Головна »Різне» Запах бензину з вихлопної труби

Причини появи запаху бензину з вихлопної труби, при запуску двигуна, в салоні

Ми вже звикли до власного автомобіля, який не тільки може допомогти нам спростити життя, істотно скорочуючи відстані, точніше час, витрачений для переміщення з точки «А» в точку «Б». Але це якщо автомобіль працює як годинник.

Однак варто з’явитися який-небудь проблеми і доводиться шукати способи її вирішення, часто витрачаючи солідні суми тільки на діагностику. Однак деякі з проблем можна виявити і самим. Головне знати хоча б де варто шукати і що шукати.

Зверніть увагу

Давайте розглянемо проблему, коли раптом починаєте відчувати запах бензину, який з’являється в салоні і там де його взагалі бути не повинно. Проблема ця одна з важливих і вимагає термінового вирішення, так як може служити попередженням про те, що скоро можуть з’явитися більш серйозні проблеми.

І найчастіше, запах бензину свідчить про сталася витоку палива і залишати все так, як є не можна. Розглянемо основні місця, де може з’явитися запах бензину, де його бути не повинно.

Основні причини відчуття запаху бензину в салоні автомобіля

Для цього може бути кілька причин. Причому відразу буде складно розібратися, чому і як проникає в салон запах бензину. І все ж, не завжди це буде тривожним сигналом. Наприклад, запах бензину з’являється якщо машина перевантажена, або ви тільки що заправили бак. А якщо запах з’явився раптово, то варто, при першій же можливості оглянути машину.

Ось кілька місць, звідки в салоні може виявитися запах бензину: 1.Бак автомобіля. В даному випадку, проблема виникає якщо в самому баку утворилися отвори різного походження, в результаті чого втрачається паливо. При цьому його випаровування через різні технічні отвори можуть проникати і в салон автомобіля.

Що може послужити цьому? Причин може бути багато. Перш за все, це може бути банальний знос як самого бака, так і кріплень, в результаті чого він отримує пошкодження під час їзди по нашим «ідеальним» дорогах, можуть розійтися зварні шви. 2.Кришка бака. Буває так, що в салон запах бензину проникає саме через кришку.

Причина може полягати в зносі і руйнуванні спеціальної прокладки або клапана, які служать для щільного закриття кришки і скидання, в разі необхідності, зайвого тиску в баку, коли паливо починає розширюватися. Вирішується за допомогою заміни кришки або заміни прокладки – кому як зручно. 3. Паливна магістраль, включаючи хомути і патрубки.

Якщо бак і кришка в нормі, то починаємо відслідковувати шляхи, по яких паливо потрапляє в двигун. Вся справа в тому, що знос ніхто не відміняв і з часом виникають протікання в шлангах, слабшають кріплення, в результаті чого йде паливо, а в салоні з’являється його запах. 4. Бензонасос.

В результаті несправності або засмічення, запахи бензину можуть поширюватися і потрапляти в салон. Про всяк випадок, варто знати, що інжекторні машини оснащені насосом в баку, в той час як у карбюраторних насос стоїть під капотом у двигуна. Фахівці кажуть, що навіть якщо у насоса почне протікати прокладка, то це теж може дати неприємний запах в салоні.

важливо

Проблема вирішується при огляді паливного насоса. 5. Паливний фільтр. Під час тривалої експлуатації, поганому бензину, паливний фільтр неминуче забивається, що викликає збільшення тиску в паливній магістралі. В результаті відбуваються протікання, а разом з ними і неприємний запах в салоні. Проблема вирішується заміною паливного фільтра. 6. Карбюратор.

Якщо ваш автомобіль оснащений карбюратором, то в разі його неправильного регулювання, пальне просто переливається. В результаті випаровування палива проникають в салон. Проблема вирішується регулюванням карбюратора.

7. Зовнішні причини потрапляння запахів бензину в салон. Це може бути вихлоп від що йде попереду або назустріч машини, коли стоїте в пробці чи на світлофорі. Вони проникають через систему забору повітря під час їзди, і уникнути цього не вийде.

Інші причини проникнення запаху бензину в салон автомобіля

Причина 1. запах бензину проникає при запуску двигуна Виявляється особливо гостро в зимовий час. Можливе відчуття, що стався прорив і паливо заливає двигун. Зникає після повного прогріву двигуна.

Якщо не зник запах, то варто почати більш детальний огляд, починаючи з перерахованих раніше місць.

Трапляється тому що для запуску холодного двигуна контролер запалювання створює переобогащенная паливну суміш, що і дає настільки неприємний ефект.

Ще одна причина – якщо вийшов з ладу один або кілька циліндрів двигуна. Але це відразу стане помітно, так як суттєво падає потужність, погіршення динаміки руху і, при цьому. Постійним запахом бензину під капотом і в салоні.

Причина 2. Запах палива від вихлопної труби Це може бути холодний пуск, коли в вихлопі присутні не згорілі частинки бензину. Якщо проблема не зникає з прогріванням і запах продовжує відчуватися, то варто перевірити свічки запалювання, ДМРВ, лямбда-зонд і т.д. Якщо після цього проблема не вирішилася, то вихід один – СТО та діагностика.

Порада

Причина 3. Запах і саме палива з’явилися в маслі двигуна Тут можна назвати кілька причин, коли з маслозаливной горловини відчувається запах палива.

Варто назвати основні з них: • відбувається неповне згоряння бензину; • в результаті холодного запуску двигуна.

• рух автомобіля без прогріву двигуна на невеликі відстані; • проблема з циліндрами; • двигун часто працює на холостих обертах, що трапляється в місті або під час довгого очікування; • як наслідок зносу або нещільно закритих форсунок.

Чи варто каже, що потрапило паливо в масло призводить до втрати маслом в’язкості і значить погіршить якість мастила вузлів і агрегатів двигуна, що працює під навантаженням. І особливо погано використовувати автомобіль з непрогрітим двигуном, так як у прогрітого бензин просто встигає випаруватися і вже не може заподіяти особливої ​​шкоди.

Ми перерахували основні варіанти, через що запах бензину може виявитися в салоні автомобіля. І щоб уникнути великих проблем, все ж варто відвідати СТО та зробити повну діагностику. Можливо, в майбутньому це врятує ваше життя, а може запобігти велику поломку.

http://neardor.ucoz.ru

legkoe-delo.ru

Що робити, якщо в машині з’явився запах бензину? Чому в машині пахне бензином коли заводиш

ГлавнаяРазноеПочему в машині пахне бензином коли заводиш

Чому з вихлопної труби пахне бензином? проблема вирішувана

Якщо в салоні при запуску двигуна пахне бензином – це тривожний «дзвіночок»

Відзначимо відразу, що причин, за якими з’являється запах бензину в салоні при запуску двигуна дуже багато. Серед них є, як абсолютно нешкідливі (наприклад, подача збагаченої суміші при холодному пуску), так і тривожні, наприклад, пов’язані з негерметичність паливної траси. Визначити точну причину допоможе тільки професійна діагностика.

Якщо ви відчуваєте при запуску холодного двигуна запах в салоні, то не поспішайте турбуватися. Справа в тому, що при запуску «на холодну» комп’ютер штучно збагачує суміш, щоб спростити пуск. Можливо причина лише в цьому.

Однак не зайвим буде проінспектувати всі шланги і з’єднання паливної траси на предмет патьоків. Почніть з того, щоб перевірити простір під машиною. Через різких перепадів температур патрубки і шланги можуть давати тріщини.

Витік палива супроводжується характерною «калюжкою».

Чому з вихлопної труби пахне бензином? проблема вирішувана

Наявність плям бензину під машиною сигналізують про наявність витоку

Запах гару при запуску двигуна

Якщо ви відчуваєте запах гару при запуску двигуна в мороз, то в першу чергу необхідно визначити характер запаху:

 • різкий і їдкий,
 • солодкуватий,
 • гіркий і т.д.

Різкий і їдкий запах горілої гуми говорить про те, що десь в моторному відсіку відбувається нагрівання патрубків або сальників. Солодкуватий аромат сигналізує про витік антифризу на гарячу поверхню.

Горький запах – це запах горілого моторного масла.

В першу чергу перевіряйте двигун на наявність патьоків технічних рідин, а також простежте, щоб ніякі здебільшого не притиралися до гарячих елементів – вихлопній системі, випускного колектора і т.д.

 • Чому з вихлопної труби пахне бензином? проблема вирішувана
 • Перевірте всі патрубки на предмет патьоків, особливу увагу зверніть на затяжку хомутів
 • Зверніть увагу:
 • Якщо у вас виникли технічні проблеми з автомобільною маркою Форд – інформація тут!

Сильний запах бензину при запуску двигуна

Отже, якщо при запуску двигуна ви відчуваєте неприємний запах вихлопу, запах бензину чи інші запахи, то цього може бути кілька причин, які наведені в таблиці нижче.

Причина опис
Подача збагаченої суміші при холодному пуску Якщо запах через якийсь час йде, то швидше за все, нічого страшного немає – просто ЕБУ подає збагачену суміш для полегшеного холодного пуску.
несправність форсунок Супроводжується перебоями в подачі палива, трійнят двигуна, нестабільним запуском.
негерметичність паливопроводу Підвищений витрата палива, наявність патьоків бензину, мокрі плями під машиною – все це говорить про витік. Запах бензину при цьому тримається майже постійно.
несправність датчиків Якщо датчики дають невірні показання, то комп’ютер постійно подає збагачену суміш. При цьому автомобіль втрачає в потужності, свічки швидко покриваються нагаром, з вихлопної труби спостерігається чорний або сірий дим.

Чому з вихлопної труби пахне бензином? проблема вирішувана

Якщо ЕБУ подає переобогащенная суміш, це незмінно супроводжується вихлопом сірого або чорного кольору

Буває, що водій відчуває і запах масла при запуску двигуна. У такому випадку рекомендується заглушити авто і оглянути підкапотний простір. Велика ймовірність витоку моторного масла через сальники, пробку маслозаливной горловини, шахту щупа. Подальша робота двигуна при постійній витоку масла вкрай небезпечна.

Чому з вихлопної труби пахне бензином? проблема вирішувана

 1. Якщо при запуску ДВС ви відчули сильний запах масла, негайно глушите двигун і переконайтеся, що немає сильних течі масла!
 2. Залиште ваш телефон ми зв’яжемося з вами через 15 хвилин
 3. З повагою, команда фахівців engine-repairing
 4. engine-repairing.ru

що робити, як позбутися від запаху?

Причини появи запаху бензину в салоні автомобіля.

Запах бензину в салоні автомобіля – це не дрібна проблема, яка заважає спокійно їздити. Це сигнал, який свідчить про те, що можливо у вашого авто є серйозні неполадки в роботі паливної системи.

Існує маса причин, за якими спостерігається неприємний запах бензину в авто.

Зазвичай запах посилюється в літній час, тому як завдяки високій температурі прискорюється випаровування палива, що і викликає неприємний аромат.

Чому в салоні автомобіля пахне бензином: причини

причини:

 • Порушення цілісності паливного бака автомобіля. Найчастіше проблема зовсім не в пробитому паливному баку, або якийсь тріщині в результаті корозії, а саме в прокладці, які не дозволяють щільно прилягати кришці заправного бака. Прокладка з гуми висихає, завдяки цьому запах випаровування може потрапляти в салон. Особливо часто таке трапляється в літню пору. Запах посилюється якраз тоді, коли людина стоїть на світлофорі або під час пробок.
 • Несправність каталізатора вихлопних газів в автомобілі. Основне призначення цього пристрою – спалювати залишки палива, які виходять з мотора до інертних газів. Згодом каталізатор забивається і не виконує своїх функцій. Відповідно залишки моторного палива, які не згоріли, потрапляють в атмосферу, а після цього можуть проникати і в сам салон, провокуючи виникнення неприємного запаху. Таке часто відбувається з власниками старих авто, які замінюють каталізатори бочкою глушника.

Чому з вихлопної труби пахне бензином? проблема вирішуванаПорушення цілісності трубки подачі палива

Пахне бензином з вихлопної труби: причини

 • Ще однією причиною виникнення запаху, і найнебезпечнішою, є текти бака і паливної системи автомобіля. Це дуже небезпечно, тому як може стати причиною загоряння, і навіть вибуху машини. Необхідно ретельно оглянути автомобіль. Такі неполадки трапляються в тому випадку, якщо ви їздите по бордюрах або ж через те, що камені потрапляють в паливний бак під час руху автомобіля по кам’янистій місцевості або дорозі, яка покрита шаром гравію. В результаті пробоїни паливо починає сочитися і запах негайно проникає в салон.
 • Причиною неприємного запаху з вихлопної труби автомобіля може бути зношування обшивки дверей, біля якої знаходиться бензобак. Через те що двері не дуже герметична, запах проникає в салон автомобіля.
 • Також причиною може служити недостатньо щільне кріплення свічок, які пропускають паливо. Запах проникає всередину салону.
 • Найпростіше розібратися з причиною. У цьому допоможе станція техобслуговування. Там дуже швидко визначать, що відбувається з автомобілем. З якої причини є неприємний запах в салоні. Багато хто вважає, що для залізних коней з пробігом, запах бензину всередині салону є нормою. Так, дійсно, це пов’язано з тим, що зношується каталізатор, тобто фільтр, тому запах проникає в салон.

Чому з вихлопної труби пахне бензином? проблема вирішуванаусунення запаху

У салоні автомобіля пахне бензином: що робити, як позбутися від запаху?

Якщо ви впевнені, що з автомобілем все в порядку, на станції техобслуговування не виявили жодних протікання і пошкоджень, необхідно боротися з запахом бензину в салоні автомобіля. Для цього існують спеціальні засоби або ж народні методи.

Огляд народних рецептів:

 • Найпростішим засобом, є вимити сидіння і обшивку авто, а також килимки, за допомогою спеціального засобу, шампуню для автомобіля. Якщо це не допомогло, необхідно засипати на сидіння, а також килимки звичайну харчову соду, трохи зволожити сидіння і залишити на 24 години. Після цього все очищається вологою губкою. Далі, здійснюється чистка пилососом.
 • Також впоратися з запахом бензину всередині автомобіля можна за допомогою оцту. Для цього необхідно приготувати розчин, змішати оцет і воду в співвідношенні один до одного, набрати рідину в розпилювач і обприскати їм обшивку автомобіля, а також килимки. Після цього необхідно виставити висихати все протягом 24 годин на повітрі. Тому найкраще витягти сидіння і килимки з автомобіля. Після цього здійсніть зазвичай вологе чищення.
 • Справитися з запахом можна за допомогою меленої кави. Для цього подрібніть жменю зерен кави в кавомолці, присипте проблемні місця або ту ділянку, на якій ви розлили бензин, що часто трапляється в багажнику автомобіля, під час перевезення каністри з паливом. Після цього накрийте старої ганчірочками, і заклейте скотчем. Через кілька годин запах перестане вас турбує. Але не поспішайте прибирати з місця кави. Залиште його на кілька діб. Справа в тому, що в складі кави є спеціальні масла, які вбирають запахи. Через деякий час запах бензину повністю вбереться, вам залишиться прибрати залишки кави і пропилососити забруднені місця звичайним пилососом.

Чому з вихлопної труби пахне бензином? проблема вирішуванавідновлення герметичності

Не поспішайте відразу використовувати народні засоби і побутову хімію. Перш за все варто розібратися з причинами виникнення запаху всередині салону і тільки після з’ясування та відсутності причин течі, можна займатися усуненням запаху. Найчастіше запах бензину в автомобілі говорить про серйозну поломку, яку необхідно усунути в найкоротший термін.

ВІДЕО: Пахне бензином в салоні

Запах бензину при запуску двигуна

Чому з вихлопної труби пахне бензином? проблема вирішувана

Якщо в салоні при запуску двигуна пахне бензином – це тривожний «дзвіночок»

Відзначимо відразу, що причин, за якими з’являється запах бензину в салоні при запуску двигуна дуже багато. Серед них є, як абсолютно нешкідливі (наприклад, подача збагаченої суміші при холодному пуску), так і тривожні, наприклад, пов’язані з негерметичність паливної траси. Визначити точну причину допоможе тільки професійна діагностика.

Якщо ви відчуваєте при запуску холодного двигуна запах в салоні, то не поспішайте турбуватися. Справа в тому, що при запуску «на холодну» комп’ютер штучно збагачує суміш, щоб спростити пуск. Можливо причина лише в цьому.

Однак не зайвим буде проінспектувати всі шланги і з’єднання паливної траси на предмет патьоків. Почніть з того, щоб перевірити простір під машиною. Через різких перепадів температур патрубки і шланги можуть давати тріщини.

Витік палива супроводжується характерною «калюжкою».

Чому з вихлопної труби пахне бензином? проблема вирішувана

Наявність плям бензину під машиною сигналізують про наявність витоку

Запах гару при запуску двигуна

Якщо ви відчуваєте запах гару при запуску двигуна в мороз, то в першу чергу необхідно визначити характер запаху:

 • різкий і їдкий,
 • солодкуватий,
 • гіркий і т.д.

Різкий і їдкий запах горілої гуми говорить про те, що десь в моторному відсіку відбувається нагрівання патрубків або сальників. Солодкуватий аромат сигналізує про витік антифризу на гарячу поверхню.

Горький запах – це запах горілого моторного масла.

В першу чергу перевіряйте двигун на наявність патьоків технічних рідин, а також простежте, щоб ніякі здебільшого не притиралися до гарячих елементів – вихлопній системі, випускного колектора і т.д.

 • Чому з вихлопної труби пахне бензином? проблема вирішувана
 • Перевірте всі патрубки на предмет патьоків, особливу увагу зверніть на затяжку хомутів
 • Зверніть увагу:
 • Якщо у вас виникли технічні проблеми з автомобільною маркою Форд – інформація тут !

Сильний запах бензину при запуску двигуна

Отже, якщо при запуску двигуна ви відчуваєте неприємний запах вихлопу, запах бензину чи інші запахи, то цього може бути кілька причин, які наведені в таблиці нижче.

Причина опис
Подача збагаченої суміші при холодному пуску Якщо запах через якийсь час йде, то швидше за все, нічого страшного немає – просто ЕБУ подає збагачену суміш для полегшеного холодного пуску.
несправність форсунок Супроводжується перебоями в подачі палива, трійнят двигуна, нестабільним запуском.
негерметичність паливопроводу Підвищений витрата палива, наявність патьоків бензину, мокрі плями під машиною – все це говорить про витік. Запах бензину при цьому тримається майже постійно.
несправність датчиків Якщо датчики дають невірні показання, то комп’ютер постійно подає збагачену суміш. При цьому автомобіль втрачає в потужності, свічки швидко покриваються нагаром, з вихлопної труби спостерігається чорний або сірий дим.

Чому з вихлопної труби пахне бензином? проблема вирішувана

Якщо ЕБУ подає переобогащенная суміш, це незмінно супроводжується вихлопом сірого або чорного кольору

Буває, що водій відчуває і запах масла при запуску двигуна. У такому випадку рекомендується заглушити авто і оглянути підкапотний простір. Велика ймовірність витоку моторного масла через сальники, пробку маслозаливной горловини, шахту щупа. Подальша робота двигуна при постійній витоку масла вкрай небезпечна.

Чому з вихлопної труби пахне бензином? проблема вирішувана

Якщо при запуску ДВС ви відчули сильний запах масла, негайно глушите двигун і переконайтеся, що немає сильних течі масла!

ЗАЛИШИТИ ВАШ ТЕЛЕФОН
і ми зв’яжемося з вами через 15 хвилин

З повагою, команда фахівців engine-repairing

Запах бензину з вихлопної труби на холодну, причини

Зовсім незатишно стає в машині, якщо несподівано з’являється запах бензину в салоні. Як правило, він служить провісником неприємностей. Швидше за все, десь стався витік пального. Статися це може в багатьох місцях, але все одно необхідно знайти і усунути джерело появи запаха.запах бензину в салоні

Чому з вихлопної труби пахне бензином? проблема вирішувана

ЗАПАХ БЕНЗИНУ В МАШИНІ

Причин, за якими може з’явитися запах бензину в салоні автомобіля, кілька. Іноді буває важко визначити, звідки він береться.

Тим більше що запах бензину часом виникає лише при якихось певних умовах, наприклад на повністю завантаженої машині, або, коли заправлений бак.

Але, тим не менше, загальновідомі кілька місць, які можуть бути джерелами поширення ароматів пального:

 • Бак автомобіля. Він може продірявився, і тоді через отвір почне йти паливо, а його випаровування будуть проникати в салон. Причини, за якими це відбувається, можуть бути самими різними, починаючи від пошкодження кріплення бака, внаслідок чого він починає переміщатися, і закінчуючи протіканням зварних швів.
 • Кришка баку. Часом запах бензину йде саме звідси. Для забезпечення щільного закриття вона забезпечується спеціальною прокладкою і клапаном, що забезпечує скидання зайвого тиску при розширенні пального. Якщо ж прокладка з часом потріскалася, або несправний клапан, то вони і будуть служити джерелом аромату.
 • Паливна магістраль, хомути і патрубки. Саме по ним бензин з бака йде до двигуна, з часом можуть почати протікати шланги і слабшати місця їх кріплень. Тоді через них почне йти пальне, що і викличе проникнення випарів в салон.
 • Бензонасос. Коли він несправний або засмітився, то цілком може стати джерелом неприємних ароматів. На инжекторной машині насос знаходиться в баку, тоді як на карбюраторної – поза ним. І якщо в цьому випадку у насоса хоча б просто протікає прокладка, то запах бензину буде забезпечений.
 • Паливний фільтр. Цілком можливо, що при тривалій експлуатації він виявиться забитим брудом, тиск в магістралі підніметься, що викличе підтікання, наприклад, хомутів. Щоб виникають при цьому неприємні і пахучі випаровування пропали, досить замінити паливний фільтр.
 • Карбюратор. При неправильному регулюванні пальне буде переливатися, і його випаровування під капотом послужать джерелом неприємних запахів.
 • Попадання неприємних ароматів ззовні. Частки незгорілого палива від зустрічної або попутної машини, що надходять всередину салону через систему забору зовнішнього повітря при русі, теж можуть служити джерелом неприємного запаху.

Запах бензину при запуску двигуна

Чому з вихлопної труби пахне бензином? проблема вирішувана

Ситуація виглядає дещо по-іншому при запуску двигуна, особливо взимку. При цьому досить часто відчувається запах бензину, часом настільки сильний, що створюється враження про ллється струменем пальному. Однак якщо після прогріву двигуна він пропадає, турбуватися нема чого.

При запуску холодного двигуна контролер запалювання в машині робить суміш переобогащенной. В результаті частина палива не згорає і викидається з вихлопної труби на вулицю, через що і буде відчуватися запах бензину.

Таке може відбуватися навіть через одного непрацюючого циліндра двигуна, але якщо це постійний дефект, то він буде супроводжуватися й іншими проявами, наприклад втратою потужності або погіршенням динаміки руху.

Якщо ж подібне явище існує тільки при запуску і пропадає при прогріванні двигуна, то воно пов’язане тільки з холодним пуском, при підвищенні температури нормальна робота двигуна повинна відновитися.

Запах бензину з вихлопної труби

У цьому випадку ситуація не така однозначна. Звичайно, запах бензину, що поширюється з вихлопної труби, може бути також викликаний переобогащенной сумішшю, як і при запуску холодного двигуна, але дану проблему варто розглядати трохи ширше. Запах свідчить про неповному згорянні палива, а ось причини можуть бути різні.

Чому з вихлопної труби пахне бензином? проблема вирішувана

До них можна віднести дроти, свічки, котушки запалювання, ДМРВ, лямбда-зонд, каталізатор і багато іншого. Таке різноманіття причин заважає самостійно визначити, чому з вихлопної труби йде запах пального. Тому найкраще буде заїхати на діагностику.

Запах бензину в маслі двигуна

Особливо варто торкнутися такої ситуації, коли паливо виявляється в маслі. Про це може свідчити запах бензину з маслозаливной горловини. Причинами можуть бути:

 1. неповне згоряння пального;
 2. холодні запуски двигуна і рух на холодному моторі на близькі відстані;
 3. непрацюючі циліндри;
 4. часта робота мотора на холостих обертах (режим руху в місті);
 5. попадання через електромагнітні клапани або форсунки;
 6. знос або нещільно закриті форсунки.

Наслідок цього буде розбавлення масла і втрата ним в’язкості, що погіршує умови мастила, особливо вузлів, схильних до значних навантажень. Серйозні пошкодження можуть відбуватися в тих випадках, коли двигун часто запускають холодним. Якщо ж мотор добре прогрітий, то бензин випаровується і не робить негативного впливу на масло.

Багатьом водіям знайома ситуація, коли при запуску мотора з вихлопної труби пахне бензином або його запах потрапляє в салон автомобіля. Це повинно служити чинником, що свідчить про певні неполадки. У таких випадках необхідно самостійно вжити необхідних заходів або заїхати на СТО для проведення діагностики.

Варто пам’ятати, що як сам бензин, так і його пари, є вибухонебезпечними, і жартувати з такими речами однозначно не варто.

Чому в салоні, з вихлопної труби при запуску двигуна автомобіля пахне бензином: причини. У салоні автомобіля пахне бензином: що робити, як позбутися від запаху?

Причини появи запаху бензину в салоні автомобіля.

Запах бензину в салоні автомобіля – це не дрібна проблема, яка заважає спокійно їздити. Це сигнал, який свідчить про те, що можливо у вашого авто є серйозні неполадки в роботі паливної системи.

Існує маса причин, за якими спостерігається неприємний запах бензину в авто.

Зазвичай запах посилюється в літній час, тому як завдяки високій температурі прискорюється випаровування палива, що і викликає неприємний аромат.

Чому в салоні автомобіля пахне бензином: причини

причини:

 • Порушення цілісності паливного бака автомобіля. Найчастіше проблема зовсім не в пробитому паливному баку, або якийсь тріщині в результаті корозії, а саме в прокладці, які не дозволяють щільно прилягати кришці заправного бака. Прокладка з гуми висихає, завдяки цьому запах випаровування може потрапляти в салон. Особливо часто таке трапляється в літню пору. Запах посилюється якраз тоді, коли людина стоїть на світлофорі або під час пробок.
 • Несправність каталізатора вихлопних газів в автомобілі. Основне призначення цього пристрою – спалювати залишки палива, які виходять з мотора до інертних газів. Згодом каталізатор забивається і не виконує своїх функцій. Відповідно залишки моторного палива, які не згоріли, потрапляють в атмосферу, а після цього можуть проникати і в сам салон, провокуючи виникнення неприємного запаху. Таке часто відбувається з власниками старих авто, які замінюють каталізатори бочкою глушника.

Порушення цілісності трубки подачі палива

Пахне бензином з вихлопної труби: причини

 • Ще однією причиною виникнення запаху, і найнебезпечнішою, є текти бака і паливної системи автомобіля. Це дуже небезпечно, тому як може стати причиною загоряння, і навіть вибуху машини. Необхідно ретельно оглянути автомобіль. Такі неполадки трапляються в тому випадку, якщо ви їздите по бордюрах або ж через те, що камені потрапляють в паливний бак під час руху автомобіля по кам’янистій місцевості або дорозі, яка покрита шаром гравію. В результаті пробоїни паливо починає сочитися і запах негайно проникає в салон.
 • Причиною неприємного запаху з вихлопної труби автомобіля може бути зношування обшивки дверей, біля якої знаходиться бензобак. Через те що двері не дуже герметична, запах проникає в салон автомобіля.
 • Також причиною може служити недостатньо щільне кріплення свічок, які пропускають паливо. Запах проникає всередину салону.
 • Найпростіше розібратися з причиною. У цьому допоможе станція техобслуговування. Там дуже швидко визначать, що відбувається з автомобілем. З якої причини є неприємний запах в салоні. Багато хто вважає, що для залізних коней з пробігом, запах бензину всередині салону є нормою. Так, дійсно, це пов’язано з тим, що зношується каталізатор, тобто фільтр, тому запах проникає в салон.

усунення запаху

У салоні автомобіля пахне бензином: що робити, як позбутися від запаху?

Якщо ви впевнені, що з автомобілем все в порядку, на станції техобслуговування не виявили жодних протікання і пошкоджень, необхідно боротися з запахом бензину в салоні автомобіля. Для цього існують спеціальні засоби або ж народні методи.

Огляд народних рецептів:

 • Найпростішим засобом, є вимити сидіння і обшивку авто, а також килимки, за допомогою спеціального засобу, шампуню для автомобіля. Якщо це не допомогло, необхідно засипати на сидіння, а також килимки звичайну харчову соду, трохи зволожити сидіння і залишити на 24 години. Після цього все очищається вологою губкою. Далі, здійснюється чистка пилососом.
 • Також впоратися з запахом бензину всередині автомобіля можна за допомогою оцту. Для цього необхідно приготувати розчин, змішати оцет і воду в співвідношенні один до одного, набрати рідину в розпилювач і обприскати їм обшивку автомобіля, а також килимки. Після цього необхідно виставити висихати все протягом 24 годин на повітрі. Тому найкраще витягти сидіння і килимки з автомобіля. Після цього здійсніть зазвичай вологе чищення.
 • Справитися з запахом можна за допомогою меленої кави. Для цього подрібніть жменю зерен кави в кавомолці, присипте проблемні місця або ту ділянку, на якій ви розлили бензин, що часто трапляється в багажнику автомобіля, під час перевезення каністри з паливом. Після цього накрийте старої ганчірочками, і заклейте скотчем. Через кілька годин запах перестане вас турбує. Але не поспішайте прибирати з місця кави. Залиште його на кілька діб. Справа в тому, що в складі кави є спеціальні масла, які вбирають запахи. Через деякий час запах бензину повністю вбереться, вам залишиться прибрати залишки кави і пропилососити забруднені місця звичайним пилососом.

відновлення герметичності

Не поспішайте відразу використовувати народні засоби і побутову хімію. Перш за все варто розібратися з причинами виникнення запаху всередині салону і тільки після з’ясування та відсутності причин течі, можна займатися усуненням запаху. Найчастіше запах бензину в автомобілі говорить про серйозну поломку, яку необхідно усунути в найкоротший термін .

ВІДЕО: Пахне бензином в салоні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Чи можна буксирувати на автоматі іншу машину? Як це зробити без наслідків

Багато автолюбителів чули про особливості принципу роботи АКПП і тому закономірно ставлять…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…