Витрата палива на 100 км лада гранта

Визначення витрати палива на Лада Гранта

Основним показником економічної роботи двигуна автомобіля є питома витрата пального. Існує кілька методик його визначення. Кожен виробник хоче, щоб у його машин цей показник був якомога нижче. Тому методики визначення споживання бензину відрізняються одна від одної. Російський виробник в особі АвтоВАЗ стверджує, що витрата палива Лада Гранта в середньому становить 6,7-7,7 л / 100 км в змішаному циклі руху. Однак не завжди паспортні дані збігаються з фактичними результатами.

Як визначаються норми витрат палива?

Споживання бензину визначається в лабораторних умовах. Для цього існують спеціальні методики. Наприклад, в Європі витрата визначається за нормами NEDC – новим європейським циклом руху. Останній раз стандарт оновлювався в 1997 р Недоліком його є вибір автомобіля і умов випробувань на розсуд автовиробника. Замість нової машини може використовуватися обкатана версія тестованої моделі і створені для цього майже досконалі умови (закриті вікна, відключені кондиціонер, фари і ММС і т. Д.).

Для імітації їзди по місту і автотрасі вибирається різний час тестування. Можуть використовуватися спеціальна гума і мастило зниженої в’язкості. Наявність цих факторів призводить до того, що в паспорті автомобіля з’являються норми витрати бензину, далекі від справжніх. Американська і японська методики більш жорсткі, тому в документах вказані значення, близькі до об’єктивних.
У деяких випадках, якщо купити машину з паспортними витратою 7,5 л на 100 км, на ділі виявиться, що вона споживає 10-12 л. Ця цифра може збільшуватися залежно від сезону, якості палива, навантаження, стану доріг і двигуна і багатьох інших факторів. Тому водії самі намагаються визначити питоме споживання палива і вживають заходів до його зниження.

Які чинники впливають на споживання пального у Лади Гранти

Витрата пального при русі в стандартних умовах залежить від наступних факторів і становить:

 1. їзда – 60%;
 2. робота на повній потужності кондиціонера – 15%;
 3. рух на холодному двигуні – 12%;
 4. поїздка при включених освітлювальних приладах – 5%;
 5. відкриті вікна при швидкості понад 50 км / год – 4%;
 6. низький тиск в шинах – 4%.

Витрата бензину на Лада Гранта може збільшуватися через:

 • низької якості палива;
 • використання шин, що не відповідають сезону;
 • незадовільного стану двигуна і систем, його обслуговують;
 • агресивного стилю водіння;
 • стану дорожнього покриття;
 • використання потужного додаткового електрообладнання;
 • установки багажника, Аеробокси або їзди з причепом.

У зимовий період при прогріванні двигуна споживання палива зростає на 1,5-2 л. Їзда по місту в годину пік істотно підвищує споживання пального. У деяких випадках витрата може досягати 15-19 л / 100 км.

Використання бензину з низьким октановим числом збільшує не тільки його споживання, але і веде до перегріву двигуна.

Витрата палива 8-клапанних двигунів

Перші екземпляри Лади Гранти, що з’явилися в 2011 р були оснащені бензиновими інжекторними двигунами моделей 11183 і 11186 об’ємом 1,6 л і потужністю 82 і 87 к.с. відповідно. Застосування системи харчування з розподіленим уприскуванням і полегшеної шатунно-поршневої групи дозволило добитися зменшення витрати у всіх режимах руху. При змішаному циклі у 82-сильною Лада Гранта витрата бензину становить 7,4 л, а з двигуном 11186 – 7,0 л на 100 км пробігу. При їзді в місті він буде 9,7 і 9,0 л / 100 км, а по трасі – 6,1 і 5,8 л / 100 км відповідно.

На ділі споживання палива у седана відрізняється від офіційних даних в більшу сторону: за містом близько 6,6 л, а по змішаному циклі – 8,5 л / 100 км. Відмінності у витраті пального в великій мірі залежать від експлуатації автомобіля в умовах, що істотно відрізняються від лабораторних (полігонних випробуваннях). Чималу лепту вносить використання ПММ низької якості.

Витрата палива 16-клапанних двигунів

Установка 4 клапанів на циліндр дозволила знизити навантаження на двигун, що позитивно вплинуло на зменшення споживання палива і одночасно збільшив потужність силового агрегату. Автомобілі комплектувалися моторами 21126 (98 к.с.) і 21127 (106 к.с.) з об’ємом 1,6 л. Лади з такими двигунами мали як механічну, так і роботизовану коробку передач. Згідно з паспортними даними, добові норми витрат палива на 100 км пробігу для автомобілів з силовим агрегатом потужністю 98 л.с. складають:

 • міський цикл – 9,9 л;
 • траса – 6,1 л;
 • змішаний цикл – 7,6 л.

Незважаючи на те, що двигун марки 21127 має велику потужність, споживає палива трохи менше:

 • міські дороги – 8,6 л;
 • траса – 5,6 л;
 • змішаний цикл – 6,7 л.

Фактичні витрати відрізняються від паспортних і складають 10-12 л для міста і 7 -7,5 л при русі на заміських магістралях.

Особливості витрати в залежності від коробки передач

Машини, що мають автоматичну коробку передач (АКПП), споживають палива більше, ніж з механічною трансмісією (МКПП).

Це пов’язано з тим, що робот з затримкою перемикає швидкості, т. Е. Для переходу на підвищену передачу потрібні великі обороти двигуна, ніж з МКПП.

Особливо це сильно позначається при русі в межах міста. Витрата бензину у автомобілів з АКПП в цьому випадку становить 11-12 л / 100 км. На трасі ці показники трохи нижче і коливаються в межах 7,5-8,5 л / 100 км. У зимовий час витрати на бензин зростають на 2-2,5 л / 100 км. На автомобілях з механічною коробкою передач споживання пального в тих же умовах на 2-3 л менше.

У зв’язку з високою вартістю і великими витратами на паливо, машини з роботизованою коробкою передач користуються меншим попитом у потенційних власників Лади Гранти.

Як виміряти витрату палива самому

На форумах автолюбителів часто можна зустріти повідомлення, що їх Лади споживають від 14 до 18 л / 100 км при їзді по місту або 8-9 л – за містом. Незважаючи на наявність бортового комп’ютера, багато власників автомобілів намагаються самі обчислити питоме споживання палива. Буває так, що результат виходить менше, ніж свідчення комп’ютера, а буває і навпаки. В цьому випадку необхідно звертатися на станцію техобслуговування для діагностики двигуна.

Методика по контрольній лампі

Для забезпечення точності виміру витрати палива, необхідно проїхати не менше 1 тис. Км. При загорянні сигнальної лампи мінімального запасу палива в баку залишається менше 7 л бензину. Машину заправляють пальним до повного обсягу бензобака. Після цього обнуляют одометр, і автомобіль експлуатується в повсякденному режимі до загоряння лампочки. Машину заправляють бензином АІ 95 і так до пробігу 1 тис. Км. Після чергового загоряння сигналу знімають показання і визначають середня витрата пального.

Розрахунок проводиться за формулою: (V / L) х100, де V – загальна кількість заправленого бензину, а L – контрольний пробіг автомобіля. Якщо результат відрізняється від паспортних даних і перевищує 10 л, перевіряють справність систем. Для цього скидають показання бортового комп’ютера і проводять контрольну поїздку по вільній дорозі з постійною швидкістю 80-90 км / год.

Пробіг за поїздку повинен становити 5-10 км. Якщо в результаті вимірів витрата по бортовому комп’ютеру буде перебувати в межах 4,5-5,5 л, значить, двигун працює нормально, а підвищене споживання палива пов’язано зі стилем їзди або завантаженістю і станом доріг. В іншому випадку необхідно звертатися в автосервіс.

Від бака до бака

При такому способі визначення середньої витрати пального результат виходить менш точним, ніж в попередньому, проте якісно покаже перевищення або значення обумовленого споживання пального. Для цього скидаються показники лічильника шляху та комп’ютера, а паливний бак заповнюється по горловину так, щоб в ній було видно рівень бензину. Автомобіль в різних режимах повинен проїхати не менше 300 км. Чим буде більше пробіг, тим точніше вийде результат.

Після того як весь бензин буде вироблений, машину заправляють до такого ж рівня, як перед проведенням вимірів. Середня витрата визначається за тією ж формулою, як і в попередньому випадку. Розрахункові дані порівнюють з показаннями комп’ютера. Якщо різниця велика, то необхідно провести перевірку показань і, при необхідності, калібрування витрати палива на приладі.

Результати вимірів можуть відрізнятися через якість бензину. Тому рекомендують вимірювання проводити, поповнюючи паливо на одній заправці. При підвищеній витраті потрібно провести завмер, заправляючись на АЗС інший мережі.

Витрата палива автомобілів Лада

Машини компанії АвтоВАЗ належать до найбільш популярним на вітчизняному авторинку. Від зарубіжних марок їх відрізняє доступна ціна і помірний витрата палива. Інженери і дизайнери тольяттінського автозаводу розробили кілька поколінь марки Лада, надаючи покупцям вибір, залежно від візуальних і цінових переваг. Але одним з головних аргументів при покупці автомобіля стає його «ненажерливість» і, відповідно, вартість заправки повного бака.

Практично, у всіх моделей Лад витрата палива на 100 км шляху не перевищує 10 літрів, але точні дані залежать від багатьох параметрів. До таких відносяться:

 • модель машини;
 • об’єм двигуна;
 • аеродинамічні показники;
 • технічна справність (стан двигуна, свічок, інжектора, фільтрів і т.п.);
 • вид палива (бензин, дизель, газ);
 • пору року (взимку ці показники вище, ніж влітку);
 • стиль їзди водія;
 • місце експлуатації (їзда за містом економніше, ніж в його межах);
 • стан дорожнього полотна;
 • погодні умови.

Сьогодні АвтоВАЗ може запропонувати потенційним покупцям відразу кілька варіантів Лад, попередньо погодивши матеріальні можливості і технічні запити майбутніх власників автомобілів. Нижче наводимо характеристики найпопулярніших моделей, а в таблицях під ними – середня витрата палива автомобіля Лада на 100 км (за основу береться бензин А-95, одиниця виміру – літр) при їзді в міському циклі, за містом і в змішаному циклі. Але реальні показники конкретного авто можна встановити тільки експериментальним шляхом, подолавши не один десяток кілометрів.

Витрата палива Лада Калина

Перші прототипи Калин з’явилися ще в 1999 році, але серійний випуск цих моделей почався тільки в 2004 році. Спочатку авто випускали в кузові седан, але пізніше до них додалися хетчбеки і універсали. На машини встановлювали силові агрегати з показниками обсягу в 1.4 і 1.6 літра. Перший дозволяв розвивати потужність в 89 л.с., другий – 81 к.с. в восьмиклапанним версії і 98 к.с. в шестнадцатиклапанного. На машинах першого покоління присутній виключно механічна трансмісія.

З 2013 року АвтоВАЗ приступив до виробництва Калин другого покоління, змінивши зовнішній вигляд авто і відмовившись від кузова седан (зате з’явилася модифікація крос). Виробник відмовився і від моторів об’ємом в 1.4 літра, зате збільшилася кількість модифікацій з двигуном в 1.6 літра. Крім механіки, покупці отримали можливість вибирати моделі з чотирьох-або п’ятиступінчастою автоматичною коробкою.

За бажанням покупця, збирають Калину з мотором в 1.6 літра і потужністю в 136 к.с.

двигун Витрата (місто) Витрата (траса) Витрата (змішаний) Вид палива
1.4 MT 89 к.с. (Механіка) 8.3 6.0 7.0 бензин
1.6 MT 81 к.с. (Механіка) 9.8 6.1 7.8
1.6 MT 90 к.с. (Механіка) 9.8 6.1 7.2
1.6 MT 98 к.с. (Механіка) 9.4 5.8 7.2
1.6 MT 98 к.с. (Автомат) 9.9 6.1 7.6
1.6 MT 106 к.с. (Механіка) 8.6 5.6 6.7
1.6 AMT 106 к.с. (Робот) 8.6 5.6 6.7

Витрата палива Лада Гранта

Модель Лада Гранта прийшла на зміну Калині, що не викликала у споживачів величезного попиту. У даній модифікації творці авто врахували вимоги покупців і розробили кілька варіантів зовнішнього вигляду і комплектації. З 2011 року модель випускають в кузові седан, а трохи пізніше на ринку з’явилася і версія ліфтбек.

Як правило, Granta комплектується силовим агрегатом в 1.6 літра за обсягом. 8-й клапанна версія мотора здатна видавати 87 к.с., а в пару з нею йде або механічна п’ятиступінчаста коробка передач, або автомат з чотирма ступенями. 16-ти клапанна модифікація мотора видає 106 к.с. і обладнується такими ж коробками.

У Лади Гранти є спеціальна модифікація «Спорт» з мотором в 116 к.с. і з механічною п’ятиступінчастою коробкою передач.

двигун Витрата (місто) Витрата (траса) Витрата (змішаний) Вид палива
1.6 MT 82 к.с. (Механіка) 9.7 6.1 7.4 бензин
1.6 MT 87 к.с. (Механіка) 9.0 5.8 7.0
1.6 AT 87 к.с. (Автомат) 10.4 6.1 7,7
1.6 MT 98 к.с. (Механіка) 8.8 5.6 6.8
1.6 AT 98 к.с. (Автомат) 9.9 6.1 7.6
1.6 MT 106 к.с. (Механіка) 8.6 5.6 6.7
1.6 AMT 106 к.с. (Робот) 9.0 5.2 6.6

Лада Пріора

Просуваючи на ринок Ладу Пріору, виробник позиціонував її, як сімейний автомобіль з невисокою ціною. У продажу ця модель з’явилася аж з 2007 року. Пріора має кілька варіантів кузова: седан, універсал, хетчбек. Останній виробляють в двох модифікація: з п’ятьма дверима і з трьома.

У 2013 році виробник вніс невеликі зміни в зовнішній вигляд цієї моделі Лади, і зробив двигуни більш потужними. На Пріору встановлюють один з двох бензинових силових агрегатів: або 1.6 літровий мотор (найпростіший має 8 клапанів і показники потужності в 87 к.с, а найскладніший – 16 клапанів і 106 «конячок»), або з показниками обсягу в 1.8 літра і потужністю в 123 «конячки».

двигун Витрата (місто) Витрата (траса) Витрата (змішаний) Вид палива
1.6 MT 81 к.с. (Механіка) 9.8 5.6 7.6 бензин
1.6 MT 98 к.с. (Механіка) 9.8 5.6 7.2
1.6 MT 106 к.с. (Механіка) 8.9 5.6 6.8
1.6 AMT 106 к.с. (Робот) 8.5 5.5 6.6
1.8 MT 123 к.с. (Механіка) 9.8 5.6 7.2

Витрата палива Лада Ларгус

Модель Лада Ларгус є спільною розробкою вітчизняного АвтоВАЗу і французької компанії Рено. Після офіційної презентації в 2012 році, машини надходять у продаж в кузовах кросовер, універсал і фургон. Залежно від моделі, кількість пасажирських місць і обсяг багажника для вантажу варіюються.

Базовим двигуном для всіх модифікацій є силовий агрегат з 1.6 літра в обсязі. Його 8-і клапанний варіант виробляє 87 кінських сил, а 16-й клапанний – 102 «конячки». Мотори комплектуються механічними коробками передач з п’ятьма режимами роботи.

двигун Витрата (місто) Витрата (траса) Витрата (змішаний) Вид палива
1.6 MT 87 к.с. (Механіка) 10.6 6.7 8.2 бензин
1.6 MT 102 к.с. (Механіка) 10.1 6.7 7.9

Лада Xray

Першим кросовером, що зійшов з конвеєрів тольяттінського автозаводу, стала модель Лада Ікс рей. Презентація автомобіля відбулася на Московській автовиставці в 2012 році, а серійне виробництво нової моделі почалося в 2015. Автомобіль випускають з бензиновими моторами в 1.6 літра і потужністю до 110 к.с. і комплектують механічною трансмісією.

Найближчим часом у продажу повинні з’явитися версії Lada Xray Cross з 1.8 літровим 16-і клапанним силовим агрегатом потужністю в 122 к.с. На крос передбачена механічна коробка передач з п’яти сходинок, але за бажанням клієнта може бути встановлений «автомат». Крім того, АвтоВАЗ анонсував випуск Ікс рей «Спорт» з моторами в 16 клапанів і з показниками 1.8 літра в обсязі, що розвиває потужність в 145 «конячок».

В обох нових версіях повинні бути присутніми якісно нові підвіски.

двигун Витрата (місто) Витрата (траса) Витрата (змішаний) Вид палива
1.6 MT 106 к.с. (Механіка) 9.3 5.9 7.2 бензин
1.6 MT 110 к.с. (Механіка) 8.9 5.6 6.8
1.8 MT 122 к.с. (Механіка) 9.3 5.8 7.1
1.8 AMT 122 к.с. (Робот) 8.6 5.8 6.8

Витрата палива Лада Веста

Лада Веста належить до новинок вітчизняного автопрому. Вперше її представили в 2015 році, після чого модель стала збирати позитивні відгуки і набирати популярність стрімкими темпами. Її перевагами є незвичайний для вітчизняних машин зовнішній вигляд і відмінні показники аеродинаміки. Веста також володіє високими характеристиками рівня безпеки.

Зараз автомобіль виробляється виключно в кузові седан, але в найближчих планах автозаводу з Тольятті випускати Весту в модифікаціях універсал і ліфтбек. На машину встановлюють двигуни в 106 «конячок» і обсягом в 1.6 літра, обладнані механічною або автоматичною трансмісією. Версія 1.8 літрового мотора має більш силові показники – 122 к.с. і автоматичну коробку передач.

двигун Витрата (місто) Витрата (траса) Витрата (змішаний) Вид палива
1.6 MT 106 к.с. (Механіка) 9.3 5.5 6.9 бензин
1.6 AMT 106 к.с. (Робот) 9.0 5.3 6.6
1.8 AMT 122 к.с. (Робот) 9.3 6.0 7.2

Виробники автомобілів Lada намагаються йти в ногу з часом і докладають багато зусиль для того, щоб знизити споживання палива у своїй продукції, і зробити витрати на їх експлуатацію доступними пересічним автолюбителям.

Лада Гранта витрата палива: норми споживання на 100 км

Питання щодо реального витрати палива на автомобілі Лада Гранта цікавить не тільки потенційних власників, а й тих, хто вже відчув новинку вітчизняного автопрому.

Хтось із власників новинки відзначає позитивні якості автомобіля, а хтось негативні, а саме підвищена витрата бензину, про перевищення якого свідчить бортовий комп’ютер.

Варто зазначити, що мають місце ряд випадків, коли реальний витрата перевищував норму в два рази, а сама лада Гранта витрата палива в такій кількості вважає допустимим.

Перш ніж бити тривогу і звинувачувати виробника в несумлінності і обмані покупців, варто звернути увагу на технічні характеристики Лади Гранти, з яких стає відомо взаємопов’язаність витрати палива і комплектації від їздового циклу.

Їздовий цикл: аспект розрахунку норми споживання бензину

Саме їздовий цикл є тією точкою відліку, яка покладена в оцінку автомобіля самим виробником, а зокрема витрата бензину в 6,8 л, 7л, 7,4л, 7,8 л.

Їздовий цикл – це строго-пропорційний проміжок дорожнього покриття, на протязі подолання якого прописані: стиль водіння, інтенсивність набору швидкості, гальмівні шляхи, а також межі мінімальної і максимальної швидкості.

Якщо ж мова йде про Грант з механічною коробкою, то варто відзначити ще й точне використання передач на тому або ж іншій ділянці.

Таким чином, виробник надає кінцевому споживачеві інформацію, яка заснована в деякій мірі на імітації руху, як в межах міста, так і швидкісними автомагістралями.

Виходячи із загальнодоступної інформації, витрата палива на 100 км лада Гранта становить:

• lada granta витрата палива в межах міста: 7,1л на 100км – 19,6л на 100км = 11,8л на 100км;

• Пересування автомагістралями: 6л на 100км – 10,2л на 100км = 7,6 л на 100 км;

• у змішаному режимі 7,2 л на 100 км – 14,8л на 100км = 10,3л на 100км.

Причини, що впливають на витрату палива

Питання щодо того який витрата палива у Гранти не несе ніякого смислового навантаження, так як все залежить від комплектації, а також потреб і стилю водіння власника.

Варто знати, що існує як мінімум 6 причин, які, в свою чергу, можуть підвищити планку витрати палива навіть до 21 літра на 100 км. Погодьтеся! Цифри вражають уяву власника авто демократичною цінової категорії. До причин підвищеного споживання палива можна віднести:

Сезонність

Експлуатація будь-якого транспортного засобу в зимову пору супроводжується підвищенням споживання не тільки бензину, але і інших робочих рідин. Економічна лада Гранта реальний витрата палива в зимову пору підвищує на 2 літри. Причини?

Основною причиною такого «апетиту» є прогрів двигуна після перебування на мінусовій температурі. До непрямих причин, але все ж впливає на витрату бензину, можна віднести тип зимової гуми (шипована чи ні), а також ожеледь.

якість бензину

Від якості бензину залежать не тільки терміни якісної експлуатації автомобіля, але і витрата на 100 км пройденого шляху. Варто відзначити, що виробник настійно рекомендує заправляти Гранту виключно 95 маркою бензину.

Численні тести і спостереження власників даного автомобіля довели, що 95 марка бензину дозволяє продовжити час до затребуваною заправки. Головне усвідомлювати, що не тільки октанове число впливає на витрату бензину, але і його безпосереднє якість. Як то кажуть: – Сім разів відміряй і один відріж.

Транспортний колапс: пробки

Чим більше місто, тим більше автомобілів, які, в свою чергу, створюють затори на дорогах. Коли один власник Гранти не варто в пробках, то інший, перебуваючи в них, призводить до зростання споживання бензину на 2 літри.

Навіть сама незначна пробка може змусити бортовий комп’ютер показувати витрата в 2 або ж 3 літри більше, ніж заявлений.

стиль водіння

Норма витрати палива лада Гранта визначається самим власником, так як стилі водіння різні. Якщо один любить агресивну їзду, так би мовити з вітерцем, добиратися додому, з роботи, то інший – помірний їздовий режим. Різниця в таких стилях водіння може досягати показника в 3 літри на 100 км.

кондиціонер

Всім відомо, що за задоволення доводиться платити. Це ж і відноситься до використання кондиціонера в жарку погоду. Саме кондиціонер збільшує витрату бензину від 1 л до 2 л на 100 км в змішаному циклі.

несправність автомобіля

Останньою, і, мабуть, найвагомішою причиною підвищеної витрати бензину, є несправність самого транспортного засобу. Істинний витрата палива Гранта покаже виключно після своєчасного проходження ТО, а також помірного стилю водіння.

Реальний витрата бензину у Лада Гранта 8 і 16 клапанів

Модель Лада Гранта з’явилася на ринку в 2011, де була покликана замінити Лада Калина. Машина одразу привернула увагу нововведеннями і широким вибором комплектацій – базовою версією Стандарт, а також варіантами Норма і Люкс. Додатково автомобіль отримав цілий набір переваг:

 1. Кілька модифікацій 8-ми і 16-ти клапанних бензинових моторів 1.6 – надійних і потужних агрегатів.
 2. Надійна трансмісія, поява першого ВАЗівської автомата.
 3. Адаптована до вітчизняних доріг і клімат підвіска.
 4. Економічна витрата палива всіх версій Лада Гранта.
 5. Прийнятна ціна в будь-який з комплектацій.

Lada Granta з мотором 1.6 82 к.с.

У самій доступною версії Lada Granta оснащується бензиновим восьмиклапанним силовим агрегатом 1.6 з інжектором. Він розвиває 82 кінських сили при моменті сил 132 Н · м і розганяє машину до сотні за 12,6 с при максималке 165 км / ч. Витрата палива на цій комплектації Лада Гранта:

 • місто 9,7 л;
 • змішаний 7,4 л;
 • траса 6,1 л.

Відгуки про витрату палива

 • Антон, Севастополь. Володів уживаної іномаркою, а в 2013 взяв Лада Гранта. Новий автомобіль виправдав очікування – симпатичний седан, відмінно відчуває себе в місті, з непоганими можливостями на грунтовій дорозі завдяки адаптованої підвісці. Моторчик на 82 сили непогано тягне, вже пройшов 100 тис. Км – ніяких проблем, тільки масло і маслофільтр міняв. По місту при включеному кондиціонері витрата від 10 л в заміському циклі можна вкластися в 6.
 • Валерій, Рязань. У мене Лада Гранта з об’ємом двигуна 1.6 та потужністю 82 коні, купив в 2014. До цього у мене було багато ВАЗівських моделей, цю вважаю найбільш збалансованою, надійної і комфортної. При бажанні недоліки знайти можна, але ціна повністю відповідає пропонованим якістю. Дуже надійна ходовка, поки міняв тільки гальмівні колодки. У змішаному циклі реальні витрата палива близько 7,5 л на сотню, заправляти АІ 95.
 • Богдан, Ставропольський край. Свою Лада Гранта купив в 2015 році, поки не скаржуся. Жорстка підвіска дуже витривала і це мене влаштовує, мотор на 82 сили з системою розподіленого уприскування палива відмінно справляється зі своїми обов’язками. Єдине, що насторожує, движок бере масло, витрата бензину у нього при цьому не більше 10 літрів навіть взимку.
 • Денис, Брянськ. У мене Лада Гранта, модель з потужністю двигуна 82 сили з МКПП. Відмінний варіант для міста, один з найнадійніших автомобілів ВАЗ. Зазначу надійність і прийнятний витрата палива в районі 7 л, взимку трохи більше, ніж влітку. До недоліків віднесу ніяку шумоізоляцію, що стомлює при тривалих поїздках.
 • Анатолій, Перм. Мені був потрібен економний недорогий автомобіль для міста, тому зупинив свій вибір на Лада Гранта з двигуном на 82 сили. Салон комфортний, але жорсткий пластик створює акустичний дискомфорт. До підвісці, движку і трансмісії претензій немає. Машина споживає 6 л на трасі і до 9 по місту.
 • Сергій, Харків. У мене Lada Granta 2012 года с мотором 1.6 на 82 кінських сил і механічною коробкою. За весь час ніяких проблем не виникло, салон як для Лади дуже комфортний, багажник місткий. Ходова жестковата, але дуже надійна, по двигуну міняв тільки масло і фільтра. Середня витрата складає близько 7 л АІ 95.

Lada Granta з двигуном на 87 к.с.


Більш потужна модифікація Лада Гранта оснащена мотором з тим же об’ємом 1.6 на 87 кінських сил з моментом 140 Н · м і поліпшеною динамікою в 12,2 с до першої сотні. Максимальна швидкість в цій комплектації складає 167 км / ч при витраті бензину:

 • в трафіку 9 л;
 • в середньому 7 л;
 • на шосе 5,7 л.

Відгуки власників про витрату палива

 • Олександр, Керч. Брав Лада Гранта в 2016 з салону, оскільки мені завжди подобалася зовнішність автомобіля. Вибрав варіант з восьмиклапанним двигуном 1.6 на 87 коней, оскільки вважаю його найнадійнішим. Поставив машину на обслуговування, поки міняв тільки масло і фільтри. Що стосується витрати палива – на шосе виходить 6 л, по місту виходить не більше 10 навіть взимку.
 • Степан, Самара. Для моєї сім’ї з чотирьох осіб Lada Granta – кращий варіант. Вона добре відчуває себе в місті, на ній можна вивести сім’ю на дачу або пікнік. У багажнику можна розмістити все, що потрібно. Підвіска і трансмісія надійні, мотор на 87 сил відмінно тягне, ніяких проблем з ним не було. Середнє споживання палива 7,5 л влітку і близько 8 взимку.
 • Ярослав, Петербург. Купував Лада Гранта в салоні, сподіваючись на високу якість збірки, яке декларував виробник. Може, мені дісталася така машина, але я нею задоволений, особливо в плані надійності і комфорту. Салон галасливий, постійні проблеми з підвіскою і системою подачі палива. Витрата, правда невеликий, 6-9 л на сотню, але все одно думаю продавати її.
 • Іван, Оренбург. У мене Лада Гранта 1.6 2104 роки з механічною коробкою. Поки все подобається, машина надійна, невибаглива, запчастини недорогі. Підвіска адаптована до наших доріг, двигун на 87 к.с. легко заводиться в найлютіші морози. Витрата палива по трасі 6 л, в пробках підвищується до 9.
 • В’ячеслав, Ханти-Мансійськ. Пробрели Лада Гранта в 2015, брав в салоні, з мотором на 87 коней. Був приємно здивований якістю збірки, комфортом в салоні, абсолютно не характерним для вітчизняного автопрому. Підвіска кілька жестковата, але відмінно розбирається з дорожніми нерівностями. Витрата палива не перевищує 9 л навіть взимку, на трасі можна укластися в 6 л.
 • Микола, Ростов. Брав свою Лада Гранта в 2016 з рук, мотор 1.6 на 87 сил з п’ятиступінчастою механікою. Поки проїхав менше 20 тис. Км, ніяких претензій до машини не маю. Вона легко управляється, динамічна, дешева в ремонті. Просторий і зручний салон, багажник – все для людей. Витрата теж радує – по колу 7 л, ллю тільки АИ 95 або АІ 98.

Lada Granta з мотором 1.6 на 98 сил


Модифікація Лада Гранта з шестнадцатіклапанним мотором 1.6, на має підвищену потужністю в 98 сил і обертовим моментом 145 Н · м. На неї встановлюється чотириступеневий автомат, що вивело цей автомобіль на новий рівень комфорту. При цьому динаміка авто трохи знизилася до 13,3 с до сотні, а показник максимальної швидкості зріс до 173 км / ч. Витрата палива у цій версії становить:

 • на завантажених вулицях 9,9 л;
 • середній показник 7,6 л;
 • за містом 6,1 л.

Показники реального витрати за відгуками

 • Василь, Єкатеринбург. Лада Гранта випуску 2015 року зі двигуном 1.6 на 98 коней з АКПП. Поки машина заслуговує тільки хороших слів, радує робота автомата, взагалі збірка просто дивовижна, як для наших машин. Ходова частина дуже надійна, двигун добре тягне, витрата в від 7 до 10 літрів, що мене цілком влаштовує.
 • Анатолій, Київ. Брав свою Ладу Гранту в салоні, для їзди по місту вибрав версію з двигуном 1.6 і автоматичною трансмісією. Вважаю це кращим варіантом по співвідношенню ціни і якості, при цьому надійним і невибагливим. Підвіска ідеально адаптована під наші дороги, при цьому відмінно тримає поверхню, машина легкої управляється і впевнено гальмує двигуном. Найбільша витрата бензину взимку в пробках не більше 10,5 л, на трасі можна легко вкластися в 6 л АІ 95 або 98.
 • Ільхан, П’ятигорськ. Лада Гранта – мій перший автомобіль, подарували батьки. Версія 1.6 з АКПП і потужністю в 98 коней – ідеальний варіант для початківця автолюбителя. Машинка ідеальна в місті, для поїздки на дачу або на природу. Універсальна підвіска добре тримає машину на трасі, що не пробивається на вибоїнах, забезпечує адекватну керованість. Витрата бензину не перевищує 10 л, на чистій дорозі виходить близько 7 л навіть на швидкостях понад 120 км / ч.
 • Дмитро, Липецьк. Як тільки Лада Гранта з’явилася в салонах, я відразу захотів отримати це автомобіль. Вибрав версію з двигуном 1.6 і чотириступінчастим автоматом, хоча сумнівався в його надійності. Але мої побоювання виявилися марними, машина йде відмінно, без ривків, по надійності немає ніяких нарікань. В іншому добротний автомобіль, який відповідає моїм запитам по бензину 9,5 в місті на трасі 6, думаю поставити газову установку.
 • Григорій, Феодосія. Уже кілька років володію Лада Гранта з 98-мулових движком і автоматом. В основному машиною задоволений, єдина серйозна претензія – ніяка шумоізоляція. Зате технічні характеристики на рівні, приємно дивує якість автоматичної трансмісії – йде плавно, передачі перемикаються швидко і вчасно. Витрата палива на трасі близько 6 л, в на міських вулицях близько 9.
 • Максим, Серпухов. Весь час їздив на б / у іномарках, а в 2015 вирішив взяти машину з нуля – Лада Гранта. Повинен сказати, що не пошкодував про свій вибір, динамічна, ідеальна для міських умов машинка. Завдяки пружною і надійної підвісці вона підходить і для поїздок на дачу, благо, багажник дозволяє завантажити що завгодно, в розумних межах. Витрата бензину АІ 95 близько 5,5 на трасі, в місті виходить до 10 л взимку.

Характеристики Lada Granta з мотором 1.6 на 106 сил

Найпотужніша Лада Гранта комплектується 16-ти клапанним бензиновим мотором на 106 сил з обертовим моментом 148 Н · м і динамікою до сотні за 10,9 секунди. Машина розвиває максимальну швидкість 183 км / ч. Витрата палива в цьому варіанті комплектації:

 • в міському режимі 8,6 л;
 • змішаний цикл 6,7 л;
 • на шосе 5,6 л.

Варіанти з роботизованою коробкою практично не відрізняються споживанням, але коштують дорожче, тому не надто популярні у вітчизняних автолюбителів.

Пропонується і спортивна версія з двигуном на 118 сил і обертовим моментом 154 Н · м за це доводиться платити збільшенням витрати палива на Лада Гранта Спорт на 1 л в кожному з режимів руху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Не працює підсвічування годин ваз 2107

Чи не працює підсвічування годин ваз 2107 Годинники ВАЗ 2107: усунення несправностей…

Розбирання збірка паливного насоса

Розбирання збірка паливного насоса Розбирання збірка паливного насоса Перед складанням паливного насоса…

Витрата бензину лада веста механіка

Витрата бензину лада веста механіка Витрата палива Лада Веста на 3-ох модифікаціях…

Робочий тиск масла в двигуні камаз

Робочий тиск масла в двигуні камаз Клуб власників і любителів автомобілів КАМАЗ…

Перевірка датчика рівня палива

Перевірка датчика рівня палива Перевірка датчика рівня палива Про кількість що залишився…

Економітель палива fuelfree розлучення або правда відгуки

Економітель палива fuelfree розлучення або правда відгуки Економітель палива FuelFree (Фуел Фрі)…

Раскоксовка поршневих кілець без заміни масла

Раскоксовка поршневих кілець без заміни масла Лада 2114 «Salavat Motorsport»> бортжурнал> Засіб…

Скільки масла заливати в двигун оки

Скільки масла заливати в двигун оки Заміна масла в двигуні ока Автомобіль…

Економітель палива fuelfree відгуки фахівців

Економітель палива fuelfree відгуки фахівців Економітель палива FuelFree (Фуел Фрі) Не так…

Скільки масла в двигуні ваз 21099 карбюратор

Скільки масла в двигуні ваз 21099 карбюратор Заміна масла в двигуні ВАЗ…