Відносно фільтрів – більше ніж по відношенню до будь-яких інших компонентів – споживач не в змозі на око або на дотик дати оцінку їх якості.

Тому багато в чому поняття якості підміняється зовнішнім виглядом і впізнаваністю бренду.

Ми вирішили взяти на лабораторний ресурсний тест повітряні фільтри восьми відомих виробників і з’ясувати, хто і як справляється зі своїми обов’язками.

У нас в руках одні з найвідоміших і поширених повітряних фільтрів для популярної моделі автомобіля Volkswagen, серед яких продукція BIG Filter, Champion, Mann-Filter, Bosch, Fram, Mahle, Filtron і Sakura .

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

Розкид в цінах вийшов відчутний, тому при первинному огляді ми розмістимо їх за вартістю в порядку зростання. Але спочатку дивимося, хто і як підійшов до питання упаковки і виробництва.

Єдиної концепції упаковки у виробників немає – кожен сам вирішує, якою вона буде. Основних аспектів два: іміджевий і функціональний. Перший головним чином впливає на впізнаваність. Є варіанти обмеженого колірного рішення, є повнокольорові варіанти оформлення, є варіанти типу ОЕМ (заводський поставки) – просто картонна або біла упаковка, без брендової «розмальовки».

Останній варіант, без застосування фарби, стає все більш популярним завдяки екологічному тренду. Плюс, звичайно, економія: будь-яка кольорова коробка – це друкарський виріб, що вимагає додаткових витрат. Тому скромно оформлена упаковка не є недоліком продукції, це лише усвідомлений вибір, який все частіше роблять і гранди ринку в тому числі.

Функціональний параметр – головне, на що орієнтуються і споживачі, і дистриб’ютори, і роздрібні продавці. Застосування, номер фільтра, аналоги, штрих-код для роботи на складі – все це повинно бути в обов’язковому порядку. Причому інформація може бути як надрукована як на самій коробці, так і у вигляді стікера – останній варіант більш поширений.

Дві важливих вимоги: щільність картону і підгонка під розмір. Дуже часто скромна зовні упаковка зроблена з куди більш якісного картону, який краще вберігає вміст, зокрема, піддається зовнішнім впливам повітряний фільтр.

Підгонка упаковки в розмір фільтра забезпечує всієй конструкції додаткову жорсткість. Якщо є зазор, особливо при поганому картоні, можуть виникнути проблеми при транспортуванні.

Зверніть увагу

Правда, при великих масштабах виробництва вимушено робиться якийсь усереднений розмір упаковки, яку використовують відразу для декількох типів фільтрів.

Такий варіант економії має право на існування, правда, бажано використання якісного щільного картону.

Оскільки на складах повітряні фільтри найчастіше стоять як книги, стандартне місце нанесення інформації розташоване на торці. Будь-який інший вибір місця її розташування викликає складності в ідентифікації

Метод випробування

Випробувальний стенд для повітряних фільтрів побудований за стандартом ISO 5011, що застосовується для перевірки даних компонентів, – і використовує всі методики перевірки.

Перевіряємий фільтр встановлюється в рідному корпусі (ідеальний варіант для випробування). Далі за допомогою вентилятора імітується нагнітання розрідженого повітря, як при звичайному русі. Витрата повітря повинна бути такою, який двигун використовує при номінальній потужності.

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтингЯкий фірми краще масляні фільтри? наш рейтингЯкий фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

Перший параметр – початковий опір. (допоміжний, безпосередньо бере участь у визначення Пилеемкості) Він демонструє, який опір чинить фільтр повітряному потоку, наскільки «легко дихати» двигуну, обладнаному таким фільтром.

Його величина безпосередньо визначає ресурс фільтруючого елемента. Чим вище це значення, тим нижче ресурс.

Залежить початковий опір виключно від конструкції, що оформляє повітряний тракт двигуна, розмірів вікна, матеріалу, використаного для виготовлення штори, і її параметрів (розміру гофр і їх кількості).

Оскільки при порівняльних випробуваннях використовувалися один і той же корпус, перехідники та пристрій подачі, то факторами, що визначають початкове опір, стали матеріал штори, розміри гофр і якість виготовлення.

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтингЯкий фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

Другий параметр – пилеємкість. Це, власне, ресурс як такий. Нижньої межі у цього параметра немає. Верхньої, в принципі, теж немає, але чим цей показник більше – тим краще. Виробник автомобіля регламентує його вимогою «не менше …».

Ключовим фактором, що визначає цей параметр, є площа поверхні, що фільтрує штори. Як інтегральний показник він оцінює її форму, геометрію і розміри.

Другим за значимістю фактором є властивості матеріалу штори (повітропроникність, середній і максимальний розмір пор). Поділ на «перший» і «другий» чинники за значимістю дуже умовні, оскільки вони значною мірою впливають один на інший.

Геометрія визначається при проектуванні раніше чисто хронологічно, тому в даному описі цей фактор і оголошений першим.

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтингЯкий фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

Третій параметр – ефективність фільтрації. Він показує, яку кількість пилу, поданої на вхід, затримав фільтр. Чим вище цей параметр, тим краще. За значущістю він важливіше, ніж два попередніх, при порівнянні фільтруючих елементів оцінюється першим, і тільки при рівних величинах ефективності ці елементи можна порівнювати за іншими параметрами.

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

BIG Filter  – 120 грн

Найдоступніший за ціною фільтр петербурзького виробника. Ущільнення корпусу зроблено зі спіненого поліуретану, правда відлито воно нерівно.

Останній параметр допускається офіційно, оскільки ніяк не впливає на роботу фільтра. До проклейке ніяких претензій немає, на пластинах присутні ребра жорсткості. Папір щільна, з фенольної просоченням.

За винятком не самою акуратною обрізки, ніякої економії не видно.

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

Filtron

Фільтр виконаний не найбільш акуратним чином, з напливами облоя, хоча бортик каркаса найбільш наближений до оригінальної конструкції. Присутні ребра жорсткості. Проклейка якісна, повна. Папір темніше, ніж у інших фільтрів, що може говорити про термообробку.

Fram

Конструкція типова, гофрований папір не схильна до злипання, якість проклейки ідеальне, поліуретановий ущільнювач і пластина зроблені як на оригіналі. Невеликий облой по краях робочої поверхні на функціональність фільтру не впливає. Пластиковий каркас трохи простіше, ніж на оригіналі.

Champion

Якісно і акуратно виготовлений фільтр. Повна копія оригіналу і по ущільненню, і по пластині. Перше, що кидається в очі, – білий папір (це вихідний колір сировини з акрилової просоченням, будь-якої колірної відтінок говорить про застосування фенольної просочення або термофіксації). 

Просочення паперу буває акрилова (білий колір) і фенольна (жовтий). Темний колір означає, що фільтр піддався термофіксації, щоб тримав форму. Правда, останній параметр більше актуальний для паливних і масляних фільтрів, де робоча поверхня безпосередньо взаємодіє з щільною рідиною.

Bosch

Виготовлення в цілому якісне. Так само як і у випадку з Fram, присутній невеликий облой. Застосована тонкий папір, завдяки чому збільшено кількість гофр.

Знову-таки, це вибір технології конкретної компанії, що не впливає на якість. Однак з досвіду можна сказати, що застосування тонкого паперу зменшує пилеемкость.

Проклейка суцільна, але гофрування нерівне, нерівномірний крок – при потоці повітря робоча поверхня може схлопуватися.

Mahle

Фільтр зроблений неакуратно, з найбільшою кількістю облоя. Відсутні ребра жорсткості на каркасі – це впливає на акустичний комфорт, в реальних умовах такий фільтр може «гудіти». При цьому сама пластина – поліамідна, а не поліпропіленова, тобто зроблена з більш дорогого пластика. До шторі претензій немає, все якісно проклеєні.

Mann-Filter

За геометрії фільтруючого шару помітно відрізняється від оригіналу: більше перетин з напівкруглими краями – фірмова риса Mann-Filter.

Це говорить про спосіб застосовуваної технології виготовлення в конкретній компанії і не впливає на якість чи функціональність фільтра.

Повздовжні смуги на папері говорять про внутрішню / зовнішній стороні при виготовленні. Штора ідеальна, проклейка повна, без будь-яких зазорів.

Sakura

Найдорожчий з тестованих фільтрів і єдиний, який був додатково загорнутий в целофан. Пластиковий каркас без ребер жорсткості, так само як і Mahle. Як і у випадку з Bosch, застосована тонкий папір, однак зроблено все акуратно, з мінімальним облоєм і повної проклеюванням.

результати випробувань

За результатами ефективності кращі результати показав фільтруючий елемент LX 2010 року (Mahle). Це можна пояснити високими фільтруючими властивостями матеріалу, використаного при виготовленні. А в сукупності з іншими параметрами цей фільтр може бути визнаний кращим у всій групі випробуваних зразків.

На другому місці, але тільки за величиною ефективності фільтрації, варто Fram. Незважаючи на різницю всього в 0,01%, цей екземпляр дуже далекий від першого. Пилеемкость він показав найнижчу (107,6 грамів). Пояснити це можна використанням занадто щільного матеріалу для штори даного розміру. При такому високому початковому опорі, як у цього зразка, результат не міг бути іншим.

Хорошу ефективність – на рівні 99,2% – показав фільтр Sakura. Але, як видно з величини Пилеемкость (111 грамів), досягнутий цей параметр за рахунок значного зниження ефективності ресурсу. Можливо, в даному випадку такий результат отриманий не за параметрами матеріалу штори, а через низьку площі фільтрації. У даного зразка він мінімальний.

Слідом за паливною ефективністю йде BIG Filter зі значенням 99,18%. Від третього місця він відстав на 0,02%, але з масою набраної пилу 181,5 грама. В цілому гідний результат за сукупністю параметрів.

На п’ятому місці – Bosch з ефективністю 99,12% і Пилеемкость 135 грамів. Настільки посередні результати можна пояснити невдалою конструкцією фільтрує штори.

У даного зразка максимальна площа фільтрації з усіх представлених.

Досягнуто вона за рахунок великої кількості гофр, що при установці призводить до значного ущільнення «кишень» і, як наслідок, високого початкового опору і зниження ресурсу.

Результат Filtron – 99,11%. Але пилеемкость у нього значно більше – 144,3 грама. Низьку пилеемкость в порівнянні з попередніми зразками можна пояснити малою площею фільтрації штори і матеріалом із середніми параметрами.

важливо

На сьомому місці – Champion зі значенням ефективності 98,61. Дана величина знаходиться на межі допустимого значення кінцевої ефективності автомобільного фільтра (99%). Такий результат, при обліку Пилеемкость в 191,1 грама, можна пояснити використанням посереднього матеріалу для виготовлення штори – занадто великі пори в папері для такого розміру і конструкції.

Найнижчу ефективність, на превеликий подив, показав Mann-Filter – 96,73%. Чим викликані такі неважливі результати настільки відомого бренду, сказати важко. За всіма іншими параметрами зразок виглядає цілком гідно.

Пилеемкость у нього просто приголомшлива – 234,6 грама! Можливо, в зразку мав місце дефект, що не виявлена ​​при зовнішньому огляді, тому для встановлення всіх причин необхідне детальне дослідження.

Але краще провести випробування нового зразка, а ще краще – трьох зразків, і вже тоді зробити висновок про дану модель.

Який результат?

Як неодноразово показували наші випробування, вартість компонента і розкрученість бренду не є визначальними показниками його якості та ефективності роботи, однак можуть гарантувати необхідний показник надійності.

Якщо брати в загальному, то найкращим в цьому тесті ми визнаємо повітряний фільтр Mahle. За двома найважливішими параметрами (пилеемкость і ефективність) він посів перше і четверте місця, що при ціні трохи вище середнього робить його оптимальним за всіма параметрами.

Друге місце ділить ціла група фільтрів, параметри яких гідні гарного відкликання, хоча кожен з них і не є лідером в окремих випробуваннях. Це продукція BIG Filter, Mann-Filter і Champion. Відзначимо, що BIG Filter при хороших результатах має найнижчу ціну. А якби не прикрий програш Mann-Filter по ефективності, можливо, і лідер цього тесту був би іншим.

В аутсайдерах – фільтри Bosch, Filtron, Sakura і Fram. Однак, відставання цих брендів можна назвати відносно умовним – на 1-2 бали від другої групи. Виділяється тільки фільтр Sakura, який при невисоких параметрах виявляється найдорожчим в тесті.

Який масляний фільтр краще, фірми виробника

Check Also

Nissan Juke DIMON> бортжурнал> Правильна заміна масла в АКПП варіатор juke 116 к.с. передній привід по мануалу На пробігу 50 000 вирішив поміняти …

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

У житті кожного автовласника буває момент, коли йому здається, що автомобіль почав пожирати бензин. Тоді, щоб перевірити свої підозри, йому потрібно визначити фактичні витрати палива …

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

ВАЗ 2110 – зчеплення: можливі несправності і їх усунення. Заміна зчеплення ВАЗ 2110 Мабуть, найвідповідальніші вузли в будь-якому автомобілі – це двигун і коробка.

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

Що потрібно придбати для фарбування свого автомобіля? Сервісні центри та СТО мають в своєму розпорядженні величезний набір спеціалізованого обладнання та інструментів: фарбопульти, розпилювачі, насоси, нагнітають …

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

Дизель погано заводиться «на холодну»: причини. Обслуговування та ремонт дизельних автомобілів Рано чи пізно кожен автовласник стикається з проблемою утрудненого запуску двигуна. Причому трапляється це …

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

Рідина охолоджуюча тосол – що потрібно знати? Коли міняти тосол? Чи можна змішувати тосол? Сьогодні ми поговоримо про охолоджуючої рідини – тосоле і антифризі. Багато …

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

Їзда взимку на літній гумі заборонена: розміри штрафів Деякі водії досі вважають, що акуратно їздити по зимових дорогах на літній гумі цілком безпечно, …

Автомобільні чохли з натуральної шкіри і екокожі: знаходимо відмінності Екокожа «Аригонии» – це вид штучної шкіри. Міцний, легкий, екологічно чистий матеріал, на бавовняній основі. Штучні …

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

Маточина колеса – як вона влаштована і для чого служить Ніхто не буде сперечатися з тим, що однією з головних деталей ходової частини автомобіля є …

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

Будь-який автомобіліст може зіткнутися з такою неприємністю, як поява на кузові неприємних подряпин і відколів. І це не дивно: гравій, пісок, …

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

Функціонально ланцюги проти ковзання – це, по суті, знімний протектор, що дає можливість перетворити звичайну шосейну покришку в колесо для бездоріжжя. Конструктивно це ланцюг, часто армована, пов’язана …

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

Регламент технічного обслуговування Шевроле Лачетті Своєчасне технічне обслуговування автомобіля є запорукою надійності і безвідмовності в його експлуатації. Концерн Chevrolet, встановлює певний регламент проведення ТО …

Пробите колесо при наявності невідремонтованою вчасно запаски сприяє виникненню бажання зробити шиномонтаж своїми руками. Але для того щоб це можна було здійснити, необхідно мати відповідні …

Ремонт Toyota, Nissan, Запчастини Mazda, Lexus, Mitsubishi, Автосервіс Infiniti, Honda, Subaru, Suzuki. Ремонт Nissan в Петербурзі, ремонт, діагностика, сервіс – Діагностика та ремонт двигуна / …

Доглянутим автомобіль повинен бути не тільки зовні, але і всередині, а місцями витерту оббивку або подряпав пластик можна самостійно відновити. Для повернення пристойного вигляду зіпсованому …

В автомобілі багато з нас проводять досить багато часу, так що має сенс зробити його максимально комфортним і зручним. Шум в салоні улюбленого «залізного …

Привіт шановні передплатники та гості! Днями задався питанням і вирішив його так би мовити обговорити з Вами на вулиці мороз градусів в 15-20 тримається вже …

Порада

Вибір способу покупки автомобіля – справа суто індивідуальна. Хтось вважає за краще брати тільки нові машини у дилера, для кого-то ідеальний варіант – купити старе авто з …

Противоскользящий килимок в машину: ворог чи помічник? В даний час в кожному магазині автомобільних аксесуарів можна зустріти противоскользящий килимок в машину. Більшість водіїв день …

Mazda CX-5 Touring AWD Crystal> Logbook> Автохімія – зачищаємо, захищаємо, змащуємо В черговий раз вирішив прикупити невеликий наборчик автохімії від Liqui Moly. Попередній …

professional repair of manual transmissions Gazelle NEXT all models and modifications Moscow Russian Federation Ремонт коробки передач Газель НЕКСТ купити | установка | заміна |

Найбільш поширені вимірювальні технічні прилади Контрольно-вимірювальні прилади можна класифікувати за такими основними ознаками: за родом вимірюваної величини, способу отримання інформації, метрологічного призначенням, розташуванню. За родом …

Mark of the Beast: A Diabolical 2002 Corvette Z06 by Toyz Autoart Avo Aboulian of Toyz Autoart in Montreal Produces one sinister 2002 Corvette Z06 …

Який фірми хороший масляний фільтр

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтингТа й Фортек з ним поряд не лежав ні за ціною, ні за якістю. torcon 08 Мар 2019 Mann ж завжди дешевий був. Офігєть подивився мій Mann 400р в емексе по знижці – нєфіг се Куди його тоді? У міс якість він не проходить имхо, зі своєю ніжною фільтрує папірцем-промокашкою.

Який масляний фільтр краще: рейтинг масляних фільтрів

Перше місце в рейтингу масляних фільтрів для авто заслужено належить різновиди Mahle OC205.

Лідируюча позиція серед кращих масляних для авто належить моделі OC205 завдяки таким якостям: Автовласники оцінили цей фільтр по достоїнству не тільки за відмінні характеристики, а й за: поширеність – знайти модель досить легко; відмінну якість виробництва і довгий термін служби; ідеальне відповідність посадкового місця.

Як вибрати масляний фільтр для двигуна

 1. частічнопоточний;
 2. комбінований.
 3. повнопотоковий тип роботи;

Кожен тип має свої унікальні якості, які визначаються станом масла після фільтрації. Опис кожного типу Як вибрати масляний фільтр?

Це питання задають багато автовласників.

Для цього потрібно з’ясувати який з наведених нижче вам більше підходить.

І так, масляний, який краще, який гірше і чому. Для початку слід відповісти на питання «чому», а для цього варто зрозуміти як масляний влаштований і що він взагалі робить.

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтингЯкий фірми краще масляні фільтри? наш рейтингЯкий фірми краще масляні фільтри? наш рейтингЯкий фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

 • Розглянемо конструкцію типового масляного фільтра з двома клапанами.

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтингЯкий фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

 1. По-друге подивимося як проклеєні краю фільтруючого елемента, на якісному практично не можливо відокремити фільтруючий елемент від кришок без ріжучого інструменту.
 2. На жаль зрозуміти площа фільтруючого елемента, його властивості, що фільтрують без лабораторний досліджень і розрахунків дуже складно, тому ми обмежимося візуальним оглядом якості матеріалів.
 3. Група В – фільтра з невеликими недоліками.

Середній бал від 4 до 5. PARTS-MALL * (тобто з оцінкою 3) Blue Print * (тобто з оцінкою 3) STELLOX * (є фільтр з оцінкою 3) BIС FILTER (корейський бренд, не плутати з нашим Big Filter) Прорив року !

MecaFilter і Misfat – просто шикарні незважаючи на низьку ціну і не завжди приємний зовнішній вигляд.

Рейтинг брендів автомобільних фільтрів в Росії

Число співробітників в Росії – н. д. Оборот в світі в 2015 р – 70,6 млрд євро Число співробітників в світі / в Росії – 375 тисяч / 1700 Фільтри – не той сегмент і продукт, в якому Bosch відзначився новаторством.

Найбільший в світі автопоставщіка займається ними, скоріше, з ділової необхідності, вважаючи за краще створювати спільні підприємства з партнерами, які на «собаку з’їли» –

Фільтр масляний: який краще вибрати?

 • З механічним типом очищення.
 • Гравітаційного типу.
 • Відцентрові.
 • Магнітні.

Механічні Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтингЗа типом фільтруючого елемента дана деталь може бути повстяної, гратчастої, дротяної, паперової, пластинчастої і т. Д. Гравітаційні Відцентрові Ці працюють за іншим принципом.

Як вибрати найкращий фільтр на масло?

Який масляний краще?

По виду фільтрації вони поділяються на три види: Отже, перший елемент дуже простої конструкції і пропускає в себе всю рідину, яку ввібрав насос. Очищає повністю всю мастило, яка потім йде в мотор.

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг Різновиди фільтруючих елементів Третій елемент з гордістю об’єднує в собі перший і другий варіант.

Який масляний фільтр краще вибрати для автомобіля

На сучасних автомобілях масляний фільтр є невід’ємною і важливою частиною всієї конструкції двигуна. Тим складніше повірити, що до 20-х років минулого століття на машинах їх зовсім не було. З цієї причини міняти масло доводилося кожні 700 – 2 000 км, та й ресурс тодішніх моторів був невеликий. Поява масляного фільтра дозволило в рази підняти ресурс двигунів.

Тим важливіше усвідомлювати роль даного компонента в конструкції двигуна і розуміти принцип його роботи. Отже, без рейтингу виробників масляних фільтрів, представлених на ринку, не обійтися.

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

Призначення масляного фільтра

Моторне масло виконує важливі функції:

 • створює між гільзами циліндрів і поршнями масляну плівку, що знижує тертя;
 • відводить надлишок тепла;
 • знижує гучність роботи двигуна;
 • очищає компоненти мотора від металевого пилу, нагару та іншого.

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

Це означає, що основне завдання масляного фільтра полягає в процесі очищення моторного масла від різних домішок (механічного характеру). В процесі експлуатації авто концентрація домішок в маслі зростає, через що воно трансформується в абразивну суміш, негативно впливає на роботу двигуна.

типи фільтрів

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

Всі масляні фільтри діляться на 2 категорії:

Фільтри неразборного типу поширені набагато ширше, так як вони компактні, дешеві і прості в монтажі.

Відео: Огляд 10 масляного фільтра ч.1

Пристрій масляного фільтра і як він працює

Нерозбірні фільтри складаються з декількох основних компонентів.

1. Протіводренажний клапан

Він необхідний для припинення зливу моторного масла в картер з масляних каналів і безпосередньо фільтра після зупинки роботи мотора.

Завдяки цьому не допускається виникнення повітряних пробок в системі змащення і забезпечується своєчасна подача масла.

Конструкція протіводренажного клапана незначно відрізняється, в залежності від фірми-виробника, однак найбільш поширеним варіантом є диск, виготовлений з гуми, який і перекриває вхідні канали в корпусі фільтра.

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

2. Пропускний клапан

Він необхідний для забезпечення надходження масла в мотор при неможливості його проходження крізь фільтруючий елемент.

Причини цього можуть бути різними – засмічення фільтруючого елемента, надмірна в’язкість моторного масла в умовах сильних морозів і т. Д. Клапан спрацьовує при досягненні максимально допустимого тиску масла.

Це значення коливається в діапазоні від 0.55 до 2.6 кг / см² і залежить від компонування силового агрегату.

3. Фільтруючий елемент

Для його виготовлення, як правило, використовується гофрований папір, попередньо просочена особливими смолами.

Сама папір відрізняється пористою структурою, а високі показники маслостійкості і водостійкості досягаються за рахунок просочення.

Зверніть увагу

Укладання паперу в фільтр здійснюється особливим чином, що дозволяє отримати найбільшу площу фільтрації і вкластися в невеликі розміри корпусу фільтра.

Альтернативу гофрованої папері складають різні типи волокон – синтетичні і бавовняні. Однак вони використовуються не так часто.

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

4. Протівослівной клапан

Як правило, даними клапаном комплектуються фільтри неразборного типу в поєднанні з протіводренажним або перепускним. Протівослівной клапан запобігає протікання масла з вихідного отвору в процесі заміни фільтра.

Відео: Що всередині масляного фільтра? Огляд 10 масляного фільтра ч. 2

типи фільтрів

Масляні фільтри діляться на 3 види:

 1. Повнопотоковий.
 2. Частічнопоточний.
 3. Комбінований.

1. Повнопотоковий тип

Алгоритм функціонування такого фільтра полягає в пропуску потоку масла, яке йде від масляного насоса крізь основний фільтруючий елемент. Після цього масло надходить до компонентів мотора.

2. Частічнопоточний тип

Особливістю даного виду фільтрів є набагато довший процес фільтрації масла.

Це досягається за рахунок застосування 2-х контурної системи – поки в одному контурі моторне масло очищається від забруднень, в другому воно змащує компоненти двигуна.

Тривала очищення компенсується більшою ефективністю, порівняно з повнопотоковий фільтрами, а ще відсутня ймовірність падіння тиску масла.

3. Комбінований тип

Як правило, комбіновані фільтри застосовуються в техніці, призначеної для перевезень, будівельного сегмента і інших напрямів, де інтенсивність експлуатації дуже висока.

Рейтинг виробників масляних фільтрів

В даному випадку краще орієнтуватися саме на виробника, ніж на конкретний товар. Різноманітність фільтрів вражає, крім того, вони не універсальні і розраховані на певні моделі (хоча багато фільтри підходять до різних авто різних марок). Втім, ціни на фільтри невеликі і зазвичай коливаються в діапазоні від 300 руб. до 1 500 руб. за виріб неразборного типу.

Це означає, що при покупці рекомендується звертати увагу на товари від компаній, що вже завоювали визнання на ринку.

Bosch – Німеччина

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

Не дарма фільтри цієї компанії завойовують перші місця у всіляких дослідженнях. Адже фірма весь час працює над власною продукцією. Зокрема, для фільтрів від Bosch характерно використання мікроволокон паперу (фенольной) в якості матеріалу для виготовлення фільтруючих елементів. За рахунок значної площі фільтрації і пористості гарантується відмінна очищення масла.

Корпус фільтрів з невеликими насічками, які помітно полегшують монтаж і демонтаж фільтра. Важливий збільшений розмір фільтрів, що підвищує ефективність їх роботи.

Mahle – Австрія

Як заявляє компанія-виробник, її фільтри орієнтовані на збереження навколишнього середовища.

З цієї причини фільтруючі елементи виготовлені зі спеціального паперу, причому виконані вони у вигляді рулону, що підвищує ефективність очищення. Фільтри націлені на роботу з синтетичними і напівсинтетичними маслами.

Протікання масла виключаються завдяки використанню тугого перепускного клапана. А ось для випуску протіводренажних клапанів використовується м’яка гума.

Mann – Німеччина

Фільтри цього концерну встановлюються на багато моделей сучасних авто прямо з заводу – Opel, Volvo та ін. Висока технологічність виробництва гарантує високу якість продукції.

«Родзинка» фільтрів від Манн – застосування в їх конструкції потужних магнітів, за рахунок чого досягається висока ефективність і швидкість фільтрації. Манжети, виконані з особливою гуми, забезпечують щільну фіксацію.

Надійність і якість на висоті!

Filtron – Польща

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

Ця компанія налагодила експорт своїх фільтрів у багато держав – країни ЄС, США, Росію та інші. А про високу якість свідчить вибір фільтрів від Filtron гігантами автомобілебудування – Фольксваген, Сузукі, Дженерал Моторс, Мерседес і іншими.

Goodwill – Великобританія

Основними покупцями фільтрів цієї фірми є європейські концерни Рено і Фольксваген. Продукція Goodwill цінується за високу якість фільтрації, що досягається за рахунок використання паперу, просоченої спеціальним складом. Причому навіть підвищений тиск і висока температура не знижують продуктивність фільтрів.

Fram – США

Це вже американський бренд, яким володіє SogefiFiltration. Його фільтри йдуть на лінії багатьох автоконцернів – Форд, Мазда, Фольксваген, Пежо, Вольво, Хонда та ін. Особливість фільтрів від Фрам полягає в тому, що вони витримують температуру до 160 ° С.

Finwhale – Швейцарія

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

Це вже більш дешева і проста продукція, не дивно, що фільтри від Finwhale купують багато власників вітчизняних авто. Власне, до якості фільтрації претензій немає, так як для створення фільтруючих елементів застосовується папір високої якості. Крім того, надійні протіводренажние клапани не допускають масляного голодування мотора. Та й процес монтажу і демонтажу гранично простий. Однак ресурс таких фільтрів невеликий, тому застосування їх на авто, для яких інтервал заміни масла визначено виробником в 15 000 км, не рекомендується.

Hengst – Німеччина

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

Фільтри даної компанії понад півстоліття поставляються на складальні лінії багатьох світових автоконцернів.

Втім, даний список не повний, адже у продажу можна побачити фільтри і інших відомих компаній – NAFIL Filter Co (КНР), Fleetguard (США), ASAS Filter Ind. (Туреччина), PEKO Inc. Ltd. (Тайвань) і т. Д.

Рекомендації по придбанню

Механіки і автоексперти радять купувати масляні фільтри тільки відповідно до VIN-кодом машини, так як навіть повний збіг за параметрами і різьбі не гарантує ефективної роботи.

Також необхідно вчасно міняти фільтр (разом з маслом). Крім того, не зайвим буде скоротити інтервал заміни на 5 000 – 6 000 км, з огляду на вітчизняні умови експлуатації.

Природно, потрібно остерігатися підробок і купувати деталі лише у перевірених продавців.

Які масляні фільтри краще для автомобіля

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

10 кращих виробників масляних фільтрів

повного обсягу олії, що закачується масляним насосом + Висока швидкість очищення масла + Миттєве відкриття перепускного клапана при виробленні ресурсу + Виняток перегріву двигуна шляхом стабільного насичення маслом – Малий робочий ресурс (дуже швидко забивається) – Забезпечує відсів частинок найбільшої фракції (80-100 мкм) + Більш тонка фільтрація внаслідок селекції частинок дрібної фракції (до 15 мкм) + Момент вироблення ресурсу миттєво позначається на роботі двигуна + Розділені контури циркуляції масла запобігають – Вартість вище ніж у повнопотоковий фільтрів – Процес фільтрації протікає повільно + Включає в себе фільтри обох видів (повно – і частічнопоточний) + Ефективно справляється з тиском в турбированних і форсованих двигунах (призначений переважно для дизелів)

Mitsubishi Pajero Sport MEDVED -> бортжурнал> Рейтинги масляного фільтра

Постійно стикаюся з вибором тієї чи іншої запчастини, начебто є хороший вузол / агрегат, але хочеться ще краще / продуктивніше, але зупиняє тільки те, як б не наштовхнутися на підробку або просто не якісного виробника! Цього разу мене хвилює питання Масло + фільтр, тому що

це основна операція з технічного обслуговування автомобіля … кількість виробників, вітчизняних і зарубіжних: Багато хто віддає перевагу Mann і Knecht (Mahle Filter), це безумовні лідери за якістю, але не варто забувати і про інших виробників … допустимо Bosch це те ж якість, що і у Mann, Bosh на моєму особистому досвіді ніколи не розбудовувала своєю якістю. І фільтри і електрика у них хороші!

Валео – не погана фірма, але не дешева … Але розберемо деяких лідерів по порядку! Mann. Ця компанія є великим конвеєрним постачальником багатьох автовиробників.

Mann використовує в своїй практиці інноваційні рішення, завдяки яким їх фільтри користуються заслуженою популярністю. Hengst. Продукція даного виробника поставляється на конвеєри всіх найбільших автовиробників вже більше 50 років. В асортименті компанії більше 5 тисяч різних фільтрів.

SCT. Досить відома торгова марка.

Який масляний фільтр вибрати

Про це свідчить велика кількість нагород і похвал від автовиробників.

SCT – ще один німецький виробник фільтруючих деталей.

Він є одним з головних постачальників на просторах СНД.

Вітчизняні водії оцінили продукцію компанії SCT на відмінно. Для виробництва пристроїв маслоочісткі фахівці компанії використовують найсучасніші фільтрові матеріали, які характеризуються високою пропускною спроможністю, грязеёмкостью. механічної і термічної міцністю.

Який масляний фільтр для вашої машини краще

Найпростіший універсальний знімач є ланцюг, прикріплену до ручки з гачком.

Універсальний знімач хороший тим, що підходить до будь-якої моделі. На думку експертів редакції видання «За кермом», фільтри різних виробників мають значні відмінності в часі безвідмовної роботи в зв’язку з впливом наступних факторів:

 • Кількість паперу.
 • Якість укладання штори, її щільність і структура.
 • Параметри настройки перепускного клапана і якість його виготовлення.

Додавали бруд в масло рівними обсягами через певні проміжки часу, щоб фільтр встигав відціджувати її, після чого кожен раз вимірювали тиск масла.

Який масляний фільтр краще: рейтинг масляних фільтрів

 • Взимку при їх наявності в поєднанні з непрогрітим двигуном краще не їздити.
 • Все ще сумніваєтеся, який масляний фільтр краще – вибирайте довговічний і універсальний Mahle OC205.
 • При визначенні, у якої фірми масляний фільтр краще, потрібно розглянути плюси і мінуси Mann W75 / 3.
 1. полегшений процес монтажу;
 2. знімати його ще простіше, ніж Mahle або Bosch – наявність на денці глибокої насічки дозволяє відкручувати елемент трельчатим знімачі;
 3. відмінну якість виготовлення.

Зручність обслуговування машини при Mann W75 / 3 – не найсуттєвіший плюс, але він компенсується відмінною якістю роботи фільтра.

До мінусів відноситься лише менша фільтруюча площа в порівнянні зі стандартним приладом.

Актуальність лінійки витратних матеріалів та аксесуарів для автомобілів німецької фірми Bosch, яка вже зараз розповсюдила свою діяльність по всьому світу, постійно підтримується.

5 кращих масляних фільтрів

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг
Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг
Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг
Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

На жаль, в тесті візьмуть участь тільки імпортні деталі: хоча ряд російських фірм і виробляє аналоги (наприклад, «Невський фільтр»), але вони не відрізняються поширеністю, а навряд чи варто рекомендувати товар, який важко купити. Пропускний клапан тут має більш високий тиск відкриття – 1,3 бар.

Це ще один аргумент на користь нашої думки: при роботі на в’язкому маслі і рясному засміченні до моменту відкриття клапана вже може бути пошкоджена шторка фільтроелемента.

Особливо дивно виглядає ціна: практично всі ходові оригінальні запчастини корейських фірм дешевше аналогів, що свого часу стало одним з основних заходів просування їх на російському ринку.

Тут же Kia відзначитися не змогли.

Вердикт простий – покупка цього масляного фільтра оптимальна для нового автомобіля в тому випадку, якщо Ви є переконаним прихильником застосування тільки оригінальних запчастин. Сучасний корпусних масляний фільтр (на ряді автомобілів використовуються і картріджниє – при обслуговуванні замінюється тільки сам паперовий фільтроелемент) складається з наступних вузлів:

Кращий фільтр для очищення масла в автомобілі

Якісний масляний фільтр є одним з умов довгої і безвідмовної роботи двигуна вашого автомобіля. Тому, від того, як зроблений вибір масляного фільтра залежить термін служби двигуна, а значить і всього автомобіля.

Масляний фільтр – одна з важливих частин системи змащення двигуна.

В системі мастила двигуна масляний фільтр і моторне масло необхідні для виконання наступних функцій: Також масляний фільтр виконує функції очищення двигуна від різних твердих домішок, що потрапляють в двигун через паливний і повітряний фільтри.

В даний час існує декілька типів масляних фільтрів: Для того, хто хоче знати, як вибрати масляний фільтр – необхідно пам’ятати про їх класифікації.

важливо

В даний час на ринку представлені численні моделі масляних фільтрів Забруднене масляний фільтр Змінний фільтруючий елемент Головний елемент, що фільтрує масляного фільтра – папір Ступінь очищення моторного масла різна для всіх типів двигунів Якісний вибір масляного фільтра також передбачає звернути особливу увагу на ряд важливих критеріїв: Обов’язково вивчіть інформацію Багато фахівці рекомендують купувати кращий масляний фільтр від відомих світових виробників, оскільки саме від роботи мастильної системи багато в чому залежить термін служби двигуна до чергового капітального ремонту.

Якісний масляний двигун – запорука бездоганної роботи двигуна Існує перелік певних ознак відмінності неякісних фільтрів від якісних:

Як вибрати найкращий фільтр на масло?

Очищає повністю всю мастило, яка потім йде в мотор.

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

Різновиди фільтруючих елементів Третій елемент з гордістю об’єднує в собі перший і другий варіант. З таким елементом за захист двигуна і КПП можна не переживати.

Він очищає рідина в повній мірі. Використовується, в основному, на вантажівках і будівельної техніки.

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтинг

Установка масляного фільтра SCT ST342 Заведіть двигун на 2-3 хвилини.

Перевірте рівень. Закрутіть пробку, поставте захист картера на місце і бризговики туди ж.

Закрутіть горловину і закрийте капот. Отже, в сьогоднішній

Рейтинг кращих масляних фільтрів за відгуками користувачів

Розрахована вона на 15 тис.

Як вибрати найкращий фільтр на масло?

Масляний фільтр – це дуже необхідна деталь, яка захищає масло від забруднювачів зовнішнього середовища.

Часто мы задаёмся вопросом, какой масляный фильтр лучше? Так вот сейчас в общей классификации существует два вида фильтров:

 • деталь в сборе;
 • деталь «вставка».

Второй изготавливается из вощеной бумаги и вставлять его необходимо в металлический корпус. Первый вид детали очень похож на второй, только у него еще имеется аварийный клапан для случая, если элемент загрязнится.

В нашей статье вы найдете рейтинг лучших фильтрующих деталей для любых видов автомобилей.

Популярные масляные фильтры

Сейчас фирмы по изготовлению деталей для автопрома предлагают самые разные автофильтры и важно в такой ситуации не растеряться и выбрать самый лучший. Какой масляный фильтр лучше? По виду фильтрации они разделяются на три вида:

 1. полнопоточный;
 2. частичнопоточный;
 3. комбинированный.

Отже, перший елемент дуже простої конструкції і пропускає в себе всю рідину, яку ввібрав насос. Очищає повністю всю мастило, яка потім йде в мотор.

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтингРізновиди фільтруючих елементів

Другий елемент розташовується у відсіку горизонтально мастилопроводу і за раз очищає невелика кількість масла. А вся інша частина, що не очистившись, надходить в мотор, що дуже погано. Але завдяки тому, що очищення відбувається кілька разів, якимсь дивним чином на виході рідина більш-менш чиста. Але такий процес займає багато часу.

Третій елемент з гордістю об’єднує в собі перший і другий варіант. З таким елементом за захист двигуна і КПП можна не переживати. Він очищає рідина в повній мірі. Використовується, в основному, на вантажівках і будівельної техніки.

Рейтинг лідерів-виробників елементів для фільтрації

Mann Union SCТ
Європейська компанія з хорошою репутацією. Її деталі будуть працювати дуже довго. Підходять для таких автомобілів, як Форд, Фольксваген, Пежо, Ніссан та інші. З кожним роком ця фірма удосконалить себе і свої показники. Японський виробник, який відрізняється якістю і використанням нових технологій. Їх товар має сертифікат ISO 9002. Головний постачальник в країни СНД з Німеччини. Вони працюють тільки з найсучаснішими матеріалами. І відрізняються термічної міцністю. Також у них дуже широкий асортимент.

куди встановлюється

Зазвичай масляна деталь розташована на двигуні і вставляти його необхідно в спеціальний відсік. Автофільтр бажано замінювати з кожною заміною мастила, інакше вся грязь з фільтруючого елемента буде потрапляти в нову мастило. Зливати рідину необхідно тільки з прогрітого двигуна. Марку елементів бажано не міняти протягом усього експлуатаційного терміну.

Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтингФільтр UNION C-631

 1. Відкрийте капот, відкрутіть пробку з горловини.
 2. Зніміть захист картера і бризковики.
 3. Очистіть пробку зливного отвору від бруду.
 4. Послабити її. Не забудьте підставити ємність для зливу. Злийте рідину.
 5. Зніміть старий автофильтр. Одна порада: в зняття краще скористатися ключем, якщо у вас його немає, то викруткою пробийте корпус і витягніть його. Пробивайте ближче до дна.
 6. Вставте нову деталь. І залийте нове масло. Який фірми краще масляні фільтри? наш рейтингУстановка масляного фільтра SCT ST342
 7. Заведите двигатель на 2-3 минуты. Проверьте уровень.
 8. Закрутите пробку, поставьте защиту картера на место и брызговик туда же.
 9. Закрутите горловину и закройте капот.

Итак, в сегодняшней статье, мы уделили внимание установке масляной детали и её применения, а также включили рейтинг лучших марок фильтрующих элементов.

Видео «Обзор масляных фильтров»

Предлагаем вашему вниманию обзор разных масляных фильтров, чтобы вы смогли определиться какой элемент вам подойдет. Мы постарались выложить в этой статье как можно больше полезной информации по поводу масляных фильтров, за это мы ждем от вас теплых комментариев и приятных улыбок! ?

Была ли эта статья полезна?Статья была полезнаПожалуйста, поделитесь информацией с друзьями

Масляный фильтр какой фирмы лучше

Для слаженной и качественной работы автомобильного двигателя очень важно наличие хорошего масляного фильтра. Именно лучший масляный фильтр станет гарантией долгой и качественной эксплуатации автомобиля.

Масляный фильтр – это прибор, созданный специально для очищения смазочных, трансмиссионных, моторных масел, гидравлических жидкостей для надёжной работы мотора. Само устройство представляет собой такие составные части:

 • корпус – металлическая ёмкость цилиндрической формы, имеющая завальцованную крышку;
 • фильтрующая деталь – чаще всего это гофрированная бумага с определённым размером пор, через которую насосом прокачивается масло. Важные параметры этого элемента – площадь и пористость;
 • пропускной клапан – деталь, необходимая для защиты всего фильтра от разрушения;
 • протіводренажний клапан – гумова прикриває деталь, що не дозволяє маслу затікати назад в картер після зупинки двигуна.

У суперечках щодо правильного вибору кращих масляних фільтрів можна зіткнутися з масою протиріч. Одні досвідчені автолюбителі схиляються виключно до однієї конкретної марки, інші вірять в цілющу силу якісного масла, а в не користується фільтра. Щоб убезпечити роботу свого автомобіля і підвищити працездатність, доведеться розібратися в цьому питанні.

У представленому рейтингу виробників масляних фільтрів зібрані тільки імпортні деталі, які зможуть підійти на багато марки авто і будуть виділятися своїми якісними характеристиками.

Перше місце в рейтингу масляних фільтрів для авто заслужено належить різновиди Mahle OC205.

Компанія Mahle займається виробництвом будь-яких комплектуючих для двигунів і надає своїм клієнтам величезний асортимент, починаючи від вузлів цилиндропоршневой категорії і закінчуючи расходниками для техобслуговування. Торгова марка є одним з головних партнерів авто-виробництв.

Лідируюча позиція серед кращих масляних фільтрів для авто належить моделі OC205 завдяки таким якостям:

 • зручність експлуатації – його легко відкручувати без застосування тарілчастих знімачів і інших застарілих методів за типом ланцюгових знімачів;
 • висока якість виготовлення корпусу – товсті стіни здатні витримувати тиск при холодному запуску, що не деформуючись при цьому;
 • підвищена надійність перепускного клапана – складова тарованого на відміну тисків в 1 бар. При використанні синтетичного масла будь-якої в’язкості клапан буде гарантовано захищати двигун від попадання в нього забрудненого продукту.

Автовласники оцінили цей фільтр по достоїнству не тільки за відмінні характеристики, а й за:

 • поширеність – знайти модель досить легко;
 • відмінну якість виробництва і довгий термін служби;
 • ідеальне відповідність посадкового місця.

Недоліків користувачі придумати не змогли, але є у фільтра неприємна особливість для тих, хто любить використовувати недорогі напівсинтетичні масла. Взимку при їх наявності в поєднанні з непрогрітим двигуном краще не їздити.

Все ще сумніваєтеся, який масляний фільтр краще – вибирайте довговічний і універсальний Mahle OC205.

Інноваційний Mann W75 / 3 для нових двигунів

Серед кращих виробників масляних фільтрів для автомобілів на другому місці опинилася компанія Mann – найбільший постачальник витратних матеріалів для авто-виробництв конвеєрного типу. Популярність фільтрів Mann обумовлюється використанням інноваційних рішень.

У порівнянні з попереднім колегою Mahle OC205 фільтр Mann W75 / 3 трохи програє – його висота і площа елемента для очищення рідини менше. Але він стане хорошою знахідкою для автомобілів з практично не зношеними двигунами, в яких використовується синтетичне масло з невеликою в’язкістю.

При такому виборі швидке накопичення сміття не заподіє дискомфорту між моментами заміни масла, а ось невелика висота спростить процес установки. У цій моделі тиск відкриття перепускного клапана більше – 1,3 бар. При функціонуванні на в’язкому маслі і сильному засміченні до відкриття клапана може бути зіпсована гумова деталь.

Порада

При визначенні, у якої фірми масляний фільтр краще, потрібно розглянути плюси і мінуси Mann W75 / 3.

Переваги моделі:

 • знімати його ще простіше, ніж Mahle або Bosch – наявність на денці глибокої насічки дозволяє відкручувати елемент трельчатим знімачі;
 • полегшений процес монтажу;
 • відмінну якість виготовлення.

Зручність обслуговування машини при Mann W75 / 3 – не найсуттєвіший плюс, але він компенсується відмінною якістю роботи фільтра.

До мінусів відноситься лише менша фільтруюча площа в порівнянні зі стандартним приладом.

Відмінні риси фільтра Bosch 0451103316

Актуальність лінійки витратних матеріалів та аксесуарів для автомобілів німецької фірми Bosch, яка вже зараз розповсюдила свою діяльність по всьому світу, постійно підтримується. Саме тому фільтр Bosch 0451103316 знаходиться в цьому рейтингу масляних фільтрів для автомобілів.

Відмінність моделей бренду полягає в наявності фенольной мікроволокон поверхні на фільтруючих запчастинах. Матеріал використовується пористий, а площа фільтрування займає значну частину, що забезпечує максимальну грязеёмкость і кращий відсів.

Bosch – це не просто хороший виробник масляних фільтрів, це експерт в створенні якісних приладів. Представлена ​​модель вважається лідером за розмірами поверхні, що фільтрує, яка займає майже весь корпус розміром 80 мм. Пропускний клапан при такій комплектації працює відмінно і має при відкритті тиск різницею 1 бар.

Як невеликий нестачі користувачі таких фільтрів виділяють роботу протіводренажного клапана.

При зазначених виробником параметрах тиску відкриття 0,12 бар він має більший опір, ніж у лідируючого Mahle, тому відчувається його жорстка робота.

При наявності справного двигуна його функціонування не буде проблемою, але і перше місце в рейтингу з такою характеристикою не завоювали.

Основні плюси:

 • відповідність за всіма параметрами заявленим вимогам виробника;
 • великий ресурс і відмінну якість очищення.

Мінус його проявляється лише в порівнянні – у деталі Mahle більш збалансована конструкція.

Огляд оригінальної моделі Hyundai / Kia 26300-35503

Четверту сходинку рейтингу масляних фільтрів зайняла модель Hyundai / Kia 26300-35503. Цей різновид призначається не для багатьох корейських автомобілів. Лише четверте місце їй віддається тільки через високу вартість оригінальної деталі, яка за якістю трохи програє німецьким або азіатським аналогам.

Необгрунтовано висока ціна може підійти лише тільки найважливішим автовласникам, які вважають за краще використовувати виключно оригінальні запчастини на своєму автомобілі.

Але у фільтра Hyundai / Kia 26300-35503 є і свої незаперечні переваги:

 • стійкість до можливих різких змін температур;
 • гарантія безперебійного «холодного запуску» мотора;
 • довговічне і надійне функціонування двигуна, але при своєчасному технічному обслуговуванні автомобіля.

До головного плюса випробувачі фільтра відносять максимальну відповідність пристрою двигуна тарировке перепускного клапана. Мінусом одноголосно виділяється співвідношення ціни, якості та ефективності приладу.

Опис Fram PH6811: порівняльна характеристика

Завершує рейтинг виробників масляних фільтрів для автомобілів SogefiFiltration, який випускає фільтри під маркою Fram.

З їх величезного асортименту поставляється продукція на конвеєри найбільших автомобільних концернів: Mercedes, Nissan, Honda, Peugeot, VW, LandRover, Audi, Ford, Mazda, Citroen і багатьох інших.

Достатньо уваги інженери фірми приділяють удосконаленню існуючих моделей.

Зверніть увагу

Окремої уваги заслужила модель Fram PH6811. Ця фірмова різновид адаптована до високих температур – здатна витримувати до 160 °, а також їй не страшні потоки масла великої сили.

Не залишилося непоміченим високу якість його виготовлення, досить великий корпус – 80 мм.

Але все ж розраховувати на хорошу фільтрацію масла з низьким опором не доводиться, незважаючи на зовні привабливі особливості.

Істотна частина конструкції відводиться під перепускний клапан. Тому передбачуваної великої площі під фільтраційний елемент відводиться не так вже й багато.

Але великий клапан – це зовсім не недолік, а навіть навпаки, перевага. Чим більше його розмір, тим точніше його можна налаштувати. Але все пізнається в порівнянні.

Якщо врахувати ті ж характеристики приладу Mann за аналогічною вартості, то вибір стає очевидним.

Важлива деталь при установці фільтра – це кільце ущільнювача. У моделі Fram PH6811 воно більш вузьке, ніж в Mann і Mahle.

В цьому є свій плюс – в процесі використання авто воно менше прикипить до привалочной площині і тим самим полегшить процес заміни фільтра. Але є і недолік – його набагато легше пошкодити.

важливо

Тому при установці не можна затягувати фільтр «із запасом», а потрібно діяти строго за інструкцією.

До плюсів все ж можна віднести непогану якість виготовлення і збірки. Серед мінусів виявилися не ергономічний корпус фільтра і невеликий за розмірами його фільтруючий елемент.

Визначитися, якої марки масляний фільтр краще вибрати допоможуть основні характеристики популярних і затребуваних моделей, а також відгуки вже випробували їх водіїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…

Що робити, якщо тече люк в машині? Список корисних порад

Вічна проблема – підтікання люка! Люк, не рідний, чи не механічний /…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…