Разболтовка колісних дисків, таблиця сумісності

Власний смак і особливості настановних параметрів – два основні чинники, якими керується автолюбитель, купуючи нові «тапки» для свого автомобіля.

Якщо перший параметр глибоко суб’єктивний, то разболтовка колісних дисків повинна бути підібрана строго відповідно до необхідних значень.

Увага до цього пункту застереже вас від розчарувань після покупки і неприємних ситуацій на дорозі.

Що таке разболтовка

Перелік геометричних значень, який характеризує кожен автомобільний диск, в незалежності від дизайну, марки і різновиди сплаву (штамповані, ковані, литі), прийнято називати разболтовка. У себе це збірна назва включає:

 • значення ширини між ободами, яка вимірюється в дюймах;
 • діаметр кола (вимірюється в дюймах);
 • «Виліт» ( «винос»). Відстань від краю посадочного отвору диска до центру шини. Символи для позначення залежать від країни виробника дисків. Для Німеччини – це ET, для Франції DEPORT, для Англії / США OFFSET (останній варіант найбільш інтернаціональний і зустрічається найчастіше);
 • кількість кріпильних отворів і діаметр їх кола. В оригіналі саме це значення трактується, як разболтовка колісних дисків ( «Pitch Cirkle Diameter» або PCD);
 • діаметр посадкового місця (під маточину) має маркування DIA і вимірюється в дюймах.

Перераховані вище параметри розташовані в загальноприйнятій послідовності. Подібні позначення присвоюються заводом виробником кожному типу дисків.

Розглянемо конкретний приклад

На яких машинах разболтовка 4x108? відмінний список

Маркування такого диска буде виглядати наступним чином: 7,5х18 5х114,3 ЕТ 45 DIA 67,1 . розшифровка:

7,5х18 – диск шириною 7,5 дюйма і діаметром 18 дюймів. Іноді замість зазначеної вище формулювання можна зустріти: 7,5 Jx18 H2 . Значення записи залишається колишнім.

5х114,3 – колесо має 5 отворів для кріплення, які розташовані на окружності діаметром 114,3 мм .

ЕТ 45 – « виліт» диска складає 45 мм (відстань від привалочной площині до центру покришки). У цьому випадки ми маємо позитивний «винос». Перша площина виступає назовні.

«Виліт» вважається нульовим, коли дві площини розташовані на одній осі.

Якщо місце прилягання диска знаходиться на відстані з внутрішньої сторони від передбачуваного центру шини, «винос» вважається негативним і записується з дефісом між символами ( ЕТ-45 ).

DIA 67,1 – діаметр посадочного місця на ступиці 67, 1 мм .

Як бачимо, разболтовка колісних дисків – це всього лише комбінація символів, яка легко піддається розшифровці.

Де подивитися параметри диска

На яких машинах разболтовка 4x108? відмінний список

Власнику автомобіля, який з салону виїхав на красивому «литті» з повнорозмірною запаскою в багажнику, отримати потрібні значення для підбору нових дисків не складе труднощів. Якщо в багажнику докатка, доведеться знімати одне з коліс автомобіля. Виробництво штампованих залозок передбачає маркування лише внутрішнього заводського коду. Допомогти взнати всю потрібну вам інформацію може дилер, який продав вам автомобіль (потрібно лише зробити запит).

Будьте гранично обережні, якщо ви пішли легким шляхом і вирішили знайти параметри колісних дисків в мережі, орієнтуючись лише на модель свого автомобіля.

Є ризик опинитися в неприємній ситуації. Дізнатися про те, що ваш автомобіль за роки випуску комплектувався дисками з різною разболтовкою, можна лише після покупки нових коліс.

Такі випадки цілком можливі, якщо модель отримує глибокий рестайлінг. Удвічі варто бути уважним покупцям б / у автомобілів не першої свіжості.

Найчастіше деталі дорестайлінгових і оновлених моделей взаємозамінні (ще до вашого володіння автомобіль могли зібрати «з того, що було»).

Не пошкодуйте трохи зусиль, які можуть в майбутньому заощадити вам багато часу і нервів.

Як розрахувати разболтовку самостійно

Для вимірювання вам потрібно штангенциркуль і елементарні обчислення за формулою. Спосіб розрахунку буде залежати від кількості отворів для монтажу на ступиці.

Для початку потрібно дізнатися інтервал між центрами сусідніх отворів А (виміряйте відстань від двох країв, і додайте діаметр отвору). Отриману величину множте на кількість, залежне від кількості болтів. Після обчислень ви отримаєте значення В , яке буде шуканим діаметром окружності (PCD).

На яких машинах разболтовка 4x108? відмінний список

 • PCD колеса під три болта. Формула для розрахунку:
 • PCD колеса з чотирма отворами. Для обчислення окружності розміщення болтів скористайтеся формулою:
 • PCD колеса з п’ятьма отворами. Розрахунок здійснюється за формулою:

Взаємозамінність дисків

Пам’ятайте про те, що разболтовка колісних дисків – це один з найважливіших параметрів встановлення. Вимірювання відстані повинні бути гранично точними, оскільки у багатьох виробників різниця значень PCD становить всього пару міліметрів (Lancia Prisma – 4 × 98, Daewoo Nexia – 4 × 100).

Завжди консультуйтеся з іншими джерелами. Якщо в ході обчислення для Mercedes ви отримали цифру 111 мм, то інтернет-ресурси допоможуть виявити помилку. Справа в тому, що жоден з автомобілів Мерседес не мав такої разболтовки, але були моделі з PCD 112 мм.

Ви відразу ж зрозумієте, що допустили похибку у вимірах.

Колісний диск повинен щільно сидіти на ступиці і пригвинчуватися з рівномірним розподілом притискного зусилля. В іншому випадку на швидкості, при гальмуванні і розгоні можливі появи вібрацій.

На яких машинах разболтовка 4x108? відмінний список

Ось до чого призводить люфт в місцях кріплення штамповок до маточини. Самі розумієте, що коментарі до фото зайві.

Установка центровочних проставок

На яких машинах разболтовка 4x108? відмінний список

Врахуйте деякі нюанси

Разболтовка колісних дисків і діаметр посадкового місця під маточину – не єдині параметри, які варто врахувати, вибираючи нові «тапки» для свого автомобіля. Дивіться також на допуски по «вильоту».

Якщо вдасться поставити диски з невідповідним позитивним «виносом», то під час руху вони можуть зачіпати елементи підвіски (в іншому випадку ці елементи або гальмівний супорт не дозволять встановити колесо).

Важливо

При повороті колеса з великим негативним «вильотом» можуть зачіпати колісні арки зовні або всередині. Установка дуже широких коліс чревата схожими неприємностями.

Якщо ви міняєте штамповані залізяки на красиве лиття, купуйте відповідні болти (вони зазвичай довше). Уважно поставтеся до цих пунктів ще на стадії вибору дисків.

Разболтовка колісних дисків по маркам

На яких машинах разболтовка 4x108? відмінний списокНа яких машинах разболтовка 4x108? відмінний списокНа яких машинах разболтовка 4x108? відмінний списокНа яких машинах разболтовка 4x108? відмінний списокНа яких машинах разболтовка 4x108? відмінний список

Таблиця сумісності дисків. | На литих і сталевих дисках

Діаметр PCD (Pitch Circle Diameter) і кількість цих отворів.

Наприклад, PCD100 / 4 – 4 отвори на діаметрі 100 мм.

Оскільки отвори кріплення роблять з солідним допуском в плюс по діаметру, можна помилитися у виборі PCD, якщо він відрізняється від штатного на пару міліметрів. Наприклад, на маточину з PCD100 / 4 часто надягають колесо PCD98 / 4 (98 мм від 100 на око не відрізниш). Це недопустимо.

У цьому випадку зі всіх гайок (або болтів) тільки одна буде затягнута повністю; інші ж отвори “відведе” і кріплення залишиться недотягненим або затягнутим з перекосом – посадка колеса на маточину буде неповною.

На ходу таке колесо буде “бити”, крім того, не повністю затягнуті гайки відкручуватимуться самі собою.

Визначення PCD по відстані між отворами для болтів

На яких машинах разболтовка 4x108? відмінний список

 • DIA  – діаметр центрального отвору під маточину або центральний отвір диска
 • ЕТ – виліт (або винесення) диска (вимірюється в мм).

   Це відстань між подовжньою площиною симетрії диска і площиною ступиці. Виліт може бути нульовим (площина симетрії диска збігається з площиною ступиці машини), позитивним (площину симетрії диска знаходиться ближче до центру машини, ніж площину маточини – як на малюнку) і негативним (далі).

Для кожної моделі автомобіля виліт розрахований виробником так, щоб забезпечити оптимальну стійкість і керованість машини, а також найменше навантаження на підшипники ступиці.

Німці позначають виліт ET (допустимо, ET30 (мм), якщо його величина позитивна, або ET30, якщо негативна), французи – DEPORT, виробники з інших країн зазвичай користуються англійським OFFSET.

Бажання поставити з’явилися в останні роки більш широкі низькопрофільні шини (іноді на дисках більшого розміру R) призводить до того, що доводиться підбирати диск зі зменшеним ЕТ (тобто шина стала ширше – потрібно зрушити її назовні від кузова – інакше почне зачіпати за нього ).

Зменшення ЕТ робить колію коліс ширше; – це підвищує стійкість автомобіля і надає йому стильному гоночному вигляду. Зайве зменшення ЕТ небажано, тому що може привести до збільшення навантаження на підшипники маточини. Збільшити ж виліт, тобто звузити колію, як правило, неможливо – диск упреться в гальмівний супорт.

Таблиця відстаней отворів для болтів  на колісних дисках різних авто.

Якщо ви не знайшли своєї марки автомобіля спробуйте скористатися графічним конфігуратором на нашому сайті. Вибравши вашу модель авто натисніть на кнопку Технічна інформація для отримання детального опису за параметрами диска і розмірами шин.

У таблиці наведено розміри тільки для загальної інформації. Будь ласка, консультуйтеся перед установкою дисків з фахівцями для більш точного ради, що має відношення на придатність до Вашого транспортного засобу.

На яких машинах разболтовка 4x108? відмінний список На яких машинах разболтовка 4x108? відмінний список

Порівняльний тест литих, кованих і штампованих дисків від програми Головна Дорога.

На яких машинах разболтовка 4x108? відмінний список

Разболтовка 4х108 на яких машинах

На яких машинах разболтовка 4x108? відмінний список

Разболтовка 4х108 на яких машинах , моделі автомобілів використання даної разболтовка.

У зв’язку зі зміною сезонів з літнього на зимовий і навпаки, з метою безпеки 2 рази в рік все власники автомобілів ставлять на свої машини залізні диски. До Вашої уваги надана інформація по разболтовка 4х108 на самих ходових автомобілях різних марок а також їх моделей.

 • Якщо Ви ще хочете дізнатися про ремонт Вашого авто, то читайте наші статті
 • На яких машинах разболтовка 4x108? відмінний список
 • Німецький автопром:

Audi-80 (1986 року випуску) 4 × 108 35 … .42 57.0

Audi-80 Quattro 4 × 108 35 … .42 57.0
Audi-90 4 × 108 35 … .42 57.0
Audi-100 (iki 1992 року) 4 × 108 35 … .42 57.0
Audi-100 (nuo 1992 року.) 4 × 108 35 … .42 57.0
Audi-Coupe (nuo 1988 року) 4 × 108 35 … .45 57.0

Audi Coupe-Quattro 4 × 108 35 … .45 57.0

Французькі авто:

Peugeot 106 4 × 108 12 … .15 65.0
Peugeot-205 4 × 108 15. … 22 65.0
Peugeot-206 4 × 108 25 65..0
Peugeot-306 4 × 108 15 … .22 65.0
Peugeot-307 4 × 108 25 65..0
Peugeot-309 4 × 108 15 … .22 65.0

Peugeot-Partner 4 × 108 65..0

Citroen-BX 4 × 108 15 … .22 65.0
Citroen-ZX 4 × 108 15 … .22 65.0
Citroen-Visa 4 × 108 15 … .22 65.0
Citroen-Xsara 4 × 108 15 … .22 65.0
Citroen-Saxo 3 × 108 9 … .15 65.0

Citroen-Saxo 4 × 108 15. … 22 65.0

Порада

Авто сполучених штатів (Природно збірка європейська)
Ford-Cortina 4 × 108 63..3
Ford-Cougar 4 × 108 35 … .38 63.3
Ford-Escort 4 × 108 35 … .38 63.3
Ford-Fiesta 4 × 108 35 … .38 63.3
Ford-Focus 4 × 108 35 … .38 63.

3
Ford-Granada 4 × 108 35 … .38 63.3
Ford-Ka 4 × 108 35 … .38 63.3
Ford-Mondeo (iki 2001 m.) 4 × 108 35. … 38 63.3
Ford-Mustang 4 × 108 35 … .38 63.
Ford-Puma 4 × 108 35 … .38 63.3
Ford-Sierra 4 × 108 35 … .38 63.

3
Ford-Scorpio (nuo 1995 года) 4 × 108 35 … .38 63.3

Ford-Taunus 4 × 108 63..3

Ford-Orion 4 × 108 35 … .38 63.3

Італійські автомобілі:
Maserati-2000 4 × 108 58..0

Maserati-Biturbo 4 × 108 58..0

Японія:
Mazda-121 (nuo 1996 роки) 4 × 108 30 … .35 63.3

Німецькі автомобілісти:
Porsche-924 4 × 108 15 57..0

Британські конструктори:

TVR Cerbera 4 × 108 35. … 38 63
Rover Metro TD, PTA 4 × 108 65..0

Шведи:
Saab-900 (1988 … 1992 років) 4 × 108 30 65..0
Saab-9000 4 × 108 30 65..0.3

Чи не могли не згадати такий світовий бренд, еталон безпеки багатьох поколінь, гордість шведського королівства: Volvo 850 (iki тисяча дев’ятсот дев’яносто три m.) 4 × 108 35 … .38 65.0

Цей підібраний список автомобілів допоможе вам правильно підібрати правильний диск з разболтовка саме для Вашої машини, що послужить Вам на довгі роки. Адже правильно підібраний механізм для відповідного автомобіля подарує вам надійність і гарантію в його експлуатації. А для кращого вигляду автомобіля і довгостроковості служби кузова використовуйте наші поради.

Разболтовка дисків авто – 1, але вірний спосіб розрахунку

Найбільш простий і дешевий варіант тюнінгу автомобіля – заміна дисків. Однак не можна забувати про безпеку і технічні особливості. При виборі нових виробів не варто забувати про разболтовка дисків.

Що таке разболтовка колісних дисків

Диски фіксують до маточини спеціальними болтами або спицями. Це залежить від розміру і ваги самих дисків. Для легкосплавних моделей надійно використовують спиці.

Разболтовка це розмір отворів, який призначений для кріплення дисків болтами, а також їх кількість.

Як правило, автолюбителі, особливо новачки, не звертають особливої ​​уваги на ці параметри і думають, що головне, щоб штифти входили в отвори.

Слід враховувати, що разболтовка колісних дисків у кожної моделі авто своя. Для її позначення використовують абревіатуру PCD.

Якщо неправильно підібрати виріб, це може призвести до розбитої підвіскою, розбовтаним рульовим механізмом або, що набагато гірше, колесо може відвалитися прямо на ходу.

Параметри колісних дисків абсолютно однакові як для литих, так і для штампованих виробів.

У маркуванні вказується:

 • ширина обода – перша цифра. Вказана в дюймах. Якщо поруч стоїть буква J це говорить про те, що диски підходять для моноприводних авто. Повнопривідним треба шукати буквене позначення JJ;
 • діаметр диска (наступна цифра) – вимірюється також в дюймах. Літерне значення Н2 більше для фахівців, воно означає, що на обід є два виступи;
 • цифри 4 на 98 це і є разболтовка коліс, де 4 – кількість болтів, а 98 – розмір отворів. Це мінімальні значення вони коливаються в межах від 4-6 і 98 – 139,7. «На око» визначити ці значення практично неможливо. Навіть якщо різниця становитиме всього 1-2 мм, це може викликати перекіс колеса.
 • виліт диска – позначається в мм. Може бути позитивним (ЕТ30), негативним (ЕТ-40) або нульовим. Повинен обов’язково відповідати рекомендаціям виробника, інакше диск може разломаться під дією сил, які діють на підвіску;
 • центральний отвір (діаметр) – позначений в мм. У легкових авто може бути від 50-70. Якщо ця величина не відповідає розмірам посадкового циліндра, завжди можна вийти з ситуації – досить придбати проставочное колеса і підігнати елементи.

Як обчислити разболтовка?

Разболтовка дисків – важливий фактор безпеки. Якщо хоча б один параметр не буде відповідати вимогам виробника, це може привести до прискореного зносу шин, а також викликати проблеми з керованістю машини.

Дізнатися розміри колісних дисків по моделі авто можна зі спеціальних таблиць сумісності. Якщо такої можливості немає, параметри можна прорахувати самостійно. Розмір отворів на дисках можна обчислити таким способом:

 1. Прорахувати кількість отворів.
 2. Якщо їх три, то слід заміряти відстань між ними і помножити на 1,155. Отримане число і буде розміром діаметра.
 3. При чотирьох кріпильних міряється довжина між протилежними отворами і множиться на 1,414.
 4. Для п’яти – поміряти відстань через одне і помножити на 1,701.

Сверловка колісних дисків (PCD) особливої ​​складності не представляє, але краще звернутися до дилера або в автомайстерню для уточнення даних.

Необхідно пам’ятати, що деякі виробники випускають вироби з подвійною сверловкой. Це означає, що кількість кріпильних елементів у них більше.

Величина вильоту

Виліт не менш важлива величина. Позначається як DEPORT або OFFSET і виражається в мм.

Дисковий виліт буває трьох видів:

 1. Позитивний – диск як би топиться в середину колісної арки.
 2. Негативний – велика частина диска виходить назовні, при цьому посадочне місце «втоплено» глибоко всередину самого диска.
 3. Нульовим – коли обидві площині (уявна і прівалочная) збігаються.

Якщо диск куплений без відповідності з вильотом, його просто не вдасться встановити, оскільки елементи підвіски не дозволять це зробити.

Таблиця сумісності

Щоб не помилитися в розрахунках або ви не знаєте всіх параметрів, допоможе таблиця сумісності разболтовка колісних дисків. Вони містять всю інформацію по всіх моделях авто. Однак варто врахувати, що інформація носить суто рекомендаційний характер і перед покупкою дисків краще звернутися до фахівців.

Разболтовка колісних дисків по маркам сильно розрізняється. Вироби з параметрами 5 × 112 на машинах Ауді, Фольксваген і Бентлі.

Якщо цікавить разболтовка 4 × 100 на машинах, то сюди можна віднести більшу частину виробників. Їх можна зустріти практично на всіх моделях авто Opel, Renault. А ось Toyota встановлює такі диски лише на одній моделі.

Зверніть увагу

присутній практично на всіх авто Ferrari, а також на деяких моделях європейських виробників.

Таблиця розмірів дисків по автомобілю допоможе уточнити параметри і правильно підібрати диски.

Форд

Для цих авто підійде разболтовка 5 на 108 з діаметром маточини 63,3 мм. Відмінності можуть бути при покупці виробів різного діаметру.

Модель разболтовка виліт діаметр отворів
Bronco 5 x 139.7 86.9
Cortina 4 x 108 63.3
Cougar 4 x 108 35-38 63.3
Econovan 4 x 114.3 59.0
Escort 4 x 108 63.3
Explorer 6 x 139.7 0 … -3 100.0
Fiesta 4 x 108 35-38 63.3
Focus 2 5 x 108 63.3
Galaxy 5 x 112 42-45 57.0
Granada 4 x 108 35-38 63.3
Ka 4 x 108 63.3
Maverick 6 x 139.7 0 … -3 100.0
Mondeo (iki 2001 m.) 4 x 108 35-38 63.3
Mondeo (nuo 2001 m.) 5 x 108 35-42 63.3
Mustang 4 x 108 35-38 63.3
Orion 4 x 108 63.3
Probe (iki 1992 m.) 5 x 114.3 59.5
Probe (nuo 1992 m.) 5 x 114.3 67.0
Puma 4 x 108 63.3
Sierra 4 x 108 63.3
Scorpio (iki тисячі дев’ятсот дев’яносто п’ять m.) 5 x 112 63.3
Scorpio (nuo тисячі дев’ятсот дев’яносто п’ять m.) 4 x 108 63.3
Taunus 4 x 108 63.3
Transit (iki 1992 m.) 5 x 160 72.0
Transit (nuo 1992 m.) 6 x 180 138.8
Transit FT 75 5 x 160 115.0
Transit FT 100 5 x 160 115.0
Transit FT 100 L 6 x 169,9 130.0
Transit FT 130-190 (iki 1985 m.) 6 x 169,9 130.0
Transit FT 80-190 (nuo 1985 m.) 5 x 160 65.0
dWindstar 5 x 112 35-38 63.3

Шевроле

Beretta (nuo 1989 m.) 5 x 100 35-40 57.0
Blazer 6 x 139.7 109.5
Camaro (nuo 1993 m.) 5 x 120.6 38-50 70.5
Cavalier (nuo 1989 m.) 5 x 100 35-40 57.0
Celebrity (1986 … 1989) 5 x 115 38 70.0
Corsica (nuo 1989 m.) 5 x 100 35-40 57.0
Corvette (nuo 1993 m.) 5 x 120.6 38-50 70.5
Lumina (1989 … 1993) 5 x 115 38 70.0
Tahoe 6 x 139.7 109.5

Ніссан

100NX 4 x 100 35 = 42 59.0
200SX (iki одна тисяча дев’ятсот дев’яносто чотири m.) 4 x 114.3 66.0
200SX (nuo одна тисяча дев’ятсот дев’яносто чотири m.) 5 x 114.3 66.0
280ZX 4 x 114.3 73.0
300ZX 5 x 114.3 66.0
Almera 4 x 100 59.0
Bluebird 4 x 114.3 35-42 66.0
Cedric 5 x 114.3 35-42 66.0
Cherry 4 x 114.3 73.0
Gloria 5 x 114.3 35-42 66.0
Largo 4 x 114.3 65.9
Laurel 4 x 114.3 35-42 66.0
Maxima 5 x 114.3 35-42 66.0
Micra 4 x 100 35-42 59.0
Pathfinder 6 x 139.7 -15 … -25 108.0
Patrol 6 x 139.7 100.0
Patrol 6 x 139.7 -15 … -25 108.0
Patrol GR 6 x 139.7 -15 … -25 112.0
Pick-Up 6 x 139.7 -15 … -25 100.0
Prairie 4 x 114.3 35-42 66.0
Primera 4 x 114.3 35-42 66.0
Pulsar 4 x 100 59.0
Safari 6 x 139.7 109.6
Sentra 4 x 100 59.0
Serena 5 x 114.3 66.0
Silvia 4 x 114.3 66.0
Skyline 4 x 114.3 66.0
Skyline 5 x 114.3 66.0
Stanza 4 x 114.3 66.0
Sunny 4 x 100 59.0
Terrano 6 x 139.7 -15 … -25 100.0
Terrano II 6 x 139.7 0 … 3 106.0
Trade 5 x 160 70.0
Urvan 6 x 139.7 100.0
Vanette 4 x 114.3 65.9
Violet 4 x 114.3 73.0

Рено

Renault 4, 5 3 x 130
Renault 8, 20, 30 3 x 150
Renault 9, 11, 19 4 x 100 35-38 60.0
Renault 21 4 x 100 35-38 60.0
Renault 21 Turbo 5 x 108 35 60.0
Renault 25 4 x 100 35-38 60.0
Alpine 4 x 100 35-38 60.0
Bellevue 4 x 100 60.0
Champion 4 x 100 35-38 60.0
Clio 4 x 100 35-38 60.0
Elysee 4 x 100 60.0
Espace 4 x 100 35 … 38 60.0
Grand Espace 5 x 108 35 60.0
Fuego 4 x 100 35-38 60.0
Kangoo 4 x 100 60.0
Laguna 4 x 100 35-38 60.0
Laguna 5 x 108 35 60.0
Master (iki 1998 m.) 5 x 190 141.5
Master (nuo 1998 m.) 5 x 170 130.0
Megane 4 x 100 35-38 60.0
Rapid 4 x 100 60.0
Safrane 4 x 100 60.0
Safrane 5 x 108 35 60.0
Scenic 4 x 100 35-38 60.0
Spider 4 x 100 60.0
Trafic 4 x 160
Twingo 4 x 100 60.0

Опель

Ascona 4 x 100 35-42 56.5
Astra 4 x 100 56.5
Bedford CF 230/250 5 x 152.4 110.0
Bedford CF 350 6 x 170 140.0
Bedford KTS / Campo 6 x 139.7 100.0
Calibra 4 x 100 35-42 56.5
Calibra V6 5 x 110 65.0
Calibra 4 × 4 5 x 110 65.0
Combo 4 x 100 56.5
Commodore 5 x 120 35-42 69.5
Corsa 4 x 100 42-45 56.5
Frontera 6 x 139.7 100.0
Kadett 4 x 100 42-45 56.5
Monterey 6 x 139.7 100.0
Monza 5 x 120 35-42 69.5
MV6 5 x 110 65.0
Omega 5 x 110 65.0
Rekord 5 x 120 69.5
Senator A 5 x 120 69.5
Senator B 5 x 110 65.0
Sintra 5 x 115 70.5
Tigra 4 x 100 35-42 56.5
Trans Sport 5 x 120.65 70.0
Vectra 4 x 100 56.5
Vectra V6 5 x 110 65.0
Zafira 4 x 100 56.5
Zafira 5 x 110 65.0

Форд Ауді

Audi 50 4 x 100 35-45 57.0
Audi 80 (iki тисячі дев’ятсот вісімдесят шість m.) 4 x 100 57.0
Audi 80 (nuo тисячі дев’ятсот вісімдесят шість m.) 4 x 108 35-42 57.0
Audi 80 Quattro 4 x 108 57.0
Audi 90 4 x 108 57.0
Audi 100 (iki тисячі дев’ятсот дев’яносто дві m.) 4 x 108 57.0
Audi 100 CS, Quattro (iki 1992 m.) 5 x 112 57.0
Audi 100 (nuo тисячі дев’ятсот дев’яносто дві m.) 4 x 108 57.0
Audi 200 5 x 112 35 57.0
Audi A3 5 x 100 30-40 57.0
Audi A4, S2, S4 5 x 112 35 57.0
Audi A6, S6 5 x 112 57.0
Audi A8, V8 5 x 112 57.0
Coupe 1.8, GL 4 x 100 35-45 57.0
Coupe GT (iki тисячі дев’ятсот вісімдесят п’ять m.) 4 x 100 57.0
Coupe GT (nuo тисячі дев’ятсот вісімдесят п’ять m.) 4 x 108 57.0
Coupe (nuo 1988 m.) 4 x 108 57.0
Coupe Quattro 4 x 108 57.0
Quattro 5 x 112 35-42 57.0
TT 5 x 100 28-30 57.0

Нива

На стандартну комплектацію підходять диски розміру R15 зі сверловкой 5 на 139,7. Виліт може бути від 40-48 мм.

ВАЗ

VAZ 2101-2107 4 x 98 35-38 58.5
Lada Alegro 4 x 108 52.0
Lada Niva 5 x 139.7 98.0
Lada Riva 4 x 98 58.5
Lada Samara 4 x 98 35-38 58.5

Разболтовка впливає на безпеку руху, тому цими параметрами не варто нехтувати. Якщо коліс буде не точно встановлено, що не буде нормального моменту затягування, що поступово привіт до поломки або взагалі до аварійної ситуації.

Таблиця разболтовка колісних дисків по маркам допоможе правильно підібрати виріб до свого автомобіля.

Довбали разболтовку 4х108, хрін знайдеш хороші диски)) Тема про проставки-адаптери

Показати повну версію: довбати разболтовка 4х108, хрін знайдеш хороші диски)) Тема про проставки-адаптери

Усім ку! Хочу на літо r16 з хорошим дизайном і адже хрін що знайдеш – вся класика під інші розміри, або продавці хороших дисків ніфіга не возять 4х108 тому

хрін вони клали на форд (або там пежо, але там інші вильоти)) Звідси закономірні думки про адаптери.

Власне хочу запитати про мінуси адаптерів, крім ваги і зменшення вильоту? Чи є якісь погіршення безпеки з адаптерами? З чого повинні бути зроблені? Че за скільки загалом?))

Як варіант, іноді, простіше пересверліть самі диски. 16160

Як варіант, іноді, простіше пересверліть самі диски.
16160

Твої пересверленние ВСМПО я бачив) але все таки це більша заморочка ніж проставки. Ніколи не використовував? Або може хто в середовищі аматорського кільця використовує? Які відгуки?

Твої пересверленние ВСМПО я бачив) але все таки це більша заморочка ніж проставки. Ніколи не використовував? Або може хто в середовищі аматорського кільця використовує? Які відгуки? Це не мої?

Не використав, покритикувати не можу.

Усім ку! Хочу на літо r16 з хорошим дизайном і адже хрін що знайдеш – вся класика під інші розміри, або продавці хороших дисків ніфіга не возять 4х108 тому хрін вони клали на форд (або там пежо, але там інші вильоти)) Звідси закономірні думки про адаптери.

Власне хочу запитати про мінуси адаптерів, крім ваги і зменшення вильоту? Чи є якісь погіршення безпеки з адаптерами? З чого повинні бути зроблені? Че за скільки загалом?))

Простіше зробити пересверловку, хоч цей буває трохи заморочно. А при установці адаптерів як будете вирішувати питання з вильотом? Та й під адаптер потрібні диски з 4-ма отворами.

Простіше зробити пересверловку, хоч цей буває трохи заморочно. А при установці адаптерів як будете вирішувати питання з вильотом? Та й під адаптер потрібні диски з 4-ма отворами.

важливо

Уже поспілкувався з одними чолами з Екб, що роблять проставки. На маточину зі шпильками (як у нас) проставка-перехідник робиться тільки також під 4 отвори (була б маточина під болти, можна робити з 4 під 5). Питання з вильотом вирішується математикою як я розумію …

Якщо проставка 15мм, то вичетаем з вильоту ці 15мм і все … Власне якщо мінімальний виліт для нас близько 35 (не заглиблюючись в терки за довговічність підшипників і бла бла), то диски під проставлення потрібно дивитися з вильотом не менше 50 (що звичайно рідкість, але все одно збільшує діапазон пошуку дисків).

Мене більше цікавить надійність і безпеку …

Ще можна виліт на дисках збільшити в розумних межах, що теж розширює поіск.удачі!

Уже поспілкувався з одними чолами з Екб, що роблять проставки. На маточину зі шпильками (як у нас) проставка-перехідник робиться тільки також під 4 отвори (була б маточина під болти, можна робити з 4 під 5). Питання з вильотом вирішується математикою як я розумію … Якщо проставка 15мм, то вичетаем з вильоту ці 15мм і все …

Власне якщо мінімальний виліт для нас близько 35 (не заглиблюючись в терки за довговічність підшипників і бла бла), то диски під проставлення потрібно дивитися з вильотом не менше 50 (що звичайно рідкість, але все одно збільшує діапазон пошуку дисків).

Мене більше цікавить надійність і безпеку …
Тоді ці всі варіанти не для тебе)

Тема – гуд! Дійсно, те, що 4х108 – це як і Пижо – одна шняга. Теж шукав, шукав. Нічо не знайшов. Думав адаптери купувати, 4х114 каламутити. Там гарні дісочкі бувають. Потім дізнався, що перехідники коштують близько 9к. Передумав. Купив 17ю гуму, одягнув на штатні диски і завтра за відкритими гайками поїду.

Будь замут повинен бути раціональний!

Тоді ці всі варіанти не для тебе)

Є досвід поломки проставок (або чогось іншого через їх використання)?

Ну перехідники це добре.
А заміна маточин?) Наприклад, купити на розбиранні з чогось, наприклад 5-100 або 5-114.3 і про радість, здрастуйте, японські диски на фієсти))) задумався) Хто пробував?

Є досвід поломки проставок (або чогось іншого через їх використання)?
Ні. Але ці поломки можуть бути фатальні (

vasyameister

19.03.2015, 16:37

kwt, а приклад красивих дисків можеш показати?

Ось красиві диски 4х108 :))))))))
http://shop.larex.ru/index.php?productID=3422

Ось красиві диски 4х108 :))))))))
http://shop.larex.ru/index.php?productID=3422

ахахаха. Дівчинці б пішло)))

Це не мої ?
Не використав, покритикувати не можу. Ага, переплутав тебе з Allexandrom) http://www.drive2.ru/l/4528431/ kwt, а приклад красивих дисків можеш показати?

Порада

Ну тут дело вкуса… На мой взгляд на фиесту идут ровные без полки 5 лучей, спидлайн как я показывал или типа того, либо многоспицевые (собственно родные 17 со спицами в край не зря ставили – дизайнеры заводские не лыком шиты) со спицами в край… Всякие полки или яповая классика на мой вкус не для фиесты… это все-таки кольцевая больше машина чем стэнсовая или дрифтовая.

да я вот нашел себе !!! http://i11.pixs.ru/thumbs/9/3/5/2015030617_2604707_16561935.jpg (http://pixs.ru/showimage/2015030617_2604707_16561935.jpg)

Ну переходники это ладно. А замена ступиц?) например, купить на разборке с чего-нибудь, например 5-100 или 5-114.3 и о радость, здравствуйте, японские диски на фиесте))) задумался) Кто пробовал?

Ось уже починаю подумувати, дивлячись на ту пропозицію, що є на ринку під інші параметри) Але я абсолютно не компетентний у питанні заміни маточини на нашій машині – це реально взагалі?

kwt, а приклад красивих дисків можеш показати?

162751627616277162781627916286162871628816289

а ось (http://slikline.ru/product_info.php?products_id=273) OZ як? а стандартні 17 “не подобаються? Іноді продають тут на форумі.

а ось (http://slikline.ru/product_info.php?products_id=273) OZ як? а стандартні 17 “не подобаються? Іноді продають тут на форумі.

Ні, такі мені не подобаються)) Та й не знайшов там в списку r16 з потрібним вильотом …

Имхо OZ самий смак для СТшкі, але млин ціна на них …. 17 оригінал були б супер якби не вага.

Имхо OZ самий смак для СТшкі, але млин ціна на них …. 17 оригінал були б супер якби не вага.

Смаку всякого багато, особливо в 17 діаметрі, ось тільки дороги не дозволяють смакувати)) А Ози не дорожче нашої кування, так і всього іншого нормального лиття ..

16506http: //slikline.ru/ брав тут під заказ.Правда 15-ті та дуже давно.Доволен цілком. Правда потрапив з термінами прямо на самий пік попиту, довго чекав … може зараз щось змінилося.

Можу запропонувати оригінальний форд (рисунок borbet B) 6Jx14 ET35 4х108 типу того: http://www.r3vlimited.com/board/picture.php?albumid=662&pictureid=9107

якщо є інтерес, сфотографую як на машині виглядає. Заглушки все 4 шт.

Можу запропонувати оригінальний форд (рисунок borbet B)
6Jx14 ET35 4х108 типу того:
http://www.r3vlimited.com/board/picture.php?albumid=662&pictureid=9107 якщо є інтерес, сфотографую як на машині виглядає. Заглушки все 4 шт.

Нам мінімум 15 “диски встануть.

16506http: //slikline.ru/ брав тут під заказ.Правда 15-ті та дуже давно.Доволен цілком.
Правда потрапив з термінами прямо на самий пік попиту, довго чекав … може зараз щось змінилося.

І з сликом все відомо і зрозуміло – як у лебедева – довго, дорого, охуенно)) ну і немає ширше ніж 6,5J на R16)

16525
Мені подобаються рідні, як на зеленій .. я собі такі поставив, все інше дурниця якась
16526

Ну ці начебто нічого ..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Що робити, якщо тече люк в машині? Список корисних порад

Вічна проблема – підтікання люка! Люк, не рідний, чи не механічний /…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…