Одна з типових проблем мотора – перебої в роботі одного або декількох його циліндрів, про які в середовищі автомобілістів кажуть «троїть двигун».

Всім, хто стикався з цим явищем, напевно знайомі його симптоми. Але які причини і наслідки такої поломки, знають далеко не всі автолюбителі.

Сьогодні ми докладно розповімо, чому троїть двигун, як діагностувати та правильно ремонтувати мотор.

Причини, за якими двигун “троїть”

Троить двигун може постійно або час від часу. Загальні ознаки троение двигуна такі: на холостих обертах з моторного відсіку в салон починають проникати сильні нерівномірні вібрації, змінюється звук працюючого мотора (він «гарчить», переходить з високих «нот» на низькі, і назад).

Агрегат починає споживати більше палива, а потужність його при цьому падає, та й з вихлопної труби лунають непристойні звуки, що супроводжуються густим димом білого або чорного кольору. Якщо хоча б один з цих ознак присутня – значить, у «серця» вашого автомобіля проблеми з одним або декількома циліндрами.

Якщо їх вчасно не усунути, то наслідки можуть бути плачевними – аж до капітального ремонту силового агрегату.

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого новогодвигун внутрішнього згоряння

Охарактеризуємо найпоширеніші причини, за якими троит двигун – їх чотири:

 • пізніше або раніше займання паливо-повітряної суміші (ТВС);
 • нерівномірне потрапляння палива в циліндр двигуна;
 • недолік або надлишок повітря в камері згоряння циліндра;
 • падіння рівня компресії.

Розглянемо їх докладніше.

Причина №1 . Якщо топливовоздушная суміш запалюється в циліндрі раніше або пізніше обумовленого терміну, то в цьому винні свічки запалювання, які продукують дуже слабку іскру, або утворення іскри відбувається несвоєчасно. Слабке іскроутворення відбувається через те, що на корпусі свічки і її електродах накопичуються шкідливі відкладення (нагар), які заважають пробою іскри.

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого новогонагар на свічках

Ще одна причина слабкої іскри – руйнування її ізолятора. У тому місці, де ізолятор зруйнувався, утворюється пляма нагару, яке і перешкоджає утворенню нормальної іскри.

Якщо іскри немає зовсім, то причин може бути кілька: зношений ковпачок свічки, що вийшов з ладу високовольтний провід (підводить струм до свічки запалювання), поломка котушок запалювання або комутатора.

Останнє явище зустрічається досить рідко, але перевірити стан комутатора, який відає розподілом запалювання, зайвим не буде.

Причина №2 . Нерівномірний потрапляння палива в циліндр, коли в камеру згоряння вливається меншу кількість бензину або дизеля, найчастіше відбувається через несправність деталей паливного насоса (нагнітає частина або редукційний клапан) або клапана тиску в системі подачі палива.

Якщо ж в циліндр потрапляє більша, ніж потрібно, кількість пального, проблема напевно криється в паливних форсунках – вони забруднилися або вийшли з ладу.

Нарешті, ще одна «паливна» причина троение двигуна – збій в роботі електронного блоку управління (ЕБУ) силовим агрегатом, який може помилково збільшувати або зменшувати подачу бензину / дизеля в циліндр.

Причина №3 . Надлишок повітря в циліндрі – це ознака розгерметизації системи подачі повітря, в яку входять повітряний фільтр, шланг впускної труби, дросельний патрубок і ресивер. Недолік цього важливого компонента паливо-повітряної суміші в циліндрі може бути спровокований забрудненим фільтром або поломкою дросельних заслінок.

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого новогозасмічений повітряний фільтр

Збій в роботі датчика масової витрати повітря або датчика положення дросельної заслінки, який ЕБУ сприймає, як вимога мотора додати або відняти кількість повітря в камеру згоряння, теж може послужити причиною троение мотора.

Причина №4 . Низька компресія або повна її відсутність, мабуть, найсерйозніша причина, по якій двигун троїть. Це – перша ознака того, що в непрацюючому циліндрі прогоріли поршні або клапан, або повністю зносилися поршневі кільця.

Тут не обійтися без серйозного ремонту силового агрегату.
Крім поширених причин, за якими двигун троїть, є і другорядні. Про них говорять, коли мотор троїть періодично – «на холодну» (при холостих обертах) або «на гарячу» (при середніх або високих оборотах).

Тут найпоширенішою несправністю бувають клапана: коли при холостих обертах їх зазор збільшується, проявляється троение двигуна, яке у міру його прогрівання проходить (зазор відновлюється).

І навпаки, зазор збільшується, коли двигун досягає робочих температур – ось тоді його троит «на гарячу» з усіма описаними вище ознаками.

способи діагностики

Якщо всі ознаки того, що двигун троїть, в наявності, необхідно провести його діагностику і визначити, який саме циліндр вийшов з ладу і з якої причини.

Перевірку можна провести самостійно, а можна відігнати машину на СТО, де її силовий агрегат підданий детальної комп’ютерної діагностики.

У більшості випадків визначити причину троение мотора можна і самому, але якщо циліндр відмовився працювати, наприклад, з причини низької компресії – краще звернутися за допомогою до досвідченого мотористові.

Крок 1.  Визначаємо проблемний циліндр. Перевірку роботи циліндрів робимо на заведеному моторі, тому потрібно дотримуватися всіх заходів безпеки. Включаємо запалювання, відкриваємо капот, прислухаємося до роботи мотора. Запам’ятовуємо, з яким звуком він працює. Починаємо один за іншим від’єднувати високовольтні дроти, що йдуть до свічок запалювання.

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого новогоВід’єднуємо високовольтні дроти

Коли відключається робочий циліндр, мотор починає троить з подвоєною силою. При відключенні свічки запалювання на неробочому циліндрі поведінку мотора не зміниться.

Ще один спосіб – високовольтні дроти не чіпаємо, а по черзі відключаємо фішки, які керують подачею пального від форсунок до циліндрів.

При відключенні однієї з фішок робота двигуна не зміниться – так ми виявимо збоїть циліндр.

Крок 2.  Перевіряємо стан високовольтного проводу і свічки запалювання. Від’єднуємо високовольтний провід і уважно оглядаємо його. Якщо помічаємо пошкодження ізоляційного шару – значить, причина несправності саме в проводі.

Також не зайвим буде перевірити цілісність струмопровідної жили – якщо вона зламана або вигоріла, то виникає пробій або внутрішній опір (вимірюємо мультиметром, звіряємо з нормальними показаннями), що заважає нормальній подачі струму на свічку.

Але якщо провід цілий, то проблема – в свічці запалювання. Треба викрутити її і уважно оглянути.

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого новоговикручуємо свічку

Якщо виявите видимі пошкодження цоколя свічки або її електродів (нагар), то її доведеться замінити. Якщо свічка ціла, шукаємо проблему, через яку троит двигун далі.

Крок 3.  Заміряємо, чи достатньо повітря потрапляє в циліндр. Недолік повітря збагачує ТВС, що веде до трійнят мотора. Перевіряємо герметичність системи подачі повітря: перекриваємо вхідну трубу, компресором по вакуумному шлангу подаємо повітря в циліндр під тиском 0.5-0.7 атм., Прислухаємося.

Якщо лунає характерне шипіння, значить, система подачі повітря розгерметизувалася. Ще один спосіб діагностики – перевірка повітряного фільтра. Якщо він засмічений, повітря в циліндр надходить мало.

Ставимо діагноз датчику дросельної заслінки і датчика масової подачі повітря – для цього знадобиться ноутбук, який підключаємо до діагностичного роз’єму.

Крок 4 . Визначаємо, скільки палива потрапляє в циліндр. Для цього міряємо тиск в паливній системі манометром (до 7 атм.), Який приєднуємо до рампи форсунок.

Вимірювати тиск потрібно в 4 етапи: при включенні запалювання, на холостих обертах, на робочих оборотах зі знятою з регулятора тиску палива трубкою і з перетиснутій трубкою зворотного клапана. Якщо вона низька, то напевно вийшли з ладу елементи паливного насоса або клапана тиску в системі подачі палива.

Якщо нормальне – перевіряємо стан форсунок, вони можуть забруднитися або взагалі вийти з ладу. Наостанок перевіряємо роботу паливної системи на діагностичному обладнанні – можливі помилки в ЕБУ.

Крок 5.  Вимірюємо тиск у циліндрі за допомогою компрессометра, який вставляємо в отвір свічки проблемного циліндра, включаємо запалювання і підвищуємо обороти двигуна. Знімаємо свідчення кілька разів. Якщо компресія впала на 15%, то в циліндрі зносилися поршень, клапана або поршневі кільця. Щоб визначити зазначену поломку, доведеться розбирати двигун.

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого новоговимірюємо компресію

Як зробити так, щоб двигун не троил

Провівши діагностику і визначивши, з якої причини двигун троїть, приступаємо до виправлення ситуації. Добре, якщо проблема тільки в свічках або високовольтних дротах – їх можна замінити. Те ж – про котушках запалювання і комутаторі.

А ось якщо причина в засміченні паливної або повітряної системи, то доведеться повозитися.

Забруднені форсунки потрібно промити спеціальним засобом (наприклад, Injection System Purge), при необхідності міняємо кисневий датчик (лямбда-зонд), так як напевно він теж буде працювати некоректно.

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого новогобрудна і чиста форсунки

Якщо промивка форсунок результату не дала (паливо продовжує заливати свічку), то міняємо їх на нові.

Те ж стосується і паливного насоса і інших елементів паливної системи, які виходять з ладу при троїнні мотора – їх краще замінити, ніж ремонтувати і ставити на місце.

Заміна повітряного фільтра та елементів системи подачі повітря, які розгерметизувались – теж необхідні при ремонті. Ну і завершальний акорд – виправлення помилок ЕБУ, які призводять до трійнят двигуна.

троит двигун

Автомобілі 28 січня 2017

Незважаючи на величезну кількість критики на адресу «Лади Пріори», це один з найпопулярніших автомобілів, які виходили з конвеєра «АвтоВАЗу» за останні роки. «Пріора» оснащена досить вдалим двигуном з хорошою динамікою, салон вийшов дуже зручним.

А в максимальних комплектаціях пропонуються корисні опції. Але при цьому час від часу машина приносить власникам незначні проблеми. Одна з найпопулярніших несправностей – троит двигун «Пріора» (16 клапанів). Причини цього явища досить неприємні.

Та й до того ж мотор перегрівається в результаті.

Коли водій вранці заводить свій автомобіль, то двигун працює не рівно, як раніше, а з перебоями. З вихлопної труби в цей час лунають глухі звуки. При цьому відчувається стійкий і сильний запах незгорілого палива. Вібрації постійно ростуть, і це загрожує тріщинами в подушках. Так двигун троїть на холодну.

Троит мотор: чим це небезпечно?

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого нового

Якщо враховувати, що «Лада Пріора» виготовляється з 2007 року, часто зустрічаються екземпляри, де двигун стукає так, як на старій машині 20-річної давності. Це робота мотора на трьох циліндрах. Може стояти найостанніша прошивка, однак якщо на автомобілі «Лада Пріора» троит двигун, горить чек, то такому автомобілю залишилося зовсім недовго.

Типові причини і техніка безпеки

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого нового

Система харчування

Якщо троит двигун “Пріора” (16 клапанів), причини можуть бути банальні. Коли немає спалаху в циліндрі, можливо, там просто немає пального. Якщо в ньому нормальна ступінь стиснення, варто продіагностувати систему харчування. Слід звернути максимум уваги на повітряний фільтр і на патрубок.

Необхідно переконатися, чи надійно затягнуті хомути, чи цілий сам корпус очищувача, чи немає підсосу повітря ззовні. Також зверніть увагу на трубки. Вони повинні щільно закріплюватися на дросельному вузлі. Про те, що деякі деталі несправні, можуть повідомляти патьоки пального, щілини, відламаний пластик.

Поломки форсунок, закупорювання

Коли троит двигун “Пріора” (16 клапанів), причини часто полягають в форсунки.

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого нового

обмотка форсунок

Вона може не тільки забитися брудом – часто на «Пріора» згоряють обмотки елементів. В даному випадку ситуація легко відновлюється своїми руками. Знімається кришка, а потім колектор. Далі перевіряються обмотки форсунок. За допомогою мультиметра вимірюють опір обмоток. Воно повинно бути близько 11-15 Ом. Якщо показники менше, елемент слід замінити.

Як усунути несправність форсунок?

Якщо опір знаходиться в нормі, тоді рекомендується повністю демонтувати паливну рампу і ретельно промити кожну деталь. Не варто виконувати цю операцію, якщо досвіду в цій роботі немає. Для промивки необхідно відкрити клапани форсунки. Потім подати туди під тиском аерозольну промивку. Це нескладно, однак без досвіду можна все зіпсувати.

неякісне пальне

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого нового

Система запалювання

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого нового

Діагностика свічок по нальоту

Коли двигун троїть на холодну або на гарячу, можна перевірити нагар на свічках. Якщо наліт білий, то це говорить про збідненого суміші і перегрів двигуна. Чорний відтінок повідомляє про збагаченої суміші. І в першому, і в другому випадку є проблеми з роботою електроніки. Це або установка нової прошивки, або ж заміна ЕБУ.

Нормальна свічка має цегельний колір. До речі, двигун може троіть на холостому ходу, якщо деталь відволожилася. Також через це значно збільшується час прогріву. Крім свічок може барахлити і котушка запалювання. «Пріора» (8 клапанів) оснащується трамблерной запалюванням. Часто спостерігається перегрів котушки.

Відновити роботу мотора можна простою заміною елемента.

Перевірка котушки запалювання

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого нового

контролер

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого нового

резюме

Отже, ми розглянули, чому машина троїть. Це не всі можливі причини, але вони допомагають точно діагностувати роботу мотора і знайти несправність.

fb.ru

Троит двигун 16 клапанів Лада Пріора: причини і шлях вирішення проблеми

Чому троит клапанний двигун пріори – причини, характеристики і шляхи вирішення

Незважаючи на деякі критичні зауваження, відгуки говорять про те, що пріора є одним з найбільш вдалих проектів ВАЗа за останній час. Непогано також себе зарекомендували Ларгус і нива. Ціна цілком прийнятна, ресурс великий. Правда, періодично і вона доставляє своїм власникам деякі незручності, але цілком вирішувані.

Звідки пішла визначення характеристики троит і який за ним ховається сенс

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого нового

Причина поломки ДВС: загнулася клапана

Кілька десятків років тому у двигунів ресурс був на чотири циліндри, про те, що клапанів може бути і шість, і вісім, і дванадцять, в той час ще ніхто не здогадувався.

Якщо один з циліндрів переставав функціонувати, залишалося три, при цьому характеристики мотора значно змінювалися (виникав стукіт, підвищувалася температура двигуна, виходила з ладу система охолодження, виникали проблеми з подачею масла і т.д.).

Звідси і пішло словосполучення «троїть двигун». З тих пір, незважаючи на умови, що змінилися технічні характеристики, визначення залишилося колишнім, як і стукіт при наявності несправності.

Сплутати подібну несправність важко з чимось ще. Характерний стукіт, вібрація, патьоки масла, запах бензину, торохтіння – звуки і стукіт двигуна змінюються досить сильно. Як наслідок – перевитрата палива, швидко виробляється ресурс мотора, і він виходить з ладу, як і система охолодження.

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого нового

Замаслення свічки запалювання

Паливно-повітряна суміш згоряє не повністю, а накопичується в циліндрі, куди ще відбувається додавання масла. Причому у масла всі корисні якості будуть зникати в міру того, як паливо буде йти в картер. В результаті не уникнути капітального ремонту двигуна. Ціна в цьому випадку буде пристойною. Щоб вчасно встановити причини, слід перевірити

 • Стан роботи клапанів циліндра
 • Свічки запалювання і склад масла
 • Стан, в якому знаходиться система охолодження
 • В якому стані температура мотора при роботі і т.д.

У будь-якому випадку стукіт і інші збої в роботі мотора повинні насторожити. В інтернет є добірки фото на цю тему.

Технічні причини, чому троїть ДВС

   • При розгоні. Це небезпечна ситуація, яку потрібно терміново виправляти, бо створюється реальна загроза життю, наприклад, при обгоні з йдуть назустріч транспортом. Ресурс машини в даному випадку може не дозволити виконати маневр до кінця, тому що зменшуються потужність і загальна ступінь стиснення. Крім цього, може статися ще ряд неприємностей: робоча температура двигуна підвищується понад норму, дає збої система охолодження, приходить в непридатність движок і т.д. Причин може бути багато, але обов’язково їх потрібно з’ясовувати в автосервісі, продовжувати їздити на машині, коли двигун троїть – це дуже небезпечно. Ціна – життя.
   • Двигун троїть через вихід з ладу системи харчування або охолодження.

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого нового

Заміна термостата системи охолодження

Тут слід перевіряти ресурс і стан патрубка, повітряного фільтра, форсунки. Характеристики несправності підтверджує ряд зовнішніх ознак: сліди від патьоків палива, щілини, відламані шматки і т.д.

Більшість проблем такого роду можна виправити власними руками, ціна деталей невисока, заміна своїми силами додаткових витрат не зажадає. До того ж всі потрібні запчастини можна купити на сайті Parbox.ru. в тому числі і для моделей Ларгус і нива.

У деяких випадках несправність мотора може бути пов’язана з неякісним паливом. Тоді його просто слід поміняти і ресурс мотора значно зросте.

 • Двигун троїть також через те, що несправна система запалювання. Перевірити це можна відразу, відкрутивши свічки. Якщо після того, як мотор попрацював кілька секунд, а потім його вимкнути і перевірити свічки, одна повинна бути мокрою.

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого нового

Діагностика ДВС за кольором нальоту

Багато про що говорить колір нальоту на свічках. Якщо білий або чорний – в будь-якому випадку може знадобитися ремонт електроніки і заміна ряду елементів. У нормі наліт у свічок цегляного і рудувато-коричневого кольору. Іноді ще перегріваються котушки, їх заміна також здатна вирішити проблему. Є думка, що здатний допомогти в даному випадку тюнінг двигуна пріори. Іноді це дійсно прибирає технічні неполадки в роботі двигуна, але розраховувати повністю на це не варто. Ще слід зауважити, що система охолодження, запалювання і електроніка у пріори – слабке місце. Часом навіть для виявлення дефекту потрібно багато часу. Рятує попеременная заміна деталей, але ціна в цьому випадку виходить пристойна.

 • Мотор троит через вихід з ладу одного зі своїх елементів. Причина може ховатися в газорозподільному механізмі, одному з датчиків, в тому, що підвищується робоча температура, порушення подачі масла і т.д.

Ряд проблем технічні характеристики пріори дозволяють вирішувати самостійно, в умовах ремонту в гаражі. Така ж ситуація з моделями Ларгус і нива. Але серйозну діагностику і капітальний ремонт слід довірити фахівцям.

Подробиці про ДВС Пріори: ресурс, характеристики та відгуки

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого нового

Притиск заднього двірника

Як свідчать відгуки та фото в інтернет, до перших 10 тисяч пробігу можуть статися різні неприємності в роботі пріорі, навіть за умови, що автомобіль новий.

 • Можливі збої в роботі заднього “двірника”. Вирішуються в більшості випадків шляхом підтягування гайки біля основи. Купити інший необхідності не виникає.
 • Глухне двигун при запуску, чути стукіт і т.д. Однією з можливих причин може стати той факт, що заглушки на моторі, коли підвищується робоча температура, поступово розсихаються і пропускають повітря. Ціна питання – імпортна ізоляційна стрічка, яку буває досить закріпити на залишках гумового ковпачка.
 • Бувають випадки, коли виходять з ладу деталі через заводський брак.
 • Точно також при настанні холодів можуть давати збої система охолодження, подача масла і т.д.
 • Температура двигуна часто служить причиною поломок, тому з ним треба пильнувати завжди.

Значна частина несправностей усувається самостійно. Головне – знайти, де їх можна купити. Найпривабливіша ціна на сайті Parbox.ru.

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого нового

Правда, в умовах російського бездоріжжя все одно ще більшість автолюбителів вважає, що краще за всіх – нива. Але є і такі, які цілком гідним вважають рівень пріори (універсал, наприклад), яка жодного разу не ламалася як мінімум протягом двох років.

Це ще одне свідчення того, що остаточний вибір завжди залишається за автовласником. Знову ж, велике значення має призначення машини.

Кататися по місту зрідка – це одне, а постійно їздити на великі відстані, в тому числі і за місто по бездоріжжю – це інше.

Навігація по публікаціям

http://parbox.ru

Причини троение двигуна ЛАДА ПРИОРА 16 клапанів: усунення несправностей

Багато власників Лада Пріора стикалися з тим, що їх шістнадцяти клапанний мотор починав троить. Причини виникнення даного ефекту типові для всіх двигунів інжекторного типу. Несправність варто шукати в трьох місцях: подачі повітря або палива, а також вузлі освіти іскри. Але, буває і таке, що на роботу двигуна впливає електроніка.

причини

Троит двигун ЛАДА ПРИОРА інжектор 16 клапанів з різних причин. Для з’ясування конкретики автомобілісту необхідно знати конструктивні особливості силового агрегату, а також мати деякі навички ремонту транспортного засобу.

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого нового

Лада Пріора 16 клапанів.

Отже, ЛАДА ПРИОРА 16 клапанів троит двигун, які можуть бути причини ефекту:

 • Неякісне паливо.
 • Несправність в елементах подачі палива.
 • Порушення роботи вузлів воздухозабора.
 • Несправність в системі запалювання.
 • Проблема криється в електронній частини автомобіля.

методи рішення

Перш ніж почати процес розбору причин більш детально, а також методів усунення несправності варто розуміти, що якщо автолюбитель не впевнений, що зможе, виправити поломку або НЕ проведе вірно, діагностику, то краще самому не лізти. В даному випадку рекомендується звернутися до професіоналів в автосервіс.

неякісний бензин

Троение на всіх ВАЗах в першу чергу може виникати, якщо в систему освіти повітряно-паливної суміші потрапило неякісне пальне. Так, більшість вітчизняних заправних станцій мають не зовсім хорошу репутацію через те, що продають пальне, яке не відповідає стандартам.

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого нового

Проблеми троение автомобіля часто приховані в неякісному пальному.

Так, якщо бензин вже потрапив в систему, то, швидше за все, засмітили систему подачі бензину, а можливо і залишив свій слід на свічках запалювання. У гіршому випадку, чого побоюються всі автолюбителі – це прогорание клапанів або поршневого механізму.

Тому, до вибору заправної станції краще ставитися серйозно, оскільки капітальний ремонт двигуна обійдеться дорожче, ніж економія на хорошому бензині. Рекомендується трохи переплачувати за пальне, що регулярно міняти паливні елементи і проводити постійні ремонти.

паливні елементи

Перше місце, де автомобілісту варто почати шукати проблему – це подача палива в систему утворення паливної суміші. Найчастіше, засміченість елементів може стати причиною недостатньої кількості пального проступає в камери згоряння.

Спочатку перевіряємо роботу паливного насоса, а точніше такого елемента, як сітка-фільтр. Вона розміщена на самому насосі і часто засмічується внаслідок використання неякісного палива. Але, варто її поміняти, і робота силового агрегату приходить в норму.

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого нового

Проблема може бути викликана несправністю одного з паливних елементів.

Разом з сіткою-фільтром бензинового насоса рекомендується проводити заміну і паливного фільтра, оскільки він в такому разі забивається, і паливо в повній мірі не може пройти по топливопроводам. Розміщується деталь під заднім правим колесом з боку днища. Змінюється елемент протягом 30 хвилин.

Третій елемент, який відповідає за подачу паливної суміші, є форсунки. Їх засміченість і призводить до того, що мотор починає троить. Для того щоб їх перевірити на працездатність необхідно елементи демонтувати з двигуна.

Діагностичні операції проводяться на спеціальному промивальному стенді. Якщо під час перевірки виявилося, що є несправні форсунки, то їх варто замінити. Не варто встановлювати несправні деталі в силовий агрегат, оскільки це призведе назад до трійнят і ще більшим несправностей, ніж існуючі.

подачу повітря

Нормальна подача повітря – це запорука освіти повітряно-паливної суміші і нормального процесу згорання. Так, несправність одного або декількох елементів подачі повітря можуть привести до того, що двигун почне задихатися. До таких відноситься повітряний фільтр і дросельна заслінка.

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого нового

Забруднення повітряних елементів – причина по якій автомобіль троит ..

Фільтруючий елемент повітря необхідно міняти кожні 20 000 км, оскільки після цього він забивається і стає непридатним для використання.

А ось за станом дросельної заслінки необхідно стежити, оскільки невідомо, коли вона заб’ється і почне приносити проблеми. Зазвичай чистку даного вузла автомобілісти проводять самостійно, за допомогою спеціальних засобів або засоби для чищення карбюраторів.

Система запалювання

Один з варіантів, чому виникло троение – це проблема з іскроутворенням. Так, вихід з ладу свічки запалювання або одного з високовольтних проводів призводить до того, що двигун починає троіть. Тому необхідно провести діагностику даних елементів на працездатність.

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого нового

Проблеми з електронікою також викликають троение.

Ще один конструктивний елемент, який необхідно перевірити – це інжектор, оскільки проблема може ховатися саме в цьому елементі.

Останнє, але не менш важливе місце освіти несправностей є електроніка. Так, проблема з датчиками або електронним блоком управління силовим агрегатом може стати причиною троение.

Для проведення ремонтно-діагностичних операцій потрібно не тільки стандартний інструментарій, але і діагностичний портативний ПК, а також кабель підключення до ЕБУ – K-line.

Після підключення і синхронізації можна визначити, які існують помилки, а можливо вийшов з ладу один з датчиків відповідає за нормальну роботу того, чи іншого вузла. Після проведення ремонту рекомендується скинути все накопичилися помилки.

висновок

Причини і методи усунення несправності троение на Лада Пріора 16 клапанів розглянуті. Якщо проблему так і не вдалося прибрати, то рекомендується звернутися в автосервіс, щоб розібралися професіонали. Може, настав час замінити клапана або перебрати двигун.

Троит Двигун Пріора 16 Клапанів Горить Чек

Причини, чому троїть двигун пріори 16 клапанів. Нічого нового

Чому троит движок Лада Пріора 8 і 16 клапанів і що робити

Лада Пріора – лідер серед російських авто, реалізації сучасного тс луплять рекорди. Посеред переваг Пріори власники відзначають непоганий движок, який володіє в порівнянні з іншими очима моделями Лади найкращою динамікою, салон теж вийшов дуже комфортним. Але і без зусиль не обходиться, наприклад, нерідко троит движок, розрахований на 8 або 16 клапанів.

Несправність призводить для того, що мотор стрімко перегрівається, працює щосили, а трохи пізніше згорає.

Новенькі цікавляться, що означає – «троїть» движок? Фахівці пояснюють – коли заводите мотор, працює він з перебоями, а з вихлопної труби ясно чути глухі звуки.

Незгоріле пальне виділяє сильний задушливий запах, вібрації в плині часу наростають, в подушках формуються тріщини.

Які ризики виникають, коли троит мотор

1-і препядствия, тепер ви зрозуміли, починаються свого часу проби завести автомобіль. Пріорі з такою роботою мотора не можна розганятися взагалі, адже свого часу прискорення вібрації стають ще сильніше.

Не потрібно експериментувати в дорозі з обгоном, якщо керуєте машиною, коли троит мотор – в той час потужність мотора різко знижується, а це значить, існує можливість браку динаміки для успішного закінчення маневру.

Пріора робиться з 2007 року, тому в деяких машинах движок троїть, як ніби йому вже Чверть століття. Так працює мотор на 3-х циліндрах. Нехай навіть прошивка встановлена ​​найсучасніша, несправний двигун приводить для того, що палає чек. Це загрожує зменшенням періоду експлуатації автомобіля.

Передумови несправності мотора Лади Пріора

Троит движок на Ладі Пріора, якщо знаходиться хоча б одна причина:

Чому троит ВАЗ 2170 Пріора

У пошуку потрібних товарів роботи? Бувають хороша вакансія в великому таксі. Вільний графік, швидке оформлення, до 80 000 рублів.

Чому блимає чек і движок троїть? Машина стала тупити

Затроіла движок , блимає чек , движек не тягне, смикається. Вимикаю запалюючи. , Заново заводжу і нормально.

 1. Відсутня спалах в циліндрі – перевірте, чи бувають пальне. При звичайному рівні стиснення потрібно протестувати роботу бухгалтерської системи харчування. Акцентуйте увагу на повітряному фільтрі і патрубку: туго затягнуті хомути, в якому стані коробка очищувача, налагоджений чи підсмоктування повітря зовні. Трубки, розташовані на вузлі дроссельного виду, виготовляються міцно фіксуватися до нього. Неприпустимі сліди від течі пального, видимі щілини і відколотий пластик.
 2. Движок може троить через засміченою форсунки. З цієї причини фахівці категорично не сприймають наповнення бака очисниками, що продаються для форсунок. По суті очищення не відбувається – забруднення відшаровуються в баку, а після забивають паливну магістраль. У маленький форсунки налипання, це, застрягнуть.
 3. Згоріла обмотка частин форсунки.
 4. Низька якість пального.
 5. Протестуйте свічки запалювання.

Що робити, коли движок Лади Пріора троит

Ремонт мотора автомобіля Лада Пріора в кустарних умовах залежить від передумови несправності:

 1. Якщо в усьому винна згоряння обмоток частин форсунки, демонтуйте кришку, а після вийміть колектор. Оцініть стан обмоток і заміряйте опір, застосувавши мультиметр. Кращий рівень опору – від 11 до 15 Ом. При мінімальному рівні значень обмотка підлягає зміні.
 2. Якщо опір вказує звичайні характеристики, зніміть паливну рампу і добре промийте водою кожну деталь. Однак шкідливо братися за недолік цієї категорії, якщо немає здібностей в ремонті – будьте максимально обережними. Щоб промивка вдалася, відкрийте клапани, які підходять до форсунки, а після під тиском подайте промивку типу аерозолю.
 3. Сумніваєтеся для пального – стовідсотково злийте старе і залийте в движок на 8 інакше кажучи 16 клапанів 95-й бензин. Найвища октанове число не доцільно, навпаки, такий варіант може спричинити за собою перегрів мотора. Якщо і зміна бензину не допомогла, тоді змініть повітряний і паливний фільтруючі установки.
 4. Як перевірити на справність свічки? Насправді просто – нехай машина добре охолоне, інакше, коли почнете відкручувати елементи, зможете отримати сильний опік. Після відключення через зовсім небагато запалювання несправна свічка буде зволоженою від бензину. Також подивіться, чи може свічка створювати іскру.

Якщо свічку запалювання нереально відремонтувати, щоб движок закінчив троить , її стовідсотково змінюють, при цьому звертатися на 100 зовсім не обов’язково. Озброївшись ключем на 10-12, вимкніть елементи, що відповідають за запалення. Потім ретельно очистіть свічку від пилу, інакше сміття може потрапити в мотор Лади Пріора .

Для цієї процедури підійде компресор для шин, на останній випадок – щітка. Потім зніміть свічку свічним ключем, де неодмінно зафіксована головка з прокладкою. Нові пристосування встановлюють таким же вкручування.

На нашому веб-сайті діє спеціальна пропозиція. Можливо отримати безкоштовну консультацію нашого корпоративного юриста, просто задавши своє питання в формі нижче.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Чи можна буксирувати на автоматі іншу машину? Як це зробити без наслідків

Багато автолюбителів чули про особливості принципу роботи АКПП і тому закономірно ставлять…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…