Как разблокировать магнитолу 6000 cd на ford focus 2? Полезные хитрости

Самостійно розблокуємо магнітолу на Форд Фокус 2

Їхати в машині, слухаючи улюблену музику – що може бути краще? Однак комфортна поїздка власника Форд Фокус 2 може бути затьмарена прикрою обставиною: заблокованою штатної магнітолою. Щоб припинити страйк техніки, досить дізнатися код, що допомагає розблокувати автомагнітолу.

Для чого кодується магнітола Форда

Відповідь очевидна: кодування пристрою необхідно для захисту від зловмисників, які намагаються заволодіти ним. Передбачається, що людина, яка вкрала магнітолу з машини, не зможе їй скористатися, так як вона виявиться заблокована. Щоб привести її в робочий стан, злодієві буде потрібно ввести код, якого у нього немає.

В яких випадках автомагнітола блокується

Пристрій може відмовитися працювати з двох причин:

 • коли магнітолу від’єднують від акумулятора. Відбутися це може як під час звичайного ремонту, так і при спробі крадіжки. І в першому, і в другому випадку результат буде один: блокування з наступною вимогою ввести код.
 • ще одна ситуація, характерна тільки для нашої країни: сильний мороз. Через промерзлого акумулятора напруга в машині може впасти нижче 6 вольт, що теж призведе до автоматичного блокування магнітоли.

Процес розблокування магнітоли 6000CD

Якщо пристрій виявився заблокованим, то на його дисплеї з’явиться напис CODE (а в магнітолах V-серії іноді висвічується SAFE). Це означає, що водієві необхідно ввести код безпеки. Знайти його можна в 3 місцях:

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощіНа дисплеї чітко видно напис «CODE»

 • на кришці бардачка машини; Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощіЗазвичай ПІН-код знаходиться на лівій стороні кришки Форда
 • на першій або на останній сторінці інструкції по експлуатації машини (причому на останніх сторінках код зазвичай пишуть від руки самі дилери);
 • на самій магнітолі (цей варіант останнім часом зустрічається все рідше). Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощіЗазвичай знаходиться на верхній кришці пристрою

Два перших способи не представляють ніякої складності, так що загострювати на них увагу не будемо. А ось на третьому варіанті слід зупинитися докладніше, оскільки в цьому випадку водієві доведеться дістатися до ПІН-коду своїми силами.

Як зняти автомагнітолу 6000CD зі штатного місця

Вивільнити магнітолу з гнізда складніше, ніж може здатися на перший погляд:

 1. Це робиться за допомогою комплекту спеціальних ключів, які поставляються з машиною. Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощіЧотири ключа для демонтажу магнітоли входять в комплект поставки автомобіля
 2. Якщо ключів немає, то їх можна або купити в спеціалізованому магазині (що обійдеться недешево), або зробити самостійно. Для цього ідеально підійде пара старих пластикових карток від банкомату. Їх необхідно розмітити так, як показано на малюнку, а потім звичайними ножицями вирізати пластинки потрібного розміру. Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощіСаморобні ключі з пластикових карток вирізаються звичайними ножицями
 3. На передній панелі магнітоли, в кутах, є 4 отвори. Зроблені раніше ключі вставляються туди, і акуратно розгойдуються вгору і вниз. Одночасно вони проштовхуються глибше до тих пір, поки не відкриються пластикові фіксатори, що утримують магнітолу на штатному місці. Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощіСаморобні ключі вставлені в отвори, фіксатори відкриті: автомагнітолу можна виймати
 4. Після відкриття замків магнітола акуратно витягується зі своєї ніші, біла наклейка з кодом знаходиться на верхній кришці пристрою.

Як ввести отриманий ПІН код

Якщо код відомий, розкодувати магнітолу не складе труднощів. Для розблокування потрібно діяти в такій послідовності:

 1. Для введення слід скористатися кнопками, які раніше використовувалися для налаштування радіостанцій.
 2. Після того як на головному екрані магнітоли висвітився напис CODE (або якась із її варіацій ENTER, CODE0000 або SAFE – це залежить від прошивки магнітоли), можна приступати до введення коду.
 3. Код складається з 4 цифр, відповідно, необхідно заповнити 4 позиції. Перша цифра коду вводиться за допомогою кнопки 1 на панелі. Вона дозволяє водити цифри від 0 до 1. Натискати її необхідно до тих пір, поки не висвітиться потрібна цифра, що стоїть на першому місці в коді.
 4. Друга цифра підбирається кнопкою 2, яка теж натискається до тих пір, поки необхідне число не з’явиться на дисплеї.
 5. Третя цифра аналогічно підбирається кнопкою 3, четверта – кнопкою 4.
 6. Якщо в ході набору коду була допущена помилка, процедуру можна повторити заново. Досить просто заповнити всі позиції випадковими цифрами, після чого знову замерехтіли перша позиція, і набір символів можна буде почати знову.
 7. Після коректного введення всіх символів, необхідно підтвердити, натиснувши кнопку зі знаком 5, або на кнопку * (цей варіант працює тільки на нових автомобілях Форд Фокус 2, що пройшли рестайлінг).

Якщо все зроблено правильно, прозвучить коротке музичне вітання, і магнітола включиться. В іншому випадку автомагнітола знову буде запитувати код, і всю процедуру доведеться повторити заново.

Як розкодувати магнітолу Фокуса без помилок

Перерахуємо важливі моменти розблокування магнітоли, які повинен знати кожен власник Форда Фокуса.

Якщо з якихось причин код не вдалося виявити ні в одному з місць, зазначених вище, можна спробувати одночасно натиснути на панелі магнітоли кнопки з цифрами 1 і 6, і утримувати їх протягом 20 секунд. Після цього на дисплеї з’являється повідомлення з довгого набору символів, останні 4 цифри в цьому наборі і будуть кодом безпеки магнітоли.

Чи спрацює цей спосіб чи ні – залежить від версії прошивки в магнітолі. Чим вона новіше, тим нижча ймовірність успіху.

Зверніть увагу

Вводячи код, слід пам’ятати, що кількість спроб введення обмежена. На магнітолах 6000CD таких спроб дається 10. Якщо невірний код був введений 5 разів поспіль, на дисплеї з’явиться напис WAIT30, після чого введення цифр буде неможливий протягом півгодини.

Якщо ж 10 спроб введення виявилися невдалими, на дисплеї з’явиться повідомлення LOCKED, яка буде означати, що пристрій заблоковано всерйоз і надовго. Щоб зняти таке блокування, автовласникові доведеться звертатися в сервісний центр, оскільки без спеціального програмного забезпечення в цій ситуації не обійтися.

Якщо магнітола виявилася заблокованою, особливо хвилюватися не варто, оскільки процедура введення коду тут не складніше, ніж на простому мобільному телефоні. Проблеми можуть початися, якщо вичерпати кількість дозволених спроб. Але щоб 10 разів поспіль ввести неправильний код, потрібно дуже сильно постаратися.

 

Розблокування магнітол Форд зі статусу LOCKED.

Розблокування магнітоли Форд якщо вона не знаходиться в статусі LOCKED, SECURITY LOCKED можна дистанційно, і досить бюджетно. Для цього, треба повідомити серійний номер магнітоли Форд.

Код магнітоли складається з однієї літери і 6 цифр і виглядає наприклад (V123456 або M675855). Серійний номер можна побачити шляхом затиснення кнопок 1 та 6 при включеній магнітолі або на стікері з боку магнітоли, але для цього треба демонтувати магнітолу.

 • Але все це добре якщо Ви повністю не заблокували магнітолу.
 • У штатних магнітол форд є три стадії захисту.
 • При перших 3 спробах неправильного введення коду магнітоли магнітола відразу дає нову спробу ввести пароль.

Починаючи з четвертої спроби магнітола блокується на 30 хвилин і при включенні пише «WAIT» і йде відлік часу в зворотному напрямку. В даному випадку по закінченню 30 хвилин у Вас з’являється спроба введення коду.

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

Після 10 спроби, а на деяких магнітол після 13 спробі введення коду магнітола повністю блокується і на дисплеї магнітоли з’являється напис LOCKED, SECURITY LOCKED. В залежності яка магнітола у Вас стоїть SONY, 6000, 6000CD напис про блокування може відрізнятися, але суть залишається одна Магнитола повністю заблокувалася.

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі   Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі    Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощіЯк розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

 1. Розблокувати магнітолу ФОРД зі статусу LOCKED, SECURITY LOCKED дистанційно неможливо, а дилери пропонують в даному випадку замінити магнітолу на нову.
 2. Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі    Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі
 3. Розкодування магнітол встановлюються на автомобілі Форд Коннект RDS

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

Розкодування магнітол FORD TRAFFIC 3000 і аналогічних

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

 

Як дізнатися код магнітоли Форд будь-якої марки і серії

Магнітола Форд Фокус, як і будь-який інший акустичний пристрій, може вийти з ладу. Часта ситуація – поломка штатної автомагнітоли або систематичні збої в її роботі, в результаті яких установка блокується. Проблему швидко вирішить професійний майстер, але можна спробувати самостійно розблокувати систему. Для цього знадобиться дізнатися код магнітоли Форд.

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

Причини блокування

До можливих причин, через які відбувається блокування пристрою, відносяться:

 • автомагнітола відключена від джерела живлення;
 • «Сів» акумулятор;
 • низький заряд акумулятора, коли виникають періодичні збої в роботі установки – спочатку безперебійно, потім з перешкодами, потім знову відтворює чистий звук.

Зате особливість автомагнітоли автомобіля Форд Фокус піддаватися негайного блокування при відсутності заряду зіграє її власнику на руку.

Якщо зловмисники вирішать скористатися ситуацією, і проникнуть в залишений без нагляду автомобіль з метою розкрадання акустики, з її подальшою реалізацією, виникнуть проблеми.

Адже автомагнітола заблокується при відключенні харчування, а господареві дізнатися потрібні цифри набагато простіше.

Магнітола Форд Фокуса і самостійно може налаштувати свої функції. Тому установка не завжди потребує ремонту. Зазвичай автомобілю досить проїхати 30 км, як колишній режим роботи відновлюється. Але іноді це не допомагає.

Де шукати код магнітоли в автомобілі Форд Фокус 2

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

Якщо ви власник даного автомобіля, і трапилася неприємність у вигляді заблокованого пристрою, спробуйте:

 • подивитися в бардачок. На кришку або стінку «кишені» приклеєна біла стрічка, де позначені чотири цифри. Це і буде код пристрою, який знадобиться для подальшої розблокування;
 • вивчити інструкцію по експлуатації. Код автомагнітоли Форд Фокус 2 6000 cd вказано виробником на перших або останніх сторінках книги.

Як правильно вводити код магнітоли Форд

Для автомагнітол 6000cd значення вводиться із застосуванням клавіш 0-9, підтверджується число клавішею «*». Наприклад, код автомагнітоли 5685. Спочатку натисніть 5, потім 6, потім 8 і 5. Коли значення відобразиться на дисплеї, Ви можете підтвердити «*».

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

В інших автомагнітолах для введення потрібно послідовно натискати кнопки 1-4, а для підтвердження кнопку 5. Наприклад, код магнітоли 8732:

 • на кнопку 1 натискаємо 8 раз;
 • на кнопку 2 – 7 разів;
 • на кнопку 3 – 3 рази;
 • на кнопку 4 – 2 рази;
 • підтверджуємо введення кнопкою 5.

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

Ввести цифри не складно. Головне діяти уважно. Якщо введете неправильні 10 раз, розблокувати установку в подальшому буде набагато складніше. Для додаткового захисту виробники обмежують кількість спроб введення.

На дисплеї можуть відобразитися такі написи:

 • CODE – можна вводити код розблокування;
 • WALT 30 – потрібно почекати 30 хвилин до наступної спроби;
 • LOCKED – кількість спроб закінчилася, але розблокувати пристрій не вдалося. Часто поруч горить значення в хвилинах. Це час, протягом якого магнітола не буде відповідати на натискання кнопок. Для наступної спроби потрібно знайти серійний номер.

Як ще можна дізнатися код

Вирішити проблему можна і іншим способом – дізнатися код автомагнітоли Форд Фокус 2 за серійним номером безкоштовно. Номер складається з латинської літери та числа, що включає шість цифр. Вам потрібно одночасно натиснути і утримати кнопки 1 і 6, тоді серійник висвітиться на дисплеї.

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

Якщо для конкретного пристрою не підходить такий спосіб, магнітолу знімають, а номер дізнаються зі стрічки, приклеєною зі зворотного боку приладу. Там же вказується vin-код.

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

За допомогою цієї інформації вдасться отримати код для розблокування пристрою.

Щоб генерувати його, скачують спеціальну програму-калькулятор або програму, призначену для розблокування автомагнітол на автомобілях Форд Фокус 2. Програма видасть запит з віконцем, куди потрібно ввести серійний номер і vin-код. Потім натискаєте кнопку «Пошук», на екрані з’являється чотиризначний число.

Як дізнатися код магнітоли Форд Мондео

Для цієї марки автомобіля також спочатку потрібно уважно оглянути бардачок. Якщо ви придбали машину з рук, є ймовірність, що колишній власник написав код на сервісній книжці.

Якщо коду і там немає, спробуйте дізнатися його за серійним номером пристрою. Одночасно натисніть кнопки 1 і 6 (якщо вони не спрацюють, то 2 і 6), на дисплеї висвітиться серійний номер, який потрібно ввести в базу кодів. У разі невдалої спроби, доведеться зняти магнітолу, і пошукати серійник на зворотному боці.

Інструкція з розблокування магнітоли на автомобілі Форд

Після включення пристрою на його дисплеї висвічується напис «Code» або «Safe», що означає їхній заблокований статус магнітоли. Відповідно, продовжувати слухати музику і радіостанції можна буде тільки після розблокування пристрою. Зробити це можна самостійно, знаючи кілька хитрих прийомів, але в окремих випадках розблокування магнітоли Форд Фокус, Мондео, Транзит і інших моделей буде можлива тільки за участю фахівця.

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощіРозблокування магнітол Соні

Які існують способи розблокування магнітоли?

Чому блокується автомагнітола? Оскільки штатні пристрої автомобілів Форд мають функцію захисту від крадіжки, то відключення їх від акумуляторної батареї може викликати блокування аудіосистеми і необхідність введення спеціального коду для повернення до попереднього робочий стан. Також причиною блокування може стати падіння напруга бортової мережі до 8 вольт, наприклад під час сильних морозів.

Розблокування магнітоли Форд 2 і інших моделей проводиться шляхом введення чотиризначного коду через панель керування пристрою. Зробити це можна за кілька секунд, але більш складна задача для нас – знайти цей самий код.

важливо

Найпростіший спосіб для везучі автомобілістів – це знайти його в інструкції до пристрою, на першій або останній сторінці сервісної книжки Форд або пошукати напис, яку ставлять від руки на бардачку працівники заводу з випуску автомобіля.

Якщо ви знайдете цей код, і він виявиться вірним, вважайте, що вам пощастило. В інших випадках доведеться постаратися більше.

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

Інший порівняно легкий спосіб розблокування магнітоли Форд Фокус 2 – це натиснути і утримувати одночасно цифри 1 і 6 на кнопкової панелі пристрою. Через кілька секунд ви побачите на дисплеї безліч написів і цифр, і в кінці рядка буде знаходитися той самий чотиризначний код розблокування (зазвичай чотири цифри йдуть після букви M або V – в залежності від моделі автомобіля).

Якщо автомобіль знаходиться на гарантії, ви можете також зателефонувати автодилеру і запитати у нього код для розблокування. Для цього дилер попросить у вас повідомити номер і серію автомагнітоли, і код буде у вас відразу ж або найближчим часом.

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

Шукаємо код розблокування на корпусі пристрою

Перші три способи розблокування – досить легкі і не вимагає демонтажу магнітоли. В інших випадках, щоб дізнатися код до автомагнітоли, доведеться виймати її з гнізда, щоб побачити цифри на етикетці, яку виробник приклеює в нижній, верхній або бічній частині корпусу. Якщо написи на етикетці збереглися і помітні, то шукайте код поруч зі словом «Serial No».

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

Якщо мова йде про автомобіль Форд Фокус 2, то найчастіше ми маємо справу з Соні 6000, у якій може бути три модифікації – «квадрат», «овал» і 6000. Щоб її демонтувати, вам будуть потрібні спеціальні ключі, які йдуть в комплекті разом з пристроєм.

Якщо їх немає у вас під рукою, то замість них ви можете зробити аналогічні за допомогою пластикових карт або скористатися тонким ножем, лінійкою або лезом. Робити це потрібно акуратно, але зазвичай демонтаж магнітоли не вимагає значних зусиль, і вийняти її можна, злегка розхитуючи корпус в гнізді.

Після того, як ви виймете її, перепишіть код з етикетки і поверніть пристрій назад на місце.

Після цього ви можете почати вводити чотирьох- або шестизначне число в пристрій. Увага: більшість моделей мають обмеження на кількість спроб введення коду, після якої аудіосистема блокується, і розблокувати її зможе тільки майстер.

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

Отже, ви знайшли код розблокування магнітоли Форд моделі 6000 і готові приступати. Що для цього потрібно?

 1. Вводиться код за допомогою цифр 0-9 і допоміжних символів, які знаходяться на кнопках панелі управління пристроєм.
 2. Після введення чотирьох цифр потрібно натиснути знак «*» (зірочки) або кнопку підтвердження між клавішами управління навігатором.
 3. Якщо код був введений неправильно, спробуйте зробити це знову. Як правило, для Соні є 10 спроб, і кількість використаних спроб висвічується на дисплеї.

Для моделі «квадрат» або «овал» інструкція для введення коду наступна на прикладі «3345»:

 1. Включаємо автомагнітолу і чекаємо, коли висвітиться напис «Code____».
 2. Натискаємо на кнопку 3 чотири рази і чекаємо, поки на дисплеї висвітиться «Code3___».
 3. Натискаємо знову кнопку 3 чотири рази до появи напису «Code 33__».
 4. Натискаємо кнопку 4 чотири рази і бачимо на екрані напис «Code334_».
 5. Тиснемо кнопку 5 чотири рази до появи напису «Code3345».
 6. Натискаємо кнопку 5 для підтвердження введення.

Якщо всі дії виконані правильно, то повинна заграти музика.

У разі якщо код знайти не вдалося з тієї чи іншої причини, то ви можете скористатися ще одним способом – скачати калькулятор розблокування магнітоли Форд. У викачаному архіві буде перебувати кілька утиліт для генерування кодів або одна програма decod.exe.

Для отримання коду потрібно ввести серійний номер (знаходиться збоку або зверху на корпусі).

Його потрібно ввести спеціальне поле декодера і натиснути кнопку «Згенерувати» код (може бути також інше слово в залежності від версії програми – зазвичай спосіб дії для отримання коду за допомогою калькулятора інтуїтивно зрозумілий).

Останній, найменш надійний спосіб знайти код для розблокування магнітоли – це різні форуми і пости в соціальних мережах. Але у вас немає гарантії, що вам дадуть правильну код і, пам’ятаючи про обмежену кількість спроб, ви можете повністю заблокувати магнітолу до появи напису «Locked». В цьому випадку доведеться звертатися до фахівців дилер-центру.

Як дізнатися код і розблокувати магнітолу Ford Focus 2

Олександр Я їжджу на Focus Харківська область, Енергодар

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

Після поста про разболтовка Форд Фокус 2, я вирішив написати про проблему з кодами магнітол? У цій статті я розповім Вам де знайти коди для магнітоли, як його ввести і викладу базу серійників з генератором коду, але спочатку потрібно розібратися з причинами блокування штатної магнітоли.

Найпоширеніша причина блокування магнітоли Ford Focus 2 це відключення живлення. Це може бути повна розрядка акумулятора або зняття з нього клем. За інструкцією, якщо після пройдених 30 км проблема пішла, то її треба буде вирішувати самостійно або за допомогою сервісу.

Таке практикується не тільки у фордів, але і у інших виробників авто і зроблено для запобігання крадіжки магнітол.

Якщо власник відключив живлення, то він обов’язково знайде код, але якщо ви купуєте бу авто і там заблокована магнітола, то обов’язково задумайтеся над цим !!!

Розблокування магнітоли на Форд Фокус 2

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

Щоб розблокувати магнітолу багато розуму не потрібно, головне не поспішайте вводити код. Його можна ввести тільки 10 разів, а потім вона заблокується назовсім, ваша машина згорить, а вас заберуть в секретну зону 51 🙂

Виробник спеціально зробив можливу блокування магнітоли, але вони залишили шляхи відходу, тільки потрібно знати рідну код магнітоли. Для цього відкрийте першу або останню сторінку книжки з експлуатації авто, там від руки він може бути написаний і подивіться на внутрішню і зовнішню стінку кришки бардачка.

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

Код являє собою 4 цифри на білій наклейці, і як тільки ви його знайдете, залишиться тільки його ввести кнопками пошуку радіостанцій і підтвердити кнопкою попереднього налаштування.

Введення коду

Введення коду не завжди проходить гладко і можуть зустрічатися деякі повідомлення.

Якщо ви побачите на екрані дисплея CODE або ENTER KEYCODE, то можна продовжувати вводити код, а ось якщо висвітитися WAIT 30, то доведеться почекати пів години, тому що магнітола буде заблокована на 30 хвилин.

Після появи 00:00 можна продовжувати вводити код. Саме неприємно повідомлення це LOCKED. Після цього слова Вам доведеться вже знайти серійний номер магнітоли.

Пошук і введення серійного коду магнітоли

Якщо Ви не знайшли код в салоні автомобіля, то затисніть кнопки 1 і 6. Після цього на дисплеї повинен з’явиться серійний номер. Серійний номер штатної магнітоли має латинські букви M, L, A, C або V і шестизначне число. Якщо номер не з’явився, тоді Вам потрібно зняти магнітолу і ввести код серійний код з наклейки.

Як зняти магнітолу Ford Focus 2

Я не буду розписувати, як правильно зняти магнітолу Фокус 2, а просто викладу відео. Найскладніше в знятті це зробити простий ключ і зрозуміти як працює механізм.

Як розблокувати магнітолу на форд фокус 2

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощіМагнітола – це обладнання, без якого важко уявити собі сучасне авто. Однак вона часто привертає увагу криміналу. Злодії нерідко крадуть магнітоли, адже за них можна виручити непогані гроші. Тому їх оснащують кодом безпеки, без введення якого вони працювати не будуть. Зазвичай магнітолу потрібно розблокувати при покупці нового авто або після зняття клем з АКБ. Як правило, це нескладна процедура, але на деяких машинах вона буває зі своїми нюансами. Про них і піде мова в цій статті, в якій ми розглянемо, як розблокувати магнітолу форд фокус 2 6000 cd.

Код магнітоли форд фокус 2 6000 cd

Якщо ваш залізний кінь зажадав ремонту, то для його проведення часто доводиться знімати клеми з АКБ. Завершивши всі процедури, ви заводите машину і бачите, що магнітола заблокувалася, і тепер послухати улюблену музику під час поїздки не вийде. Від вас вимагається ввести спеціальний код і тоді виникає питання, як дізнатися код магнітоли Форд Фокус 2?

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

У більшості випадків знайти його не складає труднощів, оскільки він присутній відразу в 2-х місцях – в сервісній книжці вашого автомобіля і на кришці бардачка (на звороті).

Якщо ви не знайшли код в зазначених вище місцях, зневірятися не варто – його можна визначити за допомогою спеціального ПО під назвою « Ford Series Code Calculator » або « DECOD «.

Ці програми встановлюються на ваш комп’ютер і допоможуть дізнатися код за серійним номером пристрою. Щоб побачити її потрібно магнітолу доведеться демонтувати. На боці у неї ви побачите наклейку – це і є серійний номер.

Звичайно, його перша буква – це М.

Тепер переходимо до наступного етапу – введення коду. Може здатися, що тут немає ніяких труднощів, але це не так. У всякій справі є свої підводні камені, і це не виняток.

Як ввести код від магнітоли форд фокус 2

Отже, щоб розблокувати магнітолу форд фокус 2 6000 cd, вам знадобиться код, який, як уже сказано вище, можна знайти як в сервісній книжці, так і на внутрішній стороні кришки бардачка, або ж дізнатися за допомогою спеціальної програми.

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

Спочатку подивіться на екран аудіосистеми. Залежно від моделі магнітоли, ви побачите слово « CODE » або таймер зі зворотнім відліком. В останньому випадку дочекайтеся, поки він не завершиться.

Далі натисніть 1 раз кнопку 6 (якщо не спрацювало, шукана комбінація складається з 2-х кнопок – 6 і 1). Після цього, якщо все правильно зроблено, повинна з’явитися напис « CODE «.

Готово? Рухаємося далі.

Тепер приступаємо до введення коду. Натисніть 1. Вона запускає процес вибору потрібної цифри. Натискати її треба до тих пір, поки перша цифра коду на дисплеї не з’являться. Наступну цифру вже необхідно вибирати за допомогою кнопки 2 за тим же алгоритмом. Решта цифри коду, як неважко здогадатися, набираються клавішами 3 і 4.

Залишився останній етап – підтвердження введення. За це відповідає клавіша 5. Натисніть на неї, і на цьому процедуру можна вважати закінченою – магнітола розблокується, і ви зможете прослуховувати улюблену музику.

Якщо код ви дізналися за допомогою спеціального ПО, буде зовсім не зайвим записати його на невеликій смужці паперу і приклеїти її на внутрішню сторону кришки бардачка, тобто туди, де повинна бути оригінальна наклейка. Це сильно заощадить ваш час, якщо знову доведеться розблокувати аудіосистему.

Слід зауважити, що у вас буде обмежена кількість спроб, щоб ввести правильний код. Якщо це не вийшло зробити 10 разів, магнітола заблокується геть, а на екрані з’явиться напис «LOCKED».

Порада

При наявності всіх документів на неї відвідаєте офіційного дилера – там відновлять код безкоштовно.

В іншому випадку доведеться звертатися до приватних майстрів, і це полегшить ваш гаманець на 1000-2500 руб .

висновки та рекомендації

Розблокування аудіосистеми не складе труднощів, якщо у вас є код. 5 хвилин – і магнітола буде працювати як раніше. Якщо ж у вас його немає (або він був, але загубився), справа значно ускладнюється, і без допомоги фахівця тут уже не впорається, що обійдеться в копієчку. Резюмуємо: зберігайте всі документи, пов’язані з машиною, в надійному місці, і тоді багато проблем обійдуть вас стороною.

Як Розблокувати Штатну Магнітолу Форд Фокус 2

Розблокування магнітоли на Форді Фокус 2.4

Магнітоли на автомобілях Форд Фокус другого покоління стоять високоякісні і сучасні, які здатні задовольнити бажання і вимоги більшості автолюбителів. Природно, вони досить прості, однак розібратися в їх управлінні просто, а що видається звук хороший.

Крім цього, вони підтримують можливість підключення зовнішніх носіїв. Те, цінність магнітоли важко переоцінити, тому що можна пересуватися в межах міста комфортно, насолоджуючись коханої музикою. Необхідно сказати, що при першому підключенні, також в деяких інших випадках є варіант знадобитися розблокувати магнітолу.

Саме що, як це зробити і які аспекти знаходяться в цій справі процесі ми і поговоримо.

Код на магнітолу встановлюється з метою убезпечити її від проникнення. Такий варіант захисту вживається на більшості сучасних пристроях. Як вже було сказано вище, розблокування можливо буде потрібно або при першому включенні (коли новий апарат ще ніколи не працював), або при від’єднанні акумулятора з різних причин.

Код для зняття блокування

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

Процедура відключення акумулятора можливо буде потрібно при виконанні будь-якого ремонту, його підміни, для скидання налаштувань і т. Д. Після чого виникає проблема, яка не знатиме, лякає багатьох. Що існує, що відключення АКБ викликає блокування магнітоли і з метою знову почати її використовувати, необхідно ввести особливий код. Тут постає питання, а де ж взяти міф код? По суті все дуже просто, так як на Форд Фокус він знаходиться в наступних місцях:

 1. На кришці бардачка.
 2. У сервісній книжці.

В автомобілі Форд Фокус другого покоління код розблокування дублювався на першій і останній сторінках сервісної книжки. Здебільшого отримати доступ до використання просто.

Але звичайно кілька випадків, коли це зробити не завжди просто. Якщо на дисплеї магнітоли з’явився напис «LOCKED», то знайте – вам доведеться добре повозитися щоб і знову повернути працездатність пристрою.

З’являється вона лише на V-серії з причини перевищення кількості спроб введення коду. Щоб вирішити проблему, необхідно використовувати особливу ПО – Форд Series Code Calculator або DECOD.

Зверніть увагу

Дані програми дозволяє отримати код розблокування, використовуючи серійний номер магнітоли.

Самостійно, відсутність коду на кришці або в сервісній книжці це найгірший варіант, так як доведеться платити спецом за його підбір. Ціна такої процедури становить від 1000 до 2500 рублів.

Як дізнатися код від магнітоли ford focus

Ви втратили або не розумієте код від магнітоли форд фокус 2 ? Я вам допоможу. Коди для магнітол Sony 6000cd, 3000, 3500,.

Форд Фокус 2 активація магнітоли

Онлайн ремонт Вашого автомобіля Знижка 5% по промокодом smolcustom Дякую.

Отже, наступний етап – введення коду. Зробити це не так уже й просто, як може здатися на перший погляд, тому ми зупинимося і на даному питанні.

Процес введення коду

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

Для того щоб розблокувати аудіосистему в Форд Фокус другого покоління необхідно мати:

 1. Безпосередньо магнітолу.
 2. Сервісну книжку.
 3. Кейкод (в деяких випадках).
 4. Спеціальна програма (в деяких випадках).

Магнітола при першому запуску в залежності від конкретної моделі може вести себе по-різному: один варіант буде виводити на екран слово «CODE», а в іншому запуститься зворотний відлік часу.

Якщо ви зіткнулися з відліком, то необхідно дочекатися моменту, коли він пройде. Потім потрібно натиснути кнопку (як правило, 6, або варіант з декількома кнопками 61).

На екрані має з’явитися слово «CODE», після чого переходимо до подальшого етапу.

Отже, вводимо кейкод, який повинен складатися з 4 цифр. Отримати його можна при покупці пристрою. Далі, натискаємо кнопку 1, поки не з’явиться необхідна цифра. Друга цифра коду вибирається кнопкою 2. Після цього потрібно використовувати кнопки 3 і 4, щоб ввести весь код.

Коли ви закінчите, то потрібно натиснути кнопку 5, для того щоб підтвердити введення. Після цього можна включати магнітолу і слухати улюблені пісні і виконавців. Не забудьте зафіксувати набрану комбінацію цифр, щоб в подальшому не виникало проблем.

Якщо в подальшому ви будете відключати акумулятор, то вводити код доведеться заново. Для цього потрібно витягнути магнітолу з гнізда, а на її бічній частині повинна бити наклейка з серійним номером. Як правило, він починається з букви М.

важливо

Раніше було сказано про спеціальні програми, які допомагають відновлювати втрачений шифр. Їх потрібно просто встановити на свій ПК, ввести «серійник» і отримати код розблокування.

Для того щоб ввести код, у вас буде 10 спроб, після чого його доведеться генерувати заново. Якщо магнітола штатна і у вас є на неї документи, то вам можуть допомогти відновити шифр у офіційного дилера, причому абсолютно безкоштовно.

Установка нового пристрою

Як розблокувати магнітолу 6000 cd на ford focus 2? Корисні хитрощі

Якщо ваша штатна магнітола виявилася заблокованою, а код загублений, то це може стати відмінним приводом для того, щоб замінити її.

Розглядати головні пристрої, які встановлювалися на Форд Фокус другого покоління ми не буде, оскільки назвати їх найсучаснішими не виходить. Для заміни можна вибрати просту 1-DIN магнітолу.

Слід зазначити, що такий пристрій також не є прикладом останніх розробок, але воно дозволяє вивести якість звучання на якісно новий рівень. При цьому ціна такого варіанту досить невисока.

Єдиним недоліком є ​​необхідність придбання спеціальної перехідної рамки, яку знайти не так вже й просто.

Більш переважно придбати сучасну мультимедійну систему з навігацією, сенсорним екраном, можливістю підключення камери заднього виду і іншими корисними функціями.

Підсумки

Розблокувати магнітолу нескладно, якщо у вас є спеціальний код. Знайти його можна або в «рідній» сервісній книжці , або ж на бардачку. З його введенням звичайно ж потрібно буде повозитися, але головне, що він є. Вирішити неприємність можна буде протягом декількох хвилин.

В іншому випадку, якщо ні того, ні іншого немає, то підібрати код для Форд Фокус зможе фахівець, використовуючи певному програмному забезпеченню. Однак за це доведеться заплатити. Загалом, зберігайте документи завжди при собі і проблем виникати у вас не буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Що робити, якщо тече люк в машині? Список корисних порад

Вічна проблема – підтікання люка! Люк, не рідний, чи не механічний /…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…