На позашляхових автомобілях Renault Duster встановлюється штатний акустичне головний пристрій, що володіє функцією захисту від крадіжки. Введення коду в магнітолу Рено Дастер потрібно після здійснення робіт, пов’язаних з відключенням акумулятора від бортової мережі. Без введення числового пароля подальша експлуатація обладнання неможлива.

Пристрій і функції штатної магнітоли

Заводська магнітола Duster встановлюється в деякі модифікації автомобіля за замовчуванням. Для з’єднання з бортовою мережею використовується роз’єм ISO, що складається з 2 колодок.

Акустичне оснащення включає в себе 4 широкосмугових гучномовця, розташованих в панелях дверей. На рульовій колонці розташовується набір кнопок управління основними функціями головного пристрою.

Основні параметри, терморегулятори штекерів і зовнішній вигляд обладнання ідентичні використовуваним на Рено Логан другого покоління.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

У конструкції магнітоли передбачений блок бездротового зв’язку Bluetooth, який дозволяє вести розмови по телефону в режимі «вільні руки». Мікрофон розміщується на стельової консолі, забезпечуючи хорошу чутність мови водія. Зворотні фрази транслюються через динаміки, користувач налаштовує гучність обертанням штатного регулятора.

Підключений телефон синхронізується з головним пристрій, що дозволяє вивести на екран записну книжку.

На фронтальній панелі є роз’єм USB, що не вимагає додаткових налаштувань. Порт дозволяє приєднувати зовнішні накопичувачі або програвачі i-Pod, трансляція музичних композицій стартує автоматично. Є роз’єм AUX, призначений для підключення зовнішнього плеєра, перед початком експлуатації обладнання потрібно відрегулювати робочі параметри порту.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Вбудований радіоприймач дозволяє приймати радіостанції в діапазонах ультракоротких, середніх і довгих хвиль. Для запису частот використовується 6 клавіш, розміщених на нижній частині фронтальної поверхні корпусу. У конструкції головного пристрої передбачений приймач сигналів RDS, які відображаються на екрані або транслюються через колонки акустичної системи.

Вбудований програвач компакт-дисків обладнаний декодером, що дозволяє прослуховувати композиції стандарту MP3.

У магнітолі є спеціальний контролер, що включає блокування при відключенні харчування. Таким чином реалізований захист від крадіжки, оскільки зловмисник не зможе скористатися викраденим пристроєм. Початковий введення коду виконується на заводі-виробнику автомобіля або перед передачею транспортного засобу власнику в дилерському центрі.

Як встановити

На базових модифікаціях автомобіля передбачається тільки аудіопідготовка, подальша установка магнітоли проводиться дилером чи власником. Для виконання монтажних робіт буде потрібно викрутка з головкою Torx T-30, монтажна лопатка або пластикова картка і комплект перехідників, необхідних для комутації.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Коротка інструкція по установці обладнання:

 1. Підчепити кліпси і вийняти на себе поличку для дрібних предметів, розташовану на штатному місці магнітоли.
 2. До задньої стінки елемента прикріплені штекери роз’єму ISO, які необхідно зняти.
 3. Одягнути на роз’єми перехідні елементи, місця з’єднання рекомендується захистити шаром ізоляційної стрічки. Додатково слід перевірити відповідність кабелів, наявних на магнітоли і в штатному джгуті проводки автомобіля.
 4. Розмістити у панелі приладів металеву монтажну корзину, яку кріплять відгинанням трикутних пластин по периметру.
 5. З’єднати штекери з головним пристроєм, яке потім встановлюється в монтажному вікні.
 6. Змонтувати декоративну рамку навколо передньої панелі.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Додатково потрібно встановити гучномовці в штатні вікна, виконані в дверях. Посадочні гнізда закриті зверху декоративними пластиковими гратами.

Всередині розташований комутаційний джгут, оснащений штекером. Оскільки альтернативні колодки несумісні з роз’ємом, то потрібно або заміна сполучних елементів, або видалення штекера.

Обрізані дроти з’єднуються методом скрутки або обтисненням латунної трубкою.

причини блокування

Основою всіх причин блокування заводського програвача на Рено Дастер є короткочасне або тривала відсутність напруги в мережі живлення. При виявленні несправності штатне устаткування автоматично включає кодову захист.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Альтернативні програвачі, встановлені користувачем або в дилерському центрі, блокуванням не оснащені. Після відновлення працездатності потрібно зробити налаштування обладнання, включаючи програмування годин. При цьому частоти радіостанцій зберігаються в пам’яті аудіо.

відключення акумулятора

Процедура відключення клеми батареї проводиться при заміні пристрою, відпрацьованого ресурс або з пошкодженим корпусом. Також зняття клеми потрібно для виконання ремонтних робіт на кузові, пов’язаних із застосуванням зварювання.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Після відключення акумулятора спрацьовує захисний алгоритм, що знаходиться в прошивці магнітоли Renault Duster, який блокує обладнання.

замикання електропроводки

При короткому замиканні або перевантаженні спрацьовує плавкий запобіжник, розміщений в окремому блоці. Переривання подачі напруги сприймається головним пристроєм як відключення штекера зловмисником.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Закладений алгоритм автоматично активує блокування автомагнітоли при відновленні подачі живлення.

розряд АКБ

Ще однією причиною блокування головного пристрою є падіння напруги в бортовій мережі, що виникає при природній розрядці батареї.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

При досягненні закладеного в алгоритм порогового значення контролер аудіопрогравачем подає сигнал, який вказує на зникнення харчування, який викликає включення блокування. Проблема може трапитися в зимовий час після невдалих повторних пусків двигуна, які призводять до розрядки акумулятора.

Як розблокувати магнітолу Рено Дастер

Для розкодування головного аудиоустройства потрібно ввести і підтвердити 4-значний цифровий пароль.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Існує кілька методик визначення і розшифровки коду, кінцевий вибір алгоритму залежить від ситуації і побажань власника.

Як дізнатися код

Дізнатися код магнітоли Рено Дастер можна з гарантійного сертифікату, який додається до автомобіля. Інформація знаходиться на 4 аркуші. Правіше поля, призначеного для занесення VIN-номера, розташоване вікно, в яке записано 4-значний цифровий пароль. Він-код і кодове число вносяться в процесі передпродажної підготовки транспортного засобу.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Якщо код від магнітоли не написаний в документації, вона втрачена або головний пристрій змінювалося по гарантії або самим власником, то буде потрібно знайти інформацію самостійно. Для визначення пароля необхідно зняти програвач з автомобіля, оскільки потрібно прочитати спеціальний попередній код, надрукований на заводській етикетці. Табличка клеїться на бічну частину магнітоли.

Для зняття обладнання потрібно забезпечити доступ до кріпильних гвинтів з головкою Torx Т20.

Елементи закриті декоративною рамкою на центральній частині приладової панелі, яка знімається монтажної лопаткою. Спочатку відділяється нижня частина елемента, а потім рухом вгору розмикаються залишилися фіксатори. Від рамки потрібно відокремити джгути, що йдуть до кнопок аварійної сигналізації і блокатору центрального замка.

На верхній частині корпусу магнітоли є паперова наклейка з описом параметрів і штрих-кодом, під яким знаходиться цифро-буквений номер. Користувачеві потрібно записати останні 4 символи, які потім вносяться в інтерактивний калькулятор, що розраховує кодове число.

Іншим способом визначення попереднього коду є спільне натискання кнопок 1 та 6, що перебувають на передній частині обладнання. Клавіші утримуються на протязі 5 секунд, після чого на екрані з’явиться шукане значення.

Зверніть увагу

При цьому треба врахувати, що подібна маніпуляція виходить не у всіх власників Дастер, оскільки залежить від версії програмного забезпечення і дати випуску програвача.

Алгоритм діє тільки на машинах раннього випуску, пізніше виробник відмовився від його застосування.

Що робити якщо шифру не знайшлося

Якщо користувачеві не вдалося визначити код розблокування магнітоли, то рекомендується звернення до дилера. Офіційний представник запитує підприємство, що виготовило автомобіль. Через кілька тижнів приходить відповідь, який повідомляється власнику.

Недоліком методики є тривалий час очікування, а також необхідність поїздки до дилера для оформлення відповідного запиту. Оскільки для цього потрібне заповнення ряду паперів, то представники неохоче втручаються в процедуру.

Як ввести код

Після визначення значення пароля користувач приступає до введення коду магнітоли. Перед тим як ввести код магнітоли, необхідно включити запалювання.

Потрібно знати, як набрати, як ввести код магнітоли. Щоб правильно ввести необхідні цифри, необхідно дотримуватися алгоритму:

 1. Послідовно натискати кнопку 1. Число впливів дорівнює значенню першої цифри пароля.
 2. За аналогією запрограмувати решту 3 поля. При цьому поточне значення відображається на дисплеї магнітоли.
 3. Після введення останньої цифри потрібно натиснути і утримувати кнопку 6.

Після того як обладнання розблокувалося, почнеться автоматичне трансляція першої радіостанції з пам’яті. Потім користувач налаштовує обладнання і продовжує експлуатацію в штатному режимі.

7 секретів, про які мовчить ваш Дастер

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Часом володіючи автомобілем, ми навіть не здогадуємося про приховані можливості нашого чотириколісного друга. Ось і з Дастера така ж ситуація, і в цій статті я розповім про тих секрети, про які ви можливо ще не знали.

Що можна зробити самостійно

Купивши Renault Duster багато хто починає фарширувати його різними прибамбасами: задній паркувальний радар, камера заднього виду (КЗВ), відео-реєстратор, захист вузлів під днищем позашляховика і т.п. При цьому багато хто не підозрюють про те, що вже встановлено в їх машині. Що ж входить штатно в комплектацію Дастера?

Заїхавши перший раз на заправку на своєму новому Рено Дастер, я не відразу зрозумів куди можна пристосувати кришку від бензобака, коли вставляєш пістолет бензоколонки. Довелося покласти кришку в кишеню і піти розплачуватися з касиром за бензин. І тільки потім ми здогадалися, що на люку бензобака є спеціальний гачок, на який вішається кришка бензобака, ось так:

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

2. тайничОк

Автовиробник Renault подбав і розмістив в Дастера комплект запасних запобіжників на випадок поломки в дорозі. Там же знаходиться пінцет для зручності установки запобіжників. Але де шукати цей комплект? Все просто, він захований за кришкою відсіку з запобіжниками зліва від водія з торця передньої панелі і доступний при відкритих передніх дверей:

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Якщо вам не потрібні підголовники, ви можете їх легко зняти. Для цього потрібно всього лише натиснути дві кнопочки і витягнути підголівник угору.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Сонцезахисний козирок можна використовувати не тільки на лобовому, але і на бічних стеклах. Просто потягніть на себе за край козирка, вивільняючи його з фіксатора і поверніть на бокове скло. Тепер сонце не буде вам докучати збоку.

  Зарядний пристрій для автомобільного акумулятора

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Чи не кожен здогадується, що металеві важелі в торці задніх дверей – це корисна функція блокування від дітей. Натисніть на цей важіль і дитина не зможе відкрити двері зсередини, а зовні ви відкриєте її як зазвичай.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Кермо на Рено Дастер можна регулювати по висоті, правда є всього 2 положення, але це краще ніж зовсім нічого. Кнопка регулювання керма знаходиться знизу рульової колонки.

У Дастера є функція автозакриванія дверей при початку руху при швидкості понад 10 км / год. Про цю можливість практично ніде не говориться, я сам дізнався про це тільки через 1 рік володіння машинкою. Ця додаткова функція присутня практично на всіх японських автомобілях. Щоб включити цю функцію на Dustere проробляємо наступне:

Кнопка центрального замка Рено Дастер розташована тут

Натиснути ліву частину кнопки з червоним автомобільчиком і тримати до звукового сигналу

 • включаємо запалювання
 • натискаємо кнопку центрального замка і утримуємо її не менше 5 секунд до звукового сигналу.

Усе! Тепер при початку руху і швидкості понад 10 км / год спрацює центральний замок і закриє всі двері. Щоб відключити цю функцію, проробляємо заново теже дії.

 • Сподіваюся ця інформація була для вас корисною і зможете скористатися цими порадами в потрібний момент.
 • dusterauto.ru
 •  Ще статті про Рено Дастер:

Голосуй! ( 5

Як дізнатися код магнітоли Рено Дастер?

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Власники французького автомобіля Renault Duster нерідко мають неповне уявлення про можливості штатної магнітоли свого транспортного засобу. Зіткнувшись вперше з блокуванням цього пристрою, багато хто не може розібратися, як дізнатися код магнітоли Рено Дастер. Подібна ситуація приносить ряд проблем автовласникові, але має досить просте рішення. Отже, як же правильно підібрати і використовувати ключ для медіапристроїв зазначеної марки автомобіля.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Визначення коду на магнітоли самостійно і по VIN коду

За задумом виробників автомобілів марки Рено на автомагнітолу встановлюється спеціальний код блокування, який покликаний захищати пристрій від крадіжок.

Активація блокування відбувається безпосередньо після переривання електроживлення. Розблокувати програвач можна за допомогою вищезгаданого коду.

Однак сенс даного способу захисту апарату зрозумілий не всім користувачам. Пояснюється це наступним чином.

Звичайно, найбільш простий спосіб дізнатися код – подивитися його в доданих документах на машину. Необхідна комбінація вписуються дилерами в потрібні поля, хоча це відбувається не завжди.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Але якщо з якихось причин перевірити інформацію по паперах неможливо, варто спробувати дізнатися PRE-CODE. Для цього треба скористатися одним із запропонованих способів:

 • Затиснути одночасно кнопки 1 і 6 на включеній магнітолі і не відпускати їх 3-5 секунд. На екрані відобразиться запис «pre code xxxx». Останнє – одна буква і 3 числа коду. Вони переносяться в генератор, який на виході дасть код з 4 цифр (генератори: http://renault-drive.ru/codemegane.html і http://carfrance.ru/kak-snyat-i-razblokirovat-magnitolu-reno- daster / index.html). По завершенні їх введення пристрій активується.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

 • Коли не спрацював перший варіант вирішення проблеми, залишається тільки зняти магнітолу з автомобіля і подивитися pre-code на паперовій бирці з іншого боку апарату.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

У разі отримання PRE коду може виявитися, що генератором будуть надані не 4, а 3 або навіть 2 цифри. При виникненні подібної ситуації просто додаються спереду нулі за кількістю відсутніх цифр.

Чтобы ввести искомую комбинацию, необходимо воспользоваться клавишами, расположенными на штатной панели аппарата, а после завершения ввода нажать кнопку «6» и не отпускать. При правильно зарегистрированном ключе с автомагнитолы будет снята блокировка. В случае некорректного ввода отобразится предупреждение об ошибке.

Альтернативным вариантом получения ключа разблокировки является обращение к официальному дилеру. Для этого понадобится указать VIN код автомобиля. Также эта услуга предоставляется на некоторых сайтах и имеет платную основу.

Особенности различных магнитол, используемых в Renault

Поскольку в автомобилях даже одной модели могут использоваться отличающиеся по характеристикам штатные медиаустройства, приведем несколько примеров проигрывателей и особенности получения кода активации для них.

 • RENAULT Philips 22 DC 459/62E. В отличие от других моделей, не имеет своего экрана. После подключения магнитолы на дисплее в панели авто отобразится «CODE». Комбинация цифр вносится посредством кнопок джойстика, расположенного справа на руле. Цифры подбираются цилиндрическим переключателем «С», который базируется сзади джойстика. Следом за установкой начального знака используется клавиша «В» для переноса дйествия на следующую позицию. Операция повторяется для 4 знаков, завершение ввода для запуска магнитолы — кнопка «B».
 • RENAULT 22 DC 279 / 62Z CD Philips. Представлений пристрій, як і попереднє, надається без свого екрану. У нього кодовий ключ передається за допомогою «рідного» пульта дистанційного керування. Спочатку підключений до джерела живлення – «POWER», при цьому основний екран автомобіля загоряється і відображає запис «CODE», а після чотири нулі. Потім колесом на ДУ виставляється коректне значення на місці миготливої ​​цифри. Щоб переключитися на обробку наступного знака, потрібно скористатися клавіші зі стрілкою. Завершивши введення, залишається утримати кнопку зі стрілкою, до появи стандартного оповіщення про активацію програвача.
 • RENAULT 22 DC 982 / 72B Philips. Після підключення живлення на екрані магнітоли відбивається «CODE». Щоб почати реєструвати кодовий ключ, натисніть на «1» на пульті апарату. Кожне число записується за допомогою стрілок «вгору» і «вниз», коригувальних на одиницю наявне значення. Після досягнення вірною цифри перед повторним використанням кнопкою «1» для перекладу на іншу позицію. Дії проводяться аналогічно для інших позицій. Автомагнітола запускається після отримання фінальної цифри.
 • RENAULT 22 DC 449/62 Philips. Ще один пристрій, що не має персонального екрану. При підключенні техніки на автомобільній панелі висвічується «CODE». Для запису коду активації слід натиснути цифру 1, при цьому напис на екрані стане показувати «0» і три незаповнених місця. Початковий знак вводиться клавішами вгору / вниз до коректного значення. Для переходу до другої позиції треба знову скористатися кнопкою «1». Так заповнити всі 4 знака і очікувати активації роботи після запису фінального значення.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Як показує практика, визначення коду магнітоли для автомобілів Рено Дастер не є чимось складним і вимагає занадто великих витрат часу.

Найбільш простий і результативний шлях – запитати у офіційного дилера. А в разі, коли доводиться справлятися своїми силами, отримати інформацію можна протягом декількох хвилин.

Головне – розібратися з клавішами введення і регулювання дій пристрої.

Відео

Джерело: autoepoch.ru

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Май 23, 2019

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Май 22, 2019

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Май 21, 2019

Отримуємо код магнітоли Дастер і для інших моделей

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Перевіряємо в документах

На заводі кожної магнітоли присвоюється певний код блокування. За задумом, це дозволяє захистити пристрій від крадіжки, оскільки без його наявності використовувати пристрій неможливо.

На практиці, з такою ситуацією стикаються всі автовласники, хто хоч раз випадково розряджав акумулятор або відключав його на час ремонту. Щоб дізнатися його можна подивитися в документації на автомобіль.

Там буде написана необхідна комбінація з 4 цифр, за допомогою якої можна активувати магнітолу Рено Дастер.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Пошук PRE-CODE

Але, якщо ви є власником вживаного автомобіля і документація на нього вже частково втрачено, то ситуація ставатиме трохи складніше, але все ж розв’язуваної. Для початку необхідно отримати ПРЕ-Код магнітоли, зробити це можна одним із способів:

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Якщо комбінація кнопок на магнітолі не працює, необхідно зняти її і знайти pre-code на наклейці зі зворотного боку.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості
Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості
Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

В цьому випадку пре код H635

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

У деяких випадках код може складатися навіть з 2 цифр. Для генератора коду необхідно 4, тому до наявних 2-3 цифр потрібно підставити нулі.

Для того, щоб ввести код магнітоли Рено Логан або Дастер необхідно скористатися клавішами на панелі пристрою, після цього затиснути на кілька секунд кнопку 6. Якщо код вірний, блокування буде знято. В іншому випадку на пристрої з’явитися повідомлення про помилку.

Генератор Коду

Відмінності магнітол Renault

Навіть в автомобілях однієї моделі можуть бути встановлені різні медіапристроїв. Тому не дивно, що способи активації можуть дещо відрізнятися. Розглянемо кожну модель окремо:

RENAULT Philips 22 DC 459 / 62E. Дана модель не має дисплея. Після включення напис CODE з’явитися на панелі авто. Вводити комбінацію цифр доведеться за допомогою подрулевого джойстика. Для цього на тильній частині розташований циліндричний перемикач C. Кнопка B дозволяє перейти до наступного кроку. Після введення коду магнітола активується черговим натисканням клавіші «В».

RENAULT 22 DC 279 / 62Z CD Philips. Ця модель так само не має власного дисплея. Для введення цифр використовується оригінальний пульт дистанційного керування.

Як дізнатися код і розблокувати магнітолу на Рено Дастер

Купуючи автомобіль Renault Duster, більшість нових автовласників не замислюється про подальше ремонті і обслуговуванні машини, тим більше, що виробник надає гарантійне обслуговування.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

В процесі експлуатації транспортного засобу можуть виникнути ситуації, після яких при включенні штатної магнітоли Рено Дастер потрібно ввести PIN-код для її розблокування. Без підтвердження коду вона працювати не буде. У даній статті розповімо де можна дізнатися цей код і як розблокувати магнітолу на Рено Дастер.

Основні причини блокування автомагнітоли

Підтвердження PIN-коду штатної магнітоли Renault Duster в процесі експлуатації може знадобитися в наступних випадках.

1. Після відключення акумулятора

При знятті клем АКБ повністю пропадає харчування по шині 30. До неї постійно підключена штатна магнітола для зберігання даних пам’яті (налаштувань, установок, каналів), в тому числі ідентифікаційних.

Якщо таке відключення клем акумулятора має короткочасний характер, можливо, харчування мікросхеми пам’яті підтримає на деякий час електролітичний конденсатор великої ємності, встановлений в магнітолі.

У деяких автомобілях (наприклад, Mercedes) на цей випадок в системі бортового електроживлення встановлений додатковий допоміжний акумулятор невеликої ємності. У таких автомобілях він більшою мірою призначений для безперебійного живлення бортового комп’ютера. Деякі автолюбителі встановлюють додаткову АКБ, щоб уникнути проблем з іммобілайзером і магнітолою.

важливо

Після довготривалого відключення клем акумулятора пам’ять магнітоли Рено Дастер обнуляється, після чого потрібно ввести радіо код розблокування.

Розробники передбачають таку процедуру для збільшення захищеності від розукомплектування автомобіля хуліганами і злодіями. Зазвичай такий захід захисту має низьку ефективність, так як відновлення або калькуляцію PIN-коду можна недорого провести в спеціалізованих майстернях. В автомобілях Renault Duster цю процедуру можна виконати і самостійно.

2. Замикання електропроводки

Така ситуація може виникнути в результаті ДТП, пробою випрямних діодів в генераторі, при проведенні неякісного ремонту електроустаткування і т.д.

3. Значний розряд акумулятора внаслідок витоків колами електроживлення автомобіля під час стоянки

При виникненні таких ситуацій, коли після нетривалої стоянки (від 0,5 до 5 діб) автомобіль заводиться з працею, напруга бортової мережі падає до 9-ти і менш Вольт, необхідно визначити місце витоку струму і усунути проблему. Одним з можливих місць витоку струму є автомобільна магнітола.

4. Повний розряд АКБ під час тривалої стоянки

Зазвичай така проблема проявляється під час зимової стоянки авто. Бажано взимку періодично (один раз на тиждень) заводити автомобіль, прогрівати його і заряджати акумулятор при працюючому двигуні не менше півгодини.

Такий захід ефективна не тільки для усунення проблем з магнітолою, але і для продовження терміну служби акумуляторної батареї, мастила вузлів двигуна.

При прогріванні не зайвим проїхати на автомобілі пару метрів вперед – назад для запобігання злипання гальмівних колодок.

способи розблокування

Найбільш поширені такі способи розблокування автомобільних магнітол:

 • калькуляція коду за допомогою спеціального обладнання;
 • демонтаж мікросхеми пам’яті, зчитування коду на программаторе;
 • визначення (генерація коду) на спеціальному програмному забезпеченні;
 • отримання PIN-коду у дилера.

Для проведення розблокування магнітоли за першими двома методиками потрібні спеціальні навички і обладнання. Для отримання інформації у дилера необхідне створення офіційного запиту на дилерській або спеціалізованої СТО. Отримання відповіді зажадає не менше двох – трьох тижнів, якщо автомобіль експлуатується далеко від великих міст.

Третю методику для штатної магнітоли Рено Дастер можна реалізувати без спеціальних навичок самостійно. Зупинимося на цьому методі розблокування магнітоли докладніше.

Як дізнатися код магнітоли Рено Дастер самостійно

Дізнатися код і зробити розблокування магнітоли самому можна двома способами:

 • встановити програмне забезпечення RENAULT PRE-CODE CALCULATOR на власний комп’ютер і згенерувати код;
 • скористатися on-line інтернет-ресурсами для генерування коду.

Перший випадок зручний, коли є навички роботи з персональними комп’ютерами. Для цього необхідно завантажити програму RENAULT PRE-CODE CALCULATOR, наприклад ТУТ. Після запуску програми з’явиться діалогове вікно.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Після введення Precode (в прикладі це H635) і натискання клавіші ENTER, програма повинна згенерувати PIN-код радіо на Рено Дастер (в даному випадку це 3177). Він складається з 4-х цифр.

Де взяти Precode? Тут можливі різні ситуації.

На магнітолах Рено Дастер з цифровим дисплеєм PRE-код можна вивести на екран одночасним натисканням кнопок 1 та 6 на час більше 5-ти секунд. PRE-код чотирьох – символьний, іноді він включається в заводський номер магнітоли.

В штатній магнітолі Renault Duster без дисплея precode можна дізнатися по табличці на тильній стороні магнітоли. В цьому випадку необхідно демонтувати магнітолу з панелі і знайти чотири останні знака (буква + три цифри), які і відповідають Precode.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Якщо ніяких цифрових кодів на тильній стороні виявити не вдається, можна спробувати вважати штрих-код смартфоном за допомогою спеціальних додатків.

Аналогічним чином вводиться PRE-код на відповідних онлайн ресурсах і отримують потрібний код радіо на Рено Дастер. Наприклад, на сайті Renault DRIVE – ЗАСЛАННЯ.

Як розблокувати радіо і магнітолу в Рено Дастер

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Французький автомобіль Рено Дастер, навіть в базовій комплектації в обов’язковому порядку оснащений автомагнитолой. Це цілком сучасна аудіосистема, яка за своїми характеристиками від інших виробників не відстає. У будь-якому випадку, власник автомобіля в якийсь, і невідомий, певний момент стикається з таким поняттям, як код радіо. Багато хто не знає що це таке, і для чого потрібно.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Ключ перевірки автентичності рено Дастер

До пори до часу будь-який власник автомобіля з Франції Рено Дастер не потребує роботі з кодом магнітоли. Час ікс пробиває тоді, коли з певних причин необхідно водієві зняти з акумулятора клеми.

Після, такої маніпуляції, як зняття клем в автомобілі відбувається повне скидання заводських налаштувань всіх без винятку систем, а якщо ви спробуєте включити запалювання, тоді автомагнітола запросить ввести спеціальний код аудіосистеми.

Без його введення система ніколи не буде працювати.

При цьому у власника машини відразу ж постає питання, який цілком закономірний: для чого використовується така незручна міра для водія Renault Duster? Відповідь зрозуміла як день: компанія-виробник постаралася, щоб ніякі ні викрадачі і ні злодії навіть не намагалися вкрасти дорогу електроніку, щоб нажитися на цьому. Поки не введений код магнітоли, вона собою являє шматок пластика і металу, і належним чином свої прямі функції виконувати, звичайно ж, не зможе.

Для того щоб ввести ключ перевірки справжності досить набрати кілька клавішею, і процес цей займає пару хвилин.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Як дізнатися код від магнітоли?

Кожен власник автомобіля, який хоч раз, що зіткнувся з необхідністю ввести код радіо на своєму Рено Дастер, в той момент неодмінно задавався таким питанням: як дізнатися цей заповітний код магнітоли, і взагалі як їм необхідно користуватися? Згідно з офіційною інструкції, унікальний номер для розблокування системи знайти можна в сервісній книжці транспортного засобу. І, правда, на самій останній сторінці (найчастіше) можна відшукати код за замовчуванням.

Як дізнатися код ми з’ясували, зробити це виявилося, простіше простого, крім цього відомо, що на всіх без винятку автомобілях Renault Duster даний номер вказаний в ідентичному форматі – це 4-е цифри в діапазоні від 0 до 9.

Якщо коди радіо в сервісній книжці і в заданому самою системою форматі не збігаються, тоді є ймовірність того, що сам код був записаний з допущенням помилки. Код автомагнітоли вводити легко і просто.

Порада

Спочатку на джойстику слід натиснути першу кнопочку, знаходиться вона безпосередньо на штатній магнітолі. Кнопка утримується, поки на цифровому табло не засвітиться відповідне число. Далі таким же чином вводити цифри під номерами 2-4.

Слідом натискаємо і утримуємо кілька секунд цифру 6, поки не почуєте звуковий сигнал, який сигналізує про підтвердження введених автовласником Renault Duster даних.

Не виходить встановити код, що робити?

Хоч і рідко, але мають місце бути випадки, коли в сервісній книжці до легкового автомобіля взагалі відсутній код радіо, в такому випадку що робити і як дізнатися його? В такому випадку доведеться звернутися до дилера, який по базі даних зможе знайти потрібний код і повідомити його вам. Відповідно до досвіду власників авто, дилер може за дану маніпуляцію вимагати плату, що, природно, не всіх влаштовує. Не варто впадати у відчай, вже давно був знайдений вихід з цього, здавалося б, глухого куту.

В даний час в мережі Інтернет є спеціальні генератор-програми, які отримують код розблокування за спеціальним унікальному числу, яке в свою чергу вказано на корпусі, тобто pre-code.

Дізнатися даний код можна 2-ма дієвими безкоштовними способами:

 1. Необхідно витягнути магнітолу з центральної консолі і ззаду з торця прочитати його на спеціальній бирці.
 2. Затисніть і утримуйте декілька секунд кнопки з цифрами 1 і 6, тоді на дисплеї з’явиться необхідне число.

Другий спосіб не завжди буває дієвим, оскільки все залежить від моделі самої магнітоли, тому, цілком ймовірно, що для когось підходить тільки перший спосіб.

Отже, коли ви заволоділи заповітним pre-code, його слід ввести в генерується програму, яку відшукати можна без праці, на тематичних сайтах і форумах. Генератором користуватися легко, в спеціальному вікні вводиться pre-code магнітоли, і видає шифр.

У тому випадку, якщо генератор видав вам не 4-значний номер, а 3 цифри, що теж трапляється, тоді спочатку виданого коду просто потрібно поставити 0 і скористатися такими даними, як про це говорилося вище.

Кожен раз, коли ви відключаєте штатну магнітолу Дастера від харчування, доведеться обов’язково вводити розблокування. Дана операція ніяких щось умінь і спеціальних вчинених навичок не вимагає, а всі рекомендації, які були дані в цій статті, допоможуть вам полегшити неприємну ситуацію, і зберегти час.

Рено Дастер як дізнатися код магнітоли

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Достаточно много людей интересуется, как узнать код магнитолы Renault Duster. Для многих это является серьезной проблемой, значительно осложняющей работу по ее эксплуатации. На самом деле, здесь нет ничего сложного, все решается довольно просто. Но, следует учитывать, что штатная магнитола имеет большое количество дополнительных функций. Большая часть водителей не используют весь функционал, по причине незнания всех возможностей этого прибора. Изучение инструкции, позволит вам наиболее оптимально использовать головное устройство вашей стереосистемы.

Як дізнатися код магнітоли Renault Duster? Це питання з’являється у людей в зв’язку з незнанням причин використання такого захисту. Насправді, код призначений, як захист від крадіжок. За задумом виробника, після відключення від харчування магнітола блокується. Включити її можна тільки встановлення коду. Але, тут виникають деякі сумніви в ефективності цього методу боротьби з крадіжками.

Найпростіший спосіб дізнатися захисний код, це просто подивитися його в документах до магнітоли. Дилер повинен вписати його в призначену для цього графу.

Але, деякі представники офіціалів через недогляд і ліні не роблять цю позначку. Існує кілька способів дізнатися код. Найледачіші можуть зателефонувати офіційного дилера, щоб дізнатися заповітні символи у нього.

Але, можна обійтися без цього. Затисніть одночасно кнопки «1» і «6», потримайте їх 3-5 секунд.

В результаті, на дисплеї повинен з’явитися напис «pre code xxxx». Останні знаки і є шуканий нами код. Він складається з латинської літери і цифр.

Зверніть увагу

Якщо у вас не вийшло добути код таким способом, то доведеться зняти магнітолу з автомобіля. На задній стінці знаходимо напис «xxxx-SECURITY». Власне, це і є код магнітоли.

Звідси випливає висновок, що ніякого особливого сенсу в такому захисті просто немає. По суті, злодій, забираючи апаратуру, має можливість дізнатися код.

Як ввести код? Деякі автолюбителі можуть мати проблеми з введенням коду. Для початку, за допомогою клавіатури вводимо захисні символи. Після чого, натискаємо і утримуємо кнопку «6». Якщо код введений вірно, то ви побачите повідомлення про успішне прийняття коду.

При покупці машини з магнітолою зверніть увагу на її комплектність. Іноді дилери не доповідають потрібні речі в комплект. До стереосистеми додається:

 • Інструкція з експлуатації;
 • GPS- антена;
 • Програма для навігації. Вона влаштовує не всіх, при бажанні можна встановити будь-яку на ваш смак;
 • Пульт дистанційного керування;
 • мікрофон;
 • стилус;
 • упаковка;
 • Запасний запобіжник;
 • Провід-перехідник для iPhone.

Така комплектація вважається стандартною, і йде з усіма аудіосистемами цієї моделі.

Велика кількість функцій дозволяє використовувати цю магнітолу з максимальною ефективністю. Почнемо з того, що цей прилад розроблявся з урахуванням особливостей консолі Renault Duster, тому підходить до машини ідеально. Для полегшення управління є сенсорний дисплей 800 × 480 HD. Він повноколірний, що робить магнітолу універсальної.

Навігаційна програма поставляється записаної на sd-носій. Причому, магнітола спокійно працює з будь-якими навігаційними програмами, що дозволить вам без проблем підібрати більш зручний або звичний варіант. Для безперебійної роботи навігації призначений вбудований GPS-модуль.

Магнітола підтримує всі сучасні формати запису. Ви можете прослуховувати музику, і переглядати фільми в найбільш високій якості. Є слоти для підключення USB і SD. Що значно полегшує використання аудіосистеми. Є стандартна функція радіо, це оцінюють по достоїнству багато автолюбителів.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Особливістю цієї штатної магнітоли є можливість використовувати відразу декілька функцій. Дозволяє таку розкіш досить велика оперативна пам’ять. Управління інтуїтивно зрозуміле. Меню повністю російською мовою. Це дозволить вам налаштувати систему максимально комфортно.

До магнітоли підключається підсилювач. Може встановлюватися сабвуфер. Багато водіїв помічають, що магнітола дає не надто сильний звук, але на практиці, все залежить від налаштувань. Правильно налаштована аудіосистема дає відмінне звучання.

Висновок. Штатна магнітола, це практично обов’язкова умова для сучасного автомобіля. Аудіосистема, що встановлюється на Renault Duster повністю відповідає уявленням споживача про сучасній акустиці.

У ній є система безпеки, тому деякі водії цікавляться, як дізнатися код магнітоли Renault Duster. Адже з цим зазвичай стикаються несподівано, зазвичай відключивши акумулятор для будь-якої роботи.

Насправді, дізнатися код можна дуже простими способами.

Подивіться цікаве відео по цій темі

Як Розблокувати Магнітолу Рено Дастер

Штатна магнітола Рено Дастер

Штатна магнітола, якій обладнується Рено Дастер , являє собою досить сучасну аудіосистему, що не відстає за своїми характеристиками від переважної більшості інших виробників.

Схема системи повного приводу на Рено Дастер повний привід як працює. Але, в якийсь момент, кожен власник даного автомобіля стикається з поняттям коду радіо.

Що ж все-таки це таке і для чого він застосовується? Читайте далі.

Призначення кодування в автомобілі

До певного моменту володар Рено Дастер не зіткнеться з необхідністю працювати з кодуванням магнітоли.

Відповідний момент настане тоді, коли з тих чи інших причин доведеться вдатися до зняття клеми акумулятора.

Після чого відбудеться повне скидання налаштувань всіх систем, і, при спробі включення запалювання, штатна магнітола Рено Дастер зажадає ввести код розблокування. Без цього система не запрацює ні за яких умов.

Як дізнатися код магнітоли renault duster? французькі хитрості

Тут постає закономірне питання: для чого застосовується настільки незручна для володаря Рено Дастер міра? Відповідь очевидна: виробник постарався, щоб у злодіїв і викрадачів не було спокуси «поцупити» недешеву електроніку для її наступного перепродажу на чорному ринку. Без коду розблокування радіо є «цеглина» і не зможе виконувати своїх функцій.

Знаючи цей код, радіо на Рено можна розблокувати методом натискання всього декількох кнопкою, і весь процес займе не більше пари хвилин.

Де його дізнатися?

Кожен, хто зіткнувся з необхідністю розблокування штатної магнітоли на Рено Дастер , невідворотно задається питанням: де цей код можна відшукати і як ним користуватися? Анотація каже, що унікальний номер розблокування вказаний в сервісній книжці автомобіля. Дійсно, в більшості випадків, на останній сторінці сервісної книжки можна побачити ідентифікатор радіо.

Розблокування магнітоли рено Дастер

Що робити, де взяти код розблокування автомагнітоли рено Дастера, в цьому відео все ретельно описано.

Код для магнітоли рено Дастер

Рено Дастер . Магнітола не приймає код з гарантійної книжки.

Знайти його нескладно, оскільки на всіх, без винятку, Рено Дастер цей номер має ідентичний формат: чотири цифри від 0 до 9. Тому, якщо код, вказаний в сервісній книжці, не збігається з заданим форматом, велика ймовірність, що сам код записаний з помилкою.

Вводиться код дуже просто. Для початку, необхідно натискати кнопку джойстика «1» штатної магнітоли , до тих пір, поки на першому місці табло не висвітиться потрібне число. Аналогічно необхідно вчинити з кнопками 2-4. Далі необхідно натиснути і утримувати кнопку «6» до підтвердження введених даних у вигляді звукового сигналу.

Що робити, якщо шифру не знайшлося?

Буває так, що з тих чи інших причин, в сервісній книжці Рено Дастер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Чи можна буксирувати на автоматі іншу машину? Як це зробити без наслідків

Багато автолюбителів чули про особливості принципу роботи АКПП і тому закономірно ставлять…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…