Витрати паливо ВАЗ 2114 інжектор 8 клапанів

Витрати паливо ВАЗ 2114

Автор: Максим Марков

Вітаю вас, дорогі друзі! Пройшли Вже ті роки, коли на 50 рублей можна Було заправіті трохи не повний бак бензину. Ті з вас, хто хоч смутно может згадаті тієї годину, розуміють про что я. Погодьтеся витрат паливо власного транспортного засоби хвілювало мало кого, а що, могли Собі дозволіті. Сьогодні, в XXI столітті ми маємо зовсім іншу сітуацію, світова криза змушує не ті что на бензіні, даже на хлібі економіті. Ось і доводиться Сучасний водієві пильно стежіті за всіма механізмамі, Які так чи інакше вплівають на підсумкову цифру вітраченого бензину. Більш того, цею фактор ставши одним з ключовими при ПОКУПЦІ авто. І самє того много Автолюбителів Із середнім достатком роблять вибір на Користь вітчізняної «чотірнадцятої» моделі «Жигулів».Витрата палива ВАЗ 2114 не відрізняється супермінімальнимі показниками,

Однак в разі виходу з ладу певних агрегатів, заводська норма може значно збільшитися. Звичайно, для своєчасного реагування потрібно знати не тільки заявлена ​​витрата, а й реальний адже вони можуть незначно відрізнятися між собою. Пропоную заповнити і цю прогалину, дочитавши статтю до кінця, до того ж є у мене для вас і кілька порад про те, як зменшити витрачення бензину. Але про все по порядку.

У цифрах істина

Отже, кількість витраченого бензину на проміжку в 100 км і є показник споживання палива вашим автомобілем, на який безпосередньо впливають технічні характеристики силового агрегату машини. Найбільш затребуваний інжектор на «ВАЗ 2114» – це 1.5 (78 л. С.) І 1.6 (81 л. С.) Літровий двигун. Відповідно витрата у цих моделей не надто різниться, на фото чітко видно різницю. Також пристрій подібного силового агрегату може мати 16 або 8 клапанів, але це в нашому питанні нічого не змінює. Як і інші моделі чотириколісного транспорту мінімальний витрата, «чотирнадцята» демонструє на трасі. Якщо контролювати швидкість в межах 70-90 км / год, можна домогтися рівня малолітражок – 5 літрів. Що стосується їзди по місту, то тут все залежить від вашого стилю управління машиною. Досвідчений підкорювач вулиць мегаполіса не витратить на тих же 100 кілометрах більше 10 літрів, а ось в іншому випадку «апетит» може вирости до «волговские» 13-14 літрів. Вище на фото вказані заявлений середній, максимальний та мінімальний рівень споживання обох типів двигуна. Як не дивно, реальний витрата, мало чим відрізняється від заводського.

Багато водіїв часто цікавляться, скільки «їсть» авто на холостих обертах? Що стосується виміру витраченого бензину в стоячому стані, то тут процедура виміру зовсім інша. Тут ми не можемо використовувати кілометровий відрізок, а тільки тимчасовою. Тому звичні 100 км, замінює один мотогодина роботи двигуна. «ВАЗ 2114» за відведені відрізок часу, споживає не більше 1-1.3 літра бензину. Якщо ця цифра у вас більше, зверніть увагу на датчик холостого ходу.

Основні винуватці перевитрати

Якщо різко збільшився витрата палива, перше що потрібно зробити, це перевірити фільтра. Сміття в паливному або повітряному фільтрі, здатний значно підняти споживання бензину. Що вже там говорити якщо навіть низький тиск в шинах призводить до такого ж результату. Але основна причина «ненажерливості», це датчик. Він в пристрої «ВАЗ 2114» не один тому на цьому моменті зупинимося більш детально. Підвищений витрата може бути викликаний несправністю наступних пристроїв.

 1. Лямбда-зонд – встановлений в системі вихлопу, він регулює робочу суміш. Найчастіше прилад виходить з ладу через низьку якість бензину, неправильної суміші, перетиснений клапанах, пробитих маслоз’ємних кільцях і при невірно виставленому вугіллі випередження.
 2. Датчик швидкості – якщо впала тяга, плавають холості оберти, нестабільно працює спідометр, а також велика витрата палива, то швидше за винен він. Знайти його можна на верхній кришці КПП.
 3. Датчик фаз – всі нюанси цього пристрою ми розбирали в минулій статті.
 4. Електричний бензонасос – симптоми все ті ж. Встановити точно чи проблема в ньому можна за допомогою манометра.
 5. Форсунки – провали при розгоні, низька динаміка двигуна символізують про їх засмічення.

Крім того, якщо збільшився витрата, виною тому також можуть бути такі нюанси:

 • Низька компресія двигуна;
 • Збитий запалювання;
 • Розрив високовольтного кабелю;
 • Несправні свічки запалювання;
 • Невідрегульована система газорозподілу.

Більшість слюсарів самоучок не можуть зрозуміти чому після заміни будь-якого датчика, бортовий комп’ютер продовжує видавати помилку. Як скинути його свідчення я вже говорив багато разів, для цього просто відключіть клеми акумулятора на кілька хвилин.

Приблизно так і виглядають основні моменти, які можуть змінити стандартний витрата палива. Слідкуйте за тим, який бензин заправляєте, а також будьте готові до підвищеного його споживання взимку. А у мене на цьому все, стежте за розвитком блога і залишайте відгуки! Ні цвяха ні жезла!

ВАЗ-2114: витрата палива на 100 км. Причини великої витрати палива на ВАЗ

Автомобілі ВАЗ-2114 популярні в Росії. Це недорогі і лаконічні машини, які доступні середньому класу. Однак практика показує, що багатьох автовласників хвилює витрата палива на 100 км: ВАЗ-2114 найчастіше споживає паливо в обсязі, що перевищує заявлену витрату.

Довідка про витрату палива

Варто враховувати, що є паспортний і фактичні витрати палива ВАЗ Lada 2114. Досить часто ці два параметри не збігаються. Якщо вірити виробникові, то даний автомобіль з силовою установкою об’ємом 1.5 літра в змішаному циклі повинен споживати 6.8 л бензину на 100 кілометрів пробігу. При цьому витрата на трасі складає 5.2 л, в місті – 8.9 л.

Витрата палива на 100 км (ВАЗ-2114 з мотором об’ємом 1.6 літра) складе 7.2 / 5.4 / 9.8 л в змішаному режимі, по трасі і по місту відповідно. Як бачите, цифри дуже навіть привабливі, що говорить про економічність автомобіля.

Втім, якщо вірити відгукам, то на ВАЗ-2114 витрата палива на 100 км значно перевищує заявлений виробником. При двигуні об’ємом 1.5 літра максимальна витрата бензину при їзді в міських умовах становить 12 літрів. З мотором об’ємом 1.6 літра витрата досягає 13.5 л на 100 кілометрів пробігу. Що стосується руху по трасі, то тут якраз параметр практично відповідає заявленому – 5.5-6 літрів на 100 кілометрів пробігу. У змішаному режимі автомобіль «жере» близько 7.5-8 літрів на сотню.

У деяких власників споживання палива значно вище, але часто мають місце деякі несправності з двигуном або яким-небудь елементом паливної системи.

Причини великої витрати палива на ВАЗ

Перелік несправностей, що викликають підвищене споживання двигуном бензину, може бути великим. Ось основні з них:

 1. Забруднене повітряний фільтр.
 2. Невідповідне тиск в шинах.
 3. Брудний паливний фільтр.
 4. Слабке тиск палива.
 5. Несправності кисневого датчика.
 6. Несправності датчика швидкості автомобіля.
 7. Низька компресія.
 8. Низька якість бензину.

Прості причини, які можна усунути самостійно

Іноді вирішити проблему величезної витрати палива ВАЗ-2114 можна самостійно. Перш за все потрібно перевірити ступінь забрудненості паливного фільтра і перевірити його на наявність сміття. Якщо є всередині нього сміття або підозра на забрудненість, то його краще замінити. Цей елемент недорогий, і його ціна в середньому становить 300 рублів. Замінити його можна самостійно – це просто і не вимагає втручання фахівця.

Другий фільтр – повітряний. Через нього проходить повітря, який в подальшому змішується з бензином і подається в камеру згоряння. І якщо він буде брудним, то він не зможе пропускати достатню кількість повітря. В результаті повітряно-паливна суміш не буде збагачуватися киснем, а бідна паливна суміш цілком логічно призведе до підвищеної витрати бензину. Часто власникам автомобілів вдається знизити витрату бензину приблизно на 3 літри на 100 кілометрів, просто замінивши повітряний фільтр. Поміняти його легко – він знаходиться у великій чорній коробці під капотом.

Лямбда-зонд

Одним з перших і важливих датчиків, робота якого може впливати на підвищене споживання бензину, є лямбда-зонд. Він знаходиться на трубі вихлопу, і його основне завдання – оцінка стану вихлопних газів. За змістом в складі вихлопу кисню система регулює обсяг робочої суміші. Відповідно, в разі несправності датчика система не зможе точно регулювати робочу суміш, яку потрібно подавати в камери згоряння. Від цього витрата може зрости.

Однак в разі поломки датчика система про це попереджає водія лампочкою «Чек» на приладовій панелі. Побачити помилку також можна за допомогою бортового комп’ютера. Часто цей датчик ламається через погану якість бензину, попадання масла в камеру згоряння, затиснення клапана.

Датчик швидкості

Також причиною великої витрати палива на 100 км (ВАЗ-2114) може виявитися датчик швидкості. Його основне завдання – передавати інформацію про швидкість руху автомобіля керуючому блоку. Останній стежить за роботою мотора, регулюючи дросельну заслінку. Проблему з цим датчиком покаже бортовий комп’ютер, або пристрій зчитування помилок. Самостійно замінити його без спеціалізованих знань практично неможливо. Характерні симптоми виходу з ладу датчика швидкості:

 1. Відмова роботи спідометра або перебої.
 2. «Плаваючі» холості оберти.
 3. Відчутна втрата тяги.
 4. Зупинка двигуна при холостому ході.
 5. Підвищений витрата бензину.

Датчик розподілу колінчастого вала

Датчик положення або розподілу клонували також називають датчиком фаз. Він визначає цикл роботи двигуна і в залежності від цього формує сигнал. Подібний датчик встановлюється не на всіх машинах марки ВАЗ. У разі його несправності на приладовій панелі загориться «Чек», а крім підвищеної витрати бензину, буде спостерігатися падіння потужності двигуна, детонація палива в камері згоряння, зупинка роботи мотора на нейтральній передачі.

форсунки

Форсунки, через які здійснюється впорскування палива в камеру згоряння, теж можуть викликати велика витрата. Вони засмічуються, і їх необхідно чистити. Є різні варіанти прочищення: можна звернутися на СТО, а можна купити спеціальну добавку до бензину, яка прочищає всю паливну систему автомобіля, включаючи форсунки.

Підвищений витрата в холостому режимі

Зазвичай нормальне споживання бензину при роботі двигуна в холостому режимі складає 0.8-1 літр на годину. Якщо дані показники не перевищені, то значить, що з системою все нормально. Якщо споживання підвищений, то варто перевіряти ті ж датчики. Однак окрему увагу варто звернути на датчик оборотів холостого ходу, який автоматично регулює холості оберти. Він розташовується на дросельному вузлі і закріплюється парою винятково. Пристрій не має електронної системи, тому його поломка не з’явиться на на приладовій панелі у вигляді «Чека». Судити про його несправність можна тільки за певними ознаками:

 1. Відсутність високих обертів при запуску холодного двигуна.
 2. Мотор глухне при холостому ході. Це може навіть спостерігатися під час перемикання передачі.
 3. «Плаваючі» холості оберти.

Датчик заслінки дроселя

Цей датчик призначений для регулювання дозування суміші. Він визначає і повідомляє комп’ютера про положення дросельної заслінки. З огляду на, що пристрій являє собою частину дросельного вузла і підключено до електронної системи, на приладовій панелі загориться «Чек» в разі несправності цього датчика. Симптоми несправності точно такі ж, як і у випадку з датчиком холостого ходу.

Як знизити витрату бензину на автомобілі ВАЗ-2114?

Дії банальні: потрібно використовувати якісний бензин, вчасно замінювати витратні матеріали (паливний і повітряний фільтри, масло, масляний фільтр), стежити за станом датчиків, а в разі підозри на несправність потрібно звертатися до фахівців.

Тепер ви знаєте, який витрата палива на 100 км у ВАЗ2114, і які елементи можуть вплинути на підвищене споживання бензину.

ВАЗ 2114 витрата палива

ВАЗ 2114 або «Самара-2» стала рестайлінгової версією популярного раніше ВАЗ 2109. У новій моделі Волзький автомобільний завод встановив европанель (нову панель приладів), кардинально змінив оформлення передньої частини кузова і облицювання радіатора. Серійне виробництво автомобіля тривало з 2001 по 2013 роки, після чого в кінці грудня 2013 року випуск був офіційно завершено. Сьогодні на ринку представлені комплектації ВАЗ 2114 з 8- і 16-клапанними бензиновими двигунами об’ємом 1.5 і 1.6 літра, що працюють в парі з 5-ступінчастою механічною коробкою передач.

ВАЗ 2114 – 8кл. двигун 2111 1.5 МТ 77 к.с.

8-клапанний інжекторний двигун 1.5 МТ став першим мотором в лінійці силових установок, якими комплектувався модельний ряд «Самари-2». Маючи потужність в 77 л.с., агрегат міг розігнати автомобіль до 100 км / год за 13 секунд і розвинути максимальну швидкість в 165 км / год. Середня витрата бензину – 7.3 літра, витрата в місті / на трасі: 10 і 5.7 літра на 100 км. Мотор встановлювався на моделі до 2013 року.

Витрата бензину на 100 км

 • Анатолій, Перм. Купив таку машину в 2006 році з пробігом 12 тисяч. Не скажу, що не ламається, але за таку вартість і дешевий ремонт можна і змиритися з недоліками. Економічна їзда тягне 4.5-5 літрів, в місті близько 6 літрів. Але з пробками і рваною їздою місто починає забирати 8-9 літрів.
 • Григорій, Астрахань. Ризикнув, купуючи з третіх рук Самару з пробігом 60 000, хоча машина і 2005 року випуску. У підсумку їжджу 4-й рік без пригод. Мотор 1.5 відмінно витягує свої 150 км / год. Витрата по трасі в середньому 5.4-6.3 літра, залежно від швидкості. За Астрахані з пробками 9.5 літра, без зупинок – 7.5 максимум. Бракує тільки кондиціонера.
 • Кирило, Москва. Відмінна робоча конячка для російських доріг і погодних умов. Модель 2003 року, 1.5 МТ. Крейсерська швидкість 110-120 км / год вимагає 6.2 літра, а міські поїздки – літрів 9-9.5. У морозні часи заводиться добре, хоча витрата бензину стрибає на літр-двійку. Замінив передній бампер, а так більше нічого не ламалося.
 • Данило, Уфа. Подарували такий «тазик» батьки, знайшли майже нову 2012 року. Це моя перша машина. По витраті можу сказати, що все залежить від манери водіння. Ганяєте – буде 8.5 літра, їдете спокійно до 60 км / год – отримуйте 6.5 літра на 100 км. Заливаю як 92-й, так і 95-й – движку абсолютно все одно, аби тільки бак не був порожній.
 • Тетяна, Коломна. Вважаю, що такий автомобіль треба брати тільки з пробігом, оскільки тільки так виходить більш-менш адекватна ціна. Надійна, але не особливо комфортна машина. Питань немає тільки до витрати пального – 7-8 літрів на 100 км. Чоловік поставив ще газ, а з ним виходить 9-11 літрів, що в грошовому еквіваленті набагато дешевше бензину. Збірка 2005 року.
 • Євген, Москва. Купив в 2009 році після дев’ятки. Все влаштовує, особливо показники витрати пального – 6.2 літра за містом і стабільні 10 літрів по вічно завантаженої Москві. У найхолодніші місяці показник піднімається вище 12 літрів. Поломок поки немає, хоча пробіг під 17 тисяч вже.

ВАЗ 2114 – 8кл. двигун 11183 1.6 MT 82 к.с.

У 2007 році лінійка двигунів ВАЗ 2114 поповнилася інжекторним 8-клапанним двигуном 1.6 МТ класу Euro-3. Головна відмінність полягала в переміщенні каталізатора з-під днища ближче до двигуна. Потужність агрегату – 82 к.с., розгін до сотні за 13.5 секунди, максимальна швидкість – 160 км / год. Середня витрата бензину 7.6 літра (місто – 10 літрів, траса – 5.7). Агрегат працював на АІ-95.

Норма витрати палива на 100 км

 • Віктор, Воронеж. Взяв цю машину за рекомендацією товариша – років 10 на ній і ніяких проблем. Вибрав стару Самару-2 2009 з мотором 1.6 МТ (8 клапанів). Апетит до палива у движка на 4 з плюсом – траса забирає 6.5-7.5 літра, місто – 9.5-10.5.В середньому виходять заводські 7.5-8.5 літра. Міняв за 3 роки тільки акумулятор.
 • Іван, Челябінськ. Машина нам з дружиною дісталася в подарунок. Не можу сказати, що потужна і дуже комфортна, але нас влаштовує, і по співвідношенню ціна / доступність / якість альтернатив поки немає. Паливо йде, як в паспорті написано, а конкретно – 6 літрів на трасі і до 10 по місту. В середньому літрів 8 влітку і до 9-9.5 в зимовий період.
 • Інокентій, Хабаровськ. Хвалять 14-ю все, кому не лінь, а ось мені попалася справжня катастрофа. З-під капота майже не вилажу. Не знаю, у кого там витрата в місті 9-10 літрів, але у мене менше 12 жодного разу ще не було. Начебто і потужності особливо немає, а навіть на трасі спалюється під 8 літрів на швидкості 100 км / год. Збірка 2008 року випуску.
 • Ілля, Саратов. Купив собі для роботи машину збірки 2009 року, нову. Їздив поки тільки на ТО для заміни масла і дрібного ремонту. Витрата по місту з пробками тримається в районі 11-12 літрів (більше, ніж хотілося б), на трасі по 7-8 літрів на сотку. Запчастини дешеві, але неякісні. Машині абсолютно не страшні наші дороги і погодні умови.
 • Володимир, Самара. Купили з сином машину відразу після випуску (2007 рік збірки) для бізнесу. До ходових якостей питань взагалі немає, як і нарікань до комфорту, оскільки вибирали під конкретну мету. Витрата бензину трохи не такий, як в паспорті – в середньому 9 виходить (місто – 12, шосе – 7), але ми любимо поганяти на швидкості під 140 км / год. Більше 150 вичавити не виходило ще.

ВАЗ 2114 – 16кл. двигун 21124 1.6 MT 90 к.с.

З 2009 року автомобіль отримує 16-клапанну інжекторних силову установку 1.6 МТ. Двигун з 90 к.с. тепер здатний розігнати машину до 185 км / год (розгін з 0 до 100 км / год за 11.2 секунди). При одночасному зростанні динамічних характеристик, витрата палива в цей же час трохи зменшився: в місті тепер 8.2 літра, на трасі 7.4 літра, а в змішаному циклі до 7.6 літра бензину на 100 км пройденого шляху.

Реальні витрати палива

 • Юрій, Ростов. Автомобіль 2011 випуску, купував з пробігом 45000 км, тепер 65 тисяч. Хороша добротна машинка, таксі на ній щодня. Витрата палива в місті взимку 9.2 літра, влітку 7.6. Взимку по трасі виходить близько 7.5 літра на швидкості 120 км / год, влітку – 6.5. Вище цієї швидкості не набираю, так як відразу починається жор палива.
 • Аркадій, Великий Новгород. Четвірку віддав дід, щоб вчився їздити. Ось я і накатав майже 70 000 за 2 роки. Машинка 2010 року випуску у відмінному стані, безвідмовний і некапризну двигун. Витрата в місті влітку 8.2-8.5 літра, взимку 9.1-9.3 літра. Майже, як заявлено виробником. Ганяю на швидкості 160 км / год, на трасі такі поїздки забирають свої законні 8 літрів на 100 км.
 • Денис, Тула. Це у нас сімейна машина: школа, вилазки, робота. Особливо не ганяємо, тому і витрата більш-менш адекватний виходить. У міському режимі 8 літрів, на трасі 5.5 літра. У літні місяці на 10 літрів можна проїхати під 140 км, а взимку до 80. Ну а якщо по трасі, то 20 літрів вистачає рівно на 400 км. Машина 2010 року випуску.
 • Петро, ​​Красноярськ. Підкупила невибагливість і відносна неубиваемость моделі. Брав б / у зі 130 тисячами на лічильнику, але 2 роки поспіль не можу натішитися. Іноді люблю піддати газку, а тому середня витрата варіюється в межах 8-8.5 літрів на 100 км. Окремо в місті і за містом витрата не міряв.
 • Григорій, Тюмень. У нас в Тюмені таких ВАЗів дуже багато. Собі взяв чисто для риболовлі та полювання – прохідна машина, що не боїться ні бруду, ні ям на дорогах. Бензин грошей коштує, але не в цьому випадку – 8 літрів по місту і 7 на трасі, що навіть менше, ніж обіцяли при покупці.

ВАЗ 2114 – 16кл. двигун 21126 1.6 MT 98 к.с.

З 2010 і до кінця 2013 року ВАЗ 2114 комплектувався 98-сильним інжекторним бензиновим агрегатом, що дозволяє машині набрати швидкість в 190 км / год. Розгін до першої сотні забирає 11.2 секунди. Витрата бензину при пересуванні в межах міста – до 9.5 літра, на трасі – 5.4 літра, а в змішаному циклі на 100 км йде в середньому 7 літрів палива.

Який реальний витрата палива на 100 км на ВАЗ-2114

Lada-2114 стала одним з найпопулярніших хетчбеків вітчизняного виробництва. Однак навіть незважаючи на непогані відгуки, багато хто не поспішають купувати продукцію вітчизняного виробництва. Першочерговим питанням, яким здасться будь-який покупець, буде витрата палива на 100 км на ВАЗ-2114. АвтоВАЗ встиг охрестити своє творіння одним з найекономічніших, проте реальні показники можуть з цим посперечатися. Сьогодні поговоримо про те, яким є 100 кілометровий витрата бензину на Lada-2114 і від чого залежить споживання.

Який двигун встановлений на вашій Ладі

Одним з визначальних факторів витрати є двигун, встановлений на автомобілі. АвтоВАЗ не став розробляти занадто широку лінійку моторів, обмежившись лише кількома силовими агрегатами. Загляньте в технічну документацію свого авто і уточніть, який пристрій криється під капотом машини. Виробник встановлює на Лада 2114 агрегати з наступними характеристиками:

 1. Обсяг – 1,5 л, 8 клапанів. Середня кількість бензину – 7,2 л / 100 км.
 2. Обсяг – 1,6 л, Euro-3. Середній обсяг палива – 7,7 л / 100 км.
 3. Обсяг – 1,6 л, 8 клапанів. Усереднена споживання – 7,7 л / 100 км.

Абсолютно всі сучасні моделі ВАЗ випускаються з інжекторами, які прийшли на зміну карбюраторам. Потужність силових установок від АвтоВАЗу знаходиться в межах 88-89 кінських сил.

Витрата палива в різних умовах

Найважливішими факторами, що показують реальний витрата палива, є умови експлуатації автомобіля. Якщо ви пересуваєтеся по трасі – авто буде поглинати трохи менша кількість пального, в порівнянні з рухом по місту. Крім того, важливу роль відіграють і погодні умови. Взимку витрати на бензин будуть відрізнятися від літнього періоду часу. Отже, розглянемо показники для різних умов експлуатації та погоди.

Отже, якщо ви плануєте часто їздити по трасах, автомобілю знадобиться наступне кількість пального:

 • в жарку пору року – 7 л;
 • в морозну погоду – 7,7 л.

Заявлені показники відрізняються від офіційних. АвтоВАЗ передбачає всього 6 літрів на поїздку по трасах. В реальності витрата відрізняється на 1-1,7 л.

Якщо ваш автомобіль буде експлуатуватися по місту, слід звернути увагу на наступні показники:

 • в жарку пору року 9,2 л;
 • в холодну погоду – 10,6 л.

Тут, можна сказати, виробник не підвів з обіцянками. Спочатку було заявлено, що по місту Лада-2114 буде споживати приблизно 10 літрів пального. Реальність показує, що приблизно так воно і виходить.

Також обов’язково потрібно звернути увагу і на змішаний витрата палива при експлуатації в різних умовах. Усереднені значення в даному випадку будуть наступними:

 • в жарку пору року – 8,3 л;
 • в холодну погоду – 8,8 л.

АвтоВАЗ припускав, що Лада-2114 буде «їсти» приблизно 7,6 літра в таких умовах. В принципі, тут також можна сказати, що виробник не обдурив. Різниця між літніми витратами на паливо і середнім значенням, заявленим виробником, не надто відрізняється. Взимку ж автомобіль споживає трохи більше пального, що, в общем-то, цілком природно.

Разом з тим знову доводиться констатувати факт, що АвтоВАЗу не вдалося створити економічний автомобіль. Складно сказати, чи прагнули вони до цього, але в цілому витрата на продукції самарського виробника засмучує. Сучасні європейські малолітражки можуть похвалитися п’ятьма літрами на сотню кілометрів, в той час як Лада-2114 поки не здатна перевершити позначку в 7 літрів. Хоча в порівнянні з іншими автомобілями вітчизняного виробництва, це вже чималий прогрес.

Складно однозначно Сказати, Який же реальний витрат паливо на Лада-2114. Занадто много факторів провокують «похібка». Например, такоже важліво пам’ятати про октанове число вікорістовуваного паливо и про его якість. Бензин АІ-95 буде йти повільніше, чем АІ-92, что Цілком природно. Низька якість пального спровокує підвіщена витрат. Такоже важліво и технічний стан автомобіля. У шкірного автолюбителя Сейчас Показник буде індівідуальнім, но навряд чи ВІН буде сильно відхілятіся від значень, наведення в статті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Не працює підсвічування годин ваз 2107

Чи не працює підсвічування годин ваз 2107 Годинники ВАЗ 2107: усунення несправностей…

Розбирання збірка паливного насоса

Розбирання збірка паливного насоса Розбирання збірка паливного насоса Перед складанням паливного насоса…

Витрата бензину лада веста механіка

Витрата бензину лада веста механіка Витрата палива Лада Веста на 3-ох модифікаціях…

Робочий тиск масла в двигуні камаз

Робочий тиск масла в двигуні камаз Клуб власників і любителів автомобілів КАМАЗ…

Перевірка датчика рівня палива

Перевірка датчика рівня палива Перевірка датчика рівня палива Про кількість що залишився…

Економітель палива fuelfree розлучення або правда відгуки

Економітель палива fuelfree розлучення або правда відгуки Економітель палива FuelFree (Фуел Фрі)…

Раскоксовка поршневих кілець без заміни масла

Раскоксовка поршневих кілець без заміни масла Лада 2114 «Salavat Motorsport»> бортжурнал> Засіб…

Скільки масла заливати в двигун оки

Скільки масла заливати в двигун оки Заміна масла в двигуні ока Автомобіль…

Економітель палива fuelfree відгуки фахівців

Економітель палива fuelfree відгуки фахівців Економітель палива FuelFree (Фуел Фрі) Не так…

Скільки масла в двигуні ваз 21099 карбюратор

Скільки масла в двигуні ваз 21099 карбюратор Заміна масла в двигуні ВАЗ…