З настанням холодів у автомобілістів додається клопоту: треба подумати про зимову гуму, підготовці акумулятора і утепленні моторного відсіку.

Понад цих проблем додається ще одна – сушка салону автомобіля . Звичайно, волога може проникнути всередину авто і влітку, але в сонячну погоду позбутися її легко.

Взимку вогкість в машині може триматися постійно до настання теплих днів.

Як просушити салон автомобіля під килимками? Народні способи без витрат

Коли може знадобитися сушка автомобіля

Сушити машину потрібно, якщо скла постійно запотівають і покриваються інеєм зсередини. Це перша ознака, що всередині підвищена вологість. Відкладати надовго сушку салону автомобіля не можна. Зволікання тільки посилить проблему.

Через вогкості псується одяг і взуття, виникають вогнища корозії на металевих деталях кузова, з’являється неприємний запах, можливі замикання в електричній мережі. Головна ж небезпека підвищеної вологості в салоні автомобіля – розвиток цвілі, вдихання спор якої може привести до захворювань дихальної системи.

Звідки з’являється вогкість

Сушка автомобіля може знадобитися, якщо волога потрапила в салон випадково:

 • у вигляді снігу, налиплого на взуття;
 • якщо на ніч не повністю піднято скло в двері, і через щілину налетів сніг;
 • в салоні або багажнику розлилася рідина з тріснутий або пробитою ємності.

Другий шлях виникнення вогкості в автомобілі пов’язаний зі штатними процедурами обслуговування:

Як просушити салон автомобіля під килимками? Народні способи без витрат

Якщо сушка салону автомобіля після цих дій виконана неякісно, залишкова волога проникне в обшивку, утеплювач і звукоізоляцію. Ці пористі матеріали швидко вбирають воду, а витягти її з них дуже складно. Наскільки шкідлива сирість в авто, ми вже говорили.

Як висушити салон автомобіля

Для боротьби з підвищеною вологістю існує два способи:

 • доручити сушку автомобіля професіоналам;
 • висушити авто своїми руками, використовуючи підручні засоби і пристосування.

У першому випадку ви економите час і сили, у другому – гроші.

Як просушити салон автомобіля під килимками? Народні способи без витрат

Професійна безконтактна сушка автомобіля

Як один із засобів боротьби з підвищеною вологістю застосовується безконтактна сушка салону автомобіля .

Розрізняють технології випарювання води потоком нагрітого повітря і за допомогою нагрівальних ламп. Спочатку ці методи розроблені для сушки кузова автомобіля зовні.

При практичному застосуванні з’ясувалося, що технології можна успішно застосовувати для обробки салонів авто.

Cушка повітрям

Зверніть увагу

У солідних автосервісах мається спеціальне обладнання для сушіння автомобіля повітрям після миття . Це апарати, що генерують сильний спрямований потік підігрітого повітря. Часто їх називають турбосушка.

Сушка автомобіля повітрям застосовується після мийки, щоб видалити воду з щілин на стиках деталей кузова, притворов дверей і капота. При необхідності турбосушка може просушити салон. Тривалість операції залежить від кількості рідини, що зібралася всередині автомобіля.

До речі, можна купити турбосушку в особисте користування і виконувати безконтактну сушку автомобіля самостійно. Це зручно. Єдиний недолік – висока вартість обладнання. Ціна турбінної сушарки – від 4 тисяч грн.

Як просушити салон автомобіля під килимками? Народні способи без витрат

Кварцова сушка автомобіля

Правильніше цю технологію називати інфрачервона сушка. Кварцові лампи для сушіння автомобіля випромінюють короткохвильове ІК-випромінювання. Інфрачервоні хвилі проникають крізь пухкі матеріали і нагрівають метал. В результаті такого впливу насичені вологою шари обшивки, утеплення і шумоізоляції сушаться зсередини.

Ця технологія розроблена, щоб прискорити сушку після фарбування автомобіля . Температурний вплив скорочує час полімеризації лакофарбового покриття. На автосервісах це обладнання успішно застосовується, щоб сушити салони автомобілів після хімчистки або вологого прибирання.

Професійна сушка автофеном

Якщо в салоні автомобіля виконувалася хімчистка, сушка автофеном входить в стандартний список процедур. Ця технологія розроблена спеціально для видалення вологи з пористих і пухких матеріалів. Результат просто відмінний. В середньому, щоб повністю висушити авто цим способом йде близько двох годин.

Професійний Автофен для сушіння салону автомобіля являє собою комплект з робочої станції зі шлангами і спеціальних чохлів. Стаціонарна частина – це електрична теплова гармата в міцному корпусі з вихідними патрубками для подачі нагрітого повітря. Для сушки сидінь та підлоги використовуються чохли різної форми.

На сьогодні сушка салону автомобіля автофеном – найбільш ефективний варіант. Недолік у відносно високу вартість послуги. Щоб просушити всі крісла і підлогу в салоні, доведеться викласти приблизно 1000 грн. Якщо потрібно також видалити вологу з багажника, потрібно буде заплатити ще половину цієї суми.

Ні один із засобів, які застосовують сьогодні в автосервісах, не може зрівнятися в зручності і якості з автофеном. Як завжди за комфорт і швидкість доводиться платити. У буквальному сенсі. Грошима. Наприклад: ціна Автофен CarFon відомого виробника Bieffe (Італія) – близько 25 000 грн. Такий апарат не купиш для особистого користування.

Сушка автомобіля своїми руками

Якщо немає бажання витрачатися на професійну сушку автомобіля повітрям, автофеном або ІК-лампами, можна постаратися видалити вологу з салону самостійно. Доведеться витратити сили і час, але вийде заощадити від двох до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як просушити салон автомобіля під килимками? Народні способи без витрат

Теплий бокс

Це найбільш простий спосіб сушіння салону автомобіля взимку. Досить загнати машину в опалювальний гараж і відчинити двері навстіж.

Для поліпшення ефекту слід зняти сидіння, прибрати килимки для ніг і звільнити багажник. Залежно від кількості вологи, що скупчилася в салоні, процес може зайняти від двох до п’яти днів.

Також на тривалість операції впливає ефективність вентиляції гаража.

Істотно скоротити час сушіння автомобіля в гаражі можна, якщо направити в салон нагріте повітря з теплової гармати. Складність лише в тому, що не у кожного є тепловий вентилятор, а замовляти його в прокат – це витрати грошей і часу.

Як просушити салон автомобіля під килимками? Народні способи без витрат

Штатна грубка

Досить простий спосіб, який дає непогані результати. Щоб організувати сушку автомобіля цим методом, потрібно включити піч з максимальним обдувом. Повітряний потік має бути спрямовано «в ноги». Гумові килимки слід прибрати, скла дверей трохи приспустити, щоб в щілини йшла випарена волога.

Силікагель, газета та інші підручні засоби

Якщо волога вбралася тільки в підлогове покриття, можна спробувати висушити цю частину підручними засобами. Не варто думати, що можна почекати до весни, щоб все висохло саме собою під променями сонця. Під шаром мокрого ковроліну або іншого оздоблювального матеріалу утворюються осередки корозії металевого днища. До весни іржа так роз’їсть метал, що утворюються зяючі дірки.

Можна покласти під ковролін і зверху нього товстий шар газети або туалетного паперу і ретельно притоптати «пиріг». В результаті паперові листи або стрічки вберуть більшу частину води. Залишиться тільки провітрити салон і прогріти його штатної грубкою протягом пари годин.

Значно знизити рівень вологості можна за допомогою кухонної солі. Це один з найпростіших і бюджетних варіантів сушки автомобіля . Просто насипте її в відповідну неглибокий посуд і залиште на ніч в салоні. У міру того як сіль збирає вологу, міняйте її.

Більш «технологічний» варіант сушіння салону автомобіля своїми руками – використання силікагелю. Дешевий спосіб знайти цю речовину – купити наповнювач для котячого туалету. Підніміть килимки і засипте підлогу рівним шаром силікагелю. Коли речовина вбере вологу, зберіть його пилососом.

Профілактика

Будь-яку проблему легше попередити. Після поїздки залишайте піч на кілька хвилин в працюючаому стані, злегка відкрийте вікна. Якщо в гаражі, то не зачиняйте двері из працюючим мотором. Ця проста справа допоможе провітрити салон від вологи, виділеної при диханні і таненні снігу нанесеного взуттям. 

Намагайтеся мінімізувати кількість снігу, що потрапляє в салон авто. Якомога швидше видаляйте будь-яку вологу. Використовуйте гумові килимки з бортиками, щоб в них збиралася тала вода з взуття. Легше вилити рідину з такої ємності, ніж займатися сушінням салону автомобіля , витрачаючи в десять разів більше часу і сил.

Як просушити салон автомобіля?

Сльотава погода, щілини, що з’являються в стиках між кузовними елементами, неякісна хімчистка, а також пролиті випадково рідини в салоні автомобіля призводять до утворення вологи всередині салону, яка явно небажана. У підсумку маємо запітнілі скла і калюжі під ногами.

Але це дрібниці в порівнянні з корозією кузова і появою неприємного, але надзвичайно стійкого запаху цвілі. Для боротьби з такими явищами можна використовувати підручні побутові засоби. Але якщо проблема серйозна, потрібно втручання фахівця.

Якщо в салоні з’явилася непотрібна рідина, то оптимальним рішенням стане загнати автомобіль в тепле, сухе приміщення, і залишити на кілька днів попередньо відкривши двері і багажник.

Якщо дозволяє сезон і погода, то можна «просушити» машину на сонці, попередньо вийнявши килимки, знявши чохли і відкривши вікна чи двері. Якщо немає можливості застосувати ці способи, читаємо далі.

Підвищена вологість в салоні як результат погодних явищ

Як просушити салон автомобіля під килимками? Народні способи без витрат

Перебування в салоні авто людей в мокрому одязі, потрапляння снігу або навантаження під час дощу призводить до появи надлишкової вологи, яка незабаром починає випаровуватися і осідати на стеклах.

Якщо такий вологи не надто багато, то вам допоможе кліматична автомобільна система. Включаємо грубку або кондиціонер на нетривалий час в режим обігріву. Ще можна використовувати систему підігріву сидінь. При цьому виключаємо паркан зовнішнього повітря. Вологу, що осіла на стеклах, періодично прибираємо сухою серветкою, прискорюючи процес сушіння.

Можна використовувати і дідівський спосіб – сіль. Паперову упаковку цього продукту нагріваємо на батареї або ж в духовці і швиденько кладемо в салон. Після кожної поїздки її необхідно буде замінювати на іншу до тих пір, поки надлишкова волога не піде. Тобто вам потрібно дві пачки солі.

Надлишкова волога після хімчистки

Як просушити салон автомобіля під килимками? Народні способи без витрат

Якщо після хімчистки машину погано просушили, то необхідно максимально швидко видалити вологу, поки вона не вбралася в глибші шари поролону. Покладіть на сидіння матеріал, добре вбирає рідину, і притисніть його.

Якщо мова йде про спинках, то максимальну увагу приділіть нижній частині, адже саме туди буде стікати вода. Для швидшої або точкової просушування радимо використовувати пристрої, типу фена.

Для килимового покриття оптимальним рішенням стане застосування миючого пилососа, що працює в режимі втягування. Так, він не зробить поверхню ідеально сухий, але прибере порядна кількість вологи.

Калюжі в салоні

Їх складно уникнути в сніг і сльотаву погоду. Навіть якщо ви будете старанно обтрушувати вологу, стукаючи нога об ногу, все одно не вдасться уберегтися від калюж. Якщо ви не впевнені в надійності килимка, тобто з тому, що він ефективно затримає вологу, підкладіть під ноги вбирають серветки або газети.

Тільки не забувайте періодично міняти цей витратний матеріал. У мороз газети варто прибирати, поки салон теплий, адже вони можуть примерзнути і їх видалення стане проблематичним.

Щілини між кузовними елементами

Як просушити салон автомобіля під килимками? Народні способи без витрат

Якщо ви помітили, що оббивка статі, стійки або ж полки, що розташовується під склом, стають мокрими навіть при незначних опадах, значить, салон втратив свою герметичність.

Найчастіше причинами таких неохайних наслідків є неякісна збірка або відпрацювали свій ресурс ущільнювачі. Щоб усунути ці явища варто замінити застарілі деталі або скористатися герметиком. А прибрати надлишкову вологу можна будь-яким уже описаним способом.

занурення

Нерідко водії стикаються з тим, що в салон автомобіля може потрапити багато води. Причини банальні, починаючи від пробитою фляги і закінчуючи подоланням великих калюж.

Спочатку зливаємо залишки води, відкривши передбачені технологічні зливні отвори або ж просто, черпаючи воду. Тривалий контакт рідини з елементами салону призведе до її вбирання в тепло- і шумоізоляцію, а також інші пористі матеріали.

В цьому випадку доведеться зняти оббивку і якісно просушити всі шари, але це зажадає від вас досить багато часу і вільного місця.

Корисні поради

Як просушити салон автомобіля під килимками? Народні способи без витрат

Щоб мінімізувати наслідки підвищеної вологості варто:

 • всі речі, які можна вийняти, прибираємо з машини і просушують у теплому і сухому місці;
 • після просушування перевірте фільтри салону і кондиціонера, висушивши мокрі і замінивши брудні;
 • при систематичному запотіванні вікон кожен раз після поїздки варто притримати відкритими двері на кілька хвилин, дозволяючи теплому повітрю вийти з салону;
 • не зберігайте в автомобілі мокрі і вологі речі або ж помістіть їх в герметичну упаковку.

Поради фахівців з інтернету

Автомобілісти, на власному досвіді стикаються з підвищеною вологістю в салоні радять:

 • розсипати по салону силікагель, видаливши його згодом за допомогою пилососа;
 • при сльотавій погоді покладіть під килимки гофрований картон;
 • ватин розділіть на шматки і покладіть в пральну машину, включивши її на режим віджиму;
 • в найбільш важкодоступних місцях вологу можна видалити памперсами, тампонами або гігієнічними прокладками

Способи просушування підлоги салону автомобіля під килимками

Волога в салоні машини вкрай небажане явище. Незважаючи на гадану дріб’язкові, вона з часом здатна привести до непоправних наслідків, тому кожен відповідальний автовласник прагне відразу ж усунути джерело ймовірних неприємностей.

Якщо влітку просушити салон авто не представляє складності, оскільки цьому сприяють все зовнішні умови, то взимку сушка стає справжньою проблемою. Їздити у вологому автомобілі задоволення сумнівне.

Крім смердючого запаху застояної води і цвілі, що зовсім додає комфорту, ще більшим злом є набрякла і почала зопрівати оббивка підлоги автомобіля.

Якщо проблему вчасно не усунути, вогкість загрожує руйнуванням днища, а також може призвести до короткого замикання в бортовій мережі, так що приступати до просушування салону при попаданні вологи слід негайно.

Як просушити салон автомобіля під килимками? Народні способи без витратСпособи позбавлення від вологи під килимками автомобіля.

Чому підлогу салону стає мокрим

Найбільш схильним до вологи місцем в салоні є Автомобіль, саме він приймає на себе удар найчастіше в сезон дощів або в зимовий період.

Якщо водій залишив авто з відкритими вікнами і за час його відсутності лив сильний дощ і декількох хвилин достатньо, щоб вода потрапила всередину, промочив оббивку і підлогу. Підвезли мокрого пасажира – ефект той же, сніг або бруд запросто заносяться на взуття.

При цьому не завжди настільки очевидно, звідки під килимком в машині з’являється вода. Вологість може бути спровокована також наступними причинами:

 • Порушення цілісності килимка;
 • Розгерметизація салону, наприклад, внаслідок зносу ущільнювачів або неякісного складання після ремонту кузова;
 • Утворення конденсату, викликаного різницею температур і поганою циркуляцією повітря в салоні;
 • Несправності кондиціонера або системи опалення;
 • Невідповідні Автомобіль, які нещільно прилягають до підлоги;
 • Використання в зимовий період або дощову погоду текстильних килимків, не призначених для застосування в таких умовах;
 • Неякісно виконана хімчистка салону, мийка машини;
 • Волога під килимком могла виникнути внаслідок пролитої рідини, протікання антифризу і ін .;
 • Під пасажирським сидінням присутність води неминуче, якщо в машину сідали в мокрому одязі;
 • Занурення автомобіля в воду.

Звідки б не взялася вода в салоні автомобіля, і який би не був масштаб ситуації, приступати до просушування краще відразу, не чекаючи, поки вогкість остаточно запанує територією. У деяких випадках проблема вирішувана за кілька хвилин за допомогою підручних засобів, в інших же доведеться чимало повозитися, використовуючи «важку артилерію» для просушування або навіть вдатися до допомоги фахівців.

Як просушити салон автомобіля під килимками? Народні способи без витрат

Що робити, якщо вологи трохи

Звичайно, краще запобігати появі вологи в салоні автомобіля, ніж потім займатися її усуненням. Автомобілісти, які приділяють увагу догляду машини, щоб уникнути неприємних наслідків, стурбовані збереженням сухості не менш, ніж заміною витратних матеріалів.

Важливо також регулярно стежити за цілісністю ізоляційних матеріалів, адже ущільнювачі з часом зношуються і можуть пропускати воду ззовні. У разі зносу краще негайно поміняти ізоляцію.

Влітку без праці можна забезпечити умови для швидкого видалення вологи, для цього достатньо просто відкрити вікна або двері, щоб теплі потоки повітря добре циркулювали. Якщо машина оснащена системою клімат-контролю, тоді в будь-яку негоду можна організувати відповідний мікроклімат в салоні.

важливо

Позбутися від зайвої вологості допоможе опція «Розморожування вікон». Само собою, слід не тільки обтрушувати з одягу і взуття сніг, сідаючи в авто, а й застосовувати правильні килимки, щоб у вологи з самого початку не було шансів.

Взимку не слід користуватися текстильними Автомобіль, на цей період краще підійдуть гумові, оскільки з них легко видалити воду. Залишаючи авто в опалювальному гаражі з хорошою вентиляцією, можна не переживати про скупчення вологи в салоні.

Просушка не складе складності навіть взимку, якщо приміщення добре вентилюється, так як вода, яка випаровується від тепла, що не буде осідати у вигляді конденсату. Так, якщо залишити вікна чи двері машини відкритими в такому гаражі, проблема вирішиться мимовільно.

Забезпечити ідеальні умови для утримання авто можна не завжди, і ось тут багато автовласників і стикаються зі скупченням вологи в салоні, спантеличуючи згодом, як просушити салон автомобіля під килимками.

Невелика вологість не є настільки грандіозною проблемою, як серйозне намокання оббивки і підлогового покриття, що вимагає особливого клопоту по усуненню.

В першу чергу слід позбутися від основної води, промокнув місця скупчення будь-яким з всмоктують вологу матеріалів, для чого підійде суха ганчір’я, газети, одноразові рушники, пелюшки та інші подібні речі, які знайти не важко.

Автомобіль слід витягти, вимити і ретельно просушити.

Ті, хто вже сушив килимки взимку не з чуток знають, що процес забирає набагато більше часу, ніж в теплу пору року, тому необхідно забезпечити для просушки відповідні умови, на морозі виконати завдання належним чином не вдасться. Далі ковролін піднімається, і основна волога з нього і днища видаляється вбираючими засобами, щоб полегшити подальшу, більш грунтовну сушку. Килимки або килимове покриття, куди потрапив антифриз або інша хімія, вимагають ретельного видалення складу з поверхні.

Автомобілістами для просушування салону під килимками часто використовуються силікагель або звичайна сіль. Вибираючи цей варіант, слід не забувати і про подальшу прибирання гранул, частинок, для чого знадобиться потужний пилосос. Крім того, нерідко застосовують туалетний папір, яка теж добре вбирають вологу, для чого її розкладають по мокрій поверхні і змінюють у міру промокання.

Якщо автомобіль не настільки критично промок і під килимками не зібралися калюжі, просушка не відніме багато часу і зусиль. Влітку в суху погоду найбільш просте рішення – витягти Автомобіль і залишити машину з відкритими вікнами і дверима під сонцем. За кілька годин проблема вирішиться без вашого подальшої участі. Взимку ж тепло і вентиляцію слід забезпечити.

Порада

Ефективний варіант – використання теплової гармати або будівельного фена. Діяти слід обережно, щоб не обпектися і не спровокувати пожежу. Піч і кондиціонер, використовувані в парі один з одним, також гідно впораються з завданням. Включивши грубку на обдув ніг і кондиціонер на рециркуляцію, двері автомобіля слід закрити.

При розігріві салону вода почне випаровуватися, а пари не осядуть завдяки вентиляції повітря.

Дії при сильному зволоженні статі

При більш глобальному затоплення салону, наприклад, коли машина добре черпнув води з глибокої калюжі або пірнула в водойму, проблема не вирішується розглянутими способами. Якщо злити основну воду можна самостійно, то для повної просушки краще скористатися послугами професіоналів, оскільки зволікати в такому випадку не можна.

Чим довший контакт салону з водою, тим вище ймовірність проникнення вологи в шумо- і теплоізоляційні шари оббивки. Крім турбот з видаленням води з підлоги, в такому випадку доведеться розбирати оббивку для подальшого її просушування.

На це буде потрібно немало часу і місця, де потрібно буде сушити матеріали, але якщо все зробити правильно і швидко, то появи цвілі, неприємного запаху сирості і інших супутніх проблем можна уникнути.

Як просушити салон автомобіля під килимками? Народні способи без витрат

Воду в машині під килимком легко зможуть відкачати пилососом на мийці, після чого можна займатися безпосередньо просушкой салону.

Самостійно сушити салон або вдатися до допомоги фахівців, вирішувати вам, але очікувати, що волога піде сама не можна, як і відтягувати захід. Там, де є послуги хімчистки, є і спеціальне обладнання, що дозволяє ретельно просушити машину.

Такий варіант швидше призведе до потрібного результату, а також позбавить від зайвого клопоту, при цьому головне в досягненні ефекту – це якісне виконання робіт.

Як висушити підлогу салону під килимком?

Модельний ряд

 • Acura
  • MDX II покоління (YD2), 2006-2013
  • RSX, 2001-2006

  Audi

  • A3, II покоління (8P), 2004-2012, 5-дв. хетч
  • A3, III покоління (8V), (з 2012)
  • A4, I покоління (B5), 1999-2000
  • A4, III покоління (B7), 2004-2008
  • A4, IV покоління (B8), 2008-2015
  • A4, V покоління (B9), 2015-
  • A5, I покоління (8T), 2011-2016, 2-дв. купе
  • A6, III покоління (C6), 2004-2011
  • A6, IV покоління (C7), 2011-
  • Q3, I покоління (8U), 2011-
  • Q5, I покоління (8R), 2008-2016
  • Q7, I покоління (4L), 2005-2015, 5-місць

  BMW

  • 1-Series, E82 (купе), 2008-2014
  • 1-Series, F20 (5-дв. Хетч), з 2011
  • 3-Series, E92 (купе), 2006-2010
  • 3-Series, F30 (седан), з 2012
  • 5-Series, F10 (седан), 2010-2016
  • X1, I покоління (E84), 2009-2015
  • X1, II покоління (F48), 2015- …
  • X3, II покоління (F25), з 2010
  • X5, I покоління (E53), 1999-2006
  • X5, II покоління (E70), 2006-2013
  • X5, III покоління (F15), 2013-
  • X6, II покоління (F16), 2014- …

  Chery

  • Amulet (2003- …)
  • Bonus 3 (A19), 2014- …
  • Bonus A13
  • Tiggo 5 (з 2014 р)

  Citroen

  • C3 I покоління, 2002-2009
  • C4 II (з 2011 р.в.) Хетчбек

  Datsun

  • on-DO, седан, I покоління, 2014- …

  Dodge

  • Challenger, 3 покоління, купе

  Ford

  • EcoSport II покоління (з 2013 р)
  • Edge, I покоління, 2012-2015
  • Explorer V покоління, 2011-
  • Fiesta (2003-2008) 5 дверей
  • Focus 1 (1998- 2004) для ринку Європа
  • Focus 2 (2005-2010)
  • Focus 3 (з 2011 …)
  • Focus C-Max I (2003-2010)
  • Fusion (2005-2012)
  • Galaxy, III покоління, 2006-2015
  • Kuga, II покоління, 2013-2016, дорестайл
  • Kuga, II покоління, 2016 Н.В.
  • Mondeo, IV покоління дорестайл (2007-2010)
  • Mondeo, IV покоління рестайл (2010-2012)
  • Mondeo, V покоління, 2014- …
  • S-Max, I покоління, 2006-2015

  Geely Honda

  • Accord, VII покоління, 2003-2008
  • Airwave, правий кермо, I покоління, 2005-2010
  • Avancier, праве кермо, 1999-2003
  • Civic Ferio, III покол., Седан (ES), 2000-2005, передн. привід, праве кермо
  • Civic, VII покол., Седан (ES), 2001-2006, передн. привід, ліве кермо
  • Civic, VII покол., Седан (ES), 2001-2006, передн. привід, праве кермо
  • Civic, VII покол., Хетчбек (EU), 2000-2005, передн. привід, праве кермо
  • Civic, VIII покол., Гібрид, седан (FD), 2005-2012, ліве кермо, для ринку США
  • Civic, VIII покол., Седан (FD), 2005-2012, ліве кермо
  • Civic, VIII покол., Хетчбек (FK, FN), 2005-2012, ліве кермо
  • CR-V 1-е покоління (RD1) 1996-2001, для АКПП (автомат)
  • CR-V 1-е покоління (RD1), 1996-2001, праве кермо, для АКПП (автомат)
  • CR-V 3-е покоління, 2007-2012
  • CR-V 4-е покоління, 2012-2017
  • Element (2001-2006)
  • Fit, I покоління, 2001-2007, праве кермо
  • Fit, II покоління, 2007-2013, правий кермо
  • Fit, III покоління, з 2013- …, права кермо
  • Freed (роздільний 2й ряд, 7 місць), 2008-2016, праве кермо
  • Freed (суцільний 2й ряд, 8 місць), 2008-2016, праве кермо
  • Insight, 2 покоління, 2009-2014
  • Insight, 2 покоління, 2009-2014, праве кермо
  • Jazz (2001-2007)
  • Jazz (з 2008 р)
  • Mobilio (2001-2008) праве кермо
  • Mobilio Spike (2001-2008) правий кермо
  • Stream, 1 пок., 2003-2006 (рестайл), передній привід, праве кермо
  • Stream, 2 пок., 2006-2014, передній привід, праве кермо

  Hyundai

  • Accent
  • Creta
  • Elantra IV покоління (HD), 2006-2011
  • Elantra V покоління (Avante) з 2011 р
  • Elantra, VI покоління, 2015- …
  • Genesis Coupe
  • Getz, 2002-2011, ліве кермо
  • i-30, I покоління, рестайлінг, (2010-2011)
  • i20
  • i30 (2008-2010)
  • i30 (з 2012 року), 2-е покоління
  • i40 (з 2012 р.в.)
  • ix35
  • ix55 (2006-2013)
  • Matrix
  • Santa-Fe II дорестайл (2006-2010), 7 місць
  • Santa-Fe II рестайл (2010-2012 р.в.), 5 місць
  • Santa-Fe III покоління (з 2013 р)
  • Solaris
  • Solaris, II покоління, 2017- …
  • Sonata 4 (з 2001 р.в.)
  • Tiburon, 2 покоління, купе
  • Tucson 3 покоління, 2015- н.в.
  • Veloster
  • Verna, 2006-2009
 • Kia
  • Ceed, 1 покоління (ED), 2006-2009 дорестайлінг
  • Ceed, 1 покоління (ED), 2010-2012 рестайлінг
  • Ceed, 2 покоління (JD), 2012-2018
  • Cerato (2004-2009)
  • Cerato (з 2009 р.в.)
  • Cerato, 3 покоління, (з 2013 р)
  • Mohave
  • Optima, 3 покоління (TF), 2010-2016
  • Optima, 4 покоління (JF), 2016- …
  • Picanto (2004-2010)
  • Picanto, 2 покоління, (ТА) (2011-2017)
  • Rio (2006-2011)
  • Rio (2011 – …)
  • Rio X-line, 1 покоління, (2017 – т.ч.)
  • Rio, 4 покоління (FB), 2017- …
  • Sorento Prime
  • Sorento, 2 покоління (XM), 2009-Н.В.
  • Soul (2008-2013)
  • Soul (з 2014 р.в.)
  • Sportage (з 2010 р.в.)
  • Sportage, IV покоління, QL, 2016- н.в.
  • Venga, 1 покоління

  Lifan

  • Myway, 1 покоління (X70), 7 місць
  • X60

  Mazda

  • 3 (’04 -’08)
  • 3 (з 2009р)
  • 3 (з 2013 р.в.)
  • 3 Axela (’04 -’08) праве кермо
  • 6, 2 покоління (GH), 2007-2012
  • 6, 3 покоління (GJ), з 2012 р.в.
  • CX-5, 1 покоління (KE), 2011 – 2017
  • CX-5, 2 покоління (KF), 2016- н.в.
  • CX-7 2006-2012
  • MPV (LW), 2 покоління, 1999- 2006
  • Premacy, I покоління, 1999-2004

  Mercedes-Benz

  • A-Class W176, 2013- …
  • C-Class W203, (2000-2007)
  • C-Class W205, 2014- …
  • CLA-Class 200, Urban, (2016 – т.ч.)
  • E-Class W211, 2002-2009, 4MATIC повний привід
  • E-Class W211, 2002-2009, задній привід
  • E-Class W212 купе (C207), 2009-2017
  • E-Class W212, 2009-2016
  • GLC-Class X253, 2015- …
  • GLE-клас Купе

  Nissan

  • Almera (з 2013 р.в.)
  • Almera 2-е покоління (N16) (2000-2006)
  • Almera Classic
  • Bluebird Sylphy 2001-2006 (праве кермо)
  • Cube 2002-2008 (праве кермо)
  • Cube 2002-2008 (праве кермо) 7 місць
  • Cube c 2008 р.в. (Праве кермо) Z12
  • Juke
  • Leaf (AZE0), 1 покоління, 2012-2017, праве кермо
  • March (2001-2009) K12 праве кермо
  • Navara 2004, пікап, 2 покоління, D40, (з 2004 року)
  • Note 1-е покоління
  • Note E12, 2-е покоління, праве кермо
  • Pathfinder (R51), 3 покоління, 2004-2014
  • Patrol (1998-2010) Y61
  • Primera P12 (з 2002р)
  • Qashkai 2-е покоління з 2016р. (Російська збірка)
  • Qashkai, 2-е покоління, J11, 2013- …, (англійська збірка)
  • Qashqai +2
  • Qashqai 1-е покоління (2006-2013)
  • R`nessa (праве кермо)
  • Skyline V35 2003-2006 (праве кермо)
  • Sunny B15, 1998-2006, праве кермо
  • Teana (з 2008р)
  • Teana, 3 покоління (L33), 2014-2016
  • Terrano
  • Tiida Hatchback (2004- …) праве кермо
  • Tiida Hatchback (2007-2014), (C11), ліве кермо
  • X-Trail T30 (2001-2007)
  • X-Trail T30 (2001-2007) Правий кермо
  • X-Trail T31 (з 2007 р.в.)
  • X-Trail T32 (з 2013р)

  Peugeot

  • 206
  • 3008, 1 покоління
  • 301
  • 308
  • 508, 1 покоління, 2011-2018

  Skoda

  • Fabia (з 2008р)
  • Kodiaq, 1 покоління, 2016 – т.ч.
  • Octavia (2008-2012)
  • Octavia A7, III покоління, (з 2013 р) АКПП
  • Octavia A7, III покоління, (з 2013 р) МКПП
  • Octavia Tour (1996-2011)
  • Rapid
  • Superb, II покоління, B6, (2008-2015)
  • Superb, III покоління, B8, (2016- …)
  • Yeti

  SsangYong

 • Suzuki
  • SX4 (2006-2013)
  • SX4, 2 покоління, (2013-Н.В.)

  Toyota

  • Auris, (2006- 2012), передній привід, праве кермо
  • Alphard, 1 покоління (H10), 2002-2008, праве кермо
  • Altezza (праве кермо)
  • Avensis (2003-2008)
  • bB (2000-2005) праве кермо
  • Brevis, 2001-2007, праве кермо
  • Caldina (з 2003 р.в.) передній привід, праве кермо
  • Camry XV40 (2006-2011)
  • Camry XV50 (з 2011 р.в.)
  • Carina E (’92 -’97) T190 ліве кермо
  • Celica T230 (1999-2006)
  • Celica T230 (1999-2006) праве кермо
  • Corolla 1997-2001
  • Corolla 2001-2006
  • Corolla 2001-2006 (праве кермо)
  • Corolla 2006-2013
  • ECHO (1999-2005)
  • Funcargo, 1 покоління, XP20
  • Highlander 3-е покоління (з 2014 р) 7-місцева комплектація
  • HILUX (2012-2015)
  • Ipsum, 2 покоління, ACM20, 2001-2009
  • iQ (з 2008 р.в.) праве кермо
  • Isis (XM10), (з 2004 р.в), праве кермо
  • Ist (2001-2006) праве кермо, передній привід
  • Ist (c 2007 р.в.) праве кермо, передній привід
  • Land Cruiser 100 (J10)
  • Land Cruiser 200 дорестайлінг (до 2013 р)
  • Land Cruiser 200 рестайлінг (з 2013 р)
  • Land Cruiser Prado (120) 5 місць
  • Land Cruiser Prado (120) 7 місць
  • Land Cruiser Prado (150), 4 покоління, 2009-2017 дорестайл, 5-ти місцева комплектація
  • Mark X (праве кермо)
  • Mark-2 GX-100 (1996-2000) праве кермо, 2wd
  • Mark-2 GX-110 (2000-2004) праве кермо, 2wd
  • Matrix (2001-2007)
  • Passo (2004-2010) праве кермо
  • Premio, I покоління (T240), 2001-2007, праве кермо
  • Prius α (Alpha) 5-ти місцева (ZVW41 c 2011 р.в.) ПРАВИЙ КЕРМО
  • Prius-2 (NHW20 c 2003 р.в.)
  • Prius-2 (NHW20 c 2003 р.в.) праве кермо
  • Prius-3 (ZVW30 c 2009 р.в.)
  • Prius-3 (ZVW30), 2009-2011, праве кермо
  • Ractis 1-е покоління (з 2005 р.в.) праве кермо
  • Ractis 2-е покоління (з 2010 р.в.) праве кермо
  • RAV4 (2000-2005) 5D
  • RAV4 (2005-2012)
  • RAV4 (з 2013 р.в.)
  • Scion Xb
  • Sienta (NCP80), 1 покоління, (праве кермо)
  • Verso
  • Vitz 1-е покоління, з 1998 р, 5-ти дверний кузов, праве кермо
  • Vitz 1-е покоління, з 1998 р.в., 3-х дверний кузов, праве кермо
  • Vitz 2-е покоління (задній суцільний ряд), з 2005 р, 5-ти дверний кузов, передній привід, праве кермо
  • Vitz 2-е покоління, з 2005 р.в., 5-ти дверний кузов, повний привід, праве кермо
  • Voxy (R70) 2007 – 2010 дорестайлінг, передній привід
  • WiLL VS
  • Wish, II рестайлінг (XE20), передн.прівод, 2012-Н.В.
  • Yaris 2-е покоління, з 2005 р, 5-дверні.

  Vortex Індивідуальне замовлення

  • КОВРИКИ по індивідуальному лекалами

  універсальні килимки

  • Універсальний захисний килимок для передніх сидінь

Супутні товари

 • Універсальний комплект кріплення килимків

23 Сентября 2016 року в 00:00

Ми вже писали про те, як висушити салон автомобіля, але сьогодні ми хотіли б докладніше зупинитися на способах просушування статі. Серед автолюбителів побутує думка, що саме цю зону висушити досить проблематично, а то й неможливо. Насправді, є декілька хитрощів, які можуть допомогти.

Чому підлогу салону стає мокрим

Автомобільні килимки призначені захищати автомобіль від цієї неприємності. Якщо ж оббивка салону все-таки промокає, значить, вони не справляються зі своїм завданням. Причин цьому може бути декілька:

 • в сиру погоду використовуються текстильні килимки. Більшість ворсових виробів не призначені для використання взимку і в дощ;
 • килими погано прилягають до підлоги салону. Таке часто трапляється при використанні універсальних моделей, а також в тому випадку, якщо килимки виконані по невірним лекалами;
 • в килимку утворилася дірка;
 • надлишковий рівень вологи в салоні, викликаний його розгерметизацією (погано прилягають двері, зносилися ущільнювачі і т. п.);
 • неякісно проведена мийка автомобіля або хімчистка салону. На жаль, буває і так, що пів салону стає мокрим навіть після зовнішньої мийки машини.

Як просушити салон автомобіля під килимками? Народні способи без витрат

Розгерметизація салону і невдало підібраний Автомобіль можуть стати причиною попадання вологи на підлогу

Що робити, якщо вологи трохи

Насамперед слід промокнути пляму будь-яким вбираючим матеріалом і міняти його в міру намокання. Підійдуть як сухі ганчірки і газети, так і одноразові дитячі пелюшки.

Ще один варіант – використання адсорбентів, наприклад, силікагелю або звичайної солі. Правда, в цьому випадку буде потрібно ще потужний пилосос, щоб зібрати розсипане по підлозі речовина після того, як воно поглине вологу.

Деякі автолюбителі для поглинання вологи з салону автомобіля використовують також старі книги або рулони туалетного паперу, які розкладаються на мокрій поверхні. За словами бувалих, такий спосіб висушує підлогу за добу в будь-яку погоду, якщо міняти набряклі папір оперативно.

Якщо калюж на підлозі під килимками немає, просушка не займе багато часу. Найпростіше впоратися з проблемою влітку в суху погоду: витягніть килими і залиште машину під сонцем з відкритими вікнами і дверима. Налаштовуйтеся на те, що на процедуру піде як мінімум кілька годин.

Взимку або в дощ свіже повітря і сонце, звичайно, вже не допоможуть. Найбільш ефективно можна висушити підлогу салону за допомогою теплової гармати, а якщо волога пляма невелике, можна використовувати фен (краще професійний, яким користуються перукарі, оскільки побутовим можна сушити довго без перерви) або ж систему клімат-контролю автомобіля.

Дії при сильному зволоженні статі

Описані вище способи навряд чи допоможуть, якщо на підлозі під килимками утворилися калюжі. В цьому випадку є сенс спочатку відвідати автомийку: фахівці можуть відкачати воду потужним пилососом.

Після цього вже можна використовувати адсорбенти і сушити салон за допомогою теплого повітря.

Зверніть увагу

На мийках, де проводять хімчистку салону, є спеціальне обладнання для подальшої просушки, яким також можна скористатися.

Якщо ж машина постраждала серйозно, наприклад, побувала в водоймі, для того щоб повністю висушити підлогу, доведеться розібрати оббивку і витягнути шумоізоляційний матеріал. Щоб тимчасові і фізичні витрати на таку просушку здавалися марними, можна поєднати цей захід з оновленням шумо- і теплоізоляції салону.

Як просушити салон автомобіля під килимками? Народні способи без витрат

При затопленні салону буде потрібно розібрати оббивку салону

Коли причина зволоження – Автомобіль

Якщо ваші килимки не справляються із захистом підлоги салону, вихід тільки один – змінити їх. Килимки EVA-DRIVE надійно утримують воду в осередках і не дозволяють підлозі намокнути в негоду.

Липучки, якими вони оснащені, в поєднанні з повною відповідністю лекалами забезпечують чудове покриття підлоги салону і ідеальне прилягання.

А легкість в догляді і естетичний зовнішній вигляд роблять ці килимки незамінним рішенням для забезпечення чистоти і сухості салону.

Видалити вологу з салону автомобіля. Як просушити салон автомобіля під килимками? Народні способи без витрат

Слідство: – Все автомобілісти знають, що машина гниє зсередини, а не зовні. Коли в салоні авто волога – враження металу розвивається набагато швидше, тому що вологи просто нікуди йти і з’являється корозія …

Так як же просушити салон автомобіля своїми силами, якщо на мийці цього Вам не зробили?

Самий просто спосіб – це загнати в опалювальний гараж або бокс, відкрити всі двері, вікна, капот і залишити на пару діб. Але є один великий нюанс, не у всіх є гараж, або друзі з гаражем, а тим більше опалювальним. Так і сталося зі мною.

Порадили розпитати по друзях обігрівач “вітерець”, що працює від прикурювача або якесь там “добре тепло”. Теж ні у кого не виявилося. Але розповім коротко, як цим користуватися:

Як просушити салон автомобіля під килимками? Народні способи без витрат

– “вітерець” підключаємо в прикурювач, направляємо на вологе місце в салоні і довго і нудно сушимо, при цьому обов’язково відкривши вікна, щоб волога випаровувалася;
– “добре тепло” (або якось там воно називається) маємо на тому місці, яке треба просушити, включаємо і так само відкриваємо вікна.

Ну а тепер я докладно розпишу той метод, яким я користувався: 1.
Забравши машину після хімчистки і поїхавши в бік будинку у мене практично відразу запотіла лобове скло в машині. Відкрив вікна і граючись грубкою (перемикаючи з холодного на гаряче повітря і навпаки) доїхав до першого супермаркету, в якому купив найдешевші дитячі пелюшки.

У моєму випадку вони були розміром 60 х 90 см., Ціна близько 150 руб за 10 штук. 2.
Зняв все пакети з крісел і поклав на них пелюшки. Собі поклав 2, одну на саму сидушку, другий прикрив спинку, щоб було можна спершись. На пасажирському місці прикрив сидушку і придавив пелюшку ящиком інструментів з багажника.

Тим самим під вагою крісла почали віддавати воду з поролону, вийшло щось із серії преса. 3.
Завів машину, включив піч на максимум, перекрив подачу повітря, закрив всі вікна і двері (у кого є підігрів сидінь – теж включаємо). Поки стояв телефонував, машина знову вся запотіла.

За швиденькому зібрав всю вологу чистою сухою ганчіркою. Якщо ж немає її під рукою, можна використовувати пелюшку. 4.
По приїзду додому витягнув з салону все килимки, тому що вони були вологі, і килим під ними відповідно теж.

Відкрив всі двері, багажник і капот, щоб тепле повітря вийшов з машини якомога швидше і запобігти утворенню конденсату. 5.
Килимки будинку протер сухою ганчіркою і кинув під батарею. І поліз в мережу, описав проблему на форумах, в блогах … Де отримав рада: “грубку на максимум в салон, скло відкрити і як їздити.

З сквозняком вся волога піде “. Так і вирішив зробити. 6.
Коли їздив на машині, спочатку її прогрівав, щоб шпарило, а тільки потім їхав у своїх справах. У підсумку за 3 дні (2 години на дороги щодня) волога з салон повністю зникла. Але тому що у мене на цьому грунті розвинулася параноя, я вирішив влаштувати фінальний етап сушіння. 7.

Спорядив одного поїхати в магазин з опалювальної паркуванням на 2-х машинах, в нашому випадку був Капітолій на пр. Вернадського.

Я припаркувався біля стіни, так, щоб з боку стіни до машини не можна було підійти, врубав грубку в салон і в ноги, килимки скинув в багажник, відкрив вікна, щоб вийшли невеликі щілинки для випаровування конденсату, перекрив подачу повітря і виліз, залишивши машину заведеної . Друг припаркувався майже впритул до мене. Таким чином до моєї машині взагалі підійти не можна було. За 3 години сушки, волога з салону зникла безповоротно. Тепер нічого не пітніє, в машині приємно їздити.

Якщо після просушування салону автомобіля Ви все ще не можете зрозуміти, чому пітніє лобове скло, причина цього швидше за все старий салонний фільтр. Спробуйте його замінити. Розташовується він в більшості випадків за бардачком, тобто щоб його зняти необхідно зняти бардачок.

Дихайте якомога рідше:

Незаперечний факт – волога, стикаючись з більш холодними стеклами автомобіля, конденсується і перетворюється в видимі оком крапельки. Щоб усунути проблему, потрібно розібратися з факторами, її викликають. По-перше, це підвищена вологість всередині салону.

Перш за все, волога міститься в повітрі, що видихається водієм і пасажирами. Повністю виключити дихання, ясна річ нереально.

Але, якщо люди перестануть розмовляти, кількість пропускається через їхні легені (увлажненного) повітря зменшиться. Доречно сказати, що присутність нетверезих пасажирів справді активізує процес запотівання скла.

важливо

Цьому є пояснення: пари, що видихаються спирту, завдяки гігроскопічності оного, «по дорозі» додатково вбирають вологу з організму.

Ще одне джерело вологості – мокрі килимки, оббивка сидінь. Випаровуючись з тканини, вода насичує повітря і тут же «пересідає» на вікна. Власник просто спантеличений: і «піч» включив, і вентилятор, а зі стекол тече! А вся справа в тому, що рух теплого повітря стимулює процес випаровування.

При цьому господар автомобіля іноді навіть не здогадується, що його машина потребує капітальної просушування.

Якщо оббивка статі і полку під заднім склом мокрі «хронічно», значить, настав час подбати про герметизації салону в місцях проникнення дощової води: по ущільнювачів стекол, виходу антени, повідків склоочисників і т.п.

В автомобілях, оснащених клімат-контролем, повітря може зволожувати тому, що утворюється при його роботі конденсат не виводиться назовні через засмічень зливний отвір.

Стикаючись з затрималася в повітроводах водою, що проходить по ним повітря «мокріє», і волога потрапляє в салон.

Щоб розібрати торпедо і прочистити отвори, звичайно, будуть потрібні час і кошти, але прозорість вікон того варто. Втім, ця несправність з розряду рідкісних.

Не пускайте воду до стекол:

Одне з правил – не дозволяти волозі осідати на стеклах. Штатна система вентиляції автомобіля здатна як мінімум захистити лобове скло (а іноді – і передні бічні). Якщо обдув результатів не приносить, в сучасних іномарках потрібно перевірити стан повітряного фільтра салону.

Досить часто саме його забруднення погіршує вентиляцію, через що скла інтенсивно потіють навіть на автомобілях з найдосконалішими системами мікроклімату. Крім того, іноді вільному проходу повітря до сопел і склу заважають заклинило приводи заслінок системи вентиляції, що перерозподіляють повітряні потоки.

Водії старих машин в допомогу основній системі обдування часто встановлюють додатковий вентилятор, спрямований на лобове або заднє скло в місці, найбільш важливому для оглядовості.

Порада

Допомагає також елементарний обдув лобового скла холодним повітрям з вулиці, що надходять через поворотну кватирку (якщо вона передбачена конструкцією). Природно, забір повітря в систему вентиляції при «потінні» стекол потрібно здійснювати не з салону, а з вулиці.

Вікна інтенсивно запотівають при включеній системі рециркуляції повітря в салоні.

Для зменшення вологості повітря корисно включати кондиціонер. У холодну пору року, якщо дозволяє конструкція, його можна включати паралельно з «грубкою» – цього буває достатньо.

Помічено також, що на чисте скло вологи осідать набагато менше, тому взимку досвідчені водії миють вікна теплою водою з милом або навіть чистим спиртом. За їхніми свідченнями, при підвищеній схильності до запітніння, однієї такої процедури вистачає на 2-3 години, в залежності від розмірів салону і кількості пасажирів.

Можна тільки позаздрити автолюбителям, якщо лобове скло їхніх машин оснащені вбудованим електричним обігрівом. Природно, і передній, і задній обігрів потрібно включати при перших же ознаках появи вологи на стеклах.

Авто-хімія і скло
:
У каталогах виробників є і рідкі та аерозольні засоби, що перешкоджають запотіванню вікон. Однак вибір і застосування «антиперспірантів» для скла – справа тонка.

Справа в тому, що деякі препарати залишають на скляній поверхні жирний шар – настільки помітний, що, доторкнувшись до нього рукою, можна потім залишити відбитки пальців на оббивці сидінь.

Якщо такий продукт завдано на автомобільне скло, через які водій спостерігає за дорогою, розлучення і відблиски створять дуже серйозні ускладнення, особливо в темний час доби.

У той же час якісні засоби, застосовані відповідно до інструкції, абсолютно невидимі (тому вони і не вимагають видалення після закінчення сезону). Навіть якщо в НЕ обігрітому салоні розмістилися чотири-п’ять чоловік, такі препарати не дають волозі затримуватися на обробленому склі.

Народні засоби боротьби з запітнілими стеклами в машині:

Щоб уберегти вікна від запітніння і обмерзання, бувалі водії натирають скло гліцерином. Однак при нічних поїздках цей спосіб потрібно застосовувати з обережністю, оскільки шар гліцерину на склі створює відблиски.

У колишні часи, якщо запітнілі скла починали замерзати, шофери натирали скло сіллю, загорнутої в ганчірочку. У мороз близько 10 ° С таку процедуру доводилося час від часу повторювати.

Зверніть увагу

Спосіб поганий тим, що скло залишається мокрим, а затікає під торпедо і за обшивку дверей солона волога провокує корозію. У зоні дії «грубки» сіль на склі висихає, залишаючи білі розводи – «солончаки».

Самий «нешкідливий» народний спосіб – тримати відкритим одне з вікон. Але в такому випадку неминучий деякий температурний дискомфорт.

Антизапрівач стекол:

Препарати працюють за принципом зміни поверхневого натягу. Завдана на скло вологовідштовхувальним плівка за рахунок низького поверхневого натягу не дає формуватися мікрокраплі і утримуватися їм на поверхні скла, тобто осідає волога тонким рівним шаром розпливається по поверхні скла.

Діють такі кошти, як правило, в два етапи. Спочатку антизапрівач очищає скло (практично всі марки мають миючими властивостями), а потім нанесений і розтертий шар препарату створює захист від вологи. Якщо скло брудне, ефективність дії Антизапотівателі погіршується через нерівномірність утворюється плівки.

Ось мабуть і все. Тепер Ви знаєте, як просушити свій автомобіль і позбутися від вологи в салоні, щоб не запотівали скла. Удачі на дорогах.

PS

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Що робити, якщо тече люк в машині? Список корисних порад

Вічна проблема – підтікання люка! Люк, не рідний, чи не механічний /…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…