Як відкрити капот, якщо сів акумулятор? Якщо раптово це сталосяЯк відкрити капот, якщо сів акумулятор? Якщо раптово це сталося

Після тривалого простою автомобіля на ньому запросто може сісти акумулятор. Цілком реальною може бути така ситуація. Ви поїхали у відпустку або відрядження, а автомобіль стояти на стоянці або просто у дворі. Якщо акумулятор був не першої свіжості, то за 2─3 тижні без поїздок цілком міг сісти в нуль. Ви підходите до машини, а сигналізація не спрацьовує на сигнали брелока. Що ж тепер робити? Як відкрити машину, якщо сів акумулятор? Є кілька різних способів, про які ми поговоримо в цій статті.

Шляхи вирішення проблеми

Звичайно, якщо сів акумулятор і машина не відкривається з брелока, спочатку потрібно спробувати відкрити двері ключем. Але це допоможе, коли личинка в справному стані.

Але бувають ситуації, коли личинка замка закисает від тривалого простою і вже не провертається. Адже після установки сигналізації її рідко хто користується.

У таких випадках і виникає питання, а як відкрити машину без акумулятора.

Як відкрити капот, якщо сів акумулятор? Якщо раптово це сталося

Способів існує безліч, але в цілому їх можна розділити на дві групи . Це рішення проблеми за допомогою подачі живлення в бортову мережу автомобіля і подальша розблокування дверей. Друга група методів – це проникнення в салон або під капот машини чисто механічними методами. Вони можуть бути руйнівними і цілком цивілізованими.

Методи з подачею харчування можуть бути наступні:

 • Подача харчування на акумуляторну батарею під капотом;
 • Подача харчування на генератор.

Методи з проникненням в салон або під капот (для простоти можна назвати їх слюсарними):

 • За допомогою спеціальної подушечки (вона також може стати в нагоді при підключенні живлення до АКБ під капотом);
 • Дріт під скло;
 • Відгинання двері дерев’яним клином і спеціальною подушкою;
 • Піддягаємо трос капота;
 • Руйнівні методи (молоток, дриль).
 • Тепер розглянемо ці способи докладніше.
 • Повернутися до змісту

Варіанти відкрити машину, якщо сів акумулятор

Спочатку розглянемо способи подати харчування в бортову мережу машини з зовнішнього джерела.

Способи подачі живлення в бортову мережу машини

Подача харчування безпосередньо на використану акумуляторну батарею

Для цього вам знадобляться:

 • спеціальна подушечка (вартість в межах кількох сотень рублів);
 • дроти (мідь, довжина 1─2 метра, перетин 2 мм 2);
 • заряджений акумулятор (це може бути і переносний акумулятор автомобіля, якщо він у вас є).

Як відкрити капот, якщо сів акумулятор? Якщо раптово це сталося

Спеціальна подушечка для відгинання дверей або кришки капота

Подушечку в здутому стані підсовуєте між кришкою капота і кузовом. Далі грушею накачуєте подушечку, щоб між капотом і кузовом з’явилася щілина. У цю щілину вам потрібно підсунути провід і зафіксувати на позитивному висновку акумулятора. Природно відгинати кришку потрібно з того кута, де розташована батарея.

Як тільки вдасться закріпити провід на плюсовом виведення, другий кінець дроту кидаєте на плюс у зовнішнього акумулятора . А мінус з зовнішньої батареї сполучаєте з масою машини. Можна, наприклад, закріпити за гайку колеса або інші незабарвлені поверхні. Для цих цілей замість дроти можна використовувати «крокодили».

Як тільки харчування подано, машину ви зможете відкрити з брелока. Далі вам потрібно буде правильно зарядити акумулятор автомобіля зарядним пристроєм і намагатися більше не допускати таких ситуацій.
Повернутися до змісту

Подача харчування на генератор

Попередній метод може не підійти в деяких випадках. Наприклад, коли через особливості конструкції не виходить акуратно підняти кришку капота. Тоді можна зробити по-іншому, подавши харчування на генератор. В цьому випадку вам може знадобитися:

 • домкрат;
 • підставка під авто;
 • акумулятор з іншого автомобіля або портативний;
 • дроти (мідь, довжина 1─2 метра, перетин 2 мм 2);
 • набір ключів.

Вам потрібно буде підняти передню частину машини домкратом, щоб можна було під нього підлізти. Підіпріть машину за допомогою спеціальних підставок або підручних засобів.

Увага! Обов’язково підставте якісь підставки під машину. Не користуйтеся під автомобілем, встановленим на один домкрат. Це небезпечно для життя і здоров’я!

Потім підлазити і за допомогою відповідних ключів знімаєте захист двигуна. На більшості машин вона буде перекривати доступ до генератора. На генераторі знаходите висновок, куди кріпиться плюсової провід від акумулятора. До нього чіпляєте один кінець дроту, а другий накидаєте на позитивний висновок зовнішньої батареї.

Як відкрити капот, якщо сів акумулятор? Якщо раптово це сталося

Негативний висновок від зовнішнього акумулятора чіпляєте на масу автомобіля (до якої-небудь неокрашенной частини). Після подачі живлення відкриваєте машину брелоком і заряджаєте акумулятор.

Є ще ряд способів подати харчування в бортову мережу, але вони складніше і потрібно добре розбиратися в електромережі машини. Часто їх використовують фахівці СТО і автосервісів. Вони розбирають деякі елементи машини, добираються до проводки і підключаються в потрібних місцях.

Повернутися до змісту

Способи з проникненням в салон або під капот

Дріт під скло

Тут, звичайно, буде потрібно певна частка везіння. Якщо справа була в жарку погоду, то можливо, у вас залишилася маленька щілина між рамкою двері і склом. Деякі так роблять, щоб в салоні трохи проветривалось. Тоді проблему закритої машини при сів акумуляторі можна буде вирішити за допомогою дроту або спиці.

Як відкрити капот, якщо сів акумулятор? Якщо раптово це сталося

Можна спробувати відкрити двері дротом через скло

Вам потрібно буде просунути дріт і постаратися зачепити ручку відкривання дверей . Само собою вийти не з першого разу, потрібно буде призвичаїтися. Якщо вам потрібно відкрити фіксатор, то можна скористатися тонкою мотузкою і постаратися накинути на нього петлю.

Як відкрити капот, якщо сів акумулятор? Якщо раптово це сталося

Засувку можна спробувати зачепити мотузкою

Коли проблема доступу в салон буде вирішена, решта це вже справа техніки.

 1. Повернутися до змісту

Відгинання двері автомобіля

Це метод є ускладненим варіантом попереднього, коли дріт або спицю підсунути нікуди. Тоді двері автомобіля доведеться відгинати. Це можна зробити за допомогою подушечки, про яку говорилося вище.

Як відкрити капот, якщо сів акумулятор? Якщо раптово це сталося

Відгинати двері можна спеціальної подушечкою

Якщо подушечки немає, то можна спробувати вбити дерев’яний клин відповідного розміру. Робити це потрібно акуратно, щоб не пошкодити фарбу. Крім того, можна використовувати велику викрутку, попередньо проклавши ганчірку між кузовом і рамкою двері.

Як тільки зможете відігнути двері, підлазити всередину дротом або спицею. Там або смикаєте ручку, або відкриваєте фіксатор.
Повернутися до змісту

Піддягаємо трос капота

В цьому випадку можна скористатися тросом, який відкриває капот. Відгинати подушкою, як при підключенні проводка до акумулятора не потрібно. На безлічі моделей автомобілів трос капота проходить з салону під лівим крилом. Деякі умільці радять підчіплювати його дротом в області радіатора і лівої фари. Якщо вдасться зачепити, то смикаєте і відкриваєте капот.

Як відкрити капот, якщо сів акумулятор? Якщо раптово це сталося

Деякі фахівці вміють підчіплювати трос капота

Повернутися до змісту

руйнівні методи

Якщо ви все перепробували і не знаєте, як відкрити автомобіль, якщо сів акумулятор, то залишаються «варварські» методи. Використовувати їх потрібно в крайніх випадках, коли інші не дали результату . Один з них найпростіший – розбити скло молотком або іншим важким предметом.

Як відкрити капот, якщо сів акумулятор? Якщо раптово це сталося

Можна розбити скло, якщо нічого іншого не залишається

Якщо у вас в двері машини є маленьке вікно, то розбивайте його. Так збитку буде менше.

Є приклади, коли замок двері просто висвердлюють за допомогою дриля. В цьому випадку потім доведеться міняти замки на всіх дверях. Є ще варіант з так званим ключем-болванкою. Його конструкція дозволяє врізатися в личинку і, приклавши певне зусилля, ви зможете провернути ключ і відкрити двері. У будь-якому випадку все це закінчується ремонтом.

Залишається тільки додати, що іноді відкрити автомобіль допомагають особливості конструкції деяких моделей машин. Наприклад, в деяких Honda замок капота можна розблокувати, вирвавши ґрати радіатора з логотипом.

Повернутися до змісту

Як закрити машину без акумулятора

І на завершення теми розглянемо випадок, як закрити машину без акумулятора. Така необхідність може виникнути, наприклад, якщо вам потрібно віднести акумулятор додому і зарядити. Або взимку в сильний мороз хочете забрати АКБ додому. Як бути в цьому випадку? Для досвідчених автолюбителів наші поради можуть здатися очевидними, але новачкам вони цілком можуть стати в нагоді.

Отже, нижче наводиться інструкція, як закрити машину без акумулятора:

 • потрібно поставити автомобіль на стоянку;
 • заглушити двигун і вимкнути запалювання;
 • при вставленому ключі натиснути кнопку закриття дверей;
 • відкриваєте ручками водійські двері і капот;
 • знімаєте акумулятор;
 • закриваєте капот і ключем закриваєте двері водія.

У загальному вигляді це виглядає так. Навряд чи ще щось можна додати до того, як закрити машину без акумулятора. Врахуйте, що якщо у вас швидко сідає акумулятор на машині, то недостатньо просто відкрити машину. Обов’язково з’ясуйте причину швидкої розрядки і усуньте її.

Ось і все по темі. Залишається тільки додати, що якщо для вас занадто складно відкривати машину самостійно, потрібно звернутися до фахівців . Зараз існує досить багато компаній, які оперативно виїжджають за викликом і розкривають машину. Потрібно тільки мати при собі всі документи на машину.

Якщо вам доводилося потрапляти в таку ситуацію, то чекаємо від вас доповнень до статті в коментарях.
Повернутися до змісту

Як відкрити машину, якщо сів акумулятор (двері, капот)

Ми давно встигли звикнути до електроприводів дверних замків легкових автомобілів і до того, що відкриття авто проводиться натисненням кнопки пульта дистанційного керування. Але як відкрити машину, якщо сів акумулятор?

Звикшись з тим, що відкрити автомобіль легко, ми навіть не думаємо про те, як відкривати двері або капот свого авто, якщо до моменту нашого приходу на місце, де була залишена автомашина, її акумулятор повністю сіл.

Зверніть увагу

Є безліч способів розкриття автомобіля без заподіяння шкоди його кузова. Кожному з них необхідні свої інструменти, тому будь-який з них хороший для своїх умов.

А так як умови, в яких вам може знадобитися розтин автомобіля, заздалегідь невідомі, про всяк випадок краще знати кілька способів нештатного проникнення в салон.

Як відкрити капот, якщо сів акумулятор? Якщо раптово це сталося

 • Ключем. Не смійтеся, але багато настільки звикли натискати кнопку пульта, щоб відкрити двері машини, що не говорять про цю можливість. А цей спосіб перший, який потрібно спробувати, коли сів акумулятор. Слід зауважити, що іноді двері машини, довго не відкривалася за допомогою ключа, неможливо відкрити цим способом. Причиною тому буває сильне окислювання личинки замка, що перешкоджає її проворачиванию.
 • Підключивши до вихідний клеми генератора і до маси машини заряджений акумулятор. Заважає цьому закритий капот. Тому робити це потрібно знизу.
 • Віджавши віконну рамку двері спеціальним пристосуванням. Після цього двері можна відкрити за допомогою довгого сталевого прута з гачком на кінці, просунувши його через щілину, яка утворюється між рамкою двері і стійкою.Як відкрити капот, якщо сів акумулятор? Якщо раптово це сталося
 • Якщо ваш автомобіль не обладнаний електричними склопідйомниками, можна спробувати опустити скло дверного вікна. Щоб не поламати скло, робити це слід без застосування викрутки або подібних їй інструментів. Притисніть долоні до скла і потягніть його вниз. Якщо вам вдасться опустити дверне скло машини, то для відкриття дверей ви не будете потребувати підказках.
 • Якщо трос відкривання капота лежить під крилом. В цьому випадку потрібно: підняти автомобіль домкратом, зняти пластиковий щиток захисту арки, взяти трос рукою і потягнути назад поки капот не відкриється. Потім підняти капот, поміняти акумулятор і відкрити автомобіль, натиснувши кнопку брелока. У машини з лівим кермом трос проходить під лівим крилом, у «праворульной» – під правим.

Щоб підключити заряджений акумулятор до бортової мережі авто не піднімаючи капота, потрібні два дроти завдовжки близько півтора метрів. Якщо у вас є дроти для «прикурювання», можна використовувати їх.

Якщо немає, підійдуть дроти і меншого перетину, так як струм електроприводів дверних замків не дуже великий, але бажано щоб вони були з «крокодилами». Якщо вони не різного кольору, потрібно як-небудь позначити їх, щоб не переплутати полярність при підключенні акумулятора.

Помітити їх можна, наприклад, синьою і червоною ізоляційною стрічкою. Підключення потрібно робити в такий спосіб:

 1. Підняти передню частину машини домкратом і поставити її на підставки.
 2. Зняти знизу щиток, що прикриває моторний відсік від бруду.
 3. Підключити синій провід до кронштейну генератора, а червоний до його вихідний клеми (до якої найчастіше прикручений товстий червоний дріт).
 4. Дотримуючись полярності, підключити вільні затискачі проводів до клем зарядженого акумулятора.
 5. Відкрити автомобіль, натиснувши кнопку брелока.

Підключати дроти спочатку до клем акумулятора не слід через небезпеку замикання при підключенні їх до генератору.

Потрібно відзначити, що це найбільш простий і універсальний спосіб, використовуючи який можна відкрити будь-яку машину, обладнану центральним замком. Це може бути Ауді або ВАЗ класичної моделі. Описаний спосіб набагато простіше, ніж спроби відкрити капот при закритих дверях.

Як віджати віконну рамку двері

Відкрити двері машини, віджавши її віконну рамку від кузова, можна за допомогою декількох пристроїв. Нижче ми розглянемо роботу найбільш простих і ефективних, на наш погляд, способів.

 1. Дерев’яний клин. Завдовжки він повинен бути близько 20 см. Товщина основи не менше 3 см. Клин акуратно вставляють між середньою стійкою кузова і кутом рамки двері. Щоб дверний ущільнювач не заважав клину ковзати, вставте між стійкою і дверної рамкою два шматки целофану і вводите клин між ними. Коли щілину між стійкою і рамкою досить розшириться, потрібно просунути в неї металевий пруток з гачком на кінці і розблокувати їм двері авто. Відкрити її після цього можна використовуючи ручку зовні.Як відкрити капот, якщо сів акумулятор? Якщо раптово це сталося
 2. Надувний гумовий подушка з насосом-грушею. Порядок дій повинен бути наступним. Видавити з подушечки залишки повітря. Пальцями відтягнути на себе кут рамки двері. Вставити подушечку між середньою стійкою кузова авто і верхнім кутом рамки двері. Грушею накачувати повітря в подушечку до отримання достатнього зазору. Саме це місце рекомендується для прикладення зусилля, тому що віконна рамка двері не володіє такою жорсткістю, як самі двері. Тому дозволить розширити зазор за рахунок своєї пружності. Розблокують двері довгим металевим прутом з гачком на кінці.

Як правильно розбити скло

Якщо ви і ваш автомобіль перебуваєте далеко від міста. Всі спроби відкрити вашого залізного друга не увінчалися успіхом, і ви вирішили розбити скло – робіть це правильно. По-перше, бийте праве заднє скло, яке вклеюється в отвір, по-друге, попередньо наклейте на нього газету або що-небудь подібне.

Зробити це бажано тому, що бічні стекла машини – розжарені і розбиваються на безліч осколків, розлітаючись в різні боки по всьому салону авто. В якості клею можна застосовувати будь-липке речовина, яка не забруднить обшивку салону.

Якщо у вас під руками є скотч, можна використовувати його, наклеївши на скло кілька відрізків впритул один до одного.

Чому не потрібно віджимати капот

Капот не слід віджимати, коли сів акумулятор, тому що його неможливо віджати так сильно, щоб було видно механізм засувки.

Тому відкрити капот металевим прутом з гачком буде важко, а рукою до клямки ви навряд чи дістанете. А значить відкрити капот – найважчий спосіб розтину авто в тому випадку, коли сів акумулятор.

Як Відкрити Капот Без Акумулятора

Як відкрити машину в разі, якщо сів акумулятор?

Звичайно чудово, що зараз авто обладнуються масою електричних пристроїв і «примочок», аби допомогти вам впоратися і підвищують комфорт водія. Але навіть у самого суперсучасного автомобіля може з’явитися зовсім очевидна проблема. Однією з найбільш поширених є відкриття тс при сів акумуляторі. Спробуємо розібратися, як найкраще подолати цю подію.

Як відкрити капот, якщо сів акумулятор? Якщо раптово це сталося

Розрядився акумулятор – це не ПП, машину і в такому випадку дуже просто відкрити

Сів акумулятор, що робити?

Акумулятор, що сів не є чимось, незвичайним. Досить забути вимкнути на ніч магнітолу, інтегрований LED-дисплей або полетіти на місяць у відрядження або відпустку – і ось ви стоїте перед дверима машини, а відчинити їх не зможете.

Сигналізація відключилася укупі з акумуляторною батареєю, залишивши тільки варіант відкрити двері ключем. Як відкрити капот на таврії якщо порвався трос. Як відкрити капот автомобіля. Але в тому то й проблема.

Кількість відкривання замка сучасного тс механічним ключем можна перелічити на пальцях однієї руки.

Природно, що час не шкодує нерухому личинку замку, вона рівномірно іржавіє, і в потрібний момент не бажає піддаватися зусиллю ключа.

Здається, що в таких ситуаціях точно не впорається своїми силами і необхідно викликати фахівця. По суті шляхи вирішення нашої препядствия є, і їх дуже багато.

Для впровадження деяких з них стане в нагоді придбати маленьке пристосування, яке без пошкоджень відіжме капот або двері авто. Ціна його зазвичай не перевищує трьохсот рублів.

Воно виконане у вигляді гумової подушки, яка накачується повітрям і робить щілину для доступу в салон або моторний відсік.

важливо

У першому випадку можна відкрити двері зсередини. Для цього вищесказане пристрій-подушечка вводиться в щілину між кузовом авто і дверима. Далі за допомогою насоса груші подушка заповнюється повітрям.

Як відкрити капот на таврії якщо порвався трос відео Гальма, добре затягніть болт необхідно знайти місце, де хелп, коли на вулиці нижче мінус 15, при їзді дзижчить спідометр, якщо звичайно. Як відкрити капот коли порвався, захист автомобіля від злодіїв, поради в процесі.

Щілину в дверях зростає, і в неї вже можна завести дріт. Довгою дротом зсередини поддевается ручка дверей, смикається, після цього доступ в салон стає вільним.

У 2-му випадку за допомогою нашого пристрою ми отримуємо доступ в моторний відсік. У щілину, за аналогією з варіантом відкривання дверей, вставляється дріт, якій потрібно зачепити замок або засувку і потягнути.

Капот відкривається, відповідно виникає можливість поміняти або зарядити акумуляторну батарею. Багатьох автолюбителів цікавлять, як відкрити капот машини, якщо порвався трос.

Після чого доступ в салон авто буде відновлений.

Як ще можна відкрити машину, якщо сів акумулятор?

Якщо пристрій-подушечку дістати можливості немає, завдання істотно ускладнюється. Невдалому автолюбителю доведеться залізти під автомобіль для того, щоб отримати доступ до генератора. а як відкрити машину без акумулятора.

під капот машини Як відкрити машину без. Щоб відкрити до нього доступ, потрібно спочатку зняти захист моторного відсіку, якщо вона є в автомобілі.

Для всіх перерахованих дій краще роздобути домкрат, який істотно збільшить свободу дій під автомобілем.

Перед тим, як спускатися під днище автомобіля, потрібно не рахуючи домкрата подбає про наявність черговий акумуляторної батареї і 2-ух силових проводів перетином в 2 кв. см з довгою більше 1-го метра. Як відкрити капот Як. завести машину без очистити окислилися клеми акумулятора. До проводам приєднуються затискачі типу «крокодил».

Як відкрити машину якщо сів акумулятор (Range Rover) 5 способів

Творець Взимку, буває не дуже.

Як відкрити електромеханічний замок капота, якщо акумулятор сів

Якщо сів акумулятор вашого автомобіля, для вас потрібно відкрити капот і зарядити його. Але що робити, якщо.

Підготувавши перераховане обладнання можна приступати до роботи. Спочатку необхідно знайти плюсовій болт генератора. З ним потрібно за допомогою силового проводу з’єднати плюсову клему зарядженого акумулятора . Мінусовий дріт, що йде з акумулятора, з’єднується з довільної металевої деталлю кузова автомобіля, виконуючи функцію «маси».

Відразу після цих дій сигналізація запрацює, можна відкрити авто, демонтувати виряджену акумуляторну батарею і поставити її на зарядку.

Порада

Виконуючи описані процедури, слід чітко дотримуватися техніки безпеки, бути гранично обережним.

Електричний струм дуже небезпечний, тому постійно будьте напоготові. Ні в якому разі не слід допускати з’єднання різно полюсних контактів генератора з акумулятором. Така помилка неминуче викличе коротке замикання, а воно в свою чергу, вибух акумуляторної батареї.

Необхідно так само бути впевненим в тому, що підключається в якості джерела живлення акумулятор повністю справний. як відкрити капот у таврії. Як відкрити капот коли порвався трос.Защіта авто. В іншому випадку всі ваші зусилля будуть марні і не дадуть ніякого ефекту. «Резервна» АКБ обов’язково повинна бути повністю заряджена.

Крім того слід дотримуватися черговість підключення: спочатку з’єднуємо плюсові контакти, а вже потім підключаємо «масу» на кузов.

Інші способи відкривання дверей автомобіля без ключа

Існують набагато легші варіанти відкриття дверей автомобіля без ключа і з сів акумулятором. Однак вони працюють тільки за певних умов:

 1. Коли між дверним склом і верхньої рамкою двері залишилося трохи вільного простору, можна відкрити двері за допомогою дроту з петлею на кінці. Для цього кінець з петлею заводять у відкритий простір, підчіплюють ним ручку двері і обережно тягнуть на себе. Якщо все виконано вдало, то двері відкриються. У разі гострої необхідності відкрити машину можна і при відсутності дроту, вийшовши з ситуації за допомогою двірника склоочисника. З нього витягується спиця і один її кінець загинається. Інструмент для відкриття дверей готовий!
 2. Коли дверна ручка рухається не в вертикальної, а в горизонтальній площині тоді замість дроту доведеться озброїтися металевим прутом або деревинкою. Як відкрити Passat B6 без акумулятора. Питання: як відкрити двері без вращателя? (не можу відкрити двері) (в грі Dead Space 3) Відповідь :. Процес відкриття дверей буде аналогічний описаному в попередньому пункті, але замість того щоб тягнути на себе потрібно буде натиснути.
 3. Самий і примітивний і дієвий спосіб полягає в банальному вибиванні дверного скла за допомогою молотка або будь-якого підручного важкого предмета. Для цього способу не відкриваються дверей автомобіля немає! Цілком природно, що його можна використовувати тільки у виняткових випадках, коли всі інші способи застосувати можливості немає.

Як відкрити капот, якщо сів акумулятор? Якщо раптово це сталося

Найпростіший метод відкрити авто – вибити скло важким предметом.

Обов’язково потрібно згадати про те, що подібним чином «розкриваються» далеко не всі автомобілі. Машини вітчизняного виробництва старого модельного ряду таким шляхом ще вийде відкрити. Але сучасні іномарки таким спробам навряд чи піддадуться. Для запобігання спроб викрадення на них встановлюються досконалі системи захисту, які далеко не завжди обмежуються сигналізацією.

Нові моделі надійно захищені від закладу дроту зверху, в щілину між гумовим ущільнювачем і склом. Та й пристрій-подушка не завжди зможе створити щілину.

Розглянемо відео про те, як відкрити іномарку без ключа

Тепер розберемося, яким чином розкривається двері авто закордонного виробництва, яке наділене всілякими системами захисту від механічних зломів.

Як відкрити машину в разі, як відкрити іномарку без Найпростіше відкрити капот. По-перше, слід хоча б зрідка відкривати двері штатним механічним ключем (а не тільки автоматичним відкриванням за допомогою брелока).

Так само корисно буде тримати вдома хоча б один дублікат ключа, на випадок втрати оригіналу.

Однак якщо форс-мажор все ж таки виникла, можна спробувати відігнути двері. З підручних матеріалів знадобляться плоска викрутка, ганчірка і довга жорстка дріт. Ганчірку закладаємо під двері в районі стійки, щоб запобігти подряпини на поверхні кузова, і відгинаємо двері викруткою.

Потрапити в машину. Відкрити двері або капот без акумулятора. В отриману щілину вставляємо дріт, якій і піддягаємо дверну ручку. У деяких моделях японських авто можна дістатися до троса засувки капота, якщо зняти радіаторну решітку, подальші дії вже будуть справою техніки.

Вищеописані поради допоможуть відкрити авто практично в будь-якій ситуації, тому не варто впадати у відчай, якщо трапилася казусна ситуація з замком машини.

джерело

Як відкрити машину якщо сів акумулятор: перевірені способи

Екстрені ситуації, що виникають в процесі використання автомобіля, можуть виникнути в будь-який, самий невідповідний момент.

Буває так, що залізний кінь стояв в гаражі протягом тривалого проміжку часу, а потім, коли його власник намагається відкрити дверцята автомобіля, машина не відкривається, і у автовласників настає почуття сум’яття і розгубленості.

Найімовірніше, АКБ просто розрядилася, і тепер потрібно терміново вирішити питання, як відкрити машину, якщо сів акумулятор.

Чому не виходить відкрити машину

Для початку слід розглянути причини, за якими це може статися, щоб, виходячи з них, намагатися в майбутньому не потрапляти в подібні ситуації, наскільки це можливо.

Чому водій не може відкрити машину:

 • якщо акумуляторна батарея встановлена ​​давно, вона просто могла вичерпати свій ресурс природним шляхом;
 • як вже було сказано, при тривалому «простоюванні» автомобіля в гаражі будь-яка батарея могла розрядитися;
 • низького рівня заряду акумулятора могла статися в сильні холоди;
 • водій через неуважність або в поспіху міг не вимкнути фари або магнітолу, що спричинило за собою швидку розрядку АКБ. Чому акумулятор сідає за ніч, читайте тут →

Як би там не було, перша думка, яка виникає у більшості автолюбителів – відкрити двері автомобіля ключем і, таким чином, швидко потрапити в машину. Однак, в переважній більшості випадків, це не спрацює.

У будь-якій машині зараз встановлена ​​сигналка, і провернути ключ виявляється фактично неможливо. У гіршому випадку, це обертається поломкою замку або самого ключа. А авто без сигналізації вже навряд чи існують в природі.

Тому, щоб не сталося додаткових поломок (замки, ключі) важливо дотримуватися максимальний спокій. Як завжди, виходу тут два: запросити фахівця-професіонала, який допоможе розкрити машину з мінімальними втратами, або спробувати самостійно вирішити проблему, як відкрити автомобіль при сів акумуляторі.

Всі способи, які вже роками використовуються автомобілістами для того, щоб машина відкрилася, здійснюються механічним шляхом.

Як відкрити капот, якщо сів акумулятор? Якщо раптово це сталося

Використання гумової подушки

Такі подушки називаються вакуумними, і водієві не завадить мати одну при собі, тому що з її допомогою часто вдається досягти того, щоб автомашина відкрилася.

Технічно здійснити це нескладно. Потрібно вставити здути подушку в щілину між кузовом автомобіля і його дверима, а потім насосом надувати її до тих пір, поки роздута подушка не відсуне верхню частину дверей.

Коли щілину стане досить широкою, в неї потрібно акуратно вставити довгий шматок дроту. Кінець дроту попередньо слід загнути під кутом 90 °, щоб зачепити його за ручку всередині двері, або за що блокує кнопку.

Якщо дріт вдалося міцно зачепити, залишилося тільки потягнути її на себе. Двері відкриваються, і тепер в машину можна сісти.

Зверніть увагу

Однак існують машини, які неможливо розкрити таким чином. В даному випадку завдання ускладнюється, тому що потрібно буде відкривати не двері, а капот, під яким знаходиться батарея.

Якщо дротом вдалося дотягнутися до важеля, за допомогою якого піднімається капот, акумулятор можна буде «прикурити» від іншого джерела живлення, а машину вже відкрити автоматичним способом.

Двері відкриється сама, як зазвичай.

До речі, важливо буде згадати про те, що деякі автомобілі фірми «Ауді» мають «підлість» у вигляді ручки управління капотом, яка впирається прямо в дверну обшивку. Якщо це так, то цим способом підняти капот, на жаль, не вийде.

крайні методи

В екстрених ситуаціях, коли під рукою немає вакуумної подушки і дроту, можна скористатися і варварськими методами. Наприклад, можна взяти дриль, свердло і просто висвердлити замок на двері . Точніше, його «личинку». Пізніше, звичайно, потрібно буде замінити конструкцію замка на нову.

Також замість подушки раніше використовувалися клини з дерева, або ж викрутка , під яку підкладалася м’яка ганчірочка – для того, щоб домогтися щілини, в яку можна просунути дріт. Безумовно, ризик завдати машині пошкодження стає вище. Але якщо іншого виходу немає, нічого не залишається.

Самим «жорстоким» способом є власноручне вибивання скла автомобіля. Більш того, він теж працює не у всіх випадках, з огляду на сучасне обладнання, яке може бути встановлено на борту машини.

У кращому випадку, вибивання скла може виправдати себе, якщо після нього вийде залізти в авто через кватирку і відкрити його зсередини.

Пізніше, швидше за все, доведеться довго шукати то скло, яке виявиться найбільш підходящим.

Важливо пам’ятати про те, що головна мета – це, все-таки, дістатися до акумулятора, тому що його не завжди вдасться запустити, вставивши в замок ключі запалювання. Тому варіант з відкриванням капота, в будь-якому його виконанні, часто є найкращим.

Як відкрити капот автомобіля

Коли потрапив в біду водія долає досада, в голову нерідко приходить думка про чергове варварському методі «віджимання» капота залізним важелем. Але, все-таки – як відкрити капот, якщо сів акумулятор, більш гуманно і менш травматично для авто?

Кращим способом, безумовно, стане застосування все тієї ж вакуумної подушки , яку реально придбати в будь-якому автомагазині заздалегідь. Саме на випадок подібного форс-мажору. Важливо зуміти просунути її в щілину капота з того боку, де знаходиться батарея, щоб можливо було зробити «прикурювання» з акумулятора-«донора».

Після того, як вдасться домогтися щілини достатньої величини, головне – під’єднати плюсову клему. Мінусову «підчіплювати» саме на батарею немає великої необхідності. Можна використовувати будь-яку металеву частину автомобіля.

Коли ваша свинцево-кислотна або гелева батарея буде заряджаючи, обидва «крокодила» слід підключити до неї, строго дотримуючись полярності (спочатку приєднується плюс і тільки потім мінус). Після цього вже вийде відкрити центральний замок з допомогою брелока.

Як відкрити капот, якщо сів акумулятор? Якщо раптово це сталося

Капот можна спробувати відкрити, протягнувши ту ж саму дріт через радіаторну решітку – в разі, якщо подушки не виявилося під рукою. На одному кінці дроту робиться гачок. Місць, куди найкраще вставляти дріт, кілька: це значок моделі автомобіля, сама решітка радіатора, а також зазор, наявний між нею і самим капотом.

Складність полягатиме в тому, щоб «намацати» дротяним гачком механізм, вміло зачепити і підчепити його, щоб він відкрився. Зазвичай рекомендується тягнути його або на себе, або в сторону. Не забудьте при цьому скористатися невеликим ліхтариком, який допоможе відшукати шлях до механізму і сам важіль.

У разі, якщо не вийшло дістатися до важеля через радіаторну решітку, під капот все-таки доведеться залазити. В підкапотному просторі потрібно буде знайти картерів захист і зняти її, отримавши, таким чином, доступ до самого капотного замку. На замку зазвичай є кільце, за яке слід потягнути для того, щоб капот нарешті відкрився.

Найкраще, якщо хто-небудь погодиться вам допомогти, тому що оптимальний варіант – якщо друга людина злегка натисне на капот зверху в той момент, коли ви будете тягти за кільце замку.

Самий трудомісткий метод: добираємося до генератора

Буває і так, що жоден із способів не допомагає, і тоді нічого не залишається, окрім як залізти під дно автомобіля і дістатися до його генератора для того, щоб «запустити» систему електроживлення. Метод старий, випробуваний багато разів, але і небезпечний. Тому також настійно рекомендується вдатися до допомоги другої людини.

Підготуйте заряджений акумулятор-«донор», набір для «прикурювання», домкрат і підставки для машини. Вони будуть потрібні для того, щоб забезпечити простір, через яке можна підібратися до генератора. Часто поруч знаходиться система захисту двигуна внутрішнього згоряння. Її, безумовно, потрібно буде зняти. Як правило, багато часу це не займає.

Плюсовій полюс приєднується до плюсового значку на генераторі, а мінусовій полюс можна «зачепити» на будь-яку частину кузова автомашини. Як завжди, намагайтеся дотримуватися полярність, щоб не сталося короткого замикання. Самі «крокодили» спочатку слід підключити до авто, а вже потім до робочого джерела живлення.

Як бачите, існує багато випробуваних і ефективних способів того, як відкрити машину, якщо сів акумулятор. Звичайно, найкраще – намагатися не допускати подібних історій, хоча будь-який автолюбитель рано чи пізно потрапляє в таку ситуацію. Наприклад, в зимовий час або після довгого простою автомобіля.

Для того щоб батарея не підвела в самий невідповідний момент, намагайтеся дотримуватися простих правил:

 • Слідкуйте за рівнем заряду акумулятора . Не пропустіть того моменту, коли на табло автомобіля загориться індикаторна лампочка, яка свідчить про те, що батарея потребує зарядці.
 • Вчасно проводите заміну старої батареї на нову і не захоплюйтеся надмірними «відновленнями».
 • Слідкуйте за виключенням фар і магнітоли.

Ці прості правила допоможуть в тому, щоб акумулятор не сідав передчасно, а двері автомобіля завжди відкривалися вільно. Безумовно, ніхто не застрахований від раптової розрядки АКБ, але проявити зайвий раз пильність і уважність не завадить ніколи.

Про те, як завести машину, якщо сів акумулятор, читайте тут →

Як відкрити капот, якщо сів акумулятор. Короткий посібник

Розтин автомобілів> Статті> Як відкрити капот, якщо сів акумулятор

Дуже часто автолюбителі, залишаючи машину на довгий час без руху, стикаються з тим, що акумуляторна батарея розрядилася і потрапити в салон автомобіля неможливо, так як електрообладнання не працює. Що робити? Відповідь одна – спробувати розкрити і зарядити акумулятор або замінити його на новий.

Деякі виробники автомобілів встановлюють акумулятор в салоні, проте в будь-якому випадку клеми будуть виведені в підкапотний простір. Існують кілька способів безаварійного відкриття замикаючих механізмів капотів при сіли акумуляторних батареях:

  • для певних моделей автомобілів встановлюється прихований страхувальний трос, з допомогою якого можна активувати замок;

Як відкрити капот, якщо сів акумулятор? Якщо раптово це сталося

 • відкрити капот при сів акумуляторі можна, використовуючи довгу (більше 25 сантиметрів) шлицевую викрутку. З її допомогою необхідно дотягнутися через щілини решітки радіатора до важеля замку і відтягнути його в сторону для нейтралізації запірного механізму;
 • розібрати решітку радіатора і активувати замок;
 • спробувати відкрити замок капота при сів акумуляторі можна і знизу, знявши при цьому захист двигуна. Для цього знадобиться естакада або яма;
 • деякі фахівці з відкриття дверей використовують спеціальну подушечку, що нагадує механічний тонометр для вимірювання артеріального тиску. Вона вставляється між кузовом і кришкою капота і накачується повітрям, розширюючи тим самим щілину і дозволяючи дістатися до замку;
 • ті, хто добре розбирається в пристрої автомобіля, може спробувати зняти захист двигуна, знайти на генераторі болт з плюсом і підключити до нього клему від зарядженого акумулятора. Мінус виводимо на кузов. Важливо дотримуватись полярності, так як розбіжність може призвести до вибуху акумуляторів.

Проблеми, які можуть виникнути

Кожен перерахований вище метод вимагає відповідального підходу.

Для досягнення необхідного результату потрібно мати уявлення не тільки про побудову основних частин і агрегатів автомобіля, але і професійно володіти інструментом, бути терплячим і витриманим, акуратним і завбачливим. Адже наслідки непрофесійного та необережного розтину замків непередбачувані і можуть бути наступними:

 • подряпані елементи кузова;
 • пошкоджений замок капота, акумулятор, що сів;
 • деформована кришка і елементи;
 • порізи і забої рук.

Кращим рішенням стане звернення до кваліфікованого фахівця, який забезпечить:

 • щадний метод впливу на замок і його подальша працездатність;
 • справність елементів кузова;
 • економію часу, збереження сил і здоров’я власника автомобіля.

Чому необхідно звернутися саме до нас?

Колектив фахівців компанії «Розтин СПб» озброєний унікальними знаннями пристрою і роботи будь-яких замикаючих пристроїв автомобіля, що дозволяють впоратися з поломками максимально ефективно при мінімальних витратах часу. Відкрити капот при розрядженому акумуляторі для нас не проблема.

Оформіть заявку на сайті і отримаєте знижку 10% на всі види робіт!

виклик майстра

Для виклику майстра зателефонуйте за номером

+7 (812) 983-59-19

Звернувшись до нас по телефону +7 (812) 983-59-19, ви отримаєте:

 • послуги висококласних майстрів, які допоможуть розкрити безаварійно будь замки;
 • гарантовану і максимально швидку реакцію на ваше звернення;
 • безкоштовну консультацію;
 • доступні ціни.

Від вас вимагається уточнити знаходження автомобіля, коротко описати проблему і пред’явити документи на право володіння.

Компанія «Розтин СПб» працює без вихідних. Звертайтеся, і ми вирішимо в найкоротші терміни будь-яку вашу проблему, пов’язану з замком автомобіля.

Корисний лайфхак: як відкрити капот і двері, якщо сів акумулятор

Лайфхак

Найбільш часто проблема постає на повний зріст й наприкінці АКБ в зимові морози – автомобіль знеструмлений і потрапити в салон не можна. Деякі б’ють скло, хоча є куди більш витончені, але і в трудомісткі сценарії – треба просто потрапити під капот.

В природе есть конторы, которые занимаются легальным вскрытием запертых автомобилей. Их сотрудники пользуются устройством, напоминающей надувную подушку по типу манжеты, которой измеряют кровяное давление. Она подсовывается в щель между капотом и передней частью автомобиля, либо между дверью и стойкой и надувается.

При этом зазор увеличивается, открывая рабочее пространство, и дальше в ход идут специальные инструменты, которыми разблокируется замок. Подобные штуковины вряд ли есть в арсенале среднестатистического владельца, хотя иногда они нет-нет, да пригодятся. Надувные “подушки”, например, есть в продаже и стоят сравнительно недорого.

Важно

Для того, щоб розкрити механізм запору капота можна скористатися довгою викруткою. Вона просовується крізь радіаторну решітку, далі зрушує механізм замку і – вуаля! Проблема в тому, що здійснити таїнство у вас напевно вийде не з першого і навіть не з другого разу.

Тому на дозвіллі потренуйтеся – хто знає, раптом одного разу вам дуже придасться цей навик? У деяких випадках можна зняти радіаторну решітку, якщо це можливо без наслідків для неї і передка автомобіля.

Наприклад, на автомобілях Volvo минулих поколінь нехитрий маневр відбувається на раз-два, що вряди-годи і користуються злодії.

Для передбачливих власників існують спеціальні набори для розтину машини. Ось, наприклад, що включає в себе один з таких комплектів, які зустрілися нам в інтернеті: два S-образних гачка, пара лопаток, гачок прямий, тонкий важіль для зачеплення 22 “, гачок для Toyota Camry і автомобілів Chrysler, широкий важіль для зачеплення і інструмент для блокування ковзання.

Є ще один спосіб, правда, він для “вигадливих” і бунтівних духом. Та й можливий він, якщо конструкція автомобіля дозволяє дістатися до генератора знизу. Вийшло? Тоді знаходимо на ньому болт з “плюсом” і підключаємо клему від зарядженого акумулятора. “Мінус”, само собою, виводимо на кузов. Головне – не переплутайте полярність.

З олдскульний тросом все залежить від вашої вправності і спритності рук. Але як відкрити капот на автомобілях з електромеханічним замком? Про це докладно розповідає власник Mazda, який зіткнувся з проблемою в зимові морози і після тривалого простою автомобіля.

До речі, в коментарях до ролика один з користувачів (власник Hyundai Solaris 2013 року) поділився своєю методикою: “До блоку запобіжників (зліва від керма в салоні) йде червоний жирний провід (це” + “). Кидаєте на нього провід від акумулятора (+), інший на корпус.

Електрозамок відкриється (в моєму випадку електрозамок відкривається при повернутому ключі) .Сам так встряв у мінус 25.

Порада

Зовсім недавно ще простіше спосіб випробував: з блоку запобіжників витягнув запобіжник (на всякий випадок вибрав той, де напис ACC) і вставив його на місце разом з проводом від (+). Електрозамок відкрився “.

Незайвим буде знати, чим може закінчитися самостійне розтин. А привести воно може до подряпин на кузові, зламаного замка капота і навіть травм кінцівок.

Нарешті, злощасний капот може просто не піддатися – і таке буває.

Але, якщо від цього залежить ваше життя, ви посперечалися на гроші, що подужаєте, або просто не хочете платити спеціально навченому людині, то … Пробуйте, пробуйте …

SOS Сів акумулятор, капот відкрити не можу

Re: SOS Сів акумулятор, капот відкрити не можу.

Ну ось сьогодні довелося скористатися методикою, як оживляючого джерела напруги використовував LiPo акумулятор на 12.6 вольта ємністю 2250 мАг, охранка ожила і капот відкрився, штатний акумулятор пішов заряджатися :), після чого аналогічним чином капот був закритий замками без штатного акумулятора, двері потім ключем .

Page 2

Показувати 40 повідомлень цієї теми на одній сторінці

OUT-CLUB.RU (https://out-club.ru/board/index.php) –   Захист від угону (https://out-club.ru/board/forumdisplay.php?f=256)

Re: Допоможіть відкрити капот !!!!!!!!   Цитата:

Повідомлення від Ninegr (Повідомлення 1204603) Думаю можна на прикурювач подати напругу, щоб відкрити капот.

У лівої коліна знімних бардачок, за ним блок з запобіжниками до якого підходять два самих тости дроти (приблизно 4 квадрата), вони йдуть з акумулятора. Прикуриватель включений за реле, не вийде живити. 🙂

Re: Допоможіть відкрити капот !!!!!!!!   Цитата:

Повідомлення від Ninegr (Повідомлення 1204603) Думаю можна на прикурювач подати напругу, щоб відкрити капот.

А яким чином подача напруги впливає на відкриття капота? Може спробувати удвох? Один смикає важіль відкривання капота, а інший намагається його підняти.

Re: Допоможіть відкрити капот !!!!!!!!   Якщо стоїть додатковий електромеханічний замок, то живити хвилин на 20 через прикурювач, підзарядиться трохи аккум і тоді вже відкриється. Якщо допзамка немає, то замок капота банально замерз. Навіть не знаю що порадити. Або спробувати годинку через прикурювач попітать, може і вистачить на завод. Або спробувати пролити ряснішим розморожувачі (але там незручний доступ, не факт, що взагалі їм в замок капота потрапите), або на евакуаторі в тепле місце везти.

—- Додано о 18:29 —- Попереднє повідомлення було написано о 18:17 —-
Цитата:

Повідомлення від XWW (Повідомлення 1204805) Прикуриватель включений за реле, не вийде живити. 🙂

За запобіжником, але не за реле. Живити можна, але не завести, запобіжник згорить.

БУРИЙ 383 13.02.2012 23:43

Re: Допоможіть відкрити капот !!!!!!!!

Якщо немає доп замку то пробуй удвох, один тягне важіль капота, а другий несильно натискає на капот в районі замка.Должен відкритися.

Re: Допоможіть відкрити капот !!!!!!!!   У темі 2 Цитата:

Повідомлення від Oleg L (Повідомлення 1204816)

За запобіжником, але не за реле. Живити можна, але не завести, запобіжник згорить.

Істина понад усе, реле є 🙂 Схеми прикурювача XL 2008, 2012 додаються.

Re: Допоможіть відкрити капот !!!!!!!!   SOS Сів акумулятор, капот відкрити не можу.

 • Через прикурювач не проходить.
 • YDR //
 • tushkan //

Під рульовою колонкою, є блок запобіжників. Там є два дроти самих товстих. Червоний і білий. Не виймаючи їх із гнізда подаємо туди плюс 12В на будь-який з них. мінус на корпус. З’являється бортове харчування.
Я відкривав замки подавши напругу через плафон освітлення в салоні. Через прикурювач не проходить.

Re: Допоможіть відкрити капот !!!!!!!!   Точно, я ж теж спочатку мучився з прикуривателем, але плюнув, тому що доступ незручний і подавав напругу на плафон.
Re: Допоможіть відкрити капот !!!!!!!!   У мене пару днів назад була така проблема! Але вдвох спокійно відкрили я смикав за ручку а один тягнув капот вгору або натискав на нього (акуратно природно) і відкрили за пару хвилин Спробуй!
Hellp SOS Акумулятор!   Всім доброго времени суток !!! Якщо тема не сюди або вже була, переносите або що там ще але головне допоможіть !!!!!!!: help :: help :: help :: help: У ці милі морози сіл аккум, а капот з за доп замку не відкривається . Цікавить питання ЩО РОБИТИ ???????? Чув можна через салонне освітлення !!!! Підкажіть як ????
Re: Hellp SOS Акумулятор!   в плафоні підключися до проводів і все!
Бабушкалі 17.02.2012 1:31

Re: Hellp SOS Акумулятор!

1 довго стояли? 2 якщо не довго, що ж у вас так вбиває аккум? Просто цікаво.

ps є знайома, яку каждинь день прикурюють в морози. Акумулятором змінювала вже не раз. Не вірю я в таке. Вірю в криві руки електриків.

Re: Hellp SOS Акумулятор!   Цитата:

Повідомлення від Yaboss (Повідомлення 1207105) в плафоні підключися до проводів і все!

А точно плюс на плюс мінус на мінус ??? НЕ плюс на плюс а мінус на масу?

Re: Hellp SOS Акумулятор!   а може в прикурювач (имхо найпростіший варіант)? А ще краще в блоці запобіжників чіплятися. + 12в має бути на товстому червоному проводі в самому центрі блоку на жаль, зображення втрачено
Re: Hellp SOS Акумулятор!   Цитата:

Повідомлення від Бабушкалі (Повідомлення 1207231) 1- довго стояли? 2 якщо не довго, що ж у вас так вбиває аккум? Просто цікаво. ps є знайома, яку каждинь день прикурюють в морози. Акумулятором змінювала вже не раз. Не вірю я в таке. Вірю в криві руки електриків.

1. Стояли тиждень! 2. А аккум вбиває наречена)) яка встигає 10 разів покрутити протягом 5 хвилин)) Але не це зараз вопрос !!!

А питання як правильно зробити ???

Re: Hellp SOS Акумулятор!   Цитата:

Повідомлення від morning (Повідомлення 1207468) а може в прикурювач? А ще краще в блоці запобіжників чіплятися.
+ 12в має бути на товстому червоному проводі в самому центрі блоку

Прикуриватель – можна накосячіть і замкнути
Запобіжники – на скільки я знаю радять на дальнє світло живити але стрьомно все спалити.

Тому вирішив через висвітлення все просто і доступно, але я цього не робив жодного разу.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10Copyright © 2000 – 2019, vBulletin Solutions, Inc. Переклад: zCarot Використання матеріалів сайту дозволяється лише за умови розміщення активного посилання на OUT-CLUB.RU

Copyright © 2006 – 2019, WWW.OUT-CLUB.RU

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Чи можна буксирувати на автоматі іншу машину? Як це зробити без наслідків

Багато автолюбителів чули про особливості принципу роботи АКПП і тому закономірно ставлять…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…