Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способів

Щороку викрадачі автомобілів стають все винахідливішими і професійніше. Вся справа в тому, що сучасні автомобільні технології захисту автомобіля від крадіжки розвиваються разом з технологіями, які покликані відключати сигналізацію в автомашинах. Портрет сучасного викрадача змінився разом з еволюцією автопромисловості, яка розвивається шаленими темпами останні 5-7 років.

Проте, не дивлячись на використання професійними викрадачами сучасного електронного обладнання, що дозволяють вкрасти практично будь-яку автомашину, існує кілька способів, що дозволяють зменшити ризик викрадення Вашого автомобіля.

Пам’ятайте, що, не дивлячись на наявність у більшості викрадачів спеціальних засобів для викрадення будь-якого автомобіля, зловмисники вибирають з більшості автомашин ту, яку найлегше вкрасти з найменшим ризиком бути спійманим правоохоронцями.

Тому вивчивши наші десять способів захистити свій автомобіль від викрадення, Ви зможете значно знизити ризик ймовірності крадіжки Вашої автомашини.

1) Механічна коробка передач

Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способів

Так саме механічна коробка передач знизить ймовірність викрадення Вашого автомобіля на 50 відсотків. Така статистика викрадень. Ще якихось 10 років тому більшість викрадаються, були оснащений механічною коробкою передач. Але разом з розвитком автопромисловості тенденція кардинально змінилася.

У наші дні в більшості випадків фіксуються викрадення автомашин з автоматичною трансмісією.

Не дивлячись на те, що більшість викрадень відноситься до вітчизняного автопрому, які обладнані МКПП, поступово левова частка викрадень зміщується в бік автомобілів іноземного виробництва, велика частина яких оснащена автоматичною коробкою передач.

У великих містах нашої країни частка іномарок вже давно перевищила частку вітчизняних автомашин. Більшість автомашин, що купуються в великих містах Росії, оснащені автоматичною трансмісією.

У зв’язку з цим викрадачі найчастіше викрадають автомобілі з АКПП.

Якщо Ви збираєтеся купувати новий або старий автомобіль і Вам байдуже наявність автоматичної коробки передач, то придбавши транспортний засіб, обладнане механічною коробкою передач, Ви скоротите ймовірність викрадення автомобіля до 50 відсотків.

2) Прихована кнопка блокування двигуна

Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способів

В останні час в нових сучасних автомобілях з’явилася кнопка запуску двигуна без ключа, що полегшує завдання зловмисника для викрадення автомашини. Маючи в арсеналі електронне обладнання відключають сигналізацію, викрадач заводить автомобіль за допомогою кнопки запуску двигуна.

Багато автовласників при покупці автомобіля в якості додаткового обладнання встановлюють крім заводської сигналізації додаткову електронну охоронну систему, сподіваючись тим самим додатково убезпечити свій автомобіль.

Але, на жаль, цей спосіб в наші дні не дає належного ефекту, так як принцип дії, як заводських сигналізацій, так і додаткових схожий.

І для відключення охоронної сигналізації викрадачеві необхідно застосувати спеціальну електроніку.

Для того, щоб істотно знизити ризик викрадення транспорту необхідно обладнати автомобіль прихованої кнопкою блокуванням двигуна, яку викрадачеві буде важко знайти. Якщо викрадач не знайде кнопку, то автомобіль не можливо буде завести.

Раніше подібний блокіратор застосовувався дуже часто на багатьох автомобілях. В останні роки популярність таких блокіраторів зійшла на-немає.

Зверніть увагу

Причина в тому, що існує помилкова думка, що додаткова сучасна сигналізація надійно захищає машину від злочинців.

Головне, щоб прихована кнопка була надійна захована в такому місці, щоб викрадачеві потрібно тривалий час, щоб її знайти. В такому випадку якщо ваша автомашина піддасться спробі викрадення, є велика ймовірність, що в результаті викрадачі кинуть спробу крадіжки, так як зловмисники вибирають завжди легкий спосіб викрадення з мінімальним ризиком для себе бути спійманими.

3) Блокиратор на рульове колесо

Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способів

Ще один засіб захисту, яке було масово поширено в минулі роки, але в даний час також забуто автовласниками. Причина, за якими власники відмовилися від даної захисту, які не достатня надійність і взломостойкость.

Але насправді в наші дні це відмінний спосіб знизити ризик викрадення автотранспорту. Вся справа в психології викрадача. Даний блокіратор грає стримуючий фактор, який, швидше за все, знизить ризик крадіжки автомобіля.

Будь-які додаткові механічні захисні системи збільшують час викрадення, що є великим ризиком для злочинця.

У зв’язку з тим, що дане захисний пристрій на рульове колесо з причини своєї невідоме в наші дні, мало застосовується на автомобілях для захисту від угону, потенційний викрадач, побачивши на Вашому автомобілі цей блокіратор керма, швидше за все, ретирується, вибравши для викрадення іншого автомобіль, не обладнаний подібним пристроєм.

Поставивши блокіратор на рульове колесо, Ви знизите ймовірність викрадення на 35 відсотків.

4) Парковка в освітленому місці поряд з будинком

Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способів

Здавалося б, викрадення відбуваються в будь-яких місцях і вулицях міста. Але за статистикою, найбільше крадіжок автомобілів відбуваються в малолюдних і не освітлених територіях.

Припарковав свою машину поруч з будинком, в добре освітленому місці, Ви знижуєте шанс викрадення свого автотранспорту.

Також Ви повинні знати, що якщо на парковку виходять вікна житлового будинку, це зменшує в багато разів раз ймовірність викрадення.

Пам’ятайте, що викрадачі, як правило, шукають легкий спосіб викрадення. Вони, швидше за все віддадуть перевагу викрасти автомобіль в темному малолюдному місці, ніж на освітленій парковці, куди виходячи вікна квартир і де часто ходять люди.

5) Не залишайте в машині на увазі цінні речі

Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способів

Часто на парковках біля торгового центру, біля магазинів і вночі біля будинку автовласники в своїх автомашинах залишають різні предмети цінності. Наприклад, відеореєстратор, кріплення під смартфони, сумки, портфелі тощо Залишаючи в машині різні предмети, ми підвищуємо ймовірність не тільки крадіжки цих речей, але і збільшуємо ймовірність викрадення Вашого автомобіля.

Згідно зі статистикою угонів, часто викрадачі приймають рішення про викрадення, виявивши в автомобілі наявність якихось предметів. Це психологія злочинців.

Тому для того, щоб убезпечити Ваш автомобіль від крадіжки, радимо Вам не залишати на увазі в салоні автомашини цінні предмети, які можуть стати спокусою для зловмисників не тільки щоб їх вкрасти, але і в наслідок викрасти Ваш транспортний засіб.

6) Попереджувальні наклейки на вікна і миготливий світлодіод

Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способів

Проста наклейка на скло автомобіля, яка попереджає, що автомашина знаходиться під охороною сигналізації і т.п. є стримуючим фактором для викрадачів. Згідно з дослідженням міжнародної організацією, що займається розслідуванням викрадень, що попереджає наклейка на автомобілі скорочує вірогідність викрадення на колосальне значення в 70 відсотків.

Причина все та ж психологія злочинців. Те ж вплив на злочинців надає миготливий світлодіод всередині салону автомашини. Варто відзначити, що наявність у злочинця обладнання для відключення сигналізації не підвищує ризик викрадення Вашого автомобіля при наявності наклейки попередження і миготливого світлодіода.

Подібні наклейки Ви можете замовити в інтернеті або купити в багатьох автомагазинах. Навіть якщо Ваша сигналізація не є дорогою, Ви можете придбати наклейку попереджає про те, що Ваш автомобіль обладнаний серйозною охоронною системою. Це зіб’є з толку злочинців, які, швидше за все, віддадуть перевагу викрасти автомобіль, на якому відсутні подібні наклейки.

7) Тримайте автомобіль в хорошому стан

Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способів

Раніше існувало помилкова думка про те, що викрадачі, вибираючи який автомобіль викрасти, вважали за краще викрадати чисті і в хорошому стані автомобілі. Але через деякий час згідно зі статистикою угонів, з’ясувалося, що злочинці найчастіше викрадають автомашини, які за своїм зовнішнім виглядом говорили, про те, що господар машини не стежить за його станом.

Вся справа в тому, що мислення злочинців відмінне від традиційного. Визначивши за зовнішнім виглядом автомобіля, що його власник не боятиметься про технічний і зовнішній стан, зловмисники роблять висновок про те, що в такому автомобілі найімовірніше менш надійна система охорони.

Тому підтримуючи ідеальний стан автомашини, Ви знижуєте ризик викрадення Вашого автотранспорту.

8) Стоянка

Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способів

У 99 відсотках випадків, крадіжки автомобілів зареєстровані на вулицях і на що не охороняються стоянках. Незаконні заволодіння автотранспортом з охоронюваних парковок дуже рідкісні.

Орендувавши або купивши місце на парковці, Ви знижуєте ймовірність викрадення в нічний час на 90 відсотків. Багато з нас не ставлять свій автомобіль на стоянку, що охороняється через економію коштів.

Але подумайте, скільки Ви втратите, якщо Ваш автомобіль поженуть або пошкодять на який не охороняється парковці біля будинку.

Часто сплачуючи величезні гроші за страхування від пошкодження автомобіля, ми економимо гроші, не захищаючи машину від викрадень, сподіваючись, що наш автомобіль нікому не потрібен. Пам’ятайте, що викрадаються будь-які автомобілі, в тому числі і дуже старі і в поганому стані. Якісь автомобілі викрадаються на замовлення, для подальшої переробки під інші документи.

Але в більшості випадків викрадення автомобіля відбувається для того, щоб в подальшому її розібрати на запчастини, так як обсяг ринку б / у запчастин в багато разів перевершує оборот нових запчастин. Причина в різниці вартості старих і нових запасних частин автомашини ..

9) Гараж

Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способів

На відміну від охоронюваної стоянки гараж знижує ймовірність викрадення на 80 відсотків, але, тим не менш, це вражаюча цифра, яка говорить про те, що зберігаючи транспортний засіб в гаражі, Ви значно робите ймовірність викрадення малоймовірним.

Це не найдешевший спосіб для збільшення схоронності Вашої машини, оскільки гараж необхідно купити, виклавши за нього не малу вартість. Але якщо у Вас немає можливості придбати у власність гараж, то Ви можете його орендувати, витративши гроші можна порівняти з вартістю плати за стоянку під охороною.

Крім цього інвестиція в гараж це не тільки вкладення в безпеку і збереження Вашого автомобіля, але вкладення в нерухомість. Вартість гаража поступово щороку додає в ціні, не тільки за рахунок інфляції, а й за рахунок збільшення щороку попиту на цю нерухомість через брак місць для будівництва гаражів у великих містах і великого попиту.

10) Тримайте ключі автомобіля у внутрішній кишені

Не залишайте ключі від автомобіля в сумці, портфелі, кишені і т.п. – цим Ви знизите ймовірність викрадення Вашого автомобіля на 50 відсотків. Часто ми відвідуємо багато громадські місця такі, як магазини, кінотеатри, торгові та розважальні центри, поліклініки та багато іншого, залишаючи свій автомобіль на парковці.

У цих місцях масового скупчення людей, як правило орудують злочинці. Один з найпоширеніших випадків викрадення, це крадіжка ключів автомашини. Зловмиснику, який примітив Ваш автомобіль на парковці, досить вкрасти у Вас ключ від машини, щоб в короткий термін викрасти його зі стоянки під час вашої відсутності.

У багатьох автомобілях в наші дні всередині ключа знаходиться електронний чіп, який знімає блокування з двигуна. Як правило, на такому ключі знаходяться кнопки для відкриття і закриття автомобіля.

Тому такий ключ необхідно ретельно берегти.

Якщо під час відвідування громадських місць, Ви виявите, що ключ від автомобіля пропав, то негайно вирушаєте до свого автомобіля, щоб уникнути викрадення.

Також перебуваючи вдома, часто багато з нас тримають ключі від автомашини в передпокої. Що найцікавіше – часто двері в квартиру залишається відкритою, що підвищує ризик проникнення зловмисника в передпокій з метою крадіжки ключів і подальшого викрадення автомобіля. І якщо ви думаєте, що таких випадків не багато, то Ви помиляєтеся.

Перебуваючи на роботі, подумайте щодо безпеки збереження Вашого ключа від автотранспорту. Часто по офісах і інших приміщеннях, ходять зловмисники з метою заволодіти ключем від машини для того, щоб викрасти автомашину з парковки перед Вашою роботою.

Ось ще кілька загальних рекомендацій для того, щоб убезпечити себе від угону автомобіля:

При відвідуванні автомийки та автомайстерень рекомендуємо Вам не віддавати в чужі руки Ваш ключ від автомобіля (особливо якщо це ключ являє собою брелок від сигналізації, всередині якого знаходиться електронний чіп з унікальним кодом для відключення сигналізації). У спільників злочинців, які можуть бути з числа працівників автомийок і автомайстерень, можуть бути спеціальне Не дорогі електронні пристрої зчитують дані Вашого ключа.

важливо

Далі дані можуть бути передані злочинцям, які за допомогою спеціального обладнання зроблять дублікат електронного ключа від Вашого автомобіля, за допомогою якого вони з легкістю поженуть Ваш автомобіль.

Намагайтеся не виходити з автомобіля в малолюдних місцях, оскільки Ваш автомобіль можуть не тільки викрасти під час Вашої відсутності. Часто багато злочинців нападають на водіїв з метою заволодіти автомобілем.

Тому де б Ви не знаходилися, будьте гранично уважні. У разі якщо Ви заметете, що хтось за Вами стежить, то рекомендуємо Вам звернутися в правоохоронні органи.

Напевно зловмисники, побачивши, що Ви під’їхали до будівлі, де розташовані органи МВС, майже напевно ретируються.

Захист від угону автомобіля: 8 надійних способів

Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способівЯк захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способів

На основі тих даних, які пропонує служба ГИБДД, можна зрозуміти, які машини найчастіше піддаються угону. Цікаво це знати буде практично кожній людині. При цьому варто враховувати, що шахрай може викрасти машину абсолютно будь-яку. Це може бути і найпростіша модель, і модель вищого класу. Просто частота викрадення тих чи інших марок буде різнитися. Отже, марки машин, часто піддаються угону:

 1. Вітчизняні марки авто в даний час більше всіх піддаються нападкам викрадачів. І пов’язано це з тим, що на такі авто дуже просто знайти запчастини, перепродати такий транспортний засіб досить легко. Лада – та марка авто, яку викрадають найчастіше. Лада Калина, Лада Веста, Лада Пріора – рейтинг викрадаються машин з сімейства Лада. Причому нові машини викрадають дуже рідко, найчастіше вік машини, яку можуть викрасти, становить від трьох до 8 років. Якщо викрали зовсім нову машину, то, швидше за все, це було зроблено на замовлення.
 2. Корейська марка авто Hyundai Solaris – друге місце в рейтингу по викраденню. Цю марку машини зараз купують досить часто. Але при цьому автомобіліст при покупці не враховує той факт, що машина практично не наділена ніякими протиугінними засобами. Якщо викрадач досвідчений, то йому буде досить хвилини, щоб зламати цю марку авто.
 3. Kia Rio – почесно тримається на третьому місці. Продажі цієї марки постійно зростають. Зазвичай викрадачі застосовують ті ж методи злому, що і при викраденні Солярис. Можливо, щоб розкрити машину, потрібно трошки більше часу, але навряд чи це зупинить зломщика.
 4. Toyota – викрадення машини цієї марки відбувається теж часто. Особливу увагу привертають марки, в яких можливий доступ без ключа. Шахраї зламують такі марки досить швидко, електронну систему вони теж навчилися перемагати.
 5. Mazda – марка японського виробника. Можливо, зараз ці моделі привертають трохи менше уваги викрадачів. А відбувається це через те, що популярність машин цього сімейства трохи знизилася серед автолюбителів.
 6. Renault Logan – ця марка машини привертає викрадачів тим, що найчастіше її використовують на автозапчастини. Система охорони дуже проста, зламати її просто. Подібних марок авто на дорогах досить велика кількість.
 7. Ford Focus – зараз купувати цю марку стали набагато менше, тому і викрадачі стали менше звертати уваги на цю модель авто.
 8. Mitsubishi, BMW, Mercedes, Honda – від загального числа машин викрадення цих марок становить всього 3%.

Як відшкодувати збиток від викрадення автомобіля? Читайте про страхування КАСКО від викрадення.

Популярні способи викрадення

Професійний викрадач уже має напрацювання щодо злому автомобілів, які він використовує в кожному індивідуальному випадку. Але якими способами викрадення зазвичай використовуються? Звичайно, найчастіше і найпростіше використовувати дублікат ключа. Також просто розбити вікно, щоб потрапити в салон автомобіля. А спеціальні системи зараз теж придбали серед зловмисників особливу популярність.

 1. Злом механічним способом. Цей спосіб дозволяє спочатку відкрити двері машини. Потім використовується або дублікат ключа, або ключ запалювання теж зламують.
 2. Якщо машина була куплена не в салоні, то є ймовірність, що дублікат ключа залишився у недобросовісного господаря. Або ж оригінальний ключ був підмінений на якийсь схожий, а власник цього не помітив.
 3. Хакери – вони здатні обдурити навіть нову систему захисту машини. Спеціальні технічні засоби можуть допомогти обдурити будь-яку сигналізацію. Прилад може імітувати радіосигнал, який надходить з даного пульта.
 4. Програматор іммобілайзера – здатний зробити запис ключа запалювання, який вже є у зловмисника. Радіоретранслятор здатний отримати інформацію як з ключа запалювання, так і зі смарт-ключа. Зазвичай таку систему називають просто «вудка». Сигнал можна перехопити, як тільки власник машини вийшов з авто. Далі викрадач проникає в салон і викрадає транспорт.
 5. Зараз в машинах є сигнали під назвою SOS. Але і тут викрадачі знайшли спосіб, щоб глушити подібні сигнали. Були створені спеціальні системи, які пускають радіоперешкоди, тим самим перериваючи сигнал з машини.

Зараз у всіх людей є доступ практично до всіх благ цивілізації. І викрадачі теж ними користуються, але тільки в корисливих цілях.

При такій великій кількості можливостей викрадення автомобіля можна попастися на вудку шахраїв і придбати автомобіль, що числиться в угоні. Як перевірити авто на угон? Читайте на нашому сайті.

Де безпечніше паркувати автомобіль?

Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способів

Якщо говорити про те, де найкраще залишати свою машину, то зрозуміло, що потрібно вибирати місця, де є відеоспостереження. На ніч автомобіль найкраще паркувати в місці, де є хороше освітлення і камери. Мабуть, це найкращий варіант при відсутності особистого гаража. Але зрозуміло, що вдається це робити не завжди, та й не кожен живе в таких місцях, де нічне освітлення дуже гарне. А про камери іноді взагалі не доводиться говорити.

Потрібно дотримуватися правил: не варто паркуватися поблизу будівельних майданчиків і під деревами, в погано освітлених місцях. Дотримуючись хоча б цих пунктів, можна знизити ризик викрадення транспортного засобу. Але в будь-якому випадку повинна бути використана надійний захист від викрадення автомобіля.

Способи захисту автомобіля від угону

Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способів

Якщо автомобіліст цінує свій автомобіль і не хоче, щоб його викрали, то варто вжити заходів, що сприяють захисту від угону. Існують різні варіанти і принципи захисту. Ось деякі з них.

механічні способи

Перший варіант – замок на капот. Використовувати цей варіант можна в тому випадку, якщо під капотом застосовується цифрова блокування. В даному випадку викрадач не зможе отримати доступ до даної блокування.

Мабуть, зараз це досить популярний варіант захисту машини. Підібрати такий замок можна на будь-яку машину, так як є і універсальні замки.

До такого замку можна підібрати спеціальне посилення, яке буде підходити під даний автомобіль.

Блокування керма

Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способів

Цей спосіб може бути як єдиним варіантом захисту, так і додатковим. Зазвичай даний варіант використовують люди, які їздять на недорогих марках авто. Зараз ринок пропонує великий вибір таких блокувань. Є різні ступені захисту керма, різні виробники пропонують найрізноманітніші варіанти. Тут вже все буде залежати від фінансової складової автомобіліста. Варто знати, що блокування керма повинна проводитися кожного разу після того, як був використаний автомобіль. Якщо автомобіліст забув поставити блокування, то ймовірність, що автомобіль буде викрадений, підвищується.

Замок на коробку передач

Ефективний в тому випадку, якщо він буде блокувати механізм перемикання передач під самим капотом. Якщо замок буде блокувати тільки селектор вибору передач, то зловмисник може з цією системою легко впоратися.

блокіратор дверей

Цей варіант вважається ефективним, але і дорогим одночасно. Якщо власник авто вирішив вибрати дану систему, то доведеться заплатити чималу суму (30 – 40 тисяч рублів).

Для того щоб використовувати цю установку, потрібна охоронна система. Найчастіше на прості машини такий захист не встановлюють, а ось на дорогі – так.

Якщо високий ризик викрадення дорогого автомобіля, то можна використовувати і таку систему, як блокіратор дверей.

Якщо потрібно дізнатися, які існують механічні протиугінні пристрої для автомобілів, рейтинг в просторах інтернету можна знайти. Але варто враховувати, що все ж для кожного певний варіант захисту матиме як свої плюси, так і свої мінуси. Тому, рейтинг, мабуть, може виявитися досить суб’єктивним.

електронні пристрої

Зараз будь-який автомобіліст знає, що електронні системи використовуються досить часто. І всі ці пристрої можна розділити на три підвиди:

 • сигналізація;
 • іммобілайзери;
 • СПС – супутникові протиугінні засоби.

сигналізація

Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способів

Самый простой и давно используемый вариант установки. Механизм способен оповещать владельца при помощи звукового сигнала. Также может быть использовано световое оповещение. Сигналы могут поступать на мобильный телефон, на брелок. К обычной сигнализации дополнительно можно установить «секретку». Секретка на автомобиль от угона подразумевает под собой обычный выключатель, который монтируют в одну из очень важных электрических цепей. В данном случае угонщик просто не сможет завести двигатель авто. Обычно «секретку» монтируют под какую-либо обычную кнопку.

Иммобилайзеры

Эта установка просто не даёт машине двигаться. Но автовладелец при этом не получает никаких знаков оповещения. Обычно иммобилайзер имеет цифровую блокировку, и разблокировать её можно при помощи разных способов. Это могут быть контактные ключи, отпечатки пальцев, радиометки.

Супутникові протиугінні засоби

Ця система здатна в потрібний момент оповістити оператора центру, куди надходить сигнал. Звичайно, автовласник повинен платити абонентську плату за подібну послугу. Найкраще до СПС мати цифрову блокування, що знизить ризик викрадення машини.

Способи пошуку викраденого автомобіля

Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способів

Якщо машина наділена системою GPS, то ймовірність, що автомобіль повернеться власнику, становить 99%. Така навігація дозволяє відстежити рух машини. Але якщо машина не обладнана системою GPS, то не варто впадати у відчай. Можна машину самостійно почати шукати. Зазвичай в непримітних місцях викрадачі залишають машину, щоб вона деякий час відстоялася.

Якщо автовласник виявив, що машина викрадена, то потрібно обов’язково зателефонувати в поліцію і повідомити про подію. Знайдені свідки можуть допомогти в пошуках машини.

Камери відеоспостереження – найчастіше біля будинків, магазинів, торгових центрів вони є. Варто уважно вивчити записи, які можуть допомогти в пошуках транспортного засобу.

висновок

Надійно обладнавши машину системою захисту від угону, власник авто може убезпечити себе і авто. Якщо використовувалися зовнішні і внутрішні системи охорони, то зловмиснику доведеться витратити досить багато сил і часу, щоб таку машину розкрити. Навряд чи він захоче довго возитися з нею. Власник зі свого боку повинен встановити найбільш надійний варіант захисту.

Будь ласка, оцініть статтю! ( 4

Не знаєте, як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька способів убезпечити машину від зловмисників

Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способів

 • Уберегти своє авто від зловмисників можна декількома способами.
 • Але при виборі завжди виникає питання: надійніше звернутися до фахівців або можна самостійно забезпечити безпеку автомобілю?
 • У цій статті зупинимося на нюансах і «підводні камені» порятунку від автовикрадачів.

Дорогі читачі! Наші статті розповідають про типові способи вирішення юридичних питань, але кожен випадок носить унікальний характер.

Якщо ви хочете дізнатися, як вирішити саме Вашу проблему – звертайтеся в форму онлайн-консультанта справа або телефонуйте за телефоном +7 (499) 288-16-58. Це швидко і безкоштовно!

приховати зміст

Вибір способу охорони

При виборі способу, звичайно, на перше місце постає питання з фінансовими витратами. Водії до хрипоти сперечаються про те, що краще – самостійно розробити спосіб захисту або розщедритися, довіривши цю функцію фахівця.

Сигналізації від останніх – це розроблені і випробувані системи, але навіть вони дають збої. Так, що ж вибрати початківцю автомобілю?

ВАЖЛИВО! При виборі способу охорони важливий індивідуальний підхід.

Якщо ви фахівець, який знає багато про конструкції машини, про її основні вузли, якщо ви «майстер на всі руки», то легко можете зробити систему безпеки самостійно, тим більше, в інтернеті є маса рад від бувалих.

Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способівХтось рекомендує використовувати сигналізацію укупі з власноруч зробленою системою захисту . Так можна вбити одним пострілом двох зайців – бути впевненим у власних силах, і підстрахуватися на випадок збою однієї з систем.

До купленої у спеціалізованого магазину сигналізації можна встановлювати механічний блокіратор. Він поширюється на систему керма і коробки перемикання швидкостей. Є «самоделкиних», які примудряються створити систему з перекриттям подачі палива. Розглянемо «саморобні» способи охорони авто.

Приклади того, як захистити автомобіль від викрадення своїми руками

Є пристосування, які діють на основі блокування комплектуючих машини. Вони або обездвиживают автомобіль або блокують систему , подаючи сигнал. Зазвичай майстри-аматори роблять свої пристрої на основі вже існуючих протиугінних систем. Так, знаючи принцип їх роботи, можна знайти елементи для збірки і сконструювати сигналізацію самому.

 1. «Секретка» – це вид самостійно зробленої протиугінною системи. Для цього вам знадобляться: замок підкапотний, тумблер, дроти. Це пристрій не дозволить злодюжку залізти в салон, а також завести двігатель.В магазині продається спеціальний тумблер, до нього потрібно купити два дроти. Приєднайте дроти одним кінцем до вимикачів, а другим до системи «заводу» – так званої «артерії» автомобіля.Зазвичай це – паливний насос, система уприскування, свічка запалювання. Якщо ви натиснете на кнопку тублера, то машина з салону не заведеться . Зловмисник полізе в капот, то там ви завбачливо поставите замок.

  Якщо злодюжка вирішить зламати замок, то у нього на це піде дуже багато часу, зазвичай, мало, хто наважується на таку ризиковану операцію. Кнопку краще заховати в недоступному місці. Можна ще вдосконалити систему, поставивши замкнуту ланцюг не на одну, а на дві кнопки.

  Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способів

  Адже є ще друга кнопка, про існування якої зловмисник нічого не дізнається. Така система коштує зовсім не дорого. Провід й кнопка обійдуться в ціну близько п’ятисот рублів.

 2. Є ще один спосіб. Липова маркування автомобіля . Цей спосіб дозволить уберегти автомобіль від злодюжок, адже після викрадення їм доведеться повністю міняти скла, фари, всі місця з нанесеною маркіровкой.Тем більш, що іноді її ховають в непомітні для людського ока місця. Так «порпатися» в машині досить клопітно, а заміна комплектуючих – це значні витрати. Ви ж наносите коди захисту, які насправді є цифрами з купленого трафарету, можна також змайструвати такі самостійно.Самонаклейкі можна наліпити на скла , щоб злодюжка відразу міг оцінити, що зв’язався з «непростий» машиною, і її господар в разі крадіжки, зможе легко відстежити, куди потрапила його машина. Коштують такі наклейки не більше 500 рублів, зате гарантія викрадення зводиться до нуля.

«Підводні камені» і нюанси

ВАЖЛИВО! Будь-яка система дає збої, а, якщо ви ставите її самі, то залишитеся без компенсації.

Якщо куплена сигналка не спрацює, то ви, хоча б зможете компенсувати вартість, подати в суд на розробників і отримати хорошу суму за завдані збитки. Тут же – ніяких гарантій, крім впевненості в своїх силах і сподівання на недалекий розум і боягузтво злодюжки.

Якщо викрадач – професіонал, то він легко впорається з протиугінною системою високого класу, а вже ваші блокування обійде за дві секунди.

Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способів

І, якщо ваша машина припала їм до душі, то вони будуть домагатися мети будь-якими способами.

Тому так важливо страхувати свою машину на випадок викрадення .

Можете, наприклад, вибрати яскравий і впізнаваний колір автомобіля і додати до нього аерографію . Такі машини лякають викрадачів, адже їм доведеться займатися впритул – шукати салон для перефарбування, та й ховатися доведеться, щоб не запам’ятатися оточуючим.

Головний біль і морока не потрібна спонтанним злодюжкам, побачивши яскраву картинку на вашій машині, вони, швидше за все, відмовляться від своєї затії.

Не зв’язуйтеся з «лівими» сервісів

Є багато випадків, коли машини викрадають по наведенню неофіційних салонів , що займаються ремонтом автомобілів. Майстрам, які поставили вам протиугінну систему, нічого не варто злити інформацію злодюжкам, отримавши, таким чином, подвійну вигоду.

Більш того, злодії можуть заявитися прямо в сервіс, викрасти машину звідти , а вам потім просто не довести, що вони були в змові з власниками або працівниками центру. Тому завжди переводите сигналку в сервісний режим , а брелок з пультом забирайте собі.

Зверніть увагу. Існує маса способів, коли у господарів вели машину прямо з під носа, тому що ті самі підказували, як зняти систему безпеки.

На жаль, люди забувають про елементарні правила безпеки, від цього і позбавляються свого авто. Злодюжка проколює шину, а потім чекає, коли ви вийдете з салону.

Якщо господар забув закрити салон, то велика ймовірність, що він позбудеться свого транспортного засобу. Така схема працює вже багато років, а новачки на неї трапляються регулярно.

Ставте маячки з відстеженням

Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способів

Маячки сьогодні випускають дуже маленьких розмірів , зате вони по супутнику миттєво передають інформацію про те, де знаходиться автомобіль. Коштують такі системи недешево, але є різні аналоги, які працюють на джіпіес або підключаються до вашого мобільного телефону.

У будь-якому випадку, поліції буде нескладно знайти злодюжку одразу ж після викрадення.

висновок

Для того щоб убезпечити авто, можна не витрачати гроші на високотехнологічні протиугінні системи . Більшість з них вже знайомі злодюжкам. Так що, якщо ті захочуть, впораються і з ними.

А ось для банальних зловмисників підійде система блокування, зроблена своїми руками. Встановлюючи таку систему, перевірте всі комплектуючі, перевірте, чи працює все без збоїв . Краще п’ять раз перевірити, ніж втратити все через свою недолугості.

Головне, звичайно, застрахувати свій автомобіль на випадки неконтрольованих дій з боку викрадачів.

Чи не знайшли відповіді на своє питання? Дізнайтеся, як вирішити саме Вашу проблему – зателефонуйте прямо зараз: 

+7 (499) 288-16-58 (Москва)

+7 (812) 317-60-04 (Санкт-Петербург)

Це швидко і безкоштовно!

Як своїми руками захистити машину від угону

Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способів

Однією електронікою свій дорогоцінний транспорт не вберегти. Як тільки на ринку з’являється нова система, професіонали тут же «знаходять до неї підхід». Іммобілайзери вже давно перестали бути надійним захистом – пора згадати про дідівські методи.

На те, щоб відкрити автомобіль, «урезонити» сигналізацію і запустити двигун у професіонала піде кілька секунд.

Машина поїде в невідомому напрямку і навряд чи буде виявлено: як показує практика, викрадені авто у нас не дуже часто повертаються до свого власника. Страхування може проблему мінімізувати, але не вирішити повністю.

Адже амортизація, нова зимова гума, та й сама страховка коштують грошей, які не компенсуються. Що ж робити в такій ситуації?

Один із шляхів вирішення проблеми – самостійно доопрацювати охоронний комплекс.

Почати варто з збільшення гучності сигналізації, щоб, в разі навантаження на евакуатор або злому, ваш автомобіль «розбудив» весь мікрорайон.

Зробити це можна за сущі копійки, змінивши дзвін, що входить в комплект, на щось більш серйозне і потужне. Третина викрадачів і дрібних хуліганів можна відлякати простим звуком. Далі – складніше.

Щоб машину викрасти – машину треба розкрити. Потрапити під капот можна за допомогою гумового домкрата, який підсовують в районі фари і поступово накачують. Побороти цю «класику» дозволять шиповані накладки, які швидко приведуть в непридатність інструмент автомобільного злодія.

Розлютившись, викрадач почне розкривати двері, де його вже чекають спеціальні штирі, що блокують вхід в авто і заведені на окремий брелок.

Тут-то злодій усвідомлює, що його чекали і, швидше за все, кине спроби розкрити машину. Чи не кинув і почав бити скло? Метод не самий акуратний, але дієвий. Тому навіть дверні скла тепер обклеюють броньованої плівкою.

Розбити – може і розіб’є, але в салон «без шуму і пилу» не потрапить точно.

Порада

Виснажений і неабияк нашумілий злодюжка нарешті потрапив в інтер’єри авто. Часу витратив багато, ймовірність появи патруля збільшилася в десятки разів, але відмовлятися від «вірного» заробітку він не готовий. Та й шлях, здавалося б, уже відкрито.

Замок на кермо або одне з коліс, як і штир для коробки передач, які не доставлять особливих проблем шахраям – їх швидко знімуть, висвердливши личинку. А ось старий дідівський метод – прихований тумблер, який розмикає електроланцюг – змусить злодія повозитися. Ще втрачені хвилини, ще більше шанс «загриміти».

Щоб довести порушника закону до втечі з місця злочину пішки – зробіть два тумблера або встановіть додатковий «секрет» на бензонасос. Немає бензину – немає запуску двигуна – немає руху. Пора бігти щодуху, кинувши цю чортову колісницю і її «прошаренного» власника.

Сподіватися на електроніку – різні «мітки» і брелоки – не варто. Потрібна саме перевірена часом механіка, причому не поодинокий, а комплексний підхід. Чим агресивніше і ширше виступає автовласник, тим більше шансів, що машина залишиться при ньому.

Саме на цьому принципі побудовані авторські сигналізації, які встановлюють столичні «лабораторії». Коштують вони дорого, але результат – на особу.

Навіть страхові компанії, почувши про встановлення такого комплексу, готові надати значний дисконт на графу «викрадення».

Глобальне зменшення купівельної спроможності населення призвела до того, що самим популярними транспортними засобами у автомобільних злодіїв стали не дорогі, а масові моделі.

Зверніть увагу

Їх розбирають на запасні частини, за якими все частіше приходять саме на «розбір», а не в магазини.

Так що подбати про збереження свого авто слід не стільки власнику елітної іномарки, скільки власникові LADA і корейських Hyundai Solaris і KIA Rio.

Чим можуть похвалитися британці Як захистити автомобіль від викрадення своїми руками? Кілька перевірених способівніж можуть похвалитися британці

Як захистити автомобіль від викрадення: механічні та електронні способи захисту, поради професіоналів

Поради

Охорона улюбленого автомобіля від зазіхань зловмисників – справа серйозна, тонке, відповідальна. Про всі тонкощі процесу нам розповіли фахівці компанії Autosecurity.

1 Методи викрадення
2 Найчастіше викрадають автомобілі в Росії
3 Як знизити ймовірність викрадення
4 Механічні протиугонні засоби
5 Сигналізації та інші електронні пристрої

6 Авторські захисту від угону

На сьогоднішній момент їх існує маса – це може бути викрадення шляхом виманювання водія з салону вже заведеної авто, підміна штатних блоків, запуск двигуна або запис ключів через діагностичний роз’єм за допомогою спеціального обладнання, викрадення за допомогою евакуатора.

Найпопулярнішим методом викрадення на даний момент є ретрансляція сигналу штатного ключа (викрадення за допомогою “вудки” або “довгою руки”), але це актуально тільки для автомобілів зі штатним бесьключевой доступом.

Суть в тому, що за допомогою, так званого, ретранслятора сигнал штатного ключа багаторазово посилюється і передається на далекі відстані, автомобіль “бачить” штатний ключ (як ніби власник автомобіля підійшов до автомобіля з ключем) і відкриває центральний замок і дозволяє запуск двигуна.

Коли викрадач їде на автомобілі, то на щитку приладів з’являється індикація про те, що ключ не знайдений, але двигун при цьому не блокується (ні на одному автомобілі будь-якої марки і моделі) – зроблено це з метою безпеки, щоб, наприклад, не викликати аварійну ситуацію на дорозі, наприклад, коли дитина гралася з ключем і викинув його з вікна на ходу. Наступного разу автомобіль “вимагатиме” ключ тільки при повторному запуску двигуна.

Що стосується викрадень із застосуванням, так званих, “заводілок”, то це також актуально не для кожного автомобіля, тому що двигун більшості автомобілів неможливо запустити без ключа.

Тут простежується чітка тенденція – якщо для конкретного автомобіля є рішення в плані безключового обходу штатного іммобілайзера (для автозапуску), то і обладнання для викрадення, швидше за все, вже є на “чорному” ринку.

Також є деякі моделі авто, в яких обійти штатну систему можна шляхом підміни блоку управління двигуном і блоку, що відповідає за сертифікацію штатних ключів. Викрадач приносить з собою блоки з заздалегідь прописаним туди ключем і виробляє підміну блоків. Після цього, запуск двигуна відбувається безперешкодно.

важливо

За минулий 2017 рік було викрадено майже 22 тис. Автомобілів, свідчать дані МВС РФ.

Найбільш “популярними” виявилися моделі Lada – викрадено майже 6 тисяч автомобілів. На другому місці йде Toyota з результатом 3797 примірників, слідом розташувався Hyundai (2056 машин). Також в топ-5 увійшла Kia (1890 автомобілів) і Nissan (тисячі сто дев’яносто сім штук).

За даними Угона.нет, перше місце по крадіжках серед іномарок кілька років поспіль утримує Hyundai Solaris.

Зведені дані по 20-ти самим викрадаються іномарок представлені в таблиці:

Марка і модель автомобіля Кількість викрадень в Росії в 2017 році
Hyundai Solaris 1471
Kia Rio 1063
Toyota Camry 938
Ford Focus 662
Toyota Corolla 504
Toyota Land Cruiser 200 374
Toyota RAV4 365
Mazda CX-5 364
Renault Duster 348
Renault Logan 337
Nissan Almera 275
Mazda 6  256
Kia Sportage 255
Mazda 3 251
Daewoo Nexia 238
Renault Sandero 204
Kia Ceed 203
Mitsubishi ASX 195
Mitsubishi Lancer 193
Toyota Land Cruiser Prado 187

Очевидно, що протидіяти крадіжці автомобіля можна за допомогою охоронних засобів або комплексу засобів. Сподіватися на штатні охоронні системи не варто, навіть якщо викрасти автомобіль можна тільки шляхом складних і тривалих маніпуляцій.

Знизити ймовірність викрадення допоможуть додаткові протиугінні системи, які підбираються виходячи з умов експлуатації автомобіля і побажань власника по управлінню, по зворотного зв’язку, за функціоналом. І завжди це повинен бути комплекс пристроїв, тому що

одна система, якась б “наворочена” і дорога вона не була, не здатна довго і ефективно протистояти викрадачам.

Якщо говорити про інтелектуальний злом (за допомогою різних сканерів, код-граббер і т.д.) сучасних діалогових систем, то піти на це може кілька днів. Зрозуміло, що у викрадачів немає можливості провести стільки часу в автомобілі, та ще й з потужним обчислювальним обладнанням.

Тому злом зводиться до нейтралізації оповіщення (відкривають капот і відривають / розбивають сирену, а також включають “глушилки” для блокування оповіщення на брелок або телефон), а потім до нейтралізації блокувань. З останнім якраз найскладніше, тому що

закритий на додаткові замки капот робить процедуру заняттям довгим і ризикованим – простіше знайти такий же автомобіль, але без додаткових охоронних систем.

Якщо ж говорити про великому протиугінної комплексі, який буде включати в себе кілька блокувань і кілька рубежів охорони, включаючи механічні пристрої та заброньовані скла, то такий викрадення може тривати кілька годин і все одно завершитися провалом для викрадача.

Слід розуміти, що не існує такого поняття як “найкраща сигналізація” або “найкращий іммобілайзер” – обладнання завжди підбирається під конкретні умови експлуатації та зберігання автомобіля, а також враховуються побажання власника по функціоналу, з управління, по зворотного зв’язку і т.д .

Якби “найкращі” системи існували, і вони були б однаково хороші для будь-якого автомобіля і для будь-якого власника, то все поголовно ставили б саме це обладнання і не було б мук вибору.

Але що можна сказати точно – охоронна система повинна бути, як мінімум, стійка до інтелектуального злому, а це сучасні моделі Pandora / Pandect, Autolis, Excellent, Prizrak, StarLine, Stalker.

Порада

Механічні охоронні засоби можуть використовуватися як компоненти пристрою проти комплексу, а також як окремі рубежі охорони.

Замки капота завжди встановлюються тільки при наявності цифрової (бездротовий) блокування під капотом, оскільки їх завдання – закрити доступ зловмиснику до цієї самої блокування.

Така схема побудови протиугінного комплексу вже протягом багатьох років є найбільш ефективною і часто використовуваної для захисту автомобіля від угону.

Суть его в том, что создается “закольцованная” система – цифровая блокировка из салона не отключается, и устранить её можно только физически добравшись до самого реле под капотом, а капот закрыт дополнительным электромеханическим замком или замками.

Они в свою очередь, управляются той же системой, что и блокирует двигатель. Получается, что пока не будет пройдена авторизация владельца, блокировка под капотом будет активна и открыть капот не получится. На данный момент существуют и универсальные замки капота, к которым есть различные усиления, и замки капота с кронштейнами под конкретную марку и модель авто.

Может служить в качестве дополнения к противоугонному комплексу, либо являться отдельным и единственным рубежом охраны автомобиля. Зачастую блокираторы используют владельцы бюджетных автомобилей.

Замки рульового вала мають різну ступінь ефективності в залежності від виробника і способу блокування.

Якщо брати в розрахунок найбільш популярні моделі Гарант (про-ва компанії Флім), то вони є досить надійним пристроєм проти викрадення, яке здатне принести зловмисникові чимало проблем, а в більшості випадків і зовсім змусити відмовитися від угону автомобіля, оснащеного таким замком. Але мінусом блокіратора рульового вала є присутність людського фактора – власник може полінуватися або забути встановити його при черговій стоянці і саме в цей раз злодії зроблять атаку на автомобіль.

Зверніть увагу

Дієве протиугінний пристрій, але тільки в тому випадку, якщо замок блокує безпосередньо механізм перемикання передач під капотом. На практиці, більшість пристроїв блокують сам селектор вибору передач в салоні автомобіля – для професійного викрадача такий замок не буде проблемою, тому що

досить розібрати центральну консоль і приводом включити потрібну передачу, при цьому ручка КПП залишиться заблокованою в положенні Parking, а фактично буде включений режим Drive.

Якщо капот не захищений замком, то потрібну передачу на більшості сучасних автомобілів можна включити з-під капота – це другий спосіб “обходу”. Але якщо пристрій блокує механізм перемикання під капотом, а він в свою чергу також закритий замком, то така схема буде досить ефективна.

На жаль, підкапотні замки коробки передач існують далеко не для всіх автомобілів, представлених на вітчизняному авторинку.

Дверні (штирові) блокатори є дуже дієвим кордоном охорони, але і досить дорогим. Вартість установки 4-х дверних пристроїв і їх комутація до охоронної системи коштує близько 30-40 тис. Руб.

Блокатори не є самостійними пристроями проти викрадення – вони управляються від додатково встановленої охоронної системи (іммобілайзер або сигналізація). Оснащують ними в основному дорогі і ризиковані з точки зору викрадення автомобілі.

Спільно з блокаторами логічно бронювати скла зміцнює плівкою – таким чином вдається кардинально закрити доступ в салон зловмисникам.

І навіть якщо скло розбивають, то “працювати” викрадачеві з автомобілем, у якого заблоковані двері – вкрай незручно, так як більшість маніпуляцій виконується в положенні лежачи (двері відкриті, ноги викрадача на вулиці, а верхня частина тіла лежить на підлозі автомобіля), що при закритих дверях просто неможливо.

важливо

У Autosecurity з подібними системами не працюють і ось чому – всі вони блокують колеса шляхом створення тиску у гальмівній системі автомобіля, а втручання в гальмівну систему фахівці вважають справою ризикованою і небезпечним виникненням нештатних ситуацій, які можуть спричинити травми або навіть загибель учасників руху. З блокаторами педалі гальма компанія також не працює.

Всі електронні протиугінні системи можна розділити на 3 великі групи:

 • Сигналізації. Це системи, які покликані інформувати власника про тривожні події. Воно може бути звукове (сирена), світлове (габарити або поворотні покажчики), на брелок, на телефон. У будь-сигналізації є можливість блокування двигуна, але це в переважній більшості випадків аналогові способи (управляющиеся аналоговим сигналом), тому вони не здатні довго протистояти викрадачеві – досить знайти блок сигналізації в салоні, подати імпульс на керуючий провід, і вона відключиться. Не потрібно навіть шукати фізично саму блокування, тому такі пристрої реалізують в салоні (блокують найчастіше запалювання або харчування бензонасоса). Але є сучасні сигналізації, які, крім аналогових варіантів, мають в комплекті цифрові (бездротові) реле блокування – ось такі реле вже має сенс розміщувати під капотом, а капот закривати додатковими замками. Цифрову блокування з салону не відключити і викрадачеві потрібно буде фізично шукати реле і видаляти його, а для цього потрібно проникнути в підкапотний простір, а для цього доведеться ламати / пиляти замок капота, а це довго і голосно – автомобіль стає нецікавим.

Що стосується кріптоустойчивость, то тут потрібно вибирати сигналізації, які застосовують у своїй роботі диалоговую авторизацію – брелок або мітка “спілкується” з блоком сигналізації шляхом діалогу, в якому присутні не тільки команди управління, а й посилки, зашифровані за особливим алгоритмом, за допомогою яких система розуміє, що з нею “спілкується” саме “рідний” брелок або “рідна” радіопозначка. Ця технологія прийшла з військової сфери – таким чином “спілкуються” між собою бойові літаки і відбувається розпізнавання “свій-чужий”.

 • Іммобілайзери. Це пристрої, які не дозволяють автомобілю їхати своїм ходом, при цьому ніяких повідомлень власнику не йде. В основному, всі іммобілайзери мають в комплекті цифрові блокування. Авторизація власника проводиться різними способами (радіопозначка, контактний ключ, комбінація натискань штатних кнопок, смартфон за технологією Bluetooth, відбиток пальця і ​​т.д.)
 • Супутникові протиугінні системи (далі СПС). По суті, це сигналізації, які сповіщають НЕ власника автомобіля, а оператора, який знаходиться в диспетчерському центрі. За це і стягується абонентська плата. Якщо СПС не має в своєму складі цифрових блокувань, і немає можливості доукомплектувати систему такими блокуваннями, то захист від викрадення буде сумнівна, тому що все зводиться до оповіщення Вас диспетчером і викликом групи оперативного реагування (якщо постачальник послуг є у супутникового оператора).

Але найбільш популярними охоронними системами на даний момент є сигналізації, які мають функціонал іммобілайзера і можуть бути укомплектовані GPS антеною для визначення поточного місцезнаходження.

Таким чином, встановивши таку систему, власник отримує відразу три пристрої в одному корпусі – залишається додати замки капота з актуальними посиленнями і вийде базовий протиугінний комплекс, який в подальшому можна буде дооснастити додатковими рубежами охорони.

Під поняттям “авторська захист від викрадення” мається на увазі нестандартний підхід до встановлення протиугінного обладнання, а також власні розробки в сфері carsecurity.

Як показує практика, грамотна і якісна установка протиугінних комплексів, підібраних виходячи з конкретних умов експлуатації транспортного засобу, вже робить автомобіль нецікавим для зловмисників, навіть якщо нічого авторського в такій установці немає.

Тому, за великим рахунком “авторська захист від викрадення” – це інструмент маркетингу, тобто якийсь спосіб виділити себе на тлі конкурентів.

8 Лайфхак, які допоможуть захистити машину від угону (Метод з фольгою працює)

 • 14 неприємностей, про які повинен знати кожен користувач смартфона
 • 8 психологічних експериментів, які пояснюють, що і чому ми вибираємо
 • 25 речей, автори яких навряд чи можуть претендувати на звання «Дизайнер року»
 • Ким би стали наші зірки, якби працювали за фахом
 • Люди розповіли про те, коли вони вперше запідозрили у себе психічне захворювання. Їх історії більше ніж просто коментар в мережі
 • 20 кадрів, які покажуть виворіт сучасного кінематографа
 • Лікарі розповіли про найефективніших і непотрібних засобах від нежитю (лимон під великим питанням)
 • 15 чемпіонських титулів, які ще потрібно заслужити. Подивіться, можливо, одна з нагород ваша
 • 20+ дівчат, у яких накипіло – і вони не стали мовчати
 • 14 одкровень соціопаткой, оскільки це поставить під сумнів нормальність всіх ваших знайомих
 • 25+ фото голдендудлей, після перегляду яких хочеться завести собі таке чудо
 • 18 рідкісних фотографій знаменитостей, які були зроблені до того, як їх наздогнала слава
 • 12 дивних звичок знаменитих людей, про яких ви не здогадувалися
 • 12 надихаючих прикладів, як ми можемо подбати про Землю
 • 10+ кулінарних помилок, які іноді роблять навіть досвідчені кухарі
 • Чому всіх цікавить, коли ми вийдемо заміж і народимо? 5 чесних відповідей
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Чи можна буксирувати на автоматі іншу машину? Як це зробити без наслідків

Багато автолюбителів чули про особливості принципу роботи АКПП і тому закономірно ставлять…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…