Як ви вже зрозуміли з назви, в даній статті мова піде про олію ZIC і його підробці. Тут ви дізнаєтеся як відрізнити підробку масла ZIC від оригіналу. Корисно – неправда?

Це масло не так давно змінило упаковку і щоб розвіяти всі сумніви з приводу це оригіналу ми і вирішили доповнити цим масло до переліку раніше описаних масел і їх підробок.

Перед покупкою масла потрібно бути підкованим в інформації про те, як перевірити масло на підробку. Адже якщо в автомобіль залити підробку, невідомо чим це буде чревато.

Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає

Ребрендинг компанії ZIC (SK lubricants)

Масло ZIC в алюмінієвій упаковці напівсинтетика представлено в лінійці ZIC A і ZIC A +. ZIC A з допуском 10W 40 API SM (в основному використовується для LADA), а ZIC A + з допуском 10W 40 API SM і тд. (Можна використовувати для іномарок).

Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає

Буквально півроку тому компанія ZIC провела ребрендинг і змінила дизайн упаковки. Вони перевели свою упаковку на європейську тару (пластикову). ZIC A тепер називається ZIC X5, а масло ZIC A + – ZIC x7.

Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає

Чим відрізняються масло ZIC X7 і ZIC X5?

 • Масло ZIC X7 – синтетика, а ZIC X5 – напівсинтетика.
 • Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає
 • Також оновили упаковку і ZIC X9.
 • Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає
 • Компанія ЗІК, втім як і будь-яка інша компанія з виробництва масла, провела ребрендинг з метою скорочення обсягу підробок свого продукту.
 • Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає

Як відрізнити підробку від оригіналу масла ZIC?

 1. Для захисту від підробок в компанії ЗІК розроблені наступні елементи.
 2. Вакуумна плівка на кришці, на якій можна побачити напис SK.
 3. Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає
 4. Захисна фольга під кришкою з написом ZIC.
 5. Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає

Свіжа запатентована технологія, яка дозволяє розміщувати голограми прямо на етикетці (в її частині). Природно, що більшості більших виробників моторного масла рівні захисту від підробки набагато вище, ніж були у компанії ЗІК до ребрендингу. Але ось ситуація значно змінилася.

Тепер масло ZIC має достатню кількість рівнів захисту і може конкурувати на рівних з іншими виробниками. Її можна побачити на лицьовій стороні каністри. Якщо подивитися на етикетку під певним кутом, то на ній можна побачити голограму SK.

Необхідно відзначити, що масло ЗІК підробляють не так часто, як його більш дорогих конкурентів у вигляді Mobil, Shell і Castrol. Але все ж потрібно завжди бути на чеку.

 • Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає
 • Гравірування масла ZIC на дні каністри.
 • Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає

Яку інформацію ви можете дізнатися з етикетки моторного масла від компанії ZIC?

 1. Найменування продукту.
 2. Символи паливної економічності.
 3. В’язкість масла.
 4. Склад базового масла.
 5. Основні специфікації.
 6. Ідентифікаційний код.

Для упаковки ZIC використовуються золотий, сірий, синій і червоний кольори. Цифри в назві продукту допомагають споживачеві визначити якість продукту.

Масло X9 – це повністю синтетичне масло з поліпшеними присадками.

X7 – це синтетичне масло з базовим пакетом присадок. X5 – це напівсинтетичне масло з базовим пакетом присадок. X3 – це мінеральне масло з базовим пакетом присадок.

Завжди перевіряйте масло перед покупкою на наявність всіх рівнів захисту. Лейте в ваші автомобілі тільки якісне масло і ніколи не потрапляйте на підробки.

Ну ось і все основні характеристики і показники оригінального масла ZIC. Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, то пишіть в коментарі, ми вам обов’язково відповімо.

Як відрізнити підроблений масло ZIC

Продукція південнокорейської фірми SC Lubricats добре знайома вітчизняним автолюбителям. Висока якість і надійність синтетичного масла ZIC давно стало візитною карткою бренду. А розлив продукції в бляшані ємності створював великі проблеми для виробників контрафакту. Адже підробити тару було дуже складно.

Але життя у фальсифікаторів стала налагоджуватися, коли компанія перейшла на пластикову тару. На підробках такого роду шахраї, що називається, вже набили руку.

І заполонили місцеві ринки і магазини тисячі підроблених каністр з неякісним мастильним матеріалом.

Зверніть увагу

Але виробник врахував цей момент і постарався придумати деякі фішки, втілити які шахраям, не маючи дорогого устаткування, буде вкрай складно. Або нереально.

Головне, що потрібно від самого покупця – знати ознаки оригіналу напам’ять і не забувати використовувати їх при кожному поході в магазин.

Надійна робота двигуна – справа уважності господаря авто.

Ознаки оригінального масла

Розглянемо докладніше, якими ж фішками наділив виробник оригінальну тару.

Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немаєМасло ZIC: зліва оригінал, праворуч – підробка

каністра

Розливати олію в пластикові каністри корейці почали в 2016 році. З тих пір технологія, по якій проводиться тара, не змінилася. А саме:

 • колір каністри синій . Чи не темно-синій, як буває в підробках.
 • ніяких патьоків пластика , розлучень кольору, кривих швів;
 • є рельєфні малюнки в виїмках на поверхні каністри. Рельєф добре видно, в підробках ці ділянки або гладкі, як основна поверхню, або рельєф слабо виражений.

Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немаєКолір оригінальної каністри масла ZIC (зліва) – насичений синій

етикетка

Оригінальна етикетка упаюється в каністру в процесі її виробництва. Технологія застосовувалася, як за часів залізних ємностей, так і тепер.

До речі, прочитайте цю статтю теж: Як відрізнити оригінальний олія Idemitsu

Тому, якщо в магазині вам вдається підчепити пальцем етикетку на каністрі, то товар явно підроблений.

Інші особливості оригінальної етикетки:

 1. Наявність голограми на буквах ZIC. Під певним кутом можна розгледіти фірмовий логотип SC Lubricats. На підробленої етикетці теж видно логотип. Але розгледіти його можна з будь-якого ракурсу.
 2. Проведіть пальцями по напису “10W-40”. Літери повинні відчуватися під пальцями. На задній стороні каністри написи на етикетці також повинні бути рельєфними , зокрема, штрих-код і напис “4 літри”. На підроблених наклейках всі букви гладкі.
  Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немаєНаписи на оригінальній етикетці каністри ZIC можна відчути
 3. На задній етикетці між написами на різних мовах є чорна смуга -разделітель. На підробці ця смуга світла і має сіру окантовку.

Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немаєРозділові смуги підробленого масла сірі і мають темну рамочку

кришка

Кришка оригінальної каністри має захист у вигляді прозорої плівки . По всій її поверхні нанесена фірмова метелик і букви SC.

Відмінності оригінальної захисної плівки від підробленої:

 • всі деталі метелики – чотири крила і тіло – розділені між собою;
 • букви SC не мають тіні;
 • колір метелики і букв темно-оранжевий ;
 • на плівці є ділянка з перфорацією і стрелкамі.Стрелкі короткі, 4-5 штук .
  Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немаєЗахист оригінальної кришки масла ZIC

У підробці метелик яскраво-помаранчева, букви мають білу тінь . Деталі метелики злиті воєдино. Стрілки на перфорації довгі, тому їх поміщається там максимум три штуки.

Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немаєЗахисна плівка на підробленої каністрі з маслом

Не забудьте також подивитися на мірну смугу . Її виготовлення – дуже трудомісткий процес, навіть для компанії, що має передове обладнання. Що вже говорити про підпільних виробництвах. На каністрах такого походження сірчана смуга може бути ширше, кривої, розташовуватися вище або нижче, ніж в оригіналі.

Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немаєМірна смуга на підробленої каністрі справа трохи ширше оригіналу

Оцініть, по можливості, якість самого масла. Воно повинно мати приємний світло-жовтий колір . Різких запахів відчуватися не повинно.

Щоб убезпечити свій автомобіль від контрафакту, краще купувати його у офіційних представників фірми, які завжди пред’являть відповідні документи, запропонують іншу каністру, якщо вам щось не сподобається в запропонованій.

Перевірка штрих коду

УВАГА! Вірний штрих-код ще не дає 100% гарантії оригінальності товару. Проте некоректний штрих-код – це явна ознака підробки. Для перевірки справжності штрих-коду ви можете скористатися формою нижче. Як відрізнити підроблений масло ZIC Посилання на основну публікаціюЯк відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немаєЯк відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає

Масло Zic: як відрізнити оригінал від підробки

Компанія Зік давно стала знаменитим виробником моторних масел, продукція якої активно просувається в багатьох країнах світу. Південнокорейська фірма була заснована в 1962 році і з тих пір має одну з найбільш високотехнологічних баз з виробництва змащувальних матеріалів.

Компанія може похвалитися широким асортиментом продукції, що випускається і великою кількістю шанувальників марки. Варто розглянути кілька моделей синтетичної і напівсинтетичній лінійки, під якими виробляється моторне масло Zic.

Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає

У виробництві масла застосовується сучасна технологія переробки нафтопродуктів – каталітичний гідрокрекінг. Це дозволяє отримувати мастильні матеріали з високим індексом в’язкості. Крім того, одержуване масло містить низьку кількість ароматичних і сірчистих вуглеводнів. Завдяки цій технології масла Zic виходять більш стабільними.

Характеристики

У Росії південнокорейська компанія продає більше 20 видів моторних масел. Призначених для бензинових і дизельних агрегатів, а також для двигунів моторних човнів, мотоциклів, газонокосарок, мотоблоків і бензопил.

Будь-яке масло відомої марки відмінно підходить для експлуатації в російських умовах. Наприклад, 5w-30 допускається до експлуатації при температурі від -35 градусів і є гарєєвим. Воно може легко забезпечити холодний пуск двигуна, який не спричинить за собою негативних наслідків. Завдяки великій в’язкості моторні масла Зік не випаровується, що виключає появу нагару в циліндрах.

синтетичне

Розглядаючи синтетичні автомастила, варто взяти як приклад ZIC XQ LS. Це продукт вищої якості, що містить знижена кількість сірки і фосфору. Масло рекомендовано як для бензинових, так і для дизельних двигунів, з турбонадувом і без.

При використанні масла ZIC XQ LS знижується витрата палива і збільшується ресурс двигуна. Завдяки низькій зольності ZIC XQ LS здатне ефективно захищати дизельний фільтр сажі.

Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає

напівсинтетика

Високоякісна напівсинтетика має високий індекс в’язкості, призначається для роботи з бензиновими двигунами всіх типів. До них також відносяться агрегати з інжекторним уприскуванням палива і турбонаддувом.

Напівсинтетичні масла Зік гарантують повний захист двигуна від збільшених навантажень. Це дозволяє значно продовжити термін експлуатації агрегату. Напівсинтетичні масла відносяться до енергозберігаючих. Вони мають невисоку испаряемостью і хорошою термічною стабільністю. Це дозволяє істотно продовжити термін заміни масла.

Лінійка Zic 10w40

Однією з популярних лінійок напівсинтетичних масел є ZIC 10w40. Лінійка містить в собі синтетику і напівсинтетику. При виборі масла по марці SAE, варто звертати увагу на рекомендації виробника.

Масло напівсинтетичне Zic 10w40 можна застосовувати як для бензинових, так ідля дизельних агрегатів. Для моторів з турбонадувом продукт застосовується також успішно. Мастильна рідина містить збалансований пакет домішок, які випускаються заводами зі світовим ім’ям.

Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає

Базою лінійки ЗІК 10w40 є продукт підвищеної в’язкості YUBASE VHVI. Основна перевага продукту – в двигуні не виникає різних відкладень. Масло ЗІК 10w40 A + відмінна показало себе у випробуваннях при роботі під високими навантаженнями:

 • міський режим їзди;
 • рваний цикл;
 • ралі.

Незалежно від клімату і температурних перепадів продукт здатний надійно захищати мотор від перегріву, істотно продовжуючи термін служби агрегату.

Використання масла позитивно відбивається на витраті палива. Воно містить антифрикційний модифікатор, який відповідає стандарту API SM / ILSAC GF-4. Збільшення ресурсу мотора при використанні продукту пояснюється низьким вмістом фосфору і сірки. За рахунок цього також збільшений інтервал заміни.

Напівсинтетика Zic 10w40 5000

Масло застосовують тільки для дизелів, в тому числі і з турбонадувом. В основі продукту лежить та ж база – YUBASE VHVI, однак пакет присадок істотно змінений. Робочі характеристики доведені практикою і численними випробуваннями. Продукт володіє безліччю сертифікатів і рекомендацій для застосування в РФ, в не залежності від кліматичних зон.

Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає

Особливості продукту:

 • невисокий витрата мастильного матеріалу;
 • легкість холодного старту в умовах мінусової температури;
 • економія палива;
 • невисокий викид шкідливих для екології речовин.

Такі показники характеризують масло як високоякісний продукт.

Переваги масел Zic

Підходять продукти південнокорейської компанії до автомобілів з різними типами двигунів. Мастильний матеріал відрізняється такими перевагами:

 • наявність ефективних присадок;
 • високі змащувальні властивості;
 • збереження кольору і консистенції масла довше заявленого терміну.

Щоб придбати якісний мастильний матеріал, варто навчитися відрізняти заводський продукт від підробки.

Як відрізнити

Існує кілька відмінних рис заводського масла Zic, які допомагають зрозуміти, як відрізнити підробку від оригіналу. До них відноситься форма кришки, особливості тари, маркування, фізичні характеристики і, звичайно ж, ціна.

Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає

кришки

Якщо постійно користуватися одним і тим же маслом, можна запам’ятати, як виглядає кришка каністри заводського виробництва. Перед походом в магазин її варто взяти з собою. Ця область залишається єдиною, в якій фальсифікатори досі не досягли успіху. Якщо спостерігаються навіть незначні відмінності в ребрах кришки, її кріпленні або зовнішньому вигляді купувати такий продукт не варто.

Важливо! Іноді, щоб приховати відсутність вусиків пломбування, шахраї просто приклеюють кришку до каністрі. Якщо помічені сліди клею, варто насторожитися. У кращому випадку в такий каністрі знаходиться більш дешеве мінеральне масло або розбавлений оригінал.

Тара

Не всі постачальники можуть, дозволить собі скуповувати оригінальні каністри. Тара заводського виробництва завжди виконується з металу. Багато хто намагається її підробити. Будь-які нюанси, які вказують на відміну тари від оригінальної (висота каністри, колір, форма, габарити), говорять про підробку.

етикетка

Перед покупкою масла варто уважно вивчити його етикетку. Іноді на ній навіть немає терміну придатності. Також часто змінюють одну букву в назві компанії виробника. Це може не впасти в око з першого погляду, проте варто уважно перевіряти написане. Багато продавців обумовлюються, що це новий виробник Якість такого масла, швидше за все, залишає бажати кращого.

Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає

Запах і колір

Гарне масло володіє золотистим світло-жовтим відтінком. Якщо колір продукту темніше, можна впевнено відмовлятися від заливки такого масла. Крім того, оригінал має ледь вловимий м’який запах. Підробка зазвичай виділяє різкий, неприємний аромат.

Ціна

Помітивши, що на мастильні матеріали знизилася ціна, не варто радіти. Підроблене масло можуть розливати в оригінальну тару, проте для підвищення попиту істотно знижують його вартість. Це пояснюється тим, що власники магазинів прагнуть швидше збути такий товар.

температура замерзання

Досить залишити масло в пластиковій пляшці в морозилці на 5 годин, щоб зрозуміти, оригінальне воно або підроблене. Фальсифікат втратить прозорість і замерзне. Такий тест масла дозволяє наочно переконатися у відмінності властивостей оригіналу і підробки. Навіть якщо продукт не застигне, переливатися усередині пляшки він вже буде важко.

Справжнє масло або злегка темніє, або залишається абсолютно прозорим. Загустіння відбувається набагато повільніше, ніж у випадку з підробками. За цим критерієм підбору масла повинен здійснюватися в першу чергу.

Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає

в’язкість

У підробленому продукті міститься набагато менше загустителя, ніж в оригіналі. При затоці такого масла в автомобіль робочий тиск різко впаде. Перевірити в’язкість можна шляхом струшування каністри. Якщо масло в ній помітно «плющить», значить варто пошукати інший магазин.

підсумки

Самостійно визначити оригінальність купується масла досить легко. Варто тільки уважно розглядати тару і етикетку, звертати увагу на характеристики товару. Знаючи, як відрізнити підробку від оригіналу, можна придбати якісний товар в будь-якому місці. В результаті збільшиться ресурс двигуна і його продуктивність, знизиться витрата палива.

Як визначити, що синтетика ZIC 5w40 є підробленим маслом?

Моторне масло ЗІК 5w40 наробило багато галасу. Його випробовували і тестами, лаяли і хвалили, казали, що виробник не викликає довіри, тому масло гробить движки тощо. Насправді, варто звернутися до фактів.

Виробник лінійки моторних масел ZIC показав відмінні результати на тестуванні журналом «За кермом», трохи дивні результати на тридцятці газети «Авторевю» і досить хороші показники на незалежних експертизах виробників силових агрегатів. Як підсумок, напрошується висновок, або населення не вміє читати і ллє не те масло, або колом один контрафакт і підробка, власне про це і підемо мова.

Масло ЗІК 5w40 оригінал чи підробка?

Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає

Моторне масло ZIC 5w40 на синтетичній основі – це один з універсальних варіантів для бензинових і дизельних двигунів сучасного покоління, тому цей продукт користується підвищеним попитом серед автолюбителів, а значить викликає підвищену увагу нечистих на руку виробників підроблених масел, тому як навіщо підробляти то, що нікому не потрібно.

До речі, це перший аргумент на захист того, що ЗІКовскіе масла відмінної якості. Як би передбачивши подібний крок на контрафактну продукцію, виробник ZIC випускає своє масло в ідеальній упаковці з кількома ступенями захисту.

Для того, щоб виявити підробку масла ЗІК 5w40, необхідно звернути увагу на наступне:

Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає

 • Оригінальна масло ZIC 5w40 розлито в каністри ємністю 4 літри, що є стандартом для більшості двигунів.
 • Все синтетичне масло ZIC розливає саме в метал, до чого каністри обов’язково будуть відрізнятися за кольором, наприклад 5w40 розлито в золотисту каністру з гірчичним відтінком, інші масла по SAE в червоний і зелений метал.
 • Етикетка на справжніх маслах ЗІК відсутня повністю, вся інформація про продукт друкується відразу на метал, тому якщо ви бачите на каністрі прозору етикетку і вам кажуть, що виробник змінив упаковку, то це говорить тільки про те, що налита в каністру рідина є самопальной підробкою.
 • Ергономіка каністри від виробника ZIC 5w40 і інших металевих ємностей виконана в якості лійки, тобто коли відкривається кришка, всередині масло не виливається через дірку повністю, а ллється через носик.
 • До речі з приводу кришки, все оригінальне синтетичне масло ЗІК, приховано фірмовими пробками з пломбіратори, про що говорять стирчать невеликі вусики. Якщо такі на тарі відсутня, то це не більше ніж контрафакт від дяді Вані.
 • Більш того, під кожною з кришечок стоїть захист з металізованого паперу, на якій так само завдано фірмовий знак масла.
 • На лицьовій стороні каністри ви можете прочитати назву масла, наприклад ZIC 5w40 і клас по API, в даному випадку SN, іншу інформацію вам доведеться розглядати на зворотному боці каністри.
 • Особливу увагу слід приділити виробнику, так як на підробках обов’язково буде змінена хоча б одна буква, що убезпечить нечистого продавця від подальших претензій на свою адресу.
 • Знову ж у продавця варто поцікавитися наявністю сертифіката на масло – справжні поставки будуть з сертифікатами з синіми печатками, будь-які ксерокопії, з розповідями про дилерів, з-дилерів і т.п. говорять про те, що продукція продається підроблена.
 • В якості порівняння не погано б мати з собою каністру від хорошого масла, яке вам вже добре відслужило і є еталоном для порівняння з усіма іншими.

І все ж хочеться сказати, що не дивлячись на всі обережності, на контрафакт все ж можна нарватися. Чому? Тому що підприємливий виробник паленого моторного масла навчився скуповувати рідні каністри від ЗІКу і не тільки, не особливо обтяжуючи себе виробництвом хороших копій тари.

Як визначити підробку в цьому випадку?

Якщо по металевій банці виявити підробку не вийшло і вона абсолютно відповідає оригінальній, то потрібно звернути увагу на саме моторне масло.

Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає

Кілька порад, які дозволяють визначити контрафактну підробку:

 1. Ціна ЗІК. Моторне синтетичне масло ZIC 5w40 не можна віднести вже до дуже дешевим масел, тому якщо ціна на нього відрізняється хоча б на третину вниз, це повинно насторожити.
 2. Колір масла ЗІК. Колір справжнього масла ZIC 5w40 золотистий, світло – жовтий, все що темніше, говорить про підробку. Запаху у ЗІКу практично немає, для справжньої синтетики властива м’яка аромат, ледь відчутна для носа.
 3. Провести тест. Тест на морозильник можна провести і з ZIC 5w40. Навіть при мінус 18 підроблене масло замерзає або утворює незрозумілу каламутну кашу, яка практично не тече по стінках пляшки. Оригінальний ZIC 5w40 морозу в -18 не помітить, а при -32 може трошки помутніти, але збереже свою плинність завдяки збалансованим присадкам. Але не низькі температури страшні для двигуна з підробкою, там машина просто не заведеться і доведеться мити після зливу масла мотор. Основна проблема з контрафактом ZIC 5w40 буде при високих температурах. Відсутність присадок відразу говорить про в’язкості продукту, відповідно мотору радості не принесе рідина незрозумілого походження, що стікає, як вода по всьому силовому агрегату.
 4. Перевірити на дотик. Перевірити справжність масла ZIC 5w40 в каністрі, можна так сказати на дотик. Струсіть запаковану тару вгору вниз, покрутіть її, якщо ви почуєте бадьорий плескіт, то масло підроблене, рідне ZIC 5w40 так плюхається не буде, воно ніжно перетікає всередині каністри, все за рахунок тієї ж синтетичної природи (щільність, плинність, в’язкість).

Незважаючи на те, що компанія ЗІК подбала і впровадила кілька ступенів захисту упаковки масла від підробок, на ринку існує велика кількість контрафакту. Користуючись даними порадами, можна зі значною часткою ймовірності дізнатися, яке все-таки масло було куплено і залито в двигун вашого автомобіля.

Синтетика ZIC 5W40 підробка: як відрізнити оригінал від контрафакту

Навколо масла ZIC 5W40 було багато шуму. Були чутки, що мастило знищує двигун автомобіля і виробник не викликає довіри. Але це всього лише хвиля обурення від нового продукту на ринку, а також можливо, що були нерідкими випадки придбання не оригіналу ZIC 5W40, а підробки, як це нерідко буває з новинками. Тому слід звернутися до фактів.

Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає

Незліченна кількість різновидів мастильних матеріалів ставить споживача перед важким вибором.

Адже кожен виробник запевняє, що його автомасло для двигуна є найкращим, і воно з легкістю зможе вберегти ДВС від всіляких несприятливих факторів.

В результаті проведених досліджень виробник ряду машинних олій ЗІК показав чудові результати на незалежних експертизах і тестуваннях. Так що все обурення – це «пил».

Ще по темі: Як відрізнити підробку масла Elf

Кому підходить

Масло для двигунів автомобілів ZIC 5W40 – повністю синтетичний елемент. За заяви заводу-виготовлювача, воно вважається еталоном якості, придатним для застосування:

 • У моторах бензинового типу легкових авто;
 • Дизельних різновидів легкового транспорту;
 • Силових агрегатів позашляховиків і міських кросоверів;
 • В автомобілях з газовою системою.

Виходить, що мастильну рідину ЗІК протипоказано використовувати в двигунах вантажних авто і в моторах двох – чотиритактного типу, що встановлюються на мотоцикли та скутери.

Оригінал і підробка ZIC 5W40

Виявити фальсифікований продукт нескладно, досить керуватися деякими аспектами:

обсяг

Справжнє масло ЗІК 5W40 від виробника розлито в невеликі ємності – 4 літри. Цей показник визначає певний стандарт, характерний для більшості силових агрегатів.

Каністри не з пластика

Все синтетичне масло ЗІК випускається виробником лише в металевих банках. Кожна модель моторного масла відмінна за кольоровою гамою. Наприклад, 5W40 розливається в резервуар з золотистим відливом, а інші мають червоний і зелений кольори.

відсутність етикетки

На справжніх банках масел ЗІК повністю відсутня паперовий інформаційний компонент (етикетка). Інформація про продукт наноситься прямо на металеву основу каністри.

Ще по темі: Як відрізнити підробку масла Total Quartz

Унікальна конфігурація каністри

Виробник передбачив спеціальну ергономіку металевих резервуарів. Каністра ZIC 5W40 виконана у вигляді лійки. Іншими словами, при відкритті кришки, масло не випливає повної струменем, а поступово ллється через носик.

пломба

Оригінальна продукція ЗІК прихована під спеціальною фірмовою захистом з пломбіратори.

фольга

Під кришкою прихована металізована папір з фірмовим знаком.

Інформаційні дані

На лицьовій стороні металевої каністри вказується назва мастильної рідини і класифікація, в нашому випадку SN. Вся інша інформація нанесена на зворотному боці.

Варто відзначити, що на фальсифікат нарватися все ж можна, навіть з огляду на вищевказані заходи. Виникає закономірне питання, чому? Відповідь проста, виробник неякісного продукту навчився здобувати рідні каністри.

Додаткові можливості виявлення контрафакту ZIC 5W40

Існує кілька непрямих показників виявлення неякісного продукту:

 1. Вартість. Змащуюча рідина ЗІК 5W40 не відноситься до дешевого сегменту паливно-мастильних матеріалів. Тому якщо ціна відрізняється на чверть, то це ознака підробки.
 2. Колірна складова. Оригінальна масло має золотистий або світло-жовтий відтінок. Якщо колір мастила темніше – контрафакт.
 3. Діагностика на стійкість до морозу. Необхідно помістити продукт в морозильну камеру і підтримати деякий час. Оригінал починає мутнеть нижче -32 градусів за Цельсієм, при цьому зберігаючи плинність. Якщо масло замерзає вище цієї позначки, то це явна ознака контрафактної продукції.
 4. Перевірка запакованій тари. Щоб діагностувати справжність мастильного матеріалу, необхідно попередньо потрясти і повертати каністру. Якщо споживач почув плюскіт, то така мастило фальсифікована. ZIC 5W40 в оригіналі ніколи не буде плюхається, завдяки своїй синтетичної природі.

Ще по темі: Як відрізнити масло Мотюль оригінал від підробки

Виробник ЗІК неабияк потрудився над ступенями захисту свого продукту. Користуючись цими порадами, споживач убезпечить себе від неякісної продукції. Адже контрафактний елемент – це два кроки вперед до капітального ремонту двигуна автомобіля.

Моторні масла ZIC. Які бувають, і як не нарватися на підробку – ZIC on DRIVE2

У минулих матеріалах ми розповіли вам про історію бренду ZIC, а також про те, що таке базові масла. Прийшов час поговорити про продукти, які ми виробляємо, їх переваги і відмінності. Почнемо з моторних масел.

Яке масло випускає ZIC

Як у будь-якого виробника, у ZIC є моторні масла, призначені для самих різних споживачів – від мас-маркету до преміального класу. Все лінійки включають в себе відразу кілька типів продукту. Найпростіший спосіб зорієнтуватися, подивитися на цифру на упаковці – чим вона вища, тим вище клас масла.

На полицях російських автомагазинів ви можете побачити каністри з маркуванням Х5, Х7 і Х9, а також масло серії ТОР – продукт вищої градації. Ці лінійки відрізняються перш за все типом використовуваного базового масла, а також якістю і кількістю присадок, які включені до складу кінцевого продукту.

Всі ці параметри визначають властивості масла, його ресурс і вартість.

Як ми розповідали в попередній статті, на різних ринках існують різні вимоги до маркування масел. Практично всі базові масла виробляються з нафти, це дозволяє вважати їх одночасно виробленими з мінеральної сировини, і синтетичними продуктами, так як виходять вони за допомогою синтезу.

Тому експерти орієнтуються насамперед на індекс в’язкості, а також можливість використовувати конкретне масло в конкретному двигуні відповідно до рекомендацій або допускам виробника. Але пересічному покупцеві простіше, коли використовуються усталені поняття – «мінералка», «синтетика», «напівсинтетика».

Таку класифікацію використовують всі виробники, в тому числі і ZIC, причому в різних країнах маркування однієї і тієї ж серії може відрізнятися.

Так, в Південній Кореї масло серії Х5 – позначають як «синтетик» , Х7 – як «фул-синтетик» , Х9 – «100% синтетик» , а TOP – «ПАТ 100% синтетик» . У Росії ми дотримуємося звичної для ринку класифікації.

важливо

Так, лінійка Х5 , зроблена на синтетичній основі Yubase III групи API, позначається як «напівсинтетика» – в асортименті будь-якого виробника мастильних матеріалів, що працює в нашій країні, обов’язково повинна бути лінійка напівсинтетичних масел.

Це найвищий показник продажів масла – масовий продукт за доступною ціною.

У Росії прийнята наступна класифікація:

TOP – PAO Fully Synthetic. Основа масел цієї серії – Yubase Plus, з додаванням ПАТ до 30%. X9 – Fully Synthetic. Основа – Yubase Plus. X7 – Synthetic. Основа – Yubase. X5 – Semisynthetic. Основа – Yubase.

У чому ж принципова відмінність всіх цих лінійок моторних масел? Їх два. По-перше, це склад масла – мова про якість і кількість базових масел, а також присадок і добавок.

Склад масла, в свою чергу, забезпечує рівень його експлуатаційних властивостей і запас якості.

По-друге, треба розуміти, що масла різних лінійок відрізняються наявністю офіційних схвалень автовиробників або відповідністю цим вимогам.

Низькозольні і «економічні» масла

Одним з ключових параметрів масла є його зольність. Ми випускаємо масла двох типів зольності – полнозольние (так звана «класика») і низькозольні (клас LS ).

LS – це скорочення від low-SAPS, Low-Sulphated Ash, Phosphorus and Sulphur, в перекладі на російську – «зі зниженим вмістом сульфатної золи, фосфору і сірки».

масла LS дозволяють зберегти ресурс систем нейтралізації відпрацьованих газів, зокрема, трикомпонентних каталізаторів і саж фільтрів як на бензинових, так і на дизельних двигунах.

Такі системи встановлені на сучасних автомобілях, відповідних четвертому, п’ятому і шостому екологічним класів, тобто, фактично, мова йде про всі автомобілі, що випускаються з 2010 року.

І всім цим автомобілям потрібні низькозольні масла.

І полнозольние, і низькозольні масла однаково добре захищають від зносу. Але в полнозольних використовуються перевірені часом і недорогі AW-присадки – як правило, дітіофосфат цинку.

Порада

До складу нізкозольних масел же, через обмеження на використання фосфору, входять більш дорогі речовини.

Тому таке масло особливо популярно в регіонах, де часом зустрічається паливо нижче четвертого екологічного класу, в той час як в Москві і області давно заправляють тільки паливом Євро-5.

Існує думка, що полнозольние масла не можна заливати в сучасні двигуни, але це не зовсім так. Допускається використання таких масел і на сучасних автомобілях, якщо сам виробник це дозволяє поряд із застосуванням масел «low-SAPS».

Тепер про економічні масла класу FE (від Fuel Economy, в перекладі на російську – паливна економічність). Такі масла при робочих температурах трохи більше рідкі, таким чином знижується товщина мастильної плівки в зоні контакту поршневого кільця і стінки циліндра. Завдяки цьому втрати на тертя знижуються на 1-3%, що веде до відповідної паливної економії.

Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? Скажи фальсифікатам немає

Zoom

Масло ЗІК в червоній каністрі як відрізнити підробку від оригіналу

Незліченна кількість різновидів мастильних матеріалів ставить споживача перед важким вибором. Адже кожен виробник запевняє, що його автомасло для двигуна є найкращим, і воно з легкістю зможе вберегти ДВС від всіляких несприятливих факторів.

В результаті проведених досліджень виробник ряду машинних олій ЗІК показав чудові результати на незалежних експертизах і тестуваннях. Так що все обурення – це «пил».

Кому підходить Масло для двигунів автомобілів ZIC 5W40 – повністю синтетичний елемент.

403 – доступ заборонений

X7 – синтетичні моторні масла виготовлені на основі гидрокрекинговиє базового масла YUBASE + зі стандартним пакетом присадок. X5 – напівсинтетичні масла – виконані на основі базового масла YUBASE з додаванням присадок і мінеральних масел.

X3 – лінійка мінеральних моторних масел. В Україні ZIC Х3 поставлятися не буде.

[Attention] Це масло випущено спеціально для ринків деяких азіатських країн. [/ Attention] Як бачите, компанія ZIK оптимізувала лінійку моторних масел і провела ребрендинг. Сталося повне оновлення моторних масел ZIC не тільки всередині а й зовні.Підведемо підсумки.

Масла ZIC відтепер розливаються в пластикові каністри.

У залізної тарі вони поставлятся більше не будуть, за винятком олій для комерційного транспорту фасуванням в 20 літрів, які продовжують лити в бляшані відра. Всі масла в пластикових каністрах – дійсно оригінал.

Масло zic в пластиковій каністрі. оригінал або підробка ЗІК

 • Кожна модель моторного масла відмінна за кольоровою гамою.
 • [Important] Наприклад, 5W40 розливається в резервуар з золотистим відливом, а інші мають червоний і зелений кольори. [/ Important]
 • Відсутність етикетки На справжніх банках масел ЗІК повністю відсутня паперовий інформаційний компонент (етикетка).
 • [Info] Інформація про продукт наноситься прямо на металеву основу каністри. [/ Info]
 • Унікальна конфігурація каністри Виробник передбачив спеціальну ергономіку металевих резервуарів.

Каністра ZIC 5W40 виконана у вигляді лійки.

Іншими словами, при відкритті кришки, масло не випливає повної струменем, а поступово ллється через носик. Пломба Оригінальна продукція ЗІК прихована під спеціальною фірмовою захистом з пломбіратори.

Фольга Під кришкою прихована металізована папір з фірмовим знаком.

Як відрізнити підробку масла zic від оригіналу

Багато сервісів і заправки стали грішити перепродажем пляшок від справжніх масел фальсифікаторам.

Так, вам в машину працівники заллють якісне масло. А от продати потім тару сумнівним особам теж не відмовляться.

На жаль, їх не хвилює навіть те, що вони згодом можуть самі придбати і залити в свій автомобіль вже підробку.

Тому якщо вам продавець пропонує пляшку з потертій етикетці не товарного вигляду, можете відразу ввічливо відмовлятися. Швидше за все, ви придбаєте самопальную рідина, яка не має нічого спільного з колишнім вмістом цієї пляшки. Але ж від якості масла безпосередньо залежить термін служби і справність двигуна. Не варто наближати його капітальний ремонт або взагалі повну заміну.

Як відрізнити підробку синтетичного масла ZIC 5w40? Купуючи масло в невеликому придорожньому магазинчику, не варто розраховувати, що етикетка та посмішка продавця гарантує вам якість товару.

Автомастила і все, що потрібно знати про моторних маслах

Характеристики У Росії південнокорейська компанія продає більше 20 видів моторних масел.

Призначених для бензинових і дизельних агрегатів, а також для двигунів моторних човнів, мотоциклів, газонокосарок, мотоблоків і бензопил.

Будь-яке масло відомої марки відмінно підходить для експлуатації в російських умовах. Наприклад, 5w-30 допускається до експлуатації при температурі від -35 градусів і є гарєєвим.

 1. Воно може легко забезпечити холодний пуск двигуна, який не спричинить за собою негативних наслідків.
 2. Завдяки великій в’язкості моторні масла Зік не випаровується, що виключає появу нагару в циліндрах.
 3. Синтетичне Розглядаючи синтетичні автомастила, варто взяти як приклад ZIC XQ LS.
 4. Це продукт вищої якості, що містить знижена кількість сірки і фосфору.
 5. Масло рекомендовано як для бензинових, так і для дизельних двигунів, з турбонадувом і без.

Zic – як відрізнити підробку

Оригінальна масло має золотистий або світло-жовтий відтінок.

Якщо колір мастила темніше – контрафакт.

 • Діагностика на стійкість до морозу. Необхідно помістити продукт в морозильну камеру і підтримати деякий час.
  Оригінал починає мутнеть нижче -32 градусів за Цельсієм, при цьому зберігаючи плинність.
  Якщо масло замерзає вище цієї позначки, то це явна ознака контрафактної продукції.
 • Перевірка запакованій тари. Щоб діагностувати справжність мастильного матеріалу, необхідно попередньо потрясти і повертати каністру. Якщо споживач почув плюскіт, то така мастило фальсифікована. ZIC 5W40 в оригіналі ніколи не буде плюхається, завдяки своїй синтетичної природі.
 • Виробник ЗІК неабияк потрудився над ступенями захисту свого продукту. Користуючись цими порадами, споживач убезпечить себе від неякісної продукції.

Підробка масла zic – як відрізнити?

За словами одного знайомого продавана, Зік, який йому пропонують, розливається в Харкові, і відрізнити каністри від оригіналу дуже важко.

Результат – загиджені движки. Він просто відмовився від реалізації Зика вобще.

Вірити цьому чи ні – нехай кожен вирішує сам. Якщо так, то і без аналізу зрозуміло, що «харківський Зік», м’яко кажучи, відрізняється від оригінального. Ще раз звертаю увагу, що на істину не претендую, все зі слів продавана.

Навіть якщо на відео обидва оригіналу, я б взяв ту, яку автор обізвав «правильним».

Масло zic: як відрізнити оригінал від підробки

 • Елементи етикетки ZIC включають в себе наступну актуальну інформацію: Найменування продукту Символи паливної економічності В’язкість масла, склад базового масла Основні специфікації і область застосування Так-же нанесено ідентифікаційний код.
 • Зміни торкнулися і кольору упаковки: для каністр ЗІК тепер використовується золотий, сірий, синій і червоний кольори.
 • Числа в назві продукту допомагають споживачеві легко визначити рівень якості масла.

Флагманська лінійка продукції ZIC має маркування TOP.

Це повністю синтетичні масла з кращих сортів базових масел, виготовлені за найсучаснішими рецептурами з додаванням поліальфаолефінів. До складу масла включений вдосконалений пакет присадок.

Моторне масло ZIC TOP 5W-30 X9 – лінійка синтетичних масел на основі гидрокрекинговиє базового масла YUBASE + з додаванням поліпшеного пакета присадок.

Як відрізнити підробку синтетичного масла zic 5w40? скажи фальсифікатам немає

При використанні масла ZIC XQ LS знижується витрата палива і збільшується ресурс двигуна.

Завдяки низькій зольності ZIC XQ LS здатне ефективно захищати дизельний фільтр сажі.

Напівсинтетика Високоякісна напівсинтетика має високий індекс в’язкості, призначається для роботи з бензиновими двигунами всіх типів.

Зверніть увагу

До них також відносяться агрегати з інжекторним уприскуванням палива і турбонаддувом. Напівсинтетичні масла Зік гарантують повний захист двигуна від збільшених навантажень.

 1. Це дозволяє значно продовжити термін експлуатації агрегату.
 2. Напівсинтетичні масла відносяться до енергозберігаючих.
 3. Вони мають невисоку испаряемостью і хорошою термічною стабільністю.

Це дозволяє істотно продовжити термін заміни масла. Лінійка Zic 10w40 Однією з популярних лінійок напівсинтетичних масел є ZIC 10w40. Лінійка містить в собі синтетику і напівсинтетику.

Як відрізнити підробку моторного масла від оригінального

За заяви заводу-виготовлювача, воно вважається еталоном якості, придатним для застосування:

 • У моторах бензинового типу легкових авто;
 • Дизельних різновидів легкового транспорту;
 • Силових агрегатів позашляховиків і міських кросоверів;
 • В автомобілях з газовою системою.
 • Виходить, що мастильну рідину ЗІК протипоказано використовувати в двигунах вантажних авто і в моторах двох – чотиритактного типу, що встановлюються на мотоцикли та скутери.
 • Всі звикли бачити продукцію корейського виробника масел ZIC в жерстяній тарі.
 • І ось, в 2016 році багато прихильників цього дійсно хорошого масла не змогли його придбати.
 • Відвідуючи інтернет-магазини і оффлайновиен точки продажів, замість давно звичної тари покупці побачили масло ЗІК в пластикових каністрах.

Природно, багатьох цікавило питання: що це, оригінал чи підробка? І з чим пов’язане таке перетворення. У цій статті ми відповідаємо на ці питання і розкриваємо всі секрети нової упаковки ZIC.

У наприкінці 2015 року керівництвом концерну SK Lubricants було прийнято рішення про ребрендинг тари своєї продукції. Як заявив керівник департаменту маркетингу концерну SK, пов’язано це з розробкою нового власного синтетичного базового масла YUBASE +.

Нова пластикова каністра прийшла на зміну жерстяної упаковці обзавелася двома ручками – одна зверху, друга збоку.

Захист від підробки масла ZIC

У цьому огляді мова піде про олію фірми ZIC. Відгуки про про продукт корейського походження переважно завжди були хорошими, так як підробок не зустрічалося. Тепер же ЗІК перейшов на пластик, раніше банки робилися з заліза. Пов’язано це з тим, що в Євросоюзі будь банку повинна утилізуватися. Утилізація залізо – дорожча.

Залізні банки виготовлялися шляхом нанесення принта на залізо. Сама технологія виробництва залізних банк досить складна для підробки. Тобто, потрібно виготовити саму банку, нанести правильно фарбу – це складно. Саме тому підроблених банок з заліза не було, чого не скажеш тепер.

Пластикову тару підробити простіше і дешевше, тому іноді на прилавках можна зустріти контрафакт, а від того і скарг на якість мастильного матеріалу.

До пластику виробник підійшов досить добре в плані захисту від підробок. Знаючи про те, що в Росії все це підробляється, вони зробили хороший захист.

По-перше, пластикова плівка, по-друге сама банку – рельєфна, тобто різні точки, опуклості, межі, нерівності і так далі. Виготовити прес-форму для такої банки дійсно складно.

Плюс, передні наклейки робить компанія – аналог нашого Держзнаку, то компанія, яка друкує в Південній Кореї гроші, вона ж робить і ось ці наклейки.

Відмінні риси підробки ZIC

Відповідно перед нами дві банки справа підробка, зліва – оригінал. На що варто звернути увагу. Коли ставиш їх поряд, можна побачити, що оригінальна банку синя, а підроблена – з зеленуватим відтінком, трохи темніше. Виробник заявляє, що банку робиться за єдиними стандартами і ніяких відтінків синього тут не може бути.

Наступне, на що варто звернути увагу – верхня частина банки із зображенням метелика. Така метелик є як на етикетці вгорі, так і на поліетилені, що запаяний на горловині.

Вона складається з чотирьох частин: крило-тіло-тіло-крило, і між ними невелика відстань, тобто чотири окремих частини плюс букви SK. Ніяких тіней немає.

На контрафакт метелик ніби єдиним малюнком, тобто цілісна і між ними якісь білі лінії і тінь, плюс стрілочки на поліетилені. На контрафакт вони товсті і їх три. На правильної банку 5 стрілок.

важливо

На передній частині банки, на наклейці, в буквах ZIC і на жовтій смузі – розташований логотип SK Lubricants, але на правильний банку його видно тільки під одним певним кутом. На підробці цей логотип можна побачити під будь-яким кутом.

Наступна відмінність, на правильно банку напис 10W40, літери опуклі, рельєфні, а на підробці – плоскі.

Ззаду те ж саме, темна смуга і самі букви на оригінальній банку мають невеликий рельєф. На підробці навколо смуг рамочка, і рельєфність не дотримано.

Середня мірна смуга на оригінальній упаковці тонка, а на підробці – помітно ширше. 

Загалом при придбанні масла ЗІК завжди звертайте увагу на 6 цих основних відрізни, спеціально зроблених щоб захистити покупця від контрафакту і мотор авто від поломки.

Також само собою дивіться на шрифти і якість друку і приклеювання етикетки на пляшку – підробки дуже часто цим «палятся».

А якщо і відкрили кришку з моторним маслом, то дивіться щоб під нею обов’язково була пломба з фольги, на якій є емблеми ZIC.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Чи можна буксирувати на автоматі іншу машину? Як це зробити без наслідків

Багато автолюбителів чули про особливості принципу роботи АКПП і тому закономірно ставлять…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…