Сигналізація Starline В9 випускалася в трьох різних версіях – дві з них відносяться до сімейства TWAGE, а третя належить до покоління Dialog. При експлуатації цих систем різниці помітити не можна, хоча алгоритми, прошиті в основний блок, є різними.

Це призвело до несумісності брелоків: пульти в чорному корпусі підходять до сигналізації першого покоління, але не до більш нової. До речі, тут йшлося про пультах з дисплеєм. Ну а брелоки покоління Dialog, якщо говорити про моделі B9, сумісні з іншими діалоговими системами, такими як A91.

З брелоками з покоління TWAGE вони не взаємозамінні.

Детальніше про пультах і сумісності

Давайте подивимося, як виглядають всі розглянуті тут сигналки:

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

Три різних покоління B9

Тепер – про брелоках:

 1. Пульт з дисплеєм в синьому корпусі підходить до однієї автосигналізації (в синьому корпусі).
 2. Пульт без дисплея, але з трьома кнопками підходить до сигналки першого і другого покоління.
 3. Пульт з дисплеєм в чорному корпусі з комплекту Dialog підходить тільки до діалоговим сигналки: A91, B9 Dialog. Це саме можна сказати до пультів з двома кнопками і без дисплея.

Знайти пульт, що підходить до системи B9 TWAGE, зараз практично не реально, якщо говорити про покоління «1». Ці сигналізації перестали випускати з вересня 2006 року.

Антенний модуль для систем першого і другого покоління випускався однаковий. Але конструкцію цих модулів поміняли з переходом до сімейства «Діалог». Будьте уважні.

TWAGE і Dialog: шукаємо відмінності

Все сигналки, що відносяться до сімейства Starline В9 TWAGE, повністю взаємозамінні. Хоча, потрібно пам’ятати, що монтуючи «синій» блок замість «чорного», доведеться докупити пульт з дисплеєм.

Насправді, по роз’ємів сумісні три покоління систем B9, якщо не говорити про роз’ємі радіо.

А відмінність у опціях вдалося виявити одне: виконуючи запис брелоків, треба натискати різні поєднання клавіш.

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

Процедура запису брелоків, порівняння

У самих програмованих опціях відмінностей немає.

Можна відкрити інструкцію, прикладену до сигналки TWAGE, і побачити спрощену таблицю налаштувань. Розшифровка наводиться в тексті, а сенс буде тим же, що для систем «Dialog»:

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

Настроюються функції охорони

Всі настройки, які відповідають за автозапуск, не мають відмінностей в принципі. Вони наводяться в іншій таблиці, але можете порівняти різні інструкції – відмінностей між «таблицями автозапуску» не буде!

В ходе настройки нельзя просматривать значения, которые уже заданы. То есть, при замене старой сигнализации нельзя просто взять и списать с нее цифры. Будем надеяться, что отметки о настройках делались при монтаже – для этого отведены две последние страницы инструкции. Сигналки «с диалогом» устроены так же: программировать их можно, а считывать данные нельзя.

Как добавить навигацию

Любая автосигнализация, выпускаемая фирмой Старлайн сегодня, оснащена 3-контактным разъемом, позволяющим подключать GSM/GPS-модуль.

Проблема в том, что внешние модули, обладающие доступной ценой, уже не выпускаются: либо используйте «встроенное решение», либо ваш выбор – модуль «M32 CAN».

Последний стоит, как крыло самолета, но были и бюджетные варианты: M20, M30, M21, M31. Существуют и модули Space, ставшие уже раритетом.

Отже, подивимося, як виглядає «зовнішній» навігаційний модуль:

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

Starline Messenger M30

«Синій» роз’єм, показаний на фото, служить тільки для підключення сигналки. Такий же роз’єм є на корпусі наступних блоків: B9 TWAGE, B9 Dialog. Для систем покоління TWAGE є обмеження: з модулями M21 і M31, якщо в них встановлено ПО D6 і новіше, сигналізації не працюють.

Дізнатися номер прошивки модуля можна по команді «09». Ця SMS-команда наводиться в кожній інструкції. До речі, з пристроєм «M32» сигналки покоління TWAGE не сумісні. І від версії прошивки тут нічого не залежить.

Кожен модуль готовий до експлуатації, як тільки підключено харчування і маса (білий роз’єм). Звичайно, потрібно встановити і активовану SIM-карту. Виконують дзвінок на номер модуля і проводять базове налаштування. А відмінності між модулями виглядають так:

 • M20 – немає навігатора і мікрофона (підключити не можна);
 • M30 – є навігатор і мікрофон;
 • M21 – навігатора і мікрофона немає, але можна докупити і підключити;
 • M31 – є навігатор, мікрофон, блок автозапуску.

До речі, роз’єм автозапуску присутній в самій сигналізації B9. Комплекти M31, виходить, містять зайвий елемент. І все ж, залишимо вибір за споживачем.

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

Комплект M31 GSM / GPS

Про підключення автозапуску

Відразу обмовимося, що система Starline В9 може контролювати мотор по таходатчіка, але процедура навчання холостим оборотам тут не передбачена. Зате, можна швидко перевірити правильність підключення контрольного проводу. Але сигналізація повинна бути правильно налаштована: опції 11 з другої таблиці присвоюють значення 4. Далі буде розглянуто, як виконувати перевірку.

Контроль за тахометру

Якщо налаштовуєте сигналку Dialog, відкрийте інструкцію сторінці 40. Там є потрібна нам послідовність:

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

Скріншот керівництва по монтажу

Перевірку правильності підключення виконують так:

 1. Тимчасово відключають жовтий силовий провід від роз’єму з 6-ю контактами;
 2. Закривають всі двері;
 3. «Ручник» потрібно відпустити;
 4. Мотор заводять «з ключа» – індикатор повинен почати рівномірно спалахувати.

Та ж послідовність є в інструкції до сигналке TWAGE (стор. 57).

Все сказане має сенс, якщо контроль роботи мотора ведеться по тахометрі. В інших випадках перевірку проводити не потрібно. А взагалі її проводять один раз – при монтажі. Інакше потрібно було б відключати кабель живлення (жовтий) в ході експлуатації.

Обов’язкова процедура перевірки

Знову відкриємо інструкцію і знайдемо в ній важлива вимога:

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

Перевірка правильності монтажу з автозапуском

Якщо сигналізація була підключена з автозапуском, потрібно виконувати обов’язкову перевірку. Сама процедура складається з кроків:

 1. Включають запалювання, натискають кнопку 3 на головному брелоку – з’являється іконка «Ключ»;
 2. Заводять двигун;
 3. Натиснувши кнопку 3, як на кроці 1, можна бачити іконку «Дим».

Проводити таку перевірку вимагає фірма Старлайн.

Припустимо, зображення диму було присутнє на кроці 1 або не з’явилося на кроці 3. Тоді про експлуатацію системи з використанням опції «автозапуск» не може бути й мови. Однак користуватися опціями охорони в цьому випадку можна.

Запуск двигуна по температурі

Значення температури, по якій здійснюється запуск, обрані однаково для сигналок кожного з сімейств.

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

Настроюються функції автозапуску

Таблиця налаштувань скопійована з інструкції до сигналке Dialog. До шнуру 18 (оранжево-сірий) можна підключити зовнішній температурний датчик. Але використовуючи цей датчик, часто приходять до висновку, що система не працює належним чином. Причина:

 1. Шнур 18, згідно з інструкцією, з’єднують з клемою вимикача капота;
 2. Коли капот закритий, контрольний шнур буде отримувати потенціал «+12» через нитку розжарення лампи, яка може бути присутнім в штатній проводці.

Загалом, якщо до штатного концевику підключена лампа підсвічування, краще встановити додатковий кінцевик. Він, до речі, повинен бути в комплекті.

При експлуатації після натискання кнопки 3 брелок відображає одне значення. Йдеться про температуру повітря всередині корпусу. Щоб виключити всі несправності, виконують наступну перевірку: кнопку 3 натискають двічі. Брелок тоді відобразить значення температури двигуна.

Додаткові можливості, їх використання

Програмований вихід 4 (синій провід) може спрацьовувати по настанню подій:

 1. Відключення режиму охорони;
 2. І відключення охорони, і кожне виключення запалювання.

Час спрацювання, протягом якого вихід не відключається, задають так:

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

Налаштування періоду спрацювання

Саме програмування виконують, коли налаштовують опцію 12 (див. Розділ 2). Після першого натискання стартує відлік часу, а зупиняють його натисканням на другу кнопку.

Здавалося б, знайти застосування розглянутої опції буде складно. Але подивіться, що рекомендує сам виробник:

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

Як підключати синій провід

На схемі перераховані варіанти:

 1. При експлуатації, коли власник покинув салон, фари в разі невикористання, потім автоматично згаснуть;
 2. Замість фар включеним можна тримати плафон освітлення (ввічлива підсвітка).

Зауважимо, що опція ввічливого підсвічування в машинах зараз реалізується штатно. І підключаючись до кінцевик дверей, потрібно це враховувати: потрібна затримка включення опитування датчиків. Її, в свою чергу, задіють в настройках: знайдіть опцію 3 в першій таблиці, виберіть один пункт з чотирьох.

Через діод, включений послідовно з лампою, може протікати значний (2-3 А). Тут підходить деталь з позначенням 1N5401. А ось паралельно з обмоткою реле можна включати будь-який діод – наприклад, 1N4001. Але він повинен бути присутнім обов’язково!

На базі сигналізації, навіть якщо автозапуск не використовується, можна реалізувати наступну опцію: дистанційне відмикання багажника. З цією метою встановлюють додаткове реле:

Підключення чорно-жовтого дроти

Зверніть увагу

Першу схему, позначену буквою «а», призводять до офіційної інструкції. Реалізуйте її в одному випадку – якщо кнопок управління соленоїдом в автомобілі немає.

Пульти-брелоки B9 Dialog

Поради по експлуатації: щоб активувати вихід 1, який управляє соленоидом багажника, потрібно натиснути клавішу 3 тривало і клавішу 1 коротко. Цифрові позначення клавіш наводяться на малюнку. Виходить, до сигналізації Dialog відноситься одне обмеження: додатковий пульт для відмикання багажника не підходить.

Керуючі послідовності натискань

Прочитавши інструкцію, можна зрозуміти, що в сумі для управління сигналкой використовується 5 різних послідовностей:

 1. Коротке одиночне натискання на кнопку – тривалість не повинна перевищувати 0,5 секунди;
 2. Тривале натискання – кнопку утримують до сигналу приблизно 3-4 секунди;
 3. Подвійне натискання – як «подвійний клік» кнопкою миші;
 4. Проста послідовність – спочатку на одну кнопку тиснуть довго, потім коротко;
 5. Складна послідовність – одну з кнопок утримують «до звуку», відпускають і відразу натискають іншу клавішу.

Друге натискання в варіантах 4 і 5 відповідає варіанту 1. Тобто, не потрібно утримувати клавішу занадто довго. Всі варіанти, перераховані вище, при експлуатації доводиться використовувати з однаковою частотою.

Під час налаштування, коли який-небудь опції привласнюють значення 4, використовується варіант 4. Для інших значень передбачено просте одиночне натискання (варіант 1).

Брелок B9 та його налаштування

➤ Сигналізація Старлайн B9 – докладний опис

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

Cигнализация Starline B9 – проста система охорони з двостороннім зв’язком і автозапуском двигуна. Починаючи з 2007 року, цю сигналізацію активно встановлювали на нові автомобілі, як вітчизняного виробництва, так і іномарки.

Багато водія користуються цим обладнанням і по сей день, відзначаючи надійність і стабільність його роботи.

Основні можливості Starline b9

Крім дистанційного прогріву двигуна, сигналізація Starline b9 володіє наступними характеристиками:

 • змінюється код, який ефективно бореться з перехопленням сигналу код-граббер;
 • завадостійкість в міських умовах;
 • Зворотній зв’язок. Інформація про стан автомобіля відбивається на дисплеї брелока;
 • два брелока управління: один з ж / к дисплеєм, другий без нього;
 • радіус дії в режимі пейджера до 1200 м, і в режимі управління до 600 м;
 • 9 охоронюваних зон, включаючи блокування двигуна за допомогою реле;
 • режим турботаймера, що дозволяє встановлювати захист на двигун з турбонаддувом;
 • програмовані функції, які власник встановлює на свій розсуд;
 • 4 канали управління, за якими можна підключати додаткове обладнання, таке як доводчики вікон, які здійснюють режим «Комфорт».

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

Крім стандартної версії В9, виробник пропонує модифікації Starline dialog, обладнану діалоговим кодуванням, і Starline twage b9 зі збільшеною помехоустойчивостью і декількома додатковими програмними функціями.

Комплектація і вартість автозахисту

У комплект автосигналізації входять наступні елементи:

 • блок управління (процесор);
 • антена і датчик температури в пластиковому корпусі;
 • головний брелок для автосигналізації Starline b9 з екраном і підсвічуванням;
 • додатковий брелок (без екрану);
 • датчик удара;
 • сервісна клавіша Валет;
 • світлодіодний сигнал на лобове скло;
 • кінцеві кнопки капота і багажника;
 • проводка зі штекерами для підключення;
 • інструкція для автосигналізації Starline b9 російською мовою.

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

Остання вартість системи охорони В9 становила приблизно 63 долари. В даний момент сигналізація не випускається. Виробник рекомендує встановлювати замість неї модифіковані варіанти з автозапуском В96.

Особливості сигналізації Starline b9

Розглянемо переваги і недоліки системи автомобільної охорони В9.

переваги недоліки
Зворотній зв’язок. Брелок сигналізації подає звукові та світлові сигнали, даючи знати водієві про спрацювання системи. Невеликий радіус сигналу. Незважаючи на заявлені виробником параметри в 600 і 1200 метрів, на практиці дальність істотно нижче. Це пов’язано з наявністю перешкод і перешкод на шляху сигналу.
Автозапуск. Ця функція значно підвищує комфорт у використанні автомобіля, так як дозволяє прогріти двигун і салон перед поїздкою. Недовговічність кнопок брелока. Після декількох років роботи в більшості випадків кнопки брелока починають провалюватися і вимагають ремонту.
Ефективний захист. Сигнал, який передавач посилає на пульт, постійно змінюється і вимагає від брелока певного відгуку. Така система виключає застосування код-граббер для підбору шифру. Відсутність підключення по CAN-шині. Сучасні автомобілі обладнані цифровими шинами, для підключення до яких необхідний спеціальний модуль.
Простота монтажу та управління. Користуватися сигналізацією Старлайн b9 легко і зручно. Вона має зрозуміле меню російською зике. При наявності навичок роботи з автомобільним електроустаткуванням, встановити систему можна своїми руками. Відсутність GPS-GSM сигналу. Управління з мобільного телефону і можливість відстежувати стан автомобіля на сайті є перевагою новіших моделей. Цю функцію можна підключити додатково за допомогою монтування в систему модуля StarLineSpace.

Типові несправності В9

1. Поломка пульта управління.
Найчастішою скаргою власників Starline b9 є поломка кнопок брелока, без яких експлуатація системи стає неможливою.

Вирішити проблему можна, розібравши пульт і протерши контакти спиртом. Якщо клавіші провалилися всередину, поміняти їх можна в сервісному центрі.

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

2. Збої в роботі сигналізації, поганий сигнал зв’язку.
Сигналізація В9 погано справляється з перешкодами радіоефіру, яких особливо багато в большом городе. На жаль, виправити цей недолік неможливо. Власник автомобіля може тільки подбати про те, щоб транспортний засіб якомога рідше знаходилося в зоні сильних ефірних перешкод.

Схема підключення Starline В9. Як встановити сигналізацію самостійно

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

Підключення охоронної системи проводиться відповідно до схем, які представлені в інструкції до сигналізації. Для досвідчених автолюбителів схема підключення автосигналізації Starline b9 досить проста. Тим, хто ніколи не стикався з установкою подібного обладнання, виробник рекомендує звернутися до професіоналів.

Відгуки власників

Положительные и негативные мнения водителей, использовавших В9, взяты с сайтов http://mobilradio.ru/, www.autoelectric.ru, www.autoradioservice.ru

Позитивные Негативные
Очень приличная сигнализация за такие деньги. Я брал версию twage. Хорошая дальнобойность, берет даже через металлические стены, например, если стоит в гараже. Обратная связь тоже классная штука, всегда знаешь, если с машиной что не так. Мне как рыбаку, который часто оставляет машину в безлюдном месте, очень удобно. Во второй раз не купил бы никогда! Нервы только себе попортил с этой сигнализацией. Глючит постоянно. Автозапуск не включает, или включает, когда ей захочется. Брелок нормально не работает. Один раз на автомойке застрял, не мог попасть в машину, второй раз на даче. Пришлось отсоединять блок, чтоб выключить. Никому не советую этот продукт, лучше не связывайтесь!
Дуже живуча виявилася сінгалка. Вже більше 5-ти років стоїть на позашляховику. Потрапляла і в воду, і в бруд. Брелок падав кілька разів з пристойної висоти. І нічого, працює. Надійна система, нехай і проста. Незважаючи на наявність голограми, сигналізація нагадує китайську підробку. Схема якась кострубата, незрозуміло, навіщо все так підключати, коли можна набагато простіше все зробити. Брелок дуже хисткий, тріснув корпус після несильного падіння.
Не знаю, чому деякі пишуть негативні відгуки, у мене starline b9 пропрацювала відмінно близько 4-х років. Завжди чітко відкриває-закриває з першого разу. Даремно не спрацьовує, ну може пару раз було. Вважаю, що встановлювати такі системи повинні професіонали, а ті, хто сам береться, створюють собі зайві проблеми. Мені встановлювали на станції, і все працює без проблем! Була у мене така пару років назад. Погано працює, постійно глючить. Часто спрацьовує, причому чомусь в нічний час. Покористувався я цієї сигналкой 3 дні і повернув її назад. Добре, хоч що в сервісі погодилися її демонтувати.
Звичайна, надійна і недорога сигналізація. Все що потрібно в ній є, а якщо хто захоче вкрасти конкретний автомобіль, він і так це зробить, з будь-якою охороною. Особливо радує прогрів двигуна, для нашого клімату це просто знахідка! Ремонт робив тільки один раз, та й то незначний – перепаяти контакти на антенном блоці. Варто на Волзі у мене. Давно вже її встановлював. В цілому непогана, але вже застаріла модель, на нові машини немає її сенсу ставити. По-перше, захист від викрадення слабка, по-друге, не можна підключити по цифровій шині.
Вибрав Б6 Старлайн бо у неї є турботаймер і вона з автозапуском. Користуюся 3 роки, серйозних проблем не виникало, за винятком заміни брелка, так як кнопки на ньому залипати стали згодом. Купував собі на Десятку і дружині на Тойоту. У нас у дворі почали машини часто обкрадати, вирішили поставити сигналки. Що можу сказати про цю модель? Як пощастить. У мене стала глючити буквально через місяць-два. У дружини працює нормально, іноді говорить, не з першого разу знімається. Ставив один і той же чоловік, перевірений майстер.

Starline В9 – перевірена захист вашого автомобіля

Вивчивши відгуки власників, можна зробити висновки про те, що В9 – одна з найбільш вдалих моделей Starline, що користується великою популярністю в народі. Своєю популярністю ця система зобов’язана передовим, на момент випуску, захисних функцій, а також зручністю в щоденному використанні і простоті установки.

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

Величезний плюс StarlineВ9 – наявність автоматичного запуску двигуна.

Ця функція, хоч і не є охоронною, але вважається практично обов’язковою для сучасних систем, так як забезпечує комфорт і економію часу на прогрів.

На сьогоднішній день не можна сказати, що ця система забезпечує найнадійніший захист, але вона як і раніше може успішно охороняти автомобіль, сповіщаючи господаря про можливе зломі за допомогою зворотного зв’язку з брелоком.

Інструкція до Starline В9

Типова інструкція автомобільної сигналізації В9 складається з:

 • опису загальних характеристик системи;
 • опису роботи брелока і розшифровка означень на екрані;
 • основні функції сигналізації по забезпеченню захисту;
 • функції комфорту двосторонньої автосигналізації;
 • додаткові програмовані можливості;
 • інструкція користувача і покрокова установка обладнання.

Відео – Огляд автосигналізації Starline twage B9. Автозапуск Відгуки Досвід експлуатації

Відео – Як самому встановити сигналізацію з автозапуском StarLine B9 на Toyota Cresta тисяча дев’ятсот дев’яносто п’ять ДімАСС

Інструкція до автосигналізації Старлайн Б9

Головна сторінка »Сигналізації» Інструкція до автосигналізації Старлайн Б9

Сигналізація Старлайн Б9 при низькій ціні і простоті використання дозволяє забезпечувати автоматичний запуск двигуна і має двосторонній канал зв’язку. Виробляється вона на заводах в Тайвані і реалізується на ринку РФ фірмою ТОВ НВО СтарЛайн. Розібратися з функціями та налаштуваннями сигналізації допоможе інструкція Starline B9.

Система Старлайн Б9 Діалог поставляється комплектом, до складу якого входять:

 • основний блок з центральним процесором;
 • двосторонній брелок управління з рідкокристалічним дисплеєм;
 • елемент живлення для брелока (батарейка 1,5 В розмір ААА);
 • додатковий двосторонній брелок без дисплея;
 • антенний модуль, службовець для зв’язку основного блоку і брелоків управління;
 • шкіряний чохол, призначений для основного брелока;
 • джгути проводів для з’єднання компонентів сигналізації;
 • провід з кнопкою настройки режимів роботи (Valet);
 • регульований датчик удару;
 • датчик вимірювання температури мотора;
 • світлодіод для визначення стану системи;
 • кінцевий вимикач для капота;
 • інструкція по установці і експлуатації з електричною схемою підключення;
 • гарантійний талон.

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

Комплект Starline B9 Dialog в заводській упаковці

В даний час модель знята з виробництва та замість неї пропонується система А91, що має схожу комплектацію і характеристики.

Незважаючи на це, у продажу ще зустрічаються комплекти сигналізації із залишків складських запасів. Вартість охоронного комплексу StarLine B9 twage на початок 2019 року становить близько 2600 рублів.

Ціна додаткового брелока B9 W809 становить від 620 (за звичайний) до 1000 рублів (пристрій з екраном).

Основні функції

Сигналізація Старлайн Б9 може забезпечувати охорону кількох зон автомобіля:

 1. Захисту електричних ланцюгів силового агрегату, яка ведеться за допомогою реле сигналізації. Окремо забезпечується захист ланцюга запалювання (по появі напруги на контактах в замку запалювання).
 2. Охорони дверей, кришки капота і багажника (з допомогою штатних або додаткових кінцевих вимикачів).
 3. Важеля ручного гальма (по спрацьовуванню штатного перемикача при опусканні важеля).
 4. Салону кузова (по сигналу від датчика удару).

Для розширення можливостей сигналізації Б9 можливий монтаж додаткових блоків:

 1. Старлайн М21, який дозволяє керувати функціями з мобільного телефону. Ця функція дуже корисна при паркуванні автомобіля на великій відстані, на яке не добиває сигнал штатного брелока.
 2. Старлайн М31, який крім управління по телефону дозволяє здійснювати контроль за становищем автомобіля за даними веж стільникового зв’язку або за показниками супутників ГЛОНАСС і GPS.

протиугінні

Система має звичайні для пристроїв подібного роду функції:

 • активація режиму тривоги при отриманні сигналу від датчиків;
 • сповіщення власника про спрацювання за допомогою каналу зв’язку з брелоком;
 • можливість роботи в режимі іммобілайзера;
 • програмований двоетапне відключення;
 • можливість введення в пам’ять блоку спеціального коду, використовуваного для деактивації системи в екстрених ситуаціях;
 • включилася сигналізація блокує ланцюга роботи двигуна і зберігає цю настройку в пам’яті;
 • можливість безшумної активації режиму охорони;
 • безшумне спрацьовування системи (з індикацією сигналів тривоги за допомогою ламп зовнішнього освітлення).

Для забезпечення підвищеного ступеня захищеності в Старлайн Б9 застосовуються:

 • плаваючий код управління, який має додатковий захист від захоплення код-граббер;
 • при знятті харчування система запам’ятовує поточну настройку і повертається на цей стан при підключенні ланцюгів електроживлення;
 • обмежене число послідовних спрацьовувань за даними від датчика;
 • можливість відключення індикації тривоги (світловий і звуковий) без деактивації системи.

Сервісні

Основні допоміжні функції системи:

 • збереження охоронної функціональності при включеному двигуні;
 • можливість постановки і зняття без брелока управління;
 • автоматичне відновлення стану охорони при випадковому відключенні;
 • можливість управління на відстані роботою датчиків, а також замків дверей;
 • управління блокуванням дверей через замок запалювання;
 • відкриття дверних замків в два етапи;
 • чотири додаткових каналу, що застосовуються для управління додатковим обладнанням;
 • можливість пошуку автомобіля на парковці;
 • настроюється захист від можливих натискань на кнопки брелоків;
 • режими настроюється автозапуску і турботаймера;
 • візуальна індикація причин включення тривоги;
 • додаткове звукове повідомлення про що відбулися спрацьовування;
 • індикація несправностей при включенні охоронного режиму.

Крім цього, є такі можливості дистанційного включення силового агрегату:

 • запуск і зупинка безпосередньо з брелока;
 • продовження режиму роботи з брелока;
 • запуск за даними від датчика температури на двигуні, за таймером (через певні проміжки часу) або по будильнику;
 • здійснення контролю роботи двигуна за сигналами від датчика оборотів або по напрузі в бортовій мережі;
 • автоматичне відключення стартера після запуску;
 • інформування користувача про час роботи через індикацію на екрані брелока.

клавіші брелоків

Всі операції сигналізація виконує або відповідно до закладеної програми або по командах від брелоків управління.

https://www.youtube.com/watch?v=-YhXhkIM60s

У комплекті поставляються два пристрої:

 • основний, має дисплей і три кнопки;
 • резервний, оснащений трьома кнопками.

При роботі з кнопками можливі наступні натискання:

 • короткочасний вплив на одну кнопку – час натискання не більше 0,5 секунди;
 • тривалий вплив, яке виконується до включення звукового сигналу брелока;
 • подвійний вплив на одну кнопку – два натискання за проміжок не більше 0,5 секунди;
 • послідовна активація двох кнопок (передбачає тривалий вплив на першу і короткий – на другу).

Для правильного управління функціями власнику автосигналізації слід знати призначення кнопок.

Призначення кнопки 1 на основному брелоку:

 • може застосовуватися для стандартної активації системи (одноразове коротке), а при включеному двигуні і знаходиться в замку ключі включає блокування дверних замків;
 • подвійне коротке натискання включає систему без звукового супроводу за допомогою сирени;
 • регулювання налаштувань і настройка параметрів функціонування датчика удару (шляхом двократного впливу).

Кнопка 2 може використовуватися в таких цілях:

 • для стандартного зняття з охорони – одноразове коротке натискання;
 • при працюючому моторі вплив на кнопку відкриває всі замки дверей;
 • для безшумного режиму зняття – кнопку слід натиснути двічі на короткий час;
 • для управління додатковими компонентами;
 • при активації режиму антіограбленія;
 • при працюючій сирени її відключають одинарним натисканням на кнопку 2.

Кнопка 3 використовується для активації додаткових функцій:

 1. Одиночне коротке натискання дозволяє вивести на екран температуру в салоні і перевірити загальний стан охоронної системи.
 2. Подвійне натискання використовується для пошуку автомобіля на парковці або перегляду поточної температури двигуна.
 3. Підключення додаткового каналу зв’язку.
 4. Вибір параметрів роботи при курсорною налаштуванні сигналізації. Прикладом може бути включення автоматичного запуску за різними параметрами, активація режимів турботаймера або автоматичної постановки на охорону.
 5. Аби перевірити поточний, будильника, активація режиму економії заряду батареї або управління вбудованим вібровикликом (безшумний режим роботи брелока).

Додатковий брелок забезпечує обмежену функціональність сигналізації:

 • включення системи – одинарним коротким натисканням на кнопку 1;
 • зняття автомобіля з охорони – коротке натискання на кнопку 2;
 • активація режиму антіограбленія – тривалим натисненням на кнопку 2.

Більш докладні комбінації натискання на кнопки викладені в керівництві користувача.

Пульти дистанційного керування

При управлінні роботою сигналізації з резервного брелока сигнал про зміни в режимі функціонування надходить на основний брелок і відображається піктограмами на екрані і звуковими повідомленнями. Крім цього, в конструкції основного брелока є можливість установки будильника, поточного часу і перегляду температури в салоні і моторному відсіку автомобіля.

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

Брелоки Старлайн Б9

На екрані основного брелока відображаються піктограми основних режимів роботи системи охорони. У разі втрати або необхідності використання додаткового брелока його необхідно прописати в блок управління. Старлайн Б9 може зберігати в пам’яті параметри чотирьох брелоків. Реєстрація брелоків можлива тільки в сервісному режимі роботи системи.

Плюси і мінуси

Користувачі відносять до переваг сигналізації:

 • невисоку вартість;
 • надійність і простоту в застосуванні;
 • наявність системи автозапуску;
 • великий радіус дії брелока (за умови відсутності джерел радіозавад).

Поряд з цим, критикуються такі моменти:

 • відсутність в комплекті штатної сирени;
 • низьку завадостійкість, через що сигнал від брелока втрачається на парковках в великих містах;
 • у деяких власників згодом падає чутливість основного брелока, який перестає бачити автомобіль;
 • може відбуватися мимовільний скидання годин або будильника;
 • спостерігається зависання основного брелока, яке виправляється зняттям елемента живлення;
 • малий діапазон часу роботи стартера, через що утруднений автозапуск при температурах нижче мінус 25 ° C.

Деякі перераховані недоліки зустрічаються не у всіх пристроїв, тому причиною негативних відгуків може бути нестабільна якість виробництва або недобросовісний монтаж і налагодження. Крім того, часто встановлюються сигналізації, куплені безпосередньо в Китаї і мають ідентичний Б9 зовнішній вигляд, але маркування StarLionr Twage.

Як встановити

При установці сигналізації в сервісі або своїми руками слід дотримуватися загальних правил:

 • всі роботи виконувати на автомобілі з відключеною батареєю;
 • головний блок сигналізації розміщується в глибині панелі приладів, що скорочує довжину сполучної проводки;
 • при установці блоку необхідно виключити потрапляння на нього рідин;
 • головний блок повинен розташовуватися якнайдалі від системи опалення, оскільки в ньому є датчик температури в салоні;
 • приймач з антеною монтується на лобовому склі (при прихованій установці антена повинна розташовуватися на відстані не менше 50 мм від металевих вузлів кузова);
 • сирена встановлюється під капотом в місці, яке має бути ізольовано від перегріву або затоплення водою;
 • датчик удару щільно кріпиться в салоні;
 • датчик температури мотора встановлюється на картері двигуна;
 • індикатор роботи монтується на панелі приладів або облицювання передніх стійок;
 • кнопка сервісу повинна розташовуватися в непримітному місці, але доступ до неї повинен бути безперешкодним;
 • кінцеві вимикачі повинні встановлюватися з зазором 3 мм, який забезпечує коректну роботу;
 • проводка сигналізації повинна розташовуватися на максимальній відстані від джерел перешкод.

Самостійну установку сигналізації Старлайн Б9 можна рекомендувати тільки людям, які мають подібний досвід. Набагато простіше і надійніше звернутися в спеціалізований сервіс, працівники якого коректно встановлять і налаштують систему.

Коротка послідовність кроків при установці виглядає наступним чином:

 1. Встановити основний блок.
 2. Змонтувати в салоні приймач з антеною і датчик удару.
 3. Розмістити під капотом сирену і датчик температури мотора.
 4. Встановити сигнальний світлодіод і кнопку Valet.
 5. Встановити всі необхідні концевики і реле.
 6. З’єднати компоненти джгутами проводів відповідно до інструкції.
 7. Після закінчення підключення слід запустити двигун для навчання сигналізації параметрам роботи генератора (необхідно для автозапуску).

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робитиПідключення основного блоку Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робитипідключення джгута автозапуску Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робитиПідключення джгута блокування замків Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робитиПідключення датчиків

Після закінчення підключення можна налаштовувати роботу системи за допомогою таблиць програмування з інструкції Starline B9.

На відео від автора Юрій Глухов демонструється докладний опис правил установки сигналізації Старлайн Б9 на Рено Логан.

Як налаштувати

Налаштування параметрів роботи проводиться через сервісний режим роботи.

Для цього необхідно:

 1. Натиснути кнопку режиму Valet необхідне число раз (вибрати по таблиці в залежності від функції).
 2. Активувати запалювання і дочекатися звукового підтвердження сиреною входу в налаштування.
 3. Вибрати кнопкою сервісу потрібну функцію (її номер відповідає числу натиснень).
 4. Підтвердити вибір кнопкою на брелоку (за даними з таблиць).

У разі неполадок в роботі сигналізацію можна повернути до заводських налаштувань:

 1. Натиснути клавішу сервісу десять разів.
 2. Включити запалювання, після чого відбудеться десятикратне короткий спрацьовування сирени.
 3. Натиснути кнопку ще раз.
 4. Дочекатися сигналу сиреною.
 5. Натиснути кнопку 1 на брелоку.
 6. Система скинута.

Некоректна настройка може привести до неправильної роботи комплексу в цілому. Необхідність грамотної настройки є ще одним стимулом до установки охоронної системи в умовах автосервісу.

Завантажити інструкцію з встановлення і експлуатації сигналізації Старлайн в форматі PDF

Сервісне керівництво, яке дозволить користуватися і налаштувати роботу сигналізації, можна завантажити за посиланням:

Керівництва російською мовою з експлуатації та установки сигналізації
Інструкція з експлуатації та установки

 Завантаження …

Відео

Автор відео Леонід Акімцев проводить тестування сигналізації Старлайн Б9.

У Вас залишилися питання? Фахівці і читачі сайту AvtoBEZ.com допоможуть вам, задати питання Чи була ця стаття корисною? Оцінити користь статті: оцінку автора ( 2

Сигналізація Старлайн з автозапуском, інструкції по експлуатації

Сучасні автомобільні сигналізації Старлайн (StarLine) не тільки захищають від зловмисників але і включають в себе безліч функцій, одна з популярних наприклад система автозапуску. За допомогою неї можна керувати запуском двигуна та інших допоміжних систем.

Але у багатьох автовласників не завжди є можливість ознайомитися з інструкцією по експлуатації, особливо якщо машина була куплена з рук. А адже в ній міститься інформація про функції, можливості та особливості управління сигналізацією.

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

Моделі охоронних систем Starline з автозапуском

На поточний (2018 рік) продаються такі моделі сигналізації Starline: A63,  У94Д94 (Starline D94)A9, A93, E91 , A6, A8, B6,  E90, A94,  A61,  B9, A91. Моделі з автозапуском, ми спеціально для зручності виділили жирним.

Автосигналізації cтарлайн з функцією автозапуску двигуна позначаються цифрою «9» в індексі. Друга цифра – покоління пристроїв. П’яте покоління позначається як А95, В95 і так далі.

У порівнянні з попередніми моделями, вони мають такі переваги:

 • споживання струму 15 міліампер, яке забезпечило термін автономної роботи від акумулятора більше 5 місяців;
 • збільшена дальність дії головного блоку, в якому використаний новий приймач W84R02;
 • дальність дії штатного брелока збільшена;
 • вдосконалена функція Slave , при якій управління відбувається не з основного брелока;
 • новий , менш вразливий, протокол шифрування каналу управління;
 • передача сигналів у вигляді блокової відправки, що збільшує швидкість обробки і перешкодозахищеність пакета.

Букви індексу позначають наступне:

 • Е – бюджетна модель;
 • А – пристрій з додатковими опціями і можливістю зміни конфігурації під особливості автомобільних систем;
 • В – просунута модель з можливістю підключення GPS-ГЛОНАСС і GSM блоків і стеження за CAM-шині;
 • D – топові охоронно-телематические комплекси.

Список інструкцій до Старлайн (StarLIne):

Кожна модель оснащується унікальними функціями і має в комплекті поставки свою інструкцію. Якщо ви втратили її або купили машину з рук, де не виявилося цього папірця, скачайте потрібну вам інструкцію по посиланнях нижче.

StarLine Twage B6 + 6 в редакції StarLine Twage B9 + 6 редакція

Можливості охоронної системи

Перше, що кидається в очі при знайомстві з електронним сторожем – велика кількість простих і корисних функцій. Розробники застосували популярний в галузі метод: розділили авто на 9 зон і встановили власний метод захисту для кожної. Сигналізація «Старлайн» включає:

 • реле, що запобігає несанкціонований запуск двигуна;
 • датчики (микропереключатели) для багажника, капота і дверей;
 • дворівневі датчики удару для захисту стекол і елементів кузова;
 • блокування стоянкового гальма;
 • контроль положення замка запалювання.
 • Огляд Старлайн A93:
 • Інструкція по експлуатації містить подробиці про опції, які підвищують зручність користування, збільшують ступінь захисту і запобігають можливість злому і перехоплення управління:
 • динамічна кодування сигналу, що управляє;
 • включення звукового та світлового оповіщення (тривоги) протягом обмеженого проміжку часу;
 • відключення сигналів тривоги без зняття автомобіля з охорони;
 • збереження налаштувань навіть при відключенні харчування;
 • імітація несправності двигуна (режим «антіограбленія»);
 • наявність індивідуального коду доступу, який дає можливість екстрено відключити сигналізацію.

Сигналізація «Старлайн» з автозапуском , згідно з інструкцією, має кілька способів оповіщення власника і оточуючих про спробу викрадення або проникнення:

 • включення сирени і світлових приладів;
 • оповіщення про сигнал тривоги через брелок зі зворотним зв’язком;
 • «Режим паніки», в якому примусово включається світлове та мелодійне оповіщення.

Особливість, властива серії сигналізацій Starline з функцією автозапуску – здатність до самодіагностики. Блок управління постійно сканує стан датчиків. При виявленні несправності він сигналізує про це власнику за допомогою світлодіодного індикатора і системи повідомлень через брелок.

Принцип роботи системи

Вся робота даної системи ведеться за спеціальним, захищеному протоколу і зводиться до найпростіших принципам звичайного кодувальника.

Спеціальний алгоритм із секретним кодом, дозволяє брелоку обробити прийшов сигнал і відправити датчику назад відповідь.

В даному випадку, система відключається тільки тоді, коли відправлений і прийшов сигнал збігаються, а на брелок приходить підтвердження. Все це займає лічені секунди!

Інструкція по використанню

Перше, з чим доводиться стикатися власникам – освоєння способів управління функціями і режимами.

Для сигналізацій «Старлайн» з популярної функцією автозапуску в інструкції по експлуатації перераховані всі варіанти подачі команд з ПДУ на блок управління.

Для цього в комплект поставки входить два трьохкнопкова брелока з дисплеєм і зворотним зв’язком (основний і допоміжний).

Різноманітні команди подаються за рахунок почергового одиночного або подвійного натискання однієї кнопки або двох кнопок одночасно. Брелоки мають три головні функції:

 1. Включення охорони з запущеним і заглушеним двигуном, управління датчиками, замикання замків, пуском і зупинка двигуна.
 2. Зняття з охорони , відкриття замків, відключення світлового і звукового сигналу тривоги, програмування включення і відключення охорони.
 3. Контроль стану автомобіля і включення пошукового режиму.

Інструкція до сигналізацій з автозапуском містить детальні роз’яснення з приводу комбінацій натиснень.

Варто уважно ознайомитися з нею, щоб уникнути плутанини і проблем, пов’язаних з неможливістю потрапити в салон авто або завести двигун.

Там же міститься розшифровка відповідної реакції на подачу команд за допомогою світлових приладів або звуку. Завдяки їй можна бути впевненим, що приймач вловив команду і блок управління її виконав.

Важливо: відсутність підтвердження говорить про несправності системи або неправильному використанні кнопок.

Налаштування сигналізації «Старлайн»

Для програмування функцій потрібно 5 раз натиснути сервісну кнопку і включити запалювання. Потім короткими натисканнями кнопки 2 або три вибрати один з пунктів меню:

 • AF – сервіс і охорона;
 • SF – запуск двигуна;
 • CH-1 – програмування додаткового каналу 1;
 • CH-6 – програмування додаткового каналу 6;
 • SO UN – гучність звукових сигналів підтвердження.

Щоб потрапити в налаштування автозапуску, потрібно після вибору пункту SF утримувати кнопку 3, поки не пролунає звуковий сигнал, а після короткочасно натиснути її.

 1. Кнопками 2 і 3 провадиться вибір пункту, а кнопкою 1 його стан.
 2. Повернення в головне меню відбувається після довгого утримання кнопки 3.
 3. Для виходу з меню програмування необхідно натиснути кнопку 1 на брелоку або вимкнути запалювання.

Схема підключення сигналізації Старлайн

Щоб підключити сигналізацію своїми руками, скористайтеся нашим керівництвом в окремому і докладному матеріалі. Там ви знайдете схеми підключення на різні моделі, плюс докладну інструкцію по установці.

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

Схема підключення сигналізацій приведена в інструкції. Вона має три варіанти управління заведенням мотора:

 • через контакти замка запалювання;
 • кнопкою «старт-стоп»;
 • кнопкою «старт-стоп» (малим струмом).

Залежно від конструкції автомобіля, момент його запуску фіксується по одному з трьох показників:

 • сигнал тахометра;
 • вихід напруги генератора;
 • рівень напруги бортової мережі.

По можливості потрібно підключати контрольний синьо-чорний дріт (8-й контакт роз’єму Х2) до тахометра.

Позначення значків на брелоку

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

 • A. Режим антіограбленія (вкл / викл)
 • B. Додатковий канал 3 (вкл / викл)
 • C. Режим автозапуску по температурі (вкл / викл)
 • D. Режим щоденного автозапуску або запуску по будильнику (вкл / викл)
 • E. Дистанційний запуск / зупинка двигуна (вкл / викл)
 • F. Режим безшумної охорони жодні звуки підтвердження при
 • включення / вимикання режиму (вкл / викл)
 • G. Режим охорони зі звуковими сигналами (вкл / викл)
 • H. Дистанційне відключення датчика удару
 • I. Службовий режим Valet (вкл / викл)
 • J. Індикація стану автомобіля і температури салону
 • K. Додатковий канал 2 (вкл / викл)
 • L. Дистанційне відкривання багажника

Призначення клавіші основного брелка

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити

Як користуватися автозапуском

Для запобігання аварійної ситуації, система запуску двигуна не включається в наступних випадках:

 • включено запалювання;
 • не включений «ручник»;
 • натиснута педаль гальма;
 • відкритий капот;
 • не включена нейтральна швидкість на МКПП або режим паркінгу на АКПП.

Обмеження автоматичного запуску:

 • количество попыток завести двигатель не превышает четырех;
 • если мотор заглох во время прогрева, происходит повторный запуск;
 • автозапуск при охлаждении срабатывает независимо от других программ (по времени или через период).

Если после 4 попыток мотор не завелся, брелок выдает звуковое оповещение и 4 световых сигнала.

За 60 секунд до завершения прогрева устройство выдает две серии звуков по 4 сигнала.

О завершения прогрева и остановки двигателя владелец авто оповещается 4 звуковыми и световыми сигналами, а также сообщением «r00» на дисплее.

При пользовании автоматическим запуском работают четыре правила:

 • Запуск происходит независимо от местонахождения и работоспособности основного брелока. Поэтому его нужно выключать перед отъездом в командировку или при постановке авто на длительную стоянку.
 • Будильник автозапуска должен быть выставлен заново перед следующим циклом.
 • Погрешность автоматического запуска по будильнику может достигать 3 минут.
 • При установке времени работы «без ограничений» двигатель выключится через 30 минут.

Возможность автоматического пуска двигателя особенно актуальна в регионах с холодным климатом. Она позволяет комфортно использовать авто даже при температуре ниже 25 градусов.

Starline B9: обзор сигнализации, инструкция по эксплуатации и установке

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робитиНова сигналізація starline b9 від компанії «УльтраСтар» відрізняється підвищеною радіо помехоустойчивостью. Численні відгуки говорять про комфортність використання системи і високої функціональності. Головним критерієм вибору, зазначений автовласниками – наявність автозапуску і зворотного зв’язку. Покупців приваблює інформативність і зручність експлуатації.

Загальна інформація

УВАГА! Знайдений абсолютно простий спосіб скоротити витрату палива! Не вірите? Автомеханік з 15-річним стажем теж не вірив, поки не спробував. А тепер він економить на бензині 35 000 рублів на рік! Читати далі”

Старлайн – це автомобільна сигналізація з інтелектуальним запуском і двостороннім зв’язком. Комплектується компактним брелоком, оснащеним дружнім РК-дисплеєм. Дальність оповіщення досягає 1,2 км. Захист від злому забезпечена використанням діалогового коду радіоуправління SLP.

Процес дистанційного запуску двигуна будь-якого типу здійснюється спеціальним процесором b6. Система встановлюється на автомобілі з бензиновими, дизельними і турбованим двигунами. Тип коробки передач також не є обмеженням для використання інтелектуальної системи Старлайн. Наявність 60 програмованих функцій спрощує використання пристрою.

Комплектація

Автосигналізація набула не тільки нові механізми захисту авто, але і розширену комплектацію. Для установки кожної деталі слід звертатися в сервісний центр. Професіонали правильно встановлять модель b9 і видадуть гарантію.

Комплектація starline b9 dialog:

 • центральний блок;
 • брелок з РК-дисплеєм;
 • додатковий брелок (для двостороннього з’єднання);
 • чохол для брелока;
 • дроти;
 • датчик дотику;
 • приймач;
 • сервісна кнопка;
 • датчик температури мотора;
 • светодіоід;
 • інструкція для застосування.

На брелоку b6 можна встановити поточний час, час будильника і таймер. Сигналізація має русифікований дисплей. Іконки, які показують час, температуру, програмовані функції – збільшені в розмірі. Всі тексти переведені на російську мову.

Технічні характеристики

Двигуни запускаються як від звичайного, так і від радіореле.Двері, багажник і капот відкриваються спеціальними кнопками брелока моделі b6. Колеса, кузов і вікна захищені дворівневим датчиком удару. Гальмо стоянки і система запалювання також знаходяться під автоматичним контролем b6. Режим автозапуску по температурі – зручна функція, що дозволяє включати двигун при його охолодженні.

До сервісних функцій starline b9 dialog відносяться:

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робити
Завдяки цим функціям starline twage b9 користувач легко налаштує параметри управління машиною.

Особливості

На відміну від сигналізацій Старлайн серії А, модель b6 комплектується оригінальним брелоком для зворотного зв’язку з інформативним ЖК-дисплеєм. При прийомі сигналу від автомобіля на ньому висвічується спеціальна індикація.

Попередження про злом супроводжується звуковим оповіщенням, а також люмінесцентної підсвічуванням дисплея.
У брелках b6 використовується новий код радіоуправління StarLineProPlus. Принцип його використання полягає в застосуванні алгоритму визначення «свого» брелока і розсортування команд запуску / зупинки на різні кнопки.

Команди приймаються з пристроїв, які знаходяться в радіусі дії зворотного каналу зв’язку.

Цікава особливість starlinetwage b9 – «курсорний» вибір команд. Поряд з традиційною системою він значно полегшує управління системою Старлайн. Користувачеві не потрібно запам’ятовувати послідовність натискання кнопок.

Додатковий брелок b6 для зворотного зв’язку виконаний у влагозащитном варіанті. Він оснащений літієвим елементом живлення, якого вистачає на роботу пристрою протягом півтора років. Кнопки покриті люмінесцентним складом, що дозволяє їм світитися в темряві.

Також в моделі b6 застосовується метод «стрибаючих частот». Під час трансляції команд вбудований трансивер багаторазово скорочує і розширює частоту передачі. Така інновація істотно підвищує безпеку автомобіля. Метод «стрибаючих частот» забезпечує впевнену роботу сигналізації в умовах радіоперешкод.

Інструкція по експлуатації сигналізації starline В9. Що і як слід робитиСпеціальний алгоритм обробки сигналів, що надходять і узкополосная система фільтрації оптимально розподіляють частоти і дозволяють в 2 рази збільшити дальність дії брелока. Останній має інтуїтивно зрозумілі піктограми російською мовою. Комфорт використання сигналізації радує багатьох автовласників.

Автосигналізація автоматично контролює охоронні датчики. Вона сповіщає автовласника про несправності будь-якого з них спеціальної індикацією. Наприклад, вона сповіщає про факт спрацьовування, появі несправної зони пристрою, поломки кінцевих вимикачів.

Основні особливості starline b9 dialog:

 • можливість блокування двигуна цифровим радіореле;
 • технологія передачі командних сигналів на великі відстані з модулем StarlineSpace;
 • постійний моніторинг транспортного засобу (по GPS каналу);
 • можливість запуску двигуна по тимчасових інтервалах;
 • ідентифікація роботи кожного датчика;
 • зручна система зміни режимів роботи;
 • наявність режимів автозапуску «по будильнику» і «по таймеру»;
 • двокрокова розблокування двигуна.

Такі особливості starline b9 дозволяють максимально забезпечити безпеку авто підвищити його функціональність.

Заходи безпеки

Перед використанням автосигналізації розробники рекомендують ознайомитися із запобіжними засобами. Цього вимагають правила дорожньої безпеки – розділ 12.8.

Щоб виключити мимовільне рух авто, потрібно завжди ставити машину на гальмо стоянки. Важіль перемикання коробки передач завжди повинен бути встановлений в нейтральне положення. Не можна передавати брелоки управління сигналізації дітям і людям, які не знають інструкції.

Щоб автомобіль працював справно, до включення автоматичного запуску двигуна потрібно перевірити рівень пального, масла і охолоджуючої рідини. Також рекомендується встановити параметри роботи печі і регулятора обдування салону.

важливо

Для максимальної безпеки автомобіля можна встановити режим «Паніка». Завдяки їй всі параметри машини відстежуються на відстані. На РК-дисплеї брелока b6 відображається температура в салоні і під капотом. У режимі «паніка» користувач може включати і вимикати двигун.

Оповіщення відбувається шляхом включення звукового сигналу або вібрації.

інструкції

Завантажити:
Інструкція по експлуатації Starline B9
Інструкція по установці Starline B9

Втомився платити за штрафи? Вихід є! Забудьте про штрафи з камер! Абсолютно легальна новинка – Глушилка камер ГИБДД, приховує ваші номери від камер, які стоять по всіх містах. Детальніше за посиланням.

 • Абсолютно легально (стаття 12.2);
 • Приховує від фото-відеофіксації;
 • Підходить для всіх автомобілів;
 • Працює через роз’єм прикурювача;
 • Не викликає перешкод в радіоприймачі і стільникових телефонах.

дізнатися подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Чи можна буксирувати на автоматі іншу машину? Як це зробити без наслідків

Багато автолюбителів чули про особливості принципу роботи АКПП і тому закономірно ставлять…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…