Люди задаються питанням: «Як швидко продати машину?» – з моменту виходу в прокат першого автомобіля. Змінюються часи, марки автомобілів, країни і кількість машин на дорогах, а проблема залишається тією ж. Трапляється, що людина роками продає чудове і прекрасний засіб пересування, але ніхто чомусь не купує у нього авто.

Як швидко продати машину і чому у багатьох не виходить цього зробити?

Розглянемо ситуацію з типовим автолюбителем. Він вирішив купити новий автомобіль, але грошей у нього не вистачило і довелося продавати старий. Він пошукав інформацію в інтернеті, порадився на форумах, вивісив оголошення на “Авіто” і … нічого не продав. Таке трапляється частіше, ніж хотілося б, але не біда. Ось список основних причин, які заважають терміновий продаж машини:

 1. Невідповідність ціни та якості. Хочеться, звичайно, продати дідову “сімку” за вартістю якого-небудь старого “Ауді”, але не слід цього робити. Автомобіль повинен відповідати і ціною, і пред’явленим характеристикам.
 2. Недостатність прикладених зусиль в пошуку покупців. Так-так, оголошень на вокзалі і на непопулярний форумі міста часто не вистачає, щоб швидко знайти клієнта. Слід використовувати відразу кілька різних методів пошуку покупців: пости в соцмережах, дзвінки до друзів, коротка замітка в під’їзді на дошці оголошень, напис на стіні гаража, перевірений автосалон. Якщо використовувати всі ці способи, то новий господар машини швидше знайдеться, і пропозиції можна буде порівнювати, щоб вибрати найвигіднішу.
 3. Нелегальні номера, можлива несумлінність продавця. У Росії, на жаль, поширені продажу викрадених автомобілів. Жодна людина не хоче бути обдуреним, тому покупці розбірливі у виборі продавця і машини.
 4. Поганий стан автомобіля. Бурхливе минуле машини, наслідком якого стали подряпана фарба, часткова відсутність оббивки в салоні і неполадки в коробці передач – це, звичайно, дуже романтично, але клієнта зазвичай не привертає.

Секрети як швидко продати машину. Всі тонкощі в одній статті

Поради, як швидше продати машину

Всі рекомендації спрямовані на усунення причин поганих продажів і залучення покупців.

Рада 1. Адекватно оцінюйте стан машини. Не завищувати, але і не занижуйте ціну. Занадто низька вартість викликає непотрібні підозри, а завищена – небажання мати з продавцем справи.

Порада 2. Використовуйте всі можливі шляхи продажу. Необхідно оповістити про збут автомобіля якомога більшу кількість людей. Майбутній покупець адже може і не знати про таку прекрасну машині за такою низькою ціною, як у вас.

Зверніть увагу

Рада 3. Не соромтеся використовувати прийоми реклами і маркетингу. Такі методи допомагають продажу як великих фірм, так і звичайних людей.

Рада 4. Наведіть автомобіль в хороший стан. Поміняйте скла, приберіть в салоні, повісьте «ялинку» з приємним запахом.

Рада 5. Примусьте покупця вам довіряти. Чесно говорите про причини продажу, покажіть тих. паспорт і документи на машину.

Рада 6. Будьте доброзичливі і оптимістичні. Запасіться терпінням – це іноді рятує навіть в самих запущених ситуаціях.

Оригінальність – ваша фішка

Що може змусити покупця подивитися саме на ваше оголошення про продаж машини? Як швидко продати машину самому, не оплачуючи послуги рекламників?

Оригінальність і креатив врятують будь-яку посаду і оголошення. Додайте в нудні літери «вогника». Зробіть щось, що виділить ваше оголошення на тлі однотипних «Дешево продам машину», «Продаж авто тут» і «Автомобіль майже даром».

Коли покупець шукає найвигіднішу пропозицію, потрібно його зачепити, зупинити і змусити уважніше придивитися до вашого автомобіля. Не існує єдиного рецепту, який дозволить вам швидко продати машину, але креатив легко витягне ситуацію.

Трохи про «попсованих» автомобілях

Якщо ви ставите питанням про те, як швидко продати машину з пробігом, то відповідь вже є.

Найпростіший спосіб – зниження ціни на автомобіль. Багато людей готові купувати машини з пробігом тільки через їх дешевизну, тому проблем з покупцями виникнути не повинно. Якщо не хочеться вартість знижувати, то можна спробувати продати такий автомобіль початківцям автолюбителям. Ціну все одно доведеться трохи знизити, але при належній рекомендації складнощів не виникне.

Як швидко продати машину з пробігом, якщо талантів в маркетингу немає? Рекомендуйте автомобіль всім своїм друзям і знайомим. Хто знає, може, і є якийсь добрий дядечко з Самари, який готовий купити цю машину. Ризик – справа благородна.

Пробіг

Секрети як швидко продати машину. Всі тонкощі в одній статті

Деякі продавці, до речі, спеціально знижують показання одометра – «скручують пробіг». Можна зробити й так.

В цьому випадку потрібно звернути особливу увагу на стан салону, дверцята, бирки під капотом і скла автомобіля. Салон повинен бути чистим, без слідів тривалого користування, двері – нормально відкриватися і закриватися, бирки з салонів можна видалити, а скла краще поміняти у всій машині (не тільки лобове).

Більшість покупців вважають, що купити машину з пробігом – все одно що зіграти в рулетку, тому потрібно уважніше підходити до реклами.

Про вигідний продаж через посередника

Де швидко продати машину в місті? В автосалоні, звичайно. Важливо правильно вибрати салон.

Перед тим як туди йти або дзвонити, потрібно почитати відгуки про роботу закладу, опитати своїх знайомих або тих, хто вже продав автомобіль таким методом.

Продаж машини через автосалон супроводжується певними ризиками – ціну можуть навмисне знизити, а компанія – сховатися разом з передоплатою і / або автомобілем.

Щоб цього уникнути, потрібно зібрати якомога більше інформації про фірму.

Де швидко продати машину в селищі чи селі?

Якщо автосалону поблизу немає (можна ще виїхати в місто або для і без того міських жителів в сусіднє місто), то сарафанне радіо поспішає на допомогу продавцю. Людський поголос – це швидкий, надійний, а головне – безкоштовний спосіб поширення інформації. Через пару-трійку днів покупець обов’язково знайдеться, тим більше що площа пошуку невелика.

маркетингові ходи

Рекламщики часто використовують в своїй діяльності «знаючих» людей. Напевно у кожного є знайомий, який знає про все на світі і завжди порадить найкращий варіант для покупки. У такої людини завжди багато знайомих і друзів, а за допомогою до нього стоїть довга черга.

Маркетологи знають, що інформації від хороших друзів люди вірять більше, тому не соромляться використовувати «підсадних качок».

Можна попросити одного з «знаючих» допомогти з продажем – при будь-якому зручному випадку він буде згадувати про вашому автомобілі в своїй компанії, що тільки допоможе продажу.

важливо

Торговці нерухомістю знають, що жовті будинки купують швидше і дорожче всіх інших. Треба використовувати цей прийом на автомобілях. Чудово, якщо продається машина жовтого кольору. Якщо ж немає, а терміни горять, то можна її перефарбувати.

Евфемізми теж в ходу у торговців. Автомобіль не «маленький», а «затишний і підходить для невеликої сім’ї», не «стара руїна», а «побачила життя ветеран, який прослужить ще довгі роки».

Прекрасно, якщо машина в хорошому стані, тоді питання: «Як швидко продати машину?» – не стане для продавця гострим. Більше довіри у відносинах з покупцем – і багато проблем вирішаться самі собою.

Про старі автомобілі

Секрети як швидко продати машину. Всі тонкощі в одній статті

Як продати стару машину в Росії?

Потрібно відразу ж визначити приблизну вартість автомобіля на сучасному ринку і поцікавитися, а чи не становить він цінність для колекціонерів. Продаж старого авто – завдання не з простих.

Перший крок – дзвінки знайомих і друзів. Вони лояльніше сторонніх людей і можуть без зайвих нарікань купити машину. Другий – замовлення реклами в ЗМІ. Третім кроком має стати спроба продажу безпосередньо через Інтернет, а четвертим – автосалон. Ще існують комісійні магазини і ринки вторинної сировини.

Всі ці способи повинні допомогти продати старий автомобіль швидко і вигідно. Будьте обережні – в Мережі багато шахраїв. Дотримуючись загальні заходи безпеки, можна продати машину швидко і без наслідків для себе.

Якщо автомобіль більше нагадує купу старого металу без коліс і керма, то оптимальним варіантом буде його здача в утилізацію. Це дозволить хоч щось виручити за машину. Чи не вийде здати в програму утилізації – сміливо робіть з “купи старого металу” реальну купу металу – цей крок збереже навколишнє середовище чистою і не доставить продавцеві проблем з документами.

Узагальнюючи варіанти того, що зробити, щоб швидко продати машину, виділимо наступне:

 1. Пошук покупця серед родичів, знайомих і друзів.
 2. Активне розміщення оголошень на форумах, стовпах, на якомусь місцевому каналі телебачення і т. Д.
 3. Позитив і оригінальність в подачі.
 4. Автосалони і ринки збуту.
 5. Маркетингові фішки.
 6. Адекватна оцінка вартості і зниження ціни у разі невідповідності пред’явлених характеристик.
 7. Завершення терміну експлуатації.

Варіанти можна умовно поділити на дві групи: в першій продавець сам шукає клієнта, веде торг, позначає вартість і збуває машину, а в другій всі ці операції робить посередник – автосалон або інший заклад подібного роду.

У кожної групи методів є свої переваги і недоліки.

Продаючи машину через автосалон, можна значно втратити в грошах, так як заклад самостійно оцінює вартість автомобіля. Якщо ж людина збуває авто без посередників, то клієнтів він може і зовсім не знайти.

Продаж через надійний автосалон ідеально підійде тим, хто не відчуває труднощів з грошима, для кого не зіграє особливої ​​різниці в двісті або триста доларів. А ще тим, хто цього потребує дуже швидко позбутися від машини. Якщо гроші важливі, то краще збувати авто самостійно.

Про щасливих власників

Секрети як швидко продати машину. Всі тонкощі в одній статті

Так-так, є ті, кому особливо пощастило з автомобілем. Існує рід засобів пересування, які розлітаються краще гарячих пиріжків. Яку машину можна швидко продати?

Ідеально, якщо автомобіль рідкісний або раритетний. Таку машину швидко і дорого куплять колекціонери. Швидко продаються також дорогі автомобілі відомих марок.

Важливий ще й попит в регіоні – чим він вищий, тим швидше машину куплять.

Є марки автомобілів, за які і на другому році життя платять, як за нові. У двохтисячних в Росії «розліталися» ВАЗи, наприклад. Дізнатися про таке можна на форумах автолюбителів або просто у знаючих людей. Краще переглядати ці умовні списки перед покупкою нового авто на випадок, якщо заздалегідь відомо, що машину потрібно буде продати через пару років.

Продати вдало можна навіть невдалий (у всіх сенсах) автомобіль. Головне – зберігати впевненість в собі і віру у власні сили. Людей притягують сильні і харизматичні особистості, вони викликають більшу довіру у потенційних покупців. Уміння спілкуватися – важливе якість на просторах сучасного ринку.

успіх продажів

Секрети як швидко продати машину. Всі тонкощі в одній статті

Так як продати машину швидко? Секрету успіху в цій справі немає. Не існує еліксиру переконання, елегантною продажу і позбавлення від всіх проблем.

Успіх продажів насправді залежить тільки від продавця і його обличчя – автомобіля. Приказка, де з лиця води не п’ють, не про цей випадок. Цікаво, купив би хто-небудь стару машину по нереально завищеною ціною у сумнівного типу з тижневим перегаром з рота, та ще й в кримінальному районі?

Продавець повинен робити сприятливе враження і зовні, і своєю мовою. Цицероном бути зовсім не обов’язково, потрібно просто підтримувати діалог і дружелюбно відповідати на питання покупця.

У нашій країні, до речі, далеко не скрізь вміють продавати – часто менеджери не відповідають на питання, не допомагають з вибором і дивляться на покупців такими поглядами, що стає трохи страшно.

Тому у дружелюбного продавця з посмішкою на обличчі шансів на продаж більше, ніж у його антипода. Будьте привітні, і до вас неодмінно прийде удача.

Як продати машину швидко і дорого?

Секрети як швидко продати машину. Всі тонкощі в одній статті

З дотриманням обох умов можна збути тільки спочатку недешеві машини відмінної якості. Але продаж за найвигіднішими умовами можлива і у звичайних автолюбителів.

Дотримуючись загальні рекомендації, це цілком реально влаштувати. Потрібно лише не здаватися після перших невдач, які не розкисати і не опускати руки. Знайдуться люди, які будуть критикувати машину і говорити, що неможливо продати цю «купу заліза». Знайдуться і ті, хто спробує всіма можливими і неможливими способами змусити вас знизити ціну.

А ще обов’язково прийдуть особи, які бажають забрати частину прибутку на абсолютно законних підставах.

буква закону

Секрети як швидко продати машину. Всі тонкощі в одній статті

У Росії дуже великий податковий кодекс, який охоплює практично всі сфери життя. У далекому 1916 року країна прийняла прибутковий податок. Він став єдиним стягуються з суми особистих доходів кожного громадянина. Продаж автомобіля і взагалі будь-яка дія, від якого людина отримує прибуток, обкладена цим податком. Щоб не потрапити в халепу, потрібно знати певні нюанси.

По-перше, потрібно знати про те, яку суму податку доведеться заплатити фізичній особі, і про те, яку документацію слід подавати до податкової інспекції.

По-друге, згідно з чинним законодавством громадянин країни повинен заплатити податок у розмірі 13% від вартості автомобіля. Для осіб, які не є резидентами Росії, ставка складе 30% від суми.

По-третє, будь-який продавець повинен здати декларацію, в якій повинні бути вказані такі дані:

 • назва машини;
 • модель, марка і рік, в якому випустили авто;
 • номер машини;
 • повне ім’я людини, на якого оформлено транспортний засіб.

Декларація повинна бути подана в строк з першого січня по тридцяте квітня року, наступного після року продажі. До документа додаються договір з покупцем і довідка від ДАІ, де містяться перелічені вище дані і вартість збуту. Після подачі заявки інспекція видасть квитанцію, яку потрібно сплатити до п’ятнадцятого липня того ж року.

 • По-четверте, на суму до 250 тисяч рублів податків не нараховується.
 • Якщо продається машина була куплена більше трьох років тому, то податок також сплачувати не потрібно.
 • По-п’яте, пенсіонерам додаткові пільги не відраховуються.

На подарований або який дістався у спадок автомобіль теж нараховується податок. Всі дані по відсоткам та сумами записані в цій статті на момент 2018 року. Знаючи ці умови, можна легко заплатити податки від продажу і не отримати нових проблем.

Секрети як швидко продати машину. Всі тонкощі в одній статті

На закінчення ще кілька слів на тему: «Як продати машину швидко і вигідно».

Виконуючи поставлене завдання, важливо пам’ятати про людський фактор. Покупець може не прийти або запізнитися, машина раптом не завестися в відповідальний момент, а гроші можуть бути перерахованими якійсь людині, чий номер карти на одну цифру відрізняється від номера продавця.

Потрібно бути дуже обережним і уважним, продаючи щось на велику суму грошей. Треба пам’ятати про шахраїв і можливість обману з боку клієнта. Не потрібно впадати у відчай – якщо щось не вийшло, то це привід спробувати інший шлях.

Не можна забувати і про те, що всі методи продажу повинні бути абсолютно легальні, а чесність і дружелюбність допомагають в діалозі найкраще.

Дотримуючись наведених вище способів і порад, цілком реально дорого продати автомобіль за короткий термін. Не можна впадати у відчай і опускати руки після перших складнощів. Є багато шляхів продажу: ринки вторинного товару, форуми, автосалони, майданчики в Інтернеті, друзі і знайомі, оголошення.

У кожного методу є свої плюси і мінуси – треба просто вибрати той, який підходить саме до вашої ситуації і умов життя. Оригінальність і креатив – це ті чинники, які виділять оголошення на тлі однотипних записів.

У цій статті були розглянуті способи і поради, які обов’язково допоможуть продати машину швидко і вигідно.

Дієві змови на вдалий продаж машини: варіанти виконання та відгуки тих хто робив

У світі ринкових відносин, коли щодня відбувається величезна кількість угод купівлі-продажу, торгова магія стала набирати популярність.

Безумовно, до магії вдаються, коли є потреба швидко і вигідно продати велике і недешеве майно, наприклад, квартиру, будинок або автомобіль.

Існує безліч ритуалів, спрямованих на те, як продати машину швидко, змова на продаж повинен читати тільки власник авто. Інакше не буде ніякого ефекту, або ефект буде негативний і продаж затягнеться на невизначений час.

Секрети як швидко продати машину. Всі тонкощі в одній статті

Вдала продаж машини: залежить найчастіше лише від удачі, яку цілком можна підштовхнути за допомогою змови.

Правила підготовки до проведення змови

 • Змова на продаж краще читати на убуваючу місяць. Це пов’язано з тим, що спадна фаза місяця сприяє більш швидкому позбавленню від чого-небудь. Тому з одного боку в цей період вигідно продавати, але, з іншого боку, не дуже вигідно купувати, так як дорогі покупки можуть привести до ще більших витрат. Але вашим покупцям зовсім не обов’язково про це знати.
 • Щоб угода відбулася за більш вигідною для вас ціною, читайте змову в середу. Це найвдаліший день з позиції побутової магії. Покупці в цей день більш згідливі і менш вимогливі до ціни.
 • Конфіденційність – важлива умова всіх ритуалів. Так як ритуал це, перш за все, таїнство, то про нього ніхто не повинен знати, а ваші обереги або магічну атрибутику ніхто не повинен бачити. Все дуже просто.
 • Чистота – запорука швидкої угоди. Безумовно, це стосується як чистоти візуальної, оскільки на брудний як зовні, так і зсередини автомобіль навряд чи вишикується натовп покупців, так і чистоти енергетичної. Під енергетичною чистотою розуміється максимально можливе очищення предмета угоди від ваших особистих речей: іграшки, килимки, чохли, освіжувачі повітря та ін. Якщо при продажу машини ці речі будуть залишатися в салоні, то покупці будуть знаходитися не часто і угода скоріше за все затягнеться на тривалий час . Чистий автомобіль швидше і охочіше привертає енергетику потенційного покупця.
 • Коли будете приймати гроші за продану машину, схрестіть пальці на лівій руці. Це вбереже вас від зриву угоди і повернення автомобіля.

Керуючись тільки перерахованими вище рекомендаціями, успішність угоди, звичайно, в рази збільшиться, але максимального ефекту вам допоможе досягти – змова на продаж машини. Хто робив, відгуки залишають в основному позитивні. Негативний відгук можливий тільки в разі недотримання або правил, або порядку проведення ритуалу.

Змови на продаж машини, які потрібно читати без безпосередній близькості до предмету угоди, ми не будемо демонструвати, тому що вони самі неефективні. У нашій статті ми представляємо вашій увазі кілька варіантів кращих змов.

Прості замовляння на продаж автомобіля

Секрети як швидко продати машину. Всі тонкощі в одній статті

Кілька ефективних змов на продаж автомобілів і гаражів

За годинниковою стрілкою обійдіть автомобіль по колу, промовляючи такі слова:

 • Як я ходжу, кружляю по колу, так і покупці шлях ходять колами біля моєї машини.
 • Нехай на будь-яку мою ціну погоджуються, і станом машини захоплюються.
 • Амінь! »

Важливо повільно обійти авто не менше трьох разів і в процесі постійно читати змову. Цей ритуал допоможе вам знайти покупця в найкоротші терміни і за вигідною для вас ціною.

Наступним простим змовою є ритуал з миттям автомобіля. При цьому помити його потрібно власноруч. А на брудну воду у відрі прошепотіти три рази:

 1. «Як змив я бруд і свій дух з машини,
 2. Так нехай її бруднить і заселяє своїм духом інший купець.
 3. Амінь! »

Ще одним нескладним ритуалом є змова зі святою водою. Потрібно рано вранці сходити до церкви за святою водою. Потім часто і енергійно окропити корпус авто і його салон. Змова потрібно читати наступний:

«Окроплює, освячую, на продаж виставляю. Амінь! »

Сильні змови на продаж автомашини

Секрети як швидко продати машину. Всі тонкощі в одній статті

Сильний змову на вдалий продаж

До числа сильних змов на продаж машини можна віднести ті, які вимагають використання додаткових атрибутів, і характеризуються рядом якихось дій. Розглянемо найбільш дієві з них.

Варіант №1: Змова на сіль і святу воду

Для ритуалу вам знадобиться свята вода і велика кухонна сіль. Рано вранці в неділю вам необхідно сходити до церкви за святою водою.

Будинки візьміть в ліву руку невелику жменьку солі, додайте в сіль три краплі святої води. Висушіть сіль на сонці і акуратно розкидайте по салону машини.

Намагайтеся, щоб розкидана сіль була непомітна, інакше змова не подіє. Під час розкидання солі необхідно прочитати:

«Як сіль для їжі, так машина для купця,

А гроші для мене. Амінь! »

Якщо машина вже довгий час виставлена ​​на продаж, але угода ніяк не зрушується з місця, вам допоможе змову на подарунок дитині.

Варіант №2: Змова на іграшкову машинку

Для виконання цієї змови вам необхідно в дитячому магазині знайти і купити іграшкову машинку максимально схожу на ту, яку ви бажаєте продати. На наступний день вранці прокиньтеся, не промовляючи ні слова, вийдете на вулицю і подаруйте іграшку першому зустрічному дитині чоловічої статі у віці до 5 років. При цьому скажіть наступні слова:

«Тобі машинка, а мені продаж!»

Важливо, щоб це були ваші перші слова, сказані за цей день. А тепер чекайте, в самий найближчий час з вами зв’яжеться людина з твердим наміром купити вашу машину.

Змова на продаж гаража

Нерідко одночасно з реалізацією автомобіля виставляють на продаж гараж, що залишився після нього.

Як правило, гараж купують ті, хто, по-перше, мають машину, по-друге, проживають поблизу гаража і, по-третє, мають потребу в ньому, адже зараз найчастіше авто залишають під відкритим небом. Знайти таку людину дуже не просто.

Але є один дієвий змову, який вам допоможе. У середу рано вранці вбийте в поріг гаража три маленьких гвоздика, тричі вдаривши по них молотком, і одночасно скажіть три рази такі слова:

 • Як цвяхи я вбиваю, так купця до себе зазивати.
 • Хто поріг цього переступить, то гараж мій відразу купить.
 • Амінь!

Тепер можете сміливо розміщувати оголошення про продаж.

Скориставшись нашими порадами, продаж вашого автомобіля пройде швидко і на максимально вигідних для вас умовах! Не зволікайте, спробуйте прямо зараз і результат вас приємно здивує.

Якщо ж вам необхідно швидко продати квартиру, то можете ознайомитися які змови на продаж квартири існують.

Відеоролик «Змова, як швидко продати будь-яку машину»

Секрети як швидко продати машину. Всі тонкощі в одній статті

Як швидко продати машину: прикмети і забобони

admin Головна сторінка »Прикмети Переглядів:  
Секрети як швидко продати машину. Всі тонкощі в одній статті

Велика частина водіїв довіряють масі різних прикмет. Частина з них відрізняються такою дурницею, що можуть викликати істеричний сміх. Для інших характерна цілковита абсурдність. У будь-якому випадку відмахнутися від цієї даності не вдасться. Ну, а якщо все ж водій несуеверен, то і у нього забере спокій порушення хоча б однієї прикмети. З людською природою нічого не поробиш.

Тому ми поговоримо сьогодні про прикмети і забобони, пов’язаних з продажем авто.

Прикмети і забобони, пов’язані з продажем авто

Можливо, хтось відразу помітить, що при сучасних технічних можливостях і повсюдне засилля Інтернету ніяких складнощів з продажем не виникне.

Справ-то: зареєструватися на сайті автомобільної тематики свого регіону і розмістити там оголошення. Його ж можна подати в місцеву пресу і телебачення.

Порада

Але на ділі залізного коня часом доводиться продавати не один місяць, щоб виручити за нього прийнятну ціну. Мимоволі почнеш шукати різні способи вирішення даного питання.

Головне, опинившись в подібній ситуації, впоратися з власним відчаєм. Адже, по суті, не кінець світу настав: машина на місці, запчастини на місці. Ніщо не розкрадено. Все в цілості й схоронності. Тому краще впевнено налаштуватися на продаж авто, розібратися в нюансах продажу і взяти на озброєння ті моменти, яких краще уникнути.

Секрети як швидко продати машину. Всі тонкощі в одній статті

Перше. Обійдіть без обговорення своїх планів з малознайомими людьми, колегами по роботі або тими, кому майбутня продаж не дає спокою. Адже людині, що несе в собі негативний заряд енергії, досить одного разу на вас уїдливо глянути, засудити або позаздрити, як все буде зіпсовано. Причина тому – дисбаланс, який внесла в повсякденне життя чужа енергетика.

Якщо ж розмови не вдалося уникнути, краще обмежитися стриманими відповідями. Розпитування продовжують сипатися – з сумом дайте відповідь, що клієнти не знайшлися, і ви розглядаєте варіант припинення продажу. Самому така машина не завадить. Візьміть на приціл правило: менше слів – більше справ.

Друге. Будь-яка річ має власною енергетикою. Значить, стежте за чистотою машини. Для древніх мудреців була непорушна істина: ставлення до речі людини викликає її відповідне ставлення.

Це пов’язано з віддається енергетикою. Недоречно свистіти в авто. Адже всі ми пам’ятаємо прислів’я, що свист в будинку призведе до проблем з фінансами.

У вашому випадку про вигідну угоду продажу машини доведеться забути.

Хвастощі також краще відкласти в сторону. Для інтелігентної людини воно буде схоже на поганим манерам. Швидше за все, дивлячись ваш настрій, йому прийде в голову поцікавитися: «З чим же пов’язана продаж такої шикарної машини?». Та й згодом подібна поведінка може спровокувати проблеми в користуванні авто.

Звичайно ж, через пару-трійку років новий господар сам буде за все відповідальний. Проте, своя енергетика вплине. І в разі позапланової поломки машини за найближчим поворотом в неприємній ситуації виявиться саме продавець.

Ще одне правило стосується фото вашого автомобіля. В ідеалі краще взагалі обійтися без непомірного клацання фотоапаратом. Якщо у вас все ж виникло питання, яким чином тоді подати оголошення, то примудрилися зробити пару знімків. Покупцеві в будь-якому випадку доведеться оглядати машину. Значить, проблема з кількістю кадрів повинна відпасти у вас сама собою.

Затяті автолюбителі наполягають на наявності душі у автомобіля. Нібито її звикання і прихильність до власника схоже подібним почуттям у домашнього вихованця. Тому будьте готові до несподіваної образі на вас машини і її упертості, проявленого в самий невідповідний момент.

Наступне марновірство стосується любові до автомобіля. Це передбачає, що всі розмови про продаж машини або її обміні вестимуться де завгодно, але тільки не в салоні вашої улюблениці. Інакше вона стовідсотково образиться і «порадує» вас поломкою найближчим часом.

Закликаємо на допомогу фен-шуй

Автомобільні прикмети і забобони існують і в інших країнах. Наприклад, в Японії прийнято розпихати в прихованих від стороннього ока місцях машини монети. Після продажу краще їх так і залишити в салоні.

Не оминув стороною таке важливе питання, як продаж автомобіля, і фен-шуй. Для легкої продажу машини слід приділити увагу її зовнішньому вигляду (він повинен бути у відмінному стані), хорошою чищенні салону. У період продажу велику роль відіграє те, як розміщений в просторі транспорт.

Добре, якщо лобове скло червоною або жовтою машини буде дивитися в південному, південно-східному напрямку. Для машини чорного, білого, синього, блакитного кольору і кольору “металік” краще є північ і захід. Зелені автомобілі потребують східному напрямку.

Зверніть увагу

Хороший талісман – це три золоті або срібні монети. Їх ставлять на приладову дошку.

Продаючи машину, не зайве згадати про різні змови і ритуалах. Вам конкретно знадобиться знайти змови на продаж автомобіля.

Вчимо просту молитву на продаж авто

Тим продавцям, хто потребує вчинення угоди в найкоротший час, можна вдатися до простої молитві на продаж авто. Щедрий покупець від цього навряд чи з’явиться (хоча все можливо), зате швидке позбавлення від непотрібного «заліза» цілком реально. Молитву потрібно вимовляти під час обходу майна.

Робиться це триразово і за годинниковою стрілкою. Для обряду вибирається час, коли місяць убуває. Особливість ритуалу в тому, що не так важливі вимовлені слова, скільки вкладена в них віра. Хороший і щедрий покупець, його якнайшвидший прихід – це, то про що вам потрібно просити. Причому, як можна щире.

І результату не доведеться довго чекати.

Не всі покупці в захваті від придбання уживаної техніки. Плюс велика частина тих, що відгукнулися на ваше оголошення будуть намагатися збити ціну. Для залучення клієнтів, вигідних саме вам, допоможе вчинення особливого обряду.

Вимовляємо дану молитву обов’язково після власноручного миття предмета майбутньої угоди. Неодмінно вкладаємо в слова всю душу і енергію. Це додасть змови силу і зробить його дієвіше. Прохання вимовляється над водою.

Точному порядку слів не варто надавати особливої ​​уваги. Важливим є те бажання, яке ви вкладете в свої слова.

У деяких випадках змови вдасться подіяти лише, якщо потенційний покупець виявляється з вами лицем до лиця. В цьому випадку можна обійтися без здійснення зайвих дій. Щоб людина не злякався.

Досить вашої привітною посмішки і непомітного потирання рук. Зробіть хто бажає купити автомобіль пропозицію, запевняючи при цьому, що стоїть він цілком прийнятно.

важливо

В цей час подумки вимовляєте слова про те, що угода обов’язково повинна бути здійснена, без жодного жалю про витрачені кошти.

При скоєнні певного набору послідовних дій і вимові будь-якої молитви людина налаштовується на благополучне закінчення угоди. Не сумнівайтеся, що продаж відбудеться швидко, а виручених коштів виявиться чимало.
Щасти вам і швидкого продажу машини. І нехай народна мудрість стане для вас здоровим порадником!

Юридичні тонкощі при продажу автомобіля

Секрети як швидко продати машину. Всі тонкощі в одній статті

Рано чи пізно будь-який автовласник приймає рішення розлучитися з автомобілем. Іноді це бувають вимушені ситуації, коли терміново потрібні гроші, іноді (хотілося, щоб якомога рідше) немає іншого виходу, як позбутися від аварійної машини, але зазвичай це цілком стандартна ситуація, коли просто захотілося оновити рухоме майно. Ось про останній варіант ми і поговоримо.

Варто відразу зазначити, що буде розглянута ідеальна ситуація: господар машини є її законним власником, автомобіль цілий, на ходу і без будь-яких обтяжуючих обставин (кредиту, застави або арешту) і в будь-який момент може бути знятий з обліку.

В останньому можна переконатися, упевнившись в наявності ПТС, своїх даних в графі «найменування (ф. І. О.) Власника» і відповідно ідентифікаційних даних тим, які перебувають на авто.

Якщо раптом людина змінювала адресу реєстрації, при продажу будуть потрібні додаткові документи. А ще перевірка корисна в разі, якщо машина стара і деякі «потрібні циферки» (наприклад, номер кузова) стерла корозія.

Страшного в цьому нічого немає, просто власнику доведеться проходити процедуру криміналістичної експертизи, що може зайняти пару – трійку місяців і відкласти час продажу.

Довідка

ПТС (паспорт технічного засобу) – документ, на спеціальному бланку формату А4 з елементами захисту від підробок, складений навпіл, в якому містяться основні дані автомобіля (назва, рік випуску, об’єм двигуна, VIN, номер кузова та ін.), Відзначені всі власники і вказані дати зняття і постановки на облік. Не плутати зі свідоцтвом про реєстрацію.

підготовка автомобіля

Отже, з документами все в порядку, номера читаються, і машина готова змінити господаря. Потрібно додати автомобілю «товарний вигляд». При продажу машина повинна бути чистою, якщо у неї цікавий колір, можна навіть відполірувати.

У разі незначних пошкоджень кузова краще відновити проблемні місця або бути готовим сильно поступитися в ціні. Перефарбовувати машину повністю не потрібно, майбутнього власника може відштовхнути суперсвежая фарба, відсутність подряпин і відколів: він може припустити, що автомобіль побував в серйозній аварії.

Той же самий принцип поширюється і на невинно чистий двигун, який наводить на думку про перенесеному капремонту.

Обов’язково потрібно почистити салон: протерти панелі, пропилососити сидіння і стать, вибити килимки і додати спеціальний автомобільний «парфум». Британські вчені, що проводили дослідження факторів, що впливають на продаж транспорту, прийшли до висновку, що «запах нової машини» може підвищити ймовірність угоди на 20-30%.

Порада

Якщо у вас відносно нова машина, обслуговуючого у офіційного дилера, зберігайте всі чеки і акти приймання робіт. Пачка документів, що свідчить про турботу, підвищить статус автомобіля в очах майбутнього власника.

Якщо у автомобіля є невеликі проблеми в роботі (хрумтить ШРУС, пробиває амортизатор, «глючить» електрика або щось подібне), їх краще вирішити самостійно, не даючи приводу причепитися і збити ціну.

Вам це може обійтися в пару – трійку тисяч, а покупець може запитати поступитися і все десять. При цьому не обов’язково витрачатися на «витратні матеріали», нормальний господар поміняє масла і фільтри сам після покупки.

Визначтеся з ціною. Це можна зробити за допомогою Інтернету, зрозумівши вартість таких же моделей тих же років випуску. Цифри можуть розходитися відсотків на 10 і залежати від пробігу, зберігання, невикористання взимку, наявності невеликих дефектів. Потрібно бути готовим до того, що при орієнтації на верхній діапазон машина буде продаватися довше і навпаки.

Не варто розраховувати на те, що все додаткове обладнання, встановлене в автомобілі, «відіб’є» при продажу (мабуть, крім шкіряного салону). Швидше за все, майбутньому власнику буде все одно, скільки коштували магнітола, антикрила, силові бампери і лебідки. Вони хіба що сприймаються бонусом і трохи обмежують в торзі.

Пошук покупця

Найпростіший, але при цьому ненадійний спосіб – продаж на ринку. По-перше, можна стати жертвою шахраїв, по-друге, це може бути довгий і некомфортний процес, що вимагає сил і часу. Плюсом в цьому способі є те, що при деякому везінні можна продати машину за максимально високою ціною.

Менш витратний і при цьому більш дієвий спосіб – розміщення оголошень в Інтернеті на створених для цього сайтах. Тут успіх залежить від кількості оголошень і конкурентної спроможності пропозиції.

Варто звернути увагу на різні форуми і дошки оголошень шанувальників марки або моделі, серед учасників або їхніх знайомих може перебувати зацікавлена ​​в покупці особа.

Зверніть увагу

Причому може бути корисно розміщення оголошення на сайтах «конкурентів», а раптом хтось зважиться «змінити» бренду.

Іноді може спрацювати оголошення на самій машині. Товар відразу оглянуть і при зацікавленості – подзвонять.

«Своїм» можна продавати автомобіль, будучи на 100% впевненим у його надійності найближчі кілька місяців, інакше другом або родичем можуть бути висловлені побажання повернути його в кондицію за ваш рахунок, і постане вибір: або машина, або дружба.

Угода

Якщо на ваше оголошення хтось зреагував і готовий оглянути машину, призначайте зустріч на зручне для вас час, підтверджуючи час перед виїздом, і краще декільком потенційним покупцям.

Якщо хтось не приїде, буде не так образливо за витрачений час, а якщо приїдуть всі, у вас буде шанс продати машину за хорошою ціною. При огляді не підлабузнюйтеся і не нав’язуйте.

Відповідайте на всі питання, але не вивалюйте всю інформацію відразу.

І ось ще який момент: машиною може зацікавитися перекупник, і це не найгірший варіант. Але майте на увазі, що торгуються вони нещадно.

Шахрая можна визначити на прохання про оформлення за дорученням або варіанту «гроші відразу, але менше». З такими потрібно бути акуратніше.

Якщо люди відкладають укладання угоди і просять вас потримати машину для них, візьміть заставу – це повинно відсіяти «порожніх» клієнтів.

Але всі формальності улагоджені, і ви готові здійснити операцію.

Для здійснення цієї операції вам необхідно укласти договір купівлі-продажу автомобіля. Він підтверджує ваше бажання передати транспортний засіб покупцеві за зазначену в договорі суму грошей. Цей документ не потрібно завіряти у нотаріуса.

важливо

Щоб угода була оформлена правильно, і не виникло ніяких труднощів, вам буде потрібно список документів:

Паспорт транспортного засобу (ПТС). У паспорті повинна стояти відмітка про те, що автомобіль знятий з обліку в ГИБДД. Після укладання угоди вже новий власник машини повинен буде поставити її на облік;

 • Якщо автомобіль ще не знято з обліку, то вам знадобиться документ про його реєстрацію;
 • Паспорт громадянина РФ;
 • Бланк договору купівлі-продажу автомобіля;
 • Якщо машина продається за дорученням, то обов’язково потрібно мати оригінал генеральної довіреності на автомобіль з правом продажу;
 • ДЕЯКІ ПСИХОЛОГІЧНІ ПОРАДИ ПРИ ПРОДАЖУ АВТО

1. Не нервуйте, як показує практика, навіть для самої вбитої колимаги знайдеться свій покупець, за умови, що ви просите розумну ціну. Що ж тоді говорити про автомобіль в нормальному стані. 

2. Якщо покупець при особистій зустрічі, з якихось причин викликає у вас сумніви, краще звільнитися від нього, чесне слово збережете купу нервів.

Хтось скаже: «Та яка різниця, я ж з ним не під вінець йду!» – все так, але повірте, якщо у вас відразу виникла недовіра до людини, краще не продовжувати знайомство.

Якщо покупець пропонує ціну нижче запланованої, то відмовте йому відразу. Повірте, знайдуться люди, які куплять її за вашою ціною.

3. Якщо ви зв’язалися з перекупниками, не погоджуйтеся оформляти документи і перевіряти гроші в їх салоні, особливо, якщо вони будуть дуже на цьому наполягати

4. Якщо ви побоюєтеся, що вам можуть вручити фальшиві гроші, можна поступити наступним чином. Заздалегідь відкрийте рахунок в банку, призначте там зустріч і нехай покупець сам (ви гроші в руки не берете) покладе їх на ваш рахунок. Хтось скаже, що занадто складно, але зате дає 100% гарантію. Можна спробувати перевірити їх в банку, але Сбербанк, наприклад, такої послуги не надає.

5. Тепер про документи. Слід пам’ятати, що, незважаючи на те, що ви зняли машину з обліку, поки ви числитеся в ПТС як власник, у разі будь-якої аварії, міліція і прийде до вас. А там ви вже будете показувати договір і доводити, що ви не верблюд.

Як продати машину швидко і вигідно, поради та секрети

Придбати автомобіль легше, ніж продати. Всі бажають купити машину за копійки і знизити ціну максимально, причепивши до чого завгодно. Як продати машину швидко і вигідно, і де знайти щедрого покупця? Ці питання можуть перетворитися на справжній головний біль. Але ж є вихід з будь-якого становища!

стан авто

Перш за все, ви повинні адекватно оцінити технічний стан і зовнішній вигляд вашої машини. Зауважимо. Любителям швидкісної їзди по вибоїнах і ефектного гальмування з вереском покришок по асфальту швидко продати машину секрети не допоможуть. Авто вимотати на дорогах, і це помітно неозброєним оком.

Якщо ви любили курити з комфортом під час руху, і ваші друзі залишили безліч затятих плям від попелу в салоні – таку машину можна вигідно продати тільки такому ж запеклому курцеві. Запах тютюну не виводиться нічим. Некурящий людина це відразу виявить, а ось курець запах тютюну взагалі не помічає. Якщо плануєте продати авто, не паліть у салоні!

Підготовка авто до продажу

а) Зовнішній вигляд

Що робити з зовнішнім виглядом авто? Щоб відповісти на це питання, подивіться на чужу машину: на що ви звертаєте увагу? Правильно, ви звертаєте увагу на:

1. загальний вигляд машини;
2. стан кузова;

3. зношеність шин.

Щоб вигідно продати автомобіль за адекватну ціну, йому необхідно надати доглянутий вигляд. Це як мінімум. Покупець прекрасно усвідомлює, що набуває старий транспорт, але прагне отримати приємний на вид і технічно «міцний» автомобіль. Однак зовнішній вигляд пріоритетною!

Особливу увагу приділіть протекторам – іноді дешевше замінити «неправильно» зношені покришки іншими (обов’язково б / вушними), ніж втрачати в загальній ціні на авто.

Порада

Сліди іржі, вм’ятини і відколи завбачливо виправте – витрачені зусилля окупляться. Обов’язково зверніть увагу на стан фар: на них не повинно бути тріщин і сколів.

Загалом, наведіть косметичний «марафет» на машині перед продажем.

б) Стан салону

Що зробить покупець, коли огляне машину зовні? Він захоче заглянути в салон. І це правильно: в салоні повинно бути комфортно. Тому подбайте про те, щоб він виглядав, як мінімум, охайно.

Ви звикли до наклейок, брелоки, що стирчить проводам і іншим непередбачуваних конструкцією авто елементів дизайну? А покупець не звик. Тому максимально наблизьте стан салону до початкового, тобто, приберіть все наносне і непотрібне!

Порада: грунтовно почистіть салон за два тижні до продажу. Якраз за цей час вивітриться весь запах «хімії», а салон не встигне забруднитися.

 • в) Стан багажника і капота
 • Потім покупець забажає відкрити капот і ознайомитися з внутрішнім вмістом. Що важливо зробити:
 • • почистити двигун;
  • повірити клеми і кріплення акумулятора.

Однак тут теж є свої тонкощі. Наприклад, покупець, побачивши свежевичіщенний движок, відразу запідозрить недобре. Тому почистіть мотор не перед самим продажем, а тижнів за два раніше – разом з салоном.

Не сумнівайтеся, що покупець загляне і в багажник, адже для багатьох автолюбителів він є складовою частиною салону.

Ви вважаєте, що з багажником все в порядку? Ваші ілюзії з цього приводу може розвіяти один або просто знайомий – запросіть його оглянути багажник неупередженим «свіжим» поглядом.

Деякі водії можуть дізнатися багато нового про стан свого багажника. Але критика тут буде дуже навіть доречною, тому виженете гординю геть.

 Пробний проїзд на автомобілі

Якщо у покупця не виникне питань щодо зовнішнього і внутрішнього стану авто, він захоче сісти за кермо. І це цілком логічно. Тут вже, як пощастить. Якщо покупець входить в категорію початківців автолюбителів, то вважайте, вам пощастило. А якщо перед вами досвідчений водій?

Тоді приготуйтеся відповідати (і зниження ціни) за все проїзди по купинах у вільному стилі, невчасний ремонт агрегатів, неякісне масло і багато іншого. Ціна буде знижуватися буквально на очах.

Але це в разі, якщо ви ставитеся до лихачам на дорозі. Якщо ви любитель помірною адекватної їзди, дбайливий господар авто, не економили на маслі і паливі – ваші шанси продати авто за прийнятну ціну зростуть.

Тонкощі вдалого продажу автомобіля

Як швидко і вигідно продати автомобіль? На ринку можна і потрібно торгуватися – це життєве правило. Ваша мета – продати дорожче, мета покупця – купити дешевше. Хто кого переграє? Давайте розглянемо, на чому занижують ціну, і як цього уникнути.

Пробіг знижує вартість авто – це неминучість. Штучне заниження кілометрів пробігу не допоможе: покупець пішов грамотний. Що робити? Звернути увагу на стан керма, ручки перемикача швидкості і гуми на педалях. Це саме те, що видає реальну картину пробігу авто. Замінювати все це новим кермом, гумою і пластиком можна: підміна буде моментально обчислена. Порада:

• Приблизно за рік до продажу замініть гуму на педалях і ручку перемикача передач новими: все буде виглядати природно, а головне, не видасть реальний кілометраж пробігу.

• Кермо замінювати новим накладно, тому й не потрібно. Намотайте на кермо якусь оплетку, яку перед продажем можна легко зняти.

Торг з перекупником

Правильний торг – запорука успіху. Однак торгуватися з перекупником старих авто – собі дорожче. Спритні майстри своєї справи вміло вішають локшину на вуха і заговорюють зуби, адже від цього залежить їх прибуток! Тому з такими товаришами краще не зв’язуватися.

Як їх впізнати? Вони жваво і грамотно починають знижувати ціну, чіпляючись до будь-якої подряпини і прискіпливо вишукуючи неіснуючі вади. Приблизний план дій перекупника:

• обов’язково вкаже, що машина бита;
• скаже, що на радіатор не заводська фарба;
• перевірить стану движка «на слух»;

• перевірить стану амортизаторів за допомогою розгойдування кузова.

Зверніть увагу

Ось такий «цирк» можуть влаштувати перекупники з метою збити реальну вартість авто. В цьому випадку вам краще мовчки вислухати всі «заумні мови» і просто відмовитися від продажу машини після озвучення перекупником нібито реальної ціна за це «залізо».

Але не все так погано, як здається! Поторгувавшись з перекупником, ви зможете дізнатися точну ринкову ціну свого автомобіля. Вона буде рівно на 10% вище озвученої даними ділком.

Торг з потенційним покупцем

Як дізнатися не перекупника? Дуже просто: він не буде виливати на вас цілий шквал претензій і недоліків авто. Він не буде розгойдувати кузов і перевіряти на око заводську фарбу, і далі за списком. Звичайний обиватель приходить не один, а з другом або знайомим. Як правило, він з ними радиться при огляді авто.

Простий автолюбитель, в основному, більше стурбований зовнішнім виглядом авто, ніж внутрішнім вмістом. З ним можна душевно поговорити і розповісти історію своєї машини – вас уважно і з цікавістю вислухають!

Важливо! При продажу авто з несправностями краще відразу попередити покупця, щоб потім не ходити по судових інстанціях. Поширеним випадком є ​​судове анулювання угоди з продажу свідомо несправного автомобіля. Вам це не потрібно!

Автомобіль не продається?

Якщо ви ніяк не можете продати авто за потрібну вам ціну, це не означає, що в справу втрутилася нечиста сила. Порадьтеся з грамотними людьми – можливо, ви встановили неадекватну ціну на машину? Будьте реалістами.

підсумок

Підводячи підсумок сказаному, відзначимо найважливіше:

1. Подбайте про охайному зовнішньому вигляді машини: подряпини, вм’ятини і іржаві місця повинні бути зачищені і видалені. Неправильно стерті покришки слід терміново замінити б / вушними в пристойному стані.
2. Косметичний ремонт салону і двигуна проводите за два-три тижні до продажу.
3. Призначайте реальну ціну за старе авто.

4. Про серйозні несправності чесно попереджайте покупця.

Якщо ви виконаєте ці рекомендації, у вас залишиться менше питань як швидко продати свій автомобіль.

11.01.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Що робити, якщо тече люк в машині? Список корисних порад

Вічна проблема – підтікання люка! Люк, не рідний, чи не механічний /…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…