Незважаючи на свою простоту і навіть деяку примітивність, салонний повітряний бар’єр виконує дуже важливу функцію. В першу чергу, він запобігає потраплянню в салон автомобіля гару, частинок пилу, а також різних мікроорганізмів.

Крім цього, він відмінно перешкоджає попаданню дрібних комах, пилку і сторонніх запахів. Саме тому заміна салонного фільтра Шевроле Нива – дуже важливий і відповідальний момент в сервісному обслуговуванні автомобіля.

Але поступово фільтруючий матеріал втрачає очищаючі властивості і навіть стає джерелом поширення не тільки бруду і пилу, але і небезпечних бактерій.

Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статті

Зміна фільтруючого салонного елемента визначена регламентом її техобслуговування і увагою не тільки до власного самопочуття і здоров’я, а й пасажирів. Час зміни салонного очисного елемента визначається цілою низкою різних факторів. В першу чергу необхідно брати до уваги умови, в яких експлуатується автомобіль.

Наприклад, якщо ви переважно їздите по грунтових дорогах, які істотно відрізняються від асфальтних більшої запиленості, то заміна фільтра знадобиться набагато раніше, ніж вказується в інструкції, що йде разом з автомобілем. Відповідно до думки професіоналів автосервісу, зміна салонного фільтруючого елемента повинна проходити кожні 15 тис.

кілометрів. У разі, якщо ви їздите рідко і по дорогах з хорошим покриттям, то проводити зміну фільтруючого матеріалу можна рідше. Однак, як би там не було, цей термін повинен бути в межах шести місяців.

В даному питанні непогано б скористатися порадою фахівців, які рекомендують проводити заміну салонного фільтра раз на півроку на початку осені і весни.

Салонний очищающий бар’єр це – непростий фільтруючий матеріал, так як від його стану залежить комфорт усередині автомобіля, але основне – він перешкоджає попаданню в салон шкідливих речовин, які виявляються в кінцевому підсумку в легких пасажирів, що може привести до різних простудних і алергічних захворювань. А це вдвічі небезпечно, якщо в салоні знаходяться маленькі діти.

Після закінчення зазначеного активного періоду використання значно зменшуються фільтруючі характеристики системи і він все менше і менше затримує всілякі шкідливі субстанції і мікроорганізми.

Зверніть увагу

У разі, якщо тривалий час не проводилася заміна фільтра, то він може стати осередком розмноження цвілі, яку вже потім вивести буде досить складно.

Забруднене фільтр – ідеальне середовище для розмноження бактерій, ще й з тієї причини, що салонний очищувач розташований в місці, в яке не проникають ультрафіолетові промені. Саме такі темні, вологі і теплі місця є найкращим місцем для розмноження грибків. Особливо це стосується недорогих фільтрів елементів, так як в них не передбачено дезінфікуючий просочування.

Коли потрібна зміна салонного фільтруючого матеріалу?

Однак всіх перерахованих вище проблеми можна уникнути, якщо елементарно в призначений термін провести зміну фільтра. У керівництві, що йде разом з автомобілем, зазначений термін заміни фільтра. Але в даному питанні краще виходити з особистих відчуттів при огляді салонного фільтрує.

У певних моделях передбачені спеціальні датчики, які показують ступінь забрудненості повітряного бар’єру.

При виборі нового фільтра обов’язково врахуйте те, що ті, які в своєму складі передбачають активоване вугілля, прослужать набагато довше, якщо порівнювати зі звичайними паперовими, в тому числі і в разі, якщо вони будуть мати у своєму розпорядженні бактерицидну покриттям.

Покрокова інструкція по заміні

Заміна салонного фільтра в автомобілі Нива Шевроле – простий процес, але, оскільки його виконувати доводиться систематично, обов’язково ознайомтеся з докладною інструкцією.

Де знаходиться?

Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статті

Салонний фільтруючий елемент в автомобілі Нива Шевроле знаходиться під облицюванням, спереду і трохи праворуч. Для отримання доступу до нього потрібно відкрутити один саморіз і зняти кришку.

Що знадобиться?

Процес заміни простий і не вимагає великої кількості спеціальних інструментів:

 • новий салонний фільтр;
 • герметизирующий складу;
 • ганчір’я;
 • викрутка.

етапи

Перед заміною потрібно вимкнути двигун, включити нейтральну швидкість і встановити автомобіль на ручне гальмо.

 1. Відкручуємо за допомогою викрутки саморіз і акуратно піддягаємо кришку. Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статтіпіднімаємо кришку
 2. Дістаємо фільтруючий фільтр. Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статтіПіддягаємо і дістаємо фільтруючий елемент
 3. Дрантям очищаємо корпус від пилу.
 4. По периметру очищаємо корпус від залишився герметика. Робити це краще наждачним папером.
 5. Роздруковуємо новий фільтр і ставимо його поролоном догори. Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статтіставимо новий
 6. Новим герметиком обробляємо контур.
 7. Ставимо кришку на своє місце і закручуємо саморіз.
 8. Включаємо двигун, перевіряємо автомобіль, включаємо обігрівач.

Якщо все працює нормально, то можна вважати, що робота закінчена. Якщо щось все ще залишається неясним, подивіться відео.

важливі рекомендації

 • Під час придбання нового фільтра для Ниви Шевроле уважно огляньте цілісність упаковки.
 • Купуйте лише в спеціалізованих магазинах, щоб випадково не купити підробку.
 • Не варто намагатися відновити старий фільтруючий елемент.

Науковці одного експериментального інституту визначили, що більш ніж п’ятнадцять відсотків хвороб трапляється саме тоді, коли людина знаходиться в автомобілі. При своєчасній заміні фільтра цей відсоток впав до семи. А це практично в 2 рази.

Як бачите, дана, здавалося б, дрібниця може серйозно зашкодити організму.

Заміна салонного фільтра Шевроле Нива

Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статті

Заміна салонного фільтра Chevrolet Niva – одна з найпростіших робіт, а тому в більшості випадків власники все роблять самостійно, поряд із заміною паливного фільтра або масла.

Сам фільтр призначений для очищення потоку повітря, що подається в салон. Його паперовий фільтруючий елемент пропускає повітря, затримуючи частинки пилу. Отже, стан компонента робить деякий вплив і на здоров’я сідоків. Крім того, якщо він сильно забруднений, при включенні обігрівача може виникнути свист.

регламент

Згідно з приписами автоконцерну, заміна салонного фільтра Нива Шевроле повинна проводитися раз в 15 000 км. Проте, за умови їзди в сильно запиленої місцевості, рекомендується проводити роботи частіше. Тому багато власників вважають за краще міняти його раз в 10 000 км, а то і в 7 000.

Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статтіЗаміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статті

Крім того, деякі час від часу просто чистять його, витрушуючи пил і продуваючи потоком повітря з компресора (при наявності такого, зрозуміло). Звичайно, це не дозволяє відмовитися від заміни за регламентом, але в якості додаткової міри цілком допустимо.

Розташування

Сам фільтруючий елемент знаходиться під пластиковим облицюванням у лобового скла з пасажирської сторони. Зверху він закритий пластиковою кришкою.

Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статті

хід робіт

Відразу варто відзначити, що процес заміни салонного фільтра Шевроле Нива може бути проведений одним з 2-х шляхів, які відрізняються алгоритмом демонтажу:

 1. Зняття пластмасової кришки;
 2. Зняття частини жабо.

Перший варіант

Сама кришка тримається на одному самонарізі і герметике. Саморіз необхідно викрутити, а герметик зрізати, після чого зняти кришку.

Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статті

Далі потрібно вийняти сам змінний фільтруючий елемент. Для цього його можна підчепити викруткою.

Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статті

Далі ставиться новий салонний фільтр Шевроле Нива. Його потрібно поставити правильної стороною – для цього на ньому є стрілка.

Потім потрібно ретельно видалити старий герметик з кришки, знежирити робочу поверхню і нанести новий. Після поставити кришку і закрутити саморіз.

Другий варіант

Він має на увазі зняття частини жабо, щоб не чіпати кришку, посаджену на герметик. До слова, багато власників відзначають, що так навіть швидше.

Для цього потрібно підняти капот, після чого викрутити гвинти, якими кріпиться жабо. Всього гвинтів 6 і всі вони розташовуються зверху.

Підняти пластик і акуратно вийняти відпрацював фільтруючий елемент. На його місце встановити новий і закрутити гвинти.

Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статті

Заміна салонного фільтра в Chevrolet Niva

В повітрі, що попадає в салон автомобілів, міститься безліч пилу, вихлопних газів і інших забруднень. Салонний фільтр на Шевроле Нива призначений для того, щоб очищати повітря від цих домішок, що дозволяє утримувати в чистоті елементи інтер’єру машини і піклуватися про здоров’я пасажирів.

Салонний фільтр є на всіх Chevrolet Niva, що сходять з конвеєра заводу. Під час експлуатації машини цей елемент забивається пилом і перестає фільтрувати повітря. Саме тому пристрій необхідно міняти не рідше ніж кожні 15 тис. Км пробігу автомобіля або раз на рік. Але при русі в умовах сильно запиленого повітря його можна міняти частіше – кожні півроку.

Основним симптомом, що говорить про необхідність термінової заміни забитого фільтра на ВАЗ 2123, стає запотівання вікон в зимовий час. Це відбувається через те, що вентилятор системи опалення не в змозі забезпечувати воздухопритоков. На машинах, оснащених кондиціонером, при забрудненні фільтра починає відчуватися характерний запах. Це також є сигналом до термінової заміни.

Застосування брудного фільтра загрожує поступовим засміченням радіатора системи кондиціонування, промити який буде досить складно.

Де знаходиться?

Повітряний фільтр Шевроле Нива встановлений на повітрозабірних каналі системи вентиляції. Він розташований праворуч під пластиковим облицюванням трапеції двірників. Місце установки добре видно на фото.

Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статті

вибір фільтра

Звичайно автолюбителі вибирають новий салонний фільтр Шевроле Нива виробництва компанії Невський фільтр (артикул для замовлення товару NF-6004).

Але габарит такого пристрою часто виявляється більше, ніж посадочне місце.

Тому багато власників встановлюють фільтри від виробника Калина з каталожними номером 11180-8122010-82 – для звичайного фільтра і 11180-8122010-83 – з вугільним наповнювачем.

Розміри цих фільтрів трохи менше, але вони мають м’який каркас і поролоновий ущільнювач по периметру. За рахунок цього пристрою легко встають на посадочне місце і забезпечують хорошу очистку повітря. Ще одними виробниками якісних фільтруючих елементів є Big Filter (номер деталі для замовлення GB-9831) і TSN (артикул 9.7.26).

Як змінити своїми руками?

Поміняти салонний фільтр на автомобілі Шевроле Нива можна на СТО або самостійно.

Інструменти і матеріали

Для робіт по зміні фільтра на Шеви Нива 2012 2014 року, 2015 року випуску необхідно розташовувати наступними матеріалами:

 • новий фільтр;
 • силіконовий герметик для ущільнення кришки (наприклад, ABRO червоний AB-11);
 • викрутка з хрестовим жалом;
 • викрутка з плоским жалом.

На відео від каналу гаражники представлений процес із заміни фільтра на Ниві 2013 року випуску.

Покрокова інструкція

Заміна фільтра на Шевроле Нива займе не більше півгодини.

Для цього необхідно:

 1. Відвернути хрестової викруткою саморіз кріплення кришки.
 2. Встановити жало плоскої викрутки встик кришки і жабо, підняти і зняти кришку. Є альтернативний варіант доступу до фільтру – через демонтаж правого боку захисного жабо трапеції двірників, яка стоїть на п’яти саморезах. Через відігнутий правий кут можна без проблем отримати старе пристрій.
 3. Вийняти фільтр, який фіксується пластиковою засувкою. Потрібно враховувати, що ремонт і відновлення старих фільтруючих елементів не рекомендовані.
 4. Очистити посадочне місце від пилу і сміття.
 5. Замінити фільтр. Він повинен встановлюватися в одному положенні – в напрямку руху потоку повітря, яке зазначено стрілкою на корпусі. Пристрій від виробника Калина необхідно ставити поролоновою крайкою вгору.
 6. Змастити кришку свіжим герметиком і встановити на місце.
 7. Закрутити один або п’ять саморізів.

Фотогалерея

Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статтіНовий фільтр TSN Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статтіВстановлений на воздухозаборнике старий фільтр Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статтіНапрямок потоку повітря на бічній частині старого фільтраЗаміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статті

Салонний фільтр Шевроле Нива: як правильно і часто міняти?

Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статті

Періодичність заміни елементу

Терміни заміни встановлюються виходячи з умов експлуатації автомобіля. При їзді переважно ґрунтовими дорогами фільтр засмічується набагато швидше, тому необхідність заміни фільтра виникає частіше.

У разі рідкісної експлуатації автомобіля або їзді по дорозі з хорошим покриттям, заміну потрібно робити кожні 15 тисяч кілометрів. Деякі фахівці рекомендують проводити заміни перед літнім сезоном, щоб в цей час фільтр був менше забруднений і краще справлявся зі своїми обов’язками.

Але найбільш оптимальним буде заміна фільтруючого елемента раз на півроку, на початку весняного і осіннього сезону.

Салонний фільтр складається з певних компонентів, які істотно підвищують комфорт перебування в автомобілі і допомагають створити приємний мікроклімат. Особливо важливо забезпечити салон від попадання шкідливих речовин від інших автомобілів, якщо в салоні часто знаходяться маленькі діти, оскільки в подальшому багато видів пилу і вихлопних газів можуть привести до виникнення алергії.

У деяких автомобілях присутній штатна система оповіщення про забруднення фільтруючого елемента, але в більшості випадків, краще довіритися власним відчуттям, і при появі підозр погану роботу фільтру краще зробити його заміну. Такими ознаками можуть бути зниження повітряного потоку з повітропроводів або поява неприємного запаху.

Вибір нового елемента

Вибирати новий фільтр краще, попередньо ознайомившись з його складом.

Серед основних показників можна виділити наявність в складі активованого вугілля, який допоможе видалити неприємний запах і буде поглинати деякі шкідливі речовини з навколишнього середовища.

Деякі салонні фільтри Нива Шевроле мають бактерицидну покриттям, яке перешкоджає появі мікробів, що викликають неприємний запах і перешкоджають розповсюдженню пилових кліщів.

Основні етапи заміни фільтра

Якщо заміна салонного фільтра шевроле нива проводитися вперше, слід уважно ознайомитись з інструкцією.

Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статті

Салонний фільтр в автомобілі Нива Шевроле перебувати в підкапотному просторі, з лівого боку молдинга. Для того, щоб зробити заміну необхідний невелика кількість інструментів.

 • викрутка, щоб відкрутити шуруп і зняти кришку з відсіку для фільтруючого елемента.
 • ганчір’я, для усунення забруднення в приймальній камері, перед видаленням старого фільтра
 • герметик, для більш щільного прилягання кришки після установки нового фільтру
 • новий салонний фільтр

Перед тим як зробити заміну необхідно відкрити капот і відкрутити шуруп з кришки, що фільтрує. Потім за допомогою викрутки необхідно акуратно підчепити кришку.

Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статті

Після чого потрібно дістати старий фільтр

Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статті

Дрантям видаляємо залишки пилу і бруду з кришки, щоб під час установки нового фільтру вони не потрапили в систему повітропроводів.

Після цього можна приступити до зачистки корпусу від залишків старого герметика

Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статті

Виконавши всі попередні дії, слід завести автомобіль, і на холостих обертах двигуна перевірити роботу обігрівача і потужність повітряного потоку.

Заміна салонного фільтра Шевроле Нива –

Салонний фільтр на Шевроле Нива призначений для очищення повітряного потоку від шкідливих домішок, сміття, інших хімічних елементів. Утримуючи з’єднання, очищувач оберігає органи дихання водія, пасажирів від захворювання, температури, алергії.

Несвоєчасне обслуговування, заміна салонного фільтра призводить до засмічення гігроскопічного матеріалу, утрудненого проходженню повітряного потоку. Нерідко чути смердючий запах, що виходить з дефлекторів.

 • Де знаходиться салонний фільтр: незалежно від модифікації, серії Шевроле Нива, очисний елемент розташований в моторному відсіку, під жабо.
 • З моменту дебюту і по теперішній час виготовлені такі модифікації: перше покоління, три серії спеціальних версій, Special Edition, друге покоління, варіант Трофі і рестайлінг першого покоління.

З огляду на простоту процедури, самому поміняти фільтр салону на Шевроле Нива цілком реально. Фахової досвіду зовсім не потрібно. Операція під силу кожному водієві, хто щодня обслуговує техніку.

Як часто робити заміну?

В інструкції з експлуатації вказано інтервал заміни через 30 000 км. пробігу.

На практиці, рекомендацією мало хто користується, так як показник аж надто великий і не прийнятний для вітчизняного автомобільного транспорту.

Ті власники, які дбають про техніку, завжди оновлюють витратні матеріали на 10 – 12 км. пробігу. Ресурс найбільш відповідає якості виготовлення запчастин, комплектуючих, кліматичних умов.

У тому випадку, коли машина використовується в умовах підвищеної запиленості, загазованості інтервал заміни салонного фільтра скорочують до 8000 км. Однак ніщо не забороняє власникам проводити заміну на інтервалі в 30 000 км, як того вимагає інструкція.

В яких випадках обгрунтована заміна фільтра:

 • з дефлекторів надходить слабкий повітряний потік, відсутня взагалі;
 • в салоні машини чути запах гнилі, прілості, смердючий;
 • з дефлекторів вилітають частинки сміття, що вказує на засміченість фільтру;
 • капітальний ремонт автомобіля через удар, аварії, зіткнення;
 • планова заміна в ході технічного огляду.

Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статті

Вибір салонного фільтра на Шевроле Нива

Нерідко при самостійному виборі очисних елементів виникають проблеми. Причина в незнанні власниками маркувань, каталожних артикулів, внаслідок чого купуються запчастини, невідповідні вимогам даного автомобіля.

Щоб уникнути позаштатних ситуацій рекомендуємо купувати деталі виключно в спеціалізованих магазинах, дилерських центрах, офіційних представництвах. В якості альтернативи замовте запчастини з подальшою установкою в сертифікованих СТО. Подібна практика набирає обертів, поширюється стрімкими темпами.

Оригінальні та перевірені каталожні артикули:

 • Bosch, 1987432333, ціна від 300 рублів. Параметри: 25.2 х 15.4 х 3.50 см;
 • Champion, CCF0420, від 300 рублів;
 • Knecht Filter, LA 934, від 300 рублів;
 • LYNXauto, LAC1907, від 300 рублів;
 • LYNXauto, LAC1907C, від 300 рублів;
 • MANN-FILTER, CU26005, від 300 рублів;
 • Patron, PF2266, від 300 рублів;
 • Sakura, CA25055, від 300 рублів;
 • CHAMPION, CCF0433, від 350 рублів;
 • MANN-FILTER, CU26019, від 350 рублів;
 • FILTRON, K1230, від 350 рублів;
 • KNECHT, LA939, від 350 рублів;
 • DENCKERMANN, M110899, від 350 рублів;
 • PATRON, PF2266, від 350 рублів;
 • KNECHT, LA 937, від 350 рублів;
 • CHAMPION, CCF0508, від 350 рублів;
 • MANN-FILTER, CU26011, від 350 рублів;
 • FILTRON, K1222, від 350 рублів;
 • DENCKERMANN, M110800, від 350 рублів.

Даних щодо сумісності інших модифікацій фільтрів, немає. Всі дії під особисту відповідальність водія. Щоб уникнути некоректної установки завжди користуйтеся перевіреними витратними матеріалами.

Заміна салонного фільтра Шевроле Нива

Щоб поміняти елемент повітряної системи своїми руками заздалегідь купите новий очищувач, підготуйте ганчір’я, герметик, побутовий пилосос для продувки центрифуги.

Послідовність дій:

 • Шевроле Нива встановлюємо на рівну платформу, відкриваємо капот;
 • в лівій стороні, ближче до механізму склоочисників відгвинчуємо один кріпильний болт, що фіксує пластикову кришку, під якою укладений фільтр;
 • по периметру захисної кришки накладено шар герметика для запобігання попадання вологи всередину елемента. Акуратно очищаємо ножем нашарування;Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статті
 • відкриваємо кришку, витягаємо салонний фільтр;Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статті
 • проводимо дефектовку, очищаємо пилососом центрифугу;
 • укладаємо новий фільтр, накриваємо кришкою, попередньо очистивши її від старого герметика, наклавши новий.Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статті

Заміна очисного елемента проведена самостійно. Подальше планове обслуговування через 30 000 км.

Заміна салонного фільтра на Шевроле Нива: Покрокова інструкція, фото

Салонний фільтр вашого  Нива Шевроле  є не просто звичайним расходников. Його функція – підтримання стабільного мікроклімату в салоні автомобіля. Саме салонний фільтр відповідає за склад повітря, яким ви дихаєте під час поїздки. Особливо критична чистота повітря для осіб, які страждають алергіями і дітей.

У міру експлуатації салонного фільтра його поглинаючі властивості слабшають. Його поверхня більше не вбирає шкідливі речовини і хвороботворні мікроби.

Більш того, при досягненні певного рівня забруднення поверхню салонного фільтра стає сприятливим живильним середовищем для розмноження шкідливих мікроорганізмів.

Гнучкі і бактерії, спори цвілі привільно почувають себе у вологому і теплому місці, в темряві, без прямого доступу ультрафіолетових променів. Особливо швидко розвиток хвороботворних мікроорганізмів відбувається на фільтрах, які не мають асептичної просочення.

важливо

Запобігти розмноженню шкідливих організмів можна за умови своєчасної зміни салонних фільтрів. Зразкові терміни заміни описуються в інструкції по експлуатації вашого Шевроле-Нива. Багато просунуті моделі автомобілів оснащені спеціальним датчиком, який фіксує ступінь забрудненості салонного повітряного фільтра.

Час служби салонного фільтра може варіюватися в залежності від характеристик матеріалу, з якого він виготовлений . Так, салонні фільтри з вугільним наповнювачем прослужать довше і будуть чистити повітря ефективніше, ніж звичайні паперові фільтри, навіть з антибактеріальним покриттям. Але і вугільний фільтр вимагає заміни.

Інструкція по експлуатації Шевроле-Нива наказує міняти салонний фільтр через 15 тисяч кілометрів пробігу. Однак, цей показник може бути скоректований в залежності від умов експлуатації автомобіля.

[Stextbox id = “grey»] В моделі Шевроле-Нива салонний фільтр знаходиться під облицювальною панеллю, розташованої з правого боку вітрового скла. Блок салонного фільтра закриває кришка, що фіксується саморезом. [/ Stextbox]

Покрокова інструкція по заміні салонного фільтра Chevrolet Niva

 • Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статті
 • Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статті
 • Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статті

Вийміть змінний елемент салонного повітряного фільтра. Встановлюючи новий фільтруючий елемент, уважно стежте за його орієнтацією. Приклеєний поролон повинен розташовуватися у верхній частині блоку.

Самостійна заміна салонного фільтра Шевроле Нива своїми руками

Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статтіСалонний фільтр призначений для того, щоб в салон вашого авто не потрапляв чадний газ, неприємні аромати, дрібні комахи, частинки пилу, різні віруси і бактерії, квітковий пилок, пух та інші, викликають алергічні реакції речовини. Як і будь-який фільтр, автомобільний – це бар’єр. В процесі експлуатації він затримує перераховані речовини або об’єкти, відповідно, засмічується, перестає очищати повітря, мало того, він може стати розсадником хвороботворних мікробів, джерелом інфекції.

Коли потрібно міняти фільтр

Фільтр входить в систему вимушеної циркуляції повітря, яка виконується бортовим кондиціонером. Звичайно, є певні санітарні норми зміни очищувача, але ступінь його забруднення залежить від таких факторів:

 • де саме ви експлуатуєте ваше авто (грунтові дороги або асфальт);
 • як часто ви користуєтеся автомобілем;
 • стежите ви за його чистотою.

Автомеханіки офіційного салону Шевроле радять міняти цю деталь кожні півроку або ж через 10-15 тисяч км пробігу. Зазвичай за правилами рекомендують робити заміну на початку весни і тоді ж восени.

Пам’ятайте, в повітряному бар’єрі тепла сира середовище, в якому прекрасно розмножуються всілякі грибки і насилу виводиться цвіль.

Заміна салонного фільтра на Шевроле Нива

Заміна салонного фільтра на ниві шевроле. Всі тонкощі в нашій статтіСам процес заміни дуже простий. Вам буде потрібно новий фільтр, викрутка типу «хрест», герметизуюче речовина, серветка з тканини і наждачний сітка. далі:

 • відкриваєте капот Ниви Шевроле;
 • мотор машини попередньо глушите і ставите на гальмо. Повітряний бар’єр з’єднаний з облицюванням попереду і трохи правіше. Кріплення дуже просте – один саморіз;
 • акуратно знімаєте кришку, допомагаючи викруткою або ножем, витягуєте фільтр з оболонки, протираєте її від пилу, бруду і ретельно видаляєте залишки попереднього герметика.

Дуже зручна, геометрично правильна форма фільтра дає можливість правильно встановити нову деталь навіть водієві з мінімальним досвідом. Знімаєте упаковку нового фільтра, повертаєте його поролоном вгору і укладаєте.

По периметру наносимо герметизуюче речовина, накриваємо нової кришкою і за допомогою хрестоподібної викрутки закріплюємо її. Після виконуємо перевірочні роботи: слід включити двигун Шевроле, перевірити роботу опалювально-охолоджувального пристрою.

Якщо робота виконана правильно, то фільтр виконує свої очищаючі функції.

Важливі нюанси при заміні фільтра на Шевроле Нива

 • купуйте тільки оригінальні деталі в спеціалізованих точках продажу запчастин, цим ви мінімізуєте покупку підроблених;
 • не можна очищати використаний фільтр, адже зовнішня чистота – це не показник бактерицидної функції; НЕ намагайтеся заощадити на своє здоров’я і здоров’я своїх пасажирів. Тим більше це відносно дешева деталь автомобіля.

Якщо у вас ще залишилися якісь питання по заміні салонного фільтра в Шевроле Нива, обов’язково подивіться відео по темі, де покроково показані описані процедури.

Обслуговуємо Chevrolet Niva: зміна фільтрів

18 квітня 2012 годаВоздушний фільтр коштує 150-250 руб., Салонний – 160-270 руб., Паливний – 180-250 руб. Повітряний фільтр коштує 150-250 руб., Салонний – 160-270 руб., Паливний – 180-250 руб.

Змінний елемент повітряного фільтра потребує заміни через кожні 30 тис. Км пробігу. При експлуатації автомобіля в запиленій місцевості інтервал слід скоротити в 1,5-2 рази. Виявили деформацію або пошкодження фільтра – змініть його негайно. Сильно забруднене елемент може привести до підвищеного зносу і зниження потужності двигуна.

Хрестоподібної викруткою відвертаємо чотири гвинти кріплення кришки фільтра. Хрестоподібної викруткою відвертаємо чотири гвинти кріплення кришки фільтра. Піднімаємо кришку … … і виймаємо фільтруючий елемент повітряного фільтра. Очищаємо порожнини корпусу і кришки повітряного фільтра і встановлюємо новий елемент у зворотній послідовності. … і виймаємо фільтруючий елемент повітряного фільтра. Очищаємо порожнини корпусу і кришки повітряного фільтра і встановлюємо новий елемент у зворотній послідовності. Гофри фільтруючого елемента при установці повинні бути розташовані паралельно стрілці, нанесеної на воздуховоде всередині корпусу фільтра. Встановлюємо кришку фільтра і загортаємо гвинти кріплення. Гофри фільтруючого елемента при установці повинні бути розташовані паралельно стрілці, нанесеної на воздуховоде всередині корпусу фільтра.

Заміна салонного фільтра

Заміну змінного елементу фільтра очищення зовнішнього повітря проводимо відповідно до регламенту технічного обслуговування через кожні 15 тис. Км пробігу.

Цей фільтр розташований під облицюванням вітрового вікна з правого боку. Над ним в облицюванні скла встановлена ​​на герметику кришка, яка закріплена саморізом.

Хрестоподібної викруткою відвертаємо саморез кріплення кришки фільтра. Хрестоподібної викруткою відвертаємо саморез кріплення кришки фільтра. Знімаємо кришку. Підчепивши викруткою … … виймаємо змінний елемент з корпусу фільтра. При установці нового елемента орієнтуємо його так, щоб приклеєний до нього поролон розташовувався зверху. Перед установкою кришки наносимо по її контуру герметик. … виймаємо змінний елемент з корпусу фільтра. При установці нового елемента орієнтуємо його так, щоб приклеєний до нього поролон розташовувався зверху. Перед установкою кришки наносимо по її контуру герметик.

Заміна паливного фільтра

Паливний фільтр встановлений знизу автомобіля, перед правим заднім колесом, і закритий пластмасовим кожухом. Роботу проводимо на оглядовій канаві або естакаді.

Паливо в системі харчування (при включеному запалюванні і деякий час після його виключення) знаходиться під тиском.

Тому, якщо заміну фільтра виконуємо відразу ж після поїздки або після включення запалення, в системі харчування необхідно скинути тиск палива.

Якщо ж запалення не включався протягом доби і більше, тиск палива в системі, як правило, відсутня. Це можна перевірити, відвернувши ковпачок штуцера паливної рампи і натиснувши на стрижень золотника.

… встановлюємо праву подушку заднього сидіння у вертикальне положення. Відгинаємо шумоізоляцію. … встановлюємо праву подушку заднього сидіння у вертикальне положення. Відгинаємо шумоізоляцію. Хрестоподібної викруткою відвертаємо два самореза кріплення кришки люка … хрестоподібної викруткою відвертаємо два самореза кріплення кришки люка … … і знімаємо кришку. Віджавши фіксатор колодки, від’єднуємо колодку проводів від паливного модуля. Пускаємо двигун і даємо йому попрацювати на холостому ходу до зупинки через вироблення палива. Потім включаємо стартер на 2-3 с. Після цього тиск в паливній системі буде скинуто. Віджавши фіксатор колодки, від’єднуємо колодку проводів від паливного модуля. Пускаємо двигун і даємо йому попрацювати на холостому ходу до зупинки через вироблення палива. Потім включаємо стартер на 2-3 с. Після цього тиск в паливній системі буде скинуто. Ключем “на 10” відвертаємо болт і дві гайки кріплення кожуха. Ключем “на 10” відвертаємо болт і дві гайки кріплення кожуха. Знімаємо кожух паливного фільтра. Знімаємо кожух паливного фільтра. Стиснувши два фіксатора наконечника відводить паливної трубки, знімаємо наконечник зі штуцера фільтра. Стиснувши два фіксатора наконечника відводить паливної трубки, знімаємо наконечник зі штуцера фільтра.

На замітку

Відповідно до регламенту техобслуговування заміну паливного фільтра необхідно проводити кожні 30 тис. Км пробігу. Інтервал слід скоротити, якщо автомобіль експлуатується в умовах великої запиленості або при низьку якість палива.

При роботі з елементами паливної системи не забувайте про заходи пожежної безпеки! Не паліть, не наближайтеся до машини з відкритим вогнем. Не міняйте фільтр в приміщеннях, в яких є прилади, що працюють на природному газі.

Ключем “на 10” послаблюємо затяжку болта хомута кріплення фільтра.Ключом «на 10» послаблюємо затяжку болта хомута кріплення фільтра.Сжав два фіксатора наконечника проводить паливної трубки, зрушуємо фільтр, виводячи його штуцер з наконечника трубки і виймаємо паливний фільтр з хомута.

Порада

Так як в фільтрі залишається паливо, зливаємо його в заздалегідь приготовлену ємність. Новий фільтр встановлюємо в зворотній послідовності. Стиснувши два фіксатора наконечника проводить паливної трубки, зрушуємо фільтр, виводячи його штуцер з наконечника трубки і виймаємо паливний фільтр з хомута.

Так як в фільтрі залишається паливо, зливаємо його в заздалегідь приготовлену ємність. Новий фільтр встановлюємо в зворотній послідовності. Стрілка на корпусі фільтра повинна бути спрямована по ходу руху палива (до передньої частини автомобіля). Наконечники паливних трубок надягаємо на штуцери фільтра до замикання фіксаторів.

Після установки фільтра включаємо запалювання і перевіряємо герметичність з’єднань. Стрілка на корпусі фільтра повинна бути спрямована по ходу руху палива (до передньої частини автомобіля). Наконечники паливних трубок надягаємо на штуцери фільтра до замикання фіксаторів. Після установки фільтра включаємо запалювання і перевіряємо герметичність з’єднань.

Обслуговуємо Chevrolet Niva: зміна фільтровОбслужіваем Chevrolet Niva: зміна фільтровОшібка в тексті? Виділіть її мишкою! І натисніть: Ctrl + Enter Безіменний

переваги:

дорожній просвіт, компактний автомобіль

недоліки:

малопотужний двигун, збірка грубки огидна, обдув ніг не регулюється, взимку ноги замерзають, всілякі сальники не так просто змінювати і дорого це і часто, раздатка включається не завжди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Чи можна буксирувати на автоматі іншу машину? Як це зробити без наслідків

Багато автолюбителів чули про особливості принципу роботи АКПП і тому закономірно ставлять…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…