Головна »Різне» Витрата бензину на годину на холостому ходу

Добрий день, шановні автолюбителі! Я радий знову поспілкуватися на близько автомобільну тематику з усіма, хто до неї небайдужий. Ті, хто читав нас в минулих випусках, прекрасно знають, що ми приділили велику увагу питанням, пов’язаним зі споживанням пального автомобілем. В даному огляді я хотів торкнутися витрата палива на холостому ходу, як його дізнатися і що на нього впливає.

   Так чи треба глушити двигун при простоях

Отже, найпростіший спосіб заощадити паливо – це заглушити працюючий двигун. Якщо Ви думаєте, що мова йде про якісь краплях, то помиляєтеся.

Недарма, багато сучасних авто оснащуються сьогодні системою під назвою «старт-стоп», яка відключає частину або всі циліндри в той час, як машина чекає в пробках або на міських світлофорах. Однак не у всіх автомобіль може похвалитися такою технічною новинкою.

А потім автолюбитель з подивом відзначає, як збільшився витрата на його машині і задає собі питання, чому так сталося …

Зверніть увагу

Ось чому водії зі стажем, які бажають заощадити на обслуговуванні, глушать мотор у всіх випадках, якщо доводиться простоювати більше 10 секунд.

Це таке середнє значення, при якому доцільно задуматися, а не вилітає паливо з бензобака просто в трубу ?! Особливо це стосується тих випадків, коли транспортний засіб зупинився в безпечному місці, не створюючи ні перешкод іншим учасникам руху, ні аварійних ситуацій.

   В якому випадку споживання палива буде вище

Існує і протилежна думка, яка говорить про те, що при повторному запуску мотора миттєву витрату пального буде великим, тому глушити і запускати повторно нераціонально. Це вірно, але лише в тому, що стосується перших 5-10 секунд роботи двигуна.

Потім Ви починаєте втрачати мілілітри за мілілітрах. Таким чином, якщо авто працює більше 10 секунд, воно починає витрачати більше, ніж якщо вимкнути запалювання, а при необхідності, включити його знову.

Тому я і писав вище про водіїв зі стажем і вироблені на протязі досвіду ними звички.

До того ж всі ці твердження аж ніяк не голослівні. Численні спостереження дозволяють говорити про те, що середньостатистичний водій щодня проводить 15-16 хвилин в автомобілі, двигун якого функціонує на холостих обертах, тобто, нікуди не рухається. Дальше більше.

При розрахунку виходить, що за рік втрати від такого нераціонального витрачання пального можуть виливатися вже в суму від 4000 до 8000 рублів.

Який витрата бензину і дизеля на холостих обертах на годину? список факторів

   Як заощадити на пальному взимку і в інші періоди року

Інша точка зору, чому не варто вимикати запалення, пов’язана з тим, що для вторинного запуску буде потрібно короткочасний розряд акумуляторної батареї.

Але, якщо силовий агрегат теплий, то цей розряд і зовсім виходить незначним.

А ось постійна робота мотора без зупинки, так чи інакше, викликає поступове зношення всіх його окремих складових, що безпосередньо впливає на обмеження його експлуатаційного ресурсу.

важливо

Що ще веде до підвищених витрат бензину? Знову ж таки, багато автолюбителів зловживають прогревом мотора після довгої стоянки транспортного засобу.

Однак більшість сучасних моторів зовсім не вимагають довгої роботи на холостих, щоб досягти своїх оптимальних кондицій.

До того ж є інша більш корисна практика: після короткострокового прогріву можна почати рух, але так, щоб обороти спочатку були невеликими, тобто, не потрібно розганяти двигун до 3000 об / хв і вище.

Таким способом набагато швидше вдається досягти прогріву до робочих температур окремих вузлів двигуна, а також каталізаторів, що необхідно для економічної і ефективної роботи силового агрегату.

Який витрата бензину і дизеля на холостих обертах на годину? список факторів

Отже, друзі, в сьогоднішньому огляді ми розбирали, як дізнатися витрата палива в той час, як двигун працює вхолосту.

Усереднена можна вважати, що цей показник становить 1 літр за годину роботи мотора, з поправкою на погоду і той стан, в якому знаходиться сам силовий агрегат.

Також багато що залежить від його обсягу і технічних конструктивних особливостей. На цьому все. Читайте наш блог, рекомендуйте друзям і знайомим. Поки!

З повагою, автор блогу Андрій Кульпанов

Який витрата бензину і дизеля на холостих обертах на годину? список факторів

Андрій

avto-kul.ru

Витрата палива на холостому ходу

Згідно з визначенням зі словника режим роботи пристрою, коли немає навантаження, називається холостим ходом. Для автомобіля режим роботи на холостому ходу означає, що автомобіль стоїть на місці, але двигун працює. Наприклад, при посадці і висадці пасажирів. Природно, що працює двигун споживає пальне. А якою буде витрата палива на холостому ходу?

Робота двигуна завжди починається з режиму холостого ходу (х.х.). Цей режим дозволяє оцінити якість мотора. Головним критерієм для його оцінки буде витрата палива на холостому ходу. У такому режимі отримується при згоранні палива енергія витрачається тільки на сам мотор.

Треба визнати, що оцінити витрата палива автомобілів завдання досить-таки складна. Існує дуже багато факторів, що впливають на цю дію. Наприклад, який тип двигуна? Карбюраторний або інжекторний? При різних моторах споживання пального та фактори, що на нього вплив, будуть відрізнятися.

На питання, як порахувати витрату палива, можна порадити скористатися будь-якої з двох практичних методик. У першому випадку треба їздити до тих пір, поки паливний бак повністю не спорожніє, внаслідок чого машина затихне.

Потім треба залити відоме кількість бензину, наприклад, з каністри ємністю 10 літрів перелити вміст в бак. Їздити на цьому кількості бензину необхідно, поки двигун знову не затихне.

І після цього, поділивши 10 літрів на пройдене число кілометрів, отримаємо шукане значення.

За іншим способом слід залити пальне в бак по пробку і проїхати якомога більше після цієї заправки, враховуючи пройдений кілометраж.

Порада

Потім долити з мірної ємності, наприклад, з каністри бензин до того ж рівня, що був на початку поїздки, тобто до пробки. І визначити, скільки літрів пального довелося доливати.

Ось це кількість, яке довелося доливати, необхідно розділити на пройдені кілометри – вийде витрата бензину.

Однак слід правильно оцінювати отримані результати. Багато в чому вони стосуються не тільки роботи двигуна, але і різних супутніх ефектів.

Так, якщо автомобіль новий, то мотор у нього непріработанний і на перших десяти тисячах кілометрів він буде проходити обкатку.

Деталі двигуна автомобіля будуть притиратися один до одного, і споживати пального мотор буде більше. Це нормально, і турбуватися тут нема про що.

Стан дорожнього покриття також впливає на споживання пального. При русі по сухому асфальту це буде одна величина, при русі по свіжому снігу вона буде набагато більше.

Тому оцінку мотора найкраще проводити при роботі на холостому ходу. У разі якщо обороти х.х. понад 1000, це свідчить про якісь несправності або неполадки в машині. Необхідно шукати і усувати дефект або проводити регулювання двигуна. Іншим показником, що дозволяє оцінити роботу мотора, буде витрата палива на холостому ходу.

Визначити таку витрату дуже складно, тому що немає з чим порівнювати. Оцінюють його на практиці, зазвичай в літрах на годину; для «Жигулів» значення, отримане практично, становить десь один літр на годину.

Зверніть увагу

Найкраще оцінювати витрата палива на холостому ходу і роботу самого мотора, як уже зазначалося вище, по оборотам холостого ходу. Нехай і побічно, але об’єктивно. При нормально працюючому двигуні і справних вузлах і датчиках машини значення має становити 800-1000 оборотів в хвилину. Відхилення від цієї величини будуть свідчити про несправності в транспортному засобі.

У представленому матеріалі розглянуто режим роботи без навантаження двигуна автомобіля. Визначено й описано режим роботи, званий холостим ходом. Дано визначення і методики вимірювання витрати палива як в звичайному режимі руху, так і в режимі холостого ходу.

fb.ru

Який витрата бензину і дизеля на холостих обертах на годину? Список факторів »

Який витрата бензину і дизеля на холостих обертах на годину? список факторів

Часто водії цікавляться, який витрата бензину і дизеля на холостих обертах на годину. Адже досить часто доводиться тримати працюючий автомобіль саме в такому режимі. Взимку, це прогрів перед поїздкою. Також не варто забувати про зупинки на світлофорах і в пробках. Все це змушує задуматися про те, наскільки економічний мотор вашого авто при роботі в холостому режимі. Причому цим питанням задаються власники будь-яких моделей машин, незалежно від заявленого виробником витрати палива. Знання середньої витрати дозволить більш точно розраховувати кількість пального при заправці.

Який витрата бензину і дизеля на холостих обертах на годину, залежить від кількох факторів. Важливо враховувати тип палива, особливості конкретного двигуна, справність усіх елементів силового агрегату.

Тільки облік всіх цих нюансів дозволить вам приблизно розрахувати споживання палива.

Як же правильно розрахувати витрати пального? Виробники заявляють, що витрата палива дорівнює споживання на 10 км шляху в міському режимі руху.

Подивимося приклади:

 • IV (2010) з об’ємом двигуна 1,4 споживає в міському режимі – 7,6 літра на сотню. Відповідно, на холостому ходу він буде споживати 0,76 л / год;
 • за документами споживає 8,7 л / 100 км. У холостому режимі вона буде «їсти» – 0,85 літра за годину;
 • Land Rover Freelander (2001 роки), на 100 кілометрів споживає 12,3 літра. Витрата за годину буде 1,23 л; Окремо має сенс подивитися на дизельні машини:
 • IV, оснащений дизельним агрегатом, споживає близько 7,5 л / 100 км. При цьому за годину на холостих він з’їдає 0,75 літра;
 • III (1,4 D) споживає всього 4,9 л / 100. Тому, за годину в холостому режимі буде витрачати 0,49 літра палива.

portalvaz.ru

Витрата палива на холостому ходу можна розрахувати:

Який витрата бензину і дизеля на холостих обертах на годину? список факторів

Як порахувати витрату палива?

Який витрата бензину і дизеля на холостих обертах на годину? список факторів

Як розрахувати витрати палива на холостому ходу?

Для початку треба зрозуміти, що таке холостий хід. Це режим, який починається з моменту пуску і прогріву двигуна. Його часто вважають незручним, оскільки під час холостого ходу виділяється стільки енергії, скільки вистачило б для обертання коленвала і руху машини на мінімальній швидкості.

Стан роботи двигуна теж має деякі несприятливі поєднання. Так, швидкість повітряно-паливної суміші зведена до мінімуму, відбувається інтенсивний теплообмін між двигуном і робочим тілом, також у вхідному колекторі спостерігається низький тиск, а у вихідному – висока.

І природно, здійснюється витрата палива на холостому ходу. Двигун при цьому споживає стільки бензину, скільки йому необхідно для мінімальної підтримки своєї роботи.

Щоб не заглиблюватися в тонкощі технічного боку роботи движка, можна сказати, що визначити витрата палива на холостому ходу досить непросто, оскільки в такому режимі корисна енергія виробляється лише в обсязі, необхідному для мінімального забезпечення сталого обертання коленвала.

При цьому, якщо поглянути на ККД движка, то можна помітити, що він також має мінімальне значення в порівнянні з іншими режимами роботи. Який витрата бензину і дизеля на холостих обертах на годину? список факторіввисновок

Купуючи новий автомобіль, безумовно, не забувайте про вартість його утримання зі своїми фінансовими можливостями. І все ж дуже важливо, щоб машина вам по-справжньому подобалася.

Ставши власником дійсно престижного авто, ви виростете у власних очах і в очах оточуючих і зможете претендувати на більш високооплачувану роботу.

І коли вона вам почне приносити хороші гроші, яка різниця, який витрата палива на холостому ходу у вашого автомобіля?

www.syl.ru

 • “Пітер – АТ” ІПН 780703320484
 • ІН 313784720500453

Який витрата на холостих обертах у двигуна внутрішнього згоряння?

Одним з важливих чинників впливає на вибір легкового автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння це його витрата палива. Виробники в технічних характеристиках авто призводять два показника витрат – при його русі на трасі і в міському циклі.

Як правило, ці показники занижені виробником або можуть бути справедливі лише для умов з ідеальним дорожнім покриттям, відключеного кондиціонера і найнижчий рівень споживання електроенергії усілякого додаткового оснащення авто. Ось тільки чому не висвітлюють в ТТХ авто какой расход на холостих обертах бензинового або дизельного двигуна?

Який витрата бензину і дизеля на холостих обертах на годину? список факторів

Холостий хід автомобіля

Для тих, хто вперше чує поняття холостий хід, пояснимо, що це стан працюючого двигуна внутрішнього згоряння без передачі крутного моменту за допомогою муфти зчеплення ручним або автоматичним способом через шестерні коробки передач до приводних валів, що змушують через редуктори обертати колеса. Простими словами це робота двигуна при вимкненому передачі в момент знаходження авто на місці або русі накатом.

Найчастіше автомобіль знаходиться з включеною нейтральної передачею в момент прогріву двигуна в холодний період, а також при русі в міських пробках.

Навіщо знати який витрата палива на холостих обертах?

Насправді є і більш важливі події, які зобов’язують дізнатися про обсяги палива, що витрачається автомобілів на холостому ходу. Це випадки коли водій з пасажирами потрапляє в ситуацію, де подальший рух автомобіля фізично неможливо і існує ризик залишитися в зимовий період один на один зі сніговою стихією.

Який витрата бензину і дизеля на холостих обертах на годину? список факторів

До нашої редакції зателефонував чоловік з оповитого снігом Криму, що застряг в новорічні канікули на крутому серпантині, провідного на плато кримських гір Ай-Петрі. Невелика зійшла лавина перекрила рух в обох напрямках.

Водій з членами своєї сім’ї, включаючи дітей, цікавився наскільки вистачить йому палива для роботи двигуна на холостому ходу з метою обігріву салону авто.

Адже невідомо скільки довелося б чекати позашляхового транспорту рятувальників та іншої спецтехніки.

Приклад розрахунку витрат на холостому ходу

На це питання будемо відповідати в тому ж стилі, як і виробники автомобілів призводять свій витрата в ТТХ, тобто в умовно-усередненому. В першу чергу необхідно знати робочий об’єм автомобіля і паливо, на якому він працює.

Так ось, для того, щоб приблизно дізнатися витрата на холостих обертах необхідно розділити його навпіл. Ця цифра і є витрата палива, споживаного в годину на холостому ходу бензиновим двигуном.

Для дизельного движка ця цифра не чверть менше.

У баку на момент зупинки залишалося 20 літрів бензину. Простий розрахунок дозволяє нам дізнатися час роботи двигуна на холостих обертах для обігріву людей в салоні – 25 годин . Таким чином грубо у людей були добу для перебування в обігрітому салоні авто.

Витрата дизельного палива

Дизельні двигуни за своїми характеристиками порівняно з бензиновими володіють високою економічністю. Зараз в зв’язку з тремтінням дизельного палива будь-який власник автотранспорту замислюється про економії палива.

Високий витрата палива на вантажних автомобілях найчастіше буває, через несправність вузлів і агрегатів:

 • паливної системи
 • Зазори в клапанному механізмі
 • Забруднення повітряного фільтра

Докладний розбір причин великої витрати палива

До несправностей паливної системи відносяться:

 • Забруднення або знос форсунок , в наш час форсунки виробляються з допусками до 1 мкм. Паливні фільтру знаходяться до форсунок відфільтровують частинки розміром до 5 мкм. Все що менше потрапляє в форсунки. У різних видах палива присутній різну кількість легких і важких частинок, під час глушіння двигуна в форсунки залишається дизельне паливо, легкі частинки випаровуються, а важкі частинки залишаються нальотом на внутрішній частині форсунок.
 • Зниження працездатності і вихід з ладу паливного насоса . Відомий факт, що вода не перемішується з дизельним паливом, а осідає на дні бака, так як вода легше дизельного палива при попаданні в паливний насос вода залишає корозію металевих деталей і абразивні пошкодження деталей, що труться. Деталі паливного насоса змащуються за рахунок протіканням крізь нього дизельного палива, а бруд і вода погіршують ці властивості. Як наслідок знижується тиск в паливній системі.
 • Відсутність герметичності системи живлення . Герметичність впускний системи харчування впливає не Граматичні з’єднання від паливного бака, до форсунок викликають протікання дизельного палива і підсмоктування повітря, що в свою чергу позначається на надмірно велику витрату палива.
 • Засмічення повітряного фільтра негативно позначається на витраті палива, для зменшення витрати палива слід міняти 30-40 тисяч кілометрів.
 • Порушення кута випередження впорскування , кут випередження впорскування має різні значення при різних оборотах двигуна. Кут випередження впорскування залежить від внутрішнього тиску палива ТНВД і зносу хвильового профілю. Чи по кишені тиску шайба повертається і тим самим визначає обсяг подачі палива на форсунку.

Фактори так само впливають на витрату палива

 • Один з найбільш високих факторах впливають на витрату палива є агресивна манера їзди водія, Різкі розгони і гальмування, так само занадто довгий розгін на низьких передачах.
 • Для прикладу візьмемо звіт витрати палива двох різних водіїв на одній і тій же машині з різницею в тиждень.
 • ВОДІЙ №1

Який витрата бензину і дизеля на холостих обертах на годину? список факторів

ВОДІЙ №2

Який витрата бензину і дизеля на холостих обертах на годину? список факторів

За звітами видно, що у другого водія витрата завищений в порівнянні з першим водієм.

Витрата на холостих обертах

Так само витрата палива збільшується за рахунок простоїв транспорту з заведеним двигуном так звані холостий хід. Двигуни на вантажних автомобілях на холостому ходу витрачають від 6 до 8 літрів на годину.

За 5 годин простою з працюючому двигуном автомобіль може витратити близько 30 літрів дизельного палива.

До речі це одна з причин через що паливо взимку витрачається більше, за рахунок роботи на холостому ходу при прогріванні двигуна.

висновок:

 1. Щоб заощадить на витраті дизельного палива потрібно вчасно проходити ТО автомобіля стежити за технічним станом вузлів і агрегатів автомобіля.
 2. Заправляти якісне паливо на перевірених АЗС і ні в якому разі не допускати попадання води в бак автомобіля.
 3. Так само варто приділити особливу увагу для підбору водіїв на автомобіль.
 4. Для контролю над автомобілем витратою палива і манерою їзди водія ми встановлюємо систему моніторингу транспорту здатну визначити фактичні витрати палива, і нагадати про своєчасне проходження ТО автомобіля.

27 Июня 2018

Який витрата палива на холостих обертах на годину? Що впливає на витрату палива на холостому ходу?

12.01.2017 5

Який витрата бензину і дизеля на холостих обертах на годину? список факторів

Питання витрати палива вкрай популярний серед простих автомобілістів, і головною причиною цього є постійне зростання цін на пальне. Причому, якщо раніше люди цікавилися скільки машина “їсть” під час їзди, то сьогодні досить популярною стала тема витрати палива на холостому ходу .

Багато хто вважає, що на холостих обертах мотор практично не споживає пального, однак це далеко не так і чудес, як то кажуть, не буває …

У цій статті я спробую внести ясність в це питання і максимально повно відповісти на питання скільки палива споживає авто на холостих обертах , крім того ви дізнаєтеся, що на це впливає і як скоротити витрату палива на холостих.

Влітку, за великим рахунком, витрата палива на неодружених буде мінімальним, оскільки, прогрів як такої не потрібен і на холостих авто, як правило, не працює.

Хоча, з іншого боку, якщо літо спекотне, а в машині є кондиціонер, то цілком можливі ситуації, коли авто стоїть на місці, а мотор при цьому працює на холостих обертах. Зазначу, що спалювати пальне стоячи на місці доводиться не тільки під час прогріву, є досить багато інших ситуацій.

Наприклад, пробки, світлофори, а також аналогічна річному варіанту ситуація, коли взимку, в лютий холод потрібно зігрітися, мотор також заводять або НЕ глушать, щоб грубка могла прогріти холодний салон.

В цілому всі вищеописані випадки і ситуації призводять до того, що автомобілісти, які ведуть облік витрати палива і намагаються всіляко економити, недолічуються декількох літрів бензину або дизеля.

Що впливає на витрату палива?

Як і загальна витрата палива, про який я вже розповідав в цій статті, на витрату палива на холостих обертах впливає безліч факторів, серед яких:

 1. Справність двигуна, а також усіх систем, які мають відношення до витрати палива (грубка, кондиціонер і т. Д.);
 2. Об’єм двигуна;
 3. Температура навколишнього середовища;
 4. Кількість включених енергоспоживачів ( “кондей”, грубка, фари, магнітола і т. Д.);
 5. Якість палива. Якщо ви, наприклад, замість 95-го заллєте 92-й, то будьте готові, що витрата збільшиться. Крім того, якщо паливо низької якості, то і витрата його буде вище приблизно на 15-20% в залежності від “ступеня паршивости”.

Для початку скажу, що якщо говорити про приблизні цифри, то витрата палива на холостих обертах на годину дорівнює витраті автомобіля на 100 км розділеного на 10. Тобто, якщо витрата у вас 7 л. на 100 км., то ділимо 7 л. на 10 і отримуємо 0,7 літра.

Як дізнатися витрата пального на годину на холостих?

 1. Найпростішим способом перевірити витрату палива на холостих обертах на годину це заправити бак авто “до повного”, після чого завести мотор і дати йому попрацювати півгодини (отримані дані х2) або годину. Після знову заправитися і тоді ви дізнаєтеся скільки мотор “з’їв” за годину.
 2. Другий варіант перевірити дані бортового комп’ютера, який показує “моментальний” витрата. Такі дані будуть приблизними, оскільки більшість автовиробників свідомо занижують реальний витрата палива своїх авто.
 3. Якщо ви хочете дуже точно визначити витрата на годину, тобто ще один варіант. Беремо ємність (літра 2-3 в залежності від об’єму двигуна), в неї наливаємо паливо. Беремо шланг і приєднуємо його до паливопроводу таким чином, щоб паркан палива походив із вашої тари, а не з паливного бака.Після години роботи проводиться вимірювання залишку і підрахунок витрат палива на холостих обертах на годину.

Як заощадити?

Все дуже просто, варто лише дотримуватися цих нескладних правил.

 • Не варто занадто довго гріти мотор, це призводить до збільшення витрат як на годину, так і в загальному. Доведено, що прогрів під час їзди більш ефективний, ніж прогрів на місці.
 • Без зайвої необхідності не заводити мотор. Якщо вам хочеться зігрітися в авто, і ви змушені заводити двигун, подумайте чи немає альтернативного варіанту, можливо поруч є затишне кафе, де можна було б перечекати необхідний час.
 • Слідкуйте за станом свого авто. Тут все просто, справність двигуна дозволяє не тільки економити паливо, але і дозволяє уникнути більш дорогого ремонту.
 • Без зайвої необхідності не вмикайте енергоспоживачі перераховані вище. Все, що здатне навантажити генератор, збільшує опір, мотор крутиться важче, отже, збільшується витрата палива за годину на холостих.
 • Заправляйтеся тільки якісним пальним. Можливо ціна на таке паливо буде вище, однак за рахунок кращої якості і більш високого октанового числа вам вдасться зменшити витрати електроенергії і заощадити на ремонті паливної апаратури. В кінцевому підсумку, купуючи більш дороге паливо, ви зможете отримати реальну економію.

А який у вас витрата палива на холостих ? Розкажіть про свої спостереження і способи економії палива! А у мене все, до нових зустрічей на Питання Авто, сподіваюся, стаття вам сподобалася і вам було цікаво !?

Витрата палива на холостому ходу?

MaxTre
KindlustusProff Який витрата бензину і дизеля на холостих обертах на годину? список факторівПовідомлень: 2,037 З нами з: Apr 2008 Рейтинг: 26
Повідомлення: # 1
Витрата палива на холостому ходу? хто володіє інфою, поділіться … питання в тому: Скільки палива витрачає дизельний двигун, що працює на холостому ходу? За умови, що двигун прогрітий, музика тихо, піч на підлогу мощщі, світло в габаритах … Почув від знайомого, типу близько ПОЛУ ЛІТРИ на годину! Сумніваюся. Чи є різниця у витраті ТНВД і CDI?
: icon_question: bananas mars
16-01-11 1:19
ronka30
Модератор Повідомлень: 3,255 З нами з: Oct 2007 Рейтинг: 47
Повідомлення: # 2
RE: Витрата палива на холостому ходу? (16-01-11 1:19) MaxTre писал (а): хто володіє інфою, поділіться … питання в тому: Скільки палива витрачає дизельний двигун, що працює на холостому ходу? За умови, що двигун прогрітий, музика тихо, піч на підлогу мощщі, світло в габаритах … Почув від знайомого, типу близько ПОЛУ ЛІТРИ на годину! Сумніваюся. Чи є різниця у витраті ТНВД і CDI?
: icon_question:
треба вважати, приблизно орентіруйся 0,5-1 в годину
16-01-11 1:51
MaxTre
KindlustusProff Повідомлень: 2,037 З нами з: Apr 2008 Рейтинг: 26
Повідомлення: # 3
RE: Витрата палива на холостому ходу? (16-01-11 1:51) ronka30 писал (а): треба вважати, приблизно орентіруйся 0,5-1 в годину сьогодні, спецціни сидів 15 хвилин в авто, дивився на показання борт.комп … не сходіЦЦа …
Витрата за чверть години – літр / по борт.комп /Хде правда, то ?! bananas mars
16-01-11 1:59
ronka30
Модератор Повідомлень: 3,255 З нами з: Oct 2007 Рейтинг: 47
Повідомлення: # 4
RE: Витрата палива на холостому ходу? я не з цього приводу мав на увазі. вважати потрібно цикловую подачу або загальну і множити на час. у маршрутного компа логіка інша.
16-01-11 2:48
Kolt
Активіст Повідомлень: 402 Приєднався: Jun 2009 Рейтинг: 3
Повідомлення: # 5
RE: Витрата палива на холостому ходу? Я все теж хотів спробувати провести експеримент: залити повний бак під горловину і залишити машину працювати годину, потім долити повний бак знову і подивитися, скільки влізло)
16-01-11 13:16
jojo66
Активіст Повідомлень: 398 З нами з: Nov 2007 Рейтинг: 10
Повідомлення: # 6
RE: Витрата палива на холостому ходу? реально дійсно від 0.5 до 1 літра. у мене бенз так борт комп не перемикається під час стоянки на літри на годину. у мене постійно на кілометри. тому якщо стоїш на місці то показує 20л на 100км. через це середня витрата 15.5 на 100 км. Ford Focus Ghia 2005 1.6 Ti-VCTi 85kw
16-01-11 13:41
MaxTre
KindlustusProff Повідомлень: 2,037 З нами з: Apr 2008 Рейтинг: 26
Повідомлення: # 7
RE: Витрата палива на холостому ходу? це тільки у дизельних двигунів такий смішний витрата, або у бензинових теж так ?!
У jojo66 – бенз, як я зрозумів з перидущего поста, витрата від діз.двігателей неособо відрізняється …
Різниця D, TD, CDI є у витраті?
І останнє, дайте посилання на мат.часть, а то проспорив коньяк … bananas mars
16-01-11 19:11
ronka30
Модератор Повідомлень: 3,255 З нами з: Oct 2007 Рейтинг: 47
Повідомлення: # 8
RE: Витрата палива на холостому ходу? (16-01-11 19:11) MaxTre писал (а): це тільки у дизельних двигунів такий смішний витрата, або у бензинових теж так ?!
У jojo66 – бенз, як я зрозумів з перидущего поста, витрата від діз.двігателей неособо відрізняється …
Різниця D, TD, CDI є у витраті?
І останнє, дайте посилання на мат.часть, а то проспорив коньяк …береш ТТХ форсунок і ТНВД і вважаєш. на ЦДІ це простіше зробити комп показує сам кількість палива на хід поршня. можеш взяти відв’язаних дані, тобто теорію з будь-якого дизельного мотора чиї ТТХ знайдеш в мережі. звичайно є різниця у всіх цих системах уприскування, струму пишуться так D, DI, CDI. ваш спір схожий на тему як виміряти висоту будівлі за допомогою барометра. якщо зробити простіше то береш живиться систему від окремої ємності (взавісемості від виконання системи) встромляєш в неї пряму і обратку і вважаєш на скільки вистачить. можна звичайно зібрати консиліум і порахувати саме твою але коньяку потрібно будить відро: beer:
16-01-11 19:32
jojo66
Активіст Повідомлень: 398 З нами з: Nov 2007 Рейтинг: 10
Повідомлення: # 9
RE: Витрата палива на холостому ходу? бензиновий якщо не помиляюся то трохи більше. треба на роботі літературу переглянути. але помоемому там немає точного витрати палива. а змиритися паливо на зворотному зливі.
на D і TD врятли різниця є а CDI бере на багато менше.
http://www.mb-vito.ru/articles/4/17/ Ford Focus Ghia 2005 1.6 Ti-VCTi 85kw
16-01-11 20:09
jojo66
Активіст Повідомлень: 398 З нами з: Nov 2007 Рейтинг: 10
Повідомлення: # 10
RE: Витрата палива на холостому ходу? облазив всі дані. немає нормованого витрати палива на холостому ходу. ні на бензин ні на дизель. тому тільки досвідченим шляхом. Ford Focus Ghia 2005 1.6 Ti-VCTi 85kw
20-01-11 20:05

Витрата Палива дизельного Двигуна на холостих обертах Який витрата бензину і дизеля на холостих обертах на годину? список факторівЯкий витрата бензину і дизеля на холостих обертах на годину? Перелік прічінНередко водії цікавляться, якою витрата бензину і дизеля на холостих обертах на годину. Адже нерідко доводиться тримати працюючий автомобіль конкретно в такому режимі. Взимку, це прогрів до поїздки. Також пам’ятайте про зупинки на світлофорах і в пробках.Весь асортимент примушує задуматися що, як економічний мотор автомобіля під час роботи в холостому режимі. При цьому цим питанням задаються власники всіх моделей машин, незалежно від заявленого виробником витрати горючего.Познаніе середньої витрати дозволить з великою точністю розраховувати кількість пального при заправці.Який витрата бензину і дизеля на холостих обертах на годину , знаходиться в залежності від декількох причин. Важливо враховувати тип палива , особливості певного мотора, справність усіх частин агрегату. Тільки облік всіх цих аспектів може приблизно вирахувати споживання горючего.Как правильно розрахувати витрата пального? Російського} автопрому стверджують, що витрата палива дорівнює споживання на 10 км шляху в міському режимі двіженія.Поглядім приклади:

 • Хенде Accent IV (2010) з об’ємом двигуна 1,4 споживає в міському режимі – 7,6 літра на сотку. Відповідно, на холостому ходу він буде споживати 0,76 л / год;
 • Лада Гранта за документами споживає 8,7 л / 100 км. У холостому режимі вона буде «їсти». 0,85 літра за годину;
 • Land Rover Freelander (2001 роки), на 100 км споживає 12,3 літра. Витрата за годину буде 1,23 л; Окремо має сенс подивитися на дизельні машини:
 • Форд Mondeo IV, споряджений дизельним агрегатом, споживає близько 7,5 л / 100 км. При цьому за годину на холостих він з’їдає 0,75 літра;
 • Kia Rio III (1,4 D) споживає всього 4,9 л / 100. Тому, за годину в холостому режимі буде витрачати 0,49 літра пального.

Витрата палива на неодружених оборотахПроверім витрата палива на холостих обертах .Зверніть увагу, що витрата на холостих обертах не залежить від типу трансмісії. Більше на нього впливає наявність навісного обладнання. Одна і та ж модель з кондиціонером буде споживати палива трохи більше, також позначається наявність гідропідсилювача. В результаті, на практиці показник буде відрізнятися від дійсності. Також може позначатися наявність зносу двигуна.Іноді, пропонують розраховувати витрати за формулами, але така теорія може відрізнятися від практики. Хоча б через невідповідність показників, зазначених у документах машини, реальності.Оні отримані в тепличних лабораторних умовах, також у багатьох випадках виробники кілька занижують показник витрати в рекламних цілях.Тому, для точного визначення витрати, доведеться виробляти навколонаукові експерименти.

На бензинових двигунах з карбюраторним харчуванням розрахуватися просто. Наливаємо в пластикову пляшку 1,5 літра бензину. Опускаємо в неї шланг, що йде до паливного насоса, заводимо автомобіль, і даємо йому попрацювати годину на холостих. В результаті, ви отримаєте точну цифру витрати палива протягом певного времені.С інжекторами і дизелями кілька все складніше. Тут просто кинути шланг в пляшку або каністру не вийде. Тому, тестування доведеться виробляти, виходячи з кількості виробленого палива в баку. Зробити це можна кількома способами:

 • Найпростішим і точним способом, але при цьому довгим, буде заправка повного бака. Після чого, машині дають попрацювати 2 години. Далі доливають вироблене паливо, і дивляться скільки в бак влізло. Знайдене кількість ділять на 2. В результаті, виходить витрата за годину;
 • Інший варіант менш точний. Знову ж заливають бак під зав’язку, і проїжджають рівно 100 кілометрів, після чого відвідують заправку і дивляться, скільки пального спалили. Отриману цифру слід розділити на 10, ось це і буде зразковим витратою на годину.
 • Останній метод не дуже достовірний, в точність результату можуть втручатися додаткові чинники. Хоча, приблизне уявлення можна отримати.

Витрата палива дизельного двигуна на холостих обертах
Витрата палива на холостому ходу Тип двигуна і обсяг Народний метод підрахунку витрати палива на холостому ходу . Необхідно взяти об’єм двигуна, Наприклад, 3000 куб. см і поділити в два рази. 3000/2 = 1500, відповідно, споживання автомобіля c двигуном 3 літри становить 1,5 літра на годину. * Дизельний двигун на холостому ходу буде споживати менше на чверть. Приблизно на 20-25% .Затори на дорогах виливаються в копієчку для власників транспортаКолічество автомобілів на українських дорогах зростає. Дороги вільні не завжди, і часто водії вимушені довго простоювати в пробках. За деякими підрахунками на це йде 40 днів або близько 330 годин в году.Столічние підприємства, які володіють комерційним транспортом, за годину простою втрачають близько 37 гривень на годину або більше 1 копійки в секунду. Легковий автомобіль за годину вільного ходу витрачає бензин від 1 літра. ( З об’ємом двигуна 1,5 л.), В пробці його витрата збільшується приблизно на 3 літра.Амортізація автомобіля протягом години коштує близько 12 грівен.Также за час простою водій втрачає частину своєї зарплати. Розмір середньої заробітної плати в Україні, за офіційними даними, становить 2450 гривень. Проведемо невеликий розрахунок. Т.к.в місяці 22 робочих дні, кожен з яких триває 8 годин, то зарплата за одну годину становить 13 гривень 35 копійок.

важливо

Це ще одна стаття збитку для автомобіліста або підприємства, яке оплачує утримання автомобіля.

За зведеннями української ДАІ в пробках нерідко відбуваються аварійні ситуації, а вони припускають накладення штрафу на винуватця порушення. Простий негативно позначається на стані здоров’я власників автомобілей.В час очікування всі вони вдихають вихлопні гази, які здатні викликати появу хронічного бронхіту, алергії або захворювання легенів. Такі захворювання можна отримати протягом 2-5 лет.Ліцам, що страждають астмою, рекомендується вибирати більш вільні дорогі.Еслі врахувати все вищесказане, то неважко підрахувати, що протягом року легко втратити близько 12 тисяч гривень за простій на дорозі.

Відмовившись від автомобіля, можна заощадити цю суму і витратити її, наприклад, на покупку двох спортивних велосипедів або мопеда. Користь здоров’ю та економія фінансів від користування ними не викличуть ніяких сумнівів.

Якщо вибрати засобом пересування метро, ​​то цих грошей вистачить для проїзду протягом 10 лет.Для підприємства, звичайно, це не рада. Рекомендується використовувати систему контролю палива. Це допоможе об’їхати пробки і запобігти махінаціям водіїв з топлівом.Расход дизельного Палива на холостих обертах ~ VESKO-TRANS.RUm899ha> Блог> Легенди і правда про витрату горючего.МІФ1: «В« пробці »движок краще глушити» ПРАВДА: Це не зовсім так . З точки зору економії пального, може бути, це має сенс, тільки якщо стояння автомобіля в «пробці» буде більше 5-10 хвилин. Якщо ж глушити і запускати двигун нерідко, це, навпаки, призведе до перевитрати пального і в деякій мірі зменшить ресурс мотора і аккума.МІФ2: «Рух на нейтральній передачі зменшує споживання бензину» ПРАВДА: Зовсім помилкова думка!

Порада

При виключенні ж передачі відповідно відбувається падіння оборотів до холостого ходу, подача бензину відновлюється і економія завершується.

Тому рух на передачу і гальмування двигуном і економніше, і корисніше, і краще з точки зору безпеки руху. До речі, режим примусового холостого ходу (рух на передачу без натискання на акселератор) дуже корисний для мотора – відбувається викид гару і копоті.МІФ3: «Антикрило знижує витрату» ПРАВДА: Якраз навпаки. Спойлер потрібен, щоб краще притискати автомобіль до дороги. А робить він це за рахунок додаткового опору повітряному потоку (відповідно додаткової витрати пального).І чим більше площа і кут нахилу спойлера, тим більше він впливає на витрату. Витрата палива на холостому ходу – автокадабра.

Є спойлери, які облагороджують аеродинаміку автомобіля, але вони підбираються персонально для кожного автомобіля з обов’язковою продувкою в аеродинамічній трубі.

 • Якщо ж виникає потреба установки антикрила «для краси», краще вибирати нейтральний спойлер, який не має яскраво вираженого кута атаки і є лише імітацією спортивного девайса.
 • МІФ4: «Для економії пального розганятися потрібно повільно» ПРАВДА:

Економічний розгін – це плавний розгін, а не неспішний. Довгий рух на нижчих передачах, навпаки, призводить до перевитрати. Неодмінно, в момент прискорення миттєву витрату істотно зростає, але чим менше буде час розгону, тим швидше двигун вийде в кращий режим роботи і знизить споживання бензіна.МІФ5: «Прогрітий на місці движок витрачає менше пального» ПРАВДА: Дійсно, непрогрітий мотор витрачає пального більше , ніж прогрітий, але, по-1-х, прогрівання мотора на холостому ходу (на місці) тягне підвищений витрата пального, і вся наступна економія «вилітає в трубу». Витрата палива на неодружених | автоблог.Во-2-х, багато автоконцерни в керівництві по експлуатації просто не радять цього робити. Витрата палива на холостому то на 800-х оборотах холостого ходу в годину витрачається 800 * 9/3000 = 2. Справа в тому,

 • [Yuzo_related]

Витрата палива на неодружених оборотахПроверім витрата палива на холостих обертах .Toyota витрата палива на холостому ходу протягом часаToyota витрата палива на хвостом протягом години витрата палива тойота ланкрузер прадо 3 літри дизель тойоти.МІФ6: «Рух на підвищеній передачі економить паливо» Насправді: Це не зовсім так. Рух як на занадто низьких, так і на занадто високих оборотах призводить до перевитрати. Обрана передача повинна відповідати оптимальним оборотам двігателя.Оптімальние обороти обертання коленвала у кожного автомобіля різні і складають приблизно 80% від частоти обертання, при якому досягається максимальна потужність.

Зверніть увагу

Наприклад, для двигуна з оборотами максимального крутного моменту 4 000 об / хв оптимальними є обороти 3 200 об / хв.

Тому не варто нехтувати перемиканням на знижену передачу, тому що рух на підвищеній передачі при оборотах, близьких до холостого ходу – близько 1 500 об / хв, – збільшує витрату палива (в смесеобразование починає втручатися система холостого ходу , додаючи зайве паливо) .Що збільшує витрату палива справного автомобіля: – автоматична КПП; – включений кондиціонер; – навантаження на генератор (стереосистема, фари, додаткові енергоспоживачі); – тривалий прогрів, «пробки» на дорогахРасход палива на справному авто залежить в основному від самого водія – витрата бензину істотно зр івается при досить інтенсивному і частому натисканні на педаль газа.На витрата палива впливають і деякі чинники зовнішнього середовища. Наприклад, їзда в темний час доби менш економічна.І викликано це не тільки необхідністю включення світлових приладів, але і необхідністю використовувати в цілях безпеки інший швидкісний режим. Витрата палива ЯМЗ 238 палива на холостих обертах, дизельного палива. реальний витрата палива на автомобілях volkswagen caddy. Норми витрати.

Те ж можна сказати про рух в умовах недостатньої видимості – туман, дощ, сніг. [Yuzo_related] Стан дороги також може зробити деякий вплив на витрату палива. Рух в ожеледь вимагає підвищеної обережності і зниженою скорості.Зімой витрата палива завжди вище, ніж летом.Для цього є кілька причин: установка зимових шин, необхідність більш тривалого розігріву двигуна перед початком руху, застосування обігрівальних приладів, короткий світловий день, якість доріг і ін .Як заміряти витрату палива?

важливо

1. Заправити бак паливом під горловину і засікти показання одометра.2. Поїздити в звичайному режимі – викачаний паливо, причому чим більше буде кілометраж, тим точніше будуть показанія.3.

Повернутися на місце початкової заправки і за допомогою мірної ємності (каністри) знову залити бак під горловину, записати кількість залитого бензіна.4.Деленіем кількості долитого палива на кілометраж, пройдений автомобілем, отримуємо ітог.Как знизити витрату палива? Технічно справний автомобіль завжди буде споживати менше пального, ніж автомобіль з несправностями. Рівномірна швидкість руху автомобіля економить паливо, тобто різкі розгони і гальмування – вороги економії. Але не варто нехтувати безпекою і рухатися занадто повільно.

Витрата палива на те є теорію з будь-якого дизельного мотора чиї ТТХ знайдеш в. У потоці транспортних засобів найбезпечнішим варіантом буде рух зі швидкістю потоку. Ні для кого не секрет, що при русі по місту і по магістралі витрата палива буде відрізнятися.

Різним він буде і при русі по дорозі і асфальту. Який витрата бензину і дизеля на холостих обертах на годину. Тривале стояння в “пробках” дуже сильно збільшує витрату палива, так як двигун працює, а автомобіль практично не двігается.Поетому, плануючи поїздки, необхідно заздалегідь продумати маршрут. При цьому часто довший шлях не означає менш економічний, і наоборот.Рекомендуется використовувати кінетичну енергію автомобіля – якомога менше користуватися педаллю гальма, більше рухатися накатом, плавніше гальмувати і розганятися, заздалегідь прогнозувати ситуацію на дорозі (не розганяти перед червоним сигналом світлофора). Чи не прогрівайте двигун до робочої температури на стоянці: як тільки стрілка покажчика температури зрушилася, можна починати двіженіе.Неісправності автомобіля, збільшують витрату палива:

Оцінка статті:
1 зірка1 зірка1 зірка1 зірка1 зірка (Немає голосів)
Завантаження …
Поділитися з друзями:

Який витрата бензину і дизеля на холостих обертах на годину? список факторів

Чини Машину!
Схожі публікації
Додати коментар

Популярні статті
Продовжуємо ресурс двигуна Volkswagen Polo седан - все, що потрібно знати

– не найвдаліший з моторів концерну Volkswagen.
Як заполірувати подряпини на машині - ефективні інструменти і покрокові інструкції

Щоб заполірувати деякі пошкодження, якщо мова не про глибокі подряпини, …
Симптоми, що пробило прокладку ГБЦ - будь пильний

 У сьогоднішній статті я розповім все симптоми пробитою прокладки ГБЦ.

Adblock
detector

Вирвіглаз
Активіст Повідомлень: 271 З нами з: Nov 2010 Рейтинг: 3
Повідомлення: # 11
RE: Витрата палива на холостому ходу? (20-01-11 20:05) jojo66 писал (а): облазив всі дані. немає нормованого витрати палива на холостому ходу. ні на бензин ні на дизель. тому тільки досвідченим шляхом.
Навіщо ж досвідченим шляхом? Є спортивне рішення – вимірювати тривалість імпульсу на форсунках. Справа ця не проста тому форсунка є індуктивність, та до того ж ще й з бігають сердечником. Імпульс там розпливається і амплітуда стрибає, але якщо застосовувати витончене схематичне рішення – можна отримати досить таки точні дані. Тиск в системі постійно, значить кількість викинутого в ціллінди палива прапорціонально тривалості цього імпульсу. Тут можна зібрати на мікроконтролері, плис або жорсткій логіці. Кому що підручних. Буде дуже точний витрата показувати. А далі проектуйте на пробіг або на час. Як вам зручніше.
Дизельний двигун Бензиновий двигун
1.9 tdi 2.4 tdi 1.8 інжектор
0.415 л / год 0.675 л / год 1.09 л / год
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Що робити, якщо тече люк в машині? Список корисних порад

Вічна проблема – підтікання люка! Люк, не рідний, чи не механічний /…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…