Місце Найменування Характеристика в рейтингу
Кращі гібридні автомобілі – ТОП 5

Навколишній світ навколо нас стрімко змінюється – що з працею можна було уявити собі 10 років тому, сьогодні – звичайні реалії життя.

Гібридні автомобілі поки не так досконалі, як у фантастичних фільмах, але вони вже випускаються серійно і їх можна придбати в звичайних салонах.

Будучи перехідною ланкою між бензиновими авто і електрокарами, зовсім скоро цей тип авто може витіснити з ринку моделі, що мають в якості силової установки виключно бензинові мотори. Гібридні авто мають цілий ряд переваг:

 • Зменшення шкідливих викидів в атмосферу;
 • Економія палива і кардинальне збільшення пробігу на одній заправці;
 • Відмінні ходові характеристики, що досягаються перерозподілом потужностей двох силових установок.

Також слід зазначити дизайн всіх гібридних моделей, який тонко натякає про те, що автомобілі випередили свій час. Цей факт дозволяє стверджувати, що (по крайней мере, в нашій країні) такий авто часто виступає не тільки засобом пересування, але, навіть більшою мірою, іміджевою річчю, підкреслюючи креативність свого власника, його безпосереднє відношення до майбутнього.

У деяких країнах власникам гібридних автомобілів покладені податкові послаблення за турботу про навколишнє середовище, що є причиною серйозного зростання ринку таких авто. У Росії преференції не передбачені, і податок на авто розраховується так само, як і на звичайні машини.

Зверніть увагу

Крім того, далеко не всі СТО готові (відсутні необхідні знання у фахівців) обслуговувати автомобілі цієї категорії – і ця проблема зростає в геометричній прогресії з віддаленням від великих міських агломерацій. Незважаючи на всі ці недоліки, попит на гібриди в нашій країні продовжує впевнено рости.

Вибираючи з усіх пропозицій на ринку найкращі моделі гібридних авто для складання оглядового рейтингу, ми враховували популярність, технічні характеристики і досвід експлуатації власників.

5 Porsche Panamera 4 E-Hybrid

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

 1. Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей
 2. Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Відомий і популярний бренд не зміг стояти осторонь від прогресу, створивши самий комфортабельний гібрид. Машина може похвалитися трехкамерной пневмоподвеской, діодними фарами з матричним світловим пучком (освітлюють дорогу на відстань до 600 метрів і не засліплюють зустрічні авто), керамічної гальмівною системою і багатим електронним змістом, включаючи систему нічного бачення і інтелектуальну службу підтримки водія.

Заміри показали витрата палива в змішаному циклі на рівні 8,1 літрів / 100 км. Машина може розігнатися до 278 км / год і має запас ходу майже в 1000 км. Що стосується салону, то його рівень повністю відповідає марці авто і може бути охарактеризований за все одним словом – шикарний.

4 BMW i8

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

 1. Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей
 2. Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Цей гібридний автомобіль розганяється до сотні всього за 4,4 секунди і може продовжити набирати швидкість до 250 км / год. Але головний сюрприз – це його витрата палива – він становить всього 2,5 л / 100 км. З огляду на вартість, говорити про економію палива якось не зовсім зручно – є всі підстави вважати цей твір мистецтва «статусним» автомобілем, здатним додати в імідж успішної людини нових рис.

Спортивний авто є симбіозом всього скоєного і дорогого – обробка салону, його інтелектуальна начинка, комфортабельні вентильовані сидіння з функціональними можливостями масажного крісла – перераховувати весь список багатьох особливостей цього унікального автомобіля просто немає сенсу. Висока надійність силових установок і електрообладнання гарантується виробником протягом 5 років, що для гібридних автомобілів є кращим показником надійності.

3 Audi A6 Hybrid

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

 1. Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей
 2. Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Знайомий російському автолюбителю Audi A6, з гібридною силовою установкою перетворився в зовсім інший автомобіль. Відмінності починають дивувати вже при запуску двигуна – немає традиційного тихого «бурчання» з боку капота і рух починається практично в повній тиші. Машина дуже динамічна, а здійснювати на ній обгони – не просто задоволення, а справжнісінька фантастика! Сумарний крутний момент бензинового ДВС з турбіною і електромотора в режимі Boost становить неймовірні 1040 Н * м. а розгін автомобіля до сотні займає всього 7,3 секунди.

До видатних особливостей гібрида слід додати комфортабельний салон, інтелектуальні системи підтримки водія і повну відповідність новомодним тенденціям в захисті екології від забруднення.

2 Lexus NX 300h

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Повнопривідний гібрид завдяки системі E-FOUR, яка контролює крутний момент по осях, є самим стійким автомобілем такого типу і легко справляється з рухом на пересіченій місцевості. При необхідності, може пересуватися виключно на електротязі, але досить повільно і зовсім недовго (це поки що). В інших випадках штучний інтелект самостійно здійснює маневрування силовими установками, забезпечуючи не лише відмінну керованість, а й неабияку для аналогічних бензинових моделей економічність.

Особливо слід відзначити екстер’єр автомобіля – світлодіодні трьохлінзовою фари і задні ліхтарі ідеально доповнюють сучасні контури авто. Салон надає достатній рівень комфортабельності, що відповідає рівню цього бренду. Особливо порадує сучасна електронна начинка.

З усіх гібридних автомобілів, які продаються в нашій країні, Toyota Prius володіє найбільш доступною вартістю. Електроустановка дозволила скоротити витрату палива – в міському режимі на 100 км. досить трохи менше 4 літрів бензину, а на трасі витрата складе всього 3,7 літра.

При необхідності, авто може продовжити рух виключно на електротязі. Наявність сучасних розробок гарантує отримання задоволення в процесі експлуатації. Модель давно позбулася різних «багів», неточностей і дрібних недоліків, ставши найнадійнішим гібридним авто.

Увага! Представлена вище інформація не є керівництвом до покупки. За будь-якої консультацією слід звертатися до фахівців!

ТОП-10 гібридних автомобілів 2018 року

 • Обговорити в Instagram
 • Читати новини в Telegram каналі

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Транспорт з гібридним силовим механізмом подолав довгий шлях. Були часи, коли подібні машини обчислювали інноваційними диковинками, а тепер вони стали невід’ємною частиною розвитку автопромисловості. Сьогодні виробники пропонують клієнтам агрегати зі значним пакетом можливостей. Гібридизація дійшла до того рівня, коли покупцям не треба відмовлятися від комфорту, швидкості або практичності заради економії палива. Немає сенсу купувати хороший гібридний автомобіль, коли можна купити дуже хороший і якісний агрегат.

Саме для легкого вибору гідної машини перед вами підбірка, де представлені кращі гібридні автомобілі.

Наш рейтинг – це список вигідних пропозицій, в який потрапила десятка найцікавіших і якісних представників гібридного транспорту.

Кожна модель по-своєму цікава, в різному ціновому діапазоні і з різними характеристиками. Головними критеріями при відборі стали практичність, висока екологічність і наявність на ринку Росії і України.

Топ гібридних автомобілів від Elektro-Mobili.Ru

Ціни на бензин неухильно ростуть, тому автолюбителі все частіше замислюються про способи заощадити. Машини з гібридною силовою установкою стали оптимальним варіантом, коли можна як і раніше швидко їхати, але знизити витрати на паливо.

Не останню роль відіграє і екологічний аспект, так як подібний транспорт виробляє набагато менше викидів вуглекислого газу, ніж звичайні авто з ДВС.

Якщо ви задумалися про те, який гібридний автомобіль краще купити , то зверніть увагу на десятку найкрутіших гібридів. Поїхали!

Toyota Prius HybridНайдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Агрегат-першопроходець всіх гібридних машин масового виробництва. Більшість наступних учасників нашого рейтингу з’явилися завдяки цій моделі. Toyota Prius Hybrid – популярний гібридний автомобіль з невеликою витратою палива (менше 4 л на 100 км).

В Україні і Росії користується успіхом. Велика частина автопарку української поліції – це гібриди японської марки. У автомобіля тільки два невеликих нюансу – дорогі комплектуючі та своєрідний дизайн, який не всім підходить.

Однак водії цінують цю машину за надійність і практичність.

Chevrolet Volt

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Потужний і швидкий плагін-гібрид з Америки. За заявленим характеристикам, на 100 км шляху витрачається лише 1,2 л бензину – найекономічніший гібридний автомобіль у нашому списку.

Однак такі показники правдиві, коли акумуляторна батарея заряджений на 100%. Найчастіше споживання пального на звичній позначці для хетчбека. Компактний автомобіль зі збільшеним запасом ходу до 500 км. Одного повного заряду батареї вистачає майже на 60 км.

Високі аеродинамічні показники досягнуті завдяки витонченому і відпрацьованому дизайну. У салоні коштує сучасне обладнання: ЖК-дисплей на 7 дюймів, мультимедійна система з навігацією, автоматичний клімат-контроль і опція віддаленого запуску двигуна.

Модель є однією з найбільш обтічних машин в історії марки Chevrolet.

Toyota RAV4 Hybrid

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Перший в світі кросовер. Один з трохи представників свого класу, кожна генерація якого вважається кращою. Японці зобов’язані були випустити гібридну модифікацію одного з найкрутіших паркетників в світі. В Україні Toyota RAV4 Hybrid менш популярна, ніж звичайна модель з ДВС, однак має і шанувальників.

Зовнішній і внутрішній дизайн, загальні габарити автомобіля ідентичні паливним побратимам моделі. Ось тільки силова установка додала швидкості, до того ж скоротила витрати пального до 5 л на 100 км. В іншому особливої ​​різниці між стандартною і гібридної версіями немає. До того ж техобслуговування інноваційного мотора вийде дорожче.

Однак найголовніше гідність моделі – знижений обсяг шкідливих викидів.

Hyundai Ioniq Hybrid

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

“Свіжий” гібрид на російському ринку і перший автомобіль зі змішаним механізмом в модельному ряду виробника з Південної Кореї. Модель відрізняється паливною економічністю – всього 3,4 л на 100 км, і високими екологічними показниками.

Hyundai Ioniq Hybrid – один з кращих гібридів з інтригуючими зовнішнім виглядом і багатою технічної “начинкою”. Безперечними перевагами також є показники динаміки, відмінна керованість і стійкість на дорозі.

Відмінний автомобіль для повсякденних поїздок.

Kia Niro Hybrid

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Ще одна гібридна новинка з Кореї, яка відразу припала до душі вітчизняним водіям. Кросовер підкуповує своєю практичністю, відмінними технічними показниками, хорошою керованістю і низькою витратою пального.

Kia Niro – ідеальний приклад сучасного гібридного автомобіля для щоденного застосування. Економічна і компактна модель з просторим салоном – те, що потрібно для міста і великої родини.

До того ж гібрид витрачає 3,8 л бензину на 100 км, має хорошим розгоном і пристойною швидкістю.

Toyota Camry Hybrid

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Агресивний, спортивний і харизматичний автомобіль з революційним дизайном і оригінальною конструкцією. У салоні встановлені незвичайна панель і центральна консоль з купою надсучасних “примочок” і пакетом систем безпеки.

В основі лежить модульне шасі TNGA власної розробки, яке вперше застосували при створенні ще одного крутого гібрида – Toyota Prius. Під капотом стоїть новий бензиновий двигун на 2,5 л з лінійки комплектуючих Dynamic Force Engine і автоматична трансмісія на 8 позицій Direct Shift-8AT.

Справжній спортивний седан з драйверскими амбіціями – те, що треба для любителя поганяти.

Mitsubishi Outlander PHEV

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Ще один відмінний кросовер з плагін-гібридною установкою, який відносно недавно надійшов на міжнародний ринок. Представник гібридного транспорту, який використовується в держустановах.

Машина має прекрасні технічними характеристиками: витрати палива – 1,9 л на 100 км, батарея заряджається від 30 хвилин до 5 годин, максимальна швидкість 160 км / год, розгін до 100 км за 11 с, повний привід.

Це гідні показники для великого кросовера, однак варто зауважити, що зазначений витрата можливий з повністю зарядженим акумулятором. В іншому випадку автомобіль витрачає звичайну норму бензину.

Lexus RX450h Hybrid

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Люксовий кросовер, який вважається найкращою гібридною версією свого класу. Модель володіє характеристиками швидкості і динаміки звичайного Lexus RX, а до того ж отримала преміальний салон і відмінна якість збірки.

Автомобіль економічний, оскільки заявлений середня витрата досягає 3,5 л на 100 км. До того ж рівень шкідливих вихлопів знижений до мінімального рівня за таких параметрах.

Вартість розумна, так що Lexus RX450h Hybrid цілком прийнятний варіант для покупки.

Honda Accord Hybrid

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Завдяки витраті палива в 4,9 л на 100 км при змішаному циклі, модель є найекономічнішим середньорозмірним седаном на сьогодні. Автомобіль майже такий же ефективний, як Toyota Prius, незважаючи на те, що модель не має показників аеродинаміки, властивих модельному ряду японської марки.

Під капотом Honda Accord Hybrid встановлений мотор на 2 л, який частіше під час руху використовує електроенергію. Колеса приводить в рух електричний двигун, а звичайний ДВС працює генератором. Сумарна потужність установки становить 212 к.с. – показник, який перетворює цю модель в один з найкращих гібридних автомобілів .

Якщо ви пробували водити стандартну версію Акорду, то з гібридним варіантом проблем не буде.

Kia Optima Hybrid

Корейська седан зі змішаним механізмом, побудований на платформі моделі третього покоління. Під капотом встановлено електромотор на 30 кВт з обертовим моментом в 208 Нм і бензиновий двигун GDI на 2,4 л. Сумарна потужність агрегату складає 209 к.с. і 265 Нм крутного моменту. У наявність акумуляторної батареї і мотор-генератор на 8,5 кВт.

Заявлені характеристики дозволяють автомобілю подолати першу сотню кілометрів за 9,2 с. Гранична швидкість досягає позначки в 195 км / ч. В оснащенні Kia Optima Hybrid 6-ступінчаста автоматична коробка передач, додатковий масляний насос для поліпшення роботи мотора-генератора.

Автомобіль витрачає більше 6 л пального на 100 км при змішаному циклі.

Крапля в морі

І в кінці слід зазначити, що це тільки невелика частина відмінних гібридів і плагін-гібридів, які відмінно підходять для щоденного використання.

Світовий автопарк екомобілів постійно розширюється, тому незабаром з’являться нові круті моделі автомобілів, про які ми обов’язково напишемо. Рейтинг не остаточний, а буде поповнюватися трендами.

Гібридизація поступово розростається, тому сфера машинобудування ще представить публіці теми для обговорення. Слідкуйте за новинами!

( 8

Десять найбільш економічних гібридних і електричних автомобілів

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Автомобілі Toyota Prius стали для багатьох, хто захотів максимально більше заощадити на паливі, таким собі еталоном і стандартом якості на сучасному авторинку.

Звичайно, ця модель не відрізняється особливо хорошою потужністю, своєю відмінною динамікою і ідеальним управлінням, але завдяки революційній комбінації сьогоднішніх технологій, своєю феноменальною економічності і бездоганною надійності, все це дозволило Японському автомобілю стати найпопулярнішим серед всіх гібридних (і в т.ч. електричних ) автотранспортних засобів, які випускаються в наші дні. На сьогоднішньому авторинку важко вже знайти більш економічний, якісний і практичний автомобіль, ніж представлений нами Пріус. Проте, конкуренти все ж залишилися і вони поступово скорочують відставання від знаменитої Тойоти. Хоча про них рано ще говорити.

Найближчим часом більшість автомобільних компаній навряд чи зможуть наздогнати в цьому плані автомобіль Тойота Prius, як за своєю популярністю, так і по економічності. А все тому, що Японська компанія теж не сидить «склавши руки» і продовжує впроваджувати свої новітні технології в автовиробництво.

Так, за останні роки дана автокомпанія розширила кількість модифікацій гібридного автомобіля Prius. Тепер її модельний ряд поповнився компактної модифікацією авто (С-варіант), також, просторою V-моделлю і ще однієї, повністю електричної версією. Хоча є ряд відомих електричних і гібридних автомобілів, що не на стільки вже поступаються першість цієї популярної Тойоті Пріус.

Примітно, що багато автомобілів-конкуренти навіть економічніше самого Японського автомобіля.

10) Toyota Prius – гібрид

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Перш ніж перейти до основних автомобілів-конкурентам, які зазіхають на популярність японської марки і намагаються потіснити авто Prius, ми хочемо відзначити, що гібридна версія автомобіля Тойота споживає 4,7 літра бензину на 100 км шляху.

На тлі всіх електричних машин це нам здається багато, хоча ця гібридна модель авто продовжує конкурувати з повністю електричними автотранспортними засобами, завдяки своїм унмверсальним параметрам, – якості, технологій і надійності.

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделейТут відразу варто зазначити, що електрична версія авто Prius EV в сукупності характеристик, повністю переграє всіх своїх конкурентів за багатьма параметрами, як в ціні, так і за якістю. Тому говорити про те, що незабаром Тойоту Пріус потіснять її конкуренти, поки передчасно.

9) Tesla Model S, 2,5 л на 100 км

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Автомобіль седан Tesla Model S є доказом того, що розкіш і економічність сьогодні сумісні, всупереч поширеній думці багатьох обивателів. Цей великий чотиридверний седан може вмістити в себе до 7 осіб.

Машина заднеприводная, крутний момент передається від електродвигуна за допомогою одношвидкісний коробки передач. Завдяки своєму алюмінієвому кузову автомобіль з місця до 100 кілометрів розганяється всього за 4,2 секунди.

При стандартній 60 кВтг акумуляторної батареї він може проїхати без зарядки до 330 кілометрів.

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделейТак, як ця машина не має традиційного двигуна внутрішнього згоряння, а для нашого рейтингу ми з будь-якого повинні були розрахувати її економічність, щоб порівняння з іншими автоконкурентамі, ми розрахували той самий еквівалент витрачених грошей на електрику, яке необхідно для повної зарядки акумулятора машини, щоб проїхати на ній 300 кілометрів. Далі витрачені гроші ми перерахували і перевели їх в 1 літр бензину, для того, щоб вирахувати приблизний витрата палива в нашому традиційному розумінні.

8) Ford Focus Electric, 2,2 л на 100 км

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Повністю електро автомобіль – це конкурент електричної Toyota Prius. Автомобіль Ford Focus EV є електричним хетчбеком, в перекладі витрачених грошей на електроенергію на 1 літр палива, він витрачає 2,2 літра на 100 км шляху.

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделейМашина оснащена 23 кВтг літій-іонною акумуляторною батареєю з рідинним охолодженням. Залежно від режиму експлуатації автомобіля максимальний запас ходу на повній зарядці акумулятора складає 130 км. Максимальна швидкість-135 км / ч.

7) Smart Fortwo ED

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Багато хто з нас вважають, що авто Smart Fortwo – це автомобільна вдалий жарт. Доброю і економічною машиною цей автомобіль виглядає всього лише на папері, де вказані його технічні характеристики. В реальності ж ця бензинова версія міні-машини споживає з таким типом кузова надто вже багато палива.

 • Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделейАле все стане значно краще, коли ви придбаєте електричну версію автомобіля Смарт, в якій відсутній жахливий бензиновий мотор і погана механічна коробка передач. 
 • Електричний силовий агрегат перетворює цей автомобіль не тільки в супер економічну машину, але і робить цю модель динамічної, і все завдяки не поганий крутним моментом. 
 • При перекладі в бензин всіх грошових витрат необхідних для підзарядки акумулятора виходить, що для проїзду 100 кілометрів шляху буде потрібно коштів на суму еквівалентну 2,2 літрам палива.

6) Mitsubishi I-MiEV

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Інноваційний автомобіль Mitsubishi отримав для себе дивне ім’я – I-MiEV.

Цей крихітний електро-автомобіль, щоб проїхати на ньому 100 кілометрів ви витратите досить невелику суму, на яку можна купити 2,1 літра бензину. Крутний момент в авто проводитися магнітним електромотором потужністю в 66 л.с. Силовий агрегат живиться від 16 кВтг літій-іонного акумулятора, якого вистачає на 100 км шляху.

5) Nissan Leaf

Більш кращі показника економічності пропонує всім нова модель автомобіля Nissan Leaf, яка для 100 кілометрів шляху зажадає у вас ще менших грошових коштів, ніж ви витратили б на попередньому автомобілі, їх вистачить, щоб купити 2,06 літра палива. Машина оснащується 80кВт електричним двигуном потужністю в 107 к.с., який живиться від 24кВт батареї.

Максимальна дальність поїздки на повній зарядке- 135 кілометрів. Природно, що пробіг автомобіля буде залежати безпосередньо тільки від Вашого стилю водіння і від дорожніх умов. При русі в пробці ви не зможете проїхати і такий кілометраж шляху.

Головна проблема автомобіля Nissan Leaf і інших його електричних конкурентів, це досить пристойний вага, який становить 1496 кг, що, погодьтеся з нами, для таких параметрів машини занадто багато.

4) Fiat 500e

Представляємо наш наступний автомобіль, який судячи з характеристик, витрачає менше ваших грошових коштів, ніж той же автомобіль Nissan Leaf. Це електричний авто Fiat 500е. Під поликом у автомобіля розташовується 24 кВт літій-іонний акумулятор, зроблено це для того, щоб знизити центр ваги машини для її більш динамічною їзди.

Батарея живить 111-й сильний електродвигун. 

Для того, щоб проїхати на даному автомобілі 100 кілометрів шляху вам буде потрібно витратити на електрику (для зарядки акумулятора) грошових коштів, яких вистачить щоб придбати (купити) 2,03 літра бензину.

Шкода, що ця модель авто продається не у всіх країнах світу. Цей показник в грошовому еквіваленті для потужного електромобіля є просто відмінним результатом.

3) Honda Fit EV

Більш кращою з вище перерахованих машин по економічності, є електрична Honda Fit EV. Цей хетчбек в перекладі на витрату бензину, споживає всього 1,99 літра на 100 км.

Тобто, за 100 кілометрів шляху ви витратите на електрику для зарядки акумулятора, грошових коштів, яких вистачить на покупку 2 літрів бензину.

Електродвигун автомобіля має потужність в 132 к.с., який працює від 30 кВт батареї. У режимі економії (ECON) потужність машини природно знижується. Середній запас ходу на повній зарядці становить 130 кілометрів.

2) Chevrolet Spark EV

Дана модель авто оснащена електродвигуном потужністю в 140 к.с. Але дивує не потужність, а інше, його крутний момент, який становить 443 Нм. Це просто божевільні показники для такого маленького автомобіля.

Модель автомобіля оснащена 18 кВт літіо-іонним акумулятором, який дозволяє проїхати машині до 130 км. Щоб проїхати ці 100 кілометрів шляху необхідно, як ви всі знаєте, зарядити акумулятор.

В результаті чого вам доведеться витратити на електроенергію, визначену суму грошових коштів, яких вистачило б на покупку (придбання) 1,98 літрів палива.

У традиційному розумінні економічності автомобіля це буде означати, що машина має витрата палива близько 2,0 літрів на 100 км шляху.

1) BMW i3

Самим головним суперником у авто Toyota Prius є автомобіль BMW i3. Цей дивний на вигляд автомобіль, щоб проїхати на ньому 100 кілометрів для зарядки батареї вам знадобиться невелика кількість грошових коштів, яких би вистачило для придбання 1,9 літрів бензину.

Управління цим автомобілем одне з кращих серед всіх представлених машин в нашому рейтингу. Потужність авто i3 становить 170 к.с. Максимальний крутний момент 250 Нм. Цього цілком достатньо, щоб розігнатися з 0 до 100 км / год всього за 7,2 секунди. 

Варто відразу зазначити, що дана модель авто також доступна для придбання такої і в гібридному варіанті, де крім електромотора встановлений ще і двоциліндровий бензиновий силовий агрегат. 

Поза рейтингом – гібриди, конкуренти  Toyota  Prius

Всі автомобілі представлені нами вище згідно підібраного рейтингу, є повністю електричними. Тому в наш рейтинг не потрапили багато інших гібридні і не менш популярні машини.

Але не всіх споживачів повністю влаштовують електричні автотранспортні засоби, так як багато хто з нас часто їздять на дальні і пристойні відстані, що неможливо зробити на цих електрокарах.

Наше інтернет видання порахувало правильним, поза основним рейтингу, виділити кілька хороших гібридних автомашин, які можуть бути корисні багатьом нашим автолюбителям.

важливо

Наприклад, -автомобіль Honda Accord Hybrid витрачає майже стільки ж палива (у змішаному циклі), як і гібридний авто Toyota Prius. Автомобіль моделі Акорд споживає в комбінованому режимі всього 5 літрів палива на 100 км шляху. 

Ще один цікавий гібрид, це автомобіль Honda Civic, яка в своєму змішаному циклі споживає всього 5,23 літра бензину на 100 км шляху.

Ну і нарешті ще один, останній автомобіль, який нам хотілося б тут відзначити. Це авто Volkswagen Jetta Hybrid, в змішаному циклі він споживає, як і автомобіль Хонда Цивік, всього 5,23 літра палива на 100 кілометрів шляху.

10 найдешевших гібридів

. Витрата палива, як стверджує виробник, складе 2 літри на 100 км. Тому якщо новий Byd добереться до Росії, то стане тут не тільки найдешевшим, але і самим економічним гібридним авто. Подивимося, як йдуть справи в інших країнах, і які гібриди – найдешевші в світі.

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Citroen DS5 DSign Hybrid4 200 – найдорожчий з найдешевших. За єдиний гібрид від люксового суббренда Citroen доведеться викласти приблизно 32 800 євро.

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Трохи дешевше коштує гібридна версія Peugeot 3008. Економічний кросовер коштує близько 32 000 євро і витрачає 3,8 літра на 100 кілометрів.

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Подовжена версія найпопулярнішого гібрида в світі – Toyota Prius + в усьому світі доступна за середньою ціною від 31 200 євро. Витрата палива – 4,1 літра в змішаному циклі.

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Гібридний Lexus CT200h продається і у нас. Природно, російський цінник трохи більше середньоєвропейського 1 318 000 рублей проти 28 300 євро.

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Toyota Prius – другий і останній автомобіль з нашого списку, який доступний нашим покупцям. У офіційних дилерів ціна починається від 1 217 000 рублей, за кордоном – в середньому від 25 500 євро.

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Toyota Auris Hybrid обходиться в 24 500 євро. Витрата бензину в змішаному циклі – 74,3 літра на сотню.

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Honda Insight, запланований як “вбивця Приуса” дійсно може здатися більш вигідною пропозицією – 23 250 євро.

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Гібридний хотхетч Honda CR-Z (21 500 євро) – поки що єдиний в своєму роді. Хоча, конкуренти вже дали про себе знати: у Франкфурті Toyota представили заряджений Yaris (Hybrid-R).

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Honda Jazz Hybrid HE займає друге місце серед найдешевших гібридних автомобілів з усередненим цінником в 19 400 євро.

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Нарешті, найдешевший гібрид на сучасному ринку – Toyota Yaris. Його середня вартість – 17 800 євро. Витрата палива – теж найнижчий, в порівнянні з іншими авто зі списку – 3,5 літра на 100 км в змішаному циклі.

ТОП-10 гібридних автомобілів. Рейтинг кращих машин гібридів 2018

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Що таке гібридні автомобілі?

Гібридний автомобіль – це машина, яка використовує не тільки звичайний двигун внутрішнього згоряння, що функціонує на бензині або дизелі, а й альтернативне джерело у вигляді електродвигуна.

Другий мотор починає працювати при невеликих оборотах, що дозволяє значно заощадити паливо, наприклад, при завантаженому трафіку на дорозі. Також гібридні авто більш екологічно чисті, що робить їх більш популярними.

Переваги та недоліки гібридів

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Переваги гібридних машин:

 • Помітне зменшення витрати пального. Показник витрат палива у гібридних представників до 30% нижче в порівнянні зі звичайними автомобілями. Спалювання меншої кількості пального одночасно дозволило знизити рівень токсичності гібридів. Виходить, гібридні автомобілі є більш економними і екологічно чистими в порівнянні з аналогами, які обладнуються тільки ДВС;
 • Зниження шуму в процесі роботи;
 • Довга служба деталей гальмівної системи;
 • Гібридні авто в порівнянні з електромобілями мають великий запас ходу і є універсальними при щоденній експлуатації. Гібрид не потрібно обов’язково заряджати від електромережі, його можна заправляти бензином. Після згоряння палива частина енергії збирається в акумуляторі, завдяки якому починає працювати електродвигун. Додатковим джерелом харчування для заряду акумулятора є перетворення кінетичної енергії рухомої машини в електрику;
 • Також гібриди мають ряд конструктивних рішень і допоміжних систем для великої економії і зменшення рівня шкідливих викидів: система старт-стоп і т.д.

До недоліків гібридних автомобілів можна віднести велику початкову вартість, а також деякі складності при ремонті і обслуговуванні даних моделей. Ще одним недоліком можна назвати можливий критичний розряд акумулятора і його швидке виведення з ладу при великих перепадах температури.

Рейтинг гібридних автомобілів 2018-2019 років

Сучасний ринок автомобілів пропонує великий вибір гібридних представників. Вибрати підходящий транспортний засіб серед усього розмаїття непросто. Представляємо вашій увазі топ гібридних автомобілів, серед яких ви знайдете представників більшості світових брендів.

Краща гібридна машина з кузовом хетчбек – Chevrolet Volt Hybrid

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Chevrolet Volt Hybrid. Даний автомобіль є передньопривідний чотиримісний хетчбек. Головним достоїнством цієї моделі є те, що електромоторів, потужністю 149 к.с. вистачає на 60 км при їзді по місту, без витрати палива і зі збереженням характеристик. Однак великим недоліком Chevrolet Volt є велика вартість.

Якщо ви цікавитеся майбутнім цього та інших автомобілів цієї марки, рекомендуємо ознайомитися з останніми новинами Chevrolet.

Одна з кращих машин гібридів – Ford Fusion Hybrid

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Ford Fusion Hybrid. У даного автомобіля добре продумана спортивна форма і просторий салон. Гібридний Форд Фьюжн має чотирициліндровий з 2.5 літрами гібридний мотор. Це хороший варіант електрокара з гібридним двигуном, якщо хочеться купити доступний автомобіль, і в майбутньому заощадити паливо. Його можна назвати середньорозмірним седаном для всієї родини.

Ford Fusion Hybrid доповнений електричним підсилювачем керма, підвіска зі стабілізатором поперечної стійкості – авто добре проходить замети. Управління гібридом стабільний. Завдяки підвісці приглушаются удари, і рух авто контролюється водієм.

Один з кращих гібридних седанів – Toyota Camry Hybrid

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Toyota Camry Hybrid. Дана модель дає не тільки хорошу економію палива, але і має високий рівень безпеки. Авто має привабливий дизайн, об’єм двигуна 2.5 літрів і високі технології. У салоні використовуються якісні матеріали, які надають інтер’єру комфорту. Toyota Camry розганяється з місця до ста кілометрів за 7.4 секунди, що для гібридного авто є відмінним результатом. Офіційний витрата палива автомобіля 4.4 л на 100 км по трасі і 4.6 л в змішаному циклі.

Кращий гібридний універсал – Volvo V60 Plug-in Hybrid

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Volvo V60 Plug-in Hybrid. Гібридна установка включає 2.4-літровий дизельний двигун потужністю 215 к.с. і сильний електромотор, якого вистачить приблизно на 50 км руху. Важливо, що автомобіль має функцію повного приводу: при натисканні клавіші на панелі управління в салоні електроніка синхронізує дію двигуна і електромотора для одночасного обертання коліс.

Легендарний японський гібрид – Toyota Prius

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Toyota Prius. Дана модель відома, як економічний гібридний автомобіль за доступною вартості, тому користується підвищеним попитом. Гібрид оснащений бензиновим мотором об’ємом 1.8 літра з потужністю 98 к.с. Разом з парою електромоторів потужність досягає 134 л.с. У місті авто споживає приблизно 8 л палива, а за містом – 5.5 л.

Принцип роботи автомобіля обумовлює високий рівень автоматизації управління. Бортовий комп’ютер самостійно регулює параметри роботи двигуна, забезпечуючи оптимальний заряд батареї.

Крім того, серед моделей з нашого рейтингу це – найдешевший гібридний автомобіль у Росії.

Один з кращих гібридних автомобілів 2018-2019 – Honda Insight III

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Honda Insight III. Це передньопривідний гібридний седан, який поєднує в собі солідний дизайн, сучасні технічні рішення і багате оснащення. У рух, цей автомобіль приводиться при допомозі бензинового двигуна об’ємом 1.5 літра, а також двох електромоторів. Загальна потужність становить 153 к.с. При цьому слід зазначити, що один мотор тісно взаємодіє з ДВС і грає роль генератора, а другий крутить колеса осі при невеликих швидкостях. На високих швидкостях підключається бензиновий двигун. Таким чином, значну частину часу авто їздить саме на електромоторі.

Для того щоб мати в своєму розпорядженні останню інформацію про цей та інші автомобілів даної марки, радимо ознайомитися з автомобільними новинами від Honda.

Найекономічніший гібридний автомобіль по витраті палива – Hyundai Ionid Hybrid

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Hyundai Ioniq Hybrid. Основу автомобіля становить нова платформа. На її базі в майбутньому планується випускати багато гібридних авто і електрокарів. Новий Хендай має об’єм двигуна 1.6 л, і сумарну потужність 141 к.с. На допомогу водієві передбачені два режими роботи – Спорт і ЕКО. До 100 км авто розганяється за 10.8 секунд. Це найекономічніший гібридний автомобіль. Максимальна швидкість моделі складає 185 км на годину, а витрата – приблизно 3.4 л. Машина має максимально збалансовану підвіску, налаштоване рульове управління і практично безшумний салон.

Комфортний американський гібрид – Chevrolet Malibu Hybrid

Найдешевший гібридний автомобіль. Огляд популярних і доступних моделей

Chevrolet Malibu Hybrid. Це великий комфортний і місткий седан, який має виразний дизайн і якісно пророблений салон з сучасною технікою і багатим оснащенням. На думку експертів, авто добре підійде тим клієнтам, яким подобається вільний простір. До складу гібридної установки входить двигун об’ємом 1.8 л і пара електромоторів. Середня витрата палива даної моделі становить 5.2 л на 100 км. Для авто передбачені десять подушок безпеки і камера заднього виду, що робить його більш безпечним.

Топ гібридних автомобілів позашляховиків

Краща гібридна машина позашляховик – Lexus RX 450h

Lexus RX 450h. Це надійний кросовер, який має якісну і міцну збірку. Зовні дана модель мало чим відрізняється від своїх попередників. Але елементи індивідуальності у нього є. Кросовер оснащений головною оптикою зі світлодіодним начинкою. Крім того, для даного авто доступний спортивний обвіс.

Завдяки йому зовнішність гібрида стає більш агресивною. Салон авто зроблений з натуральної шкіри в світлих і темних тонах. Дана модель має 4-циліндровий двигун об’ємом 2.5 л. Сумарна віддача гібридної силової установки становить 299 к.с. Лексус може розігнатися за 6-7 секунд до 100 км на годину. Витрата палива становить 9-10 л на 100 км.

Це автомобіль по праву претендує на місце в рейтингу кращих японських позашляховиків.

Корейська гібридний кросовер – KIA Niro

KIA Niro. Це компактний корейський кросовер для міста з непоганою складанням. Зовнішній вигляд авто досить вдалий, дизайнери опрацювали всі до дрібних деталей. Машина виглядає підтягнутою і спортивною.

Унікальність інтер’єру даної моделі полягає в приладовій панелі, яка представляє собою два дисплея, що відображають режими пересування, різні підказки про стан автомобіля. Кіа Ніро має 4-циліндровий двигун об’ємом 1.

6 літрів, який разом з електромотором видає 146 к.с.

Авто має економічний мотор зі зниженою витратою палива в 4 л незалежно від траси за умови активного електромотора. Електродвигун заряджається при спусках або при гальмуванні.

Кращі гібридні автомобілі 2018-2019 – висновок

У 2018-2019 роках гібридні автомобілі представлені великим переліком моделей від відомих світових виробників. Дані моделі більш економічні у порівнянні зі своїми звичайними побратимами. У гібридах передбачені хороші системи безпеки і зручний комфортний дизайн. Завдяки різним характеристикам кожен може вибрати для себе відповідну модель автомобіля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Чи можна буксирувати на автоматі іншу машину? Як це зробити без наслідків

Багато автолюбителів чули про особливості принципу роботи АКПП і тому закономірно ставлять…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…