишені. Тренуватися можна де завгодно: хоч в маршрутці по дорозі на роботу, хоч в черзі, хоч під час сніданку або обідньої перерви.
 • Зроблено в ігровій формі. А значить, ви не занудьгуєте в процесі зубріння.
 • Нерідко містить пояснення. Якщо ви відповісте неправильно, додаток розповість вам, у чому полягала ваша помилка.
 • Допомагає знайти теми, в яких ви плаваєте, і пропрацювати їх додатково.

Потренуватися можна і за допомогою розширень і веб-сервісів. Наприклад, на «Авторамблер» або на специфічних ресурсах.

На відміну від випробування в ГИБДД, у вас буде необмежену кількість спроб. Доведіть рішення задачок по ПДР до автоматизму – і водійське посвідчення майже у вас в кишені!

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Чи можна буксирувати на автоматі іншу машину? Як це зробити без наслідків

Багато автолюбителів чули про особливості принципу роботи АКПП і тому закономірно ставлять…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…