Важлива частина автомобіля – ремені ГРМ. Вони служать для синхронізації роботи двох валів двигуна. Основним матеріалом, який використовується при виробництві ременів, є кордшнуровая або кордтканевая гума. Кожен виробник змінює склад сировини для поліпшення експлуатаційних якостей і підвищення зносостійкості.

Які ремені грм краще? Правила вибору

На ринку наданий величезний вибір комплектуючих різних марок, але багато хто з них виготовлені неякісно. Щоб не помилитися у виборі і визначити ремінь грм якої фірми краще, пропонуємо вивчити дану статтю.

Як вибрати ремінь правильно

Відзначимо, що важливо своєчасно проводити заміну газорозподільного ременя ГРМ. Середній термін служби запчастини за середніми показниками становить – шістдесят тисяч кілометрів. Важливо розуміти, що на тривалість експлуатації впливають різні чинники, тому автомобілісти виробили правило міняти ремені після досягнення позначки 50-60 тисяч кілометрів.

Важливо відповідально підходити до вибору виробника деталей. Нижче ми розглянемо найпопулярніші марки.

Кращі виробники

Російські автомобілісти при купівлі запчастин і комплектуючих віддають перевагу таким виробникам, як Lemforder, Contitech, Gates, Dayco, Балаково або Bosch.

Щоб не промахнутися у виборі нового ременя, краще купувати його в офіційному сервісі. Хоча цей варіант найбільш витратний, але оригінальні деталі прослужать набагато довше неякісних підробок.

Gates

Які ремені грм краще? Правила вибору

Найвідоміший виробник ременів для двигунів внутрішнього згоряння. Виробництво налагоджене в Бельгії. Вироби цієї марки можна знайти не тільки в автомобільній сфері, а й інших галузях.

Відзначимо, що на вторинному ринку складно знайти запчастини цього бренду. Вся справа в тому, що Gates, як кращий виробник співпрацює безпосередньо з провідними автобудівельну компаніями.

На ринку запчастин виявляється тільки мала частина продукції. Запчастини можна замовити через центри сервісного обслуговування або безпосередньо з заводу.

Вартість таких деталей досить висока, але в цьому випадку ціна повністю відповідає якості.

Lemforder

Які ремені грм краще? Правила вибору

Одна з найбільших німецьких компаній, яка займається виробництвом різних запчастин і комплектуючих для автомобілів. Країна виробник – Німеччина.

Компанія налагодила виробництво ременів різної цінової категорії. Вся продукція, що випускається відрізняється високою якістю. Проте є думка, що під маркою Lemforder останнім часом, випускаються німецькі або корейські запчастини.

Bosch

Які ремені грм краще? Правила вибору

Найвідоміша німецька компанія, заснована в Німеччині в дев’ятнадцятому столітті. Основний напрямок – виробництво запчастин і комплектуючих для автомобілів та іншої техніки.

Ремені Bosch – це оптимальне співвідношення ціни і якості. Головні переваги цього бренду – випускаються ремені підтримують різні моделі авто. Продукція Bosch рідко підробляється. Основний недолік – це те, що після встанови запчастини, буде потрібно якийсь час для його притирання до профілю шківів.

Балаково

Які ремені грм краще? Правила вибору

Російський виробник ГРМ. Крім автозапчастин на заводі випускаються різні хімічні суміші, гумові і технічні вироби.

Експертами встановлено, що якість деталей не поступаються зарубіжним аналогам. Широкий асортиментний ряд охоплює моделі багатьох марок авто. Прийнятна ціна та висока якість комплектуючих завоювало довіру покупців на вітчизняному ринку.

Dayco

Які ремені грм краще? Правила вибору

Американський виробник комплектуючих для автомобілів. На території РФ часто продають підробки. У зв’язку з цим на просторах інтернету можна знайти багато негативних відгуків. Основними плюсами американських ГРМ є середня вартість, високі експлуатаційні характеристики, великий асортимент моделей, які підійдуть до різних марок авто. Більш детальну інформацію про ремені марки Dayco можна отримати в даній статті.

Contitech

Які ремені грм краще? Правила вибору

Виробник запчастин для нових моделей автомобілів. Країна виробник Contitech- Німеччина. Компанія працює безпосередньо з заводами виробниками авто, але комплектуючі можна знайти на вторинному ринку, хоча їх ціна досить висока. Відзначимо, що ГРМ ремені даного бренду відрізняються високою надійністю, Часто термін служби деталей більше гарантійного терміну. Єдиний недолік – деяким ременів потрібно притирання за профілем канавок.

Порівняння ременів різних виробників

При виборі ременя ГРМ важливо пам’ятати, що ця деталь впливає на роботу двигуна автомобіля. Сьогодні, найбільш популярною маркою ременів ГРМ є Contitech. Високими характеристиками міцності володіють моделі Gates. Середні позиції займають марки Bosch і Dayco.

Для експлуатації та догляду за ременями в зимовий час краще всього встановлювати посилені ремені ГРМ компанії Gates, неполадки і можливий ремонт для таких запчастин потрібно через тривалий період.

Низька вартість при покупці запчастини стане явним показником, що перед Вами підробка, в якій напевно багато недоліків. Звертайте увагу на наявність голограми і відповідного сертифіката якості. Тільки так ви зможете придбати хороший ремінь ГРМ, який прослужить довго.

підробки ременів

У сучасному світі при покупці ременя ГРМ існує велика ймовірність того, що можна придбати неякісне підроблене виріб. Відрізнити оригінал від копії досить складно. І упаковка і наявності сертифікатів не є гарантом якісного товару. У деяких випадках навіть самі продавці, не зможуть бути впевнені в тому, що продають оригінальні ремені.

Фірма Gates випустила серію посилених ременів ГРМ з розширеною гарантією на виріб. Такі запчастини мають високі експлуатаційні показали, на відміну від підробок, які найчастіше виготовлені з неякісних матеріалів.

На практиці траплялися випадки, коли покупець прийняв підроблений товар за оригінал і в процесі експлуатації виникли проблеми. Деякі бренди отримали велику кількість скарг, пов’язаних з такими ситуаціями.

установка ГРМ

Основна вимога, яку потрібно дотримувати під час заміни ГРМ – збереження фази газорозподілу, що відбувається поєднанням міток на шестернях, маховику клонували і корпусі двигуна автомобіля.

Основні етапи:

 1. Розбирання і зняття старої запчастини.
 2. Проведення огляду та очищення механізму від бруду.
 3. Установка нового ременя ГРМ.
 4. Збірка і перевірка працездатності після заміни.

інтервали заміни

В середньому заміну приводного ременя, механізмів газорозподілу рекомендується проводити після шістдесяти тисяч кілометрів. Це приблизний показник, який Завіт від особливостей експлуатації та типу авто.

Справа в тому, що на деяких моделях автомобілів технічним регламентом встановлено терміни заміни цієї деталі – сімдесят, а в деяких випадках і дев’яносто тисяч кілометрів. Але все ж більше число моделей автомобілів термін служби ременів становить п’ятдесят-сімдесят тисяч кілометрів.

Важливо пам’ятати, що привід газорозподілу потребує систематичного контролю і обслуговуванні. Якщо нехтувати такими процедурами, результати можуть виявитися сумними.

Які ремені грм краще? Правила вибору

Спираючись на все особливості і характеристики, викладені в статті точно і однозначно зробити висновок, який ГРМ краще вибрати. На території Російської Федерації найбільш популярними марками серед водіїв є Gates і Contitech.

За ними слідують Dayco і Bosch. Головна вимога: найкраще купувати оригінальні деталі, який встановлюються на авто із заводу виробника. Або ж купувати високоякісні аналоги.

Важливо переконатися в тому, що деталь є фірмовим продуктом.

Відгуки

Я два рази ставив Gates, з заміною через дев’яносто тисяч кілометрів. Після того як зняв цю деталь з таким величезним пробігом, переконався в тому, що він і справді добре виглядає!

Я встановив Gates (Італія), непогані запчастини Contitech (Німеччина) і Dayco (Італія).

Я також вважаю за краще встановлювати Gates, проте є невелика деталь – важливо, щоб вам не продали деталь, яка пролежала на складі довгий час.

Поставте Gates, але якщо знайдете Dayco, то встановіть його, а conti краще не брати.

Купую Gates на заміну.

Ремінь ГРМ Який Фірми Вибрати ~ AUTOINTERLINE.RU

Які ремені грм краще? Правила вибору

Вибір найкращого поізводітеля ременів ГРМ

На двигунах, які облаштовані ремінним приводом газорозподільного механізму , підміна ременя ГРМ є обов’язковою планової процедурою. Незмінний контроль стану приводного ременя і його своєчасна підміна потрібні через те, що обрив ременя ГРМ нерідко призводить до суворого і дорогого ремонту мотора.

У цьому випадку, коли відбувається обрив, механізм газорозподілу зупиняється, клапана не встигають закритися. В результаті пересуваються по інерції поршні луплять по відкритим клапанів, клапана гніт, з’являються недоліки на самих порушених і т.д.

У цій статті ми розглянемо, як вибрати ремінь ГРМ, при підборі ремінь ГРМ який контори краще придбати, також на які особливості і аспекти слід звертати увагу при покупці.

Читайте в цій статті

Чому, коли і які ремені краще ставити: ГРМ і особливості ремінного приводу

Які ремені грм краще? Правила вибору

Відразу почнемо з того, коли необхідно поміняти ремінь ГРМ. Інтервал заміни ременя газорозподільного механізму становить, в середньому, 60 тис. Км. При цьому важливо усвідомлювати, що на термін служби виробу впливають багато додаткові причини.

В окремих мануалах до якихось ТС можна зустріти вказівки, коли ремінь пропонується поміняти через 70- 80 тис. Км, тоді як для інших автомобілів підміна вірно запропонована вже на 50-60 тис.

Виходячи з цього, на практиці автомобілісти давно виробили собі правило поміняти ремінь, виходячи з середнього показника.

Звідси виходить, що таким показником можна вважати позначку в 50 або максимум 60 тис. Км.

Йдемо далі. Перед тим, як відповісти на питання, який контори обрати ремінь ГРМ і яка найкраща марка ременя ГРМ, давайте загострити увагу на проблемах, пов’язаних з цим елементом і його роботою.

Слід пам’ятати, що від ременя газорозподільного механізму залежить не тільки приведення в рух розподільного вала, та й чітка синхронізація фаз газорозподілу з тактами роботи ДВС.

Фахівці виділяють цілий ряд обставин, за якими можуть з’являтися препядствия:

 • Зайве або слабеньке натяг ременя ГРМ. У першому випадку проблеми пов’язані з невірною установкою, а сам ремінь стрімко розтягується. У подібних умовах підвищеного зносу схильні також ролики, підшипники приводу механізму газорозподілу і інших частин (наприклад, помпи).

Якщо ремінь ГРМ натягнутий недостатньо, тоді ресурс вироби скорочується, також може бути його проскакування на шківах. Зсув навіть на один «зуб» призводить до збоїв в роботі двигуна або поломок ДВС.

Для запобігання можливих наслідків рекомендується ближче до середини від загального терміну служби ременя робити контроль натягу.

У випадках, коли ремінь ГРМ слабо натягнутий, його необхідно підтягнути або поміняти.

 • Ремінь був замінений на новий, але ролики ГРМ не змінювалися. Дана ситуація поширена і пов’язана з прагненням господарів зберігати гроші. Пам’ятайте, поміняти ремінь ГРМ слід по пробігу. Якщо ремінь пора поміняти, тоді підміна робиться укупі з роликами, при цьому незалежно від загального стану позначених частин.

Як показує практика, ролики можуть не шуміти і нормально крутиться при перевірці, при цьому через короткий проміжок їх може все одно заклинити. В результаті відбувається обрив ременя з усіма витікаючими наслідками.

Винятком можна вважати лише вимушену заміну ременя під впливом певних причин. До таких відносять: попадання масла і технічних рідин на ремінь, розшарування і розтріскування, механічні пошкодження і т.п. Простими словами, якщо ролики з ременем не так давно змінювалися, але потім ремінь стрімко пошкодився, тоді можна обмежитися підміною тільки ременя.

Зверніть увагу

При цьому слід окремо враховувати, що заявлений термін служби нового ременя зараз не буде відповідати загальному ресурсу роликів. Наприклад, якщо загальний термін служби нового комплекту ременя і роликів становить 50 тис. Км, але ремінь вийшов з ладу через 20 тис. Км, тоді після установки нового ременя нормально відняти 20 тис. Км, які ролики вже пройшли.

Виходить, подальшу заміну встановленого ременя укупі з роликами краще зробити вже через 30, а не через 50 тис. Км. В даному випадку головним завданням є необхідність уникнути заклинювання роликів, що призводить до обриву приводного ременя.

 • Автомобіль постійно експлуатується в умовах високих температур. Як відомо, ремінь ГРМ є гумовотехнічним виробом. У регіонах з постійними високими температурами такі продукти мають властивість швидко пересихати, втрачають еластичність, тріскаються.

ОБЕРЕЖНО ПІДРОБКА! ремені гейтса. комплект ГРМ Gates powergrip kit

Як відрізнити оригінал від підробки. як виявити контрофактную продукцію Гейтс. Підробка ременів гейтса. ком …

Який фірми ремінь грм краще

У цьому відео ви дізнаєтеся, на які важливі моменти необхідно звернути увагу при покупці ременя ГРМ для …

Самі виробники ременів окремо вказують на необхідність скорочення інтервалів заміни (як мінімум, на 20-30%) для ТЗ, які перебувають в подібних умовах.

Також додамо, що будь-які дефекти захисного кожуха ременя ГРМ означають, що на ремінь в підкапотному просторі потрапляє бруд, можливо також потрапляння моторного масла та інших технічних рідин (залежить від загального стану і поломок ДВС). В цьому випадку плановий ресурс вироби істотно скорочується.

Які ремені грм краще? Правила вибору

Порівняння ланцюгового і ремінного типу приводів газорозподільного механізму . Переваги та недоліки ланцюга ГРМ, плюси і мінуси ременя ГРМ. Рекомендації.

Кращі виробники ременів ГРМ

Які ремені грм краще? Правила вибору

Отже, розібравшись з особливостями і нюансами експлуатації / заміни ременів, можна перейти до тонкощів їх підбору. На ринку сьогодні представлена ​​продукція як вітчизняних, так і іноземних виробників.

Весь список досить широкий, так що зупинимося на найбільш популярних рішеннях. Якщо говорити про те, які кращі ремені ГРМ, фірми Gates, Contitech, Dayco і Bosch користуються найбільшим авторитетом і популярністю в даному сегменті.

 1. Безперечним лідером, який завжди на слуху, є виробник Gates. Дана компанія з Бельгії спеціалізується на виготовленні приводних ременів для ДВС і різного спеціалізованого обладнання. Додамо, що виробник постачає свою продукцію прямо на конвеєри багатьох найбільших автогігантів.
 2. Німецька фірма Contitech також знаходиться в списку найбільших виробників, чия продукція ставиться на нові автомобілі в процесі побудови. Паралельно компанія виготовляє приводні механізми, елементи пневмопідвісок, інші автомобільні деталі.
 3. Виробник Dayco є італійською фірмою. Компанія спеціалізується на виготовленні приводних ременів, роликів, підшипників та інших елементів приводних механізмів. Широко відома серед автомобілістів компанія Bosch з Німеччини серед величезної кількості автозапчастин також пропонує в асортименті якісні ремені ГРМ.

Який ремінь ГРМ краще купити

Які ремені грм краще? Правила вибору

Якщо говорити про правильний вибір нового ременя на заміну, тоді існує декілька варіантів.

 • Найбільш витратним по грошах, але при цьому найбільш безпечним, буде придбання вироби в офіційному сервісі, причому наступна установка зазвичай проводиться там же. Давайте розглянемо, чому так.

Іншими словами, наприклад, оригінальний фірмовий ремінь ГРМ для автомобілів Opel / Сhevrolet пропонується під маркою GM зі своїм каталожними номером. При цьому виготовляє дану продукцію не сама корпорація General Motors, для GM ремені поставляє відома фірма Gates.

При цьому вартість оригінального ременя GM у офіціалів виявляється, в середньому, на 40-50% і більш високою, а в роздробі на 20-30% вище в порівнянні з точно таким же ременем, але вже під маркою Gates. Виходить, такий ремінь є дешевшим і нічим не поступається за якістю неоригінальним аналогом.

З урахуванням вищесказаного стає зрозуміло, чому після зняття старого ременя для першої заміни з’ясовується, що на машині прямо з заводу стоїть продукція з маркуванням Gates або Contitech, хоча оригінальна запчастина по каталогам позначається як GM, AUDI, Volkswagen і т.п.

Справедливості заради додамо, що з цього приводу існують різні думки, так як багато водіїв стверджують про різницю в якості оригінальних і неоригінальних запчастин. Головним аргументом є те, що фірми виробники нібито поставляють на конвеєри найкращі вироби, а продукти зі зниженим якістю реалізують за нижчою ціною під власним брендом.

 • Так чи інакше, але дана інформація дозволяє вибрати другий і більш доступний спосіб підбору ременя. Якщо на автомобілі спочатку стояла продукція Gates або Contitech, або ж ви точно знаєте, які виробники поставляють свої ремені на завод-виготовлювач вашого авто, тоді немає необхідності купувати оригінальний ремінь.

Буде цілком достатньо замінити його точно таким же якісним аналогом тієї чи іншої фірми, що поставляє запчастини на завод. Як показує практика, такі продукти служать нічим не гірша за оригінал.

 • Також можна зовсім не дотримуватися правил, відразу зупинивши свій вибір на відповідному варіанті. При цьому у всіх випадках потрібно особливо остерігатися підробок. І це є істотним і незаперечним мінусом як другого, так і третього способу.

Справжні якісні ремені Contitech, Gates, Bosch або Dayco є надійними виробами, які однаково добре справляються з покладеними на них завданнями та впевнено відпрацьовують свій заявлений ресурс (за умови правильної установки і дотримання інших вимог з обслуговування та експлуатації ТЗ).

Кілька слів про підробки ременів ГРМ

Які ремені грм краще? Правила вибору

З огляду на популярність відомих брендів, на ринку існує велика кількість підроблених виробів. При цьому візуально якість виконання самого ременя і упаковки може бути на високому рівні (чіткість друку, серійні номери, голографічні наклейки і т.д.).

Більш того, навіть самі продавці (особливо дрібні підприємці на авторинках або початківці дилери без досвіду) можуть бути твердо впевнені, що реалізують оригінальний товар і всіляко його розхвалюють.

Для прикладу можна розглянути ситуацію з Gates. Йдеться про посилені ремені, які мають збільшений ресурс (як запевняє сам виробник, до трьох разів більше в порівнянні з іншими виробниками).

У рекламних буклетах окремо вказувалося, що замість неопрена (хлоропрену або CR), який є основою для виробництва багатьох гумотехнічних виробів, компанія використовує нітрит (HSN, HNBR).

Завдяки таким особливостям фірма-виробник здатна дати розширену гарантію, яка покриває весь заявлений термін служби ременя (за умови правильного монтажу і натягу). Однак підробки, які візуально схожі на оригінал, можуть бути виготовлені з більш дешевого неопрена з усіма витікаючими наслідками.

Сам же покупець думає, що придбав фірмовий аналог, після чого починаються скарги на якість того чи іншого бренду в разі виникнення проблем. Що стосується «офіціалів» і оригінальних запчастин в їх мережі, як правило, підробки там зустрічаються набагато рідше.

Що в підсумку

Якщо враховувати всі описані вище нюанси, тоді однозначно і обґрунтовано відповісти, які ремені ГРМ найкращі і надійні, не вийде. Що стосується самих водіїв, за кількістю продажів на території країн СНД лідирують Gates і Contitech, потім йдуть Dayco і Bosch.

5 кращих ременів ГРМ

Якісний ремінь ГРМ не тільки забезпечує взаємне обертання колінчастого і розподільного валів, а й відповідає за надійність і безпеку керування автомобілем.

При його обриві у більшості моделей авто гніт клапана, що призводить до дорогого ремонту.

Щоб бути впевненим у ресурсі цього елемента рекомендуємо вибирати товар з рейтингу кращих ременів ГРМ, зібраного на основі відгуків користувачів і показників продажів.

Які ремені грм краще? Правила вибору

Кращі ремені ГРМ середнього цінового сегмента

Ця категорія автомобільних товарів представлена ​​фірмами з Європи, які мають середню вартість і добре себе зарекомендували. Такі елементи виробляються з кордтканевой або кордшнуровой гуми, а для зменшення шуму і підвищення зносостійкості додають додаткові речовини.

Bosch – непогана якість за помірну ціну

Які ремені грм краще? Правила вибору

Крім побутової техніки компанія успішно виробляє автозапчастини. Ремені ГРМ кращі у них з огляду на тривалий термін служби і відносно невисокій вартості.

Якщо автомобіль експлуатувати дбайливо, не піддаючи надмірним навантаженням двигун, то цей гумовий привід впевнено виходжує свої 60000 км пробігу.

плюси:

 • середня вартість ременя 800 рублів;
 • німецький виробник;
 • застосовність до широкого модельного ряду (є ремені як для ВАЗ, так і для BMW);
 • на ринку мало підробок;
 • наявність в більшості автомагазинів;
 • довгий термін служби;
 • залишається цілим до самої заміни, тому роботи можна планувати на СТО, а не виконувати раптово в поле.

мінуси:

 • при зберіганні в гаражі нового ременя може пересохнути і стати грубим;
 • змінюється тільки в парі з роликами.

Lemforder – асортимент для всіх автомобілів

Які ремені грм краще? Правила вибору

Якщо порвався гумовий елемент газорозподільного механізму, замінити його вийде ременем ГРМ Lemforder, кращим з огляду на широкого асортименту для всіх марок і моделей починаючи з 1997 року.

Німецький бренд співпрацює з корейськими виробниками, що дозволило ще більше розширити список обслуговуваних модифікацій. Для підбору зручно скористатися ВІН-кодом.

плюси:

 • вартість від 900 рублів;
 • гарантований пробіг ременя 60000 км;
 • зубці з чіткими кордонами для надійного зачеплення про шківи;
 • стійкість до високих обертів при тривалих тимчасових інтервалах.

мінуси:

 • зустрічається багато відвертих підробок;
 • може бути товар інших виробників в оригінальній німецькій упаковці;
 • якщо ремінь купується про запас, то потрібні спеціальні умови для зберігання.

Кращі ремені ГРМ преміального класу

Ремені цієї категорії випускають провідні світові компанії, чиє якість і репутація вже перевірені часом. Але за це доводиться викладати чималу суму. Ось що рекомендують користувачі:

Gates – лідер галузі

Які ремені грм краще? Правила вибору

Ці ремені ГРМ кращі серед аналогічних товарів, оскільки їх виробництво ведеться в Бельгії, Німеччині, Великобританії та Франції.

Елементи настільки якісні, що більшість автовиробників безпосередньо замовляє їх на конвеєри для випуску нових машин. Але на ринок запчастин їх теж постачають. Ремінь ГРМ відрізняється винятковою надійністю і довговічністю.

плюси:

 • застосовність до широкого модельного ряду;
 • використовуються в спортивних авто і підходять для швидкої їзди;
 • виробник надає гарантію на ремінь 2 роки або 50000 км шляху;
 • ширина ременя 34 мм забезпечує високу міцність на розрив;
 • 211 зубців сприяють надійному зачеплення про шківи;
 • їх вибирають для прямих поставок на заводи з виробництва авто.

мінуси:

 • вартість від 2000 рублів;
 • рекомендується міняти разом з роликами, що ще більше підвищує вартість ремонту.

Contitech – від відомого виробника шин

Які ремені грм краще? Правила вибору

Це кращі ремені ГРМ від відомого виробника покришок Continental. Бренд Contitech є відгалуженням компанії.

Продукція концерну настільки популярна, що її теж безпосередньо замовляють багато виробників автомобілів. Незважаючи на це вторинний ринок має великий вибір цих ременів. Підходять вони до різних марок і моделей.

плюси:

 • тривалий термін служби, часто навіть більше заявленого на 30%;
 • до складу гуми входять додаткові компоненти для підвищення зносостійкості;
 • зовнішнє покриття з прогумованої тканини захищає внутрішню структуру від паливно-мастильних матеріалів;
 • може переносити навантаження на 15% більше, ніж аналоги;
 • підходить до широкого модельного ряду американських, японських і європейських машин.

мінуси:

 • середня вартість 1500 рублів;
 • зустрічаються підробки.

AMD – постачає багато комплектів

Які ремені грм краще? Правила вибору

Зазвичай при заміні ременя ГРМ рекомендується міняти і ролики натягу, оскільки їх знос може посприяти прискореного виходу з ладу нового гумового приводу.

Щоб не шукати окремо деталі для заміни варто звернути увагу на кращі ремені ГРМ від корейського виробника AMD, які продаються вже з повним комплектом. Це спрощує не тільки пошук, але і допомагає не переживати про сумісність елементів по ширині і швидкості обертання.

плюси:

 • широкий ремінь з маркуванням, який відразу можна відрізнити від підробок;
 • якщо поставляється комплектом, то присутні ремінь ГРМ, балансування ремінь і 3 ролика для натягу;
 • надійна упаковка, де кожна деталь покладена в окрему коробку, що перешкоджає деформації при транспортуванні;
 • встановлений ремінь працює без зайвих шумів;
 • в натяжній ролику, що йде разом з ременем, немає люфту на підшипнику;
 • виходжують заявлений термін за умови правильної установки.

мінуси:

 • вартість комплекту досягає 5800 рублів;
 • всередині коробки може виявитися ремінь Dongil, від внутрішньої корейської компанії;
 • в обвідному ролику виникає люфт (в підшипнику).

Хочеш отримувати актуальні рейтинги і поради щодо вибору? Підпишись на наш Telegram.

Вибір ременя ГРМ – який краще вибрати і поставити

Які ремені грм краще? Правила вибору

Популярні бренди ременів газорозподільного механізму

Приходить день, і кожен російський автовласник задається питанням «який купити ремінь ГРМ?», Адже ринок рясніє товаром зарубіжного і вітчизняного виробництва.

 • При виборі ременя керуються його типом (зубчастий або клиновидний) і геометрією (шириною, довжиною або міжосьовим інтервалом).
 • Ширина наводиться в мм або дюймах, міжосьова відстань – в мм, а внутрішня довжина ременя, головним чином, в дюймах.
 • Зазвичай вибір ременя ГРМ впирається в ім’я виробника.
 • Найбільш добротні екземпляри виробляють:
 •    Gates,
 •    Bosch,
 •    Dayco,
 •    Contitech.

Остання марка – найпоширеніша. Цей бельгійський концерн робить ремені на приводні передачі спецобладнання, ДВС і є їх основним постачальником в складальні цехи світового автопрому.

Німецькі Contitech і Bosch, крім основної номенклатури, виробляють привідні пристрої, деталі пневмопідвіски, інші автокомплектуючих.

Італійська Dayco спеціалізується на виробництві приводних ременів і роликопідшипників.

Які ремені грм краще? Правила вибору

Як вибрати ремінь ГРМ?

Краще купити ремені у офіційного дилера. У його каталогах вони йдуть під брендом автозаводу, а не заводу ГТВ, але є оригінальними.

Так, для Cadillac вироби представлені з маркою General Motors під власним каталожними кодом, хоча фактично місце їх походження – корпорація Gates.

Ціна такого ременя на 20-30% дорожче ціни ременя безпосередньо від Gates. Однак в РФ автентична продукція такого роду з позначенням реального виробника не продається.

 1. Тому-то авто перед виходом в серію комплектується деталлю з маркуванням Gates, а замінний її в ході гарантійного обслуговування аналог по каталогам йде як виріб GM.
 2. У зв’язку з цим серед автолюбителів побутує думка, мовляв, на збірку поставляють зразки найвищого класу, а посередню якість на експорт не відправляють.
 3. Навіщо переплачувати?

Ця обставина дозволяє скористатися більш доступною версією підбору. Якщо машина з самого початку була забезпечена, скажімо, річчю від Contitech або Gates, або напевно відомо, продукцію яких саме брендів використовує її виробник, необхідність покупки оригіналу в дилерському центрі відпадає.

Досить поміняти його на такий же зносостійкий аналог легальної компанії-постачальника. Давно доведено досвідченим шляхом, що такі продукти служать не менший термін, ніж оригінал.

 • Вироби перерахованих марок вважаються випробуваними, добре справляються зі своїми технологічними функціями, успішно відпрацьовують покладене.
 • Можна, звичайно, ризикнути і не дуже прислухатися до думки експертів, відразу зупинившись на відповідному (на ваш погляд) варіанті, але в подальшому нарікайте тільки на себе.
 • Про підробці ременів ГРМ

У вільному роздрібній торгівлі є чимало підробок (правда, у «офіціалів» підробки зустрічаються рідко, але все ж якимось дивом проникають і туди). Часом трейдери (особливо дрібні комерсанти автобазару р Липецька або дистриб’ютори-дебютанти) можуть помилятися з цього приводу і щиро запевняти, що пропонують оригінал, до того ж рекламуючи його.

Взяти той же Gates, з деяких пір випускає посилений ремінь зі збільшеним терміном служби. В анотації до даного товару говориться: експлуатувати його допускається в 3 рази довше, ніж вироби конкурентів. У промо-проспектах згадується, що замість неопрена (CR, хлоропрену), що є базовим речовиною для створення ряду ГТВ, Gates використовує нітрит (HNBR і HSN).

Які ремені грм краще? Правила вибору

 1. Не дайте себе обдурити!
 2. Як відомо, під капотом досить жарко, і в той же час Нітрилова приводная передача продовжує залишатися в оптимальному стані і не тріскається від температурного контрасту (нагрів і замерзання в холодну пору року). 
 3. Крім того, ці вироби не чутливі до впливу ПММ, а також технічних хімрастворов.
 4. Завдяки таким суперсвойствам завод-виготовлювач обіцяє розширені гарантійні умови, надійно забезпечують прописаний термін експлуатації (якщо ремінь грамотно встановити і відрегулювати).
 5. Але все підступність підробки, візуально схожою з оригіналом, таїться в тому, що вона відливається не з дорогого нітрит, а з того ж неопрена, та ще часом і некондиційного.
 6. Тим часом клієнт вважає, що обзавівся фірмовим аналогом, в результаті чого страждають престиж і ділова репутація підробленого бренду, з’являються проблеми з іміджем.
 7. Від вибору до заміни
 8. Іноді продаються ремкомплекти «ремінь з роликами», які ми рекомендуємо придбати, бо обійдеться це дешевше, ніж кожен елемент окремо.

Практика показує: ресурсу роликів часто не вистачає ще на один термін експлуатації ременя, так що краще міняти те й інше одночасно. Ремінь належить монтувати виключно на холодному моторі із застосуванням спецінструменту. 

Врахуйте, що в 70 випадках з 100 незабаром обриві винен невмілий виконавець операції. Згідно твердості ременя по Шору, згаданий параметр повинен відповідати 63-67 од., І чим він більший, тим сильніше ремінь «дубєєт» на холоді (а зими в Липецьку студені).

Взагалі, на комплектуючих краще не економити, бо прихід в непридатність кустарного виробу або виробу сумнівного походження в багатьох випадках обертається ремонтом силової установки.

Які ремені грм краще? Правила вибору

Ремені ГРМ: які краще вибрати?

Отже, питання «який ремінь ГРМ краще?» багато в чому тривіальний. За основу можна взяти посил, що найбільш прийнятний вихід – оснащення оригінальним виробом або надійної копією.

 • При останньому варіанті варто додатково поцікавитися і перевірити, чи є запчастина фірмовою.
 • Характерно, що зовнішній вигляд ременя, упаковки в таких випадках може не викликати побоювань (достатній рівень поліграфії, нанесення серійного шифру, наявність голограм).
 • Як бачимо, однозначний алгоритм щодо визначення найбільш підходящого ременя відсутня.
 • Якщо звернутися до статистики, то за кількістю продажів в колишніх республіках СРСР рейтинг виглядає наступним чином:
 •    Gates.
 •    Contitech.
 •    Dayco.
 •    Bosch.

Якщо і після цього вас мучить питання, який ремінь ГРМ поставити, то є сенс звернутися за консультацією на портал avtoritet48.ru, адміністрація якого базується в Липецьку.

Для вибору можете перейти в каталог комплектів ременів ГРМ або відразу вибрати модель

Які ремені ГРМ краще? Правила вибору. Кращі виробники ременів ГРМ: огляд, порівняння, установка

Багато хто помилково вважає, що приводні ремені, встановлені в допоміжних агрегатах і ремені ГРМ – є найбільш простими і зрозумілими деталями автомобіля.

Однак, така простота оманлива: якісні сучасні ремені випускаються із застосуванням виключно запатентованих технологій і здатні витримати дуже багато.

Але, давайте розберемося, чи варто оплачувати якість і який ремінь ГРМ краще в кінцевому підсумку?

вибираємо ремінь

 1. Спочатку давайте визначимо критерії, за якими будемо визначати, хороший ремінь чи ні. В принципі, це досить просто: якісний ремінь повинен не тільки зберігати свої робочі характеристики протягом усього періоду служби і, звичайно ж, не рватися, а й по можливості, не піддаватися розтягуванню більше необхідного.Але таке для еластичної деталі з «гуми» дуже непросто, особливо, з урахуванням навантаження, що припадає на ремінь. Що якщо ремінь ГРМ раптово порветься? На жаль, наслідки в такому випадку можуть бути дуже неприємними.

  Доволі частими є ситуації, коли в результаті обриву ременя через знос або заводський брак власнику автомобіля доводилося піддавати двигун свого авто дорогому капітального ремонту.

 2. Якщо запобігти розриву ременя від зносу більш-менш зрозуміло – потрібно вчасно провести його заміну з урахуванням терміну служби, заявлений виробником. Те як уберегтися від покупки бракованої автодеталі, звичайно, серйозне питання.Сьогодні кожен магазин автозапчастин надає покупцям величезну кількість варіантів ременів – від дорогих деталей знаменитих брендів, до не дорогий продукції без будь-яких «розпізнавальних знаків». Ось тільки чи гарантує висока ціна таку ж високу якість – не зрозуміло.

  Щоб знайти безкомпромісну якість за доступну ціну – шукайте ремені ГРМ від європейських виробників. Технічні фахівці і конструктори зарубіжних фірм дуже уважно підходять до вибору ременів ГРМ і віддають перевагу продукції з оптимальних матеріалів.

 3. Якщо ви не знаєте, який фірми ремінь ГРМ найкраще підійде для вашого авто, тоді віддайте перевагу тим ременів, виробництво яких здійснюється тією ж фірмою, що й ваша марка автомобіля. Також особливою популярністю і високою якістю на сьогоднішній день славляться ремені ГРМ компанії Gates.

Незважаючи на «непрезентабельний» вид, є надзвичайно відповідальною деталлю. Від їх нормального функціонування залежить правильність займання палива, а значить – ефективність роботи автомобіля.

Навіщо і коли міняти ремінь ГРМ

Ремінь ГРМ розташовується в передній частині двигуна і «пов’язує» між собою колінчастий і розподільний вали. Передаючи крутний момент від першого до другого, ремінь ГРМ забезпечує «синхронність» роботи поршнів і клапанів під час тактів.

Навіть ослаблення ременя загрожує збоями, а його обрив – просто катастрофічний для мотора і в багатьох випадках закінчується пошкодженням за мерших у відкритому положенні клапанів піднімається поршнем.

важливо

Для того. щоб не допустити аварійних операцій потрібно проводити періодичні діагностики стану і, через 10-15 тисяч кілометрів, його підтяжку.

Ресурс роботи ременів ГРМ регламентується виробниками автомобілів. В середньому він становить 60-80 тисяч кілометрів. У багатьох випадках заміну виробляють раніше: при перших симптомах порушення цілісності або втрати експлуатаційних властивостей.

Кращі ремені ГРМ

Основний матеріал ременів ГРМ – нитки скловолокна чи інших полімерних матеріалів, покритих шаром гуми. Зуби на внутрішній поверхні роблять з нейлону або інших міцних матеріалів.

Для кожної марки автомобіля і двигуна проектується свій ремінь ГРМ.

Вони відрізняються:

 • шириною стрічки;
 • довжиною ременя;
 • формою і кроком зубів;
 • кількістю зубів.

Ідеальне рішення при виборі ременів ГРМ для заміни – покупка оригінальної.

Вимоги до деталей, що поставляються на складальні конвеєри формуються на підставі багаторазових розрахунків оптимальної роботи силового агрегату. Контроль якості такої продукції – на найвищому рівні.

Іншими словами, купуючи ремінь ГРМ «як на новій машині» можна бути впевненим в його надійній роботі протягом всього експлуатаційного терміну.

Постачальники на конвеєри вибираються за підсумками тендерів. Бути їх переможцями – вже визнання високого класу фірми. Найчастіше виробники, вже під своїм логотипом, відправляють партії на оптові та роздрібні ринки. Природно, якість таких товарів залишається високим. А ось ціна може бути істотно нижче, ніж у «оригіналів».

Якого виробника вибрати?

Інформацію про компанії, що поставляють ремені ГРМ (і інші запчастини) на конвеєри можна дізнатися на офіційних сайтах автовиробників. Однак у багатьох випадках по тій або іншій причині автолюбителі зупиняють свій вибір на аналогах.

Найчастіше їх роблять компанії, які поставляють ремені для інших марок авто, що є вагомим аргументом на користь хорошої якості. Є всесвітньо визнані фірми, які працюють виключно на ринку запчастин.

Однак не менш відповідально ставляться до виробництва автомобільних деталей. На жаль, є і ті, якість чиїй продукції залишає бажати кращого. Головне правило при покупці аналогів – не гнатися за дешевизною.

Незначна економія на «бренд» може обернутися серйозними проблемами в дорозі.

Хто ж вони, найкращі? Відповіді на це питання дають численні консультанти і активісти автомобільних форумів. На жаль, в більшості своїй такі рекомендації суб’єктивні. Однак, якщо проаналізувати інформацію, можна виділити ті фірми, які найбільш часто потрапляють в топ рядки. Серед таких:

 • CONTITECH
  – постачальник на конвеєри ряду європейських і американських компаній;
 • DAYCO
  – найбільший світовий виробник ременів ГР, що працює з багатьма виробниками автомобілів і має широку мережу представництв на ринку запчастин;
 • BOSCH
  – компанія не потребує особливого представлення і відома як виробник дуже широкого ряду якісних автомобільних виробів;
 • GATES
  славиться надійністю ременів ГРМ для різних авто європейських і азіатських марок.

Рано чи пізно виникає питання, які ремені ГРМ краще? Абсолютно в будь-якому двигуні внутрішнього згоряння на поршневий основі присутній ремінь ГРМ. Від нього залежить доставка пального в простір камери згоряння і наступний висновок вихлопних газів в колектор.

Якщо ремінь рветься, то відбувається миттєва зупинка двигуна, а це може привести до не дуже гарних наслідків на дорозі. Тому за ременем ГРМ потрібно уважно стежити і обслуговувати його як слід.

Замість ременя сьогодні можна зустріти і ланцюг
, але розвиток науки і отримання більш високоміцних полімерних з’єднань допомогло створити вельми міцні ремені. Ланцюгова передача має дуже значні недоліки так, наприклад, вона має підвищений коефіцієнт тертя і створює багато зайвого шуму в двигуні.

Раніше для передачі крутного моменту використовувалися клиноподібні ремені. Сьогодні вони практично не зустрічаються в двигунах, може, тільки, за винятком старих машин.

Порада

Поширення зараз отримали гумові зубчасті ремені. Перші зубчасті ремені не відрізнялися високою міцністю і зносостійкістю.

Однак ці показники у сучасних ременів, дозволяють їздити більш 200.000 км без заміни
.

Які ремені грм краще? Правила вибору

За рекомендаціями фахівців, найкраще заміну ременя проводити після проходження близько 75% від максимуму, на який він розрахований. Природно, ремінь доцільно замінювати заздалегідь, ніж очікувати, коли настануть серйозні проблеми.

І про експлуатацію його нічого не відомо, то потрібно відразу змінити ремінь ГРМ на новий. Про неполадки пов’язаних з ременем ГРМ можна судити по виступаючому маслу з-під даху ременя.

Доливання масла може тільки нашкодити (потрапляючи на ремінь, руйнує його). або з буксира. При різкому відпуску зчеплення на розкручується ремінь з одну сторону діє ударна навантаження, що може привести до його проскакуванням або розриву. Також при зниженій температурі, масло змінює свою щільність і ставати більш в’язким, що створює більше навантаження для передачі крутного моменту.

Краще і гірше

Які ремені ГРМ краще? Ставлячи таке питання потрібно грамотно виставити основні критерії, за якими буде визначатися гідність чи недолік ременів.

Критерії відбору ременів досить прості:
збереження робочих властивостей і характеристик незмінними протягом всієї експлуатації; не деформована (неутворювати люфтів через розтягнення); і само собою, не руйнуватися. Для гуми здається несумісним поняття не деформовані, але основи гумових ременів дуже сильно армуються більш міцними матеріалами.

Які ремені грм краще? Правила вибору

Вибір ременів в магазині

Сьогодні в автомагазині можна побачити таку кількість ременів ГРМ, що прямо очі розбігаються. Там присутні дуже дорогі, з клеймом відомих виробників, поруч знаходяться досить дешеві абсолютно без розпізнавальних знаків. Можна подумати, що висока вартість гарантує підвищені характеристики продукції, але насправді це зовсім не так.

Найкращим варіантом поєднання ціни та якості є продукція, виготовлена ​​в Європі. Справа в тому, що в європейських країнах є дуже жорсткі стандарти до виготовлення ременів ГРМ, починаючи від вибору вихідних матеріалів для виробництва, так і стандартів перевірки якості.

Якщо у Вас немає навіть і приблизної думки який ремінь ГРМ підійде то, без сумнівів, купуйте ремінь того ж виробника, що і марка Вашої машини
. Багато автовласників відзначають дуже високу якість ременів ГРМ виробника Gates
.

Ну, ось такі рекомендації можна дати по вибору ГРМ ременів. Дуже складним є це питання, які ремені ГРМ краще? Сьогодні можна зустріти підробку серед брендової продукції, а іноді поставивши китайський ремінь можна залишитися задоволеним надовго.

 • Які ремені ГРМ – найнадійніші?
 • Посилені ремені компанії GATES мають ресурс в три рази більше, ніж ремені ГРМ інших виробників.
 • Давайте розберемося, на що слід звернути особливу увагу при покупці і установці ременя ГРМ

  для надійної роботи двигуна.
 • По-перше, поговоримо про самому ремені.

До недавнього часу вважалося, що найбільш відповідним матеріалом для виготовлення ременів є неопрен (хлоропрен, CR). Він використовується для створення цілого ряду різних гумотехнічних виробів. Сьогодні всі провідні світові виробники автомобілів відмовляються встановлювати ремені з неопрена на нові моделі автомобілів.

Справа в тому, що температура у відсіку двигуна в нормі – 80 – 90 ° С, але пікові значення можуть досягати 150 ° С. Під впливом високої температури, неопреновий ремінь втрачає свою еластичність (дубєєт), це призводить до швидкого збільшення зносу, по всій його довжині з’являються множинні тріщини (перше фото). Для ременя ГРМ це означає повне руйнування.

Зверніть увагу

Друга причина відмови виробників автомобілів від використання неопренових ременів – це значне погіршення морозостійкості ременя в процесі його експлуатації. Якщо новий неопреновий ремінь може працювати при температурі близько -40 ° С, то в процесі експлуатації цей показник значно погіршується і може зменшитися вдвічі.

Це призводить до розтріскування ременя при зберіганні автомобіля на вулиці в зимову пору року.

Які ремені грм краще? Правила виборуДля того щоб уникнути всіх цих температурних проблем і бути впевненим в будь-якій ситуації, будь то перегрів мотора або використання автомобіля в зимовий час, встановлюйте посилені
ремені ГРМ компанії GATES

, Виготовлені з високо насиченого нітрит (HSN, HNBR). Ремені, виготовлені з нітрилу, без проблем працюють як при високих, так і при низьких температурах. Вони менш чутливі до дії машинного масла, палива і вологи, ніж неопренові. Випробування на стенді показали, що при підтримці критичної температури 149 ° С неопреновий ремінь розтріскається через 44 години роботи, а Нітрилові тільки через 370 годин! Саме тому в більшості нових двигунів автовиробниками використовуються ремені з високо насиченого нітрит. Зверніть увагу, якщо ремінь виготовлений з нітрилу, то на ньому будуть наступні позначення: HSN або HNBR (друге фото). Перший ремінь ГРМ з високо насиченого нітрит був проведений світовим лідером у виробництві ременів ГРМ
компанією Gates в 1985 році. До речі, це єдиний виробник в нашому регіоні, який не боїться давати гарантію на весь термін служби своїх ременів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Що робити, якщо тече люк в машині? Список корисних порад

Вічна проблема – підтікання люка! Люк, не рідний, чи не механічний /…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…