Витрата бензину лада веста механіка

Витрата палива Лада Веста на 3-ох модифікаціях двигуна

Витрата палива важливий критерій для автомобіля, адже Лада Веста – автомобіль середнього цінового сегмента. А значить її покупець не сидить на нафтової труби. Разом з технічними характеристиками автомобіля, людину цікавить витрата палива, що купується авто. Тому що багато грошей відлітає на бензин, Лада Веста в цьому плані економічна, якщо порівнювати з попередніми моделями АвтоВАЗу, а також з моделями конкурентів.

Витрата палива однієї і тієї ж модифікації Вести не однаковий. Наведемо кілька прикладів, від чого бензин витрачається швидше:

 • манери їзди водія; обсягу двигуна (1,6 або 1,8);
 • виду встановленої коробки передач (робот, механіка);
 • пори року (зима, літо);
 • рівномірності тиску в шинах і їх розмір;
 • використання додаткового обладнання (кондиціонер, магнітофон);
 • дорожніх умов (місто, траса);
 • несправності мотора (будь-які зміни в ДВС дають підвищення витрати, якщо виключені перераховані пункти, значить пора задуматися про діагностику).

Наприклад, по місту витрата бензину збільшується через частого стояння на світлофорі, і в дорожній пробці. Двигун витрачає додаткові ресурси на рушання і перемикання передач, споживання на 1-2 л. менше по трасі, де автомобіль не зупиняється і їде в одному режимі і на підвищеній передачі трансмісії. Під час простою з включеним двигуном, автомобіль працює в режимі холостого ходу, при якому згорає паливо. В результаті такого холостого споживання виходить на витрачені, 10 літрів, доводиться менше пройдених кілометрів -машина стояла, бензин полетів в атмосферу.

Для базової комплектації Вести норма витрати палива седана становить від 7 до 10 літрів на 100 кілометрів пробігу автомобіля. Так зазначено заводом-виробником. Показники незмінні для Вест в іншому кузові: св крос і універсал, і в Комлектація: Classic, Comfort, Luxe. Цифри споживання палива різні через низку причин. По трасі спалювання бензину двигуном потужністю 106 к.с. і КПП роботом з мінімумом зношеного обладнання становить 5,3 літра. А завантажений 1,8 на механіці, ще й взимку, може перевалити за 12 л. 92 бензину.

Характеристики витрати палива на двигунах Лади Вести

Сучасні автомобілі прагнуть показати економію в матеріалах і паливі і Лада Веста витрата якої в середньому 8,5 л. іде тим самим шляхом. Як з’ясувалося споживання палива залежить від маси причин, в сукупності вони пожирають паливо: Характеристика мотора, доп обладнання, часте рушання зі світлофора, простий на холостому ходу, відкриті кватирки ускладнюють обтічність і споживання збільшується. Динамічний зрушення з місця, часті гальмування, також впливають на витрату. Ви різко стартуєте зі світлофора і через 100 метрів тормозіте- буде більше спалено бензину. Причин багато, але є розрахунки і спостереження, по кожному двигуну Лади Вести- розглянемо їх окремо!

Витрата палива двигуна HR16 DE-H4m (1,6, 117 к.с.)

Двигун іноземного виробництва обсягом 1,6, з МКПП (іншу не ставлять). Працює на 95 і 92 октановим числом. Споживання бензину Вести з мотором H4m складе 8,1 літр по місту і 5,4 на трасі. Однак, реальна витрата палива Лади Вести з реношний движком відрізняється від заявленого, за відгуками власників в місті машина їсть 10 літрів. Щоб зменшити витрату HR16 DE-H4m, є можливість установки ГБО.

Апетити двигуна ваз 21129

Вітчизняний продукт ВАЗ 21129 (1,6, 106 коней) може бути укомплектований двома видами коробок і часто зустрічається на Лада Веста. Споживання бензину для автомобілів з ручною коробкою передач МКПП знаходиться на позначці 9,3 літрів в міському режимі і 5,5 літрів для заміського. Цифри для робота АМТ: 8,9 – місто, 5,3 – за місто. Реальна кількість спалюваного пального відповідає розрахункам заводу-виготовлювача. В цілому, Веста з мотором 1,6 в змішаному циклі споживає 7 літрів. Рекомендований 95 бензин, але мотор справляється і з АИ92.

Скільки споживає Ваз 21179

Остання версія автовазовского двигуна – ВАЗ 21179, випускається з 2016 року, обсяг 1,8 і потужність 122 конячки. Комплектується двома типами коробок- МКПП і АМТ. Витрата палива на 100 км з коробкою 5 МКПП в міському циклі дорівнює 10,7 л, в заміському – 6,4. Для Вести, укомплектованої коробкою 5 АМТ з 21179 движком по місту витрата – 10,1, по трасі – 7,7. У змішаному режимі двигун використовує 8 літрів палива на 100 кілометрів пробігу, заправляється 95 бензином. Такий двигун встановлюється на нові моделі Лади Вести, у яких ще більше додаткових функцій (обладнання) – на ділі виходить більшу кількість використовуваного пального, близько 10 – 12 літрів по місту.

Причини підвищеної витрати палива Лада Веста

Витрати на витрату бензину сьогодні відчутно б’ють по гаманцю. Рідко володар Вести не помітить, що витрата бензину збільшився. Велика витрата палива часто говорить про несправності автомобіля, але це не завжди так. Розберемося в причинах збільшення споживаного бензину за прикладом Лади Вести Крос СВ.

На механіці все залежить від досвіду водія, але навіть неправильне перемикання передач збільшить жор автомобіля. Обороти двигуна виросли, коробка продовжує передавати крутний момент на попередній передачі, перемикання не відбувається, природно сил витрачається більше і бензину відповідно. З потрібної передачею, при підходящої швидкості, машина б уже виїхала далі, виходить використовується паливо даремно.

Робот автоматично перемикає передачі, виходить 100 км для МКПП затратнее, ніж для РКПВ. З роботизованою коробкою універсал легше переносить різкі прискорення, гальмування, якими характеризуються міські поїздки. По трасі завжди високі передачі і велика швидкість і споживання на 1,5-2 літра нижче. Але траса різна – підйоми і спуски, серпантини і рівна дорога. Затяжний підйом в гору, дає великі навантаження на мотор, ніж підвищує кількість використовуваного бензину.

Включені споживачі енергії беруть заряд від роботи двигуна, впливають на кількість спалюваного бензину. Причому, це стосується не тільки кондиціонера або сабвуфера, а й звичайних фар машини.

Взимку спалювання палива збільшується за рахунок постійного включення додаткового обладнання, за рахунок прогрівання двигуна перед початком їзди.

Нерівномірний тиск в шинах підвищує навантаження на ДВС. Занадто вузькі або занадто широкі покришки також здатні вплинути на споживання палива.

Показники розгону і спалювання бензину

Гальмування, повторні набори швидкості в міському режимі завжди присутні. Однак, водієві під силу звести їх різкість до мінімуму. Чим сильніше Веста розганяється і гальмує, тим більше витрата палива на 100 км. Лада, як будь-який інший автомобіль, любить спокійну їзду, без ривків, до того ж це шкідливо для робота.

Бензин з октановим числом 92 згоряє швидше бензину 95, значить Весті потрібно його більше кожні 100 км пробігу. Рекомендується заливати бензин в Весту все-таки 95, за винятком HR16 DE-H4m.

Як скинути середня витрата палива на Лада Веста?

Отже, ви виключили фактори, що впливають на збільшене споживання палива Вести. Як визначити, яким тепер є витрата? Потрібно скинути показники витрати бортового комп’ютера Вести, але це не так просто, як, наприклад, у дев’ятого сімейства Вазов.

При включеному запалюванні натисніть два рази одночасно обидві кнопки лівого перемикача. У меню, за записом спідометра, виберіть середня витрата. Тепер утримуйте верхню кнопку близько 3 секунд. Як тільки витрата закліпав, відпускайте, потім знову її натискайте до тих пір, поки блимати не перестане. Натисніть нижню кнопку, щоб вийти з меню.

Можна зробити і простіше, скориставшись дідівським методом: просто дочекайтеся коли загориться лампочка, або запам’ятайте розподіл стрілки бензобака. Після залийте 10 літрів і скиньте лічильник кілометражу. Спокійно катайтеся, поки лампочка знову НЕ замігает- замигала дивіться на пройдені кілометри.

Зниження споживання палива на автомобілі Лада Веста економить гроші, подовжує життя вашому двигуну і трансмісії. Застава нормального споживання – акуратна їзда і дбайливе ставлення, а це ще нікому не шкодило.

Витрата палива на Лада Веста: по паспорту і реальний

Витрата ПММ – один з основних показників, який повинен цікавити майбутнього автовласника. Якщо авто занадто «ненажерливе», то його експлуатація вийде в копієчку і проблемний автомобіль краще не купувати. Витрата палива на 100 км у Лади Веста, забезпеченою двигуном механікою з об’ємом 1.6 іншої, якщо порівнювати з автоматом або з моделлю при обсязі 1.8. Тому перед покупкою краще оцінити ТТХ Lada Vesta і саме цей показник з усіх боків.

Показники витрати палива на різних двигунах: норма і реальні дані


Скільки машина повинна «їсти» за нормою прописано в технічних документах. Але за фактом реальні цифри завжди відрізняються. Ця різниця складається з наступних чинників:

 • маса автомобіля;
 • об’єм двигуна;
 • стиль водіння;
 • умови водіння: траса або місто;
 • привід.

Lada Vesta ВАЗ-21129 (1.6)

Початковий і найбільш популярний вид движка для Лади Веста – це 1.6 літровий 106 сильний двигун з 10 клапанами. Є два варіанти таких моделей: вони можуть бути оснащені як механікою, так і автоматом. Це істотно вплине на витрати палива. На офіційному сайті вказані норми, які перевірені в лабораторних умовах і не мають відношення до експлуатаційних цифрам. На практиці ці показники завжди трохи вище.

З двигуном 1.6 механіка

Норми споживання для коробки передач типу механіка в паспорті авто вказані наступні:

 • для керування в міській місцевості – 9.4 л на сотню км;
 • для пересування по рівній заміській трасі – 5.7 л на ту ж відстань;
 • при змішуванні циклів їзди – 6.8 літрів.

В реальності показники для механіки:

 • їзда в міській місцевості – 10.4 літрів;
 • заміською дорогою – 6.4 л;
 • при змішуванні типів їзди – 8.1 л.

Якщо водій звик до плавного управління, то параметри витрат ПММ завжди будуть трохи менше, ніж при їзді з постійним гальмуванням і різким стартом.

З двигуном 1.6 Робот

Витрати як за нормою, так і за фактом при автоматиці трохи нижче. Показники по паспорту:

 • міські умови – 8.9 л на 100 км;
 • дорога за містом – 5.3;
 • при змішуванні – 6.6 л.

Реальні цифри: для міста 9.9 літрів, для траси – 6.2 л, а при змішаній їзді – 7.5 л.

Це при хорошому водінні, без урахування додаткових факторів. В середньому Лада Веста “їсть” 8-10 літрів на 100 км при наявності двигуна 1.6.

Відгуки власників про витрату палива Лада Веста 1.6 106

Lada Vesta ВАЗ-21179 (1.8)

Движок ВАЗ-21179 випустили недавно, і він постачає універсал. Показники движка:

 • 1.8 літра;
 • параметри потужності – 122.5 кінські сили;
 • 4 циліндри;
 • рівень стиснення – 9.

При переміщенні по місту максимальна витрата на такий двигун становить 11 л на сотню км. Але деталі також залежать від коробки передач.

З двигуном 1.8 механіка

Показники для механіки по паспорту:

 • по місту – 11 літрів;
 • за містом – 6 л;
 • змішана їзда – 7 л.

В реальності механіка з таким двигуном вживає від 8-12 л в залежності від умов їзди.

З двигуном 1.8 Робот

Автомат витрачає менше:

 • по місту – 10 л;
 • за межами міських умов – 5.5;
 • на змішаній їзді – 6.5.

За фактом показники коливаються від 7 до 11 л на 100 км.

Відгуки власників про витрату палива Лада Веста 1.8

Lada Vesta HR16DE (1.6)

Іноземний варіант движка розміром 1.6 л має 117 коней. При однаковому обсязі з ВАЗ-21129 потужність у іноземного движка більше. Вони не пристосовані під автомат, є тільки механічний варіант. Показники витрат ПММ за нормою для цього двигуна:

 • по місту – 8 л на 100 км;
 • по трасі – 5 л на 100 км;
 • при змішаній їзді – 6 л на 100 км.

За фактом Лада Веста HR16DE вживає 6-9 літрів. Припустимо заправляти таке авто метаном, що за витратами виходить набагато дешевше.

Статистика споживання ПММ на різних моделях Lada Vesta

Лада Веста має цілий ряд різних моделей. Залежно від комплектації і безпосередньо автомобіля змінюються і середні показники витрати палива.

Модель Лади Веста Витрата ПММ, л / 100 км
Витрати по документам реальні цифри
SW 1.6 5.7-9.2 6.5-10
крос Люкс 8-11 8.5-12
СВ Крос 7.4-10.7 8-11.5
СВ 1.8 6-10 7-11

Причини великої витрати бензину

Якщо витрата палива відрізняється від паспортних показників більше, ніж на 30% – потрібно вирушати на діагностику. Причин підвищених витрат ПММ може бути кілька:

 1. Невірний, занадто різкий стиль водіння, з різким гальмуванням і миттєвим розгоном.
 2. Неякісний бензин.
 3. Погана робота силового агрегату і його компонентів.
 4. Негативна температура, їзда по зимових дорогах.
 5. Постійна робота обігрівача, кондиціонера та інших приладів в салоні.

Якщо правильно експлуатувати автомобіль, то можна максимально наблизитися до показників, які є в документах.

Як зменшити витрату палива на Ладі Веста

Щоб зменшити витрату ПММ в першу чергу слід регулярно проводити діагностику і ремонтні заходи для движка. Є й інші способи зменшити «апетити» автомобіля:

 • знизити перевантаження, прибравши все зайве з салону;
 • регулярно виконувати перевірку тиску в шинах і зайве скидати;
 • щоб мати можливість стежити за витратами, потрібно регулярно оновлювати показники лічильників і проводити очистку паливної системи силового агрегату.

Відео: реальний витрата палива на Ладі Веста в зимовий період

Подивіться коротке відео: як обнулити показання лічильника на бортовому комп’ютері і заміряти реальний витрата палива на 100 км. Лада Веста після обкатки, пробіг близько 6 000 км, за бортом -3 градуси:

Відео: порівняння витрат на бензин 92 vs 95

Порівняємо, що вигідніше для Лади Вести – заправлятися 92 або 95 бензином? Зрозуміло, що кількісні показники витрати при використанні 95 переважніше: 11,7 л / 100 км в порівнянні з 12,4 л / 100 км при заправці АІ-92. А що з фінансами?

Дані для розрахунку:

 • показники витрати з відео (пересування без пробок);
 • ціни на бензин за станом на 06/08/2019 з Лукойла (тому що, згідно з нашим опитуванням, це найбільш популярна мережа а / заправних станцій), Москва.
Вид палива Порівняння витрат і витрат на ПММ
АІ-92 95 євро
Ціна (Лукойл) 44,64 руб. 47,28 руб.
витрата 12,4 л / 100 км 11,7 л / 100 км
витрати 537,2 руб / 100 км 542,3 руб / 100 км

Наскільки коректні вийшли цифри – судити вам, в будь-якому випадку ви будете мати свої показники і ціни. Мета даного порівняння – показати, що варто звертати увагу не тільки на витрату палива, але і на фінансові витрати. Особливо в’їдливі скажуть про амортизацію, знос і погане паливо, але це вже зовсім інша історія

Витрата палива для будь-якого автомобіліста є болючою темою. Саме від цього показника залежить реальна вартість обслуговування авто. Але паспортні характеристики завжди відрізняються від реальності. Одна і та ж модель в однаковій комплектації у різних власників може міняти цифри витрат ПММ. Все залежить від умов їзди і стилю водіння. Навіть працює кондиціонер в салоні збільшує «апетит». Тому при збільшенні витрат автомобіля на велику цифру, рекомендується провести діагностику у фахівців і виявити причину. Якщо з технічної точки зору все в порядку – зверніть увагу на вагу зайвих предметів у салоні і на плавність водіння.

Реальний витрата палива у Лада Веста

Lada Vesta – не самий дешевий новий автомобіль на російському ринку. Але і не найдорожчий. Власники – небагаті, назвати їх олігархами ніяк не можна. У них немає власних яхт або величезних квартир в центрі Москви. Тому ціна бензину на заправках (яка постійно підвищується) цих людей дуже хвилює. І автомобіль, який вони набувають, обов’язково повинен бути якомога більш економічним.

У Лади Вести з цим показником все в порядку. Вона спроектована вже під сучасні стандарти витрати палива і легко змагається за економічністю з конкурентами-іномарками того ж класу. Дана стаття допоможе дізнатися реальний витрата палива на Весті:

Фактори збільшують витрата

Але «апетит» автомобіля – величина не постійна. Вона залежить від безлічі факторів. Ось лише основні з них:

 • вага. Якщо завантажити машину «під зав’язку», вона буде більше споживати бензину;
 • об’єм двигуна (1600 або 1800 «кубиків»), а також тип коробки передач (механічна, роботизована);
 • розмірність встановлених шин, а також правильність установки тиску в них, відповідно до заводських значень;
 • стиль управління;
 • технічна справність автомобіля;
 • працююче електрообладнання (магнітола, фари, кондиціонер та інше). Воно дає додаткове навантаження на генератор;
 • пору року (влітку витрата менше, ніж в холоди).

У місті автомобіль частіше стоїть у пробках, а також переміщається від одного світлофора до іншого, тобто, водій змушений постійно розганятися і гальмувати, використовуючи перші дві-три передачі. На трасі справа йде рівно навпаки. Рух відбувається, як правило, з однією швидкістю і рівномірно. І, якщо утриматися від різких обгонів, утримуючи стрілку тахометра в так званій «зеленій зоні», то можна заощадити чимало палива – найменший витрата палива Лада Веста показує саме в таких умовах.

Крім того, багато автомобілістів звикли стояти довго з увімкненим двигуном. У такому режимі автомобіль споживає від 0,7 до 1.3 літра палива на годину – і це немало. Адже ніякої корисної роботи, по суті, не проводиться – а бензин згоряє.

Показники витрати палива на різних двигунах

Для Лади Вести в базовій комплектації паспортний показник середньої витрати палива варіюється в межах 7-10 літрів. При цьому залежно від кузова (седан, універсал), а також комплектації, за великим рахунком, немає – різниця є мінімальною. Зате тип двигуна і коробки передач на витрату впливають істотно. Так, наприклад, в місті Vesta 1.8 на “механіці”, з п’ятьма пасажирами і повним багажником може споживати 12 літрів «дев’яносто за друге» на сотню кілометрів, і навіть більше. А на трасі 1600-кубовая Веста з одним водієм при акуратному управлінні легко покаже скромні 5.3 л / 100 км.

Як показує практика, реальна витрата палива у лада веста з різними моторами і коробками передач дуже відрізняється. На цьому моменті варто зупинитися більш детально.

Витрата палива з двигуном HR16 DE-H4m (1600 куб. См, 117 к.с.)

Цей мотор виробляє Renault. Коробка передач – ручна, без варіантів. За паспортом Веста з таким движком їсть 5,4 літра на трасі і 8.1 літра – в місті, на кожні 100 кілометрів пробігу. Заливати можна 92й або 95й бензин.

Реально ж Vesta з «реномотором» може легко споживати і більше 10л / 100 км. Радує, правда, те, що ГБО можна встановити без проблем.

Споживання з мотором ВАЗ-21129

Для цього популярного движка об’ємом 1,6літра і потужністю 106 к.с. завод радить використовувати 95й бензин. Але і 92й лити можна. Замість механічної коробки можна вибрати «робот», за доплату.

Паспортний витрата з «механікою» – 5.5 л / 100 км на трасі і 9.3 літра – в місті. Робот АМТ підвищує економічність – показники поліпшуються до 5.3 і 8,9 літра відповідно.

Господарі кажуть, що в даному випадку завод нічого не прикрасив. 7л / 100 км в змішаному циклі – такий середня витрата виходить на практиці.

«Апетит» двигуна ВАЗ-21179

Це – найсучасніше «серце» з Тольятті, яке випускається з 2016 року. Його робочий об’єм – 1.8 літра, а потужність – 122 к.с.

На вибір пропонуються дві коробки передач – механічна або роботизована. У першому випадку трасовий витрата становитиме 6.4 літра, а міський – чималі 10.7 літра на «сотню». З «роботом» ситуація дещо змінюється – 7.7 і 10.1 л / 100 км. Якщо говорити про змішаному циклі, то показник буде близько 8 літрів на сто кілометрів. Реальні власники скаржаться, що в місті у них виходить навіть до 10 літрів, особливо, з включеним кондиціонером. До того ж, 92й бензин сюди заливати вже заборонено. Покладено строго 95й.

Чому Лада Веста «їсть» занадто багато

 • Коробка передач. Якщо встановлена ​​«ручка», то водій може занадто пізно перемикати передачі. Обороти двигуна при цьому вийдуть з економічною зони і витрата збільшиться.
 • У випадку з «роботом» ситуація інша. Якщо електронний блок управління налаштований, як годиться (а на Ладі Весті з цим проблем не спостерігається), то система постійно відстежує основні чинники (швидкість, обороти) і приймає рішення про використання тієї чи іншої передачі виходячи з їх сукупності. Та й самі перемикання відбуваються швидше і плавніше. Звідси – велика економічність з сучасними роботизованими коробками передач (які і встановлюються на Ладу Весту).
 • Умови руху. Ні міст, в яких відсутні світлофори. Більш того, часто трапляється, що не встиг водій рушити на зелене світло, як на наступному світлофорі через 500 метрів вже загорілося червоне. Доводиться знову зупинятися – і потім знову розганятися. Та й пробки у нас не рідкість. А це – довгі простої на неодружених і рух буквально «на гальмах», що економічності вже ніяк не може посприяти. «Робот» тут допоможе тільки в тому плані, що не потрібно багато разів вичавлювати зчеплення – досить тримати автомобіль гальмами. Але економічність все одно буде не на висоті, незалежно від коробки.
 • На трасі ж різких прискорень часто менше – вони мають місце бути хіба що при обгонах, коли потрібно швидко піти на зустрічну смугу і настільки ж швидко повернутися назад. Але в цілому рух по заміських дорогах куди більш спокійне, ніж в населених пунктах. Правда, в справу втручається рельєф – є гірські траси з постійними підйомами. Перед пагорбами потрібно сильно розігнатися, інакше є ризик просто не піднятися наверх.
 • Будь-який споживач електрики одночасно і збільшує витрату. Мова йде про магнітоли, системі кондиціонування повітря, фарах і т.д. Тому, варто вимкнути те, що реально не потрібно.
 • У заводських умовах аеродинаміку автомобіля відчувають в спеціальній трубі – така є і у АвтоВАЗу. Будь нештатний елемент змінює характеристики не в кращу сторону і негативно впливає на економічність. Деякі люди, до речі, люблять їздити з відкритими вікнами. Це підвищує опір повітря, тому заїжджати на заправку таким любителям доведеться частіше.
 • Взимку багато палива витрачається на прогрів двигуна. Крім того, часто власники заводять мотор, включають обігрівач, і потім хвилин 10-15 очищають скла з тим, щоб сісти вже в теплий салон. Протягом цього часу, зрозуміло, витрачається бензин.

Далеко не всі перевіряють тиск в шинах. А, між тим, якщо воно недостатнє, то показники витрати палива зростають. Тому досить час від часу підключати манометр і дивитися значення – і можна вже заощадити цілком реальні і відчутні рублі.

Розгін і тип бензину

Водій повинен впливати на педаль газу якомога плавніше. У режимі «газ в підлогу» економічність буде жахливою. І, навпаки, якщо з педаллю звертатися ніжно, буквально погладжуючи її, то можна досягти вражаючих результатів. Всього лише змінивши звичку.

Деякі водії намагаються заощадити, використовуючи більш дешевий, 92й бензин. Насправді, він згоряє швидше, а тому і витрата буде більше. Що стосується Лади Вести, то двигун двигун HR16 DE-H4m до 92му ставиться добре, а ось мотору ВАЗ-21179 він протипоказаний. У свою чергу, в Весту c двигуном ВАЗ-21129 також краще лити 95й.

Що потрібно, щоб скинути середня витрата на Ладі Весті

Тиск в шинах правильне. «Зайві» споживачі відключені, стиль управління вдалося змінити. Як дізнатися, скільки тепер споживає Лада Веста?

Коли запалювання включено, потрібно одночасно натиснути дві кнопки на лівому перемикачі. У меню бортового комп’ютера вибирається середня витрата. Тепер слід приблизно три секунди потримати верхню кнопку. Цифри витрати замиготіли? Відмінно. Потрібно натискати і відпускати кнопку, поки витрата буде блимати. Щоб вийти з меню, використовується вже нижня кнопка.

Є й інший спосіб. Ним користувалися наші батьки і діди, коли ніяких бортових комп’ютерів ще не існувало. Можна запам’ятати, на якій позначці знаходиться покажчик топливомера, або ж дочекатися, поки замигает лампочка низького рівня палива. Тепер в бак наливається рівно 10 літрів, а в блокнотик записують показання одометра. Коли топливомер повернеться назад, до попереднього значення, або знову починає блимати лампочка, знову дивляться на одометр. Нескладні математичні вправи покажуть реальне значення витрати палива Лади Вести. Воно, звичайно, буде не ідеальним, але суперточна в даному випадку і не потрібна.

Відгуки господарів Лади Весті про показники витрати палива

 1. Ільдар з Казані вважає економічність цілком адекватною. У нього чотирирічна Веста з мотором об’ємом 1.6 літра і механічною коробкою передач. Міський витрата в середньому становить 10 літрів бензину на сотню, трасовий – 7 літрів на 95м бензині або на літр більше – на 92м. Машиною в цілому задоволений.
 2. Погоджується з ним і белгородец Кирило. На своїй Весті з мотором Renault він їздить в основному по вузькій федеральній трасі М2. Навіть в цьому режимі витрата не перевищує 6л / 100 км. Ну а в місті він побільше, звичайно – до 9 літрів. Хоча, пробок в Бєлгороді практично немає.
 3. Москвич Ігор, який купив Весту з двигуном ВАЗ-21179 і «роботом», навпаки, в пробках змушений стояти часто. І комфорт любить, тому відключати підігрів крісел і «піч» взимку не хоче. У такому режимі і 12л / 100 Ігорю здаються цілком нормальним показником – у конкурентів менше не було б точно.

Реальний витрата палива Лада Веста

Кожен покупець автомобіля цікавиться, яким є витрата палива Лада Веста. Показник бензинового споживання один з найважливіших для економії. Чотири мотора новинки від АвтоВАЗу володіють різними середніми тактико-технічними характеристиками (ТТХ) і фактичними паливними витратами.

Використання пального безпосередньо залежить від сили двигуна, в чому Лада Веста не поступається іноземним аналогам. Кілометровий витрата бензину обумовлений не тільки самим ДВС, а й безліччю супутніх чинників, в тому числі і манерою їзди власника.

Характеристики витрати палива на різних движках

Для кожного двигуна існує індивідуальне опис особливостей в паспорті готового виробу.

HR16 DE-H4m

Іноземний мотор потужністю 117 кінських сил, створений спільними зусиллями Рено і Ніссан – HR16 DE-H4m є першим представником. Цей ДВС не передбачає установку автоматичної коробки передач.

 • споживання бензину в місті складе 8.1 літр, а на трасі 5.4;
 • добре працює і на 92 і на 95 бензиновому продукті;
 • обсяг становить 1.6 літра, а крутний момент визначається в рамках 4400Нм;
 • такий вид мотора можна заправляти метаном.

Двигуни Лада Веста

ВАЗ 21179

Восени 2016 року розпочався випуск двигуна ВАЗ 21179, який має досить високі показники потужності і продуктивності, і 4 циліндри.

 • рекомендований АІ-95;
 • витрата по місту складе 10 літрів на сто км, на трасі – 7;
 • потужність двигуна – 122 ЛС, обсяг – 1.8.

ВАЗ 21129

Найпростішим варіантом силового агрегату є ВАЗ 21129. Він вирізняється своєю динамікою і відмінно діє на підвищених швидкостях. Створювався на основі попередньої моделі движка (21127).

 • має потужність 106 кінських сил і об’єм – 1.6;
 • система живлення використовує тут розподілене уприскування палива;
 • рекомендований 95 бензин. Витрата палива Лада Веста на 100 км з «механікою» ВАЗ 21179 – 10 літрів по місту, а на трасі – 8. Роботизована коробка зменшує споживання палива;
 • автомобіль з ручною трансмісією набирає швидкість 100 км / год на секунду швидше, ніж версія з «роботом».

Чому виникають перевитрати бензину

Лада-Веста
Норма витрати палива на Лада Веста варіюється великого числа факторів:

 • споживання виникає при частих розгонах і гальмуваннях;
 • якщо несправний ДВС і його системи, витрата відхиляється від норми витрати палива;
 • АІ-95 згоряє швидше, ніж 95 версія;
 • якщо власник використовує кондиціонер або інше додаткове автомобільне устаткування, реальний витрата палива збільшується;
 • в зимовий час споживання природно збільшується;
 • слід уважно стежити за тиск в шинах, а також не варто перевантажувати транспортний кошти понад покладений максимуму;
 • своєчасне перемикання передачі на “механіці” не дає пальному використовуватися даремно.

Завжди варто приймати до відома, що наведені цифри на паперах не зовсім відповідають тим, що набігатимуть в реальності. Автоматична коробка передач завжди, за даними статистики, «з’їдає» пального менше, ніж АКПП.

Відгуки власників Лада Веста про витрату палива

Уже півроку експлуатую Лада Веста 1.6л, 106 к.с. Купив її на початку 2017 року. Працюю на перевезеннях, їжджу досить багато. Мій витрата не відповідає заявленим технічним показникам в паспорті.

Придбав Lada Vesta 1.8 з АКП. Влаштовує місткість і керованість. Машина споживає в місті близько 11 літрів, а на трасі – від 7 до 9.

Маю машину 2015 року випуску, люблю швидко їздити і завжди вичавлюю максимум можливостей. Моя модель на механіці 106 к.с. споживає на шосе 7 літрів, по місту – 10.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Не працює підсвічування годин ваз 2107

Чи не працює підсвічування годин ваз 2107 Годинники ВАЗ 2107: усунення несправностей…

Розбирання збірка паливного насоса

Розбирання збірка паливного насоса Розбирання збірка паливного насоса Перед складанням паливного насоса…

Раскоксовка поршневих кілець без заміни масла

Раскоксовка поршневих кілець без заміни масла Лада 2114 «Salavat Motorsport»> бортжурнал> Засіб…

Робочий тиск масла в двигуні камаз

Робочий тиск масла в двигуні камаз Клуб власників і любителів автомобілів КАМАЗ…

Перевірка датчика рівня палива

Перевірка датчика рівня палива Перевірка датчика рівня палива Про кількість що залишився…

Економітель палива fuelfree розлучення або правда відгуки

Економітель палива fuelfree розлучення або правда відгуки Економітель палива FuelFree (Фуел Фрі)…

Скільки масла заливати в двигун оки

Скільки масла заливати в двигун оки Заміна масла в двигуні ока Автомобіль…

Симптоми брудного паливного фільтра

Симптоми брудного паливного фільтра Забруднення паливного фільтра Паливний фільтр є одним з…

Економітель палива fuelfree відгуки фахівців

Економітель палива fuelfree відгуки фахівців Економітель палива FuelFree (Фуел Фрі) Не так…

Скільки масла в двигуні ваз 21099 карбюратор

Скільки масла в двигуні ваз 21099 карбюратор Заміна масла в двигуні ВАЗ…