Витрата бензину нива шевроле на 100 км

Нива Шевроле докладно про витрату палива

Нива Шевроле – один з найпопулярніших вигідних позашляховиків. Цінова політика цих машин робить їх доступними, але який витрата палива на Нива Шевроле? Чи вигідна ця модель насправді? Щоб міркувати про вигідність автомобіля, варто зважити всі «за» і «проти». Для цього ми раціонально поділяємо інформацію, щоб легше було зробити правильний висновок.

Технічна сторона

Отже, обсяг двигуна Ниви Шевроле всього лише 1,7 літра, це свідчить про невеликої потужності цієї моделі. Для позашляховика такого класу, цього цілком достатньо, але при цьому розраховувати, що його прохідність буде максимальною при будь-яких погодних умовах, не варто.

Дизайн цієї машини постійно удосконалюється в італійській майстерні. Останні нововведення були зроблені абсолютно недавно, авто отримало нові стильні дзеркала заднього виду, бампер і нову решітку. Сама модель має великі формами, а в довжину досягає майже чотири метри.

двигун Витрата (траса) Витрата (місто) Витрата (змішаний цикл)
бензин 1.7 8.6 л / 100 км 10.8 л / 100 км 9.7 л / 100 км

Показники споживання палива

Споживання бензину цієї машини коливається від 9 літрів на 100 кілометрів і до 15. Витрата палива на Нива Шевроле по місту – 9 літрів, по трасі – 11, в змішаному режимі 10,6 літра. Але, як кажуть реальні власники цих автомобілів, використання палива приблизно 14 – 15 літрів, воно не знижується, в залежності від траси, або ж коливання незначні. Велика частина споживання бензину на Нива 212300 йде за рахунок швидкості і манер водіння. Незважаючи на все це все, таки варто відзначити кілька величезних переваг:

 • велика прохідність позашляховика;
 • повний привід;
 • вигідна цінова політика;
 • швидко розвиває швидкість.

Отримати сталевого коня з повним приводом за такою ціною практично нереально, адже ціни на них починаються з тієї позначки, де ціни на Шевроле вже закінчуються.

Питання вигідності авто завжди стоїть дуже гостро, адже не всі можуть дозволити собі такі витрати на паливо або на дорогу машину. Тому розробники зробили досить розумний хід, створивши бюджетний варіант, доступний для всіх. Звичайно, ідеальний авто створити не вдалося ще жодній фірмі, але ціна цієї моделі повністю відповідає якості.

Як зробити експлуатацію авто ще вигідніше

Питанням: «як зменшити витрату бензину?» – цікавиться практично кожен водій. Тільки зменшивши витрати палива, можна дозволити собі їздити скрізь, де душа забажає, ні в чому собі не відмовляючи.

Основні Правила

Існує кілька порад, які допоможуть заощадити на паливі:

 • не використовуйте несправні машини;
 • автомобілі, які мають хоч якісь поломки, вимагають більше палива;
 • тільки завдяки такому витраті бензину, ви можете витратити на пару літрів більше, ніж потрібно;
 • ніколи не економте на якості палива, про це ви ще не раз пошкодуєте, адже неякісна сировина, потрапляючи в авто порушує досить багато процесів, роблячи авто несправним;
 • так ви відразу і машину гробите, і збільшуєте витрата палива, за рахунок цих поломок.

Середня витрата бензину у Ниви Шевроле в будь-якому випадку не дозволить вам занадто не витратити.

Що ще зробити в цілях економії палива

Слідкуйте за манерами їзди, адже швидкий запуск двигуна і різке гальмування тільки збільшують витрату палива Ниви Шеви на 100 км. Намагайтеся стартувати плавно і використовувати машину на середніх оборотах, таким чином, ви зможете зменшити витрати бензину.

Вчасно міняйте масло, і перевіряйте авто у механіка. Своєчасне усунення всіх поломок допомагає уникати великих витрат. Останнім, і самим дієвим способом зменшення витрат палива на інжекторі Шевроле Ниви є настройка карбюратора. До таких методів варто вдаватися вже в самому кінці, адже намагаючись заощаджувати, ви боретеся ні з автомобілем, а з власними звичками, які призводять до зайвих витрат.

Вибираючи автомобіль для себе, вибирайте той, який буде мати невеликі витрати і середню ціну на сам автомобіль. Так само варто врахувати і вартість обслуговування.

Як правильно вибрати авто

Перш, ніж купувати машину треба враховувати кілька критерій, завдяки яким вам вдасться вибрати ідеального «коня»:

 • витрати палива;
 • об’єм двигуна;
 • вартість обслуговування.

Технічні характеристики Ниви і витрата палива створюють якісь фінансові витрати, які роблять обслуговування автомобіля дорожче в кілька разів. Норми витрати палива Шевроле на 100 км не перевищують споживання пального всіх позашляховиків. Серед моделей з такою прохідністю, ця, є кращим варіантом. Але варто враховувати, що самі по собі вони не вигідні, і якщо ви віддаєте перевагу їзду по місту, то купувати таку машину не має сенсу.

Аспект паливного витрати

Паливний аспект витрат – найважливіший, адже це ті витрати, які машина вимагає щодня: часта зміна масла, заправка бензином та інше. Витрата бензину на холостих Шевроле Нива трохи менше, ніж на звичайних моделях, але це не є великою перевагою.

В основному, на форумах рекомендують розраховувати споживання на машину таким чином, щоб дізнатися, скільки становить її обслуговування на рік, а не на місяць, як це прийнято робити. Тільки так ви зможете точно прорахувати, яку машину може дозволити собі ваш бюджет при діючому фінансовому становищі. Непоганим кроком буде купити підтриману машину, але такий варіант підходить для тих водіїв, які розбираються в авто і самі зможуть побачити існуючі поломки .

Який витрата палива у Ниви Шевроле на 100 км: відгуки і реальний витрата бензину, як його знизити

Мотор ВАЗ-2123, який є основою автомобілів Шевроле Нива, був спроектований ще в 90-х. З тих пір на цьому двигуні кілька разів оновлювали ЕСУД, і від норм «Євро-2» був виконаний поступовий перехід до «Євро-5». Як не дивно, при кожному оновленні витрата палива на Ниві Шевроле збільшувався. Можна чути відгуки, що двигун 2005 року витрачає 10 літрів на сотню, тоді як для більш пізніх версій цифри зашкалюють за 14. Що ж, спробуємо розібратися в подробицях.

Про перехід до норм «Євро-5» далі розповідається на відео. Дивимося.

Велика витрата палива: причини

Якби вузли трансмісія не витрачали енергію самі, повнопривідний автомобіль був би економічніше моноприводних. Необхідними умовами є не відключається повний привід і наявність заблокованих диференціалів. Начебто, у Ниви Шевроле все це є.

Результат одного експерименту

Що ж буде в реальності? Якщо передній кардан з конструкції вилучити, витрата палива складе 14,2 л, а для «штатного варіанта» цифри будуть трохи гірше – 14,8 л на 100 км. Всі ці цифри замірялися в однакових умовах.

Коли мова йде про значну масі і про невеликому тиску в шинах, практика дійсно відповідає теорії. Наприклад, всюдихід «Урал-375» у варіанті «6 × 6» виявляється економічніше, ніж з приводом «6 × 4».

Можна зробити висновок, що енергія, що витрачається трансмісією Ниви Шевроле, перевершує собою втрати, зумовлені тертям кочення в шинах. Це погано. Втім, у більшості легких позашляховиків все виглядає точно так же.

Витрата палива Нива Шевроле на 100 км по паспорту

Витрата палива АІ-95 з мотором «Євро-2», л / 100 км:

 • Місто – 10,8 ;
 • Траса, 5 передача (90 км / ч) – 8,6 ;
 • Траса, 5 передача (120 км / ч) – 11,6 .

Тепер вивчимо цифри, характерні для ДВС «Євро-5» і дійсні з 1.10.2015:

 • Місто – 14,1 ;
 • Траса – 8,8 .

Прогрес приносить свої плоди. Потужність двигуна залишається колишньою, а витрата палива на 100 км у Ниви Шевроле росте.

Занадто багато допоміжних агрегатів …

Всі цифри публікує сам виробник. Ще тут, до речі сказати, не враховувався кондиціонер.

Згідно відгуками власників, офіційні дані дуже близькі до дійсності – відмінність становить не більше 5%. Дехто примудрявся «спалювати» і по 20 літрів, але з такими випадками треба розбиратися окремо.

Як зменшити витрату бензину?

Навряд чи буде помітний ефект:

 • Від використання «хімії» (присадок);
 • Від установки всякого роду «магнітиків» і т.п .;
 • Перехід на «синтетику» (наприклад, 5W40) – спосіб радикальний, але не рекомендований;
 • Від переходу до АІ-92 «літровий витрата» трохи збільшується, витрата в рублях – знижується.

Щоб підвищити економічність, потрібно правильно налаштувати трансмісію. Зазвичай говорять про балансуванню карданів, але знайте, що дисбаланс може з’явитися тільки в результаті деформації. Не потрібно віддавати гроші за майже марну процедуру. Втім, фінальний вибір нехай зробить власник.

Балансування і правильна установка РК

З балансуванням валів все зрозуміло, а про інших елементах зазвичай не замислюються.

Роздавальна коробка і два вала

Подбайте про те, щоб виконати вимоги:

 • Раздатку (РК) встановлюють так, щоб вісь вала КПП і первинна вісь РК зустрічалися в точці, яка відповідає центром ШРУСа (див. Креслення). Також РК треба відцентрувати: кожен вторинний вал повинен бути паралельний днищу і бути направлений строго уздовж кузова.
 • Хрестовини повинні провертатися легко, і до того ж, з однаковим зусиллям!
 • Уникайте люфтів в шліцьових з’єднаннях, хрестовинах і підшипниках вторинних валів.

Чим тугіше буде провертатися хрестовина, тим сильніше може відхилятися РК на своїх «подушках». Звідси – помітні втрати енергії.

Хрестовини знаходяться всередині пиляків

тонкощі діагностики

За спектром шумів можна з’ясувати, що саме у нас шумить. Нехай частота обертання дорівнює N. Тоді:

 • Звук з частотою 2N може видавати тільки одна з хрестовин;
 • Шуміти з частотою N буде вторинний вал РК.

поширена проблема

Часто на двигуні «2123» виходить з ладу датчик детонації. При установці його «перетягують» – момент затягування повинен становити 18 Н * м.

Потрібно просто взяти і замінити ДД. Відповідні варіанти:

 • 21120-3855020-00, -01, -02, -03;
 • Fenox SD10100O7;
 • BOSCH 0 261 231 046.

Проблем буде дві:

 • ДД на ВАЗ-2123 доступний тільки з-під днища (знімайте нижні щитки);
 • ЕСУД розпізнає новий датчик не відразу, а після 20-30 км «обкатки». Ось так.

Відео з відкликанням одного власника про витрату палива на Нива Шевроле

Навчіться гальмувати двигуном і не робіть різких прискорень і гальмувань. Не допускайте понад три тисячі обертів. Все це дозволить помітно скоротити витрату.

По можливості не перевантажуйте машину. Кожні зайві 10 кг. призводять до підвищеної витрати палива.

Такий бред, витрата палива 11л по трасі. У мене на Lexus LX 570 по трасі я навчився в 12,3

У мене Туарег 3 літри, 224 конячки, дизель, на трасі 10,7-11,5 … середній зазвичай 12,2-12,5 …
Нив у мен було повно від 31-й і до Шеви! Шеви – відро, яке жере неміряно та й ледве їде!

багожнік зверху, ліфт підвіски, гума позашляхова, я домігся витрати в 15 літрів

Мда, у сусіда 200 крузак, V8, взимку по місту не менше 16 літрів, а по трасі це дивлячись як їхати, нудити та 10 літрів він їсть, а якщо гнати то тільки встигай заправляючи.

Був гуртка 100 v8город 18-22 траса 13 _18 менше тільки якщо нудить два нива шевіков місто з прогресії до 17 траса 11- 14 в залежності від скарості

Не поспішайте і буде витрата маленький – але треба дочекатися, коли пенсіоніровать почнете.

Доброго часу! У березні 2018 р довелося проїхати 420км на службовій Шніве за 7 днів, включно з містом, трасу, круті підйоми, занесені снігові колії. Середня витрата вийшов 10,5 л. Відмінний автомобіль! Був би якомога дешевше або зарплата побільше, то купив би обов’язково!))) Додам до написаного раніше, у товариша Шніва їсть по місту 11л, по трасі 9л. Всім добрих доріг!

У мене Шеви-Нива 2006р. Витрата аналогічний, головне по трасі більше 120 км не їздити.

у мене шевіков чіп тюнінгом знизив витрата на літр.

Добрий день панове. Хотілося б трохи написати про Шевроле Ниві. Це у мене друга машина, так як люблю кататися по бездоріжжю, стаж володіння Нивою 12 років, всього було 3 машини Шевроле Нива. Хочу сказати одне, у багатьох коментарях починається ні коректне порівняння Ниви і іномарки на зразок Крузера, Лексуса і інших позашляховиків. Але давайте не будемо забувати про цінову категорію автомобілів. За 600 тис рублів ви не купите ЦІЛИЙ імпортний позашляховик, звичайно можна з піною у рота доводити що можна взяти крузер 80 або 1000, але купити -то це одна справа, але мало хто задумався над тим, що ще ввалювати грошей в таку машину потрібно не менше 500 тис рублів, що б вона їздила. А що стосується якості, це кому як пощастить. Але є кілька недоліків з якими АвтоВАЗ ніяк не хоче розлучитися, двигун, ну це добре, машина не для швидкості все ж. А ось конусні ступичні підшипники це перший жорсткий недолік, далі нижні кульові, слабкі, йдуть як расходник. Так само і люфт по всій трансмісії, хвороба будь-ниви, починається з 15-17 тис пробігу. Що стосується двигуна, на кожній машині викочував по 150 тисяч, проблем з двигуном не було жодного разу, тільки датчик холостого ходу змінював. Тому ті товариші які говорять що двигун вмирає через 60 тисяч, на жаль, але це від неправильної експлуатації двигуна, потрібно прогрівати двигун, хто б що не писав, що на холодну кататися можна, ЗАПАМ’ЯТАЄТЕ, закони термодинаміки, манагером не оминуть, фізику не можна обдурити. Ну і заміна фільтра, так само масла в два рази частіше ніж написано в інструкції або з його вигляду. Так само є любителі які включають 4-ю передачу і їдуть на ній 40км на годину, вже вибачайте він тут взагалі відсутнє розуміння як працює двигун, такий диво-водій може спалити мотор і через 30 тисяч або ще раніше. Комфорт не беру, тому що мені це для мене не на першому місці, машина все ж що б бруд місити. А ось шумоізоляцію можна було і побільше заштовхати. В цілому машина працює добре, за 600000 рублів варіант непоганий.

ти вже визначся за кількістю автомобілів, скільки їх у тебе було 2 чи 3.

Витрата багато в чому залежить від якості палива, чистоти повітряного фільтра та режиму їзди.

Так і є. У мене траса 7.5, Гороль 11-13. У змішаній 10.5.Машіеа 2013 року. Повний стік.

мене зараз возить аутлендер, потрібні гроші хочу поміняти на подешевше машину … шніва норм варіант? по бездоріжжю і для дівчини?

приблизно 50000 на рік відкочується

і як витрата по бензо у них

А не думали зняти заглушку з повітрозабірника тобто з трубу що перед фільтром коштує .а то тринди не по теме.раздушіте спочатку)))).

Заглушка типу «спис» відразу віддаляється після покупки автомобіля.

Chevrolet Niva – витрата по паспорту і реальний

Автомобілі Шевроле Нива з’явилися в продажу в 2002 році. Модель завоювала популярність багато в чому завдяки підвищеної прохідності та невибагливості в плані сервісного обслуговування. Випускається в кузові універсал, комплектації передбачають ряд додаткового обладнання.

Як показує практика, витрата палива нива шевроле став ще однією причиною, по якій споживачі з країн СНД зупинили свій вибір саме на цій моделі. Актуальність цієї теорії підтверджують відгуки власників. Звичайно, при необхідності зменшення витрат споживання норма витрати палива шевроле нива може бути знижена, але робити це потрібно за умови, якщо на те є об’єктивні причини.

Технічні характеристики


Згідно з паспортними даними, технічні характеристики chevrolet niva передбачають об’єм циліндрів, рівний 1.7 літрам. Таким чином, можна стверджувати, що мотор 1.7 ВАЗ 2123 генерує потужність 80 кінських сил – це невеликий показник, якщо порівнювати транспортний засіб з конкурентними моделями імпортного виробництва. З одного боку, для позашляховиків подібного класу цього запасу цілком вистачає, але розраховувати на максимальну прохідність незалежно від погодних умов не варто.

У сучасних моделях обсяг бака складає 58 літрів. Відповідно, якщо враховувати витрату палива у шевроле нива, який ми розглянемо нижче, виходить, що на одній повній заправці можна проїхати приблизно 620 кілометрів. Природно, стиль експлуатації, а також ряд інших факторів здатні впливати на те, скільки кілометрів зможе проїхати машина. Нормальний показник може змінюватися як у велику, так і меншу сторону.

Споживання палива по паспорту і реальне

Відповідно до даних по паспорту, транспортний засіб демонструє такі показники витрати:

 • при переміщенні в місті – 10.8 літрів;
 • при їзді по хороших дорогах по трасі на п’ятій передачі – 8.6 літрів при швидкості 90 кілометрів на годину;
 • при їзді по трасі на п’ятій передачі зі швидкістю 120 кілометрів на годину становить 11 літрів.

З огляду на те, що в наприкінці 2015 року виробник має перейшов на виробництво силових агрегатів, адаптованих під вимоги стандарту «Євро-5», показники змінилися. По місту витрата складає 14 літрів, по трасі – 8.8 літрів.

Цікавий факт: незважаючи на те, що потужність силового агрегату не підвищується, витрата бензину в нових моторах підвищується. Цифри, опубліковані вище, представлені самим виробником.

Тепер давайте дізнаємося, який витрата палива у ниви шевроле в дійсності. Якщо проаналізувати відгуки водіїв, можна відзначити, що різниця між офіційними і фактичними показниками знаходиться приблизно на рівні п’яти відсотків, не більше того. Відповідно, реальний витрата досить близький до теоретичного. Звичайно, на обсяги спалювання палива впливає період літньої зимової експлуатації, де в останньому випадку доводиться витрачати більше бензину на прогрів. Впливає і інтенсивність набору оборотів.

Способи економії палива

Якщо ви не знаєте, як зменшити витрату палива, нижче ми пропонуємо ознайомитися з рядом корисних порад.

 1. Щоб зменшити витрату бензину шевроле 100 км, намагайтеся дотримуватися швидкості на рівні 90-100 кілометрів на годину по трасі, не більше.
 2. Користуйтеся транспортним засобом без різкого прискорення і миттєвого перемикання передач в трансмісії.
 3. Допомогти знизити витрату палива на ниві шевроле дозволяє постійна перевірка тиску в шинах. Оптимальне значення – від 2.1 до 2.2 атмосфери.
 4. Встановіть газобалонне обладнання. З одного боку, апаратура не призведе до економії пального, але при цьому вам доведеться платити як мінімум в півтора рази менше при заправці.
 5. На шевроле нива, як і в будь-якому іншому транспортному засобі, важливо стежити за технічним станом силового агрегату. Якщо в ньому пробиває на масу як мінімум один провід, динаміка двигуна буде поганий. Відповідно, як по місту, так і на трасі витрата збільшиться.
 6. Слідкуйте за станом гальмівної системи. На практиці нерідко доводиться стикатися з ситуаціями, коли гальмівний циліндр починає клинить, тим самим створюючи додатковий опір. В кінцевому підсумку буде потрібно більше пального для збереження швидкості. Першим тривожним дзвіночком є ​​ситуація, при якій гальмівна система дуже гучна, що нетипово для звичного її стану.
 7. Користуйтеся кондиціонером тільки в разі потреби. Якщо комплектація передбачає наявність кліматичної системи, пам’ятайте, що на її обслуговування також витрачається пальне. Відповідно, грамотне її використання дозволяє отримати вигоду.

Відгуки власників

Нижче ми пропонуємо почитати коментарі водіїв про витрату Шеви Нива. Ми зібрали тільки реальні відгуки від власників цього транспортного засобу.

 • Андрій, 40 років, фермер. Сів на Нива Шевроле тому, що у цієї машини хороша підвіска. Часто використовую машину для виїзду в поле. Працює без нарікань, їсть в середньому 11-12 літрів по грунтовці.
 • Сергій, 34 роки, приватний підприємець. Користуюся Нивою по роботі, кожен день привожу в свій магазин товари. Рятує те, що у машини салон просторий – часом буває так, що навантажена в машину 20 ящиків пива, ще пару упаковок газованої води – машина їсть в середньому 12 літрів бензину. У майбутньому планую перейти на газ, щоб економити ще більше.
 • Олександр, 54 роки, пенсіонер. Купили машину з інжектором, їжджу зі своєю сім’єю на дачу. По трасі ніколи не виходило витрачати більше десяти літрів. Машина не галаслива, за весь час тільки 3 рази провів планове обслуговування і купив нові сайлентблоки. З рештою усе добре.
 • Іван, 27 років, торговий представник. Вибрав Ниву тому, що витрата палива на 100 км цілком прийнятний як для джипа. Іноді вантажу салон товарами для магазинів – витрата стабільно тримається на 12 літрах, якщо паралельно везу товари. У змішаному циклі на нива витрата виходить десь на 11 літрах.

Витрата палива нива шевроле 1.7-1.8 на 100 км (відгуки власників)

Niva Сhevrolet – всенародний вітчизняний позашляховик, заслужено полюбився автовласникам не тільки в нашій країні, а й далеко за її межами. Часто його власники цікавляться, які норми витрати і реальний витрата палива нива шевроле? Відповідь на це питання буде дано в нашій статті.

модифікації

Нива Шевроле (212300 – 55) вперше зійшов з конвеєра ще в 2002 році і відразу завоював популярність серед водіїв, завдяки хорошій прохідності, потужному движку, надійності і невисокої вартості обслуговування.

За всю свою історію машина пережила всього один рестайлінг в 2009 році , в результаті якого нова нива знайшла сучасний зовнішній вигляд.

Нива Шевроле 1,7 л

Серцем Шеви-нива є бензиновий чотирициліндровий двигун ВАЗ-2123 вітчизняного виробництва, розроблений на базі інжектора Ваз-21214 ще в 90-х роках минулого століття.

Технічні характеристики двигуна ВАЗ-2123 :

 • обсяг – 1,7 літра
 • потужність – 80 к.с.
 • крутний момент – 127,5 Нм (при 4000 об / хв)
 • максимальна швидкість – 140 км / ч
 • час розгону до 100 км – 19 сек

Двигун кілька разів оновлювався і вдосконалився, був доопрацьований і переведений конструкторами з норм екологічного стандарту євро-2 до сучасних норм євро-5.

З кінця 2015 року всі машини випускаються тільки з мотором класу євро-5.

Нива Шевроле 1,8 л

В період випуску дорестайлінгових автомобілів, проводився випуск обмеженої серії Ниви FAM-1 (ВАЗ-21236) з 2006 по 2008 рік. Ниви комплектувалися опелівським двигуном марки Z18XE об’ємом 1,8 літра.

Його технічні дані перевершували вазовский движок:

 • обсяг – 1,8 літра
 • потужність – 122 к.с.
 • крутний момент – 167 Нм (при 3800 об / хв)
 • максимальна швидкість – 165 км / ч
 • час розгону до 100 км – 12 сек

Вартість Шеви-ниви в такій комплектації була набагато вище, тому вона не користувалася великим попитом, і менш ніж через два роки була виведені з ринку. Однак такі ниви досі благополучно колесять по дорогах країни.

Витрати палива

Одна з найбільш обговорюваних власниками автомобіля тем: який витрата палива у ниви шевроле? Давайте розберемося. Витрата залежить від багатьох параметрів, як від характеристик самого автомобіля, так і від умов його експлуатації. Він завжди буде свій у кожної конкретної машини, але існують норми витрати палива, закладені виробником. Вони представлені нижче, в розрахунку на 100 км.

Витрата ниви шевроле 1,7 л євро-2

 • міський режим – 10,8 л
 • витрата по трасі (5 передача, швидкість 90 км / год – 8,6 л
 • витрата по трасі (5 передача, швидкість 120 км / ч) – 11,6 л

Витрата ниви шевроле 1,7 л євро-5

 • міський режим – 14,1 л
 • витрата по трасі – 8,8 л
 • середня витрата – 10,2 л

Цікаво, що у оновленого двигуна з екологічним стандартом Євро-5 витрата палива збільшився, а потужність його при цьому залишилася незмінною.

Витрата ниви шевроле 1,8 л

 • міський режим – 12,7 л
 • витрата по трасі – 10,4 л
 • середня витрата – 8 л

Як знизити витрату палива

Якщо ви вважаєте, що у вашого автомобіля підвищена витрата бензину, то можете спробувати знизити його за допомогою таких способів:

 1. дотримуйтеся спокійного, неагресивного стилю їзди;
 2. вчасно міняйте паливний і повітряні фільтра;
 3. стежте за тиском в шинах (оптимально 2,1 – 2,2 атмосфери);
 4. використовуйте якісне моторне масло і хороший бензин;
 5. стежте за технічним станом автомобіля, особливо його гальмівної системи;
 6. Чи не возите в машині зайвий вантаж, утяжеляются автомобіль;
 7. прогрівайте двигун в холодну пору року.

Відгуки власників

У більшості випадків витрата палива нива шевроле близький до заявлених виробником нормам, про що говорять відгуки реальних власника автомобіля.

Відгуки для Нива 1,7 л

 • Олександр, Тольятті . Я нарешті, змінив свою стару Ниву на нову Шеви 2018 року. Машиною задоволений, перше ТО позаду, пробіг вже 12000 км і можна говорити про витрату без знижок на обкатку. У новій chevrolet niva витрата палива в місті, без включеного кондиціонера виходить десь 8,6 л на 100 км, а у старій, теж з двигуном 1,7 л близько 12 виходило. Що дуже радує.
 • Ігор, Москва. Відкатав на нивах 10 років життя, зараз їжджу на ниві шевроле 2013 роки з двигуном 1,7. Машина відмінна для вихідних днів і їзді по бездоріжжю. До неї швидко звикаєш і прощаєш багато недоліків, навіть постійні поломки. Але якщо руки є, то це не лякає. Експлуатую більш ніж активно, йде бензину АІ-92 на 100 км у мене близько 14 літрів в місті і десятка по трасі при середній швидкості 100 км на годину.
 • Антон, Барнаул. Після переїзду в приватний сектор довелося пересісти зі звичною пріори. Тепер я їжджу на нива шевроле 2008 року випуску з 1,7-літровим мотором, брав її з рук по оголошенню з сайту. У села це машина для життя, тут оцінив все її плюси, незважаючи на далеко не найкраще технічний стан машини (все таки 10 років агрегату). Витрата бензину на 100 км по місту близько 15 літрів, а по трасі 10 літрів – вважаю, це нормально.
 • Богдан, Новосибірськ. Купив машину з рук, однорічну. Це мала бути позашляховик, а сума для покупки була обмежена. Вибір припав на Шеви, і поки я про нього ні разу не пошкодував. Сподобалися прохідність і недороге обслуговування, низька вартість запчастин, а ось динамічні характеристики ниви, за такі гроші, залишають бажати кращого, ну і салон для мене затісний. А ось бензину їсть небагато – в середньому 10 літрів по трасі і 12 по місту при обсязі движка 1,7.
 • Ренат, Абакан. Будучи любителем відпочинку на природі, після продажу старої 14-ки зупинив свій вибір на ниві шевроле, з двигуном 1,7. Мотор звичайно слабенький, зате витрата палива на 100 км від 8,5 до 12-13 літрів, дуже навіть економічний. Ще з плюсів – хороша геометрія кузова, прохідність, підвіска, ціна, а ось багажник хотілося б побільше, все таки машина для далеких і заміських сімейних поїздок.

Відгуки для Нива 1,8 л

 • Олег, Уфа. Після того, як переїхав за місто зрозумів, що треба терміново міняти авто. Мій форд фокус II взимку зовсім не їхав, та й в осінній бруд дістатися до будинку часто ставало проблематично. Зупинив свій вибір на Шеви з двигуном 1,8літра потужністю 122 к.с. Всі плюси і мінуси машини, за 120 тис. Км пробігу оцінив в повній мірі, перераховувати їх все не буду. Бензину 92-ого йде близько 13-15 літрів по місту стабільно. Зараз продав машину, буду оновлюватися.
 • Олександр, Магнітогорськ. Шеви, звичайно, не машина мрії, але цілком гідний варіант. Радує ходова і хороша прохідність, в салоні просторо, комфортно, правда пічка гріє, а ось кондиціонер не справляється. На шевроле нива 2010 з двигуном 1,8 л. у мене виходить витрата палива по трасі 10 літрів, а по місту 13-16. Забагато для такої кількості коней.
 • Артем, Південно-Сахалінськ. Машина прослужила мені 2 роки, проїхав на ниві 60000 км по всій країні, від Сахаліну і до Білорусії. Залізний кінь служив вірно, розлучився через покупки нового позашляховика. Їсть небагато, при моторі 1,8 л витрата палива на неодружених 1,9-2,2, л на годину, по трасі в середньому 11 літрів виходило, по місту більше 14.
 • Петро, Перм. Хороший автомобіль якраз для наших російських доріг, але для мужиків, здатних хоч щось полагодити самостійно, а то розоритеся на сто. Радує, що витрата палива невеликий і відповідає заявленому заводом: норма витрати палива шевроле нива по трасі 10,4 л, у мене на швидкості 90-100 км / ч доходив до 8 літрів, на 120-130 км / ч – 10,5 літрів , в місті 12-13 виходить.

Відео поїздки 2500 км. і відгук про витрату:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Не працює підсвічування годин ваз 2107

Чи не працює підсвічування годин ваз 2107 Годинники ВАЗ 2107: усунення несправностей…

Розбирання збірка паливного насоса

Розбирання збірка паливного насоса Розбирання збірка паливного насоса Перед складанням паливного насоса…

Витрата бензину лада веста механіка

Витрата бензину лада веста механіка Витрата палива Лада Веста на 3-ох модифікаціях…

Робочий тиск масла в двигуні камаз

Робочий тиск масла в двигуні камаз Клуб власників і любителів автомобілів КАМАЗ…

Перевірка датчика рівня палива

Перевірка датчика рівня палива Перевірка датчика рівня палива Про кількість що залишився…

Економітель палива fuelfree розлучення або правда відгуки

Економітель палива fuelfree розлучення або правда відгуки Економітель палива FuelFree (Фуел Фрі)…

Раскоксовка поршневих кілець без заміни масла

Раскоксовка поршневих кілець без заміни масла Лада 2114 «Salavat Motorsport»> бортжурнал> Засіб…

Скільки масла заливати в двигун оки

Скільки масла заливати в двигун оки Заміна масла в двигуні ока Автомобіль…

Економітель палива fuelfree відгуки фахівців

Економітель палива fuelfree відгуки фахівців Економітель палива FuelFree (Фуел Фрі) Не так…

Скільки масла в двигуні ваз 21099 карбюратор

Скільки масла в двигуні ваз 21099 карбюратор Заміна масла в двигуні ВАЗ…