Власний смак і особливості настановних параметрів – два основні чинники, якими керується автолюбитель, купуючи нові «тапки» для свого автомобіля.

Якщо перший параметр глибоко суб’єктивний, то разболтовка колісних дисків повинна бути підібрана строго відповідно до необхідних значень.

Увага до цього пункту застереже вас від розчарувань після покупки і неприємних ситуацій на дорозі.

Що таке разболтовка

Перелік геометричних значень, який характеризує кожен автомобільний диск, в незалежності від дизайну, марки і різновиди сплаву (штамповані, ковані, литі), прийнято називати разболтовка. У себе це збірна назва включає:

 • значення ширини між ободами, яка вимірюється в дюймах;
 • діаметр кола (вимірюється в дюймах);
 • «Виліт» ( «винос»). Відстань від краю посадочного отвору диска до центру шини. Символи для позначення залежать від країни виробника дисків. Для Німеччини – це ET, для Франції DEPORT, для Англії / США OFFSET (останній варіант найбільш інтернаціональний і зустрічається найчастіше);
 • кількість кріпильних отворів і діаметр їх кола. В оригіналі саме це значення трактується, як разболтовка колісних дисків ( «Pitch Cirkle Diameter» або PCD);
 • діаметр посадкового місця (під маточину) має маркування DIA і вимірюється в дюймах.

Перераховані вище параметри розташовані в загальноприйнятій послідовності. Подібні позначення присвоюються заводом виробником кожному типу дисків.

Розглянемо конкретний приклад

На яких машинах разболтовка 4x100? Список з коментарями

Маркування такого диска буде виглядати наступним чином: 7,5х18 5х114,3 ЕТ 45 DIA 67,1 . розшифровка:

7,5х18 – диск шириною 7,5 дюйма і діаметром 18 дюймів. Іноді замість зазначеної вище формулювання можна зустріти: 7,5 Jx18 H2 . Значення записи залишається колишнім.

5х114,3 – колесо має 5 отворів для кріплення, які розташовані на окружності діаметром 114,3 мм .

ЕТ 45 – « виліт» диска складає 45 мм (відстань від привалочной площині до центру покришки). У цьому випадки ми маємо позитивний «винос». Перша площина виступає назовні.

«Виліт» вважається нульовим, коли дві площини розташовані на одній осі.

Якщо місце прилягання диска знаходиться на відстані з внутрішньої сторони від передбачуваного центру шини, «винос» вважається негативним і записується з дефісом між символами ( ЕТ-45 ).

DIA 67,1 – діаметр посадочного місця на ступиці 67, 1 мм .

Як бачимо, разболтовка колісних дисків – це всього лише комбінація символів, яка легко піддається розшифровці.

Де подивитися параметри диска

На яких машинах разболтовка 4x100? Список з коментарями

Власнику автомобіля, який з салону виїхав на красивому «лиття» з повнорозмірною запаскою в багажнику, отримати потрібні значення для підбору нових дисків не складе труднощів. Якщо в багажнику докатка, доведеться знімати одне з коліс автомобіля. Виробництво штампованих залозок передбачає маркування лише внутрішнього заводського коду. Допомогти вважати всю потрібну вам інформацію може дилер, який продав вам автомобіль (потрібно лише зробити запит).

Будьте гранично обережні, якщо ви пішли легким шляхом і вирішили знайти параметри колісних дисків в мережі, орієнтуючись лише на модель свого автомобіля.

Є ризик опинитися в неприємній ситуації. Дізнатися про те, що ваш автомобіль за роки випуску комплектувався дисками з різною разболтовка, можна лише після покупки нових коліс.

Такі випадки цілком можливі, якщо модель отримує глибокий рестайлінг. Удвічі варто бути уважним покупцям б / у автомобілів не першої свіжості.

Найчастіше деталі дорестайлінгових і оновлених моделей взаємозамінні (ще до вашого володіння автомобіль могли зібрати «з того, що було»).

Не пошкодуйте трохи зусиль, які можуть в майбутньому заощадити вам багато часу і нервів.

Як розрахувати разболтовка самостійно

Для вимірювання вам потрібно штангенциркуль і елементарні обчислення за формулою. Спосіб розрахунку буде залежати від кількості отворів для монтажу на ступиці.

Для початку потрібно дізнатися інтервал між центрами сусідніх отворів А (виміряйте відстань від двох країв, і додайте діаметр отвору). Отриману величину множте на кількість, залежне від кількості болтів. Після обчислень ви отримаєте значення В , яке буде шуканим діаметром окружності (PCD).

На яких машинах разболтовка 4x100? Список з коментарями

 • PCD колеса під три болта. Формула для розрахунку:
 • PCD колеса з чотирма отворами. Для обчислення окружності розміщення болтів скористайтеся формулою:
 • PCD колеса з п’ятьма отворами. Розрахунок здійснюється за формулою:

взаємозамінність дисків

Пам’ятайте про те, що разболтовка колісних дисків – це один з найважливіших параметрів встановлення. Вимірювання відстані повинні бути гранично точними, оскільки у багатьох виробників різниця значень PCD становить всього пару міліметрів (Lancia Prisma – 4 × 98, Daewoo Nexia – 4 × 100).

Завжди консультуйтеся з іншими джерелами. Якщо в ході обчислення для Mercedes ви отримали цифру 111 мм, то інтернет-ресурси допоможуть виявити помилку. Справа в тому, що жоден з автомобілів Мерседес не мав такої разболтовка, але були моделі з PCD 112 мм.

Ви відразу ж зрозумієте, що допустили похибка у вимірах.

Колісний диск повинен щільно сидіти на ступиці і пригвинчуватися з рівномірним розподілом притискного зусилля. В іншому випадку на швидкості, при гальмуванні і розгоні можливі появи вібрацій.

На яких машинах разболтовка 4x100? Список з коментарями

Ось до чого призводить люфт в місцях кріплення штамповок до маточини. Самі розумієте, що коментарі до фото зайві.

Установка центровочних проставок

На яких машинах разболтовка 4x100? Список з коментарями

Врахуйте деякі нюанси

Разболтовка колісних дисків і діаметр посадкового місця під маточину – не єдині параметри, які варто врахувати, вибираючи нові «тапки» для свого автомобіля. Дивіться також на допуски по «вильоту».

Якщо вдасться поставити диски з невідповідним позитивним «виносом», то під час руху вони можуть зачіпати елементи підвіски (в іншому випадку ці елементи або гальмівний супорт не дозволять встановити колесо).

Зверніть увагу

При повороті колеса з великим негативним «вильотом» можуть зачіпати колісні арки зовні або всередині. Установка дуже широких коліс чревата схожими неприємностями.

Якщо ви міняєте штамповані залізяки на красиве лиття, купуйте відповідні болти (вони зазвичай довше). Уважно поставтеся до цих пунктів ще на стадії вибору дисків.

Разболтовка колісних дисків по маркам

На яких машинах разболтовка 4x100? Список з коментарямиНа яких машинах разболтовка 4x100? Список з коментарямиНа яких машинах разболтовка 4x100? Список з коментарямиНа яких машинах разболтовка 4x100? Список з коментарямиНа яких машинах разболтовка 4x100? Список з коментарями

Разболтовка колісних дисків: що це таке, таблиця сумісності по маркам авто

Разболтовка колісних дисків – це спеціальний параметр в автомобілі, який вказує на кількість кріпильних болтів і діаметр, на якому вони розташовані.

Колеса будь-якої машини є дуже важливим компонентом, який відповідає за зчеплення з дорогою, керованість, стійкість, динамічні характеристики і витрата палива.

Цьому параметру необхідно приділити особливу увагу, важливо бути в курсі, як дізнатися разболтовка на диску і мати розуміння про параметрі перед підбором нового комплекту виробів.

Кожна модель автомобіля має свої параметри коліс, деякі концерни для уніфікації застосовують однакові розміри для декількох моделей. Тобто все це індивідуально, тому кожен автовласник повинен бути в курсі і розуміти, якими параметрами і характеристиками володіє його машина.

Що це таке

Кожен автолюбитель прагне вдосконалити свій автомобіль за допомогою тюнінга, заміни оригінальних деталей і частин на більш привабливі або сучасні. Це ж стосується і колісних дисків, від зовнішнього вигляду і способу виготовлення яких залежить зовнішній вигляд транспортного засобу. Авто з колесами великого розміру виглядає набагато привабливіше аналогічного з оригінальними.

На яких машинах разболтовка 4x100? Список з коментарямиПозначення разболтовка на маркуванні

Зробити автомобіль привабливіше – це правильне бажання, проте головне, щоб це не впливало на зниження ефективності роботи засоби пересування.

Необхідно підбирати такі деталі і компоненти, які б відповідали рекомендованим технічним характеристикам і рівнем безпеки.

Можна говорити про привабливість обраних дисків тільки після того, як буде тверда впевненість в їх відповідності всім необхідним технічним характеристикам.

Часто пропоновані на ринку репліки копіюють зовнішній вигляд оригінальних виробів і популярних моделей, при цьому не відповідаючи за якістю виконання і технологічності.

У виробництві шин і коліс є певні стандарти якості, які допомагають визначити рівень технологічності їх виготовлення. Репліки не відповідають жодному з цих стандартів.

Разболтовка коліс позначається як PCD. Якщо пояснити гранично доступно, то це кількість болтів і діаметр, на якому виконані отвори, призначені для них.

Часто багато автолюбителів не вникають в ці дані, тому відчувають труднощі при виборі та купівлі нових виробів при зносі старих або зміні сезону.

важливо

Якщо під час підбору керуватися цими даними, то проблем з установкою придбань не буде.

Найскладніше в даному випадку те, що на око можна визначити тільки кількість болтів для кріплення.

А ось діаметр, на якому вони розташовані, заміряти набагато складніше. Неправильно підібраний і встановлений на машину обід є загрозою безпеці водія і пасажирів. У кращому випадку це позначиться негативно на рівні зносу деталей і вузлів ходової частини, а в гіршому – може привести до аварії.

На яких машинах разболтовка 4x100? Список з коментарямиЯка разболтовка у обода і як вона виглядає візуально

Таблиця сумісності разболтовка колісних дисків по маркам

У деяких джерелах разболтовка дисків іменується ще як сверловка. Для визначення величини разболтовка колісних дисків, яка залежить від моделі машини і застосовується для визначення конкретних даних в залежності від року випуску і об’єму двигуна, використовується спеціальна таблиця.

Оскільки певні характеристики і розміри встановлюються заводом-виробником і мають безпосередній вплив на роботу авто, то важливо точно дотримуватися всі встановлені виробником дані.

Параметри по сверловке, вильоту і діаметру центрального отвору необхідно дотримуватися в точності. Можливо тільки невелике коливання по вильоту обода до 10 мм в ту чи іншу сторону.

За цим посиланням можна знайти таблиці сверловки по всіх марках автомобілів. Вибравши модель машини і рік випуску, можна визначити всі розміри.

Не завжди представлені в інтернет-таблицях дані можуть відповідати дійсності.

Для повної впевненості необхідно перевірити параметри сверловки для конкретної марки. Вони вказуються в інструкції з експлуатації та іншої технічної документації, яка йде в комплекті з машиною.

як позначається

Кожен колісний диск маркується у відповідності до міжнародних стандартів.

Позначається маркування незалежно від способу виготовлення, розміру і виробника виробів. Як приклад необхідно розглянути стандартний тип позначення сверловки, який застосовується для коліс моделі «Форд Фокус»: 7.0Jx16H2 ET50 PCD: 5 × 108 d 63.3.

В цьому випадку:

 • 7.0J – ширина обода, яка вимірюється в дюймах.
 • 16 – діаметр диска, вимірюваний в дюймах.
 • 5 × 108 – позначає кількість болтів для кріплення обода до конструкції ходової частини. Цифра 5 вказує, скільки їх використовується. Друга цифра (108) означає діаметр, на якому болти закріплюються відносно один одного. В даному випадку його розмір становить 108 мм.
 • Окружність, по діаметру якої розташовані отвори для кріплень, позначається як PCD (Pitch Circle Diameter) і вимірюється в міліметрах. Отвори для кріплення обода знаходяться на різних відстанях з жорстким позиційним допуском, по відношенню до центрального отвору.
 • Розмір вильоту обода, який позначається в міліметрах і дорівнює ET50, тобто 50 мм. Дорівнює відстані між привалочной площиною колісного обода (площину, до якої кріпиться диск до ступиці) і серединою ширини обода (при збігу цих площин виліт нульовий).
 • Діаметр центрального отвору або d 63.3, який вимірюється з боку привалочной площині, також в міліметрах. У конкретному випадку він дорівнює 63.3 мм.

Як видно з опису, разболтовка в даному випадку дорівнює 5 × 108 і є досить поширеною, особливо серед німецьких виробників.
На яких машинах разболтовка 4x100? Список з коментарямиВиліт обода і як його поміряти

Що стосується розміру вильоту, він вважається рівним нулю, якщо збігаються всі площини. Розмір його регламентується і може трохи змінюватися в залежності від обраного обода. Розмір важливо строго враховувати, оскільки при негативному значенні виріб буде зачіпати арку колеса при поворотах, а при позитивному – обід буде знаходитися всередині арки.

Деякі автовласники цікавляться, разболтовка 4х100 на яких машинах застосовується. Відповідь дуже проста, це деякі моделі виробника «АвтоВАЗ».

Як виміряти самостійно

Є безліч способів, як виміряти разболтовка на певній моделі автомобіля. Кожен з них має свій певний набір кроків і дій.

У зв’язку з тим фактором, що першою цифрою завжди позначається кількість болтів, то їх легко можна порахувати візуально. А ось з другим значенням складніше, воно вказує діаметр, на якому болти розташовані і візуально не визначається.

Для визначення параметра сверловки в залежності від кількості кріплень застосовуються прості формули:

 • B = A × 1,155, застосовується для трьох отворів;
 • B = A × 1,414, вважається для чотирьох отворів;
 • B = A × 1,701, для максимальної кількості в п’ять отворів.

В даному випадку необхідно знати величину А, яка позначає відстань між сусідніми отворами. Його можна виміряти за допомогою звичайної лінійки або більш точно, застосувавши штангенциркуль. Отримавши значення цієї величини, можна легко визначити шуканий розмір діаметра, який позначений як В.

Точність виміру має величезне значення, тому що діаметр часто має близькі параметри, наприклад, 98 і 100.

При цьому обід з діаметром 100 просто не підійде під розміри кріплень, які дорівнюють 98. Крім цього, важливо вгадати з розміром діаметра центрального отвору. Його можна самостійно виміряти лінійкою.

Однак цього не рекомендується робити, оскільки є ризик отримати похибка. Всі необхідні параметри і розміри вказуються в технічній документації до машини або вибиваються на зворотному боці обода.

Щоб не знімати виріб, їх можна подивитися на запасному колесі.

Важливо враховувати той фактор, що сталеві штамповані колеса часто не мають вказаного значення сверловки. Їх необхідно дивитися тільки в технічній документації або консультуватися з офіційним дилером.

Чи можлива установка вироби з невідповідними параметрами

На яких машинах разболтовка 4x100? Список з коментарямиДиск з центрувальні кільцем

Можливо встановити виріб на автомобіль з невідповідними параметрами разболтовка. Для цього часто застосовують спеціальні кільця, які називаються центрувальними. З їх допомогою можна встановити параметр спеціально під установку вибраних дисків. Це може нести в собі похибки в балансуванні і порушення геометрії підвіски. Тому категорично не рекомендується проводити подібні операції, оскільки вони можуть порушити характеристики машини в русі.

Разболтовка – це важливий параметр, за допомогою якого можна визначити, яким чином диск кріпиться до конструкції ходової частини. Можна виміряти її самостійно або дізнатися з офіційних джерел, що краще.

Разболтовка 4х108 на яких машинах

На яких машинах разболтовка 4x100? Список з коментарями

Разболтовка 4х108 на яких машинах , моделі автомобілів використання даної разболтовка.

У зв’язку зі зміною сезонів з літнього на зимовий і навпаки, з метою безпеки 2 рази в рік все власники автомобілів ставлять на свої машини залізні диски. До Вашої уваги надана інформація по разболтовка 4х108 на самих ходових автомобілях різних марок а також їх моделей.

 • Якщо Ви ще хочете дізнатися про ремонт Вашого авто, то читайте наші статті
 • На яких машинах разболтовка 4x100? Список з коментарями
 • Німецький автопром:

Audi-80 (1986 року випуску) 4 × 108 35 … .42 57.0

Audi-80 Quattro 4 × 108 35 … .42 57.0
Audi-90 4 × 108 35 … .42 57.0
Audi-100 (iki 1992 року) 4 × 108 35 … .42 57.0
Audi-100 (nuo 1992 року.) 4 × 108 35 … .42 57.0
Audi-Coupe (nuo 1988 року) 4 × 108 35 … .45 57.0

Audi Coupe-Quattro 4 × 108 35 … .45 57.0

Французькі авто:

Peugeot 106 4 × 108 12 … .15 65.0
Peugeot-205 4 × 108 15. … 22 65.0
Peugeot-206 4 × 108 25 65..0
Peugeot-306 4 × 108 15 … .22 65.0
Peugeot-307 4 × 108 25 65..0
Peugeot-309 4 × 108 15 … .22 65.0

Peugeot-Partner 4 × 108 65..0

Citroen-BX 4 × 108 15 … .22 65.0
Citroen-ZX 4 × 108 15 … .22 65.0
Citroen-Visa 4 × 108 15 … .22 65.0
Citroen-Xsara 4 × 108 15 … .22 65.0
Citroen-Saxo 3 × 108 9 … .15 65.0

Citroen-Saxo 4 × 108 15. … 22 65.0

Порада

Авто сполучених штатів (Природно збірка європейська)
Ford-Cortina 4 × 108 63..3
Ford-Cougar 4 × 108 35 … .38 63.3
Ford-Escort 4 × 108 35 … .38 63.3
Ford-Fiesta 4 × 108 35 … .38 63.3
Ford-Focus 4 × 108 35 … .38 63.

3
Ford-Granada 4 × 108 35 … .38 63.3
Ford-Ka 4 × 108 35 … .38 63.3
Ford-Mondeo (iki 2001 m.) 4 × 108 35. … 38 63.3
Ford-Mustang 4 × 108 35 … .38 63.
Ford-Puma 4 × 108 35 … .38 63.3
Ford-Sierra 4 × 108 35 … .38 63.

3
Ford-Scorpio (nuo 1995 года) 4 × 108 35 … .38 63.3

Ford-Taunus 4 × 108 63..3

Ford-Orion 4 × 108 35 … .38 63.3

Італійські автомобілі:
Maserati-2000 4 × 108 58..0

Maserati-Biturbo 4 × 108 58..0

Японія:
Mazda-121 (nuo 1996 роки) 4 × 108 30 … .35 63.3

Німецькі автомобілісти:
Porsche-924 4 × 108 15 57..0

Британські конструктори:

TVR Cerbera 4 × 108 35. … 38 63
Rover Metro TD, PTA 4 × 108 65..0

Шведи:
Saab-900 (1988 … 1992 років) 4 × 108 30 65..0
Saab-9000 4 × 108 30 65..0.3

Чи не могли не згадати такий світовий бренд, еталон безпеки багатьох поколінь, гордість шведського королівства: Volvo 850 (iki тисяча дев’ятсот дев’яносто три m.) 4 × 108 35 … .38 65.0

Цей підібраний список автомобілів допоможе вам правильно підібрати правильний диск з разболтовка саме для Вашої машини, що послужить Вам на довгі роки. Адже правильно підібраний механізм для відповідного автомобіля подарує вам надійність і гарантію в його експлуатації. А для кращого вигляду автомобіля і довгостроковості служби кузова використовуйте наші поради.

Разболтовка дисків авто – 1, але вірний спосіб розрахунку

Автор temass On Лис 16, 2017

Найбільш простий і дешевий варіант тюнінгу автомобіля – заміна дисків. Однак не можна забувати про безпеку і технічні особливості. При виборі нових виробів не варто забувати про разболтовка дисків.

Що таке разболтовка колісних дисків

Диски фіксують до маточини спеціальними болтами або спицями. Це залежить від розміру і ваги самих дисків. Для легкосплавних моделей надійно використовують спиці.

Разболтовка це розмір отворів, який призначений для кріплення дисків болтами, а також їх кількість.

Як правило, автолюбителі, особливо новачки, не звертають особливої ​​уваги на ці параметри і думають, що головне, щоб штифти входили в отвори.

Слід враховувати, що разболтовка колісних дисків у кожної моделі авто своя. Для її позначення використовують абревіатуру PCD.

Якщо неправильно підібрати виріб, це може призвести до розбитої підвіскою, розбовтаним рульовим механізмом або, що набагато гірше, колесо може відвалитися прямо на ходу.

Параметри колісних дисків абсолютно однакові як для литих, так і для штампованих виробів.

У маркуванні вказується:

 • ширина обода – перша цифра. Вказана в дюймах. Якщо поруч стоїть буква J це говорить про те, що диски підходять для моноприводних авто. Повнопривідним треба шукати буквене позначення JJ;
 • діаметр диска (наступна цифра) – вимірюється також в дюймах. Літерне значення Н2 більше для фахівців, воно означає, що на обід є два виступи;
 • цифри 4 на 98 це і є разболтовка коліс, де 4 – кількість болтів, а 98 – розмір отворів. Це мінімальні значення вони коливаються в межах від 4-6 і 98 – 139,7. «На око» визначити ці значення практично неможливо. Навіть якщо різниця становитиме всього 1-2 мм, це може викликати перекіс колеса.
 • виліт диска – позначається в мм. Може бути позитивним (ЕТ30), негативним (ЕТ-40) або нульовим. Повинен обов’язково відповідати рекомендаціям виробника, інакше диск може разломаться під дією сил, які діють на підвіску;
 • центральний отвір (діаметр) – позначений в мм. У легкових авто може бути від 50-70. Якщо ця величина не відповідає розмірам посадкового циліндра, завжди можна вийти з ситуації – досить придбати проставочное колеса і підігнати елементи.

Як обчислити разболтовка?

Разболтовка дисків – важливий фактор безпеки. Якщо хоча б один параметр не буде відповідати вимогам виробника, це може привести до прискореного зносу шин, а також викликати проблеми з керованістю машини.

Дізнатися розміри колісних дисків по моделі авто можна зі спеціальних таблиць сумісності. Якщо такої можливості немає, параметри можна прорахувати самостійно. Розмір отворів на дисках можна обчислити таким способом:

 1. Прорахувати кількість отворів.
 2. Якщо їх три, то слід заміряти відстань між ними і помножити на 1,155. Отримане число і буде розміром діаметра.
 3. При чотирьох кріпильних міряється довжина між протилежними отворами і множиться на 1,414.
 4. Для п’яти – поміряти відстань через одне і помножити на 1,701.

Сверловка колісних дисків (PCD) особливої ​​складності не представляє, але краще звернутися до дилера або в автомайстерню для уточнення даних.

Необхідно пам’ятати, що деякі виробники випускають вироби з подвійною сверловкой. Це означає, що кількість кріпильних елементів у них більше.

величина вильоту

Виліт не менш важлива величина. Позначається як DEPORT або OFFSET і виражається в мм.

Дисковий виліт буває трьох видів:

 1. Позитивний – диск як би топиться в середину колісної арки.
 2. Негативний – велика частина диска виходить назовні, при цьому посадочне місце «втоплено» глибоко всередину самого диска.
 3. Нульовим – коли обидві площині (уявна і прівалочная) збігаються.

Якщо диск куплений без відповідності з вильотом, його просто не вдасться встановити, оскільки елементи підвіски не дозволять це зробити.

Таблиця сумісності

Щоб не помилитися в розрахунках або ви не знаєте всіх параметрів, допоможе таблиця сумісності разболтовка колісних дисків. Вони містять всю інформацію по всіх моделях авто. Однак варто врахувати, що інформація носить суто рекомендаційний характер і перед покупкою дисків краще звернутися до фахівців.

Разболтовка колісних дисків по маркам сильно розрізняється. Вироби з параметрами 5 × 112 на машинах Ауді, Фольксваген і Бентлі.

Якщо цікавить разболтовка 4 × 100 на машинах, то сюди можна віднести більшу частину виробників. Їх можна зустріти практично на всіх моделях авто Opel, Renault. А ось Toyota встановлює такі диски лише на одній моделі.

Зверніть увагу

присутній практично на всіх авто Ferrari, а також на деяких моделях європейських виробників.

Таблиця розмірів дисків по автомобілю допоможе уточнити параметри і правильно підібрати диски.

Форд

Для цих авто підійде разболтовка 5 на 108 з діаметром маточини 63,3 мм. Відмінності можуть бути при покупці виробів різного діаметру.

Модель разболтовка виліт діаметр отворів
Bronco 5 x 139.7 86.9
Cortina 4 x 108 63.3
Cougar 4 x 108 35-38 63.3
Econovan 4 x 114.3 59.0
Escort 4 x 108 63.3
Explorer 6 x 139.7 0 … -3 100.0
Fiesta 4 x 108 35-38 63.3
Focus 2 5 x 108 63.3
Galaxy 5 x 112 42-45 57.0
Granada 4 x 108 35-38 63.3
Ka 4 x 108 63.3
Maverick 6 x 139.7 0 … -3 100.0
Mondeo (iki 2001 m.) 4 x 108 35-38 63.3
Mondeo (nuo 2001 m.) 5 x 108 35-42 63.3
Mustang 4 x 108 35-38 63.3
Orion 4 x 108 63.3
Probe (iki 1992 m.) 5 x 114.3 59.5
Probe (nuo 1992 m.) 5 x 114.3 67.0
Puma 4 x 108 63.3
Sierra 4 x 108 63.3
Scorpio (iki тисячі дев’ятсот дев’яносто п’ять m.) 5 x 112 63.3
Scorpio (nuo тисячі дев’ятсот дев’яносто п’ять m.) 4 x 108 63.3
Taunus 4 x 108 63.3
Transit (iki 1992 m.) 5 x 160 72.0
Transit (nuo 1992 m.) 6 x 180 138.8
Transit FT 75 5 x 160 115.0
Transit FT 100 5 x 160 115.0
Transit FT 100 L 6 x 169,9 130.0
Transit FT 130-190 (iki 1985 m.) 6 x 169,9 130.0
Transit FT 80-190 (nuo 1985 m.) 5 x 160 65.0
dWindstar 5 x 112 35-38 63.3

Шевроле

Beretta (nuo 1989 m.) 5 x 100 35-40 57.0
Blazer 6 x 139.7 109.5
Camaro (nuo 1993 m.) 5 x 120.6 38-50 70.5
Cavalier (nuo 1989 m.) 5 x 100 35-40 57.0
Celebrity (1986 … 1989) 5 x 115 38 70.0
Corsica (nuo 1989 m.) 5 x 100 35-40 57.0
Corvette (nuo 1993 m.) 5 x 120.6 38-50 70.5
Lumina (1989 … 1993) 5 x 115 38 70.0
Tahoe 6 x 139.7 109.5

Ніссан

100NX 4 x 100 35 = 42 59.0
200SX (iki одна тисяча дев’ятсот дев’яносто чотири m.) 4 x 114.3 66.0
200SX (nuo одна тисяча дев’ятсот дев’яносто чотири m.) 5 x 114.3 66.0
280ZX 4 x 114.3 73.0
300ZX 5 x 114.3 66.0
Almera 4 x 100 59.0
Bluebird 4 x 114.3 35-42 66.0
Cedric 5 x 114.3 35-42 66.0
Cherry 4 x 114.3 73.0
Gloria 5 x 114.3 35-42 66.0
Largo 4 x 114.3 65.9
Laurel 4 x 114.3 35-42 66.0
Maxima 5 x 114.3 35-42 66.0
Micra 4 x 100 35-42 59.0
Pathfinder 6 x 139.7 -15 … -25 108.0
Patrol 6 x 139.7 100.0
Patrol 6 x 139.7 -15 … -25 108.0
Patrol GR 6 x 139.7 -15 … -25 112.0
Pick-Up 6 x 139.7 -15 … -25 100.0
Prairie 4 x 114.3 35-42 66.0
Primera 4 x 114.3 35-42 66.0
Pulsar 4 x 100 59.0
Safari 6 x 139.7 109.6
Sentra 4 x 100 59.0
Serena 5 x 114.3 66.0
Silvia 4 x 114.3 66.0
Skyline 4 x 114.3 66.0
Skyline 5 x 114.3 66.0
Stanza 4 x 114.3 66.0
Sunny 4 x 100 59.0
Terrano 6 x 139.7 -15 … -25 100.0
Terrano II 6 x 139.7 0 … 3 106.0
Trade 5 x 160 70.0
Urvan 6 x 139.7 100.0
Vanette 4 x 114.3 65.9
Violet 4 x 114.3 73.0

Рено

Renault 4, 5 3 x 130
Renault 8, 20, 30 3 x 150
Renault 9, 11, 19 4 x 100 35-38 60.0
Renault 21 4 x 100 35-38 60.0
Renault 21 Turbo 5 x 108 35 60.0
Renault 25 4 x 100 35-38 60.0
Alpine 4 x 100 35-38 60.0
Bellevue 4 x 100 60.0
Champion 4 x 100 35-38 60.0
Clio 4 x 100 35-38 60.0
Elysee 4 x 100 60.0
Espace 4 x 100 35 … 38 60.0
Grand Espace 5 x 108 35 60.0
Fuego 4 x 100 35-38 60.0
Kangoo 4 x 100 60.0
Laguna 4 x 100 35-38 60.0
Laguna 5 x 108 35 60.0
Master (iki 1998 m.) 5 x 190 141.5
Master (nuo 1998 m.) 5 x 170 130.0
Megane 4 x 100 35-38 60.0
Rapid 4 x 100 60.0
Safrane 4 x 100 60.0
Safrane 5 x 108 35 60.0
Scenic 4 x 100 35-38 60.0
Spider 4 x 100 60.0
Trafic 4 x 160
Twingo 4 x 100 60.0

Опель

Ascona 4 x 100 35-42 56.5
Astra 4 x 100 56.5
Bedford CF 230/250 5 x 152.4 110.0
Bedford CF 350 6 x 170 140.0
Bedford KTS / Campo 6 x 139.7 100.0
Calibra 4 x 100 35-42 56.5
Calibra V6 5 x 110 65.0
Calibra 4 × 4 5 x 110 65.0
Combo 4 x 100 56.5
Commodore 5 x 120 35-42 69.5
Corsa 4 x 100 42-45 56.5
Frontera 6 x 139.7 100.0
Kadett 4 x 100 42-45 56.5
Monterey 6 x 139.7 100.0
Monza 5 x 120 35-42 69.5
MV6 5 x 110 65.0
Omega 5 x 110 65.0
Rekord 5 x 120 69.5
Senator A 5 x 120 69.5
Senator B 5 x 110 65.0
Sintra 5 x 115 70.5
Tigra 4 x 100 35-42 56.5
Trans Sport 5 x 120.65 70.0
Vectra 4 x 100 56.5
Vectra V6 5 x 110 65.0
Zafira 4 x 100 56.5
Zafira 5 x 110 65.0

форд ауді

Audi 50 4 x 100 35-45 57.0
Audi 80 (iki тисячі дев’ятсот вісімдесят шість m.) 4 x 100 57.0
Audi 80 (nuo тисячі дев’ятсот вісімдесят шість m.) 4 x 108 35-42 57.0
Audi 80 Quattro 4 x 108 57.0
Audi 90 4 x 108 57.0
Audi 100 (iki тисячі дев’ятсот дев’яносто дві m.) 4 x 108 57.0
Audi 100 CS, Quattro (iki 1992 m.) 5 x 112 57.0
Audi 100 (nuo тисячі дев’ятсот дев’яносто дві m.) 4 x 108 57.0
Audi 200 5 x 112 35 57.0
Audi A3 5 x 100 30-40 57.0
Audi A4, S2, S4 5 x 112 35 57.0
Audi A6, S6 5 x 112 57.0
Audi A8, V8 5 x 112 57.0
Coupe 1.8, GL 4 x 100 35-45 57.0
Coupe GT (iki тисячі дев’ятсот вісімдесят п’ять m.) 4 x 100 57.0
Coupe GT (nuo тисячі дев’ятсот вісімдесят п’ять m.) 4 x 108 57.0
Coupe (nuo 1988 m.) 4 x 108 57.0
Coupe Quattro 4 x 108 57.0
Quattro 5 x 112 35-42 57.0
TT 5 x 100 28-30 57.0

Нива

На стандартну комплектацію підходять диски розміру R15 зі сверловкой 5 на 139,7. Виліт може бути від 40-48 мм.

ВАЗ

VAZ 2101-2107 4 x 98 35-38 58.5
Lada Alegro 4 x 108 52.0
Lada Niva 5 x 139.7 98.0
Lada Riva 4 x 98 58.5
Lada Samara 4 x 98 35-38 58.5

Разболтовка впливає на безпеку руху, тому цими параметрами не варто нехтувати. Якщо коліс буде не точно встановлено, що не буде нормального моменту затягування, що поступово привіт до поломки або взагалі до аварійної ситуації.

Таблиця разболтовка колісних дисків по маркам допоможе правильно підібрати виріб до свого автомобіля.

разболтовка дисків Список за розмірами №1 4х болтові – DRIVE2

Розбираємо 155 (iki 1995.05) 4 x 98 38 58.0Alfa Romeo 155 – Марка автомобіля (iki 1995.05) – до 05.1995 року, nuo – після 05.1995 года4 * 98 – разболтовка диска (PCD) 38 – видет диска (ET) 58.0 – Діаметр маточини (CB) Розмір маточини може бути більше необхідного (як на універсальних дисках в автомагазинах), до них слід купити адаптери

 • Список за розмірами:
 • Разболтовка 4 * 95.25

Rover MGF 4 x 95.25 35 … 30 56.6Rover 100 4 x 95.25 35 … 42 56.6Rover 114 4 x 95.25 35 … 30 56.6Rover 214 4 x 95.25 35 … 30 56.6Rover 220 4 x 95.25 56.6Rover 416 4 x 95.25 56.6Rover 420 4 x 95.25 56.6Rover Maestro 4 x 95.25 35 … 42 56.6Rover Montego 4 x 95.25 35 … 42 56.6Rover T.Acclaim 4 x 95.25 35 … 30 56.6

Rover TR 6, 7 4 x 95.25 56.6

Разболтовка 4 * 98

Alfa Romeo 33 4 x 98 30 … 38 58.5Alfa Romeo 75 4 x 98 30 … 38 58.5Alfa Romeo 145, 146 4 x 98 38 58.0Alfa Romeo 155 (iki 1995.05) 4 x 98 38 58.0Alfa Romeo 155 (nuo 1995.05) 4 x 98 30 … 35 58.0Alfa Romeo 164 4 x 98 30 … 38 58.0Fiat 124, 126 4 x 98 30 … 38 58.0Fiat Barchetta 4 x 98 30 … 38 58.0Fiat Brava 4 x 98 30 … 38 58.0Fiat Bravo 4 x 98 30 … 38 58.

0Fiat Cinquecento 4 x 98 30 … 38 58.0Fiat Coupe 4 x 98 30 … 38 58.0Fiat Croma 4 x 98 30 … 38 58.0Fiat Marea 4 x 98 30 … 38 58.0Fiat Multipla 4 x 98 30 … 38 58.0Fiat Palio 4 x 98 30 … 38 58.0Fiat Panda 4 x 98 30 … 38 58.0Fiat Punto 4 x 98 30 … 38 58.0Fiat Regata 4 x 98 30 … 38 58.0Fiat Ritmo 4 x 98 30 … 38 58.0Fiat Scudo 4 x 98 30 … 38 58.0Fiat Seicento 4 x 98 30 … 38 58.

0Fiat Siena 4 x 98 30 … 38 58.0Fiat Tempra 4 x 98 30 … 38 58.0Fiat Tipo 4 x 98 30 … 38 58.0Fiat Uno 4 x 98 30 … 38 58.0VAZ 2101-2107 4 x 98 35 … 38 58.5Lada Riva 4 x 98 35 … 38 58.5Lada Samara 4 x 98 35 … 38 58.5Lancia A112 4 x 98 30 … 38 58.0Lancia Y10, Y 4 x 98 30 … 38 58.0Lancia Beta 4 x 98 30 … 38 58.0Lancia Delta 4 x 98 30 … 38 58.0Lancia Delta 16V Turbo (nuo 1993 m.

) 4 x 98 38 58.0Lancia Delta HF Integrale (iki 1992 m.) 4 x 98 30 58.0Lancia Delta HPE (nuo 1995 m.) 4 x 98 30 58.0Lancia Dedra 4 x 98 30 … 38 58.0Lancia Dedra 2.0 16v Integrale ( iki тисячі дев’ятсот дев’яносто дві m.) 4 x 98 38 58.0Lancia Dedra Turbo 4 x 98 30 58.0Lancia Prisma 4 x 98 30 … 38 58.0Lancia Thema 4 x 98 30 … 38 58.0Lancia Trevi 4 x 98 30 … 38 58.0Seat Ibiza (iki тисяча дев’ятсот дев’яносто-три m.

) 4 x 98 35 … 38 58.0

 1. Seat Malaga 4 x 98 35 … 38 58.0
 2. Разболтовка 4 * 100

Audi 50 4 x 100 35 … 45 57.0Audi 80 (iki тисячі дев’ятсот вісімдесят шість m.) 4 x 100 35 … 45 57.0Audi Coupe 1.8, GL 4 x 100 35 … 45 57.0Audi Coupe GT (iki 1985 m.) 4 x 100 35 … 45 57.0BMW Mini 4 x 100 35 57.0BMW 3 serija (E30) 4 x 100 15 … 25 57.0Daewoo Cielo 4 x 100 38 … 42 56.5Daewoo Espero 4 x 100 38 … 42 56.5Daewoo Lanos 4 x 100 38 … 42 56.5Daewoo Nexia 4 x 100 38 … 42 56.5Daewoo Nubira 4 x 100 38 … 42 56.

5Daewoo Racer 4 x 100 38 … 42 56.5Daihatsu Applause 4 x 100 38 56.0Daihatsu Cab 1000 4 x 100 60.0Daihatsu Charade (nuo тисячу дев’ятсот вісімдесят сім m.) 4 x 100 38 56.0Daihatsu Cuore 4 x 100 60.0Daihatsu Grand Move 4 x 100 38 60.0 Daihatsu Move 4 x 100 56.1Daihatsu Sirion 4 x 100 30 … 38 54.0Honda CRX 4 x 100 35 … 38 56.0Honda Civic 4 x 100 35 … 38 56.0Honda Concerto 4 x 100 35 … 38 56.0Honda Accord (iki одна тисячі дев’ятсот дев’яносто дві m.) 4 x 100 35 … 38 56.

0Honda Integra 4 x 100 35 … 38 56.0Honda Jazz 4 x 100 35 … 38 56.0Honda Prelude (iki +1992 m.) 4 x 100 35 … 38 56.0Honda Quintet 4 x 100 35 … 38 56.0Kia Concord 4 x 100 35 … 38 56.0Kia Leo 4 x 100 35 … 38 56.0Kia Mentor 4 x 100 35 … 38 56.0Kia Sephia 4 x 100 35 … 38 56.0Kia Shuma 4 x 100 35 … 38 56.0Lotus Esprit (iki одна тисяча дев’ятсот вісімдесят одна m.) 4 x 100 57.0Lotus Esprit 2, 3 (iki 1984 m.) 4 x 100 57.0Mazda 121 (iki 1996 m.

) 4 x 100 35 … 42 54.0Mazda 323 4 x 100 35 … 42 54.0Mazda MX3 4 x 100 35 … 42 54.0Mazda MX5 4 x 100 35 … 42 54.0Mazda Demio 4 x 100 35 … 42 54.0Mitsubishi Carisma 4 x 100 35 … 42 56.0Mitsubishi Colt (nuo 1992 m.) 4 x 100 35 … 42 56.0Mitsubishi Lancer (nuo 1992 m.) 4 x 100 35 … 42 56.0Nissan 100NX 4 x 100 35 … 42 59.0Nissan Almera 4 x 100 35 … 42 59.0Nissan Micra 4 x 100 35 … 42 59.0Nissan Pulsar 4 x 100 35 … 42 59.

важливо

0Nissan Sentra 4 x 100 35 … 42 59.0Nissan Sunny 4 x 100 35 … 42 59.0Opel Ascona 4 x 100 35 … 42 56.5Opel Astra 4 x 100 35 … 42 56.5Opel Calibra 4 x 100 35 … 42 56.5Opel Combo 4 x 100 35 … 42 56.5Opel Corsa 4 x 100 42 … 45 56.5Opel Kadett 4 x 100 42 … 45 56.5Opel Tigra 4 x 100 35 … 42 56.5Opel Vectra 4 x 100 35 … 42 56.5Opel Zafira 4 x 100 35 … 42 56.5Proton (visi modeliai) 4 x 100 35 … 42 56.

0Renault 9, 11, 19 4 x 100 35 … 38 60.0Renault 21 4 x 100 35 … 38 60.0Renault 25 4 x 100 35 … 38 60.0Renault Alpine 4 x 100 35 … 38 60.0Renault Bellevue 4 x 100 60.0Renault Champion 4 x 100 35 … 38 60.0Renault Clio 4 x 100 35 … 38 60.0Renault Elysee 4 x 100 60.0Renault Espace 4 x 100 35 … 38 60.0Renault Fuego 4 x 100 35 … 38 60.0Renault Kangoo 4 x 100 60.0Renault Laguna 4 x 100 35 … 38 60.

0Renault Megane 4 x 100 35 … 38 60.0Renault Rapid 4 x 100 35 … 38 60.0Renault Safrane 4 x 100 35 … 38 60.0Renault Scenic 4 x 100 35 … 38 60.0Renault Spider 4 x 100 35 … 38 60.0Renault Twingo 4 x 100 35 … 38 60.0Rover 200 4 x 100 35 … 38 56.0Rover 400 4 x 100 35 … 38 56.0Rover 25 4 x 100 35 … 38 56.0Rover 45 4 x 100 35 … 38 56.0Rover Concerto 4 x 100 35 … 38 56.0Seat Arosa 4 x 100 35 … 38 57.

0Seat Cordoba 4 x 100 35 … 38 57.0Seat Ibiza (nuo тисячу дев’ятсот дев’яносто три m.) 4 x 100 35 … 38 57.0Seat Inca 4 x 100 35 … 38 57.0Seat Toledo 4 x 100 35 … 38 57.0Skoda Favorit 4 x 100 35 … 38 57.0Skoda Felicia 4 x 100 35 … 38 57.0Skoda Forman 4 x 100 35 … 38 57.0Skoda Pick-up 4 x 100 35 … 38 57.0Subaru Justy (iki 1995 m.) 4 x 100 35 … 38 59.0Subaru Libero 4 x 100 35 … 38 56.0Subaru Vivio 4 x 100 35 … 38 59.0Suzuki Baleno 4 x 100 35 … 38 54.

0Toyota Corolla 4 x 100 35 … 38 54.0Toyota MR2 (iki 1991 m.) 4 x 100 35 … 38 54.0Toyota Paseo 4 x 100 35 … 38 54.0Toyota Starlet 4 x 100 35 … 38 54.0Toyota Yaris 4 x 100 35 … 38 54.0Vauxhall Agila 4 x 100 35 … 42 56.5Vauxhall Astra Mk 2 4 x 100 42 … 45 56.5Vauxhall Astra Mk 3 4 x 100 35 … 42 56.5Vauxhall Calibra 4 x 100 35 … 42 56.5Vauxhall Cavalier 4 x 100 35 … 42 56.5 Vauxhall Corsa 4 x 100 42 … 45 56.

5Vauxhall Nova 4 x 100 42 … 45 56.5Vauxhall Vectra 4 x 100 35 … 42 56.5Volkswagen Caddy 4 x 100 32 … 38 57.0Volkswagen Corrado 4 x 100 32 … 38 57.0Volkswagen Derby 4 x 100 32 … 38 57.0Volkswagen Golf 4 x 100 32 … 38 57.0Volkswagen Jetta 4 x 100 32 … 38 57.0Volkswagen Lupo 4 x 100 32 … 38 57.0Volkswagen Passat (iki 1996 m.) 4 x 100 32 … 38 57.0Volkswagen Polo 4 x 100 32 … 38 57.0Volkswagen Santana 4 x 100 32 … 38 57.

0Volkswagen Scirocco 4 x 100 32 … 38 57.0Volkswagen Vento 4 x 100 32 … 38 57.0Volvo 340, 360 4 x 100 32 … 38 52.0Volvo 440, 460 4 x 100 32 … 38 52.0

 • Volvo 480 4 x 100 32 … 38 52.0
 • Разболтовка 4 * 101.6

Rover Metro 4 x 101.6 58.6Rover Mini 4 x 101.6 58.6

Разболтовка 4 * 108

Audi 80 (nuo 1986 m.) 4 x 108 35 … 42 57.0Audi 80 Quattro 4 x 108 35 … 42 57.0Audi 90 4 x 108 35 … 42 57.0Audi 100 (iki одна тисяча дев’ятсот дев’яносто два m.) 4 x 108 35 … 42 57.0Audi 100 (nuo тисяча дев’ятсот дев’яносто дві m.) 4 x 108 35 … 42 57.0Audi Coupe GT (nuo 1985 m.) 4 x 108 35 … 45 57.0Audi Coupe (nuo 1988 m.) 4 x 108 35 … 45 57.0Audi Coupe Quattro 4 x 108 35 … 45 57.0Citroen BX 4 x 108 15 … 22 65.0Citroen ZX 4 x 108 15 … 22 65.

0Citroen Berlingo 4 x 108 15 … 22 65.0Citroen Visa 4 x 108 15 … 22 65.0Citroen Xantia 4 x 108 15 … 22 65.0Citroen Xsara 4 x 108 15 … 22 65.0Citroen Saxo 3 x 108 9 … 15 65.0Citroen Saxo 4 x 108 15 … 22 65.0Ford Cortina 4 x 108 63.3Ford Cougar 4 x 108 35 … 38 63.3Ford Escort 4 x 108 35 … 38 63.3Ford Fiesta 4 x 108 35 … 38 63.3Ford Focus 4 x 108 35 … 38 63.3Ford Granada 4 x 108 35 … 38 63.

3Ford Ka 4 x 108 35 … 38 63.3Ford Mondeo (iki 2001 m.) 4 x 108 35 … 38 63.3Ford Mustang 4 x 108 35 … 38 63.3Ford Orion 4 x 108 35 … 38 63.3Ford Puma 4 x 108 35 … 38 63.3Ford Sierra 4 x 108 35 … 38 63.3Ford Scorpio (nuo тисяча дев’ятсот дев’яносто п’ять m.) 4 x 108 35 … 38 63.3Ford Taunus 4 x 108 63.3Maserati 2000 4 x 108 58.0Maserati Biturbo 4 x 108 58.0Mazda 121 (nuo 1996 m. ) 4 x 108 30 … 35 63.

Порада

3Peugeot 106 4 x 108 12 … 15 65.0Peugeot 205 4 x 108 15 … 22 65.0Peugeot 206 4 x 108 25 65.0Peugeot 306 4 x 108 15 … 22 65.0Peugeot 307 4 x 108 25 65.0Peugeot 309 4 x 108 15 … 22 65.0 Peugeot 405, 406 4 x 108 15 … 22 65.0Peugeot Partner 4 x 108 65.0Porsche 924 4 x 108 15 57.0Rover Metro TD, PTA 4 x 108 65.0Saab 900 (1988 … 1992) 4 x 108 30 65.0Saab 9000 4 x 108 30 65.

0TVR Cerbera 4 x 108 35 … 38 63.3

Volvo 850 (iki тисяча дев’ятсот дев’яносто три m.) 4 x 108 35 … 38 65.0

 1. Разболтовка 4 * 110
 2. Daihatsu Hijet 4 x 110 66.0
 3. Разболтовка 4 * 114.3

Daihatsu Charmant 4 x 114.3 60.0Ford Econovan 4 x 114.3 59.0Honda Civic VTEC (nuo тисяча дев’ятсот дев’яносто сім m.) 4 x 114.3 38 64.0Honda Accord (nuo 1992 m.) 4 x 114.3 38 64.0Honda Prelude (nuo 1992 m.) 4 x 114.3 38 64.0Honda Legend (iki 1990 m.) 4 x 114.3 38 64.0Hyundai Accent 4 x 114.3 35 … 38 67.0Hyundai Atos 4 x 114.3 35 … 38 67.0Hyundai Coupe 4 x 114.3 35 … 38 67.

0Hyundai Excel 4 x 114.3 35 … 38 67.0Hyundai Lantra 4 x 114.3 35 … 38 67.0Hyundai Pony 4 x 114.3 35 … 38 67.0Hyundai Sonata 4 x 114.3 35 … 38 67.0Kia Clarus 4 x 114.3 35 … 38 67.0Kia Pride 4 x 114.3 59.5Lotus Eclat 4 x 114.3 67.0Lotus Excel 4 x 114.3 67.0Lotus Elite 4 x 114.3 67.0Mitsubishi Carisma 1.8 16V 4 x 114.3 35 … 42 67.0Mitsubishi Colt (iki 1992 m.

) 4 x 114.3 35 … 42 67.0Mitsubishi Cordia 4 x 114.3 35 … 42 67.0Mitsubishi Galant 4 x 114.3 35 … 42 67.0Mitsubishi Lancer (iki 1992 m.) 4 x 114.3 35 … 42 67.0Mitsubishi Sapporo 4 x 114.3 35 … 42 67.0 Mitsubishi Space Runner 4 x 114.3 35 … 42 67.0Mitsubishi Space Star 4 x 114.3 67.0Mitsubishi Space Wagon 4 x 114.3 35 … 42 67.0Mitsubishi Starion 4 x 114.3 35 … 42 67.

0Mitsubishi Tredia 4 x 114.3 35 … 42 67.0Nissan 200SX (iki 1994 m.) 4 x 114.3 35 … 42 66.0Nissan 280ZX 4 x 114.3 73.0Nissan Bluebird 4 x 114.3 35 … 42 66.0Nissan Cherry 4 x 114.3 73.0Nissan Largo 4 x 114.3 65.9Nissan Laurel 4 x 114.3 35 … 42 66.0Nissan Prairie 4 x 114.3 35 … 42 66.0Nissan Primera 4 x 114.3 35 … 42 66.0Nissan Silvia 4 x 114.3 35 … 42 66.

0Nissan Skyline 4 x 114.3 35…42 66.0Nissan Stanza 4 x 114.3 35…42 66.0Nissan Vanette 4 x 114.3 65.9Nissan Violet 4 x 114.3 73.0Rover 600 4 x 114.3 35 64.0Rover 800 4 x 114.3 35 64.0Rover Maestro Van 4 x 114.3 35 64.0Subaru Justy (nuo 1995 m.) 4 x 114.3 35…38 60.0Suzuki Alto 4 x 114.3 35…38 60.0Suzuki Sedan 4 x 114.3 35…38 60.0Suzuki Swift 4 x 114.

3 35…38 60.0

Volvo T4 4 x 114.3 35…38 67.0

 • Разболтовка 4*130
 • Volkswagen Kafer 4 x 130 78.6
 • Разболтовка 4*140
 • Peugeot 504 4 x 140Peugeot 505 4 x 140 63.5
 • Peugeot 604 4 x 140
 • Скачено с сайта koenigwheels.ru/razbolt
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Що робити, якщо тече люк в машині? Список корисних порад

Вічна проблема – підтікання люка! Люк, не рідний, чи не механічний /…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…