Уважне вивчення інструкції по експлуатації сигналізації Старлайн А93 дозволить швидше розібратися з усіма функціональними можливостями, які надає даний охоронний комплекс автомобіля і правильним порядком їх використання.

Покрокова інструкція по експлуатації сигналізації starline А91, А92, А93 і А94

Але перед цим потрібно провести початкові налаштування. Якщо установка сигналізації проводилася самостійно, то і з такими діями автолюбитель також впорається сам.

Первісна настройка сигналізації Starline A93 перед початком експлуатації

Налаштування чутливості датчика удару / нахилу

Датчик знаходиться в приймально-передавального пристрою. Налаштування чутливості може проводиться за допомогою USB-програматора, а також РК-брелока. Розглянемо послідовність дій під час налаштування за допомогою брелока:

Покрокова інструкція по експлуатації сигналізації starline А91, А92, А93 і А94
Покрокова інструкція по експлуатації сигналізації starline А91, А92, А93 і А94

Налаштування чутливості датчика нахилу за допомогою РК-брелока проводиться в такій послідовності:

Покрокова інструкція по експлуатації сигналізації starline А91, А92, А93 і А94

Вхід в головне меню програмування

Вхід в меню програмування відбувається за допомогою РК-брелока і сервісної кнопки в наступній послідовності дій:

Покрокова інструкція по експлуатації сигналізації starline А91, А92, А93 і А94

Послідовність програмування сервісних та охоронних функцій

Покрокова інструкція по експлуатації сигналізації starline А91, А92, А93 і А94
Покрокова інструкція по експлуатації сигналізації starline А91, А92, А93 і А94

Таблиці програмованих функцій

Покрокова інструкція по експлуатації сигналізації starline А91, А92, А93 і А94
Покрокова інструкція по експлуатації сигналізації starline А91, А92, А93 і А94Покрокова інструкція по експлуатації сигналізації starline А91, А92, А93 і А94

Програмування параметрів запуску двигуна

 • Таблиця вибору програмованих функцій запуску

Як встановити час на брелоку Старлайн А93

Для установки часу на брелоку необхідно провести наступну послідовність дій:

 1. Увійти в меню функцій, для чого необхідно утримувати кнопку 4 брелока. Після цього годинник на брелоку почнуть мигати.
 2. Протягом 8 секунд кнопками 2-3 (більше – менше) встановити необхідний час годин.
 3. Короткочасне натискання кнопки 4 переведе до установки хвилин, подальше – будильника, далі аж до закінчення установки.

Програмування гучності підтверджують сигналів сирени

Повернення на заводські установки

У автосигналізації Starline A93 передбачено гнучке програмування додаткових каналів. Ця процедура складна, вимагає спеціальних навичок роботи з обладнанням Starline, а також досвіду настройки систем автомобіля.

Програмування каналу інтерфейсу CAN + LIN

Дане програмування проводиться після підключення всіх пристроїв охоронної сигналізації Старлайн А93. Для входу в режим програмування необхідно зробити наведене нижче:

 1. Відключити живлення комплексу.
 2. Від’єднати роз’єм підключення інтерфейсу CAN + LIN.
 3. Включити живлення охоронного комплексу, утримуючи кнопку сервісу до тих пір, поки не прозвучить п’ятикратний короткий сигнал підтвердження сирени.
 4. Після віджимання сервісної кнопки повинен прозвучати чотириразовий сигнал сирени, що підтверджує перехід в режим програмування.

Введення чотиризначного номера автомобіля

Кожній моделі автомобіля, яка підтримується CAN інтерфейсом, відповідає свій унікальний чотиризначний номер. Цей унікальний номер можна знайти в Таблиці автомобілів брошури CAN Телематика, яка входить в комплект сигналізації Старлайн А93 або на сайті виробника can.starline.ru.

Послідовність дій:

 1. Увійти в режим програмування, як зазначено вище.
 2. Швидко натиснути сервісну кнопку число раз, відповідне першій цифрі номера. Сирена підтвердить відповідними номером кількостями звукових сигналів.
 3. Подібну процедуру провести для наступних номерів.
 4. Після закінчення введення останньої цифри через дві секунди пролунає два сигнали сирени, що означає, що номер введений правильно і буде записаний в охоронну систему. В іншому випадку пролунає чотири звукові сигнали. Програмування доведеться провести заново.

Графічний алгоритм дій наведено на малюнку:

Налаштування параметрів CAN + LIN

Послідовність дій:

 1. Перейти в режим програмування.
 2. Увійти в розділ меню програмування натисканням кнопки відповідає номеру розділу число раз.
 3. Провести програмування параметрів.
 1. Графічний приклад алгоритму:
 2. Більш докладний опис програмування інтерфейсу можна знайти в інструкції по установці Starline A93.

Інструкція по експлуатації сигналізації Стралайн А93

Завантажити інструкцію з експлуатації сигналізації Starline A93 з автозапуском або без нього (що відповідає вашій комплектації) можна на офіційному сайті виробника starline.ru.

 • Для цього в розділі Каталог – Охоронні комплекси – Знято з виробництва – слід знайти свою комплектацію сигналізації:
 • Далі перейти в розділ Інструкції для свого комплекту сигналізації – після чого інструкції у вигляді файлів PDF стануть доступні для скачування:
 • Наприклад, інструкція з експлуатації сигналізації Стралайн А93 з автозапуском може бути завантажена за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

особливості експлуатації

Сигналізація Старлайн А93 не викликає особливих проблем в процесі експлуатації, особливо, якщо була встановлена ​​відповідно до рекомендацій виробника. Збої в її роботі можуть бути обумовлені:

 • частими перепадами напруги по шинам харчування (розряді акумуляторної батареї в зимовий час, поганим контактом з кузовом по мінусовій шині);
 • попаданням вологи в салон в районі установки центрального блоку;
 • пошкодженням датчика температури двигуна;
 • спробами несанкціонованого доступу в автомобіль (особливо, із застосуванням спецзасобів – граббер, високовольтних шокеров);
 • попаданням води в брелок.

При можливих програмних збоях в першу чергу необхідно кілька разів зняти-поставити автомобіль на охорону. Якщо сигналізація знову дає збій, необхідно переустановити її на заводські установки, потім знову зробити програмування основних функціональних параметрів.

Що робити, якщо автосигналізація починає жити своїм життям

Так зазвичай говорять, якщо сигналізація в режимі охорони починає випадково спрацьовувати, не дозволяє зняти автомобіль з охорони, або виробляє інші самостійні дії, які не пов’язані з діяльністю людини або інших чинників. В цьому випадку слід:

 • перевірити кінцеві вимикачі всіх дверей, капота, багажника, можливо, є деренчання;
 • дослідити місце установки центрального блоку автосигналізації (на предмет затікання вологи), її елементів, ланцюгів харчування (відсутність іскріння);
 • перевірити елемент живлення брелока;
 • якщо попередні дії не виявлять несправність, зробити скидання на заводські установки.

Відео – коротка інструкція з експлуатації сигналізації StarLine A93 CAN + Lin на прикладі Kia Ceed:

Якщо комплекс перерахованих заходів не змінить ситуацію, необхідно тимчасово відключити сигналізацію і звернутися до фахівця.

Як екстрено відключити Starline A93

В процесі експлуатації можливі ситуації, коли втрачено брелок. В такому випадку зняти автомобіль з охорони можна, використовуючи сервісну кнопку. При цьому необхідно знати PIN-код, якщо він вводився при установці сигналізації або в процесі експлуатації.

Стандартний алгоритм відключення автосигналізації за допомогою кнопки VALET (сервісної кнопки) полягає в наступному:

 1. Відкрити двері і залишати її у відкритому положенні.
 2. Включити запалювання, ввести першу цифру коду, вимкнути запалювання.
 3. Включити запалювання, ввести другу цифру коду, вимкнути запалювання.
 4. Подібні дії повторити до 4-ї цифри PIN-коду.
 5. Після останнього виключення запалення автосигналізація повинна розблокувати автомобіль.

В автомобілях, обладнаних кнопкою «Старт-стоп» замість звичайного ключа запалювання, вмикати-вимикати запалення необов’язково. Швидше за все, він запрограмований на натиснення педалі гальма або підняття стоянкового гальма.

Якщо PIN-код забутий або, ще гірше, невідомий, встановлювався колишнім власником авто, не залишається інших шансів, як фізично відключити сигналізацію. Є практика, що і при відомому коді внаслідок програмних збоїв сигналізація ніяк не реагувала ні на брелок, ні на сервісну кнопку. В цьому випадку можна спробувати скинути сигналізацію на заводські установки.

Ціни на сигналізацію Старлайн А93 і інші моделі можна подивитися ТУТ.

Послідовність фізичного відключення автосигналізації:

 1. Вимкнути кола харчування сигналізації +12 Вольт. Якщо по ланцюгах харчування встановлені запобіжники, досить їх витягти з гнізд. Мінус по харчуванню можна не відключати.
 2. Дістати все роз’єми з центрального блоку. Він зазвичай знаходиться в районі лівого коліна водія, під панеллю приладів або на центральній консолі.
 3. Провести відновлення розірваних ланцюгів блокувань двигуна. Якщо автосигналізація була встановлена ​​самостійно, відновлення ланцюгів блокувань не викличе труднощів. В іншому випадку необхідно керуватися схемою електроустаткування автомобіля і сигналізації. У більшості випадків установники сигналізацій блокують двигун по ланцюгах запалювання, управління форсунок і паливним насосом. В крайньому випадку, можна відновити ці ланцюги в обхід автосигналізації, якщо доступ до електропроводки, що веде до центрального блоку, утруднений.

Якщо вдалося провести запуск автомобіля з відключеною сигналізацією, перед продовженням руху до місця ремонту необхідно ізолювати відключені від центрального блоку провідники і заховати їх, щоб не заважали управління автомобілем.

Дивіться яка терморегулятори OBD2 роз’єму, до якого підключаються пристрої для діагностики.

Через скільки часу або який пробіг треба міняти свічки запалювання.

Як проводиться перевірка машини по держ номером https://voditeliauto.ru/poleznaya-informaciya/online/proverka-avtomobilya-po-gos-nomeru.html і що при цьому можна про неї дізнатися.

Відео – сигналізація Стралайн А93 – настройка автозапуску по температурі:

Може зацікавити:

Сигналізація Старлайн А94: інструкція з експлуатації та установки з автозапуском

Автосигналізації давно і міцно увійшли в ужиток власників машин. Сьогодні вони – мультифункціональні системи. Старлайн володіє великим набором опцій. Про те, що являє собою цей охоронний комплекс, які його можливості і як їх налаштувати, розказано далі.

зміст

Інструкція по установці Старлайн А94

Покрокова інструкція по експлуатації сигналізації starline А91, А92, А93 і А94
Варто запастися набором інструментів. Будуть потрібні:

 • ізоляційна стрічка;
 • паяльна лампа;
 • дриль або шуруповерт;
 • інструменти для зняття пластикової обшивки.

Далі можна приступати до установки.

 1. Монтуємо керуючий модуль Старлайн або ЦП, який виконує одну з головних функція сигналізації. З його допомогою відбувається зняття і постановка на захист. Блок варто встановлювати поза можливості досяжності зловмисника. Важливо монтувати його в сухому місці, далеко від впливу вологи і високих температур. Для установки розбирають рульову колонку або передню панель.
 2. Встановлюємо сирену. Її розташування – під капотом, однак далеко від блоку двигуна – слід виключити вплив високих температур на деталь. Рупор повинен дивитися вгору або убік по ходу руху. Це дозволить запобігти потраплянню бруду всередину елемента.
 3. Монтаж датчиків удару або нахилу. Встановлюються всередині авто, вдалині від високотемпературних або вологих місць. Датчик удару монтується по центру кузова, щоб однаково реагувати на дії з різних сторін. Фіксатор температури для дистанційного пуску двигуна – на патрубку охолоджувальної системи.
 4. Реле блокування, яке встановлюється в замок. Необхідно для відключення системи запалювання.
 5. Елементи відмикання дверей, багажника, капота. Для їх монтажу знімається внутрішнє облицювання.
 6. Під склом встановлюється датчик прийому сигналу з брелока Старлайн. Бажано вибрати місце в 5 сантиметрах від металевих деталей, щоб уникнути перешкод при передачі імпульсів.
 7. Монтаж світлового індикатора. Він дасть знати, що автомобіль поставлено під охорону. Зазвичай монтується під лобовим склом, на видному місці.
 8. Прокладка проводів. З’єднуються всі ланцюги, датчики і перемикачі з керуючим модулем. Для прокладки іноді передбачені спеціальні технологічні отвори. Важливо проводити кабелі так, щоб уникнути подальшого перетирання або поломок.

Схема підключення

Нижче представлені фото, де вказана розводка проводів системи.

Покрокова інструкція по експлуатації сигналізації starline А91, А92, А93 і А94

Автозапуск на Старлайн А94: які кнопки натискати

Автосигналізація має функцію настроюється включення мотора. Старлайн А94 може заводити двигун по одному з трьох основних параметрів:

 • час;
 • температура;
 • часовий інтервал.

Необхідно дотримуватися деяких правил:

 • коробка повинна бути переведена в нейтраль або режим паркінг;
 • встановлено ручне гальмо;
 • виставлено точний час на брелоку;
 • включити будильник, а потім, натискаючи четверту кнопку, переміститися до символу годин і натиснути клавішу три.

функції брелка

Покрокова інструкція по експлуатації сигналізації starline А91, А92, А93 і А94
Система Старлайн А94 має покрокової налаштуванням завдань, серед яких такі.

Охоронні функції:

 • управління блокуванням дверних замків;
 • настройка чутливості датчиків удару або нахилу;
 • управління замком капота.

Опції комфорту:

 • передпусковий прогреватель, що виводить мотор на задану температуру;
 • активація головного освітлення при початку руху;
 • функція повернення рульової колонки і водійського сидіння в початкове положення.

Опції запуску двигуна:

 • відключення двірників або аудіосистеми при запуску двигуна;
 • початок підігріву скла або сидіння після роботи мотора;
 • автоматична повторна активація при складнощах з запуском.

Додаткові можливості:

 • складання дзеркал заднього виду;
 • переведення люка в положення «закрито»;
 • загасання фар (утворення «світловий доріжки»).

Налаштування часу на брелоку Starline A94

Пульт управління має рідкокристалічний екран з масою іконок. На брелоку Старлайн відображаються показники поточного часу. Годинника для модифікації А94 відбувається так.

 1. Затискаємо тривало четверту клавішу і чекаємо трьох послідовних сигналів.
 2. Після того, як заморгали показники годин, приступаємо до установки часу. Клавішами два або три можна збільшити або зменшити діюче значення.
 3. Тиснемо четверту кнопку ще раз і переходимо до налаштування хвилин аналогічно.
 4. Фіксація поточного показника відбувається автоматично, достатньо не натискати нічого більше восьми секунд.

Як прописати брелок Старлайн А94

При установці системи необхідно «показати» автомобілю діючі пульти. Прив’язка брелока Старлайн А94 відбувається так.

 1. Вимикаємо запалювання і сім раз натискаємо сервісну кнопку Валет.
 2. Включаємо запалювання. Чуємо сім сигналів машини, яка також 7 разів моргне фарами.
 3. Одночасно натискаємо першу і другу клавішу брелока Старлайн. Прозвучить один сигнал.
 4. Повторюємо для всіх пультів (не більше п’яти). Інтервал прив’язки – не більш як 5 секунд.
 5. Вимикаємо запалювання. Три спалаху габаритних вогнів говорять про те, що операція пройшла успішно.

Як включити автозапуск на Starline A94

Автоматичний старт мотора – важлива функція сигналізації Старлайн. На моделі А94 вона виставляється так:

 • тривало натискаємо кнопку один брелока, а потім короткочасно тиснемо третю клавішу;
 • встановлюємо курсор на іконку з вентилятором, натискаємо кнопку 3.

Спрацьовує стандартна програма і починається зворотний відлік до автозапуску, рахований з десяти хвилин. Додатково можна виставити опцію запуску двигуна по температурі або в призначений час.
Покрокова інструкція по експлуатації сигналізації starline А91, А92, А93 і А94

датчик нахилу

Даний елемент – частина протиугінною системи Старлайн А94. Датчик визначає кут нахилу автомобіля і включає сирену після зміни його положення. Це допомагає при спробах транспортування машини на причепі або евакуаторі. На пульт власника приходить повідомлення. Монтувати датчик нахилу рекомендується в центральній частині моделі.

Як завести з брелка

Пульт Старлайн А94 має можливість дистанційного запуску. Щоб завести автомобіль, необхідно натиснути першу і третю кнопку. Пульт віддасть команду на пуск двигуна, а на екрані з’являється запис. Заглушити мотор можна одночасним натисканням клавіш один і чотири.

відкривання багажника

Одна з опцій – дистанційне відмикання відділення для речей. Пульт Старлайн А94 відсилає команду на замок багажника. Якщо машина стоїть на охороні, то відкрити його можна тривалим натисканням другий клавіші, а потім коротким першої. Якщо авто знято з режиму охорони, то натиснення другої клавіші відкриває відділення.

Запуск по температурі

Сигналізація Старлайн А94 має потрібну опцію. Це автоматичний запуск по температурі навколишнього середовища. Функція зручна для холодного клімату – двигун буде періодично включатися і прогріватися, щоб забезпечити впевнений старт, коли водій вирішить їхати.

Для пуску по температурі треба встановити на пульті Старлайн А94 курсор на іконку градусника, після натиснути кнопку три. Короткими натисканнями виставити температуру. Мотор можна примусово заглушити, якщо довго натиснути клавішу один, а потім чотири.
Покрокова інструкція по експлуатації сигналізації starline А91, А92, А93 і А94

Скидання на заводські настройки

Ця процедура може знадобитися при втраті сигналу або інших «гілках».

 1. Вимикаємо запалювання.
 2. Натискаємо сервісну клавішу дев’ять разів, щоб обнулити першу таблицю програмування.
 3. Включаємо запалювання. Автомобіль зробить дев’ять звукових і світлових сигналів, бо свідчить про те, що увійшов у відповідний режим.
 4. Для повного обнулення варто провести процедуру двічі – другий раз необхідно натискати кнопку вже десять раз, щоб обнулити другу таблицю.
 5. Після закінчення необхідно один раз натиснути сервісну кнопку, а потім прослухати сигнал сирени.
 6. Клікнути К1 брелока Старлайн А94. Машина подасть сигнал, що означає повернення до стандартних налаштувань.
 7. Вимикаємо запалювання. Автомобіль три рази моргне аварійкою, бо свідчить про успішне закінчення процедури.

Таблиця програмування Starline A94

Охоронна сигналізація має безліч параметрів функцій. Таблиця потрібна, щоб здійснити грамотну прошивку, прописку брелка або програмування. Представлені нижче фото допоможуть повністю розібратися в процесі роботи і можливості сигналізації Старлайн А94.

Налаштування датчика удару

Старлайн А94 має сигналізатором, що сповіщає про механічному впливі на корпус. Датчик удару має два рівні – попереджувальний і тривожний. Параметр чутливості виставляється окремо для кожного, проте перший показник не може бути вище другого.

Для установки необхідно.

 1. Натискаємо клавішу три надовго, а потім ще раз коротко. За допомогою перших двох кнопок регулюємо тривожний рівень чутливості.
 2. Потім знову тиснемо на клавішу три довго, потім коротко. Виставляємо рівень для попереджувального сигналу.
 3. Тиснемо третю клавішу довго, а потім коротко, щоб зафіксувати встановлені значення.

режим Slave

Автосигналізація Старлайн має функцію сумісності зі штатним ключем. Така опція називається режимом Slave. Для зручності при монтажі системи брелок отримує власну мітку, якої виступає сам пульт Старлайн.

При цьому поставити або зняти машину з охорони можна зі штатного ключа. Однак якщо у водія немає пульта сигналізації, то автомобіль через 10 секунд переходить в режим паніки, глушить мотор і блокує двері. Slave має ту ж захищеністю від угону, але дозволяє знімати автомобіль з охорони за допомогою одного пульта.

режим Valet

Сервісна кнопка розміщена в місці, схованому від очей зловмисників. Вона дозволяє прив’язувати брелоки, здійснювати пуск двигуна без ключа або керувати іншими функціями. Режим Valet відключає всі охоронні опції і тимчасово систему для робіт на сервісі.

Для того щоб деактивувати цей режим, слід.

 1. Включити, а потім вимкнути запалювання.
 2. Протягом 10 секунд утримувати клавішу Валет і кнопку передавача одночасно.
 3. Автомобіль подасть два звукових сигнали, а СІД автосигналізації згасне, що свідчить про успішне закінчення процедури.

Покрокова інструкція по експлуатації сигналізації starline А91, А92, А93 і А94

Сервісний режим

Програма тимчасово відключає охоронні функції. Для включення необхідно встановити курсор на іконку з гайковим ключем, а потім натиснути кнопку три. Машина один раз блимне фарами, а брелок програє мелодію.

Сервісний режим дистанційно відкриває двері і розблокує авто, однак записи нових пультів і індивідуального коду неможливі. Деактивує він так.

 1. Встановлюємо курсор на іконку з гайковим ключем, а потім тиснемо на клавішу 2.
 2. Прозвучить мелодія, а автомобіль два рази моргне фарами.

режим без звуку

Пульт охорони має функцію відключення звуку. Безшумний режим знадобиться при використанні брелока на нараді або інших місцях, що вимагають тиші. Тоді пульт сигналізації Старлайн переходить в віброрежим.

 1. Натискаємо кнопку 4 до мелодійного сигналу.
 2. Короткими натисканнями клавіші 4 переходимо до вибору перейти в тихий режим.
 3. Кнопками 2 або 3 активуємо або деактивувавши цей параметр.
 4. Вихід з системи настройки відбувається автоматично, після 8 секунд.

Комплектація 2can Slave

 • Дана версія сигналізації Старлайн володіє розширеним набором функцій. Крім основних опцій, додатково пропонується:
 • управління з телефону за допомогою GSM-модуля;
 • вбудована 2Can шина, яка забезпечує швидку і надійну передачу шифрованих даних.

Як прибрати автоматичне закривання дверей

Старлайн А94 має функцію самостійного повернення в режим охорони через 30 секунд. Після цього відбувається автозакриваніе дверей і повторний запуск сигналізації. Параметр можна виставити або відключити при переході в сервісний режим, за допомогою кнопки Валет. Виставляється час автоматичного замикання – 10, 20, 30 або 60 секунд.

Ремонт брелка Старлайн А94

Іноді брелок починає давати збої. Основні проблеми.

 1. Відсутність зв’язку між автомобілем і пультом. Необхідно перевірити наявність робочої батарейки в брелоку. В іншому варіанті потрібно скинути всі значення до заводських налаштувань.
 2. Наявність радіоперешкод. Проблема вирішується за допомогою переходу в режим «Мегаполіс». Завдяки вузькосмугового ОЕМ-трансивер з частотною модуляцією сигнал багаторазово посилюється.

заміна дисплея

До іншим можливим проблемам відносяться механічні пошкодження. Наприклад, відкололася частина корпусу або тріснув дисплей. Поміняти екран на Старлайн А94 можна самостійно, володіючи відповідним набором інструментів:

 • тонка хрестова викрутка;
 • паяльник з припоєм;
 • тестер;
 • кусачки.

Ремонт здійснюється так.

 1. Відкидаємо захисну кришку і викручуємо три невеликих гвинтика.
 2. Витягуємо нутрощі з корпусу.
 3. Відпаюємо несправний дисплей від плати.
 4. Протираємо контактні площадки ацетоном.
 5. Припаюємо все до нового дисплею.
 6. Збираємо брелок в зворотній послідовності.

Покрокова інструкція по експлуатації сигналізації starline А91, А92, А93 і А94

Система має функцію дистанційного запуску. Це означає, що мотор можна завести або заглушити з брелка Старлайн А94. Щоб виконати це завдання, необхідно одночасно утримувати першу і третю клавішу. Заглушити двигун можна, натиснувши кнопку 1, а після цього – 4.

Установка GSM модуля

Інструкція як на сигналізації Старлайн вмикати та вимикати турботаймер і усунення несправностей

Головна сторінка »Сигналізації» Інструкція як на сигналізації Старлайн вмикати та вимикати турботаймер і усунення несправностей

Турботаймер – це функція деяких моделей сигналізації StarLine активувати і автоматично підтримувати двигун в заведеному стані протягом необхідного для власника автомобіля часу.

Зверніть увагу

Турбіна, часом нагрівається до 850 ° C для дизеля і до 1000 градусів у бензинових авто, за цей час остигає. Водієві ж не потрібно витрачати час на очікування: сигналка сама заглушить мотор і поставить авто на охорону після виключення запалення.

Але ця опція не завжди актуальна і потрібно знати, як відключити турботаймер на Cтарлайн A91 і інших моделях.

Режимом турботаймера оснащені всі актуальні моделі StarLine:

 • А61;
 • A64;
 • A91;
 • A92;
 • A93;
 • A94;
 • B64;
 • B94;
 • E60;
 • E90;
 • Е91;
 • X-серія.

Налаштування турботаймера

Всі дії з налаштування, програмування, включенню і відключення турботаймера здійснюються за допомогою сервісної кнопки і брелока. Результат контролюється за допомогою візуальних і звукових сигналів, а також видно на дисплеї. Порядок маніпуляцій обов’язково описаний в інструкції до сигналке.

Програмування StarLine A9, B9 і A91

На брелоках сигналізацій А9, В9 і А91 – три кнопки.

Програмування на А9:

 1. Завести авто.
 2. Натиснути сервісну кнопку 6 разів.
 3. Заглушити двигун. Повинно пролунати 6 гудків сирени.
 4. 16 раз натиснути сервісну кнопку.
 5. За 10 секунд потрібно почати програмування. Підтвердженням вибору служать від 2 до 4 сигналів сирени і брелока.
 6. Після настройки – включити запалювання.
тривалість натискання кнопка Кількість сигналів підтвердження Час роботи турботаймера
коротке 1 1 Вимкнений (за замовчуванням)
2 2 1 хвилина
тривале 1 3 3 хвилини
2 4 6 хвилин

Програмування на В9, А91:

 1. Заглушити машину.
 2. Натиснути сервісну кнопку 6 разів.
 3. Завести двигун. Повинно пролунати 6 гудків сирени.
 4. 1 раз натиснути сервісну кнопку.
 5. За 10 секунд потрібно почати програмування. Підтвердженням вибору служать від 1 до 4 сигналів сирени і брелока.
 6. Після настройки – вимкнути запалювання.
тривалість натискання кнопка Кількість сигналів підтвердження Час роботи турботаймера
коротке 1 1 1 хвилина (за замовчуванням)
2 2 2 хвилини
3 3 3 хвилини
тривале 1 4 4 хвилини

Програмування StarLine A92, A93 і A94

На брелоках більш сучасних Старлайн А92, А93 і А94 – чотири кнопки. Ці сигналізації обладнані не тільки турботаймером, але і автозапуском, і ряд інших корисних опцій.

Встановити режим роботи на А92 потрібно так:

 1. Завести авто.
 2. Натиснути сервісну кнопку 6 разів.
 3. Заглушити двигун. Повинно пролунати 6 гудків сирени.
 4. 1 раз натиснути сервісну кнопку.
 5. За 15 секунд потрібно почати програмування. Підтвердженням вибору служать від 1 до 4 сигналів сирени і брелока. На дисплеї буде горіти цифра 1 (номер функції турботаймера) і цифра, відповідна стану функції.
 6. Після настройки – включити запалювання.
тривалість натискання кнопка Кількість сигналів підтвердження Час роботи турботаймера
коротке 1 1 Вимкнений (за замовчуванням)
2 2 1 хвилина
3 3 3 хвилини
Тривале + короткий 1 3 6 хвилин

Сигналізація А93 дозволяє програмувати час роботи турботаймера курсорних способом:

 1. Натисніть кнопку 2 (або 3) до звукового оповіщення (повинно пролунає два сигнали). У нижній частині екрана ліва іконка буде виділена миготливим курсором.
 2. Кнопками 2, 3 або 4, перемістивши курсор на іконку «Турбо».
 3. Натисніть кнопку 1, після чого прозвучить 3 сигналу, світло блимне 2 рази.
 4. 4 секунди буде відображатися поточні параметри. (Наприклад, r01-1 хвилина.)
 5. Натисканнями на кнопку 1 виберіть бажаний час роботи опції – від 1 (r01) до 6 (r06) хвилин. Кожне таке натискання збільшує час роботи на 1 хвилину.
 6. Після настройки потрібно затиснути кнопку 1 до звукового сигналу.
 7. Іконка «Турбо» стане активною.

Активна іконка «Турбо» позначає, що функція турботаймера буде постійно спрацьовувати автоматично.

Вибір періоду часу турботаймера на сигналізації А94.

 1. Чи не заводячи машину 5 разів натисніть кнопку сервісу.
 2. Запустіть двигун.
 3. Після сигналу брелока кнопками 2 або 3 виберіть пункт SF. Натисніть і утримуйте кнопку 3 до сигналу, потім коротко натисніть її ще раз.
 4. На брелоку з’явиться номер функції та її поточного стану. Наприклад, 01-1.
 5. Кнопками 2 або 3 виберіть функцію 17.
 6. Налаштувати необхідний стан функції потрібно коротким натисканням кнопки 1.
 7. Після настройки заглушите авто.
різновид Час роботи турботаймера
1 Вимкнений (за замовчуванням)
2 1 хвилина
3 3 хвилини
4 6 хвилин

Фотогалерея

Покрокова інструкція по експлуатації сигналізації starline А91, А92, А93 і А94Розташування кнопок на брелоку Старлайн A91 Покрокова інструкція по експлуатації сигналізації starline А91, А92, А93 і А94Кнопки на брелоку Старлайн A94

Як активувати турботаймер?

У різних моделей сигналізацій Старлайн порядок включення функції турботаймера відрізняється.

Включення турботаймера на моделі А9

Алгоритм включення опції залежить від запрограмованого режиму підтримки двигуна. При активному режимі AUTO турботаймер самостійно почне працювати відразу після того, як ключем буде вимкнено запалення.

У режимі SAFE для активації опції потрібно:

 1. Затиснути кнопку 1, що не заглушивши двигун. Дочекатися 3 спалахів габаритних вогнів і сигналу брелока і відпустити кнопку.
 2. На дисплеї з’явиться іконка у вигляді трьох ліній і тривалість дії турботаймера (наприклад, r01 значить, що мотор залишиться заведеним 1 хвилину).
 3. Робота двигуна буде зупинена через 1, 3 або 6 хвилин після виключення запалення.

Турботаймер спрацює тільки при включеному ручному гальмі.

Включення турботаймера на моделях В9, А91

Опція включається в такий спосіб:

 1. Затиснути кнопку 3 до двох звукових сигналів.
 2. Одна з ікон нижнього ряду стане виділена курсором. За допомогою кнопки 3 виберіть «EXTRA RUN».
 3. Натисніть на кнопку 1. Габарити авто спалахнуть 1 раз, брелок видасть 3 звукові сигнали: 2 коротких і 1 довгий.
 4. На дисплеї буде постійно горіти напис «EXTRA RUN».

Якщо режим турботаймера включений, то він активується натисканням кнопки 2. При цьому авто повинен бути заведений, а двері – зачинені. Після виключення запалення мотор залишиться в заведеному стані на запрограмований час.

Включення турботаймера на моделях А92, А93, А94

Залежно від обраного в настройках способу підтримки запалювання активація турботаймера можлива декількома способами:

 1. Автоматично. В даному випадку достатньо просто поставити машину на ручник (перевести селектор АКПП в режим P) і заглушити.
 2. З брелока. Двері повинні бути закриті. Натисніть кнопку 2 на брелоку.
 3. Включенням гальма. Потрібно поставити машину на ручне гальмо.

Переконайтеся, що авто стоїть на нейтрали. Всі маніпуляції проводяться при працюючому двигуні.

На брелоку з’явиться інформація про час роботи мотора. Вийміть ключ із замка запалювання. Увімкніть режим охорони.

Робота турботаймера на моделі StarLine A61 від Філіпа Галанічева.

Можливі проблеми в роботі турботаймера і їх усунення

Найбільш часто зустрічаються проблеми, через які не працює опція:

 • некоректне підключення до ланцюга запуску двигуна;
 • невірні настройки;
 • не задіяне ручник;
 • селектор не перебуває у режимі паркінгу;
 • на брелоку турборежим неактивний.

Якщо турботаймер перестав працювати, то розбиратися треба від простого:

 1. Перевірити гальмо стоянки.
 2. Перевірити, що режим турботаймера активний.
 3. Перевірити настройки функції та інших опцій, побічно впливають на неї. Наприклад, режим підтримки двигуна машини.
 4. Перевірити схему підключення: цілісність проводів, контактів, шлейфів.

Як відключити турботаймер?

Відключити турботаймер на Старлайн A91, як і на інших моделях, не складає ніяких труднощів. Все проводиться програмно.

Відключення турботаймера на моделі А9

На даному типі сигналки опція відключається в режимі програмування:

 1. Завести авто.
 2. Натиснути сервісну кнопку 6 разів.
 3. Заглушити двигун. Повинно пролунати 6 гудків сирени.
 4. 16 раз натиснути сервісну кнопку.
 5. За 10 секунд нужно нажать кнопку 1. Подтверждением выбора служит 1 сигнал сирены и брелока.
 6. После настройки — включить зажигание.

Как отключить турботаймер на старлайн B9, A91?

В этих сигнализациях опция выключается одинаково:

 1. Зажать кнопку 3 до двух звуковых сигналов.
 2. Одна из иконок нижнего ряда станет выделена курсором. С помощью кнопки 3 выберите «EXTRA RUN».
 3. Нажмите на кнопку 1. Габариты авто вспыхнут 1 раз, брелок издаст 3 звуковых сигнала: 2 коротких и 1 длинный.
 4. Надпись «EXTRA RUN» на дисплее должна не гореть.

Отключение турботаймера на модели А92

Турботаймер отключается в режиме программирования:

 1. Завести машину.
 2. Нажать сервисную кнопку 6 раз.
 3. Заглушить двигатель. Должно раздаться 6 гудков сирены.
 4. 1 раз нажать сервисную кнопку.
 5. За 15 секунд натисніть на кнопку 1. Підтвердженням вибору буде служити 1 сигнал сирени і брелока. На дисплеї повинні відображатися номер функції (1) і номер обраного режиму роботи турботаймера (1).
 6. Після настройки – включити запалювання.

Як вимикати турботаймер на сигналізації А94?

Для цього потрібно увійти в режим програмування:

 1. Чи не заводячи машину 5 разів натисніть кнопку сервісу.
 2. Запустіть двигун.
 3. Після сигналу брелока кнопками 2 або 3 виберіть пункт SF. Натисніть і утримуйте кнопку 3 до сигналу, потім коротко натисніть її ще раз.
 4. На брелоку з’явиться номер функції та її поточного стану. Наприклад, 01-1.
 5. Кнопками 2 або 3 виберіть функцію 17.
 6. Щоб встановити статус функції натисканням кнопки 1 на значення 17-1.
 7. Після настройки заглушите авто.

Завантажити інструкцію з встановлення сигналізації Старлайн для різних моделей в форматі PDF

Завантажити сервісні керівництва для налаштування і управління автосигналізації StarLine можна за такими адресами:

Керівництва російською мовою з експлуатації та установки сигналізації
Інструкція з експлуатації та установки
Інструкція з експлуатації та установки
Інструкція з експлуатації та установки
Інструкція з експлуатації та установки
Інструкція з експлуатації та установки
Інструкція з експлуатації та установки
Інструкція з експлуатації та установки
Інструкція з експлуатації та установки
Інструкція з експлуатації та установки

Відео

У відео описується установка турботаймера на сигналізації starline A93. Знято каналом Gizma.

 Завантаження … У Вас залишилися питання? Фахівці і читачі сайту AvtoBEZ.com допоможуть вам, задати питання Чи була ця стаття корисною? Оцінити користь статті: оцінку автора ( 2

Сигналізації Старлайн B9, A9, A92, A93 і A94: яка модель краще?

Компанія Starline на сьогоднішній день є одним з великих брендів, що займаються виробництвом протиугінних систем. Але моделей в асортименті у цього виробника досить багато, тому автовласникові іноді буває дуже складно визначитися. З цієї статті ви дізнаєтеся, що представляє собою сигналізація Starline A93, A9, A94, A92, B9, інструкція по підключенню і експлуатації також приведена нижче.

Покрокова інструкція по експлуатації сигналізації starline А91, А92, А93 і А94

Сигналізація starline a94 в коробці

Коротенько розглянемо основні особливості кожної з цих моделей:

 1. Автосигналізація Starline b9 є протиугінну систему з двостороннім зворотним зв’язком, а також вдосконаленої систему запуску двигуна. У комплекті до пристрою йде інструкція з експлуатації, а також пульт з русифікованим рідкокристалічним екраном. Якщо вірити інструкції по експлуатації, то дальність дії брелока досягає 1.2 км. Однією з відмінних особливостей пристрою є наявність діалогового коду в функціоналі системи, завдяки чому сигналка B9 вважається однією з найбільш захищених. Також система оснащена функцією автозапуску, а в цілому в пристрої більше 60 різних функцій.
 2. Наступна модель – А9. Ця протиугінна система оснащена функцією інтелектуального автозапуску ДВС, як і попередня модель, A9 має в комплекті пульт з ЖК екраном. Захист транспортного засобу від інтелектуального злому здійснюється завдяки використанню біномного коду. Функція автозапуску може бути додатково оснащена температурним регулятором, відповідно, запуск двигуна може здійснюватися при певному температурному режимі.
 3. Модель A92 – ще один продукт компанії Starline. У протиугінною системою з функцією автозапуску інтегрований CAN-інтерфейс. Модель була випущена в 2011 році, на сьогоднішній день ці варіанти вже серійно не випускаються. A92 повністю розроблена з урахуванням перешкод, характерних для будь-якого великого міста. Дана модель характеризується наявністю всіх необхідних для надійного захисту транспортного засобу функцій. Діалогова сигналка з автозапуском володіє спеціальним кодом з індивідуальними ключами шифрування, її використання, якщо вірити інструкції по експлуатації, виключає можливість інтелектуального злому.
 4. Модель A93. Однією з найбільш нових моделей є A93 – вона вийшла в 2014 році і сьогодні її ще можна знайти в продажу. Система A93 розроблена на базі четвертого покоління, на відміну від своїх попередників має інтегровані силові реле, що дозволяє управляти центральним замком, а також світловими сигналами. У комплекті йде ергономічний пульт з ЖК дисплеєм, який характеризується ударопрочной конструкцією і оригінальним дизайном. При необхідності розширити функціонал пристрою A93, до центрального модулю сигналки можна додати 2CAN або LIN шину.
 5. Модель A94. Остання модель в нашому огляді – A94. Автосигналізація 2013 року випуску має не тільки опцією автоматичного запуску двигуна, а й несканіруемим діалоговим кодом. Крім того, в протиугінною системою A94 вбудовані GPS і GSM інтерфейси. У комплекті йде ударостійкий пульт, а також захищений від перешкод трансивер, дальність якої становить не більше 2 км. При правильно налаштуванні, відповідно до інструкції по експлуатації, система може автоматично регулювати положення водійського крісла. Також в цій моделі можна налаштувати опцію автоматичного включення ліхтарів ближнього освітлення при відпуску ручки ручного гальма (автор відео – Andrei Chizh).

можливості системи

Перейдемо до основних можливостей протиугінною системи, розглянемо їх на прикладі однієї з найбільш популярних серед вітчизняних автолюбителів моделі A94:

 1. Функція охорони і тривоги авто. Водій завжди може керувати додатковими замками дверей. Система дозволяє зімітувати несправність мотора шляхом додаткового блокування. Крім того, сигналка також може управляти замком капота, зокрема, опцією закриття.
 2. Опція комфорту. При необхідності водій зможе запустити передпусковий обігрів двигуна дистанційно. Якщо авто обладнане опцією автоматичного складання рульової колонки, то сигналка дозволить їй управляти. Крім того, А94 дозволяє провести регулювання водійського сидіння, як ми вже говорили вище.
 3. Опції при автоматичному запуску. Коли працює ця функція, аудіо-система і двірники будуть відключені. Якщо водієві потрібно, він завжди зможе налаштувати опція включення систем обігріву сидінь або стекол при автоматичному запуску ДВС. Крім того, споживачеві доступна опція імітації сигналів інтелектуальних замків запалювання.
 4. Опції, які доступні автомобілісту при активації охоронного режиму. Якщо ви налаштуєте систему відповідно до інструкції по експлуатації, то при включенні режиму охорони дзеркала автомобіля будуть складатися в автоматичному режимі. Те ж саме стосується і люка – він буде закриватися самостійно. Після активації цього режиму можна налаштувати включення на кілька секунд світловий доріжки.

Інструкція із застосування

Як правильно здійснюється підключення та налаштування системи, як відключити сигналізацію при необхідності? Про це ми розповімо нижче.

Як встановити?

Процес підключення пристрою здійснюється відповідно до схеми, яку ви знайдете вище.

Перед тим, як приступити до підключення, слід вимкнути живлення в електроланцюзі авто, тобто скинути мінусову клему акумулятора:

 1. Спочатку проводиться підключення центрального блоку. Це пристрій бажано розташувати в салоні транспортного засобу, оскільки на нього не повинні впливати ні вологість, ні високі температури, так як це згубно в принципі для блоку. Антена монтується якомога вище, це дозволить збільшити радіус сигналу. Врахуйте, що при підключенні антени необхідно врахувати, що поруч з нею не повинно знаходитися металевих компонентів кузова, так як це погіршить сигнал. Подовжувати провід антени ні в якому разі не можна.
 2. Далі, приступайте до підключення аварійної кнопки, яка дозволить відключити сигналізацію при непрацюючому брелоку. Цю кнопку краще встановити в підкапотному просторі або в салоні, але місце повинне бути таке, щоб потенційний зловмисник не зміг до неї швидко дістатися.
 3. Потім приступаємо до підключення сирени. Вона монтується під капотом рупором вниз. На сирену також не повинна впливати волога і високі температури, врахуйте це, коли будете вибирати місце для підключення.
 4. Як зазначено в схемі, підключення кінцевих вимикачів дверей і багажного відділення повинно проводитися в тих місцях, які надійно захищені від вологи.
 5. Наступним етапом буде встановлення датчика удару. Цей елемент встановлюється в салоні автомобіля, безпосередньо на сам кузов. Кріпиться пристрій на саморезах або міцному двосторонньому скотчі. Виробник рекомендує встановлювати датчик поруч з поздовжньою віссю кузова авто.
 6. В принципі, на цьому процедуру підключення можна вважати завершеною. В кінці необхідно захистити всі силові ланцюга системи запобіжниками.

Як налаштувати?

Після монтажу пристрою необхідно правильно його налаштувати

Покрокова інструкція по експлуатації сигналізації starline А91, А92, А93 і А94

Для правильного налаштування пульта виконайте наступні дії:

 1. В першу чергу, встановлюється кнопка Valet. Проробивши її монтаж, натисніть на неї сім раз – в цьому випадку почнеться процес реєстрації пультів. При цьому двигун повинен бути відключений.
 2. Здійснюється запуск двигуна, поле цього сигналка повинна кілька разів подати звуковий сигнал.
 3. Далі, кнопки на пульті затискаються і утримуються до того моменту, поки сирена не почне працювати. Якщо сирена видала один сигнал, то це говорить про правильну синхронізації пристрою з брелоком.

Для правильного налаштування сигналки необхідно відрегулювати датчик удару. Чутливість краще виставити на рівень менше, але при цьому по кузову транспортного засобу необхідно постукувати долонею.

Ваше завдання полягає в тому, щоб зрозуміти, як правильно виставити чутливість. Відключати регулятор не можна, оскільки без цієї функції сенсу використання сигналки мало (автор відео – ReviewBroz34).

У Starline дуже специфічна установка і настройка, так що потрібно дуже уважно вивчити інструкцію!

можливі несправності

Які типи поломок характерні для протиугінних систем Starline:

 1. Вихід з ладу пульта. Причина може критися в непрацюючій батарейці або непрацездатності самої плати. В першу чергу потрібно поміняти акумулятор.
 2. Деякі моделі сигналок комплектуються низькоякісними проводами. Щоб уникнути можливих обривів і переломів проводів в майбутньому, можна використовувати більш якісну проводку.
 3. Сигналка працює, але кнопка брелока не озивається на команди, доводиться її сильніше затискати. Проблему може вирішити очищення плати.
 4. При налаштуванні занадто високої чутливості система буде помилково спрацьовувати. Вирішити проблему дозволить правильне регулювання датчика.

Гідності й недоліки

Плюси системи:

 • великий функціонал, який спрощує використання сигналки, в тому числі опція автозапуску;
 • Ваш транспортний засіб завжди буде під охороною;
 • пристрій без проблем працює при критично низьких температурах.

недоліки:

 • якщо ви ніколи не виконували підключення системи, то монтаж своїми руками буде дуже складним заняттям;
 • для тих чи інших моделей характерні певні недоліки (поганий пульт або низькоякісні дроти);
 • вартість багатофункціональних сигналізацій завжди вища.

Відео «Докладний огляд сигналізації Starline A93»

Вся необхідна інформація про цю модель наведена на відео (автор відео – ORJEUNESSE).

Вибачте, в даний час немає доступних опросов.У Вас залишилися питання? Фахівці і читачі сайту labavto.com допоможуть вам, задати питання Підтримайте проект – поділіться посиланням, спасибі! Оцінити користь статті: оцінку автора ( 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…

Що робити, якщо тече люк в машині? Список корисних порад

Вічна проблема – підтікання люка! Люк, не рідний, чи не механічний /…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…