Згоріла лампа, і потрібно їхати на СТО? Навіщо, якщо все можна зробити своїми силами. У цій статті я розповім, як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі своїми руками.

Які лампи коштують

Перш ніж ми займемося заміною, не завадило б з’ясувати, якого типу лампа ближнього світла стоїть на Пріорі. Незважаючи на те що після рестайлінгу блок-фара автомобіля зазнала серйозних змін, виробник в новій модифікації на ближнє світло залишив ту ж галогенну лампу типу Н7 55W, де:

 • H7 – тип цоколя;
 • 55W – потужність у ватах.

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дій

Лампа Osram H7 original

А ось джерело дальнього світла після рестайлінгу лампи H1 змінився на двуспіральную H15, що відповідає ще й за габарити. Але нас цікавить саме ближнє світло, тому, перш ніж вирушати в магазин, подивимося, яка лампочка H7 користується більшою популярністю у пріороводов.

Рейтинг кращих ламп на Пріору

 • Philips X-treme Vision . Це, мабуть, найяскравіші прилади. За заявою виробника, вони дають на 30% більше світла, ніж стандартні. Правда, термін служби у них невеликий – всього 450 годин. Та й ціна у них чимала.
 • Philips LongLife EcoVision . Недорога лампочка звичайної яскравості. Її особливість – великий термін служби (1500 годин). Хороший варіант заощадити.
 • Bosch Pure light . Щодо недорогі пристрої зі звичайною яскравістю і середньої довговічністю. Служать близько 600 годин. За характеристиками максимально наближені до штатних ВАЗ 2170.

до змісту ↑

процес заміни

Оскільки блок-фари автомобілів до і після 2013 року не однакові, розглянемо процес заміни ламп окремо у дорестайлінгових і послерестайлінгових моделей.

До 2013 року випуску

Заміну лампи ближнього світла на модифікаціях, випущених до 2013 року, будемо проводити з підкапотного простору. Для цього нам не знадобиться ніяких інструментів. Досить підготувати лише:

 1. Чисті рукавички.
 2. Лампи на заміну з цоколем H7.

Відкриваємо кришку капота і знаходимо на кожній з фар люк більшого діаметра. На правій фарі він праворуч, на лівій, відповідно, ліворуч.

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дійМісцезнаходження люка на правій блок-фарі Пріори до 13 року випуску 

Люк цей закритий гумовим пилюжником. Знімаємо його і отримуємо доступ до лампочки Пріори.

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дій

Зняття гумового пильовика з блок-фари Lada Priora випуску до 2013 року

Харчується прилад через двоконтактний колодку. Потрібно просто витягти стару лампу з патрона і вставити нову. Для цього знімаємо колодку простим висмикуванням.

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дійЗняття колодки харчування Пріори

Бачимо цоколь лампочки, яка кріпиться пружинною скобою, – вона на фото вище позначена стрілкою. Віджимаємо і відсуває скобу. Тепер прилад можна просто витягти зі свого гнізда.

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дійДемонтаж лампочки на ВАЗ 2170

Встановлюємо на місце згорілого джерела світла новий і одягаємо на його цоколь колодку харчування. Залишилося закрити люк пилюжником.

Важливо! Заміну галогенного джерела світла потрібно робити в рукавичках, тому що сліди, що залишилися на колбі від пальців, виведуть прилад з ладу при першій же поїздці.

Заміну джерела світла на другий блок-фарі виробляємо за тим же алгоритмом.

Після 2013 року випуску

Як замінити лампочку на більш молодих автомобілях? На модифікаціях Пріори, випущених після 2013 року, блок-фара має дещо іншу конструкцію: лампочки головного світла і габаритів розташовані в одному загальному люку, закритому пластиковою кришкою. З одного боку кришка кріпиться гачками, що входять в пази фари, з іншого – пружинної скобою.

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дійФара Пріори після 2013 року з тильного боку 

Віджимаємо скобу і відкриваємо кришку, виводячи з зачеплення з фарою фіксують гачки.

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дійДемонтаж захисної кришки з блок-фари Пріори

Перед нами три лампочки, що відповідають за дальній, ближнє світло і габаритні вогні. Нас цікавить найбільша двоконтактний, яка розташована праворуч на правій фарі і зліва на лівій. На неї надіті дві клеми живлення.

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дійЛампа ближнього світла на Пріорі після 2013 року випуску

Кріпиться прилад за допомогою трьох скоб-засувок, помічених на фото вище зеленими стрілками. Віджимаємо скоби і виймаємо лампочку разом з проводами її харчування.

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дійдемонтаж лампочки

Знімаємо клеми живлення з цоколя згорілої лампи і одягаємо їх на цоколь нової.

Важливо! З новою лампочкою працюємо в чистих рукавичках, а якщо рукавичок немає, то не торкаємося голими руками скляної колби.

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дійЗняття клем живлення з лампи 

Встановлюємо прилад на місце і защелкиваем, стежачи за тим, щоб спрацювали всі три засувки. Залишилося закрити захисну кришку.

до змісту ↑

Де варто запобіжник ближнього світла на Пріорі

Якщо після заміни лампочок ближнього світла вони так і не запрацювали, то цілком ймовірно, що згорів запобіжник, розташований в монтажному блоці. Як його відшукати?

Фіксатори кріплення кришки монтажного блоку

В Пріорі три монтажних блоку (а в модифікації з кондиціонером їх чотири). Запобіжники, що відповідають за ближнє світло, перебувають у внутрішньосалонове. Знайти його можна зліва від рульової колонки під захисною кришкою. Щоб цю кришку зняти, потрібно повернути три засувки, які я виділив червоним.

Залежно від модифікації Пріори монтажні блоки можуть мати різні виконання, які я і наводжу нижче:

Модифікація Лада Пріора нормаМодіфікація Лада Пріора норма + кондиціонер Модифікація Лада Пріора Люкс і Люкс +

Незважаючи на деякі відмінності номіналів і розташування запобіжників (вказано на задній стороні захисної кришки) у всіх трьох блоках за ліву і праву фару ближнього світла відповідають запобіжники F6 і F7 відповідно.

Ось ми і розібралися з заміною освітлювальних приладів на Лада Пріора і навіть знаємо, де знаходяться живлять їх запобіжники. Як бачиш, справа зовсім нехитра, і зробити цей нескладний ремонт можна своїми силами.

Заміна лампи ближнього світла lada priora (ваз пріора)

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дійЯк поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дій
Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дій

 • Доступ до лампи перегороджений акумулятором. Як би ви не старалися, ви до неї не доберетеся, що не видаливши АКБ. Деякі малоактивні люди намагаються полегшити собі завдання, зрушую батарею до лобовухе. Насправді, вони тільки створюють для себе привід зайнятися акробатикою і даремно витрачають час. Все одно акумулятор практично демонтований, так що майже всі маніпуляції з його встановлення назад робити доведеться, а зміна лампочки буде утруднена. Так що для прискорення процесу АКБ простіше зняти;
 • У звільненому відсіку виявляться 2 гумові кришки-заглушки, що закривають гнізда ламп. Ближнє світло розташований ближче до автомобільних крил, так що знімається сама крайня ліва;
 • Контакти відключаються від колодки, а весь джгут з проводами відводиться в сторону;
 • Лампа у відбивачі тримається на пружинному фиксаторе. Щоб звільнити перегоріли елемент, фіксатор натискається в напрямку зверху вниз. Лампочка звільняється і витягується. Робити це можна без зайвих церемоній, так як вона годиться тільки на викид, проте занадто небрежнічать не варто: роздушіть – доведеться старанно вичищати все осколки з відбивача;
 • Нове джерело світла вставляється в гніздо, фіксатор замикається, і ви знову забезпечені ближнім світлом. Чи залишиться поставити заглушку і повернути на місце акумулятор.

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дій
Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дій

AutoFlit.ru

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дійЯк поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дійЯк поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дійЯк поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дій

xn – 2111-43da1a8c.xn – p1ai

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дій

Порівняння ламп h2 і H7 в фарах ВАЗ 2110 bosch

xn – 2111-43da1a8c.xn – p1ai

Автомобільна промисловість не стоїть на місці, відбувається постійне вдосконалення конструкції транспортних засобів. Цей процес торкнувся в тому числі і світлові прилади. На зміну традиційним галогеновим лампочкам спочатку прийшли ксенонові фари, а потім стали з’являтися ще більш досконалі світлодіодні лампи.

Використання світлодіодних фар

 • Установка світлодіодних фар на заводі. В цьому випадку світлові прилади встановлені цілком легально і штрафи водієві не загрожують.
 • Установка світлодіодних фар на автомобіль, якщо на автомобілях аналогічної моделі такі фари встановлюються заводом виробником.
 • Установка світлодіодних фар на автомобіль, якщо завод виробник подібну установку не передбачив.

Установка світлодіодних лампочок в галогенові фари.

 • В даному випадку має місце порушення пункту 3.1 Перелік несправностей і умов, при яких забороняється експлуатація транспортних засобів:
 • Покарання за дане порушення передбачено частиною 3 статті 12.5 КоАП:
 • тягне за собою позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року з конфіскацією зазначених приладів і пристосувань.
 • Оскільки в даному випадку тип лампочки не відповідає типу відбивача, легалізувати конструкцію не вийде.

Розглянемо ще один варіант – повна заміна галогенових фар на світлодіодні. В даному випадку має місце порушення того ж пункту 3.1 та штраф за порушення складе 500 рублів.

Крім того, все набагато краще, якщо на транспортні засоби аналогічної моделі встановлюються світлодіодні фари. В цьому випадку водієві не доведеться проходити перевірку на відповідність безпеки. Пункт 77 розділу 4 глави V технічного регламенту Митного союзу:

1) при установці на транспортний засіб компонентів:

передбачених виробником транспортного засобу в експлуатаційній документації;

Зверніть увагу

В цьому випадку Вам потрібно встановити фари, які встановлюються на автомобілі аналогічної моделі. Подібна заміна не повинна викликати проблем при спілкуванні з співробітниками ДІБДР.

Удачі на дорогах!

Як правильно відрегулювати фари? Робимо комфортне освітлення дороги

 • Механічного пошкодження;
 • Стара лампа перегоріла;
 • Інша ситуація.
 • Автосервіс: роботи проведе кваліфікований фахівець за раніше обумовлену вартість;
 • При наявності досвіду, своїми власними зусиллями: для цього необхідно керуватися інструкцією по експлуатації від заводу-виготовлювача.
 • Вертикальна перешкода заввишки від 1,5 метра і вище, яка буде використовуватися в якості стенда. Матеріал виготовлення не важливий, може бути
 • фанера, цегла, метал;
 • Горизонтальна поверхня з кутом в «0» градусів, завдовжки не менше 20-25 метрів;
 • Мел, досить одного шматочка;
 • Скотч.
 • Підганяємо авто на відстань 7-10 метрів до нашого стенду;
 • По черзі закриваємо фару будь-яким матеріалом не пропускає світло;
 • Мелом креслимо на стенді центр фар і центр кузова авто;
 • Прокреслює умовну горизонтальну лінію, тим самим з’єднавши три точки;
 • Лінію № 2 прокреслює на відстані 12,0 см. Нижче першої;
 • Лінія № 3 прокреслюють на відстані 22,0 см. Нижче першої виключно;
 • Проводимо вертикальні проекції центру фар і кузова за всіма трьома горизонтальним позиціях.

AutoFlit.ru

Зняття підрульових перемикачів

 1. Відвернути 7 гвинтів кріплення підрульових кожухів і зняти нижній подрулевой кожух.
 2. Опустити рульову колонку вниз і зняти верхній подрулевой кожух.
 3. Стиснути 2 пластмасових фіксатора лівого перемикача, і трохи витягнути перемикач з підстави. 
 4. Від’єднати від нього колодку з проводами.

Перевірка підрульових перемикачів

 • * Не фіксовані положення важелів 
 • ** На ВАЗ-2110 не встановлюється

xn – 2111-43da1a8c.xn – p1ai

Нерідко перед водієм постає проблема, коли необхідна заміна лампи ближнього світла на Ладі Пріорі, зробити цю процедуру не складно. Щоб дана процедура була здійснена успішно, слід, перш за все, розібратися з пристроєм електричної системи автомобіля. Розглянуту процедуру ви зможете здійснити самостійно, так само як і підключення протитуманних фар.

Однопровідна схема є основою для електроустаткування машини моделі Лада Пріора ВАЗ 2170. До «масі» приєднані негативні висновки споживачів і джерел електроенергії. Кузов автомобіля виконує функцію другого дроту. Многопроводним схема характерна для електричних ланцюгів системи з управління двигуном. Через електронний блок управління вони з’єднуються з масою машини.

Комбінований вимикач запалювання призначений для комутації головних ланцюгів ВАЗ 2170. Він складається з механічного пристрою проти викрадення з замком і контактної частини. За допомогою зовнішнього освітлення об’єднуються в блок управління вимикачі протитуманного світла і зовнішнього освітлення. На накладці консолі приладової панелі розміщені наступні елементи:

 • Вимикач аварійної сигналізації;
 • Вимикач обігріву заднього скла;
 • Перемикач режимів роботи електричного вентилятора обігрівача.

Блок підрульових перемикачів складається з склоомивача, склоочисника, покажчиків повороту і вимикачів фар. За допомогою електромагнітних реле включаються електроспоживачі великої потужності.

Якщо ви не знаєте, як поміняти лампу ближнього світла на автомобілі ВАЗ 2170, варто ознайомитися з поетапною інструкцією і, перш за все, з моментами, які слід врахувати при роботі.

Слід пам’ятати:

 • Будь-який ремонт Лади Пріори, який стосується електрообладнання машини, повинен здійснюватися тільки після того, як ви вимкніть акумуляторну батарею. Приєднувати її можна лише, коли запалення вимкнене.
 • Не перевіряйте справність ланцюгів на іскру при перевірці ланцюгів електроустаткування, в іншому випадку елементи електричного обладнання авто.
 • Чи не застосовуйте запобіжники, які не передбачені конструкцією авто для використання або ж розраховуються на занадто великий струм. Також не можна застосовувати дріт замість запобіжників.
 • Когда осуществляется замена предохранителей, категорически запрещено использовать отвертки, поскольку в цепях электрооборудования может возникнуть короткое замыкание.
 • При работающем двигателе настоятельно не рекомендуется отсоединять аккумуляторную батарею, чтобы регулятор напряжение не вышел из строя, а также чтобы не повредилось электронное оборудование.
 • Лампы ближнего и дальнего света в автомобиле Лада Приора галогенные, поэтому притрагиваться к ним нельзя, поскольку жировые пятна вызывают определенную степень затемнения окон.
 • Светодиодные лампы ближнего света лучше заменять в чистых перчатках. Протрите поверхность лампы чистой материей, обработанной спиртом, если вы все же случайно притронулись к ней.
 • Згодом лампа може потемніти, отже, потужність світлового потоку буде зменшуватися. Саме тому, лампа ближнього світла повинна підлягати регулярній заміні. Не варто чекати, поки вона перегорить.

Як замінити лампи ближнього світла на Ладі Пріорі?

Найкраще здійснювати дану процедуру при знятої акумуляторної батареї.

 1. Зніміть з корпуса блок-фари захисний гумовий чохол.
 2. Від’єднайте від лампи колодку дроти.
 3. Розтисніть кінці пружинного фіксатора і виведіть їх із зачеплення з гачками відбивача, далі відведіть фіксатор від пампи.
 4. З корпусу блок-фари вийміть лампу дальнього світла. Варто нагадати, що вони галогенні і стосуватися їх не рекомендується, оскільки сліди на поверхні приведуть до потемніння.
 5. Попередньо дізнайтеся, які лампи ближнього світла краще і встановіть обрану в зворотній послідовності. Для цього вийміть патрон з лампою.
 6. Вийміть лампу з патрона, встановіть нову.

Також як і заміна фар ближнього і дальнього світла на даній моделі автомобіля полірування фар також може здійснюватися самостійно.

Заміна лампи ближнього світла – відео інструкція

Зміст статті

 • Які лампочки в Пріорі
 • Як поміняти лампочки в передній фарі
 • Як поміняти лампочки в задній фарі
 • Відео по темі

Які лампочки в Пріорі

Експлуатація будь-якого автомобіля має на увазі постійний дрібний ремонт і заміну витратних матеріалів, і Пріора не є винятком. Нижче представлена ​​інструкція по заміні ламп ближнього і дальнього світла в передніх фарах, а так же зміні лампочок в задніх ліхтарях

В автомобілі Лада Пріора використовуються лампи H7 для ближнього світла і H1 для далекого. (На фото нижче).

Так само необхідно враховувати деякі запобіжні заходи при ремонті: акумуляторну батарею бажано відключити, а скло не можна чіпати руками, оскільки сліди від пальців на галогенових лампочках ведуть до її затемнення при нагріванні.

Як поміняти лампочки в передній фарі ВАЗ 2170

Для заміни лампи ближнього світла одягніть чисті рукавички і відключіть акумулятор.

 • Потім зніміть гумовий захисний ковпачок, який розташовується ближче до крила.
 • Акуратно від’єднайте дроти.
 • Зніміть фіксатор (для цього потрібно натиснути вниз і вивести його з-за гачків).
 • Зніміть лампу і поставте нову. Установка здійснюється в зворотній послідовності.

Заміна лампочок дальнього світла принципово не відрізняється.

Якщо вам часто доводиться їздити вночі, особливо в погану погоду, подбайте про те, щоб запасний комплект лампочок завжди був в машині.

Напевно кожен водій стикався з тим, що вночі перегорає одна лампа і освітлення стає значно гірше.

Так само ви піддаєте небезпеці і інших учасників руху, оскільки важко оцінити обстановку при тому ж обгоні, коли у зустрічного автомобіля не горить одна з фар.

Для заміни лампочок в задньому ліхтарі потрібно його демонтаж. (Див. Заміна заднього ліхтаря)

 • Зніміть задню фару і поверніть плафон габариту (в Пріорі габарит об’єднаний з противотуманки двухнитевой лампочкою).
 • Зніміть лампу, повернувши її проти годинникової стрілки.
 • Поставте нову. Переконайтеся, що виступи на цоколі потрапили в пази на Партон. Всі інші лампи змінюються аналогічно.

Для заміни лампи освітлення заднього номера на Лада Пріора потрібно:

 • Відвернути насадку кришки багажника, яка кріпиться на 4 болтах
 • Витягти патрон і поміняти лампочку.

Якщо витягти сам патрон не виходить, зніміть сам ліхтар. Для цього потрібно небагато відігнути пластиковий фіксатор (Обережно, вони дуже крихкі). Після цього можна прикласти трохи більше сили для відкручування.

 • Встановити все в зворотній послідовності

Якщо ви хочете поміняти лампочку освітлення багажника, то:

 • Витягніть ліхтар з отвору, як на картинці нижче.
 • Зігніть вусики, які тримають лампу і поміняйте її.
 • Встановіть ліхтар в колишнє місце.

На цьому ремонт можна вважати завершеним. Приєднати акумулятор і перевірте працездатність. Якщо заміна не допомогла, то швидше за все, варто перевірити проводку.

Відео по темі

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі в 7 етапів?

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дій

Якщо ви помітили, що вночі світіння фар стало набагато гірше, ніж зазвичай або фари зовсім відмовляються загорятися в самий невідповідний момент, проведіть самостійну діагностику. Якщо в ході останньої ви не виявили проблем з запобіжниками, пора міняти лампочки. Дана операція – рядовий випадок, оскільки ресурс фар не вічний, тому кожен власник Лади Пріори зобов’язаний знати, як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі і на які параметри орієнтуватися при виборі нового витратного елемента.

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дій

Як вибрати лампи

Варто розрізняти між собою чотири лампи, які розташовуються в блоці фари Пріори – близьке і далеке освітлення, поворотник і габарити. Саме ближнє освітлення повинно вас зацікавити. Комплектується воно лампою Н7. Все освітлення представлено галогенною оптикою.

У деяких випадках, коли настає необхідність замінити оптику, водії вирішують встановити альтернативні варіанти, але дотримання заводських стандартів все ж стане більш надійним вибором.

Що стосується цінової політики, лампа ближнього світла обійдеться в 250-500 рублів в середньому.

Характеристики різних галогенних ламп можуть відрізнятися між собою, особливо пильно варто ставитися до параметрів, які відповідають приладів ближнього освітлення.

Всі необхідні параметри і сертифікати повинні бути вказані на упаковці у вільному доступі. Світловий потік, наприклад, обмежений рамками державного стандарту і повинен відповідати діапазону в 1350-1650 люмен.

Якщо характеристика невідповідна або про неї немає ніяких відомостей, відмовтеся від придбання такої продукції.

Що стосується потужності – оптимальний показник до 58 Вт, інакше ви ризикуєте оплавити проводку і вивести її з ладу. Наслідки можуть бути непередбачуваними. Також лампа ближнього світла Пріора повинна мати таку пляму світла, яке підходило б по стандартам за формою і площі.

Кращі виробники

Якщо ви зважилися на використання альтернативної оптики, виробники Osram, Koito і Philips вважаються найнадійнішими згідно з рекомендаціями водіїв. Основна перевага продукції даних брендів – тривалий експлуатаційний ресурс. Маркування підходящої в даному випадку оптики – Н7.

Оскільки саме цих виробників намагаються вибирати власники авто, ринок наповнився численними підробками, які обходяться в кілька разів дешевше. Візуально компрометуючих відмінностей не виявити, а продавці нерідко дивують своєю некомпетентністю або зовсім нахабно гарантують вам, що продукція оригінальна.

Автолюбитель зобов’язаний самостійно вміти знаходити відмінності між оригіналом і підробкою, і для цього була розроблена серія тестів.

важливо

В рамках тестування було визначено, що підробки вартістю 50 руб. за лампу можуть бути підписані яким завгодно брендом, але їх експлуатація не тільки неефективна, але також небезпечна для збереження транспортного засобу.

Розглянемо плюси і мінуси окремих виробників на конкретних прикладах оптики:

 1. OSRAM Н7 . Продукцію даної торгової марки підробляють із завидною частотою. Оригінал буде в повній мірі відповідати нормам.
 2. Philips – стандартний оптимальний варіант для тих випадків, коли фара грамотно відрегульована.
 3. H7 MEGAPOWER + 30% – найменш бажаний варіант зважаючи на низку мінусів: світловий потік не нормований, якість цоколя залишає бажати кращого, державному стандарту також не відповідає пляма світла. На додаток відсутній сертифікація за європейськими стандартами – лише російська. Використання такої продукції не виключено, але воно не може бути постійним і тривалим.

Попередня підготовка полягає в тому, щоб визначити наявний тип фар в ТС. Це може бути далеке освітлення без денних вогнів. Такий варіант оснащується єдиної великої заглушкою.

Другий варіант – оптика з далеким і ДГЗ, які оснащені заглушками і вважаються сумісними. Запам’ятайте, що ближнє світло маркується як Н7, а дальній як Н1.

Так у вас ніколи не буде проблем при визначенні різниці між згаданими варіантами.

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дій

Корисні рекомендації

Перед тим, як замінити лампочку ближнього світла на Пріорі, слід дізнатися про запобіжні заходи та рекомендаціях:

 1. Оптика не повинна бути включена під час проведення робіт з електричними приладами і витратними елементами.
 2. Якщо мова йде про фарі, яка розташовується зліва, приготуйтеся до того, що простору для маневрів може бути недостатньо, тому акумулятор можна сміливо усунути на час.
 3. Оскільки вам доведеться працювати з галогенними лампами, підготуйте чисті бавовняні рукавички. Дотики до колби лампи пальцями виключені, інакше плями спровокують потемніння стекол. Якщо необачна ситуація сталася, відразу скористайтеся спиртової серветкою, щоб позбутися від ймовірного плями і запобігти його наслідки.

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дій

Для проведення заміни необхідно переконатися, що у вас є при собі відповідний інструментарій, щітка для чистки оптики і рукавички з бавовни.

Порядок дій заміни ламп буде наступний:

 1. Щоб блок-фара була у вільному доступі, позбудьтеся від захисного кожуха.
 2. Оптичні підключення будуть закриті заглушкою, яку також слід зняти.
 3. Відключіть об’єднані єдиною колодкою дроти.
 4. До блок-фарі йде клема, яку теж слід від’єднати з максимальною обережністю. Не забувайте про демонтаж фіксатора пружини, за допомогою якого утримуються компоненти. Для цього виведіть його кінці з кріплень і відведіть в сторону.
 5. Вийміть ту лампу, яка потребує заміни.
 6. Викриття патрон і зробіть заміну.
 7. Зберіть конструкцію, орієнтуючись на зворотну послідовність і закріпіть гумовий захисний кожух на блок-фарі. Перевірте, наскільки добре працює нове освітлення.

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дій

висновок

В цілому процедура не відніме у вас більше 15-20 хвилин. Дану інструкцію можна використовувати як при роботі з заводськими витратними елементами, так і при установці альтернативної оптики на Ладу Пріору.

Будь ласка, оцініть цей матеріал!

( 7

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дій »

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дій

Тому, хто жодного разу не стикався з процедурою, як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі, зрозуміти, як це робиться, вдається далеко не відразу. Звичайно, нічого суперскладного в процесі немає, проте свої особливості все ж є. Відповідна інструкція описує основні етапи заміни, але складається таке враження, що її писала людина, який отримав машину в розібраному стані, в зв’язку з чим, міняв лампу на столі, в комфортних умовах і маючи під рукою величезний асортимент самого різного інструментарію, який і зовсім не потрібен.

Тим часом, проводити подібну процедуру доводиться, на жаль, нерідко: як в будь-яких інших марках і моделях машин, в Пріорі ближнє світло перегорає куди частіше, ніж, скажімо, дальній чи поворотники.

Воно й зрозуміло: дальнє світло включається на трасах і вночі, і якщо ви не далекобійник або мандрівник, така необхідність трапляється досить рідко. Поворотники або стопи, хоч і використовуються багато разів в день, працюють дуже недовго, так що перетрудиться не встигають.

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі , і що робити, щоб це довелося робити якомога рідше, ми і розповімо в пропонованому матеріалі.

Як поміняти лампочку ближнього світла на Пріорі? Список потрібних дій

З лівого лампою ближнього світла метушні трохи більше, тому розглянемо алгоритм робіт на її прикладі.

  • Доступ до лампи перегороджений акумулятором . Як би ви не старалися, ви до неї не доберетеся, що не видаливши АКБ. Деякі малоактивні люди намагаються полегшити собі завдання, зрушую батарею до лобовухе. Насправді, вони тільки створюють для себе привід зайнятися акробатикою і даремно витрачають час. Все одно акумулятор практично демонтований, так що майже всі маніпуляції з його встановлення назад робити доведеться, а зміна лампочки буде утруднена. Так що для прискорення процесу АКБ простіше зняти;
  • У звільненому відсіку виявляться 2 гумові кришки-заглушки, що закривають гнізда ламп. Ближнє світло розташований ближче до автомобільних крил, так що знімається сама крайня ліва;
  • Контакти відключаються від колодки, а весь джгут з проводами відводиться в сторону;
  • Лампа у відбивачі тримається на пружинному фиксаторе. Щоб звільнити перегоріли елемент, фіксатор натискається в напрямку зверху вниз. Лампочка звільняється і витягується. Робити це можна без зайвих церемоній, так як вона годиться тільки на викид, проте занадто небрежнічать не варто: роздушіть – доведеться старанно вичищати все осколки з відбивача;
 • Нове джерело світла вставляється в гніздо, фіксатор замикається, і ви знову забезпечені ближнім світлом. Чи залишиться поставити заглушку і повернути на місце акумулятор.

Міняємо лампи в блок-фарі Lada Priora

11 січня 2016 року

Увага! Лампи дальнього і ближнього світла – галогенні. Торкатися до їх скляним колбам не слід, так як при нагріванні колби сліди від пальців потемніють. Видалити забруднення з колби можна чистою ганчіркою, змоченою в спирті.

Заміна ламп в фарі автомобіля, випущеного після 2013 року

Блок-фара автомобіля Lada Priora випуску після 2013 року: 1 – електричний роз’єм; 2 – регулятор пучка світла фари в вертикальній площині; 3 – захисна кришка ламп; 4 – патрон лампи покажчика повороту; 5 – регулятор пучка світла фари в горизонтальній плоскості.Блок-фара автомобіля Lada Priora випуску після 2013 року: 1 – електричний роз’єм; 2 – регулятор пучка світла фари в вертикальній площині; 3 – захисна кришка ламп; 4 – патрон лампи покажчика повороту; 5 – регулятор пучка світла фари в горизонтальній плоскості.Блок-фара автомобіля Lada Priora випуску після 2013 року: 1 – електричний роз’єм; 2 – регулятор пучка світла фари в вертикальній площині; 3 – захисна кришка ламп; 4 – патрон лампи покажчика повороту; 5 – регулятор пучка світла фари в горизонтальній площині.

Роботу демонструємо на лівій блок-фарі (для наочності робота показана на знятої блок-фарі), в правій блок-фарі лампи міняємо аналогічно.

Операції із заміни ламп в лівій блок-фарі зручніше виконувати при знятої акумуляторної батареї. Для заміни лампи покажчика повороту …

… повертаємо патрон лампи проти годинникової стрілки. … повертаємо патрон лампи проти годинникової стрілки. … повертаємо патрон лампи проти годинникової стрілки. … і виймаємо патрон з лампою з корпусу блок-фари. … і виймаємо патрон з лампою з корпусу блок-фари. … і виймаємо патрон з лампою з корпусу блок-фари. Натиснувши на лампу, повертаємо її до упору проти годинникової стрілки і виймаємо лампу з патрона.Нажав на лампу, повертаємо її до упору проти годинникової стрілки і виймаємо лампу з патрона.Нажав на лампу, повертаємо її до упору проти годинникової стрілки і виймаємо лампу з патрона .

Патрон ущільнюється в корпусі блок-фари прокладкою. Якщо прокладка порвана або втратила еластичність, замінюємо її новою.

Встановлюємо нову лампу PY21W в зворотній послідовності. При цьому два виступи, розташовані несиметрично щодо осі лампи, повинні увійти до відповідних пази патрона.

Для заміни інших ламп …

… повертаємо пружинний фіксатор кришки. … повертаємо пружинний фіксатор кришки. … повертаємо пружинний фіксатор кришки. Знімаємо кришку блок-фари, виводячи її гачки з петель на корпусі блок-фари.Снімаем кришку блок-фари, виводячи її гачки з петель на корпусі блок-фари.Снімаем кришку блок-фари, виводячи її гачки з петель на корпусі блок-фари . Повертаємо лампу дальнього світла з функцією денного ходового вогню проти годинникової стрелкі.Поворачіваем лампу дальнього світла з функцією денного ходового вогню проти годинникової стрелкі.Поворачіваем лампу дальнього світла з функцією денного ходового вогню проти годинникової стрілки. Виймаємо лампу з корпусу блок-фари.Винімаем лампу з корпусу блок-фари.Винімаем лампу з корпусу блок-фари.

Встановлюємо нову лампу Н15 в зворотній послідовності.

Звільняємо три пружинних фіксатора лампи ближнього света.Освобождаем три пружинних фіксатора лампи ближнього света.Освобождаем три пружинних фіксатора лампи ближнього світла. Виймаємо лампу з корпусу блок-фари.Винімаем лампу з корпусу блок-фари.Винімаем лампу з корпусу блок-фари. Від’єднуємо наконечники двох проводів від контактів лампи ближнього света.Отсоедіняем наконечники двох проводів від контактів лампи ближнього света.Отсоедіняем наконечники двох проводів від контактів лампи ближнього світла.

Встановлюємо нову лампу Н7 в зворотній послідовності.

Потягнувши, виймаємо патрон з лампою габаритного світла з корпусу блок-фари.Потянув, виймаємо патрон з лампою габаритного світла з корпусу блок-фари.Потянув, виймаємо патрон з лампою габаритного світла з корпусу блок-фари. Виймаємо лампу з патрона.Винімаем лампу з патрона.Винімаем лампу з патрона.

Нову лампу W5W встановлюємо в зворотній послідовності.

Заміна ламп в фарі автомобіля, випущеного до 2013 року

Блок-фара автомобіля Lada Priora випуску до 2013 року: 1 – кришка лампи ближнього світла; 2 – гвинт регулювання пучка світла фари в горизонтальній площині; 3 – вентиляційний клапан; 4 – патрон лампи покажчика повороту; 5 – гвинт регулювання пучка світла фари в вертикальній площині; 6 – кришка ламп дальнього і габаритного світла; 7 – електричний роз’єм.

Блок-фара автомобіля Lada Priora випуску до 2013 року: 1 – кришка лампи ближнього світла; 2 – гвинт регулювання пучка світла фари в горизонтальній площині; 3 – вентиляційний клапан; 4 – патрон лампи покажчика повороту; 5 – гвинт регулювання пучка світла фари в вертикальній площині; 6 – кришка ламп дальнього і габаритного світла; 7 – електричний роз’єм.

Блок-фара автомобіля Lada Priora випуску до 2013 року: 1 – кришка лампи ближнього світла; 2 – гвинт регулювання пучка світла фари в горизонтальній площині; 3 – вентиляційний клапан; 4 – патрон лампи покажчика повороту; 5 – гвинт регулювання пучка світла фари в вертикальній площині; 6 – кришка ламп дальнього і габаритного світла; 7 – електричний роз’єм.

Для заміни лампи ближнього світла знімаємо гумову кришку, розташовану ближче до крила автомобіля (для наочності акумуляторна батарея знята) .Для заміни лампи ближнього світла знімаємо гумову кришку, розташовану ближче до крила автомобіля (для наочності акумуляторна батарея знята).

Для заміни лампи ближнього світла знімаємо гумову кришку, розташовану ближче до крила автомобіля (для наочності акумуляторна батарея знята). Від’єднуємо колодку проводів від лампи ближнього света.Отсоедіняем колодку проводів від лампи ближнього света.Отсоедіняем колодку проводів від лампи ближнього світла.

Натискаємо вниз на пружинний фіксатор лампи і виводимо його з зачеплення з гачками отражателя.Нажімаем вниз на пружинний фіксатор лампи і виводимо його з зачеплення з гачками отражателя.Нажімаем вниз на пружинний фіксатор лампи і виводимо його з зачеплення з гачками відбивача. Виймаємо лампу ближнього світла з корпусу блок-фари.Винімаем лампу ближнього світла з корпусу блок-фари.

Виймаємо лампу ближнього світла з корпусу блок-фари. Для заміни лампи дальнього світла знімаємо захисний гумовий чохол з корпусу блок-фари.Для заміни лампи дальнього світла знімаємо захисний гумовий чохол з корпусу блок-фари.Для заміни лампи дальнього світла знімаємо захисний гумовий чохол з корпусу блок-фари. Від’єднуємо колодку дроти чорного кольору від лампи.

Від’єднуємо колодку дроти чорного кольору від лампи.Отсоедіняем колодку дроти чорного кольору від лампи. Розтиснувши кінці пружинного фіксатора, виводимо їх із зачеплення з гачками відбивача і відводимо фіксатор від лампи.Разжав кінці пружинного фіксатора, виводимо їх із зачеплення з гачками відбивача і відводимо фіксатор від лампи.

Розтиснувши кінці пружинного фіксатора, виводимо їх із зачеплення з гачками відбивача і відводимо фіксатор від лампи. Виймаємо лампу дальнього світла з корпусу блок-фари.Винімаем лампу дальнього світла з корпусу блок-фари.Винімаем лампу дальнього світла з корпусу блок-фари.

Встановлюємо нову лампу дальнього світла Н1 в зворотній послідовності.

Для заміни лампи габаритного світла в блок-фарі виймаємо патрон з лампой.Для заміни лампи габаритного світла в блок-фарі виймаємо патрон з лампой.Для заміни лампи габаритного світла в блок-фарі виймаємо патрон з лампою. Виймаємо лампу з патрона.Винімаем лампу з патрона.Винімаем лампу з патрона. Для заміни лампи покажчика повороту хрестоподібної викруткою відвертаємо три гвинта А і саморіз В кріплення декоративної накладки фари і знімаємо накладку.Для заміни лампи покажчика повороту хрестоподібної викруткою відвертаємо три гвинта А і саморіз В кріплення декоративної накладки фари і знімаємо накладку.Для заміни лампи покажчика повороту хрестоподібної викруткою відвертаємо три гвинта А і саморіз В кріплення декоративної накладки фари і знімаємо накладку. Повертаємо патрон лампи покажчика повороту проти годинникової стрілки (для наочності показано на знятої блок-фарі) .Поворачіваем патрон лампи покажчика повороту проти годинникової стрілки (для наочності показано на знятої блок-фарі) .Поворачіваем патрон лампи покажчика повороту проти годинникової стрілки (для наочності показано на знятої блок-фарі). Виймаємо патрон з лампою з корпусу блок-фари.Винімаем патрон з лампою з корпусу блок-фари.Винімаем патрон з лампою з корпусу блок-фари. Натиснувши на лампу, повертаємо її до упору проти годинникової стрілки і виймаємо лампу з патрона.Нажав на лампу, повертаємо її до упору проти годинникової стрілки і виймаємо лампу з патрона.Нажав на лампу, повертаємо її до упору проти годинникової стрілки і виймаємо лампу з патрона . Повертаємо патрон лампи покажчика повороту проти годинникової стрілки (для наочності показано на знятої блок-фарі) .Поворачіваем патрон лампи покажчика повороту проти годинникової стрілки (для наочності показано на знятої блок-фарі). Виймаємо патрон з лампою з корпусу блок-фари.Винімаем патрон з лампою з корпусу блок-фари.Винімаем патрон з лампою з корпусу блок-фари. Натиснувши на лампу, повертаємо її до упору проти годинникової стрілки і виймаємо лампу з патрона.Нажав на лампу, повертаємо її до упору проти годинникової стрілки і виймаємо лампу з патрона.Нажав на лампу, повертаємо її до упору проти годинникової стрілки і виймаємо лампу з патрона . Повертаємо патрон лампи покажчика повороту проти годинникової стрілки (для наочності показано на знятої блок-фарі) .Поворачіваем патрон лампи покажчика повороту проти годинникової стрілки (для наочності показано на знятої блок-фарі). Виймаємо патрон з лампою з корпусу блок-фари.Винімаем патрон з лампою з корпусу блок-фари.Винімаем патрон з лампою з корпусу блок-фари. Натиснувши на лампу, повертаємо її до упору проти годинникової стрілки і виймаємо лампу з патрона.Нажав на лампу, повертаємо її до упору проти годинникової стрілки і виймаємо лампу з патрона.Нажав на лампу, повертаємо її до упору проти годинникової стрілки і виймаємо лампу з патрона . Виймаємо патрон з лампою з корпусу блок-фари.Винімаем патрон з лампою з корпусу блок-фари. Натиснувши на лампу, повертаємо її до упору проти годинникової стрілки і виймаємо лампу з патрона.Нажав на лампу, повертаємо її до упору проти годинникової стрілки і виймаємо лампу з патрона.Нажав на лампу, повертаємо її до упору проти годинникової стрілки і виймаємо лампу з патрона . Виймаємо патрон з лампою з корпусу блок-фари.Винімаем патрон з лампою з корпусу блок-фари. Натиснувши на лампу, повертаємо її до упору проти годинникової стрілки і виймаємо лампу з патрона.Нажав на лампу, повертаємо її до упору проти годинникової стрілки і виймаємо лампу з патрона.Нажав на лампу, повертаємо її до упору проти годинникової стрілки і виймаємо лампу з патрона .

Встановлюємо нову лампу PY21W покажчика повороту в зворотній послідовності.

Міняємо лампи в блок-фарі Lada PrioraМеняем лампи в блок-фарі Lada PrioraОшібка в тексті? Виділіть її мишкою! І натисніть: Ctrl + Enter Безіменний

переваги:

Порада

Вбивається підвіска, в люксі пріора 2 були всі сучасні опції бюджетних машин і деякі опції машин по дорожче, доступність запчастин, ремонтопридатність, економічність, ліквідність машини в хорошому стані.

недоліки:

Тісний салон для задніх пасажирів, ГРМ, великий розкид якості машин і запчастин, незручні водійські сидіння в дорестайлінгової Пріорі, хороший екземпляр на вторинному ринку потрібно пошукати.

Заміна лампи ближнього світла Пріора

Багато хто критикує вітчизняний автопром, але у автомобілів ВАЗ є і свої переваги. Одне з них – це невисока вартість обслуговування. До того ж власник Пріори може провести заміну компонентів своїми руками. Припустимо, на вашому автомобілі перестала горіти лампа ближнього або дальнього світла.

Маючи початкові знання про електроприладах, ви зможете самостійно поставити нові лампочки. Наше завдання – максимально докладно пояснити процес установки і підказати, які лампочки потрібно поставити на Пріору. Заміна може проводитися як в гаражі, так і на вулиці. Єдина вимога – зовнішнє освітлення. Коли заміна завершена, важливо провести регулювання оптики.

Купуємо лампочки на заміну

У блоці фари знаходяться чотири лампи: габарити, повортнік, ближній і дальнє світло. Нас цікавлять останні два компоненти:

 • Ближнє світло укомплектований Н7.
 • Для «далекого» світла використовується лампа АКГ12-55-2 (Н1).

У ВАЗ 2170 (як і в більш сучасних моделях) використовується галогенна оптика для далекого і ближнього світла. Деякі автомобілісти воліють модернізувати Пріору за рахунок установки альтернативних фар. Ми рекомендуємо дотримуватися заводських рекомендацій. Галогенні лампи ближнього світла обійдеться вам в 250-500 рублів, далекого – 100-400 рублів.

Якщо ви вирішили поміняти штатний «світло» Пріори на альтернативну оптику, то варто звернути увагу на продукцію Philips, Koito і Osram.

На автомобільних форумах власники рекомендують використовувати продукцію цих виробників, так як вони відрізняються тривалим терміном служби. При виборі лампочок вам необхідно відштовхуватися від їх типів.

Наприклад, ви хочете купити компонент Koito для ближнього світла – знайдіть в списку лампочку H7.

Тепер ви знаєте, які лампочки підходять для автомобіля Лада Пріора. Підготуйте чисті рукавички, щітку для очищення оптики, стандартний набір інструментів, куди входять ключі і викрутки.

Якщо ви будете працювати з лівою фарою, то рекомендується заздалегідь демонтувати акумуляторну батарею. Заміна може проводитися і без цього дії, але вам буде важко дістатися до деяких кріплень лампочок світла.

Перед тим, як поміняти світло, вам необхідно визначити, який тип фар встановлений у вашому автомобілі.

 • На варіанті А показані фари з «далеким» і ДГЗ. У цій версії вони поєднані і обладнані заглушками.
 • На варіанті Б дальнє світло йде без денних ходових вогнів, тут присутня одна велика заглушка.

Автомобілісти можуть переплутати лампи між собою. Щоб цього не сталося, порівняйте лампочки свого автомобіля з цим зображенням, H1 – дальнє світло, біля H7 – ближнє світло:

В Пріорі використовуються галогенні лампи. Під час установки нових компонентів постарайтеся не торкатися пальцями колб.

Зверніть увагу

При контакті можуть залишитися жирові плями, які приведуть до появи потемніння на стеклах ламп. Роботу необхідно проводити в чистих бавовняних рукавичках.

Якщо ви все-таки доторкнулися до колби, відразу протріть це місце чистою ганчіркою. Бажано, щоб тканина була змочена в спирті.

Покрокова інструкція

 1. Починається робота з зняття захисного кожуха, який покриває корпус блок-фари;Акуратно знімаємо заглушку, яка закриває підключення фари
 2. Далі від лампи необхідно від’єднати дроти, які об’єднані однією колодкою;Від’єднуємо клему, що йде до блок-фарі
 3. Компоненти утримуються за рахунок пружинного фіксатора. Його необхідно зняти. Акуратно виводимо кінці фіксатора з кріплень, тепер його можна відвести в сторону;
 4. Тепер у нас є доступ до лампи ближнього і дальнього світла – акуратно витягніть її. Не забуваємо про використання рукавичок;Викручуємо потрібний патрон
 5. Замініть потрібну лампу. Збірка здійснюється в зворотній послідовності. Надійно зафіксуйте гумовий чохол на блок-фарі.

Готово, заміна не займе у вас більше 20 хвилин. На фото показаний процес розбору на лівій фарі з демонтованої акумуляторною батареєю. На правій фарі робота проводиться за такою ж схемою. Покрокова інструкція підійде не тільки для заводських лампочок, а й для альтернативної оптики для Лада Пріора. Коли заміна завершена потрібно перевірити, як працює новий світ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Чи можна буксирувати на автоматі іншу машину? Як це зробити без наслідків

Багато автолюбителів чули про особливості принципу роботи АКПП і тому закономірно ставлять…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…