Надійна підміна стійок стабілізатора Шкода Октавія А5: вартість робіт для заднього пристрою, втулок Skoda Octavia A5

Заміна стійок стабілізатора на skoda octavia a5. Бюджетно і доступно

При наявності досвіду в обслуговуванні автомобіля можна спробувати виправити ситуацію самостійно, але не краще. заміна втулок стійкості на Октава чи втулки стабілізатора. Знімаємо і міняємо передній стабілізатор його стійки і втулки на Октава а5.

Навіть вміють майстри не завжди можуть коректно встановити вузли. За численним проханням наших клієнтів, на прикладі автомобіля Шкода Октавіа А5, розглянемо відповідні несправності і передумови поломок стійки стабілізатора .

Звернення надійшло з причини виникнення труднощів з установкою «кісточки» після її демонтажу з посадкового місця.

Наші послуги з ремонту

Автомобільна майстерня пропонує широкий спектр послуг з ремонту технічних засобів незалежно від марки і моделі. На вибір замовника представлені наступні напрямки робіт:

 • Заміна стійок стабілізатора на skoda octavia a5. Бюджетно і доступносиловий агрегат: капітальний ремонт, профілактика, заміна зношених деталей;
 • діагностика трансмісії різних форм і типів: автоматичний, роботизований, механічний, варіатор;
 • профілактика системи рульового управління, передньої і задньої підвіски, ходової частини. заміна тяг і втулок стабілізатора одягаємо нові втулки на стабілізатор. Заміна зношених деталей;
 • роботи по відновленню цілісності кузова, шпаклівка, грунтовка, фарбування, нанесення лаку, видалення іржі, ділянок корозії. Блок зварювальних робіт;
 • відновлення працездатності освітлювальних приладів, оптики, автомобільних стекол;
 • прозвон електричної проводки, видалення пошкоджених ділянок;
 • установка в рамках індивідуального замовлення по зниженню споживання палива і підвищення потужності автомобіля.

Перелік не є вичерпним, в кожної індивідуальної ситуації може доповнюватися новими даними.

Передумови заміни стабілізатора Skoda Octavia A5

Характерні ознаки несправності стійки стабілізатора на Шкода Октавіа А5 такі:

 • стук в процесі управління автомобілем;
 • биття в кермо при їзді по пересіченій місцевості;
 • удари при подоланні «лежачих поліцейських»;
 • труднощі з утриманням автомобіля на середніх і високих швидкісних режимах.

З перерахованого вище переліку слід, що головною ознакою служить стук. Заміна втулок Діаметор отвори втулки заміна ременя генератора на шкоді Октава. Однак його не слід плутати зі стуком рульової рейки, який також схожий. Необхідно ретельно проводити діагностичні роботи з метою максимально повної ідентифікації поломки.

 • Заміна стійок стабілізатора на skoda octavia a5. Бюджетно і доступноОсновні причини поломки стійки стабілізатора на Шкода Октавіа бувають такі:
 • [Yuzo_related]

Заміна втулок стабілізатора vag (пасат, октавія, пасат сс)

Посилання на втулки з Китаю (для любителів економити) Покажемо як міняти втулки стабілізатора .

Заміна втулок стабілізатора Skoda Octavia Tour

Короткий Відеоурок по заміні втулок і тяг стабілізатора . Підписуйтесь на мій канал, ставте лайки)

 • знос пиляків кісточки стабілізатора, внаслідок чого пил, бруд потрапляють всередину;
 • деформація, пошкодження корпусу стійки через аварію, ДТП, зіткнення;
 • неякісно проведений попередній ремонт, внаслідок чого передчасно утворився люфт на місцях кріплень;
 • фактор браку при виготовленні, порушення технології;
 • тривала експлуатація без проведення проміжної профілактики, коли кісточка вийшла з ладу природним способом;
 • пошкодження суміжного механізму, що спричинило вихід з ладу стійки стабілізатора;
 • інша нестандартна причина, що не зазначена в загальному списку.

Заміна стабілізатора Шкода Октавія А5: попередня діагностика

Так як основний вузол розташований під днищем автомобіля в області передньої правої і лівої маточини, для зручності потрібно застосувати електричний підйомний механізм.

Насамперед перевіряється стан кріплення стійки до верхньої частини переднього амортизатора і нижньої частини стабілізатора. Якщо фіксують гайки на місцях щільно затиснуті, тоді майстер перевіряє люфт.

Зверніть увагу

Для цього потрібно акуратно похитати з боку в бік основу стійки. Наявність маломальского люфту – це фактична несправність.

Процедура проводиться, як з лівого, так і з правого боку. Фахівці рекомендують проводити заміну одночасно на кожній зі сторін, так як вибірковий ремонт не дасть позитивного результату. Паралельно з діагностикою потрібно проводити огляд суміжних деталей і агрегатів на предмет їх цілісності, при необхідності проводити заміну новими.

Заміна втулки заднього стабілізатора Октавія А5

Заміна стійок стабілізатора на skoda octavia a5. Бюджетно і доступно

Втулка заднього стабілізатора нагадує «кісточку», але в два рази коротше за довжиною. Штатний розташування: ліва (права) сторона маточини, ближче до кузовний рамі. Втулка з’єднує між собою задню частину стабілізатора і кузов автомобіля. Іншими словами, зміцнює стабілізатор до кузова.

Характерні ознаки несправності – стук в процесі управління автомобілем, крен машини на поворотах. Заміна проводиться шляхом відгвинчування двох кріпильних болтів і установкою нової втулки.

[Yuzo_related]

При проведенні розрахунків ми керуємося основним принципом доступності, щоб кожен бажаючий мав можливість відремонтувати автомобіль і оплатити таку послугу.

Завдяки активному впровадженню системи диференційного підходу до оплати, нам вдалося розмежувати замовлення для різних типів технічних засобів. Наприклад, раніше не існувала різниця між заміною стійки стабілізатора на автомобілі Шкода Октавіа і якогось позашляховика.

Тип послуги один, ось тільки обсяги робіт зовсім різні. У «берс-авто» доступна заміна втулок стабілізаторів шевроле лачетті – ми пропонуємо демократичні розцінки, фірмові комплектуючі, здійснюємо заміну втулки стабілізатора chevrolet lacetti.

Тепер при проведенні розрахунків основний акцент робиться на фактичний обсяг робіт.

Важливий момент: оплата послуги при наданні витратних матеріалів і без таких взагалі. Заміна втулок стабілізатора на шевроле лачетті. Очевидно, що в першому випадку ціна буде нижче, ніж у другому.

Адже не завжди представляється можливим перевірити відповідність деталі заводського типу, як за зовнішніми ознаками, так і за документами. Часті випадки підробки запчастин так, що навіть професіонали не можуть відрізнити.

Втулки стабілізатора Октавія А5: заміна з гарантією якості

Заміна стійок стабілізатора на skoda octavia a5. Бюджетно і доступно

Часто замовники цікавляться порядком обчислення строку гарантії при наданні деталей, придбаних за межами СТО. Гарантійний термін буде обчислюватися максимально за умови надання клієнтів необхідних документальних матеріалів, що підтверджують якість та оригінальність всіх комплектуючих. Якщо це не представляється можливим, то термін гарантії обчислюється за загальним принципом. Повний термін буде беззастережно гарантований при покупці повного набору витратних матеріалів безпосередньо в нашому магазині. Так як наш автосервіс співпрацює безпосередньо з багатьма офіційними виробниками, якість реалізовувати нами продукції гарантовано.

Однак жодна гарантія не зможе уберегти автомобіль від непрофесійного стилю і манери керування. Часто власники порушують інструкції, створюючи передумови до передчасних поломок.

джерело

Заміна стійки стабілізатора Шкода Октавія А5 і А7 Тур, заміна втулок

Система стабілізації, яка перебуває як в передній, так і задній підвісках, необхідна кожному автомобілю.

Складно пригадати модель, на якій не встановлено стабілізатор тяги, і Шкода Октавія в цій справі не є винятком.

На цій, здавалося б, марною деталі Skoda Octavia a5, лежить величезна відповідальність знижувати крен транспорту при поворотах. Вона допомагає автомобілю впевнено себе почувати на дорогах, не “теліпаючись» по сторонам.

Ознаки, причини і визначення несправності

Існують певні ознаки, що дозволяють припускати про несправності стійки стабілізатора тяги Octavia a5:

 • недостатня стійкість автомобіля в русі, особливо при входженні в крутий поворот;
 • постукування підвіски, більш помітне на вибоїнах і проїзді перешкод;
 • розгойдування транспорту при поворотах рульового колеса;
 • догляд Skoda в сторону при відпуску керма;
 • помітний крен автомобіля.

Заміна стійок стабілізатора на skoda octavia a5. Бюджетно і доступно

Є расходниками стійки Skoda необхідно міняти після проходження певної кількості кілометрів. З огляду на високе навантаження, дані деталі швидко зношуються. Стан вітчизняних доріг, подолання перешкод і удари значно прискорюють вихід стійок з ладу.

Існує три нехитрих способу, що дозволяють упевнитися в несправності тяги стабілізатора Octavia a5:

 1. Викрутивши колеса до упору, слід посмикати стійку стабілізатора. Виявлення незначного люфту свідчить про необхідність заміни.
 2. Від’єднавши стійку стабілізатора тяги поперечної стійкості Тур в будь-якому зручному місці, її провертають, перевіряючи на наявність вільного обертання і люфтів. Чим легше обертається деталь, тим сильніше її знос. Для перевірки другої стійки Шкода досить буде розгойдати авто вертикально. Стук, що видається стійкою при цьому, свідчить про її несправності. Для проведення подібного огляду буде потрібно оглядова яма.
 3. Визначити несправність цим способом можна тільки вдвох. Один з учасників сідає за кермо, коли інший спускається в яму, притискаючи до стійки Тур руку. Якщо, коли автомобіль рушає, під рукою відчуваються удари, необхідна заміна стабілізатора.

до змісту ↑

необхідні інструменти

Для проведення ремонтних робіт та заміни втулки Шкода Тур будуть потрібні інструменти, основний перелік яких ми надали:

 • накидні або ріжкові ключі, розміри яких відповідають гайок 16, 18 і 13;
 • підйомник, а при його відсутності домкрат;
 • торцеві ключі перерахованих вище розмірів;
 • Хрестова викрутка;
 • зубило з молотком;
 • шестигранник або Торкс Т25;
 • знімач;
 • щітка;
 • WD40.

до змісту ↑

Демонтуємо передні стійки

Навіть для Октавії а5 процедура заміни стійок не представляється складною. Автомобіль встановлюється на рівній площині, і при відсутності підйомника піднімається домкратом передок транспорту.

Перед проведенням процедури машину виставляють на ручник, а під задні колеса встановлюється упор. Передні колеса слід відкрутити. Знявши передні колеса Шкоди Октавія Тур, щіткою очищають кріплення стійки.

Гайки слід скропити ВД-шкой і почекати поки відійде різьблення.

Користуючись ключем на 18, відкручують спершу верхнє кріплення, потім нижню. Встановивши домкрат під важелем, злегка піднімають стійку. Це дозволить їй легко покинути кріплення без використання молотка. Якщо проводиться заміна стійки стабілізатора стійкості Skoda, замість старої встановлюється нова.

Заміна стійок стабілізатора на skoda octavia a5. Бюджетно і доступно

Поставивши колеса Octavia а5 на місце, машину можна опускати вниз. Але, якщо потрібна заміна втулок стабілізатора тяги поперечної стійкості, робити цього не слід.

до змісту ↑

Демонтуємо передній стабілізатор

Після вилучення стійок проводять подальший демонтаж Skoda Octavia а5. Тепер потрібно зняти повністю весь стабілізатор тяги поперечної стійкості Тур.

Сівши в крісло водія, знаходимо захисний щиток, що розташувався за педалями, і викручуємо гвинти, які утримують його. Встановивши кермо прямо, від’єднують клемні роз’єми між рульовою колонкою і карданним валом.

важливо

Відкрутивши кульову опору, зсередини поворотного кулака випрессовивается палець за допомогою знімача.

Встановивши під поперечиною підвіски опору, відпускають болти, що утримують поперечину на кузові Skoda Octavia. Відшукавши на важелі отвір, вставляється ключ, і відкручується з двох сторін по болту, щоб пріопустіть поперечину. Після цього відкручується кріплення стабілізатора і звільняється від проводів. Зсунувши деталь вправо і піднявши, стабілізатор витягують.

до змісту ↑

заміна втулок

Після зняття стабілізатора, роз’єднують залізну обойму, яка утримує втулки. Тепер можна замінювати втулки, використовуючи по можливості оригінальні деталі, так як аналоги підбирати складно.

Встановивши нові гумові деталі, збирають обойму. Закрутивши гайки, їх розвальцьовують або прихоплюють зварюванням для надійності.

Після цього всі деталі Октавія а5 потрібно встановити на свої місця в зворотній послідовності.

Заміна стійок стабілізатора на skoda octavia a5. Бюджетно і доступно
до змісту ↑

резюме

Скільки всього можна поміняти в А7 своїми власними руками! Хороша стійкість автомобіля при їзді забезпечить і комфорт, і безпека. Водіям, які не мають досвіду ремонту автомобіля, варто звернутися за допомогою в заміні вищеназваних деталей в спеціалізовані сервіси.

Заміна стійки стабілізатора на Шкода Октавія А5

Заміна стійок стабілізатора на skoda octavia a5. Бюджетно і доступно

Стійки стабілізатора Шкода Октавія А5 необхідно міняти в разі виходу їх з ладу. Як правило, в них з’являється люфт і при їзді по нерівностях і ямах вони починають видавати стукіт. Самий фатальний випадок поломки шарніра стабілізатора – це обрив пальця при якому шарнір може дістати і пробити колесо.

Стабілізатор поперечної стійкості і стійки призначені для підвищення стійкості автомобіля в поворотах на високих швидкостях.

Фізика процесу така – під дією відцентрових сил збільшується навантаження на колеса, що йде по зовнішньому радіусу і зменшується (аж до відриву від дороги і перекидання авто) – по-внутрішньому.

Для рівномірного розподілу відцентрової сили на колеса і призначений стабілізатор, а стійки стабілізатора один з головних елементів системи. На Шкоді Октавія А5 встановлено два стабілізатора – на передній і задній осі автомобіля.

Заміна стійок стабілізатора на skoda octavia a5. Бюджетно і доступно

Принцип роботи

При нахилі автомобіля в поворотах стійка на одному кінці стабілізатора опускається, інша піднімається скручуючи стабілізатор в результаті сили протидії підвіска намагається повернутися в початкове положення.

В результаті зменшується різниця в положенні підвіски, колеса рівномірніше притискаються до дороги, підвищується керованість.

Якщо в ході руху не виникає відцентрової сили, наприклад при переїзді через лежачого поліцейського або проїзді ями, стабілізатор поперечної стійкості не працює.

ознаки несправностей

В ході експлуатації автомобіля стабілізатор і стійки стабілізатора обслуговування не вимагають. Потрібно лише контроль їх стану. Причиною виходу з ладу стійки стабілізатора або втулок є якість дорого і пробіг. У разі зносу стійки або втулки стабілізатора необхідно замінити.

Ознаками несправності є:
стук в передній або задній частині машини на нерівній дорозі (особливо на «пральній дошці»);
знесення автомобіля в сторону на високій швидкості;
збільшений крен автомобіля при повороті;
тряска на вибоїнах сильніше звичайної;
при гальмуванні і вході в поворот машина розгойдується сильніше звичайного.

Перевірка стану стійок стабілізатора проводиться на підйомнику. Якщо взятися за стійку і сильно похитати її в сторони, стукіт або помітний люфт говорить про несправності. Тягнути з ремонтом не слід, вихід з ладу стабілізатора збільшує навантаження на підвіску, можуть статися поломки інших елементів.

варіанти ремонту

Заміна стійок стабілізатора на skoda octavia a5. Бюджетно і доступноВідкручуємо гайку з пальця шарніра стабілізатора

На СТО, особливо спеціалізованому, заміна стійок на Шкоді Октавія А5 або А7 займає близько години. Якщо несправна тільки одна стійка, краще замінити обидві, друга напевно теж зношена і скоро зажадає ремонту. Вартість заміни стійок в різних станція техобслуговування може значно відрізнятися, але дорого не завжди означає добре.
Другий варіант ремонту – замінити шарніри самостійно. Бажано звичайно поставити автомобіль на підйомник або хоча б яму, але можна поміняти стійки і на домкраті. Рекомендується демонтувати шарніри наступним чином:
відвернути гайки кріплення до стабілізатора;

вийняти стійку стабілізатора.

Порада. Гайки на стійці стабілізатора часто закисають і їх краще, перед початком робіт, залити WD-40 або аналогічної рідиною. Так само можна сміливо застосовувати «болгарку» і інші інструменти. Не бійтеся поламати шарнір стабілізатора, другий раз він вже не знадобитися.

Після зняття старої стійки очистіть місця кріплення і встановіть новий шарнір. Перед закручуванням гайок бажано їх змастити графітової або мідної мастилом для полегшення наступної розбірки. Заміна стійок Шкоді Октавія при деякому досвіді не представляє серйозних труднощів.

вибір запчастин

Однозначної відповіді на питання «Які запчастини встановлювати?» немає. Оригінальні запчастини Skoda надійні і якісні, але коштують досить дорого.

Аналоги випускає безліч виробників, їх ціна значно нижче, але їх якість це «кіт в мішку».

За відгуками власників автомобілів Skoda трапляються дуже хороші і надійні неоригінальні запчастини, але частіше трапляється запчастини страждають якістю.

Вибір варіанту заміни стійок

Вибір заміни стійок стабілізатора на СТО або самостійно залишається за вами. Обидва ці варіанти мають свої плюси і мінуси.

Перший: ремонт на СТО найменш складний-вимагається лише домовитися і приїхати на заміну стійок стабілізатора. З витрат тільки час і гроші, сплатити доведеться не тільки запчастини, а й роботу майстра.

Якщо майстри професіонали, то можна не турбуватися про якість ремонту.

Другий: зробити все самому. З мінусів доведеться витратити час, і «засукати рукава» покрутивши гайки. З плюсів – економія грошей, гарантія якості, адже все зроблено своїми руками.

Заміна стійок стабілізатора Шкода Октавія А5

У цій статті розглянемо процес заміни стійок стабілізатора Skoda Octavia A5. Алгоритм без проблем можна виконати своїми руками, без будь-яких спеціальних знань. Почнемо з необхідного інструменту для роботи.

інструмент

 • Ключ на 18;
 • Зірочка з 12 гранями M6;
 • домкрат.

Для закручування нової стійки стабілізатора швидше за все знадобитися певний ключ (може бути різний, в залежності від виробника). Наприклад, для стійок від виробника TRW, вам знадобиться ключ на 17.

Порядок заміни передніх стійок стабілізатора Шкода Октавія А5

Насамперед відкручуємо потрібне переднє колесо, вивішуємо його домкратом і знімаємо. Розташування самої стійки стабілізатора ви можете побачити на фото нижче.

 • Заміна стійок стабілізатора на skoda octavia a5. Бюджетно і доступно
 • Відкручуємо верхню і нижню кріплення, використовуючи ключ на 18, при цьому зірочкою утримуємо сам палець стійки від провертання.
 • Заміна стійок стабілізатора на skoda octavia a5. Бюджетно і доступно

Порада!  Гайки кріплення стійки стабілізатора досить важко відкручуються, тому радимо заздалегідь обробити їх ВД-40.

Після відкручування гайок можна витягувати стару стійку, однак, передня стійка стабілізатора може важко зніматися / ставитися на місце, оскільки знаходиться в розтягуванні самим стабілізатором. Для того, щоб без проблем зняти стару стійку і поставити нову в потрібні отвори, можна невеликий монтажкой або ломиком опустити тягу стабілізатора до потрібного моменту.

Заміна стійок стабілізатора на skoda octavia a5. Бюджетно і доступно

Закручуємо нову стійку аналогічно, з урахуванням того, що утримувати палець стійки вже потрібно буде не зірочкою, а ключем (у разі стійки від TRW ключ буде на 17).

Стійки стабілізатора на Skoda Octavia

Передня і задня підвіска автомобіля Шкода Октавія А5 складається з:

 • амортизаторів;
 • пружин;
 • сайлентблоков;
 • Підрамника (передня), задня з поздовжньої балки;
 • Важеля підвіски;
 • Стійки стабілізатора: подовжені передні, укорочені задні.

У процесі природної експлуатації деталі зношуються, деформуються, що призводить до стукам, скреготу в області передньої осі.

УВАГА! Знайдений абсолютно простий спосіб скоротити витрату палива! Не вірите? Автомеханік з 15-річним стажем теж не вірив, поки не спробував. А тепер він економить на бензині 35 000 рублів на рік! Читати далі”

З метою відновлення працездатності системи стабілізації проводимо заміну зношених елементів новими.

Заміна стійок стабілізатора на skoda octavia a5. Бюджетно і доступно

Процедура демонтажу не складна, роботи виконуємо самостійно. В сервісний центр до майстрів звертаємося в разі капітального ремонту.

Оригінали, аналоги, артикул, ціна стійки стабілізатора на Шкода Октавія А5

Технічні характеристики:

 • передні: довжина 285 х ширина 32 мм х діаметр 10 мм;
 • задні: 110 х 32 х 10 мм.

Конструкція стійки Skoda Octavia:

 • металевий наконечник, основа;
 • гумовий пильовик, стопорне кільце.

АртікулСтоімость (крб.) АртікулСтоімость (крб.)

1Z3: 1.2 TSI / 105 л.с. / 1.4 / 75 к.с. / 80 л.с. / 122 л.с. / 1.6 / 102 л.с. / 115 л.с. / 1.6 LPG / 102 л.с. / 1.6 TDI / 105 к.с. / 1.8 TSI / 152 л.с. / 1.9 TDI / 105 к.с. / 2.0 FSI / 150 л.с. / 2.0 RS / 200 л.с. / 2.0 TDI / 136 к.с.
оригінал передні
1K0411315K Від 950 – 1100 1K0419565K Від 950 – 1100
аналоги передні
DELPHI TC1315 Від 800 – 850 AS METAL 26VW1605 Від 800 – 850
FORMPART 2908013 – / – 26VW1600 – / –
1108026 – / – FEBEST 2323-GVF – / –
1108024 – / – 2323-B6R – / –
1108024-XL – / – STC T404967 – / –
Metalcaucho 04967 – / – T404874 – / –
04874 – / – LYNXauto C7278LR – / –
STELLOX 5603398ASX – / – C7116LR – / –
5603398SX – / – PATRON PS4185 – / –
5603096SX – / – PS4085 – / –
RTS 9705337 – / – COMLINE CSL7095 – / –
MONROE L29623 – / – CSL7041 – / –
L29621 – / – LEMFÖRDER 26774 01 – / –
LEMFÖRDER 26775 02 – / – BLUE PRINT ADV188503 – / –
оригінал задні
267759556 Від 900 – 950 267757548 Від 900 – 950
аналоги задні
BLUE PRINT ADV188502 Від 850 – 900 FENOX LS11014 Від 850 – 900
JP GROUP 1150500100 – / – SASIC 9005094 – / –
1140401700 – / – 2306010 – / –
1140401500 – / – RUVILLE 925437 – / –
FLENNOR FL887H – / – FLENNOR FL0907H – / –
BIRTH BX5076 – / – DENCKERMANN D140216 – / –
BX5046 – / – TRW JTS484 – / –
SWAG 32924122 – / – JTS483 – / –
30929461 – / – MEYLE 1160600063 – / –
SIDEM 63660 – / – MOOG VOLS1870 – / –
MAPCO 51829HPS – / – NK 5114726 – / –

Перед покупкою запчастин перевіряйте сумісність з каталожними артикулами, зазначеними в керівництві по експлуатації.

Характерні ознаки зносу підвіски Шкода Октавія А5

 • Скрип в області передньої осі;
 • Нахил кузова в одну сторону;
 • Недостатня курсова стійкість на середніх і високих швидкісних режимах;
 • Биття в кермо при їзді;
 • Їзда на машині супроводжується металевим скреготом.

Причини зносу підвіски Шкода Октавія А5

 • Надмірний знос сайлентблоков підрамника;
 • Розрив гумового пильовика, проникнення всередину води, піску, бруду;
 • Порушення термінів проведення технічного огляду, профілактики
 • Механічне пошкодження ззовні, що спричинило деформацію стійки стабілізатора;
 • Установка неоригінальних запчастин, низької якості виготовлення;
 • Брак при виготовленні в заводських умовах.

Етапи діагностики Шкода Октавія А5

Перед початком ремонту проводимо загальну діагностику. Це необхідно для оцінки стану машини, ідентифікації поломки, коректного розрахунку кількості запчастин, витратних матеріалів.

 • Заїжджаємо Шкода Октавія А5 на оглядовому канал, фіксуємо задні колеса противідкотними черевиками, вичавлюємо гальмо стоянки;
 • Домкрачувати ліву сторону, відгвинчуємо болти, знімаємо колесо;
 • З-під днища машини натискаємо на стійку стабілізатора, виключаємо люфт, скрип. Оглядаємо стан гумового пильовика;
 • Паралельно проводимо дефектовку суміжних деталей, механізмів. Перевіряємо важелі підвіски, сайлентблоки, гальмівний контур.

Гальмівні колодки підлягають обов’язковій заміні якщо їх фактична товщина менше 19.0 мм.

Отримані дані аналізуємо, розраховуємо кількість необхідних запчастин.

Заміна стійок стабілізатора на skoda octavia a5. Бюджетно і доступно

Заміна стійок стабілізатора на Шкода Октавія А5

Елементи передньої (задньої) підвіски встановлюємо попарно. Ресурс експлуатації у деталей приблизно однаковий. Залишати на штатних місцях зношені елементи підвіски небажано, небезпечно. Незабаром знадобиться проведення повторного ремонту.

 • Розміщуємо Шкода Октавія А5 на оглядову яму, вживаємо заходів безпеки, фіксуємо задній ряд коліс, щоб уникнути довільного відкату;
 • Домкрати праву сторону, відгвинчуємо болти, знімаємо колесо;
 • Стійка стабілізатора фіксується на два кріплення у верхній і нижній частині. Відгвинчуємо гайки, ключ на «18»;
 • Витягуємо штангу стабілізатора, проводимо дефектовку посадкового місця, оглядаємо цілісність суміжних деталей і механізмів;
 • Встановлюємо нову штангу, збираємо конструкцію.

За аналогією проводимо роботи з лівого боку. У разі заміни сайлентблоков важеля підвіски попередньо їх Випрессовиваемие. Проводимо огляд вушок, посадкового місця важеля. Запресовувати нові сайлентблоки.

Заміна задніх стійок стабілізатора на Skoda Octavia

Процес аналогічний вищеописаному, так як конструкції схожі.

 • Домкрати машину ззаду, відгвинчуємо болти, знімаємо колесо;
 • Викручуємо гайки задньої стійки, витягаємо штангу, оглядаємо важелі, проводимо дефектовку;
 • Встановлюємо нову штангу, збираємо деталі в зворотній послідовності;
 • За аналогією проводимо роботи з лівого боку.

Після закінчення ремонту відвідуємо СТО для відновлення кута «розвал-сходження». Від точності кута залежить ступінь зносу протектора, витрата пального.

Нерідко причиною стукоту служить зношений сайлентблок. Процес його заміни новим не складний, аналогічний стійці стабілізатора. Обов’язкова наявність лещат для випрессовиванія гумових втулок. Після проведення дефектації, очищення посадкових вушок, запресовувати нові сайлентблоки.

Паралельно звертаємо увагу на стан гальмівної системи, дисків, колодок. Можливо, деякі елементи вимагають профілактики, заміни.

Поради по догляду за підвіскою Skoda Octavia

 • Замовляйте послуги виключно в авторизованих СТО, з наданням гарантії якості на виконані роботи;
 • Перевіряйте деталі на відповідність каталожними артикулів;
 • Строго дотримуйтесь рекомендацій інструкції по експлуатації. Вказано інтервал проведення планового ТО 30000 км. Від дотримання термінів залежить тривалість експлуатації автомобіля;
 • Середній ресурс елементів підвіски 75 – 85 тис. Км. Обов’язкова профілактика через кожні 20000 км;
 • Купуйте деталі, комплектуючі в офіційних магазинах, сервісних центрах;
 • При замовленні платних послуг в СТО перевірте внесення працівниками сервісу даних в сервісну книжку.

У разі виникнення складнощів з установкою деталей перегляньте відео в інтернет, прочитайте інструкцію. Багато автомобілістів цікавляться, які краще стійки – мабуть, оригінальні з заводськими каталожними артикулами.

Помірний стиль водіння автомобіля, дорожнє полотно з хорошим покриттям забезпечать збільшення ресурсу підвіски на 7 – 12%.

Втомився платити за штрафи? Вихід є! Забудьте про штрафи з камер! Абсолютно легальна новинка – Глушилка камер ГИБДД, приховує ваші номери від камер, які стоять по всіх містах. Детальніше за посиланням.

 • Абсолютно легально (стаття 12.2);
 • Приховує від фото-відеофіксації;
 • Підходить для всіх автомобілів;
 • Працює через роз’єм прикурювача;
 • Не викликає перешкод в радіоприймачі і стільникових телефонах.

Заміна Передніх Стійкий Стабілізатора Шкода Октавія А5

Як поміняти стійки стабілізатора на Skoda Octavia a5

Багатьом людям цікаво, як вірно здійснюється підміна стійки стабілізатора на Шкода Октавія а5. Хоч машина і відрізняється надійністю, такий вид робіт є дуже поширеним.

Немає потреби отримувати особливий інструмент. Виконати ремонт необхідно швидше, бо система стабілізації надає безпосередній вплив на маневреність автомобіля.

Є реальна можливість стати винуватцем трагедії.

Необхідно відзначити, що, може бути, стане в нагоді підміна фронтальних стійок і задніх. З ладу вони звичайно вийти як відразу, так і окремо. Досвідчений водій відразу усвідомлює, коли потрібно поїхати на станцію технічного обслуговування, щоб уникнути подальших проблем. Недосвідченим автомобілістам слід читати матеріал пильно, бо далі буде приведена принципова інформація.

Ознаки та причини виходу з ладу

Важливо вчасно знайти подібні проблему. 1-ий і часто зустрічається ознака – неприємний звук, що виходить необізнаних того по іншому іншого колеса.

На більш пізньому етапі автомобіль починає виляти навіть на прямій дорозі. Що існує, що стукіт може доноситися з будь-якого вузла підвіски.

Щоб точно усвідомити, що справа в стійці стабілізатора, варто вивісити стукати колесо за допомогою домкрата.

Що стосується обставин, іншими словами дві головні:

Заміна сайлентблоков передніх важелів шкода октавія а5

 1. Поломка після пройденого пробігу.
 2. Необачна їзда по дорогам низької якості.
  Заміна стійок стабілізатора на skoda octavia a5. Бюджетно і доступно

Заміна стійок стабілізатора Шкода Октавія А5

Заміна стійок стабілізатора Фольксваген і Шкода / Replacement Фольксваген stabilizer struts and Skoda . Причина.

Заміна задніх стійок стабілізатора або передніх може проводитися на станції технічного обслуговування або своїми силами. У першому випадку добре те, що є спеціальний інструмент, що дозволяє все зробити швидко і якісно. Безумовно, є плюси і у другого варіанта, але вони будуть розглянуті трохи пізніше.

Який потрібен інструмент?

Неважко здогадатися, що спочатку придбати необхідно стійки. Робити це рекомендується в спеціалізованому автомобільному магазині, де на товар дадуть тривалу гарантію.

Рекомендується купувати оригінальні запчастини на Skoda Octavia a5 .

Це, якщо фінансове становище не дозволяє, завжди можна купити і доброякісну репліку, але тут необхідно бути дуже уважним.

Крім стійок знадобиться подальше:

 1. Ключ на 18.
 2. Шестигранник або зірочка на 12 граней. Тут майже все залежить від того, в якому році був випущений автомобіль.
 3. Домкрат будь-якого типу.
 4. Ключ балонний.
  Заміна стійок стабілізатора на skoda octavia a5. Бюджетно і доступно

Заміна передніх стійок стабілізатора шкода октавія а5

Необхідно усвідомлювати, що по ходу роботи виникає потреба в ключах інших розмірів. Це означає, що необхідно тримати при собі цілий набір.

Виконання робіт своїми силами

Для втілення підміни заднього стабілізатора інакше кажучи фронтального, необхідно поставити машину на ручник. Далі діяти відповідно до наведеного методу:

 1. Колеса, з робочою боку вивісити на домкраті.
 2. Незначно притримуючи нижнє кріплення стійки шестигранником, відкрутити його ключем. Аналогічну функцію виконати і з верхнім кріпленням.
 3. Зняти саму стійку, витягти з неї обидва пальця.
 4. Встановити новітню стійку, притримуючи палець ключем.

вартість покупки

Придбати запчастини звичайно запросто, бо вибір надзвичайно великий. Господарів цього автомобіля порадує і той факт, що є відмінна можливість не витрачати багато коштів. Середня вартість по Росії на такі стійки коливається в діапазоні 600-700 рублів. Здійснивши установка в кустарних умовах, можна відмінно заощадити.

Как уже было сказано, приобрести стойки рекомендуется в специализированных магазинах, где в ассортименте что остается сделать нашему клиенту документы, подтверждающие качество продукции. Для которого предназначена конструкция если продукт не подходит, торговец должен непременно его поменять либо взять вспять, возвратив клиенту средства.

Источник

Замена Заднего Стабилизатора Шкода Октавия А5

Подмена стоек стабилизатора Шкода Октавия А5

Система стабілізації, яка перебуває як в фронтальній, так і задній підвісках, потрібна кожному автомобілю. Багатьом людям цікаво, як правильно здійснюється заміна стійки стабілізатора на шкода октавія а5. Заміна стійки стабілізатора задньої шкода октавія ….

Важко пригадати модель, на якій не встановлено стабілізатор тяги, і Шкода Октавія в цій справі не є винятком. На цій, здавалося б, нікчемною деталі Skoda Octavia a5, лежить величезна відповідальність знижувати нахил транспорту при поворотах.

Вона допомагає автомобілю впевнено себе відчувати на дорогах, не “теліпаючись» по сторонам.

Ознаки, причини і визначення несправності

Є певні ознаки, що дозволяють вважати про несправності стійки стабілізатора тяги Octavia a5:

 • недостатня стійкість автомобіля в русі, особливо при входженні в крутий поворот;
 • постукування підвіски, більш помітне на вибоїнах і проїзді перешкод;
 • розгойдування транспорту при поворотах рульового колеса;
 • догляд Skoda в сторону при відпуску керма;
 • помітний нахил автомобіля.

Заміна стійок стабілізатора на skoda octavia a5. Бюджетно і доступно

Є расходниками стійки Skoda потрібно поміняти після проходження певної кількості км. З огляду на високу навантаження, дані деталі стрімко зношуються. Стан російських доріг, подолання перешкод і удари істотно прискорюють вихід стійок з ладу.

Існує три нехитрих методи, що дозволяють упевнитися в несправності тяги стабілізатора Octavia a5:

 1. Викрутивши колеса до упору, слід посмикати стійку стабілізатора . Система охолодження шкода октавія а5 і А7 тур. Виявлення незначного люфту свідчить про необхідність заміни.
 2. Від’єднавши стійку стабілізатора тяги поперечної стійкості Тур в будь-якому зручному місці, її провертають, перевіряючи на наявність вільного обертання і люфтів. Чим легше обертається деталь, тим сильніше її знос. Найпоширеніша проблема власників шкода октавія а5 – заміна стабілізатора. заміна радіатора шкода октавія на шкода октавія двигун 1.6, двигуна skoda. Для перевірки другої стійки Шкода досить буде розгойдати авто вертикально. Стук, що видається стійкою при цьому, свідчить про її несправності. Заміна ланцюга грм шкода октавія 1.8 заміна помпи на 1.8 ТСИ чек і eps – октавія 1.8. Для проведення подібного огляду буде потрібно оглядова яма.
 3. Визначити несправність цим способом можна тільки вдвох. Один з учасників сідає за кермо, коли інший спускається в яму, притискаючи до стійки Тур руку. Якщо, коли автомобіль рушає, під рукою відчуваються удари, необхідна заміна стабілізатора.

Заміна стійки стабілізатора задньої Шкода Октавія

Пройшла поки 24000км.

Заміна стійок стабілізатора задньої підвіски на Фольксваген Пассат B6 (Volkswagen Passat B6)

Знімаємо і міняємо передній стабілізатор його стійки і втулки на Октавії А5

Коли на будь-якому автомобілі з’являються неприємні стуки в підвісці, це означає, що якісь її елементи вичерпали свій ресурс і їх необхідно відремонтувати або замінити новими.

Розглянемо заміну передніх стійок стабілізатора, втулок стабілізатора і повне його зняття в такому чеському автомобілі як Шкода Октавія А5.

Перша проблема вирішується дуже просто і досить швидко, а ось що стосується заміни втулок і зняття самого стабілізатора на Октавія А5, то тут потрібно буде трохи попрацювати. Давайте все по-порядку.

Ознаками того, що на Вашій Октавії А5 підлягають заміні стійки стабілізатора, або безпосередньо він сам, є в першу чергу постукування і скрип при русі автомобіля по нерівній дорозі. Цей шум дуже добре чути в зимовий період, коли автомобіль не розігрітий.

інструмент

Для того, що б зробити всі перераховані дії, природно потрібні інструменти. Ось що основне Вам знадобиться:

 1. Домкрат (а в ідеалі кілька) якщо немає підйомника;
 2. Ріжкові або накидні (в ідеалі другі) ключі розмірами «13», «16», «18»;
 3. Торцеві ключі таких же розмірів;
 4. Торкс Т25, або можна шестигранник;
 5. Викрутки;
 6. Молоток, зубило;
 7. Знімач для кульових опор;
 8. Щітка по металу;
 9. WD 40.

Зняття передніх стійок стабілізатора

Заміна передніх стійок стабілізатора сама по собі не складна процедура, в тому числі і на Октавії А5. Оригінальний номер, до речі, цих запчастин ось такий 1K0 411 315 P , але можна купувати і аналоги інших виробників.

Ставимо автомобіль на рівну поверхню, якщо немає підйомника і за допомогою домкратів піднімаємо передню його частину, не забувши при цьому відкрутити обидва колеса, поставити на ручник і підкласти під задні колеса упори. Знімаємо передні колеса.

Після цього бажано під автомобіль підставити додаткові опори.

На фото видно, що таке передня стійка стабілізатора і як вона розташована. Тримається вона на двох болтах зверху і знизу.

Порада

Очищаємо місця кріплення за допомогою щітки і рясно бризкає на гайки ВДшкой. Після чого потрібно трохи почекати, щоб відійшла різьблення.

Відкручуємо спочатку верхнє кріплення стійки. Для цього використовується ключ на 18 (можна на 19) і торкс. Надягаємо ключ на гайку, а Торкс тримаємо палець від прокручування, вставивши його в торець (видно на фото).

 • Аналогічну процедуру проводимо і з нижньої гайкою, після чого за допомогою домкрата, поставивши його під нижню частину важеля, піднімаємо трохи стійку і вона спокійно вийде з верхнього місця кріплення, без стуку по ній молотком.

Якщо Ви робите заміну тільки стійок стабілізатора, то після зняття старої, на її місце ставиться нова і на цьому все закінчується. Можна ставити на свої місця колеса і опускати нашу Октавію. Але якщо Ви продовжуєте ремонт, і далі необхідно зняти весь стабілізатор що б і його поміняти, або провести ревізію і заміну його втулок, тоді читайте далі.

Зняття переднього стабілізатора поперечної стійкості

Після зняття стійок стабілізатора можна приступати до подальшого його демонтажу. Отже, наступним кроком буде зняття всього стабілізатора поперечної стійкості на нашому автомобілі Шкода Октавія А5.

Йдемо всередину автомобіля на місце водія і під панеллю приладів за педалями бачимо захисний щиток. За допомогою викрутки відкручуємо два гвинти, які його тримають (вказані стрілками на фото) і витягуємо.

Під ним розташовується карданний блок рульового механізму, який потрібно роз’єднати. Ставимо кермо в положення прямолінійного руху, відкручуємо гайку, витягаємо болт і роз’єднує клемне з’єднання вала рульового механізму і рульової колонки з зачеплення.

Відкручуємо нижню шарову опору і за допомогою знімача Випрессовиваемие її палець з важеля поворотного кулака. Аналогічну процедуру проводимо з іншого боку.

 1. Тепер потрібно встановити яку-небудь опору під передню підвіску, а саме під її поперечину (приклад показаний на фото).
 2. З обох сторін відпускаємо по два болта, якими поперечина кріпиться до кузова А5 (болти стрілками показані на фото).

Шукаємо отвір у важелі передньої підвіски і, вставивши в нього ключ, відкручуємо ще по одному болту з кожного боку. Далі трохи пріопускаем всю поперечину.

Відкручуємо болти кріплення стабілізатора до поперечки. Їх знову по два з однієї й іншої сторони.

 • Тепер необхідно звільниться від проводів, відкрутивши болт, який тримає їх власник і відвівши все в сторону.
 • Можна витягувати наш стабілізатор поперечної стійкості, для цього зрушуємо його вправо, а потім, піднявши і провертаючи, акуратно виймаємо.
 • Ось так виглядає передній стабілізатор поперечної стійкості на автомобілі Шкода Октавія А5.

Заміна втулок переднього стабілізатора

А тепер найцікавіше пункт нашої інструкції. Як відомо втулки переднього стабілізатора на Шкода Октавія А5 не підлягають заміні та їх можна поміняти тільки разом зі стабілізатором.

Але купувати його виходить дуже накладно, і багато автомобілістів нехтують цією поломкою, пересуваючись з шумом від зношених вузлів. На Октавії Тур такої проблеми не було і все можна поміняти, але на А5 інженери чомусь так не зробили.

Але не варто впадати у відчай все ж, можна замінити втулки стабілізатора не змінюючи його цілком.

Зверніть увагу

Після того, як Ви зняли стабілізатор, за допомогою молотка і зубила потрібно роз’єднати верхню і нижню частину залізної обойми, яка тримає втулки.

Після чого виходить ось така картина, як видно гумки не приварені до стабілізатора, про що говорять багато ресурсів і їх можна спокійно замінити. Що стосується аналогів, то це потрібно підбирати за фактом, діставши старі втулки.

 1. Після установки нових гумок на місце, збираємо назад обойму, притиснувши кінці і постукуючи по ній молотком (видно на фото).

Тепер потрібно поставити назад гайки і развальцевать їх. Для більшої надійності можна прихопити зварюванням половинки обойми між собою і до них гайки.

Ну, ось власне і все, збирати потрібно все в зворотній послідовності. Успіхів Вам у ремонті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Чи можна буксирувати на автоматі іншу машину? Як це зробити без наслідків

Багато автолюбителів чули про особливості принципу роботи АКПП і тому закономірно ставлять…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…