Тріщина на лобовому склі – явище не таке вже й рідкісне. Досить “зловити” дрібне каміння з гравійного покриття що йде попереду машини, і все – поява невеликих сколів і тріщин забезпечено. Однак відремонтувати пошкоджене скло не так вже й складно.

Вам знадобиться

 • полімери;
 • аброзівна губка;
 • ультрафіолетова лампа;
 • клей

Інструкція

Якщо тріщина невелика, можна видалити її за допомогою клею. Для цього потрібно залити матеріал в пошкодження, поки краї не зрівняються. Потім місце пошкодження просушіть під спеціальної ультрафіолетовою лампою. А після ретельно полірують місце появи тріщини.

В результаті вона зникає практично безслідно. Виявити сліди ремонту може тільки той, хто знає, що з автомобілем проводилися які-небудь маніпуляції. У автомайстернях ремонтують неглибокі сколи та тріщини за допомогою спеціальних фотополімерів.

Ними обробляють отриману порожнину, потім просушують певними приладами, призначеними для роботи з такими матеріалами, і тріщина перестає бути помітною. Запорукою успіху для повного видалення тріщин є чистота поверхні. Якщо в подряпину і будь-яке інше ушкодження наб’ється бруд і пил, то навіть після самої ювелірної обробки місце ремонту все одно буде видно.Що робити, якщо тріснуло лобове скло? Без паніки. все можна вирішити

Щоб зупинити поширення тріщини і не допустити її розростання в різні боки, потрібно ретельно визначити її межі, а потім по краях зробити свердління. Потім вже закачується ремонтний матеріал, після кристалізації якого роблять полірування скла.

Прибирати радять відколи глибиною до 2-3 см і тріщини довжиною не більше 30 см. Всі інші пошкодження, як стверджують фахівці, безповоротно псують лобове скло. А від таких великих подряпин, навіть після повного їх закладення, з більшою ймовірністю розійдуться нові промені.

Тому в разі, якщо ваше скло досить сильно пошкоджено, його краще замінити цілком. До того ж, ремонт великих тріщин дуже сильно погіршує фізичні якості лобового скла – це і погіршення видимості, і зниження відбивної здатності поверхні. А вже такі наслідки, в свою чергу, ведуть до того, що ви не зможете керувати машиною безпечно і ризикуєте накликати на себе великі неприємності.Що робити, якщо тріснуло лобове скло? Без паніки. все можна вирішити

Вам знадобиться

 • полімерний склад для ремонту тріщин і відколів в склі,
 • паста для шліфування й полірування скла,
 • бормашина,
 • інжектор.

Інструкція

 

Що робити, якщо тріснуло лобове скло? Без паніки. все можна вирішити

Міняти лобове скло через маленьку тріщини на ньому – процедура досить витратна за коштами. Особливо для власників дорогих іномарок. Але прогрес не стоїть на місці, і в розпорядження майстрів передані розроблені сучасні технології, що забезпечують відновлення цілісності скляної поверхні. Технологія закладення сколів і тріщин на передньому вітровому склі автомобіля досить складна.

У зв’язку з чим настійно рекомендується її виконувати в спеціалізованому автосервісі, де зможуть відновити до 98% прозорості пошкодженого місця на склі.

Щоб припинити подальше поширення тріщини, яка утворилася, в місцях її початку і закінчення, бор-машиною проробляються отвори, але не на всю товщину скла, яке виготовляється з трьох шарів, а тільки в тому шарі, в якому вона утворилася, не зачіпаючи інші шари.

Потім місце пошкодження ретельно очищається від забруднень і знежирюється ацетоном. А потім в отвори за допомогою інжектора, який закріплюється на склі за допомогою вакуумного пристосування, закачується під тиском полімерний склад.

Заповнивши складом отвори і тріщину, інжектор знімається зі скла, а потім проводиться сушка полімеру ультрафіолетом. Після того, як полімерний склад остаточно затвердіє (на це зазвичай потрібно 20-30 хвилин), проводиться шліфування та полірування ділянки відновленої поверхні лобового скла. Після проведення ремонту подібним чином, визначити місце пошкодження скла візуально, без спеціальних приладів, неможливо.

Корисна порада

Якщо вас спіткала невдача в дорозі, і в лобове скло потрапив камінь, то тріщину або відкол відразу заклейте скотчем – це запобіжить проникненню частинок пилу і бруду в тріщини скла.

Якщо на лобовому склі автомобіля з’явилася тріщина від несподіваного удару гальки або іншого предмета, то не варто відразу бігти і купувати нове скло. Не варто і даремно турбуватися з цього приводу. Існує спосіб закрити тріщину на лобовому склі, і цю роботу можна виконати самостійно. ч

Інструкція

Відразу заклейте тріщину, що утворилася скотчем, щоб в порожнині тріщини або відколу не потрапляла пил або волога.

Відправляйтеся на автомобільний ринок або спеціалізований магазин.

Купуйте набір для роботи з тріщинами, в нього входять прозорий клей, свердло з алмазним наконечником і набір платівок.

Просвердлите за допомогою свердла з алмазним наконечником невеликі ямки не доходячи до краю скла, на відстані близько двох міліметрів від тріщини.

Зверніть увагу

Доведіть тріщину до самої ямки легким постукуванням по склу, не переживайте, далі ямки вона вже не піде.

Обробіть «зірочки», від яких і пішла тріщина.

 1. Розсвердлити їх так, щоб не залишилося і найменшої крихти з лобового скла.
 2. Замажте тонким шаром спеціального клею і «зірочки», і тріщини до самого кінці. Прикріпіть пластинки, які були в наборі, зверху всього місця пошкодження.
 3. Почніть процес сушіння за допомогою ультрафіолетової лампи. Звертаємо вашу увагу на те, що не варто сушити клей під сонцем, так як він висихає не рівномірно і буде помітніше, ніж в разі сушіння лампою.
 4. Коли клей вже висох, зайве можна зрізати за допомогою звичайного леза, потім відполіруйте це місце спеціальним складом і скло прослужить вам ще довгий час. Але звертаємо вашу увагу на те, що тепер потрібно водити машину акуратно, так як при швидкій їзді по поганій дорозі можливе утворення нових тріщин. Тому деякий час варто утриматися від високої швидкості і різкого гальмування.
 5. Будь-які пошкодження на стеклах автомобіля не тільки псують зовнішній вигляд машини, але і зменшують безпеку руху. Будь-яку тріщину на склі можна спробувати відремонтувати, так що не поспішайте відразу йти в магазин за новим склом.

Що робити, якщо тріснуло лобове скло? Без паніки. все можна вирішити

Інструкція

Відразу після появи тріщини на склі візьміть в руки скотч і заклейте їм з’явився дефект. Це дозволить запобігти потраплянню бруду. Пам’ятайте, що під скотч краще підкласти листок чистого білого паперу, щоб не допустити проникнення речовини, що клеїть в тріщину. Такі заходи дозволять зробити подальший ремонт якіснішим і допоможуть запобігти подальший розвиток тріщини.

 • Якщо ж бруд все-таки потрапила, то ретельно промийте тріщину і видаліть залишки вологи за допомогою пилососа або водовитесняющей рідини.
 • Далі проведіть процедуру щодо запобігання росту тріщини, для цього відміряйте приблизно 5 мм від місць, де закінчується видима частина тріщини. Просвердлите тут отвори, які не повинні торкнутися всі верстви триплекса.
 • Слідкуйте за тим, щоб свердління відбувалося на малих оборотів, щоб уникнути перегріву скла в даному місці.
 • Акуратно «доламали» тріщину до отвору, зробивши невелику натискання. При наявності відколу в тріщині, просвердлите додаткові отвори, які допоможуть запобігти розбіжність тріщини після ремонту. Так само необхідно вчинити і в разі, коли тріщина доходить до краю скла. Пам’ятайте, що такі пошкодження вимагають особливої ​​уваги і акуратності на увазі складності якісної проклейки.
 • Заповніть зроблені отвори і тріщину полімером. Попередньо накладіть спеціальні пластини, які допоможуть запобігти контакт полімеру з навколишнім середовищем і виключать його витікання.
 • Обробіть поверхню ультрафіолетовою лампою, щоб клейовий склад полімеризованною. Видаліть надлишки полімерного складу, після чого ретельно очистіть салон від дрібних осколків, які можуть принести суттєві незручності в подальшому.
 • Пам’ятайте, що якщо тріщин досить багато або вони великих розмірів, то доцільніше встановити нове скло.
 • Якщо автомобільне скло тріснуло, то його можна відремонтувати. Такий ремонт дозволить зупинити поширення тріщин, які зазвичай оточують скол і призупинити руйнування скла. Ремонт завжди обходиться дешевше заміни скла, а його міцність залишається практично на тому ж рівні.

Що робити, якщо тріснуло лобове скло? Без паніки. все можна вирішити

Вам знадобиться

 • полімер для закладення тріщин і колов;
 • УФ лампа;
 • інжектор для нанесення полімеру;
 • шліфувальна машинка.

Інструкція

Скол завжди є стоншення ділянки скла в результаті вильоту його частини з поверхні в результаті механічної дії. Щоб прибрати його, заповніть скол спеціальним полімером, попередньо очистивши і знежирити його. Важливо, щоб коефіцієнт заломлення і інші оптичні властивості полімеру, після його завтвердеванія, повністю відповідали тим же характеристикам у скла.

Заповніть скол полімером за допомогою спеціального інжектора і всі внутрішні порожнини, тріщини навколо відколу. Щоб скол був непомітний, полімер повинен максимально адгезіроваться (скріпитися) зі склом.

Для цього на полімер направляються ультрафіолетові промені з лампи, згідно з інструкцією. Після цього поверхню обов’язково зашліфовивается.

важливо

В результаті відколу практично не видно, а міцність скла відновлюється на 97%.

Якщо на лобовому склі від відколу пішла тріщина, зупиніть її. Для цього візуально визначте точку, де вона закінчується. У цій точці просвердлите скло. Потім, тріщину і вийшло отвір, під тиском заповніть полімером.

Коли закінчиться затвердіння полімеру, вручну відшліфуйте цю ділянку скла. Після цієї процедури тріщина перестане поширюватися. Робіть цей ремонт тільки на свіжих тріщинах. Якщо затягнути ремонт, то кількість тріщин в результаті вібрації стане таким, що дешевше буде просто придбати нове скло. При виборі полімеру керуйтеся тим, який тип пошкодження потрібно закладати. Вони відрізняються по в’язкості і міцності після затвердіння.

Розрізняють полімери для закладення тріщин і відколів на фарах, різні полімери використовуються для закладення довгих і середніх тріщин на склі. Тільки при правильно підібраних матеріалах можна отримати гарантію успішного ремонту. Тому на етапі вибору полімеру, краще проконсультуйтеся з фахівцем.

Якщо ваш автомобіль недавно зіткнувся з пошкодженням вітрового скла, вам може знадобитися ремонт або заміна. Засоби ремонту можуть усунути більшість пошкоджених вітрових стекол. Однак, якщо розміри тріщини перевищують 1 сантиметр, виникає необхідність негайної заміни лобового скла, щоб захистити структурну цілісність вашого автомобіля і безпеку його пасажирів.

Зупинка тріщини на лобовому склі автомобіля

Багато автолюбителів не з чуток знають, що таке пошкодження лобового скла.

Ця неприємність виникає дуже часто і ставить власника автомобіля перед вибором, замінювати розтріскане скло або пробувати полагодити його.

У цій статті ми поговоримо про те, в яких ситуаціях варто ремонтувати лобове скло. Також обговоримо методи ремонту і розповімо, як зупинити тріщину на лобовому склі своїми руками.

Що робити, якщо тріснуло лобове скло? Без паніки. все можна вирішити

Ремонтувати або ставити нове

Купівля і установка нового лобового скла обійдеться досить дорого, особливо якщо мова йде про атермальниє компонентах і елементах з обігрівом.

Можна заощадити і придбати дешевий аналог або, взагалі, підробку, але така деталь прослужить зовсім недовго . Також подібні скла менш захищені і можуть бути з легкістю подряпані під час першої ж мийки.

Невисокими є також показники прозорості. Якщо ви все-таки вирішили замінити цю деталь, зверніть увагу на наступне:

 • вартість скла не повинна бути заниженою – дешевими можуть бути тільки підробки;
 • попросіть показати упаковку, в якій поставляється скло – на ній повинні бути відмітки, що свідчать про якість;
 • здобувати краще в брендових салонах або замовляти безпосередньо у виробника.

Слід сказати, що міняти скло зовсім необов’язково . Тільки в тому випадку, якщо площа пошкодження досить велика, має сенс заміна. Коли ж мова йде про ськолах і невеликих тріщинах, можна обійтися ремонтом. Останній варіант має безліч переваг:

 • збереження оригінального лобового скла автомобіля;
 • економія грошей і часу;
 • відсутність ризику придбати підробку або бути обманутим недобросовісними працівниками автосервісу.

Цікавий факт! У Сполучених Штатах визначальним фактором для заміни скла є довжина тріщини. Якщо пошкодження – більше шести сантиметрів, значить, ремонтувати вже не можна і потрібно ставити нове лобове.

Як зупиняють тріщину в автосервісі

Що робити, якщо тріснуло лобове скло? Без паніки. все можна вирішити

Усунути тріщину на склі автомобіля досить складно. Процес вимагає певних навичок і спеціалізованого устаткування. Найпростіше позбутися відколу:

 1. Скло очищають від пилу і забруднень.
 2. Пошкоджену площа заклеюють спеціальним пластиром, який запобігає потраплянню пилу.
 3. За допомогою інжектора видаляють відкладення.
 4. Вводять полімер, який заповнює собою скол.
 5. Полімер заклеюють стрічкою і дають йому висохнути під ультрафіолетовим випромінюванням.
 6. Видаляють надлишки полімеру і клейку стрічку.
 7. Полірують скло.

Якщо на склі утворилася тріщина, то процес відновлення значно ускладнюється. У цьому випадку необхідний бур з алмазної головкою. За допомогою цього інструменту працівник зупиняє тріщину, просвердливши невеликі поглиблення на її кінцях.

Вартість ремонту в автосервісі

Вартість ремонту скла автомобіля залежить від типу і ступеня пошкодження:

 • зупинка тріщини обійдеться приблизно в 700 рублів;
 • усунення відколу – до 1500 рублів;
 • ліквідація кожного сантиметра тріщини – близько 70-100 рублів. Сума може здатися зовсім незначною, але слід враховувати той факт, що тріщини бувають довжиною до півметра. Якщо ж форма пошкодження нагадує зірку, то фактично вам доведеться заплатити за усунення 3-4 ушкоджень різної довжини.
 • відсічення тріщини від краю скла обійдеться в 350-500 рублів. Ця операція найшвидша і дуже дешева, але не гарантує зупинки розтріскування.

Інструменти для самостійної зупинки тріщини

Якщо ви впевнені в своїх силах і маєте досвід в подібних операціях, можна спробувати зупинити тріщину на склі автомобіля. Перш ніж почати відновлювальні роботи, необхідно підготувати інструменти і витратні матеріали . Вам знадобляться:

 • дриль;
 • свердла;
 • спеціальні насадки для полірування (краще проконсультуватися з продавцем);
 • клей для скла (рідкий і густий полімери).

Що робити, якщо тріснуло лобове скло? Без паніки. все можна вирішити

Зупинка тріщини своїми руками

Спочатку потрібно визначити глибину, на яку потрібно розсвердлювати отвори – вона повинна відповідати глибині самої тріщини. Якщо пошкоджені всі шари лобового скла автомобіля, значить, потрібно робити наскрізні отвори. Свердлити їх слід на кінцях тріщини. Залежно від того, зовнішнє це пошкодження або внутрішнє, свердлять з вулиці або з салону авто .

Після цього необхідно в буквальному сенсі слова склеїти лобове скло. Для цього потрібно нанести на пошкоджену ділянку рідкий полімерний склад. Для заклеювання отворів після свердління слід використовувати більш густий клей. Якщо в гаражі знайдеться ультрафіолетова лампа, то краще просушити нею тріщину. Якщо немає – дати складу засохнути. Час засихання вказується на упаковці.

Після того як полімери застигли, можна приступати до полірування скла автомобіля . Спочатку елемент слід ретельно вимити і просушити. Після цього на його поверхню потрібно нанести спеціальний склад.

Найчастіше для цих цілей використовується мелкодисперсная наждачка або кварцовий пісок. Тепер потрібно відполірувати всю поверхню скла за допомогою насадок. Краще, якщо їх буде три види з різним ступенем абразивності. Починати слід з найбільшою, а закінчувати – дрібної.

Цей метод використовують для відновлення прозорості лобового скла.

Що робити, якщо тріснуло лобове скло? Без паніки. все можна вирішитиДля якісної роботи по усуненню тріщин на лобовому склі знадобляться фото полімер і інжектор.

Після полірування скло потрібно знову помити і протерти сухою м’якою серветкою. Тепер відновлювальні роботи завершені. У разі виявлення будь-яких дефектів слід негайно відправитися в автосервіс.

Що робити, якщо тріснуло лобове скло

Що робити, якщо тріснуло лобове скло? Без паніки. все можна вирішити

Коли автомобіль служить своєму власникові, він піддається різним навантаженням. З ним, а точніше з будь-яким його елементом може статися все що завгодно. Проблеми можуть бути найрізноманітнішими. Якісь із них трапляються рідше, якісь частіше.Що робити, якщо тріснуло лобове скло? Без паніки. все можна вирішити

Однією з таких проблем може бути пошкодження переднього скла. Вона відноситься до рідкісних, але все-таки іноді трапляється. У всякому разі переднє скло пошкоджується частіше, ніж заднє.

Що ж може послужити причиною розтріскування переднього скла? Причин багато, але зазвичай лобове скло тріскається в результаті фізичного впливу.

Наприклад, тріщина може з’явитися від каменю, раптово вилетів назустріч прямо з-під коліс іншого автомобіля, що проїжджав неподалік.

Іншою причиною може бути порушена форма кузова. В такому випадку скло буде знаходитися під великим тиском, і навіть якщо злегка ляснути дверцятами, може миттєво з’явитися невелика тріщина, яка потім стрімко почне розповзатися по всьому склу.

Рішенням такої проблеми стане тільки виправлення форми кузова і подальша заміна скла. Якщо цього не зробити вчасно, то все це неминуче повториться. Однак, в процесі заміни скла потрібно бути акуратним і точним, оскільки навіть найменший зсув може привести до швидкого появи тріщини.

Що робити, якщо тріснуло лобове скло? Без паніки. все можна вирішити

Багато автомобілістів, на жаль, до цієї проблеми ставляться не дуже серйозно. Якщо на їх лобовому склі утворюється невелика тріщина, вони не надають цьому великого значення і продовжують як ні в чому не бувало їздити на цій машині, наївно вважаючи, що проблема нікчемна і що ні до яких серйозних наслідків це не приведе.

Що робити, якщо тріснуло лобове скло? Без паніки. все можна вирішити

 1. Однак, маленька тріщина неминуче з часом перетвориться на велику. І тоді вже вона не тільки буде погіршувати огляд, але і зовсім приведе до руйнування скла.
 2. Хтось із автомобілістів, втім, навіть в такому разі не буде бачити серйозних проблем, вважаючи, що можна їздити і без лобового скла.
 3. Але рано чи пізно прийде час, коли потрібно буде захищатися від крапель дощу або від зимових морозів, і тоді скло все-таки потрібно буде встановити.
 4. Однак, на свій подив, автовласник виявить, що автомобіль перекошений, і нове скло вже не прилягає досить герметично. Через утворені в результаті такої установки щілини в салон буде проникати дощова вода. Саме тому не потрібно чогось чекати, якщо на лобовому склі з’явилася тріщина.
 5. Якщо усунути цю проблему вчасно, то до жодних серйозних наслідків це не приведе. Як тільки буде виявлено пошкодження, відразу ж потрібно вжити заходів. Найкраще звернутися до фахівців.

У лобове скло потрапив камінь і пішла тріщина, як не дати їй розійтися?

Доброго дня! Для цього існує ремонт лобового скла. Зазвичай його роблять в тих же місцях, в яких і виробляють його заміну. Потрібно під’їхати туди, щоб майстер подивився на тріщину і сказав – чи варто її ремонтувати або вже не має сенсу і краще замінити лобове. А ремонт полягає в тому, що в потрібному місці скло засверливают і заливається спеціальним прозорим клеєм.

Питання в тому, що гарантії на таку роботу ніхто не дає і не факт, що після ремонту тріщина не поповзе де-небудь в іншому напрямку. Але, зрозуміло, ремонт коштуватиме дешевше, ніж установка нового лобового. У кожному конкретному випадку потрібно дивитися і приймати рішення виходячи з фінансової ситуації.

Автор обрав цю відповідь найкращим

Якщо є гроші, то скло треба міняти. Так як зупинити реально тріщину не вийде, Іодная лише уповільнити цей процес. У мене була невелика тріщина, яка за кілька років пройшла челез все скло. Ось думка фахівців.

Що робити, якщо тріснуло лобове скло? Без паніки. все можна вирішити

Дуже просто і порівняно недорого. Пошукайте по газетам безкоштовних оголошень, тим що на АЗС лежать, наприклад, щось на зразок “Ремонт лобового скла”. Приїдете, посидьте недовго в машині – майстер все зробить: засвердлити краю тріщин, заллє їх спеціальним клеєм і Зашліфуйте-заполірує так, що не дуже помітно буде. Далі тріщина не поповзе.

Однак врахуйте, що автомобіль з тріщиною лобового скла в робочій зоні склоочисника ( “двірників”) – техогляд пройти не може.

Не знаю як на склі, допоможе чи ні, але на металі в таких випадках свердлять на самому краю тріщини отвір, щоб край тріщини закінчувався в цьому просвердленому отворі, щоб запобігти рух тріщини далі. Може і на склі допоможе.

Мій чоловік робив свердлом невеликий отвір, тріщина не розповзається по склу далі. А ось особисто я їду в автосервіс, хоча і там зробили щось подібне, тільки за 300 рублів. Так що якщо немає грошей на заміну скла, тоді свердліть, Шура, свердліть)))).

Це дивлячись яка тріщина за розміром і де вона розташована, ми їздили 4 роки з невеликою тріщиною і так і продали машину з цієї тріщиною, а взагалі недалеко від мого будинку є автосервіс і там реклама-ремонт лобових стекол, хороший майстер, до нього з усього міста їздять, але знаю, що він іноді не рекомендує робити ремонт, а радить скло замінити, так що що робити в кожному конкретному випадку-без огляду фахівцем і не скажеш.

А сильна тріщина? Ми залили просто клеєм момент з двох сторін.

Правда, тріщина в кутку і не особливо велика. Був спочатку невеликий скол, дня через два здалася тріщина, потім залили, далі не йде. Року 2 політ нормальний

Що робити, якщо тріщина на лобовухе вимагає заміни автоскла?

Лобове скло з тріщиною – це, на жаль, біда, багатьом знайома до сліз. «Убита» якість рідних доріг геть вибиває автомобільне скло. Що ж робити, якщо лобове скло вашого автомобіля все ж тріснуло? Швидко вирішити проблему з установкою лобових стекол можна, наприклад, тут – в компанії Autosteklo24, якщо ви живете в Москві або в найближчому Підмосков’ї.

Що робити, якщо тріснуло лобове скло? Без паніки. все можна вирішити

Міцність лобового автоскла забезпечує жорсткість не меншу важливу деталь – кузова. Якщо міцність знижена, то ваше авто в такому випадку вже не таке безпечне, як було то цієї нещасливої ​​тріщини.

Відразу пошкодження начебто не так і помітно, проте під час заміни скла ви зрозумієте, чому в салон потрапляє вода. Так що без зволікання слід приступити до ремонтних робіт.

Якщо ваш автомобіль сучасний, то скло ви можете вклеїти. Але якщо модель стара, вихід з положення тут тільки один – вставити скло в ущільнювач з гуми. Установка стекол в гумовій прокладці – це дуже ювелірна операція. Спочатку треба зняти сталеву хромовану заглушку. Після цього спокійно виймаєте замок, що фіксує скло в гумовому ущільнювачі.

Залишки від скла дбайливо видаліть, щоб себе не порізати. Щоб замінити лобове скло, вам бажано б знайти досвідченого помічника. Потім знімаєте ущільнювач, з якого ретельно видаляєте залишки переднього скла.

Наступне, що ви робите – берете нове скло і надягаєте на нього ущільнювач. Вставляєте замок в гумовий ущільнювач, назад встановлюючи заглушку. Тепер в цей ущільнювач вже вставляєте звичайну мотузку. Починайте це робити знизу лобового скла. Після того, як встановите переднє скло на ваш автомобіль, треба просто витягнути мотузку. От і все.

Що ж стосується вклеєного лобового скла, то замінити ви можете його і самостійно. Хоча зробити цю операцію не так просто. До того ж, не маючи досвіду, ви його або подряпаєте, або ж, що більш за все можливо, розіб’єте.

Зверніться краще за допомогою в автомайстерню, але процес виконання замовлення не випускайте з-під контролю ні в якому разі. Особливо під час видалення розбитого переднього скла зверніть увагу на рамку, адже працівники можуть запросто подряпати на ній фарбу.

Щоб цього не сталося, заховайте від них подалі все викрутки :).

Пошкоджене лобове скло треба зрізати за допомогою спеціальної струни. Герметик теж може залишити на рамці сліди свого перебування.

Коли працівники почнуть ці залишки зрізати, ви вже простежте, щоб фарбу не зашкодив ніж або стамеска в їх руках. Також стежте, щоб вам не пошкодили фарбу і на інших місцях автомобіля.

Інакше вода знайде спосіб для проникнення, а уражена зона скоро поржавіє.

Якщо ваше авто по трасі вже мчить з уклеєним лобовим склом, переконлива до вас прохання – не набирайте занадто велику швидкість хоча б протягом дня. При швидкій їзді скло може лопнути, а то і зовсім відклеїтися.

Порада

Так що перш ніж виїжджати на дорогу з погано уклеєним лобовим склом, найкраще ще раз з особливою ретельністю перевірте виконану роботу.

Допущення будь-якої похибки може бути небезпечно для вашого життя. Цінуйте життя – вона того варта!

Ремонт тріщин лобового скла – чи є сенс? Як і чим закрити тріщини і відколи на лобовому

Що робити, якщо тріснуло лобове скло? Без паніки. все можна вирішитиПошкодження лобового скла автомобіля – одна з самих частих “хвороб” автомобіля, з якими досить часто доводиться стикатися “нашого брата”. На наших дорогах зловити летить на зустріч камінчик – простіше простого, адже стан доріг у нас далеко не найкраще.

До недавніх пір кожен з нас міг бачити так звану “павутинку” на лобовому склі автомобіля, яка утворилася в результаті відколу або тріщини скла і за час експлуатації розрослася як схема метро

Тріщина на лобовому склі – що робити?

Багато водіїв стикаються з такою проблемою, як тріщина на вітровому склі. Актуальність інформації підтверджує точна статистика.

Так, в середньому за п’ять років експлуатації автомобіля, у кожного четвертого водія відбувається пошкодження найвиднішого місця – лобового скла, і навіть найдосвідченіші автомобілісти не знають, як позбутися від такого ушкодження. Звичайно, поміняти скло можна, але це, м’яко кажучи, недешеве задоволення.

Заміна звичайнісінького вітрового скла без функції підігріву захисного шару і датчиків дощу оцінять вам за максимальною ремонтної шкалою з урахуванням його вставки. Тріщина на лобовому склі – що робити? Відповідь на це питання ви отримаєте в нашій статті.

причини пошкодження

Як ви вже зрозуміли, ремонт тріщини на передньому склі потрібно робити негайно. Якщо ви перенесете цей захід в “довгий ящик”, то тим самим ви тільки погіршить ситуацію і вартість ремонту вже великого відколу обійдеться вам набагато дорожче.

Причини виникнення пошкоджень на склі автомобіля:

 • Аварійне зіткнення з іншим автомобілем.
 • Вплив погодних умов і опадів (падіння дерева, град, удар блискавки і так далі).
 • Зіткнення з каменем, який, швидше за все, утворює скол або воронку з численними тріщинами.
 • Вплив поганих доріг з численними купинами і ямами. Якщо залетіти на великій швидкості у велику яму, то підвіска може і не пом’якшити удар, який перейде потім на кузов, а потім і на лобове скло вашого автомобіля.

Варіанти вирішення проблеми

Не поспішайте їхати в автосервіс, щоб позбутися від набридливої ​​проблеми. Спробуйте відновити скол своїми руками, щоб не переплачувати фахівцям за їхні послуги. Для цього вам знадобитися трохи вільного часу, терпіння і набір всього необхідного для ремонту вашого вітрового скла.

Варіанти усунення тріщини:

 • Залити, а потім заклеїти її спеціальним клеєм.
 • Засвердлити скол, щоб він не зміг піти далі.
 • Замінити переднє скло.

Важливо! Третій варіант, на жаль, неминучий. Як би ви не старалися, але в будь-якому випадку, через певний проміжок часу, вам все-таки доведеться звернутися до фахівців із заміни лобового скла. Саме тому, якщо вам дозволяють фінанси, рекомендуємо усунути назавжди з’явилася проблему, використовуючи третій спосіб з вищезгаданого списку.

Тріщина на лобовому склі – що робити? Покрокова інструкція

Як же правильно зробити самостійний ремонт тріщини на найголовнішому передньому склі вашого чотириколісного улюбленця? Про це ми дізнаєтеся з подальшою докладної інструкції:

 • Приглушаємо мотор і зупиняємо машину.
 • Заклеюємо тріщину широким скотчем. Якщо такого немає в наявності в даний момент, то негайно його набуваємо.

Важливо! Клейова стрічка дозволить уникнути попадання пилу, сміття та бруду всередину тріщини. Якщо цього вчасно не зробити, то усунути подібні нюанси буде досить складно.

З’ясовуємо характер пошкодження. Уважно оглядаємо тріщину, оцінюючи її за такими критеріями: довжина і глибина відколу, чи проходить він через все переднє скло або займає лише невелику його частину. Тепер беремо в руки звичайну тонку голку, за допомогою якої перевіряємо наявність наскрізного ушкодження.

Важливо! Якщо скло тріснуло з самого краю або тріщина майже дійшла до нього, то немає сенсу в самостійному ремонті. У цьому випадку буде доцільно звернутися до фахівця, заплатити гроші, ніж витратитися на безрезультатний ремонт.

Свердлимо отвір в склі. Воно повинно зупинити розростання пошкодження на вітровому склі. Не забувайте про те, що скло – дуже крихкий матеріал, який при найменшому неправильному вашому русі може звести нанівець пророблені старання.

Важливо! Ви повинні усвідомити ще один важливий момент – для подібної роботи не підходить звичайне свердло, так як вам потрібно саме ультратонкі свердло зі спеціальною напайкою на наконечнику.

Як альтернативу можна взяти свердло з алмазним напиленням на ріжучому краї. Його можна зустріти не часто, але все ж, якщо дуже постаратися, то можна знайти все.

Загартоване звичайне свердло з наконечником в маслі теж підійде для виконання подібної роботи.

 • Періодично змащуємо свердло маслом (можна взяти мильний розчин). Свердел не наскрізну тріщину до половини скла (один шар). У разі проходження тріщини по всій товщині матеріалу – свердлимо наскрізний отвір.
 • Заповнюємо отвір спеціальним полімерним клеєм. Даємо час на його висихання і застигання.
 • Сушимо область заливки УФ-лампою, а потім шліфуємо і поліруємо подряпину за допомогою спеціальної пасти по склу. Поліруємо поверхню скла до тих пір, поки воно стане повністю прозорим і буде виглядати ідеально. Тут найголовніше – бути максимально терплячим, адже тільки тоді можна досягти позитивного результату.

Важливо! Буває так, що скол на склі має кілька коротких або довгих променів. В даному випадку вам потрібно буде свердлити кожен промінь, щоб на кінці кожного з них було певне отвір.

Для того щоб не просвердлити скло занадто глибоко, одягніть на інструмент обмежувач. При свердлінні намагайтеся бути максимально обережним: уникайте ударів і різких рухів.

Одне неакуратний рух може коштувати вам дуже дорого.

Як з’ясувалося, видалити тріщину на лобовому склі цілком можливо, якщо відразу вжити певних заходів, а потім провести певний ряд дій. У будь-якому випадку краще всього зробити заміну скла, щоб убезпечити себе і свою улюблений автомобіль від непередбачених сюрпризів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You May Also Like

Діагностика гбо 4 покоління своїми руками. Коли немає сенсу платити сто

Цены на бензин постоянно растут и облагаются новыми акцизами. Но без автомобиля…

Який краще gps-маяк для авто? Огляд моделей і погляд з боку

Защита своего транспортного средства – одна из основных задач автовладельца. При этом…

Що означає знак ш на машині? Просто про просте

https://www.znak.com/2017-04-07/znak_shipy_i_novye_pravila_dorozhnogo_dvizheniya_chto_nuzhno_znat 2017.04.07 Яромир Романов / Znak.com З 4 квітня в Росії діють…

Як зареєструвати саморобний причіп? В Україні.

Реєстрація саморобних транспортних засобів Саморобні ПРИЦЕПИ Отже, з якоїсь незрозумілої причини Ви…

Позначення на приладовій панелі автомобіля. Що означають значки?

У міру розвитку автомобільної промисловості кількість індикаторів на приладовій панелі стрімко збільшувалася.…

Як правильно паркуватися між машинами? Розписуємо в деталях

Як паркуватися переднім ходом між автомобілями Ось і настав щасливий день –…

Що робити, якщо потіє фара – причини і способи усунення проблеми

Утворення конденсату всередині фар досить поширена проблема, з якою стикаються власники автомобілів.…

Що робити, якщо тече люк в машині? Список корисних порад

Вічна проблема – підтікання люка! Люк, не рідний, чи не механічний /…

Що робити, якщо тече рульова рейка? Терміново усуваємо

На СТО, що спеціалізуються на ремонті вузлів рульового управління, власників автомобілів змушують…

Що робити, якщо машину заблокували і перекрили у дворі? Все вирішується

Що робити, якщо у дворі заблокували машину, куди звертатися? Багато автомобілістів стикаються…