З тих чи інших причин, іноді техніка підводить в самий невідповідний момент – ми вставляємо ключ в замок запалювання, ключ провертається, але нічого не відбувається.

Чи не загоряється приборка, не працює стартер. Методом нескладних логічних обчислень ми розуміємо, що справа в замку запалювання. Чи не працює або контактна група, або личинка замка її НЕ провертає.

Приступаємо до рішучих дій.

Діагностуємо замок запалювання і купуємо нову личинку

Щоб продіагностувати замок, непогано б до нього дістатися. У будь-якому випадку, добиратися доведеться. Для цього нам знадобиться тільки хрестова викрутка.

 1. Відкручуємо чотири самореза кріплення нижнього кожуха рульової колонки.
  Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збиранняВивертаємо саморізи нижнього кожуха.
 2. Знімаємо нижній кожух.
 3. Провертає кермо вліво і бачимо саморіз кріплення верхнього кожуха. Викручуємо його. Тепер кермо перекриває правий саморіз. Провертає кермо і викручуємо другий саморіз.
  Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збиранняХрестоподібної викруткою відвертаємо верхні саморізи.
 4. Знімаємо верхній кожух рульової колонки.

Ми отримали доступ до замку запалювання. Залишилося з’ясувати, чи працює контактна група . Для цього акуратно знімаємо її з замку. Вона зафіксована потайним гвинтом, який можна викрутити з корпусу замку запалювання тонкої шлицевой викруткою. Провертає сердечник контактної групи і якщо двигун запустився, робимо висновок – винна личинка.

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збиранняЗаміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збиранняЗаміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збиранняЗаміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збиранняВикручуємо гвинт вузької викруткою. Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збиранняЗаміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збиранняВставляємо сюди плоску викрутку і повертаємо її.

артикули

Нова корейська личинка замка запалювання KR 410 отримала артикул S6460003 і стоїть в межах 700 рублів.

Оригінальний же комплект личинок для дверей, замку багажника і замка запалювання стоїть близько 3 тисяч . Якщо нас не бентежить, що для дверного і замка багажника у нас буде один ключ, а для замка запалювання другий – витрачаємо 700 рублів і ставимо нову личинку на місце. Якщо бентежить, доведеться міняти все личинки і платити в п’ять разів дорожче.

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збиранняЗаміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збиранняКорейська личинка замка запалювання. Комплект личинок для всіх замків.

Заміна замка запалювання на Деу Нексія

Ми вже зняли обидва кожуха рульової колонки і контактну групу, залишилося тільки вийняти стару і встановити на місце нову личинку. З інструментів нам буде потрібно тільки металевий стрижень товщиною 2-4 мм (підійде шестигранний Г-подібний ключ, дріт, загнута буквою Г, на худий кінець, звичайна велика скріпка або шпилька). Приступимо.

 1. Знімаємо мінусову клему з акумулятора.
 2. Г-подібним пристосуванням через отвір в корпусі замку натискаємо на фіксатор.Натискаємо на фіксатор шестигранником відповідного розміру.
 3. Повертаємо ключ запалювання в друге положення і витягаємо стару личинку.Витягуємо зламану личинку.
 4. Вставляємо ключ в нову личинку і повертаємо його в друге положення. Якщо про це забути, личинки не встановиться.Повертаємо ключ в положення № 2 і вставляємо нову личинку в корпус замку.
 5. Утапливаем пристосуванням через отвір фіксатор і легко вставляємо нову личинку на місце.
 6. Виймаємо пристосування з отвору, личинка повинна зафіксуватися.

висновок

При використанні неоригінальних деталей можуть виникнути проблеми з установкою, можуть бути вирішені кмітливістю і надфілем або напилком.

Якщо личинка оригінальна або сертифікована, ніяких проблем з установки не виникне і можна починати збірку замку в зворотному порядку. Встановлюємо клему АКБ на місце, перевіряємо роботу замка запалювання і прикручуємо кожухи рульової колонки на місце. Вдалою всім роботи, не втрачайте ключі і добрих всім доріг.

Відео про те, як самостійно поміняти личинку замка запалювання

Замок запалювання Деу Нексія. Поради по його ремонту

Система запалювання Деу Нексія вимагає періодичного обслуговування. Особливу увагу потрібно приділяти замку запалювання . У цьому механізмі є і труть пари, які схильні до механічного зносу, і електричні контакти, які з часом окислюються і вигоряють.

Варіантів несправностей замку запалювання існує величезна безліч. Це і відсутність «клацань», і підклинювання ходу личинки, і запуск не всіх елементів бортової електроніки, і таке інше.

Варіантів же ремонту існує всього 2:

Можна поміняти і весь замок в зборі. Але без допомоги фахівців сервісного центру обійтися буде складно, так як корпус замку захований за рульовою колонкою, при цьому доведеться висвердлювати / вибивати кріпильні болти старого замку .

Варто звернути увагу, що секрет кожної личинки замка запалювання унікальний. Тобто одним ключем неможливо впливати на замки інших авто. Водій повинен бути готовий до того, що заводити машину потрібно буде одним ключем (новим), а відкривати двері / багажник другим (старим).

Зверніть увагу

Чи не кожен водій погодиться ускладнювати і обтяжувати брелок. Виходом з даної ситуації стане покупка личинки замка запалювання разом з личинками від передніх дверей і багажника .

Тобто існують спеціальні ремонтні комплекти , всі личинки яких управляються з одного єдиного ключа. Зрозуміло, цей варіант ремонту є найбільш витратним і за часом, і по фінансам.

Але якщо водій любить практичність, то він обов’язково скористається даним методом.

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збирання

Що знадобиться для ремонту замка запалювання Деу Нексія?

Заміна замка запалювання належить до категорії легких робіт . Але майстер обов’язково повинен мати категорію допуску роботи з електрикою. Без хоча б 3-ої категорії допуску краще самому не влазити в систему запалювання.

При роботі з замком нам не обійтися без:

 1. Набору плоских викруток (потрібні маленькі викрутки)
 2. Набору хрестових викруток (потрібні маленькі викрутки)
 3. Шестикутника на 3 (мм), щоб натиснути на фіксатор личинки

Також, знадобляться і елементи замку Деу Нексія . Це або контактна група, або личинка. Необхідні компоненти для заміни визначаються в ході діагностики . Але у грамотного майстра повинна бути під рукою і личинка, і контактор. Рано чи пізно незатребувана частина все одно стане в нагоді .

Майстру слід знати, що на замку запалювання краще не економити. Не слід купувати найдешевші комплектуючі з позначкою «Маді ін Чину». Такі компоненти дуже швидко приходять в непридатність.

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збирання

Процес заміни личинки замка запалювання

 • Машина зупиняється і глушиться. Покривається мінусовій клем від акумулятора.
 • Знімаємо обшивку рульової колонки (тримається на 4 саморезах).

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збиранняСігналы абмеркавання

 • Нам відкрився доступ до личинки замка. Вставляємо ключ і переводимо його в 2 положення . Без цього личинку не винесено.

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збирання

 • Щоб вийняти стару личинку з посадкового місця,  необхідно завести шестигранник в отвір стопора личинки і натиснути на фіксатор . Личинка має вискочити на 5 (мм). Далі прибираємо шестигранник і легко витягаємо стару личинку.

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збирання

 • Беремо нову личинку. Ключ наводимо в 2 положення і просто вставляємо личинку в посадочне місце (в тому положенні, як злітала стара), щоб зафіксувати в положенні фіксатор.
 • Якщо контактна група не потребує заміни, то накидаємо кожух і робимо пробний заїзд.

Заміна контактної групи

 • Машина зупиняється і глушиться. Покривається мінусовій клем від акумулятора.
 • Знімаємо обшивку рульової колонки (тримається на 4 саморезах).

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збирання

 • Зі зворотного боку від личинки знаходиться провідна колодка. Між нею і личинкою розташовується наша контактна група.
 • Від’єднуємо дротову колодку . Просто висмикуємо її. Можна підчепити колодку маленької плоскою викруткою і допомогти висмикування.

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збирання

 • Контактна група кріпиться потайним болтиком. Потрібно викрутити його .

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збирання

 • Дістаємо стару контактну групу і встановлюємо нову .
 • Збираємо вузол в зворотній послідовності.

додаткова інформація

Буває таке, що замок запалювання виходить з ладу в дорозі. Завести Деу Нексія без використання замку запалювання цілком реально . Це потрібно для того, щоб дістатися до свого гаража або найближчого сервісного центру.

 1. Ставимо машину на гальмо стоянки.
 2. Задіємо нейтральну передачу.
 3. Переводимо ключ у 2 положення.
 4. Відкриваємо капот.
 5. Шматком дроту з’єднуємо плюсову клему АКБ з малої клемою втягує стартера реле.
 6. Після того як машина завелася, потрібно провернути ключ в перше положення і назад, щоб зняти блокування керма.

Варто звернути увагу, що «народні умільці» призвичаїлися переставляти секрет від старої личинки в нову. Це робиться для того, щоб можна було використовувати старий ключ на новій личинці замку.

Дана робота належить до розряду «ювелірних» . Акуратно витягнути і переставити старий секрет в нову личинку зможе тільки майстер з досвідом подібної роботи. Новачкові краще цього не робити, щоб уникнути зайвих фінансових витрат на покупку додаткової нової личинки. Зрозуміло, набивати руку на старих личинках ніхто не забороняє .

Ремонт і заміна контактної групи замка запалювання Деу Нексія, як перевірити на неполадки

Автомобіль корейського виробника користується популярністю серед автолюбителів. Деу Нексія – зручне і практичний транспортний засіб для міста.

Але, на жаль, ідеальних авто не існує, у кожного є свої слабкі місця. У Нексиі – це група контактів в замку включення запалення. Вона часто виходить з ладу.

У статті розглянемо, чому горить контактна група, як зробити ремонт і заміну, що робити, щоб деталь не горіла в подальшому?

Як виглядає контактна група замка запалювання

Ця деталь розташована в замку запалювання. При повороті ключа вона відповідає за подачу струму на стартер і забезпечення харчуванням інших елементів автомобіля: магнітоли, вентилятора пічки. В Деу Нексія використовується конструкторське рішення, яке, на думку експертів, важко назвати вдалим.

Розглянемо контактну групу уважніше. У пластмасовому корпусі з двох частин розміщені електричні контакти, вони комутуються в залежності від положення ключа.

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збирання

Контактна група в корейському автомобілі часто вигорає через невдалий конструкторського рішення

У Нексиі група має 5 висновків:

 • “30” – подається харчування від акумуляторної батареї;
 • “15” – ланцюг запалювання;
 • “15а” – ланцюг вентилятора пічки;
 • “50” – висновок на стартер;
 • “Ka” або “Kb” – ланцюг штатної магнітоли.

Сильний струм проходить через замок запалювання. В результаті проводка сильно нагрівається, контакти плавляться. Велике навантаження виникає при запуску двигуна, найбільше страждає висновок, позначений “30”. Він в першу чергу не витримує, пластмасовий корпус біля контакту плавиться.

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збирання

Через струму великої сили, який проходить через групу контактів в замку запалювання, сильно гріються контакти і корпус з пластмаси плавиться

У більшості випадків вигоряння контактної групи проявляється так: після повороту ключа в замку стартер не крутить. При русі проявляється наступним чином: раптово глухне двигун, панель приладів гасне і в салоні з’являється запах підгорілої пластмаси . Друга ознака поломки – це непрацююча штатна магнітола.

Не можна сказати, що стартер не крутиться і не працює автомагнітола тільки через контактної групи, але в 90% випадків для Деу Нексія симптоми саме такі.

Як перевірити і зробити ремонт

Перевірити справність групи контактів в замку запалювання під силу будь-якому автолюбителю. Працездатність визначається за зовнішнім виглядом пластмасового корпусу і наявності нагару на контактах всередині групи. Щоб дістатися до деталі, досить озброїтися хрестоподібної і прямий викрутками.

 1. Знімаємо пластик під кермом, він кріпиться гвинтами.
  Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збиранняСпочатку необхідно зняти захисний пластик під кермом
 2. Відключаємо фішку-роз’єм від контактної групи.
  Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збиранняРоз’єм легко знімається з групи контактів простий викруткою
 3. Відкручуємо тонкої плоскої викруткою маленький гвинт. Він фіксує групу контактів в корпусі замку виключення запалення.
  Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збиранняТонкою плоскою викруткою відкручуємо гвинт, який фіксує групу в корпусі замку запалювання
 4. Піддягаємо викруткою контактну групу і відокремлюємо від замка запалювання.
 5. Після демонтажу уважно оглядаємо корпус, звертаємо особливу увагу на контакти. Якщо пластмаса оплавилася біля них, то необхідно замінити деталь на нову.
 6. Установку нової запчастини проводимо в зворотному порядку.

Якщо корпус не пошкоджений, то обов’язково огляньте внутрішні контакти. Для цього акуратно розберіть корпус. При виявленні нагару видаліть його за допомогою гострого ножа або викрутки. Така тимчасова процедура допоможе в дорозі. При першій можливості зверніться на сервісну станцію до електрика або проведіть заміну контактної групи своїми руками.

Слід зауважити, що заміна контактної групи на справну допомагає на деякий час. Для якісного ремонту необхідно усунути причину вигорання: знизити навантаження по струму на контакти. Посилити слабке місце Деу Нексія можна шляхом установки додаткових реле згідно зі схемою:

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збирання

При використанні двох реле навантаження на групу контактів зменшується в два рази

Такий спосіб допоможе продовжити термін служби контактної групи більш ніж в 2 рази. Провести удосконалення електричного кола запалювання корейського автомобіля під силу будь-кому.

Відео: Робимо заміну контактної групи на Деу Нексія

Для повноти розуміння процесу заміни групи контактів в Деу Нексія подивіться відео:

Самостійно виконати ремонт контактної групи на автомобілі Деу Нексія не складе особливо праці. Додаткові складнощі виникнуть, якщо має бути заміна проводки. Часто плавляться дроти, що йде до контактів “30” і “50”. По можливості розвантажите контактну групу. Це захистить автомобіль від загоряння і продовжить термін служби деталі.

 • Дмитро Кузнєцов
 • Роздрукувати

Замок запалювання Деу Нексія – тонкощі заміни важливого вузла + Відео

Замок запалювання авто Деу Нексія розташовується під рульовим колесом знизу від рульової колонки. Багато проблем з цим замком автолюбителі можуть вирішити самостійно в умовах домашнього гаража.

Корпорація Daewoo, що є виробником даного нас транспортного засобу, який користується неабиякою популярністю у вітчизняних водіїв, позначає замок запалювання (нерідко його називають перемикачем), як запірний пристрій механічного типу, оснащене контактної електричної групою.

За відгуками власників Нексія даний елемент досить рідко виходить з ладу, але, звичайно ж, його поломки трапляються.

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збирання

Якщо замок на вашій «ластівці» перестав відгукуватися на команди, зовсім необов’язково шукати автосервіс, де його приведуть в порядок. Будь-яку несправність можна усунути самостійно, зробивши заміну личинки замка, його контактної групи або всього перемикача в зборі. У тих випадках, коли виконується установка нового замку в зборі, слід демонтувати рульову колонку.

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збирання

Болти, за допомогою яких кріпиться цікавий для нас елемент, потрібно вибити (ставлять зубило на кріплення і б’ють по інструменту молотком по дотичній); витягнути звільнений вузол, а на його місце поставити новий замок запалювання. Болти, як ви самі розумієте, доведеться придбати нові.

Як замінити личинку перемикача запалювання?

Даний процес також не повинен викликати особливих проблем у людей, які звикли своїми руками ремонтувати не особливо складні поломки Деу Нексія. Схема виконання робіт наступна:

 • З акумулятора автомобіля відкидають клему, марковану «мінусом». Тут потрібно буде від’єднати гвинти (за допомогою хрестової викрутки) кріплення кожухів рульової колонки.
 • Роз’єми, підключення до контактної групи фіксуючим гвинтом, знімають. Дану операцію здійснюють короткою і тонкою викруткою, так як потрібний нам гвинт розташований в обмеженому для доступу місці (а саме на внутрішній частині перемикача).
 • Через отвір штирем або дротом перетином близько 2-3 міліметрів натискають на фіксатор личинки і в цей же самий час переставляють перемикач в положення 2. Такі дії призводять до того, що личинка десь на 5 міліметрів виходить з корпусу, і автолюбителю потрібно буде лише вилучити її «з насидженого місця».

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збирання

Тепер можна встановлювати нову личинку. Але при цьому ви повинні розуміти, що замок запалювання після такої заміни доведеться відкривати одним ключем, а багажне відділення автомобіля і його двері – іншим.

Далеко не кожному водієві до душі подібний розклад. В цьому випадку можна порадити купити комплект личинок для запалювання, багажника і дверей, і міняти все відразу.

Зрозуміло, що така заміна і за часом тривати буде набагато довше, і фінансових витрат зажадає більш серйозних.

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збирання

Вирішивши для себе вищеописану дилему, приступаємо до монтажу нової личинки на Деу Нексія: вставляємо її разом з ключем в корпус (не забувайте, що перемикач повинен знаходитися у другій позиції) і в цей же самий момент тиснемо на фіксатор штирем.

Якщо ви купили якісну личинку, процедура ніяких проблем не викликає. Складніше установка йде в тих випадках, коли водій вирішив заощадити і придбав китайський виріб. Багато досвідчених автомобілісти стверджують, що воно може і не увійти в корпус.

При необхідності демонтажу контактної групи з метою встановлення нового вузла можна обійтися без зняття всього замку. Киньте «-» АКБ, озбройтесь звичайній плоскій і хресний викруткою, а потім виконуйте наступні дії: як і при заміні личинки, відкручує гвинти на корпусі з пластику; демонтіруете заглушку (плоска викрутка); прибираєте кожух (верхній) колонки.

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збирання

Далі знімаєте гумове кільце-ущільнювач з нижнього кожуха (потрібно буде відкрутити чотири кріпильних елемента); відключаєте джгути проводів, які розташовуються на колодці; в замок вставляється ключ (вибираємо положення 2). Після цього викручується гвинт, який тримає конструкцію, і з замку демонтується потрібна нам контактна група. На її місце поміщаємо новий вузол, а потім виконуємо всі описані операції в зворотному порядку.

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збирання

 • Михайло
 • Роздрукувати

Заміна замка запалювання Daewoo Nexia своїми руками

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збирання

Дуже неприємно, коли улюблена машина підносить несподівані сюрпризи, наприклад, відмовляється заводитися, коли момент зовсім не підходящий. Така неприємність може трапитися з вами в дорозі і бути абсолютно непередбачувана, т.к видимих ​​ознак несправностей може і не бути.

Конструкційні особливості замку запалювання автомобіля Daewoo Nexia

Заводом-виробником компанії Daewoo передбачена установка на моделі Nexia замку запалювання або вимикача, який характеризується як механічне запірний пристрій з електричної контактної групою. Місцем його розташування позначено низ колонки під рульовим колесом.

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збиранняЯк зробити заміну замка запалювання Daewoo Nexia своїми руками?

 1. Вимкніть негативну клему з акумуляторної батареї. Скористайтеся хрестової викруткою для відкручування гвинтів, які кріплять пластикові кожухи на рульовій колонці і зніміть дві його половинки.
 2. Зніміть роз’єми, які підходять до контактної групи.Скористайтеся тонкої короткої викруткою для відкручування фіксуючого гвинта, який розташовується на внутрішній стороні замку запалювання, врахуйте, що його доступність обмежена.
 3. Причиною несправності може стати поломка хвостовика на личинці самого замку.Витягніть личинку, для цього знадобиться дріт або штир з відповідним діаметром, близько 2-3 мм, загніть його під прямим кутом, використовуючи шестигранник, і натисніть через отвір на фіксатор. Одночасно поверніть ключ в друге положення.

  Якщо все зроблено правильно, то це дозволить личинці самостійно вийти з корпусу на п’ять міліметрів, вам залишиться тільки витягти її. Знімати замок запалювання в зборі з личинкою не рекомендується, так як це дуже трудомісткий процес, вам доведеться знімати всю рульову колонку, щоб отримати можливість дістатися до болтів її кріплення.

 4. Якщо ви заздалегідь не подбали про придбання потрібних комплектуючих, то на даному етапі можна запросто доїхати до найближчого автомобільного магазину або ринку і купити вимагають заміни запчастини. Запустити заглушити автомобіль можна за допомогою контактної групи і викрутки.
 5. Як правило, є два способи вирішення проблеми, що склалася.У першому випадку ви можете купити і замінити тільки личинку для замку запалювання. Такий варіант досить поширений і є найдешевшим і швидким, але при цьому виникне необхідність завжди носити з собою два ключа, т.к ключ від запалювання буде відрізнятися від ключа, за допомогою якого відкриваються двері і багажник.

  У другому випадку, можна придбати набір личинок, в який будуть входити личинки замка запалювання, багажника і передніх дверей. Процес заміни в такому варіанті виявиться більш трудомістким і обійдеться трохи дорожче, зате ви будете мати один ключ для всього. Який спосіб вибрати, вирішувати тільки вам.

 6. Збірка здійснюється в зворотному порядку.Вставте нову личинку всередину корпусу замку запалювання, разом з ключем, що знаходиться в положенні 2, при цьому одночасно втопите дротом фіксатор. Найважливіше, це не наштовхнутися на дешеву китайську підробку личинки, т.к якщо намагатися встановити її в корпус замку, то виникне проблема, ви просто не зможете цього зробити, вона туди не увійде. Решта варіантів виробників личинок цілком якісні і спокійно витримують заміну, встановлюються з першого разу, як заводські.

Корисно знати…

Якщо ви хочете заощадити і купити тільки саму личинку, і при цьому щоб залишився тільки один ключ, тобто ще один варіант, про який корисно знати. Він полягатиме у взаємозамінності секретів між старою і новою личинкою замку запалювання.

 1. Проверните личинку, точніше її внутрішню частину до упору фіксатора, натисніть на нього викруткою і виведіть із зачеплення. Будьте дуже обережні, виконуючи цю процедуру, т.к фіксатор і пружинка можуть відскочити і загубитися. На протилежному боці личинки так само присутній язичок-фіксатор, за ним теж слід наглядати і берегти від втрати.
 2. За аналогією необхідно зробити ті ж дії з новою личинкою.
 3. Порівняйте між собою розміри секретів.
 4. Якщо секрети однакові, можете приступати до їх заміни. Міняйте кожен секрет по черзі і дивіться, не переплутайте розташування кожного з них, при неправильному положенні хоча б одного, ключ личинки вже не провернеться.
 5. Якщо секрети нової личинки будуть відрізнятися за розміром, то вам доведеться замінити її одним із способів, описаних раніше.

Як самостійно замінити замок запалювання в зборі?

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збирання

 1. Зніміть з машини рульову колонку.
 2. Викриття болт, що кріпить вимикач, наносите молотком удари по зубилу по дотичній в напрямку зворотному ходу годинникової стрілки.
 3. За аналогією викрутити другий болт і витягніть корпус замку запалювання в зборі.
 4. Новий замок встановіть у зворотній послідовності, болти будуть потрібні нові, моментом їх затягування буде до зрізання головки.

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збиранняЯк замінити контактну групу на замку запалювання Daewoo Nexia своїми руками?

 1. Якщо виявлена ​​несправність контактної групи, то роботи по її заміні не зажадають зняття замка запалювання в зборі. Для робіт вам необхідно дві викрутки, хрестова і плоска.
 2. Вимкніть негативну клему акумулятора.
 3. Відкрутіть два гвинти, які з’єднують дві частини пластикового корпусу рульової колонки.
 4. За допомогою викрутки зніміть заглушку.
 5. Зніміть верхній кожух колонки.Потім, відкрутивши 4 гвинта кріплення нижнього кожуха, видаліть гумове кільце ущільнювача і витягніть його.
 6. Вимкніть колодку зі джгутами проводів, вставте в замок ключ і встановіть його в друге положення.
 7. Викриття гвинт для фіксації.
 8. Зніміть контактну групу з замку.
 9. Установка контактної групи і інших знятих деталей здійснюється в зворотній послідовності.

Це цікаво…

Якщо сталася ситуація, коли ваша машина не завелася при повороті ключа запалювання, то все одно можна запустити двигун.

Необхідно залишити ключ у другій позиції, поставте автомобіль на гальмо важіль, поставте важіль перемикання передач на нейтральну швидкість і відкрийте капот.

Скористайтеся шматком дроту і підключіть її одним кінцем до плюсової акумуляторної клеми, а другим – до малої клеми втягує стартера реле. Двигун запускається, і у вас буде можливість дістатися до гаража або найближчого автомобільного сервісу.

 • Автомобільний портал Білорусі X7.BY © 2019

Як зняти личинку замка запалювання на Деу Нексія

Корейські марки автомобілів широко поширені в нашій країні. Автовласники вибирають їх за гарне співвідношення ціни і якості, прикладом служить Daewoo Nexia.

Але з часом навіть у досить надійних і перевірених машин виникають поломки, наприклад, виходить з ладу блок, який запускає стартер.

У такому випадку потрібна заміна личинки замка запалювання Деу Нексія, виконати яку зможе практично будь-який автослюсар або автолюбитель, який займається самостійними ремонтами.

зміст

 • 1 Особливості замку Nexia
 • 2 Проведення зміни личинки
 • 3 Висновок

Особливості замку Nexia

Автовласник повинен стежити за системою запуску двигуна. Існують різні ризики, пов’язані з виходом з ладу вузла:

 • наявність тертьових пар призводить після тривалої експлуатації до природного зносу;
 • у відкриті отвори можуть проникати частинки сміття, що блокують проворот або забруднюючі електричну частину;
 • відбувається окислення контактної частини або трапляється вигоряння її від короткого замикання.

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збирання

В результаті подібні проблеми призводять до складнощів в експлуатації. Найчастіше це проявляється в наступних факторах:

 • відсутність клацання при перемиканні;
 • хід личинки підклинюється;
 • на старті не запускаються всі необхідні елементи бортової системи;
 • система відгукується не з першого разу і ін.

Доводиться шукати виходи із становища. Більш дорогим варіантом і трудомістким є повна зміна вузла. В інших випадках достатньо знати, як поміняти личинку замка запалювання на Деу Нексія, щоб повернути працездатність машині.

Важливо знати, що для кожної личинки передбачена індивідуальна комбінація, тому після зміни відмикати / замикати двері і багажник потрібно буде «старим» комплектом ключів.

Водій може втратити брелок і ключ від авто. Щоб не допустити можливість викрадення, доведеться купити комплект замків і личинок для салону, багажника і дверей.

Проведення зміни личинки

Так як зняти личинку замка запалювання на Деу Нексія можна досить швидко і без наявності високої кваліфікації, то даний тип робіт відносять до легкої категорії. Однак при цьому майстер повинен вміти поводитися з електропроводкою, адже система зав’язана на бортову електромережу. В процесі буде потрібно такий набір інструментів:

 • комплект плоских викруток;
 • комплект викруток з хрестовими хвостовиками;
 • шестигранний ключик на «3».

Крім цього, буде потрібно придбати безпосередньо що вийшов з ладу вузол. Комплектність його визначається виходячи з поточного стану. Якщо будуть виявлені поломки з контактною групою, то необхідно буде провести і її заміну. Рекомендуємо вибирати якісні фірмові комплектуючі, здатні прослужити тривалий період, на відміну від контрафактних дешевих запчастин .

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збирання

Ремонтні заходи проходять за певною схемою. Послідовно виконуються наступні кроки:

 • автомобіль необхідно встановити на рівну поверхню і заглушити мотор;
 • відкидаємо клеми від АКБ або від’єднуємо «мінусовій» контакт, тимчасово ізолювавши його;
 • позбавляємося від обшивки рульової колонки, для цього вигвинчуємо 4 самореза, що утримують корпус під рульовим колесом;
 • відкриється доступ до личинки, після цього вставляємо ключ в отвір і переводимо його в друге положення (без цієї операції витяг не вдасться);
 • для вилучення старої личинки з посадкового гнізда потрібно завести шестигранник в отвір фіксатора личинки і притиснути його;
 • необхідна нам металева частина вийде на кілька мм;
 • виймаємо допоміжний шестигранник і без праці дістаємо що вийшла з ладу частина;
 • беремо нову личинку і вставляємо в її отвір ключ, провертаючи також до другого положення;
 • садимо циліндр в гніздо до тієї міри, поки не почується клацання спрацював фіксатора.

Якщо потрібно провести додатково заміну контактної групи, то необхідно враховувати, що вона розташовується між провідний колодкою і личинкою. Буде потрібно від’єднати колодку (досить її висмикнути). У цьому випадку скористайтеся плоскою викруткою, підчепивши елементи для роз’єднання.

Фіксується контактна група невеликим болтиком, який вигвинчувати рекомендуємо викруткою з намагніченим кінцем. Таким чином вдасться утримати і не впустити кріплення на підлогу. Для намагнічування досить на кілька хвилин прикласти кінчик до великого магніту.

Збірка всіх вузлів проводиться в послідовності, зворотному розбиранні. Зручним девайсів в подібній ситуації виявляється налобний ліхтарик, який підсвічує і не займає рук .

  Як оживити акумулятор автомобіля

Деяким майстрам вдається в новій личинці замінити секрет на старий. Однак це ювелірна робота, що вимагає обережності і уважності. Зате в результаті можна буде користуватися одним ключем як для дверей і багажника, так і для старту авто.

висновок

Операцію по заміні вдасться провести самостійно. Попередньо відсувайте водійське крісло в крайнє положення. Витрати на нову личинку виявляться мінімальними.

Заміна замка запалювання на Деу Нексія – як зняти і поміняти замок запалювання на Деу Нексія

Заміна личинки замка запалювання daewoo nexia. проблеми збирання

Модель Nexia – мабуть, один з найбільш поширених видів автомобіля на російських дорогах. Компанія Daewoo випускає автомобілі економ-класу з досить широким функціоналом, недорогими автозапчастинами, що вигідно для водіння по російських дорогах. Проблема такого характеру, як поломка, заміна замку запалювання Нексии нечасто зустрічається. Навіть попри те, що електрика у цих автомобілів – саме проблемне місце. Заміна не вимагає особливих навичок, важлива лише уважність, концентрація. Рядовий автовласник цілком здатний самостійно виконати ремонт, не вдаючись до послуг кваліфікованих автомеханіків.

Ключовий момент! Перш ніж здійснюється заміна замка запалювання на Деу Нексія важливо визначити причину поломки. Причиною може стати, що вийшла з ладу личинка виконавчі електричні або його контактна група.

Перераховані вище запчастини підлягають заміні, коштують недорого, тому про ремонт можете не переживати. Конструкція має дуже маленькі частини, які нескладно втратити; до питання слід підійти, попередньо підготувавши необхідні інструменти, добре освітлюється майданчик.

В ході ремонту знадобляться:

 • плоска, хрестова викрутки;
 • пряма тонка спиця або товста голка;
 • гайкові ключі 10мм, 12мм.

демонтаж

Спершу потрібно зняття старого замку, щоб встановити технічно-справний. Це робиться в кілька етапів:

 1. Роботу почніть зі знімання клеми з акумулятора, використовуючи ключ на десять. Хрестовій викруткою відкручуються гвинти кріплення кожуха рульової колонки. Для доступу до верхніх гвинтів повертайте кермо. Рульове колесо можете зняти зовсім, але це не обов’язково.
 2. Після зняття підрульовий облицювання відкривається доступ до потрібного нам виконавчі електричні. До того, як зняти замок запалювання на Деу Нексія, слід відключити від нього контактну групу. Скориставшись хрестової викруткою, відкрутіть кріпить гвинт, максимально акуратно видаліть контактну групу, яка виглядає, як два невеликих кільця.
 3. Проведіть демонтаж личинки: відкрутіть кріплять болти з замку за допомогою викрутки, збийте його несильними ударами.
 4. При розборі конструкції необхідно перевірити стан контактної групи, оскільки причина несправності може виявитися в ній. В такому випадку проведіть заміну елемента.

Коли несправний механізм знятий, приступайте до установки нового.

монтаж

Встановивши причину поломки, вирушайте по магазинах. Пам’ятайте: для автомашин різних років випуску або зібраних в різних країнах, передбачені певні варіанти замків. Рекомендуємо використовувати Вин-номер з метою визначення типу механізму. Не забудьте придбати нові гвинти для закріплення елементів, оскільки вони є незнімними.

Щоб вставити новий замок на автомобілі Daewoo Nexia, доведеться зробити ряд дій, як при демонтажі, але зі зворотним послідовністю.

 1. Встановлюємо замок на посадочне місце, надійно фіксуємо болти.
 2. Контактну групу з допомогою гвинта підключаємо до замку.
 3. Закріплюємо підрульовими обшивку. Доступ до верхніх отворів кріпильних гвинтів можливий при прокручуванні керма.
 4. Прикручуємо акумуляторну клему.

резюме

До того, як поміняти замок запалювання на Деу Нексія, варто врахувати, що можуть виникнути деякі незручності. Неможливо одним і тим же ключем запустити двигун і відкрити двері або багажник.

Старий виконуватиме функцію відкриття дверей, багажника, а новим будете заводити автомобіль. Якщо ви не готові користуватися двома різними ключами, то варто поміняти все замкові механізми відразу.

важливо

Це теж реально зробити без стороннього втручання тому, що інші замки демонтувати легше.

Варіант заміни секрету нового замка підходить не завжди. Для виконання потрібна акуратність, можливо, технічні знання: велика ймовірність, що в процесі демонтажу пошкодиться пластикове декоративне кільце, подряпати металеве захисне кільце, що фіксують личинку в конструкції.

Процедура проводиться так:

 1. Вставляється ключ в замкову щілину, повертається по ходу розблокування, вдавлюється в отвір дротом або спицею. Коли личинка вийде на 5мм, витягніть її підручними засобами. Якщо переплутати секрети, електромеханізм працювати перестане.
 2. У самій личинці є шплінт, що фіксується пружинкою. Щоб його витягти, потрібно натиснути, ключем повернути в сторону запалювання. Шплінт звільняється від фіксаторів, вилітає, так як на нього діє пружина.
 3. Тепер є можливість налаштувати секрет відповідно до старого замком.

PS

На автомобілі Daewoo Nexia ключ від замка запалювання відкриває двері і багажник. Відповідно при заміні механізму дана функція буде загублена. Водієві доведеться користуватися двома ключами, що не дуже зручно і нерідко призводить до плутанини. Проблема вирішується двома способами:

 • Придбанням нового комплекту личинок для замка запалювання, дверей і багажники і установкою їх на місце колишніх.
 • Заміною пошкодженого сердечника (плага) замку новим зі збереженням старого механізму секретності.

Другий варіант можливий, якщо вдасться придбати оригінальні запчастини, личинки китайського виробництва не входять в корпус, і підігнати їх не вийде. Послідовність дій по заміні замка запалювання:

 1. Вставляємо ключ і повертаємо його до упору за годинниковою стрілкою.
 2. За допомогою відповідної за розміром викрутки, спиці або шматки дроту утапливаем фіксатор, це дозволить личинці вийти з корпусу приблизно на 5 мм. При виконанні даного дії слід бути обережним, щоб подпружиненная деталь не «вилетіла» з гнізда і не загубилася.
 3. Сердечник з механізмом секретності з особливою обережністю витягаємо з корпусу.
 4. Описаним способом розбираємо нову личинку.

Тепер необхідно поміняти в новому сердечнику все фігурні рамки і пружинки, з яких складається механізм секретності замку запалювання.

Зробити це можна тільки в тому випадку якщо їх кількість і зовнішні розміри збігаються. При виконанні маніпуляцій з пристроями потрібно бути дуже уважним і обачним.

Не слід розбирати повністю обидва механізму і намагатися зібрати з двох вузлів один. Майстри рекомендують діяти так:

 • З крайньої прорізи нового замка виймаємо пластину і відкладаємо в сторону.
 • З посадкового місця з аналогічною позицією старого вузла витягуємо деталь.
 • Тепер її потрібно вставити в звільнену проріз нового корпусу до упора.
 • Тепер її потрібно вставити в звільнену проріз нового корпусу до упора.

Попередження! Будь-яка помилка при заміні пластин в новому механізмі замка запалювання, унеможливить його використання. Якщо все виконано правильно, то виробляємо збірку вузла в зворотному порядку. Фіксатор, акуратно віджимається відповідним предметом, в корпус вводиться перебрана личинка до упору.

Для забезпечення м’якої роботи вузла на нього потрібно нанести невелику кількість силіконової змазки.

Після складання замку запалювання кілька разів провертає механізм до упору і назад, при виконанні даного дії не повинно бути заїдань.

Тепер його можна встановлювати на місце і водій буде користуватися старим ключем для відкривання дверей і багажника автомобіля Деу Нексія, а також для запуску двигуна.

Дана стаття носить виключно інформаційний характер, не є посібником з ремонту замків запалювання і не схвалено виробником автомобіля. У разі виникнення несправностей вузла необхідно негайно звернутися до сертифікованого автосервіс для отримання кваліфікованої технічної допомоги.

Рекомендуємо підписатися на rss-розсилку нашого автоблог, щоб бути в курсі актуальних матеріалів. 

Відео по темі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…

Що робити, якщо тече люк в машині? Список корисних порад

Вічна проблема – підтікання люка! Люк, не рідний, чи не механічний /…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…