Витрата бензину лада Ларгус на 100 км

Чому дорівнює реальний витрата палива на Лада Ларгус: по паспорту (технічні характеристики), а в житті?

Для Лади Ларгус витрата палива на 100 км по паспорту дорівнює 10-ти літрів. І це – міський цикл, а не змішаний або якийсь ще. Тут йдеться про 16-клапанники. Так ось, за даними БК спочатку машина витрачала 12 літрів, а через тиждень витрата дорівнював 10,5 л, але це – вже змішаний цикл. За паспортом належить 7,9 . Питання: що не так? Може, просто бреше вазовский БК?

Реальні цифри витрати палива і цифри в технічних характеристиках

Потрібно усвідомити собі: жоден виробник не вказує реальні цифри витрати палива. Мова йде про вимірювання, що проводяться за певною методикою, щоб потім використовувати результат для порівняння автомобілів, різних комплектацій і т.д.

Покращуємо свій стиль водіння в перший місяць обкатки

Після обкатки витрата палива на Ладі Ларгус може становити і 7, і менше 7-ми літрів на сотню. Тут йде мова про рух по трасі і про 16-клапанному двигуні.

Фото, показане вище – скріншоти дисплея БК реального автомобіля. Підробляти результати нам не потрібно, до того ж до «паспортних» ці результати не дотягують.

Паспортні дані витрати бензину автомобілем Лада Ларгус

Для прикладу розглянемо і порівняємо дві таблиці. В одній буде вказано витрата палива на Ладі Ларгус, в іншій – цифри для універсала Dacia Loan MCV.

Тип кузова Місто траса змішаний
Універсал 7/5 місць, 16-кл. (K4M) 10,1 6,7 7,9
Те ж, 8-кл. (11189) 10,6 6,7 8,2
Фургон, 16-кл. (K4M) 10,4 6,4 7,9
Те ж, 8-кл. (11189) 10,6 6,7 8,2

Вище наводяться дані АвтоВАЗу, а в наступній таблиці – цифри, заявлені фірмою Рено.

Тип кузова Місто траса змішаний
Універсал 7 місць, 16-кл. (K4M) 9,8 6,3 7,5
Те ж, 8-кл. (K7M) 10,5 6,5 8,0

Виконаємо аналіз того, що ми бачимо:

 • Лада Ларгус і Дача Логан MCV – це один і той же автомобіль. У версії з 16-клапанним ДВС витрата повинен бути однаковим, тобто цифри у верхньому рядку двох таблиць повинні співпасти. Але відмінності тут є, і помітні.
 • Жодній з таблиць не можна керуватися в ході експлуатації. Втім, корисна інформація в паспортних даних все ж міститься: можна порівнювати різні комплектації, а також показники «для міста» і «для траси».

Як користуватися таблицями? приклад 1

Читач питав, чи не занадто високий витрата палива, тобто чи відповідає він нормам. Для Лади Ларгус норми витрати палива не наводяться ніде, також як для будь-якого іншого авто. А тепер розглянемо, як користуватися паспортними даними:

 1. Нехай при русі по трасі БК показав витрату 7,4 л. Знаходимо свою комплектацію в таблиці, бачимо там цифру 6,7. Далі буде пропорція: 6,7 відноситься до 7,4, як 10,1 до X.
 2. Число X одно 11,2 – це і є норма витрати в місті, але тільки для даного автомобіля, для якого на трасі свідчення дорівнювали «7,4».

Автомобіль з тими параметрами, що були вказані, дійсно існує. Його пробіг дорівнює 30000 км.

Тестовий Ларгус з мотором K4M

Знову використовуємо таблиці в своїх цілях. приклад 2

Мотор 11189 – економічніше, ніж «француз K 7 M ». Доказ:

 1. З таблиці Рено беремо будь-яку колонку;
 2. Верхню циферку нормуємо на цифри ВАЗа: 7,9 відноситься до 7,5, як 8,2 відноситься до X.
 3. Х = 8,6. Це значення вийшло б, якби для моторів K7M використовувалася одна методика – та ж, що для ДВС 11189 і K4M (верхня таблиця).

Число 8,6 – більше, ніж 8,2. Ось ми і порівняли два мотора. У реальності для Лади Ларгус витрата палива буде іншим, що з вазовськім, що з французьким 8-клапанником.

Про зниження витрати палива в процесі обкатки

Уявіть собі: існує якийсь тестовий маршрут, на якому проводять заміри. З ростом пробігу економічність змінюється:

 • Для пробігу 30000 км показник складе 9,3 л на 100 км;
 • Для 60000 км на тому ж маршруті будуть отримані інші цифри – 8,3 л на 100 км.

За цим цифрам можна приблизно судити про те, коли закінчується обкатка.

Всі цифри, наведені вище, відносяться до реально існуючого авто з двигуном K4M.

Лада Ларгус докладно про витрату палива

Автомобіль Lada Largus має велику популярність серед любителів таких моделей авто. Дизайн, комплектація і витрата палива Лада Ларгус на 100 км відрізняються від колишніх моделей Lada.

Нове покоління Лада

Презентація Lada Largus, яка є спільним проектом компаній ВАЗ і Renault, відбулася в 2011 році. Метою винаходу такої версії Лади було зробити схоже на румунське авто Dacia Logan 2006 року випуску, що підходить для російських доріг.

Модель Витрата (траса) Витрата (місто) Витрата (змішаний цикл)
Lada Largus 6.7 л / 100 км 10.6 л / 100 км 8.2 л / 100 км

Технічні характеристики Лада Ларгус, витрата палива і показники максимальної швидкості для всіх моделей практично однакові . До основних параметрів комплектації можна віднести:

 • Передній привід;
 • Двигун об’ємом 1,6 літра;
 • 5-ступенева механічна коробка передач;
 • Паливо, що використовується – бензин;

Кожен автомобіль має 8- і 16-клапанний двигун, крім версії Крос. Вона оснащена тільки 16-клапанним мотором. Максимальна швидкість авто становить 156 км / ч (з потужністю двигуна 84, 87 кінських сил) і 165 км / год (движок з 102 і 105 л. С.). Розгін до 100 кілометрів здійснюється за 14,5 і 13,5 секунди відповідно . Середня витрата палива у Ларгус на 100 км в змішаному циклі становить 8 літрів.

Види Lada Largus

Автомобіль Лада Ларгус має кілька модифікацій: пасажирська R90 універсал (на 5 і 7 місць), вантажний фургон F90 і універсал підвищеної прохідності (Лада Ларгус Крос). Кожна з версій ваза оснащена двигуном з різними потужностями і кількістю клапанів.

Fuel витрати.

Витрата палива у кожної моделі Ларгус буває різним. І показники щодо норми витрати палива на Лада Ларгус Мінтранс розраховує в ідеальних умовах водіння. Тому, офіційні дані часто відрізняються від реальних цифр.

Споживання пального у 8-клапанних моделей

До двигунів такого типу відносяться автомобілі з потужністю двигуна 84 і 87 кінських сил. П про офіційною статистикою витрата бензину на 8 клапанної Lada Largus становить 10,6 л в місті, 6,7 л на трасі і 8,2 л при змішаним типі їзди. Реальні цифри щодо витрат бензину виглядають трохи інакше. Огляд численних відгуків власників даного авто має такі результати: міська їзда витрачає 12,5 л, заміська близько 8 л і в змішаному циклі – 10 літрів. Зимове водіння збільшує споживання пального, особливо в сильні морози, і воно зростає, в середньому, на 2 літри.

Витрата палива 16-клапанного движка

Двигун автомобіля з потужністю 102 кінських сил оснащений 16 клапанами, тому норма витрати палива Лада Ларгус на 100 км відрізняється збільшенням своїх показників.

Фактори збільшення витрат на бензин

Основними причинами споживання більшої кількості пального є такі:

 • Паливний витрата двигуна часто збільшується за рахунок неякісного пального. Це відбувається в тому випадку, якщо довелося скористатися послугами неперевірених АЗС або «заливаючи» бензин з меншим октановим числом.
 • Важливим моментом є використання додаткового електрообладнання або непотрібного освітлення траси. Вони сприяють згорянню великої кількості бензину за короткі терміни.
 • Стиль водіння власника автомобіля вважається головним фактором, який впливає на витрату бензину Lada Largus всіх моделей. Щоб уникнути подібних проблем, потрібно використовувати плавний стиль водіння і повільно гальмувати.

Лада Ларгус Крос

Нова, модернізована версія Лади Ларгус була випущена в 2014 році. На думку багатьох автолюбителів, ця модель вважається російським зразком позашляховика. І деякі технічні характеристики і комплектація сприяють цьому.

Базова норма витрати пального у Лади Ларгус на трасі складає 7,5 л, міська їзда «споживає» 11,5 л, а змішаний тип водіння – 9 літрів на 100 км. Щодо споживання бензину в дійсності, то реальна витрата палива на Ларгус Крос збільшується в середньому на 1-1,5 літра

Витрата бензину на різних комплектаціях Лада Ларгус

Починаючи з 2011 року спільне підприємство «АвтоВАЗ» і Renault, почали виробляти автомобіль Lada Largus. Авто мало кілька різновидів кузова, серед них фургон, для перевезення вантажів, пасажирський варіант і два види універсалу, на 5 і 7 посадочних місць відповідно. Витрата палива у різних модифікацій Лада Ларгус може відрізнятися в залежності від типу кузова або різновидів встановленого двигуна.

Лада Ларгус 1.6 і 84 к.с.

Самий малопотужний мотор К7М має 84 кінських сили і об’єм паливного відсіку в 1.6 л, його збірка здійснюється на потужностях розташованих в Румунії та автомобіль з таким двигуном здатний розвивати максимальну швидкість в 155 км / ч. Даний 8-і клапанний силовий агрегат вважається самим малопотужним, і його базова норма витрати складає:

 • Міська межа – 12.3.
 • Змішаний цикл – 7.5.
 • Траса – 7.2.

Якщо порівнювати споживання машини з мотором К7М, то найменший витрата палива на 100 км має універсал, в середньому економія бензину становить близько 500 гр. Дані по пасажирському і вантажному варіанту кузова практично ідентичні.

Відгуки власників

 • Арсен, Кіров. Придбав Лада Ларгус для роботи в таксі, ця машинка виявилася вельми універсальної і зовсім не ненажерливої. В основному беру замовлення з перевезення вантажів, але навіть коли роботи з вантажоперевезення бракує, можу взяти пасажирів і з урахуванням того що середня витрата палива по місту 11 літрів, не піду в мінус.
 • Андрій, Кострома. У мене велика сім’я, тому я дуже зрадів появі вітчизняного універсалу на 7 посадочних місць, тим більше що підвіска і рульове у Lada Largus така ж як на Renault Logan, іншими словами не вбиває. Витрата палива на 84-х сильному Ларгус теж досить невисокий, що дозволяє економити гроші сімейного бюджету.
 • Вадим, Уссурійськ. Придбав уживаний автомобіль Лада Ларгус 2014 року випуску, і на подив норми витрат палива не надто відрізнялися від тих, які були заявлені виробником незважаючи на солідний пробіг. Виходячи з моїх обчислень, можу сказати, що по місту ця робоча конячка рідко споживає більше 12 літрів палива, Заміри на трасі дали результат в 7.5-8 літрів бензину, в залежності від стану дороги.
 • Василь, Нижньовартовськ. Забрав у одного за подібною ціною Lada Largus на 8-й клапанному двигуні, так як знав, що за машиною добре доглядали, і вона не була в аваріях. Що стосується норм витрати пального, то можу сказати для такої великої машини, та ще зібраної на нашому заводі, вони цілком прийнятні. З урахуванням нашого жорсткого клімату при поїздках на роботу і з роботи в межах міста я заливаю палива з розрахунку 13 літрів на сотку, і це за умови 20-і хвилинного прогріву 2 рази в день.

Лада Ларгус 1.6 і 90 к.с.

Авто комплектується агрегатом ВАЗ-11189 вітчизняного виробництва, ця Лада Ларгус має схожі технічні характеристики з 84-х сильним мотором. Дані по цій моделі Ларгус витрата буде дещо відрізнятися:

 • Міська межа – 12.4.
 • Змішаний цикл – 7.7.
 • Траса – 7.0.

Як видно, у вільному русі не дивлячись на більшу кількість кінських сил, витрата палива Лада Ларгус на 100 км вільної траси навіть нижче ніж у 84-х сильної версії.

Відгуки власників

 • Кирило, Астрахань. У мене є столярна майстерня, і я роблю кухонні меблі на замовлення, тому мій вибір зупинився на Lada Largus обладнаній під фургон, він не займає багато місця в гаражі і досить місткий, в розібраному вигляді вміщається практично будь-який предмет інтер’єру. Витрати на бензин прийнятні, звичайно це не седан з мотором 1.6 літрів, який їсть по 8 літрів в місті, але для таких габаритів 12-13 л це не так вже й багато.
 • Сергій, Армавір. Шкода, раніше не було вітчизняних аналогів з такою місткістю як у Lada Largus. Я придбав авто 2011 року, тільки що зійшло з конвеєра, і ні про що не шкодую, деталі завжди є в наявності в будь-якому магазині, хоча поломки трапляються не часто, якщо своєчасно робити обслуговування основних вузлів. Шкода, що наші інженери ще не навчилися робити більш економічні мотори, адже як 8, так і 16 клапанів у Ларгус їдять близько 13 літрів, при русі по місту.
 • Євген, Наро-Фомінськ. Ця машинка стане відмінним вибором для тих, хто любить з комфортом виїжджати на природу, так як місця для всього необхідного цілий вагон. До того ж підвіска немов створена для бездоріжжя, а ось норми витрати пального у Лада Ларгус зависокі. По пересіченій місцевості і частій їзді на високих оборотах витрати можуть скласти до 15 літрів на сто км шляху.
 • Григорій, Іваново. При виборі машини я спирався на зручність в обслуговуванні і ціною витратних матеріалів, звичайно в цьому плані у вітчизняних автомобілів немає конкурентів, все просто встановити і легко знайти. Єдиним неприємним моментом залишається реальний витрата у Lada Largus, після ста тисяч пробігу він збільшився і став бити по кишені, в даний момент, що б бути спокійним я заливаю бензину в розрахунку 14-15 л на сотню км дороги.

Лада Ларгус 1.6 і 105 к.с.

Авто з більш потужними двигунами мають під капотом 105 к.с. з 16-ю клапанами, це забезпечує більш упевнений набір швидкості і невеликий запас потужності здатний виручити в критичних ситуаціях. Мотор К4М проводився на заводі Renault Espana, зараз його виготовлення налагодили в концерні «АвтоВАЗ». Останні модернізації під стандарти EURO-5 привели до зниження потужності до 102 к.с., крутний момент теж зменшився до 145 Нм. Витрата палива на Лада Ларгус з мотором К4М можна порівняти за даними заводу виробника з іншими силовими агрегатами:

 • Міська межа – 11.8.
 • Змішаний цикл – 8.4.
 • Траса – 6.7.

За цими даними можна судити про те що двигун К4М вийшов більш сучасним і його ККД вище ніж на двох інших моторах, якими комплектується Lada Largus, проте судити про реальні цифри можна виходячи з відгуків власників цієї машини.

Відгуки про витрату Lada Largus 16. 105 к.с.

 • Володимир, Калінінград. При покупці в мене стояв вибір між недорогий вітчизняної, але новою машиною або німецьким аналогом з пробігом по Європі, але в останній момент зупинився на Лада Ларгус і нехай норма витрати палива і вище ніж у європейського аналога, але в обслуговуванні вона набагато дешевше. Ще одним плюсом є якісна підвіска, адже останні моделі навіть розкручених брендів не завжди можуть похвалитися надійністю цього важливого вузла. Якщо оцінювати реальні витрати палива, то дані приблизно такі: місто 12-13 літрів, траса до 8 літрів, по хорошій дорозі.
 • Роман, Єкатеринбург. Купив абсолютно нове авто Лада Ларгус Крос 2018 року випуску, і новим двигуном К4М. Дуже задоволений покупкою, навіть в наборі швидкості цей мул, не поступається багатьом седанам, що говорити про зниження показників витрат палива, якого вдалося домогтися перейнявши європейський досвід у виготовленні силових агрегатів. Я їжджу в основному по місту, і мою кишеню не так швидко порожніє, як я очікував, для руху в щільному трафіку я заправляю з розрахунку 12 л. на 100 км дороги.
 • Віктор, Новошахтинськ. Відмінна машинка, якщо є уявлення, як можна використовувати всі її плюси. Завдяки місткому багажному відділенню можна розмістити всі мої рибальські снасті, ну а в просторий салон комфортно всідаються мої вгодовані друзі. Окремо хочеться сказати про підвіску, вона досить надійна, не чув раніше, що б вона підводила. Особливо це відміну видно в порівнянні з Грантом і Калиною 2. Що стосовно споживання пального, то можу сказати, що витрата бензину прийнятний, звичайно на високих оборотах їсть машинка багато, але на трасі все змінюється в кращу сторону. За звичкою я ллю в бак бензину з розрахунку 10-11 літрів на сотню кілометрів.
 • Віталій, Єйськ. Угораздило мене купити старий Lada Largus, сказати що я сильно намучився, це нічого не сказати. Колишній власник неабияк її поплескав, двигун був повністю убитий, норма споживання палива не вкладалася не в які рамки, до того ж движок їв масло, вихлопні гази мали яскраво виражений чорне забарвлення. При перерахунку кількість залитого бензину в рублі сума виходила лякає. На сотню кілометрів по місту вистрілювало більше 15 літрів, це як у старого мотора 24-ій Волги. Хоча треба було уважніше дивитися при покупці, сам винен.

Як знизити витрату палива

Споживання пального на будь-якій машині залежить від ряду суб’єктивних і об’єктивних факторів, починаючи від завантаженості маршруту руху, кількості світлофорів на шляху і порою року, закінчуючи стилем водіння. Водіння в агресивному стилі призведе до підвищення норм витрати бензину, і навіть на новому автомобілі можуть виникнути перекоси щодо даних по паспорту Лада Ларгус.

Важливо! Будь-яке необгрунтоване збільшення оборотів це вірний шлях на шляху до підвищеної витрати бензину.

Головними факторами підвищеного споживання можна вважати:

 1. Низька якість заливається бензину, на багатьох заправках збільшують октанове число за допомогою присадок, але машина від цього їде не сильно краще, а ось вихлоп газів збільшується, що призводить до високих показників витрат.
 2. Усе електрообладнання, яке включене під час руху, бере на себе частину виробленої енергії, що теж може стати фактором збільшення витрат на бензин у машини будь-якої марки автомобіля.
 3. У зимову пору року багато пального витрачається на прогрівання холодного двигуна, що природно збільшує витрату бензину.
 4. Вироблені деталі двигуна, це один з основних факторів підвищеної витрати палива, що б уникнути такої ситуації треба стежити за станом авто і звертати увагу на колір вихлопних газів (при зношених клапанах в паливо потрапляє масло і вихлопні гази стають чорного кольору і набувають характерного запаху).

Основним радою можна вважати своєчасне виявлення проблем, а для цього слід уважно спостерігати за змінами в ТТХ авто. Для усунення однієї з частих причин підвищеної витрати бензину у Лада Ларгус можна просто замінити або почистити паливний фільтр.

Лада Ларгус витрата палива

Lada Largus – бюджетний і місткий автомобіль від російських виробників. Хороші технічні характеристики моделі значно підвищили попит на машину.

Одним з основних і вирішальних чинників в придбанні Лади Ларгус служить витрата палива. Саме на такий критерій звертає увагу більшість водіїв. Він позначений в технічному паспорті машини. При цьому в реальних умовах експлуатації цей показник може значно відрізнятися від фактичного.

Витрата бензину Лади Ларгус по паспорту

У всіх власників автомобіля lada largus в техпаспорті вказані однакові дані по витраті палива. Вони були визначені ще на стадії випробувань при виробництві транспортного засобу. При цьому були дотримані певні стандартні умови і використано тільки спеціальне обладнання. В процесі процедури вимірів дотримувалися вимоги державних стандартів.

В результаті, витрата палива на Лада Ларгус по місту становить:

 • для кузова універсал – 10,1 літр (16 клапанів) і 10,6 літрів (8 клапанів);
 • для кузова фургон -10,4 літр (16 клапанів) і 10,6 літрів (8 клапанів).

При цьому в трасі витрата бензину Лада Ларгус на 100 км буде відрізнятися. У випадку з універсалом (16 і 8 клапанів) і фургоном (8 клапанів) цей показник становить 6,7 літрів. Для фургона, що має 16 клапанів, витрата менше – 6,4 літрів.

Ще один розрахунок споживання відображений для змішаної їзди. Для обох видів кузова з двигуном K4M він становить 7,9 літрів, для двигуна 11189 він не перевищує 8,2 літрів.

Реальні цифри витрати палива

Незважаючи на великий обсяг клінічних випробувань, які проходять всі автомобілі перед поставкою на ринок, витрата бензину на Лада Ларгус, представлений в технічному паспорті, може значно відрізнятися від реальних показників. На них можуть впливати різні чинники, як зовнішні, так і внутрішні, тому у кожного власника такого транспортного засобу можуть бути свої цифри.

Лада Ларгус 1.6 і 84 л з

Найменший за обсягом двигун може видавати 84 кінських сили. Максимальна швидкість, яку він здатний розвинути, не перевищує 155 км / ч. При цьому об’єм циліндрів 1.6 літрів. Він має у своєму розпорядженні тільки 8 клапанами, тому вважається найменш потужним.

В межах міста витрата автомобіля lada largus 1.6 становить 12,3 літра, на трасі не більше 7,2 літрів, при змішаній їзді 7,5 літрів.

Якщо розраховувати показники по кузову вантажного або пасажирського типу, то дані будуть практично ідентичними. Найменший обсяг палива вимагає універсал.

Лада Ларгус 1.6 і 90 л з

Для автомобілів з мотором в 90 кінських сил, незважаючи на схожі технічні характеристики з попередньою моделлю, витрата буде відрізнятися. На практиці він становить:

 • траса – 7,0 літрів;
 • місто – 12,4 літрів;
 • змішаний вид – 7,7 літрів.

Таким чином, навіть з більш потужним двигуном, за такими показниками, як траса, помітна економія на 200 грам.

Лада Ларгус 1.6 і 105 л з

Найбільш потужна модель має під своїм капотом 105 кінських сил і 16 клапанів. Це дає можливість накопичувати невеликий запас потужності для критичних обставин. При цьому набір швидкості відбувається більш впевнено і швидко.

Спочатку випуском таких моторів займався завод Renault Espana, однак на сьогоднішній день його виробництво передано «АвтоВАЗ». Через впровадження стандартів EURO-5 значно знизилася потужність транспортного засобу з 105 до 102 кінських сил. Зниження торкнулося і крутного моменту. Цей показник становить 145 Нм.

Таким чином, витрата бензину Ларгус, що має мотор типу K4M, склав:

 • в межах міста -11,8 літрів;
 • по трасі – 6,7 літрів;
 • в смешенном вигляді – 8,4 літра.

Ці показники дають можливість зробити висновок, що коефіцієнт корисної дії у двигунів подібних моделей вище, ніж у інших автомобілів. Однак цифри можуть відрізнятися у різних власників, так як норма витрати палива Лада Ларгус і фактичне значення залежить від багатьох факторів.

Про зниження витрати палива в процесі обкатки

Завод виробник при проведенні замірів по витраті палива використовує нові автомобілі і певний вид маршруту. Однак зі збільшенням пробігу кількість потрібного палива в розрахунку на 100 кілометрів змінюється. Найчастіше відзначається більш економічна ситуація.

Так, наприклад, для пробігу до 30 000 кілометрів норма споживаного палива за 100 кілометрів становить 9,3 літра. Якщо взяти той же маршрут, але пробіг машини становитиме вже в два рази більше (60 000 кілометрів), то показник витрати знизитися і складе 8,3 літра. Такі цифри дають можливість визначити в який момент обкатка транспортного засобу була закінчена.

Таким чином, на даному етапі витрата палива, незалежно від типу кузова (універсал, фургон), буде завжди більше, ніж після закінчення обкатки.

Від чого залежить фактичний витрата бензину

Якщо нормативи витрат споживаного транспортним засобом палива залежать від технічних характеристик моделі (потужність двигуна, кількість клапанів, об’єм циліндрів), то фактичне споживання пов’язане з:

 1. Низькою якістю палива. Так як на багатьох заправних пунктах в бензин додають спеціальні присадки для збільшення октанового числа, то рух транспорту може утруднятися, що викликає збільшення споживання.
 2. Великим числом електрообладнання, що знаходиться в активному режимі. Так, як для роботи таких елементів необхідна енергія, то вони активно забирають її у автомобіля, що також впливає на збільшення витрат. При цьому відбувається це не тільки у моделей Лада, а й у будь-який інший марки.
 3. Підігрівом двигуна. На ці потреби в зимовий період часу витрачається не мала частка бензину.
 4. Виробленням деталей двигуна. Наявність неполадок в паливній, вихлопної, охолоджуючої системі має прямий вплив на витрату палива, значно збільшуючи його. Однією з ознак такої проблеми виступає змінився колір вихлопних газів.
 5. Рельєфом місцевості. Якщо водій може візуально не помітити невелику гірку, то машина відчуває кожну нерівність. Якщо навантаження збільшується з підйомом, то відповідно змінюється і обсяг споживаного палива, і навпаки, якщо автомобіль їде на спуску, то цей показник зменшується.
 6. Погодними умовами. При сильному попутному вітрі автомобіль отримує невеликий рівень уповільнення, тому для його усунення необхідно дати більше навантаження, в результаті чого витрата бензину змінюється. При їзді в дощ машина так само витрачає більше енергії через збільшення сили опору кочення шин, що так само позначається на споживаний обсязі пального.
 7. Завантаженістю. Кожен пасажир збільшує масу транспортного засобу, а отже і витрата бензину на кілька відсотків.
 8. Стилем водіння автомобіліста. При різкому старті і гальмуванні рівень споживаного палива зростає. При плавних рухах з накатом він навпаки знижується.

При цьому ще один фактор, що збільшує необхідний обсяг палива – їзда з відкритими вікнами. У такому положенні вони підвищують аеродинамічний опір. В результаті модель Ларгус споживається на 100-500 грам бензину більше.

Паливний витрата по трасі

Для визначення більш точного показника витрати пального необхідно розглядати рух в межах міста і по трасі. У другому циклі цей показник завжди буде менше, так як хід транспортного засобу плавний і стабільний. Найчастіше при заміському водінні дотримуються збереження однієї швидкості.

Для автомобілів Лада Ларгус реальний витрата бензину за межею міста становить 6,7 -7,2 літрів на 100 кілометрів, з технічної документації він знаходиться в межах 6,4 – 6,7 літрів на 100 кілометрів.

Витрата палива в міських умовах

У міському циклі слід бути готовим до більшого споживання палива. На це впливає підвищена інтенсивність руху, пов’язана з світлофорами, частими розгону і зупинками, стоянками з заведеним двигуном і т.д. В результаті за відгуками авто власників реальний витрата палива в міському циклі для моделі Лада Ларгус становить 11,8 – 12,4 літрів на 100 кілометрів.

Реальний обсяг споживаного автомобілем пального визначається індивідуально, так як він залежить від великої кількості факторів. Однак в окремих ситуаціях цей показник відповідає відомостям, зазначеним у технічній документації автомобіля. Реальний витрата можна визначити тільки самостійно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Не працює підсвічування годин ваз 2107

Чи не працює підсвічування годин ваз 2107 Годинники ВАЗ 2107: усунення несправностей…

Розбирання збірка паливного насоса

Розбирання збірка паливного насоса Розбирання збірка паливного насоса Перед складанням паливного насоса…

Витрата бензину лада веста механіка

Витрата бензину лада веста механіка Витрата палива Лада Веста на 3-ох модифікаціях…

Робочий тиск масла в двигуні камаз

Робочий тиск масла в двигуні камаз Клуб власників і любителів автомобілів КАМАЗ…

Перевірка датчика рівня палива

Перевірка датчика рівня палива Перевірка датчика рівня палива Про кількість що залишився…

Економітель палива fuelfree розлучення або правда відгуки

Економітель палива fuelfree розлучення або правда відгуки Економітель палива FuelFree (Фуел Фрі)…

Раскоксовка поршневих кілець без заміни масла

Раскоксовка поршневих кілець без заміни масла Лада 2114 «Salavat Motorsport»> бортжурнал> Засіб…

Скільки масла заливати в двигун оки

Скільки масла заливати в двигун оки Заміна масла в двигуні ока Автомобіль…

Економітель палива fuelfree відгуки фахівців

Економітель палива fuelfree відгуки фахівців Економітель палива FuelFree (Фуел Фрі) Не так…

Скільки масла в двигуні ваз 21099 карбюратор

Скільки масла в двигуні ваз 21099 карбюратор Заміна масла в двигуні ВАЗ…