Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

Як зняти обшивку задніх і передніх дверей на Пріорі . Це питання часто задають автолюбителі. Адже причин для цієї роботи автомобіль може підкинути кілька:

 • Необхідність ремонту склопідйомників, механізмів замків;
 • Усунення цвіркунів;
 • Заміна обшивки;
 • Установка додаткової шумоізоляції.

У будь-якому з цих випадків доведеться знімати декоративну накладку. Тільки в одних випадках можна обійтися одними дверима, а в інших доведеться знімати на всіх дверях.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

Для роботи вам знадобиться мінімальний набір інструментів. Список можна розширити за рахунок пассатижей та інших дрібниць, яка знадобиться для підготовки до роботи:

 • Викрутки шліцьова і хрестова;
 • Насадка зірочка.

Така насадка знадобиться не на всіх автомобілях. На деяких використовуються звичайні хрестоподібні гвинти.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

Сама обшивка кріпиться на пістона і гвинтах (саморізах). Також враховуйте наявність модулів склопідйомників, а також ручок дверей. Вони, по суті, теж є частиною кріплення облицювання. Проводиться демонтаж в наступному порядку:

 • Знімається захисна панель з блоку управління склопідйомниками. Сам модуль закріплений за допомогою 2 саморізів. Їх викручують хрестової викруткою. Після чого слід витягти елемент, і акуратно від’єднати дроти;
 • Переходимо до ручки дверей, в її ніші є саморіз, який необхідно викрутити;
 • Викручуємо 3 саморіза внизу двері, вони можуть бути хрестовими або зірочками;
 • Фіксатор замка пару раз повертаємо проти годинникової стрілки і знімаємо, сам стрижень втоплюємо під обшивку;
 • Приступаємо безпосередньо до зняття обшивки. Перед цим бажано підготувати шлицевую викрутку, її жало обмотують ізоляційною стрічкою. Це дозволяє уникнути пошкоджень пластика. За допомогою викрутки акуратно віджимаємо пластикові пістони;
 • Після цього обшивка зміщується вгору і виводиться з паза віконного скла. Також не забудьте від’єднати дроти, що йдуть до склопідйомника. У підсумку, облицювання виявляється повністю знятим.

Далі проводяться всі заплановані дії, і все збирається назад. При установці прокладки, що усуває цвіркуни, дуже важливо точно розмітити отвори для пістонів. При наявності додаткових отворів, ефективність подібного доопрацювання знизиться.

Задні двері . Облицювання задніх дверей знімається аналогічно. Але, є деякі особливості, які важливо враховувати. Тут трохи більше пістонів. Але, зате тут немає дзеркал і модулів управління склопідйомниками, що значно спрощує роботу з демонтажу.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

Особливості та можливі ускладнення

Потрібно пам’ятати, що пластик дуже легко подряпати. Саме тому шлицевую викрутку рекомендується огортати ізоляційною стрічкою. Але, головне, слід робити всі дії дуже акуратно. Це гарантує вам цілісність обшивки.

Пластикові пістони схильні ламатися. Навіть при самому акуратному демонтажі, ви зламаєте хоча б один з них. Тому, бажано мати парочку в запасі. В крайньому випадку, можна відвідати магазин перед складанням двері.

При покупці зверніть увагу, що вам потрібні пістони на Пріору. Вони зовні важко відрізнити від таких же деталей до Калині. Але, при цьому на 1,5 мм довший. Ця різниця може перешкодити вам, нормально закріпити обшивку.

У дверях є різні електроприлади. Тому, при демонтажі обов’язково приділяйте увагу проводці. Особливо це важливо для склопідйомників. Проведення тут дуже тонкі і їх легко вирвати, причому, відбувається це практично «з корінням».

Відновити проводку досить складно. Також при складанні звертайте увагу на розташування проводів. Пережатие проводки можуть стати причиною відмови замків або приводу дзеркал.

Краще відразу розташувати їх як годиться, щоб потім не довелося розбирати двері ще раз.

Висновок . Вітчизняні автомобілі дуже легко піддаються ремонту. Всі елементи конструкції досить прості. Тому, питання, як зняти обшивку задніх і передніх дверей на Пріорі, практично не викликає ускладнень. Тут важливо дотримуватися черговість розборки, що прискорить і полегшить процес. Також будьте обережні при відключенні проводки.

 • Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за крокомЯк зняти ручку склопідіймача? Огляд всіх способів
 • Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за крокомЯк зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком
 • Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за крокомЯк зняти обшивку дверей на Гранта? 2 способи
 • Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за крокомЯк зняти стеклопод’емник на ВАЗ 2110? Покрокова інструкція

Зняття обшивок дверей Пріори

Вирішили самостійно зробити шумоізоляцію або просто щось відремонтувати всередині двері (ЕСП, ручку двері і т.д.), тоді буде потрібно зняти обшивку дверей .

Обшивки дверей ЛАДА Калина кріпляться за допомогою болтів і спеціальних пластикових тримачів (кліпси). Є ймовірність, що при знятті оббивки кліпси зламаються (особливо в холодну пору року), тому рекомендується купити нові кліпси заздалегідь.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

Щоб зняти обшивку дверей непотріб пряма і хрестоподібна викрутка. Перед початком робіт від’єднайте мінусовій провід від акумулятора.

Зняття передньої оббивки двері

 1. Відкрутіть два гвинти кріплення ручки з модулем управління склопідйомниками (ЕСП), і вийміть його з оббивки двері.
 2. Відключіть фіксатор, і від’єднайте разхем з проводами від модуля управління ЕСП;
 3. Виверніть гвинт кріплення облицювання внутрішньої ручки дверей;
 4. Зніміть її.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

 1. Відкручуємо три гвинти кріплення оббивки внизу двері;
 2. Відкрутити фіксатор блокування замка дверей;
 3. Вставляємо довгу шлицевую викрутку між обшивкою і дверима, по черзі отщелкивали кліпси по всьому периметру двері. Відводимо оббивку від дверей;
 4. На фото зображена оббивка передніх дверей ЛАДА Пріора (вид на звороті). Запам’ятайте розташування 8 фіксаторів, тоді зняття буде проходити набагато легше.

Зняття задньої оббивки двері

 1. Плоскою викруткою віджимають і зрушуємо в сторону фіксатор ручки склопідйомника;
 2. Знімаємо з вала ручку склопідіймача і фіксатор (розетку);
 3. Вивертаємо гвинт кріплення облицювання внутрішньої ручки дверей;
 4. Піддягаємо облицювання плоскою викруткою, і зніміть її.
 1. Відвертаємо два гвинти кріплення ручки дверей;
 2. Подденьте ручку плоскою викруткою, і знімаємо її;
 3. Відкрутити фіксатор блокування замка дверей;
 4. Вставляємо довгу шлицевую викрутку між обшивкою і дверима, по черзі отщелкивали кліпси по всьому периметру двері.Відводимо оббивку від дверей;

На фото зображена оббивка задніх дверей ЛАДА Пріора (вид на звороті). Запам’ятайте розташування 10 фіксаторів, тоді зняття буде проходити набагато легше.

До речі, якщо зняли оббивки, тоді зробіть відразу шумоізоляцію дверей.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля

Обшивка з двері автомобіля знімається в тому випадку, коли виникає необхідність проведення ремонтних робіт, що виникли в результаті будь-яких пошкоджень.

Також дана процедура має місце при здійсненні монтажу звукоізоляції або аудіо колонок.

Зняти зазначений компонент облицювання досить просто в силу наявності порівняно невеликого числа кріпильних елементів, якими є шурупи і різні фіксатори.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

Зняття обшивки дверей

Знімається обшивка допомогою таких інструментів:

 1. Хрестоподібна викрутка.
 2. Спеціальний інструмент для видалення фіксаторів. Цей прилад повинен бути виконаний з пластика, оскільки металевий кліпсодер здатний пошкодити шари фарби і лаку, нанесені на двері. Більш того, фіксатори, які належить видаляти згаданим інструментом, виготовлені з пластмаси. При впливі на них металевим важким пристроєм, вони можуть зламатися ще до того, як будуть демонтовані, що є вкрай небажаним.

Процес зняття обшивки передбачає створення необхідних умов. По-перше, температура повітря в робочому приміщенні повинна перевищувати п’ятнадцять градусів. В цьому випадку можна проводити будь-які операції з пластиком без особливого ризику його пошкодження.

На фото показана двері автомобіля з наявною на ній облицюванням.

Знімаємо обшивку з дверей машини

Кожна машина має свої особливості конструкції таких елементів, як двері і її обшивка. Однак, не дивлячись на цей нюанс, є переможе різних моделей авто і дещо спільне. Розглянемо ці моменти.

 1. Перш, ніж приступати до здійснення завдання по зняттю дверний обшивки, необхідно повністю знеструмити авто. Для того, щоб відключити енергозабезпечення машини, досить просто від’єднати мінусову клейму акумуляторної батареї.
 2. Після того, як машина залишиться без електроенергії, треба за допомогою хрестоподібної викрутки відкрутити шурупи, що фіксують ручку, що має вбудовані склопідйомники.
 3. У разі, коли обшивка знімається з передніх дверей, треба обов’язково зняти з пластикових фіксаторів декоративну накладку дзеркала, в якому відображається задній план.
 4. Якщо двері авто обладнана бардачком, його також необхідно зняти, одягнувши кліпсодером пластикові фіксатори і відкрутивши болти. Для цього в арсеналі автомобіліста присутній, згадана вище, хрестоподібна викрутка.
 5. Обшивка прикріплена до дверцят автомобіля болтами, які розташовані в нижній частині зазначеної деталі конструкції. Знову ж за допомогою викрутки їх необхідно вилучити, в іншому випадку, зняти потрібний елемент не вийде.
 6. Замок, який блокує двері, також підлягає усуненню тому, що являє собою перешкоду для успішного проведення запланованої операції.
 7. Після того, як всі зазначені елементи благополучно покинули місця своєї постійної дислокації, необхідно буде воювати пластиковим кліпсодером, який акуратно вставляється між обшивкою і автомобільної дверима. Таким чином здійснюється процес від’єднання пластикових кріплень, або, як їх ще називають, кліпс.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

Місця розташування вказаних кріплень, а також їх кількість обов’язково вказується в інструкції по експлуатації і ремонту, яку має будь-яка машина. Справа в тому, що дані показники індивідуальні для кожної моделі.

Обшивка, яка прикрашає двері машини і робить її більш функціональною, категорично не повинна зніматися при мінусовій температурі навколишнього повітря. Це обумовлено особливістю пластики дещо змінювати властивості при різних температурах. Так, якщо повітря прогріте мало, обшивка автомобільної двері може тріснути при інтенсивній дії на неї з боку зовнішніх чинників.

 • Обшивка, одягнена на задні двері, знімається аналогічно.
 • На фото показані фрагменти оздоблення автомобільної двері.
 • Деякі нюанси, пов’язані з роботою.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

Треба відзначити, що в деяких моделях автомобілів поряд з обшивкою доводиться знімати також і утеплювач. У будь-якому випадку, всі зазначені маніпуляції слід проводити дуже обережно, щоб не пошкодити ні двері, ні обшивку.

Крім того, треба уважно спостерігати за дрібними деталями, які можна легко розгубити. Вони можуть впасти під сидіння або, що ще гірше, на землю, де їм загрожує можливість пошкодження.

В останньому випадку виникне необхідність придбання нових, а це іноді досить складно зробити в силу того, що вони дорогі або рідко з’являються на ринку.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

Важливо знати, що зняти обшивку досить нескладно, а ось поставити її на місце, часом, дуже нелегко. Як ви вже знаєте, обшивка кріпиться до дверей за допомогою спеціальних пластикових кліпс. В процесі демонтажу згаданого облицювального елементу необхідно обов’язково запам’ятати місця розміщення цих самих кліпс. Лише в цьому випадку обшивка буде зафіксована швидко і без особливих зусиль.

В підсумку

Знімати вказаний елемент оздоблення автомобільної двері рекомендується в спеціальному приміщенні, щоб не виникало будь-яких неприємних ситуацій з втратою або пошкодженням деталей, а також інших проблем, пов’язаних з нестабільністю атмосфери.

Це не є правилом, однак вступаючи подібним чином, можна вберегти свою нервову систему від зайвих і непотрібних переживань. Більш того, так можна не боятися, що несподівано піде дощ, призупинивши процес.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

Що стосується зимового періоду, то в цьому випадку, про який згадувалося вище, має бути дотримано в обов’язковому порядку.

На завершення ви можете переглянути відео, яке дасть вам відповіді на питання, які могли виникнути під час ознайомлення з цим текстом.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля

Обшивка з двері автомобіля знімається на випадок, коли з’являється необхідність виконання будівельних робіт, що виникли в результаті яких-небудь пошкоджень.

Також ця процедура має місце при виконанні монтажного процесу шумоізоляції або аудіо колонок.

Зняти зазначений інгредієнт обробки дуже легко в силу наявності відносно невеликого числа елементів кріплення, якими є саморізи і різні фіксатори.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

Зняття обшивки дверей

Знімається обшивка за допомогою таких інструментів:

 1. Хрестоподібна викрутка.
 2. Особливий інструмент для прибирання фіксаторів. Даний прилад повинен бути зроблений із пластику, так як залізний кліпсодер здатний зіпсувати шари фарби і лаку, нанесені на двері. Крім того, фіксатори, які належить видаляти згаданим інструментом, зроблені з пластмаси. При впливі на них залізним важким пристроєм, вони можуть поламатися ще до того, як будуть зняті, що вважається дуже небажаним.

Процес зняття обшивки передбачає створення необхідних умов. Найперше, температура навколишнього середовища в приміщенні для роботи повинна перевершувати п’ятнадцять градусів. В даному випадку можна проводити будь-які операції з пластиком без особливого ризику його пошкодження.

На фото показана двері автомобіля з наявною на ній обробкою.

Знімаємо обшивання з двері машини

Кожна машина має власні конструкційні особливості подібних елементів, як двері і її обшивка . Але, не звертаючи уваги на цей невидимий момент, є переможе різних моделей авто і дещо спільне. Розглянемо дані моменти.

 1. Перед тим, як приступати до виконання завдання по зняттю дверний обшивки, слід повністю виключити авто. Для того, щоб вимкнути енергозабезпечення машини, дуже легко від’єднати мінусову клейму батареї акумулятора.
 2. Після того, як машина залишається без електричної енергії, потрібно за допомогою хрестоподібної викрутки відкрутити саморізи, що фіксують ручку, що має встановлені склопідйомники.
 3. На випадок, коли обшивка знімається з передньої двері , потрібно в першу чергу зняти з пластикових фіксаторів декоративну накладку дзеркала, в якому відображається задній план.
 4. Якщо двері авто оснащена бардачком, його також слід зняти, одягнувши кліпсодером пластикові фіксатори і відкрутивши болти. Для цього в арсеналі автолюбителя знаходиться, вищезгадана, хрестоподібна викрутка.
 5. Обшивка закріплена до стулки автомобіля болтами, які розміщені знизу зазначеної деталі конструкції. Знову ж за допомогою викрутки їх потрібно конфіскувати, в іншому випадку, зняти необхідний компонент вийде.
 6. Замок, який блокує двері, також підлягає усуненню тому, як являє собою перешкода для успішного проведення запланованої операції.
 7. Після того, як всі зазначені деталі успішно залишили місця своєї постійної установки, потрібно озброїться пластиковим кліпсодером, який дбайливо ставиться між обшивкою і автомобільної дверима. Подібним чином виконується процес відділення пластикових кріплень, або, як їх ще називають, кліпс.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

Місця розміщення перерахованих кріплень, і також їх кількість в першу чергу вказується в інструкції по експлуатування і ремонту, яку має будь-яка машина. А справа вся в тому, що ці показники індивідуальні для кожної моделі.

Обшивка , яка прикрашає двері машини і її робить досить функціональної, рішуче не повинна зніматися при низькій температурі навколишнього повітря.

Обумовлено це специфікою пластики дещо змінювати властивості при різних температурах.

Так, якщо повітря прогріте мало, обшивка автомобільної двері може лопнути при сильному впливі на неї з боку факторів ззовні.

 • Обшивка , одягнена на тильну двері, знімається подібно.
 • На фото показані частини облицювання двері автомобіля .
 • Певні нюанси, які пов’язані з роботою.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

Слід наголосити, що в більшості моделей автомобілів разом з обшивкою знадобиться знімати також і утеплювач. У всякому разі, всі зазначені дії необхідно робити максимально обережно, щоб не пошкодити ні двері, ні обшивання.

Більш того, потрібно з великою увагою стежити за невеликими деталями, які можна без праці розгубити. Вони можуть впасти під сидіння або, що ще гірше, на землю, де їм загрожує ймовірність пошкодження.

В останньому варіанті з’явиться потреба придбання нових, а це часом дуже нелегко зробити завдяки тому, що вони не дешеві або нечасто виникають на ринку.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

Необхідно знати, що зняти обшивання досить неважко, а ось поставити її на місце, часом, дуже непросто. Як ви вже знаєте, обшивка кріпиться до дверей за допомогою спеціалізованих кліпс з ПВХ.

В процесі демонтажу згаданого оздоблювального елементу слід обов’язково засвоїти місця розташування цих самих кліпс.

Лише в даному випадку обшивка буде зафіксована швидко і без великих труднощів.

В підсумку

Знімати вказаний компонент облицювання автомобільної двері рекомендується в особливому приміщенні, щоб не з’явилося якихось малоприємних обставин з втратою або пошкодженням деталей, і також інших проблем, які пов’язані з нестабільністю атмосфери.

Це не вважається правилом, однак, чинячи так, можна захистити власну нервову систему від зайвих і абсолютно зайвих переживань. Крім того, так можна не бояться, що несподівано піде дощ, призупинивши процес.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

Що ж стосується зими, то в даному випадку, про який говорилося вище, має бути дотримано обов’язково.

На останок ви можете переглянути відео, яке дасть вам відповіді на питання, які могли з’явитися під час знайомства з реальним текстом.

Як зняти обшивку дверей на субару форестер sf5

Як зняти обшивку дверей?

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

Часто трапляється, так що стара обшивка ламається, псується або водій виявив бажанням встановити нові музичні колонки в подіум двері. В цьому випадку, буде потрібно докладна інструкція про те, як зняти обшивку дверей? Адже дана операція, хоч і здається на перший погляд простий, таїть в собі певні труднощі, після яких, багато псують дверну панель або спеціальне покриття. Ця стаття допоможе вам уникнути подібних помилок: пояснить, як виконується заміна обшивки передніх і задніх дверей і як встановити подіум колонки в двері.

Хоча, насправді, в цій процедурі все набагато простіше, ніж здається. Найголовніше, дотримуватися кількох елементарних правил, які допоможуть вам уникнути банальних помилок в процесі демонтажу.

Відео – Демонтаж обшивки передніх або задніх дверей авто

Перед проведенням ремонтних робіт, рекомендується заздалегідь придбати спеціальні пістони. Це пластикові кріпильні деталі, які створюють невидиме кріплення обшивки до дверної панелі.

Порядок зняття обшивки

 1. За допомогою дуже маленькою плоскою викрутки отковирять облицювальну частину рукоятки склопідйомників, а потім зняти її. Після цього, то ж саме виконайте і з рукояткою склопідйомників. Демонтуйте розетку. Всі дії потрібно виконувати гранично акуратно і без зайвих рухів.Таким чином, ви збережете життя декоративних деталей при знятті.Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком
 2. Зніміть з допомогою тієї ж викрутки заглушки на підлокітнику. Під ними ви знайдете шурупи, на яких він кріпиться. Викриття шурупи і зніміть підлокітник. Намагайтеся викручувати шурупи до кінця, інакше є ризик подряпати обшивку гострими кінцями при демонтажі підлокітника.Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком
 3. Подденьте накладку на рукоятці відкривання дверей і витягніть її. Якщо вона не виходить, то її потрібно перевернути на 90 градусів. У такому положенні вона повинна виходити з витягнутою на себе рукояткою.
 4. Аналогічні операції проведіть з іншими елементами декору. Пам’ятайте, що для успішного проведення робіт важливо проявляти граничну акуратність.
 5. Тепер викруткою акуратними рухами отщелкивали дверну обшивку від дверей. Слідкуйте за тим, щоб вона не тріснула, на пістони можна закрити очі, якщо ви заздалегідь придбали новий комплект. Після того, як обшивка буде знята, витягніть залишилися пістони. Все пістони, які не вдалося зберегти, замініть новими.

Щоб встановити нову обшивку, перекрепіте пістони на неї і проведіть установку всіх деталей в зворотній послідовності, з дотриманням тих же заходів акуратності.

Якщо в обшивці у вас встановлено подіум з колонкою під музику, то потрібно знімати її до тих пір, поки провід не буде в натяг – це той момент, коли пересувати обшивку вже не можна.

Від’єднайте штекер проводу в найближчому місці і стягніть дроти. Після цього, викрутити саморізи кріплення динаміка і замініть його новим. Установка і монтаж обшивки з колонкою відбувається в зворотній послідовності.

Намагайтеся не пошкодити провід, так як замінити його в майбутньому буде дуже складно.

Як встановити подіум в обшивку двері

Є два способи кріплення колонок на обшивки дверей. Одні автолюбителі випилюють отвори під них і кріплять їх з внутрішньої частини.

Плюс такої установки полягає в тому, що такий динамік займає менше місця на двері автомобіля і не заважає ногам водія і пасажира.

Однак цей спосіб не застосуємо для автомобілів з м’якою обшивкою, так як вона не зможе утримувати важкий динамік.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

Другий спосіб має на увазі самостійне виготовлення або покупку вже готових подіумів, які кріпляться до будь-дверний обшивці. Дуже важливо дотримати вимоги до розмірів, так як подіум від іншого автомобіля може сказати на функціоналі двері. Нерідкі випадки, коли подіум блокував спробу опустити скло, так як рукоятку просто вперлася в нього.

Після підбору подіуму потрібно приступати до його встановлення. Насамперед до нього кріплять динамік. Робиться це за допомогою саморізів. Підбір колонки необхідно здійснити також за розміром і бажаної потужності. Занадто високий динамік може замкнути на металевий корпус автомобіля, намагайтеся цей момент врахувати.

Після того, як динамік буде закріплений, в обшивці дверей випилюється місце під решту динаміка, через цей отвір прокладаються проводи. Кріплення подіуму необхідно підбирати відповідно до типу дверей вашого автомобіля. Найпоширенішим варіантом є старі і перевірені саморізи.

Це все, що необхідно знати про обшивці дверей. Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам здійснити задумане, і ви навчилися чогось нового в області тюнінга і ремонту автомобілів. 

Як зняти обшивку з дверей на ВАЗ

В експлуатації машини, особливо російського виробництва, деякі роботи доводиться проводити самому. З одного боку, це не дуже зручно. З іншого – кожен раз ганяти авто в сервіс заради п’ятнадцятихвилинної роботи теж не годиться.

На щастя, для таких робіт не потрібно особливих знань або навичок, та й інструмент теж використовується загальнодоступний. Зрештою, корисно знати, як робити якісь дрібниці. Це економить вам час і нерви, не кажучи вже про гроші.

Таке завдання, як зняти обшивку дверей водія, наприклад, не представляє особливих складнощів і виконати її може кожен.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

Інше питання, навіщо це робити. Можливо, ви хочете дістатися до динаміка або стеклопод’емника, або накинути тягу на механізм замикання дверей. А може, банально прочистити зливні отвори і позбутися від вогкості за пластиком. Для всього цього якраз і потрібно виконати вказану дію. Попереджаємо відразу: запасіться пластиковими кліпсами! Вони вам обов’язково знадобляться.

Почнемо з водія

В Калині, Пріорі і Грант схема кріплення ідентична. Щоб зняти обшивку дверей водія, так як вона тримається не тільки на саморезах, однією хрестової викрутки мало. Знадобиться ще дещо гостре і плоске. Отже, для початку займемося явними цвяхами. Перший – в нижній частині дверей.

Там на всіх цих моделях розташований пластикова кишеня, знизу якого є два поглиблених отвори. У них-то і видно капелюшки шурупів. Викруткою з довгим лезом туди підлазити не дуже зручно, так що по можливості візьміть коротку. Потім біля ручки дверей знайдіть пластмасову заглушку.

Подденьте її тим самим гострим предметом, який ми згадали вище, і знайдете там шуруп. Ще один захований в підставі ручки відкривання. Відгинайте її в крайнє положення і відкрутіть його. Ну і в поглибленні на корпусі є ще один.

Зверніть увагу

Ми думаємо, що зайвим буде згадувати, що всі ці саморізи ви повинні складати окремо, щоб потім не шукати судорожно і не втратити. В кінці відкрутіть ковпачок замикання дверей.

Перед тим як приступити до зняття обшивки дверей водія, перевірте, що кліпси у вас є. Якщо ви не змогли їх знайти, будьте дуже обережні, тому що саме на них, власне, все й тримається. Піддягаючи ножем або плоскою викруткою панель, отщёлківайте її від корпусу двері.

Пам’ятайте, що фіксатори дуже тендітні, і ламаються під найменшої навантаженням. Потім вимкніть фішку динаміка і відведіть в сторону тягу, якщо вона приєднана. Ось і все, тепер у вас гола двері і ви можете робити те, заради чого все і затівалося.

Ми, до речі кажучи, радимо сміття і вологу з дверей видалити, якщо вже є така можливість, і прочистити зливні отвори, навіть якщо ви не для цього розбирали двері.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

переходимо назад

Перед тим як зняти обшивку задніх дверей на Гранта, Калині або Пріорі, потрібно трохи підготуватися. Інструмент нам знадобиться той же – хрестова викрутка і ніж, а також кліпси.

Єдина різниця в порівнянні з передніми дверима: на задній іноді буває механічний стеклопод’емник, а не електричний. Взагалі-то, для нього є спеціальний знімач, але все користуються плоскою викруткою.

Отже, піддягаємо заглушку на передній частині «крутилки», витягуємо її, а потім виштовхуємо ручку вперед. Тепер займемося ручкою. Зняти її з обшивки задніх дверей, як і з передньої, на Калині та інших моделях можна, відкрутивши шуруп у її заснування.

Відгинаємо в крайнє положення, хрестової викруткою відвертаємо саморез, знімаємо. Нічого складного. Тепер зверніть увагу: корпус ( «держак») задніх дверей має більше заглушок, ніж є попереду. Знімайте їх все, під ними захований кріплення, який ви повинні відкрутити.

Власне, далі процес нічим не відрізняється від вищеописаного. Кліпси використовуються абсолютно ті ж, ламаються знову ж також легко. Після того як зняли обшивку задніх дверей на Пріорі, Калині або Грант, не забудьте видалити зламані фіксатори і замінити їх на нові.

Інакше вона не буде прилягати щільно, а це погано не тільки естетично: з часом від постійних вібрацій панель зламається і доведеться її міняти. Це не просто декоративний елемент; вона захищає салон від шуму і атмосферного впливу.

Без неї буде набагато краще чути шелест шин по асфальту, від дверей буде відчутно відчувається, а в дощ ще й вода буде попадати.

закінчуємо

Обшивку з дверей на ВАЗівських моделях зняти зовсім нескладно. Єдиний нюанс – це те, що кліпси-фіксатори, по суті, будуть в цьому процесі витратним матеріалом, тому запасіться ними заздалегідь, благо ціна дозволяє.

Для роботи використовується тільки два інструменти, немає нічого важкого або важкодоступного, тобто її цілком може виконати і одна людина без особливих труднощів. І задня, і передні двері не стануть в цьому сенсі проблемою.

Так що можете зі спокійною душею відмовитися від послуг автосервісу, в разі якщо треба перевірити з’єднання динаміка або прочистити сливи: це ви абсолютно нормально зробите своїми руками.

Як зняти обшивку передніх дверей: докладна інструкція

Як зняти обшивку передніх дверей необхідно знати людям, що використовують вітчизняні автомобілі і часом стикаються з даними проблемами. Потреба в даній процедурі виникає якщо:

 • Необхідно утеплити двері.  
 • Зробити тюнінг різноманітного роду.
 • Усунути несправність стеклопод’емника або ручки відкривання дверей.
 • Полагодити заклинило скло.

Справа в тому, що не завжди автолюбитель може попрямувати в автосервіс, коли виникла поломка. Обставини бувають різні і часто деякі ремонтні роботи людині доводиться виконувати самостійно. Зняття обшивки передніх дверей входить в число подібних операцій.

процедура зняття

Як правило, обшивка дверей передньої лівої фіксується надійними кріпильними болтами. Однак виготовляються вони з пластику.

При демонтажі можна випадково зламати кліпси, тому перед тим, як щось робити потрібно подбати про те, щоб під рукою знаходилися запасні деталі.

Особливо відповідально варто поставитися до цього, якщо обшивка дверей передньої лівої демонтується в мороз. Справа в тому, що пластмаса в такій ситуації стає найбільш крихкою.

важливо

Перед початком роботи потрібно приготувати дві викрутки, а саме плоску і хрестову. Ні в якому разі не можна забувати, що від акумулятора слід від’єднати дріт з мінусом.

При роботі потрібно тримати інструменти ближче до болтів і власникам інакше є ризик, що обшивка дверей передньої лівої буде пошкоджена. Ще потрібно обмотати крижі викрутки ізолентою.

Якщо цього не зробити, то можна випадково пошкодити лакофарбове покриття у верхній частині дверей. Щоб правильно виконати всю процедуру необхідно чітко слідувати алгоритму:

 1. Треба викрутити всі гвинти, які розташовуються близько дверної ручки. Ще не можна забувати про болти, що виконують роль фіксаторів модуля стеклопод’емника.
 2. Далі, потрібно демонтувати модуль, який відповідає за підйом стекол.
 3. Потрібно від’єднати дроти, з’єднані з системою харчування. Зробити це потрібно шляхом демонтажу фіксатора.
 4. Після того як всі дроти відключені можна приступати до демонтажу власників обшивки ручки.
 5. Потім слід відкрутити фіксують болти і демонтувати оббивку. Обшивка дверей передньої лівої фіксується за допомогою трьох шурупів, розташованих знизу. Їх відкручування обов’язково.
 6. Наступним кроком треба демонтувати спеціальну кнопку, що відповідає за блокування дверей.
 7. Далі, зніміть елемент зовнішньої обробки, а саме облицювання. Обшивка дверей передньої лівої повинна акуратно підніматися за допомогою плоскої викрутки, після чого треба акуратно витягнути власники з пластмаси, що фіксують елемент кузова.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

Ремонт обшивки передніх дверей

Обшивка дверей передньої правої може зніматися часто. Це можна робити, коли потрібно відремонтувати стеклопод’емник або забезпечити більш ефективну шумоізоляцію.

Ще це можуть зробити для того, щоб перетягнути дверні карти. Якщо це робити не акуратно, то можна запросто зламати пластмасові кріплення або навіть саму деталь.

Поломку може організувати будь-яка людина, але далеко не кожен знає, як її усунути.

Можуть виникнути ситуації, при яких обшивка дверей передньої правої може потріскатися або зламатися в слабких місцях. Так, може статися, якщо автолюбитель спробує зняти дверні карти при низьких температурах. Справа в тому, що в таких обставинах пластик може задубіти і зробитися більш крихким.

Полагодити тріснуту пластмасу можна за допомогою металевої сітки, якщо використовувати її як армуючий матеріал.

Якщо здійснити пайку сітки зсередини двері, то обшивка дверей передньої правої буде врятована від розповсюджується тріщини.

Порада

Однак варто пам’ятати, що із зовнішнього боку дефект все одно залишиться видимим, і щоб його позбутися доведеться вдатися до допомоги грунтовки або лакофарбового покриття.

Якщо сумна доля спіткала пластикові кліпси, то можна діяти по-різному:

 • У ситуації, коли кріплення залишилося цілим його можна просто приклеїти на старе місце. У більшості випадків для цієї мети застосовується спеціальний термічний пістолет. Однак перед нанесенням клею необхідно з особливою ретельністю зачистити кріпильні місця від бруду і сміття. Таким чином, можна дуже надійно зафіксувати кліпсові кріплення на майбутнє.
 • Якщо термічного пістолета раптом не виявилося під рукою, то можна вдатися до допомоги звичайного паяльника. Необхідно трохи підплавити підстави кліпсовой кріплень з пластику.

Бувають ситуації, коли кріплення, на яких тримається обшивка дверей передньої правої, ламаються повністю. У такій ситуації їх буде складно полагодити, але все ж можливо. Тут потрібно тонкий, але в той же час міцний металевий лист. Підійде звичайна бляшанка від консервної банки.

Треба акуратно вирізати з неї смужку, в якій зробити отвір під пістони капелюшок. Далі, її потрібно протягнути під кронштейном і загнути краю. Це робиться для того, щоб отвір виявився по центру. Невелика товщина смужки дозволить пістони капелюшку дотягнутися і залягти за неї.

Бувають випадки, коли починають кліпсові кріплення не вдається. У такій ситуації можна просто прикрутити оббивку дверей на саморізи. Однак можна легко і просто уникнути всіх цих непростих ремонтних операцій, якщо знімати елемент двері, про який йде мова з особливою обережністю.

Справа в тому, що при необережному поводженні з оббивкою можна отримати в результаті набагато більш серйозні поломки, усунути які зможуть тільки на станції технічного обслуговування. За свої послуги фахівці, безсумнівно, попросять чималу плату.

Таким чином, можна зробити висновок що, працюючи з особливою акуратністю можна заощадити деяку суму.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

рекомендації

Коли обшивка дверей передньої правої вимагає демонтажу, дану процедуру можна цілком зробити своїми руками, якщо дотримуватися чіткого алгоритму, описаного вище і дотримуючись елементарної обережності. Але сьогодні є такі люди, які навіть не знають, з якого боку у дверцята знаходиться обшивка.

Спеціально для таких громадян існують автосервіси і СТО, де всі необхідні процедури виконають якісно швидко і за помірною ціною. Подібних місць трохи і в їх число входить Uremont.com. Поки жоден автолюбитель не пошкодував про те, що відвідав цей сайт.

Тут кожен отримає висококласні послуги, пов’язані з ремонтом автомобілів.

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком »

Як зняти обшивку з дверей автомобіля? Розписуємо крок за кроком

Найчастіше питання, як зняти обшивку дверей усередині автомобіля, виникає в декількох випадках. По-перше, якщо зламалися склопідйомники або ж – заклинило замки (може, центральний замок). Тоді обшивку ваших дверей потрібно буде знімати з будь-якого для виконання ремонтних робіт і всього, що з ними може бути пов’язано.

По-друге,, врізаються в двері з внутрішньої сторони, і інші сучасні гаджети, що укріплюються з бічних сторін. По-третє, якщо ставиться (змінюється) шумо- і віброізоляція або додаткове утеплення / ущільнення.

В принципі, нічого складного в цьому процесі зняття немає. Єдине, про що треба було б подбати, так це про відповідні оточуючих умовах. Тобто, взимку процедура проводиться не на вулиці – від занадто низьких температур пластик, з якого зроблена обшивка в більшості випадків, стає крихким і дуже легко ламається.

Особливо це актуально щодо кліпс, кріплень і засувок. Так що, краще в холодну пору року для цих цілей використовувати опалювальний бокс або гараж. А влітку – захищене від вітру і пилу простір, можна навіть і під відкритим небом.

Як зняти обшивку дверей, щоб її не зашкодь ть і безболісно, потім, поставити на належне місце? Спершу розглянемо інструкцію для автомобілів, у яких не автоматичне керування стеклами, оскільки наявність ручних склопідйомників дещо ускладнює завдання.

Зверніть увагу

Особливої ​​обладнання для демонтажу обшивки не буде потрібно. Інструментарій обмежується хрестоподібної викруткою для викручування саморізів і кліпсодером – конструкції типу Антистеплери, призначеної для акуратного видалення кліпс, на яких тримається обшивка дверей.

Причому кліпсодер краще брати пластиковий: «виколупувати» доведеться пластмасові кліпси, і металевий може подряпати як їх, так і оточуючі, теж пластикові, деталі. За відсутності оного можна обійтися і звичайною плоскою викруткою для піддягання і шпильки, але знову ж таки – без пошкоджень в цьому випадку може не обійтися. Так що, діяти треба гранично акуратно!

Спочатку з салону обережно знімається накладка-декорація, що прикриває регулювання дзеркала. Використовується для цього кліпсодер (або ж згадана плоска викрутка, але з ще більшою ретельністю).

Далі треба видалити накладку з дверної ручки. Вона поддевается кліпсодером з боку замку – там накладку легше підчепити. Знімати краще рукою, щоб вона не тріснула. З ручки викручується саморіз (для цих дрібних кріплень краще заздалегідь виділити спеціальну порожню ємність, інакше після будете повзати по салону і навколо авто в пошуках пропажі).

Кліпсодер підводиться під накладку з боку ручки, просовується приблизно до середини її ширини. При цьому панелька вискочить без всяких зусиль і натиску. Будьте уважні: по центру панелі є такий пластиковий шип. Якщо смикнути різко, може зламатися, так що краще злегка підняти панель, одночасно відтягуючи кліпсодером обшивку на себе.

Оголена колодка проводів акуратно від’єднується від управління склопідйомниками. Залишилися всього три самореза. Вони розташовані внизу двері, в більшості моделей і марок їх там 3 штуки. Тепер обшивка тримається тільки на внутрішніх, прихованих кліпсах. Потрібно взятися за неї знизу і плавно потягнути на себе. Пролунає м’який клацання – це «відстріл» клопи.

Тепер обшивка вільно «ходить» в руках. Залишається її підштовхнути вгору – і вона повністю від’єднана. Іноді при проведенні даної процедури, особливо в б / у авто, зношені від часу кліпси ламаються. Так що, перед проведенням робіт радять придбати запасні, хоча б кілька штук!

Порада: Як завжди, повернення демонтованої деталі нагадує кіно задом наперед: ті ж дії проводяться в зворотному порядку. Однак при установці знятої обшивки є невеликий секрет: монтувати на місце ту частину, яка між склом і дверима, простіше, якщо скло опущено. Більше свободи для рук.

Демонтаж обшивки з «наворотами»

Якщо авто обладнане склопідйомниками-автоматами, на дверях є динаміки, а збоку – габаритний розсіювач, зняття обшивки в більшості рухів тіла простіше, зате вимагає попереднього видалення зовнішніх накладок. Тобто, перед тим, як зняти власне обшивку, потрібно:

 • Скло повністю опускається вниз;
 • Динамік (вірніше, його решітка) обережно зсувається до дверних петель і виймається з пазів (заодно коли він знятий,);
 • По центру розсіювача габариту підводиться викрутка або кліпсодер, обережно підчіплює і знімається;
 • З ручки знімається захисна накладка блоку управління склопідйомниками і дзеркалами;
 • Заглушка-кріплення повертається під прямим кутом і демонтується вся панель;
 • Тепер можна зняти обшивку: витягнути три кліпси внизу двері і потягнути обшивку вниз. Ніяких саморізів або прихованих кліпс в цій конструкції немає.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Що робити, якщо тече люк в машині? Список корисних порад

Вічна проблема – підтікання люка! Люк, не рідний, чи не механічний /…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…