Будь-який автомобіль незалежно від країни виробництва, технічних параметрів або інших змінних, вимагає ремонту протягом усього терміну експлуатації.

Однак деякі господарі збирають гроші на обслуговування машини з останніх сил, тоді як інші витрачають копійки, відкладаючи зекономлені кошти на інші цілі.

Секрет полягає в конструкції автомобіля, від якої залежить надійність, а також у вартості запчастин і оцінці нормо-години ремонту офіційними сервісними центрами. Щоб отримати комфортабельний автомобіль, який не створить масу проблем, варто докладніше розглянути найдешевші в обслуговуванні іномарки.

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Деякі авто не будуть обтяжувати власника дорогим обслуговуванням

Компактний клас

У категорії невеликих автомобілів найбільш дешевим в обслуговуванні виявився легендарний Daewoo Matiz. Мова йде про найбільш поширеною модифікації машини, оснащеної механічною трансмісією і трициліндровим двигуном 0,8, успадкованим від компанії Suzuki.

При пробігу в межах 150 тисяч кілометрів вартість ремонту Matiz укладається в 12 тис грн. При обслуговуванні найчастіше змінюються фільтри і гумові деталі підвіски. Мотор вимагає капітального ремонту ближче до 200 тисячам, коли виходить з ладу і каталітичний нейтралізатор.

Амортизатори, пружини і сайлентблоки проходять приблизно по 50-75 тисяч кілометрів, що можна назвати чудовим показником, враховуючи якість доріг.

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Якщо ви хочете дізнатися, на які іномарки найдешевші запчастини, Matiz також буде знаходитися на вершині рейтингу. Корпорація Daewoo давно перенесла виробництво цього компактного автомобіля з Кореї, що дозволило істотно знизити собівартість виробництва.

Крім того, сума в 12 тисяч на увазі використання фірмових запчастин, тоді як можна знайти їх дешеві аналоги з Китаю – в тому числі і від Chery QQ, прообразом якого і послужив Matiz.

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Крім того, фахівці рекомендують звернути увагу на Citroen C3, який вимагає приблизно 18 тисяч для обслуговування в межах зазначеного пробігу. Його запчастини досить дорогі, однак сам автомобіль вважається однією з найбільш вдалих французьких іномарок в плані надійності.

Звичайно, мова йде про версію з атмосферним мотором, оскільки турбовані агрегати вимагають перебирання до 150 тисяч кілометрів. Основу витрат складають амортизатори, сайлентблоки, а також свічки та фільтри.

Двигуни служать більше 200 тисяч кілометрів, не вимагаючи капремонту – то ж можна сказати про автоматичні трансмісії і МКПП.

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Найбільш дорогим в обслуговуванні серед компактних іномарок виявився Hyundai i20.

Його інноваційні двигуни високої потужності нерідко вимагають серйозного ремонту, а автоматичні трансмісії можуть виходити з ладу вже до 100 тисячам кілометрів.

Швидка їзда по українських дорогах стає причиною руйнування підвіски цієї недорогої іномарки. Результат легко прогнозуємо – тільки вартість ремонту оцінюється в 50 тисяч при пробігу, що не перевищує 150 тисяч км.

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Народний вибір

Сказати, яка іномарка дешевше в обслуговуванні з найбільш популярного С-класу, можна дуже просто – Daewoo Nexia.

Витрати в межах зазначеного вище пробігу складають 16 тисяч, що є чудовим показником, порівнянним тільки з новітньою вітчизняною технікою.

Звичайно, витрат у такий іномарки трохи більше, ніж у Matiz – до вказаних запчастинах підвіски і фільтрів додаються елементи впускної системи двигуна, а також вихлопна труба, часто пошкоджується корозією. Однак ціни на запчастини ще дешевше, що і дозволяє власникам компактного седана економити чимало грошей.

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Другим в списку найбільш дешевих по обслуговуванню іномарок став Renault Logan. Якщо ви мали сумніву в надійності цієї машини, обов’язково задайте відповідне питання таксистам.

Вони можуть розповісти вам про «невбивану» підвіску, мотори 1,6, що вимагають капремонту після 250 тисяч кілометрів, а також «вічні» коробки передач.

Цікава особливість цієї машини – чудову якість збірки передній панелі, що дозволяє відсунути виникнення скрипів до рубежу 250-300 тисяч кілометрів. Результат французько-румунського седана – всього 20 тисяч грн при пробігу, що не перевищує 150 тисяч.

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Практичний престиж

Опитування фахівців офіційних сервісних центрів також допомагають дізнатися, які іномарки найдешевші в обслуговуванні з класу D.

Незаперечним лідером можна назвати Peugeot 407, який підкуповує водіїв своїми надійними моторами і автоматичними трансмісіями, які вимагають ремонту тільки після 250 тисяч кілометрів. Вселяє довіру і ходова частина такої іномарки, якщо тільки мова йде не про пневматичні підвіски.

З проблем можна назвати тільки часто виходить з ладу електроніка і нерідко зустрічаються проблеми з запалюванням. Середня вартість обслуговування машини становить 25 тисяч в розрахунку на 150 тисяч кілометрів.

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Друге місце по дешевизні обслуговування зайняв Ford Mondeo. Американський седан, що випускається в Німеччині, радує надійними силовими агрегатами, хоча кілька засмучує примхливими роботизованими трансмісіями.

Основною статтею витрат власників Mondeo є компоненти адаптивної підвіски, що забезпечує автомобілю чудову керованість.

Крім того, відгуки показують, що в іномарках з тканинним салоном досить швидко приходить в непридатність оббивка крісел, що також може зажадати від власника машини чималих витрат. Середні витрати за даними офіційних сервісних центрів – 30 тисячі.

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Вічна класика

Щоб визначити абсолютних лідерів рейтингу надійних і найбільш дешевих в обслуговуванні іномарок, варто уважно вивчити відгуки власників. Перше місце в такому «народному хіт-параді» займає Mercedes C-Klasse в кузові W202.

Зустрічаються окремі оповідання про двигуни, які проходили понад мільйон кілометрів до капремонту, проте середній термін експлуатації цих силових агрегатів дорівнює 500-600 тисяч кілометрів, що також дуже немало! Автоматичні трансмісії проходять до 300 тисяч, хоча більшість власників старих німецьких іномарок воліють МКПП.

Проте головною перевагою автомобілів називають виняткову простоту конструкції і відсутність великої кількості електроніки, за рахунок чого їх можна ремонтувати без застосування дорогого устаткування.

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Схожої популярністю серед автолюбителів користується і BMW 3-ої серії в кузові Е46. Атмосферні мотори, що встановлюються на ці машини, також проходять понад 500 тисяч кілометрів до першого капремонту, а механічні трансмісії змінюють настільки рідко, що майстрів, знайомих з їх конструкцією, потрібно досить довго шукати.

Єдиною проблемою, що заважає німецької іномарці зайняти лідируюче місце, є салон, в якому швидко з’являються скрипи і інші ознаки поганої підгонки деталей.

Цікаво, що нові Mercedes і BMW не викликають у власників такого ентузіазму – наявність в цих іномарках величезної кількості електроніки робить їх неймовірно капризними в обслуговуванні.

Принцип вибору

Якщо ви хочете купувати дешеві в обслуговуванні іномарки, варто визначити, як саме буде проходити процес ремонту. Якщо ви готові взятися за обслуговування самостійно, краще віддати перевагу німецькій або японської класики до 2000 року випуску.

Тим же, хто планує користуватися послугами сервісних центрів, варто придбати нову іномарку з перерахованих вище. Однак пам’ятайте, що однією вартістю обслуговування при виборі автомобіля керуватися не слід.

Дуже важливо звертати увагу на витрату палива, безпеку і десятки інших параметрів.

Іномарки, які нас не розорять: рейтинг недорогого обслуговування

При купівлі транспортного засобу слід звертати увагу на багато характеристик. Неправильно здійснювати вибір лише на основі відповідного дизайну, потужності двигуна та інших технічних деталей.

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Автомобіль – дороге задоволення, оскільки для його придбання необхідно викласти кругленьку суму, але досить часто навіть ця сума виявляється незначною у порівнянні з його подальшим обслуговуванням.

Доцільніше кожному автолюбителю ознайомитися з рейтингом машини, вартість на ремонт і технічне обслуговування яких в майбутньому не кине в шок власника.

Найдешевші в експлуатації автомобілі

Рейтингові списки автомобілів з урахуванням суми, яку доведеться витратити на подальше технічне обслуговування, складають багато країн. Однак назвати їх ідентичними неможливо. У різних країнах автомобіль може перебувати в різних статусах: дешевих і дорогих.

Це залежить від ціни на сам автомобіль, на оформлення страховки, придбання запасних частин. Невисока вартість запасних частин буде забезпечена, якщо їх виробництво налагоджено безпосередньо в цій країні. Якщо ж доводиться доставляти запчастини з інших країн, то за рахунок високих мит вартість збільшується.

Світові рейтинги

Статистична компанія Vincentric провела дослідження з метою визначення найбільш доступних машин в обслуговуванні. Особливу увагу під час вивчення зверталося на:

 • середню ціну ремонту;
 • вартість обслуговування в сервісних центрах;
 • вартість утримання.

В результаті був складений рейтинг найбільш дорогих і дешевих машин. Лідером цього списку є компактна іномарка Hyundai Accent.

Її перевага полягає у високому ступені надійності, тривалих гарантійних зобов’язаннях, особливої ​​привабливості завдяки шикарному дизайну.

Hyundai Accent – по-справжньому економічний автомобіль, оскільки середня вартість утримання такої машини не перевищує трьох тисяч доларів на рік, а обслуговування – трьох з половиною тисяч доларів.

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Трохи поступається по економічності електрокар Mitsubishi i-MiEV. Багато автолюбителів готові стати власниками такого авто.

Виробник гарантує стабільну роботу електромотора і акумулятора протягом гарантійного терміну, орієнтованому на стотисячний пробіг.

Звичайно, доведеться в будь-якому випадку розраховувати на певні суми, направляючи їх на технічне обслуговування авто, але вони незначні і не несуть величезної фінансового навантаження.

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Третє місце впевнено займає Smart Fortwo Electric Drive – електромобіль нового покоління. Такий автомобіль не потребує багатьох витратних матеріалах, тому його обслуговування також вважається цілком доступним.

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Доступні в експлуатації машини

Російські фахівці при складанні рейтингу беруть до уваги:

 • різновид коробки передач;
 • обсяг і потужність двигуна;
 • наявність додаткових опцій.
 • Найчастіше більшу кількість додаткових пристроїв або механізмів, якими виробник оснащує автомобіль, сприяють тому, що автомобіль буде дорожче обходитися власникові в обслуговуванні.
 • Огляд Smart Fortwo Electric Drive:

Рейтинг, оприлюднений статистичними американськими агентствами, очолюють японські автомобілі, найдешевші для американців в обслуговуванні. Але ці ж «японці» на російському просторі вважаються дорогими і невигідними для автолюбителя із середнім достатком.

Маркетингове агентство Vector Market Research провело в Росії своє дослідження, за результатами якого було складено рейтинг, який визначає найдешевші авто, які стосуються По-класу.

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Honda і Mitsubishi – найвитратніші марки, здатні привести власника до розорення. Середні позиції займають Renault, Skoda і Ford.

Рейтинг автомобілів, що мають доступні ціни на запчастини, очолила, як не дивно, все-таки японська марка Nissan, дозволивши поруч перебувати таким автомобілям, як Citroen, Hyundai і Chevrolet.

економічні авто

Зовсім не дивно, що маркетингові агентства складають рейтинг автомобілів, головним критерієм якого є кількість палива, що витрачається, оскільки на паливо постійно змінюються, найчастіше в бік збільшення.

З цієї причини автолюбителі стали більш серйозно звертати увагу на витрату палива зацікавив авто.

Досить популярними в світі стають марки машин, що працюють на альтернативному паливному ресурсі (електроенергія, водень та інше).

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Низький показник витрати палива

Фахівці вважають, що одним з головних показників, що вказують на економічність і вигідність машини в обслуговуванні, є його паливний ресурс. Його оптимальний показник повинен складати близько 5 літрів на 100 кілометрів.

Маркетингове агентство Vector Market Research провело дослідження і в цьому напрямку, виявляючи найдешевші марки машин. До уваги фахівці взяли показник, який вказує на витрату палива, а також на загальну вартість транспортного засобу. На підставі цих двох показників був складений рейтинг, відповідно, виявлено найкращий автомобіль.

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Перше місце впевнено займає іномарка Nissan Qashqai 1.5 dCi, що витрачає саме 5 літрів на 100 км. Другого місця удостоївся Citroen С5 1.

6 HDi VTX, який при витраті 4,7 л на 100 км має загальну вартість на 8 тисяч доларів вище, у зв’язку з чим не зміг зайняти першу позицію, поступившись її Nissan Qashqai 1.5 dCi. Третє місце зуміла зайняти машина Mini Clubman 1.

6 Cooper D, витрата палива якої всього лише 4,1 л на 100 км, але загальна вартість на 11 тисяч доларів більше.

Огляд Nissan Qashqai:

п’ятирічне обслуговування

Нова машина рідко приносить проблеми власнику, але з плином часу, зі збільшенням пробігу, вона може «заявляти» про необхідність проведення чергового технічного обслуговування.

Експерти Forbes склали рейтинг машин, які протягом п’яти років експлуатації обходяться власникам досить дорого і дешево.

Найбільш витратним виявився Mercedes-Benz G55, який за зазначений період може «витягнути» з власників тільки на обслуговування майже 30 тисяч доларів. В межах 25 тисяч доларів за п’ять років обійдуться автолюбителям такі марки машин, як BMW M6 і Audi RS4.

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Mercedes-Benz G55 – один з найдорожчих в обслуговуванні автомобілів

 1. Найвигіднішими з іномарок виявилися Lexus 400h, а також Mercedes-Benz E320 Bluetec і Audi A3, вартість на обслуговування яких практично в два рази менше, ніж на зазначені вище авто.
 2. Огляд Mercedes-Benz G55:

У Росії найбільш популярними вітчизняними марками є ВАЗ-2110 і Лада Калина, що володіють непоганими характеристиками.

На утримання таких автомобілів власникам доведеться витратити значно менше коштів, ніж на іномарки, загальна сума знаходиться в діапазоні 90-100 тисяч рублів.

Також в Росії користується популярністю автомобіль Volkswagen Polo, який характеризується економічною витратою палива і досить невеликим вмістом в рік.

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Перед придбанням нового автомобіля важливо вивчити велику кількість інформації, що дозволяє порівняти різні марки, прорахувати їх економічність, визначити ступінь вигоди. Тільки такий підхід дозволить забезпечити не тільки абсолютну успішність, а й уникнути небажаних проблем.

«Любиш кататися …»: як «Лада Гранта» і кросовер Nissan X-Trail стали сусідами по обслуговуванню

Топ найвигідніших в обслуговуванні автомобілів

Аналітична служба «Реальний час» продовжує вивчати зміни на авторинку РФ.

Якщо в перших матеріалах ми розглянули найдорожчі і найпопулярніші моделі, що продаються, то в цій частині проаналізували вартість річної експлуатації найпопулярніших в Росії автомобілів.

Результатом став рейтинг, в якому потенційний (або вже нинішній) володар чотириколісного друга може порахувати, як дорого обійдеться йому їзда на автомобілі і вирішити, чи варто економія при покупці подальших підвищених витрат на експлуатацію.

Зверніть увагу

Для розрахунку вартості користування аналітична служба «Реального часу» оцінила витрати страховки, податків, бензину та інших витрат. Параметри, вартість яких змінюється рік від року, розраховувалися терміном на три роки, а після обчислювалася середньорічна вартість.

В частности, на все автомобили была рассчитана стоимость ОСАГО на три года (с понижающим коэффициентом во втором и третьем годах владения машиной), КАСКО, транспортного налога (при условии проживания в Казани). К этому были добавлены стоимость охраняемой стоянки или аренды гаража, четыре процедуры техобслуживания (в соответствии с прайсом).

Также была учтена стоимость бензина, исходя из заявленного типа топлива, его расхода и изменения стоимости бензина (при условии среднего пробега в 10 тысяч километров за год), стоимость комплекта шин и сезонной смены колес, восьми моек кузова и четырех комплексных моек в год.

Помимо этого, была рассчитана амортизация — из расчета 18% в первый год владения и по 6% в последующие годы.

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Для розрахунку вартості користування аналітична служба «Реального часу» оцінила витрати страховки, податків, бензину та інших витрат. фото vmichurinske.ru

Найдешевшими в експлуатації виявилися дві моделі вітчизняних автомобілів. Однак, що цікаво, різниця у вартості експлуатації непропорційно менше різниці у вартості автомобілів.

Тому, якщо порівняти річні витрати на автомобіль з вартістю машини, то російські автомобілі якраз найменш вигідними. Рік їх експлуатації може коштувати до третини вартості машини.

А ось експлуатація більш дорогих моделей обійдеться часто менш ніж в 15% від вартості машини в рік.

Багато грошей на X-Trail і Camry

Найдорожчим з популярних автомобілів за річними витратами на обслуговування є кросовер Nissan X-Trail. При вартості автомобіля в 1,45 млн рублів на обслуговування доведеться витрачати близько 212 тисяч рублів на рік. Річне обслуговування обійдеться в 14,6% від первісної вартості автомобіля, що зовсім небагато на фоні вартості автомобіля на відміну від дешевих моделей.

Так, наприклад, за рік за експлуатацію другого за популярністю в Росії автомобіля – Lada Granta – доведеться викласти майже третину від вартості машини. При ціні в 390 тисяч рублів в середньому за експлуатацію доведеться заплатити 109 тисяч рублів на рік. Це найнижчі річні витрати серед всіх популярних моделей автомобілів в грошовому вираженні, але у відсотках від вартості машини – цілих 28%.

Самій «вигідною» машиною серед популярних моделей в 2016 році виявилася Mazda CX-5. Вона, як і Nissan X-Trail, є однією з найдорожчих популярних моделей: її вартість – 1,37 млн ​​руб.

При цьому річна вартість обслуговування – 189 тисяч, менше, ніж, наприклад, у Kia Sportage, яка сама по собі на 120 тисяч рублів дорожче.

За рік на обслуговування машини доведеться витратити лише 13,9% від початкової вартості машини.

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Найдорожчим з популярних автомобілів за річними витратами на обслуговування є кросовер Nissan X-Trail. фото winde.ru

Другий за вартістю річного обслуговування машиною став седан Camry від Toyota. При вартості автомобіля в 1,4 млн рублів експлуатація його обійдеться в 200 тисяч рублів на рік. Це 14,2% від вартості автомобіля.

Замикає трійку найдорожчих за вартістю експлуатації популярних моделей новачок з топ-25 купуються в Росії машин – Toyota RAV4. Її вартість становить 1,49 млн руб, а за рік на експлуатацію доведеться в середньому витратити 198 тисяч рублів, тобто 13,2% від вартості автомобіля.

«Рено» дешевше «Лади», а «Патріот» дорожче «Октавії»

Найдешевшим в експлуатації автомобілем виявилася Lada Granta. При вартості автомобіля в 390 тисяч рублів на його експлуатацію в рік доведеться витратити 109 тисяч рублів.

Друге місце – у іншого автомобіля вітчизняного виробництва Lada Kalina. При вартості в машини в 440 тисяч рублів вартість експлуатації становить 112 тисяч рублів на рік, т. Е. Чверть від вартості машини.

На третьому місці по дешевизні експлуатації виявилися два автомобілі іноземної марки, втім, теж виробляються в Росії, Renault Logan і Sandero. Вартість експлуатації автомобіля – приблизно така ж, як у «Калини», 113 тисяч рублів. Частка річної вартості експлуатації від загальної вартості машини приблизно така ж, як у «Калини» – 24,2%.

важливо

Відзначимо, що, не всі російські машини можна вважати дешевими в експлуатації. Наприклад, нова модель Vesta виявилася в експлуатації дорожче, ніж Renault Sandero і Skoda Rapid – 125 тисяч рублів на рік.

Lada Largus (в більшості країн відома як Logan з типом кузова «універсал») можна порівняти за вартістю експлуатації з Kia Rio, 127 тисяч рублів.

При цьому Kia Rio коштує 651 тисячу рублів проти 530 тисяч – вартості «Ларгус».

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Lada Largus порівнянна за вартістю експлуатації з Kia Rio, 127 тисяч рублів. фото vaz08-015.ru

Ще більш дорогий в експлуатації моделлю є Lada 4 × 4, більше відома як «Нива».

А ось автомобіль Chevrolet Niva виявився в експлуатації дорожче не тільки нової Lada XRay (на його експлуатацію піде 132 тисячі на рік при вартості в 600 тисяч), але навіть дорожче, ніж Hyundai Solaris (129 тисяч в рік), Renault Duster (131 тисяча в рік) і Volkswagen Polo (136 тисяч в рік), а також порівняємо з Kia Ceed. На його експлуатацію доведеться витратити 142 тисячі рублів на рік.

автомобіль вартість авто річні витрати Частка витрат від вартості машини
Nissan X-Trail XE 2WD 6МТ 2 л, 144 л. с. (106 кВт), АКОС 1 449 000 211 882 14,6%
Toyota Camry стандарт 2 л, 16 кл., 6АТ, 150 л. с. (110 кВт), ТТС 1 407 000 199 715 14,2%
Toyota RAV4 Стандарт 2 л, 6 МТ, 146 л. с. (107 кВт), ТТС 1 493 000 197 632 13,2%
Kia Sportage Classic F1W52G617 D430 2 л, 16 кл., 6МТ, 150 л. с., ТТС 1 249 900 197 335 15,8%
Nissan Qashqai SE + 2 л, 144 л. с., 2WD 6MT, АКОС 1 406 000 196 705 14,0%
Mazda CX-5 Drive, 2 л, 6МТ 2WD, 150 л. с., (110 кВт) ТТС 1 369 000 189 816 13,9%
Volkswagen Tiguan, Trend & Fun, 1.4л (122 л. С.), 6МТ, MQ350 1 329 000 188 836 14,2%
Renault Kaptur, Life, 1,6 л, 114 л. с., 4х2, МКП5 859 000 154 935 18,0%
Skoda Octavia (A7) Active 1.6 MPI 5МТ 110 л. с. (81 кВт) ТТС 924 000 154 224 16,7%
Hyundai Creta 1,6 л, 6MT 2WD 123 л. с., бензиновий Start 789 900 149 698 19,0%
Kia Cee’d Classic A2S6K4617, D216 1,4 л, 16 кл. 100 л. с. ТТС 819 900 142 315 17,4%
Chevrolet Niva L 1,7 л, 8 кл. 80 л. с. Делфі 585 990 141 721 24,2%
Volkswagen Polo Trendline 1.6 1.6 л, МКПП, Седан, 81кВт (110 л. С.), ТТС 679 900 136 225 20,0%
Лада ІксРей GAB13-50-000 Optima 1,6 л 16-кл., 5МТ, 106 л. с. КАН 599 900 132 091 22,0%
Renault Duster Authentique (1,6 л, 114 л. С., МКП5, 4х2) (раніше – 102 л. С) ТТС 629 000 131 442 20,9%
Hyundai Solaris Active 5MT 1,4 л, 107л. с. ТТС 623 900 128 571 20,6%
Kia Rio 5MT Comfort 1,4 л, 107 л. с. ТТС 650 900 127 776 19,6%
Лада 4 × 4 3 дв. 1,7 л, 8 кл. 83 л. с. (61 кВт) КАН 475 900 127 215 26,7%
LADA LARGUS УНІВЕРСАЛ 5 МІСЦЬ KS035-50-A00 1,6 л 8 кл. 87 л. с. КАН 529 900 126 856 23,9%
Лада Веста classic GFL11-50-000 1,6 л 16-кл., 5МТ, 106 л. с. КАН 545 900 125 238 22,9%
Skoda Rapid Entry 1,6 л, 5МТ 90 л. с. (66 кВт) ТТС 599 000 125 213 20,9%
Renault Sandero Access 1,6 л, 82 л. с., MKП5 (раніше 1,2 л, 75 л. с.) ТТС 479 900 113 458 23,6%
Renault Logan Access 1,6 л, 82 л. с. ТТС 469 000 113 420 24,2%
Лада Калина 1,6 л, 8 кл. 87 л. с. (64 кВт) КАН 439 900 112 465 25,6%
LADA Granta седан 1,6 л, 8 кл., 87 л. с. КАН АВТО 389 900 109 097 28,0%

АналітікаБізнесУслугі

На які іномарки найдешевші запчастини?

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Витрати на автомобіль не обмежуються тільки його купівельні ціною, витратами на бензин, заміну шин і технічне обслуговування. 

Будь-які деталі, якими б якісними вони не були, мають властивість з часом виходити з ладу (або через знос, або – неправильної експлуатації машини, або – механічних пошкоджень).

На які іномарки найдорожчі запчастини?

Ціна ремонту багато в чому залежить від цін на автозапчастини. За деякими маркетинговими дослідженнями, вартість запасних частин для автомобілів середнього класу сильно відрізняється. Найдорожчими як і раніше залишаються японські марки:

 1. Honda,
 2. Mazda,
 3. Mitsubishi.

Наприклад, запчастини на автомобіль європейської марки Peugeot стоять приблизно в 3 рази дешевше, ніж аналогічні на “японців”.

Після цієї трійки в рейтингу найдорожчих в обслуговуванні автомобілів йде Volkswagen німецького виробництва. Замикають шістку найбільш дорогих автодеталей знову японські марки Suzuki і Toyota.

На які автомобілі запчастини середні за ціною

Середня вартість запчастин спостерігається у європейських марок, вартість оригінальних комплектуючих до яких цілком помірна. До них відносяться:

 1. Renault,
 2. Skoda,
 3. Ford,
 4. Opel – також примикає до середньої цінової категорії, хоча запчастини до нього коштують лише трохи вище середнього показника.

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Цікаво, що багато автовласників віддають перевагу японським маркам, помилково вважаючи, що обслуговування автомобілів європейських брендів обходиться дорожче через дорожнечу деталей (адже вони оцінюються в євро). Проте, дослідження фахівців показують протилежне: всупереч загальній думці, запчастини на “європейців” коштують дешевше, японських марок.

Які запчастини найдешевші?

Купувати комплектуючі до автомобіля за низькими цінами мріє будь-який автомобіліст. Ми хочемо відзначити кілька марок, обслуговування яких обходиться в рази дешевше інших:

 1. Citroen (Франція) – вартість деталей приблизно на 20% нижче середніх цін;
 2. Hyundai (Корея) – ціна комплектуючих нижче середньої вартості приблизно на 25%;

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

 1. Chevrolet Daewoo (Південна Корея) – ціна ремонтних матеріалів нижчі за середні теж приблизно на 25%;
 2. Nissan – дивно, що в список найдешевших у обслуговуванні автомобілів потрапила японська марка, вартість деталей до якої на 9% нижче середніх цін і майже на 50% дешевше інших японських марок.

підсумки

Ринок автозапчастин досить великий, тому кожен власник авто може підібрати машину відповідно до своїх уподобань. Ми дали загальний огляд, який допоможе зорієнтуватися у виборі, якщо ціна на комплектуючі коштує не на останньому місці.

Оригінальні запчастини з Польщі за доступною вартості пропонує інтернет-магазин Autoparts. Ви отримаєте не тільки хороші за якістю і недорогі за ціною деталі, але швидку доставку, бонуси при покупці і гарантію на перевірку.

Jan 13 2017 Додано: 13.01.2017

На які марки авто дешеві запчастини

Автомобіль – це дорога і відповідальна покупка.

Тільки саме його придбання виллється в кругленьку суму, але більша частина майбутніх автовласників не враховує, що ці гроші самі по собі є не такими вже й великими в порівнянні з подальшим обслуговуванням транспортного засобу.

Купуючи машину, потрібно платити по-крупному тільки один раз, а витрати на сервісне обслуговування і ремонт будуть постійними протягом багатьох років. Тому краще заздалегідь дізнатися на які автомобілі запчастини дешевше, щоб замість поліпшення свого побуту, які не обтяжити себе зайвим вантажем.

Від чого залежить вартість експлуатації

На загальну вартість утримання впливають багато факторів. До таких належать:

 • споживання мастильних матеріалів та інших витратних матеріалів;
 • заявлений виробником термін експлуатації;
 • граничний термін офіційної технічної підтримки;
 • загальна надійність вузлів і систем автомобіля, закладена виробником;
 • географічна віддаленість від країни-виробника запчастин;
 • брендовість авто.

Останній фактор відіграє важливу роль. Всім очевидно, що вартість запчастин престижних марок, крім реальної їх собівартості, залежить і від брендового складової, але багато хто навіть не припускають, що переплата за «крутизну» може становити до декількох десятків відсотків.

На які авто дешевше запчастини – загальний рейтинг виробників

Дане питання турбує не тільки вітчизняних автовласників, тому їм займаються і великі статистичні центри. Одне з останніх досліджень на цю тему проводилося аналітиками статистичної компанії Vincentric, які визначали найбільш доступні в обслуговуванні машини, відштовхуючись від таких параметрів, як

середня ціна планового обслуговування в сервісних центрах; вартість ремонту і вартість утримання по расходникам (масло, паливо, тощо.). В результаті вийшов наступний рейтинг найбільш дружніх до простому автолюбителю виробників авто:

B-клас (типові міські малолітражки)

 • Hyundai;
 • Nissan;
 • Chevrolet;
 • Peugeot;
 • Fiat.

C-клас (звичайні «середньостатистичні» автомобілі)

 • Hyundai;
 • Citroen;
 • Ford;
 • Kia;
 • Peugeot.

D-клас (більш габаритні сімейні автомобілі)

 • Renault;
 • Skoda;
 • Hyundai;
 • Peugeot;
 • Ford.

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Такі заслужені і улюблені багатьма азіатські виробники, як Honda, Mitsubishi, Toyota і Mazda не потрапили в цей список, оскільки вартість комплектуючих до них за останні кілька років зросла приблизно на третину і обслуговувати їх стало досить дорого. Випав з переліку і інший популярний варіант – німецький Volkswagen, який ще до недавніх пір вважається однією з найбільш гідних «народних марок».

Звичайно, цей список є лише приблизними і європейське «недорого» може істотно відрізнятися від нашого, але, в загальному, він дає уявлення на які марки авто найдешевші запчастини, тому його можна брати за точку відліку.

Якщо ж для кого-то грошове питання стоїть особливо критично, можна зупинити свій вибір і на вітчизняних авто.

Звичайно, вони вважаються не такими престижними, як іномарки і в чомусь поступаються аналогічним по класу закордонним моделям, але якщо дивитися об’єктивно, то вартість їх обслуговування в окремих випадках може бути в 2-3 рази менше, що є дуже навіть вагомим аргументом « за ».

TopDetal.ru допоможе вам купити необхідні деталі, не витрачаючи часу на їх пошук в найближчих точках продажів. Замовлення можна зробити в будь-який зручний для вас час і з будь-якого місця. Ми працюємо без зайвих посередників, тому готові запропонувати вигідну ціну, яка завжди на кілька відсотків нижче середньої по ринку. TopDetal.

ru намагається надавати повну інформаційну підтримку по всіх товарних позиціях на сайті, тому в разі потреби наш персонал завжди підкаже, як дізнатися номер запчастини на автомобіль, допоможе підібрати необхідні комплектуючі і надасть іншу корисну інформацію по вибору запчастин, витратних матеріалів або аксесуарів для вашого авто.

Ціновий рейтинг іномарок. У кого запчастини дешевше?

. Рано чи пізно перед автовласником встає питання про необхідність ремонту свого «залізного коня». І ось тоді витрати на його підтримку в робочому стані збільшуються багаторазово …

У процесі ремонту автомобіля важливу статтю витрат становить вартість запчастин. Згідно з дослідженнями маркетологів, ціни на запасні частини для автомобілів середнього класу можуть сильно відрізнятися.

Це відноситься і до витратних матеріалів, так як технічне обслуговування деяких марок, представлених на авторинку Росії, також обходиться автовласникові недешево. Першість в цій області міцно утримують «апарати» японських марок: Honda, Mitsubishi, Mazda.

Якщо взяти за точку відліку ціни на запчастини який-небудь не сильно дорогий європейської марки автомобілів, наприклад запчастини Пежо, вартість аналогічних автокомплектуючих для «японців» виявиться вище приблизно на третину.

Далі японську «ідилію» порушує німецький Volkswagen, який давно вже не вважається «народної маркою». Слідом за ним знову йдуть «японці» – шістку найдорожчих в обслуговуванні автомобільних брендів замикають японські Suzuki і Toyota.

В середині списку надійно закріпилися європейські марки, оригінальні запчастини до яких можна придбати за цілком помірними цінами. Запчастини Рено, наприклад, лише на один відсоток нижче середнього рівня, за ним слідують Шкода і Форд. Вибивається з середнього рівня цін лише Опель, вартість запасних частин на моделі цієї марки трохи вище середнього.

Фахівці вважають: те, що в середині цього цінового рейтингу виявилися європейські (особливо, французькі марки), трохи суперечить поширеній серед російських автолюбителів, думку, що вартість обслуговування цих машин набагато вище через дорогих деталей, ціни на які оцінюються в євро. Дивно, але насправді обслуговування «європейців» обходиться дешевше, ніж ремонт автомобілів виробництва японських компаній.

Тепер про приємне. Низькі ціни на витратні матеріали – мрія будь-якого автомобіліста. Сенсаційно пальму першості в цій категорії захопив французький Citroen – ціни на запчастини майже на 20 відсотків нижче середнього рівня.

Порада

Цілком очікувано найнижча вартість комплектуючих у корейської марки Hyundai і випускаються на колишніх виробничих потужностях Daewoo автомобілів марки Шевроле. Ціна на ремонтні матеріали для моделей цих марок менше середнього на чверть.

Туди ж абсолютно незрозумілим чином «затесався» Ніссан, ніж дуже здивував ініціаторів дослідження ринку – деталі для «японця» нижче середнього рівня на 9 відсотків і майже наполовину дешевше серед японських марок.

Підводимо підсумок: ринок запчастин для іномарок, популярних на російському ринку, досить великий і дозволяє підбирати оптимальний варіант. Це стосується як любителів дорогих машин, так і тих, хто віддає перевагу більш дешеві марки.

Вибираючи автомобіль, не полінуйтеся заглянути в прейскурант цін на деталі. В Інтернет-магазинах, що торгують запчастинами на просторах нашої країни, така інформація є відкритою і доступною всім бажаючим.

Сьогодні або потім – рано чи пізно ця інформація вам обов’язково знадобиться.

10 найвигідніших в експлуатації машин

Найвигіднішою з точки зору змісту виявилася машина Hyundai ix35, при цьому в списку переваг росіян вона знаходиться всього на 23-му рядку. Вартість річного володіння цим авто обійдеться водієві приблизно в 66 917 рублів.

З них на транспортний податок підуть 9,2 тис. Рублів, на технічне обслуговування – 9 тис. Рублів, на ОСАГО – 10,9 тис. Рублів, а дизельне паливо – 37, 7 тис. Рублів. Виходить, що кожен кілометр пробігу ix35 буде коштувати від чотирьох рублів.

Щомісячні витрати складуть 5 576 рублів.

А ось найпопулярніша в Росії Lada Granta не ввійшла в топ-10. Щоб користуватися цією машиною власнику доведеться після покупки платити за її зміст ще як мінімум по 6 525 рублів на місяць (78 301 рубль на рік). Тоді як власнику Hyunda Solaris, що замикає десятку, – по 6 423 рубля (77 074 в рік).

Другий за економічністю машиною можна назвати Chevrolet Niva (десята по продажам). Витрати на авто складуть мінімум 72 900 рублів на рік або 6 075 рублів на місяць (від 5 рублів за кілометр пробігу). Велика частина витрат припадає на паливо. Якщо заправлятися бензином АІ-92, то при пробігу в 15 тис. Км власнику доведеться заплатити на АЗС 51,4 тис. Рублів.

Замикає трійку лідерів вигідних автомобілів Renault Sandero, витрати на нього складуть 72 924 рубля (на місяць – по 6 077 рублів).

Топ-10 вигідних в експлуатації машин серед найпопулярніших

1 Hyundai ix35 Вартість володіння в рік – 66 917 руб., З яких:

 • технічне обслуговування – 9 000 руб .;
 • паливо – 37 735 руб .;
 • ОСАГО – 10 982 руб .;
 • транспортний податок – 9 200 руб.
2 Chevrolet Niva Вартість володіння в рік – 72 900 руб., З яких:

 • технічне обслуговування -13 000 руб .;
 • паливо – 51 390 руб .;
 • ОСАГО – 7 550 руб .;
 • транспортний податок – 960 руб.
3 Renault Sandero Вартість володіння в рік – 72 924 руб., З яких:

 • технічне обслуговування – 13 000 руб .;
 • паливо – 51 390 руб .;
 • ОСАГО – 7 550 руб .;
 • транспортний податок – 984 руб.
4 Lada 4 × 4 Вартість володіння в рік – 72 936 руб., З яких:

 • технічне обслуговування – 13 000 руб .;
 • паливо – 51 390 руб .;
 • ОСАГО – 7 550 руб .;
 • транспортний податок – 996 руб.
5 Renault Logan Вартість володіння в рік – 72 948 руб., З яких:

 • технічне обслуговування – 13 000 руб .;
 • паливо – 51 390 руб .;
 • ОСАГО – 7 550 руб .;
 • транспортний податок посилання – 1 008 руб.
6 Lada Largus Вартість володіння в рік – 72 948 руб., З яких:

 • технічне обслуговування – 13 000 руб .;
 • паливо – 51 390 руб .;
 • ОСАГО – 7 550 руб .;
 • транспортний податок посилання – 1 008 руб.
7 Lada Priora Вартість володіння в рік – 73 116 руб., З яких:

 • технічне обслуговування – 13 000 руб .;
 • паливо – 51 390 руб .;
 • ОСАГО – 7 550 руб .;
 • транспортний податок посилання – 1 176 руб.
8 Nissan Almera Вартість володіння в рік – 75 176 руб., З яких:

 • технічне обслуговування – 13 000 руб .;
 • паливо – 51 390 руб .;
 • ОСАГО – 8 236 руб .;
 • транспортний податок – 2 550 руб.
9 Skoda Rapid Вартість володіння в рік – 75 251 руб., З яких:

 • технічне обслуговування – 13 000 руб .;
 • паливо – 51 390 руб .;
 • ОСАГО – 8 236 руб .;
 • транспортний податок – 2 625 руб.
10 Hyunda Solaris Вартість володіння в рік – 77 074 руб., З яких:

 • технічне обслуговування – 13 000 руб .;
 • паливо – 51 390 руб .;
 • ОСАГО – 9 609 руб .;
 • транспортний податок – 3 075 руб.

Найдорожчою в обслуговуванні виявиться Toyota Camry. Її власник понесе витрати в розмірі 89 607 рублів (6 рублів за кілометр пробігу). За популярністю ця модель знаходиться на 12 місці.

 • 10 найпопулярніших, але дорогих в експлуатації машин
 • 5 популярних машин, за які візьмуть найменший транспортний податок
 • Як складався рейтинг?

В основу рейтингу лягли дані Автокаталоги Порівняй.

Ми розрахували мінімальну вартість експлуатації для 25 найпопулярніших моделей машин серед росіян за версією АЄБ, визначили самі економічні з них і самі витратні з числа випущених в 2015 році.

Витрати на володіння авто включають в себе витрати на технічне обслуговування, транспортний податок, який залежить від об’єму двигуна, ОСАГО і паливо при річному пробігу – 15 тис. Кілометрів. 

Валентина Фоміна

На які іномарки найдешевші запчастини? Список машин по класах

Ціновий рейтинг іномарок з найдешевшими запчастинами одноманітний і передбачуваний. Найменша ціна буде у класу «В», а далі «С», «D», відповідно і попит на техніку з оптимальною вартістю також збільшується. Власники прагнуть придбати закордонний автомобіль за відносно помірну вартість.

Головною мотивацією придбання іномарки виступає в першу чергу якість збірки, тривалий термін експлуатації, невелика вартість післягарантійного обслуговування, запчастини, комплектуючі бюджетної вартості.

Справжній автовласник знає, що купивши закордонний вид транспорту можна тривалий час їздити без ремонтів. А якщо такі настануть, то за невелику плату можна придбати оригінальну деталь і ще стільки ж їздити.

Зверніть увагу

Правда, кожен повинен сам визначиться з категорією авто, так як вартість ремкомплекта на новий буде набагато вище, ніж вартість на старий, з пробігом так тисяч в 150 – 200. Важливим є питання якості. Багато спокушаються невисокою ціною запчастин, які, по суті, є підробкою. Різниця між оригіналом і підробкою явно очевидна – це тривалість терміну експлуатації.

Класифікатор вартості

На які іномарки найдешевші запчастини? Перед придбанням, майбутній автовласник вибирає машину за критерієм вартості, пробігу, віку. Вони є основними при покупці.

Обов’язково слід враховувати ціну щорічного обслуговування транспортного засобу, яка складається з технічного обслуговування, купівлею витратних матеріалів у вигляді моторних і трансмісійних масел, фільтруючих елементів, ременів ГРМ, гальмівних колодок, охолоджуючої рідини.

Найдешевші в обслуговуванні наступні авто, починаючи з найменшої вартості:

  • Ті, хто має пробіг більше 120 00 км. і віком 5-10 років. Так як вони найменше нафаршировані електронікою, іншими датчиками, відповідно і ціна буде невелика;
  • Машини з пробігом до 60 000 км. Так як гарантія вже закінчується після зазначеного пробігу, а значить, загальна вартість теж знижена;
  • Транспортні засоби від 12 000 до 60 000 км. Найчастіше в такому проміжку пробігу проявляються всі недоробки в автомобілі;
  • Практично нові іномарки з пробігом до 12 000 км. Вартість запчастин досягає нечуваних цифр;
 • Унікальні і раритетні авто у віці від 10 років і більше. З причини важкодоступність запчастин, ціна перевищує оптимально-допустиму у кілька десятків разів.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Що робити, якщо тече люк в машині? Список корисних порад

Вічна проблема – підтікання люка! Люк, не рідний, чи не механічний /…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…