Витрата палива ваз калина

Який реальний витрата палива Лади Калина на 100 км

Завод, який виробляє транспортні засоби, обов’язково серед технічних характеристик до нього вказує і витрата палива. Чи завжди ці показники збігаються з реальним споживанням бензину? Розглянемо це питання на прикладі легкового автомобіля Лада Калина.

Заводські нормативні показники витрачання палива для Лади Калини

Існує чотири основних моделі легкового автомобіля Лада Калина:

 • седан – має кузов закритого типу, з 2-3 рядами сидінь для водія і пасажирів, багажник відділений від автомобільного салону, підйомні двері в задній стіні відсутня;
 • універсал – має вантажопасажирський кузов закритого типу, один з варіантів «седана», у якого збільшено багажне відділення, обладнаний підйомними дверима в задній стіні;
 • хетчбек – має кузов з 1-2 рядами водійських і пасажирських сидінь, з укороченим заднім свесом (звідси назва – «хетчбек» означає «укорочений») і багажним відділенням меншого розміру, обладнаний підйомними дверима в задній стіні;
 • спорт – являє собою спортивний варіант, який обладнаний рядом спеціальних деталей – бампером, насадкою вихлопної труби, спортивними накладками педалей, литими дисками, спортивною підвіскою «СААЗ Спорт», передніми і задніми гальмами дискового типу, оригінальної посиленою КПП.

Як бачимо, основна відмінність кожної моделі полягає в типі її кузова. Витрата бензину (неетильованого АІ-95) розраховується в кількості літрів по їздовому циклу, який складає 100 кілометрів.

При цьому враховуються такі параметри самого транспортного засобу:

 1. Об’єм двигуна (у Лади Калина буває двох видів – 1,4 л і 1,6 л).
 2. Кількість клапанів (для Лади Калина – 8 і 16).

Фахівці підготували інформаційну таблицю, в якій вказані заводські показники витрачання палива для кожної моделі легкового автомобіля Лада Калина, з урахуванням обов’язкових параметрів.

Модель Лада Калина 1,6 л (8 клапанів) 1,6 л (16 клапанів) 1,4 л (16 клапанів)
седан 7,8 7,2 7,0
універсал 7,3 7,2 7,0
хетчбек 7,3 7,3 7,0
спорт 7,8

Нормативи цифрових показників витрати палива для кожної з моделей Лади Калина завод-виготовлювач встановлює за результатами випробувальних прогонів легкових автомобілів на спеціальній трекової трасі. Але на треку умови їзди зведені до ідеальних, а машиною управляє досвідчений водій. В реальних умовах все значно ускладнюється. До того ж показник швидкості при реальній їзді не завжди знаходиться в положеннях рамках – від 100 км / год до 120 км / ч. Це пов’язано з тим, що деякі водії не визнають встановлені рамки для оптимальної їзди на автомобілі Лада Калина, що істотно позначається на паливних витратах.

Реальний витрата палива Лади Калина (за відгуками автовласників)

Багато автовласників легкового автомобіля Лада Калина скаржаться на те, що в реальності показники споживання бензину відрізняються від зазначених норм заводом-виробником. Для порівняння розглянемо ще одну інформаційну таблицю, підготовлену фахівцями з урахуванням відгуків автовласників Лади Калина.

Тип місцевості Лада Калина, 1,4 л Лада Калина, 1,6 л
Витрата палива (л / 100 км) Середній показник (л / 100 км) Витрата палива (л / 100 км) Середній показник (л / 100 км)
міський 6,8-11,5 8,47 7,0-12 9,5
траса 5,0-8,5 6,18 5,6-9 6,8
змішаний 6,5-8,3 7,29 7,0-9,0 8,0

При порівнянні двох інформаційних таблиць видно, що реальні показники дійсно вище заявлених заводських нормативів споживання палива Ладою Калина. У чому полягають причини такої невідповідності між цифровими показниками?

Основні причини відмінності між показниками витрачання бензину на легковому автомобілі Лада Калина – реальними і заводськими

Причин невідповідності реальних показників споживання бензину Ладою Калиною із заводськими нормативами кілька. Досвідчені автолюбителі серед них виділяють типові:

 1. Тип місцевості – їзда по місту, по трасі, по бездоріжжю або змішаного типу дороги (чим складніше тип дороги, тим більше витрати палива).
 2. Стиль водіння водія – повільна їзда, швидка, з різкими разгонами, з різкими гальмуваннями (чим складніше стиль водіння, тим більше витрата бензину).
 3. Якість використовуваного палива – бензин марки АІ-95 менше витрачається, ніж бензин марки АІ-92.
 4. Пора року – в зимовий період показники витрачання палива будуть вище, на це впливає заледеніння дорожнього покриття і часті прогріву самого транспортного засобу.
 5. Дорожні пробки – через повільну їзди і частого гальмування витрата бензину збільшується практично на кілька літрів.
 6. Використання додаткових автомобільних приладів (наприклад, кондиціонера) – при постійно включених приладах споживання бензину буде більше на 0,5-1 л.

Крім перерахованих причин, на витрачання палива можуть впливати різні поломки самого транспортного засобу:

 • неправильні показання електронної системи управління ДВС через помилки датчиків – температурних, масової витрати повітря, кисню, положення дросельної заслінки;
 • ненормований тиск в паливній системі;
 • несправності інжектора ДВС;
 • вихід з ладу каталізатора;
 • забруднене повітряний фільтр.

Щоб їх встановити, автовласникові необхідно провести діагностування легкового автомобіля Лада Калина. Після діагностики і встановлення причин несправностей проводиться ремонт транспортного засобу.

Скільки бензину витрачає Лада Калина – паспортні та реальні дані

У листопаді 2004 року з конвеєра концерну ПАТ «АвтоВАЗ» вийшла перша серія народного автомобіля Лада Калина. За деякими даними перші зразки дрібносерійного випуску на ринку з’явилися в далекому 1998 році. Коли ж виробництво налагодили, то машину стали комплектувати в трьох типах кузова 5-й дверний хетчбек і седан, а пізніше і універсал. Дані виробника свідчать, що витрата палива у Лада Калина знаходиться на середньому рівні, що підтверджується численними відгуками власників. Надалі проводилася модернізація, як корпусу, так і силового агрегату даного автомобіля, на сьогоднішній день випускається вже друга серія LADA Kalina.

Офіційні дані про споживання бензину

Існує дві серії авто і ще кілька їхніх модифікацій, дані про витрату бензину Лада Калина дещо відрізняються, залежно від встановленого мотора і типу кузова. Як правило, універсал споживає більше бензину, ніж хетчбек і седан, зважаючи більшої ваги автомобіля. Однак за твердженнями виробника незначна різниця у витраті може бути навіть у хетчбека і седана однієї сери, модифікації і року випуску.

В теорії Лада Калина має середня витрата бензину для 1.4 літрового мотора близько 9.6 л. по місту і до 6.3 л. при русі на вільній трасі. Природно, кожна модифікація має свої особливості, параметри і технічні характеристики, як саме це впливає на витрату палива у Лада Калина, розглянемо нижче.

перше покоління

Перший автомобіль в кузові седан надійшов у продаж в 2004 році, авто було оснащено 1.4 літровим мотором з 89 кінськими силами. Витрата палива Лада Калина 1118 (заводське позначення) мав такі значення:

 • Місто – 9.6 л. на 100 км.
 • Траса – 6.3 л. на 100 км.
 • Змішаний темп – 7.8 л. на 100 км.

Слід зазначити, що 2009 року було припинення випуску першого покоління седанів LADA Kalina, однак протягом декількох місяців цикл вдалося налагодити, і аж до 2011 року дана модель вироблялася концерном «АвтоВАЗ»

Хетчебкі надійшли в продаж трохи пізніше, ближче до кінця 2006 року, тоді і було налагоджено виробництво Лада Калина (1119). У ці автомобілі, як втім, і седани стали встановлювати більш потужний мотор, який мав 1.6 літровий паливний відсік і проводився з потужністю 81 л. / С., І 98 л. / С. За заявками заводських розробників, які відповідали відгуками власників, машина з 81-сильним двигуном мала такі показники витрати палива на сто кілометрів шляху:

 • Місто – 10.2 л.
 • Траса – 6.6 л.
 • Змішаний темп – 7.4 л.

Що стосується двигуна потужністю 98 кінських сил, то на сто кілометрів дороги в різних умовах споживання становить:

 • Місто – 9.7 л.
 • Траса – 6.4 л.
 • Змішаний темп – 7.1 л.

Тільки в 2007 році автомобільний концерн викотив Лада Калина з кузовом універсал (1117), параметри витрати палива у неї приблизно такі ж як у авто в інших кузовах, хіба що при русі в межах міста вона споживає на 200-300 гр. більше бензину.

Одним з відгалужень, що випускаються в обмежених серіях, була проведена LADA Kalina Sport (11196), світло ця машина побачила в 2008 році. Показники витрат бензину у неї на 100 км складають:

 • Місто – 9.4 л.
 • Траса – 6.7 л.
 • Змішаний темп – 8.9 л.

Як і вся перша серія, LADA Kalina Sport перестала випускатися в середині 2013 року.

Реальні дані, за відгуками власників

 • Віктор, Саратов. Давненько я їжджу вже на цій машинці, траплялося всяке, крім серйозних аварій і автомобіль я добре вивчив. Є слабкі сторони по корпусу, особливо швидко почали гнити передні арки. Зате мотор надійний, якщо звичайно використовувати якісний бензин, масло і охолоджуючу рідину. Лада Калина з 1.4 літровим 16-і клапанним мотором має середня витрата палива. Я їжджу в основному по місту і ллю, як і раніше десяток літрів на сто кілометрів руху в щільному трафіку.
 • Сергій, Санкт-Петербург. Купував Калину хетчбек для маневреної їзди по місту, в процесі роботи. У 2010 році зробив вибір на користь 1.6 літрової 16 клапанної версії, і вважаю, він був правильним. Машинка дійсно юркая, а витрата палива на такий Калині нижче навіть, ніж на менш потужних побратимів по цеху. Звичайно, дуже часто доводиться стояти в пробках, тому і цифра в 11 літрів на 100 км, здається не суттєвою.
 • Степан, Уфа. Непоганий універсал від вітчизняного автопрому був куплений мною з перших рук в 2013 році, на той момент машина була в хорошому стані, хоча стійки вже стукали. В процесі експлуатації сипатися початок все інше, включаючи двигун. У майстерні сказали, що я часто заливав паливо низької якості, це схоже на правду, заправка поруч з моїм будинком не відноситься ні до однієї з відомих мереж. Витрата у Калини на 100 км приблизно 11-12 літрів по місту, ну а на трасі може трохи менше, я не засікав.
 • Ярослав, Казань. Я живу на околиці міста і робота у мене позмінна, тому основних пробок вдається уникнути, і до місця призначення я потрапляю з мінімальними втратами палива. Тому на сто кілометрів витрати пального у мого седана трохи менше 9 літрів. В іншому Лада Калина теж мене повністю влаштовувати, вона впевнено себе почуває, як на бездоріжжі, так і на швидкісних ділянках траси.
 • Олександр, Костянтинівка. Купівля Лади Калина об’ємом в 1.6 л. і 8 клапанами, була не найвдалішим вкладенням коштів. Орієнтувався я тоді за порадами товаришів, мовляв, цей мотор найнадійніший. На ділі поломки не змусили себе чекати, хоч і незначні, але інші думаю, виходять з ладу не рідше. Зате споживання бензину у авто з таким двигуном найбільше, їй просто не вистачає потужності для впевненого набору швидкості. Ось і виходить, що навіть на трасі вона їсть не менше 9 літрів на сотку.

друге покоління

З 2013 року відбулося оновлення лінійки автомобілів Лада Калина і на ринок надійшли нові машини. Серед них не виявилося звичного седана, з якого починався випуск серії, але виробництво 5 дверних хетчбеків і універсалів продовжилося. Витрата палива на Ладі Калина нового зразка вдалося знизити, однак заявки заводу виробника не завжди відповідають відгуками покупців.

Друга Калина поставлялася з двома видами моторів, обсягом в 1.6 літрів, але потужність їх відрізнялася. Так само з’явився вибір варіанти трансмісії, як і раніше можна було придбати авто з механічною 5-й ступінчастою коробкою передач або з 4-х ступінчастим автоматом. Новинкою став вихід на арену 5-й ступінчастою роботизованою трансмісії.

Силові агрегати, що встановлюються на Лада Калина 2, мали таку витрату палива:

 1. ВАЗ-21126 – 98-і сильний двигун, об’ємом 1.6 л. з чотирма циліндрами і 16-ю клапанами оснащувався системою розподіленого уприскування палива. Показники витрат бензину в місті 9.9 л., По трасі 6.5 л.
 2. ВАЗ-21127 – мав у розпорядженні 106 л. / С. А витрата палива по вільній дорозі був 5.8 літра, в міському режимі руху він становив 8.4 л. Так само подача бензину здійснювалася розподіленим уприскуванням.

Власники про витрату на Калині 2

 • Петро, ​​Тюмень. Купив Лада Калина Крос в 2015 році. Це один з небагатьох представників вітчизняного автопрому з кількістю кінських сил, перевалює за сотню. І дійсно машинка вийшла живенько, мій хетчбек може посперечатися з деякими іномарками під час руху на відкритих ділянках дороги. Зворотною стороною медалі є витрата бензину в межах міста, обіцяних 8.4 літра, я не спостерігав як на обкатці, так і після неї. Їсть цей движок не менше 10 л на 100 км дороги з пробками.
 • Лев, Воронеж. Дружина не вміє користуватися МКПП, тому довелося купувати машину з автоматичною трансмісійної системою. Вибір припав на Лада Калина другого покоління 2014 року випуску. Природно я розумів, що, як і на будь-якому автоматі, витрата пального буде вище, ніж з механікою, так і вийшло. Мої показники, по місту, судячи з даних бортового комп’ютера зазвичай в межах 11-12.5 літрів на 100 км трафіку. Цей сумний момент посилився через три роки після покупки, засмітився інжектор з форсунками, чому то на 8-клапановой Калині це трапляється частіше, ніж у інших двигунів.
 • Тарас. Москва. Ніколи не шкодував про покупку моїй дитині Калина Крос, вона часто виручала мене, в тих ситуаціях, коли підводили більш дорогі іномарки. А коли траплялися поломки, а це буває, то ремонт мені обходився зовсім не дорого. Звичайно, не можна віднести до плюсів те, що у Лада Калина витрата палива на 100 км, з потужністю 106 к.с. вище ніж у зарубіжних автомобілів того ж класу. У моєму випадку по місту, я заливаю з розрахунку 12 літрів, але на трасі ситуація кардинально змінюється і витрати знижуються до 7.5 л.
 • Ілля, Одеса. Для автомобіля з такою ціною прощаються багато мінусів, а вони є. В першу чергу це витрата палива на Калині, він іноді може зрівнятися з показниками деяких позашляховиків. Регулярний вихід з ладу вузлів і деталей теж трохи дратує, але головним для мене є шум дороги. У порівнянні з іномарками відчуття, немов їдеш без дверей. Звичайно, є і плюси, це недороге обслуговування і деталі завжди в легкій доступності.
 • Андрій, Нахабіно. Не розумію, чому у людей стільки ненависті до Ладі Калина, адже про неї все можна дізнатися перед покупкою, так мінусів вистачає, але і плюси теж є. В основному скаржаться на високу витрачання бензину, ну так завжди можна поставити ГБО і економити. Метал, на корпус хороший і товстий, його якість, не йде ні в яке порівняння з китайськими бляшанками. Шкода тільки що якість заводської забарвлення слабенько, і з роками на деяких місцях з’являються пухирі.

Причини великої витрати пального

Вважається що споживання бензину Калиною велика витрата палива, має об’єктивні причини, але це не завжди так. Є ситуації в яких сам власник винен в підвищених витратах пального, серед них:

 1. Агресивна манера водіння – необгрунтовані розгони на завантажених ділянках дороги, призводять до підвищених витрат, їзда по трасі з граничною швидкістю для авто теж є причиною зайвих втрат. По вільній дорозі не слід перевищувати крейсерській швидкості 90-110 км / ч.
 2. Несвоєчасне обслуговування – вихід з ладу або засмічення деяких вузлів, що відповідають за подачу бензину в камеру згоряння, призводять до підвищеної витрати. Знос поршневої системи, як у
 3. Калина, так і у інших марок автомобілів теж є частою причиною великих витрат пального.
  Неякісне паливо – не слід довіряти неперевіреним заправних станціях, особливо якщо вони без відомих розпізнавальних знаків.

Виходячи з наведеної інформації, можна зробити висновок, що Лада Калина, як і будь-який інший автомобіль, має ряд недоліків, але у неї є і гідності, тому перед покупкою слід зважити всі за і проти.

«Лада-Калина»: витрата палива на 100 км, огляд і технічні характеристики

Автомобіль «Лада-Калина» випускається в декількох кузовах: універсал, хетчбек і седан. Популярність у автовласників Росії він завоював завдяки своїй доступності. Тим більше що витрата палива на 100 км у «Лади-Калини» з механічною коробкою передач становить 7,1 літр (змішаний цикл). Також варто згадати ціну новітньої моделі, яка варіюється від 420 000 до 580 000 рублів.

Короткий опис

Автомобіль випускають з 2004 року по нинішній час. Збірка проводиться як в Росії (Тольятті), так і в Казахстані (Усть-Каменогорську). Відноситься до автомобілів другої групи. Перше покоління «Лади-Калини» випускалося аж до 2013 року. Потім на зміну прийшло нове покоління, яке отримало оновлений дизайн.

Машину проектували з 1993 року. Потім, через 5 років, автомобіль назвали «Ладою-Калиною». Він був представлений публіці як концепт в 1999, 2000 та 2001 роках.

Технічні характеристики

Технічні характеристики «Калини» залежать від моделі автомобіля, яких всього дві: з автоматичної чотириступінчастою і механічною п’ятиступінчастою коробкою передач. Вони представлені в таблиці.

1,6 (автомат) 1,6 (механіка)
двигун бензиновий бензиновий
Об’єм двигуна, см3 1600 1600
Потужність, л. с. 98 106
Рекомендоване паливо АІ-95 АІ-95
Максимальна швидкість, км / год 175 180
Витрата палива місто, л 10 8,7
Витрата палива траса, л 6 5,6
Обсяг бака, л 7,1 6,5
Коробка передач 4-ст. автомат 5-ст. механічна
підвіска перед. – незавісімаязад. – напівзалежна перед. – незавісімаязад. – напівзалежна

огляд

У народі «Ладу-Калину» прозвали поліпшеною «Грант». Це все видно в матеріалах обробки салону, шумоізоляції, а також принцип роботи двигуна. Завдяки цьому витрата палива на 100 км у «Лади-Калини» становить 7,1 літр.

Що стосується відмінності від попереднього покоління, то тут помітний прогрес. У більш старої версії керованість була на низькому рівні, поганий відгук керма на рухи водія дуже нервував автовласників. Тому інженери «АвтоВАЗу» справили роботи по зменшенню довжини рульової рейки. Завдяки цьому тепер кермо робить не чотири повних обороту, а три. Також було встановлено електропідсилювач від корейського виробника, який помітно поліпшив керованість керма.

Завдяки роботі інженерів була оновлена ​​трансмісія, яка також доставляла масу незручностей. Тепер перемикати передачі стало набагато простіше, була усунена вібрація, хід важеля КПП став менше, також перемикання передачі стало м’якше.

Що стосується технічних характеристик «Калини», то в лінійку двигунів був доданий новий мотор потужністю 106 кінських сил. Але він не припав до душі водіям. Розгін не став помітно швидше, по відчуттях практично нічого не змінилося, тому платити транспортний податок на пару тисяч більше сенсу немає. Автолюбителі вважають за краще колишній двигун потужністю 98 кінських сил.

Шумоізоляція кульгає, як і в минулому поколінні. Адже «АвтоВАЗ» вирішив для економії повністю відмовитися від підкрилок. Але компанія обіцяла виправити цей дефект і встановити їх на нове покоління.

Оновлений дизайн виглядає свіже, але форми все ті ж. Дуже великі бічні дзеркала виглядають безглуздо при таких габаритах автомобіля. Але, крім цього, є маса позитивних змін. Також був змінений витрата палива на 100 км у «Лади-Калини», він значно менше, ніж у попередниці, за рахунок оновленого двигуна.

Нове покоління в топових версіях має великий сенсорний дисплей. В оновленій версії був прибраний дисковод, зате тепер з’явилася можливість прослуховувати музику з флеш-носіїв і SD-карт. Дисплей відмінно вписується в інтер’єр автомобіля. Приладова панель тепер має спідометр, тахометр і невеликий дисплей між ними.

Важіль коробки передач став виглядати більш привабливо в порівнянні з минулим поколінням, як у версії з автоматичною трансмісією, так і з механічною.

З’явився ряд нових подушок безпеки, які тепер розташовуються як над бардачком, так і в передніх дверях. Дефлектори отримали новий дизайн: вони складаються з двох крилець. Сидіння кардинально не змінилися, але тепер сидіти в них стало зручніше навіть пасажирам зростанням до 1,9 метрів.

Відгуки

Більшість власників даного автомобіля невтішно позначаються про нього. Але крім мінусів, в ньому є і плюси, такі як:

 • місткість салону;
 • прохідність;
 • дешеві комплектуючі та вартість ремонту;
 • невелика витрата масла;
 • вартість автомобіля;
 • доступність.

Також важливим плюсом є витрата бензину «Лади-Калини», який становить 7,1 л в змішаному циклі.

До мінусів можна віднести:

 • жорстку підвіску;
 • матеріали обробки салону;
 • якість збірки;
 • шумоізоляцію;
 • той факт, що важіль коробки передач починає хрустіти після декількох місяців експлуатації.

висновок

У своїй ціновій категорії «Лада-Калина» не має рівних за функціоналом автомобілів. Адже топова версія з АБС, шумоізоляцією, електросклопідйомниками, обігрівом передніх сидінь коштує близько 500 000 рублів. Двигун «Калини» споживає мінімальну кількість масла. У лінійку двигунів був доданий новий. Витрата палива на 100 км у «Лади-Калини» становить 7,1 літра в змішаному циклі. Аналогічний по функціоналу автомобіль буде коштувати в два, а то і в три рази дорожче. Покупцеві, який проживає в Росії, легше купити «Калину», ніж іномарку, так як витратні матеріали, комплектуючі до неї і обслуговування максимально доступні за ціною.

Витрата палива автомобілів Лада

Машини компанії АвтоВАЗ належать до найбільш популярним на вітчизняному авторинку. Від зарубіжних марок їх відрізняє доступна ціна і помірний витрата палива. Інженери і дизайнери тольяттінського автозаводу розробили кілька поколінь марки Лада, надаючи покупцям вибір, залежно від візуальних і цінових переваг. Але одним з головних аргументів при покупці автомобіля стає його «ненажерливість» і, відповідно, вартість заправки повного бака.

Практично, у всіх моделей Лад витрата палива на 100 км шляху не перевищує 10 літрів, але точні дані залежать від багатьох параметрів. До таких відносяться:

 • модель машини;
 • об’єм двигуна;
 • аеродинамічні показники;
 • технічна справність (стан двигуна, свічок, інжектора, фільтрів і т.п.);
 • вид палива (бензин, дизель, газ);
 • пору року (взимку ці показники вище, ніж влітку);
 • стиль їзди водія;
 • місце експлуатації (їзда за містом економніше, ніж в його межах);
 • стан дорожнього полотна;
 • погодні умови.

Сьогодні АвтоВАЗ може запропонувати потенційним покупцям відразу кілька варіантів Лад, попередньо погодивши матеріальні можливості і технічні запити майбутніх власників автомобілів. Нижче наводимо характеристики найпопулярніших моделей, а в таблицях під ними – середня витрата палива автомобіля Лада на 100 км (за основу береться бензин А-95, одиниця виміру – літр) при їзді в міському циклі, за містом і в змішаному циклі. Але реальні показники конкретного авто можна встановити тільки експериментальним шляхом, подолавши не один десяток кілометрів.

Витрата палива Лада Калина

Перші прототипи Калин з’явилися ще в 1999 році, але серійний випуск цих моделей почався тільки в 2004 році. Спочатку авто випускали в кузові седан, але пізніше до них додалися хетчбеки і універсали. На машини встановлювали силові агрегати з показниками обсягу в 1.4 і 1.6 літра. Перший дозволяв розвивати потужність в 89 л.с., другий – 81 к.с. в восьмиклапанним версії і 98 к.с. в шестнадцатиклапанного. На машинах першого покоління присутній виключно механічна трансмісія.

З 2013 року АвтоВАЗ приступив до виробництва Калин другого покоління, змінивши зовнішній вигляд авто і відмовившись від кузова седан (зате з’явилася модифікація крос). Виробник відмовився і від моторів об’ємом в 1.4 літра, зате збільшилася кількість модифікацій з двигуном в 1.6 літра. Крім механіки, покупці отримали можливість вибирати моделі з чотирьох-або п’ятиступінчастою автоматичною коробкою.

За бажанням покупця, збирають Калину з мотором в 1.6 літра і потужністю в 136 к.с.

двигун Витрата (місто) Витрата (траса) Витрата (змішаний) Вид палива
1.4 MT 89 к.с. (Механіка) 8.3 6.0 7.0 бензин
1.6 MT 81 к.с. (Механіка) 9.8 6.1 7.8
1.6 MT 90 к.с. (Механіка) 9.8 6.1 7.2
1.6 MT 98 к.с. (Механіка) 9.4 5.8 7.2
1.6 MT 98 к.с. (Автомат) 9.9 6.1 7.6
1.6 MT 106 к.с. (Механіка) 8.6 5.6 6.7
1.6 AMT 106 к.с. (Робот) 8.6 5.6 6.7

Витрата палива Лада Гранта

Модель Лада Гранта прийшла на зміну Калині, що не викликала у споживачів величезного попиту. У даній модифікації творці авто врахували вимоги покупців і розробили кілька варіантів зовнішнього вигляду і комплектації. З 2011 року модель випускають в кузові седан, а трохи пізніше на ринку з’явилася і версія ліфтбек.

Як правило, Granta комплектується силовим агрегатом в 1.6 літра за обсягом. 8-й клапанна версія мотора здатна видавати 87 к.с., а в пару з нею йде або механічна п’ятиступінчаста коробка передач, або автомат з чотирма ступенями. 16-ти клапанна модифікація мотора видає 106 к.с. і обладнується такими ж коробками.

У Лади Гранти є спеціальна модифікація «Спорт» з мотором в 116 к.с. і з механічною п’ятиступінчастою коробкою передач.

двигун Витрата (місто) Витрата (траса) Витрата (змішаний) Вид палива
1.6 MT 82 к.с. (Механіка) 9.7 6.1 7.4 бензин
1.6 MT 87 к.с. (Механіка) 9.0 5.8 7.0
1.6 AT 87 к.с. (Автомат) 10.4 6.1 7,7
1.6 MT 98 к.с. (Механіка) 8.8 5.6 6.8
1.6 AT 98 к.с. (Автомат) 9.9 6.1 7.6
1.6 MT 106 к.с. (Механіка) 8.6 5.6 6.7
1.6 AMT 106 к.с. (Робот) 9.0 5.2 6.6

Лада Пріора

Просуваючи на ринок Ладу Пріору, виробник позиціонував її, як сімейний автомобіль з невисокою ціною. У продажу ця модель з’явилася аж з 2007 року. Пріора має кілька варіантів кузова: седан, універсал, хетчбек. Останній виробляють в двох модифікація: з п’ятьма дверима і з трьома.

У 2013 році виробник вніс невеликі зміни в зовнішній вигляд цієї моделі Лади, і зробив двигуни більш потужними. На Пріору встановлюють один з двох бензинових силових агрегатів: або 1.6 літровий мотор (найпростіший має 8 клапанів і показники потужності в 87 к.с, а найскладніший – 16 клапанів і 106 «конячок»), або з показниками обсягу в 1.8 літра і потужністю в 123 «конячки».

двигун Витрата (місто) Витрата (траса) Витрата (змішаний) Вид палива
1.6 MT 81 к.с. (Механіка) 9.8 5.6 7.6 бензин
1.6 MT 98 к.с. (Механіка) 9.8 5.6 7.2
1.6 MT 106 к.с. (Механіка) 8.9 5.6 6.8
1.6 AMT 106 к.с. (Робот) 8.5 5.5 6.6
1.8 MT 123 к.с. (Механіка) 9.8 5.6 7.2

Витрата палива Лада Ларгус

Модель Лада Ларгус є спільною розробкою вітчизняного АвтоВАЗу і французької компанії Рено. Після офіційної презентації в 2012 році, машини надходять у продаж в кузовах кросовер, універсал і фургон. Залежно від моделі, кількість пасажирських місць і обсяг багажника для вантажу варіюються.

Базовим двигуном для всіх модифікацій є силовий агрегат з 1.6 літра в обсязі. Його 8-і клапанний варіант виробляє 87 кінських сил, а 16-й клапанний – 102 «конячки». Мотори комплектуються механічними коробками передач з п’ятьма режимами роботи.

двигун Витрата (місто) Витрата (траса) Витрата (змішаний) Вид палива
1.6 MT 87 к.с. (Механіка) 10.6 6.7 8.2 бензин
1.6 MT 102 к.с. (Механіка) 10.1 6.7 7.9

Лада Xray

Першим кросовером, що зійшов з конвеєрів тольяттінського автозаводу, стала модель Лада Ікс рей. Презентація автомобіля відбулася на Московській автовиставці в 2012 році, а серійне виробництво нової моделі почалося в 2015. Автомобіль випускають з бензиновими моторами в 1.6 літра і потужністю до 110 к.с. і комплектують механічною трансмісією.

Найближчим часом у продажу повинні з’явитися версії Lada Xray Cross з 1.8 літровим 16-і клапанним силовим агрегатом потужністю в 122 к.с. На крос передбачена механічна коробка передач з п’яти сходинок, але за бажанням клієнта може бути встановлений «автомат». Крім того, АвтоВАЗ анонсував випуск Ікс рей «Спорт» з моторами в 16 клапанів і з показниками 1.8 літра в обсязі, що розвиває потужність в 145 «конячок».

В обох нових версіях повинні бути присутніми якісно нові підвіски.

двигун Витрата (місто) Витрата (траса) Витрата (змішаний) Вид палива
1.6 MT 106 к.с. (Механіка) 9.3 5.9 7.2 бензин
1.6 MT 110 к.с. (Механіка) 8.9 5.6 6.8
1.8 MT 122 к.с. (Механіка) 9.3 5.8 7.1
1.8 AMT 122 к.с. (Робот) 8.6 5.8 6.8

Витрата палива Лада Веста

Лада Веста належить до новинок вітчизняного автопрому. Вперше її представили в 2015 році, після чого модель стала збирати позитивні відгуки і набирати популярність стрімкими темпами. Її перевагами є незвичайний для вітчизняних машин зовнішній вигляд і відмінні показники аеродинаміки. Веста також володіє високими характеристиками рівня безпеки.

Зараз автомобіль виробляється виключно в кузові седан, але в найближчих планах автозаводу з Тольятті випускати Весту в модифікаціях універсал і ліфтбек. На машину встановлюють двигуни в 106 «конячок» і обсягом в 1.6 літра, обладнані механічною або автоматичною трансмісією. Версія 1.8 літрового мотора має більш силові показники – 122 к.с. і автоматичну коробку передач.

двигун Витрата (місто) Витрата (траса) Витрата (змішаний) Вид палива
1.6 MT 106 к.с. (Механіка) 9.3 5.5 6.9 бензин
1.6 AMT 106 к.с. (Робот) 9.0 5.3 6.6
1.8 AMT 122 к.с. (Робот) 9.3 6.0 7.2

Виробники автомобілів Lada намагаються йти в ногу з часом і докладають багато зусиль для того, щоб знизити споживання палива у своїй продукції, і зробити витрати на їх експлуатацію доступними пересічним автолюбителям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Не працює підсвічування годин ваз 2107

Чи не працює підсвічування годин ваз 2107 Годинники ВАЗ 2107: усунення несправностей…

Розбирання збірка паливного насоса

Розбирання збірка паливного насоса Розбирання збірка паливного насоса Перед складанням паливного насоса…

Витрата бензину лада веста механіка

Витрата бензину лада веста механіка Витрата палива Лада Веста на 3-ох модифікаціях…

Робочий тиск масла в двигуні камаз

Робочий тиск масла в двигуні камаз Клуб власників і любителів автомобілів КАМАЗ…

Перевірка датчика рівня палива

Перевірка датчика рівня палива Перевірка датчика рівня палива Про кількість що залишився…

Економітель палива fuelfree розлучення або правда відгуки

Економітель палива fuelfree розлучення або правда відгуки Економітель палива FuelFree (Фуел Фрі)…

Раскоксовка поршневих кілець без заміни масла

Раскоксовка поршневих кілець без заміни масла Лада 2114 «Salavat Motorsport»> бортжурнал> Засіб…

Скільки масла заливати в двигун оки

Скільки масла заливати в двигун оки Заміна масла в двигуні ока Автомобіль…

Економітель палива fuelfree відгуки фахівців

Економітель палива fuelfree відгуки фахівців Економітель палива FuelFree (Фуел Фрі) Не так…

Скільки масла в двигуні ваз 21099 карбюратор

Скільки масла в двигуні ваз 21099 карбюратор Заміна масла в двигуні ВАЗ…