Тюнінг Шевроле Ланос – тонкощі поліпшення бюджетної малолітражки

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

Тюнінг Chevrolet Lanos знаходить все більшу популярність не тільки серед наших співвітчизників, а й серед власників цієї моделі в далекому зарубіжжі. Ланос позиціонується, як бюджетна малолітражка для комфортної їзди по місту. За допомогою чип-тюнінгу двигуна і модернізації кузова своїми руками Шевроле знайде потужність і оригінальний зовнішній вигляд.

1 Перепрошивка ЕБУ двигуна Lanos

Перш, ніж почати доопрацювання елементів Шевроле, варто попрацювати над блоком управління двигуном авто. Чіп-тюнінг стане оптимальним методом підвищення потужності машини при мінімальних фінансових витратах.

Для виконання роботи потрібно запастися ліцензійним програмним забезпеченням та оригінальними проводами.

У разі використання піратських утиліт чіп-тюнінг не тільки не підвищить характеристики вашого авто, але і істотно зашкодить роботі ЕБУ. Отже, нам знадобиться:

 1. Завантажувач Combiloader;
 2. Остання версія прошивки для ЕБУ Ланос;
 3. K-Line адаптер;
 4. Ноутбук з Windows XP.

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе
Завантажувач «Combiloader» для перепрошивки ЕБУ Відразу варто відзначити, що ноутбук з іншою операційною системою категорично не підходить для чіп-тюнінгу, так як ОС Windows 7 або Windows 8 не здатні “побачити” підключений до ноутбука адаптер. Знайти останню версію прошивки, яка підходить саме для вашого ЕБУ, нескладно. Для цього зверніться на офіційний сайт виробника блоку управління, введіть назву вашої версії прошивки і чекайте результатів.

Після того, як система покаже вам список доступних для скачування утиліт, виберіть і збережіть на ноутбук. Наприклад, між прошивками Січень 5.1 і січень 7.1 потрібно вибрати другий варіант. Для чіп-тюнінгу своїми руками знадобиться відшукати ЕБУ Шевроле Ланос.

Він знаходиться під рульовим колесом в салоні автомобіля. Знімаємо захисну кришку і підключаємо до блоку наш K-Line адаптер. Другу частину адаптера підключаємо до завантажувача, який повинен бути з’єднаний з ноутбуком. Далі включаємо запалювання машини і чекаємо, коли на ноутбуці з’являться дані про блок управління.

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе
Електронний блок управління Шевроле Ланос

Після цього відкриваємо збережену раніше прошивку і вибираємо для неї кінцевий шлях в папці ЕБУ. Прошивка “запросить” калібрування параметрів. Тут слід зробити настройки кожної доступної деталі авто так, щоб в результаті робота всіх систем машини відповідала конкретно вашим вимогам.

Після того, як ви зробили калібрування параметрів, можна починати чіп-тюнінг. Для цього погоджуємося з умовами використання прошивки і очікуємо моменту, коли рядок завантаження стане зеленого кольору. Після побачимо повідомлення про вдало виконану роботу, натискаємо “ОК” і вимикаємо запалювання.

В кінці залишається відключити ЕБУ від адаптера, а програматор від ноутбука.

Після зробленого чіп-тюнінгу можна випробувати автомобіль. За умови, що ви використовували ліцензійні утиліти, ви з перших оборотів двигуна відчуєте кардинальні зміни в його роботі.

Мотор Ланос буде працювати тихіше, стабільніше, він не буде смикатися при перемиканні швидкостей і почне вживати набагато менше палива. Після виконання чіп-тюнінгу своїми руками ваш Шевроле отримує додаткові 20-30 л.с, а споживання палива скорочується на 1-1,2 л.

2 Шумоизоляция и рычаг коробки передач для Chevrolet

Учитывая стандартную экипировку Ланос, автомобиль можно отнести к эконом-классу. Это также подтверждает салон модели, который не отличается особым внутренним убранством.

Что касается качества элементов кабины, то здесь все сделано по минимуму: минимум освещения приборной панели, минимум комфорта для пассажиров сзади.

В конце концов, даже ручка коробки передач изготовлена из пластика, который не так уж и сложно сломать.

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе
Салон автомобіля економ-класу Висновок напрошується сам собою – поліпшення салону просто необхідно. І перше, з чого ми почнемо – це установка шумоїзолірующего матеріалу. Для цього можна скористатися або добре знайомої нам повстяною ізоляцією, або матеріалом, який випустила компаній Шевроле вже “навздогін” за Ланос. Другий відрізняється від повсті кращими шумоізоляційними якостями, меншою вартістю і практичністю у використанні. Так, щоб очистити матеріал від фірми Шевроле, не потрібно викручувати безліч кріплень.
Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе
Установка шумоїзолюючого матеріалу. Досить витягнути його цілком, почистити, обробити спеціальною пастою, яка знаходиться в комплекті, і встановити назад на місце в салоні. Наступним кроком тюнінгу кабіни Ланос стане заміна важеля коробки передач. Для цього можна придбати металеві деталі від компаній Bosch або продукцію модельного ряду фірми Pirelli. Щоб замінити важіль, потрібно демонтувати стару деталь. Спочатку викручуємо 2 болта, які утримують штатну рукоятку, і витягуємо її. Замість неї вставляємо новий елемент і кріпимо його за допомогою кріплень.

Після цих процедур водіння Шевроле Ланос стане зручнішим. Тепер вам не доведеться кожного разу переживати про те, з якою силою штовхнути важіль КПП, і який отвір в салоні заткнути, щоб прослухати улюблену пісню.

3 Встановлюємо світлодіодні або неонові лампи

Крім чіп-тюнінгу та модернізації салону, не варто забувати і про екстер’єр машини. Кузов авто виконаний в повній відповідності стандартів сімейства Ланос.

Овальні передні фари автомобіля не здатні забезпечити хорошу видимість на дорозі, через що водії змушені допрацьовувати оптику автомобіля своїми руками.

Для цього можна скористатися світлодіодними або неоновими лампами, які можна розмістити з боків або ззаду штатних фар. Крім додаткових ламп, нам також знадобиться клей і двосторонній скотч.

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе
Неонові лампи у оптиці автомобіля Перш, ніж доопрацювати фари Шевроле, потрібно зняти його передній бампер. Для цього потрібно відщепнути фіксатори і відкрутити 4 кріплення знизу деталі. Далі витягуємо захисне скло заводської оптики і власне самі прилади. Після варто почистити простір, де розташована оптика, а також вимити захисне скло. Потім використовуємо двосторонній скотч, до нього кріпимо неонові або світлодіодні лампи, краї яких фіксуємо за допомогою клею. Після того, як ви переконалися, що додаткові освітлювальні прилади стоять нерухомо, можна встановлювати штатні фари. В кінці залишається прикріпити бампер і продовжити експлуатацію Шевроле Ланос.
Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе
Кріплення світлодіодних ламп на ліхтарі Після виконаного своїми руками поліпшення інтер’єру і екстер’єру ваш автомобіль знайде абсолютно нове життя. Він не просто стане набагато могутніше і комфортніше, але і прослужить вам значно довше.

Тюнінг Шевроле Ланос: 4 основні зони для модернізації авто

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

Перш, ніж зважитися на масштабний тюнінг Шевроле Ланос, необхідно виявити всі вузли і частини, які вимагають модернізації. Найчастіше в Ланосі насамперед переустановлюються бампери або модернізується салон. Також часто зустрічається модернізація двигуна. Покращений мотор має не тільки велику потужність, але і споживає меншу кількість палива. Тюнінговані запчастини повинні гармонійно поєднуватися із зовнішнім виглядом машини, а також підкреслювати достоїнства моделі.

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

Що може тюнінгувати?

Тюнінг дозволяє поліпшити стан і продуктивність авто. Після заміни оригінальних деталей виконується установка нових. Хоч Daewoo Lanos і Chevrolet Lanos мають співзвучні назви, але тюнінг кузова буде дещо відрізнятися.

Установка обважень дозволить домогтися поліпшення аеродинамічних характеристик машини. Чіп-тюнінг, який дуже популярний серед власників з півторалітровим движком, забезпечить значне збільшення потужності машини.

Більшість елементів, які використовуються для модернізації, мають відносно невисоку вартість і можуть бути встановлені самим автовласником.

Салон

Салон – частина авто, в якій водій проводить найбільше часу. Від того, наскільки якісно він шумоізольован і оснащений, залежить зручність і комфорт пересування.

Тюнінг Шевроле Ланос своїми руками дозволить позбутися від неприємного деренчання в процесі пересування.

Для того щоб виконати всі роботи самостійно, потрібно мінімальний набір інструментів і терпіння, так як різка і підгонка деталей досить копітка робота.

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

Самостійна шумоізоляція передбачає монтаж двох типів матеріалів:

 • віброізоляція;
 • шумоізоляція.

Якщо автомобіль експлуатується в холодному кліматі, то також не завадить теплоізоляція салону. Під час робіт буде потрібно демонтаж всіх частин салону, що перешкоджають проведенню шумоізоляції.

В першу чергу необхідно визначитися з матеріалами, які будуть укладатися на підлогу, а потім з площею робіт.

Існує велика кількість різноманітних матеріалів для ізоляції від шуму, тому при виникненні питань, краще звернутися до консультантів для їх з’ясування.

Після того, як робота з статями буде закінчена, можна приступати до тюнингу самого салону. Якщо у власника є бажання повністю замінити сидіння, то краще зробити це на даному етапі.

Перевстановлення сидінь – проста справа, за умови, що всі розташування кріплень збігаються.

Далі варто приділити увагу заміні обплетення керма і переоснащення рукоятки коробки передач. Якщо пластик на панелі приладів був з якоїсь причини пошкоджений і потребує заміни, то, при наявності викрутки і плоскогубців, його дуже легко перевстановити.

Тюнінг мотора

Існує два види модернізації двигунів, які можуть бути виконані на двигуні Шевроле Ланос.

Глибокий тюнінг застосовується рідко, так як вимагає вкладення істотних сум, а по достоїнству можна оцінити тільки гонщиками і любителями потужних моторів.

Звичайний чіп-тюнінг дозволяє трохи поліпшити роботу двигуна і зробити його більш економним. Важливо розуміти, що після тюнінгу потрібно прошивка ЕБУ.

Зверніть увагу

Якщо власник не впевнений в своїх силах або не знає як налаштувати управління, то краще звернутися до професіоналів.

За допомогою спецобладнання автомайстра проведуть розточення циліндрів, заміну деталей і їх налаштування. Копаючись в «мізках» важливо пам’ятати, що неправильне дія може призвести до серйозних негативних наслідків. Після тюнінгу через пару тисяч кілометрів буде потрібно повторне налагодження роботи паливної системи, з якою фахівці настійно радять не зволікати.

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

Кузов

Багато автовласників вважають, що спойлер, дефлектори або нові решітки радіатора підкреслять індивідуальність і оригінальність машини. Деталі дійсно зроблять зовнішній вигляд машини незвичайним, але тільки гармоніюють з кузовом авто елементи можуть підкреслити достоїнства моделі і прикрасити її.

Так як Шевроле Ланос дещо відрізняється від Деу Ланоса, то при покупці деталі важливо дивитися, щоб вона була сумісна з конкретною моделлю авто.

Демонтаж старих елементів зазвичай не викликає складнощів у власників машини, тому установку нових елементів він може виконати самостійно. Для установки обважень знадобляться:

 • хрестова і плоска викрутки;
 • набір гайкових ключів;
 • герметик.

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

При монтажі нового бампера варто враховувати розташування ходових вогнів і протитуманних фар. Краще заздалегідь провести проводку в потрібні місця і закріпити її всередині бампера. Якщо планується монтаж додаткового підсвічування, то її місце розташування теж краще продумати заздалегідь, так як незручно прокладати проводку з уже закріпленим бампером.

Підбір передніх і задніх фар повинен виконуватися з урахуванням моделі і покоління випуску. На Шевроле Ланос непогана оптика, але навіть вона тьмяніє або розбивається. Самостійно поставити оптику, розміри якої збігаються з вихідними, не складе великих труднощів. Багато автомобілістів хочуть сильно перетворити машину і тому монтують оптику, яка має більші розміри, ніж рідні фари.

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

Монтаж ходових вогнів і протитуманних фар можна виконати своїми руками навіть не маючи гаража з ямою. Для цього буде потрібно запастися комплектом інструментів і терпінням. Машина з встановленими ВТФ виглядає не тільки більш стильною, але і пересування на ній стає більш безпечним.

Протягом декількох років існує мода на вії. Спеціальні накладки на фари сильно перетворюють зовнішній вигляд машини. Власникам авто не варто забувати, що тюнінг повинен бути не тільки красивим, але і безпечним, тому вії не повинні займати більше 30% фари.

Тюнінг дисків

Рідні диски Шевроле Ланос влаштовують більшість автовласників. Якщо стався знос дисків або була придбана нова гума, то більшість автолюбителів замислюються про те, які їм диски встановити.

Найчастіше на Ланосі стоять штамповані диски, які відрізняються гарною зносостійкістю і міцністю.

На зміну їм прийшли литі диски, але вони мають безліч недоліків і навіть їх презентабельний зовнішній вигляд не виправдовує заміну на них.

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

Оптимальним варіантом стануть ковані диски – вони відрізняються міцністю, довговічністю, естетичністю.

Хоч існує всього кілька варіантів дизайну, але легко вибрати той, який сподобається власнику машини.

Істотним недоліком даного типу дисків виступає те, що вони сильно жорсткі і всі удари передаються на вузли ходової системи через що вони передчасно виходять з ладу.

4.

Машину купував нову, перше що зробив це встановив сигналізацію і поклеїв плівку, а також чіп-тюнінг (еко-динаміка), килимки в салон ворс і потім докупив ще гумові коритця в салон і багажнік. Із доробок і потреб куплено і встановлено:

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

повітряний фільтр нульового опору в штатне місце, промиваю його кожні 10тис і просочую, кожні 5тис.

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

Окулярник від Нубіри, ставиться над головою водія в штатні місця замість заглушок, в каталозі 96412811

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

Штурманський плафон від Нубіри, ставиться до штатного кріплення між козирками на стелі, живлення береться від центрального плафона

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

Оригінал ЗАЗ захист ДВС

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

Залізні диски чорного кольору

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

Шипована зимова гума Амтел (гуде страшно, але тримається взимку добре)

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себеТюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

чохли на сидіння

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

чохол на руль

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

Порвався чохол на ручку КПП-заміна

Купив на форумі нову решітку радіатора, тому що з рідною почав облазити хром. На рідну я поставив щиток і ставлю її тепер на зиму

Спробував наклеїти шумку і вібро (купував на форумі вже готовий вирізаний комплект), поки тільки на кришку багажника, на вулиці було оч. жарко, плюс я поклав попередньо на сонці шумку і в підсумку вона оч. добре клеїлася, навіть до пальців))

пильовики підрульових перемикачів

насадка глушника нібито самець))

Osram Allseason

ВТФ, купив проводку і самі туманки, в туманки поставив лампи OSRAM для поганих погодних умов і такі ж поставив в головне світло

Захист троса капота

Підлокітник, але його вже зняв, мені не зручно, зараз його успішно замінює сумочка для дисків

електро скло підйомники з доводчиком (см.вложенний файл)

встановив в двері подіуми під 16см динаміки в передні двері і встановив в них штатні задні динаміки (попередньо купив на форумі). Мене в принципі і стік влаштовував, але зараз набагато краще, по відчуттях додалося трохи низів, на колишній гучності звук став голосніше, при виставлених настройках магнітоли (Sony) в 0,

-піщалка на не пристебнуті ремінь і не вик. габаріти.-Прикрутив міцніше рамки номерів, тому що вони важкі і деренчали, підклав під рідні гвинти, широкі шайби, передній зміцнив доп. саморізами, а задній максимально засунув вгору і підклеїв під рамку двосторонній скотч.-Купив олівець від подряпин, дрібні подряпини він видаляє, там де відколи по фарбі там підфарбовував олівцем з чорної краской.-дзеркала з підігрівом (оч. допомагало цієї зими), – плафон підсвічування бардачка в штатне місце (в комплекті все що треба для установки).

Тюнінг Chevrolet Lanos »Все про Шевроле, Chevrolet, Фото, відео, ремонт, відгуки

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

14 Лютого 2016 Радіаторні грати на Шевроле Ланос

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

16 Січня 2016 Усунення сторонніх шумів аудіосистеми Ланоса

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

02 дек 2015 Маскування подряпин і інших дрібних пошкоджень кузова Ланос

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

17 Жовтня 2015 Установка підсилювача на Шевроле Ланос самостійно

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

20 Вересня 2015 Чіп-тюнінг Шевроле Ланос самостійно

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

13 Вересня 2015 Установка тахометра на Шевроле Ланос

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

10 Вересня 2014 Установка ДГЗ на Шевроле Ланос

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

08 Вересня 2014 Новий радіатор на Шевроле Ланос

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

08 Вересня 2014 Новий датчик рівня палива на Ланосі

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

08 Вересня 2014 Усунення течі масла з-під котушки Ланоса

01 Вересня 2014 Налагодження моторчика ЕСП на Ланосі

01 Вересня 2014 Зворотний клапан омивача на Ланосі

29 Серпня 2014 Підігрів бачка омивача на Шевроле Ланос

28 Серпня 2014 Установка підкрилки на Шевроле Ланос

28 Серпня 2014 безшумні замки дверей на Шевроле Ланос

28 Серпня 2014 Протікання води в салон Ланоса

28 Серпня 2014 Трійник в обратку розширювача Ланоса

25 Серпня 2014 Усунення завоздушіванія обігрівача Ланоса

25 Серпня 2014 Утеплення салону Шевроле Ланос

25 Серпня 2014 Лінзи в фари Шевроле Ланоса

21 Серпня 2014 Сітка в радіаторну решітку і бампер Ланоса

21 Серпня 2014 Фарбування фар на Шевроле Ланос

21 Серпня 2014 Підключення ВТФ на Шевроле Ланос

21 Серпня 2014 Підлокітник на Шевроле Ланос своїми силами

20 Серпня 2014 Проставки на пружини і стійки Ланоса

20 Серпня 2014 Короткоходная куліса на Шевроле Ланос

19 Серпня 2014 Термоізоляція випускної системи “павук” на Ланосі

19 Серпня 2014 Системі випуску “павук” на Шевроле Ланос

19 Серпня 2014 Заміна октан-коректора на Шевроле Ланосі

01 Серпня 2014 Установка електропомпи на Шевроле Ланос

01 Серпня 2014 Утепляем моторний відсік Шевроле Ланоса

01 Серпня 2014 Промивання радіатора опалювача Ланоса самостійно

01 Серпня 2014 Промивання системи охолодження на Ланосі

01 Серпня 2014 Термостат внесений від Авео на Ланос

01 Серпня 2014 “Гарячий” термостат на 92 градусів для Ланоса

01 Серпня 2014 Жиклер в обратку дроселя Ланоса

01 Серпня 2014 Перестановка шлангів обратки розширювача й грубки Ланоса

31 Липня 2014 Проклейка заслінки тепло / холод на Ланосі

31 Липня 2014 Доопрацювання кріплення радіатора грубки Ланоса

31 Липня 2014 Доопрацювання отопітеля Шевроле Ланос

31 Липня 2014 Електричний привід замка багажника Ланоса

31 Липня 2014 Посилення світла фар на Ланосі

31 Липня 2014 Світло в бардачку Ланоса своїми силами

31 Липня 2014 Блокувальна захист стартера на Ланосі

30 Липня 2014 Датчик нейтральної передачі на Ланосі

30 Липня 2014 Кріплення повітряного фільтра на Ланосі

30 Липня 2014 Відключення клапана EGR на Ланосі

30 Липня 2014 Безконтактний датчик положення дросельної заслінки на Ланосі

30 Липня 2014 Доопрацювання пробки розширювального бачка на Ланосі

30 Червня 2014 Кільця в панель приладів Ланоса

30 Червня 2014 Чистка дросельної заслінки на Ланосі

30 Червня 2014 Дачтік нейтрали на “механіці” Ланоса

24 Червня 2014 Зняття гальмівного диска з Шевроле Ланос

24 Червня 2014 Розбирання стійки Шевроле Ланос

24 Червня 2014 Підсвічування торпедо на Шевроле Ланос

18 Червня 2014 Твіттери GM від Aveo t250 на Ланос

18 Червня 2014 Протягування силового кабелю в Ланос

18 Червня 2014 Універсальний підлокітник на Шевроле Ланос

16 Червня 2014 Електрозамок багажника і лючка бензобака Ланоса

16 Червня 2014 Зміцнення передньої опори Ланоса від видавлювання

10 Червня 2014 Заміна радіатора системи охолодження Ланоса

10 Червня 2014 Омивач фар на Шевроле Ланос

10 Червня 2014 Заміна приводу замка багажника і його засувку на Ланосі

10 Червня 2014 Біксенонові лінзи в фари Ланоса

06 Червня 2014 Фарбування колісних дисків на Шевроле Ланос

06 Червня 2014 Фарбування гальмівних барабанів на Шевроле Ланос

06 Червня 2014 Обшивка багажника Ланоса своїми силами

04 Червня 2014 Установка гідропідсилювача керма на Ланос

04 Червня 2014 Пружина від ВАЗ-2110 в багажник Ланоса

03 Червня 2014 Заміна дросельного патрубка на Ланосі

03 Червня 2014 Заміна коробки передач на Шевроле Ланос

30 травень 2014 Заміна скла противотуманки на Ланосі

30 травень 2014 Штурманский ліхтарик на Шевроле Ланос

04 Лютого 2014 Тюнінг решітки радіатора Шевроле Ланос

31 Січня 2014 Робимо корпус ВТФ для Шевроле Ланос

31 Січня 2014 Стрілочний покажчик газу в салоні Ланоса

31 Січня 2014 Установка акустики 6х9 своїми руками

31 Січня 2014 Тахометр з додатковими приладами на лівій стійці Ланоса

31 Січня 2014 Установка цифрових годин на Шевроле Ланос

29 Січня 2014 Додатковий плюс в салоні Шевроле Ланос

28 Січня 2014 Модернізація реле Ланоса з регульованою паузою

28 Січня 2014 Накладки на задні фари Ланоса

28 Січня 2014 Прибираємо скрип дверей на Ланосі

27 Січня 2014 Тюнінг кінцевиків дверей на Ланосі

23 Січня 2014 Температурний датчик для БК Ланоса

23 Січня 2014 Електрозамки багажника і лючка бензобака Ланоса

23 Січня 2014 Заміна електродвигуна ЕСП на Шевроле Ланос

22 Січня 2014 Щиток бампера на Шевроле Ланос

22 Січня 2014 Бортовий комп’ютер 4,2 Спорт на Шевроле Ланос

22 Січня 2014 Установка бі-ксенону на Шевроле Ланос

22 Січня 2014 Маска радіатора на Шевроле Нива

21 Січня 2014 Бюджетна шумоізоляція Ланоса за 500 рублів

21 Січня 2014 Дудки від фури замість штатного сигналу Ланоса

21 Січня 2014 Підлокітник на двері Шевроле Ланос

17 Січня 2014 Подіум для кнопок обігріву на Ланосі

17 Січня 2014 Доопрацювання підігріву сидінь на Ланосі

16 Січня 2014 Доводчик ЕСП FALCON WR 250 на Ланосі

16 Січня 2014 Електропідігрів двигуна і додаткова помпа на Ланос

16 Січня 2014 Підсвічування ЕСП і ручок дверей Ланоса

15 Січня 2014 ЕСП Vigilant Acm-002 на Шевроле Ланос

15 Січня 2014 USB-зарядка в приладовій дошці Ланоса

15 Січня 2014 Оббивка багажника Шевроле Ланос

14 Січня 2014 Решітка радіатора Шевроле Ланос в шкірі

14 Січня 2014 Монітор на стелю Шевроле Ланос

14 Січня 2014 Установка комп’ютера на Шевроле Ланос

13 Січня 2014 Маршрутний комп’ютер Престиж V55-04 на Ланос

13 Січня 2014 Повітроводи заднім пасажирам на Ланосі

13 Січня 2014 Додатковий прилад – тахометр на Шевроле Ланос

13 Січня 2014 Робимо “вії” на Ланос своїми силами

13 Січня 2014 Металева сітка в решітку радіатора Ланоса

13 Січня 2014 Сетчатая решітка на бампер Ланоса

13 Січня 2014 Дзеркала Fso Hanyang Zas на Шевроле Ланос

10 Січня 2014 Тонування стоп-сигналів на Ланосі

10 Січня 2014 Противотуманки на Ланос від ВАЗ-2108

10 Січня 2014 ДГЗ з ВТФ на Шевроле Ланос

09 Січня 2014 Освітлення салону на Шевроле Ланос

09 Січня 2014 Підсвічування нижній частині салону Ланоса

09 Січня 2014 Передпусковий нагрівач мотора на Ланос. Частина 2

09 Січня 2014 Передпусковий нагрівач мотора на Ланос. Частина 1

09 Січня 2014 Інтервальний режим склоочисників на Шевроле Ланос

08 Січня 2014 Підсвічування підстаканників на Шевроле Ланос

08 Січня 2014 Освітлення заднього ходу і дві задні ПТФ на Ланосі

07 Січня 2014 Led-підсвічування під фарами Шевроле Ланос

07 Січня 2014 Саморобні дефлектори для ніг водія на Шевроле Ланос

07 Січня 2014 Датчик дощу ДДА-2 на Шевроле Ланос

07 Січня 2014 Сині чохли зі шкірозамінника на Ланосі

06 Січня 2014 Установка бортового комп’ютера Multitronics VG1031U на Ланос

27 дек 2013 Дзеркало в сонцезахисний козирок Ланос

27 дек 2013 Саморобний підлокітник на Шевроле Ланос

27 дек 2013 Датчик рівня склоомиваючої рідини на Ланосі

27 дек 2013 Запобігаємо виникнення вогкості на підлозі Ланоса

27 дек 2013 Доопрацювання сигналізації з автозапуском на Ланосі

27 дек 2013 Акустична полку на Шевроле Ланос

26 дек 2013 Фарбування пластикових елементів Ланос

25 дек 2013 Утеплення двигуна Шевроле Ланос

25 дек 2013 Заміна шкал приладової панелі Шевроле Ланос

25 дек 2013 Додатковий блок запобіжників з реле на Ланосі

25 дек 2013 Робимо подіуми на Ланос своїми силами

25 дек 2013 Модернізуємо обігрівач на Шевроле Ланос

24 дек 2013 Тахометр Auto Gauge на Шевроле Ланос

24 дек 2013 Датчик нейтрали на МКПП Шевроле Ланос

20 дек 2013 Підсвічування бардачка Ланоса самостійно

20 дек 2013 Парктронік на Ланос своїми силами

20 дек 2013 Заміна каталізатора Ланоса на проставлення

20 дек 2013 Денні ходові вогні на Ланос

20 дек 2013 Виносний термостат Ланос своїми руками

19 дек 2013 Установка підігріваються дзеркал на Ланос

19 дек 2013 Установка ЕСП “Гранат” на Шевроле Ланос

05 Вересня 2013 Захист троса капота на Ланосі

09 Серпня 2013 Усунення поскрипування в КПП Ланос

09 Серпня 2013 Підключення відеореєстратора і навігатора на Ланос

08 Серпня 2013 Фарбування фар і решітки радіатора Ланос

19 Лютого 2013 Заміна бічного дзеркала на Chevrolet Lanos

11 Жовтня 2012 Установка біксенонові лінз на фари Шевроле Ланос

13 Червня 2012 Прямоток на Шевроле Ланос своїми руками

12 Березня 2012 Заміна лобового скла Шевроле Ланос

02 Лютого 2012 Утепляем Шевроле Ланос

14 дек 2011 Знімаємо обшивку дверей на Шевроле Ланос

28 Липня 2011 Додаткові прилади на Шевроле Ланос

27 Липня 2011 Полегшений маховик на Шевроле Ланос

15 Липня 2011 Заміна стелі на Шеволе Ланос

06 Липня 2011 Установка діодного тахометра і вольтметра на Шевроле Ланос

21 Червня 2011 Обігрів дзеркал на Шевроле Ланос

16 Червня 2011 Установка динаміків в задню полку Шевроле Ланос

16 Червня 2011 Установка склопідйомників на Шевроле Ланос

07 Червня 2011 Установка ксенону на Шевроле Ланос

26 Квітня 2011 Установка магнітоли на Шевроле Ланос

23 Квітня 2011 Установка підлокітника на Шевроле Ланос

21 Квітня 2011 Тюнінг автомобіля Шевроле Ланос

20 Квітня 2011 Установка подушок жорсткості на Шевроле Ланос

11 Квітня 2011 Шумоізоляція Шевроле Ланос

 

Тюнінг Деу Ланос – доробка основних елементів своїми руками

Daewoo Lanos – автомобіль бюджетної категорії, пользующий цілком непоганим попитом у автовласників. Багато хто віддає перевагу саме йому, а не машинам вітчизняного виробництва.

Але, як і будь-якого авто бюджетного сегмента, недоробок у Деу Ланос досить багато і усувати їх доводиться вже сам власникам.

Причому в більшій частині технічна складова цієї машини нарікань не викликає, претензії частіше висуваються інтер’єру. Тому багато і вирішуються на тюнінг салону Деу Ланос.

Усуваємо шум і вібрації в салоні

В першу чергу автовласників не влаштовує шумоізоляція на Ланос. Через використання не особливо якісних звуко- і шумоізоляційних матеріалів, а також досить великих зазорів кузова, комфортабельність в салоні залишає бажати кращого.

Автомобіль все-таки – бюджетний, і високих показників по ізоляції салону очікувати не варто. Але проблема ця – цілком вирішувана, але потрібна заміна штатної шумоізоляції.

І якщо підійти до цього питання з усією серйозністю, то можна в підсумку отримати цілком комфортабельний автомобіль.

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

Daewoo Lanos

Проводити корисні доопрацювання Ланос в плані звукоізоляції салону слід з підбору матеріалу. Як показала практика, не завжди дорогі шумоізоляційні матеріали підходять для цього автомобіля.

Все досить просто – така шумоізоляція призначена для використання на авто, у яких штатна обробка салону на належному рівні, а дорогий матеріал дозволяє лише підвищити звукоізоляційні показники.

Застосування ж цих матеріалів на Ланос належного результату не принесе.

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

шумка в деу ланос

Як матеріал для доопрацювання Деу Ланос добре себе зарекомендував Стандартпласт на бітумної основі. Це засіб в рази дешевше, ніж матеріали виробництва Teroson, Wurth і інших, а ефект від використання краще.

Причому для отримання належного ефекту слід використовувати кілька видів матеріалів зазначеного виробника.

Наприклад, в якості звукопоглинального кошти можна використовувати «Бітопластом», а для поглинання вібрації «вібропласт».

Читати Тюнінг Москвич 2140 – радянський варіант комфорту

 • Перед тим, як розібрати салон Ланоса для обробки, слід спочатку визначитися, які поверхні будуть оброблятися, а потім закупити шумоізоляційні матеріали в необхідній кількості.
 • Щоб якісно обробити салон, покрити матеріалами доведеться:
 • Стать;
 • двері;
 • Стеля;
 • багажник;

Для проведення робіт буде потрібно наявність:

 • Будівельний фен;
 • шпателі;
 • Прокатні валики;
 • Набори ключів і викруток;
 • Ножиці;
 • маркер;
 • Малярський скотч;

Підготувавши матеріали та інструмент, можна приступати до робіт. Для початку витягуються з салону Деу Ланос сидіння, потім демонтується обробка зі стелі, підлоги, а також необхідно зняти обшивку дверей Ланос. Загалом, необхідно розібрати салон так, щоб усередині залишився тільки непокритий нічим метал.

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

шумоізоляція статі деу ланос

При потребі можна провести обробку кузова антикорозійними засобами. Після цього розкроюємо підготовлені матеріали на шматки необхідної форми і розмірів.

Обробку краще починати зі стелі. Спочатку наноситься віброізоляція. Технологія нанесення – нескладна: прикладаємо відрізок, розігріваємо його феном і прокатує валиком. Краї для кращого прилягання можна протиснути шпателем. Після шару віброізоляції наноситься «Бітопластом» використовуючи все ту ж технологію.

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

вібро шумоізоляція стелі деу ланос

У дверях матеріалами покривається внутрішня поверхня, причому тут потрібно стежити, щоб вони після нанесення не заважали відкриттю стекол. Останнім обробляється підлогу.

Після нанесення вібро-і звукоізоляційних коштів можна ставити на місце оздоблювальні матеріали. При цьому бажано використовувати нові елементи кріплення, щоб забезпечити надійність фіксації. Щоб нанесені матеріали не було видно, їхні краї можна підрізати, забезпечивши повне закриття їх обробкою.

Нова обшивка сидінь

Наступний вид тюнінга Daewoo Lanos, які часто використовують автовласники – заміна обшивки на сидінні. Тканина, використовувана виробником для обробки хоч і досить міцна, але не відрізняється презентабельним видом. Тому багато обшивають сидіння Ланос більш цікавими матеріалами.

Читати Деу Матіз – першокласний тюнінг своїми руками

Відмінним варіантом для цього є Алькантара, хоча можна використовувати і інші матеріали, яких на ринку дуже багато. Для того, щоб виготовити нову обшивку сидінь, доведеться зняти заводську і розпороти її по швах. При цьому кожен шматок краще прономеровать, щоб в подальшому не заплутатися.

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

обшивка сидінь Daewoo Lanos

Розпороти обшивка виступить в якості лекал для розкрою матеріалу для обшивки. Тобто, їх прикладаємо до нової тканини, обводимо і вирізаємо шматки необхідного розміру. Перед тим, як все зшивати, можна на внутрішню поверхню наклеїти шар поролону товщиною 1 см. Це в подальшому підвищити комфортабельність сидінь.

Потім залишається все правильно зшити і в цьому допоможе раніше використовувана нумерація. Після залишиться надіти готові вироби на сидіння.

Що можна зробити з панеллю?

Нерідко автовласники для підвищення презентабельності салону проводять також тюнінг приладової панелі Ланос. Тут вже можна проявити фантазію.

Хорошим варіантом є заміна штатної підсвічування на різнокольорову з використанням світлодіодних ліхтарів. Але для цього тюнінгу Ланос панель приладів доведеться розбирати.

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

нова приладова панель Daewoo Lanos

Як варіант, можна використовувати спеціальні світлодіодні накладки на приладову дошку. В цілому, це те ж саме, що і установка світлодіодних ліхтарів, але технологія проведення значно простіше – знімаємо приладову дошку, поверх штатних шкал наклеюємо тюнінгові, підключаємо їх до бортової мережі і насолоджуємося зміненій інформаційної дошкою.

І це далеко не весь тюнінг Деу Ланос, який можна провести, щоб підвищити комфортабельність і функціональність салону. Так, можна встановити підсвічування дверей Ланос, повністю покрити передню панель декоративними матеріалами, встановити тюнінговий кермо та інше. Загалом, при бажанні, можна практично повністю перетворити інтер’єр.

Тюнінг “Ланоса” як спосіб піти від буденності. Поради:

Ось уже кілька років ви є власником автомобіля “Шевроле Ланос”. Все вас в ньому влаштовує. Машина надійна і невибаглива. Проте часом з’являється відчуття, що в машині щось не так. Насправді це сигнал того, що автомобіль вам порядком приївся. Саме час купувати інший або зробити залізного товариша тюнінг.

“Шевроле Ланос” – що можна змінити

Змінити в своєму автомобілі власник може абсолютно все! На те він і власник. Все залежить від фінансових можливостей і розумної доцільності. Більшості автовласників іноді досить змінити чохли на сидіннях і килимки під ногами, щоб випробувати відчуття новизни, безнадійно розгублене за час експлуатації свого автомобіля.

Але ефект буде короткий, і ви знову будете проявляти невдоволення. Спосіб уникнути цього тільки один – зробити тюнінг “Ланоса”. Можна зайнятися силовою установкою, трансмісією, інтер’єром салону, оптикою. Встановити додаткове обладнання для збільшення комфортності їзди. Або більш досконалу аудіосистему з підсилювачем і сабвуфером.

Давайте нижче спробуємо більш детально розглянути можливі напрямки, за якими і піде тюнінг “Ланоса”.

двигун

Більш приемистий мотор вашого автомобіля не завадить, а тільки додасть динамічності в поїздках. Можна обмежитися невеликою коригуванням і зробити чіп-тюнінг “Ланоса” у спеціалізованого майстра. Ефект від цієї процедури присутній, але значних змін від нього чекати не слід.

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

Збільшити потужність двигуна на 20-30% можна шляхом установки турбонаддува. Для простоти конструкції можна використовувати електкріческую установку. Це полегшить перетворення вашого атмосферного двигуна в турбований. Більш дорогим буде форсування двигуна з заміною поршневої групи і распредвала. Після таких змін виникне необхідність переробки вихлопної системи.

Трансмісія

Власникам “Ланоса” це знайомо: рухаючись по шосе на п’ятій передачі, іноді хочеться переключитися на шосту, якої немає. Якщо ви допрацювали двигун, вам просто необхідно буде щось робити з коробкою передач.

Залишивши недоторканим корпус коробки, необхідно замінити шестерні передач на інші, у яких передавальне число відрізняється від стандартного. Для кращого контролю за коробкою слід замінити і стандартну кулісу на короткоходную.

салон

Найпопулярніший напрям, де можна провести різноманітний тюнінг “Ланоса” своїми руками.

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

Ви можете не знати про те, що передні сидіння вашого автомобіля можна дуже легко замінити на більш комфортабельні. Сидіння “Шевроле Лачетті” своїми кріпленнями повністю повторюють вузли в сидіннях “Ланоса”.

Для їх установки необхідно просто відкрутити 8 болтів кріплення напрямних полозів, зняти ваші і встановити нові від зазначеної моделі автомобіля. Вам забезпечена більш комфортна посадка трохи вище, ніж була раніше.

Самі сидіння трохи ширше і виглядають більш естетично.

Для повноти картини можна замінити і задній диван. На цьому напрямку тюнінг “Ланоса” буде пов’язаний з незначними зварювальними роботами – треба буде приварити нові вуха під кріплення нижньої частини сидіння.

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

Також доведеться зрізати кронштейн, що утримує спинки сидінь внизу – його треба замінити на кронштейн від “Лачетті”. Вуха, за які чіпляються сидіння у верхній частині, необхідно буде трохи перенести. Все, у вас новий салон.

Задній диван на кілька сантиметрів ширше стандартного, але це не критично.

Двері закриваються, а заднім пасажирам буде більш комфортно переносити поїздку, особливо якщо в спинці заднього сидіння встановлений підлокітник, що відкидається – річ, неможлива в “Ланосі” апріорі.

Тюнінг салону “Ланос” не закінчується тільки на заміну сидінь. Можна обтягнути вінілової шкірою пластикові деталі дверних карт, центральної шахти і торпедо. Якщо встановлені ручні склопідйомники – почніть з їх заміни на електричні. Якщо дозволяють фінансові можливості, міняйте і задні – пасажири це оцінять.

Оптика

Заводська оптика залишає бажати кращого. Вихід простий – встановити ксенонові лампи. Можна поставити ксенон і в протитуманні фари, і в основні. В останні рекомендуємо ставити біксенонові лампи.

І тоді дальнє світло буде ще більш потужним. Головне, правильно відрегулювати світлові прилади, щоб ксенонове світло не доставляв незручностей зустрічному потоку руху.

Можна встановити ксенон з лінзами, але це вимагає технічного втручання в конструкцію фари.

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

Проте такий тюнінг “Шевроле Ланос” буде краще. Неонове підсвічування навколо лінзи виглядає дуже привабливою.

Також можна замінити в зовнішніх світлових сигналах всі лампи на світлодіодні елементи. Сьогодні ринок насичений такими лампами, які встановлюються в штатні місця без переробок. Такий тюнінг “Ланоса” своїми руками зможе зробити будь-який власник.

стайлінг

Зміна зовнішнього вигляду автомобіля покликане звертати на себе підвищену увагу обивателів. Ніщо так не радує людину, як заздрість оточуючих.

Тут дуже широкий простір для творчості. Перше, що вважають за краще міняти власники – бампери.

Тюнінг і доопрацювання chevrolet lanos. Робимо машину під себе

Нудні і похмурі заводські бампери, піддавшись тюнінгу, здатні кардинально змінити зовнішній вигляд автомобіля. Наступним етапом може стати зміна геометрії капота, передній декоративної решітки радіатора. Всілякі молдинги і накладки на пороги можуть кардинально видозмінити зовнішній вигляд автомобіля. Установка на багажник спойлера додасть машині більш агресивний спортивний вигляд.

Як бачимо, тюнінг “Део Ланос” може приймати найрізноманітніші форми. Головне, щоб власник залишився задоволений своєю ініціативою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Що робити, якщо тече люк в машині? Список корисних порад

Вічна проблема – підтікання люка! Люк, не рідний, чи не механічний /…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…