Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

Заміна масла в двигуні. Яке моторне масло заливати?

Полегшує запуск при мінусових температурних значеннях.

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

Опис моторного масла для Шевроле Нива. Рекомендації заводу виробника. Вибір більшості автомобілістів. Моторне масло для …

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

Таке запалювання називається передчасним або калильним запалюванням preignition.

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

Правда, вартість не завжди знаходиться в ціновій доступності.

Це не випадково, оскільки до складу масла введені присадки, в яких містяться молекули, що забезпечують притягання мастила до стінок движка, в результаті цього елементи мотора не залишаються сухими навіть при простої автомобіля. Узагальнюючи, до двигунів без гидрокомпенсаторов можна вибір масла для ниви шевроле рік пріменятьв іншому випадку, з гідрокомпенсаторами –

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

За даними опитувань більшість автолюбителів вибирають масла саме цієї фірми. Технологія виробництва продукції знаходиться під строгим секретом. Для Шевроле Ниви підходить будь-яка з лінійки масел, вироблених фірмою Shell. Вибір мастила для Ниви залишається за власником транспортного засобу. Важливо, щоб заміна відбувалася за планом і безперебійно.

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

Процедура заміни масла в Шевроле Нива Замінити мастило не буде складно, з ним можна впоратися самостійно. Не дивно, що багато автомобілістів вважають за краще купувати саме масло Лукойл, хоча якісні характеристики після 10 тисяч пробігу істотно знижуються.

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

Якщо влити в мотор Castrol Magnatec, можна на практиці переконатися в позитивних змінах в роботі движка.

Це не випадково, оскільки до складу масла введені присадки, в яких містяться молекули, що забезпечують притягання мастила до стінок движка, в результаті цього елементи мотора не залишаються сухими навіть при простої автомобіля. Shell будь-яких модифікацій – найкращий варіант для легкових автомобілів.

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

Це моторне масло володіє відмінними захисними характеристиками, а інноваційні присадки забезпечують хорошу очистку від виникаючих відкладень. Будь-яке моторне масло відноситься до однієї з існуючих груп: Масло трансмісійне для “Ниви-Шевроле” рекомендується міняти після 60 тисяч кілометрів пробігу, а вже після тисяч в трансмісії доведеться міняти через кожні 40 тис.

Це через те, що деталі зношуються.

Яке масло краще заливати в двигун Нива Шевроле: рекомендації бувалих

Зазвичай, після тис. Вибір трансмісійного масла для “Ниви-Шевроле” Перш ніж вибирати трансмісійне масло для свого позашляховика, потрібно дізнатися про його експлуатаційні властивості. Кожний транспортний засіб має своє керівництво по експлуатації із зазначеними в ньому всіма технічними даними. Як же вибрати масло трансмісійне?

Характеристики різних видів масел ми і розглянемо в даному розділі статті. Для того щоб забезпечити кращу прохідність “Ниві-Шевроле”, творці обладнали автомобіль повним приводом. Для роздавальної коробки, переднього і заднього моста необхідно підібрати масло різного ступеня в’язкості. Це через різних температурних режимів в коробці передач і на мостах.

Лукойл Люкс

Коробці передач потрібно масло з в’язкістю 78w або 80w; у даних матеріалів категорія api Крім цього, пропонується користуватися також мастильними продуктами найбільших концернів: Однак, крім виробника, при виборі масла для Ниви Шевроле важливо враховувати якість витратних матеріалів.

Перевірено на практиці, що автомобіль буде нормально працювати на нижчевикладених видах мастил.

Яке масло краще заливати в двигун, тест нагріванням частина 2

Оптимальні моторні масла для двигуна Нива Шевроле Shell будь-яких модифікацій Це мастило значно зменшує силу тертя, сприяє збільшенню продуктивності автомобіля, зменшує витрату палива.

Castrol Magnatec Підбирається відповідно до умов експлуатації. Шлам sludge – це суспензія і емульсія в маслі з нерозчинних твердих і смолистих речовин від коричневого до чорного кольору.

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

Залежно від температури двигуна і масла, процеси шламообразованія не однакові. Розрізняють низькотемпературний і високотемпературний Низькотемпературний шлам low temperature sludge.

Вибір трансмісійного масла для “Ниви-Шевроле”

Утворюється при взаємодії в картері проривних газів, що містять залишки палива і води, з маслом.

У непрогрітому двигуні вода і паливо випаровуються повільніше що сприяє утворенню емульсії, яка згодом перетворюється в шлам.

Зверніть увагу

Освіта шламу в картері sludge in the sump є причиною: Освіта шламу в коробці розподільного механізму rocker box є причиною недостатньої вентиляції цієї коробки foul air venting.

Утворився шлам є м’яким, пухким, однак при нагріванні при тривалій поїздці стає твердим і крихким. Високотемпературний шлам high temperature sludge.

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

Утворюється в результаті з’єднання між собою окислених молекул масла під впливом високої температури. Збільшення молекулярної маси масла призводить до підвищення в’язкості.

У дизельному двигуні освіту шламу і збільшення в’язкості масла викликається накопиченням сажі. Ці параметри якісно впливають на тривалість роботи всього силового агрегату.

 • Плюс синтетичних масел полягає ще й в тому, що воно має велику плинність, що дуже важливо в холодну пору, так як не відбувається загустіння мастильної рідини, і мотор авто легше заводиться і працює.
 • Напівсинтетичні До цього виду відносяться мастильні рідини змішаного характеру, тобто до складу напівсинтетики входить від 70 до 80 відсотків мінерального масла і від 20 до 30 відсотків синтетичного.
 • Що рекомендують до використання Правильний підбір масла двигуна грунтується в першу чергу на визначенні умов його експлуатації, як кліматичних, так і силових впливів на двигун авто.

Яке Моторне Масло Краще Для Шевроле Нива

Моторне масло це хім суміш різних марок мастил з присадками. Це зв’язує прошарок під крутяться залізних зчленуваннях і призначене зменшувати тертя у них. Не дивлячись на це воно обмежує доступ повітря до поверхонь, що труться, оберігаючи деталі від корозії. Робить також функції охолодження обертових тертьових вузлів.

Справній, дієвій роботі автомобільного двигуна сприяє моторне масло, підбирається персонально для кожного агрегату. Відрізняються якостями в’язкості, а це значить, вимагають граничного підходу при підміні.

 • Високоякісне, за всіма характеристиками масло, дешевим не буває.
 • Показник моторної мастила – в’язкість відображена в анотації і підбирається за кліматичними умовами регіону, в якому намічається експлуатація.
 • Серед продуктів, що випускаються російськими підприємствами, лідируючі позиції займає Компанія Лукойл з маркою масел: Лукойл Люкс, класом в’язкості 10W-30, інші .

Поділяються на синтетичні та напівсинтетичні відштовхуючись від умов експлуатації, значення в’язкості. Ці сорти моторних масел краще за інших аналогів сприяють зниженню споживання палива.

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів
Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів
Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

Яке масло залити в двигун ваз (лада): гранту, калина, пріора, веста, х рей, 4х4 (нива, урбан)

Мастило, що випускається російською компанією «Дельфін Індастрі». У ролі присадки вживається елемент молібдену, націленого на 3% зниження споживання пального за рахунок зменшення тертя сполучень. Фактор сприяє підвищенню терміну експлуатації. Для Ниви Chevrolet також підходять води серії Люкс Бест, Люкс Хіт, Люкс Голд.

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів
Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів
Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

 1. Мастило на синтетичній основі з хорошими експлуатаційними характеристиками .
 2. Моторне масло Роснефть Преміум
 3. Пристосоване до грізної погоді, володіє захисними властивостями, виявляє надійну роботу двигуна, економну витрату масла внаслідок низького показника випаровування.
 4. Моторне масло Роснефть Максимум

На напівсинтетичній базі з присадками нових розробок. Функція попередження фактів корозії. Володіє теплової надійністю, миючими якостями. Вважається дієвим, економним придбанням для Ниви Chevrolet, особливо для регіонів помірного, прохолодного клімату . За рідкісним винятком, не висловлено упереджень щодо Роснефть Максимум 10W40.

Заміна масла Шевроле Нива

На економічному ринку моторних масел концерн ШЕЛЛ займає лідируючі позиції.

Шелл – світовий лідер виробництва на сто відсотків (100%) синтетичної мастильної продукції.

Для Chevrolet хорошим маслом вважається Шелл Ультра, Шелл Хеликс Плюс Ультра , інші цього класу. Абсолютно для будь-якого легковика.

Відрізняється високим ступенем захисту, а інноваційні добавки забезпечують захист змащуваних вузлів, так само як і чистку від різних відкладень.

Моторне масло Шелл Хеликс Ультра

Створено для експлуатації транспорту в дуже гарячій і надзвичайно прохолодній погоді з важкими умовами водіння.

Масло Castrol Magnatic – 5W-40С присадки , складові якого містять молекули, притягають масло до стін деталей. Іншими словами воно стовідсотково не з’єднується в картер, навіть після кількох днів простою.

Масло моторне Castrol Magnatic

На сьогоднішній день на ринку є можливість відшукати багато типів масла, на жаль яке найкращим варіантом буде вибрати для Ниви Chevrolet?

Володіють набором властивостей, що зменшують руйнування вузлів сполучення, а присадки нарощують протикорозійні, миючі характеристики. Мастило повільно розчиняє і очищає відкладення продуктів згоряння. Мінералки кращі для моторів з великим пробігом. Але взимку (нижче.

15 ° C), дуже густіють, що перешкоджає обертанню, руху пристроїв. І тому пуск холодного двигуна ускладнюється. Крім цього, потрібен великий термін прогріву.

Мінералка схильне вигоряти, що позначається як мастило, підвищеному зносі вузлів, перевитраті палива, погіршення роботи мотора.

До.15 ° C мінералка приносить віддачу, проте рекомендація створювати зміну масла частіше, залишається в силі.

важливо

Все ж заливати мінералку в Ниву Chevrolet не радять через швидкого її вигоряння . Як відомо форсований знос, що веде до більшого витраті пального і, чим, додатковим валютними коштами.

Підсумок складних хімічних реакцій. Відрізняються теплової стійкістю, довгим збереженням властивості в’язкості, Присадки, внесені в складі, покращуючи характеристики мастила, знижують знос сполучень циліндр – поршневий і групи колінчастий вал – шатун. Відрізняються позитивними показниками тягучість (функція змочування), що відбивається на легкому запуску двигуна взимку. володіють:

 • Низька (-60 ° С) температура замерзання, найменша випаровуваність.
 • Теплова стабільність, стійкість до окислення.
 • Змащуюча здатність при високих температурах, навантаженнях.
 • Збільшений інтервал зміни.
 • Економія пального, за рахунок найменшого тертя.

Робляться на базі змішування до 70% мінералки і до 30% синтетики . Вважається хорошим для авто з пробігом, де переважає чад синтетики.

Зміна прив’язана до умов експлуатації, якості продукту, періодичності заливки, станом (технічного) автотранспорту.

Своєчасна зміна масла заставу дієвої, довготривалої експлуатації транспорту.

Уявлення автолюбителів різняться. За рідкісним винятком, більшість водіїв називають заливається в мотор рідина обкатним. Насправді, а воно таким є, картер заливається мінеральним маслом, відповідним в’язкості 10W-30 .

Консульство заводу – постачальника Нива Chevrolet абсолютно точно посилається на марку Лукойл 10W30, що заливається на промислових майданчиках.

джерело

Яке моторне масло краще для “Ниви-Шевроле”: огляд масел, рекомендації, досвід автомобілістів | Автонавігатор

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

Компактний кросовер-позашляховик «Шевроле-Нива» сьогодні дуже популярний у нас в країні. Це обумовлюється вдалою конструкцією машини для наших доріг, досить демократичними ціноутворенням на комплектуючі і запасні частини для автомобіля, а також ціною на саму машину. Звичайно ж, якщо автомобіль популярний, то і питання про його сервісному обслуговуванні також актуальні. Саме з цієї причини сьогодні поговоримо про те, яке моторне масло краще для «Шевроле-Ниви»? Почнемо розбиратися в питанні поступово, щоб не упустити жодної важливої ​​моменту, тому що тема дуже серйозна і актуальна для багатьох автолюбителів.

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

«Нива-Шевроле»: скільки масла заливати?

Перш ніж розбиратися з маслом, потрібно дізнатися про обсяги, які знадобляться. Тут не все так складно, тому що немає залежності обсягу від виду встановленого двигуна на автомобіль, тобто не потрібно знати, який двигун на «Шевроле-Ниві», у зв’язку з тим, що авто оснащується одним-єдиним бензиновим мотором внутрішнього згоряння. Це набагато спрощує ситуацію.

Очікується, що в другому поколінні «Ниви-Шевроле» об’єм двигуна буде мати вже інший, але це вже зовсім інша історія, ця машина ще не представлена ​​публіці, з цієї причини не будемо плутатися і продовжимо говорити про ту «Ниву-Шевроле», яка зараз представлена ​​на ринку автомобілів. Повернемося до її мотору.

Порада

Робочий об’єм двигуна «Ниви-Шевроле» становить 1,69 літра. Необхідний обсяг моторного масла, який потрібно для сервісної заміни, дорівнює 3,75 літра, про це написано в інструкції по експлуатації автомобіля.

При цьому власникам машини потрібно враховувати, що масло в обсязі близько 250 мл постійно залишається в фільтрі. Отже, якщо ви не міняєте цю деталь під час заміни масла, то повний обсяг масла під час цієї процедури в двигуні складе приблизно три з половиною літра. Але рекомендується завжди робити заміну масляного фільтра разом з заміною моторного масла.

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

в’язкість масла

Яке моторне масло краще для «Шевроле-Ниви»? А точніше, який в’язкості воно повинно бути? Заливати слід масло 10w40, такої думки дотримуються автовласники цих автомобілів. Є також точка зору, яка поступається в популярності вищесказаного, вона говорить про те, що можна використовувати і інший продукт.

Для любителів більш частої зміни моторного наповнювача «по сезону» в холодну пору року варто лити 5w40, а в теплу пору використовувати вищезазначене масло 10w40. Зустрічаються і ті власники описуваних автомобілів, хто заливає зовсім рідкі продукти в мотор «Шевроле-Ниви» (0w40).

Але якщо бути об’єктивними, навряд чи трата великих грошей на часту заміну моторного масла принесе двигуну автомобіля більше радості. Крім цього, любителям сезонної заміни присадок не варто забувати про діапазонах температури повітря в своєму регіоні (максимальні значення влітку і мінімальні показники взимку). Адже літо і зима, наприклад, в Сибіру і Краснодарі зовсім різні.

Звичайно ж, масло слід купувати в перевірених місцях, з хорошою репутацією, щоб не нарватися на підробку, що може привести до серйозних наслідків, які можуть закінчитися навіть повним виходом двигуна з ладу.

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

Популярні масла

Саме час сказати саме про виробників моторного масла, яке слід використовувати на описуваному автомобілі.

Сьогодні компаній, що випускають нафтопродукти, на ринку багато, є з чого вибрати і де запитується.

Ми розглянемо лише найбільш затребувані товари, ними не обмежується список продуктів для цього автомобіля. Пам’ятайте, що вибір завжди залишиться за вами, незважаючи ні на що!

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

бюджетні варіанти

Не завжди дешеві варіанти виявляються поганими. Є і гідна альтернатива дорогим моторним продуктам.

Масло «Роснефть Maximum» – це непоганий варіант напівсинтетичного продукту за досить скромні гроші. Виробник давно присутній на ринку моторних масел і має досить хороші відгуки.

Яке моторне масло краще для «Шевроле-Ниви»: синтетичне, мінеральне або напівсинтетичне? Кожен вирішить сам, грунтуючись на умови експлуатації автомобіля і величиною бюджету, який виділено на обслуговування машини.

«ЛУКОЙЛ Стандарт» – це бюджетне мінеральне масло, яке, напевно, можна назвати лідером сегменту. І не варто забувати про його натуральному складі.

Найкраще синтетичне моторне масло

Виробників багато, але ми вибрали лише кілька найпопулярніших варіантів для огляду:

 • Shell Helix Ultra Professional – це безперечно вибір професіоналів, але масло «Шелл» ціною трохи кусається, якщо цей момент не є принциповим, то можна зупинити вибір саме на цей продукт.
 • Моторне масло «Газпромнефть Premium» – це оптимальне поєднання ціни товару і його якості. Багато автовласників вибирають цей варіант.
 • «ЛУКОЙЛ Люкс» – це найдоступніша і бюджетна синтетика від іменитого виробника.
 • Масло Castrol Magnatec останнім часом стало завищуватиметься за своєю ціною. Деякі автолюбителі з цієї причини стали відмовлятися від продукції виробника з світовим ім’ям.
 • Моторне масло GENERAL MOTORS Dexos2 Longlife – це продукт, який пропонує виробник в якості оригінального для «Ниви-Шевроле». Рекомендовані масла не завжди є кращими, всі ми це знаємо вже давно, що не будемо упускати цей момент і тут. Хоча деякі люди оскаржать подібну думку.

Підводячи тут якийсь проміжний підсумок, віддамо свій голос на користь масла «Шелл», ціна на яке не зовсім вкладається в категорію бюджетного обслуговування свого автомобіля, але, можливо, багато хто погодиться з думкою про те, що на моторному маслі в автомобілі точно економити не потрібно.

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

думка власників

Як поміняти масло в двигуні Ниви Шевроле – рекомендації заводу виробника, а також поради щодо вибору і заміни

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

Раніше в продажу також можна було зустріти мінеральні масла, проте вони мали не дуже хорошими властивостями (пінилися, швидко вигорали і так далі), тому вони поступово вийшли з ужитку.

Вибирати масло для Ниви Шевроле потрібно в залежності від кліматичної зони:

 • Якщо ви проживаєте в регіоні, де температура знаходиться в межах від -35 до +25 градусів, то в такому випадку слід купувати масло класу 0W-30.
 • Для більш південних регіонів підійде масло класу 5W-30.
 • Для жарких регіонів хорошим вибором буде клас 10W-40 або 20W-40.

Також зверніть увагу, що в масло кожен виробник додає спеціальні присадки, які необхідні для надання йому додаткових властивостей. Наприклад, для машин з великим пробігом рекомендується купувати масла з присадками, які видаляють нагар, а в разі свіжих автомобілів бажано купувати рідину з присадками, які захищають деталі двигуна від корозії.

Періодичність за регламентом

Міняти масло по регламенту слід через кожні 10 000 кілометрів пробігу. Якщо машина використовується не дуже часто і у неї маленький пробіг, то масло все одно потрібно міняти хоча б 1 раз на рік. У таких випадках також може знадобитися додаткова заміна масла:

 • Двигун дуже погано запускається на старті;
 • Двигун голосно працює і / або з’явився нетиповий шум;
 • Під час руху починають виникати вібрації;
 • Різко впав рівень мастила;
 • При огляді в маслі виявилися сліди бруду і / або піску;
 • До складу основного пального входить велика кількість сірки.

Які витратні матеріали вибрати?

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видівРекомендоване заводом-виробником масло для Шеви – Мобіл Супер 3000 ; також залити в можна Лукойл, Шелл, Кастрол, Петро Канада або будь-яке інше масло, специфікація якого відповідає клімату, де буде експлуатуватися авто ( оптимальний стандарт для більшості регіонів Росії – 5W-30 ).

Також потрібно врахувати, що в машину небезпечно заливати масло, яке не минуло випробування на безпеку (при виборі віддайте свою перевагу маслу, яке володіє класом безпеки Євро 4 або вище).

Як вибрати масляний фільтр?

 • Оптимальний вітчизняний фільтр – це «Салют» класу 2108-1012005.
 • Також підходить іноземний фільтр MANN W920 / 21.

Важливо! Одночасно із заміною масла потрібно виконати заміну масляного фільтра

Скільки потрібно заливати?

За регламентом потрібно заливати від 3,5 до 3,7 л олії , а для заправки рекомендується купувати 4-літрову каністру. Зверніть увагу, що після заправки у вас може залишитися трохи масла – ці залишки можна заливати в машину під час наступної заправки, або використовувати на долив в процесі експлуатації, проте спершу потрібно переконатися, що не закінчився термін придатності.

визначаємо рівень

Перед заправкою рекомендується визначити рівень масла в авто:

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видівЯке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів
3. Вставте щуп назад, а через 5-10 секунд знову витягніть його – в нормі масло повинно знаходитися між позначками «МІН» і «МАКС».Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

Яке масло краще заливати в двигун Нива Шевроле

Двигун можна вважати головним органом автомобіля. Для справності і безперебійності роботи необхідно, щоб мотор завжди знаходився в чудовому стані.

Моторне масло використовують з метою підтримки загальної працездатності частин двигуна. Розробники для кожного окремо взятого агрегату рекомендують свій вид мастила.

Далі в статті описано яке масло краще заливати в двигун нива шевроле.

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

При заміні ПММ в Ниві потрібна наявність певних знань. Отримати їх можна з книг по експлуатації або у фахівців, що займаються заміною на СТО.

Яке масло вибрати: синтетика, напівсинтетика, мінералка?

Використовувати перше-ліпше масло не можна. До вибору варто підійти відповідально, тому що від цього будуть залежати багато параметрів при експлуатації транспорту. По-перше, потрібно враховувати при яких температурах буде проводитися експлуатація. По-друге, існує залежність від фінансів, які є у власника на заміну масла.

Відразу варто зазначити, що використання мінеральних масел в Ниві не рекомендують. Цей вид мастила зжив себе з огляду на те, що має низькі якісні характеристики. Воно швидко вигорає, що негативно впливає на знос деталей, витрата палива і призводить до зайвих витрат.

Найбільш підходящим варіантом є синтетичне масло. Воно містить присадки, що збільшують термін служби двигуна і зменшують витрата бензину за рахунок високої якості мастила деталей. Крім того, синтетика не боїться низької температури. Автомобіль вийде завести навіть при -40 градусах Цельсія, що дуже важливо в російському кліматі.

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

Таким чином, в Шевроле Нива кращим варіантом стане використання синтетичного масла, яке змінюють після кожних 10 тисяч км.

Яку в’язкість вибрати?

В’язкість є головним показником для моторних масел. Вона пов’язана зі зміною температури повітря і має від неї пряму залежність.

Взимку великий в’язкості не потрібно, тому що необхідно запустити двигун стартером з прокачуванням масла за системою мастила.

Влітку масло повинно мати велику в’язкістю для підтримки тиску і для створення плівки між дотичними деталями.

За в’язкості масла бувають:

 • для зимового використання. Таке масло володіє невеликою в’язкістю, за допомогою чого досягається запуск в холодну пору;
 • для літнього використання. Масло з великою в’язкістю, що дозволяє виробляти змазування деталей при високих температурах;
 • всесезонное, що поєднує в собі властивості двох попередніх. Воно набирає популярність за рахунок своїх властивостей, що дозволяють не виробляти заміну при зміні сезону і найбільшої ефективності.

Огляд масел для Niva Chevrolet

Багато власників Шевроле Нива відмовляються від користування російськими марками масел в зв’язку з великою кількістю підробок. Щоб не бути обдуреним, купувати ПММ краще в спеціалізованих відділах.

Лукойл Люкс 10W-40

Є хорошим варіантом. Надає сприятливу дію на роботу мотора за рахунок присадок, що знижують витрату палива. Найбільш добре підходить для використання в складних умовах.

Luxe Hit і Luxe Best

Масла компанії Delfin Group містять в своєму складі продукт молібдену, що дозволяє збільшити стабільність роботи силового агрегату і знизити витрату бензину на три відсотки. Відмінний варіант, якщо автомобіль має значний пробіг.

Роснефть Premium

Масло цієї компанії здатне скласти конкуренцію відомим світовим брендам за рахунок наявних в його складі сучасних присадок. Підходить для роботи в жорстких кліматичних умовах, тому що не боїться низьких температур і перепадів. Майже не піддається випаровуванню, що дозволяє проводити заміну пізніше на 1,5-2 тисячі кілометрів.

Shell Helix Ultra

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

Компанія Shell – світовий лідер з виробництва високоякісних мастильних матеріалів. За даними опитувань більшість автолюбителів вибирають масла саме цієї фірми. Технологія виробництва продукції знаходиться під строгим секретом. Для Шевроле Ниви підходить будь-яка з лінійки масел, вироблених фірмою Shell.

Вибір мастила для Ниви залишається за власником транспортного засобу. Важливо, щоб заміна відбувалася за планом і безперебійно.

Процедура заміни масла в Шевроле Нива

Замінити мастило не буде складно, з ним можна впоратися самостійно. Для цього знадобиться: 4-5 літрів масла, 6-гранник, ключ для зняття масляного фільтра, тара під відпрацювання, новий масляний фільтр, воронка, ганчірки.

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

Сама процедура виглядає наступним чином:

 • зняти заглушку з горловини;
 • відгвинтити кришку на двигуні;
 • зняти захист картера;
 • підставити пляшку під слив;
 • зняти заглушку, відкрутити кришку для зливу;
 • після того, як все зіллється, зняти масляний фільтр;
 • новий наповнити мастилом не менше 1/3 і встановити його на місце старого;
 • закрутити зливну кришку, встановити заглушку;
 • залити нову мастило, закрутити кришку, встановити заглушку;
 • перевірити на заведеному двигуні на предмет протікання в заглушках;
 • заглушити автомобіль, перевірити рівень масла щупом, при необхідності долити.

висновок

Для кращої експлуатації двигуна Шевроле Нива необхідно вибирати якісні масла, що забезпечують надійне змащення всіх деталей. При виконанні умов, описаних вище, автомобіль прослужить не один рік без поломок.

Яке масло заливати в трансмісію Шевроле Нива

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

Перед тим як визначитися, яке масло заливати в трансмісію Шевроле Нива , необхідно врахувати, що до трансмісії відносяться передній і задній міст, роздавальна коробка і коробка передач.

Клас в’язкості для певних умов експлуатації

Виробники автомобіля рекомендують заливати в трансмісію автомобіля масла з класом в’язкості: 75W-90; 80W-85; 80W-90. Яке з них використовувати – це особистий вибір кожного автовласника, але варто пам’ятати, що масло 75W-90 буде більш рідким, на відміну від масла 80W- 90, і для зимової експлуатації автомобіля воно підійде краще.

При виборі трансмісійних масел необхідно знати, що перша цифра в маркуванні вказує на його в’язкість в літню пору, друга означає зимову в’язкість. На густоту масла впливає і його хімічна складова частина: масла на синтетичній основі будуть на порядок рідині в порівнянні з мінеральними густими мастилами.

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

В міст рекомендується заливати густе масло, а в коробку передач і роздавальну коробку – більш рідке. Але не буде критично заливати у всю трансмісію автомобіля масло однаковою в’язкості.

Дляавтомобілістов, яким на Шевроле Ниві трапляється долати водні перешкоди, необхідно використовувати масла на мінеральній основі, так як синтетика сильно розбавляється проникаючої водою. Допускається в даному випадку в коробку заливати напівсинтетику.

Водіям, які бажають трохи заощадити, можна звернути свою увагу на недороге трансмісійне масло ТНК 75W-90. Воно добре підійде в якості всесезонного масла, тоді як мінеральний аналог взимку дубєєт.

ТНК 75W-90 чудово поводиться навіть при -40 градусах. Масло 80W-85, рекомендується використовувати в регіонах, де температура не опускається менше -26 градусів, а масло 85W-90 не нижче -12 градусів.

Якщо проблем із зайвими коштами немає, можна придбати для автомобіля відмінне масло SHELL SPIRAX.

Класифікація за системою API

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

Крім в’язкості трансмісійні масла також класифікуються за загальноприйнятою системі API. Дана система розділяє мастильні матеріали по групах в залежності від умов використання та типу конструкції, а також присуджує кожному буквене позначення у вигляді GL і цифри від 1 до 5. Чим більше цифра в позначенні після букви, тим жорсткіше умови застосування трансмісійних масел.

Шевроле Нива – це автомобіль, призначений для повного бездоріжжя, в результаті чого, трансмісія автомобіля схильна максимальним навантаженням. Якщо в цей автомобіль залити трансмісійне масло з низьким класом експлуатації по системі API, то при першій же серйозній навантаженні є велика ймовірність пошкодити коробку або міст автомобіля.

Підводячи підсумки, можна дійти висновку, яке масло заливати в трансмісію Шевроле Нива . Перш за все, продукт по в’язкості повинен відповідати температурному режиму регіону, де він буде експлуатуватися. За системою API масло для Шевроле Ниви підходить з маркуванням не нижче GL 4.

Яке масло заливати в Нива Шевроле

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів

Інформацію про те, яке масло заливати в Нива Шевроле, можна знайти в сервісній документації, що додається до даної моделі авто. Однак практика показує, що досить часто власники подібних автомобілів стикаються з проблемою відсутності заявлених масел на прилавках магазинів, через що їм доводиться шукати альтернативні варіанти.

Яке моторне масло краще заливати в двигун Шевроле Нива влітку?

За регламентом, заміну рухової рідини необхідно проводити після 10-15 тисяч кілометрів пробігу, проте далеко не кожен власник Niva знає про те, яке моторне масло краще заливати в двигун Шевроле Нива влітку. При виборі оливи слід звернути увагу на характеристики в’язкості масла: найбільш оптимальним варіантом стане покупка рідини з маркуванням 5W30, 5W40 або 10W40.

Практика показує, що оптимальними маслами для літньої заміни в автомобілях Niva Chevrolet є:

 • Shell (Helix 10W40 або 5W30);
 • PC (SUPREME 10W40);
 • Mobil-1 (Super 3000 5w-40);
 • Windigo (5W40);
 • Лукойл (10W40).

В цілому ж, в технічній документації авто вказується, що паркетний позашляховик може використовувати будь-яке масло з прийнятною ступенем в’язкості.

Яке масло краще заливати в автоматичну коробку (акпп) Chevrolet NIVA?

Регламент замены трансмиссионной жидкости прописывает, какое масло лучше заливать в автоматическую коробку (акпп) Chevrolet NIVA, а также периодичность замены. Конкретных советов и рекомендаций по поводу производителя не имеется. С салона, автомобили продаются с жидкостью, имеющей маркировку 80W-90 GL-4 или универсальную GL-4/5.

При замене трансмиссионного масла рекомендуется использовать синтетические оливы, обладающие расширенными свойствами за счет добавления различных присадок.

Какое масло заливают в механику на заводе (официалы) зимой для Нива Шевроле?

В качестве ответа на вопрос о том, какое масло заливают в механику на заводе (официалы) зимой для Нива Шевроле, рекомендуется ознакомиться с сервисной книжкой автомобиля.

Именно в ней прописываются параметры, которыми обладают заводские масла — 80W-90 GL-4 или GL-4/ GL-5.

Конкретних даних про виробника немає, завдяки чому власник авто може вибрати для себе найбільш оптимальний варіант, виходячи з потреб і фінансових можливостей.

Chevrolet Niva | Рекомендації щодо застосування моторних масел | Шевроле Нива

Яке потрібно моторне масло для ниви шевроле? огляд видів Мал. 6-1. В’язкість моторних масел

Загальні відомості

В автомобілях застосовується система мастила двигуна під тиском. Масло з масляного піддону через сітчастий фільтр і фільтр тонкого очищення подається під тиском масляним насосом.

Пропускний клапан в масляному насосі підтримує необхідний тиск в системі мастила двигуна.

Якщо тиск в системі мастила двигуна перевищує певний рівень, відкривається перепускний клапан і частина масла стікає назад в масляний піддон.

Проходячи через масляний фільтр, очищене масло надходить в головну масляну магістраль.

У ній встановлено датчик аварійного падіння тиску масла, який, включаючи контрольну лампу в комбінації приладів, сигналізує про низький тиск масла.

У масляному фільтрі є перепускний клапан, через який в разі сильного забруднення фільтра неочищена олія надходить відразу в масляну магістраль.

Зверніть увагу

З головної магістралі по каналах масло під тиском подається для змащення корінних підшипників колінчастого вала і далі через канали в колінчастому валу до шатунним підшипників. Для охолодження поршнів масло через форсунки розбризкується на нижню частину поршнів.

По каналах масло подається до голівки блоку циліндрів для змащення підшипників розподільних валів і в гідравлічні штовхачі.

в’язкість масла

В’язкість (рис. 6 -1) характеризує плинність масла, яка залежить від температури. У міру збільшення температури масло стає більш текучим. Це погіршує здатність масла до сцепляемости і стійкості витримувати високий контактний тиск.

При охолодженні масло густіє, зменшується плинність і зростає внутрішнє тертя.

Для двигуна необхідно застосовувати моторне масло оптимальної в’язкості, яка залежить від конструкції, режиму роботи, ступеня зносу, температури навколишнього середовища та інших факторів.

При пуску холодного двигуна масло повинно бути в достатній мірі рідким для того, щоб надмірно не перевантажувати двигун. Крім того, після пуску воно повинно швидше проникати в усі місця мастила.

В’язкість масла виражається в умовних одиницях – ступенях в’язкості SAE (Society of Automotive Engineers – Асоціація автомобільних інженерів США), наприклад SAE 30, SAE 10. Високий показник SAE відповідає густому маслу, низький – характеризує рідке масло.

всесезонні масла

У двигунах автомобілів переважно використовувати всесезонні масла. Перевага всесезонних масел полягає в тому, що їх не потрібно вибирати в залежності від пори року. Їх виготовляють на основі рідкого масла (типу 10W).

важливо

У нагрітому стані це масло стабілізується так званим загустителем, що забезпечує відповідні мастильні якості масла при різній температурі.

При використанні всесезонного масла слід застосовувати сучасні марки з широким температурним діапазоном в’язкості, наприклад SAE 10W-40, 15W-50.

Буква W («winter» – зима) в обозначении SAE характеризует пригодность использования масла в зимний период.

Масло с повышенными смазочными свойствами

Масла с повышенными смазочными свойствами представляют собой всесезонные масла, которые, помимо прочих добавок, содержат вещества, уменьшающие коэффициент трения. Применение таких масел уменьшает расход топлива на 2%. При их производстве используются специальные исходные компоненты (синтетические масла).

Классы вязкости и диапазон использования масла

Поскольку диапазоны использования соседних классов SAE перекрываются, можно не обращать внимание на кратковременные температурные колебания. Допускается смешивание масел различных классов вязкости, если требуется доливка масла, а окружающая температура уже не соответствует классу вязкости масла, залитого в двигатель.

При температурі повітря нижче -20 ° С протягом тривалого часу рекомендується заливати масло SAE 5W-20.

Моторні масла CD, які виробник позначає як масла для дизельних двигунів, непридатні для бензинових двигунів. Існують масла, застосування яких можливо в двигунах двох типів, в цьому випадку на ємності з маслом вказуються обидва позначення, наприклад SG / CD.

Не можна вводити в масло додаткові добавки, незалежно від їх виду і призначення.

моторні масла

Для сучасних двигунів слід використовувати тільки масла HD з підвищеними мастильними властивостями, поліпшеними за рахунок різних присадок. Вони покращують антикорозійний захист, найкраще зміна в’язкості, миючий і розчиняє дію, перешкоджають окисленню і утворенню шлаків.

Порада

Миючий і розчиняють присадки не тільки зменшують утворення залишків в двигуні, а й одночасно володіють здатністю ці залишки та інші забруднення в моторному маслі розчиняти і тримати в підвішеному стані так, щоб вони віддалялися разом зі зливається маслом при його заміні.

Якість масел HD визначається за системою API (American Petroleum Institut). Європейські виробники також дотримуються цієї системи.

Марки масел позначають двома буквами. Перша буква характеризує область застосування: S (servise) призначені для бензинових двигунів; З (Сommercial) призначені для дизельних двигунів.

 • Друга літера визначає марку масла в алфавітному порядку.
 • Маслами вищого гатунку по класифікації API є SG для бензинових двигунів і CD для дизельних двигунів.
 • бензинові двигуни
 • А – всесезонні масла з підвищеними антифрикційними властивостями, специфікація VW 500 00.
 • В – всесезонні масла, специфікація VW 501 01.
 •    – всесезонні масла, специфікації API-SF або SG.
 • дизельні двигуни
 • А – всесезонні масла з підвищеними антифрикційними властивостями, специфікація VW 500 00 (для дизельних двигунів з турбонаддувом тільки в суміші з маслом, специфікація VW 505 00).
 • В – всесезонні масла, специфікація VW 505 00 (необмежено для всіх дизельних двигунів).
 •    – всесезонні масла, специфікація API-CD (для дизельних двигунів з турбонаддувом тільки в разі крайньої необхідності для доливання).
 •   – всесезонні масла, специфікація VW 501 01 (для дизельних двигунів з турбонаддувом тільки в суміші з маслом, специфікація VW 505 00).
 • витрата масла

Витрата масла – це кількість масла, необхідне для забезпечення процесу згоряння паливо-повітряної суміші. Витрата масла не включає втрати масла через негерметичність системи змащення двигуна.

Витрата масла визначається температурою і тиском при роботі двигуна. На витрата масла також впливають умови експлуатації автомобіля і манера водіння.

Максимальні витрати масла -1 л на 1000 км пробігу автомобіля.

 1. попередження
 2. Не застосовуйте моторне масло вище позначки max на покажчику (щупі), так як незгоріле масло може потрапити в систему випуску і пошкодити каталітичний нейтралізатор .
 3. Технічні дані
 4. Тиск масла (при температурі не нижче 80 ° С) на холостому ходу / при 3000 хв-1, бар:
 5. бензинові двигуни 2,8 л 1-2 / 3-5
 6. бензинові двигуни 3,7 і 4,2 ​​л 1-2,5 / 3-5
 7. дизельні двигуни 2,5 л 0,8 / 2,0
 8. Моменти затягування, Н * м
Дизельний двигун 2,5 л
Нижня секція піддону до верхньої секції піддону 10
Труба зливу охолоджувальної рідини до піддону 10
Пробка слива масла 25
Пробка зливу охолоджувальної рідини до труби 10
Масляний насос до блоку циліндрів 22
Нагнітальний маслопровід до масляного насоса 10
Нагнітальний маслопровід до верхньої секції масляного піддону 10
Маслопровід балансування вала до масляного насоса 10
Маслопровід до кронштейну балансування вала 10
Проміжна зірочка до верхньої секції масляного піддону 10
Перегородка до кронштейну балансування вала 10
Зірочка масляного насоса до масляного насоса 22
Зірочка балансування вала 45
Кронштейн масляного фільтра до блоку циліндрів 10
Механічний клапан системи рециркуляції відпрацьованих газів до впускного колектора 22
Труба системи рециркуляції відпрацьованих газів до перехідного елементу 22
Труба системи рециркуляції до передньої секції впускного колектора 10
Труба подачі масла до кронштейну масляного фільтра 10
Дизельний двигун 3,3 л
Нижня секція піддону до верхньої секції піддону 10
Пробка слива масла 50
Хомут кріплення шланга 2
Верхня секція масляного піддону до блоку циліндрів 14
Кронштейн насоса підсилювача рульового управління і компресора кондиціонера  40
Насос підсилювача рульового управління до кронштейну 22
Труба системи охолодження до верхньої секції масляного піддону 10
Напрямна труба для покажчика (щупа) рівня масла до голівки блоку циліндрів 10
Зірочка ланцюга до масляного насоса 34,5
Натягач ланцюга до масляного насоса 10
Болти кріплення масляного насоса 30
Успокоитель в масляному піддоні до верхньої секції масляного піддону 10
Кронштейн масляного фільтра:
M8 – 22 22
M10 – 45 45
Пробка маслосливного отвори в кришці масляного фільтра 10
Датчик аварійного падіння тиску масла F1 до кронштейну масляного фільтра 25
Бензиновий двигун 2,8 л
Нижня секція піддону до верхньої секції піддону 10
Пробка маслосливного отвори 40
Повітропровід до впускного колектора 22
Масляний теплообмінник до верхньої секції масляного піддону 30
Верхня секція масляного піддону до блоку циліндрів 10
Верхня секція масляного піддону до коробки передач:
болти M – 8 25
болти M – 10 45
Труба маслоприемника до масляного насоса 10
Опора компенсатора крутного моменту до верхньої секції масляного піддону 42
Масляний насос до блоку циліндрів:
болти M6 10
болт M20 30
Натяжна ролик зубчастого ременя до масляного насоса 22
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Чи можна буксирувати на автоматі іншу машину? Як це зробити без наслідків

Багато автолюбителів чули про особливості принципу роботи АКПП і тому закономірно ставлять…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…