Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно

Коли виникає необхідність зливати паливо з бака

Необхідність злити паливо з бака виникає, якщо бак переповнений (зайве паливо відправляють в каністри). Злив палива може знадобитися при ремонтних роботах або щоб когось виручити в дорозі (якщо цей хтось потрапив у скрутну ситуацію).

Зверніть увагу! Зливати бензин найкраще на вулиці, а не в гаражі, наприклад. Пари палива токсичні, і, зливаючи паливо в закритому приміщенні, ви можете надихатися парами і учадіти.

при ремонті

Все паливо з бака доведеться злити, якщо:

 • Пора міняти паливний фільтр.
 • Потрібно замінити паливний насос.
 • Бак необхідно промити (якщо неякісне паливо там перебувало тривалий час або відбулося засмічення бака).
 • Паливний бак необхідно поміняти на новий (пробитий, пошкоджений іржею і т.д.).

Якщо потрібно з кимось поділитися

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно

 • В дорозі хтось заглох унаслідок «закінчилося паливо» і просить допомоги.
 • Паливо потрібно для обігріву салону іншому водієві (якщо, наприклад, сильна хуртовина застала вас в дорозі, і доведеться якийсь час чекати МНС, а місця у вашій машині всім не вистачить).
 • Потрібно паливо для заправки генератора, коли акумуляторна батарея села.

способи

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно

Як злити топлівоСітуаціі на дорозі бувають різні, і занести нас може в важкодоступні місця, де ніяких благ цивілізації поблизу немає. Важливо не розгубитися, а згадати все, навіть найпримітивніші, способи зливу палива з бака.

Дідівський спосіб зливу палива відомий всім: беремо каністру, шланг, опускаємо шланг в бак і тягнемо ротом повітря з іншого кінця шланга до тих пір, поки паливо не потече.

Багато хто міг в цей момент набрати в рот неабияку кількість рідини. Можна було облити все навколо або пролити паливо на землю, тому що не встигли вчасно опустити шланг в каністру.

Спосіб первісний, звичайно, але про всяк випадок і його потрібно знати.

Спосіб від «самоделкина»: знадобиться будь-яка трубка і мотузка або шнурки від одягу. На одному кінці мотузки зав’язуємо вузол так, щоб він щільно прилягав до трубки всередині (це ваш поршень, який потім потягне паливо назовні). Змочуємо цей вузол водою.

Тепер опускаємо кінець з вузлом в бак, а інший кінець тримаємо в руках (не опускаємо в каністру для збору палива). Потихеньку тягнемо мотузку через трубку. Коли вузол підійде до кінця трубки, опускайте трубку в каністру і витягуйте мотузку повністю.

Паливо повинно политись в каністру.

Через бензонасос або обратку

 • Злив палива за допомогою ручного насоса для викачування горючих рідин (при покупці обов’язково переконайтеся, що саме цим насосом можна качати паливо). Ручні насоси бувають різних обсягів і комплектації. У насосах подорожче є різні перехідники і шланги, в дешевих всього цього немає, і ви потім будете судорожно шукати хоч який-небудь шланг в гаражі або в багажнику посеред дороги.

Зливаємо паливо З’єднуємо потрібні шланги, опускаємо один кінець шланга в бак, інший – в ємність і починаємо перекачування палива (в каністру або відро).

Качати насос необхідно до тих пір, поки не з’явиться звук поточної рідини. Якщо бак повний, то одна тара вас не врятує, перед перекачуванням приготуйте кілька порожніх ємностей.

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно

 • Можна злити паливо через обратку. При заглушеному моторі від’єднайте паливний шланг (знаходиться за бензонасосом). Опустіть шланг в каністру. Тепер включаємо запалювання, мотор не буде працювати, а паливний насос стане качати рідина як зазвичай. Накачали, скільки потрібно, вимикайте запалювання і приєднуйте паливну трубку на місце.

Деякі автомобілі включають бензонасос тільки на короткий час (поки не почав крутити стартер), щоб підняти тиск у паливній системі. Цього часу буде недостатньо, щоб злити паливо з бака. Доведеться крутити стартер кілька разів, але не більше 10 – 15 секунд з перепочинками для охолодження.

Пам’ятайте! Якщо злити все паливо через бензонасос, то сам бензонасос може згоріти.

Через заливну горловину

 • Злити паливо через заливну горловину вийде в тому випадку, якщо на ній не варто сітка.
 • Через заливну горловину паливо відкачують за допомогою шланга або ручного насоса (дивись опис вище).

Через кришку в нижній частині бака

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно

Зливаємо топлівоНа старих моделях автомобілів в нижній частині бака варто пробка (сучасні авто такої пробки вже не мають) через яку можна злити паливо. Принцип роботи простий: шукаємо цю пробку внизу бака, підставляємо ємність для палива і відкручуємо пробку. Все тече саме.

Запобіжні заходи

Зливаючи паливо, не забувайте про техніку безпеки:

 • Поруч із зливною місткістю заборонено курити або перекачувати паливо недалеко від відкритого вогню (наприклад, біля вогнища в лісі). Одна випадкова іскра – і можна наробити біди. Пам’ятайте! Паливо – легкозаймистий продукт!
 • Використовуючи «дідівський метод» всмоктування повітря ротом, пам’ятайте, що випадково можна сьорбнути бензин або солярку. Якщо таке сталося, добре прополощіть рот водою.
 • Слідкуйте, щоб паливо не потрапило на одяг (при попаданні випадкової іскри одяг може спалахнути).
 • Шланг з паливної горловини не потрібно різко смикати, щоб не порвати. Шланг Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібновсередину бака потрапляє легко, а от назад його утримує паливний клапан. Щоб без зусиль і нервів його витягнути, злегка натисніть на клапан дерев’яним бруском (але не металевим, щоб не спровокувати іскру: пари палива + метал, і в результаті загоряння) всередину паливної горловини – шланг можна вільно витягувати.
 • Не забудьте закрити бак кришкою (паливо не повинно вихлюпуватися назовні під час руху).

Як злити бензин з бака іномарки

Ні, ми не збираємося зливати чужий бензин. Свій бензин теж іноді доводиться зливати. Випадків може бути багато, але самий часто зустрічається – заправка паливом жахливої ​​якості. У старих автомобілях питання вирішувалося дуже просто – трубка, каністра і горловина, головне не нахлебтатися бензину. Зараз все стало складніше. Навіть слив бензину.

зміст:

Коли потрібно зливати бензин

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно

На сучасних автомобілях встановлюють пластикові паливні баки, які навіть не мають зливної пробки. Виробник вважає, що якщо в горловині встановлена ​​сітка, то в бак нічого поганого потрапити не може, а сам він не іржавіє, тому іржі боятися не варто. Наївні. Бачили б вони, чим нам доводиться заправлятися.

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно

Сам бензин з часом може розшаровуватися на фракції, якщо автомобіль довго стоїть, на заправці ніхто його фільтрувати не збирається, на нафтопереробних підприємствах – тим більше.

Тому причин для промивання бака можна знайти більше, ніж достатньо. Не кажучи вже про прикрі помилки операторів, які можуть короткозорою леді запузирітся повний бак солярки замість 95-го бензину.

Вихід один – зливати.

Зливаємо паливо через обратку

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно

У разі, якщо регулятор тиску палива розташований під капотом, то у вас не самий новий автомобіль, але в цьому випадку ви перебуваєте в більш виграшному положенні. Також можна злити бензин через нагнетательную магістраль, головне – не переплутати шланги. Тут тільки буквар може допомогти. В кожному автомобілі шланги розташовані по-своєму.

Знаходимо регулятор тиску палива під капотом. На ньому ідентифікуємо клапан зворотного стоку зайвої бензину в бак.

 1.  Беремо прозорий шланг. Можна і непрозорий, але так ми нічого не будемо бачити.
 2.  Знімаємо шланг зворотного відтоку палива, а замість нього встановлюємо прозорий шланг.
 3.  Опускаємо другий кінець нашого шланга в підходящу ємність.
 4.  Найвідповідальніший момент – пускаємо двигун. Паливо тепер буде надходити не в бак, а в нашу ємність.
 5. Такий спосіб відбору палива найбільш безпечний, оскільки на обратку воно надходить під невисоким тиском.
 6.  Відкачавши потрібну кількість палива, приєднуємо всі шланги на місце.Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно

Це добре, а якщо регулятор тиску знаходиться в бензобаку?

Якщо регулятор в бензобаку

Тоді доведеться вступати дещо по-іншому. Можна спробувати використовувати для відкачування палива штатний бензонасос. Для цього потрібно просто відключити шланг від інжектора або паливного фільтра.

Бажано всю цю операцію проводити на підйомнику, або оглядовій ямі, тоді можна безболісно відключити паливний фільтр, а шланг опустити в ємність. При включеному запалюванні штатний бензонасос прокачає деякий кількості палива, але рівно стільки, скільки встигне за 2-3 секунди.

Зверніть увагу

Потім потрібно буде знову включати запалювання, і знову відключати, і так до тих пір, поки необхідну кількість палива не виявиться в каністрі.

Тут є один нюанс – не всі іномарки дозволять витворяти з собою таке в дорозі. Можуть бути складні системи кріплення шлангів, важкодоступне місце їх розташування, можуть виникнути інші складність при рассоеденіі паливної магістралі. Зрештою, у нас просто може не виявитися шланга потрібного діаметру, якщо ми знаходимося в дорозі. Тоді застосовуємо третій спосіб. Радикальний.

Зливаємо безпосередньо з бака

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно

Цей спосіб не гарантує стовідсотковий успіх, оскільки всі автомобілі різні, але ймовірність успішного зливу дорівнює 78%. Чинимо так.

 1.  Виймаємо їх багажника домкрат і вивішуємо то колесо, над яким розташований бак. Будьте уважні. Перед тим, як продовжувати, обов’язково підставте під передні колеса протівооткати, а домкрат підстрахує поліном або каменем. Чим завгодно, щоб автомобіль не висів тільки на домкраті.
 2. Ліземо під автомобіль і шукаємо паливний бак.
 3. Після цього належить найскладніше – знайти випускний штуцер, і зняти з нього шланг, одночасно підставивши під струмінь палива ємність, бажано, металеву. Підкреслюємо – металеву. Пластикова ємність може мати статичну електрику, яке може викликати іскру, а далі ви знаєте.
 4. Повністю зливаємо бензин, ставимо шланг на місце, заправляємо нове паливо.

У деяких іномарках завдання сильно спрощується. У деяких моделях Роверів і Хонд штуцер знаходиться прямо в багажнику, тому перед тим, як пірнати під автомобіль, перевірте, чи немає його там.

Ось як можна злити бензин з бака іномарки, навіть самої навороченной. Безвихідних ситуацій не буває, але все таки краще стежити за якістю палива до того, як його заллють в бак. Чистого вам бензину, і удачі в дорозі!

Як можна злити бензин з бака свого автомобіля?

Процес заливання палива в бензобак не вимагає навичок. Потреба в проведенні процедури зливу виникає з кількох причин, але проблеми починаються, коли потрібно зробити це швидко. Злити бензин з бака можна різними способами. Про хід виконання процедури повинен знати автомобіліст.

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно

Коли виникає необхідність зливати паливо з бака?

Паливо зливають, коли автомобіліст бачить, що бензобак переповнений. Зайвий бензин зливають в каністри. Процедура проводиться, коли потрібно виконати ремонтні роботи. На дорозі можуть виникнути ситуації, коли потрібно надати допомогу людині, чия машина заглохла. В цьому випадку з одного автомобіля викачується паливо, його заливають у бензобак іншого.

Повністю бензобак спустошують в наступних випадках:

 1. Потрібно замінити паливний фільтр.
 2. Насос вимагає заміни.
 3. Необхідно промити бензобак. Така потреба виникає, коли на заправці було залито паливо низької якості. Якщо воно довго перебувало в баку, відбувається його засмічення.
 4. Старий бачок змінюють на новий. Потреба з’являється при пошкодженні або зносі старого.

Автомобіліст повинен пам’ятати, що злити бензин можна тільки на відкритому повітрі. Пари отруйні, можна учадіти, тому в закритому приміщенні заборонено його зливати. Паливом часто діляться в наступних ситуаціях:

 1. Коли хтось заглох на дорозі і просить допомоги.
 2. Для того щоб обігріти салон автомобіля в сильну заметіль. Поки люди чекають МНС, місця не вистачає в 1 машині, заводять другу. У неї заливають бензин для обігріву салону.
 3. Щоб заправити генератор. Такі ситуації виникають, коли сідає акумуляторна батарея.

Для проведення процедури з собою потрібно мати необхідні пристосування. У багажнику варто возити шланг, обладнаний грушею.

Зливаємо паливо з автомобілів сімейства ВАЗ

Є кілька способів зливання бензину. Паливо в найкоротші терміни можна злити шлангом, який обладнаний насосом-грушею. Це просте пристосування дозволяє автовласникові прибрати бензин з бачка, не шкодячи своєму здоров’ю. Але використовувати такий пристрій можна в разі, якщо у баку на горловині немає захисної сітки.

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно

Процедура схожа на ту, яка передбачає використання шланга:

 1. Спочатку створюється негативний тиск в трубочці за допомогою рота. Метод не є небезпечним, тому автовласник може не побоюватися, що бензин потрапить всередину організму.
 2. Коли потрібний тиск буде створено, через трубочку пропускають мотузку. Вона повинна мати менший діаметр. Її кінцеву частину зав’язують вузликом, а розмір повинен збігатися з діаметром труби.
 3. В результаті виходить саморобний «поршень». Його змочують, для цього можна використовувати слину. Після цього трубку опускають в паливний бак. Варто заздалегідь приготувати відро, в нього буде стікати бензин. Коли все буде готово, з труби дістають мотузку. Один її кінець опускаємо в каністру для збору палива.
 4. Роботу потрібно виконувати повільно. Коли поршень буде повністю витягнутий, паливо саме потече в каністру. Для того щоб зупинити процес, потрібно підняти частину поршня вище рівня бачка. Відкачавши з бензобака потрібну кількість палива, його закривають кришкою.

Процедура має кілька недоліків, але головним можна назвати те, що повністю звільнити паливну систему не можна . Процедура ускладнюється, якщо її потрібно виконати на машині, яка зійшла з конвеєра після 90-х. Паливні магістралі в таких транспортних засобах відрізняються звивистістю.

На вітчизняних машинах бензобаки часто мають пробки. Вони встановлені для того, щоб автомобілісти могли зливати паливо при необхідності. Для цього машину спочатку потрібно піддомкратити. Після цього до неї підставляють ємність відповідного обсягу і викручують пробку.

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно

Якщо автомобіль інжекторний

Автолюбителі, які пересуваються на інжекторних транспортних засобах, повинні враховувати, що за допомогою шланга повністю прибрати паливо не вийде. Тому потрібно відкрити бензобак і виконати наступні дії:

 1. Визначити, де знаходиться трубка. Вона розташована в нижній частині мотора, необхідна для підведення бензину до рампи.
 2. Знімають хомут, виробляють від’єднання від патрубка.
 3. Повертають ключ запалювання.
 4. Потрібно подивитися інший блок реле. Треба зрозуміти, яке з них відповідає за роботу паливного насоса.
 5. Його витягають, потім потрібно його перемкнути. Для цього використовують канцелярську скріпку.
 6. Включають запалювання. Паливо випливає в ємність.

Після цього шланги повертають на свої місця. Потрібно дивитися за що випливають паливом. Якщо з’являється пузиріння, відразу вимикають запалювання, тоді насос не пошкоджується.

Зливаємо паливо з іномарки правильно

Іноземні автомобілі відрізняються складною будовою, тому злити бензин з іномарки складніше. Наприклад, з Камрі його видаляють, застосовуючи шланг. Але спочатку доведеться зняти сітку, яка захищає горловину бака.

Процедура складна, тому найкращим варіантом при роботі з іномаркою стане злив палива не з самого бака, а з системи, по якій рухається паливо.

Спочатку автовласник повинен знайти, де проходить паливопровід. Новачкам не варто самостійно виконувати процедуру. Заздалегідь готується ємність, вона повинна бути чистою.

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно

Другий спосіб заснований на тому, що автовласник розмикає трубки, які йдуть після насоса. Потім він запускає мотор, тоді бензин зливається швидко. При проведенні процедури паливо не повинно вихлюпуватися на землю.

Запобіжні заходи

Заборонено різко смикати паливний шланг, він може порватися. Працюючи з бензином, необхідно стежити за тим, щоб він не потрапив на одяг. Вона може спалахнути, якщо пробіжить іскра. Ця вимога важливо, якщо водій і пасажири курять. Строго заборонено розводити багаття або курити, коли здійснюється процедура і наповнюється ємність.

Якщо водій вирішив використовувати старий метод, який заснований на тому, що повітря зі шланга всмоктується ротом, він повинен знати, що бензин може випадково потрапити всередину. Є ймовірність втягування палива.

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно

Чи можна захиститися від зливу бензину з власного авто?

Для того щоб захистити вітчизняне ТЗ, потрібно закрити бак спеціальною кришкою. Іномарки самі по собі має більш складну будову, тому такий пристрій не потрібно.

Воно допоможе, якщо зливають бензин підлітки. Від інших злочинців вони навряд чи захистять. Багато власників, намагаючись захистити свою машину від зловмисників, заварюють горловину. Вони переносять її в багажне відділення. Цей метод ефективний, але не хороший, адже на АЕС таку машину заправники не стануть обслуговувати.

Особливості зливу палива з різних бензобаків

Напевно, не існує жодного водія, який не потрапляв у таку халепу, як необхідність злити паливо з бака автомобіля. Дуже важливо виконувати цю дію за правилами техніки безпеки, а також знати який з існуючих методів підходить для вашого автомобіля.

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно

Коли виникає необхідність зливати паливо з бака

Водії цікавляться, як злити бензин з бака іномарки і авто вітчизняного виробництва, а також коли це потрібно робити. Злив може знадобитися:

 • при заправці авто паливом сумнівної якості, тому потрібно швидше позбутися від поганого пального, щоб уникнути вихід з ладу транспортного засобу;
 • коли потрібно здійснити заправку генератора, призначеного для підзарядки акумулятора, що сів;
 • коли потрібно поділитися невеликим об’ємом палива з «заглухлим» посеред дороги товаришем;
 • при переповненому баку;
 • перед ремонтними роботами (зміною паливного фільтра або насоса, промиванням або заміною бака).

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібноЗміна паливного фільтра

Різниця в конструкції паливних баків

Незалежно від марки автомобіля, кожен паливний бак оснащений заливний горловиною, яка закривається за допомогою гвинтової кришки. Деякі сучасні авто мають на цій кришці замок.

Горловина знаходиться в задній частині, з лівого або з правого боку. Між нею і баком розміщена з’єднує їх деталь – паливопровід. Він має вигляд трубки різного діаметру, що залежить від марки і конструкції автомобіля.

Нові транспортні засоби характеризуються наявністю насосів, призначених для подачі палива до силового агрегату. Також в цих авто рівень бензину контролюється спеціальним датчиком, показання якого можна побачити на приладовій панелі.

Варто відзначити, що електричні дроти в цих насосах не призводять до вибуху.

Наявність спеціальної вентиляційної системи дозволяє підтримувати оптимальний рівень тиску. Крім цього, бак оснащують гравітаційним клапаном, завданням якого є запобігання розливу бензину під час перекидання машини.

способи

Важливо! Працювати з паливом при зливі необхідно тільки на відкритій місцевості. Це потрібно для того, щоб не надихатися парами бензину, які є токсичними, що в свою чергу несе велику шкоду для здоров’я людини.

Найчастіше водії цікавляться, як правильно через шланг злити бензин, так як даний метод є найпоширенішим. Спрощений варіант способу має на увазі застосування шланга або трубки необхідної довжини.

Так, один кінець повинен бути опущений в бензобак, що здійснюється через горловину для затоки. А другий кінець береться в рот, щільно обхопивши губами, потім втягується повітря і відразу цей кінець опускають в тару для зливу.

Необхідно відзначити, що кінець труби повинен знаходитися не на одному рівні з баком, а нижче.

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібноЗлив бензину через шланг

Коли потрібно завершити дії, потрібно просто підняти шланг вище рівня бака і витягти його з горловини.

Незважаючи на легкість проведення процедури, вона небезпечна, так як при відсутності навичок можна заковтнути паливо. Але і це можна уникнути, якщо використовувати спеціальний шланг з гумовою грушею. В цьому випадку, для викачування потрібно стиснути і розтиснути пристосування.

Деякі досвідчені водії стверджують, що для цього підходить і медична груша. Вона повинна бути потрібного діаметру. Тут існує нюанс. Так, в процесі зливу, коли паливо надійде по шлангу, необхідно зняти грушу з наконечника і швидко направити кінець шланга в ємність.

Коли можливість використання груші відсутня, як і бажання пробувати на смак бензин, можна самостійно виготовити безпечне пристосування. Для цього береться тканинної шнур, можливе застосування мотузки, яка може без проблем проходити всередину шланга. На одному кінці шнура зав’язується пара вузлів, вони будуть служити поршнями, їх також змочують водою.

Коли шнур буде в трубі, її занурюють зав’язаним кінцем в бак, а другий опускають вниз в резервуар. Далі шнур плавно, не застосовуючи різких рухів, тягнуть. Таким чином, поршень повинен дійти до протилежного боку, після чого шнур витягується і опускається в тару.

Подібні методи підходять лише для старих авто, нові моделі характеризуються тонкою, звивистій паливною магістраллю. І коли в бензобаку є сітка, за допомогою шланга злити паливо не вийде. Але не варто засмучуватися, тому що існують інші способи. Експерти раджу вдатися до наступних методів:

 1. Більшість сучасних машин оснащені спеціальним зливним отвором знизу бака. Воно допомагає повністю злити паливо. У завдання водія входити лише його пошук, після чого слід відкрутити його пробку і підставити резервуар, куди буде зливатися бензин. Даний спосіб вважається простим, але іноді повзати під транспортним засобом некомфортно, та й не всі машини мають такі отвори.

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібноЗливний отвір бензобака

 1. Щоб здійснити злив палива, досить здійснити кілька непересічних кроків:
 • заглушити мотор і відкрити капот;
 • виконати від’єднання паливного шланга в місці, де він з’єднується з двигуном;
 • кінець шланга помістити в резервуар, призначений для зливу;
 • запустити запалювання, при цьому двигун повинен бути не заведений. В цей час бензонасос повинен включитися на пару секунд і почати качати паливо. Такі дії (включення і виключення) слід повторювати кілька разів, до тих пір, поки не буде злитий необхідний обсяг бензину.

Застосовуючи останній спосіб, водії повинні знати, що все паливо даним методом зливати не можна. Це запобіжить виходу з ладу бензонасоса, а також завоздушіваніе паливної системи. Підкажуть, що паливо в баку закінчилося, бульбашки в злитому бензині, які свідчать про подсасиваніе повітря насосом. Тоді потрібно негайно вимкнути запалювання.

Запобіжні заходи

Під час зливу слід пам’ятати про техніку безпеки. Так, проробляти дії потрібно подалі від відкритого вогню, не курити поруч, так як досить однієї іскри, щоб сталося непоправне. Пов’язано це з легкозаймистою особливістю продукту.

Якщо Ви застосували дідівський метод – відкачування за допомогою шланга і наковталися палива, потрібно швидко прополоскати рот за допомогою звичайної води. Шланг забороняється різко смикати, для його легкого зняття слід трохи натиснути на клапан дерев’яним бруском. Після процедури бак повинен бути щільно закручений кришкою.

Що стосується вибору резервуара. Експерти радять віддати перевагу металевої ємності. Справа в тому, що пластикові резервуари можуть спровокувати іскри через статичної напруги цього матеріалу. Саме ця причина створила правило на відпуск палива з АЗС тільки в металевому баці.

Як злити бензин з бака сучасного автомобіля

У житті автолюбителів в деяких випадках виникає необхідність терміново злити бензин з бака. Наприклад, коли не той бензин залили в бак, або якість палива дуже погане, або бензин потрібно злити для ремонту паливної системи. Ми пропонуємо вам кілька простих способів, як злити бензин з бака сучасного автомобіля.

Суть проблеми полягає в тому, що якщо з баків старих вітчизняних автомобілів та іномарок злив палива не викликає ускладнень, то, наприклад, в сучасних моделях ВАЗ з інжектором, злити бензин не дає спеціальна фільтруюча сіточка, що знаходиться в заливний горловині бензобака. Ця сіточка служить не тільки фільтром, а й непоганим захистом від злодіїв, не дозволяючи через горловину опустити в бак шланг і злити бензин.

Найчастіше необхідність злити бензин з бака виникає у наступних іномарок і автомобілів ВАЗ:

 • Рено Логан, Форд Фокус, Шевроле Ланос та Нива;
 • Лада: Гранта, Калина, Пріора;
 • ВАЗ: 2109, 2110, 2114 і 2115.

Способи злити бензин з бака іномарки

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно

Якщо на вашому автомобілі в бензобаку встановлена ​​сітка, і бензин злити шлангом ніяк не вдається, не засмучуйтеся. Існує ще кілька нехитрих способів злити пальне з бензобака іномарки.

У будь-якому випадку, варто пам’ятати, що бензин зливати з бака потрібно тільки на відкритій місцевості, щоб не отруїтися парами палива, дуже шкідливими для здоров’я людини.

спосіб 1

У багатьох сучасних автомобілів знизу бензобака є спеціальний зливний отвір, яке дозволяє повністю злити все паливо з бака. Необхідно просто знайти цей отвір, підставити під нього відповідну ємність і, відкрутивши пробку, злити в неї бензин.

Даний спосіб дуже простий, але зливні отвори є не на всіх машинах, та й повзати під автомобілем не завжди зручно. Тому розглянемо ще один варіант, як з бака іномарки злити бензин.

спосіб 2

Для того щоб злити бензин з бака іномарки потрібно виконати кілька простих дій:

 1. Відкрийте капот своєї машини;
 2. При заглушеному моторі від’єднайте паливний шланг (що йде від бензонасоса) в місці його з’єднання з двигуном.
 3. Звільнився кінець шланга помістіть в підходящу ємність для зливу бензину з бака (пляшку, каністру і т. Д.).
 4. Увімкніть запалювання автомобіля, але двигун не заводиться! При цьому бензонасос включиться на кілька секунд і буде качати паливо. Таким чином, включаючи і вимикаючи запалювання кілька разів, можна злити достатню кількість бензину з паливного бака.
 5. Після того, як ви зіллє необхідну кількість бензину, паливний шланг слід назад приєднати до двигуна.

Майте на увазі, що весь бензин таким способом з бака краще не зливати, щоб не вивести з ладу бензонасос і не завоздушена паливну систему машини.

До речі, на деяких інжекторних двигунах сучасних іномарок і автомобілів сімейства ВАЗ виробник передбачив спеціальний штуцер, що дозволяє злити бензин з бака, що не отсоединяя паливний шланг від інжектора (дивіться приклад на відео нижче).

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібноЯк злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібноЯк злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно

Як злити бензин з бака автомобіля

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно

Іноді виникає така ситуація, коли терміново необхідно злити бензин з бака.

Наприклад, ви залили не той бензин, або бензин дуже поганої якості, або ж бензин потрібно злити для того, щоб провести ремонт паливної системи автомобіля.

Якщо злити бензин з вітчизняної класики не представляє особливих труднощів, то з іномарками куди складніше, так як в заливний горловині встановлена ​​спеціальна сітка, яка служить як фільтр, так і захист від любителів легкої наживи, щоб вони не могли опустити шланг в бак, як це робиться на класиці. Тому пропонуємо ознайомитися зі способами, як зливати бензин з сучасних авто. Спочатку хотілося б відзначити, що стаття призначена для тих, кому терміново потрібно злити бензин з бака власного автомобіля, а не для тих, хто бажає заробити легких грошей, спустошуючи баки чужих автомобілів. Пам’ятайте, що подібна діяльність відноситься до числа злочинів і строго карається законом.

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно

Способи, як можна злити бензин

Отже, якщо в бензобаку вашого автомобіля встановлена ​​сітка, і злити бензин шлангом ніяк не вдасться, не впадайте у відчай, адже існує ще кілька методів, як можна виконати дану процедуру.

Як правило, на багатьох сучасних автомобілях внизу бензобака встановлюється спеціальний зливний отвір, що дозволяє позбутися від бензину в баку. Досить лише знайти цей отвір, підставити ємність і відкрити його.

Спосіб досить простий і не вимагає серйозного втручання в систему автомобіля.

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно

Але такі отвори є не на всіх авто, та й не завжди зручно повзати під автомобілем, в пошуках зливний горловини. Тому пропонуємо вашій увазі ще один спосіб, як злити бензин з бака іномарки.

Необхідно відкрити капот автомобіля і на заглушеному двигуні від’єднати паливний шланг в місці, розташованому вже після бензонасоса. Покладіть шланг в ємність і попросіть помічника, щоб він провернув ключ запалювання.

Автомобіль не заведеться, але активоване паливний насос швидко почне викачувати паливо через звільнився шланг. Здійснювати подібне необхідно кілька разів, даючи можливість насосу охолонути.

У такій спосіб краще не зливати абсолютно весь бензин, щоб не завоздушена паливну систему.

Як застереження відзначимо, що зливати бензин з бака необхідно тільки на відкритому просторі, щоб виключити можливість отруєння парами палива, які дуже шкідливі для людського здоров’я.

джерело

Як злити бензин з бака будь-якого автомобіля

Найчастіше автомобілісти заливають бензин в бак, однак бувають ситуації коли необхідно виконати зворотний процес т. Е. Злити бензин з бака.

Найчастіше це необхідно зробити в тому випадку, коли потрібно чистка або ремонт паливного бака, замінити паливний насос до якого неможливо дістатися або виручити іншого автомобіліста.

Чи є універсальні методи які підходять для всіх марок автомобілів від лади до Ніссана? Є!

Розглянемо 2 універсальних способу як злити бензин з бака, вони підходять для будь-якої марки автомобіля будь то лада, тойота, форд, шевроле чи ніссан. За допомогою цих методів можна без особливих проблем злити бензин всього за пару хвилин. Розберемо докладно кожен з них.

Спосіб №1 – якщо в баку немає сітки

Найчастіше сітка в баку відсутній в автомобілях Російської збірки, наприклад: лада, газель, волга і тд. Для зливу палива слід використовувати спеціальну трубку, це найбільш примітивний, найпоширеніший, дідівський спосіб.

Що нам знадобиться:

 • шланг;
 • ємність в яку будемо зливати бензин.

Процес зливу: Насамперед необхідно відкрити бензобак відкрутивши кришку з заливний горловині. Далі один кінець шланга засовується в бак, а другий опускається в ємність, в яку в подальшому необхідно буде зливати бензин.

Для того щоб бензин потік, необхідно створити тиск, а зробити це досить просто за допомогою повітря. Необхідно лише вдихнути через трубку в себе трохи повітря.

Після цього слід опустити вільний кінець в посуд і дочекатися того моменту, коли потече бензин.

Спосіб №2 – якщо в баку встановлена ​​сітка

Перший спосіб підійде лише для тих автомобілів, у яких на бензобаку немає сітки.

Якщо ж вона є, а є вона практично на всіх сучасних японських автомобілях, то необхідно вчинити трохи по-іншому.

Даний спосіб в порівнянні з першим є більш швидким і безпечним, оскільки при першому варіанті велика ймовірність вдихання парів бензину, що може привести до отруєння його парами.

Що нам знадобиться:

 • набір інструментів;
 • полотно яке можна постелити на землю;
 • рукавички;
 • ємність в яку будемо зливати бензин.

Процес зливу: Для другого варіанту необхідно всього лише відкрити кришку, що знаходиться на дні бензобака. Зробити це не так вже й просто, як здається на перший погляд, адже для цього доведеться підібратися в досить важкодоступне місце – до нижньої частини паливного бака, а лише після цього необхідно відкрутити кришку. Після даних маніпуляцій можна приступати до зливу бензину.

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно
Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібно

висновок

Першим варіантом зручно скористатися в тому випадку, якщо необхідно відлити з бака невелика кількість бензину, наприклад для того, щоб допомогти кому-небудь з автомобілістів, які залишилися на трасі без палива. Другий варіант відмінно підходить для того, щоб злити весь бензин з бака. Яким з них скористатися, кожна людина повинна вирішувати сам, але в будь-якому випадку слід дотримуватися запобіжних заходів.

Розкажи про статтю своїм друзям: адже вона може бути корисна не тільки тобі

Як злити бензин з іномарки?

Нерідко водії стикаються з ситуацією, при якій терміново потрібно зробити злив палива з бензобака.

Це потрібно, наприклад, коли був залито невідповідний паливо або неякісне, або бензин потрібно злити, щоб відремонтувати паливну систему транспортного засобу.

Якщо злив палива з класичної вітчизняної моделі не представляє особливих складнощів, з іномарками все набагато важче.

важливо

Це пов’язано з тим, що на заливний горловині бензобака встановлюють спеціальну сітку, яка використовується в якості фільтра та захисту від тих, хто любить легку наживу, щоб не можна було опустити шланг в паливний бак, як на вітчизняній класиці. Спочатку хочеться дати застереження, що інформація, описана далі, призначена для водіїв яким потрібно провести терміновий слив бензину з паливного бака своєї машини.

Але ніяк не для тих, хто хоче заробити легкі гроші, спустошуючи бензобаки чужих машин. Не потрібно забувати, що подібні дії є злочином і караються за російським законодавством. У зв’язку з цим розглянемо способи зливу бензину з сучасних автомобілів, особливо іномарок.

Способи зливу бензину з бензобака із захисною сіткою

Як злити бензин з бака іномарки і вітчизняної машини? Якщо дуже потрібноЯкщо всередині паливного бака автомобіля є сітка, і слив бензину шлангом здійснити не виходить, не потрібно впадати у відчай, тому що існують інші способи, для здійснення цієї процедури. Зазвичай на більшості сучасних машин, в нижній частині паливного бака розташовується спеціальний отвір для зливу палива, через яке можна злити бензин з бака. Потрібно тільки виявити цей отвір, підставити під нього посуд і відкрити. Це спосіб відрізняється простою і не вимагає ніякого втручання в пристрій машини. Однак потрібно пам’ятати, що подібні отвори є не кожній машині, і не завжди буває зручно повзати під машиною, в пошуку зливного отвору.

Тому є інший варіант по сливу бензину з паливного бака іномарки. Для цього потрібно відкрити капот машини і, заглушивши мотор, зробити від’єднання паливного шланга в місці, яке розташовується після бензонасоса.

Шланг потрібно розмістити в ємності і попросити помічника, провернути ключ запалювання. Машина не заведеться, проте включеним паливним насосом почнеться швидке викачування палива по шлангу.

Цю процедуру доведеться виконати кілька разів, так як потрібно зупиняти насос для його охолодження. При використанні цього способу, краще не зливати все паливо, щоб не сталося завоздушіваніе паливної системи.

Також потрібно пам’ятати про те, що злив бензину з бензобака іномарки повинен відбуватися на відкритому просторі, для виключення можливості отруєння паливними парами, шкідливими для людини.

Як злити бензин з бака

У подібні ситуації хоча б один раз потрапляв кожна людина. Як правило, вирішити проблему – як злити бензин з бака, вдається, звернувшись до своїх друзів або до зовсім незнайомих людей, які можуть виручити вас. Головне – перелити паливо швидко і максимально безпечно для іншого автомобіля.

Даний метод є одним з найбільш поширених. Його знає, напевно, кожен автомобіліст. Необхідно взяти шланг і якусь ємність, куди буде переливатися паливо.

Далі опустити одним кінцем шланг в бак автомобіля-донора, а іншим помістити в наповнюємо тару. Акуратно видуйте повітря, вдихнувши його ротом. Потім швидко опустіть трубку і спостерігайте за тим, як тече бензин, чекаючи потрібної кількості.

Незважаючи на простоту процесу, скористатися цим методом можуть далеко не всі. Обумовлено це будовою бензобаків деяких автомобілів. До того ж людина змушена вдихнути пари палива, що так чи інакше позначиться на його здоров’ї.

Тому для деяких випадків найкращим стане альтернативний варіант. Він передбачає відкручування пробки бензинового бака машини. Як правило, вона розташовується знизу.

 • Вищевикладені способи не підходять для більш сучасних автомобілів. Тому доцільно скористатися наступним методом, як злити бензин з бака:
 • – відкриваємо горлечко бензинового бака;
 • – відкриваємо кришку капота і знаходимо підставу гумової трубки, розташованої внизу двигуна, вона необхідна для того, щоб бензин переміщався до рампи;
 • – знімаємо хомут, від’єднуємо бензиновий шланг;
 • – повертаємо ключ у замку запалювання;
 • – потім шукаємо блок з запобіжниками і витягаємо реле, що відповідає за роботу паливного насоса;
 • – за допомогою звичайної канцелярської скріпки перемикає пару правильних контактів в гнізді;
 • – включаємо запалювання;
 • – тепер можна починати злив палива в заздалегідь підготовлену ємність.

В даному методі важливо ретельно стежити за процесом. При появі пухирців в сливающемся паливі необхідно все припинити і вимкнути запалювання. Якщо цього не зробити, то можна домогтися виведення з ладу паливного насоса автомобіля-донора.

Далі повертаємо на місце хомут і шланги. Також в гніздо встановлюємо реле, закриваємо пробку бензобака.

Тепер ви знаєте кілька ефективних способів, як злити бензин. Дотримуючись цих нескладних порад, можна допомогти автомобілісту, у якого несподівано закінчилося паливо, або самому собі при необхідності злити бензин з машини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Чи можна буксирувати на автоматі іншу машину? Як це зробити без наслідків

Багато автолюбителів чули про особливості принципу роботи АКПП і тому закономірно ставлять…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…